Recenze 2022

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
dude
Svačinář
Celkem hodnocení: 1297x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 283
Registrován: 15 srp 2017 14:07

Re: Recenze 2022

Příspěvek od dude » 11 kvě 2022 23:55

Mia | Moncheri | P4
https://www.sex.cz/privatekmoncheri
1200 Kč / půl hoďky bez extras
Screenshot 2022-05-11 at 23.32.19.png
Miu jsem píchal v Moncheri na P4, nicméně byla stažena ze soupisky, proto přikládám odkaz na její další šukštaci v Českých Budějovicích (https://www.eroticke-privaty.cz/miausti ... -pardubice). Nechám na moderátorech, jestli nepřesunout do příslušné sekce. Ale sem tam je i v Pardubicích a nevím kde ještě jinde, takže to je jak honit pytel blech, nebo Nanu Garnet s Daisy dohromady. A jistě se zase v Moncheri objeví. S Miou jsme se již před lety v Moncheri potkali a slušně si zamrdali, tak jsem hodil z nostalgie opáčko.

Ve ksychtu se mi vždycky líbila a pořád je pěkná. Zrzavé vlasy, bílý zuby, úsměv, kérky (spíše obrazy) všude. Nevím, jestli už tehdy měla plasťáky, ale tím, že má na nich dost svých žláz, tak jsou fajn na mačkání. Podvozek už je na mě trochu moc (ale to byl už kdysi). Jinak se opakoval scénář z minula. Hned se na mě sápe, líže koule a třísla, nemá problém, když ji plácnu přes prdel, chytím pod krkem, nebo přitáhnu za vlasy. Prostě člověk má pocit, že chce fakt mrdat. Dopřál jsem ji, co do ní vešlo. Na konci pěkná foukačka do trenek, jemně mi ho ještě honila, a pohledem si řekla, ať ji ještě prstím kundu s prstem v prdeli. Herečka dobrá. Představení mě bavilo xxx63 .
8 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

kunkyy01
Začátečník
Celkem hodnocení: 65x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 12 čer 2020 16:32

Příspěvek od kunkyy01 » 16 kvě 2022 23:14

Praha Linda Krymská.jpg
Jméno: Linda
Věk: 30+
Vlasy: černé
Prsa: 3
Telefon: 777 402 823
Placeno 30 min 800,- + 300 OB
Neinzeruje, ale funguje příležitostně na svém místě v Krymské.
Přepadla mě vlna nostalgie a rozhodl jsem se oprášit kontakt, který jsem hojně využival před kovidem. Linda byla vždycky usměvavá a dobře naložená. Svého času měla nejhezčí zadek v Praze. Nikdy nebyla prototypem modelíny 90-60-90 ale to mi vyhovovalo, protože mě berou prdelatý holky. Leta běží a je to sice poznat, je trochu oplácanější (doufám, že se neurazí), ale pořád v pohodě. Jakmile otevřela dveře a usmále se a okamžitě mě oznala, tak jsem věděl, že to bude dobrý. A bylo. Kouření takový něžný, ale to mě bere, takže sem ji za chvíli musel brzdit. Nasadila gumu, gel nepoužit a nasedla na mě. Vystřídali jsme několik poloh, honila si při tom frndu, povzbuzovala mě, bylo to takový živelný. Měl jsem pocit, že se udělala, což pak sama potvrdila. Zakončeno kouřením a vyhoněním.
Opáčko za mě ano.
Doporučit lze těm, kteří si nepotrpí na vyzáblé Barbíny.
Hodnocení 70%
11 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Sansnom
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 bře 2022 07:20

Příspěvek od Sansnom » 27 kvě 2022 13:40

Alenka / Alpin / P.4
https://www.sex.cz/762669?SFI=586&S=1
Poslední dobou většina místních lamentuje nad špatným výběrem dostupných slečen, případně nad cenami, které málokde jdou pod 2000 hod bez příplatků.
Situace sice není příliš dobrá, ale pořád lze ještě najít v hlušině diamant.
V posledních cca dvou měsících jsem ho našel, a to celkem třikrát.

Dnes představím první kamínek.
Jedná se o Alenku z Alpinu.
Když jsem za ní šel, věděl jsem z jedné recenze, že má dokonalou postavu.
To se potvrdilo, delší vlasy neurčité barvy (tvrdí, že je zrzka) a pozitivní přístup k sexu, byl další poznatek. Už přivítání s pusou, ruka a úsměv naznačilo, že návštěva bude dobrá volba. Je to mazlivka, což je pro mně další plus.
Řekl jsem jí, že jsem někde četl, že je docela divoká. Odpověděla, že je celkem submisivní, ale když ji někdo vezme pořádně do ruky...
Tak jsem ji vzal, a jakmile nasedla na koníčka, potvrdilo se, že je to zrzka.
Ještě k HW. Postava dokonalá, tvář podle mě téměř taky, mladá svěží pleť, úsměv a šelmovsky přimhouřené oči. Co dál chtít?
Nic neflákala, odpadl jsem sám.
Pokec, jak s dobrou kámoškou. SW ok, ale možná, že toho o sobě řekla až moc, asi ji budu muset varovat, že je moc upřímná. Možná proto, že není z Prahy, ale odkud je, neprozradím. Říkala, že věk odpovídá inzerátu, že je po škole.
Padlo pár pus při akci, ale nic jsem nepřiplácel, 69 je v ceně. Základ 1600/hod byla dobrá investice, na kterou budu ještě dlouho vzpomínat.
Opakování téměř jisté.
2 Obrázek 17 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Shepard
Začátečník
Celkem hodnocení: 375x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 51
Registrován: 22 úno 2022 21:08

Příspěvek od Shepard » 31 kvě 2022 20:16

Eva - Club Holy
https://www.clubholy.cz/eva/
Výška 175 cm, prsa č.1
Váha 55 kg
Věk 26 let - blond
Ceny 1000/1500 za 30/60 minut
+420 605 556 080

Zdar pánové.

