Hodonín, Břeclav priváty + amatérky

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 4051x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Hodonín, Břeclav priváty + amatérky

Příspěvek od vulcan » 07 pro 2023 21:02

Hodonín, Břeclav priváty + amatérky na Slovácku .

Recenze, ohlasy, dotazy na holky ze Slovácka, Hodonín , Břeclav , Hustopeče.

U všech zpráv, prosím, nezapomínejte na kompletní informace.
viewtopic.php?f=9&t=26

Nejen odkaz, link na inzerci anebo na profil na amaterech,

ale vždy nahrajte fotku !
Jak nahrát fotku je zde popsáno ve všeobecných podmínkách.
viewtopic.php?f=12&t=32

Popište dívku, ženu, jaké udává údaje:
věk (inzerovaný ) případně skutečný podle názoru recenzenta
výška, váha, velikost prsou. (+ zda to odpovídá),

zda odpovídají fotky anebo jsou fake.

odkaz, telefon, xxx07

Kde se dívka nachází - místo působení.
Pokud neudává přesnou adresu v inzerci, pište jen orientační adresu, _ město, ulici

Ceny za služby, pište jasně a kompletně.

Jak probíhalo objednání, domluva, a jak proběhlo vlastní setkání.

Věřím, že kolegové Moraváci budou natolik inteligentní a vnímaví, že toto budou dodržovat.
xxx51 xxx22

mikyx
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 08 pro 2023 08:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od mikyx » 08 pro 2023 20:43

Cestovatelka Polka Mira

Mira / Mirka
https://dobryprivat.cz/divka/mira/
Tel: 608 290 289 / 608290289

Věk - udává cca 36 (řekl bych něco přes 40), 165/65 výška zhruba sedí, váha min. +10-15 kg, prsa 4 - určitě, krásná prsiska, ale už hodně věšáky teda xxx93
Adresy má různé - cestuje hlavně do Plzně, do HK, já ji měl v Brně- Polívkově, teď je teda v UH.
Cena za hod 1700 Kč, na extras jsem se neptal, nenabízela.

Návštěva staršího data, byla zde recenze na Norníku, když teda ještě fungoval, mimo to žádné informace, tak jsem zkusil bojem, a nelitoval (ač to jistě není pro každého).

Komunikace a objednání- telefon vzala s tichým jemným hláskem, trošku boj s plynulostí, ale hodně se snažila a dalo se rozhodně pochopit co, kde a jak. Vyžádováno potvrzení návštěvy pomocí sms 30 min předem. Parking tedy paneláky na Medlánkách špatný, o její nynější lokaci v UH ovšem bohužel nemůžu doplnit hlášení. Pustila mě načas, navigace do patra v pohodě.
Vzhled: Za mě je to dosti zajímavě-pěkná MILF, můj typ, navíc východní vzhled (řekl bych že je spíš Ukrajinka nebo Ruska podle vzhledu, ale polština prozradila, že je od našich severních sousedů- sama i potvrdila) nevybavuji si žádné okaté tetování, správné kurví líčení, postava plná, prsa vypučené ven, ale teda víc vysící, větší než teda udává, i fotky jsou její, no umně nafocené, každopádně kdo má rád plné tvary (jako já), tak super.

Dotaz jestli zůstanu, milé chování, navigačka do koupelny, čas dodržen- nastaven budík, který zvonil v tom nejlepším, ale úplně ho ignorovala a nechala mě si jí ještě pár minut užít. Dveře-dveře 1:10 hod. Nechala mě ovšem po sprše čekat asi dve-tři minuty samotného v pokoji (malinko divné, nebyla totiž ve sprše)
Sprcha, ručník, vše cajk.

Akce zajímavá- řekla, že nechce pospíchat, a že si mě chce na akci pořádně uvolnit, jestli jsem s tím ok. Já v dobrém rozmaru souhlasil, a následovala asi 10-minutová seánse s příjemnou (nikoliv profi) masáží, rukama i těma velkýma kozama, dokonce i nějakým pírkem. Pak teda že
můžu chvilku já- abych si ji mohl pěkně omakat, včetně těch cicků, nechtěla na ně moc tvrdě, jinak osahávačka super, popravdě mě dost brala,
i chování bylo příjemné, a to uvolnění fakt zabralo, ven byla zima, a mě už opravdu stál. Pak teda akce na třikrát, poprvé rovnou do pusy (nasadila gumu ústy, to jsem viděl snad poprvé, ani jsem si nevšiml, kdy si jí tam dala. Podruhé zas v rychlosti osahávací, prsná masáž, a mezi kozy + zezadu (tam si nechala naložit, na to jaká byla předtím jemná, tak vůbec nebrzdila) a napotřetí kvalitní koníček se slušnou iniciativou- já jsem byl za hodinku velice šťastný, netuším jak bych se spokojil s 30 min (já ale raději pomalejší akce). Mezi zásuny taková kostrbatá konverzace, ovšem snažila se držet atmosféru, takže mi jednodušší témy ani tak nevadili. Ve dvěřích rozloučení i s pusou... každopádně od té doby jsem jí v inzerci pro Brno neviděl xxx46
Určitě hodně tomu pomohl můj subjektivní dojem z ní, prostě MILF se zajímavou tváří a hlavně velkýma kozama! xxx54 Pro mnohé ale pochopitelně moc velká a tlustá, rozumím, a nehádám se, hold máme jiný vkus.

Možná někdy v budoucnu zajdu znovu... jestli se vrátí do Brna.
4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Prcatel
Začátečník
Celkem hodnocení: 2x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2024 23:54

Příspěvek od Prcatel » 11 úno 2024 23:59

Ahoj, jen se chci zeptat, nevíte náhodou co je se Silvou z Hodonína? Donesla se mi zpráva, že údajně zemřela, je to pravda? Víte o tom něco?
Kdo by nevěděl o koho jde, tak přikládám odkaz na její stránky.
https://luxusnispolecnice.webnode.cz
1 Obrázek 1 Obrázek

xray
Začátečník
Celkem hodnocení: 4x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 čer 2022 09:29

Příspěvek od xray » 15 úno 2024 09:40

Veronika UH

https://dobryprivat.cz/divka/veronika-6/
Tel.: 721 272 256 / 721272256

Udávané údaje: 165cm, 35 let, 70 kg, prsa 2

Skutečnost:
věk min. 40+
váha: hroch, mastodont, vorvaň. Odhadem +/- 100 kg

Po telefonu celkem OK, navedení na adresu OK. Po příchodu otevřela v přítmí, celá zahalená do nějakého županu. Ačkoli nejsem zatížený na vychrtliny, ale spíš na mírně oplácané holky, tak toto mě vyděsilo xxxx2 . Obličej nic moc, chybějící zub, rozměry metr krychlový - prostě žádné ženské křivky, obrovský bachor. Fotky v inzerci asi budou její, jenže asi Photoshop, nebo nějak dobře nafocené, nebo před 30 kily. Realita je naprosto odlišná. Řekl jsem jí, že jsem si ji představoval jinak a vzal nohy na ramena (určitě ne její XXX36 ) a pelášil pryč.
Nevím, jak se může tak dlouhodobě udržet v branži za toto platit je fakt tragédie. Možná jen pro nějaké fajnšmekry.
2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Perconti
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 14
Registrován: 15 pro 2023 04:37

Příspěvek od Perconti » 21 úno 2024 11:12

Martinka, 22let, 160cm, 55kg, UH
https://dobryprivat.cz/divka/martinka/
Tel: 603940859

Volal jsem spis jen ze zvedavosti. Neni uplne muj typ, ale zmena je zivot jak se rika. Na fotkach ma aspon peknej zadek, kdyz uz nic jinyho.

Cenovku ma 30minut 2000, hodina 3000. Na priplatky jsem se ani neptal. Uz v telefonu bylo videt, ze je bez zajmu, totalne vygumovana, po hlase to spis vypadalo na 15tku xxx50 .

