Recenze 2017

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
aman
Začátečník
Celkem hodnocení: 20x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2017 11:19

Re: Recenze 2017

Příspěvek od aman » 06 zář 2017 16:16

Serena - Mladé dívky (v současnosti pravděpodobně https://www.sex.cz/359887 v Brně, nemám ověřené, ale podle toho co říkala to sedí)

Serena byla hezčí než jsem čekal. Prsa nové silikony č. 3. Vzala mě do toho nejmenšího pokoje a já jsem vzal hodinu bez příplatků za 1400. Nenechala se lízat (což jsem pak pochopil proč) a kouření jí moc nešlo (možná to bylo rovnátky). Pak šla na mě, ale po chvíli jsem si všimnul, že má krámy. To je pro mě naprostý zabiják erekce a protože s jejím kouřením bych se neudělal ani za měsíc, tak jsme zbytek jenom prokecali, ale moc hovorná teda taky nebyla. Kdyby se zase někdy objevila v Praze, tak doporučuji jenom pokud se chcete za každou cenu vyspat s hezkou černoškou a zbytek je vám jedno. Pro mě to byl spíše negativní zážitek.
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

aman
Začátečník
Celkem hodnocení: 20x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2017 11:19

Příspěvek od aman » 06 zář 2017 16:25

Klára - Top privát

Klára má spíše negativní recenze, ale pro mě bylo setkání s ní vyloženě pozitivní zážitek. Asi to bylo tím, že je s její výškou a postavou můj typ, ale docela jsme si sedli. Hodně pozitivně reaguje na lízání a dobře zvládá orál bez. V sexu má asi vzhledem ke své výšce problém i s mírně nadprůměrnou velikostí, takže jsem se snažil být hodně jemný a nakonec nám to celkem šlo. Moc ale nechápu, jak dřív mohla dělat i anál. Jinak myslím, že Klára je typ holky, která dokáže oplatit slušné chování a naopak, pokud se k ní budete chovat hnusně, nebo jí nesednete, že vám to dá dost najevo. Rozhodně doporučuju všem komu se líbí malé a prsaté holky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

aman
Začátečník
Celkem hodnocení: 20x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2017 11:19

Příspěvek od aman » 06 zář 2017 16:59

Viktoria - Mladé dívky
Za Viktorií jsem šel hned první den, kdy se objevila. Možná kvůli tomu mě čekalo na poměry tohohle podniku poměrně dlouhé čekání před dveřmi, kdy jsem jenom slyšel zmatené hlasy za dveřmi. Viktorie byla hned od začátky moc milá a trochu nervózní. Věk plus mínus odpovídá a mně se moc líbila. I když postava je spíše průměrná, tak pro zrzky mám slabost. Samotnou akci moc hodnotit nemůžu, protože mě udělala už při orálu a já se skoro nikdy napodruhé neudělám. Každopádně bych její přístup hodnotil jako skoro-GFE. Na konci jsme si hodně dobře pokecali. Někdo si tu stěžoval na dodržování času, tak u mě byla hodina opravdu hodina. Dost zvažuji opakování.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Ciml
Přidavač
Celkem hodnocení: 518x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 16x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 dub 2017 11:32
Bydliště: V zátoce

Příspěvek od Ciml » 06 zář 2017 23:12

Jessica - Albertov
http://privatalbertov.cz/spolecnice/nova-slecna-jessica

Aneb bývalá Nikol od tamtéž. Ne zrovna úplně angažovaná. Snaží se vyhovět a přizpůsobit (jak říká), ale hláška typu: "A jak se uděláš" (aby to už měla holt za sebou) není to, za co člověk chce zrovna připlácet xxx12 Ale jinak zas podrží, to zasejc jo xxx04
3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

diga
Začátečník
Celkem hodnocení: 7x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 04 kvě 2017 14:25

Příspěvek od diga » 07 zář 2017 15:39

VIVIEN - Eden privat
723 055 557
20401171_10209351865650366_1322173235_n.png
Ma spise negativni hodnoceni,ja ji ale dam pozitivni.Na to,ze jsem byl v 2:30h tak paradni.Vzhledem k casu navstevy jsem neocekaval gejzir uvitacich usmevu,takze jeji chladne privitani me nevyvedlo z miry.Na prvni pohled se mi libila,takze jsem ji v klidu dal 1000/30min..
Pro me je hezka a ma sexy kukuc,postava stale vyhovujici..myslim,ze fotky jsou presne a dost napovidaji.Byla v tilku a trenkach,takze jeji perfektni velky kozy krasne vynikly.
Nechala si docela nalozit a strikal sem do ni,kdyz sem ji drzel za krk...takze parada.
Samozr.nemluvna..je to takovej ten pristup - njn proste delam tuhle praci! ...ale na pul hodine si stejne moc nepokecas,a ja to tlachani ani nemusim.
Za me spokojenost.
Zatim zdur!
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Rumcajs
Začátečník
Celkem hodnocení: 24x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2017 12:09

