Recenze 2022

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Karl_Bergzeug
Začátečník
Celkem hodnocení: 191x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2022 09:30

Re: Recenze 2022

Příspěvek od Karl_Bergzeug » 27 úno 2022 21:15

Hanka, Mazlivé Studentky - http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/172

Svojí nedávnou cestu přes Vinohrady jsem si zpestřil návštěvou Hanky ve známém privátu.

Hanka má na webu uvedený věk 37, což s přimhouřením oka souhlasí. Je to statnější žena s dlohými vlasy a má strašně příjemnej projev. Sjednáváme půlhodinu, zaplatím 900 kaček a jdu do sprchy. Pak čekám na posteli a po chvíli přijde Hanka.

Ve shonu pracovního dne jsem přišel zrelaxovat a tahle volba byla skvělá. Pár minut nenuceně konverzujeme a Hanka tak přirozeně, jak je to jen na privátu možné, přechází k orálnímu sexu. Předtím ještě nasadí červený kondom, že prej ty průhledný chutnaj divně.

No, nebudu to napínat, nakonec jsme se nikam dál nedostali. Tahle orální párty mi úplně stačila a jen jsem Hanku korigoval, abych nebyl moc brzo a pořádně si to užil. A jen relaxoval a čistil hlavu.

Pak ještě pokec který měl hlavu a patu, rozloučení a vypuštění mě zas do světa venku.

Ale to vám tady nepíšu nic novýho, co?
1 Obrázek 6 Obrázek

Karl_Bergzeug
Začátečník
Celkem hodnocení: 191x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2022 09:30

Příspěvek od Karl_Bergzeug » 27 úno 2022 22:29

Vanesa, Club Holy
https://www.clubholy.cz/vanesa/
https://www.sex.cz/433186

Zkouším dál privátovou scénu a říkám si, že by se ťapka mohla víc snažit, když k základní ceně přihodím nějaký prachy navíc. Jenže tak věci nefungujou.

Před vchodem čekám cca. 5 minut na vpuštění, a pak ještě na pokoji dalších 5-7 minut než se uvolní sprcha (Vanesa při příchodu na pokoj dokonce zdůrazňuje, že na mě nezapomněla, jen nebyla volná sprcha). To je v tomhle podniku evidentně standard. V mezičase se domlouvám s Vanesou na hodině a k tomu přikupuju oral bez dohromady za 2000 kaček.

V popisu má dva protichůdné údaje. V psaném textu se píše, že je štíhlá, v mírách je uvedeno, že 165/64/4. Což souhlasí, ale nějak jsem si vybral ten psaný popis, představoval si štíhlou holku se čtyřkama a tak mě realita trochu překvapila (a to že tam má svoje fotky mě nějak nevyvedlo z míry).
Pro mnohý bude její postava za hranou, ale myslím, že pro jinou spoustu z vás bude ztělesněním dokonalosti. Žádnej rozkydnutej plandající tuk, vše (zatím) drží perfektně jak má. Jen teda štíhlá fakt není.

No tak popojedem. Vanesa se po asi dvouminutovém small talku dává pusou do díla a rozjíždí orál bez zapacenou akci. Chvíli jí to jde a pak prapodivně zrychlí. Řeknu jí, že jak to dělala předtím se mi líbilo, tak šteluje rychlost až najde tu správnou. Když už je to dobrý, tak zase zrychlí a po třetím opakování téhož mě to už nebaví.

Její kundička vypadá nějak takto https://www.sex.com/pin/59834353-amazing-amateur-pussy/ (akorát si k tomu musíte přimyslet bobra na podbříšku) a jak vypadá při vzrušení netuším. Sahat můžeš, ale prsty ne, lízat ne, radši ani moc neošahávat a tak jdem na misio. Při sexu mě dost pevně drží, což nemusím, trochu se pereme, ale akci úspěně dokončujem.

V mezičase se rozpovídá převážně o práci a časi utíká, zastavuju jí a navrhuju druhý kolo. Ale to že prý už nestihneme. Tak říkám ať mi ho aspoň vyhoní, což nakonec proběhne. No a až teď mě napadá, že jsem měl připlacenej ten oral bez. Jenže to už bylo bez něj.

A pak při odchodu z pokoje zjišťuju, že čas kdy jsme se oba sešli na pokoji je T + 45 minut (druhý kolo bychom bez problému stihli), čímž se dostáváme na cenu 2000 na hodinu, s tím příplatkem na dva a půl.

Kdybych přišel pozdě, neřeknu ani popel. Kdybych se z vlastní vůle sprchoval 20 minut, platí totéž. Ale ty prostoje nejsou na mojí straně.

Myslel jsem, že to připlacený pětikilo za OB k něčemu bude, ale to byla teda mýlka za cenu cca 100 kaček za minutu. Žádná láce v tomhle kraji.

Celkově - 30%


Vanesa je holka, do který bych v soukromým životě nešel a to platí určitě i naopak. A na privátu je zajímavý to, že můžete zkusit i takovou kombinaci.
1 Obrázek 8 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
root
Přidavač
Celkem hodnocení: 661x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 8x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 147
Registrován: 16 kvě 2019 20:46

Příspěvek od root » 28 úno 2022 17:48

ADEL – Club Holy
https://www.clubholy.cz/adel/
Telefon: +420 605 55 60 80
e-mail: info@clubholy.cz
Adresa: Praha 5, Holyně
Věk: 26 let - zrzka
Výška: 160
Váha: 58
Prsa: 4

Adel v Clubu Holy se stala náhradním cílem, poté co mi vypadlo něco jiného a zbyl mi tak prázdný časový slot, který jsem nechtěl jen tak promarnit. Telefonické objednání ani ne hodinu předem. xxx51

První dojem taková obyč, v tváři mne moc nebere (připomíná mi manželku jednoho známého, tak snad to nebyla ona xxx50 ), ale mile a přátelsky se usmívá, tak tedy jdu dál. xxx63

