Pro začátečníky - první návštěva privátu

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10731x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3347
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Pro začátečníky - první návštěva privátu

Příspěvek od kolop12 » 19 dub 2017 01:54

Každý nějak začínal a proto je dobré zmínit několik rad jak se objednat, jak se chovat a na co si dát pozor. Takže:


Výběr dívky
  • U první návštěvy je dobré domluvit dívku, která má dobré recenze a je zkušenější.
  • Občas někdo doporučuje i vyloženě starší dívky, které jsou už v oboru delší dobu. S tímto názorem se úplně neztotožňuji, rozhodně je však dobré zajít za holkou co má recenzován dobrý milý přístup a nějaké to GFE (girlfriend experience). Na studené osmnáctky je zatím času dost XXX36
  • Určitě je dobré vybrat privát s příznivou cenovou politikou viewtopic.php?f=13&t=43&p=1422#p1422 . Nedoporučovaným / bojkotovaným privátům se raději vyhýbejte.

Objednání
  • Vždy je dobré volat v ten stejný den, ve který se chcete za dívkou zastavit. Objednávky X dnl dopředu jsou také někde možné, nezřídka kdy je ale potřeba počítat s možností jejího zrušení.
  • Volat je dobré z anonymní SIM, což je karta kterou si můžete koupit skoro v každé trafice nebo třeba Žabce, ale i jiných sámoškách. Jedná se o klasickou předplacenou kartu s kreditem. O důvodech se zde nyní nebudu rozepisovat, prostě mě poslechněte a udělejte to.
  • Pro objednávku je dobré zvolit volný den. Pokud se objednáte třeba na 17h a budete celý den v práci, nic stejně neuděláte protože nebudete myslet na nic jiného.
  • Některé priváty dobře fungují po SMS zprávách či Whatsappu, vždy je však lepší se objednat přímo po telefonu. Není to nic složitého, stačí zavolat na uvedené číslo a s operátorkou si domluvit slečnu a termín návštěvy. Nikdo po vás nebude chtít jméno a jiné údaje. Je dobré se zeptat na cenu a upozornit že se chcete zastavit na hodinu. Sami budete překvapeni jak je to vlastně leckdy jednoduché.
  • Občas vám dají na ucho i přímo slečnu, za kterou půjdete. Je dobré si už po telefonu připravit půdu a se slečnou třeba zavtípkovat. Pokud se naopak nervozita umocní, je dobré alespoň nekoktat a v klidu si vše domluvit. Jako když objednáváte pizzu XXX36
  • Pokud vám není privát schopen zajistit termín, který vyhovuje vám, návštěvu odložte.
  • U první návštěvy je vždy dobré zmínit už do telefonu, že chci jít na hodinu, půlhodina je na první návštěvu celkem krátká a je určena spíš ostříleným mazákům. Nervozita při první návštěvě bude, je třeba s tím počítat. Erekce nemusí fungovat a časový pres tomu nepřidá.
  • Pokud se objednáváte s větším předstihem tak se připravte na nutnost potvrdit svou návštěvu třeba hodinu nebo půlhodinu předem pomocí SMS zprávy. Stačí uvést něco jako "Potvrzuji slečnu XXX od 17:00 na hodinu. Děkuji". Toto je dobré udělat vždy, dokonce i když k tomu nejste privátem přímo vyzváni. Několikrát se mi stalo že mi privát napsal o zrušení schůzky až když jsem potvrzoval návštěvu.
Příprava
  • Zhodnoťte své aktuální rozpoložení. Pokud vám není dobře, jste nemocní a nebo máte myšlenky jinde tak to raději odložte.
  • Na návštěvu je dobré se připravit stejným způsobem jako když jdete na normální rande. Na sebe tedy čisté oblečení, ostříhejte si nehty, umyjte uši, ptáka a prdel, do podpaží nastříkejte trochu toho deodorantu atd ... . Nikdo přeci nechce šukat špinavý smradlavce ... ani za prachy.
  • V klidu si naplánujte trasu, podívejte se na přesnou adresu na mapách, mrkněte třeba i na Street view. Ať pak zbytečně nebloudíte.
  • Pokud jdete poprvé tak rozhodně doporučuji nastudovat vlákno ojebů.
  • Vemte si sebou jen tolik peněz kolik chcete utratit. Nikdy si neberte více. Tím hned nemyslím, že by vás na privátu okradli (i když nikdy nevíte), je to ale lepší kvůli vám, nebude to pak nutit tolik přeplácet.
  • Pokud máte svou oblíbenou značku kondomů tak si ji vemte sebou. Málokdy s tím mají holky problém a není nic horšího než když vám zážitek zkazí špatně padnoucí guma.
  • Doporučuji se i dojít vysrat, není nic horšího než když vás to přepadne na privátě.

