Recenze 2017

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Re: Recenze 2017

Příspěvek od ko_cour » 19 říj 2017 15:25

Dvě otočky:

1. Amanda, Privát Balbínka, Balbínova ulice 21, https://www.sex.cz/317104 tel 774 076 314, šukcimra přímo nad klubem Neon, vstup do šukcimry skoro z ulice, rozuměj krátkou chodbou hned za vstupníma dveřma kolem bankomatu, kde nadrženci v noci choděj vybírat prachy, když se zmožení chlastem odhodlají k zásunu, holka vysoká kobyla, postava celkem good ale obličej nic moc, prej že dělá jen klasiku za 1000/1500, nic navíc, hlásím otočku, ptá se prej jestli nechci omrknout ještě holky dole v klubu, nechci děkuji mažu pryč, holka to bere v pohodě
Amanda Balbínka.jpg

2. Laura, Motýlek Pražského povstání https://www.sex.cz/316277 tel. 731 810 104, je to bývalá Dianna / Diana z Jebačky v Pitterově, později myslím ještě byla taky jako Dianna v SexInPrague, no prostě je to tahleta viewtopic.php?p=4842#p4842 je to taková ta vysoká pěkně tvarovaná moravanda, ovšem totál brutál nevkusně potetovaná, když jsem zahlásil otočku, tak tady se bohužel konalo mrazivý jednání, výčitka nejen v očích ale i na jazyku a nakonec prásknutí dveřma xxx53 no hlavně, že jedna z prvních instrukcí při volání dole od vstupních dveří zněla "hlavně zticha a v baráku se s nikým nebav" xxx17 xxx17
Laura Motýlek PP.jpg
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
LUKoil
Začátečník
Celkem hodnocení: 270x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 čer 2017 21:45

Příspěvek od LUKoil » 19 říj 2017 20:09

Mila /Asia privat/

https://www.sex.cz/542781

Známý privát na Plzeňský. Byla zpátky Youko, chtěl sem se zastavit, ale měla zrovna 2 dny volna, tak mi byla doporučena nová slečna Mila. Musím říct, že Mila je vážně milá. Pěkná štíhlá postava, i když ne taková drobounká, jak asiatky bývají. Obličej fajn, hezký docela velký prsa (když si vezmu, že to je asiatka, tak určitě velikostně nadstandard).

Celková akce se nesla v podobném duchu, jak zde bývá zvykem, tj. dobré líbání, hodně dlouhej a chvílema hlubokej kouř (mohl jsem i trochu přitlačit a šukat ji do pusy, nebránila se tomu). Leasing sem vynechal, nechtělo se mi. Pak na koně a misionář, pohrál sem si s jejíma prsíčkama. Nakonec pak jedno pevně svírajíc v ruce, s propletenýma jazykama, ve vysokém tempu a silných přírazech zakončuji do gumy. Ten konec mne tady vždy baví, holky tohoto typu u toho jakože dost vzdychaj, sténaj, jak kdyby to měl být poslední šuk jejího života......no divadýlko jak na Nový scéně, ale fajn, já byl spokojen. Zbylo ještě asi deset minut, tak na břicho a ještě hezká, téměř profesionální masáž.

Za mne spokojenost a i když tam jedou cenovou politiku pořád za 2,5/hodinu, tak s tím líbáním, trochu tvrdším zacházením, GFE a masáží, mne to zas tak netankuje.

Doporučuju a XXT03
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

youngaligator
Začátečník
Celkem hodnocení: 26x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 srp 2017 12:10

Příspěvek od youngaligator » 19 říj 2017 21:21

Aneta - Motýlek Pražského povstání
731 810 104
https://www.sex.cz/616439

Objednání, domluva i parkování v pohodě, přicházím v domluvený čas a jedu mikrovýtahem nahoru XXX36 . Dveře otevírá krásná štíhlá slovenka. Je to spíš taková ta přirozená/nepřemalovaná krása, dlouhé hnědé vlasy, jiskra v oku a milý úsměv - to miluju xxx21 Proběhne úvodní seznámení, pusa na uvítanou a následuji ji na pokoj. Platím hodinku 1500, OB 500, líbání 500, 69-tka 500. Následuje sprcha, pak jde do sprchy Anetka. Na pokoj přichází v prádílku, nechybí podvazky a úsměv xxx63 Aneta má opravdu nádherné tělo...vypracovaný zadeček, ploché bříško a pevný stehna napovídají, že na sobě maká xxx63 Přichází ke mě na postel, hladí mě a pak mě začne líbat - nejdřív jenom tak nesměle, ale pak cítím jak mi přechází jazykem po rtech xx10 Líbačku hodnotím na jedničku, následuje orálek - umí si ho hezky "vymazlit" , dost zapojuje jazyk, co mám ja osobně moc rád . Na chvíli ji musím stopnout protože bych to asi pustil xx10 Pak jede na mě, na koníčka to opravdu umí, začíná pomalu, postupně přidává, celkově jsem měl pocit že si to holka opravdu užívá. Zavelím zezadu na co se ochotně dá na čtyři a mrkne na mě tím svým šibalským kukučem xxx54 Zezadu dlouho nevydržím, při pohledu na ten krásný kulatý zadeček to prostě nejde XXX36 Následuje masáž, povídání...Je dost upovídaná takže komunikace nevázne, což mám taky rád. Za hodinu stíhám 2 krát střik, napodruhý vysypáno na kozy (pevný dvojky). Věk sedí (21), fotky jstou také její.

