Recenze 2017

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
rokoprcič
Začátečník
Celkem hodnocení: 1x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 říj 2017 12:36

Re: Recenze 2017

Příspěvek od rokoprcič » 28 říj 2017 13:00

Darinka
https://www.sex.cz/562652?Kraj=praha&Rn ... oc=praha_8
ulice Na úbočí, kousek od zatáčky co dostal Heydrych na držku
tel 702878006

Po pár krasohledech volám na inzerát z agamy kvůli "monice z tohohle privátu. Odpověď slečna tu není ale je tu jana a darinka. Sedám do taxíku, přivezl mě tam ještě dřív než ve smluvenej čas. Branka otevřená lezu dovnitř. Viděl sem obě dvě slečny Jana i po krasohledech na stupnici sexuálního zájmu 2/10 bodů. Darina sice oplacaná ale na vysypání pytle dobrý. XXT03

Slečnou nabídnuta hodina za 2000K se všim všudy co si řeknu. První kolo vyžužlanej a zásun. Druhý kolo zakončený v koupelně pobryndáním na kozy.

Suma/ sumárum obličej si pocakát nenechala byl sem s ní asi přes hodinu. Dojem z toho mám že je trošku vychcaná, tak sem píšu tuhle recenzi aby jí to příště nevyšlo tak snadno
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Toaletni papir
Začátečník
Celkem hodnocení: 77x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 30
Registrován: 27 srp 2017 03:07

Příspěvek od Toaletni papir » 29 říj 2017 03:39

Nikol XXT03
https://www.sex.cz/778319
http://tapky.info/?1708,nikol-alfa
Objednání bylo úplně v cajku, tak volám taxi a jedu na adresu. Bohužel vystupuju o ulici vedle a zmateně volám Nikol kaj teď XXX36 trochu mě navede ale naštěstí strejda Google pomohl. Otevře mi mladá, krásná černovláska a já zarazene tři vteřiny koukám na toho anděla xxx16. Říkám ahoj a ona "Ahoj, ukážeš mi občanku?" Tak to mě pobavilo a ukázal jsem. Vedla mě do horního patra a jak šla predemnou jen v černých šatech, tak byla fakt sexy. Zaplatil jsem 1500 za hodinu, dal sprchu a šlo se na věc. Bohužel ten dole stávkoval pro mojich třech prokalených dnech ale pak už byl zase ready! Nikol nemá problém s prsty dovnitř a říkala, že to má ráda, tak jsem to udělal. Kouř s gumou byl normální a ve všem je ochotná. Skóre dopadlo asi 1:1. Snad se na mě nebude zlobit , že to tu píšu. Mohu jen doporučit a závidím, že ju v Praze máte. Ty její krásné, dlouhé, černé vlasy, tak snad bude možnost ještě opakovat, bo můj výkon byl velice marný xxx60
1 Obrázek 2 Obrázek

Uživatelský avatar
Micky
Přidavač
Celkem hodnocení: 422x
Recenze 2017: 19x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 164
Registrován: 11 dub 2017 16:32

Příspěvek od Micky » 29 říj 2017 07:24

Simona XXT03
https://www.sex.cz/942611
Privát pusinky, U plynárny 16 tel.608 268 394

Zdravím vás šoustáci.Včera večer jsem byl navštívit slečnu Simonu.Simča pracuje pouze v době od 20-05 h .Objednání někdy v poledne bez problémů.Privát se nachází ve sklepení činž.domu hned vedle sportbaru.Parkování bez zon.Simča je krásná MILF 35+ přidal bych tak 5 ,ale na tom nesejde.Krásná ,vysportovaná panička se Slovenským dialektem,majitelka krásného motýla,hebkou kůží a i pěknejma kozenkama mě okouzlila.Na obličeji je už znát trochu věk ,ale nic hroznýho to není.Ceny mají nastavený tak,že lízání+líbání +OB jsou v jednom balíku ceny takže jsem si chtěl zalízat toho krásného motýla tak jsem platil za hodku 2000/h kč s OB.Vřele doporučuji si tento balíček lízání+líbání+OB dokoupit,neprohloupíte chlapci ještě ted se mi kroutí palce u nohou xx08 xxx63 Za hodku jsem ztihnul 3 x střikat z toho 2x do papuli.Ochotně mění polohy,prcal jsem jí všude po místnosti,mají tak i masážní kožený stůl a koženou sedačku.Při lízání jsem jí strčil prstík do zadečku xxx63 xxx11 ,super hoši.Čas byl počítán až po sprše xxx63 .
Závěr:Simču mohu vřele doporučit všem píchákům,co jim nevadí že nepíchájí zrovna koťátko,ale krásnou paničku xxx11
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hokejfan
Přidavač
Celkem hodnocení: 564x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12 dub 2017 18:35

