Recenze 2018

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3368x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1486
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Re: Recenze 2018

Příspěvek od modroočko » 16 lis 2018 14:34

Eliška, Alpin
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... i%9Aka&S=9

Inzerát: Ahojky, jsem štíhlá a drobná slečna, v tomto oboru úplně nová. Chceš si odpočinout a uvolnit se? Nechej se mnou hýčkat a rozmazlovat. Mám ji uzounkou a ráda zkusím i dámský análek. Sám se přijď přesvědčit. Těší se Eliška. Tel.: 776 568 067
Telefon: 776568067
Jméno: ELIŠKA Věk: 26 let Výška: 175 cm Váha: 50 kg Barva očí: Zelené


Opakovaná návštěva, takže napíšu shrnutí. Eliška je hrozně milá, má hlas jako nadržená subinka, kontaktní a velmi komunikativní. Vzal jsem hodinu s áčkem. Po sprše přišla a spontání líbání, líbá se fakt skvěle, procítěně, něžně, proplétá jazyky, přitom chlapa hladí a objímá, jako s milenkou. Lízání si moc užívá - jak kundičky tak zadku - pěkně se nastavuje, vzdychá, jde tomu naproti. Není úplně vyholená a kundu má krásně tvarovanou lolitkovskou s větším poštěvákem, který krásně reagoval až ke zdárnému konci. V kouření patří k současné špičce, kouří něžně a hluboko, i se na něj pusou nabodává, střídá rytmus, mazlí se s ním, olizuje vše i s koulema a třísla a viditelně je u toho vzrušená, povzdychává, zavírá oči a pak se na moje oči upřeně dívala - dokonalá práce, ta holka by za to mohla dostat olympijský zlato. Tohle fakt jen tak člověk nevidí... Při napíchnutí okamžitě reagovala, hekala, vzdychala a držela si mě nohama abych jí pořádně a tvrdě mrdal, když jsem šel do zadku, tak než tam vplul tak jsem jemně tlačil ale pak tam zajel celej jak po másle a dávali jsme to stejně tvrdě. Eliška byla v transu a udělala se podruhý. V tý těsný prdelce, moc hezký, mi to taky netrvalo dlouho... Celkově hodnotím jako jednoznačně jeden pozitivně. Je to jako vždycky: musíte si s holkou sednout. Eliška potřebuje lehce pochválit, navnadit, pohodovou atmosféru a mazlení aby se rozehřála, ale pak jede vrušená a mrdu oddaná jako lokomotiva... Doporučuju...
Privát je trošku z ruky, ale pokoje má super zařízené, je tam čist a velká intimita s vybavením: světla, výzdoba, zrcadle a sprcha na každém pokoji...
11538762.jpg
10 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Prodejce
Začátečník
Celkem hodnocení: 13x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2018 09:57

Příspěvek od Prodejce » 17 lis 2018 12:02

Victorie Prague Princess PP
https://www.tapky.info/?2222,victorie-p ... -776546611
Očarovaly mě doporučení na Áčko a párkrát zmíněnou modelkovskou postavu, tak jsem vyrazil
Objednání bez problémů

Victorie mi otevřela v růžový mikině, pod ní černý bodýčko a podkolenkách...takže jsem viděl v celku pěknej maminkovskej ksichtík půlku zadku a dobrý nohy, přístup v poho žadný průtahy... vzal jsem půl hoďku OB áčko celkem 2,5

po sprše přišlo probuzení, jelikož již Victorie přišla bez mikiny, takhle modelkovská postava opravdu nevypadá!!! fakt ne
aspoň jsem se nadobro poučil jak starší holka nad 50kg přijde v mikině nebo něčem takovým uteč

K akci, kouřová průměrná, po chvilce navrhuje žhavým hláskem jestli jí chci projet rovnou prdelku, neváhám, lízat se mi nechce tak mázne a nasedá... během chvilky jsme ve slušném tempu, heká, pobízí ať jí masíruju kliťák..vypadá že každou chvilku bude a chce abych se udělal společně s ní jenže času hromadu a střik zatím v nedohlednu, diví se, najednou hekání nějak ubylo a úsměv taky zmizel.. holka si asi myslela, že jí ho tam 3x šoupnu a má prachy doma... tohle se událo tak po 8 minutách včetně kouřový a nasazení gumy takže relativně na začátku, dali jsme pak ještě dvě polohy, chtěl jsem se udělat na prsa to mi bylo zakázáno ale do pusy za 500 by to šlo xxx17 to odmítám, nechám se ještě pokouřit, honička a střikám jí do ruky zdarma

určitě opakování nehrozí, fotky jí strašně přidávaj, nemůžu doporučit ani to áčko jelikož toho zažilo dle mého opravdu dost a kde jaká úzká kundička to pocitově překoná jak nic
xxx57 xxx57
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

HoPi
Začátečník
Celkem hodnocení: 156x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 69
Registrován: 25 dub 2017 12:46

Příspěvek od HoPi » 17 lis 2018 14:38

modroočko píše:
16 lis 2018 14:34
Eliška, Alpin
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... i%9Aka&S=9

Inzerát: Ahojky, jsem štíhlá a drobná slečna, v tomto oboru úplně nová. Chceš si odpočinout a uvolnit se? Nechej se mnou hýčkat a rozmazlovat. Mám ji uzounkou a ráda zkusím i dámský análek. Sám se přijď přesvědčit. Těší se Eliška. Tel.: 776 568 067
Telefon: 776568067
Jméno: ELIŠKA Věk: 26 let Výška: 175 cm Váha: 50 kg Barva očí: Zelené


Opakovaná návštěva, takže napíšu shrnutí. Eliška je hrozně milá, má hlas jako nadržená subinka, kontaktní a velmi komunikativní. Vzal jsem hodinu s áčkem. Po sprše přišla a spontání líbání, líbá se fakt skvěle, procítěně, něžně, proplétá jazyky, přitom chlapa hladí a objímá, jako s milenkou. Lízání si moc užívá - jak kundičky tak zadku - pěkně se nastavuje, vzdychá, jde tomu naproti. Není úplně vyholená a kundu má krásně tvarovanou lolitkovskou s větším poštěvákem, který krásně reagoval až ke zdárnému konci. V kouření patří k současné špičce, kouří něžně a hluboko, i se na něj pusou nabodává, střídá rytmus, mazlí se s ním, olizuje vše i s koulema a třísla a viditelně je u toho vzrušená, povzdychává, zavírá oči a pak se na moje oči upřeně dívala - dokonalá práce, ta holka by za to mohla dostat olympijský zlato. Tohle fakt jen tak člověk nevidí... Při napíchnutí okamžitě reagovala, hekala, vzdychala a držela si mě nohama abych jí pořádně a tvrdě mrdal, když jsem šel do zadku, tak než tam vplul tak jsem jemně tlačil ale pak tam zajel celej jak po másle a dávali jsme to stejně tvrdě. Eliška byla v transu a udělala se podruhý. V tý těsný prdelce, moc hezký, mi to taky netrvalo dlouho... Celkově hodnotím jako jednoznačně jeden pozitivně. Je to jako vždycky: musíte si s holkou sednout. Eliška potřebuje lehce pochválit, navnadit, pohodovou atmosféru a mazlení aby se rozehřála, ale pak jede vrušená a mrdu oddaná jako lokomotiva... Doporučuju...
Privát je trošku z ruky, ale pokoje má super zařízené, je tam čist a velká intimita s vybavením: světla, výzdoba, zrcadle a sprcha na každém pokoji...