Nemam problem s vyssima cenama, ale holka musi nejak vypadat a taky mit neco v hlave. Coz tahle rozhodne nesplnuje ani jeden bod.
2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 4051x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 21 úno 2024 16:04

Perconti píše:
21 úno 2024 11:12
Martinka, 22let, 160cm, 55kg, UH
https://dobryprivat.cz/divka/martinka/
Tel: 603940859
Cenovku ma 30minut 2000, hodina 3000. ....

Nemam problem s vyssima cenama, ale holka musi nejak vypadat a taky mit neco v hlave.
Perconti ,
měli bychom mít problém s vyššími cenami všichni. xxx51 Protože od toho se odvíjejí další ojeby, další nekvalitní nabídky ženštin, které jsou naprosto tuctové.
Tady jakoby ses bál, stejně jako někteří jiní, že ti někdo přisoudí termín "socka", že máš limit ve vyšší ceně.

Což je opravdu OUT. Všichni nebo většina máme dost peněz na to, abychom zaplatili vyšší cenu, ale zásadní věc je, zda to chceme.
Zda opravdu chceme skákat na lep těm, co se vyprsí (společně s jejím bačou), ofejkujou, ztratí rozumný nadhled a budou tvrdit, že jsou kvalita xxx10 . Anebo jiná skrytá taktika. xxx57
Za každou cenu přeci nemusíme mr....t děvky, peníze se dají využít rozumněji jinde, i třeba u dívek mimo placený sex, kde si toho mch. váží mnohem více.

Takže, je dobře, žes udělal telefonní otočku, ale je třeba natvrdo říci, že je to i kvůli ceně. Nejlépe to říci přímo v telefonu té dívčině, aby nebyla v mýlce. Jinak to byl dobrý příspěvek. xxx63
1 Obrázek

Perconti
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 14
Registrován: 15 pro 2023 04:37

Příspěvek od Perconti » 21 úno 2024 16:42

vulcan píše:
21 úno 2024 16:04
Perconti píše:
21 úno 2024 11:12
Martinka, 22let, 160cm, 55kg, UH
https://dobryprivat.cz/divka/martinka/
Tel: 603940859
Cenovku ma 30minut 2000, hodina 3000. ....

Nemam problem s vyssima cenama, ale holka musi nejak vypadat a taky mit neco v hlave.
Perconti ,
měli bychom mít problém s vyššími cenami všichni. xxx51 Protože od toho se odvíjejí další ojeby, další nekvalitní nabídky ženštin, které jsou naprosto tuctové.
Tady jakoby ses bál, stejně jako někteří jiní, že ti někdo přisoudí termín "socka", že máš limit ve vyšší ceně.

Což je opravdu OUT. Všichni nebo většina máme dost peněz na to, abychom zaplatili vyšší cenu, ale zásadní věc je, zda to chceme.
Zda opravdu chceme skákat na lep těm, co se vyprsí (společně s jejím bačou), ofejkujou, ztratí rozumný nadhled a budou tvrdit, že jsou kvalita xxx10 . Anebo jiná skrytá taktika. xxx57
Za každou cenu přeci nemusíme mr....t děvky, peníze se dají využít rozumněji jinde, i třeba u dívek mimo placený sex, kde si toho mch. váží mnohem více.

Takže, je dobře, žes udělal telefonní otočku, ale je třeba natvrdo říci, že je to i kvůli ceně. Nejlépe to říci přímo v telefonu té dívčině, aby nebyla v mýlce. Jinak to byl dobrý příspěvek. xxx63

Napsal sem to tak, jak sem to presne myslel. Ja nemam problem dat vic penez spolecnici, ktera na to ma a nemusi mit top postavu. Staci aby tam byl ten naboj, fajn pristup ze strany ťapky. Mam jednu stalou v okoli Zlina. Za 1800 na hodinu, v zakladu. Ziju sam, platim si i holky jen na obed treba. 2-2,5k hodka + obed/vecere. Nic na tom neni. Holt jinej styl zivota a jinej uhel pohledu.

