Recenze z Východních Čech

Moderátoři: kolop12, ko_cour, hank36

AntonioVer
Začátečník
Celkem hodnocení: 7x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x

-

Příspěvek od AntonioVer » 08 úno 2021 19:08

Určitě za to stojí navštívit expozice nebo některé z akcí, které pořádá Muzeum východních Čech v Hradci Králové.

POČÁTKY HRADCE KRÁLOVÉ VE SVĚTLE ARCHEOLOGICKÝCH VÝZKUMŮ

Přednáška Mgr. Radka Bláhy přiblíží počátky historie města a seznámí s unikátními nálezy z tohoto období.

AKCE KLUBU SENIORŮ SE USKUTEČNÍ
28. ledna 2016 od 10.00 hodin
v přednáškovém sále Studijní a vědecké knihovny Hradec Králové

zlate_spiraly.jpg 204.31 KiB Zobrazeno 1015 x
2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek

19.cm.ocas
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 663x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 13x

Příspěvek od 19.cm.ocas » 08 bře 2021 17:53

AntonioVer píše:
08 úno 2021 19:08
POČÁTKY HRADCE KRÁLOVÉ VE SVĚTLE ARCHEOLOGICKÝCH VÝZKUMŮ
Hele, nepleteš si to s Pardubicemi? Tam jsem byl za touhle:

Larisa – 774 170 916, prý 30 let, zajímavý inzerát, záznam žádný, akorát 30 jí bylo tak před 8 až 9 roky minimálně. Mohutná ukrajinka, vypouklý břicho, nepoměrně malý kozy a fotky samozřejmě fake, hnus, otočka

...tak to je ten unikátní nález z prehistorického období, nebo utekla ze zmíněného klubu seniorů?
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Kaundalista2
Začátečník
Celkem hodnocení: 6x

Příspěvek od Kaundalista2 » 12 bře 2021 09:19

Byl jsem u jedné Skuteč starší ale snaziva kouří bez . Za hodinu jsem dal 1000 Kč.Foto co poslala sedí.Na am .... je pod Nickem paroo.
1 Obrázek 1 Obrázek

hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 8612x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 4x

Příspěvek od hank36 » 12 bře 2021 16:04

Kaundalista2 píše:
12 bře 2021 09:19
Byl jsem u jedné Skuteč starší ale snaziva kouří bez . Za hodinu jsem dal 1000 Kč.Foto co poslala sedí.Na am .... je pod Nickem paroo.
A na zakladni skolu jsi chodil? xxx19
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

donnator
Svačinář
Celkem hodnocení: 733x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 43x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 3x

Příspěvek od donnator » 12 bře 2021 16:19

hank36 píše:
12 bře 2021 16:04
Kaundalista2 píše:
12 bře 2021 09:19
A na zakladni skolu jsi chodil?
Určitě v době covidu xxx17
1 Obrázek

Kaundalista2
Začátečník

Příspěvek od Kaundalista2 » 13 bře 2021 17:32

Copak jsem napsal špatně?
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

19.cm.ocas
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 663x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 13x

Příspěvek od 19.cm.ocas » 15 bře 2021 20:13

Kaundalista2 píše:
13 bře 2021 17:32
Copak jsem napsal špatně?
Právě že jsi toho moc nenapsal - věk, popis postavy, chování, ojeb s časem, jestli má mozek v hlavě, co vše nabízí, ...

Já jsem ještě od minule měl v merku dvě slavné čubky z východu a nic:
1) Nikol, Pardubice a okolí (https://www.erotika.cz/spolecnice/164028-nikol, https://www.amateri.com/en/user/1861131/SexNikol, 778 515 885, kolovala různě) - teď je taky v tý Skutči, na to jak vypadá dobře má docela dobrý ceny, ale je asi hodně rozebraná, páč nekomunikuje

2) Luxusní žena Elen / Helena, PCE (rožkova ul., https://www.sex.cz/helenaprivatpardubice, 775401377) - vypadá taky dobře ale recenze má dobré i špatné a již několik let má cenovku 2000/hod, a tel. nikdo nebral

Ještě jsem cvičně zkusil Karin (728639784), údajně měla být na Tř. míru kde jsem byl taky ale nic, a dnes je číslo zrušené