Příspěvek od Rumcajs » 07 zář 2017 17:06

Karolína – 777 849 315 (annonce + nějaké další weby)

Objednání: Dovolal jsem se až tento týden (cca na 5. pokus), domluva a objednání bez problémů, Karolína si zvedá telefon sama,po hlase příjemná. Působí na Vinohradské, kousek od zastávky Jiřího z Poděbrad.

Služby/ceny: základ 1200, v ceně OB, líbá se dle sympatií bez příplatků, pro „menší“ pány možnost Ačkového bonusu. Čas dodržen, nebyl žádný spěch nebo tlak, abych se rychle po výkonu zvedal.

Slečna: Karolína je sympatická, lehce potetovaná sexy MILFka (35+). Návštěva proběhla bez nejmenšího zádrhelu, Karolína byla příjemně komunikativní, ochotná, sex ji rozhodně není cizí a její OB je bez nejmenších pochyb nad běžným průměrem.

Finální verdikt: Doporučit můžu s klidným srdcem. Karolína má srovnanou hlavu, je sexy a čas s ní jsem si opravdu užil. Navíc její cenová politika tomu všemu dodává další malé plus.

FOTO: Jediná vada na kráse jsou fake fotky u všech inzerátů. Evidentně se jí nechce retušovat kérky.
4 Obrázek

fb1819
Začátečník
Celkem hodnocení: 2x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 srp 2017 00:18

Příspěvek od fb1819 » 07 zář 2017 19:05

Charlotte - Prague Princess - 776 546 611 - https://www.sex.cz/539625

+ mila, hezky oblicej, dodrzen cas
- zcela pasivni pristup, neprilis vzhledna prsa, libani bez vasne

Mozna ji nekdo mnohem dominantejsi dokaze rozpohybovat k nejake akci, za mne ale komplet lekla ryba, bez spetky nadseni. Pokec na konci prijemnej, ale delat to nafukovaci panne by bylo asi tak stejne zabavne. Telo sice plnych tvaru, ale pevne, jen prsa nic moc. Priplatil jsem libani, coz jsem urcite nemel, neb se vasniveji libali i komunisticti pohlavari.

Navrat urcite ne, ani doporuceni.
pp_charlotte_01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