11538762.jpg
Fotky nejsou jeji...
Je velmi submisivni a ma rada tvrdou ruku!
Pozor mozny MB!
Pozor na zapach z kundy!
Jinak souhlasim s recenzi viz. citace

HoPi
Začátečník
Celkem hodnocení: 156x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 69
Registrován: 25 dub 2017 12:46

Příspěvek od HoPi » 17 lis 2018 14:48

Ciml píše:
07 lis 2018 21:39
Kamila - Albertov
http://privatalbertov.cz/spolecnice/kamila

Sympatický popisek u téhle zkušené ťapiny mne opět zavál na Albertov, kde jsem si zahrál na prasáka a řádně jí promasíroval mandle.
Brána půlhoďka + OB "na hluboko" (1000 + 1000 Kč). Holka odpovídá foto, trošku vanička, obličej nic, na co by člověk nějak extra vzpomínal, ale zase byla celkem milá a snaživá. Na klasiku bych za ní tedy nešel, ale na prasení, jó to je jiná xxx02
Na začátek pokusy o nějaký ten mazling, ale na to jsem moc nezabíral. Takže přesun rovnou na kouřovou a žádné šolíchání, rovnou si mě dávala na doraz. Pak jsem převzal opratě a hezky si to dával až do finále. Vůbec se toho nebála, ruce si držela sama za zády, jako slušně vychovaná subinka. Celkově to bylo celkem naostro, vč. dávení, prskání a tak. Na konci toho měla asi celkem dost, od slin byla zaneřáděná řádně, celkem tedy na krev.
Na vyzkoušení dobrý, takhle si zaprasit. Ale nic, co bych musel mít každý týden (1x za rok stačí xxx45 )
Ano je to Nina z Alfabeta jeste z dob v Kamyku., pozdeji v TOPu, Alpinu a nyni soulozici na Albertove!
Postup jaky jsem zvolil ja a byl jsem uspesny:
- Chovam se k ni jako k dame
- platim co si rekne (vtipne ji rikam ze chci bse co je mozne)
- samotna akce velmi spontani vcetne vsech nadstandardnich poloh a mrdani do krku skore 2:2 pricemz ji nesetrim jako PORADNOU KURVU!
- pri odchodu opet vybrane chovani gentlemana
- vraci mi sama od sebe preplatky
Odchazim po 75 minutach placena hodina allinn 2.300,-
Opakovani jiste!
DOPORUCUJI!!!

Lomikar
Začátečník
Celkem hodnocení: 34x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 23 led 2018 08:07

Příspěvek od Lomikar » 17 lis 2018 20:19

nora_03.jpg
Nora, Top privát, 774 173 618
http://www.topprivat.cz/nora
https://www.tapky.info/?1427,nora-top-p ... -774173618

Po krátkém navigování se za mnou zavřou dveře a stojí přede mnou Nora. Mladá pěkná holka s pevným tělem, roztomilým obličejem a nádhernýma očima. S úsměvem na rtech se mě ptá jestli zůstanu. Potom co jsem vyblekotal něco ve smyslu :"To si teda piš", mě se smíchem vede do pokojíku. Platím hodinku (1300) + orál bez (500) a musím říct, že jsem neprohloupil. Když si ho vezme do pusinky a kmitá tím svým opiercingovaným jazykem, je to nádhera. Občas si ho zastrčí až k mandlím, a to já zas můžu. :D

Po chvíli se naštelujeme do 69, a ochutnávám voňavou kundičku. Tady trochu faux pas, protože ji moje strniště škrábe, holt budu muset příště nejdřív navštívit barbershop. Asi po 20 minutách mi nasazuje pusou gumu a já si ji beru zezadu. No, po tom orále a při pohledu na ten krásnej pevnej zadeček mi to netrvá moc dlouho. Sundá mi kondom, lehne si vedle mě, a prakticky okamžitě co se neposeda začne zvedat si ho bere znovu do pusy. Potom střídačka několika dalších pozic, buším do toho fest, ale druhý příchod se na rozdíl od Ježíše nedostavuje, navzdory obětavé práci Norky, která do toho dává všechno. Myslím že to může mít na vině i ten faktor: "Musíš do X minut, bo ti kvačí čas."

Nora je sympatická a sexy holka, se kterou čas uteče ani nevíte jak. A co je pro mě největší plus, je její smysl pro humor. Cítil jsem se jak kdybych si to šel rozdat s kamarádkou z vejšky, kterou jsem pár let neviděl. Uvolněná atmosféra, vtípky a živočišnej sex. Co si přát víc? Snad jen chlazenou plzničku, kterou jsem se "odměnil" v nedaleké hospůdce, kam jsem se doplahočil po roztřesených dolních končetinách.

Shrneme-li: podle Simpsonovy tabulky od jedné do deseti, kde deset bodů je nejvíc, jeden nejmíň, pět průměr, dávám této slečně devět bodů.
6 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

patrick1
Začátečník
Celkem hodnocení: 67x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 28
Registrován: 11 dub 2017 12:20

Příspěvek od patrick1 » 19 lis 2018 10:09

Moje mini recenze na Noru z Mashera.

Nora
TopPrivat

http://www.topprivat.cz/nora

Domluva s operátorkou OK. Zvoním na zvonek s jejich tel.číslem ozve se nějaké nesrozumitelné mluvení. Ok volám na tel.číslo a dostávám pojeb, že na zvonek se nezvoní a pouští mne dovnitř. Na pokoj přichází Nora a uvažuji o otočce.. obličej pro mě těžký podprůměr a pohled upřený někam do stropu do jiné dimenze ale tělo celkem ok. Tak zkusím půlhodinku za litr. Po sprše přichází Nora na pokoj a hned hlásí, že na bradavky se nesmí šahat, že je má citlivé. Nasazuje gumu a dává celkem dobrou kouřovou.. říkám ať taky lízne vajco a ona, že né to jen když si zaplatím OB. Začínám být mírně rozladěn protože sexuelní atmosféra začíná opadat. Říkám si, že to vyprcám ještě ze zadu a mizím.. při odchodu mě ještě Nora začne jebat, že se u nich na zvonek nezvoní a že oni jsou tu pro nás apod. kecy. Nevím jestli měla zrovna blbý den ale spíš to vidím, že už z ní je trošku vyhořelá kurvička. Opáčko ani omylem.
2 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
Ciml
Přidavač
Celkem hodnocení: 518x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 16x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 dub 2017 11:32
Bydliště: V zátoce