Eva je v Holy nová, takže objednání pro jistotu den předem. Komunikace s privátem na velmi dobré úrovni xxx63 Hodinu předem potvrzuji a vyrážím do Holyně. Kdo by nevěděl, privát se nachází v rodinném domě. Parkovat lze buď na dvoře po vpuštění přes bránu (občas čekačka dokud vám někdo otevře), nebo kdekoli na ulici. Po příchodu volám operátorku, že jsem na místě. Nejprve nechávám vejít dovnitř kolegu norníka, který přišel přede mnou. Potom chvíli čekám před dveřmi a přichází další kolega norník. Ten si rovněž drží taktický odstup a čeká, až se vypařím. Diskrétnost a organizace příchodů a odchodů není silnou stránkou Klubu Holy. Osobně mi to nevadí, nejsem veřejně známá osoba ani celebrita.

Otevírá mi Eva ve spodním prádle a tenkém župánku. Holka vypadá dobře, nálada také dobrá. Udávané parametry sedí. Eva je vyšší blondýnka. Štíhlá, ve tváři lepší průměr až lehký nadprůměr. K věku je potřeba 1-3 roky pár let připočítat. Strašně mi vizuálem i řečí připomínala jednu kolegyni z práce, kterou jsem vždy chtěl ošukat. Takže jsem byl docela nadšený. Po vyzutí bot mě vede na pokoj. V něm standardní výbava s velkou postelí, nic nevrzalo. Za zmínku stojí i 0.5l láhve s vodou pro klienty xxx63 Světlo bylo na můj vkus dostačující. Po předání peněz se svlékám a chvíli čekám na sprchu. Koupelně a sprše nemám co vytknout. Bylo čisto, voda tekla dle očekávání.

Akce začala tím, že jsem ani nestihl dát povel, a Eva si mě hned začala všude líbat a hladit. No fajn. Tak si mě chvilku vychutnává. Pak přišla řada na mě. Dávám jí dolů spodní prádlo a pro změnu si ji hladkám a líbám já. Eva má hladkou pokožku. Na břiše poněkud volnější kůže. Má širší pánev. Zadek na můj vkus plošší. Lízačka povolena. Všechno dobře chutnalo a vonělo. Po chvíli mi nasazuje kondom ústy. Přesně tak, jak se to má dělat. Pak chvíli pre-koitální kuřba, která neurazila ani neoslnila. Začínáme šukat. Pocitově super, nic nedrhlo ani nekousalo. Eva byla při sexu velmi vášnivá. Celou dobu si mě všude líbala, hladila, toulila se ke mně. Zvukový projev tišší a přirozený. S polohami problém nebyl, všechno dělala ochotně. Ve správný okamžik sama vyvíjela aktivitu a do rytmu přirážela zadkem. Po akci zbyl čas, který jsem využil pokecem. Eva nejenže skvěle šuká, ale je také inteligentní, pragmatická a vyrovnaná. Potom ještě sprcha a odchod. Čas dodržen.

Toto byl výborný zážitek. Takový GFE level jsem za posledních pár let zažil asi jen u Anastázie v Grace. Eva dobře vypadá, má skvělý přístup. Nemám co vytknout. Asi jen to, že prostě není 18letá sexbomba. Žádné zákazy ani ojeby se nekonaly. Doporučuji a v budoucnu si to s ní rád zopakuji.

Hodnotím 8.5/10
Placeno 1500/60 minut
17 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Sansnom
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 bře 2022 07:20

Příspěvek od Sansnom » 01 čer 2022 15:19

Tak dobrá, když už je to venku a kolega (Shepard) výše mne předběhl, představím druhý kamínek.
Ano, jde o Evu z Holy.
https://www.clubholy.cz/eva/
Celkem lze souhlasit s postřehy kolegy přede mnou, jen bych opravil jeho názor, v obličeji je totiž jednoznačně nadprůměr. Přístup opravdu super, nelze co dodat.
Jediné mínus bych snad měl k postoji, že 69 je součástí příplatkové služby, třeba líbání, prý ji to poradily kolegyně. Je to možná detail, ale mě to vadilo, i když jsem si nakonec líbání připlatil, protože to zkrátka nešlo jinak.
S věkem jsem si nevěděl rady, poté co mi popsala svůj komplikovaný život a nynější situaci. Pragmatická zcela jistě je, ale vyrovnaná se svou situací určitě ne a bojuje s tím. Říkala, že bude tento týden max. dvakrát zkraje týdne, zatím to vypadá, že byla jen včera a dnes, a pak? Takže je docela možné, že už brzo nebude. Bylo by to škoda, na druhou stranu ji to přeji.
Byl jsem za ní dvakrát, a bál jsem se jít potřetí, bylo by to pro mne nebezpečné.
Za cenu 1500 v základu je to luxusní volba. To je snad první situace, kdy by mě cena až tak nevadila.
Děkuji zmíněnému kolegovi přede mnou, nemusím se proto dlouho vypisovat.
Evě samozřejmě přeju hodně štěstí.
9 Obrázek

Sansnom
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 bře 2022 07:20

Příspěvek od Sansnom » 08 čer 2022 12:22

Původně jsem zmínil tři kamínky v hlušině, dnes bych mohl bez váhání jmenovat pět kousků.

Dnes představím třetí kaminek, jsem však přesvědčen, že pro řadu kolegů ne neznámý, jen si to syslí. Jedná se o Alex z Grace.
http://privatgrace.cz/slecna/alex/
Pro mne ideál, drobnější štíhlá postava, blondýnka, ale přesto inteligentní a bez problémů komunikativní. Od první chvíle jsem se s ní cítil v pohodě, mládí, přirozená inteligence, vstřícné chování, dokonalá postava a pohledná tvář je pekelná kombinace, která na mne účinkuje.
Četl jsem nějaké recenze, byly pozitivní a já s nimi souhlasím. Snad jediné, co lze vytknout je čas/dny, kdy je dostupná. Zatím to bylo vždy jen o víkendu, což mi nevyhovuje. Ale vzhledem ke stavu mé peněženky, zaplaťpánbůh za to.
Byl jsem dvakrát, podruhé už jako fakt dobrý kámoši, legrace, pohoda a dobrá nálada.
To vše bratru za 1700 Kč za hod. 69 je v základní ceně, líbání je příplatek, který jsem nevyužil, protože to nebylo třeba.
Řekl bych, že slečna reaguje tak, jak k ní klient přistupuje. Nemohu proto zaručit, že se bude každý cítit tak, jako já. Rozhodně to není nějaká subinka nebo odevzdaná ťapinka, co čeká jen na peníze. I když tak na první pohled může působit.
Já si však v žádném případě ani jednou neměl nač stěžovat.
11 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 10 čer 2022 20:10

Didy, Alpin - 776568067, https://www.sex.cz/905451

Po hodně dlouhé době jssem se odhodlal k návštěvě nové holky. Volba padla na Didy z Alpinu i díky jejím pozitivním recenzím. Objednání v pohodě, otvírá mi taková dobře stavěná holka. Není žádný tintítko - docela vysoká, k tomu větší prsa a celkově ženská postava. Uvedenýmu věku se dá věřit. V současnosti má kratší vlasy než na fotkách. Vítá mě s úsměvem a velmi příjemně, takže domluva na hodině, rychlá sprcha a jdem na to. Nějaký mazlení, lízat se nechala, prsty dovnitř ne. Sehrála mi orgasmus, ale moc jsem jí to nežral. Pak orál z její strany, zažil jsem lepší i horší, docela dost (a razantně) přihoňovala. Šuk tak nějak obdobně. Žádná trága s odvrácenou hlavou a křečovitě zavřenejma očima, ale taky žádná supef GFE jízda.

Jak už psali předchozí recenzenti, pokec dobrej, dá se s ní mluvit.

Objektivně bych to sesumíroval jako lehkej privátovej nadprůměr. Asi jsem ale už nějak rozmazlenej, subjektivně mi něco chybělo, vysypal jsem, ale nedostal jsem nic "navíc" a nemám důvod se vracet.

Placeno 1600 Kč za hodinu bez příplatků.
didy.jpg
didy2.jpg
13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Jacob1111
Přidavač
Celkem hodnocení: 425x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 126
Registrován: 08 kvě 2019 17:11

Příspěvek od Jacob1111 » 11 čer 2022 08:30

Deniska - Mazlivé studentky

https://www.tapky.info/?111,deniska-maz ... -606357709
http://www.mazlivestudentky.cz/cs/

Tel.: 606 357 709

Velikost poprsí: 2
Barva vlasů: Blond
Výška: 168
Váha: 50
Věk: 31

Až na ten věk ťapinometrie sedí. Řekl bych, že 40 byla již překročena. Deniska je zachovalá MILFka, která je svému privátu věrná už dlouho...na ťapkách recenze od 2012, z toho drtivá většina pozitivní. Takže taková sázka na jistotu. xx21

Na tomto privátu jsem byl poprvé...nedělají rezervace dopředu, objednání pouze ten den. Že by byl privát plný studentek to ani náhodou. Když už se najde něco zajímavého, tak musíte být opravdu rychlý, nebo stálák jinak je vybookováno. Takže pro mimopražské mizivá šance. Nicméně drží přijatelné ceny, ale taky příplatky za kdejakou kokotinu. xxx12

Domluva s Deniskou na 45 min (1300) + OB (400) + výstřik do pusy (300).
Otevřela mi příjemně naladěná. Lehké GFE mixnuté s profi přístupem. Už prý nebývá tak často a bere to spíše jako brigádu.
Cítil jsem se s ní v pohodě. Odvařený jsem z ní nebyla ale bylo to fajn. OB dělá poctivě, určitě nadprůměrně.
Vyzkoušen klasický trojboj. Když byla nahoře, tak mě to moc nebralo, misio bylo už lepší, ale zezadu jsem si to užil nejvíce...ačkoliv zadek už samozřejmě není tak pevný, ale když ji ohnete, tak je to ok. Navíc jsem ji mohl pozorovat i v okolních zrcadlech. xxx63
Střik do pusy proběhl tak, že ona ležela a obkročmo nad ní jsem si vyhonil do její pusy. Bohužel málokteré se to podaří při orálu. Moc jsem si to ale neužil, protože se bála, aby ji to neskončilo na obličeji, údajně kvůli alergii.

Shrnutí: Návštěva u Denisky byla fajn, ale zároveň nic na co bych vzpomínal.
Doporučení: Asi ano, ale popravdě kdo ještě u ní nebyl že? xxx03 Opakování ale neplánuji.
Hodnocení: XXT03
1 Obrázek 8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Shepard
Začátečník
Celkem hodnocení: 375x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 51
Registrován: 22 úno 2022 21:08

Příspěvek od Shepard » 12 čer 2022 12:10

Andrea - Club Holy
https://www.clubholy.cz/andrea/
Výška 168cm
Prsa č. 2
Váha 53 kg
Věk 20 let
Ceny 1000/1500 za 30/60 minut
+420 605 556 080

Zdar pánové.