phantomhell
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2017 19:40

Příspěvek od phantomhell » 07 zář 2017 19:48

Daniela - Motýlek Pražského povstání
731 810 104

Zážitek z minulého týdne - slečna Daniela. Objednání a domluva bez problému, parkování taky. V baráku prý nefunguje bzučák tak pro mě musí slečna dolu. Nejdříve jsem mírně zaskočen protože dle inzerátu kde si slečna inzeruje 26 let to tak rozhodně nebude, jelikož hluboké vrásky kolem očí a na čele a taky celkově "unavený" kukuč říkají něco jiného. (Na pokoji se pak taky "překecla" když sem se jí ptal jestli studuje a ona na to že prý vysokou školu úspěšně dokončila 8 let spátky XXX36 na tohle by si asi měla dávat bacha když chce tvrdit že jí je 26 XXX36 ) Posílá mě výtahem nahoru, sama jde pěšky.... Dávám jí ale šanci protože byla moc milá a snažila se usmívat, čož je v porovnání s některými holčinami s otráveným výrazem v obličeji docela výhra. Při vstupu do bytu na mě štěká pes (jo holky tam normálně mají psa XXX36 )Říkám si že to snad přežiju bez ujmy na zdraví XXX36 Domluva na pokoji supr, beru hodinku 1500, OB 500, líbačka 500. Dostávám mini ručník a jedu do sprchy kde ale nastává další šok. Všude v koupelně se válí mokré ručníky, tuny špinavého prádla, ve sprše je plno cizích chlupú - asi je tam nechal norník co byl přede mnou xxx57 z celkového dojmu jsem zklamanej. V chodbě je taky sušák na kterým je naházena asi tuna ručníku, po všech dveřích v celém bytě jsou pověseny prostěradla a ručníky....ve sprše asi centimetr špíny, než tam vlezu tak si ji musím vypláchnout xxx28 Na pokoji to jde ze začátku supr, Daniela se fakt snaží, je upovídaná takže komunikace nevázne, má hezkou postavu, krásný pevný přírodní trojky, celkový dojem možná kazí jen větší břicho, taková ta pneumatika která je na fotkách pečlivé zatáhnuta a schovaná. Kouř celkem ujde ale je spíš takovej strojovej. Šuk taky celkem fajn, jen je "mírně" omezenej polohama - Daniela totiž nedělá zezadu, ani z boku, takže chvíli na koníčka a pak střik u misionáře. Přiznám se, že na fotkách mě Daniela nalákala na dlouhou blond hřívu - ale pozor nejsou to její vlasy, jsou to nějaké přídelky, tak divně přilepený, je to dost vidět, za vlasy jí nesmíte chytat, a už vubec ne zatáhnout jinak by to prý upadlo xxx60 Postel je už hodně rozlámaná, 3 krát nám počas šuku spadli rošty a museli jsme to spravovat xx09 Zažádám si o masáž a tam to přijde - Daniela sice masíruje bezvadně ale jak tam tak ležím tak po chvilce cítím jak je mokré celé prostěradlo. Říkám si co to sakra je, vždyť u tohohle výkonu jsem se ani nezpotil a Daniela taky voněla jako květinka. Nazdvednu se a je to celý naskrz promočený a divně to páchne, dovolil by si říct že to zapáchá jako moč...sakra až mi je trapný to tady psát. Nechápu....až pak....Nasleduje sprcha, prádlo se tam ještě stále válí, nikdo ten binec neuklidil....oblíkačka na pokoji a pak se to stane - kousek u dveří jsem stoupl do loužičky a asi vteřinu na to začal zase šťěkat ten čokl... Říkám si to snad ne - ještě musím do práce a v ponožkách proskáklých psími čuránkami je to fakt boží xxx53 Tam mi to docvaklo že ta louže na posteli byla zřejmě od psa... Holky asi nestíhají venčit....

Doporučit rozhodně nemohlu, dle mě má privát velké problémy co se týče úklidu a celkově hygieny xxx28
https://www.sex.cz/692426
4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

phantomhell
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2017 19:40

Příspěvek od phantomhell » 07 zář 2017 20:04

Vanesa - Sexy šelmičky
773 185 519

Musím říct že tady jsem si vybral opravdu dobře. Objednání a domluva bez problému. Vanesa je slečna na úrovni, která opravdu ví co dělá. Milá, pořád se usmíva, dokonce i když si člověk do ní v rámci srandy rejpne XXX36 Beru hoďku za 1500, OB 500, polykání 500. Privát je uklizený a púsobí čistě. Kouř pěknej, slečna se s ním umí opravdu vyhrát, šuk taky boží. Je dost vstřícná co se týče střídání poloh, 69 taky možná ale pouze za příplatek (taky 500) a je nabídnuta až v pruběhu hodiny, prsty v kundičce taky za příplatek a nabídnuty až v prúběhu hodiny xxx57 ....Za hodinu stíhám 2 krát střik, poprvý zezadu, po druhý vysypáno na prsa, pak masáž, povídání...taková ta klasika, mezitím mi ho ještě honí rukou xx10

Doporučit určitě mohu, vracet se ale asi nebudu, vzhledem k její "Příplatkový politice"

https://www.sex.cz/133227

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 07 zář 2017 22:57

phantomhell - doplň prosím do recenzí fotky, jinak to je za pár týdnů / měsíců jen bezcenný shluk písmen. Díky.
2 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

donnator
Svačinář
Celkem hodnocení: 960x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 43x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 261
Registrován: 28 srp 2017 22:54