Na místě
  • Je určitě dobré dorazit třeba s pětiminutovým předstihem, obzvlášť pokud lokalitu neznáte a jedete třeba autem.
  • S sebou si vezměte pouze částku, kterou chcete maximálně utratit. Peněženku s doklady a platební karty je dobré nechat v autě a nebo doma.
  • Pokud máte zpoždění tak na privát pošlete SMS. Určitě doporučuji přijít včas, jinak hrozí že vám slečna oznámí že už nemá čas na celou hodinu.
  • Volat na privát je dobré přesně v čase na kterém jste se dohodli a až když stojíte u dveří. Pokud zavoláte dříve tak vás stejně nechají čekat, málo kdy se stane že vás holka pustí dřív. Většinou má před vámi jiného zákazníka, musí se namalovat, dopít kávu, dokouřit cigáro atd ... .
  • Zejména při prvních návštěvách bude tato fáze celkem nepříjemná. Pokud nejste na privátu u kterého mají bzučák a slečna pro vás půjde dolů tak se to může protáhnout i na několik minut. Nevšímejte si na první pohled odsuzujících pohledů lidí. 99% z nich neví proč tam stojíte a zbytek vám může být u zadku.
  • Raději se připravte i na posun návštěvy. Pokud vám operátorka oznámí že máte třeba ještě 10 minut počkat tak se určitě ujistěte že i tak bude moct dívka na celou hodinu. Ať tam třeba nemrznete 10 minut zbytečně.
  • Pokud vás budou pouštět přes bzučák tak se operátorky zeptejte na přesné instrukce jak byt najít. Není nic horšího než když zmatený norník pobíhá po baráku a snaží se najít ty správné dveře. Zbytečně tím vzbudíte pozornost místních domorodců a svou nervozitu. Většinou dostanete instrukce jako "druhé podlaží, druhé dveře napravo". Holky většinou už stojí za dveřmi a kukátkem koukají kdy přijdete, takže ihned otevřou. Pokud ne tak počkejte u dveří. Klepání a zvonění využijte opravdu až v nejnutnějších případech a raději se 10x ujistěte že stojíte před správnými dveřmi.

Po otevření
  • Teď přichází velice důležitá fáze vaší návštěvy. Stojíte na privátu před otevřenými dveřmi a vykukuje na vás dívka, která vás zve do bytu. Určitě si dívku dobře prohlédněte a prohoďte s ní pár slov. Je dobré se představit a podat ruku. Celou dobu je nutné vnímat nejen vzhled, ale i náladu a celkové pocity z dívky. Odpovězte si na otázky:
    • Je ta holka hezká? Líbí se mi?
    • Je příjemná, přátelská, je usměvavá?
    • Nemá špatnou náladu?
    • Je to ta stejná dívka co jsem na ni koukal na fotkách? Sedí váha, věk a výška?
  • Tohle jsou asi základní věci co se dají zjistit ihned na začátku. Je třeba brát v potaz, že nekupujete nový mobil, chystáte se za pár minut intimně sblížit se slečnou a to vyžaduje trochu jiný přístup k věci než na který jste zvyklý. Každý norník je jiný a to že se holka líbila deseti přede mnou neznamená že z ní budu na větvi i já.
  • Pokud se vám slečna nelíbí, není vám příjemná a nebo se tam necítíte dobře, je třeba přijít k tzv. otočce.

