Recenze na MILF 35+

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3219x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Re: Recenze na MILF 35+

Příspěvek od Butcher » 28 čer 2023 05:59

Proč sem opakovaně cpeš to strašidlo???
1 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Uživatelský avatar
Mr. Middlefinger
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1965x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 638
Registrován: 01 črc 2019 02:46

Příspěvek od Mr. Middlefinger » 28 čer 2023 09:52

Butcher píše:
28 čer 2023 05:59
Proč sem opakovaně cpeš to strašidlo???
Taky mě to hned "trklo", ale on jen přidal ke svým příspěvkům fotky, i když se na tel. (což je podstatné info každého přísp.), zase vykašlal... XXT03
SMRT PUTINOVI A PUTINOVSKÉ SOVĚTSKÉ FEDERACI !!!!!!!!!!!!!!!!!
Do prdele, nepište mi do "SZ"...
„Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější.“ - George Orwell, Farma zvířat

Uživatelský avatar
Domingo
Začátečník
Celkem hodnocení: 236x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 65
Registrován: 08 črc 2023 22:27
Bydliště: Za horou vysokou

Příspěvek od Domingo » 11 črc 2023 11:56

Zdravím,

předem dík za odpovědi na můj dotaz (viz vlákno nepřeplácejme) a taky tohle fórum. Začátečník nemůže dostat lepší školení a přesnější vhled do situace. Zde recenze mých skromných začátků.

xxx22


1)

Holky jsem hledal na annoci.cz a sexystrankach.cz, realita odpovídá tomu, co už někteří pánové psali. Z 15-ti návštěv 13 otoček. Slušně a upřímně jsem slečnám (vlastně spíš paním, jsem na starší, tedy 30+, kterým je ve skutečnosti minimálně o pět víc, než uvádějí v inzerátu) vyznal, že jsem měl jinou představu. Omluvil se a odešel. Nikdy nedošlo k žádné tenzi, slečny to braly sportovně.


2)

Katja 38

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/c ... oto-192377

věk 38 (je starší, minimálně o 5 let, ale to je, jak jsem už pochopil, u udávání věku standard :)
1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min
775 932 025

Domluva bez problémů půl hodiny předem. Ukrajinský přízvuk, ale dobrá čeština, žije v ČR už roky. Byt na Hroudě, nedaleko metra Strašnická, útulný, čistý, upravený. Fotky pořízený tak před deseti lety, ale vypadá pořád dobře. Komunikativní, laskavá, vtipná.

Začali jsme masáží, která byla prima, přesunuli se na matraci (postel nemá), ale v pohodě, žádný proleženiny. Pořád jsme kecali, vůbec jsem nevěděl, co mám vlastně dělat. Respektive jestli mám vůbec něco dělat, nebo se nechat rozmazlovat. Nechali jsme proto celou akci instruktážní výklad, pak orál s a manuální vyvrcholení na bříško. Sprcha, prima pokec i potom, smích, zaplacení, odchod.

Přijdu znova, až se trochu otrkám, rozhodně za to stojí. Pro ty, kdo mají rádi MILF a potřebují i trochu toho povídaní a socializace, ideální ženská.
Katja.jpeg
2 Obrázek 1 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Žil byl jeden čuník a všichni mu říkali - "nelez do žita" - .... a když přišla doba zabíjaček, mohl si alespoň říct - "byl jsem v žitě".

Uživatelský avatar
Praguer
Svačinář
Celkem hodnocení: 576x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 291
Registrován: 08 říj 2017 18:33

Příspěvek od Praguer » 12 črc 2023 14:41

Domingo píše:
11 črc 2023 11:56
Zdravím,

předem dík za odpovědi na můj dotaz (viz vlákno nepřeplácejme) a taky tohle fórum. Začátečník nemůže dostat lepší školení a přesnější vhled do situace. Zde recenze mých skromných začátků.

xxx22


1)

Holky jsem hledal na annoci.cz a sexystrankach.cz, realita odpovídá tomu, co už někteří pánové psali. Z 15-ti návštěv 13 otoček. Slušně a upřímně jsem slečnám (vlastně spíš paním, jsem na starší, tedy 30+, kterým je ve skutečnosti minimálně o pět víc, než uvádějí v inzerátu) vyznal, že jsem měl jinou představu. Omluvil se a odešel. Nikdy nedošlo k žádné tenzi, slečny to braly sportovně.