U cenového jednání nabízí dost rozsáhlý seznam různých příplatků, z kterých nejvíce vybočuje z normálu příplatek za lízání. Chvíli o tom diskutujeme, fakt je ten, že to vše bere spíše s humorem. No nic, slibuji, že jí nebudu lízat, ani kdyby mně pak prosila a dohodneme se nakonec na základ + OB. xxx51

Já osobně nejsem nějakým velkým příznivcem lízingu, vlastně se mu, zejména na privátech, snažím spíše vyhýbat, ale často to tak vyplyne ze situace, že pak neodolám xxx61 . Nemám tedy vysloveně problém, když se nějaká nenechá lízat (pakli-že se s tím nepojí ještě nějaká další omezení), ale nabízet to jako příplatkovou službu mi přijde už dost vydřidušské. Je to způsob, jak ještě více znechutit zákazníka dalšími možnými poplatky a omezeními. Stejně, jak říká, si to prý nikdo nebere, tak nevím proč to vůbec nabízí…
xxx70

Adel má přesně takovouto typickou postavu s širokými boky, jak je to vidět na první fotce níže. Pěkná prsa. Parametry se započtením nějakých těch privátových konstant +- sedí. xxx63

K samotné akci: trochu pomalejší rozjezd, žádná dračice se nekonala, ale řekl bych orál takový lepší průměr, nějaká klasika nahoře, dole, zlatým hřebem bylo skvělé zakončení mezi kozy. Pokec docela rozumný. Nakonec zvládnuto pouze jedno plné kolo. Celkový čas dodržen. xxx63

Závěr: Nebylo to vůbec špatné, dobrý titfuck xxx63 , co se týče ochoty a celkové spolupráce, nemohu nic vytknout, ale objektivně, na té samé posteli, jsem měl už i lepší zážitky + ztráta bodů za zpoplatněné lízání => XXT02


Placeno: 1500 / hod + 500 OB xxx63

GFE: to ne, ale spíše taková kamarádka xxx63
Ojeby: lízání nabízeno pouze za příplatek xxx57
Doporučení: asi +- ano pro ty, co upřednostňují tento typ postavy a nejsou vysloveně na lízání
Opakování: neplánuji
Tapky: XXT02

r.1904.jpg
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

george50
Začátečník
Celkem hodnocení: 372x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 9x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 pro 2017 15:44

Příspěvek od george50 » 07 bře 2022 21:10

xxx28 https://www.clubholy.cz/kristyna/
tel.605 55 60 80
tak u téhle Kristýny mne zaujal ten její zadek, tak jsem to jel zkusit. Domluva v pohodě, Kristýna si pro mne přišla ke dveřím a byla celkem příjemná,tak si říkám že by to mohlo dopadnout dobře. Postava je taková jaká je a i ten zadek za kterým jsem přišel tam byl. domlouváme cenu 1/2 h. + OB za 1500. Kristýna začíná OB ale hrozně pospíchá, tak jí říkám že to není pumpička na kolo aby zvolnila a navíc se ke mě natočila zadkem a opět přidala tempo. Cítím že to takhle nepůjde tak zavelím na koně. Je to opět bez jakékoliv empatie nemastné neslané. cítím že takhle se neudělám, tak požádám o ruční práci což je nakonec úspěšné. Celá akce ve stylu udělej se a vypadni. Doporučit v žádném případě nemohu. xxx28
2 Obrázek 3 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

george50
Začátečník
Celkem hodnocení: 372x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 9x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 pro 2017 15:44

Příspěvek od george50 » 07 bře 2022 21:32

Zuzka.jpg
Zuzka https://www.annonce.cz/inzerat/zacinaji ... u43kt.html
tel 722 202 551
známý privát v Nuslích u Divadla Na Jezerce
Domluva bez problémů trochu problém s parkováním.privát je v suterénu , ale celkem čistý. Zuzka je vyšší plnoštíhlá mamina momentálně osříhaná na krátko. Domluveno 1/2 + ob za 1500,.
po sprše mé odchází i ona se sprchovat kde je asi 10min. po rozbalení vidím na jednom prsu docela velkou jizvu jinak postava celkem fortelná a pevná. OB je průměr tak velím na koně. není to špatné, ale každou chvíli upozorńuje , už má š jen 10 minut, už máž jen 5 minut což na erekci nepřidá.
Nakonec knočíme ruční masáží. Je to jasný časový ojeb proto neopakuji xxx28 xxx28
4 Obrázek 1 Obrázek 4 Obrázek 6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Blowjobmaster
Přidavač
Celkem hodnocení: 371x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 195
Registrován: 25 pro 2021 22:54
Bydliště: Prágl Vole

Příspěvek od Blowjobmaster » 09 bře 2022 08:45

Zrzka Kristýna
728 688 565
Horní Počernice

1. Domluva: Ok, Kristýna je v telefonu příjemná, řekne ti kdy můžeš, parkuje se u Lidlu, Hartenberská, pak potvrzení o tom, žes dojel a naviguje k domkům.
2. Prostředí: Katastrofa! Nedokážu pochopit proč tam má již X-let ten starý nábytek, který popisují i ve starších recenzích. Kopa lidí diametrálně lepší nábytek vyhazuje a věřím že by se našel chlap, který by jí ho přivezl, ale budiž. Zkrátka vybavení privátu je zanedbané ve stylu 80'.
Podobně jako jiný recenzent musím uznat, že přesto tam má čisto.
3. Vizáž: Kristýna je hezká žena kolem 37 let, je poměrně štíhlá, prsa 1-2, jediné co mi k ní nesedí je povislé bříško, říkala, že chodí do fitka a postava tomu odpovídá akorát to bříško jí visí jako africkým dětem. Není přirozená zrzka, ale barvu používá hezkou, měděnou. Má takový dívčí obličej s vrásky kolem očí. Co mi trochu vadilo byla kondice kůže na rukou a chodidlech, patrně trpí na enormně suchou kůži? Pohladí Vás takový pilník na dřevo a když jsem jí během akce chtěl chytit za paty, tak stejný rašpl. Mohla by si koupit ty hydratační ponožky a rukavice, protože je to fakt pěkná ženská, ale znova, budiž.
4. Přístup: Kristýna se fakt snaží, začíná nasazením pláštěnky a kouří plus honí, nefláká to, tempo je příjemné, otáčíme na 69, Kristýna pokračuje, já ji lížu. Buď se umí vyholit 100x lépe než mé bejvalky, nebo je trvale depilovaná, protože její klín je skutečně příjemný.
Po chvilce jdeme na klasiku, nastavuje se na misionáře, patlá gel, já do ní pronikám.
Projev celkem uvěřitelný, patrně lehce přehrávaný.
Otáčím si jí na pejska, Kristýna hezky přiráží.
Končíme na koníčka kdy Kristýna odvádí skvělou práci. Celkově až na to patlání gélu hodnotím akci velice pozitivně 🙂
5. Kristýna Vám vymluví do hlavy díru 😂, to se dočtete i ve starších recenzích a skutečně jí musíte moderovat, protože je patrně v životě trošičku nespokojená a má tendenci se z toho vymluvit.
Čas dodržen, přístup ochotný, celkový dojem dobrý, opáčko asi ne.
Cena 1200/hod.
268905481_268905482.jpg
2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Miluji když mi žena kouří.