Příspěvek od Ciml » 19 lis 2018 16:46

Nela - PraguePrincess
http://www.pragueprincess.cz/

Sympatická slovenka. Ten večer teda tak úplně nevypadala, resp. tak otrávený kukuč jsem už dlouho neviděl. Ale vybaven pozitivní recenzí p. Kocoura, jsem jí tu otočku mezidvéřovku nevyšvihnul a dobře jsem udělal.
Pěkná blondýna, dobře stavěná, prsa akorát (ještě nestihly povisnout), štíhlá, v obličeji prostě pěkná holka. Po přesunu na postel na sebe ale tak nějak koukáme a čekáme, kdo teda jako začne co dělat:-) Já to vyřeším tím, že ležím, ani se nehnu a ona tím, že si lehne vedle, schoulená do klubíčka:-)
Tak to zkouším verbálně a celkem se chytá a neupadá do hlubší hybernace. Situace se celkem vyjasní jejím doznáním, že předchozích 24h strávila kdesi na diskošce krutou pařbou s partou (no na to bych už neměl jako:) Říkám si tedy o kouřovou, abychom tu moji soc. půlhodinku úplně neprodrbali (jinak nabízí jenom OB a nějaké to boskávanie:-) Nějak to dává, ale jenom chvilku, pak na mě zase kouká, co že jako bude. Odpoví si sama a naskakuje na NoTimeToLose a odteď už je to jenom dobrý až výborný:-)
Krásně na mě nalehá, obepíná, chytá za ruce, za hlavu, až mám pocit, že pro samé GFE snad ustříknu předčasně. Pak se prohodíme a vystřídáme pár poloh. Nějak extra dovoleno toho není - prsty vnu ne, dráždit ánus ne, ze zadu v leže též ne. Ale jinak jede furt v GFE módu a já si nemůžu stěžovat. Nechal jsem se lehce unést a i si trochu líznul. Má ji sice pěknou, ale já si spíš jen ověřil, že pro mě tohle zas až tolik není. Jednak mi ta frnda obecně moc nevoní a ještě k tomu vyfasuju obvykle opar na držce, jak se stalo i tentokrát:-(
Jak tam mají tu vysokou postel, tak jsem si ji našteloval na kraj a ve stoje ji brousil bez většího slitování. Ona mi pěvně svírala ruce, já si ji přidržoval za ramena, no výživná ražba to byla. Takhle jsem si nešuknul už dlouho, to ne.
Jó, tohle není fakt žádný recyklát, ale úplně v poho holka, téměř až "civilka". A jak všichni víme, tak se jedná o úkaz tak vzácný, že se téměř nevyskytuje a když, tak jen krátce. Pak se dotyčná buď zkurví nebo zmizí ze scény. Nela si prozatím vybírá tu druhou možnost (prý), tak jí držím palce, byla by jí škoda.

PS: Už jsem s ní tedy moc nepočítal, nicméně se pak ještě na jeden den v PP vyloupla. Tak jsem hned nastoupil na verifikační vizitaci, ze které bych jen poznamenal, že zuby asi fakt špatný, nicméně to tak umně skrývá, že si toho ani moc všimnout nemusíte. A pak taky, že ten podvozek asi bude mít tendence jít trochu do šířky, když nebude něco dělat (což asi nebude). Jinak furt dobrý, GFE šuk jak sviň xxx19
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

Prodejce
Začátečník
Celkem hodnocení: 13x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2018 09:57

Příspěvek od Prodejce » 19 lis 2018 21:46

Sára - Kunratice Vídeňská 722 652 766
https://www.sex.cz/295673?Order=RegD&Kr ... 809038&S=5

Otočka na pokoji

3000,- hod bez extras 2ku za 1/2hod xxx95
cenu jsem sondaval až na místě, jede mi tam pár minut přímák tak jsem si říkal, že nemám co ztratit

Přišla mi otevřít k brance, z dálky mě napadá wow pěkný háro ucházející ksichtík ale najednou stojí vedle mě xxxx2 holka minimálně 190 plus boty na platformě... v inzerci má 155 jasně tak možná na základce, lehce zaskočen ale proč ne ( přirovnal bych jí k zrzce jak si sní Kocour prokecal hodinu) za boha si nevzpomenu na jméno
kérky i na obličeji ale v celku ok

Vede mě na pokoj furt něco nadává na telefon, ignor jak kdybych tam nebyl... na světle začínám měnit názor, holka až nezdravě hubená xxx57 xxx57
v ruce cigáro, uraženej nehet xxx10 ale furt mám nutkání na ten její ksichtík, tak sundavám boty bundu, mezi tím ještě zvedá telefon xxx51
a podává mi ručník...do tý doby mi ani nepodala ruku ani se nezeptala jak dlouho se zdržím nic, tak se ptám jak je to tady s cenou "tys tady ještě nebyl jo" řikám nebyl no... sděluje mi info viz nahoře, cukám se ale nic.. prej je "náctka" mezi tím si ještě sundala bundu a bylo vymalováno... postava v legínách xxx57 nic co bych chtěl v náseldujích minutách ošahávat... končím s ukecáváním beru boty a jde mě vyprovodit zase k brance

na fotkách nejvíc akurátní postava realita nebe dudy... a ty prachy za tenhle přístup nikdy
nejhorší je, že v 57 vycházel nor a vypadal v celku spokojen xx08
4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tribuon
Začátečník
Celkem hodnocení: 244x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 47
Registrován: 25 lis 2017 16:26

Příspěvek od Tribuon » 20 lis 2018 09:00

Andy – Privat Grace
http://privatgrace.cz/slecna/new-andy/
604 460 403

Věk 23
Výška 170
Váha 59
Prsa 4

Recenze na slečnu nikde nenalezeny, ale i když jsem měl z fotek podezření na masitější stehna, vyrážím na průzkum bojem do ověřeného privátu. No, prvý i další dojem je, že fotky dost přidávají, v realitě sice dlouhé blond vlasy a docela příjemný obličej, slečna bych řekl je o dost menší než uváděných 170, zato kg bude o něco víc. Masitější stehna i fortelný podvozek, nějaký špek na břichu, pro Básníka asi vychrtlina, ale pro mě na hranici, možná i za ní.
Ale dlouhé hezké vlásky přesvědčují, abych zůstal, i když v pikosekundě zvažuji otočku. Slečna Ostravačka, ve Stověžaté na studiích. Beru 1h za 1500, protože půlhodiny nemám rád a kvůli spěchu nestihnu zrelaxovat (ale asi by mi bohatě stačila), nabízeny příplatky, ale nevyužity. Dle vyjádření lízání všeho má ráda. Jdu se věnovat prsům (větší, pevná, ale 4ky teda ne), ale bohužel mě ovane silný zápach z úst, no dát příplatek za líbání to by byl masochismus...
Ono zoubky úplně jako perličky nevypadají, ale blíže to nezkoumám, nekupuju koně ani nejsem zubař.

Tak se raději přesouvám o podlaží níže, pipinka hezká, úzká a naštěstí krásně voňavá, lízání A je OK, prsty dovnitř OK, a po vydatném orálku to vevnitř čvachtá a slečna sama aktivně jde dopředu a dotahujeme k orgasmu (co já vím, buď jo, nebo minimálně uvěřitelně zahranej).
Slečna se aktivně šteluje do všech poloh, ale prostě mě nějak moc nebere ta postava. Post koitální pokec lehce vázne, tulit se, ani mazlit už nemám chuť, tak se sám vyhazuju o chvilku dřív.

Pro chlapy, co mají rádi holky krev a mlíko, které si nechají naložit a nemají plno zákazů, by to mohla být dobrá volba, ale odér z úst to kazí.
Celkově XXT02


Obrázek1.jpg
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

nomurr
Začátečník
Celkem hodnocení: 20x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2017 00:20

Příspěvek od nomurr » 20 lis 2018 13:12

Niky, Alpin Privat
776 568 067
https://www.sex.cz/355904
https://www.tapky.info/?2369,niky-alpin ... -776568067

Barva vlasů: Hnědé
Věk: 18 let
Výška: 162 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 2
30 min á 1000 Kč

Poprvé jsem byl v Alpinu a musím říct, že mně to vyhovovalo. Barák se sídlem dalších firem, pro mě ok. I uvnitř je super, že je sprcha na pokoji. příjemné osvětlení, pravda lehce "nevkusné" jak z Kurvahoši, jak někdo psal, ale budiž jsem v bordelu. Přišlo mi čisto, uklizeno, nové prostěradlo. Cajk.

Na Niky jsem měl spadeno již dlouho a až na druhé štaci jsem jí chytil. Bohužel mohla (spíš chtěla) jen půl hodiny. Asi jsem nebyl dost asertivní abych jí přesvědčil, ale byla v telefonu tak milá a příjemná, že jsem to vzal. Možná taky, že mě neznala, prostě jsem netlačil na pilu. Vůbec se mi nezdála tak úsečná jak je v recenzích z poslední doby.

Domluva perfektní, otevření rychlé. Niky přišla ve spodním prádle a župánku. Pěkně vystavovala dekolt i úsměv, na to se nedalo říct ne :-) I mi přišlo, že si kontrolovala, zda jsem to viděl :-) Cestou na pokoj krásný nohy, přesně můj typ... gratuluji si k výběru. Krásný prsa v podprsence. Kochám se. Náááádherný prsa a bradavky. Štíhlé bříško. Heboučká kůže všude. Zadek moc pěkný, už jsem viděl hezčí, ale absolutně bez připomínek. Hezká v obličeji. Zdravý a opečovávaný chrup od ucha k uchu (pro srovnání s mojí předchozí rezenzí - sem se jděte podívat všichni, kdo jste tvrdili něco o tom, že přeháním) Krásná holka dle mého gusta.

Niky není podle mě přísná. Jen má ráda věci tak, jak "mají být". Jakoby rozpačitě, roztomile a rychle říká jak to má být: Sundáš si ten ručník? Ručník dát támhle! Ne tam, tam máš věšák. To budu pořád takhle (oblečená)? Půjdeme tam? Támhle máš pak to...(kondom) Sundáme kalhotky? Dáme ještě zezadu? atdatd. Není to myšleno zle, je taková, že to má ráda, jak to má být. Přijde mi to tak i při sexu. Je ochotná, milá, hezká, hebká, všechno, ale je to bez iluze přirozenosti.

Bohužel jsem se přesvědčil, že půlhodina není pro mě a již nebudu brát. Neumím to takhle, fofrem a gymnasticky. Orál nebyl vůbec, prostě svlíknout a šupšup. Jak jste psali hlava na stranu, a taky mi to přišlo tím naučeným způsobem. Když hlásila čas do konce, tak jsem se soustředil a zabral. Na tělo prý ne... Jak je krásná a hebká tak jsem neměl problém, ale řeknu vám žádný zachvění země nebylo.

Jak jsem zjistil venku, čas +- na minutu přesně, tzn včetně sprch. Takže počítám časový ojeb xxx07

Opakování pro mě možné jedině na hodinu a to pouze kvůli tělu. Možná by také tak nechvátala a byla přirozenější.

Celkem: XXT02

Obrázek
Obrázek
Obrázek
3 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23725x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8886
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 20 lis 2018 14:11

Nela, privát Venuše Hradčanská
www.venuse69.cz
https://www.tapky.info/?2502,nela-masaz ... -720553048