S několikadenním předstihem jsem se konečně objednal k permanentně vybůkované Andree z Holy. Komunikace s privátem výborná. V den akce hodinu předem potvrzuji, operátorka také. Před barákem volám, že jsem na místě. Otevírá se mi brána. Chvilku ještě čekám na dvoře a potom mi otevírá Andrea.

Holka je to hezká. Bruneta, hnědozelené podlouhlé oči, definována čelist. Kolegovi Karl_Bergzeug trochu připomínala Annet X, mně zase Nanu Garnet, kterou bych také rád ošukal. Ale ne že by tento typ holek byl můj šálek kávy. Věk 20 je přikrášlený, ale uvěřitelný. Výraz tváře mladistvý, roztomilý a energický. Nálada dobrá. Takže po rychlém představení sundávám boty, na pokoji předávám peníze a jsem vyslán do koupelny. Sprchy v Holy nemají dvířka ani závěs, takže na zemi je pravidelně rozlitá voda. Jinak vše funkční a čisté.

Po návratu na pokoj dobrých 5-10 minut čekám na Andreu. Začínám mít obavy z časového ojebu. Konečně přichází. Na úvod pokec a rozbalovačka z černého županu. Postavu má podle očekávání, cca jako na fotkách. Andrea je dobře stavěná, není žádné tintítko. Moc tuku na sobě nemá. Pokožka hezká a voňavá. Sem tam kérka, ale nic, co by rušilo. Po kompletním odstrojení se mazlíme a líbáme na posteli. Andrea byla pěkně vzrušená. Soudím, že sympatie byly na obou stranách. Pokračuji tím, že jí lížu obě dírky. Obě byly estetické a hezky žensky voňavé. 69tka také super. Kouření bylo decentní a mít u toho ve tváři její krásný podvozek byla jedna radost. Čas už byl pokročilý, tak velím, že se jde šukat. Andrea je pěkně úzká, takže dostat do ní ptáka mi chvíli trvalo. Měl jsem kondom ne zcela adekvátní velikosti mého nástroje, takže šukat její úzkou píču nebylo úplně košer. Přemýšlím, že konečně zainvestuji do vlastních kondomů. Každopádně pak se to nějak rozjelo a sex s Andreou byl skvělý. Hladila jsi mě po těle, po vlasech, líbali jsme se. Byla aktivní a snažila se spolupracovat. Zvukový projev výrazný se stupňující se tendencí. Ale nepřišlo mi to nepřirozené a vyloženě rušivé jako například u (dnes už ex) Rebeky. Vystřídali jsme trojboj a mou oblíbenou zezadu vleže. Po zakončení (do kondomu) Andrea nikam nespěchala. Posledním bodem programu byl post-koitální pokec. Andrea je docela upovídaná a ráda mluví o sobě a o svém životě. Až do takové míry, že nějak neřešila čas. Takže privát jsem opustil asi po 1h20m od příchodu.

Toto byl další skvělý zážitek z Holy. Je mi jasné, proč je problém se k Andree dostat. Kromě toho, že je kočka, má skvělý přístup ke své práci. Je sexuální, výborně šuká a je příjemná společnost. Jediným negativem byl ten kondom. Takže Andreu doporučuji vřele, ale osobně nebudu opakovat ze dvou důvodů. Za prvé, Andrea navzdory tomu, že je krásná, není vyloženě můj typ. Pro některé z vás to asi bude nepochopitelné, ale já prostě preferuji holky s pořádným zadkem a mírně vyšším procentem tělesného tuku, než má Andrea. A ideálně blondýny. Za druhé, na trhu ještě je plno ťapek, které chci vyzkoušet a pravidelně přibývají nové a mizí stávající. A nějak jsem se časem přeorientoval z režimu navštěvování stáláček do exploračního režimu. A to jednak z důvodu, že mi mizely holky, které jsem chtěl navštívit, tak i z důvodu nežádoucích emocí, které časem vznikají.

Hodnotím 7.5/10
Placeno 1500/60 minut
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Ccb
Začátečník
Celkem hodnocení: 138x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 13 srp 2019 17:48

Příspěvek od Ccb » 14 čer 2022 22:40

Rebeka - ex Club Holy
Tel: 771 217 011
1000/30, 1500/60

Holyňská superstar v Holyni skončila a jede sama na sebe v autě.

Komunikace po telefonu, domluva v pohodě den předem na auto (je mimopražská, ale Praha je holt business centrum, tak dojíždí za prací XXX36 ).

Vyzvednutí na Smíchově, přejezd za small-talku na místo činu. Předání těžce vydělaných peněz (frajerská sockapůlhodina, bo na hodinu není, inflace, benzín a tak xxx03 ). Ošahávačka, svlíkačka, slečna reaguje pozitivně. Kuřba dobrá, standard na co jsem od ní byl zvyklý z privátu (jestli jsou příplatky za orál bez jsem nezjišťoval, stejně na něj nemám prachy), kvalitu služeb evidentně drží. Nicméně kvůli tomu tady nejsme, velím nasedni, což bylo s nadšením splněno, následovalo sportovní rodeo, které má Rebeka v sobě. Přesun do misonáře, kde za chvíli při pohledu na tu nádhernou holku pod sebou potupně předčasně plním gumu. Rebece to evidentně nevadí, jenom se šibalksy usmívá xx08 Odvoz zpátky na Smíchov, pac a pusu na rozloučenou a někdy příště.