2)

Katja 38

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/c ... oto-192377

věk 38 (je starší, minimálně o 5 let, ale to je, jak jsem už pochopil, u udávání věku standard :)
1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min
775 932 025

Domluva bez problémů půl hodiny předem. Ukrajinský přízvuk, ale dobrá čeština, žije v ČR už roky. Byt na Hroudě, nedaleko metra Strašnická, útulný, čistý, upravený. Fotky pořízený tak před deseti lety, ale vypadá pořád dobře. Komunikativní, laskavá, vtipná.

Začali jsme masáží, která byla prima, přesunuli se na matraci (postel nemá), ale v pohodě, žádný proleženiny. Pořád jsme kecali, vůbec jsem nevěděl, co mám vlastně dělat. Respektive jestli mám vůbec něco dělat, nebo se nechat rozmazlovat. Nechali jsme proto celou akci instruktážní výklad, pak orál s a manuální vyvrcholení na bříško. Sprcha, prima pokec i potom, smích, zaplacení, odchod.

Přijdu znova, až se trochu otrkám, rozhodně za to stojí. Pro ty, kdo mají rádi MILF a potřebují i trochu toho povídaní a socializace, ideální ženská.

Katja.jpeg
1500 za orál a vyhonění na břicho od postarší UA?!?!
Jako seriously??!!!
1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou!

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15576x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5364
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 12 črc 2023 20:47

Vole Praguer, každej nějak začínal... xxx50

Oceňuju že si nováček nastudoval a (údajně) hodil hodně otoček, než se teda nechal vykouřit od 40 letý ukrošky za 1500. xx25
Věřím, že příště si i zaprcá. xxx03
4 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
Domingo
Začátečník
Celkem hodnocení: 236x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 65
Registrován: 08 črc 2023 22:27
Bydliště: Za horou vysokou

Příspěvek od Domingo » 12 črc 2023 20:57

Praguer píše:
12 črc 2023 14:41
Domingo píše:
11 črc 2023 11:56

Katja 38
věk 38 (je starší, minimálně o 5 let, ale to je, jak jsem už pochopil, u udávání věku standard :)
1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min
775 932 025
1500 za orál a vyhonění na břicho od postarší UA?!?!
Jako seriously??!!!

Byl jsem uplnej začátečník prokristapána, můj první průzkum bojem po těch otočkách, které se opravdu nedaly brát vážně.

A tuhle ženskou jsem měl chuť obejmout a dívat se do jejích krásných černých (ukrajinských) očí. xxx54

Mám rád postarší ... a bylo to jenom za 1000,-kč.
I když i to je docela dost, co :-)?!

xxxx2
Žil byl jeden čuník a všichni mu říkali - "nelez do žita" - .... a když přišla doba zabíjaček, mohl si alespoň říct - "byl jsem v žitě".

Uživatelský avatar
Praguer
Svačinář
Celkem hodnocení: 576x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 291
Registrován: 08 říj 2017 18:33

Příspěvek od Praguer » 12 črc 2023 21:33

Domingo píše:
12 črc 2023 20:57
Praguer píše:
12 črc 2023 14:41
Domingo píše:
11 črc 2023 11:56

Katja 38
věk 38 (je starší, minimálně o 5 let, ale to je, jak jsem už pochopil, u udávání věku standard :)
1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min
775 932 025
1500 za orál a vyhonění na břicho od postarší UA?!?!
Jako seriously??!!!

Byl jsem uplnej začátečník prokristapána, můj první průzkum bojem po těch otočkách, které se opravdu nedaly brát vážně.

A tuhle ženskou jsem měl chuť obejmout a dívat se do jejích krásných černých (ukrajinských) očí. xxx54

Mám rád postarší ... a bylo to jenom za 1000,-kč.
I když i to je docela dost, co :-)?!

xxxx2
Dost to věru je, v tomto případě by adekvátní cena měla činit něco mezi 0-100 Kč. Případně stravenky Gastroturky, pokud dotyčná akceptuje.
De facto by měla výt ráda, že jí přišel navštívit někdo normální... Njn.
Tak propříště už budeš moudřejší, no.

