Pravidla fóra

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
admin
Site Admin
Celkem hodnocení: 204x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 39
Registrován: 04 dub 2017 18:06

Pravidla fóra

Příspěvek od admin » 06 dub 2017 10:54

Pravidla fóra

Světáci jsou otevřené komunitní fórum pro norníky sloužící ke sdílení zkušeností, zážitků a rad, jakož i prosazování zájmů nornické komunity v oblasti komerčního sexu.

Jsme nekomerční fórum, na utváření formy a obsahu se podílí výhradně pouze sami norníci, provozovatelé podniků ani ťapky nemají a nikdy nebudou mít na ani jedno se shora zmíněného žádný vliv. Nestavíme se do opozice k ostatním nornickým fórům, naopak chceme být kvalitní a životaschopnou alternativou, přičemž hlavní devízou s kterou přicházíme je pravidelně aktualizovaný a nadstandardně kvalitní obsah.

V praxi zde uplatňovaný princip reciprocity znamená, stejně jako v jakémkoli jiném lidském společenství, že tím co udržuje fórum „na živu“ a co ho pohání vpřed je nezištné aktivní sdílení zážitků, zkušeností a rad, vzájemnost, podpora a vedení vyplývající ze zásady „ty teď pomůžeš mně a já příště pomůžu tobě“. Samozřejmě nikdo nebrání norníkům či jen zájemcům o tématiku fóra pouze číst příspěvky a nijak aktivně se nezúčastnit dění v komunitě, hlavní cílovou skupinou Světáků jsou však aktivní norníci, kteří se rádi podělí o svoje zážitky. Takoví také mohou očekávat podporu a radu ostatních členů fóra ve chvíli kdy jí budou nejvíc potřebovat.

Jsme přesvědčeni, že čím více toho norník dělá pro komunitu, čím více času, energie, financí, zážitků, průzkumů atd. investuje do Světáků, čím více se dělí s ostatním a pomáhá jim, tím větší váhu má jeho hlas při rozhodování o tom, jakým směrem se bude fórum ubírat a jakou bude mít podobu. Tento princip je výrazným korektivem zásady rovnosti hlasů ve smyslu „nezáleží co děláš a kdo jsi, ať už jsi jen sosající mlčící člen nebo aktivní člen přinášející fóru nezměrně práce a vstupů, každý má jeden hlas“.

Ať už je v daném čase hlavním „pracantem“ komunity patřícím k nejvlivnějším norníkům na fóru kdokoli, existuje několik základních neměnných bodů vymezujících hranice toho co ještě ano a co už ne, které se nemění:

 • Zaměření na kompletní heterosexuální sexuální služby (homosexuální erotika zde nemá místo)
 • Závažné odchylky od normy jako jsou zoofilie, nekrofilie, pedofilie, transgender, shemales, gerontofilie, sex dolls apod. na fóru nejsou a nebudou přítomny v žádné formě
 • Jasně se profilujeme jako fórum pro „pravověrné“ norníky (norník = od slova nořit, nebo-li vnořit penis do vagíny = kopulovat, mít sex. Z toho vyplývá že erotické masáže, masážní salóny, nebo-li „honírny“ jak jsou nazývány pracovním žargonem, zde nejsou a nebudou prezentovány v žádné podobě. Myslíme si že tato zařízení, tak jak fungují v současnosti, zásadním způsobem pokřivují trh placeného sexu a jsou jen podvodem na zákazníky, navíc nesmyslně předraženým. Příspěvky které propagují, podporují a inzerují aktivity honíren popsané výše nebudou na fóru tolerovány.
 • Světáci jsou nejen platformou pro diskuzi, ale rovněž nástrojem k aktivnímu prosazování zájmů nornické komunity. Nechceme stát stranou a pasivně přihlížet tomu jak se trh erotických služeb ubírá směrem který se nám nelíbí a je pro norníky nepříznivý a ačkoli si uvědomujeme že náš hlas ohledně na dění na trhu sexuálních služeb zdaleka není jediným určujícím faktorem, chápeme že zároveň není ani faktorem zanedbatelným, ba naopak.
 • Shora uvedeného chceme využívat k tomu aby situace na trhu pokud možno směřovala k naplňování tří základních zájmů norníka: (i) široká nabídka atraktivních, přívětivých, svěžích ťapek na trhu, (ii) ceny přiměřené kvalitě a šíři nabízených služeb, a (iii) kvalitní služby
 • Zástupci podniků (privátů a escortů) sem mohou přispívat za těchto podmínek:

  1. Vystupují pod oficiálním nickem podniku z něhož je jasné na první pohled, že se jedná o registraci tohoto konkrétního podniku
  2. Z každého příspěvku musí být jasné zda za ním stojí provozovatel podniku anebo konkrétní ťapka
  3. Spamování a skrytá inzerce nejsou povoleny
  4. Jakékoli skryté self-promo, anyonymní hanění konkurence, vulgarita vůči norníkům apod. jsou důvodem pro okamžitý ban.
V případě dotazů a nejasností ohledně těchto pravidel, či pokud máte jakékoli návrhy či připomínky, neváhejte se obrátit na moderátory fóra, každý rozumný vstup bude předmětem k uvážení a případné diskuzi.
3 Obrázek 1 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pravidla fóra“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti