Škola otoček

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Doubledecker
Začátečník
Celkem hodnocení: 151x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 črc 2020 22:09

Re: Škola otoček

Příspěvek od Doubledecker » 22 úno 2024 09:55

Leonka, Lea, Prsa číslo 7
https://www.amateri.com/cs/alba/3395342/prsa
https://www.annonce.cz/inzerat/prsa-7-s ... 2gp7p.html
https://tapky.info/?2912,amateri-leonkaprsa7
Tel: 735 081 051, Hloubětín

Návštěva asi před měsícem. Jsem to já, potřebuji velká umělá prsiska.. V tomto případě obří. Volám zdejší staré známé na inzerát z anonce a domlouvám 30 min. klasiky za 1.500,- Kč. Chtěl jsem to vyzkoušet, ostatní tady by asi nesouhlasili. Recenze jsem četl, ale říkal jsem si, že můj vzhled a přirozený šarm ukáže ten pravý přístup Leonky a zajistí mi krásný zážitek. Postava je ok, v angličtině busty, kozy jsou prostě monstrózní a já je chtěl vidět houpat se nahoru a dolu, když ji budu klátit na zádech. Domluva potvrzená, peníze předány, s převoněným ručníkem jsem poslán do sprchy. Po sprše na pokoji ťapka oznámí, že se jí nechce píchat a udělá mi masáž.. Jednoslovně odpovím "ne" a ona dává peníze zpět. Během mého oblékání sedí na posteli a ptá se, jestli náhodou nechci vykouřit s gumou a vystříkat se jí na kozy a že jí dorazila kamarádka, která "sex miluje" xxx50 . Jednoslovně odpovím "ne" a odcházím bez rozloučení.

Ani můj šarm to tady nezachránil, vyhnout se obloukem.
1 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

bruno7
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 led 2020 07:04

Příspěvek od bruno7 » 01 bře 2024 21:49

Jasmína
údajně 23 let, 165 cm, 55 kg, prsa 2
tel.: 734 819 011
P10, inzerát Annonce takže link nemá smysl

Whatsappová otočka. Poskytla informace o nabídce služeb a cenách:
"Ceny jsou 2000/půl hodina, 2500/hodina (cena je za klasiku a masáž), příplatky jsou možné (líbání 500, oral bez 1000, anal 1500, piss 500, footfetish 500, výstřiky na tělo 500, lízání 1000, autoerotika 500)".

Na což jsem jí poskytl informaci, že její cenová politika je mimo realitu.
4 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Cizopasnik1277
Začátečník
Celkem hodnocení: 87x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 10
Registrován: 14 čer 2022 21:52

Příspěvek od Cizopasnik1277 » 09 bře 2024 08:38

Sára, Domeček, Na Bohdalci
https://masazedomecek.cz/?p=159
+420 603 387 410 (tel. na privát)
Snímek obrazovky 2024-03-09 083604.png
Snímek obrazovky 2024-03-09 083537.png
Sára se mi podle fotek líbila a chtěl jsem si vyzkoušet Domeček.

Ve smluvený čas stojím opodál a volám, protože jsem se nechtěl potkat s kolegou, co se právě blížil ke dveřím. Přijde mi otevřít docela hezká holka. Štíhlá postava, v legínách pěknej zadek. Jak se později dozvím, jedná se o Lindu.

Linda mi hned ve dveřích medovym hlasem oznámí, že Sára tu není. Že jí je blbě. Jsem ale pozván dovnitř. Jdu. Jsem přátelsky vyzván, zda si dám kafe, vodu, apod. „Ne, děkuju.“

Linda mě vyzve, abych si udělal pohodlí a podíval se, jestli se mi nelíbí někdo jiný.

Začínám bejt naštvanej. Mám totiž dojem, že nejsem v bordelu, ale v čalounictví plným prodavaček. Podle vzhledu a oblečení osazenstva, nikoliv podle sedacích souprav.

Hrozně mi to připomnělo, když mě jako malýho sebou máma brávala cestou ze školky do obchodu O.P. Prostějov hned vedle. Prostě mám dojem, že koukám na skupinu prodavaček z O.P. Kromě jednoho strašidla, který na mě civí zpoza baru, se zjevem rádoby teenky (dva culíky, růžová sukně, brýle), který se k její postavě selete ale těžce nehodí.