Příspěvek od donnator » 08 zář 2017 03:10

Víteej...dnes ve čtvrtek jsem potreboval vyprázdnit plný pytel a dostal chut na modelku...dlouho mám vyhlídnutou scarlet,recenze má pozitivní, konečně po nekolika dnech či týdnech mi vzala telefon

https://www.sex.cz/565671?SNID=scarlet& ... 016325&S=0

Domluvili sme se na 15.30...dřív cas nemela a já natěšený na krásnou vonavou kobrofku sem se nemohl dočkat...vyrážím dřív na Prahu 5...ulice Křížová 25 v průmyslovém areálu....apartmány fabrika xxx50 volám ze jsem na míste a cekam...po par minutach si sednu na lavku pres cestu...a najednou ji z dálky vidím...vyška odpovídá ...jdu blíž a blíž...je v bundičce a šortkách...koukám ze nohy nejsou tak štíhlé jako na fotce, nýbrž lehká celulitida....dojdu k ní a jsem v šoku xxx01 xxx43 bohuzel v negativnim slova smyslu...holčina je v obličeji podpůměrná a to je co říct...nejsem nejak naročnej....holka za kterou se faaakt neotočíš na ulici...neupravené vlasy a nevkusné brýle.....otočka jak svinja...tady za sex platit nebudu...to nechces....mozná bych do ní šel zadarmo a k ránu nachcaný jak svinja

zvolím plán B a zustávam na Praze 5....rozhodnu jit k Nikol

https://www.sex.cz/573407?SNID=nikol&Rn ... 93533&S=17

u Nikol uz sem jednou byl....a mela skvělý OB....volám je volná....je to asi 40ti letá štíhlá ukrajinka se 4kama silikonama...domlouvám OB s vystrikem do pusy za 800cz....sprcha rucnik ok...jdu na pokoj...skvělá obíračka....pak si reknu o masaz asi 4min...umí docela dobře....vnímavě....otáčím se a bere do pusy mého hasiče....hezky si s ním hraje...nebylo to tak skvělé jako poprvé ale slo to...sáhnu ji na Anču...je mokrá....sama se otáčí ke mě a dáváme 69...po pár minutách se mazlím s její Aničkou všemi směry a ona s mým hasičem....za chvíli můj hasič stříká 4-denní dávku DNA do její pusinky...nenápadně vyplivne do ubrousku..utře helmu mého hasiče...a já spokojene odchazim asi za 20min...vzájemne si podekujem...

Noru zdar a výstřiků do pusy zvláště xxx65
2 Obrázek 2 Obrázek

fut_ro
Začátečník
Celkem hodnocení: 89x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 71
Registrován: 11 dub 2017 12:23

Příspěvek od fut_ro » 08 zář 2017 15:13

http://tapky.info/?1877,lucie-mlade-div ... -732162758

Otočka u Lucie z privátu Mladé dívky, ze stránek už zmizela.

Můj výlet do podniku na konci světa skončil neslavně. Lucie byla sice od začátku milá, pusa na uvítanou i pevný stisk ruky, ale nic ve mně nevzbudila, neviděl jsem tedy důvod zůstávat. Prostě normální holka, žádný wow efekt, přišla mi lehce oplácanější než na fotkách. Jako kámoška na sex - bez problémů, za prachy - nikoliv.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 zář 2017 17:42

donnator píše:
08 zář 2017 03:10
Víteej...dnes ve čtvrtek jsem potreboval vyprázdnit plný pytel a dostal chut na modelku...dlouho mám vyhlídnutou scarlet,recenze má pozitivní, konečně po nekolika dnech či týdnech mi vzala telefon

https://www.sex.cz/565671?SNID=scarlet& ... 016325&S=0

Domluvili sme se na 15.30...dřív cas nemela a já natěšený na krásnou vonavou kobrofku sem se nemohl dočkat...vyrážím dřív na Prahu 5...ulice Křížová 25 v průmyslovém areálu....apartmány fabrika xxx50 volám ze jsem na míste a cekam...po par minutach si sednu na lavku pres cestu...a najednou ji z dálky vidím...vyška odpovídá ...jdu blíž a blíž...je v bundičce a šortkách...koukám ze nohy nejsou tak štíhlé jako na fotce, nýbrž lehká celulitida....dojdu k ní a jsem v šoku xxx01 xxx43 bohuzel v negativnim slova smyslu...holčina je v obličeji podpůměrná a to je co říct...nejsem nejak naročnej....holka za kterou se faaakt neotočíš na ulici...neupravené vlasy a nevkusné brýle.....otočka jak svinja...tady za sex platit nebudu...to nechces....mozná bych do ní šel zadarmo a k ránu nachcaný jak svinja