Nutno zmínit že zde již několikrát zmiňovaný poďobaný obličej je za mě subjektivně lepší, ale stále je vidět. Nicméně postava holky kvůli který chlapi mění závěti se nezměnila a jakýkoliv jebák na tváři více než kompenzuje.

TLDR: Naprostá spokojenost s nádhernou sexbombou. Opáčko jisté.

Peace nebo piss dle preferencí,

CCB
10 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
slif
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 2113x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 14x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 891
Registrován: 11 dub 2017 09:25

Příspěvek od slif » 16 čer 2022 11:25

Dovolte mi ještě jednu zprávu. Vzhledem k rostoucímu věku a klesající kondici dost možná poslední.
Královna negativních recenzí slečna Vanesa, privát Club Holy https://www.clubholy.cz/vanesa/ tel. 605 556 080.

Asi jsem, jako již poněkolikáté (viewtopic.php?p=14804#p14804) narazil na jinou slečnu než předchozí recenzenti. Ti psali o neochotě, dominanci, zakazování všeho možného. Já jsem se setkal s milou a vstřícnou slečnou, chytrou a sečtělou. Postava krev a mléko plus, snědá pleť, pohledný obličej, dlouhé černé vlasy (vlastní, ne prodloužené).

Ačkoliv k naplnění účelu schůzky s oboustranným potěšením došlo, většinu času jsme prokecali. Ono s ní bylo o čem. K tomu příjemné přitulení s funěním na krk, dobře zahrané GFE. Zafungovala spíše jako společnice než jako souložnice a mně to vyhovovalo.

Doporučení asi jak komu. Ona sama dává přednost starším pánům se slušným chováním. Opakování již několik proběhlo a doufám ještě nějaké bude.

Poznámka k privátu: Byli jsme na pokoji v patře s vlastní koupelnou. Také tam byla příliš měkká postel. Jinak organizace bezchybná.

Ťapinometrie: 165/59/4/25 s obvyklými privátovými konstantami.
Prováděné činnosti: Ližba, prstění, hračky, OB, klasika.
Nepovolené činnosti: Líbání.
Cena: 1500/hod. + 500 OB
Doprava: Autem bez problému včetně parkování na dvoře podniku, MHD asi 15 min. pěšky od nově zřízené zastávky tramvaje č. 5.
IMG-20220130-WA0001.jpg
IMG-20220130-WA0000.jpg
13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nevěřím ničemu, co pět dnů krvácí a přitom nezemře.

Sansnom
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 bře 2022 07:20

Příspěvek od Sansnom » 16 čer 2022 13:24

V úvodním dílu mého povídání o diamantech jsem zmínil tři kamínky, poté jsem uvedl již pět, za chvíli to bude třeba na náramek.
Rozhodl jsem se představit čtvrtý kamínek, kterým je Patricie z Pusinek, U Plynárny, tel.: 608 268 394.
Vlastní stránky privát na Praze 4 už (zřejmě) nemá, takže:
https://www.sex.cz/349242?SFI=174&S=3
Patricie, věk si už nepamatuji, ale vejde se s rezervou do 25 let, vlastní štíhlou postavu, je to tmavovláska, bylo tam dost šero (není divu, jsou to sklepní prostory) takže přesnou barvu neznám. Tvář má slečna s poněkud exotickými rysy, ale pohledná rozhodně je.
Tvrdí, že dělá v IT (záměrně jsem nenapsal pracuje) a po několika testovacích dotazech toto nevylučuji. Ale nebyl jsem tam kvůli probírání vlastností iOS (i když i kvůli tomu tam prý je).
Byl jsem u ní dvakrát, návštěvy tak cca 2 měs. zpět. Poprvé vynikající zážitek, podruhé už to logicky nešlo překonat, takže pocit slabší.
Delší dobu jsem o tom přemýšlel a dospěl k názoru, že poprvé šlo o pokec kombinovaný skvělým sexem. Jenže podruhé jsem, namlsán, tam přišel za sexem, takže mělo jít o sex kombinovaný s pokecem. Patricie udělala vše, co jsem chtěl, ale nějak to nemělo jiskru. A když výsledkem bylo, že si Patricie postěžovala, že ji bolí záda, čemuž jsem se sice na jednu stranu nedivil, na druhou mě však její reakce poněkud zklamala (možná jsem příliš ješitný). Ale on se vrchol těžko překonává, nebo jen neměla den.
Nicméně ke kamínkům ji mohu bez váhání zařadit.
Cena 1500 za hod. bez příplatků je pohoda.
Pochvalovala si, že dělá i SM v tom smyslu, že prý za ní chodí manažeři a podobní ..., kteří se živí buzerací, tedy řízením podřízených.
A jsou prý z toho tak vyšťavení, že musí dostat nařezáno. Pak teprve jim je dobře.
A že prý po mně už tam bude mít dnes jen tyhle... zákazníky, se kterýma nemusí ani spát.
Mě toto nic neříká, taky nikoho neřídím/nebuzeruju, ale pokud má někdo zájem...
4 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 16 čer 2022 15:31