Holky na mě koukaj. Usmívaj se. Já si je prohlížím. Těkám z obličeje na obličej.

Ticho prolomí opět Linda. „Nooo, tak se mrkni, jestli zůstaneš, nebo bys raději chtěl jít.“

Já: „Bylo by dobrý to dát člověku vědět, že tu Sára není, když s ní má dohodnutou schůzku.“
L: „Hmmm, já vííím no, ona nám to ale nedala vědět.“
Já: „Aha. A jak to teda víte, že je jí blbě?“
L: „No ona nám to právě zavolala až teď.“
  • Sára měla ten den být od 10h. Předpokládám, že pokud nebyla v 10 v práci, začaly se po ní pídit. Pokud se nepídily, nechápu jejich organizaci.
  • Pochybuju, že jsem ten den byl první člověk, co za Sárou šel. Tím pádem musely dámy již vědět, že Sára nebude. Protože jsem nebyl první, koho takhle vypekly. Přesto mě neinformovaly. Ojeb.
  • Pokud jsem fakt byl ten den její první, pochybuju, že Sára se omluvila minutu před mým příjezdem. I tak mi nedaly vědět. Ojeb.
L: „Tak co?“
Já: „Půjdu.“
Sele na baru: „Jakože se ti žádná z nás nelíbí?“
Já k seleti: „Mám se pustit sám, nebo mi někdo otevře?“
Sele na baru: „Je otevřeno,“ řekne a jde za mnou zavřít.

Za mě podvod a odjíždím s tím, že jsem alespoň právě ušetřil 30min, 1500, a naštěstí jsem pro tenhle zážitek nemusel šlapat celej ten kopec nahoru.
1 Obrázek 7 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
LarryBird
Začátečník
Celkem hodnocení: 438x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 82
Registrován: 05 pro 2018 08:51

Příspěvek od LarryBird » 09 bře 2024 09:13

V Domecku to takhle blbe opravdu funguje, jsou to mrdky, opakovana zkusenost xxx45 Kdyz jsem nedavno dorazil v rezervovanej cas za jednou nejmenovanou holkou (uz tam neni, mozna ani nikdy nebyla), rekli mi, ze tam neni a ze mam chvili pockat. Holka neprisla, vsem to bylo tak nejak jedno. Odesel jsem pryc. Dalsi pokus probehl u Natalky, kdy to bylo skoro jako pres kopirak. Tvrdili, ze holka je s nekym na pokoji a ja mam proste pockat. Ze mam rezervaci, to jim bylo uplne jedno. Jejich argument, ze chlap prede mnou asi prisel pozde a ja tim padem budu muset pockat me uplne sokoval, zamaval jsem jim jednim prstem a vzteky pri odchodu trhal asfalt xxx45 Posledni dva pokusy o noreni na tom zkurvenem kopci me staly tri hodiny promarneneho casu a k tomu pocit, ze si tam se mnou vytiraji prdel xxx56
8 Obrázek
https://youtu.be/mLVj4uzrSDY?t=170

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23915x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8946
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 09 bře 2024 15:46

Navnadit nornika rezervaci, nechat ho prijet a pak si nad tim umejt ruce stylem "my nic, to ta holka" a tlacit mu jiny pritomny rezivo, to se holt v Domecku obcas deje, snad to neni zamer, ale opravdu jen smula. Kazdopadne je to zcela na hovno.

Za me nedavna otocka v Clubu Holy u Sabiny https://www.clubholy.cz/sabina/ Relativne mrdatelna holka, uz ve dverich mila, lehce koketka. Nastesti jsem nevypnul zvuk, takze jsem zpozornel, kdyz mi hlasila svuj repertoir a ja zaslechl, ze za priplatek 500 ma i lizani. Muj udiv nad tim si nejdriv vysvetlila tak, ze ji tlacim k tomu, aby mi to doprala zadarmo. Ujistil jsem ji, ze to rozhodne nemam v umyslu, bohuzel stejne jako rozhodne nemam v umyslu si to pri sexu odeprit a nebo ji za to nedejboze platit. Z jeji strany jeste lehka snaha o manipulaci (no ale kdyz to mas rad? co je to dneska pet stovek?), na to jsem odjakziva dost citlivej. Otocka. Baby nahore na gauci jen nechapave kroutily hlavou, ze tak rychle zase odchazim pryc. Ja jsem zase nechapal, proc bych tam mel zustavat a platit cokoliv za sterilni sex. Koneckoncu, at si ta holka rika za lizacku treba pet tisic a at to nekdo plati, kdyz je kreten, ale at ji to doprdele napisou na web, protoze za tohle platit neni normalni a chlap to proste nemuze predpokladat a neceka to. Dozvedet se to az v posteli s perem v jeji ruce, to je pak taky blbe resitelny....

xxx28
8 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Cizopasnik1277
Začátečník
Celkem hodnocení: 87x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 10
Registrován: 14 čer 2022 21:52

Příspěvek od Cizopasnik1277 » 09 bře 2024 19:15

Můžu se plést, ale podle mě je to záměr. A nebo lajdáctví. Tak jako tak je to jednoznačně na bojkot. Kolop (myslím) sepsal návod pro začátečníky. Jdi čistej, upravenej, ostříhej si nehty, ohol se, buď tam včas, buď slušnej. A dones tam svoje těžce vydělaný peníze :) A rezervaci nám ještě vždy potvrď. Sakum prdum má průměrnej normální norník na sebe docela vysoký nároky.

A holky? Fotky falešný, v lepším případě klidně 5 let starý. Organizace jak v našem zdravotnictví, kde rezervace skoro nic neznamená. Omluvy za přešlapy se moc nevedou. O kvalitě nemá smysl mluvit. Ceny.....
10 Obrázek

Breaky
Začátečník
Celkem hodnocení: 61x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 14 lis 2017 20:55

Příspěvek od Breaky » 09 bře 2024 20:05

Cizopasnik1277 píše:
09 bře 2024 19:15
Můžu se plést, ale podle mě je to záměr. A nebo lajdáctví. Tak jako tak je to jednoznačně na bojkot.
........
Není to záměr, ani lajdáctví, maj to prostě u prdele, protože i když to tady pár normálních norníků bude bojkotovat, tak na každýho normálního máš 10 kreténů, kterým to je jedno, halvně že smočí bez ohledu na kvalitu a cenu...

Stačí strávit nějakou dobu na modrým webu (ano, je to sebedestruktivní trávení volnýho času, nicméně u toho dělám spoustu další práce) a uvidíš, jak to je úplně v prdeli... Každá galerka od jakékoliv ženské, mladé, staré, pěkné, hnusné, chudé, baculky i prasnice, všude najdeš xxx komentářů o tom, jak jsou úžasné, moc sexy atd., katastrofa... Stejný to je u těch předražených kurev, kde se ke komentářům většinou přidávaj borci na ego-tripu, kteří tam mají potřebu vysvětlovat, že 3-4 tisíce za hodinu za mladou holku přece není tak hrozné a že vlastně když to nedáte, tak na to nemáte a jste nuly...

A přesně tohle je gro celýho problému, pokud se nestane něco extrémně radikálního, jako třeba, že těm topičům a simpům se začnou lámat končetiny, tak ty ženský nebudou mít nikdy nějakou potřebu s tím něco dělat, zlepšovat služby, nebo se vůbec nějak snažit, protože prachy budou mít stejně (čest vyjímkám, kterým jde o nějaký "customer service", ale takových je pramálo) - v podstatě je to stejný jak u každýho jinýho zaměstnání, většina lidí dělá max to, co má v popisu práce a ani hovno nad rámec, protože výplatu stejně dostanou, tak proč se snažit...

/sorry za OT
7 Obrázek

Uživatelský avatar
Domingo
Začátečník
Celkem hodnocení: 236x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 65
Registrován: 08 črc 2023 22:27
Bydliště: Za horou vysokou

Příspěvek od Domingo » 10 bře 2024 12:34

[/quote]

...v podstatě je to stejný jak u každýho jinýho zaměstnání, většina lidí dělá max to, co má v popisu práce a ani hovno nad rámec, protože výplatu stejně dostanou, tak proč se snažit...

[/quote]

Jo, je to pravda, kolego...ta práce je pro ty ženský časem zřejmě stejně "zábavná" jako pro většinu z nás ta rutina, kterou se živíme my. Ale jednu věc bych dodal. U mě hodně záleží na věku poskytovatelek, protože tam se přístup liší.

Mladší holky spoléhají na to, že se nemusí snažit. Třeba je to jen moje zkušenost digitálního imigranta, ale naprosto "strašný" zážitky jsem si odnesl s holkama ve věku 18-25. Tahle věková kohorta je pro mě prostě nějak zakletá. Probíhalo to tak nějak bez zájmu, bez kreativity...typický byl sterilní přístup, snad stydlivý?! Šmrdlá tě kozama po hrudníku, pak uchopí penis ukazováčkem a palcem za žalud a snaží se něco tvořit...? Výkon hodný zlaté maliny.... :-).

U starších společnic, zejména těch, který už samy byly mámy, ve věku cca 28-40 s hezkýma kozama (což v mým slovníku znamená velký:) to bylo v drtivý většině případů o něčem uplně jiným. Tam lze v tý ženský probudit chuť, aktivitu, snahu něco navíc nabídnout...stačí se chovat přirozeně a s úctou. Normálně ji pohladit, obejmout, brát ji jako kámošku, nebo ženskou, kterou chci svést. Na takovou porci "zájmu" reaguje každá ženská a pak to může bejt dobrý. A když se tomu dá dvakrát, třikrát šance na opáčko, může to být pokaždý i prima zážitek.

XXX35
Žil byl jeden čuník a všichni mu říkali - "nelez do žita" - .... a když přišla doba zabíjaček, mohl si alespoň říct - "byl jsem v žitě".

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 4051x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 10 bře 2024 16:32

Breaky píše:
09 bře 2024 20:05
....
Není to záměr, ani lajdáctví, maj to prostě u prdele, protože i když to tady pár normálních norníků bude bojkotovat, tak na každýho normálního máš 10 kreténů, kterým to je jedno, halvně že smočí bez ohledu na kvalitu a cenu...

Stačí strávit nějakou dobu na modrým webu-----
...... - v podstatě je to stejný jak u každýho jinýho zaměstnání, většina lidí dělá max to, co má v popisu práce a ani hovno nad rámec, protože výplatu stejně dostanou, tak proč se snažit...
Domingo, co to děláš s citacemi xxx01

Souhlas s Breaky , velká část to má u xxx56 , nemusejí se snažit, když nemalá část kreténů, snobů či neinformovaných si je prosí o návštěvu dále.

Ohledně zaměstnání... velmi se zdráhám to nazývat prací a už vůbec ne zaměstnáním. xxx28
Zaměstnání, dejme tomu v případech, kde nejsi ve styku s lidmi, třeba bagrista, krejčová,řidič, IT atd tak nemusíš k tomu dávat emoce, spirit, úsměv..
tak to lze pochopit. Od píchaček po padla.
Tam, kde je součástí relace s lidmi, tam musí být přidaná hodnota. xxx02

A u ťapinkování, u poskytování služeb sexuálních to jako zaměstnankyně zkrátka dělat nejde. Je to činnost, kterou dělají 95% lidí běžně, zdarma, jako rekreaci. Pokud za to nějaká chce peníze, tak se musí sakra snažit. A samozřejmě ze strany chlapa musí být porozumění, odezva.
To ale zní jako v pohádce. XXX36
2 Obrázek

Breaky
Začátečník
Celkem hodnocení: 61x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 14 lis 2017 20:55

Příspěvek od Breaky » 10 bře 2024 18:21

vulcan píše:
10 bře 2024 16:32
...
Tam, kde je součástí relace s lidmi, tam musí být přidaná hodnota. xxx02
...
Musí, ale kolikrát není XXX36

Kolikrát jsi narazil na nevrlou recepční, servírku s přednasraným ksichtem, který bys radši jednu jebnul, než si u ní něco objednat, volal na nějakou linku (pošta, úřad, nějakej helpdesk, informace) a narazil na nepříjemnou krávu? Já teda docela často...

Opět to stojí a padá na poměru nabídky a poptávky, pokud jsi jeden z mála co poskytuje nějakou šlužbu, servis a i přes negativní recenze máš pořád čísla v černým, mnohdy se stává, že na to management prostě sejří a jedou podle starýho dobrýho "pokud to funguje, není třeba změny" - viz. třeba ČP, kapitola sama o sobě. A nemusí to být zrovna ve státní sféře, kde to teda je celkem standard, tohle chování, ale i v soukromý sféře máš hromady lidí, který ta práce prostě nebaví, tak jí prostě dělaj jen aby měsíčně mohli poplatit složenky a občas jít do hospody...

Tu paralelu v tom bohužel vidím čím dál častěji a jak jsem psal, dokud se najdou lidi (čti hovada), kteří těm líným mrdkám budou topit 3-4k za hodinu sterilního mrdu s hromadou zákazů, příplatků a dalších hovadin, tak se to nezmění, protože, přiznejme si, nemáme na ně páku, my to tady bojkotujeme a nějací kreténi tam chodí vesele dál. Holka neudělá za den 3-5 kunčaftů, ale 1-3, při ceně 3k za hoďku máš krásných 3-9k za den, krát 30 kalendářních dní - 5 dní údržby podvozku (když teda je tak nějak normální, i když ony to nabízej i v průběhu) a seš na 75-225k měsíčně, které většina ani nedaní, neodvádí soc. a zdravotní - prostě, co by je mělo přinutit se snažit víc?

Uživatelský avatar
Domingo
Začátečník
Celkem hodnocení: 236x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 65
Registrován: 08 črc 2023 22:27
Bydliště: Za horou vysokou

Příspěvek od Domingo » 10 bře 2024 19:52

vulcan píše:
10 bře 2024 16:32

Tam, kde je součástí relace s lidmi, tam musí být přidaná hodnota. xxx02
A u ťapinkování, u poskytování služeb sexuálních to jako zaměstnankyně zkrátka dělat nejde.

Je to činnost, kterou dělají 95% lidí běžně, zdarma, jako rekreaci.
Pokud za to nějaká chce peníze, tak se musí sakra snažit.
Opravdu 95% a ještě k tomu běžně a jako rekreaci? Záleží asi na věku a počtu odrozených potomků:-).

Co to je "sakra se snažit"?

Jednou jsem zašel za hubenou blondýnou, bylo mi jasný, že to bude průser. Tenhle segment prostě není můj archetyp, ale ty fotky měla nafocený šikovně. Průser to samozřejmě byl, ale ona udělala maximum, abych se nakonec vystříkal s její neutuchající ruční dopomocí, společně jsme se zasmáli a já vítězně (navždy) odešel :-).

Ale o té Tvojí poznámce jsem přemýšlel a došlo mi, že nejlepší zážitky, co jsem měl, byly ty, kdy jsme si s tou ženskou "sedli" už při prvním pohledu do očí. Těžko se to vysvětluje, ale pak to jde nějak samo. A ta přidaná hodnota tam je tak nějak automaticky, aniž by se ona musela snažit.

Ach jo...tohle zjištění je asi nejbolestivější paradox mojí mátožné existence...zažívat nejlepší sex v životě s placenými společnicemi místo v normálních vztazích a zadarmo...I když, zadarmo:)?!
2 Obrázek
Naposledy upravil(a) Domingo dne 10 bře 2024 21:13, celkem upraveno 1 x.
Žil byl jeden čuník a všichni mu říkali - "nelez do žita" - .... a když přišla doba zabíjaček, mohl si alespoň říct - "byl jsem v žitě".

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15576x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5364
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 10 bře 2024 20:37

Domingo,

krvácí mi oči.
Když jste si s ženskou sedli, tak je na konci "i", ne "y".
Kurva to půlka z vás chyběla na základce, když se tohle probíralo?
3 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 4051x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 10 bře 2024 20:53

Breaky píše:
10 bře 2024 18:21
vulcan píše:
10 bře 2024 16:32
...Tam, kde je součástí relace s lidmi, tam musí být přidaná hodnota.
Kolikrát jsi narazil na nevrlou recepční, servírku s přednasraným ksichtem, který bys radši jednu jebnul, než si u ní něco objednat, volal na nějakou linku (pošta, úřad, nějakej helpdesk, informace) a narazil na nepříjemnou krávu? Já teda docela často...

Opět to stojí a padá na poměru nabídky a poptávky, pokud jsi jeden z mála co poskytuje nějakou šlužbu, servis a i přes negativní recenze máš pořád čísla v černým, ...

Tu paralelu v tom bohužel vidím čím dál častěji a jak jsem psal, dokud se najdou lidi (čti hovada), kteří těm líným mrdkám budou topit 3-4k za hodinu sterilního mrdu s hromadou zákazů, příplatků a dalších hovadin, tak se to nezmění, ....
...... co by je mělo přinutit se snažit víc?
Však jo, to souhlasí s tím, co jsem psal.

Co dělat ? Tady na ty "mrdky" poukazovat, poukazovat na zlatokopky.
Kritizovat ty "kolegy", co jsou topiči, kkti, snobové... rohožky atd. To většinou děláme a ti dotyční se diví, urazí se, útočí.. XXX36

Relativně schůdné je najít si slečny, dívky mimo placený sex. A tady ty ťapky použít jen někdy, kdy se to zdá extra dobré. Když ne, tak otočka.
A návštěva té dívky, která není postižena touto "prací", je balzámem. Aspoň tedy u mne.
Hlavně se z toho neposr... xxx51
2 Obrázek

Breaky
Začátečník
Celkem hodnocení: 61x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 14 lis 2017 20:55

Příspěvek od Breaky » 10 bře 2024 21:06

vulcan píše:
10 bře 2024 20:53
Hlavně se z toho neposr... xxx51
Souhlas, konec konců je to jenom volnočasová aktivita, tak je třeba si to nějak i užít a neposr... se z toho xxx51
1 Obrázek

Uživatelský avatar
Domingo
Začátečník
Celkem hodnocení: 236x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 65
Registrován: 08 črc 2023 22:27
Bydliště: Za horou vysokou

Příspěvek od Domingo » 10 bře 2024 21:15

hank36 píše:
10 bře 2024 20:37
Domingo,

krvácí mi oči.
Když jste si s ženskou sedli, tak je na konci "i", ne "y".
Kurva to půlka z vás chyběla na základce, když se tohle probíralo?
Proboha...nešlo mě upozornit alespoň trochu diskrétněji :-).

xxxx2
3 Obrázek
Žil byl jeden čuník a všichni mu říkali - "nelez do žita" - .... a když přišla doba zabíjaček, mohl si alespoň říct - "byl jsem v žitě".

duraslami
Začátečník
Celkem hodnocení: 20x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 14 bře 2024 15:31

Příspěvek od duraslami » 20 bře 2024 23:06

Připravil jsem si pro vás rozsáhlou rešerši dala by se napsat i do vlákna pardubicko nebo střední čechy, ovšem se nepamatuji v jakých městech tato slečna úřaduje takhle z hlavy a právě teď se znovu nachází v Praze, tak bych se tedy podělil do tohoto vlákna.
Slečna Lika privát, https://dobryprivat.cz/divka/lika-privat-cb/ a.k.a. Sabrina https://dobryprivat.cz/divka/sabrina/ nebo Sandra https://www.ceskeholky.cz/inzerat/detail/sandra-2375/ , a.k.a. Nika (momentálně jsem odkaz nenašel ale číslo mám). Inzeruje mezi 33-35 lety (reálně dost přes 40) a je to všechno jedna stejná ťapina. Všechny fotky samozřejmě fejk a ani z rychlíku propojujícího všechna města kde se dívka nachází není jediná ani malinko podobná skutečnému vzhledu. Nechal jsem se nalákat na cenu 1400 půlhodina/ 2000 za hodinu, ovšem při příchodu jasná otočka. Je to ukrajinka, opravdu nelze najít pozitivum a ještě navíc pro mě nejhlavnější faktor opravdu nehezky vypadající krk (těžko říct co to je jestli opařenina nebo nějaká infekce, ovšem opravdu působí až odpudivě). Přišlo mi divné že jsou 3 takto podobné (výška váha věk) dívky na stále podobné lokalitě tak jsem zkusil i druhý inzerát a stejně znějící dívka mi sdělila stejnou adresu tak jsem se ani neopovažoval přijít. Poté následovaly telefonáty ze všech 3 zmíněných čísel. Doufám že příští recenze bude příjemnější a čau.

Lika 771 195 196
Sabrina(Sandra) 775 100 668
Nika 608 601 823
4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
LarryBird
Začátečník
Celkem hodnocení: 438x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 82
Registrován: 05 pro 2018 08:51

Příspěvek od LarryBird » 21 bře 2024 16:14

Naomi, Privatescort (soukromě podnik nazývám Pražská teplárenská - kdo v tom sklepě na Smíchově byl, tak ví proč)
https://www.privatescort.eu/naomi-new
(foto na webu asi fake, nedokážu posoudit a hledat se mi to nechce)
...Pokud sníš o krásné, mladé, šikovné, vášnivé holce. Která ma modelkovský obličej. Neni namyšlená, ale něžná, empatická, veselá a milá. Tak už nemusíš snít, ale přijít zamnou. Jsem fotomodelka a fotky, které uvidíš jsou opravdu moje 100% original. Stojím nohama na zemi a vážím si každé příležitosti. Proto věř, že se o tebe královsky postarám a pokud máš smysl pro humor, tak ještě lepší. Mam ráda pohodovou a uvolněnou atmosféru, kterou se snažím navodit. Miluju orální hrátky, udělám ti to pusinkou bez. Jsem trochu vášnivější a nebráním se zkusit něco nového. Tak pa a budu se moc těšit. Naomi
No, tyhlety pizza kecy jsou fakt něco xxx28 Totiž v momentě, kdy jsem při domluvě o podmínkách toho našeho superšťouchu zahlásil, že jí za lízačku fakt platit nebudu a odcházím, tak se její smysl pro humor mávnutím proutku rychle vytratil někam pryč a holka rozhodně nepůsobila, že by si vážila každé příležitosti. Vlastně mi cestou z pokoje někam zmizela a už jsem ji neviděl, vyprovázel jsem se sám. Píše, že se nebrání tomu zkusit něco nového, hmmm, tak co třeba zkusit neříkat si chlapům o peníze za naprostý píčoviny?? xxx86 xxx70 Itale, ty už si fakt zasloužíš zkrachovat xx16
4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
https://youtu.be/mLVj4uzrSDY?t=170

Uživatelský avatar
pornonornik
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1474x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 711
Registrován: 18 pro 2021 08:29
Bydliště: v Pičíně

Příspěvek od pornonornik » 22 bře 2024 18:20

duraslami píše:
20 bře 2024 23:06
Všechny fotky samozřejmě fejk...
Lika 771 195 196
Sabrina(Sandra) 775 100 668
Nika 608 601 823
A co třeba tato fotka z roku 2020 xxx19
(2021 jsem píchal ještě jinou Liku aka Niku)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Amatérka za prachy = nízkonákladová šlapka !

duraslami
Začátečník
Celkem hodnocení: 20x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 14 bře 2024 15:31

Příspěvek od duraslami » 22 bře 2024 19:51

pornonornik píše:
22 bře 2024 18:20
duraslami píše:
20 bře 2024 23:06
Všechny fotky samozřejmě fejk...
Lika 771 195 196
Sabrina(Sandra) 775 100 668
Nika 608 601 823
A co třeba tato fotka z roku 2020 xxx19
(2021 jsem píchal ještě jinou Liku aka Niku)
Určitě také není ona toto foto jsem u ní jinak neviděl celkové používá jen se zakrytým obličejem.

Uživatelský avatar
Domingo
Začátečník
Celkem hodnocení: 236x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 65
Registrován: 08 črc 2023 22:27
Bydliště: Za horou vysokou

Příspěvek od Domingo » 24 bře 2024 15:54

johnpuci píše:
18 bře 2024 10:43
Domingo, najdes ji v Troji
Jestli myslíš ty dva inzeráty v Annonci Ketrin (Praha 9) a Nicol (Praha 8), ty byly spíš součástí průzkumu trhu:-). Když jsem na ta čísla (opakovaně) volal, nikdo telefon nikdy nezvedl.

Našel jsem ji nakonec na Praze 2...ale požadavek 1600,-/30 minut, nebo dokonce 3000/60 minut ... je naprosto mimo realitu ...
Ach jo, kam se poděly ty starý krásný časy, kdy ty učitelky rozkoše měly soudnost a jejich manažeři trochu rozumu.

https://dobryprivat.cz/divka/natalka-6/

https://banging.cz/cs/divka/1036-dana-p ... ez-ochrany

pic 1.jpg
pic 2.jpg
pic 3.jpg
2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Žil byl jeden čuník a všichni mu říkali - "nelez do žita" - .... a když přišla doba zabíjaček, mohl si alespoň říct - "byl jsem v žitě".

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 343 hostů