Otočka
  • Nebudu vám lhát, je více než pravděpodobné že na první schůzce otočku nedáte. Málo kdo je takový kabrňák, že dokáže holce říct že jde pryč a dost často to nezvládají ani zkušenější norníci. Je to však základní výbava, kterou by měl každý norník umět a zvládnout. Není nic horšího než spát s holkou co se vám nelíbí nebo není příjemná. Nezvládnutá otočka často končí katastrofou, takže pozor na to.
  • Není třeba vymýšlet žádné blbosti, stačí jen jednoduchá věta "promiň, představoval jsem si tě jinak". Není to vlastně nic složitého a nikdy se mi nestalo, že by to nějaká holka nevzala nebo nepochopila. Pokud je k otočce důvod tak na to ty holky bývají i zvyklé. Občas je fajn si s holkou i přes to třeba popovídat a větší borci mohou slečnu i upozornit na důvod otočky. My jsme však v začátečnickém tutorialu a tak si vystačíme jen s tou otočkou.
  • Čím dříve otočku dáte tak tím lépe se bude dávat a tím rychleji to budete mit za sebou. Ideálně tedy ještě před tím než si sundáte boty. Čím víc s tím budete otálet tím to bude horší. Je třeba se tedy rozhodnout ihned, většinou vám těch 15-20s na rozhodnutí stačí, věřte mi.
Domluva
  • Nyní jste ve fází, kdy stojíte s holkou na pokoji, úspěšně jste zvládli první nástrahy, slečna se vám líbí a chcete si s ní trochu užít. Nyní přichází druhá kritická fáze - domluva.
  • Nejprve se zeptejte zda může slečna na domluvenou hodinu - pokud ne tak je třeba říct že jste chtěli na hodinu a jít pryč. Jak už jsem říkal - půlhodina je pro první návštěvu málo. Přijďte raději jindy, slečnu i privát už znáte a bude to vlastně o něco jednodušší.
  • Slečna vám bude vyjmenovávat příplatky, nebudu radit ať si žádný neberete, třeba takové OB (orál bez kondomu) není pro první návštěvu asi špatný nápad, kouření přes gumu vám může přijít lehce neerotické. Buď je třeba s tím počítat a nebo kouření třeba přeskočit.
  • Doporučuji se vyhnout příplatku za líbání. Placené líbání většinou nestojí za to a holky to často flákají.
  • Pokud jste privát navštívili za účelem vyzkoušení nějaké nestandardní praktiky tak to slečně oznamte dopředu.
  • Pokud vám něco nesedí a nebo jste tlačeni do příplatku, který nechcete, je opět lepší udělat otočku. Tohle je poslední fáze kdy je možné ji udělat. V momentě kdy vaše peníze opustí peněženku tak už je pak pozdě.
  • Po předání peněz dostanete ručník a slečna vás odvede do koupelny. Pokud vám na privátu něco nesedí tak si vemte věci raději s sebou do koupelny. Je to lepší než se pak dohadovat kam vám zmizely hodinky a nebo telefon. Mě osobně se nikdy nic takového nestalo, ale slyšel jsem případy kdy ano a věřte že to není nic příjemného.
  • V koupelně často mívají krom sprchových gelů třeba listerin a kelímek. Pokud ano tak ho použijte, pokud nic jiného tak tím zvýšíte šanci na případnou líbačku.
  • Po vaší sprše se vraťte na pokoj, v 80% případů po vás půjde do sprchy ještě slečna. Lehněte si zatím na postel a relaxujte, nestresujte se a nechte tomu volný průběh. Vždyť jde vlastně jen o sex, ne? Pokud po cestě ze sprchy potkáte jiného norníka a nebo jinou dívku tak buďte v klidu a běže dál, pokud jste otrlejší tak slečnu klidně pozdravte a pořádně okoukněte, třeba se vám zalíbí a příští návštěvu můžete zkusit ji. Tohle se mi stalo hned několikrát.
Akce
  • Samotná akce je dosti individuální a těžko něco radit. Každý je na jiné úrovni vzhledu, věku, každý má rád jiné věci atd ... . Proto připojím jen pár rad.
  • Na úvod je dobré si s holkou trochu popovídat, máte celou hodinu a není třeba úplně spěchat.
  • Věnujte se i dívce, nemyslete jen na své potřeby, ty holky jsou také lidské bytosti a sex není jen o mechanickém šukání a měl by se líbit oběma stranám. Nikdy nedělejte nic co je slečně nepříjemné. Naopak je dobré slečně říct co se líbí vám.
  • Při první návštěvě budete určitě dost nervózní, nemyslete na to. Pokud nejste úplní sexuální panicové tak jste už sex měli a víte že to není žádná věda.
  • Pokud máte potřebu říct slečně že jste na privátu poprvé tak to udělejte, nebude to mít ale moc velký význam. A buďte si jisti že to holka stejně pozná.
  • Pokud je naopak první návštěva privátu spojena i s vaším prvním sexuálním zážitkem tak klobouk dolu a hodně štěstí. Budete ho fakt potřeboval XXX36