Holt sem dneska dostal chut na neco jineho. I kdybysme se domluvili, byl by to mrd jen ze zadu, pokud ten zadek na fotkach neni fake. 1500 za 30minut bych ji dal. Ale bohuzel. Holka s telem ala muzatka, plocha jak letiste a ceny vysoke do nebes. Jeste k tomu blba jak troky, minutovy rozhovor stacil, abych si udelal obrazek.

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 4051x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 21 úno 2024 17:14

Perconti píše:
21 úno 2024 16:42
...
Napsal sem to tak, jak sem to presne myslel. Ja nemam problem dat vic penez spolecnici, ktera na to ma a nemusi mit top postavu. Staci aby tam byl ten naboj, fajn pristup ze strany ťapky. Mam jednu stalou v okoli Zlina. Za 1800 na hodinu, v zakladu. Ziju sam, platim si i holky jen na obed treba. 2-2,5k hodka + obed/vecere. Nic na tom neni. Holt jinej styl zivota a jinej uhel pohledu.

Holt sem dneska dostal chut na neco jineho. I kdybysme se domluvili, byl by to mrd jen ze zadu, pokud ten zadek na fotkach neni fake. 1500 za 30minut bych ji dal. Ale bohuzel. Holka s telem ala muzatka, plocha jak letiste a ceny vysoke do nebes. Jeste k tomu blba jak troky, minutovy rozhovor stacil, abych si udelal obrazek.
Perconti ,
já naprosto souhlasím, že minutový rozhovor stačí k NO GO.
A celkem i souhlasím, jak to vnímáš.
Nicméně naše snaha tady je mch i zlepšit podmínky pro norníky, zlepšit úroveň služeb a nešroubovat ceny.
Nikdo nekritizuje tvůj styl života.
Ale snažím se myslet na norníky, jak celek, proto to píšu.
A že se podmínky stále zhoršují , je smutný fakt. xxx57

Fury
Začátečník
Celkem hodnocení: 14x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2024 12:34

Příspěvek od Fury » 21 úno 2024 17:14

Perconti píše:
21 úno 2024 16:42
vulcan píše:
21 úno 2024 16:04
Perconti píše:
21 úno 2024 11:12
Martinka, 22let, 160cm, 55kg, UH
https://dobryprivat.cz/divka/martinka/
Tel: 603940859
Cenovku ma 30minut 2000, hodina 3000. ....

Nemam problem s vyssima cenama, ale holka musi nejak vypadat a taky mit neco v hlave.
Perconti ,
měli bychom mít problém s vyššími cenami všichni. xxx51 Protože od toho se odvíjejí další ojeby, další nekvalitní nabídky ženštin, které jsou naprosto tuctové.
Tady jakoby ses bál, stejně jako někteří jiní, že ti někdo přisoudí termín "socka", že máš limit ve vyšší ceně.

Což je opravdu OUT. Všichni nebo většina máme dost peněz na to, abychom zaplatili vyšší cenu, ale zásadní věc je, zda to chceme.
Zda opravdu chceme skákat na lep těm, co se vyprsí (společně s jejím bačou), ofejkujou, ztratí rozumný nadhled a budou tvrdit, že jsou kvalita xxx10 . Anebo jiná skrytá taktika. xxx57
Za každou cenu přeci nemusíme mr....t děvky, peníze se dají využít rozumněji jinde, i třeba u dívek mimo placený sex, kde si toho mch. váží mnohem více.

Takže, je dobře, žes udělal telefonní otočku, ale je třeba natvrdo říci, že je to i kvůli ceně. Nejlépe to říci přímo v telefonu té dívčině, aby nebyla v mýlce. Jinak to byl dobrý příspěvek. xxx63

Napsal sem to tak, jak sem to presne myslel. Ja nemam problem dat vic penez spolecnici, ktera na to ma a nemusi mit top postavu. Staci aby tam byl ten naboj, fajn pristup ze strany ťapky. Mam jednu stalou v okoli Zlina. Za 1800 na hodinu, v zakladu. Ziju sam, platim si i holky jen na obed treba. 2-2,5k hodka + obed/vecere. Nic na tom neni. Holt jinej styl zivota a jinej uhel pohledu.