Dionysos
Začátečník
Celkem hodnocení: 433x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 83
Registrován: 29 črc 2020 13:55

Příspěvek od Dionysos » 10 bře 2022 12:08

Barunka
Mazlivé studentky
606 357 709, http://mazlivestudentky.cz
900 kč/ půl hodiny
Barunka je celkem hezká MILFka. Může ji být kolem 30. Je štíhlá a má hezkou postavu, ale prsa už vzdala polohu trčet a zaujala polohu viset. Fotka č.1 je buď stará, nebo je to není ona. Tak supr zase Bára v reálu nevypadá.
Akci hodnotím jako dobrý privátový standard. Bára se snaží, krásně kouří, při sexu spolupracuje. Akorát to bylo celé takové profesinální. GFE nečekejte a taky se to snažila urychlit. Asi tam mají dost nával a norníci si podávají kliku.
5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 10 bře 2022 17:11

Kristi, Kristi privát Praha, P-7 Maniny
https://www.sex.cz/307533
tel. 773974621

xxx28

Objednal jsem se cca 1,5 hodiny předem po smskách (nikdo mi to totiž nezvedl). Na můj dotaz "kdy máš dnes volno a jaké máš ceny" odpovědi typu "mám čas". Tfujtajbl, těžká domluva to byla, ale nakonec jsme se dohodli, poslala mi adresu. Ceny prej 1000/2000, v kapse na prdeli jsem vezl litránek. Přijedu tam, volám a do telefonu mi holka rusky (ukrajinsky?) špitá, že má pána, kterej jí prodloužil. Zeptal jsem se jí, jestli prodloužil on jí nebo ona jemu, a jak je to možný, když má čekat na mě a nedá mi nic vědět?!? Nějakej její blábol jsem utnul v půlce věty a řekl jí, že mizím a ať jde k čertu. Dobrá ojebávačka xxx57 xxx57 xxx57
3 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Brk22
Začátečník
Celkem hodnocení: 31x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21 led 2022 13:23

Příspěvek od Brk22 » 10 bře 2022 17:44

Rebeka
Club Holy
https://www.clubholy.cz/rebeka/#&gid=1&pid=3

Tak se připojuji k zástupu norníků co tady poslední dobou Rebeku recenzovali. Rozhodoval jsem se mezí ní a Andreou, ale nakonec mi víc vyhovoval nabízený termín Rebeky. Andrea holt počká na příště.

Přijel jsem do Holyně vozem a chvíli strávil čekáním u brány. To jsem začínal trošku znervózňovat takhle zaparkovanej před vratama privátu na "vesnici" za světla ale pak se vrata dala do pohybu a na pohodu jsem zaparkoval ve dvoře. Nice.

Když jsem šel od auta ke dveřím tak jsem v okně nad nimi viděl jak mě okukuje slečna která teda na první pohled na dálku nevypadala nic moc. To mě moc neuklidnilo, protože jsem po nedávných diskuzích tady byl trošku napůl připravenej na otočku. Nakonec mi otevřela a šel jsem dovnitř. Důkladně jsem si Rebeku prohlédnul a znovu potvrzuju to akné. Čekal jsem pár beďarů, ale situace byla o dost horší. Nicméně se na mě z pod beďáků fakt hezky usmívala a působila hodně mile a energeticky. Trochu mě překvapilo jaká je malá/drobná, z fotek jsem měl představu, že bude o něco větší, ale to prostě přisuzuju tomu, že jsem sám dost vysokej. Postava celkem odpovídá fotkám, možná o trošičku horší ale rozhodně žádnej velkej rozdíl. Kérky teda otřesný, ale ty nešukám. V hlavě jsem si položil otázku jestli jí chci stále oprcat a nevyměnit ji spíš za tu Andreu, ale nakonec jsem si řekl, že do toho půjdu.

Krátkej pokec na pokoji, v trojsprše zrovna prý někdo byl. Pokoj takovej spíš smutnější, trošku cítit pyžmem, akorát když jsem si říkal, že by to chtělo vyvětrat tak tam přede mnou začala stříkat nějakým provoňovačem. Ještě chvíli jsme kecali, dohodli se na ceně a službách a pak už jsem byl vyslán do sprchy. Tenhle prostoj před sprchou mohl trvat tak 5 minut. Dlouho jsem to nenatahoval a byl v mžiku zpátky na pokoji.

Rebeka přišla cca minutu po mě a hned se vysvlíkla ze svých "šatů" (nebo jak to nazvat, prostě to samý co má na fotkách) s tím, že bych jí z toho dostával moc dlouho. Následně sebou flákla na postel a s roztaženejma nohama na mě koukala jak nad ní stojím. Nevím proč ale nějak mě to rozesmálo, a řikám jí ať se postaví což poslechla a chvíli jsme se ve stoje otlapkávali, což bylo celé s hezkým vrněním a úsměvem.