OK, tak já vám ji sem dám. Tohle byl totiž masakr chlapci! xxx16 Stalo se jednoho dne, že jsem pozdě večer zaregistroval na telefonu zprávu od Hanka ve stylu „neříkej, že týhle holky sis v inzerci nevšimnul?“ a dále link na inzerát týhletý Nely v tom peklu na Hradčanský. Byl jsem utahanej jako p_es, ale něco mi prostě říkalo, že tuhle Nelu prostě musím zkusit, že to je něco, co se nemusí opakovat. Říkejme tomu třeba tušení, instinkt. Zavolal jsem tam a objednal se cca na půlnoc, což bylo asi za hodinu a půl. Popravdě, ani jsem nedoufal, že ta rezervace klapne, tam to prostě chodí tak, že kdo dřív přijde ten dřív mrdá, je to poloklub a polobordel, kdo zažil ten ví, o čem mluvím. Dorazil jsem mírně v předstihu a cestou na schodech vedoucích dolů do podniku potkávám chlapíka co si to též šine dovnitř. Barmanka si hned myslí, že je to on, kdo má rezervaci k Nele, jenže chlápek je férovej a tak mi dává prostor se hned ozvat, že za Nelou jdu já. On si mezitím sedá někam mezi tu společnost, co tam je a ztrácí se mi ze zorného pole. Pajzl je to vážně prokletej, dvě až tři tlustý kurvy seděj spolu s nějakejma asi taxikářema nebo ožralama rozvalený na těch křeslech naproti baru. Šel jsem raději čekat na pokoj, asi barmanka vytušila mý rozpaky a taky dlužno dodat, jsem tam úplně nezapadal, neměl jsem jedničku na žíle a byl jsem slušně oháknutej. Koukám po tom syrovým pokoji, fakt žalostný místo k zanoření, no ale třeba aspoň holka bude princezna. Po 5ti minutách přichází Nela xxx19 A já jen čumím. A ona čumí. Vstávám a podávám jí ruku na pozdrav. Jak se zvedám z křesla a rovnám se do pozoru tak hned vidím, jak jí zasvítěj oči a je jasný, že tady to bude dobrý. Tohle prostě chceš. Je pozdě v noci, takže se nechci přecenit a domlouvám se s ní rychle na 30ti minutách, dávám jí litra a jdu se mejt. Mezitím přichází ona a dává prostěradlo na tu matraci co je tam v rohu na zemi. Prostředí strašný. Na všechno, co jí během mýho mytí a její přípravy šukcimry řeknu, reaguje bezvadně, soulad je jasnej. Ulehám k ní, hladíme se a mazlíme, je přítulná jako kočka. A taky je to kočka, připomíná mi totiž tu missku Elišku Bučkovou v době, kdy ještě nebyla tak vyumělkovaná. Jsem z ní pánové úplně v píči a vrušenej jako prase, ona též postupně jen rychle dejchá a chvěje se, jak ji hladím. Kouká na mě těma svejma velkejma očima a já si v duchu říkám, že je fakt nádherná, že tohle už jsem dlouho nežral. V kombinaci s tím, jak na sebe reagujeme, jsem úplně hotovej. Lížu ji jako ten nejsladší bonbón na světě, prstuju ji, ona mi přitom jednou nohou dráždí ptáka a druhou nohu mi klade kolem krku a stehnem si mě tlačí do klína xxx16 bomba, snad že se po chvíli i udělala či co…. Pak honem honem nedočkavej zásun a jdeme šukat, jsem jako pološílenej a už ji chci opíchat. Jako v transu ji mrdám pomalu i rychle, jde mi naproti, hladíme se a čumíme na sebe při tom celou dobu. Škrábe mě docela silně na zádech, já ji jemně koušu do rukou a na krk, prsty rukou máme propletený. A hlavně, já v podstatě furt brzdím stříkanec, jsem úplně šíleně nadrženej, což je vzhledem k mý únavě a s ohledem na noční hodinu fakt zázrak. Jenže půlhodina je půlhodina, takže nakonec to do ní pouštím, vaauuu bomba. Ještě krátkej pokec a už mě musí vyhodit. Ve tmavé chodbě cestou z pokoje se ještě rychle obejmeme a ona mi praví, že se snad ještě uvidíme. Popravdě, už tehdy jsem se obával, že se to nestane a že ona to nezkousne, že to může bejt její první a poslední spanilá jízda za výdělkem do Prahy. A zatím to tak vypadá. Shrnuto, opět se mi potvrdilo, že nejlepší zážitky jsou ty překvapivý a za málo peněz, v tomto případě za litránek xxx63 Opakuju znovu pro všechny kokoty co přetápěj holky: naprosto bomba zážitek za litr xxx51

A abych tu story na závěr nějak zasadil do kontextu, tak jen napíšu, že příběh tehdejší noci měl ještě další pokračování, který ve své recenzi popsal kolega Váhavý Střelec viewtopic.php?p=18317#p18317 Ano, v SZ jsme si vyjasnili, že to byl on, kdo přišel do podniku spolu se mnou a kdo šel na pokoj s Nelou hned vzápětí po mně xxx17 xxx17
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Prodejce
Začátečník
Celkem hodnocení: 13x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2018 09:57

Příspěvek od Prodejce » 20 lis 2018 17:34

NATY OFFICE PRIVAT - 770 645 978
Bořivojova ul.
https://www.sex.cz/natyofficeprivat
určitě žádná novicka, možná někdo doplní

Byt super čisto
Pěkná holka, příjemná, udržovaná, postava dle foto sedí... udaný věk 24 obhajuje i na místě sama od sebe, vůbec jsem se jí na to neptal prostě se mi líbila... realita samozřejmě jinde tak 28+- spíš víc

Po sprše na mě čeká na posteli v pěkným prádle xxx63
Chvílí ocucávání, ošmatávání ale GFE nene, pak se sama rozbaluje... prsa nic moc ale jsem dolňák takže neřešim spodek pěkný
Kouřová dobrá xxx16 dává si ho pěkně hluboko, sama mi i dala ruce na hlavu ať jí chytnu a nechala se nabodávat xxx63 ale oční kontakt nula
Pak ona nahoře, já na ní ale nic žhavýho hodně přehrává občas koukne do stropu... to mě nebere začíná mi haprovat tak se nechám dokouřit opět v pohodě

Pozor cena 1500 půl hoďka na místě jsem jí ukecal alespoň k tomu líbání za free, prostě se na mě usmála a nechtělo se mi zpátky do zimi jen tak...opáčko nedám
kdyby byla klasika cena a nepřehrávala určitě bych se vrátil
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Micky
Přidavač
Celkem hodnocení: 422x
Recenze 2017: 19x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 164
Registrován: 11 dub 2017 16:32

Příspěvek od Micky » 21 lis 2018 16:23

https://www.privatgeisha.cz

Zdar šoustáci.Podělím se svámi o mé první dojmy tohoto retro privátu.Volám včera po 22:00 h a chci si zarez.asi jedinou šukatelnou holčinu tj.Anetu na dnešek 12-13 h a bylo mi řečeno že nevědí kdy příjde ale že si mám zavolat až odpoledne.Tak já tedy už nadrženej volám v 11:02 a je mi řečeno že bude prac.od 21:00-1:00 tak já super beru jí jako první od 21:00-22:00.V průběhu dne jsem si půjčil jinou simku a volám a dozvídám se že Aneta prcá od 11:00 xxx28 xx09 xx09 Ty vole říkám si že nebudu za ten den 10 jak bude vipadat po 10 ocasech akorát vyhodím 15 vočí z vokna na to jim seru tak jim píšu po sms že jsou to krávy a mezi námi stejně je tam šukatelná jen Aneta jinak jsou to prasnice 100 kg xxx11
Závěr:Semnou nikdo vymrdávat nebude xxx28 xxx28 xxx28 na to jsem starej kokot xxx28 xxx28
1 Obrázek 1 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1820x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 21 lis 2018 23:34