Off topic: Fakt vám těch námi zde promovaných 1500 přijde jako adekvátní odměna za to, co je na trhu a za kvalitu toho zboží/služeb??

Čistě jen řečnická otázka do pléna...
2 Obrázek
Naposledy upravil(a) Praguer dne 12 črc 2023 21:56, celkem upraveno 1 x.
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou!

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23915x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8946
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 12 črc 2023 21:55

Neprijde, mj. taky proto uz dlouho vubec nikam nechodim
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Domingo
Začátečník
Celkem hodnocení: 236x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 65
Registrován: 08 črc 2023 22:27
Bydliště: Za horou vysokou

Příspěvek od Domingo » 13 črc 2023 10:47

hank36 píše:
12 črc 2023 20:47

Oceňuju že si nováček nastudoval a (údajně) hodil hodně otoček...xx25
Věřím, že příště si i zaprcá. xxx03
Zdravím,

na samotný úvod musím opět obdivně smeknout před informační kvalitou místního fóra. Pročítal jsem si recenze na MILF 35+ a recky na ostatní (mladší) holky v Praze. Ty, co jsem sám navštívil, jejich vzhled, popis reakcí, úroveň češtiny apod...naprosto sedí s tím, co jsem sám viděl. Například popis "masážního salonu" Pod Kotlaskou - mrd-cimry v suterénu hlavního úzávěru plynu bez oken a strašným horku. Plzeňská 26, rozvrzaný postele a hovor kolegyň z předsíně, nebo Lucie od Kohinooru, která jakoby z oka vypadla zpěvačce Věře Bílé :-).

Ano, ano...ty otočky jsem fakt hodil, to mi jde zatím ze všeho nejlíp :-). Chápu, že zkušenýmu světákovi se jejich počet může jevit přemrštěný, ale není to nereálný. Důležitý je mít dobrý "cestovní plán", štěstí na čas, kdy holky mají volno...a už jen objet těch pár kontaktů (plánuju maximálně tři). Samozřejmě, když by první slečna vypadala dobře (tedy byla můj archetyp a já měl chuť ji instinktivně obejmout během prvních deseti sekund), tak zůstanu a dál už průzkum nepokračuje. Ale hledám na sexystránkach.cz a tam je to (jak už psali kolegové) fakt někdy velmi problematické "loviště" :-).

Dám příklad takové výpravy, ať alespoň něčím přispěju.

1)

Rose

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/v ... eni-191400

věk: 37 (zřejmě ano)
cena: 1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min
služby: masáže se zakončením manuálním, nebo sexíkem. Z místních komentů vím, že tento typ "honírny" je zde velmi silně kritizován, neboť cenově "kurví trh s kurvama", ale já si to chtěl alespoň jednou zkusit.

Domluva bez problémů půl hodiny předem. Masážní salón v Balbínově 16, kousek od Náměstí Míru. Hlas příjemný, komunikativní, vřelý.
Ve dveřích podání ruky, polibek na tvář...a pohled do obličeje. Měla vyškubaný obočí, místo něho takový ty černý linky. Já znejistěl, okamžitě to poznala a prý, co je. Začal jsem nesměle koktat o tom, že jsem měl trochu jinou představu a že se moc omlouvám. "Viděl jsi moje fotky? Vadí ti bříško?". Jasně, že viděl, jasně, že mi bříško nevadí, ale nebyla tam ta chuť jí vzít do náruče a pořádně se s ní pomuchlat. Dodatečně mi došlo, že nabízela službu, kde bych se vlastně ani moc muchlovat nemohl...ale to už je teď stejně jedno :-).

xxx95

Volám další kontakt, sjednávám termín, ptám se na cenu (1 000,-Kč za 30 minut, výborně, můj limit dodržen). Nastupuju do tram 22 směr Praha 10 a jedu.

