Recenze 2023

Moderátor: Moderátoři vše

Uživatelský avatar
demonstration
Přidavač
Celkem hodnocení: 297x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 108
Registrován: 13 lis 2017 18:11

Re: Recenze 2023

Příspěvek od demonstration » 04 pro 2023 15:48

Ayla
topprivat.cz
774173618

1800 hodina

zážitek průměrný, holka vypadá celkem good, věk cca 30 - 35 let obličej nese známky horšího akné, pleť celkově trochu problematická, jinak postava štíhlá, hezký nohy a zadek. Prsa dvě plandavky, chrup by snesl bělení.

Objednání bezproblémové, po příchodu na pokoj platím 1800, ptá se na příplatky, říkám, že uvidím a případně objednám v průběhu akce, v ten moment jsem zaznamenal těžce skrývanou automatickou reakci, kdy si povzdechla a asi si pro sebe říkala cosi o kokotovi...

Bohužel během akce mi nedala důvod příplatků využít, kouř průměrnej, šukání podprůměrné, sice přirozeně vlhne a nepoužívá gel, ale nedá na sobě znát žádnou emoci, člověk má pocit, jak když mrdá stroj.

Škoda, výsledek návštěvy mi nedává důvod k doporučení a já se určitě nevrátím XXT01

PS: během odchodu se tam mihla krásná hodně potetovaná holka s růžovými vlasy, měla takovej hodně sexy výraz, takže jí chci určitě zkusit, když jsem se ptal Ayly, kdo to je, tak mi odsekla, ať si to zjistím. Na stránkách žádnou takovou holku nemají, netušíte někdo, kdo to mohl být? Díky
6 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
klukzubatyprachaty
Začátečník
Celkem hodnocení: 44x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 zář 2017 22:06

Příspěvek od klukzubatyprachaty » 06 pro 2023 09:52

Gabriella, Alpin privat
https://www.alpin-privat.cz/gabrielle/
Tel.: 776 568 067
cena 30min , 1900,- klasika + OB, nic navíc nenabízí

Při Vánoční nakupovačce dárků mi podpálila saze prodavačka v trafice svým výstřihem, kde jí prosvítaly špunty skrz bílé tílko.

Volím rychlé řešení, volám přes ulici do Alpinu , kdo má volno? Dostávám termín za půl hoďky. Rychle zpátky do trafiky , koupím dva panáky , takové ty co prodávaj v letadle. Kopnu to tam a čurák už běží na značky. xxx70

Entréé bez komplikací , taky tam nejsem poprvé. Ve dveřích Gabriella v zajímavém bílém topíku jak z baywatch. Nejdřív trochu odměřený pohled, ale situaci rozbíjím svojí sympatií.

Gabriella je dle odhadu něco pod 40 , ale hezky udržovaná, vysolárkovaná + hodně kérek , ksichtík takový rumunský ala showpark, dominantou jsou její kozy, který by asi milovník poprsí měl vidět.

Domluva 30min + OB / 1900,-, sprcha a jde se na věc.

Začátek akce, kuřba , hned jde na kolínka a pěkně kouří před zrcadlem. Hodně si pomáhá rukou, ale má k tomu kladný vztah. Do této chvíle je to OK . Nechám se čoudit asi ve třech polohách, pak zkouším mezikozy , což je asi vrchol celé show. Samotné prcání , už je nuda , spíše o hovně. Nastaví , ale iniciativa nula. Říkám si, zábavná část už byla , tak to do ní nasypu zezadu a jdu pryč. Bohužel, na tuto ztrátu atmosféry jsem citlivý a čúro už vadne. Jen tak tak vyložím náklad, abych to nevezl domů.

Opakování určitě ne, kouř byl lepší než průměr. Prcání nebyla chemie, možná individuální problém. Zkusit ano , hlavně ten kdo rád melouny.
6 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Kouření penisu musí být modlitba, s tou dojdeš vždycky nejdále.

