Recenze 2023

Moderátoři: diceros, kolop12, ko_cour, hank36

Odpovědět
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 13280x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x

Recenze 2023

Příspěvek od hank36 » 09 led 2023 22:06

xxx19
2 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 21649x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x

Příspěvek od ko_cour » 11 led 2023 07:09

Panove recenze pekny, jen upozornuju, ze na postarsi rasple mame zvlast vlakno MILF35+ (presunu to tam) xxx51 xxx22

viewtopic.php?f=13&t=347
3 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Shepard
Začátečník
Celkem hodnocení: 339x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x

Příspěvek od Shepard » 11 led 2023 19:56

Sára - Grace
http://privatgrace.cz/slecna/new-sara/

Udávaný věk 21
Výška 168 cm
Prsa č. 3
Váha 53 kg
Ceny 1000/1200/1400/1700 za 20/30/45/60 minut
+420 604 460 403

Zdar pánové.

Cca. měsíc starý zážitek. Sára nebývá na privátu často, tak jsem jednoho dne využil příležitosti, abych si z mrdlistu škrtnul další sex-pracovnici z Grace. Objednávacímu procesu a komunikaci s privátem nemám co vytknout, vše OK. Interiér za ty roky beze změny až na novou sprchovou růžici.

Sára je dobře stavěná bruneta s lehce nadprůměrným obličejem. Žádná sexbomba za kterou by se otáčely všechny hlavy. Není vyloženě štíhlá, ale za svou postavu se určitě nemusí stydět. Nic neviselo ani neodstávalo. Vystupování a komunikace také fajn. Věk 21 let je ojeb, 28 bude blíže realitě. Na úvod otlapkávačka a vzájemné hlazení. Nechala si lízat kundu a anál, tak jsem toho patřičně využil. Téměř jsem ji přivedl k orgasmu, ale těsně předtím mě zastavila abych ji neudělal. Na kouř si už nevzpomínám, takže asi nic co by stálo za řeč. Co si ale vybavuji dobře, je šuk. Sára byla ten den pěkně nadržená a její reakce tomu odpovídaly. Mělo to jiskru, občas padly spontánní polibky, udržovala oční kontakt. Nechala si pořádně naložit, uměla při tom spolupracovat a hezky se nastavit. Vymrdal jsem ji v 5 různých polohách a zakončil to asi 5 minut před koncem. Nevzpomínám si na nic, co by mi vadilo. Na závěr rychlý pokec, sprcha a odchod.

Za mě celkově nadprůměr. Postava a obličej dobrý, mrd a přístup super, cena na dnešní dobu OK. Na top 10 zážitků to u mě nebylo, takže opáčko ne. Doporučení určitě. (Pokud jste na whitelistu.) Pro Ťapinkáře prostředníček.

Hodnotím 7/10
Placeno 1700/60 minut
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Rychlonožka
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1576x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 24x
Recenze 2021: 8x

Příspěvek od Rychlonožka » 12 led 2023 14:49

Gabrielle, Alpin (https://www.sex.cz/179524?SNID=gabrielle&S=0), tel. 776 568 067. Docela dobrý. Věk sedí, cca 30, postava štíhlá/drobná. Ne pevná, ale v dnešní mizerii ok. K tomu plasťáky, takový průměrný. Mraky kérek, jak tomu chce dnešní ženský stádní (ne)vkus xxx53 Přístup v rychtyku, GFE to není, ale ok. Je celkem sympatická, v hlavě to má srovnaný, naštěstí žádná semetrika, na rozdíl od tý neskutečný blbky, co jsem tam potkal posledně (taková ta, jak byla údajně předtím dlouhodobě ve Francii, jestli měl někdo tu čest). Shrnuto: nadprůměrná milfka, škoda že není o 10 cm vyšší, to jediný mi tam neštymovalo. Visitoval jsem 2x, to stačilo. Placeno 1200/30 min.
7 Obrázek 1 Obrázek

nadsametz
Začátečník
Celkem hodnocení: 46x

Příspěvek od nadsametz » 25 led 2023 00:40

Nikola - Privat Alpin
https://www.eroticke-privaty.cz/356878- ... at-praha_4
tel: 776 568 067
Věk: 23
Prsa č. 1
Výška:174 cm
Váha: 58 kg
Vlasy: hnědé

Tak pánové, konečně pořádná mrdanice.