2)

Natálka

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/e ... aze-187269

věk: 38 (ani hovno, možná 45, snad i víc)
cena: 1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min

Domluva dobrá, ruský přízvuk, ale čeština v pohodě (zkoušku A2 k získání trvalého pobytu by určitě udělala:). Hlas lehce "vychlastaný", nebo hluboký?! Jako by věk člověka někdy prozrazovala i "ošoupaná" podoba hlasu. Adresa Moskevská 47 několik minut od stanice tram 22. Dům velmi hezký a čistý, třetí patro, dveře se otvírají a stojí v nich 180cm vysoká bruneta. Lehce se prohne v zádech a řekne, pojď dál. Koktám, že jsem měl jinou představu, omlouvám se a lehkou poklonou couvám ke schodišti. Slečna chápe a nabízí jiné kolegyně. Opět se omlouvám, že si nabídky vážím, ale opravdu ne.

xxx53

Volám další kontakt, sjednávám termín, ptám se na cenu (500,-Kč za 30 minut, výborně, můj limit dodržen). Nastupuju do tram 22 směr Eden a jedu.

3)

Lenka

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/l ... 40-let-132

věk: 40 (ani hovno, možná 45-50)
cena: 500,-Kč/ 30 min….1000,-Kč / 60 min

Domluva problematická, evidentně je u nás krátce a česky neumí. Navíc už po hlase je znát to "opotřebování" časem. Adresa 28 pluku několik minut od stanice tram 22. U domu prozváním, pak jdu do 5-týho patra čistýho, upravenýho domu. Dveře se otvírají a stojí v nich ... v podstatě granny. Nevím, možná to dělají ty krátké vlasy, které ženám po 40-cítce jednoznačně přidávají na "stáří", možná tam bylo málo světla, ale tohle prostě nešlo. Žádná chemie, žádná chuť obejmout, snad jen ty prsa měla krásný, velký pod tím svetrem, co na sobě měla, ale to je na mě bohužel málo.

xxx73

Sunu se pozpátku ke dveřím a koktám v ruštině, že se omlouvám, že je hezká, ale já nemůžu. Zvláštní, více než třicet let jsem nemluvil rusky a najednou si vybavuju některý slovíčka a fráze. Čím to je? Asi proto, že jsem z tý ruštiny tehdy maturoval, nebo z tý hrůzy, že bych tam s ní musel těch 30 minut zůstat:-)?!

Další kontakt nevolám...jedu domů, zítra je taky den.

1)
masáž.jpeg
2)
moskevská.jpeg
3)
granny.jpeg
2 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Žil byl jeden čuník a všichni mu říkali - "nelez do žita" - .... a když přišla doba zabíjaček, mohl si alespoň říct - "byl jsem v žitě".

Uživatelský avatar
Praguer
Svačinář
Celkem hodnocení: 576x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 291
Registrován: 08 říj 2017 18:33

Příspěvek od Praguer » 13 črc 2023 21:31

Domingo píše:
13 črc 2023 10:47
hank36 píše:
12 črc 2023 20:47

Oceňuju že si nováček nastudoval a (údajně) hodil hodně otoček...xx25
Věřím, že příště si i zaprcá. xxx03
Zdravím,

na samotný úvod musím opět obdivně smeknout před informační kvalitou místního fóra. Pročítal jsem si recenze na MILF 35+ a recky na ostatní (mladší) holky v Praze. Ty, co jsem sám navštívil, jejich vzhled, popis reakcí, úroveň češtiny apod...naprosto sedí s tím, co jsem sám viděl. Například popis "masážního salonu" Pod Kotlaskou - mrd-cimry v suterénu hlavního úzávěru plynu bez oken a strašným horku. Plzeňská 26, rozvrzaný postele a hovor kolegyň z předsíně, nebo Lucie od Kohinooru, která jakoby z oka vypadla zpěvačce Věře Bílé :-).

Ano, ano...ty otočky jsem fakt hodil, to mi jde zatím ze všeho nejlíp :-). Chápu, že zkušenýmu světákovi se jejich počet může jevit přemrštěný, ale není to nereálný. Důležitý je mít dobrý "cestovní plán", štěstí na čas, kdy holky mají volno...a už jen objet těch pár kontaktů (plánuju maximálně tři). Samozřejmě, když by první slečna vypadala dobře (tedy byla můj archetyp a já měl chuť ji instinktivně obejmout během prvních deseti sekund), tak zůstanu a dál už průzkum nepokračuje. Ale hledám na sexystránkach.cz a tam je to (jak už psali kolegové) fakt někdy velmi problematické "loviště" :-).

Dám příklad takové výpravy, ať alespoň něčím přispěju.