Dyk
Začátečník
Celkem hodnocení: 92x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 36
Registrován: 11 kvě 2019 19:13

Příspěvek od Dyk » 07 pro 2023 14:12

Sára
22 let, 167/60/2
mazlivestudentky.cz
MT 606 357 709
0,5 hod/1000 Kč
Praha 3, Lucemburská

Objednání proběhlo velmi dobře, v uvedený čas jsem byl na místě a bez čekání jsem vešel do domu a bytu.
Sára je mladá slečna, kde uvedený věk a její ťapinometrie odpovídají skutečnosti. Přívítala mě s dobrou náladou a úsměvem. Přišel jsem na půl hodiny. Příplatkové extra služby jsem nebral. Fotky odpovídají skutečnosti. Orál na začátku byl dobrý, poté jsme vytřídali dvě polohy,misio a zezadu, byla aktivní. Sára byla po celou dobu velmi příjemná. Za mě mohu doporučit, opakování je možné.
SÁRA .png
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

fernet008
Začátečník
Celkem hodnocení: 13x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 črc 2020 22:50

Příspěvek od fernet008 » 10 pro 2023 00:04

Mazlivé studentky
Tak jsem nedávno po strašně dlouhé době 2x navštívil tento podnik, který jsem doteď považoval za solidní. Bohužel otřesná změna. Když tedy pominu téměř 100% inflaci (dříve hodina s OBDK 1200 dnes to samé za 2300) tak už neplatí, že "hodina" = "hodina s dívkou na pokoji" ale nyní je sprcha započítávána do času.
Dále sprostý ojeb s tím, že v polovině "pracovní" doby děvčata nemají nazpět (údajně mají v prkenici pouze dvoutisícovky). Napoprvé jsem holt přibral příplatek o který jsem nestál protože se mi nechtělo někam lítat rozměňovat. Druhé děvče jsem jenom testnul a situace byla stejná, tentokrát jsem potřebnou přesnou částku našel....Přesně kvůli tomu abych se vyhnul takovýmhle sviňárnám, jsem dříve k mazlivkám chodil.
Dívky nijak zvlášť hodnotit nebudu, jednalo se o Sáru a Nikču - obě jsou mladé , ale upřímně řečeno v době kdy jsem byl jejich vrstevník, bych si o taková selátka ani neopřel kolo. V mazlivkách kdysi pracovaly mnohem atraktivnější kusy. Ale jinak na moje vysypání to prostě stačilo a ani s jednou to nebyl bůhvíjaký top zážitek, ale úplný propadák taky ne.
Takže upřímně - mazlivky už nebrat ! xxx28
1 Obrázek 1 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek

Fery46
Začátečník
Celkem hodnocení: 4x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31 říj 2023 07:47

Příspěvek od Fery46 » 11 pro 2023 19:20

Dyk píše:
07 pro 2023 14:12
Sára
22 let, 167/60/2
mazlivestudentky.cz
MT 606 357 709
0,5 hod/1000 Kč
Praha 3, Lucemburská

Objednání proběhlo velmi dobře, v uvedený čas jsem byl na místě a bez čekání jsem vešel do domu a bytu.
Sára je mladá slečna, kde uvedený věk a její ťapinometrie odpovídají skutečnosti. Přívítala mě s dobrou náladou a úsměvem. Přišel jsem na půl hodiny. Příplatkové extra služby jsem nebral. Fotky odpovídají skutečnosti. Orál na začátku byl dobrý, poté jsme vytřídali dvě polohy,misio a zezadu, byla aktivní. Sára byla po celou dobu velmi příjemná. Za mě mohu doporučit, opakování je možné.SÁRA .png
Souhlasím s Dykem... Za mě: Sára je roztomilá a příjemná holčina. Líbí se mi obyčejný nenafintěný holky s pěkným zadečkem a boky. Prsa moc pěkňoučký. Je blod a má hodně světlou nesolárkovanou pleť. Nemá na sobě litry voňavek. Nechala se obejmout, pohladit a pomazlit, což jsem hodně potřeboval na rozjezd. Mohl jsem ji sundat oblečení sám. Několikrát střídání zepředu a zezadu, cítil jsem dobře vše i přes gumu (i orál). Žádný uhekaný divadelní výkony, ale tiché vzdychání reagující na tempo. Takto mladou holku jsem měl naposled za mlada, tak jsem si to užil ... Asi si dám opáčko... Pořád to myslim...
1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek

Looolmit
Začátečník
Celkem hodnocení: 20x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 pro 2023 00:47

Příspěvek od Looolmit » 12 pro 2023 22:06

Sára
Mazlive studentky
0,5 / 1000
Lucemburská

Sára je obyčejná milá holka, nic extra. Kozy plandáky, nejake to kilo na víc, určitě po dětech. Sama mi věk přiznala 27, to asi sedí max 29. 30 bych neřekl. Fotky její ale hodně hodně hodně zkreslují. Na ulici bych se za ní neotočil. Obličej slabota, ale to je skoro u každé ťapky...

Co je ale na ní v topu je přístup! Poprvé když jsem u ní byl, tak byly všechny příplatky v ceně. Jediné co bych ji vyčetl (a možná proto jsem to měl grátis) že z ní táhlo bílé víno. Určitě vsichni znáte tu kyselou vůni. Takže líbání a misionáře jsem vydržel jen krátce. Jinak šuká bezvadně. Když jsem se udělal tak se ještě na 2 minuty krásně přitulila. Na čas nekouká, vždy jsem přetáhl - budíky posunula a jelo se dál.

Sára je holka proti které nic nemůžete říct. Milá, fajn, ve všem vyhoví, jen vzhled je slabší. Za ty prachy ale jasný doporučení.
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

honimir
Začátečník
Celkem hodnocení: 77x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 kvě 2021 22:41

Příspěvek od honimir » 13 pro 2023 20:20

Niky, Alpin privat
https://www.alpin-privat.cz/niky/
Tel.: 776 568 067
1400/1800 plus příplatky po 500

Starší návštěva někdy z jara/léta. Privát je stále pořád stejnej a pořád kousek od OC Novodvorská.

Po příchodu na privát mě přivítala Niky v jednoduchých šatech. Po klasické větě "boty si dej sem" sme šli vyřešit finance do pokoje, kde sme se domluvili na hodině + OB. Odeslán do sprchy... Akorát si nepamatuju, jestli byla sprcha na pokoji nebo ne. Už je to dlouho, sorryjako.

Čekačka minimální. Po příchodu si sundala ty šaty a to bylo vše co na sobě měla. V tu chvíli už teda neměla xx10 . Niky je moc pěkná mladá holka, postavu má parádní a pokud by cvičila, tak je skoro perfektní. Prsa pořád pevný, zadek dobře tvarovanej a moc pěkný nohy. Sem tam tetovačky.

Začali sme osahávačkou, přechází na kouř, který mi přišel nadprůměrný. Žádná divočina, nic extra hlubokýcho, jen mi v tu chvíli připadal nadprůměrný. Po chvilce rozkuřování mi nasazuje gumu a začínáme na misio. Holka si to užívala, nebo aspoň dobře hrála. Po chvilce finišuju a nastává mezikolo. Úplně normální pokec, někomu by mohlo vadit, že není moc kontaktní. Druhé kolo proběhlo hlavně v poloze zezadu, kdy krásně vrněla, mastila si frndu, já si to celý užíval a kochal se luxusní prdelí s krásnejma nohama.

Teď trochu mínusů - nenechá si nastříkat do pusy, nenechá se lízat.