Pak jsem si nechal kouřit bez a to mě docela překvapila. S čůrákem v hubě ani nebylo to její akné moc vidět - super - a v průběhu i docela držela oční kontakt. Celkem rychle mi ho postavila a i když je pravda, že na to šla dost zhurta tak to bylo dost fajn. Obzvlášť když si ho pak začala rvát až k mandlím. V tu chvíli jsem jí zkusil pořádně oprcat pusu, čemuž se vůbec nebránila, spíš naopak si to nechala líbit s jen jedním krátkým zakuckáním. Super. Pak mi začala sama lízat a cucat koule a to už jsem si byl jistej, že tohle bude dobrý. Ještě jsem jí pak jednou pořádně oprcal hubu a pak si jí položil a krátce jí připravil rukou. Prsty dovnitř ani lízíng jsem nezkoušel, ale myslím, že by s tím nebyl problém. Zbytek se jí evidentně líbil. Pak se šlo na trojboj.

Misio super, krásně pevný tělo, ohebná, poddajná, nechala si naložit. Docela u toho řvala, ale z ostatních recenzí jsem čekal to přehrávání horší, bylo to skoro uvěřitelný.

Koníček bída. Jak už psal někdo předemnou tak je dost pasivní. Aktivita z její strany dost slabá a nějak jsme se nemohli dostat do rytmu, rychle jsem měnil.

Zezadu naprostá pecka. Krásná prdel, hezky přirážela a teklo to z ní až na koule a pod náma se udělala decentní loužička na prostěradle.

Ještě jsem si jí na chvíli vzal misio a dal jí co proto, poznala, že to na mě už pomalu jde a udržovala oční kontakt a hladila mě po celym těle. Opět super.

Nakonec jsem jí řekl ať mi ještě pořádně ocucá koule a že jí postříkám kozičky. Beze slova a s všudypřítomným úsměvem vyskočila zhostila se toho fakt perfektně. Za pár vteřin už jsme leželi vedle sebe a ona ze sebe stírala mrdku. Pak se ke mě pěkně přivinula a koukám na hodiny s tím že máme asi deset minut do konce. Já uplně zpocenej a popravdě vyřízenej. Přemejšlel jsem jestli si neříct ještě o vykouření, ale úd by asi úplně nespolupracoval. Dostala ze mě asi poslední kapku. Chvíli jsme teda kecali a bylo to přirozené a příjemné, celou dobu mě hladila po těle, lepší GFE asi budu hledat obtížně.

Mám dojem, že navzdory tomu, že na stránkách privátu o sobě mluví jako o dračici je spíš submisivní, poslušné, šukátko. Ten den mi to naprosto sedlo.

Časově to byla hodina ode dveří kde dveřím vč. kraťoučké sprchy před a po. Při rozloučení objetí a pusa na každou tvář. Odcházím naprosto spokojen. Ale na opakování to asi nevidím.

Placeno 2k, 1h + OB.
13 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Rychlonožka
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1613x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 24x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 555
Registrován: 09 dub 2017 09:18

Příspěvek od Rychlonožka » 10 bře 2022 21:36

VAROVÁNÍ - Monika, Alpin (https://www.sex.cz/453019), tel. 776 568 067. Arogantní, asociální kráva, totální tryzna. Mělo mi to docvaknout hned na začátku: nepředstaví se, nepodá ruku, což už samo o sobě o něčem vypovídá. Bohužel vizuál ucházející (obličej, kozy), necháme-li stranou mírnou pneu na břiše, pročež zůstávám. - Řekne pár vět, to ještě jde, postupně ale vychází najevo její rádoby dominantní přístup, v reálu spíš ale manýry arogantní uklízečky. Tomu odpovídá akce, která je zcela na pytel: nasazuje gumu na chcíplýho ptáka (další spolehlivej znak, že jde o blbku), při tom všem chladnej, arogantní výraz. Slečna naprosto netuší, co chlap chce. - Nedávno jsem tam zažil jinou podobnou tryznu. Scouting provozovatele toho privátu je naprosto tragickej. Dávám si veřejný závazek, že do tý díry Alpinu už nikdy nevstoupim. xxx10
6 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 3 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

KAKTUS333
Začátečník
Celkem hodnocení: 23x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 30 pro 2020 18:17

Příspěvek od KAKTUS333 » 11 bře 2022 19:12

Naty , Sexy Naty, SEX.CZ , https://www.sex.cz/175257?Br1=5&Kraj=pr ... e&S=24,tel.: 704 516 493
Nazdar chlapi,
chtěl bych se podělit o zkušenost se společnicí NATY.
Sídlo má u Karlova náměstí v ulici Na Zbořenci.
Cena 1200/1600,30/60 min.
Dívka odpovídá fotkám v inzerci, možná nějaké kilo navíc,věk asi sedí.Domluva dobrá,ve všem ochotně vyhověla až na tyto výjimky :
- nenechá si šáhnout na prsa což je pro mě jako horňáka celkem průser - tedy nechá, ale ne na bradavky jinak okolo ano. Jistě si dovedete představit jak to vypadá. Je to prostě na nic. Na koníka se jí nechtělo,takže misio.
Musím vyzdvihout domluvu o penězích a času - sama nabídla 0,5 h/1200 a když to nestihnem tak doplatím 400,- kč do hodiny.
V bytě má chladno a ještě větrala - asi je otužilá,takže nic pro saloní povaleče spíš pro otužilce xx16 .
Když to shrnu tak na opáčko to rozhodně není,ale je možné,že k někomu bude vstřícnější.
Byl jsem z toho mrzutý a šel jsem si spravit chuť k mojí stálici,která mě udělá co mě na očích uvidí,ale to je jiná historie.
imgt0003.jpg
9 Obrázek 4 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
jaidon.haygen
Začátečník
Celkem hodnocení: 194x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 led 2020 08:48

Příspěvek od jaidon.haygen » 11 bře 2022 22:09

Petra
776 416 920
175/56/1-2
https://tapky.info/?3378,petra-petra-pr ... -776416920
https://www.sex.cz/zrzeckapetra?Nam=pet ... &Typ=2&S=1
Fotky real

Tato sólistka mě zaujala příznivou cenou, pozitivními recenzemi, a dobrým zadkem. Solidní domluva přes SMS na druhý den. Jak popisují ostatní recenzenti, má minibyt hned v přízemí bytovky. Ťapinometrie sedí, věk odhaduji kolem 30, max 35. Otevírá v dobré náladě, příjemná, povídavá až ji musím brzdit. Trochu od rány. Domlouváme hodinu, nabídnuto líbání a OB. Dostávám menší ručník a jdu do sprchy. Žádné nepříjemné překvapení se nekoná.