Doporučuji, za mě: XXT03

https://www.sex.cz/616439/fotky
https://www.sex.cz/616439/fotky
2 Obrázek 3 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
Ciml
Přidavač
Celkem hodnocení: 518x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 16x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 dub 2017 11:32
Bydliště: V zátoce

Příspěvek od Ciml » 19 říj 2017 22:30

Natalie - Grace privát
http://privatgrace.cz/slecna/new-natalie/

No fotky slibovaly o něco víc. Na cimře jsem váhal, jestli do toho mám jít. Postava ne zrovna vysportovaná, ale dejme tomu. Obličej dejme tomu, že neurazí. Prsa slabota. 19y jí není. Nakonec jsem se odhodlal a bral půlhoďku za 1 tis. Úsměv ani jeden, slov asi pět za celou dobu. Chtěl jsem si na to aspoň trochu přisvítit. Prý, že může trochu pohnout se závěsem. Poodhrnula ho asi o 3 cm. To mám tak rád, když mi děvka říká, jestli to mám dělat po tmě nebo jak. Do provozního postavení mě dostala rukou, beze slova, bez pohledu. Já jsem nějakou aktuální motivaci dělat "atmošku" taky neměl, tak jsem si řekl, že si aspoň vyzkouším poloněmý sex a omezil komunikaci jen na příkazy "takhle se nastav", "sem si lehni":-) Kouř s gumou celkem dobrý. Při akci celkem přirážela, ale hlava zásadně na stranu. Už při tom kouři mi přišlo, že se nakláněla, abych jí do toho zbytečně neviděl (možná ochrana know-how:-)
No nakonec jsem vysypal, takže úplné fiasko jako posledně na stejném místě se Sárinkou, to nebylo (tu jsem potkal jako první při příchodu a jen ze mě vypadlo "ježíš marjá":-). Ale stejně to byly ukázkově vyhozené prachy za naprosto zbytečný sex, který jsem si mohl s klidem odpustit a jít ho strčit radši do zásuvky:-) To je tak, když má člověk seznam plný referencovaných ťapin, ale jde za nějakou, co mu zrovna náhodně padne do oka a pak ještě není schopný poslechnout intuici/zkušenost a dát tam tu otočku, když to vypadá zle nedobře už ode dveří.
Asi sem znova jen tak nepáchnu. Což je škoda, protože takhle vysoké postele, na kterých se dá klátit kurtizána ona naležato, norňas nastojato - to jinde moc nevedou.
1 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 20 říj 2017 13:40

Reakce na recenzi Natalie z PrivatGrace viewtopic.php?p=7468#p7468 přesunuta do vlákna Reakcí na recenze 2017 zde viewtopic.php?p=7484#p7484 xxx22
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

phantomhell
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2017 19:40

Příspěvek od phantomhell » 21 říj 2017 10:30

Ginger - Prague princess
Tel: 776 546 611
https://www.sex.cz/369043

Fajn domluva a objednání, ovšem zhoršovat se to začíná už u dveří. Ginger na mě působila jakoby jsem ji naštval už jenom tím že jsem přišel. Chladné přivítání, jedu s ní a pokoj kde mě zkasíruje - chci čistou hodinku na co mi řekne že má vlastne čas jenom půl hodiny (do telefonu jsem jasne říkal že chci na hodinu xx09 ). Kouř celkem ujde, co se však týče samotnýho šuku tak je to velká bída. Celé to bylo takové bez iniciativy, ochotně podržela tudiž makat jsem musel já. Pokec celkem fajn, dokonce se na mě i usmála xxx03 Šok ale přichází když jí řeknu " tak co, zkusíme to ještě jednou?" na co mi odpovídá že prý v půl hodince se můžu udělat jenom jednou.....Říkám že máme ještě 15 minut - a ona že prý mi může dát masáž a pak můžu do sprchy....Říkám tak ok, alespoň nějaká iniciativa něco dělat tam je.....masáž sice fajn, ale pro to jsem tam nepřišel....
Privát působí uklizeně, fotky slečny odpovídají realitě.
Doporučit určitě nemohu xxx57
https://www.sex.cz/369043/fotky
1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) phantomhell dne 21 říj 2017 11:03, celkem upraveno 1 x.

phantomhell
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2017 19:40

Příspěvek od phantomhell » 21 říj 2017 11:22

Simonka - Privát 69
775 335 197
https://www.sex.cz/644937?SNID=simonka& ... 897463&S=0