Sansnom píše:
16 čer 2022 13:24
Rozhodl jsem se představit čtvrtý kamínek, kterým je Patricie z Pusinek, U Plynárny, tel.: 608 268 394.
Za Patricí jsem byl také, teď koukám, že jsem tu o tom nenapsal. Byl to tehdy moc dobrý zážitek, bylo to hned ze začátku její kariéry, jeden z prvních dnů co byla v inzerci. Nikam nechvátala s časem, také jsme dobře pokecali, sex s ní byl jak mrdat panu bez blány, prostě holka s nulovou zkušeností co byla hotová prakticky ze všeho, co jsem dělal. Čas se neřešil, příplatky se neřešily, prostě vše velmi přirozené, žádná kurva. Nikdy jsem za ní už pak nešel, nebyl čas, nebyla nálada, ale co jsem tak slyšel ze svého okolí tak časem přestalo být o co stát, holka se velmi rychle naučila svému řemeslu a z udivené začátečnice, co neví zda tam vydrží do druhého dne, se velmi rychle stala kurva, zde se to údajně zkazilo velmi rychle. Opakování tedy už nikdy neproběhlo a neproběhne, zůstal jsem u té první návštěvy xxx51

Placeno 1500 xxx63
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
LarryBird
Začátečník
Celkem hodnocení: 427x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 81
Registrován: 05 pro 2018 08:51

Příspěvek od LarryBird » 16 čer 2022 17:25

Bianca, Privatescort, http://www.privatescort.cz/bianca-new tel. 720517156
(tematicky patří mezi otočky, ale nechte to tady, je to víc na očích)

Itale, strč si laskavě tuhle starou vyjetou fuchtli do prdele xxx28 To je drzost, co za 1000/1500 nabízíš. Kolík tý bábě je? 40? 45? 50? Ošklivá je jako noc, vykroucená je jako zasloužilá fetka, posmrkává (má nafedrovanej rypák?), dopíče jak tohle může někdo soudnej opíchat? A za prachy? Ses posral ne? xxx28 xxx28 xxx28
1 Obrázek 1 Obrázek 13 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
https://youtu.be/mLVj4uzrSDY?t=170

Olas
Začátečník
Celkem hodnocení: 3x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 čer 2022 23:02

Příspěvek od Olas » 18 čer 2022 08:12

Club Holy
Simona
172cm, pr.č.2, 64kg, 32 let
https://www.clubholy.cz/simona/

V clubu jsem byl prvně. Komunikace super, dokonce po obsazeném tel mi volaly zpět. Což mě celkem překvapilo, hodnotím kladně. Další plus, že mají parkování na dvoře, takže komu není příjemné, když musí stepovat před dveřmi a přijede autem, posedí si skrytě v něm než se vrata otevřou.
Dům se dá najít snadno, Holyně je mil čtvrť, každý barák jak nový a tenhle dům se jaksi vymyká. Ale pro jistotu je to č. 5/4.

Simona mi přišla otevřít. Hned na první celkem překvapení, jak se fotky lišej od reálu. Teda fotky její jsou ťapimetrie sedí, ale ten zadek jsem nečekal. Na fotkách to není vůbec poznat. Na mě teda moc. Nicméně jsem nováček a dlouho jsem nebyl v náručí nějaké pani, tak na otočku ani nepomyslím. Po cestě na pokoj přemýšlím co od ní vlastně budu chtít, ale na sex do tohohle pozadí se mi nechce.

No abych jen nekritizoval. Simona je super GFE, hned poznala moje překvapení, vybalila to na rovinu “z čeho jsi tak překvapený”, tak nechci urazit a říkám , že jsem nezkušený, že jdu prvně. Hned “aha takže panic”. To mě rozesmálo, že používá hantýrku tady z fóra.
Na pokoji na mě hned vybaluje, co chci. Po cestě jsem vymyslel, že by mě mohla namasírovat a pak zakončit OB do pusy. Do pusy to nedá , ale s OB no problém a masáží taky. Sama navrhuje , že to zkombinujme i s klasikou za stejnou cenu, jakože pro panice, jinak bych si za masáž měl připlatit. Tak nevím jestli to byl jen trik a nebo fakt cena pro nováčka. Ale typoval bych, správně je za A. Platim 1800.- za 45 min.
I když jsem si představoval hodinu, tak ten čas jsem přijal, přijel jsem pozdě, moje chyba. A taky jsem nehlásil do telefonu. Což jsem se zde zpětně dočetl v sekci Ojeby….., že se to má. Fajn, začátečnická chyba. Ale chybami se člověk učí. A taky , že je lepší přijet o něco dříve než na smluvený čas.

Simona mi podala ručník, byl jsem v pokoji s vířivkou. Nemusel jsem do trojsprchy. Ale zas , kdyby došlo k setkání, tak prostor pokecat o holkách, a předat si doporučení XXX36
Dal jsem sprchu. K Ojebu “přišla až za 10 min atd” nedošlo, přišla hned jak jsem se dosprchoval. Byla taková direktivní. Čekal jsem na gauči a po příchodu, “skoč mi na postel povaleči” jsem provedl pokyn. Ale říkala to s úsměvem a takovým veselím tónem.
Před masáží jsem se zmínil, že na masáži už jsem byl, tak přiznala, že tohle bude spíš takový patlání. Což se mi líbylo, že je upřímná a na nic si nehraje.
Po zádech si mě otočila a šla hned na věc, velmi příjemně. Olejíčkem mi ho hezky v klidu jemně hladila, po erekci fajn jemná a pomalá masáž žaludu, to mám rád. Plynule přešla do OB. Žádný střeštěnosti, krásný GFE tempo, žádný přihoňování. Ptám se jestli zvládne hluboký, to ne. Tak řeknu jen co zvládne, tak to zkusí, jednou, ale pak toho nechá. Je vidět , že jí to nedělá dobře. Každopádně xxx63 za snahu. Hezky to střídá, chvilku pusou, pak hladí rukou, oční kontakt, usmívá se. Mám pocit, že jsem v dobrých rukou a že na poprvé mám kliku na holku, která se dobře stará o klienta.
Tohle zvládnu cca 5 min a je vymalováno. Každopádně při sypání se mi o něj hezky stará, abych se ze sebe dostal pěkně všechno co jsem si sebou přines. Velká spokojenost.