Po návratu na pokoj proběhne nějaké to mazlení a jde na orál. Tady ji musím pochválit: rozhodně jeden z lepších výkonů, co jsem v česku zažil. Oční kontakt, věnuje se koulím a nápaditá technika. Zřejmě ji to baví. To mě docela nažhavilo, takže z toho bylo solidní kardio. Petra ochotně a bez keců střídala polohy. Na koníčka aktivní, na misio a zezadu tomu jde naproti, z boku se přitulí, atd... prostě řemeslně dobře odvedená práce. Zakončuji do gumy a ocházím spokojený. Čas dodržen, sprcha nezapočítána.

Zpětně mě tento pozitivní zážitek trochu zaráží, protože mě vlastně moc nebrala. Nechápejte mě špatně: ve srovnání s tím, co se jinak v praze nestydí nabízet (ano, mluvím o vás, vy vypasené zlatokopky z periferie xx25 ), je to pěkná štíhlá holka, kterou sex opravdu baví. Přestože nebyla chemie (alespoň z mé strany) tak šlo o kvalitní sex. GFE ne, spíše styl nadržené kámošky.

Placeno: 1500 hod.
Doporučení: Komu nevadí, že slečně 30 už bylo, doporučit lze.
Opáčko: Na opakování to teď v praze u nikoho nevidím.
Celkové hodnocení XXT03
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
jaidon.haygen
Začátečník
Celkem hodnocení: 194x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 led 2020 08:48

Příspěvek od jaidon.haygen » 11 bře 2022 22:37

Rebeka
Club Holy
605 55 60 80
167/51/1
Fotky sedí

Ovlivněn chvalozpěvy ostatních v této sekci jsem se také vypravil za Rebekou. Začalo to slibně: slečna skutečně dorazila do holyně, operátorka po chvíli zkoušení zvedla telefon a poslala Rebeku pro mě. Po 5 min čekání jde jiná ťapka kouřit ven a tak mě pustí do pokoje. Za dalších 5 minut přichází i Rebeka. Tady jsem měl dát otočku. Přestože jsem se objednával na třetí hodinu (na značkách byla až do 18hod.), Rebeka vypadala už dost zničeně. A ne, její problematická pleť mi nijak zvlášť nevadila. Zkouším opatrně jestli se cítí na to, že to zvládne, a jestli nedáme raději jen půlhodinku místo objednané hodiny. Prý ne, v pohodě. Předávám peníze a odmítám nabízené příplatky včetně prstění za 500 xxx70

Po návratu ze sprchu na pokoj čekám na Rebeku dobrých 10 minut. Celkem od začátku objednané schůzky uběhlo již 20 min. Chvilku se otlapkáváme ve stoje, nandávám gumu, dávám jí nohy do praku a celkem do toho buším. Rebeka křičí, jako by ji na nože brali. Zároveň ale registruji, že se pokouší vyvíjet nějakou aktivitu, aspoň trochu tomu jde naproti, oční kontakt taky. Nakonec to pouštím zezadu do gumy. Tím pro Rebeku akce zjevně skončila a má pocit, že má odpracováno.

Zbývá 20 minut do konce a já mám chuť na další kolo. Rebeka se ale najednou začíná kroutit, že to asi dneska už nezvládne. Druhé kolo bylo tedy á la Simča od Itala - kdejaká gumová panna by se za takový výkon nemusela stydět. Přestože totiž jenom leží a čeká, co se bude dít a kdy už se tedy udělám, tak má pořád energii na to řvaní. Po chvíli mě ten bizár přestává bavit a balím to. Rebeka pookřává, prý se stihne najíst před dalším kunčoftem. Já si říkám, že pokud tento přístup bude normou tak těch přestávek bude mít časem víc...

Tato zkušenost zajímavě kontrastuje s návštěvou u Petry. Rebeka mě přitahovala nesrovnatelně víc než Petra. Vlivem jejího přístupu (přehrávání, jedno kolo a dost, snaha zobchodovat příplatky za blbosti typu prstění, ojeb s časem) ale akce byla dost mizerná. Jasně, je to pořád jen za 1500 hod. V tomto případě si člověk říká, že možná nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit levné věci...

Placeno: 1500 hod.
Doporučení: Na základě mého anekdotického příkladu doporučit nemohu.
Opáčko: Na opakování to teď v praze u nikoho nevidím.
Celkové hodnocení XXT01
12 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 13 bře 2022 11:16

Tereza, annonce (https://www.annonce.cz/inzerat/tereza-6 ... b39wf.html, 722 126 028)

