Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2815x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 677
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Re: Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Příspěvek od jan_malek » 26 led 2022 19:01

To je kurva let, jsme starý co?
1 Obrázek
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

Uživatelský avatar
SongOfLife
Začátečník
Celkem hodnocení: 180x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 36
Registrován: 26 črc 2017 22:07

Příspěvek od SongOfLife » 26 led 2022 19:17

Koukám s cenama se už fakt v těch Asia privátech posrali, včerejší průzkum (773 050 393):

Classic sex..Oral bez(BJ without condom).French kiss,licking-69..masáže
Extra :do pusy(cummouth )+500.Rimimg+500.
20/1500
40/2000
50/2500
70/3000
100/4500
2h/5500
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Pár recenzí mám na Masheru. Nick stejný.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23897x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8945
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 26 led 2022 20:37

V podstate si tam muzou vsude napsat i o nulu vic a bude mne to jedno XXX35 XXX36
5 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3380x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1499
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 27 led 2022 11:12

SongOfLife píše:
26 led 2022 19:17
Koukám s cenama se už fakt v těch Asia privátech posrali, včerejší průzkum (773 050 393):

Classic sex..Oral bez(BJ without condom).French kiss,licking-69..masáže
Extra :do pusy(cummouth )+500.Rimimg+500.
20/1500
40/2000
50/2500
70/3000
100/4500
2h/5500
Tak v těch Asia privátech 40 min je max stejně, nedomluvíš se a když je to s OB a líbáním tak je to vlastně 1K za 40 min, akorát máš vázanej prodej, takže to nemůžeš "odmítnout" - to je blbý. Ale třeba pro mě, kterej bez OB nedá ani ránu je to ještě únosný... xxx51
V Asii se orál s gumou nedělá, otřou pečlivě kapesníčkama, ale gumu do pusy holky neberou, to je evropský a americký specifikum... mimochodem podobně jsem to zažil v jižní Americe - orál vždy jen bez gumy...
Ale hlavní problém je, že až na výjimky, který jsem i poznal, jsou to milfky z Taiwanu a Majajsie. Těch pod 30 je tam jako šafránu... xxx57
1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23897x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8945
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 27 led 2022 12:12

modroočko píše:
27 led 2022 11:12
Tak v těch Asia privátech 40 min je max stejně, nedomluvíš se a když je to s OB a líbáním tak je to vlastně 1K za 40 min, akorát máš vázanej prodej, takže to nemůžeš "odmítnout" - to je blbý.
Modroočko, mám tě rád, ale tahle úvaha je opravdu nesmysl xxx57 Když ti rozjetá Asiatka v těch 40ti minutách ještě navíc jako favor přelízne prdel a nechá si to nastříkat do pusy (normálně další dva příplatky á 500), tak tam vlastně šukáš těch 40 minut zadarmo?? xxx17 xxx54
5 Obrázek 2 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3219x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 27 led 2022 13:12

ko_cour píše:
27 led 2022 12:12
Modroočko, mám tě rád, ale tahle úvaha je opravdu nesmysl xxx57 Když ti rozjetá Asiatka v těch 40ti minutách ještě navíc jako favor přelízne prdel a nechá si to nastříkat do pusy (normálně další dva příplatky á 500), tak tam vlastně šukáš těch 40 minut zadarmo?? xxx17 xxx54
Logická úvaha,kdyby se ještě nedejbože zadařil anál,tak vlastně platí ona zákazníkovi. XXX36
3 Obrázek 6 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1271x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 467
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Příspěvek od _pyskomil_ » 27 led 2022 16:50

Pánové, vázaný prodej to určitě je, o tom není sporu. Že to je kurva předražený, to je taky fakt, ale když opravdu chceš líbačku, lízání a orál bez, tak se to ve finále vyplatí. Jiný problém jsou jejich ojebávky. Málokterá je jako Sawa u které je svět ještě v pořádku - tam je servis perfektní, ale co jsem zažil s jinými dvěma tehdy na Praze 4, to bylo na přesdržku. Nejhorší je, když se s nima nemůžeš domluvit ani anglicky, to je pak nemáš ani jak vyprcat, že stojej za hovno.
3 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 27 led 2022 19:38