Příspěvek od hokejfan » 29 říj 2017 14:37

Soňa, Privat PP2 XXT02
https://www.sex.cz/269879
703 352 380

Objednání bez problémů, privát má samostatný vchod, takže se nemusíte bát sousedů. Fotky jsou její, ale trochu jí přidávají, ve skutečnosti je více oplácaná. Domluva byla na hodinu za 1500, nabízela za příplatek i líbání, OB, lehké SM, ale to jsem nechtěl. Privát je nový, pokoj byl hezký, koupelna pidi se sprchovým koutem. Milovníky ručníků jistě potěší osuška, tak velkou snad nemám ani doma.

Holka je lehce sub, vyhovuje jí spíš tvrdší sex, nevadí jí občasné plácnutí po zadku, chycení za vlasy apod. Sama ale aktivitu nevyvíjí, vše je na Vás. O GFE se rozhodně nedá mluvit. Je to mladá holka, ale rozhodně ne nezkušená (nejn v sexu, ale i privátově).

V sexu sice udělala vše, co jsem chtěl, ale na opáčko to není, za 1500 jsou rozhodně hezčí holky a/nebo s lepším přístupem.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 29 říj 2017 21:17

Otočka: Bella, Jebačka (nebo si teď Mladé dívky říkají jinak? Privát Sofia? Já už se v tom nevyznám, ale je to furt na stejném místě v Hrdlořezech), tel. 773 904 437, za mě zcela průměrná odbarvená blond, s kroužkem v nose či co to bylo, černý výrazný obočí.... Navíc na místě zjišťuju, že zdražili na 1000/1500 tak to už z principu neeee xxx57 xxx57

Blbý je, že na dveřích od domu visí cedule, že pouštěj jen bezproblémový návštěvy, což je v jejích vnímání ten, kdo nahlásí jméno a příjmení toho za kým jde a ještě jim ukáže občanku. Já bych jim stejně neukázal nic, ale naštěstí jsem nikoho nepotkal. To až cestou zpět jsem natrefil na nějakou paní, která měla snahu mě vyzpovídat a snad i legitimovat, což jsem ignoroval a ve vší slušnosti jsem se vypakoval z baráku ven... tam mě už zase dlouho neuviděj, lépe řečeno nedávám tomu privátu na tomto místě naději na dlouhý trvání xxx57 xxx57 xxx57 xxx57
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Tonyra
Přidavač
Celkem hodnocení: 584x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 180
Registrován: 11 dub 2017 05:32

Příspěvek od Tonyra » 29 říj 2017 21:41

Katka - Masaze Kamila Tel: 732 662 004

https://www.sex.cz/493072?SNID=katka&Rnd=1834815116&S=9
http://tapky.info/?1977,katka-masaze-ka ... -732662004

Tak jsem navštívil tuhle "masérku", nechal si zážitek pár dnů uležet a nyní se podělím se svou zkušeností. Výška, váha a zřejmě i věk +- sedí. Privát zastrčený v nejvyšším patře. Za mě takový tmavý, starý, koupelna s vanou taky takový old school. Objednání v poho den dopředu. Hodinku předem potvrzuji. Na místě malinko problém s parkováním, ale to přikládám velikosti auta.
Po příchodu nastaly malinko zmatky. Tak sem byl usazen takovou macatou (asi operátorkou) do čekárny. Asi za 5min si pro mě přišla Katka. Že bych se z její krásy vyvrátil to né, ale je to normální pěkná holka. V podpatcích opravdu vysoká, hodně hubená, prsa takový žádný a poměrně značný předkus. Nic méně když spustí tou svou sladkou slovenštinou (teda alespoň mě teda bere) je to fakt milá holka.
Odvedla si mě na pokoj. Následně domluva na hodinu + anál 1500,-+500,-, odchod do sprchy. Po mě Katka. Po jejím příchodu si sedá ke mě na postel a začíná se mazlit. Libí se mi že se dívá do očí a vše je z její strany tak nějak přirozený. Prostě fakt jak s někým s kým se znáš, nebo kdo to chce taky. Bere ho do pusy a začíná kouřit. Bez dotazu jde na OB. Nevím zda je v ceně, nebo zda ze sympatií. Nezjišťoval jsem. Následuje 69. Nechá si prstit i lízat obě dirky. Vše je opravdu fajn a přirozené. První kolo zakončuji ze zadu. Pokec v mezičase je opravdu smysluplný. Katka je fajn, chytrá holka. Při druhém kole jdeme na ten análek. Kolega přede mnou psal že to je jak ve videích FirstAnalQuest. To mi teda nepřišlo. Chvíli sem myslel že ani nic nebude. Nějak jsme se tam nemohli dostat. Vše však dopadlo jak mělo a tak druhé kolo zakončujeme v análku.
Když to shrnu, doporučit určitě lze. Katka je velice sympatická, štíhlá mladá dívka. Zážitek fajn, ale na opáčko to není. Ale co člověk to názor. Svým chováním a přístupem rozhodně nadprůměr.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