Celkově sem si celou hodinu s Niky užil, čas byl dodržen, s holkou sme si sedli (je dobře přidrzlá) a i přes zmíněné mínusy se rád vrátím.
12 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
demonstration
Přidavač
Celkem hodnocení: 297x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 108
Registrován: 13 lis 2017 18:11

Příspěvek od demonstration » 15 pro 2023 10:20

Niky, Alpin privat
https://www.alpin-privat.cz/niky/
Tel.: 776 568 067
cena 30min , 1900,- klasika + OB

Byl jsem taky tady a můžu potvrdit slova klukzubatyprachaty.

Niky je v xichtě taková slabší tuctovka, ale tělíčko má luxusní, prej se hodně věnuje sportu a je to vidět. Je dost potetovaná a piercingů má taky požehnaně, mně to ale nijak nevadí

Komunikace na jedničku xxx39

Otevřela mi zprvu chladná a odměřená holka, trochu jsem zvažoval otočku, měla na sobě župánek, kterej by seděl spíš na nějakou padesátnici, ale má víra v kvalitní recenze mě přesvědčila, abych se neotáčel.

Niky byla chladná i během předání peněz a to se často nevidí, XXX36 a chlad pokračoval až do doby, než jsem vylezl ze sprchy, to se hned ujala mého kokota a bylo znát, že s tímto nástrojem umí zacházet, kouř průměř, ale líbilo se mi jak bylo vidět, že velmi rychle taje a z ledové královny se v mžiku stává žahavá kočka.

Mrd výbornej, sama si říká o změnu poloh, všemu jde na proti, chvílema si přihoňuje frndičku. Vyslechl jsem si několik pochval a odcházel jsem asi po 30 minutách včetně dvou sprch, ale naprosto spokojenej.

Příště se vrátím a doporučuju XXT03

PS - technická: v průběhu odesílání mi to hlásí vykřičník u stavu přiložených souborů - prý nejde zjistit rozměry obrázku, tak zkusím použít jiné foto
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
demonstration
Přidavač
Celkem hodnocení: 297x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 108
Registrován: 13 lis 2017 18:11

Příspěvek od demonstration » 15 pro 2023 20:55

Ily

balbinova.com
cena 1500 hodina
1000 půl, připlatky po 300
telefon: 606 990 291

Ily mně získala po telefonu, když ho zvedla její mladší kolegyni, které jsem se snažil dovolat. Někdy se stane, že mně na holce zaujme něco jiného než fyzický vzhled, stává se to zřídka, ještě řídčeji když jde o kurvu..

Do telefonu mně varovala, že je baculka po dětech a že trpí Vitigliem. Zřejmě se necítila ok, když věděla, že volám její o 17 let mladší kolegyni. Mně ale její hlas učaroval a tak jsem tyto námitky nebral v potaz. xxx19

Ily je milfka se sexy hlasem, jinak je to těžký podprůměr, stará, tlustší, flekatá čtyřicítka (Vitiglio). Normálně bych dal otočku a ani nehnul brvou, tady mě ale dohnalo svědomí, ona mě totiž odrazovala po tom telefonu a já blbec jsem jí ještě přemlouval, abych za ní mohl… No nevím co mě to napadlo… xxx70

Vzal jsem tedy čistou půlhodinu za litr, bral jsem to jako odpustek a říkal jsem si, že ani k ničemu nedojde, že si nechám jen namasírovat záda, zakecám se a pak vypadnu. Jenže to jsem vůbec netušil, co ta baba dokáže…

Masírovat umí jako profesionální masérka, ale hlavně nějakým způsobem dokáže masírovat zadek tak, že vám z toho začne stát péro jako stožár. Sám tomu zážitku nechci dodnes věřit, kdyby se mi to nestalo, tak tomu vážně věřit nebudu, ale ona prostě umí… xxx41 xxx41 xxx41