Zabrousil jsem do Alpinu a byl příjemně překvapen. Už domluva byla jednoduchá a bezproblémová. Novou vilu ve svahu ke konci Údolní ulice nad Braníkem nelze přehlédnout a zvonky u branky název Alpin neskrývají. Zazvonil jsem, vrátka se uvolnila a upravená cestička mě zavedla ke dveřím, které se prakticky samy otevřely a za nimi mě už vítala dívčina v blýskavých minišatech. Nikola ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách na profilu.
Pár kroků a ocitl jsem se v jejím útulném pokojíčku: několik svíček, letiště, velikánské zrcadlo a v rohu, místo televize, sprchový kout. Připlatil jsem si líbačku, protože se mi fakt líbila - trochu jižanský typ s výrazným obočím, štíhlá postava, dlouhé nohy... Jen prsa opravdu malinká. Nechala mi chvilku soukromí, abych se vysoukal z oblečení a dal sprchu. Zpátky však byla cobydup, sedla na postel a se zájmem si mě prohlížela. Tak jsem shodil ručník, postavil ji a postupně zbavil textilu. Bylo ohromně vzrušující pozorovat se v zrcadle při muchlování s takovou kočkou. Následovalo P-čko v přímém přenosu. Začala skvělým orálkem, že nebýt šprcky, tak jí výstříkám za pár minut. Pak jsem si ji posadil na koníčka, a to se holčina taky předvedla a vypadala, že si náramně užívá. Když už nemohla, vnikl jsem do ni zezadu na boku, potom se překulila na břicho, zvedla se a já do ní pořád bušil. Vyvrcholení, snad oba, jsme si prožili na misio. Ale hned pak se odtáhla. Tím skončila ta lepší polovina návštěvy. Vlastně už v průběhu akce mi jemně korigovala pátravé pohyby rukou, čeho jsem si však moc nevšímal. Najednou se stala zdrženlivou až cudnou, na bradavky a ohanbí si sahat už nenechala, prsty dovnitř už vůbec ne (že by placená služba?). Pokoušel jsem se o konverzaci a zůstal u hlazení její jemné pleti. Ona však neprojevovala téměř žádnou aktivitu... Navrhl jsem druhé kolo a přestože zbývala necelá čtvrthodinka, trochu ožila. Dokonce mi pomáhala dovnitř, líbali jsme se a snaha byla u obou... Spojení se už nezdařilo, a tak jsme skončili spolu ve sprše. S mydlinkami by to tam snad šlo lépe, ale čas nedovolil. Tak tedy příště.
Rozloučení však bylo chladné až formální jen polibky na tvář. Já i tak odcházel nabit pozitivní energií, co už jsem dlouho potřeboval. Čas malinko přečerpán a cena 1600,- za hodinu + 500,- za líbání v dnešní době asi adekvátní. Celkově hodnotím dobrých 7/10.
Nikola_0001.jpg
6 Obrázek 2 Obrázek

honimir
Začátečník
Celkem hodnocení: 22x

Příspěvek od honimir » včera, 10:20

Kitty - Privat Grace
http://privatgrace.cz/slecna/kitty/

OB, líbání, CIM, CIF, lehké SM

Věk: 18
Výška: 159
Váha: 49
Prsa: 3

1200/1700

Na Kitty sem si brousil zub už celkem dlouho, ale buď sem neměl čas já nebo ona. Nedávno nám to vyšlo.

Privát asi není nutné nijak obšírně představovat, takže jenom v rychlosti. Jedná se o byt v ulici Baranova na Praze 3 (na dohled od bývalého působiště raz-dva-trojky). Vpuštění přes zvonek, výšlap do patra a za dveřmi bytu čeká slečna dle objednávky. Pokoje jsou pěkné, je na nich i televize s běžícím hudebním kanálem. Koupelna normální, neurazila. Pobavila mě výstavka sprchových gelů, naopak trošku zklamal ručník co už by si zasloužil nechat odejít do ručníkového nebe.

Když mi Kitty otvírala dveře, tak mě přivítala v červeném pracovním oblečku, který má na starších fotkách. V obličeji pěkná holka, trošku mi jenom vadily přifouknuté rty (později jsem změnil názor). Když mě přivedla na pokoj, tak sme domluvili hodinku za 1700 plus OB do konce. Odevzdal jsem 2700 a byl poslán do sprchy. Po návratu jsem čekal asi minutu na Kitty, která přišla už nahá. Což mi nijak nevadí, nejsem rozbalovací typ. Postavu má holka moc pěknou, sem tam nějaká kérka, jenom prsa začínají podléhat gravitaci xxx13 . Jedná se o tmavý typ s kudrnatýma vlasama, po původu jsem nepátral.