1)

Rose

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/v ... eni-191400

věk: 37 (zřejmě ano)
cena: 1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min
služby: masáže se zakončením manuálním, nebo sexíkem. Z místních komentů vím, že tento typ "honírny" je zde velmi silně kritizován, neboť cenově "kurví trh s kurvama", ale já si to chtěl alespoň jednou zkusit.

Domluva bez problémů půl hodiny předem. Masážní salón v Balbínově 16, kousek od Náměstí Míru. Hlas příjemný, komunikativní, vřelý.
Ve dveřích podání ruky, polibek na tvář...a pohled do obličeje. Měla vyškubaný obočí, místo něho takový ty černý linky. Já znejistěl, okamžitě to poznala a prý, co je. Začal jsem nesměle koktat o tom, že jsem měl trochu jinou představu a že se moc omlouvám. "Viděl jsi moje fotky? Vadí ti bříško?". Jasně, že viděl, jasně, že mi bříško nevadí, ale nebyla tam ta chuť jí vzít do náruče a pořádně se s ní pomuchlat. Dodatečně mi došlo, že nabízela službu, kde bych se vlastně ani moc muchlovat nemohl...ale to už je teď stejně jedno :-).

xxx95

Volám další kontakt, sjednávám termín, ptám se na cenu (1 000,-Kč za 30 minut, výborně, můj limit dodržen). Nastupuju do tram 22 směr Praha 10 a jedu.

2)

Natálka

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/e ... aze-187269

věk: 38 (ani hovno, možná 45, snad i víc)
cena: 1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min

Domluva dobrá, ruský přízvuk, ale čeština v pohodě (zkoušku A2 k získání trvalého pobytu by určitě udělala:). Hlas lehce "vychlastaný", nebo hluboký?! Jako by věk člověka někdy prozrazovala i "ošoupaná" podoba hlasu. Adresa Moskevská 47 několik minut od stanice tram 22. Dům velmi hezký a čistý, třetí patro, dveře se otvírají a stojí v nich 180cm vysoká bruneta. Lehce se prohne v zádech a řekne, pojď dál. Koktám, že jsem měl jinou představu, omlouvám se a lehkou poklonou couvám ke schodišti. Slečna chápe a nabízí jiné kolegyně. Opět se omlouvám, že si nabídky vážím, ale opravdu ne.

xxx53

Volám další kontakt, sjednávám termín, ptám se na cenu (500,-Kč za 30 minut, výborně, můj limit dodržen). Nastupuju do tram 22 směr Eden a jedu.

3)

Lenka

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/l ... 40-let-132

věk: 40 (ani hovno, možná 45-50)
cena: 500,-Kč/ 30 min….1000,-Kč / 60 min

Domluva problematická, evidentně je u nás krátce a česky neumí. Navíc už po hlase je znát to "opotřebování" časem. Adresa 28 pluku několik minut od stanice tram 22. U domu prozváním, pak jdu do 5-týho patra čistýho, upravenýho domu. Dveře se otvírají a stojí v nich ... v podstatě granny. Nevím, možná to dělají ty krátké vlasy, které ženám po 40-cítce jednoznačně přidávají na "stáří", možná tam bylo málo světla, ale tohle prostě nešlo. Žádná chemie, žádná chuť obejmout, snad jen ty prsa měla krásný, velký pod tím svetrem, co na sobě měla, ale to je na mě bohužel málo.

xxx73

Sunu se pozpátku ke dveřím a koktám v ruštině, že se omlouvám, že je hezká, ale já nemůžu. Zvláštní, více než třicet let jsem nemluvil rusky a najednou si vybavuju některý slovíčka a fráze. Čím to je? Asi proto, že jsem z tý ruštiny tehdy maturoval, nebo z tý hrůzy, že bych tam s ní musel těch 30 minut zůstat:-)?!

Další kontakt nevolám...jedu domů, zítra je taky den.

1)

masáž.jpeg

2)

moskevská.jpeg

3)

granny.jpeg
Tvůj vkus co se týče grannies / hrošic nebudu komentovat.
Chci ti říct jen jednu věc:

Já když jsem ještě nořil / chodil po privátech (než se to zkurvilo), jsem měl "turn-rate" miniálně kolem 80%.