Sama si mě otočila na záda, když viděla, že bych jí mohl udělat díru do matrace. Začala masírovat péro, ale tak citlivě, že jsem v něm cítil každý puls srdce a měl jsem pocit, že mi exploduje. xxx73 Dělala to tak neskutečně jemně! Jezdila dlaní těsně kolem kokota a pak se jen lehounce letmo dotkla, co ten můj čůrák dělal, to bylo jako by k němu měla ovladač, opravdu, jako by její ruka byla silný magnet a moje péro ocelová tyč. Nemusela se ani dotknout a on se točil k její dlani. Normálně kouzelnice. xxx16 Nějakým způsobem ve mně nakumulovala obrovský vzrušení a když viděla, že už to na mně jde, nasadila gumu a osedlala mě, stačilo pár přírazů a já zažil jeden z nejlepších orgasmů, co jsem kdy měl. Vážně neskutečný. Smála se pak tomu a říkala, že mám přijít zase, že to bylo super. Ona se u toho udělala taky, nebo mi to tedy tvrdila.

Celkový čas asi 40 minut včetně dvou sprch.

Určitě bych se vrátil, kdyby bylo kam, bohužel už zmizela z privátovýho webu a ani v inzerci už není, telefon mi nebere.

Hodně zajímavá zkušenost, můžu doporučit a pokud ji někdo objeví, budu rád za info a zopakuji XXT03
6 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Milda456
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 pro 2023 02:29

Příspěvek od Milda456 » 17 pro 2023 22:10

Screenshot 2023-12-17 at 22.07.09.png
Gabrielle


Alpin privat (Udolni ul., Praha 4): https://www.alpin-privat.cz/kontakt/
Navsteva: listopad 2023
Placeno 1800 / hodina (bez priplatku)

Objednal jsem se na 18 hodinu. Domluva byla pres operatora, v poradku. Po prichodu vsechno v pohode. V baraku mi pak otevrela sama Gabrielle. Je to proste prijemna mamina, kolem 35-40 let, mensi, kolem 160 cm, ale to je jen odhad. Vlasy stazeny dozadu do culiku. Telo ma pekny. V obliceji ok. Vek uz je ale prece jen znat. Manekyna to neni, ale pritazliva je. Pred akci sprcha na pokoji s ustni vodou. G. je proste na klidnejsi prubeh. Na silikonovy prsa se musi trochu opatrneji. Vice mene vse dovoleno, az na prsty dovnitr. Po prvnim dokonceni pokec a pak druhy kolo. Kdo ma rad klidnej prubeh, pokecat si, doporucuju. Cas dodrzen. Vracet se nebudu, protoze mi tam chybela aktivnejsi zpetna reakce ze strany Gabrielly. Jinak fotky odpovidaji realite.
8 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

sadboy
Začátečník
Celkem hodnocení: 23x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29 pro 2023 20:29

Příspěvek od sadboy » 31 pro 2023 19:59

Tak jsem narazil na krásný inzerát na Annonci – Brunetka 25 s přírodním klínem.

No což, takovou holku bych prostě chtěl mít. Na SMS nereaguje, tak volám a domlouvám se na setkání.

V telefonu mne trochu překvapila barva hlasu a jednoduchá mluva, která mi trochu nešla k fotkám a mojí představě o nabízené slečně. No ale to bude určitě jen zdání.

Přišel jsem na čas. Holka v telefonu říká, že si pro mne přijde ke vstupu do domu – v Nuslích .

Z domu vykoukla drobná brunetka, mávla na mne ať ji následuji.

Říkám si, bože to určitě není ta z fotek… Obličej jsem si v první chvíli neprohlédl… Zavedla mne do suterénních prostor/bytu. V tu chvíli jsem se měl otočit, ale jako správný vůl jsem to neudělal.

Prostory vyslověně ošklivé – špína, stav hrozný. Snad protože mne lákalo, že by to mohlo být zajímavé – drobná holka – to se mi líbí, když ji bude mít hezkou, tak prostředí oželím. (byla celou dobu dost oblečená) Prostory zakouřené…

Domluvená půlhodina za 1200,- (za hodinu chtěla 1500,-)

Poslala mne do sprchy – no… nebyla to hezká koupelna.