Deniska - Mazlivé studentky - Lucemburská
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/11
+420 606 357 709
deniska_03[1].jpg
Objednání
EDITED: odebrano srovnani xxx14
Moje druhá návštěva v Lucemburský proběhla nadmíru pozitivně. xxx63 Byl konec náročného týdne a otroci v práci šroubovali kupodivu bez keců, tak jsem si řekl, že si zkrátím pracovní dobu a zavolal do mazlivek a domluvil si tentokráte ověřenou slečnu Denisku. Neměl jsem moc času studovat co a kdo, ale v mrdlistu jsem u ní měl otazník bez popisku xx21 , tak mne asi někdy něco v jejích recenzích zaujalo. Domluva po telefonu naprosto v pořádku. Po cestě ještě potvrzuji a parkuji v garážích OC. xxx63
malá vsuvka, nejakej kretén tam asi nechal káru s vytékajícím olejem a to moje MB fáro se stádem koní na zadní gumě mi tam uklouzlo takovým způsobem, že jsem to málem zaparkoval do sloupu. Říkal jsem si: snad to není nějaké znamení...
Času jsem měl přehršel, tak jsem si šel ještě dát kafe a užít odpoledního sluníčka a hodil se do totální pohody. V hlavě jsem uklidil stres a kraviny a už se začal těšit na nové poznání. Tentokráte za světla s klasickými mimikry na sekundu přesně mačkám zvoneček karkulek a jsem vpuštěn dovnitř chodby. Prohlížím si, kde je kwa ten zasranej schod o kterej jsem si minule v noci v naprostý tmě málem rozbil čumák... WTF a on tam žádnej není... xx16 No to jsem musel být v draku, když neumím chodit po rovině říkám si... Vybíhám do prvního patra a už se otvírají dvířka s rozkošnou dívenkou.
Úvod
Věkově asi malinko nad inzerované parametry, ale pro mne v normě. xxx63 V Obličeji mi někoho připomíná (že by P.Š. ?), usmívá se a když se usmívá, tak se jí oči krásně zůží jako by je zavřela... xxx93 Oblečená do růžového kompletu, nelze hodnotit z venku jak to bude vypadat pod ním, ale pokračuji dále. Urovnávám boty v botníku kde není co zkoumat a přecházím do velkého pokoje vedle koupelny vybaveného postelí, gaučem a konferenčním stolkem. S cenami to u mazlivek mají fak přijemný, takže se rovnou ptám co mi nabídne v hodince za 1200 navíc. Opět s úsměvem se mi dostane odpovědi, že líbání a lízání zadečku (dohromady +800). xxx21 Aha, už jsem si vzpomenul proč jsem si ji v mrdlistu označil. No rovnou přiznávám, že tento artikl jsem ještě nezažil a že to tedy zkusím, ale vypustím zároveň světákovu mlhu, že se budu stydět. xxx14 Dodávám ještě, že jsem líbací typ a jestli jí tedy nebude vadit, že jsem lehce neoholen. Dostane se mi kladné odpovědi a že prý to s tím hárem na bradě je stále ještě OK. XXX36
Předán obnos a odkládám své vrstvy na sluhu xxx63 (to je super, že si je kam věci odložit... to mne naprosto v některých fajnových privátech sere, že tam nemaj ani věšák natož sluhu, kde se dá pověsit košile. Většinou si kvůli toho nosím brašnu, ale tentokráte jsem ji neměl a moc mne potěšilo, že nemusím svého bílého krokodýla válet někde po zemi.) Slečna přichází a docela s vervou poručíka mne diriguje kam a kde a co... až si připadám jako malé ucho. V koupelně mne hlídá do zaklepání, aby mne tam v hluku běžící pračky někdo nepřekvapil. Po návratu na pokoj se uvelebuji na sedačku a prohlížím si místní výzdobu.
Akce
Po chvilce přichází a omlouvá se za rozkazy v úvodu. Říkám, že v pohodě, že to chápu a uvědomuji si, že musí být dosti vnímavá, protože jsem do tý doby nic neřekl a musela mi to odečíst z rozpaků v očích. xx25 Doplňuji, že jsem se přišel dnes nechat rozmazlit, což ji opět v očích udělá ty rozkošné čárečky. Pěkné líbání je zároveň oťukáváním a hmatové senzory hlásí, že tělíčko je nádherně hebké a pevnost a tvary figury OK. Chvilku se tam ještě muckáme na gauči a pak mne vede na postel. Ještě něco hlásím a atmosféra je už úplně fajn. V posteli si ji rozbaluji a lehce prozkoumám. Tělo se mi líbí a má nádherně reagující bradavky. Vracíme se k líbačce, tentokráte hlubší a vášnivější, péro jde do pozoru, chystám se něco dělat, ale tlapkami mne uťápne, že abych si prej užíval. xxx02 A joo. Tak v napětí čekám co bude. Sedne si na bobek a kouká na mne. Prohlíží si mne od hlavy až k patě a u toho se usmívá... Jako mlsná číča když si vybírá odkud začne dobrotu jíst. xxx93 Skoro mne uvede do rozpaků a ani nemusím nic říkat a zkušeně mne, líbacímu typu, servíruje kompletní pusinkovací servis. xxx21 Tohle jsem dlouho u těch náctek jinde nezažil. Prolíbá se od krku přes hruď a boky až k tříslům a nádherně si servíruje macíčka k orálu bez. Zde také nadstandard, žádné rychlé a hrubé zacházení, ale vrušení stupňující rozkoš s celkem dostatečnou hloubkou. Nevynechá ani kuličky a poctivě se věnuje všemu. Už jenom kvůli tomu se tady určitě vrátím. xxx63 Užívám si to a úplně zapomínám myslet na cokoli jiného než na sebe, což je důvod proč jsem sem přišel. Po celkem delší chvíli, kdy už kuřba je skoro na krajíčku se mne ptá jestli to tedy zkusíme na tom zadečku. Přitakávám a nastavuji se ... xxx33 No vše je jednou poprvý a pro mne tento zážitek je dokonáním blaha naší společné seance. Věnuje se mi tak dlouho až to nevydržím a požádám ji aby si jej vzala zpět do pusy, kde to v plné dávce naplním po okraj. Po odplivnutí a vypláchnutí se ke mne vrací a tulí se. Omlouvám se jí, že jako singleshoot jí dnes už žádny další kouzla neukážu, ale kvituji její výkon s tím, že mne tam určitě uvidí znova. xxx63 Následuje nenucená konverzace až skoro zapomínám, že čas běží. Malý error s vlítnutím té neščastnice kolegyně "Nové Marušky" do naší cimry xxx95 oba zahlásíme s vtipem a smíchem. Seance dojde v pohodové atmosféře až do konce, kdy po sprše, kde mne opět hlídá, mi ještě foukne do trenek, že se ji líbí vysocí chlapi xxx65 . Obouvám se dostávám pusana a spokojen odcházím pryč. Kontroluji hodiny a čas mírně přetažen. xxx63
Závěr
Snad konjunkce Saturnu s Uranem, či Měsíc v úplňku způsobil, že jsem neralizoval svůj obvyklý mrdací program a nechal se prostě a čistě rozmazlit. Deniska je k tomu přímo stvořená, empatičtější ženu s poctivou péčí o chlapa jsem dlouho nezažil. Korunováno mou ztrátou jazykového pannictví na prdeli si zasluhuje tento zážitek označit k DOPORUČENÍ. Za mne určitě zopakuji. xxx51

Ťaprating XXT03

Pichu zdar G.
1 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) gerhard dne 22 lis 2018 18:24, celkem upraveno 1 x.
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
Tribuon
Začátečník
Celkem hodnocení: 244x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 47
Registrován: 25 lis 2017 16:26

Příspěvek od Tribuon » 22 lis 2018 08:09

Sára, Alfa Beta – Chrudimská ul.
722 428 591
https://www.tapky.info/?2188,sara-alfa- ... -737969707