zvolím plán B a zustávam na Praze 5....rozhodnu jit k Nikol

https://www.sex.cz/573407?SNID=nikol&Rn ... 93533&S=17

u Nikol uz sem jednou byl....a mela skvělý OB....volám je volná....je to asi 40ti letá štíhlá ukrajinka se 4kama silikonama...domlouvám OB s vystrikem do pusy za 800cz....sprcha rucnik ok...jdu na pokoj...skvělá obíračka....pak si reknu o masaz asi 4min...umí docela dobře....vnímavě....otáčím se a bere do pusy mého hasiče....hezky si s ním hraje...nebylo to tak skvělé jako poprvé ale slo to...sáhnu ji na Anču...je mokrá....sama se otáčí ke mě a dáváme 69...po pár minutách se mazlím s její Aničkou všemi směry a ona s mým hasičem....za chvíli můj hasič stříká 4-denní dávku DNA do její pusinky...nenápadně vyplivne do ubrousku..utře helmu mého hasiče...a já spokojene odchazim asi za 20min...vzájemne si podekujem...

Noru zdar a výstřiků do pusy zvláště xxx65
to samé jako výše u phantomhell... přidej prosím fotky, linky budou za chvíli mrtvé a bez fotek tyto recenzi mají nulovou užitnou hodnotu... xxx22
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Itsatrap
Přidavač
Celkem hodnocení: 483x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 160
Registrován: 09 srp 2017 12:14

Příspěvek od Itsatrap » 09 zář 2017 01:39

Tak teď jsem se ale nas*al.
Psal jsem své první recenze zde na webu. Krásně napsané, sám jsem čuměl, co ve mě je a když jsem dal náhled, tak mě to odhlásilo
a já neměl zkopírovaný text... xxx53

Vezmu to teda už jen ve zkratce, protože takovou dobu už tomu dát znova nechci XXX36

Anetka Ládví
edit: Link už nefunguje., co se dívám.
Měl jsem docela očekávání, těšil jsem se, chtěl jsem ohřát krocana. No byla to otočka.
Fotky jsou staré, postava taková pěkná už není, horší bylo, že byla neupravená, nenalíčená a mě se v obličeji vůbec nelíbila.
Za takovou holkou bych se nikdy neotočil. Takže jsem se omluvil a šel pryč.

No, jelikož jsem byl stále na ládví, tak volba padla na Lucku, 733 488 781
https://www.sex.cz/692566?Kraj=praha&SN ... 454872&S=1
Hezká Milfka,o něco starší než udává, ale pěkná, drobná opálená. Přivítala mě v prádle, takže super.
Celou dobu milá, povedlo se mi ji kolikrát i rozesmát, ale jinak se moc nesměje teda.
Hodina 1500,- OB nedělá, nic jiného mě nezajímá. Libání dle sympatií v ceně, ale klasika.. Pusinkování, i když jsem ji při mrdačce rozvášnil, stále jen lepší pusinkování. Jeli jsme 45 minut v kuse, já si to užil. Žádná divočina, ale docela vášnivý klácení, kdy mi i připadalo, že mě chce opravdu ojet tak, aby se mi to líbilo. No jo, kdo by taky nechtěl, když by mě viděl xx08 .
Pro mě jasný opáčku, jen mám zatím teď jiné vyhlídnuté.


U Nikol, 731 876 091
https://www.sex.cz/618285?Kraj=praha&SN ... 15000&S=15
Tady jsem se bál, pár negativních příspěvků na jiných webech jako například že po domluvě nezvedá telefony atd.
U mě proběhlo vše v pohodě, samozřejmě si mě zkontrolovala přes ulici, protože když jsem volal, že jsem tu, tak to byly dveře naproti, ale co.
Otevřela mi fakt pěkná baba, mě se tyhle ženský prostě líbí. Vysoká blondýna s hezkým obličejem a smála se. Celou dobu byla milá a přívětivá.
Hodinka 1500,- OB nedělá, což mě s*ralo strašně moc, protože od ní bych to opravdu chtěl, ale i tak jsem zůstal.
Po mé a její sprše přišla v černém síťovaném body. Bylo to rajcovní a sexy, ale účel to mělo asi skrýt bříško. Žádné špeky či tak, ale kůži po dětech, nebo možná po rychlém zhubnutí? Nevím. Nevadilo mi to. Zbytek je top. Kozy na který já jsem, pěkný, měkký na omak, ale pevný. Prostě super.
Jen jsem nikdy neviděl takovéhle jizvy. Přidám výstižný popis xx08 zcela lehce představitelný.. jako by od bradavky dolů měla zavěšenou(nakreslenou) kotvu. xxx50 Nic, to se zahojí. Já si to užil náramně, sama měnila polohy, ptala se mě jak ji chci a co třeba tohle. Bylo to dobrý, já opakuji. Někdy.
1 Obrázek
Naposledy upravil(a) Itsatrap dne 09 zář 2017 12:28, celkem upraveno 2 x.