Zde jsem měl při výběru opravdu štěstí. Objednání a domluva ok, přicházím nahoru. Už u dveří cítím že to bude fungovat XXX36 Simona je příjemná mladá slečna, věk i foto odpovídá. Privát je čistý a uklizený. Platím hodinku za 1300, OB za 500. Simona celkově působí mile, počas celé hodiny se usmívá a je opravdu vstřícná. Má sice menší prsa, ale zato hezkej zadeček, takže postava celkem ok. Sprcha se zde nazapočítává do času, což je supr xxx63 Kuřba excelentní, jenom předehra by mohla být trošičku delší - zahrňovala pouze pár pusinek na tělo a pak se holka hnev vrhla na ptáka. Šuk vynikající, Simona to vzala do vlastních rukou takže žáden misionář se nekoná XXX36 Nejdříve koníček, pak zezadu, pak zbodu XXX36 Zde lze říct, že hodinka opravdu zahrňuje sex v různých polohách xxx63 Za mě určite mohu doporučit XXT03
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Arnold Rimmer
Začátečník
Celkem hodnocení: 280x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 70
Registrován: 29 kvě 2017 16:21

Příspěvek od Arnold Rimmer » 21 říj 2017 14:31

Nora - Top Privat

http://www.topprivat.cz/nora
http://www.tapky.info/?1427,nora-top-pr ... -774173618

nora001_0.jpg

Tak tahle návštěva se bohužel příliš nepovedla. A můžu si za to sám, že jsem kokot, který neumí dát otočku. Holt chybama se člověk učí. Ale popořádku. Rezervace proběhla bez problémů (objednával jsem se ten den, ale docela dost dopředu), potvrzení bez problémů. Na místě samém ale trochu zmatky, mám prý chvilku počkat, OK, 5 minut mě nezabije.

Slečna mi otevírá, první co mě trochu zaráží je, když odpovědí na moje "Ahoj, jak se máš, já jsem Arnold," je mi zcela formální "Dobrý večer". Tady jsem se měl otočit poprvé. Ale slečna se mi docela líbí, tak to zatím neřeším. No nic, jdeme na pokoj, tady rychlá domluva na hodině v základu. Slečna hlásí, že doufá, že mám peníze přesně, protože nemají vůbec nic na vrácení. K mojí smůle chodím vždycky právě kvůli těmto případům s přesnou částkou - tady jsem měl zahlásit, že si musím jít rozměnit a už se nevrátit. Tady jsem se měl otočit podruhé. Jsem odeslaný do sprchy, po návratu chvíli čekám. Nora přichází v prádelku, no k ničemu se moc nemá, atmosféra nulová. Poté sundávám podprdu, tady musím říct, že prsa má opravdu pěkná. Začínám ji trochu obírat, sáhnu jí na prsa a najednou slečna hlásí něco jako (možná necituju přesně, byl jsem z toho úplně vedle) "ještě jednou mi šáhni na bradavky a dám ti do zubů" - což teda byla vlastně první věta, co mi řekla. Přitom si nemyslím, že bych na ni šahal nějak hrubě nebo bolestivě. No a tady pro mě celá návštěva vpodstatě skončila - atmosféra je úplně v hajzlu, na slečnu se bojím vůbec šáhnout, nevím, co si mám myslet. Takže tady jsem se měl vysrat na prachy a otočit to potřetí. Přesto nakonec nějak dotáhnu aspoň první číslo do konce.

Pokec po akci je pro mě překvapivě celkem v pohodě. No a tady jsem pochopil, že jí zřejmě kolegyně pokurvily objednávku, takže mě vůbec nečekala. Proto asi byla od začátku taková nabroušená. No ale můžu já kurva za to? Do druhého čísla se vůbec nepouštím, radši kontroluju hodinky a co nejdřív to jde, loučím se a mizím.

Takže pro mě to úplně celé slečna zabila svým přístupem. Vůbec tak nehodnotím další věci, protože tohle je to jediné, co si budu z celé návštěvy ješte dlouho pamatovat.

Edit: Slečna se mi po uveřejnění recenze ozvala, omluvila se a vysvětlila, že má citlivější bradavky a podobnou větu používá v nadsázce běžně a zatím ji tak taky všichni pochopili. Protože uznávám, že problém tedy mohl být částečně i na mé straně - kdy jsem prostě nepobral nadsázku a neozval jsem se přímo na místě (to ale protože jsem z toho byl dost mimo) a nechci slečně nijak ublížit, upravuji svoje původní hodnocení na XXT02
1 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jsem příliš velký gentleman na to, abych se snížil k hovoru, jenž vedou primitivové ve sprchách. Vše, co potřebuješ vědět, je, že jsem ji sklátil!

youngaligator
Začátečník
Celkem hodnocení: 26x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 srp 2017 12:10

Příspěvek od youngaligator » 22 říj 2017 11:30

Katie Prague princess
776 546 611
http://tapky.info/?1867,katie-prague-pr ... -776546611
https://www.sex.cz/929869?Kraj=praha&SN ... 931336&S=0