Je v branži už nějakou dobu, najít na ní recenzi přitom není vůbec jednoduché, matně vzpomínám že recenzi ňákou možná kdysi dávno měla a ne špatnou.
Domluva až na poněkolikáté, protože zpátky nevolá a když není přímo u telefonu tak nezvedá. Sídlí v pěkném bytě u I.P.Pavlova, neumí moc popsat kde to je, místo aby řekla jednoduše adresu tak dává pokyny typu „Až budeš u trafiky tak zavolej a já ti řeknu jak dál“, nakonec jsem bojovku splnil, prošel všechny checkpointy a chodby a pak už to bylo v pohodě, čekala ve dveřích.
Na první pohled taková obyčejná mamina, obličej nic moc, skoro neznatelný moravský nebo slovenský přízvuk, po úvodní organizaci dávám cash a nechám jí konat. Pomazlení, nasazení gumy, pokouření, taková klasika která ničím nepřekvapí, čím mě ale překvapila byl ten přístup – příjemná, nikam nespěchá, co řekne to platí, spolehlivost je fajn vlastnost a ne tak častá, má pracovní dobu od deseti do deseti a říkala třeba že jí štve když někdo nečte, a volá mimo tuto dobu. Má i nějakou stálou klientelu ale přitom si semtam postěžuje že vlivem covidu přišla o nemalé % návštěvníků, nicméně přijde mi že nic moc pro to nedělá, je taková nenápadná - funguje dlouhodobě, ale inzerce jen v annonci, navíc její inzerát není aktivní celý rok. Tělo odpovídá věku a najdete na ní i tetování, kozy dřív mohly bejt pěkný ale teď už visí dál od sebe, a ke 32 letům bych 3 až 5 přidal. Fotky jsou nejspíš všechny fake, ale třeba se pletu - ta prostřední se docela blíží realitě, je možné že je její ale třeba starší. Mluví relativně dost, z toho dost i o sobě, ale hloupá ani neschopná rozhodně není, rozjížděla dřív snad i nějaké podnikání, jako povídalo se s ní dobře, venku na chodníku jsem byl asi po hodině a půl. Ceny dává trochu jak se jí zachce ale mně řekla myslím 1000/1300, s tím, že k mé platbě 1300/h jsem ještě asi stovku přihodil a zakončil jsem do pusy, což je teda dost slušný poměr cena výkon.
Lidem kteří hledají fitness modelky bych jí nedoporučil, ale ostatním klidně jo.
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Shepard
Začátečník
Celkem hodnocení: 375x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 51
Registrován: 22 úno 2022 21:08

Příspěvek od Shepard » 19 bře 2022 20:28

Inuš - Mazlivé studentky
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/175
Ceny 700/900/1300/1500 za 15/30/45/60 minut
+420 606 357 709

Zdar pánové.

Na uvedenou dámu jsem žádné recenze nenašel, takže průzkum bojem. Objednání proběhlo bez problémů telefonicky v den akce. Půl hodiny před akcí posílám potvrzující SMS a vyrážím. Privát se nachází 5 minut chůze od metra Jiřího z Poděbrad nebo Flora. Na míste zvoním na zvonek a po zabzučaní vcházím dovnitř. Vyběhnu po schodech. Po okamžiku čekání před dveřmi mi otevírá Inuš.

Můj první dojem nebyl ani trochu dobrý. Vcházím do bytu, zdravím se, dávám pusu a horečně přemýšlím, zda nedat otočku. Vůbec mi totiž nebyla sympatická, fyzicky se mi také nezamlouvala. Měl jsem ale v plánu anál, tak jsem dospěl k vnitřnímu konsensu, že pokud se ukáže, že ho nedělá, tak se omluvím a odejdu. Tak se ptám, zda má anál v menu. Že ano. Tak fajn. Na pokoji dávám prachy a odcházím do sprchy. Jinak na privátu je čisto, v koupelně taky.

Po návratu na pokoj velím, ať se svlékne. Jak už jsem naznačil, Inuš má o dost kil navíc, než by se na sex pracovnici slušilo. Hlavně na břiše a ramenech. A to mám silnější ženy rád. Ale tohle už je přes čáru. Mimochodem na přiložené fotografií má takticky zvolenou pózu aby tyto nedostatky nebylo vidět. Jediným pozitivem je její zadek. Tomu nemám co vytknout. Nohy také OK. Jinak udávaný věk 32 let bych jí věřil. Reálně možná 35.

Inuš je privátová začátečnice, takže jsem přirozeně velel já a Inuš se nechala vést. Na předehru jsem neměl chuť, takže jen krátká otlapávačka a jde se šukat. Kromě análu jsem po úvodním zklamání vlastně neměl chuť na nic jiného, tak se ptám, jestli ji můžu rovnou šukat do zadku. Že můžu. Tak jí na zadek mažu gel a strkám dovnitř ptáka. Nejprve šukáme na misionáře. Zvládá to dobře i ve vyšším tempu. Zvukový projev minimální, což mám rád. Pocitově také OK - neměl jsem pocit jako kdybych svůj nástroj strkal do elektrické zásuvky, ale zároveň to nebylo takové, že bych nic necítil. Po chvíli měníme polohu na všechny čtyři. Ze zadu na ni byl docela dobrý pohled. Tak ji šukám do análu, občas doložím gel, povytáhnu ptáka nebo změním tempo. Inuš je spíše pasivní a nesnaží se narušovat můj rytmus, takže mě nic nevyrušuje v mém šukacím imerzivním flow stavu. Zakončuji to do kondomu v její zadku.

Po akci se pokouším navázat rozhovor. Moc toho nenamluvila, takže jsem spíš mluvil já. Přišla mi taková tichá, flegmatická, nereaktivní. Ne že by byla smutná, to né. Většinu času se usmívala a byla milá. Asi jsme si nesedli. Pár minut před koncem domluveného času jsem se oblékl a sám se vyhodil.

Ani po pár dnech nevím, jaký mám z toho všeho dojem. Na jedné straně se mi líbil její zadek a šuk to byl slušný, určitě jeden z těch lepších. Za tu cenu (viz konec příspěvku) určitě. Na druhou stranu když přijdu na privát, tak očekávám, že mi otevře alespoň průměrně vypadající žena. Když ne ve tváři tak alespoň postavou. Co se v tomto případě nenaplnilo. Za tu cenu bych čekal víc. Takže doporučuji jen v případě, že vám je jedno, co šukáte. Nebudu opakovat. A příště si dám pozor na udávané míry. (V tomto případě 169cm a IMHO přikrášlených 75kg.)

Hodnotím 4/10
Placeno 900/30 minut + 1000 anál
1 Obrázek 4 Obrázek 9 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Jacob1111
Přidavač
Celkem hodnocení: 425x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 126
Registrován: 08 kvě 2019 17:11

Příspěvek od Jacob1111 » 24 bře 2022 21:21

Petra
776 416 920
175/56/1-2
Cena: 1000/1500
Adresa: V Štíhlách, Praha 4
https://www.sex.cz/zrzeckapetra?Nam=pet ... &Typ=2&S=1
https://tapky.info/?3378,petra-petra-pr ... -776416920

Ahoj, jmenuji se Petra a jsem hravá zrzečka s pozitivní náladou a smyslem pro humor. Ráda nabidnu klasiku, mazlení, líbáni, autoerotiku, 69, masáž.Baví mě klasika okořeněná peprnějšími prvky jako podvazování,svorky,footfetish, facesitting,masáž prostaty,lehký výprask atd.ZASTIHNES ME POUZE VSEDNI DNY 10-17h.