Takže vysoký skór otoček neznamená, že jsi špatnej / divnej..., ale naopak, že MÁŠ SEBEÚCTU, k čemuž ti tímto jménem naší komunity GRATULUJI!

xxx51 xxx51 xxx63 xxx63
15 Obrázek
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou!

cvokhaus
Začátečník
Celkem hodnocení: 30x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 12 úno 2023 00:43

Příspěvek od cvokhaus » 20 črc 2023 00:28

vulcan píše:
20 kvě 2023 10:35
cvokhaus píše:
20 kvě 2023 10:01
V noření jsem furt spíš nováček, takže jsem s recenzemi čekal, až těch návštěv budu mít za sebou víc, abych měl srovnání. Proto jich tu teď střelím hned několik do jednoho příspěvku.
...... Cena je mírně vyšší, ale v tomhle případě to za to IMO stojí, pokud máte rádi starší.
cvokhaus ,
díky za recenze, ale 2x ale
1/ k recenzím se dávají fotky, protože odkazy budou za pár.. nefunkční.. xxx07

2/ a zásadní ALE xxx57 - přetápíš důchodkyně a to dost xxx73
jsou to tvé peníze, tvůj vkus, ale u amatérek nedávám tolik ani za o 10-15 let mladší. xxx51
Zdar, dík za normální reakci.

Fotky se budu snažit dávat, přiznávám, byl jsem spíš línej je k tomu přidat. Ale chápu, dle fotek je hned jasný, o koho jde.

Co se vkusu týče - každý má nějaký, že jsem někomu udělal recenzi ještě neznamená, že si mi dotyčná líbí/že ji doporučuju. Od mých recenzí tu uplynuly 2 měsíce a já můžu říct, že z mnou jmenovaných bych doporučil jen Monx-x-xx, zbytek jsou vyhozený peněz.
Obecně mi ale přijde, že je to tu zbytečně tvrdý na lidi, co s nořením teprve začínají a nemají tolik zkušeností. Člověk holt nějak začíná, neví co čekat, neví, jaké mít nároky. Minimálně já to tak ze začátku měl.
4 Obrázek

Tony333
Začátečník
Celkem hodnocení: 19x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2023 11:33

Příspěvek od Tony333 » 27 črc 2023 12:09

Sexy Klárka
775 604 851
Praha Vršovice

https://www.sex.cz/novasexyklarka

věk: cca 38-40
fotky jsou její, foceno u ní v bytě
cena: 1500,-Kč/ 30 min….2000,-Kč / 60 min - klasika, orál s, příplatky jsem se neptal

Na internetu jsem žádné recenze nedohledal, takže jsem šel trochu s obavou na průzkum boje

Domluvily jsme se během dne na půl hodinku, komunikace v pohodě. Přicházím na adresu, volám, dveře se otevírají a jsem navigován do přízemního bytu. Holka (spíš už dáma XXX36 ) čekala mezi dveřma. Na sobě jen župánek pod ním černé sexy prádlo. Na otočku to rozhodně nebylo, na svůj věk vypadá furt dobře a já už měl myšlenky stejně někde jinde. Vytopil jsem 1500 na její stoleček s vysláním do sprchy (společná sprcha neproběhla).
Sprcha v pohodě, čistá, ručník byl ve velikosti pro trpaslíka - nemělo ani cenu ho na sebe motat.
S odhodláním bez ručníku jsem nakráčel do jejího pokoje, posadila si mě na postel a začala svoje umění. Začala rukou, po chvilce nasadila gumu a začala kouřit. Kouř v pohodě, ale žádný hluboký se nekonal - taková klasika - ale poctivě provedená. Pak nasedla na zběsilou projížďku, sex dobrý, přišlo mi že jí to i bavilo - žádný znuděný obličeje se nekonali. Má prsa tak akorát do ruky takže když si na vás vleze můžete si s nima krásně pohrát.
Pak misio, měl jsem v plánu jí naložit zezadu - prdelku má výstavní ale přepálil jsem začátek a takle daleko jsem se nedostal. Po dokončení mého díla do gumy mě nijak nevyhazovala ani se neodtahovala
Pak už jen následovala sprcha a pusa na rozloučenou.

Je to ukrajinka - ale bude tu už asi dlouho - mluví česky v pohodě. Na bytě bych řekl že nebude sama, ale nemůžu posoudit, nikoho dalšího jsem neviděl ani neslyšel- usuzuju z dalších dvou dveří který byly zavřený.
Celkově můžu doporučit, žádný ojeb se nekonal. Na opakování to nevidím, sex a přístup všechno v pořádku ale furt je dost materiálu v Praze k prozkoumání.