jiri135
místní Pepík
Celkem hodnocení: 292x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 404
Registrován: 18 dub 2017 16:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od jiri135 » 30 říj 2017 10:18

Privát Pusinky, Praha 4, U plynárny 1..Tel. 608 268 394.
Alex, . Nefalšovaná lolitka. xx10 . 160/45/prsíčka 1..
Cena: 1.500/hod. bez OB a líbání.

http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... &Cat=1&S=4

http://pusinky-privat.cz/alex/

Privát Pusinky většina z nás zná a červený pokoj určitě také. Ale popořádku, objednání proběhlo v pohodě a v klidu, protože telefon brala a objednávala zkušená Lenka.
Alex je opravdová hodně štíhlounká lolitka s krásnou úzkou voňavou kundičkou. Orál bez ani líbání jsem nezkoušel, neboť píchání takového lolitky je zážitkem a to prostě jinak nejde. Hodně mě překvapilo, jak umí stahovat kundičku.... prý nezkušená... xxx50

Fotografie kterou přikládám je pravá.
alex.jpg
Za mě jasné doporučení. XXT03

P. S. Všechny fotografie jsou focené přímo v ,,Pusinkách,,.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) jiri135 dne 30 říj 2017 10:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 30 říj 2017 10:19

Natálka, Sexyšelmičky na Seifertce, tel. 773 185 519, vzal jsem 30 minut bez extras za 1000 (já: "čistá půlhoďka, to nic moc viď?", ona: "no, to teda nic moc", já (v duchu): " no další možnost je už jen ta, že odejdu", ona (asi čte myšlenky): "hele, samozřejmě tady na tu půlhodinu za litr můžeš zůstat, já budu ráda"), dostal jsem GFE jako prase, holka úplně hotová z toho mrdu, asi ji tímto stylem doma na Moravě ještě nikdo po pelechu neprohnal, je jí odhadem lehce nad 20 let, žádná královna krásy to není, ale cejtil jsem, že se jí líbím a to rozhodlo, zůstal jsem a udělal jsem dobře, vzrušená byla až hanba, mě to tím pádem též bralo, na konci mi řekla, že to bylo super a že je jí líto že už musím běžet xxx51 XXX36 xxx54 technicky: šukat umí, kouřová dost jemná, lízaní ano, prsty dovnitř ne, líbali jsme se spontánně (předtím nabízela za prachy, též OB) PS: foto je její ale starý, mihla se tam prej před dvěma lety - stejný jméno - teď nemá vlasy černý ale špinavej blond
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
18 Jahre alt
Svačinář
Celkem hodnocení: 541x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 201
Registrován: 14 dub 2017 13:49