Objednání bez problémů, přicházím v domluvený čas. Dveře otevírá Katie, hezká černovláska s pevným telíčkem. Bere mě na pokoj kde mi v krátkosti shrne co dělá a co ne. Beru hodinku za 1500, líbání 500, OB 500. 69-tka je zde v ceně. Po sprše přichází na pokoj, má na sobě hezké prádlo a celou dobu působí moc příjemne xxx63 Začíná úvodním mazlením, po něm následuje řekl bych "standardní líbačka" (neurazí ale ani nenadchne). OB na jedničku, nic nefláká, opravdu si dává záležet. Šuk na výbornou, prostřídáno několik poloh, Katie u toho hezky vzdychá, mám pocit že to vůbec není hraný, spíš opravdový XXX36 Sama si zavelí změnu polohy xx10 Střik zezadu, po druhý u misionáře. Fotky jsou opravdu její, věk taky odpovídá, na privátku je čistě.
Slečnu doporučuji, za mě XXT03
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hokejfan
Přidavač
Celkem hodnocení: 564x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12 dub 2017 18:35

Příspěvek od hokejfan » 22 říj 2017 13:46

Recenze nerecenze, aneb stop drahým kurvám

Emma, Emma privát
https://www.sex.cz/emmaprivat
776 468 514

Chce 2000 za hodinu klasiky, OB za dalších 500. To je strašně předražené, navíc dělá sama na sebe, takže smůla pro ni xxx57
1 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

vymetac_kominu
Začátečník
Celkem hodnocení: 207x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2017 08:56

Příspěvek od vymetac_kominu » 22 říj 2017 23:49

Mia - SexInPrague / topsexprague

http://topsexprague.cz/cs/slecny/96-mia-1
Tel: 607 745 008
Placeno 1500 / 1h
mia.jpg.png
Prolezl jsem zdejší seznam doporučených privátů a vybral tuhle prsatou pracovnici.
Privát u metra flora (prý přestěhovaný), relativně čistý. Přízemí, takže tma jak v pytli, aby sousedi nečuměli na norníky. Sprcha na pokoji.
Takže prostředí se smíšenými pocity.

Holka poměrně pěkná, pro horňáky velmi pěkná. Nabízela extras OB (+500), střik do pusy (+500) a polykání (+500), případně líbání (+500). Tak jsem se zasmál a s díky odmítl, a že teda hodinu.
Chvíli pohonila, nasadila gumu, orál velmi slušný. I bych si užíval dýl, ale že teda jdeme na to. Nebránil jsem se, nagelovala, naskočila... no, není nejtěsnější. Ale kozy to spravily. Takže jsem si tak 20 minut užíval a vysypal. Chtěla se mně zbavit a vyrazit po půl hodině, ale neprošlo ji to. Takže ještě čtvrthodina ohrabávání a plků, než jsem to zabalil.

Celkově mrd docela fajn, ale ten pokus o ojeb zanechal pachuť. Takže průzkum neobvyklých privátů si zase asi na chvíli odpustím.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 23 říj 2017 09:49

Kate, Sexyšelmičky, jedna z novinek v Praze, nedávno jsem se tam do toho suterénu na Žižkově vypravil, od rána totálně nadrženej jako bejk, mrdka mi lezla už snad i ušima.... no ty fotky jsou sice její, ale uberte tak 70-80%, přifoukněte mišelína a ztmavte pleť, neuvažoval jsem o zásunu ani vteřinu a odešel, nadrženost nenadrženost, přeci jen při šukání za prachy chlap nikdy nesmí uvažovat čurákem xxx57 xxx57 Ten den si nakonec ten jackpot v podobě zvířecího velemrdu vybrala jedna bejvalá ťapka, která za mnou občas do Prahy na otočku dojíždí, takže všechno dobře dopadlo XXX36 xx10 xx10 a ani jí to ve finále neurvalo hlavu, jak jsem se obával xxx17 xxx17 Konec hlášení xxx22
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Lukinnno
Začátečník
Celkem hodnocení: 6x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2017 22:21

Příspěvek od Lukinnno » 23 říj 2017 22:42

Lucy - Sex No 1
Tel: 606 588 474, 722 202 023
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Lucy/
Obrázek
Placeno 2000Kč - 1h + OB

Objednání bez problémů. Původně jsem chtěl Melanie, ale byla pomalu na odchodu, tak jsem se s operátorkou domluvil, že buď Melanie a nebo Lucy. Cestou jsem ale na Melanie zapomněl a u dveřím hlásím, že jdu za Lucy. Jestli Melanie čekala, tak jí dlužím omluvu....

