Připomínky a návrhy k funkčnosti a grafiky fóra

Moderátoři: kolop12, ko_cour, hank36

Odpovědět
Básník_David
Světák velrybář
Celkem hodnocení: 697x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 4x

Re: Připomínky a návrhy k funkčnosti a grafiky fóra

Příspěvek od Básník_David » 09 čer 2019 17:14

Mohlo by se prosím upravit vlákno Brněnských privátů - rozdělit tak, jak to je v pražských - na Recenze a Reakce na Recenze? U recenzí bych nedával roky, prostě by byla jedna složka Recenze Brno a tam by bylo vše, to samé u reakcí, jde jen o tu přehlednost.
Rád bych tam přidal své recenze a poznatky ale obávám se, že by se to ztratilo - a taky bych to měl raději přidat na masér, kde tyto vlákna žijí podstatně více než tady, ALE chtěl bych zůstat věrný světákům.
A když už u toho budete, můžou se i brněnské recenze do recenzí každého uživatele? Zase - kvůli přehlednosti a návštěvníkům, kteří třeba prahnou po přečtení mých recenzí - které bych momentálně přidával do vlákna Recenze Brno.
Kvůli jedné recenzi by to samozřejmě smysl nemělo, ale jelikož toho mám více, tak bych také rád to měl kam přidávat.
Děkuji za vyřízení.
2 Obrázek
"Tak celou noc, byla jsi jediným z nás, máš krásný tělo a skvělej hlas, co budeš chtít, to budeš mít, někomu dát, někomu vzít..."

ko_cour
Světák smeták
Celkem hodnocení: 6789x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 24x

Příspěvek od ko_cour » 10 čer 2019 09:30

Básník_David píše:
09 čer 2019 17:14
Mohlo by se prosím upravit vlákno Brněnských privátů - rozdělit tak, jak to je v pražských - na Recenze a Reakce na Recenze? U recenzí bych nedával roky, prostě by byla jedna složka Recenze Brno a tam by bylo vše, to samé u reakcí, jde jen o tu přehlednost.
Rád bych tam přidal své recenze a poznatky ale obávám se, že by se to ztratilo - a taky bych to měl raději přidat na masér, kde tyto vlákna žijí podstatně více než tady, ALE chtěl bych zůstat věrný světákům.
A když už u toho budete, můžou se i brněnské recenze do recenzí každého uživatele? Zase - kvůli přehlednosti a návštěvníkům, kteří třeba prahnou po přečtení mých recenzí - které bych momentálně přidával do vlákna Recenze Brno.
Kvůli jedné recenzi by to samozřejmě smysl nemělo, ale jelikož toho mám více, tak bych také rád to měl kam přidávat.
Děkuji za vyřízení.
Tak jsem to provedl přesně jak si přeješ Básníku + navíc jsem ještě přidal možnost tzv. rychlé odpovědi (jako je to ve většině jiných vláken).

Těšíme se na tvé velrybí příběhy z města Krna xxx51 XXX36
3 Obrázek 2 Obrázek
Holky, za zlatokopecký ceny si šukejte s kým chcete, ale na nás, téměř dokonalý sympaťáky, za těchto podmínek prostě zapomeňte :-)

Odpovědět

Zpět na „Technická pomoc“