Příspěvek od 18 Jahre alt » 31 říj 2017 15:13

lotaa.jpg
Ahoj panove, rychla recenze na slecnu Lottu. http://topsexprague.cz/cs/slecny/97-lotta-1, (+420) 607 745 008
Privat je pro me na velice dobrem miste, parkovani na Flore, vsude plno lidi, clovek snadno splyne s davem. Volani a domluva s operatorkou dopadla na jednicku. Ve smluveny cas zvonim na dvere a jsem neprodlene vpusten do baraku. V prizemnim byte me uz vita Lotta. Slecna je na prvni moment velice privetiviva, usmiva se, poda ruku a predstavi se. Privitani je tedy velice mile. xxx51 . Musim rict ze slecna v obliceji ani telesnymi proporcemi neni zrovna muj salek kavy, ale bylo uz pozde vecer, byl sem nadrzenej a nikde jinde bych se uz v tuhle dobu nechytil, takze sem vyuzil situace, ze slecna byla mila a pratelska a sel sem do toho. Beru tedy hodinu v zakladu za CZK 1.500,-, nabidnuto mi bylo vse, krome analu. Jinak na privatu cisto, sprcha mala, rucni velky, cisty, vonavy. Probehla tedy sprcha ja i ona. Pak prisla Lotta v zupanku, uleha vedle me na postel a zaciname se mazlit, spontanne me zacne libat po celem tele, na krku i na usta. xxx63 No na zacatek dobry, rikam si, i kdyz holka neni uplne muj salek kavy. Jinak zpet k slecne Lotte. Oproti fotkam ma rovny blond vlasy strizeny ca. na mikado nebo na ramena, takovy elipsovity oblicej, tenky horni ret, zuby cajk, postava statna, silny stehna, na brichu trochu michelin, vetsi avsak tvrdy zadek, jinak zbytek tela takovy mekci, ale zase musim podotknout, ze vse bez celulitidy. Prsa ma tak dvojky, tvar OK. Dole je cista, vonava a vyholena. xxx63 . Po chvili mazleni me zacne kourit s, coz ji pres gumu jde docela dobre. Hraje si s tlakem, snazi se menit styl koureni , navazuje ocni kontakt a diva se, jak se mi to libi, no proste se snazi, ale pres gumu je to takovy nic moc, vsak to znate. Snaha se devceti ale uprit neda. Slecna vlhne docela dobre, ale gel byl presto pouzit. Davam si sni klasicky trojboj, a zejmena kdyz je slecna nahore, tak statecne drepuje co ji sily staci, po chvili rika, ze uz nemuzu, jestli ji nechci sukat chvili na misionare, ze potrebuje chvili vydechnout na zadech. Tak ji chvili sukam na misionare,pri tom hezky prirozene vzdycha a diva se u toho do oci. Zachvili citim ze uz musim strikat, tak ji rikam at mi sunda gumu, ze ji to vystrikam na prsa. Ochotne s usmevem si kleka, srazi prsa k sobe a dostava ode me davku na prsa.
Pote jeste v klidu kecame o vsem moznem, slecna je chytra a ma vseobecny prehled, rekl bych. Rozhodne kvalitni pokec. Pote davam sprchu a pusu na rozloucenou a odchazim do viru velkomesta. Slecna Lotta se doporucit rozhodne da, ja se k ni ale vracet nebudu, slecna bohuzel neni muj typ, svoje peniz chci utracet s pro me pohlednejsima holkama. Celkove subjektivne hodnotim Lottu takto:
Oblicej: 5/10 prumerny
Prsa: 5/10 prumerny
Telo: 5/10 prumerny
oral s: 6/10 dobry
suk: 6/10 dobry
pristup: 7/10 velmi dobry
pokec po akci: 6/10 dobry
Make up&styling: 2/10 mizerny, pouze zupanek, coz je slabota.
Doporuceni: Ano
Opakovani: NE
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti!

jhajecky2
Začátečník
Celkem hodnocení: 0x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 srp 2017 17:05

Příspěvek od jhajecky2 » 01 lis 2017 10:01

Tak za me taky jedna recenze na sl. Lottu - http://topsexprague.cz/cs/slecny/97-lotta-1, +420607745008

Minuly tyden jsem na zaklade recenzi navstivil taktéž Lottu.

Domluva po telefonu jednoznačně na jedničku, byla to ma 2. Návštěva na privatu a po organizační stránce všechno parada.

Lotta otevrela v ruzovym zupanku, je to taková mila a usmevava blondynka - pro me oblicej rozhodně nadprůměr s mrdavyma ocima. Vzala me na pokoj, nabidla vodu a poslala me do koupelny, ktera je součást pokoje, takze je to plus. Pokoj cisty, vonavy, za to palec nahoru.

Vratila se na pokoj ve chvíli, kdy jsem akorat vylejzal z koupelny. Hned se ke mne vrhla a lehce jsme se poznavali. Vyzvidal jsem, co ma nejradsi a pry to ma rada zezadu. Pak jsme na to vlitli. Kouření za mne nadprůměr (priplatil jsem OB). Uz to tu nekdo psal, ale hrala si s nim fakt dlouho a hodne vasnive. Ocni kontakt u ni rozhodne nechyběl.

Vystřídali jsme misio a zezadu a co se tyce zadku, ten ma sice vetsi ale pevnej a fakt luxusní. Lotta sice neni zadna modelka, ale je prijemne oplacana, pevna a ohebna. Jediny, co bych vzal jako minus z navstevy je to, ze je poměrně dost slyšet, co se deje v chodbe. Jinak ja spokojenost 👍

Pokec na urovni, slecna je chytra, vtipná a prijemna, ktera vam toho o sobe z realu moc neprozradi . jo a ještějedna vec me dostala - jeji otazka na zacatku - co pro Tebe muzu udelat ? 😂

Za me doporuceni i opacko Ano.