Kaundalista2
Začátečník

Příspěvek od Kaundalista2 » 16 bře 2021 06:33

Ta Nikol je fajn jen mě vadí že orál dělá s kondomem a používá hodně gel .Co se týče té paroo tak v obličeji myslím trochu starší než uvádí 46 let nevím.Telo vysportovane na čas netlačí a její přednost je že kouří bez do konce a polyká.Jinak suka normálně ale myslím že jí to baví 🙂. Stříká docela hodně 🙂.Cena 1000 hodinu ale já vydržel 30 min 🙂 Ještě její jedná fotka.
1 Obrázek

trendSETTER
Začátečník
Celkem hodnocení: 63x

Příspěvek od trendSETTER » 21 bře 2021 23:24

EVELYN aka PROFESIONÁLKA| KT10 - Březen

604 393 430 | https://www.sex.cz/relaxuevelynplzen
Mesto: Pardubice
Vek: 26 let => aplikuj privátovú konstatu ale max 30
Výška: 175cm
Váha: 55kg
Prsia: č.2
Fotky: prvé dve ilustračné alebo heyday? posledná autentická?
Ceny: 30 min. - nvm. | 60 min. - 2K | extras neponúka(nenabízí)

V PRÍPADE, ŽE NEFANDÍTE DETAILNEJŠIEMU REPORTU KOMMERZŠUKU, TAK SCROLLNITE NIŽŠIE A POKRAČUJTE NA ČASŤ S NÁZVOM RESUMÉ.

Pracovné povinnosti nepustia, služobku už nejde ďalej odkladať, deadline sa neúprosne blíži a ja sa musím vypraviť motivovať(rozumej zjebať) tým, kt. mi pomáha s rozbehom nového projektu. Rozhodnem sa spojiť príjemné s užitočným a cestou absolvovať platené rozptýlenie. Do úvahy prichádza výber z HK, PCE a JIH. Do oka mi padne Evelýna, kt. inzerát ma zaujal(hlavne pasáž: „Slibuji ti tělo i obličej modelky - 175cm, 55kg.") už počas jej pôsobenia v PLZ, kde som sa jej nedovolal a až pozdejšie naviazal komunikáciu cez WA, keď už bola mimo.

Nepravidelná komunikácia trvala snáď mesiac a pol. Synchronizácia nám pokulhávala. Mal som z toho pocit, že sa to už počíta v rámci predohry. Nakoniec nachádzame spoločnú reč a bookujem termín. Valím 170km/h na diaľnici z Praglu smer HK, obehne ma mladá žaba na BMW a moje šovinistické ja si to nenechá líbit. Šlápnu na pedál a pri rýhlosti 205km/h periférne vnímam čierny SUPERB, kt. je samozrejme PČR... xxx53 SUPERB ma obehne, zastaví a ja sa v hlave lúčim s vodičákom(řidičákem). Premýšlam, že ho pri výzve nepredložím. Mal som štígro #TEAMsometimesLUCKY a namerali mi "iba" 167km/h. Vyviazol som s pokutou 2K, čo by ma až tak nesralo, ale kokoti ma lustrovali 20 min.+ a ja sa dostávam do časového sklzu... S určitosťou budem meškať a nestíham sa staviť v mekáči pre ingredienciu k predohre... Ešteže mi flojdi nechali nejaké fun coupons v šrajtofli a nemusím do bankomatu. To by už bolo časovo úplne v píči.

Na miesto činu prichádzam s malým delayom. Random byt sa nachádza na nenápadnom sídlisku, som vpusený bzučiakom a víta ma slečna, kt. inzerát neklame. xx10 Evelýna je vysoká, štíhla a veľmi atraktívna femme, kt. dominujú asi kilometer dlhé nohy, fajnová prdelka a veľké hnedé kukadlá. Je mierne nasratá, pretože meškám a má to na dnes už nalajnované. Jej nasratosť ihneď demonštruje pri uvítacej komunikácii a dostávam zjeb aj za môj slovník. Nič si z toho nerobím, pretože viem, že o pár minút to vyžehlím. xxx50 Ziaľ má po mne ďalšieho kolegu a ja sa musím uspokojiť s časovým priestorom, kt. dostávam k dispozícii. Presúvame sa do izby, kde sa dohodneme na 45 min. za 1,5K. Pred sprchou odovzdávam čierne nadkolenky s funny motívom, kt. ju požiadam hodiť na seba, aby jej zvýraznili jej kilometrové štíhle nohy. Konečne vidím na jej hezkej tváričke úsmev a popri tom sú podkolenky vlastne darček pre mňa samotného. xxx51 Prichádzam natešený zo sprchy, vidím tie dlhé nohy v nadkolenkách a začína mi cukať v buřtíku.