Holt sem dneska dostal chut na neco jineho. I kdybysme se domluvili, byl by to mrd jen ze zadu, pokud ten zadek na fotkach neni fake. 1500 za 30minut bych ji dal. Ale bohuzel. Holka s telem ala muzatka, plocha jak letiste a ceny vysoke do nebes. Jeste k tomu blba jak troky, minutovy rozhovor stacil, abych si udelal obrazek.
Vůbec nic neosvetluj ani se neospravedlnuj, to prostě jen vulcan vesmiroznalec, ti to musí opravit aby byl za šéfa, stačí si pročíst pár příspěvků zde, to bude echt typan, koho nemá jakkoliv pod sebou, špatně. Napsal jsi normální recenzi, Normální zkušenost.
2 Obrázek

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 4051x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 21 úno 2024 17:39

Fury píše:
21 úno 2024 17:14
...
Vůbec nic neosvetluj ani se neospravedlnuj, to prostě jen vulcan vesmiroznalec, ti to musí opravit aby byl za šéfa, stačí si pročíst pár příspěvků zde, to bude echt typan, koho nemá jakkoliv pod sebou, špatně. Napsal jsi normální recenzi, Normální zkušenost.
Fury,
zklidni hormony. xxx51
Spolu s dalšími moderátory se snažíme o jasně danou kulturu recenzí, projevů,
snažíme se , aby norníci měli lepší servis, aby nad nimi nevítězily ojebávačky, aby měli dobrý prožitek bez nějakých vyšroubovaných cen.
Jen jen na tobě, zda to pochopíš. xxx02
2 Obrázek

Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1272x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 467
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Příspěvek od _pyskomil_ » 22 úno 2024 16:09

vulcan píše:
21 úno 2024 17:39
Fury píše:
21 úno 2024 17:14
...
Vůbec nic neosvetluj ani se neospravedlnuj, to prostě jen vulcan vesmiroznalec, ti to musí opravit aby byl za šéfa, stačí si pročíst pár příspěvků zde, to bude echt typan, koho nemá jakkoliv pod sebou, špatně. Napsal jsi normální recenzi, Normální zkušenost.
Fury,
zklidni hormony. xxx51
Spolu s dalšími moderátory se snažíme o jasně danou kulturu recenzí, projevů,
snažíme se , aby norníci měli lepší servis, aby nad nimi nevítězily ojebávačky, aby měli dobrý prožitek bez nějakých vyšroubovaných cen.
Jen jen na tobě, zda to pochopíš. xxx02
Vulkane, já tě obdivuji, takovou trpělivost jako ty, to nemají ani učitelky v mateřské školce. Toho času, co věnuješ vysvětlování týpkům, co já být moderátor, bych už dávno zabanoval. Minul ses povoláním xxx51
1 Obrázek

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 4051x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 22 úno 2024 17:27

_pyskomil_ píše:
22 úno 2024 16:09
Vulkane, já tě obdivuji, takovou trpělivost jako ty, to nemají ani učitelky v mateřské školce. Toho času, co věnuješ vysvětlování týpkům, co já být moderátor, bych už dávno zabanoval. Minul ses povoláním
_pyskomil_, XXX36
ne, neminul, já jsem rád svým povoláním.
A tady to furt dokola opravování, vysvětlování mně taky se..e. xxx56
Ale doufám, že se tady dokopeme ke kvalitnímu foru. Snad nejsem moc naivní. XXX36
1 Obrázek

aznoh03
Začátečník
Celkem hodnocení: 18x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 čer 2017 16:47

Příspěvek od aznoh03 » 23 úno 2024 15:02

Perconti píše:
21 úno 2024 16:42
vulcan píše:
21 úno 2024 16:04
Perconti píše:
21 úno 2024 11:12
Martinka, 22let, 160cm, 55kg, UH
https://dobryprivat.cz/divka/martinka/
Tel: 603940859
Cenovku ma 30minut 2000, hodina 3000. ....