Platil jsem 2000 (1500 + 500 ob)

phantomhell
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2017 19:40

Příspěvek od phantomhell » 01 lis 2017 13:30

Aneta Motýlek Pražského povstání
731 810 104
https://www.sex.cz/616439

Jelikož byl můj příspěvek na tuhle slečnu označen jako duplicitní, rád bych ho shrnul radši v stručnosti, moc nerad bych byl označován za plagiátora co prý "kopíruje". Takže v skratce. Za Anetou jsem se odhodlával docela dlouho. Platil jsem hodinau 1500, OB 500, líbání 500 a 69 taky za 500. Z vyšších "kruhů" mi zde ale bylo naznačeno že platit na privátu 500 za 69 je strašný a tato služba má být prý nabízena standardne v cene (příště budu moudřejší XXX36 ) S Anetou jsme si dost sedli, navzdory tomu že názory norníků na ní se dost rozcházení. Šukání supr, OB taky bezchybní, líbačka trochu stydlivější ale to jen zezačátku. Já jsem z Motýlku odcházel s ůsměvem, dle názoru některých norníků prý ošizen o 500....Za mě však XXT03
6 Obrázek 7 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) phantomhell dne 02 lis 2017 12:02, celkem upraveno 1 x.

vymetac_kominu
Začátečník
Celkem hodnocení: 207x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2017 08:56

Příspěvek od vymetac_kominu » 01 lis 2017 19:37

Natálie - Privat Praha 7
https://www.sex.cz/553313
777 276 035

Po posledním neúspěchu jsem si řekl, že ještě jednou zatočím kolem štěstí a zkusím nějaký neznámý podnik. Volba padla na Natálii, podle fotek a oficiálních čísel to vypadalo dobře.

Podařilo se mi objednat až napodruhé, organizačně to trošku skřípalo, ale nakonec jsem se dostal dovnitř. Prostředí je pouze pro extrémně otrlé návštěvníky. Šukcimra příjemná, ale sdílí byt s "kolegyní". Nevím, prostě tam byla paní, vařila, koukala na telku, na posteli dva obrovští psi. Normálně by mě to moc nezajímalo, ale přes její pokoj se jde do koupelny. Takže čistotní norníci si to dají dvakrát.

Tím končí výčet negativ. Holka je v obličeji trošku zvláštní, ale ne škaredá. Prsa pevná a velká, břicho je, ale nebyla to vyloženě hrůza. Pro milovníky štíhlých dívek to ale rozhodně není.

Odkýval jsem hodinku, po extras jsem se neptal. Do sprchy šla se mnou a už tam rozjela solidní zahřívací kolo. Sprcháč, tělo na tělo, honění, atd. Pak teda před dům hrůzy zpět do pokojíku. Tam začla masáž (kterou prý dělala profesionálně předtím). Bylo to příjemné, žádné hlazení, prostě se do toho opřela, se vším všudy, až jsem ji musel místy brzdit.
Pak teda, že orál. No, a to byla jízda. Pěkně zhluboka, bez dopomoci rukou. Párkrát až na doraz (můj). Tak jsem jí zase nechal provozovat řemeslo, protože tohle člověk moc často nezažije.

Když se schylovalo k sexu, tak vytáhla gel, což mi připadlo trošku zbytečné, když jsem si taky líznul a vypadalo to sjízdně. Nicméně - bez gelu bych se do ni asi nedostal. Neuvěřitelně úzká. Rozjela to na koníka, musel jsem ji krotit, že si to chci taky trošku užít. Tak jsme dali trošku postelového tělocviku, ale ten pocit těsné kundičky tam byl pořád.
Nakonec jsem teda s potěšením vysypal.
Pokračovalo se mazlením, nikam nespěchala a čas nekrátila. Pokec docela na pohodu, nějaké ohrabávání luxusního hrudníku, sprcha a pryč.