Teď , jak to píšu mi vyplývá začátečnická chyba. Nehlídal jsem se a nekorigoval ji, abych se hned neudělal a pak jsem vznesl blbý dotaz “ to už končíme?”. Řekl bych , že tím jsem se vyšachoval z případného 2 kola. No hlavu nevěším, to mám pro příště, abych se hned na začátku domluvil kolik kol je ve hře.

Tak jo. Závěr:
Simona je fajn holka se super GFE přístupem, upovídaná, ale když jsem přestal odpovídat, přizpůsobila se a věnovala se práci.
Působila na mě vyrovnaně a byla úplně v klidu a pohodě.
Co se týče klasiky, na mě ten spodek fakt velký (fotky uměj zázraky), ale to je otázka vkusu. Takže do klasiky se mi sní nechtělo. V profilu si píše 69, to si nedokážu představit.
Ale nechci odrazovat, celkově to bylo fajn.
A taky mě překvapila, jak je uvědomělá. Pak když jsem kecali, má to v hlavě dost srovnané.
Opakovat nevím, nemám zkušenosti s jinýma holkami, tedy nemám srovnání. Ale to OB bylo super.

Všem zdar.
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

chemik
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 24
Registrován: 20 čer 2022 20:23

Příspěvek od chemik » 23 čer 2022 08:39

Eliška, sexystránky
25/170/65
P4 Zelený pruh
"pocházím za Latinské Ameriky, mám sexy zadeček a miluji anál ... "
proč píše tu Ameriku netuším, proč si ubrala cca 7 let a 7 kilo naopak tuším
půl h 1500, anál v ceně, cokoliv dalšího v zákazu, ani orál bez, nesahat, nedotýkat se atd.
v časový tísni jsem to vzal, vyhozený peníze
Obrázek
1 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 25 čer 2022 17:42

Tereza, Tereza soukromy byt (https://www.sex.cz/terezasoukromybyt, 605 041 421)

Páč mě vypekli v dementním privátu na Praze 4 (dvě nerecenzované maminy, tel. 777 162 637 a navigace do domku na Prahu 4 na Strž, když jsem na místě tak nikdo nebral, idioti), tak jsem zkusil obvolávat nějaké okolní sóloťapky a zvedla mi to tahle Terka, což jsem byl i celkem rád, sice recky už má, ale chtěl jsem se na ní podívat sám.

Je to novostavba s několika vchodama, je potřeba chvíli hledat ten správný, ale domluva pohodová, docela velký byt, všiml jsem si že má i houpačku, nebyl čas to ale víc zkoumat. Rovnátka moc sexy nejsou, ani vysoké čelo, větší zadek a docela velký chodidla, na holku nezvyklý, je taková o něco mohutnější než jsem si představoval, postava by mohla být i štíhlejší.
Fotky má smíchané – ty profesionálně vypadající, kde je nádherná holka někde u moře tak jsou fake, ty který vypadaj amatérsky jako u zrcadla tak budou její. Průser to nebyl, kozy 4 asi těžko a maturantka to holt taky není, vlastně to je tak jak píše na profilu - příjemné odreagování v čistém soukromí, jinými slovy „nic moc víc než pokouření a vysypání nečekej“.
Někdo psal že jí bude ke čtyřiceti, to se mi ani moc nezdá, na 40 zdaleka nevypadá, takže jestli jí je opravdu tolik, tak klobouk dolů jak vypadá, ale do kategorie milf se mi to ani dávat nechce, nepůsobí to na mě dojmem že by to tam mělo spadnout, nicméně těch 35 by šlo věřit že jí za nedlouho bude, ale co, vařil jsem z vody, vykonali jsme soulož za správnou cenu 1000/1500 a můžu si odškrtnout další rest
3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 čer 2022 09:12

Petra / Péťa, Petra Privát (https://www.sex.cz/zrzeckapetra, 776 416 920)

Pracovní doba jak nějakej úřad - od pondělí do pátku od 10 do 17 hod, ale i v této otvíračce je dost problém se dovolat, když jsem byl na Praze 4 tak jsem se pokoušel ale marně. Tak vždycky tak jednou, dvakrát za měsíc jí zkusím zavolat, kdyby něco, a ono nic. Jednou mě ale prozvonila zpátky, sice už jsem mezitim měl rezervaci jinde, ale bylo to aspoň zhruba ve stejný části Prahy, tak jsem se k ní pak přesunul. Když mi do sms přistála adresa V Štíhlách, mozek vyslal varovné znamení, ale co, rezervaci už mám tak uvidíme.

Jsem před obrovskym dlouhym panelákem, mohutný vchod a pozůstatky jakési vrátnice působí dojmem ubytovny, ale dohoda a navigace je rychlá a jsem vevnitř, hned dole vlevo, super že nemusim nikde bloudit, a byt vypadá dost dobře, úzká chodba s koupelnou ale pokoj větší.
Holka vypadá úplně jinak než jsem si jí představoval, ale to je těžké když všeho všudy se jí v inzerci opakují furt dokola ty samé tři fotky, kde není skoro nic vidět. Nicméně všechny údaje docela sedí, je to vysoká dobře stavěná holka, kuřačka, a je to i poznat, ale krom cigár kouří naštěstí ráda i péra, jde jí to. Delší vlasy mi padají do obličeje když prcáme a jsem pod ní, ale spolupracuje, nevyhazuje, vše zvládneme.
Kolikrát jsem se už vzteknul když holka nezvedala telefony, kolikrát jsem si volal a dopisoval zbytečně, kolikrát zde četl doporučení typu „když ti holka nezvedne telefon a nereaguje tak se na ní vyser“… Někde už jsem to vzdal ale tady jsem nějak vytrval a vyplatilo se, schválně považte sami – kde si dneska zaprcáte za litr za půl hoďky… sice komu vadí tabák, horší domluva nebo tetování tak tady ne, jinak lze ale všem s klidným svědomím doporučit, takovou dobrou náladu a kamarádský přístup jsem už dlouho neviděl, v dnešní době, kdy půlka holek je nezdravě sebevědomá a půlka semletá pasákama, fajn akce, nedivím se už jak tu někdo psal že na zakončení své mrd-kariéry si vybral tuto
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Aj80vou
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2022 11:07