Zahájim predohru vo svojskom štýle(škoda chýbajúcej ingrediencie), jazykom a bozkami hľadám erotogénne zóny, kt. úspešne nachádzam. Líbačka je vítaná a šiahnutím na frndu, zisťujem, že pôda je pripravená. Rozbieham lízing a nemravnice mi tlačí hlavu do jej klína štýlom až sa mi ťažko dýcha. Toto bol prvý moment, keď som si pomyslel, tvl, to bude dobrý. V hlave mi utkol pohľad na jej dlhé nohy v nadkolenkách v praku. K dokonalej polízanici chýbalo už iba vzájomné prepojenie tiel ako v Avatare = mid finger v anuse. xxx33 Prebehlo mi to hlavou, ale usúdil som, žeby sa táto pokročilejšia technika nemusela stretnúť s pochopením a radšej som to vypustil z môjho repertoáru. Prechádzame k felaci. Hudrovačku krocana s pláštenou som naposledy absolvoval asi 17 rokov dozadu, ale rešpektujem pravidlá hry a na OB nenalieham. Itak by mi to bolo asi prd platné. Kupodivu prevedenie je vysoko nad očakávaním a slečna si to dáva veľmi veľmi slušne! Počas celej návštevy som zaznamenal iba jeden moment, kedy som ju musel usmerniť, a to aby si ho zobrala do úst celého. V tomto mi bez problémov vyhovela. xx16 Pri felaci nevynecháva ani koule. Celý čas ma sprevádzal pocit, že tá holka mi vidí na očiach, čo mám rád a čo od nej chcem. Celkom nezvyklé na privátovej scéne. Evelýna je profesionálka, kt. vie ako chlapa uspokojiť.

Prešli sme si klasickým trojbojom, počas kt. mi permanentne hrabala na koule a péro. Na koníčka celkom aktívna, ale predsa som to zobral do vlastných rúk a začal udávať temto brúsenia ja. Potešil ma moment, keď sa mi pozrela do očí a řekla si, že to chce zo zadu. xxx41 Pred nabodnutím som neodolal jej vyšpúlenej prdelke a zadelil jej pár kráľovských prelizov(začínaš na frnde a koncis na anuse). Oceňujem, že sa pri penetrovaní nechala chytať za vlásky bez lásky. S culíkem jej to fakt slušelo. Ďalši tvl moment nastal, keď vytiahla eso z rukáva a začala mi ho zúrivo honiť, plivať na nej a hudrovať s veľkým nasadením. xx16 Evelýnu staviam na pedestál, pretože jej to fakt ide! Ešte som sa snáď nestretol s holkou, kt. vie takto výborne honiť. Čas sa neúprosne kráti, ja sa informujem, že kam sa bude sypať a odpovedá, že kam by som rád. Prednášam svoju prasácku predstavu, na kt. dostávam odpoveď vo forme asi najvačšieho odjebu, kt. som kedy na priváte dostal. Šach mat v slovnej podobe a ja nemám žiaden ďalší argument. Well done Evelýno. XXX36 Uspokojujem sa teda so sypaním na jej fajné prsia. Krátka postkoitálna konverzácia prebieha v štýle vzájomného doberania sa. Chodník chodník 5X min. a ja spokojne opúšťam perverzland.

Kvalitnému kommerzšuku nasvedčuje fakt, že mi počas celého pracovného dňa rezenovala v hlave a ja som v práci zadelil pár faux pas. Večer som to zavŕšil vymknúťím sa z hotelovej izby, kde recepcia, v dobe COVIDu, nefungovala. Shit!

RESUMÉ: Evelýna je žena s telom mladej holky. Je vysokej štíhlej postavy, kt. dominujú dlhé štíhle nohy, dlhšie tmavé vlasy. Má príjemnú tváričku, veľký hnedý kukuč, krásny úsmev, fajn prdelku a dvojky prsia. Po vizuálnej stránke je radosť sa na ňu pozerať, ikeď spevniť telo by neuškodilo. Je sebavedomá, priama, úprimná a miestami až drzá. Disponuje zmyslom pre humor, kt. sa prelína so sarkazmom. Pri sexe aktívna a mierne perverzná. Táto holka presne vie, že čo chlap chce. Nečakajte však, že sa Vám hneď hodí okolo krku a ovinie ako liána. Prístup je skôr profi, čomu napovedá aj akustický sprievod, kt. ma úplne nepresvedčil. Zo začiatku ma to trošku iritovalo. Už si nespomínam, či to postupom času skončilo, resp. zlepšilo alebo som to prestal vnímať a počúval hudbu. Od tejto návštevy som nečakal žiaden GFE prístup, ale prišiel som si poriadne zašukať. Za mňa splneno. xxx63 Pri správnej konštalácii hviezd si repete určite nenechám ujsť, Evelýnu rád znovu navštívim a snáď využijeme jej potenciál, kt. som jej videl v očiach.

Koniec hlásenia! <= Ak máš xenofóbne sklony, tak si to nepúšťaj.
Evelyn.jpg
Evelyn 2.jpg
Evelyn 3.jpg
6 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
INTELLECTUAL PERFORMANCE + SUPER EGO + NO SOCIAL SENTIMENT + SARCASM + MONEY = HIGHWAY TO HELL

Odpovědět

Zpět na „Východní Čechy“