Ale zpět k Lucy. Lucy je opravdu mladá, tak 19-20. Obličej pěkný, žádná modelka, ale ošklivá určitě není. Postava to samé - žádná kost a kůže, tak akorát. Pár tetování, ale nic rušivého. Fotky jsou její. Prsa asi taky budou uváděné trojky. Navíc má ale v obou bradavkách piercing a nevadí jí, když se za ně tahá xxx63 xxx63 xxx63 (Dokonce se mi podařilo, jí jeden omylem rozšroubovat. Lucy to vzala s úsměvem XXT03 )
Celá akce proběhla bez problémů, čas byl dodržen. Lucy se mi snažila opravdu vyjít vstříc. Jediné co nechtěla byla 69, ale po chvíli lízaní si to rozmyslela XXX36 XXX36 Lucy je tak dobrá herečka, že jsem jí veřil, že si to užívá a poprvé si na privátu pořádně zašukal.... Dokonce jsem si musel nechat přinést vodu, jak jsem se zadýchal xx08 xx08
Pokec po první půlce celkem fajn - Lucy zajímá vesmír a ačkoliv si myslím, že mé vysvětlení dvoušterbinového experimentu úplně nepochopila (chyba byla dost na mé straně) poslouchala to minimálně s velice dobře předstíraným zájmem. Ke konci upozornila že za 10 minut nám dojde čas, tak jsme se na to vrhli. Musela mi ho rozkouřit, což se jí nejdřív moc nechtělo (nic neříkala, ale bylo to vidět). Nakonec se do toho ale pořádně obula, nandal jsem gumu, chvilku klasiky a střík do gumy. Na tělo jedině za příplatek 500Kč což mi přijde hodně....

Lucy tedy mohu jedině doporučit. Má to ráda tvrdě, na což já zas tak nejsem, ale za bradavky jsem si zatahal rád. Jo a dokonce v jednu chvíli i zapomněla, že nemám připlacený líbání xxx50 xxx50
Vysportovanou modelku nečekejte, ale její přístup a herecké schopnosti jsou na jedničku!!!
1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 24 říj 2017 22:27

Emily, Asia Privat P5 tel.: 773 050 393
http://www.eroticke-privaty.cz/248696-e ... at-praha_5
Hoši, po dlouhé době jsem byl u holek dole na Andělu, P5. Auto v servisu, říkám zkusím a prubnu. Objednání u paní domácí v pohodě, ještě hlásím 10 min zpoždění, vycházím z výtahu a Emily na mě mává ve dveřích, slušný nástup. Beru testovací 1/2h za 1500, v ceně OB, líbání, stejně nemáme víc času. Holka drobná, štíhlá jak proutek, prsa nula nic, háro kvalitní a stále se směje. Odněkud z Honkongu, prý 23, dle obličeje bych řekl 25 plus, jeden nikdy neví, moc nerozumí, nevádí.. Sprcha a jdeme na to, líbání na půl pusy spíš pusinkování, bylo roztomilé jak u stolku připravuje kondom, gel, ubrousky, vůbec nemá manýry profesionálky, s ptákem si hraje, olizuje, hulba slušná, evidentně se ji péro líbí, škoda že není více času, kondom, gel a napichuje se na koníčka, zlehka pomalu, vzdychá, cválá, pánví kroutí, olizuje mi bradavky, po chvíli chce střídat. Otáčí se zadkem, špulí prdel, máš to mít holka, narážím ji na kůl a mrdám, tu prdelku má miniaturní, pas vosí, uvnitř těsná, luxus, zadek jako kámen, stehna také, tomu říkám pevnost, přitahuji ji za nohy a bodám, heká pode mnou jak o život, asi nejhezčí část šuku xxx54 xxx54 Změna polohy, jde na záda, maže gel, spouštím buchar, děvče pokračujeme, koulí očima, líbá se, pořád takové to pusinkování, třeba to jinak neumí, nevím, tiskne se, olizuji ji ucho, ona mě, začíná sténat, skoro mi praskl bubínek, jen drž holka, rozkoš, cca po 20 min vysypáno, špulí pusu radostí, uvolněním se hroutí na betli a pomalu dává nohy k sobě.. Slušná mrdanice, sprcha, odcházím cca po 40 min, služby a standard dodržen. K novinkám, červené stínítko u světla nad umyvadlem v koupelně a světelná dekorace u paravanu na chodbě. Před odchodem, když jsem vycházel ze sprchy, se na mě v kuchyni culí Simi, slušné promo, zkusím příště. MRDu ZDAR xxx65 Jednoznačně spokojenost XXT03
    Asia Privat Emily.jpg
    5 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    „Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

    emerson777
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 50x
    Recenze 2017: 3x
    Recenze 2018: 4x
    Recenze 2019: 3x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 14
    Registrován: 28 srp 2017 11:01