Pak jsem se vrátil a ona se svlékla… Prsa hezké dvojky. ALE to veliký břícho… jako by bylo nafouklé…

Kundičku jsem viděl… žádná chlupatice se nekonala… zase špatně oholená mizérie-to se mi děsně nelíbí.

Tak jsem se nechal dvakrát vykouřit… to jí docela šlo.. Sex jsem ani nechtěl….

Mezi orálem si dala cigaretu… taková hodně jednoduchá holka.

Odcházel jsem s naprostým zklamáním. Holka se tímhle dlouho nemůže uživit…Vydělá si jen tím, že se někdo nachytá a neotočí se ve dveřích… nikdo tam podruhé nepůjde..

annonce.cz a nech si vyhledat brunetka 25

https://www.annonce.cz/inzerat/brunetka ... vufty.html
3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

sadboy
Začátečník
Celkem hodnocení: 23x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29 pro 2023 20:29

Příspěvek od sadboy » 31 pro 2023 20:01

Nalezl jsem asiatku v Annonci – pěkné fotky. Říkal jsem si, že asiatky se mi líbí a tak bych si chtěl spravit chuť po nedávném setkání u jiné ťapky, které bylo zklamáním. Prostě chtěl bych si to vážně užít. Zavolal jsem ji, ona lámanou češtinou, ale celkem dobře říkala, kdy má volno. Původně jsem chtěl hodinku, ale po předchozích zklamáních už jsem byl opatrnější.. Domluvili jsme si 30 minut za 1000Kč. S tím, že když to bude dobrý, tak bude hodinka za 2000,- Komunikace přes telefon a SMS.

Dorazil jsem do Nuslí do soukromého bytu v činžáku… Volám, že jsem u domu… sešla pro mne.

Ani zdaleka nevypadala jako ta z fotek.. Říkal jsem si, že v bytě bude asi ta správná… co vám mám povídat, nebyla. Ptám se, jestli se jmenuje San… říká, že jo, že je to ona… Měl jsem se otočit a odejít, ale už jsem byl celé dopoledne nadrženej… měla šaty, které dost zakrývaly postavu a říkal jsem si, že když už jsem tady, tak alespoň něco(Na starém kole se přeci dobře jezdí…)…byla to chyba…

Šel jsem se tedy vysprchovat, a pak jsem přišel do pokoje. Sundala si šaty…. Pánové v tu chvíli jsem byl zklamaný. Kundička taková ta mizerně oholená…. To je nejhorší… Ať je pěkně oholená a nebo chlupatá, ale špatně oholená, to je zklamání… Prsa tak dvojky, docela pěkný s pěknýma velkýma bradavkama. Obličej… No dovolím si tvrdit, že jí bylo tak 45… mizérie.

Začala mne nejdřív masírovat záda… potom tělo… chtěl jsem si s ní trochu pohrát a ona mne pořád říkala, abych nespěchal a nechtěla mne nechat otočit… kdyby byla alespoň šikovná, ale masáž byla spíš takový šourání rukama po těle. Po téhle epizodě mi ho začala kouřit…. to bylo docela pěkný… Já se udělal docela rychle.. říkala, mi, že polyká, ale nechala mne vystříkat na břicho… no nic… Jedeme dál. Za 5 minut další masáže končetin jsem mohl znovu a tak jsem jí trochu uháněl, že je potřeba jít trochu šukat… (bylo vidět, že by tu půlhodinu nejraději celou „odmasírovala“). Šli jsme na věc… šukala, tak nějak jako když si to musí odbýt. Nejdříve misionář, potom zezadu a pak jsem jí ukecal, aby ona byla na mne, ale to se jí tedy moc nechtělo…. nakonec jsem ji asi na minutu přesvědčil… Šuk mizerný… Po druhé jsem se neudělal…. zkrátka neužíval jsem si to… Ona hlídala čas a pěkně po 30 minutách to ukončila… Pak jsem si dal ještě sprchu a odcházím… neuspokojený… Jednou jsem se udělal, ale zážitek…. kdybych si to udělal u porna, tak by to bylo hezčí.