Následující comment je jen nošení dříví do lesa, mohu jen přidat další chvalozpěvnou poznámku. Hned co se zavřeli dveře do bytu, tak francouzák a pohled „okamžitě mě pojď omrdat“.. Pokračování se odvíjelo v podobném duchu. Holčina štíhlá, v obličeji spíš zajímavá, než prvoplánově krásná, ale celá atmosféra nabytá příslibem sexu, kterou během vteřiny vytvořila, mě neskutečně vzrušovala. Málo kdy se mi stane, aby mi stál jak kláda už při odchodu do koupelny (strategicky se vchodem přímo z pokoje). Jediná malá vada na kráse je trochu horší chrup a cigaretová příchuť polibků. Drobná hezká ňadra s nádherně tuhýma drobnýma bradavkama, kundička voňavá, při lízání hodně citlivá, prsty dovnitř ano, průběžně polibky, pohledy do očí, po vlastním orgasmu se rozjíždí sexuální energetické tornádo a ve všech vyzkoušených polohách přiráží s neskutečnou kadencí. Celou dobu perfektní GFE. Masáž na konci by stála za samostatnou návštěvu. Inteligentní, normální holka, kterou hodně baví sex a dá se s ní i příjemně pokecat. Placeno až na konci 1500/h. A nemusím říkat, že se mi ze Sářina náručí ani nechtělo odcházet do krutého světa venku. xxx41

Za mě asi jeden z nejlepších privátových zážitků XXT03 xxx54


Obrázek1.jpg
4 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
LUKoil
Začátečník
Celkem hodnocení: 270x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 čer 2017 21:45

Příspěvek od LUKoil » 22 lis 2018 23:02

Lenna /privát Soukromí u Lenny/

https://www.sex.cz/212677
tel.: 606 959 276

Nová holka v Praze 8 - Karlíně. Recenze žádné a tak zkouším průzkum bojem a tentokrát to dopadlo velmi dobře! Objednání přes sms (volat sem z práce nemohl) a i tak vše domluveno rychle a přesně.

Věk plus mínus by mohl odpovídat, vzhledově velmi pohledná, sympatická, vyšší postavy, prsa menší trojky, vlasy dlouhé tmavé. Vítáme mne pusou a širokým úsměvem. První co mne upoutá, jsou její krásné veliké oči. Domlouváme hodinku za 1500 a extra líbání za 3 kilča, což je dnes u příplatků vážně lidovka. Byl mi ještě nabídnut výstřik na obličej, ale to jsem pro tentokrát nevyužil. Připomínala mi jednu dávnou kolegyni, do který sem byl zabouchlej, takže to celkově nabralo jasný směr xxx03

Začínáme líbáním a hlazením po celém těle, polibky docela opětuje a během chvíli už probíhá kouř. Jak sem pochopil, tak dělá jen "s". Lízat nechce, ale to já nevyhledávám, takže ok. Samotná akce pak pokračovala v pohodě, projeli jsme klasický trojboj a zakončuji pěknou dávkou, výstřikem na její prsa xxx63

Zbývá ještě nějaký ten čas a tak je mi nabídnuta masáž. Masáž dostávám denně od hloupejch zákazníků v práci XXX36 a já chtěl tentokrát spíš pokecat, tak odmítám. Lenna mluví velmi rozumně, má to v hlavě srovnaný, řekla mi o sobě dost věcí, což nebývá při první návštěvě vůbec zvykem (-hold ten StBák ve mně pořád je a dokážu to z lidí vytáhnout xxx03 xxx03 ) Celková akce i ten následný pokec a dobře navozená atmosféra mne vede k tomu, že určitě ještě dám opáčko, vydrží-li. Do Prahy jen čas od času dojíždí, takže každý den ji nezastihneme, tak doufám, že se mi to ještě podaří.

Privát je v novostavbě, byt malý, ale pro tyhle potřeby stačí. Téměř identickej, jakej má nebo měla Daisy.
Čas dodržen, naopak odcházím po 70 minutách xxx63 super!

Doporučuji a ťapky info nechť píšou: XXT03
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3368x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1486
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 23 lis 2018 13:23

Amber, Privatescort
http://www.privatescort.cz/amber
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... =amber&S=0
Inzerát: Más rád nevinně a hodně mlaďounce vypadající hočičky? Hebke, pevné, voňavé, prostě sladké lolitky ? Amber je dokonalá holčička k pomilování ! Líbání, oral bez, 69, milování a jiné slasti....
Telefon: 720517156
Jméno: Amber Věk: 20 let Výška: 160 cm Váha: 45 kg
Holčina doboučká, lolitkovská, štíhlá, ale rajcovní... Po příchodu na pokoj se přivinula jak liána v košilce a začalo hlazení a moc pěkná předehra, holka je fakt drobná, takaže jí člověk obejme a přisaje se k ní jak chobotnice. xxx17 po chvilce líbání a mazlení ve stoje jdeme na postel. Amber hezky vzrušená si něchává líbat a lízat bradavky, tulí se, prolíznutí zadečku přijímá velmi dobře a vášnivě, stejně jako lízání kundičky. Kuřba jemná, spíš olizování žaluda a něžné zasouvání, ale olizuje celý péro a snaží se, nechá se vést, i když její malá pusa jí nedovoluje pořádný hluboký zásun... Péro mám ale vzrušený z mazlení a kouření s touto malou lilotkou a jde se píchat. tady trošku trabl, Amber je asi drobnější i tam a tak se mi jí nepodařilo naplno a tvrdě napíchnout a i u šukání se podivně kroutila, jaakoby se bránila šukání nadoraz... Misio jsem tedy opustil a zkusili jsme koně, tady se napíchla napůl, vzdychala a kroutila se na něm jako krajta... Jelikož mě vzrušovalo dívat se na to drobný tělo jak se snaží mě opíchat, nakonec jsem cítil že to na mě půjde a úspěšně jsme to došukali... Následný pokec v pohodě, holka milá a příjemná, akci oddaná... Platil jsem 2k.
Shrnuto: celá předehra a vše kolem v pohodě, jen zásun jak do pusy tak do kundy trošku drhnul na fyzických proporcích drobné Amber (nejsem žádný Rocco...) Ale nakaonec to nerušilo, protože vzrušení bylo tak vystupňovaný díky jejímu přístupu, že vše dopadlo dobře. Lze doporučit těm, co nepotřebují holku nabudnout a tvrdě klátit... A,ber je spíš na něžný sex...
11537453.jpg
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3368x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1486
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 23 lis 2018 13:35