Nikol, Golden Privát (https://www.sex.cz/goldenprivat, https://www.sex.cz/272602)
Pro připomenutí, jde o bývalý Privat7, původně byl v Havelské, pak se přesunuli do jakéhosi ruského hnízda v ul. Šmilovského a potom na Žižkov. Minule jsem neřekl že je kamera dole, tak pro úplnost doplňuji, jde asi o nějaký mix hostelu a dlouhodobějšího ubytování, tihleti rusáci tu mají několik bytů a v jednom z nich mě čekalo malé překvapení.
Původně jsem totiž mířil za devatenáctkou, která uváděla na maturitním vysvědčení trojky a svou tržní hodnotu udávala cenovkou 1500/2000. Tahle "něžná" Lisa slibovala něžný přístup a extra služby, ale v reálu jí bylo 23-25, kulatej opuchlej slovanskej xicht by nevadil, ale oplácanější postava už jo. Fotka fake, podoba, viz příloha "Lisa", ale představte si holku na fotce bez všech filtrů a makeupů. Chystal jsem se k odchodu, ale byla mi nabídnuta druhá obyvatelka bytu a u té jsem ze zvědavosti zůstal.
Nikol měla horší obličej a věk 25-27, štíhlou postavu, hezké nohy a dost tetovaček, které jsou patrné i z fotek. Z nich mě nejvíc zaujal, a nejvíc mě dostal, hákáč pod krkem, to nevím jak by se na to tvářili v Rusku, je vtipný že na fotkách ho měla vyretušovaný, ale pak se objevily i fotky kde je patrný, tak jsem jednu z nich stáhnul. Docela by mě zajímalo jaké byly reakce okolí, jako dát si hákovej kříž na místo který je skoro furt vidět, to uznávám že vyžaduje jistou dávku odvahy. Pak tam měla taky letopočet 2019, tak že by dítě…? Holka asi svérázná, ale skrz jazykovou bariéru jsme si moc nepokecali, zázraky se nekonaly, pokouřila mě s gumou, v pár základních polohách dostala vymrdáno a střik na tělo.
Recka i návštěva, která zapadne, a nic se nestane, jen ať víte co je taky možný potkat
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Koniáš
Přidavač
Celkem hodnocení: 475x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 179
Registrován: 17 črc 2021 20:40
Bydliště: Všude.

Příspěvek od Koniáš » 27 led 2022 20:48

19.cm ocas: ten hakenkreuz používají ruskojazyční zcela běžně. Vor v zákoně má mj. na každém koleni hakový kříž a na druhem srp, hvězdu a kladivo to znamená před nikým nepokleknu. Nebo Hitlera a Stalina, totéž. To je prostě feňa. Každé její tetování něco znamená...
4 Obrázek

Uživatelský avatar
Hannibal
Začátečník
Celkem hodnocení: 444x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 16 čer 2020 22:39

Příspěvek od Hannibal » 27 led 2022 21:36

Motto: Magor je zpět!

Roxy, Sex in Prague

Věk: 18 Výška: 162, Váha: 48, Prsa: 3. Placeno 1300 za půl hodiny.
Nabízené služby: Klasický sex, Líbaní, 69, Masáž, Orální sex, Výstřik do pusy, Polykání, Lesbi, Švédská trojka, SM, Masáž, Striptýz, Doprovod, Autoerotika

https://www.sexinprague.eu/divka/roxy

Podnik: Soukromí, komunikace, spolehlivost, diskrétnost - vše bez nejmenších problémů. Vyšel na mne velký pokoj se zrcadlem a koupelnou. Dohodnutá půlhodina. Půlhodina je poctivě odměřená po dokončení sprchování a druhá sprcha je také až po ní. Zpravidla je to spíš stejné jak 45 minut u konkurence. Prostě mi to místo vyhovuje.

Slečna: Další milé překvapení. Slečna je v podniku nová a tak jsem na ni byl zvědav. Už na počátku komunikace s operátorkou jsem byl upozorněn na to, že již není blondýnka. Škoda. Skoro vyhynulý živočišný druh ty blondýnky. xxx45 Vlasy má tedy kratší a je bruneta. Překvapilo mne, že slečna je takový drobný rarášek. Obličej moc hezký. Kupodivu jsem neměl opačné pochybnost o věku. Je to skutečně mláďátko. Pěkná drobná postava, hezký zadeček a pěkná prsa v rozpuku. Hodně dám na první dojem a především na atmosféru při setkání. Opět byla slečna vtipná, moc milá a pohodová. Krom toho od počátku byla takovým rozpustilým čertíkem. Malá, ale šikovná. Foto asi její, byť mi na něm připadala mohutnější, jak ve skutečnosti je. Je štíhlá. Tetování má. Nebylo tedy co řešit a dohoda byla rychle na světě.

Akce: Jak je místním zvykem, nejdříve moje a pak její očista ve sprše. No a startuje moje šťastná půlhodinka. Nejdříve nějaké to osahávání, sem tam i nějaká ta pusa padla. Kámoš dole ani moc povzbuzovat nepotřeboval. Oblečení a šlo se na kouření. Opět žádné z boku s výhledem na záda, ale pěkně s výhledem „z první řady“. Snažila se a bylo to moc prima. Jen bych bral trochu větší hloubku. Následoval klasický trojboj - koníček, žabička a pejsek. Koník super a moc hezky se na ty její kozičky koukalo. Skvělý byl i pohled na ni při žabičce. Hezká kundička a slušné divadlo předvedené slečnou. Oční kontakt, přirozené vzdychání a spolupráce jak má být. Jen občas bylo znát, že její mušlička je těsná a malá a tak občas trochu uhýbala při tvrdším mlatu. Zezadu jsem si užil pohled na její hezký zadeček a pohled na ni ve velkém zrcadle. Ke konci požádala o pauzu k máknutí gelem a tak jsem se raději nechal dokouřit. Drobná chvilka na pokec, druhá sprcha a dveře.

Hodnocení: Hezký zážitek s milou mladou slečnou. Rád ještě zajdu. XXT03
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Motto: “Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.” Forrest Gump ;o)

Uživatelský avatar
Hannibal
Začátečník
Celkem hodnocení: 444x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 16 čer 2020 22:39

Příspěvek od Hannibal » 27 led 2022 21:47

Eliška, privát domeček

Věk: 25, Výška: 178, Váha: 59, Prsa: 2
https://masazedomecek.cz/?p=6766

Podnik: O podniku už toho bylo napsáno mnoho. Já s ním moc dobré zkušenosti nemám. Dvě rezervace a vždy stejný výsledek. Kafe, čekání a pak "hledání náhradního řešení". Poprvé jsem do náhradnice šel, podruhé jsem byl víc naštvaný a tak jsem náhradnici (stejnou jako poprvé) odmítnul. Až mám podezření, jestli slečna není jako ta jitrnice, co svět neviděl. xx08

Slečna: Zaujala mne výškou. Ten den ale nepřišla.

Akce: Kafe zadara a pokažená nálada. Prachy zůstaly v kapse.

Hodnocení: XXT01
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Motto: “Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.” Forrest Gump ;o)

Uživatelský avatar
Hannibal
Začátečník
Celkem hodnocení: 444x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 16 čer 2020 22:39

Příspěvek od Hannibal » 27 led 2022 22:07

Cyndy, TOP privát

Věk: 19, Výška: 162, Váha: 45, Prsa: 1, Bohatá nabídka služeb - nevyužita. Placeno 1400 za půl hodiny.

Podnik: Po čase jsem si střihnul nějaké ty průzkumné návštěvy do TOP privátu. Je to můj oblíbený podnik. Přece jen je to spolehlivé, diskrétní a dobře organizované místo. Nabídka slečen je také obyčejně nadmíru bohatá. Jen je třeba dobře vybírat.

Slečna: Obličej se mi moc líbil, i když si dost pomáhá kosmetikou. Postava hodně drobná, maličká a štíhlá s kozičkami harmonicky ladícíma k postavě. Moc se mi líbila. Kundička hezkého vzhledu a hladce vyholená. Především mne ale zaujala milým vystupováním a pozitivní náladou. Foto její. Údaje sedí. Tetování je.