Ve výsledku nedoporučuji…

Fotky jsou samozřejmě fake…

Odkaz: annonce.cz a vyhledej si Asiatka San

Komunikovala na 722 070 130 a potom na 736 152 445
4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
opok
Začátečník
Celkem hodnocení: 68x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 11
Registrován: 21 črc 2019 08:48

Příspěvek od opok » 31 pro 2023 20:10

Milda456 píše:
17 pro 2023 22:10
Screenshot 2023-12-17 at 22.07.09.png
Gabrielle

Alpin privat (Udolni ul., Praha 4): https://www.alpin-privat.cz/kontakt/
Navsteva: listopad 2023
Placeno 1800 / hodina (bez priplatku)
gabrielle_01.jpeg
Gabriela, Privát Alpin
placeno 1400,- za 1/2 hodiny
Tel.: 776 568 067

Potvrzuji recenzi Mildy 456. Gabriela je perfektní, chytrá ženská s úžasným velkým poprsím. Je dost citlivá, spíš mazlivá. Buďte na ní hodní a ona se vám odvděčí.

Vybral jsem fotky, které jí nejlépe vystihují.
Je drobná, není úplně štíhlá, ale je vidět že cvičí. Bude jí tak 35 - 40.

Vřele doporučuji těm, kdo se k ženám chovají slušně. Bacha ale na sprchu v čase šuku - praktikuje tento ojeb.


gabriela1.jpg
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) opok dne 01 led 2024 10:49, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
opok
Začátečník
Celkem hodnocení: 68x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 11
Registrován: 21 črc 2019 08:48

Příspěvek od opok » 31 pro 2023 23:55

Anička, soukromý byt
K Barrandovu 9, vedle AquaDream zábavního parku
728 316 976
placeno 1 000,- za 1/2 hodiny
https://www.annonce.cz/inzerat/anicka-s ... 268ww.html

539283501_539283503.jpeg

Zlákán kladnou recenzí zde:
viewtopic.php?p=60944#p60944

… vyrazil jsem za „Aničkou“. V docela luxusním novém domě vedle Aqua parku, mě ve druhém patře přivítala drobná, ale objemná ukrajinka zabalená do ručníku. Jsem 100% horňák a po prvním zaváhání zklamán jejím vzhledem jsem přeci jen vešel, zvažujíc otočku. Holka byla milá, garzonka pěkná, cena 1000,- za půl hodiny příznivá, tak jsem zůstal.


539283513_539283515.jpeg

Po sprše vyjdu do pokoje a Anička shodila ručník. xxx57 To bylo nepříjemné, neb do teď jsem neviděl, jaký má břich. Vyloženě tlusťoška. Bylo mi jí líto, ale prsa měla pěkně velký, tak jsem se na podpadku nakonec neotočil. Udělal jsem se jí mezi tvárná ňadra a odešel s rozporuplnými pocity, ale vyejakulován.

Ukrajinka Anička je z těch, které se chovají přívětivě, ale svým břichem vás moc nerozrajcujou. Když lížu, mám rád výhled na prsa. U ní byl ale výhled nemožný, břicho měla tak velké, že jsem byl ještě vděčen za následnou erekci, když jsem se přesunul k poprsí. Účel to splnilo, ale takováhle holka by měla brát za 1/2 hodiny tak pětistovku.

Opakování vyloučeno a varuju před její návštěvou ty kdo nemají nákadu na hrošici, neb fotografie jsou pravděpodobně falešné, jen ta ňadra by odpovídala. Na ně se ale nenechte zlákat. Tyto fotky by mohly být její, ale hodně na nich musela zatáhnout pupík:

Anička 1.jpeg
Anička 2.jpeg
Snímek obrazovky 2023-12-31 v 20.03.33.png
3 Obrázek 1 Obrázek 10 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 379 hostů