Severak
Začátečník
Celkem hodnocení: 85x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 54
Registrován: 17 dub 2017 21:00

Příspěvek od Severak » 09 zář 2017 08:26

Itsatrap píše:
09 zář 2017 01:39
Tak teď jsem se ale nas*al.
Psal jsem své první recenze zde na webu. Krásně napsané, sám jsem čuměl, co ve mě je a když jsem dal náhled, tak mě to odhlásilo
a já neměl zkopírovaný text... xxx53

Vezmu to teda už jen ve zkratce, protože takovou dobu už tomu dát znova nechci XXX36

Anetka Ládví
https://www.sex.cz/821892?Kraj=praha&SN ... 719217&S=1
Měl jsem docela očekávání, těšil jsem se, chtěl jsem ohřát krocana. No byla to otočka.
Fotky jsou staré, postava taková pěkná už není, horší bylo, že byla neupravená, nenalíčená a mě se v obličeji vůbec nelíbila.
Za takovou holkou bych se nikdy neotočil. Takže jsem se omluvil a šel pryč.

No, jelikož jsem byl stále na ládví, tak volba padla na
https://www.sex.cz/692566?Kraj=praha&SN ... 454872&S=1
Hezká Milfka,o něco starší než udává, ale pěkná, drobná opálená. Přivítala mě v prádle, takže super.
Celou dobu milá, povedlo se mi ji kolikrát i rozesmát, ale jinak se moc nesměje teda.
Hodina 1500,- OB nedělá, nic jiného mě nezajímá. Libání dle sympatií v ceně, ale klasika.. Pusinkování, i když jsem ji při mrdačce rozvášnil, stále jen lepší pusinkování. Jeli jsme 45 minut v kuse, já si to užil. Žádná divočina, ale docela vášnivý klácení, kdy mi i připadalo, že mě chce opravdu ojet tak, aby se mi to líbilo. No jo, kdo by taky nechtěl, když by mě viděl xx08 .
Pro mě jasný opáčku, jen mám zatím teď jiné vyhlídnuté.

U Nikol
https://www.sex.cz/618285?Kraj=praha&SN ... 15000&S=15
Tady jsem se bál, pár negativních příspěvků na jiných webech jako například že po domluvě nezvedá telefony atd.
U mě proběhlo vše v pohodě, samozřejmě si mě zkontrolovala přes ulici, protože když jsem volal, že jsem tu, tak to byly dveře naproti, ale co.
Otevřela mi fakt pěkná baba, mě se tyhle ženský prostě líbí. Vysoká blondýna s hezkým obličejem a smála se. Celou dobu byla milá a přívětivá.
Hodinka 1500,- OB nedělá, což mě s*ralo strašně moc, protože od ní bych to opravdu chtěl, ale i tak jsem zůstal.
Po mé a její sprše přišla v černém síťovaném body. Bylo to rajcovní a sexy, ale účel to mělo asi skrýt bříško. Žádné špeky či tak, ale kůži po dětech, nebo možná po rychlém zhubnutí? Nevím. Nevadilo mi to. Zbytek je top. Kozy na který já jsem, pěkný, měkký na omak, ale pevný. Prostě super.
Jen jsem nikdy neviděl takovéhle jizvy. Přidám výstižný popis xx08 zcela lehce představitelný.. jako by od bradavky dolů měla zavěšenou(nakreslenou) kotvu. xxx50 Nic, to se zahojí. Já si to užil náramně, sama měnila polohy, ptala se mě jak ji chci a co třeba tohle. Bylo to dobrý, já opakuji. Někdy.

Tvl Hank to píše kolegovi a ty uděláš úplně to samý
Za prvně nikdo tě nenutí psát 3 recenze jako jednu.
Za druhý každá recenze aby měla nějakou vypovídací hodnotu by měla obsahovat jméno tel a fotky krom odkazu kterej bude za par týdnu třeba neaktivní .
Za třetí vychvalování hodně negativně recenzovaných holek , myslím Nikol, nedává tvý recenzi úplně tak dobrej kredit. Ve spojení s výše uvedeným to na mne působí , že to byl hlavní záměr toho příspěvku . ( to je můj pocit po přečtení tvé recenze)
2 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 09 zář 2017 09:30