Příspěvek od Aj80vou » 29 čer 2022 18:55

Zdravím, pánové, po delší době. Naposledy jsem psal ještě na Masheru (RIP), tak na to zkusím navázat. Ale je to bída. Zas tak moc jsem nenořil, nebo už holky nejsou aktivní.
Začnu velkým průserem.
Vydal jsem se za Evou - 774 814 613, https://www.sex.cz/982294?SNID=Eva&S=10
Ale vlastně to je recenze na Viku - 774 826 023, https://www.tapky.info/?3729,vika-vika- ... -774826023
Něco jsem tady načetl, takže jsem zaznamenal norníka, který skončil na jiném privátě. S přesvědčením, že mě se to nestane, že si dám pozor, že už mám něco za sebou, jsem napsal Evě na 774 814 613 o termín. Celkem mě překvapila rychlá reakce a že má v daném termínu volno. Vyrážím na Francouzskou a volám Evě, že jsem na místě. Holka po 2 minutách přichází a jedeme výtahem do bytu. Na první dojem: postava Ok, dlouhé černé vlasy, obličej takovej tvrdej, neřekl bych slovanský, spíš třeba rumunsko, maďarsko. V bytě nikdo není a vede mě do pokoje hned vedle koupelny, tak jsem si říkal, to sedí. V pokoji tma a vedro. Domlouváme se na 1/2 hodiny za 1200,-. Taky sedí. Když příjde Eva/Vika na pokoj, všímám si kásnýho zadku (sedí) a celkem hezkých dvojek (nesedí). Holka teda není ukecaná, žádný GFE se nekoná, třeba ji nejsem sympatickej, ale nakonec jsem ji rozmluvil, takže ok.Ptám se co všechno dělá, prej všechno (nesedí), no moc nad tím nepátrám, přišel jsem na klasiku, tak se do toho pouštím. Ale jo, akce taková normál, když jsem ji napíchnul zezadu, tak jsem za chvilku cákal, mise splněna. Pořád mám ale v hlavě takový zmatek, vůbec mě to nesedí. Rozhřešení přichází při odchodu, holka mě se slovy "příště radši volej na toto číslo" dává lístek s číslem: 774 826 023. A jsem doma, ještě ve výtahu ho dávám do googlu a čtu si negativní recenze na Viku xxx28
Akci hodnotím negativně, tohle je strašnej vojeb. Otázka, jestli o tom Eva ví, nebo ne. Každopádně Vika používá její číslo!!
Hodnocení Viky, nezaujatě:
Postava 7 /10
Obličej 5/10
Akce 6/10
Zaujatě -20/10

První Eva, druhá Vika
Eva.jpg
Vika.jpg
1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Dionysos
Začátečník
Celkem hodnocení: 433x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 83
Registrován: 29 črc 2020 13:55

Příspěvek od Dionysos » 30 čer 2022 10:41

Petra, 776 416 920
https://www.sex.cz/zrzeckapetra
1000/1500 kč
Jsem rád, že existují holky za slušnou cenu, za kterými je radost chodit. Tady je můj názor na Petru:
Je hodně vyskoká, tak 175 - 178 cm a je celkově velká. Není tlustá, ale má takovou mohutnou, dobře stavěnou postavu, na které působí dosti nevyváženě malá prsa. Je jí 30 - 35. Fotky jsou možná její, ale staré. Teď je i hodně potetovaná.
Potvrzuji kamarádský přístup už v telefonu. Domluva, přivítání i sex vypadal jako bych zašel za kamarádkou, se kterou jsme si to rozdali prostě proto, že jsme měli chuť.
Takže v posteli bych to veváhal označit jako GFE. Už samotná předehra byla vzrušující. Petra se o mě třela svým tělem a líbala mě. Pak nasadila gumu a začala kouřit. Šla do toho velmi razatně, ale přitom s citem. Na chvíli jsem propadl pokušení, že ji nechám dodělat dílo. Ale přišel jsem si zašukat, tak třeba příště. Sex taky supr. Žádný gel, vjel jsem do ní jak do másla. Pohybovala se se mnou, reagovala na mé pohyby a vypadalo to, že jí to fakt baví. A jestli né, tak má 1* za herectví.
Na závěr zbyla ještě minuta na relax a kamarádský pokec. Čas dodržen, nikam se nespěchá.
Dovolil bych si ještě malou nornickou úvahu. Petra není žádná krasavice, za kterou bych se otočil. Vizuálně taková tuctová holka. Ale supr zážitek. Když to srovnám třeba s Alenkou, která se mihla v Alpinu a teď je buhví kde, tak ta je mladá supr kočka. Sex sice taky fajn, ale přece jen to bylo takové privátové. Tak si vyberte, pánové. Asi by to chtělo tělo Alenky a SW Petry...
7 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Dionysos dne 30 čer 2022 11:06, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 180 hostů