Začli sme lehkým mazlením a hlazením. Kitty plynule přešla na OB a tady sem poznal, že přifouklé rty mají za jistých situací opravdu estetickou výhodu. Koukat na její rty kolem mého péra byl moc pěkný pohled xxx50 . Kouř samotný je nadprůměrný, věnuje se koulím, kouká do očí. Po chvilce jí musím krotit, nandaváme gumu a rozjíždíme misio, kde i po několika minutách zakončuju do gumy. Mezi dalším kolem normální pokec o všem možném. Kitty sama iniciuje další kolo, nejdřív chvíli kouří mě, pak chvíli lížu já jí - reaguje pěkně, vlhne, voní. Nasazujeme šprcku a jede se druhé kolo s klasickým trojbojem. Nejvíc sem si užil jí klátit zezadu! Při poslední poloze cítím, že každou chvíli budu, tak sundavám gumu a zakončuju do její pusy. Zbývalo už jen pár minut, takže krátký pokec na rozloučenou, očista a hurá domu.

Závěr: Holka je pěkná, norníkovi jde naproti, kouř je nadprůměr, v mezikole je kontaktní, sex jí baví a je to znát. Čas dodržen. Do auta sem sedal s prázdnym pytlem a úsměvem na tváři. Můžu jedině doporučit a nevylučuju, že se u ní někdy zase stavím.
11 Obrázek

Samwise
Začátečník
Celkem hodnocení: 82x

Příspěvek od Samwise » včera, 14:25

Sharon - Privat Grace
604 460 403
http://privatgrace.cz/slecna/sharon/
Praha 3, Baranova
1700/hod

Jednou mi takhle odpadnul jinej program, a tak jsem po delší době zkusil zavolat ke Graceům. Původně jsem měl zálusk na jinou slečnu, u té to neklaplo, ale byla volná Sharon, recenze nevypadaly špatně, tak jsem o pár hodin později vyrazil.

Privát trochu bludiště, ale jinak vypadá v pohodě, koupelna relativně čistá a prostorná, ale byla tam pěkná záplava.

Dveře mi otevírá Sharon v prádle a župánku a hned je mi jasný, že to dneska bude dobrý. Neřekl bych, že je nějak extra pěkná, ale ošklivá taky není a má takovej správně rajcovní ksichtík s výraznými rty a pěknýma očima. Věkově bych řekl něco lehce pod třicet, postavu má pěkně tvarovanou a docela pevnou, někdo tu psal, že asi dělá jógu, pod to se můžu podepsat. Prsa má lehce přifouklý, ale velikostí asi ideální ke zbytku těla. A k tomu luxusní pevnej kulatej zadek. Tetovačky má snad úplně všude, ale nepůsobily nijak rušivě, naopak je to ten typ holky, ke který se to hodí.

Začátek byl takovej nijakej, Sharon si držela trochu odstup, prohodili jsme pár zdvořilostních frází, vyřídili prachy a posílá mě do sprchy. Když jsem se vrátil, už na mě čekala na posteli a byla jako vyměněná, hned se lačně vrhla po péru a dala se do kouření. Kouř jí fakt jde, umí se přitom pěkně nastavit, je to nápaditý a hravý, nechá si ho dát docela hluboko a chvílema mě i lehce pobízela k větším přírazům. Sex taky super, nebyla moc iniciativní, ale polohy střídá poslušně a snaží se, na koníčka vydržela rajtovat docela dlouho, do toho občas zavzdychala do ucha, na misionáře tomu šla naproti, chytala mě za ruce a za záda, občas koukla do očí a uvěřitelně vzdychala. Určitě bych vyzdvihnul i to, že mě nechala si dosyta vyhrát s kozama, ani bradavky nebyly zakázaná zóna, naopak jsem měl chvílema dojem, že mi je sama podbízí.

Pokec mezi kolama takovej vlažnější, musíte si ji sami rozkecat, pak už to jde. Ale udržuje tělesnej kontakt, bylo nějaký hlazení apod, takže to nebylo úplně chladný, jak se někdy stává.

Celkově to byl hodně fajn zážitek, slečna už je hodně zkušená, ale přijde, že si z těch let odnesla spíš to dobrý. Divadélko vám sehraje fakt slušný, a kdyby mi řekla, že se jí to líbilo, věřil bych jí. Jestli si na privát jdete hlavně pokecat, asi to nebude nic pro vás, ale jestli toužíte po vášnivým sexu s rajcovně vypadající kočkou, určitě můžu doporučit.
1637607128895-816x1080.jpg
8 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“