    Příspěvek od emerson777 » 25 říj 2017 14:15

    Micky píše:
    18 říj 2017 17:25
    Helča
    Moncheri
    https://www.sex.cz/988532
    +420 773 013 770
    Zdar šoustáci.Předevčírem ve večerních hodinách jsem navštívil slečnu Helču.Je to krásná panička věkem 40+,ale to tělo jí může závidět kdejaká 20 holka xxx63 xxx41 Šoustprivát je v areálu servisu,jak to tu zde můj předskokan psal ,platil jsem 15 vočí za hodku/2 x střik na tý její silikáče a pro vás ,kteří nevědí kdo je Helča ,tak je to bývalá Verunka z MS..... xx08 Párkrát jsem byl u ní v bývalý práci na Vinohradech a musím říct,že i po těch cca 4 letech je to furt krásná MILF....
    Závěr:Za mě jasný doporučení a palec xxx63 .Šuku zdar... xxx11
    Víceméně potvrzuju hodnocení předskokana, obličej teda slabší, ale to tělo to vynahradí. Přístup vynikající. Opakovat nebudu, ale na doporučení to je určitě.
    1 Obrázek

    cassos
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 274x
    Recenze 2017: 10x
    Recenze 2018: 7x
    Recenze 2019: 5x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 142
    Registrován: 26 čer 2017 01:31

    Příspěvek od cassos » 25 říj 2017 18:15

    Stacey Prague Princess http://pragueprincess.cz tel. 776 546 611 1 hod 1500 + líbání 500 + OB 500

    Nějakou dobu jsem nebyl v Prague Princess a už dlouhu jsem se chystal za Stacey, i když měla rozporuplné recenze. K privátu asi nemusím nic dodávat. Dobře zavedený privát, který funguje celkem dobře. Objednání, kvalita privátu vše v pořádku.Slečna mě vpustila, na pokoji byla taková trochu zaražená. Domluva byla na hodinku, příplatky jsem z ní musel tochu páčit. Po sprše dorazila na pokoj ve spodním prádle, které hned shodila. Byla v pohodě, nebyla nijak zvlášť roztěkaná, komunikace byla taky v pohodě. Líbání hezké, ne jak s kaprem, nebo jen koncem jazyka, jak to některé předvádějí. Postava velmi hezká. štíhlá, trochu skinny, ale ne moc, prsa tak 1-2. Kouř slušný dlouhý, ale velmi často se měnící. Lízačka taky hezká, i když zahrála asi za 2 sekundy orgazmus, ale když jsem ji trochu napomenul, že to snad ne, tak se tomu začala smát. Samotný šuk zajímavý, ale pochopil jsem,že holka je taková nestálá, že 5 zásunů ve stejném rytmu a ve sejné poloze je pro ni těžká zívačka. Takže se cvičilo po celém bojišti ve všech polohách. Pro moje úspěšné ukončení ale potřebuji aspoň chvíl setrvat v jedné poloze, takže zezadu jsem ji musel přidržet fixovanou a pak to už šlo. Pro ni asi ta půl minuta ve stejném rytmu byla dost vopruz. XXX36 Pokec na konci taky v pohodě, nijak nevybočoval z privátového průměru. Pouze jedna otázka mě dost dorazila, kdy jsem se musel začít nahlas smát a pak jsem se smál ještě i po odchodu z privátu. Těžko říct, jestli holka na něčem frčí. Nevím. Za mně byla zcela v pořádku. Možná za hodinku by to vypadalo jinak. XXX36 Zkusím opakovat a uvidím.
    tapky.info XXX36
    3 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    Rychlonožka
    Mistr štukatér
    Celkem hodnocení: 1613x
    Recenze 2017: 5x
    Recenze 2018: 7x
    Recenze 2019: 4x
    Recenze 2020: 24x
    Recenze 2021: 8x
     
    Příspěvky: 555
    Registrován: 09 dub 2017 09:18

    Příspěvek od Rychlonožka » 26 říj 2017 08:51

    Daisy, privát Daisy (http://www.luciana.cz/daisy-294450, tel. 739 982 919) - hodně zajímavej zážitek, v něčem výbornej, v něčem slabší. Klady: domluva v pohodě, je tam sama, takže žádnej průchoďák, prostory nový, víceméně vyhovující. Vizuál jasnej nadprůměr, vysoká černovláska, suproš háro. Kozy menší (ty jsou ale stejně ze hry - podprda a žádný doteky). K akci: když si s ní sednete, zamrdá si ráda, o tom žádná, jenže ouha (tady začínaj ty slabší věci), je celkem od rány, diriguje si to, mazlení nula celá nula. Když jí sáhneš někam, kde se jít nelíbí, tak ti prostě ruku odstrčí, což je trochu wtf. Po akci se během asi dvou vteřin zvedne a přechází na druhou stranu místnosti, což už je bizár. Pokecat se s ní dá, ale proč přitom musí stát na druhym konci cimry, fakt nechápu. Čili komu tenhle tvrdší přístup vyhovuje (moc takovejch asi nebude), bude hodně spokojenej, můj ideál tohle neni. Ceny 1500/1000, což je dost na to, že dělá na sebe. Extras - OB, líbačka - "dle sympatií".
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    Madox
    Svačinář
    Celkem hodnocení: 410x
    Recenze 2017: 2x
    Recenze 2018: 3x
    Recenze 2019: 4x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 256
    Registrován: 15 zář 2017 08:04