Postava: 7/10
Orál: 10/10
Sex: 9/10
Prostředí: -3/10

Rozhodně zopakuju, obecné doporučení vydat nelze, zejména pro stydlivější. Kdo ví, do čeho jde si to užije. Jak jsem vcházel s očekáváním špatného losu v lotynce, tak při odchodu jsem si broukal Müllera... svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč.
1 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hyperdog
Začátečník
Celkem hodnocení: 29x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 37
Registrován: 08 zář 2017 13:31

Příspěvek od hyperdog » 02 lis 2017 16:03

monika - privatescort 720 517 156 http://www.privatescort.cz/monika-back

tak po přečtení recky od arnold_rimmer sem zašel za monikou k italovy. Musim říct že z fotky sem nak odvarenej nebyl, ale byl sem zvědavej zda ten popis opravdu sedí a je to pecka :) po oteření tam stála opravu moc pěkná blondýnka v černym prádle, jen uvítaní sem si víceméně vynutil podáním ruky a pusy na tvář, sem prostě slušně vychovanej a mám rád vřelej přístup. dohoda,sprcha a už se ke mě tiskla, po chvilce sundala ručník a začala lehká honička, zatím co sem prozkoumával to tělíčko, který má nádherný hubený křivky a tělo opravdu hezký, ale co mě překvapilo, je to všechno na můj vkus měký, což je škoda, mám rád tvrdý vypracovaný postavy xxx65 po tom bylo klasika kouření pvc na začátek, což mě při pohledu na ni docela bavilo, prstíčkama sem si hrál s mušličkou, po chvili jdem na misionáře což mě trochu unavilo, koníček přeskočen, tak jdem ze zadu, po pár stopkách mi říká ať už to pustim a užiju si to, tak sem poslech a sypu v podstatě hned. donesla vodu a chvilku sme povídali, druhý číslo mě ňák už nešlo postavit, takže sem poležel a šel..

hezká holka nad kterou venku přemýšlíte když ji potkáte na ulici, takže zkusit určitě ano, opáčko já zatím ne
5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
bart-leby
Začátečník
Celkem hodnocení: 181x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 58
Registrován: 17 dub 2017 11:36
Bydliště: The Land of Cockaigne

Příspěvek od bart-leby » 02 lis 2017 16:44

Editka, tel. číslo: 739 827 694
edita.jpg


Ani já v žádném případě nezkazím 100% rating, který si Editka u norníků vysouložila. Sex poskytuje v pronajatém bytě v Praze Hostiváři a objednávky přijímá prostřednictvím sms. Komunikace s ní je bezproblémová, rychlá a účelná. Byt je takový slušný standard, čistý a přizpůsobený pracovnímu zaměření obyvatelky. Editka je velice atraktivní a sympatická černovláska. Věk si netroufám odhadovat, ale bude to kolem třiceti. Její silikonová prsa prý lehce ztratila na objemu, a to v důsledku hubnutí, ale pořád to je pastva pro kozy, tedy pro oči. Naopak žádnou změnu, nečekejte v jejím přístupu k lízání (ano, stále jí to lechtá…). Trademark Editky je anál a to, s jakou libostí a náruživostí se nechá píchat do zadku, je skutečně pozoruhodné. Během šoustačky byla aktivní (pěkně mě zrajtovala při pozici na koníčka) a zdálo se, že ji to i baví (nebo to alespoň zdařile předstírala). Hlasový projev přesně zapadá do jejího stylu: hezky u toho povzbuzuje a hecuje svou roztomilou hanáčtinou. Pro ty, kdo stejně jako já nebazírují na GFE, mazlení a já nevím čem ještě, a dávají přednost čistému sexu bez kudrlinek, je Editka jednoznačná volba.

P.S.: Platil jsem 2000 Kč, což je v jejím případě základní sazba.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 03 lis 2017 10:14

Lisa, Ital
http://www.privatescort.cz/lisa-new
tel. 720 517 156

Mlada Slovenka, docela bych ji veril, ze zacina, v obliceji neni uplne muj typ, figura nicmene pekna xxx63 ackoliv treba jeji kolegyne Marketa je dle myho o něco atraktivnejsi, coz je ale ve finale uplne jedno, protoze na rozdil od ni jsem s touto Lisou hned napoprve vysypal xxx22 xxx51 coz pro me na privatu prestava byt standard xxx53 zvlast u Itala se kazdej muj strik pocita nejmin za tri, takze jsem vlastne s Lisou vysypal trikrat xxx17 xxx17 xxx17 Je to urcite i tim, ze byla opravdu autenticka, zadny divadlo xxx63 xxx63 probehlo mazleni, lizacka, pri ty se bud udelala nebo me stopla tesne před tim, nevim, neresim, pak nejaky to foukani na trumpetu xx10 natisk docela dost jemnej, az moc, mrd opet autentickej, gel nepouzit, jen tlumeny vzdychani, pekny, osukal jsem ji fest xx25 prvni co z ni po mrdu vypadlo prej ze chlapa s takovou vydrzi by chtela mit doma, hahaha XXX36 placeno 1500/hodina, nabizela libani a ob, s odstupem po akci bych rekl, ze doporuceni za me ano, hlavne kdyz si vybavim tu Prahu plnou kolotapek, jestli bude opakovani netusim, necham to konovi, ten ma vetsi hlavu xx16
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Madox
Svačinář
Celkem hodnocení: 410x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 256
Registrován: 15 zář 2017 08:04