P.S: moje první veřejně psaná recenze tak snad jsem na nic nezapomněl.
img0002.jpg
img0000.jpg
2 Obrázek 1 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Praguer
Svačinář
Celkem hodnocení: 576x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 291
Registrován: 08 říj 2017 18:33

Příspěvek od Praguer » 27 črc 2023 16:35

Tony333 píše:
27 črc 2023 12:09
Sexy Klárka
775 604 851
Praha Vršovice

https://www.sex.cz/novasexyklarka

věk: cca 38-40
fotky jsou její, foceno u ní v bytě
cena: 1500,-Kč/ 30 min….2000,-Kč / 60 min - klasika, orál s, příplatky jsem se neptal

Na internetu jsem žádné recenze nedohledal, takže jsem šel trochu s obavou na průzkum boje

Domluvily jsme se během dne na půl hodinku, komunikace v pohodě. Přicházím na adresu, volám, dveře se otevírají a jsem navigován do přízemního bytu. Holka (spíš už dáma XXX36 ) čekala mezi dveřma. Na sobě jen župánek pod ním černé sexy prádlo. Na otočku to rozhodně nebylo, na svůj věk vypadá furt dobře a já už měl myšlenky stejně někde jinde. Vytopil jsem 1500 na její stoleček s vysláním do sprchy (společná sprcha neproběhla).
Sprcha v pohodě, čistá, ručník byl ve velikosti pro trpaslíka - nemělo ani cenu ho na sebe motat.
S odhodláním bez ručníku jsem nakráčel do jejího pokoje, posadila si mě na postel a začala svoje umění. Začala rukou, po chvilce nasadila gumu a začala kouřit. Kouř v pohodě, ale žádný hluboký se nekonal - taková klasika - ale poctivě provedená. Pak nasedla na zběsilou projížďku, sex dobrý, přišlo mi že jí to i bavilo - žádný znuděný obličeje se nekonali. Má prsa tak akorát do ruky takže když si na vás vleze můžete si s nima krásně pohrát.
Pak misio, měl jsem v plánu jí naložit zezadu - prdelku má výstavní ale přepálil jsem začátek a takle daleko jsem se nedostal. Po dokončení mého díla do gumy mě nijak nevyhazovala ani se neodtahovala
Pak už jen následovala sprcha a pusa na rozloučenou.

Je to ukrajinka - ale bude tu už asi dlouho - mluví česky v pohodě. Na bytě bych řekl že nebude sama, ale nemůžu posoudit, nikoho dalšího jsem neviděl ani neslyšel- usuzuju z dalších dvou dveří který byly zavřený.
Celkově můžu doporučit, žádný ojeb se nekonal. Na opakování to nevidím, sex a přístup všechno v pořádku ale furt je dost materiálu v Praze k prozkoumání.

P.S: moje první veřejně psaná recenze tak snad jsem na nic nezapomněl.

img0002.jpg
img0000.jpg
Tahle coura je známá na Amatérech, je v branži už kurevsky dlouho - zde doslova. XXX36

1500 za půl hodiny s přezrálou UK, která je v branži už dlouho je hnus, velebnosti. Cena má být správně maximálně poloviční (vše bylo s, bez extras).

PLUS TEDY:"Domluvili jsme se" - "Domluvili" má být s měkkým i na konci!

Naopak ve větě "žádný znuděný obličeje se nekonali" má ve slově "nekonaly" být na konci tvrdé y (neživotný rod)''

Mě vždy facinuje, jak mohou takovíto lidé vůbec přijít k takovým penězům - leda snad dědictvím či výhrou v loterii...

LIDÉ, BDĚTE!!!

xxx63 xx25
2 Obrázek 1 Obrázek
Naposledy upravil(a) Praguer dne 28 črc 2023 07:37, celkem upraveno 1 x.
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou!

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23915x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8946
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 27 črc 2023 16:52

*neživotný rod.... pane učiteli xx16
6 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Praguer
Svačinář
Celkem hodnocení: 576x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 291
Registrován: 08 říj 2017 18:33

Příspěvek od Praguer » 28 črc 2023 07:39

Velice slabá reakce, to í doplnil sám telefon, spěchal jsem do práce, za debilitu ajťáků opravdu nemůžu.
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou!