Po akci
  • Po šedesáti minutách, ať už byl průběh jakýkoliv, vám bude nabídnuta sprcha. Je dobré si ji dát, zejména pokud máte doma třeba manželku nebo přítelkyni. V tomto případě si hlavně dejte pozor jak voníte, holky často poznají že jste se někde umyl jiným sprchovým gelem než máte doma. Proto si třeba do kapsy vemte svou voňavku a po návštěvě se převoňte. Pokud jste holce dopřáli orální uspokojení tak doporučuji opláchnutí úst a opětovné použití listerinu. Je prostě potřeba zakrýt veškeré stopy.
  • Po sprše se vraťte na pokoj, slečna by tam měla být. V klidu se oblékněte.
  • Nezapomeňte si zkontrolovat své věci, hlavně hodinky, klíče atd ... . Pokud něco chybí tak nedělejte scénu a pořádně zkontrolujte místo odložení, tyhle drobnosti většinou rády někam zapadnou.
  • Slečna vás následně odvede zpět ke dveřím, kde se obujete a rozloučíte. Většinou dostanete pusu a nebo alespoň potřes rukou. Záleží na tom jak jste si sedli.
  • Vyjděte ven na chodbu a následně na ulici, máte to úspěšně za sebou xx10
  • Doma otevřete stránku svetaci.info a o svůj zážitek se určitě podělte xxx51
55 Obrázek 2 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1945x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1913
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 20 dub 2017 00:34

Dobrá práce xxx63 aneb manuál zkušeného norníka xxx51
3 Obrázek
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

hexen
Svačinář
Celkem hodnocení: 787x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 11x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 230
Registrován: 29 dub 2017 19:57

Příspěvek od hexen » 29 dub 2017 20:03

Skvělá práce!

Jen bych doplnil, že je absolutně nezbytné, používat jiný mobil. Nebo aspoň jinou SIMku, nejlépe anonymní, předplacenou.
1 Obrázek

Tonyra
Přidavač
Celkem hodnocení: 584x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 180
Registrován: 11 dub 2017 05:32

Příspěvek od Tonyra » 30 dub 2017 13:04

hexen píše:
29 dub 2017 20:03
Skvělá práce!

Jen bych doplnil, že je absolutně nezbytné, používat jiný mobil. Nebo aspoň jinou SIMku, nejlépe anonymní, předplacenou.
Proč absolutně nezbytné?

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23725x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8886
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 30 dub 2017 13:18

Tonyra, uplne nezbytny to samozrejme neni, ale je to rozhodne doporucenihodny, viz viewtopic.php?p=676#p676
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10731x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3347
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 01 kvě 2017 19:54

Doplnil jsem info o mrd SIM xxx51
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

mohykan
Začátečník
Celkem hodnocení: 1x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 10
Registrován: 14 čer 2017 13:59

Příspěvek od mohykan » 14 čer 2017 14:20

Já bych se chtěl zeptat, jaká je rozdíl mezi bordelem a privátem?

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23725x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8886
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 14 čer 2017 14:28

mohykan píše:
14 čer 2017 14:20
Já bych se chtěl zeptat, jaká je rozdíl mezi bordelem a privátem?
Vůbec žádnej xxx51
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

mohykan
Začátečník
Celkem hodnocení: 1x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 10
Registrován: 14 čer 2017 13:59

Příspěvek od mohykan » 14 čer 2017 14:39

Takže se tomu jen začalo říkat jinak jakože sekretářce se říká asistentka a nebo asitant manažer. To je srandovní. Já si právě myslel že bordel je podnik který je legální a privát že swi načerno dělají holky samy.

Uživatelský avatar
slif
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 2109x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 14x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 890
Registrován: 11 dub 2017 09:25

Příspěvek od slif » 14 čer 2017 15:37

mohykan píše:
14 čer 2017 14:20
Já bych se chtěl zeptat, jaká je rozdíl mezi bordelem a privátem?
Odpověď najdeš ve vlákně Technická pomoc / Slovníček pojmů viewtopic.php?f=12&t=31 které bylo speciálně k tomuto účelu zřízeno.
1 Obrázek
Nevěřím ničemu, co pět dnů krvácí a přitom nezemře.

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1945x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1913
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 14 čer 2017 16:15

mohykan píše:
14 čer 2017 14:20
Já bych se chtěl zeptat, jaká je rozdíl mezi bordelem a privátem?
Trochu v organizaci a otevíracích hodinách, i když dnes už ani to ne .. Dříve platilo, že na privátech byly holky během dne a v klubech přes noc, do bordelu jsi vyrazil s kamarády, holky lovily klienty na drink, tancovaly u tyče, zatímco na privát šel člověk sám.. Dnes je to jedno, některé kluby fungují ve dne jako privát nebo nabízejí milenecký azyl. A naopak některé priváty mají společenskou místnost pro klienty a fungují podobně jako kluby xxx50
2 Obrázek
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Tonyra
Přidavač
Celkem hodnocení: 584x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 180
Registrován: 11 dub 2017 05:32