Akce: Domluvena testovací půlhodina. Kouření slabší - trochu komicky působilo strkání si ho z boku za tvář. Pak klasický trojboj. Koníček, žabička se super pohledem na hladkou kundičku, no a pejsek ve spojení s tím hezky tvarovaným malým zadečkem mne dostal na vrchol. Oční kontakt a nějaké to divadlo také potěšilo.

Hodnocení: Nadprůměrný zážitek. Nebylo to úplně top za ten orál, ale rozhodně řadím k těm lepším akcím. Ještě zajdu. XXT03
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Motto: “Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.” Forrest Gump ;o)

Uživatelský avatar
Hannibal
Začátečník
Celkem hodnocení: 444x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 16 čer 2020 22:39

Příspěvek od Hannibal » 27 led 2022 22:18

Nella, Sex in Prague

Věk: 20, Výška: 176, Váha: 58, Prsa: 3, Bohatá nabídka služeb. Nabízené služby: Klasika sex, Orál, 69, Líbání, Orál bez ochrany, CIM, CIF, Polykání, Švédská tojka, Autoerotika, Striptýz, Lehké SM, Masáž, Páry, Lesbi show, Doprovod. Placeno 2300 za půlhodinku s OB a CIM.
https://www.sexinprague.eu/divka/253-nella

Podnik: Za mě, magora, je to skvělá volba. Soukromí, komunikace, spolehlivost, diskrétnost - vše bez nejmenších problémů.

Slečna: Slečna se mi moc líbila. Hezký obličej, vysoká a štíhlá jak mám rád, dlouhé vlasy a za zmínku stojí i pořádně přírodní kozy. xxx63 Prostě kus. Věk si netroufám hodnotit. Mě stačí, že je mladší jak já. xxx45 Nezanedbatelný je přístup. Otevřela mi milá, příjemná a dobře naladěná slečna, se kterou bylo potěšení strávit čas. Foto je její.

Akce: Domluvena půlhodina s orálem bez a CIM za 1300+500+500. Po klasickém rituálu s mojí a její sprchou jsme zahájili půlhodinku mazlením a následným přechodem na kouření. Rozhodně nic neošidila a tato část byla skvělá. Žádné polohy z boku s výhledem na záda, ale pěkně s výhledem z první řady. Nápaditá a poctivě odvedená práce. Po oblečení jsme si prošli zoo - koníček, žabička a pejsek. Nechyběl tomu erotický náboj, oční kontakt, trochu toho divadla a především ze všech úhlů byl na slečnu nádherný pohled. Především jsem si užíval ty krásné kozičky. No vlastně jsem si to parádně užil celé. Oblíbené finále jsem si načasoval opět tak, že na pokec moc nezbylo. Slečna mi připadá trochu stydlivá. O to je to ale více autentické. Čas dodržen. Negativa nejsou.

Hodnocení: Navštívil jsem atraktivní, pozitivní naladěnou, vstřícnou a moc milou slečnu, se kterou jsem si užil vše tak, jak mám rád. Pak tedy hodnocením je naprostá spokojenost. XXT03 XXT03
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Motto: “Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.” Forrest Gump ;o)

Uživatelský avatar
Hannibal
Začátečník
Celkem hodnocení: 444x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 16 čer 2020 22:39

Příspěvek od Hannibal » 27 led 2022 22:37

Jessica, Sex in Prague

Věk: 21, Výška: 168, Váha: 55, Prsa: 3, Bohatá nabídka služeb. Nabízené služby: Klasika sex, Orál, 69, Líbání, Orál bez ochrany, CIM, CIF, Polykání, Švédská tojka, Autoerotika, Striptýz, Lehké SM, Masáž, Páry, Lesbi show, Doprovod. Placeno 2300 za půlhodinku s OB a CIM.
https://www.sexinprague.eu/divka/jessica