Takze znova, pro vsechny natvrdly ktery nejsou liny napsat recenzi, za coz xxx22 , ale jsou liny si precist pravidla recenzniho vlakna:

READ THIS:
viewtopic.php?p=144#p144
2 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Tonyra
Přidavač
Celkem hodnocení: 584x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 180
Registrován: 11 dub 2017 05:32

Příspěvek od Tonyra » 10 zář 2017 14:09

Karolínka - Mazlivé studentky - +420 606 357 709

http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/78
http://tapky.info/?1121,karolinka-mazli ... -606357709

Myslím že ač už slečna působí delší dobu, má na ťapkách pouze dvě recenze. Jedna kladná a druhá méně. A tak jsem se chopil toho abych přiklonil misky vah na jednu či druhou stranu.
Takže objednání v pohodě, po telefonu asi hodinku do předu. Místo klidné, k parkování jsem využil rady z předchozích recenzí takže taky v poho. Zvoním dole, vpuštěn bez čekání, vybíhám do trojky a jde se na věc.
Po nesmělém zaklepaní mi otevírá Karolína. Podle fotek jsem si představoval něco malinko jiného, nicméně zůstávám. V obličeji žádná hvězda, postava v prádle dobrá. Fotky jsou její a váhy i míry asi souhlasí. Jediné co nesouhlasí je udávaný věk 25 let. Tam bych se nebál hádat jistě přes třicet.
Tak si mě odvádí na pokoj, domluva na hodinu 1200,- + análek(hlavně kvůli němu padla volba na Karolínu) 500,- Takže podle mě naprosto libová cena 1700,-/hodina
Sprška já, sprška Karolína obě mimo placený čas, což už dnes nebývá samozřejmostí. Karolína přichází v červeném prádle a sundává si sama podprsenku. Tady pro mě první zklamání. Při sundání kalhotek jizva po císaři, a ne zrovna pěkně vyholená - tato kombinace je pro mě druhé zklamání.
Jinak OB je v ceně takže Karolína se po chvilce mazlení poušti do orálu. Je taková klidná, spíše mazlivá, ale já měl chuť mrdat jako zvíře a tak sem si pohrál s tím jejím análkem. Nejprve prsty a pak už ocasem. Nechá si celkem naložit, takže za mě dobrá investice.
V mezičase se dá pokecat, druhé kolo sama navrhuje takže vše v pořádku. Ač tedy nebyla Karolína přesně můj šálek čaje, nakonec odcházím spokojen. Kdo vyhledává anál stejně jako já, nesmí Karolínu vynechat XXX36
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 11 zář 2017 09:06

Kelly, Top privát
http://www.tapky.info/?1211,kelly-top-p ... -774173618
http://www.topprivat.cz/kelly
tel. 774 173 618

Zážitek někdy z počátku léta. Smutný blues o mrtvým kocouřím ocasu, ani se mi nepostavil xxx57 Holka na první dobrou sympatická, vzhledově v obličeji kombinace mladé Alanis Morisette a Kirka Hammetta z Metallicy. Štíhlá figura. Věk 24 psanej na webu dle mýho nesedí, bude jí kolem 30ti nebo i přes. Kamarádskej přístup, ovšem při pozorném poslechu toho co říká si dovolím tipovat na její nesrovnanost s profesí. Ona není ťapina, ona je modelka a toto má jako zábavu, nikoliv jako zdroj příjmu. Jako nic ve zlým, ale dovolím si o tomto polemizovat. Jednak jsem takovou ještě nepotkal a druhak sex jako zábava prostě vypadá jinak. Nakonec ještě časová ojebávačka, samozřejmě s úsměvem na tváři, tak jako to modelky dělají xxx45 Jinak mi byl nabízenej anál, líbačka, myslím i OB, žádný zákazy jsem v průběhu neslyšel xxx51 Jo a holka měla bobra. PS: Ťapinkáři, jistě si tentokrát poradíš sám, viď xx25
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 11 zář 2017 12:51

Megan, Privát Sapphire
http://www.tapky.info/?1894,megan-sapph ... -773334020
http://sapphire-privat.cz/52-megan/sapphire-privatcz
tel. 773 334 020

Navštívena před dvěma měsíci ještě když si říkala Kiki, to už byl privát ELEO přejmenován na privát Sapphire a cena bůhvíproč zvýšená z 1500 na 1600 za hodinu xxx53 xxx57