Sára, Alfabeta
https://www.sex.cz/752202
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... s%E1ra&S=8
Inzerát: Jmenuji se Sára a přijela jsem si dnes užít trochu něžného, ale i divokého sexu. Můžeme se dohodnout na líbání, mazlení, 69, orálku bez ochrany až do úplného konce, nebo análku. Mojí specialitou jsou relaxační a erotické masáže.
Tel: 722428591
Tel: 737969707
E-mail: alfabetap@email.cz
Jméno: Sára Věk: 27 let Výška: 170 cm Váha: 57 kg Barva očí: Hnědá
Sáru jsem měl v merku dlouho (ještě když dělala v místě kde je nyní Moncheri), ale nějak se nedařilo jí chytit.
Sára otevřela v sexy župánku, úsměv na rtech, milej hezkej obličej a podmanivej hlas. Věděl jsem že vše bude ok. Po sprše na pokoji spontánní líbání ještě než jsem si ji vysvlékl, mazlení, vášnivé objímání, GFE tam nastartovalo během několika vteřin. Sára se chovala jako nadržená milenka co mě neviděla mesíc a teď chce mrdat jak šílená. Byl jsem tvrdej a cítil, jak se těšim až jí přeliznu a ona mě pokouří. Oboje bylo skvělý. Sára má moc pěknou pičku, na lízání reagovala bouřlivě a vášnivě, přirozeně vlhká, poštěvák pěkně naběhlej, vzrušovalo mě to. U lízání zadku se držela zdi a těžce oddychovala a lehce si pomáhala pohybem zadku a pánve, jezdila mi po jyzace a puse a jemně se napichovala. Měl jsem zaplacený áčko takže jsem v tu chvíli vzrušením šílel, jak si jí napíchnu na kolík. Při šukání Sára změnila svoje vzrušení v uragán a začala na mě na koníka tak jezdit, že jsem myslel že mi to péro vyškubne... položil jsem si ji na misio a vybodával jí jí, když jsem cítil že by to už na mě šlo, zvolnil jsem a zvednul si ji a pomalu jí napíchnul zadek. Sára se narazila nadoraz a šukala, přirážela jakoby nešlo o anál ale normální sex. Nakonec otočka a sypal jsem zezadu při narážení na její drobej zadek. Stříkal jsem v extázi... Následně pokec příjemnej, chytrá milá holka. Doporučit lze jednoznačně... ZVlášť pro mlovníky tvrdýho mlatu i do zadku... Platil jsem 2,5k
11571222.jpg
4 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

jazykolam
Začátečník
Celkem hodnocení: 4x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 lis 2018 19:35

Příspěvek od jazykolam » 23 lis 2018 22:17

Victorie
Sex No 1 Vinohradská
606 588 474, 722 202 023
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Victorie/
https://www.tapky.info/?2222,victorie-p ... -776546611
https://www.sex.cz/777639

xxx28 Beware - I do not recommend this girl! / Nedoporučuji! xxx28

Moje první recenze. Na priváty chodím už roky a žádnou recenzi jsem ještě nenapsal i když jsem měl už stokrát sto důvodů nějakou napsat. Moje čerstvá poslední návštěva mě donutila se podělit.

Domluva bezproblémová, ani mě nenechali dole čekat jako to bývá u 123 obvyklé. Jsem debil, že jsem si nepočetl recenze na slečnu a vyrazil naslepo. Nebyl čas, ztratil jsem ho voláním předražené zlatokopce, která mi pokládala telefony: Sára - Kunratice Vídeňská 722 652 766 viewtopic.php?p=19051#p19051 ale to je jinej příběh.

Slečna Victorie má pěknou tvářičku ale tím to tak nějak končí. Chtěl jsem domluvit půlhodinu s OB do konce a že příplatek do konce ji nechám položený na stole, když se podaří je to její. Tak prej že ne, že se platí tady na privátu všechno předem. Kecy, normálně to tak dělám pokaždé a nikdy není problém! Aspoň jsem se poučil, měl jsem se otočit když s ní nebyla řeč, nebo vzít příplatek "do konce" zpět a říct si o to v takovém případě až v průběhu / těsně před akcí. Řekla si o 1200/půlhodina, 500/OB a 500/DK, takže jsem vysolil 2200. Když vezmu, že se při této již přemrštěné ceně nenechala ani lízat (v jejím případě za příplatek 500 samozřejmě), začalo na mě svítat že je to jeden velký cenový ojeb, ona se snaží z toho vyždímat co nejvíc a přitom nedělat nic co nemusí. Vědět to dopředu, takové bych se vyhnul velkým obloukem. OBDK byl splněn, ale tak nějak roboticky, co nejrychleji aby to měl za sebou a svým stylem do kterého si nenechala zasáhnout. Na jakékoli mé zásahy kladla odpor. Například jsem se ji citlivě dotkl hlavy abych ji trochu zpomalil, jela jak šicí stroj, ona na to é-é-é, a po akci dobrou chvíli vydejchávala, že se ji z toho udělalo blbě jak jsem ji "vzal" za hlavu. Jede si svoje a kašle na vás, a ještě potom hraje takové divadlo. Jinak ty její silikony jsou fakt něco příšerného, tvarem nejsou pěkné a je to trochu znát už na fotkách.

Never more!

Sumasumárum jsem si na takovou akci mohl za zlomek ceny dojít do Vanilla na Flóře nebo k Mazlivkám a bylo by to i o level lepší.
2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

agentBures007
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 lis 2017 20:46

Příspěvek od agentBures007 » 23 lis 2018 23:42

Emma - Privat Escort
http://www.privatescort.cz/emma-new

Recenze zadna, tak vam to sem soupnu, snad nekomu pomuze.
Na zacatej sem se tam jebal s tema dverma asi 5 min, kolega co to skousel predomnou jen opodal stal a cumel na mne. Po chvili se na to vysral a odchazi xx16
Holka mi do telefonu stale rika “je otevreno musis tlacit”. Zacinam se do toho opirat z cele sily a furt nic, bouchnu ramenem, nic, az akonecne zeleno svetelko a hura xxx51
Nevim kde byla chyba, ale takhle se s tim jebat pokazde by sem nechtel.

Hore se potkavam s Emmou. Klasicka vytuningovana kraska, umele kozy, prfoukle rty.
Ja to moc nemusim, ale na jednorazovej suk staci, ze jo.
To ze je nova se mi ze zacatku nechce verit, ale pristup tomu nasvedcoval.

Prcani takove zacatecnicke, ale neurazi.
Musite si to vsechno manazovat.
Ma peknou prdeliu, ale i male brisko.
Ja osobne sem si s ni moc nesed, ale nekdo urcite j.
Za vyskouseni to stoji, ale max 30 min, hodina nedava smysl.
J a pri sexu nevyda ani hlasek, jenom se tak nejak uchechtava XXX36
To se casem urcite zmeni, kdyz vydrzi.

Moc nevim co bych k tomu jeste dodal xxx23

Fotka priznany fake, takze neprikladam

Prcani zdar.
Andrej ml.
2 Obrázek
"Souložit a neblábolit" Major Majsner 90210

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 128 hostů