Nemam problem s vyssima cenama, ale holka musi nejak vypadat a taky mit neco v hlave.
Perconti ,
měli bychom mít problém s vyššími cenami všichni. xxx51 Protože od toho se odvíjejí další ojeby, další nekvalitní nabídky ženštin, které jsou naprosto tuctové.
Tady jakoby ses bál, stejně jako někteří jiní, že ti někdo přisoudí termín "socka", že máš limit ve vyšší ceně.

Což je opravdu OUT. Všichni nebo většina máme dost peněz na to, abychom zaplatili vyšší cenu, ale zásadní věc je, zda to chceme.
Zda opravdu chceme skákat na lep těm, co se vyprsí (společně s jejím bačou), ofejkujou, ztratí rozumný nadhled a budou tvrdit, že jsou kvalita xxx10 . Anebo jiná skrytá taktika. xxx57
Za každou cenu přeci nemusíme mr....t děvky, peníze se dají využít rozumněji jinde, i třeba u dívek mimo placený sex, kde si toho mch. váží mnohem více.

Takže, je dobře, žes udělal telefonní otočku, ale je třeba natvrdo říci, že je to i kvůli ceně. Nejlépe to říci přímo v telefonu té dívčině, aby nebyla v mýlce. Jinak to byl dobrý příspěvek. xxx63


Napsal sem to tak, jak sem to presne myslel. Ja nemam problem dat vic penez spolecnici, ktera na to ma a nemusi mit top postavu. Staci aby tam byl ten naboj, fajn pristup ze strany ťapky. Mam jednu stalou v okoli Zlina. Za 1800 na hodinu, v zakladu. Ziju sam, platim si i holky jen na obed treba. 2-2,5k hodka + obed/vecere. Nic na tom neni. Holt jinej styl zivota a jinej uhel pohledu.

Holt sem dneska dostal chut na neco jineho. I kdybysme se domluvili, byl by to mrd jen ze zadu, pokud ten zadek na fotkach neni fake. 1500 za 30minut bych ji dal. Ale bohuzel. Holka s telem ala muzatka, plocha jak letiste a ceny vysoke do nebes. Jeste k tomu blba jak troky, minutovy rozhovor stacil, abych si udelal obrazek.
Jestli se ještě někdo ptá a diví proč je komerzmrd tam kde je, tak tady je taky velká část odpovědi.
Ti rozumnější z nás odmítají chodit na priváty za cenu 2-2,5k/h (o vyšší aní nemluvě) a rozhodně to není proto, že bysme v peněžence
ty kačky neměli. Ale pak jsou tady i takoví, kteří to dají holce jen za čas u oběda, plus teda jí ten oběd ještě cvaknou. A předpokládám že
to nebude usmolené meníčko za 3kila.
Mají můj obdiv všichni , kteří ještě před pár lety píchali na privátech za fidorku XXX36
1 Obrázek 3 Obrázek

Perconti
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 14
Registrován: 15 pro 2023 04:37

Příspěvek od Perconti » 23 úno 2024 16:47

Kdyby nebyla poptavka po takovych sluzbach, tak tady ty holky nejsou. Ber to tak, ze existujou taci, kteri 90% sveho casu travi praci, aby bylo dost penez. Ja se fakt nerad omezuju. Kdyz na to ta holka podle me ma a tim nemyslim jen postavu, ale i chovani a sedneme si, ja nemam problem ji ty penize dat. Ja nevim jak ty, ale ja si rad s holkama i pokecam a ne jen prcat. Taky muze byt holka postavove top a v hlave nas*ano, za takovou by si sel? Jo ja asi jo, ale max na rychly mrd, kdyz nemam cas vybirat a obvolavat.