Příspěvek od Tonyra » 08 zář 2017 17:18

ko_cour píše:
30 dub 2017 13:18
Tonyra, uplne nezbytny to samozrejme neni, ale je to rozhodne doporucenihodny, viz viewtopic.php?p=676#p676
Tak jsem bohužel zjistil, proč je to absolutně nezbytné... xxx12
1 Obrázek 3 Obrázek

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1820x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 24 říj 2018 01:55

kolop12 píše:
19 dub 2017 01:54
Každý nějak začínal a proto je dobré zmínit několik rad jak se objednat, jak se chovat a na co si dát pozor.
kolop12: Smekám za dobry počin... xxx63

Osobně bych doplnil:
- Na začátku nekecejte zbytečně dlouho... povídat se dá i mezi a po tom a některé holky toho využívaj
- Čas máte mít počítán od doby, kdy se slečna vrátí ze sprchy do doby, kdy odejdete zpět do sprchy nebo ven...
- Nenoste více peněz než je třeba... už při tel. domluvě mějte jasný rozpočet... a pak si vemte pro strýčka příhodu něco málo navíc... Ono se vám to vyplatí, když na místě začnete myslet pérem, tak abyste nepodlehli některým manýrům a nezačali topit (přeplácet)
- Pokud jste moc nervózvní, tak mne v začátcích (co si teda pamatuji a už je to hooodně dávno) pomohla vždy energetická tyčinka nebo čokoláda ... uklidní to vaše nervy... Určitě nechoďte vykalení... jednak se to většinou nesetká s dobrou odezvou a pak to většinou nepomůže i vašemu výkonu XXX36
- Pokud máte nadměr/podměr rozměry si noste svoje kondomy... Na privátě je většinou jeden průměr...
- Než opustíte privát, uklidněte se a zkontrolujte si, že máte vše... Věřte mi že s vyšukaným mozkem to je někdy problém. Není nic horšího než se dobývat zpět když přijdete k autu a zjistíte že kabát s klíčemi a mobilem jste nechali tam... xx08
- Jo a čistý ponožky... není nic horšího, než když dorazíte na pokoj a začnete cítit (a slečna taky) svoje nohy xx16

G.
14 Obrázek
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1945x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1913
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 01 lis 2018 13:59

Jen bych doplnil https://www.penizenauteku.cz/tvorba-rozpoctu/
Nezbytná pomůcka pro začínajícího norníka. Do položky "Pravidelné měsíční výdaje" zahrnout podsložku "Kurvy, kurvy, kurvičky" xx25 xxx50
4 Obrázek 2 Obrázek
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10731x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3347
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 14 lis 2018 20:25

Vytvořena sekce příprava + doplněno pár bodů (thx gerhard).
1 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3451x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1276
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 14 lis 2018 22:18

joker69 píše:
01 lis 2018 13:59
Jen bych doplnil https://www.penizenauteku.cz/tvorba-rozpoctu/
Nezbytná pomůcka pro začínajícího norníka. Do položky "Pravidelné měsíční výdaje" zahrnout podsložku "Kurvy, kurvy, kurvičky" xx25 xxx50
Ono je tam předkrok zajistit si pořádné příjmy.
1 Obrázek
Radši nic

Uživatelský avatar
slif
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 2109x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 14x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 890
Registrován: 11 dub 2017 09:25

Příspěvek od slif » 16 lis 2018 11:17

V sedmé odrážce se praví "Nikdo po vás nebude chtít jméno". To není tak úplně pravda, někdy se holky na jméno zeptají. Samozřejmě jim nemusíte říkat jméno skutečné, ony to mají jen pro orientaci, aby si mohly do rozpisu poznamenat, že "v 17 hod. přijde Petr za Katkou".
Nevěřím ničemu, co pět dnů krvácí a přitom nezemře.

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10731x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3347
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 16 lis 2018 11:20

Pokud vím tak toto se dělá jen v Domečku, nikde jinde se mě nikdo nikdy na jméno neptal.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
slif
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 2109x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 14x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 890
Registrován: 11 dub 2017 09:25

Příspěvek od slif » 16 lis 2018 11:25

Tam jsem si toho také všiml. Jinak já se vždycky do telefonu představím, takže nemají důvod se na jméno ptát, takže bych na to nepřišel.
Nevěřím ničemu, co pět dnů krvácí a přitom nezemře.

Uživatelský avatar
Nucky
Začátečník
Celkem hodnocení: 146x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 33
Registrován: 14 dub 2017 13:54

Příspěvek od Nucky » 16 lis 2018 11:32

kolop12 píše:
16 lis 2018 11:20
Pokud vím tak toto se dělá jen v Domečku, nikde jinde se mě nikdo nikdy na jméno neptal.
Mazlivé studentky taky.
3 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů