Recenze 2024

Moderátor: Moderátoři vše

mart.in.krejci
Začátečník
Celkem hodnocení: 136x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 zář 2019 11:02

Re: Recenze 2024

Příspěvek od mart.in.krejci » 11 bře 2024 13:03

Niky
Balbinova.com
773 606 798

Navštívil jsem slečnu Niky v Balbínově, zaujala mě její fotka s přirozenýma prsama a to jsem jako milovník přirozených holek nemohl nechat jen tak.

Domluva byla rychlá, zavolal jsem zkusmo, že jsem poblíž a řekla mi, že je v práci a má zatím volno, že můžu dorazit třeba hned, do telefonu domluveno na hodině za 2000 Kč, půlhodinu dělá za 1500 tuším. Tak jsem seběhl z Francouzské, kde jsem se zrovna nacházel, přes Mírák do Balbínovy, takže asi za 10 minut už jsem zvonil na Advokáta.

Niky je moc hezká holka, celkový dojem ale za mě kazí její nesmyslný tetovačky a piercingy. Postavička jako lusk, štíhlé dlouhé nohy, pevná vysportovaná prdelka a nádherná prsa, obličej lepší průměr.

Povahově fajn kamarádka, co si na nic nehraje, asi bych to charakterizoval jako ‘‘hodně v pohodě‘‘
Přirozená a smysluplná konverzace, zeptala se jak se mám, jestli platí hodina, co jsme si dohodli a jestli budu chtít ještě něco navíc. Vzal jsem suchou hodinu za 2000.
Po sprše jsem nečekal, Niky už byla nastoupená v pokojíčku, který vypadá typicky bordelově, červené světelné hady má omotané kolem obrazu na zdi, prostě taková klasika.

Akce velmi v pořádku, Niky ví přesně co dělat, nejdřív nasadila gumu a začala kouřit, což bylo perfektní i přes gumu. Během toho, co se mi stavěl, ona vlhla. Když jsem jí pak roztáhl nohy, měla stehna mokrý od šťávičky a začala hezky na koníčka a hned ze startu pěkně svižně, žádný opatrný nasedání, prostě hned plný plyn

Po rychlém vysypání nabídnuta masáž, nechal jsem si tedy chvíli masírovat záda, ale když mi jezdila prsty přes zadek, začal jsem velmi rychle opět tvrdnout. To Niky nenechala být, otočila si mě na záda, opět nasadila gumu a začala zase kouřit. Druhé kolo už jsem přebral velení, poručil jí na čtyři a začal jí to tam prát zezadu. Niky přirážela, hekala, moc hezky si to užívala i nějaký ten plácanec proběhla a s ničím neměla problém, takhle nějak by to mělo vypadat.

Po druhém výstřiku opět nabídla masáž, využil jsem a bylo to taky fajn, škoda jen, že už se nachýlil čas a já musel o dům dál.

Celkově můžu dát pět hvězd z pěti a můžu Niky doporučit.
7 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
cromwall
Začátečník
Celkem hodnocení: 32x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2023 20:51

Příspěvek od cromwall » 11 bře 2024 17:48

korny píše:
06 bře 2024 01:41
Tak jsem zkusil..
oblicej 2/10
postava 1/10 (postava jak po porodu..cca 25 let..ale dost spatny telo, prsa velky,ale visi dolu..)
snad jediny klad 1000/kc/30min..
ale pardon..slecna znatelne smrdi..takze po rozbaleni otocka..jeste, ze jsem neplatil predem..
chvilku se cukala, ze pry musim zaplatit, kdyz jsem rekl ze zavolame police..tak pry ne :-)
..skoda..cekal jsem neco uplne jinyho..

edit moderátor:
chce to napsat aspoň citaci , o kom píšeš..
vím, z kontextu asi ta Alina..


Edit: ano Alina z Barandova vedle aqvacentrumu
Souhlasím , tady pánové pozor. xxx28

Alina
Telefon: 777262718
https://www.annonce.cz/inzerat/alina-72 ... qgfek.html
1000kč/30min
Objednání přes Whatsapp na konkrétní čas, přesto jsem po příchodu musel čekat 10min venku, než mi napsala, do jakého patra mám jít. Na patře ještě čekání další 3 minuty, než otevřela dveře garsonky. Byt byl nehezky cítit, rolety zatažené všude tma.
Děvče fotografiím neodpovídá. viz výše.
Ručník v koupelně vlhký, což umocnilo mé podezření, že byl použitý někým přede mnou. - komunikovat tohle s ní nemělo cenu - nerozuměla, na co se ptám.
Nikde žádná polička s jinými, čistými ručníky.

Děvče nemluví, neprojevuje emoce, nerozumí ničemu co říkáte.

Po recenzi od kockopes jsem čekal něco jiného...
552616351_552616353.jpg
552616327_552616329.jpg
3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kockopes
Začátečník
Celkem hodnocení: 186x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 24
Registrován: 26 lis 2020 19:27

Příspěvek od kockopes » 12 bře 2024 17:36

Cromwall a ostatní nespokojenci, no to se moc omlouvám, že jsem vás přivedl v omyl, asi jsem to s Alinou popsal moc expresivně, mně se to ale fakt líbilo. Schválně jsem tam ale psal, že je trochu oplácaná, protože vím, že hodně kolegů tady si na linii zakládá. Já mám opačný problém, malý kozy mají neblahý vliv na moje péro. Podle mě je ta holka, co se týče postavy v normě a ty fotky odpovídají. Já na těch fotkách teda žádnou štíhlou missku nevidím. Jestli mě opravujete, že jí není 20 ale 25, to se fakt hádat nebudu. Vím, že někteří z nás dostávali pivo od hospodskýho už v patnácti a jiní museli ve dvaceti ukazovat občanku. Tvar koz je mi přiznám se jedno, pokud to jsou aspoň trojky. Na vůni jsem vysazený, to by mně fakt vadilo, kdyby to nebylo v pořádku. A už vůbec bych nešel do 69. Jo, měla zatažený rolety a pološero, tak jsem jí řekl, ať rozsvítí, že na ní chci při tom vidět. Je taky možný, že má ségru nebo sestřenici a střídají se. Zmiňoval jsem to tady kdysi, na Moskevský mně napochodovala na jeden inzerát suverénně dvakrát jiná ťapinka, věkově byly od sebe tak 30 let. Příště si kromě kontroly gramatiky dám větší pozor i na co nejvýstižnější popis události. Platba na vrtulník dnes odešla. Noření zdar!
1 Obrázek 1 Obrázek

Doktor1595
Začátečník
Celkem hodnocení: 120x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 33
Registrován: 28 říj 2023 16:20

Příspěvek od Doktor1595 » 15 bře 2024 14:49

Tak jelikož jsem byl přesunut z Offtopicu do Recenzí 2024.
Citím povinnost z toho udělat plnohodnotnou recenzi!

Club Holy - Nina

https://www.clubholy.cz/

605 556 080
nebo
773 013 770

Doplňující informace - Shrnutí
Fotky jsou její, ale jsou již neaktuální, jsou foceny ještě, když sídlili v Praze - Holyně, oproti fotkám přes zimu přibrala, na břichu a na bocích. Jako lehká nadváha, není to nic hrozného, ale nečekejte tu štíhlou dívku z fotek
Přístup - Profesionální, chová se zdvořile s úctou a respektem, žádné ojeby, ale rozhodně ne žádné GFE, což je také změna oproti minulosti. Je to jako kdybyste souložili se sexuálním robotem, jemuž do nastavení nedali emoční odezvu - Možná měla blbý den...
Obličej- Holka od vedle, obyčejná, přirozená, mě se to libí. 7/10
Věk - Mladá, 24let
Sex- Technicky super, perfektní orál a především suprová výdrž, dokáže vydržet hodinu akce bez přestávky. Koníček, ze zadu velice šikovná. Teď ale pohled na koníčka kazí přibraná nadváha.


Původní recenze před zařazením do Recenzí.
Už jsem to tu psal, ale připadá mi že Club Holy jde pěkně do hajzlu, což je škoda, je jeden z posledních cenově přijatelných. Nejhorší je, že už ani ty dobré stálice nejsou to co bývali, v prosinci jsem četl na anglických recenzích negativní recku na Ninu viz.
ElectricBlue píše:
11 pro 2023 14:38
Nina - club Holy
https://www.clubholy.cz/nina/
Obrázek

Visit last week early afternoon.
Young girl, she is on the pictures but gained some weight and not in the good way. Most of it is on the love handles and waist.
I won't comment the face - it is individual, for me was OK.
Chose 30min with Kiss. Paying up front.
I red some reviews about her that she is cuddly and gentle, so I chose the romantic and slow approach. Kissing was quite nice, but it was obvious that it was just a play and she is not enjoying it. OK, romantic approach is gone.
I decided to quit this charade, took another shower and left.

Total time in the place - less than 17 minutes, 2 showers included.
Appointment - 10/10
Body - 6/10
BJ - 3/10
Sex - 3/10
Would I repeat with her - NO.
I will probably go some evening, to have a drink and chat with the girls in advance.
Nějak mi to nedalo, Ninu jsem navštívil v listopadu a vše bylo super, a tak jsem se jednoho únorového dne rozhodl udělat opáčko, abych zjistil jak se věci mají... a nerad to přiznávám, ale cizojazyčný kolega měl ve spoustě věcech pravdu. Jako akce super, všechno, ale docela dost přes zimu přibrala, hlavně v oblasti břicha a boků. Ještě horší to bylo s přístupem - možná měla blbý den, ale přišlo mi, že už to dělá naučeně, absolutně bez GFE, výdrž měla skvělou, po technické stránce si absolutně nemohu stěžovat ale ten přístup - zcela profesionální bez emocí, jak sexuální robot na Ninu jsem byl zvyklý na štíhlou postavu a alespoň náznak GFE, oboje je už pryč.
1 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
LarryBird
Začátečník
Celkem hodnocení: 438x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 82
Registrován: 05 pro 2018 08:51

Příspěvek od LarryBird » 16 bře 2024 09:11

Natálka, Domeček
603387410
https://masazedomecek.cz/?p=385

Více než tejden stará návštěva, rezervace přes whatsapp tentokrát klapla. Divím se, že holku stále mají na webu. Tahle ukrajinská squav je totiž jako groupie úplně k hovnu. Hardware je slušnej, tedy pro milovníky mladých štíhlých lolitek, kteří netrvaj na áčkovým ksichtu. Ale její software je jak starej vyjebanej 602. Ona se prostě neumí k chlapovi v posteli chovat a sex s ní je jako s gumovou pannou. Když ji lížeš, tak leží a předstírá, že je mrtvá. I ticho jako v márnici. Říkám si typičo snad vstane z mrtvých dřív než o Velikonocích. Jenže ono to s ní takto ve standby režimu bylo možná lepší než pak později, protože její živej projev hraničí s odrzlostí, skoro byla schopná se hádat o tom, kdo si kam lehne a tak. Na koníčka schválně zaklonila hlavu tak, abys jí neviděl do ksichtu a samozřejmě aby ona nemusela čumět na tebe. Když jí pícháš na misio tak si málem zalomí krk, jen aby si mohla ze stejnýho důvodu upřeně koukat na svý břicho a nikam jinam. Chytnout ji za boky je problém, tlačí ji to. To samý, když do ní zarazíš svýho birda až po koule, což bohužel chlapi dělaj holkám moc rádi že ano. Těžko na návštěvě u téhle Ukrajinky najít něco pozitivního. Snad jen to, že má moc pěkný kozy. Na ty jsem se nakonec upnul, vyklopil mládence a utíkal z kopce pryč. Summa: s touhle akvizicí paní bordelmutter díru do světa neudělá, spíš bych jí doporučil postavit děvušku na konec ulice a kopnout ji do prdele z kopce dolů.

xxx28 xxx28 xxx28
17 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
https://youtu.be/mLVj4uzrSDY?t=170

Doktor1595
Začátečník
Celkem hodnocení: 120x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 33
Registrován: 28 říj 2023 16:20

Příspěvek od Doktor1595 » 16 bře 2024 17:30

Club Holy - Zoe

https://www.clubholy.cz/

605 556 080
nebo
773 013 770

Asi 2 týdny poté co jsem v únoru opakoval Ninu jsem navštívil Zoe, Na obě jsem tady dělal pozitivní recenze a byl jsem zvědavý, zda pořád platí.
A zatímco Nina jak píšu v nedávné recenzi se objektivně zhoršila, Zoe nezklamala a poskytla mi super zážitek.
Takže

Dostupnost: Zoe je dostupná spíš přes víkend, občas v pátek. Je tam většinou od (17:00)-18:00 až do rána (07:00).
Pokud se rozhodnete jí navštívit, výrazně doporučuji se objednávat mezi 17:00-21:00, to ještě funguje v rámci denní směny a není třeba platit 500Kč příplatek za noční směnu. xxx53 xxx53 . Od 21:00 nejenom že v Holy platíte ke všem časům 500 navíc, ale ještě tam bývá tak žalostný výběr, že jí určitě už někdo bude mít u sebe v pokoji a vám se budou snažit podstrčit Týnu. xx11

Historie: Chvíli dělala v Lovely Girls pod stejným jménem, ale pak přešla do Holy a od té doby nevím, že by byla někde jinde.

Cena: Základ, Holy klasika: půl hodina = 1 300 // hodina = 1 700. Dělá extra: Nemám páru, nikdy jsem nechtěl, netuším ani jak to má s lízáním neboť Ukrajinky lížu jenom ty co se mnou spí zadarmo. Věřím, že Zoe je zrovna ta co se vyplatí i v základní ceně.

Vzhled: Je to Ukrajinka, Snědší. Má božské tělo, za mě naprostá bomba. Zoe je totiž malá (150cm), štíhlá, a docela dost fit. Je to MILF, ale má lepší tělo než velká část 19 co jsou k dispozici na privátech. Pevný, krásný kulatý zadeček, hezká pevná prsa akorát do ruky, uzký pas, takové MILF kapesní šukátko.
V Obličeji je to takový 5/10, ona ho má totiž docela dost specifický, dokážu si představit, že jsou lidi jenž se hodně libí, i lidi co by jí prohlásily za ošklivou. Mě osobě se libí její oči a za Zoe kvůli xichtu nechodím, spíš kvůli jejímu tělu a hlavně akci.

Akce, přístup atd. : Orál i Sex naprosto perfektní. Zoe je nejenom šikovná, ale opravdu strašně snaživá. Má vynikající výdrž, ráda střídá polohy, Můžete jí pořádně nakládat klidně 50min v kuse a vystřídat 8 poloh a Zoe to v pohodě zvládne. Šukání ve stoje není s její drobným tělem žádný problém, podrží vám v jakékoliv poloze. Ani více orgasmu u ní není problém, jednou jsem se u ní udělal 3x během jedné návštěvy. Teď v Únoru jsem si ale šel užít drobné štíhlé tělo, a pořádnou akci. Jak říkám její drobné tělo, ohromná výdrž a dobrá fyzická kondice jí umožnuje nakládat v takových polohách kde by spousta holek měli problém. A akce/cvičení/Kámasútra se Zoe je důvod proč za ní rád chodím.

Nikdy jsem od ní nezažil žádný časový ojeb naopak jsme častokrát ještě přetáhli.
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23915x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8946
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 21 bře 2024 16:20

Klára, P-13 Hůrka
704335913
1500/hod

Holka z annonce, domluva rychla pres sms. Byt kousek od metra Hurka. Fotka odpovida (muze byt fake, ale nemusi), je to vyssi stihla holka, cca 30 let, telo pevne jako skala. Oblicej peknej, cerny vlasy stazeny do culiku. Jenze vsechno ma svoje ALE.... pusobi jako by byla po flamu, kruhy pod ocima, oci vodnaty, nebo spis jako by na necem frcela... Chova se ale normalne, trochu vtipkuje, jinak je ale vcelku od rany. Jakykoliv neznosti jsem rovnou vynechal. Gumu nasazuje pusou se slovy "jdeme blafat", kour prumernej, pak prohlasi "a ted me budes jebat?". Jdu teda na to, holka to komentuje slovy "tak a jed!" No, atmosfera na hovno, ale pojal jsem to jako sportovni pichani lehce ocuchane hezke kvetinky. Maze gel. Po chvili ma pocit, ze uz jsem se udelal. Rikam ji, ze ani omylem, ze mi prece neni 15, abych strikal za 5 minut. No ale vypadas tak, pravi ona. Kaslu na ni a pokracuju, coz se mi dari dalsich asi 20 minut. V jednom kuse mi kontroluje prsty gumu. Po 30 minutach od zacatku navstevy jsem se vystrikal, bylo jasny ze dal uz nebude nic, ani me s ni uz nic dalsiho nelakalo. Sprcha a pryc. Byvala by stacila pulhodina. K doporuceni to neni, mozna v nouzi nekomu, kdo je schopnej si jet to svoje bez ohledu na cokoliv. Konec hlaseni xxx22
17 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Petrmeda
Začátečník
Celkem hodnocení: 10x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 kvě 2019 11:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petrmeda » 08 dub 2024 16:55

Klára, P-13 Hůrka
704335913
1500/hod 1200/30 min
Výceméně potvrzuji recenzy kolegy.Slečna používá fake foto. Proporce sedí ,přístup katastrofa.Přitom vzhledově má potencionál na to být dobrá kost xxx03 .Slečna si chce prosadit svůj scénář (kuřba s debilním zvukem + sex klasika s bělmem v očích).Na gfe zapomeňte, mluvení je také o ničem,na kundičku si také nenechá sáhnout.
Na privátu jsou ve třech ,ostatní jsem neviděl.
Škoda že už nedělá viktorie ze stodůlek xxx43 , to byla jiná liga.Dnes mám pocit kam vlezu tak to stojí za ......
Konec hlášení
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
😉👍

Hiro
Začátečník
Celkem hodnocení: 46x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 24
Registrován: 27 říj 2017 10:30

Příspěvek od Hiro » 12 dub 2024 19:07

Eva

K Barrandovu 8, Praha 13 (novostavba hned u Aquadreamu)
1000/1500 (+poplatky za extraslužbu)

Tel. +420776531986

https://www.annonce.cz/inzerat/uplne-no ... 4r35v.html

Čerstvá návstěva dnesa. Po sdělení ceny jsem byl trošku překvapen a bál jsem se, že bude velké zklamaní. Ale nakonec dopadlo to moc dobře xx06

Otevřela mi velmi mladá a malinká ukrajinka, věkově bych tipoval kolem 18-20 xxx23

Podání hotovosti, sprcha a šli jsme na věc. Tělo má velmi hezké, čistá a voňavá. Lízaní ano, prstění ano. Kouř průměrný. Kundička hezká uzounká xxx16

Hodnocení: 8/10
Doporučení: ano xxx50

Fotky na annonce je fejk, ale v realitě odpovidá.
3 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

korny
Začátečník
Celkem hodnocení: 12x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2021 16:04

Příspěvek od korny » 15 dub 2024 20:24

Me uz bylo 12.4 receno ze Eva uz pracovat nebude :-( .. to je nahoda... :-)
1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23915x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8946
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 15 dub 2024 20:48

korny píše:
15 dub 2024 20:24
Me uz bylo 12.4 receno ze Eva uz pracovat nebude :-( .. to je nahoda... :-)
S timhle prispevkem ve vlakne recenzi jdi fakt do prdele, podobnej stek jsem ti presouval nedavno xxx28 xxx28
2 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Čekolino
Začátečník
Celkem hodnocení: 2x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 lis 2023 17:15

Příspěvek od Čekolino » 25 dub 2024 22:07

korny píše:
15 dub 2024 20:24
Me uz bylo 12.4 receno ze Eva uz pracovat nebude :-( .. to je nahoda... :-)
už v prace🙂
1 Obrázek 1 Obrázek

jiri357
Začátečník
Celkem hodnocení: 45x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 37
Registrován: 03 bře 2024 10:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od jiri357 » včera, 07:52

Čekolino píše:
25 dub 2024 22:07
korny píše:
15 dub 2024 20:24
Me uz bylo 12.4 receno ze Eva uz pracovat nebude :-( .. to je nahoda... :-)
už v prace🙂
Spasibo vodko.
1 Obrázek
Dobří holubi se vracejí.:-)

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 362 hostů