Příspěvek od Madox » 03 lis 2017 21:46

www.sex.cz/514211
img0000 (1).jpg
Privatek Moncheri
773 013 770

Mám rád, když vím za kým jdu a jelikož Sandra na fotografiích ukazuje obličej s fešným úsměvem, byla volba jasná. Rychlá domluva času, cca půl hodiny před mám potvrdit rezervaci a tak činím. Na místě volám a příjemný hlas mi ukazuje, kudy se do podniku vydat (menší oranžový dům u autoservisu). Dveře otevírá přímo Sandra. No je jasné, že otočka nehrozí - přesně jako na fotkách, drobounká, pevné tělo, usměvavá...letím za ní do podzemí, kde je pěkně zařízený pokoj s koupelnou. Platím 2000 / hod. s OB. Dávám sprchu a pak dává sprchu Sandra. Začínáme masáží (amatérskou, ale mě to v té chvíli bylo jedno), dobře se s ní povídalo a tak to vypadalo na solidní GFE, ale Sandra je duší domina, takže na nějaké mazlení moc není a celé se to neslo pořádnou rubačkou XXX36 OB parádní, takže jsem to pustil s plnou parádou. Než jsme se oba vysprchovali, tak uběhlo snad 20 minut, ale Sandra to do celkového času nepočitala a ještě nakonec nějaký čas přetáhla.

Zajímavosti:
- nějaký pátek zpět byla v jiném podniku (666, prý jak rychle začal, tak skončil), tam jsem ji nestihl, takže tady jsem si ji nechtěl nechat utéct.
- prý v minulosti natáčela i videa, ale teď už se asi nedá dohledat (Sandra Peters nebo tak nějak se jmenovala) a práci v pornobranži / sexu mají prý v rodině, její máma prý stále točí, věděl by někdo bližší info?

Doporučuji, opáčko zřejmě bude. xxx63
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Sazkar
Začátečník
Celkem hodnocení: 41x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 27 srp 2017 01:46

Příspěvek od Sazkar » 04 lis 2017 04:07

Dominika-Top privat

774 173 618


http://www.topprivat.cz/dominika


Wtf??Nenenenene a jeste jednou ne.Nejsem zadnej kritik a nikoho nesoudim,ale tohle?😀😀 Jak zacit??
Pokusim se to nejak sepsat aby to bylo jako recenze.Dosti dekadentni byt.Dekadentni je tam vsechno.Prisel jsem si tak 20 let zpatky nekde😀Naprosto nehezke prostory ac ucel to tam asi plni.
Slecna?Naprosto kamennej vyraz.Da se rict,ze se mi nelibila.Male prsa.Pristup jak,kdyz ma umrit.Sex jak s nafukovaci pannou a pro nekrofila dobrej😀Obcas se o neco pokusila a cukla s sebou.Chyba nemohla bejt ve me bo jsem byl z jejiho pristupu a chovani,tak v soku ze jsem skoro nevedel co delat.Snazil jsem se odlehcit sem tam normalnim slovem.Zaplatil jsem pul hodinku s ob za 1500,ale za 10 minut jsem odesel bo lezet s nekym tak zvlastnim nevim nevim.Tady mi snad prvne v zivote bylo jedno,ze prodelavam a jelikoz jsem te slecny mel skoro strach dobrovolne jsem odesel.

Vzhled 2/10
Sex 1/10
Prsa-male jednicky
Pristup 1/10
Prostory 0/10

Tady uz me nikdo neuvidi.Nepranyrujte me pokud se Vam tal libi,ale ja se tam da se rict bal😀😀😀Hlavne Dominika je strasidelna svym chovanim😀😀

Tapky.info:😢😢
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

aman
Začátečník
Celkem hodnocení: 20x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2017 11:19

Příspěvek od aman » 04 lis 2017 11:39

Dolly - Privát Sapphire
http://www.sapphire-privat.cz/61-dolly/ ... e-privatcz
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lly-10207/
773 334 020