Nemam babu, deti, ziju sam, ne ze bych byl nejakej uslintanej debil, aby se mnou nikdo nebyl. Ale veskery svuj cas rvu do toho, abych se nemusel financne omezovat. Spousta lidi je rado, ze vyzije. Ja tohle resit uz nekolik let nemusim a doufam, ze ani nebudu. Moje konicky jsou auta, veterani a holky. Kolik za to platim, do toho tobe nic neni. Kdyz si myslim, ze neco stoji za varovani, napisu to sem, kdyz budu mit pocit, ze ta holka byla ve svym oboru dobra, napisu to sem. Mas s tim problem? V restauraci, ze to neni menu za 3kila.. ok.. muzeme jit na pracovni obed spolu, aby si nemusel zavidet. Zacaluju ti jen to zradlo. Akorat nevim, o cem se spolu budeme bavit a nebo jaky obchod spolu uzavreme. Ja svym casem nemarnim. Bud si uziju volnou chvilku nejak prijemne a nebo naopak necim, na cem vydelam.
1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15576x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5364
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 23 úno 2024 17:40

Perconti,

za prvy prestan tady fakovat rozumny prispevky, nebo budes velmi rychle odporoucenej z fora.
Za druhy, je krasny ze mas prachy, preju ti to. Dost clenu fora ma urcite mnohem vic penez nez ty, ale nejsou takovi volove, aby vytapeli holkam tisice za to, aby s nima sly na obed.
2 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Perconti
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 14
Registrován: 15 pro 2023 04:37

Příspěvek od Perconti » 23 úno 2024 18:07

hank36 píše:
23 úno 2024 17:40
Perconti,

za prvy prestan tady fakovat rozumny prispevky, nebo budes velmi rychle odporoucenej z fora.
Za druhy, je krasny ze mas prachy, preju ti to. Dost clenu fora ma urcite mnohem vic penez nez ty, ale nejsou takovi volove, aby vytapeli holkam tisice za to, aby s nima sly na obed.
Hele, ja sem ciste pisu recenze, kdyz to uznam za vhodny. Zbytek muze soupat nohama. Nemam zajem o diskuze. To kolik komu davam a za co, je ciste moje vec. Kdyz se do me nekdo pusti, tak to vybarvim.

nornajs
Začátečník
Celkem hodnocení: 93x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 60
Registrován: 15 úno 2023 14:24

Příspěvek od nornajs » 24 úno 2024 07:17

Perconti píše:
23 úno 2024 16:47
Kdyby nebyla poptavka po takovych sluzbach, tak tady ty holky nejsou. Ber to tak, ze existujou taci, kteri 90% sveho casu travi praci, aby bylo dost penez. Ja se fakt nerad omezuju. Kdyz na to ta holka podle me ma a tim nemyslim jen postavu, ale i chovani a sedneme si, ja nemam problem ji ty penize dat. Ja nevim jak ty, ale ja si rad s holkama i pokecam a ne jen prcat. Taky muze byt holka postavove top a v hlave nas*ano, za takovou by si sel? Jo ja asi jo, ale max na rychly mrd, kdyz nemam cas vybirat a obvolavat.

Nemam babu, deti, ziju sam, ne ze bych byl nejakej uslintanej debil, aby se mnou nikdo nebyl. Ale veskery svuj cas rvu do toho, abych se nemusel financne omezovat. Spousta lidi je rado, ze vyzije. Ja tohle resit uz nekolik let nemusim a doufam
Platit prostitutce za spolecnost na obede nebo vubec mimo jeji praci je jako si objednat nocleh v prvotridnim hotelu ale jen si tam umyt ruce v koupelne a jit prespat domu.
Ledaskdo by si to mohl dovolit, ale malokdo by to udelal, protoze by si u toho pripadal sam pred sebou jako idiot. xxx51
A tim mene se tim jeste chlubil.
1 Obrázek

nornajs
Začátečník
Celkem hodnocení: 93x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 60
Registrován: 15 úno 2023 14:24