    Příspěvek od Madox » 26 říj 2017 09:46

    Black Suzan Privat
    Praha 10, ulice Záběhlická
    774633301
    Bez názvu.jpg
    Jedna cca měsíc stará záležitost a než jsem se dostal k recenzi, odkazy na ní už nefungují, takže s tím holčina asi sekla. Každopádně, jak už to tak bývá, černošku jsem ještě neměl a tak jsem si šel splnit sen xxx03 potkali jsme se před domem, ona mě poslala ke vchodu někam zezadu menšího bytového domu a mezitím si skočila něco nakoupit k vietnamci v parteru domu, byla ale rychlá, takže jsme se potkali u jejích dveří a hurá do bytečku. Ten vypadal jako když se před chvilkou přistěhovala, všude se něco povalovalo, žádný zázrak. Holka samotná ale usměvavá, celkem malá, nějakých těch 155 cm, ne úplně štíhlá, ale ani tlustá, taková černošsky širší v pozadí bych to nazval xxx03. Skočili jsme společně do sprchy, tam si mě umyla a hurá do postele. Orál bez parádní, jiný být ani nemohl, já jsem na ty velkoústa a tahle měla pusu opravdu obří. Nechala se i trochu přirážet. Pak nasadila čepici a už se jelo. Proběhlo několik pozic, ale já si to stejně nejvíc užíval, když jsem jí měl dole a užíval si to její vzdychání a kousání do obřích rtů. Na konci jsem jí ho plácnul přes pusu a celou pusu i obličej jí hodil do běla xxx03 Nakonec proběhl v pohodě pokec v lámané češtině, říkala že už to nějaký pátek dělá, ale že už toho asi nechá, což se i koukám potvrdilo. Čas moc neřešila, takže jsem šel po hodině a něco a dvojce chudší spokojenej domů.

    Když by ještě někdy byla, tak mohu doporučit, někde jsem četl, že černošky mají takové jiné pižmo a je to tak, ale nevadilo mi to, prostě zase jiný zážitek, za tím jsem tam šel a spokojenej jsem šel pryč.
    edit: ještě jsem našel její aktivní inzerát tady, ale jestli zareaguje těžko říct: https://www.bezpasaka.cz/black-susan
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    ko_cour
    Mudrlant a výmyselník
    Celkem hodnocení: 23771x
    Recenze 2017: 78x
    Recenze 2018: 57x
    Recenze 2019: 53x
    Recenze 2020: 48x
    Recenze 2021: 26x
     
    Příspěvky: 8901
    Registrován: 05 dub 2017 12:24
    Bydliště: Kongeriket Norge

    Příspěvek od ko_cour » 27 říj 2017 10:16

    Nepíšící kolega pravil, že ta nová Lesley v Kanálce http://privatprag.cz/cs/slecny/70-sofia je 100% (tj. zaručený info) bývalá Patricie z Manin, P-7, kde se mihla někdy letos v lednu/únoru asi tejden. Takže kdo ji letos nestihnul za 1300/hod i s šáněm jako já, tak má teď možnost za 2000/hod bez šáňa, no nekup to xxx45 Doufám, že si to přečtou všichni apoštolové té nepravdy, že vyšší cena v oblasti kommerzmrdu rovná se i vyšší kvalita xxx70 Ta samá holka se může klidně zejtra rozhodnout, že bude stejně kvalitně šukat pod ruským pastevcem za 5000/hod a bude pak jen na nás, jestli se za ty prachy uživí nebo ne xxx51
    ko_cour píše: Patricie, Privat Milenky P7