Dolly je celkem hezká, ale oproti fotkám má o dost větší zadek a stehna. Prsa jsou asi vylepšená silikonem, ani bych to nepoznal, ale měla na nich viditelné jizvy. Co je na ní ale super je její přístup, po celou dobu byla hodně aktivní a je to jedna z minima holek, která mě dokázala udělat za hodinu 2x.
Navíc jsem si s ní i super pokecal, takže přestože postavou není úplně můj typ, tak jí můžu doporučit a možná za ní ještě někdy zajdu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 04 lis 2017 15:01

Lussi - SexInPrague

http://tapky.info/?1965,lussi-sex-in-pr ... -607745008
http://topsexprague.cz/cs/slecny/105-lussi-1
tel. +420607745008

lussi new.jpg

Návštěva pár týdnů stará, doháním resty. xxx33
Slečna me přivítala s úsměvem, je to mladá hezká usměvavá pozitivně naladěná dívka, typ "studentka", celkový dojem takové sluníčko milé. xxx93
Pokud si dobře pamatuji byl mi nabídnut OB a líbačka za příplatek, ale šel jsem jen na základ za 1500,-

Věk odhaduji do 20ti let, moc hezká postava, štíhlá pevná horní část těla, nádherně tvarované pevné mladé kozičky, štíhlý pas, výstavní kulatý zadeček a hezké nohy, ráj pro dolňáka.

Lussi je mazlík, dívka s citlivým přístupem, má ráda když jí něžně polaskáte a vůbec když se norník umí naladit na takovou tu malinko romantickou notu. Vím že to asi zní divně v souvislosti s placeným sexem, ale pokud nejsi vyloženě sociopat a máš v sobě trochu empatie tak to s Lussi brzy pochopíš - jdi na to nejdřív citlivě, s něhou a úsměvem na tváři, nešetři upřímnými komplimenty, prostě zapomeň na robotický sex ve stylu pornomašiny a buď vnímavý milenec, i když za to v tu chvíli platíš, a všechno se ti bohatě vrátí.

Slečna hezky vzdychá, ochotně mění polohy, nikdy si nestěžuje, vše se děje s úsměvem na tváři a milým pozitivním přístupem, je na ní u toho moc hezkej pohled. Orál s gumou se mi líbil a pokud mě pamět neklame tak jsem tehdy ochutnal i její pěknou voňavou kundičku. xxx63

Držet jí v rukách na koníčka nebo si vychutnávat držení a pohled na její zadeček zezadu, to jsou opravdu pěkný chvíle na který jen tak nezapomeneš.

Za mě je Lussi doporučeníhodná pro vnímavého norníka se schopností empatie, který je schopný přeladit na mazlivější notu a zároveň si režírovat akci po svém. Pokud se ti povede rozjezd tak jak jsem popsal, tak se nemusíš bát ani trochu přitlačit a přitvrdit. xxx16
Ještě bych dodal, že přestože je slečna submisivnější typ dokáže i převzít iniciativu, což je u těchto dívek určitě vítaným zpestřením.

Příznivci tvrdého odosobněného pornomrdání a sociopati - vy za ní nechoďte, ani jedna strana by nebyla spokojená... xx25
3 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
Ciml
Přidavač
Celkem hodnocení: 518x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 16x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 dub 2017 11:32
Bydliště: V zátoce

Příspěvek od Ciml » 04 lis 2017 22:34

Nikol - AlfaBeta
https://www.sex.cz/778319

Už jsem myslel, že nic nebude ten den. Fakt je ten výběr slabota poslední dobou. Středa odpoledne a nikde nikdo pořádně na značkách. Až tady Nikol z AlfaBety, odlehlého privátu, kam se asi jen tak někomu cestovat nechce, měla čas.
Foto odpovídá. Obličej dejme tomu, že privátový průměr (mě teda moc nebral). Prsa menší, ale pěkný tvar. Břicho trochu volnější. Mluvná moc nebyla. Ale na to, že jsem bral jen suchou půlhoďku, tak byla celkem milá a ochotná (a na tu všeobecnou bídu poslední doby). Kuřba byla přímo virtuózní. Lechtání jazykem, guľočky si přišly na své, hezká práce (aniž bych musel nějak instruovat). Šuk taky pohoda, odpředu, odzadu. Na koníka nedošlo, nějak jsem si na něj nevzpomněl. Prsty dovnitř ne. Jinak privát fajnový, hezká vilka, měkkých a voňavých ručníků zásoba víc než dostatečná. Čas asi lehce přetažen, na chodníku jsem byl za nějakých 40 min. od vstupu. Jen jak je to z ruky, tak je to spíš na auto, ale zase parking před domem OK.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 203 hostů