Příspěvek od nornajs » 24 úno 2024 07:58

Perconti píše:
23 úno 2024 18:07
Hele, ja sem ciste pisu recenze, kdyz to uznam za vhodny. Zbytek muze soupat nohama. Nemam zajem o diskuze. To kolik komu davam a za co, je ciste moje vec. Kdyz se do me nekdo pusti, tak to vybarvim.
Predpokladam, ze se ti nekdo stara o domacnost. Jestli poslou z agentury krasnou a milou uklizecku, bude ciste tvoje vec, jestli ji misto uklidu budes platit za klaboseni u kafe.
Ale at si to pro sebe zduvodnis jak chces, i kdyby ti ten placeny pokec prinesl lepsi pocit nez uklizeny barak, porad budes za zoufalce. Sorry.

Perconti
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 14
Registrován: 15 pro 2023 04:37

Příspěvek od Perconti » 24 úno 2024 12:14

nornajs píše:
24 úno 2024 07:58
Perconti píše:
23 úno 2024 18:07
Hele, ja sem ciste pisu recenze, kdyz to uznam za vhodny. Zbytek muze soupat nohama. Nemam zajem o diskuze. To kolik komu davam a za co, je ciste moje vec. Kdyz se do me nekdo pusti, tak to vybarvim.
Predpokladam, ze se ti nekdo stara o domacnost. Jestli poslou z agentury krasnou a milou uklizecku, bude ciste tvoje vec, jestli ji misto uklidu budes platit za klaboseni u kafe.
Ale at si to pro sebe zduvodnis jak chces, i kdyby ti ten placeny pokec prinesl lepsi pocit nez uklizeny barak, porad budes za zoufalce. Sorry.

Vis co je zajimavy? Ziju v zahranici a o holkach za prachy se tam bavime uplne jinak. Holky na sex nebo jen spolecnice na obed te vyjde daleko draz, nez v CR, kdyz to porovnam a nikdo se nerozciluje jak tady nektery. Ovsem pokud to neni fakt nejaka hruza. Nemame tam zadny ojeby nebo nas*ano milion ukacek.
Sem na par mesicu v CR.
Byl sem na norniku, ale ten je nevim z jakyho duvodu zrusenej, nebo netusim, ale ta stranka mi proste nejede. Tam se dalo obcas i dobre pokecat, kdyz si nenatrefil na kokota.

Sem dam recenzi, at si z toho kazdej veme co chce.

Za zoufalce si me klidne mej, kdyz ti to pomuze, zily mi to netrha..

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15576x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5364
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 24 úno 2024 16:47

Perconti píše:
23 úno 2024 18:07
hank36 píše:
23 úno 2024 17:40
Perconti,

za prvy prestan tady fakovat rozumny prispevky, nebo budes velmi rychle odporoucenej z fora.
Za druhy, je krasny ze mas prachy, preju ti to. Dost clenu fora ma urcite mnohem vic penez nez ty, ale nejsou takovi volove, aby vytapeli holkam tisice za to, aby s nima sly na obed.
Hele, ja sem ciste pisu recenze, kdyz to uznam za vhodny. Zbytek muze soupat nohama. Nemam zajem o diskuze. To kolik komu davam a za co, je ciste moje vec. Kdyz se do me nekdo pusti, tak to vybarvim.
Kolego, co děláš ve svym soukromym životě je samozřejmě tvoje věc, choď si třeba na obědy za 10k USD s královnou ze Sáby.

Ale ve chvíli, kdy o tom začneš psát na veřejnym fóru pro norníky, a obzvlášť na takovym, jako jsou světáci, kde se jede hardcore linie proti zbytečnýmu přeplácení a vytápění holek, tak vstupuješ na tenkej led a to co děláš přestává bejt tvoje soukromá věc.
Minimálně tady na skle... A dostaneš za to řádnou čočku.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Odpovědět

Zpět na „Jižní Morava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 115 hostů