K navštívení Petry mě nalákala předchozí recenze. Domluva přes sms den předem bez problémů. Když jsem však dostal adresu V Štíhlách, přišla mi povědomá. A taky že jo...asi rok zpátky jsem zde byl, v tom samém bytě v přízemí za svlečnou, kterou si již ani matně nevybavuji. Kéž bych měl paměť norníka 19.cm.ocas XXX36

Každopádně mi otevřela dobře naladěná vysoká zrzka. Došel jsem k závěru, že mám raději, když je svlečna menší...ne, že by to byl vyloženě problém, ale nepřipadal jsem si komfortně. Postavu má pevnou s menšími prsy a s několika tetovačkami po těle, které jsem moc nezkoumal. Původně jsme byli domluveni na hodině. Ale po přivítání zahlásila, že čeká odečet plynu a tak byla návštěva zkrácena na půlhodinu. Za což sem byl rád, protože nevím co bych tam ten zbytek času dělal. xx21
Říkala, že toho nabízí hodně a ptala se co mám prý rád. Nicméně na CIM negativní odpověď. Více mě nezajímalo a nepožadoval ani OB, protože jsem vytušil, že by to nebylo nic extra.

Po lehkém mazlení jsme se přesunuli na postel a nechal se orálně uspokojovat. Nebylo to nejhorší, ale nic na co bych vzpomínal. Nejdříve jsme vyzkoušeli polohu zezadu, ale více mě bralo následné misio u kterého jsme se chvilkama líbali. Netuším, zda se řídí sympatiemi...ale zpoplatněné to nemá. Nedokázal jsem se ale dostatečně uvolnit abych se udělal a následný pokus o vyhonění jsem už bojkotoval a rozhodl se pošetřit zásoby na jinou návštěvu. xx21

Placeno: 1000 za 30 min.
Časový ojeb: NE
Shrnutí: Svlečna byla v dobré náladě, dá se s ní v pohodě povídat, je přátelská...ale nesedla mi, scházela mi tam chemie alias GFE.
Opakování: NE
Doporučení: pokud vám nevadí vyšší svlečny, tak asi nebudete mít problém, GFE ale nečekjte, spíš kamarádský sex
Hodnocení: XXT02
8 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Ambrož
Svačinář
Celkem hodnocení: 704x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2019 13:54

Příspěvek od Ambrož » 26 bře 2022 01:46

Mazlive studentky
Lucy
http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/144
+420 606 357 709
900 pul h. + 300 libani
j3qpbsfl5qu9fqdspwgqh23w9.jpg
Cau panackove!

Tak se mi konecne povedlo objednat se do mazlivek! Puvodne sem chtel za (novou) Julii, ale ta nak nenastoupila do prace, jestli sem to spravne pochopil. Tak sem zkusil Lucy a byla to dobra volba. xxx54
Klasicky potvrzeni sms pul h. pred. Zvonim na Karkulky, sem nasmerovan do meziaptra, kde me v zupanku vita Lucy. Vypada lip nez na fotkach, delsi vlasy nez na fotkach a svetlejsi. Beru i libacku, protoze s tak krasnou holkou sem se fakt chtel libat a priplatit si za libani se fakt vyplatilo. Sprcha ok, pokoj taky. Zacneme se libat a mazlit, postavi mi panose- Ptam se na lizani, souhlasi. Kdybych na ni mel vic casu, tak bych ji lizal dyl. Ma nadhernou kundicku, trosku porost, ale to me neva, ani kdyby to bylo vic. Na lizani hezky reaguje. Pak si puci myho fuhrera, oral S fakt vybornej, jak v pornu. Behem akce se libame, hladime, GFE jak blazen. Dame par poloh, slusne ji nalozim, ale snazim se na ni bejt neznej. K tem jejim prsum, ja kse vetsine nelibi, tak me se libi moc. Jasne, nejsou to pevny 3ky, ale proste se mi libi XXX36 Zkousim titfuck, taky pecka XXX36 Kdybych doma nepohonil a nevzal bych si tabletky(zadny drogy, ani kamagra/viagra), tak bych byl hotovej uz davno. Jeste chvilku prcame a pak se udelam a ne jen ja.
Jeste sem zapomnel zminit, ze ma par kerek, pro nepotetovanyho cloveka to muze bejt hodne, ale pro pokerovanyho krimose je to jak kdyby nic nemela XXX36 A na vek nemam odhad, ale klidne tak 17-20 XXX36
Davam sprchu, loucime se a du do cici. Vysel sem na ulici plnej energie a cejtil sem se jak ten nejvetsi frajer na svete. Jeste dalsi den v praci sem na ni myslel. Ja vim, ze sem (zatim) jen pridavac, mam asi 19 svlecen na konte a 1 otocku, ale tohle byl muj nejlepsi sex na privatu a muj druhej nejlepsi sex v zivote! Nechci bejt jak modroocko(, kolego,nic proti), ale proste nemam, co bych vytknul, fakt spokojenost! Snad sem nic nevynechal.
Zatim piss
12 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Věřím, že sex je jedna z nejkrásnějších, nejpřirozenějších a nejužitečnějších věcí, které si můžu koupit za svoje peníze.”