Začalo to tak, že jsem vyrazil za nějakou novinkou do Privátu Grace na Flóře. Jméno si nevybavím a není to důležitý, protože ta dotyčná tam nevydržela déle, než jedno odpoledne. To, co jsem tam spatřil, mi způsobilo těžkej duševní šok, něco takové jsem na privátu ještě neviděl a doteď nechápu, jak mohlo takovou holku vůbec napadnout prodávat se za peníze. Utíkal jsem pryč s pocitem, že tam snad musej natáčet pokračování Star Treku či co, že to přece není možný xx16 xx16

Doslova otřesen jsem pak přejel na Palmovku do Sapphire za novou Kiki (aktuálně tedy Megan). je to taková holka odvedle, sympatická, žádná super kráska. Oblečená ve zvláštních volnejch hadrech, nic extra natož sexy, když to řeknu kulantně xxx12 Zůstal jsem. Pamatuju si, že mi tvrdila, že s gumou nekouří, divil jsem se tomu a ptal se jí několikrát jak to myslí. Prej, že prostě kouří jen bez gumy, leda by chlap opravdu neústupně trval na kouři s gumou (prostě se jí nechce ho vzít do pusy s gumou... a bez gumy zase jen za 500...). Já jsem žádné příplatky nechtěl a neústupnej jsem rozhodně nebyl, nevzal jsem ani líbačku, kterou též nabízela za příplatek. Vysvětlil jsem jí, že to nepůjde, doslova jsem naschvál a drze řekl "ty se líbáš jen za peníze? to máš blbý, to já se líbám když na to mám chuť" xx08 Ještě si vybavuju, že se omluvila, že ten den se nenechá lízat, raději jsem nevyzvídal důvod. Šukání si naopak vůbec nepamatuju, fakt se mi to zcela vykouřilo z hlavy, takže jsem se musel kouknout co píšu v uzavřený sekci: negeluje, nešuká špatně, mazlila mě, líbat se docela chtěla, já hajzl jsem dával hlavu na stranu... Prostě za mě to jednička s hvězdičkou za tu cenu 1600/hodina nebyla xxx51

Zajímavé bylo, že když jsem se s ní nedávno omylem znovu v podniku srazil a dal otočku, protože jsem čekal někoho jiného a nebyl nastaven na opáčko, tak mi přišla hodně zaražená, možná si ten zážitek na rozdíl ode mě pamatovala jako lepší, nebo nevím xx21 ale za mě to byl takovej průměr a důvod k opáčku za 1600 v základu není XXT02
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

dwein
Začátečník
Celkem hodnocení: 103x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 56
Registrován: 08 čer 2017 09:53

Příspěvek od dwein » 12 zář 2017 05:05

Ema - Alfa Beta
img0002.jpg
Po zkušenosti s Kate z Mladýh dívek jsem si řekl, že se na nořeni asi vykašlu ale no asi jsem tomu chtěl dát ještě šanci. xx16
Váhal jsem mezi Daisy a Emou, na doporučení od Kundery (děkuju vřele) jsem vyrazil za Emou.

Objednaní proběhlo v pořádku, holka si pro mě za malou chvíli přišla a vzala mě na pokoj. Optal jsem se jak se počítá čas a tak trochu mě zkusila vošmelit kdy a jak jsem tedy přišel. Upřímně nechápu proč platit za čas ve sprše svůj a její. No nakonec jsme dali kompromis a šli jsme na to.

Holka je mladá tipnul bych jí tak 23, roztomilá v obličeji, krásný vlasy a postavu, jo jsem na hubený. fotky ji ubíraj, v realu tak vychrtlá neni.

Nebudu tu rozepisovat co a jak jsme dělali, půjdu k věci. kouří obstojně, trochu bez fantazie ale když jí řeknete co a jak udělá to a chytne se jakou máte představu, šuká dobře, rychle, skoro bych jí dal do sekce GFE i když si to za peníze pořád nedokážu představit, od toho mám jiné. xxx50

Trochu jsem ji rozpovídal a ten její životní příběh jí nezávidím, je to chytrá holka a snaží se. Buďte na ní hodní i když si nechá pořádně naložit ale já jí nedokázal moc trápit. :)

Stihli jsme tři čísla. Doporučuju

obličej 2+
postava 1-
kouř 2-
sex 2
přístup 2
čas 3

Pro Ťapky.cz rozhodne pozitivní. Jo a není na čase trochu poladit ty vaše priváty fotky atd? :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lamik a 204 hostů