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23915x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8946
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 28 črc 2023 09:16

Kámo, když už někoho poučuješ o správnosti pravopisu, tak prostě musíš bejt důslednej a zkontrolovat si co píšeš... víc k tomu nemám, peace xxx51 XXX36
11 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15576x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5364
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 29 črc 2023 13:23

Praguer píše:
28 črc 2023 07:39
Velice slabá reakce, to í doplnil sám telefon, spěchal jsem do práce, za debilitu ajťáků opravdu nemůžu.
tvl, kdybys radši přiznal chybu uděláš líp
5 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

stanvop
Začátečník
Celkem hodnocení: 49x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2021 14:02

Příspěvek od stanvop » 11 srp 2023 16:48

Ještě by mě zajímalo -protože to nejde vygooglit,jestli nemáte někdo zkušenost s touto -inzeruje čerstvě tedy žádná stálice:

Margo Praha 8 Telefon: 608 571 392 a pracuje asi nonstop Po-Ne: https://www.annonce.cz/inzerat/domina-m ... 5etwh.html

Dík za případnou recku.
2 Obrázek 1 Obrázek 5 Obrázek

Uživatelský avatar
Domingo
Začátečník
Celkem hodnocení: 236x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 65
Registrován: 08 črc 2023 22:27
Bydliště: Za horou vysokou

Příspěvek od Domingo » 12 srp 2023 01:03

Kira

https://www.sexystranky.cz/spolecnice/m ... ira-206316
https://www.sexystranky.cz/spolecnice/p ... nna-204817 (její druhý profil, 100 ku jedný, že ta druhá fotka na stole je fake)

věk 38 (je starší, minimálně o 3-5 let)
1000,-Kč/ 30 min….1500,-Kč / 60 min
607 632 743

Domluva v pohodě, ukrajinský přízvuk, ale dobrá čeština. Adresa Plzeňská 26 v domě, kterým se musí projít jako bludištěm do prvního patra. Ve dveřích vás přivítá přátelská, trochu ukecaná ženská. Fotky víceméně sedí, byť nosí korzet, který jí zakrývá při setkání břicho, vlasy svázaný do drdolu.

V bytě jsou dvě místnosti, jedna oddělená od předsíně nábytkem, takže je slyšet každý slovo kolegyň, druhá místnost je fajn, pěkně zařízený pokoj. Při objednání je proto nutný si rovnou říct o pokoj, nebo se ho dožadovat po příchodu.

K akci - sprcha, kouř s, následuje jednoaktovka ve dvou dějstvích (zezadu a misio) doprovázená komentáři, vtipkováním. Kira je komunikativní, hlasitá, trochu "prdlá". Při jejím "vášnivém vzdychání" máte pocit, že jste fakt na jevišti oblastního divadla, kde není jasné, jestli jde o komedii, nebo je žena zabíjena. Mě to bavilo, byla to spíš sranda, než mrdání. Vzhledem k tomu, že cena za půlhodinový "pobyt" byla pro mě přijatelná, nepovažuju zkušenost za ztrátu peněz a času. Takový letní zablbnutí.

Opakovat nebudu, vojebává to. Po 20-ti minutách, kdy bylo dokonáno, mně naznačí, abych se oblékl, že je čas jít. To mě fakt nasralo. Sedneme si na postel, taktně se zeptám, jestli si náhodnou neplatím za 30 minut jejího času, nebo jak to tedy je, že už mám jít? Zvážněla, asi jí ta otázka překvapila, možná ji ode mne ani nečekala...Nicméně přiznala, že po "tom" je na čase jít, byť uznává, že ještě 30 minut neuteklo. Tak jsem šel ...
Kira.jpeg
Kira - 2. profil.jpeg
3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Žil byl jeden čuník a všichni mu říkali - "nelez do žita" - .... a když přišla doba zabíjaček, mohl si alespoň říct - "byl jsem v žitě".

Jirka246
Začátečník
Celkem hodnocení: 21x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 03 čer 2023 12:09

Příspěvek od Jirka246 » 12 srp 2023 11:21

Co to sem dáváte za prasnice?
4 Obrázek 2 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 291 hostů