Dionysos
Začátečník
Celkem hodnocení: 433x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 83
Registrován: 29 črc 2020 13:55

Příspěvek od Dionysos » 28 bře 2022 11:22

Julie
Mazlivé studenky
http://mazlivestudentky.cz
+420 606 357 709
Fotky ještě nejsou
900 kč za 1/2 hodiny

Snad jste se nám nezamiloval, pane Ambroži xxx54 . Nebuďte smutný, že jste se nedostal k Julii. O nic jste nepřišel. Že nedorazila mě taky nepřekvapuje.
Ale k věci. Julie je celkem pěkná (tím myslím obličej) a sympatická holka. Je jí asi 20 - 25. Je menší, trochu baculatá. Mě tedy oplácané holky nevadí, naopak. Ale musí to být ten typ kozatá s velkým zadkem. Julie má jen pupek. Já to ještě s přimhouřením obou očí akceptoval, ale spousta členů zdejšího obecenstva by ji rovnou zařadila mezi hrochy. No, jestli holka o sebe nezačne dbát, tak z ní hroch brzy bude.
Jaké to bylo? Sešli jsem se v posteli, kde jsem si ji pěkně rozbalil a začalo otlapkávání. Bohužel tedy spíš já ji, než ona mě. Je velmi pasivní. Po celou dobu předehry měla nohy křečovitě stažené k sobě, takže ručka šmátralka si moc nezašmátrala. Totéž pokračovalo při sexu. Furt dávala nohy k sobě, takže nešlo pořádně zasunout. Nakonec jsem se dovnitř nějak proklestil...
Holka je nemehlo, nebo má nějaký blok.
4 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek

jenacase
Začátečník
Celkem hodnocení: 45x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 29 bře 2022 23:17

Příspěvek od jenacase » 30 bře 2022 00:00

Adelle
Privat Grace
http://privatgrace.cz/slecna/adelle/
604 460 403

Namlsán několika posledními pozitivními zážitky jsem risknul nerecenzovanou slečnu z privatgrace. Podnik občas překvapí příjemně, občas nepříjemně. Tohle bylo spíš to druhé.
Fotky jsou asi její, ale dost jí přidávají. Věk seděl. Postava taková trošku sudovitá, dost divnej zadek. Obličej styl Amy Winehouse. Celkově přijatelné, ale nic, z čeho by jeden zaplesal a za čím bych se vracel.
Holka je hloupá, plácá nesmysly, snaží se o různý zdržovací finty a vytáčky, kouření celkem k ničemu a péro v puse neudrží dýl jak 15 sekund a už začíná honit a nebo prostě "odpočívat". Případně ho prostě vyndala z pusy a začala mi říkat nějakou svoji duchaplnou myšlenku. Docela mě to nudilo a začal jsem se skoro těšit, až to skončí, což opravdu není znamení dobrý akce.

Postava 5,5/10
Obličej 6,5/10
přístup 4,5/10

Šance na opakování komická.
6 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Karl_Bergzeug
Začátečník
Celkem hodnocení: 191x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2022 09:30

Příspěvek od Karl_Bergzeug » 31 bře 2022 19:42

Andrea, Club Holy - https://www.clubholy.cz/andrea/

Po již tradičním čekáním přede dveřmi vstupuju do jámy lvové a potkávám se s Andreou. Moje představa jak vypadá se dost lišila od toho, jaká opravdu je. Není můj typ, má celkem ostré rysy, trochu mi připomíná Annet X. Nicméně zvědavost a kocourova recenze říká, ber to!

A byl to skvělej nápad.

Po předání a vrácení peněz (což taky na poměry trvalo, platil jsem dvoulitrem) kdy beru hodinu za patnáct stovek bez příkras a po sprše se scházíme na pokoji v tady již tradičním čase T+17 minut. Předem se zeptám jak je to s časem a prý se nemusím bát, že další můj kolega má přijít až v 15:20, takže se mi může věnovat celou zaplacenou hodinu. OK, rezerva tedy zanedbatelná, ale v tu chvíli to už nechávám plavat.

Andrea je chytrá holka, která má pod palcem víc věcí, než se může na první pohled zdát, nebo se tak aspoň tváří. Snad během půlminuty mě vzala do svýho světa, kde si chce ten společný čas užít a to, jak to nakonec dopadne asi nejvíc záleží na tom, jak si sednete. A pokud si sednete, bude to fakt dobrá hodinka. Při blízkém pohledu do jejích doširoka otevřených očí už pak byla můj typ naprosto a zcela.
Na sobě má dost tetovaček, ale rozhodně né žádný tuctovky, zajímavý díla.

Je dost ukecaná a za ten krátký čas mi stačila převyprávět snad půlku Strahovský knihovny, detaily ze soukromého života nevyjímaje. No a mě bavilo jí poslouchat.
Všeobecný rozhled má široký, což mezi privátovýma slečnama teda úplný standard není.

Nicméně vždy přesně ve chvíli kdy už nebyl čas mluvit, jsme se věnovali tomu, proč jsem přišel a proč je tam i ona.

Mile ráda se nechá lízat tak dlouho, jak je oběma libo. Kundičku má zhruba takovou https://www.cloudisexy.com/photos/bnVkZ ... Q.jpg.html, při vzrušení se krásně rozevře a zdruří. V poloze nohy do praku pokrčené v kolenou vypadá jako otevřený lotosový květ co na vás křičí: strč ho tam! A tam jsem neváhal.

Co mi vadilo byl její dost hlasitý projev, i pokud to náhodou bylo autentický, tak by stálo za zvážení uměle ubrat hlasitost. Jestli sousedi náhodou doteď netušili, jaká tajemství tenhle dům na lipovém náměstí ukrývá, teď už jim to musí bejt jasný. Už při lízání to začalo a při sexu neustávalo. Tvářila se, že se při sexu udělala. Možná, mě stačilo, že jsem se udělal já.

Pak jsme zase kecali, u toho se hladili a po chvíli se mě Andrea zeptala, jestli jí to udělám ještě prstama. Jako jde tomu naproti holka. Tady bych jí ten její orgasmus i věřil.

Jo a jedna věc mě zaujala, Andrea ke mně docela často čuchala, jako by fetovala můj pach.

Celkový dojem – 85%

Dávejte tam chlapi na sebe pozor, tahle pisnicka je o ni https://youtu.be/VE6ndWEATyM

a kdyby vás zajímalo jak to dopadlo s odchodem, tak jsem to dobrovolně zabalil 5 minut dřív a sám se vyhodil, seznamovat se mezi dveřma s kolegou se mi nějak nechtělo. Až mě děsilo, že mě Andrea nijak nepopoháněla.
3 Obrázek 13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 249 hostů