    Tak jsem ji zkusil. Postava za me super, ty kozy tam fakt jsou. Obliceji jsem privyknul. Je tam prej treti den a nikde driv nemakala. Netusim jak to je. Ale pusobi, ze vi presne co dela. Rika mi ja vim presne 100% co mam rada, treba svazovani a tahani za vlasy. Ale jen v soukromi, tohle je prace. Tady me jeden chlap chytnul za vlasy a dostal loktem, tady to fakt netaham. Divny co? Nedela to co ma rada. Mazleni to je prej o hovne. Hm, tvl. Rika to vsechno tak mile, neverim ji to moc. Chtel jsem trochu pocejtit jeji vzruseni, aby se mi postavil ptak, tak jsem ji chtel preliznout. Komentuje to "aaa dalsi oralne fixovanej". Rikam ji coo? A ona ze prej ona ma uspokojovat me a ne opacne. Tak ji rikam ale me to bavi kdyz tebe to bavi. Aha, tak to jo. Pokracuju, vlhne, smeje se. Kurva, fakt, smeje se. Rika mi ty blazne, kde ses to naucil? Zase se smeje, tvl. Proste ona normalne maskuje svy vzruseni tim ze se smeje, to me poser. Chci ji rict hele uvolni se a klidne to ze sebe pust, misto toho ji ale zacinam i prstit. Tvl, kdyz uz se smeje moc dlouho tak koncim a ona ze prej ted bude dopravat ona me. Komentuje, ze uz mi z toho stoji. Vlastne furt ma tendenci neco komentovat, rika takovy to "ale cooopaaak??" Asi dalsi zpusob jak maskovat nervozitu, netusim. Rika mi joo to pujde, jeste ho postavime. Mohl by sis dat gumu? Vy chlapi to umite lip. Hulba dobra, bavi ji to, libi se ji ze se to libi me. Pokukuje po mne s ptakem v hube, pekny to je. Hezky kleci mezi mejma nohama, zadny bokem a zady ke mne. Tak to ma bejt. Kdyz cejtim ze mi z toho koure uz obcas skubne v ptakovi tak velim k zasunu. Ale cooopaaak? No pojd na me devce pojd. Tak dame jeste gelicek, to se pak netrhaj kondomy. Zacina cvalat, pri tom si utira ruce od gelu. No, vrchol erotiky to neni. Vydrzel jsem to takhle asi pul minuty a pak jsem vzal situaci do svejch rukou a proste jsem ji osukal na deset zpusobu. Dukladne, tvrde, poradne. Jednou jsem musel brzdit strik. Ale cooopaaak? Pak zase cejtim pochyby jestli se vubec udelam? Jednak je to tím překonaným střikem a druhak mi příjde, že bych do tý její kundy mohl zaparkovat i svýho kombíka. Ale cooopaaak? Najednou uz slysim jen tohle furt dokola. Ale cooopaaak? Kurva, hovno, mlc, to mi bezi hlavou. Zvysuju obratky. Ona rika "a kurva, polstar na hubu! (dává si ho přes pusu, aby neřvala)". No myslim ze se neudelala, zato ja jo huraaa! Rika mi "no tak myslim ze teda vykon dost dobrej, chces neco k piti?" Rikam ji zivou vodu prosim. Ale cooopaaaak?! Dozvedel jsem se, ze je polovicni Ruska po otci, ted se tam zase vraci, na pul roku. Mozna jsem byl jeji posledni, mozna jeste den nebo dva pristi tyden. My dva jsme si celkem sedli, ale tvrdila mi, ze nektery chlapy nevzala, ze se ji nelibili. Jeden na ni byl vyslovene sprostej ("proc mi rikas ahoj? ja jsem si s tebou prisel zasukat a ne povidat si") a tak dale. Chlapy hodnoti podle jejich prdele, tak jsem ji rekl, ze u zenskejch to delam stejne. Tak nevim jestli bych vam ji doporucil. Jestli se vam na fotkach libi a mate peknej zadek tak bezte, jinak se na to klidne vybodnete. Ja navstevy nelituju, nebylo to spatny. Kdybych ji odnaucíl ty dve slova ktery tu ted ani znova psat nechci, a celkove s ni provedl nejakej fine tuning, tak bych za ni i klidne chodil... xx16 xxx63 xxx63 Placeno 1300/hod, ob jsem nepriplacel, hlasi ze se prej neliba.
    2 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

    Uživatelský avatar
    Oldtimer
    Světák ve výslužbě
    Celkem hodnocení: 4350x
    Recenze 2017: 4x
    Recenze 2018: 2x
    Recenze 2019: 2x
    Recenze 2020: 1x
    Recenze 2021: 1x
     
    Příspěvky: 1407
    Registrován: 06 dub 2017 10:44

    Příspěvek od Oldtimer » 27 říj 2017 13:08

    Možná to někomu zachrání pár korunek a zabrání ztrátě času.
    Dávám to sem, protože to svým způsobem recka je a po čase , prosím, ať to někdo z adminů někam přeloží

    Nedávno jsem měl sraz s pár kámošema ( nechci slyšet nic o srazu důchodců na Olšanech, nebo ve Strašnicích, či Motole !!! xxx11 ) a po probrání klasických témat ( zrušení Sparty, drzost estébáckého hajzla z Užgorodu atd...) jsme se končně dostali i k tomu co hýbe světem ( dokonce si to i některé automobilky dávají na haubny svých aut)

    Ale k věci - rozebírali jsme taky asi tři případy za poslední dobu, kdy v privátku Moncheri
    https://www.sex.cz/privatekmoncheri byly klukům naprosto drze podstrčeny jiné holky !! Kluci nejsou na privátu poprvé a tak se dobře vyptali, domluvili a pak u dveří - kuk a někdo úplně jinej !!! Dvakrát to bylo místo Emy a třetí už si nepamatuju . Po chvíli držkování z dotyčných holčin vypadlo, že .............operátorka to spletla, špatně se objednali a jiné klasické kecy !!! No OTOČKA !!!

    Tak mi to připadá, že tam objednávají vše co volá a kdo dřív přijde, tak mele ( tedy šuká) a na zbytek zůstane kdo je volný !!!!
    Takže bacha kdo se tam chystáte - prohlédněte si dobře i ostatní osazenstvo, ať víte do čeho vlastně jdete !!!

    PS pro adminy - možná by stálo za to, tenhle privát přesunout do horší kategorie,
    viewtopic.php?f=13&t=43
    protože tohle se nedělá !!!!
    9 Obrázek
    Jak má něco kola nebo kozy, určitě s tím budou velký problémy !!!!

    Zamčeno

    Zpět na „Pražské priváty“

    Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 175 hostů