Podnik: I když za cenovou politiku jistě nebude tento podnik doporučován, pro mne se stal poměrně rychle oblíbeným místem. Vede mne k tomu několik významných věcí, na kterých podnik postavil svoji strategii. Podnik je na dobrém místě kousek od Míráku. Prostory jsou po rekonstrukci a tak je interiér a vybavení těžce nadstandardní v porovnání s ostatními podniky, kam jsem se dosud vypravil. Hlavní ale jsou pravidla přístupu ke klientům. První do sprchy jde návštěvník, po něm slečna. Po jejím příchodu začíná běžet čas. Moje půlhodina pak vždy byla čistá půlhodina se slečnou. Až po ní byla druhá sprcha a oblékání. To mi v konečném důsledku udělá to samé co jinde dostanu jako hodinovou návštěvu. Nepotkávám se ani s dalšími norníky ve dveřích. Všechny dosud navštívené slečny byly moc milé a měli evidentní zájem o to, abych byl maximálně spokojený. To že jim to slušelo a moc si mi líbily je jaksi bonusem navíc. Po trochu horším období, kdy neměl co nabídnout, dochází nyní ke zlepšení nabídky. Každý má svůj názor a preference. Já jsem spokojený tady.

Slečna: Slečna se mi moc líbila. Hezký obličej s nádhernými plnými rty, dlouhé vlasy a hezké kozičky. Prostě kus. Postava spíše krev a mlíko. Nádherně tvarovaný zadek. Věk si netroufám hodnotit. Podstatný je pro mne přístup slečny. Otevřela mi milá, příjemná a dobře naladěná slečna, se kterou bylo potěšení strávit čas. Foto je její.

Akce: Domluvena půlhodina s orálem bez a CIM za 1300+500+500. Po klasickém rituálu s mojí a její sprchou jsme zahájili půlhodinku mazlením a následným přechodem na kouření. Rozhodně ředím k těm lepším. Nápaditá a poctivě odvedená služba. Příplatek se rozhodně vyplatil. Po oblečení kámoše jsme si prošli zoo - koníček, žabička a pejsek. Nechyběl tomu erotický náboj, oční kontakt, trochu toho divadla. Ze všech úhlů byl na slečnu hezký pohled. A nejenom to. Prostě jsem si to parádně užil. Oblíbené finále jsem si načasoval opět tak, že na pokec moc nezbylo. Čas dodržen. Negativa - sakra nemám.

Hodnocení: Navštívil jsem atraktivní, pozitivní naladěnou, vstřícnou a moc milou slečnu, se kterou jsem si užil vše tak, jak mám rád. Pak tedy hodnocením je naprostá spokojenost. XXT03 XXT03
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Motto: “Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.” Forrest Gump ;o)

Uživatelský avatar
Hannibal
Začátečník
Celkem hodnocení: 444x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 16 čer 2020 22:39

Příspěvek od Hannibal » 27 led 2022 22:54

Valeria, Sex in Prague

Věk: 22, Výška: 178, Váha: 58, Prsa: 1, Bohatá nabídka služeb. Nabízené služby: Klasika sex, Orál, 69, Líbání, Orál bez ochrany, CIM, CIF, Polykání, Piss, Rimming, Autoerotika, Striptýz, Lehké SM, Masáž, Páry, Lesbi, Doprovod. Placeno 2300 za půlhodinku s OB a CIM.
https://www.sexinprague.eu/divka/valeria

Podnik: Za mě, magora, je to skvělá volba. Soukromí, komunikace, spolehlivost, diskrétnost - vše bez nejmenších problémů. Prostě není na co si stěžovat. Domluva sice až na několikátý pokus, ale nakonec se to podařilo. Vánoční dárek xx16 .

Slečna: Tak na tuhle kost jsem se těšil. xxx45 Slečna se mi moc líbila. Hezký obličej, hodně vysoká s nohama do nebes a štíhlá jak mám rád, dlouhé vlasy a za zmínku stojí i krásné kozičky, které dotváří úžasnou postavu modelíny. Prostě kus. Věk si netroufám hodnotit. Mě stačí, že je mladší jak já. Nezanedbatelný je opět přístup. Otevřela mi usměvavá, milá, příjemná a dobře naladěná slečna, se kterou bylo potěšení strávit čas. Foto je její a především to v červeném mě totálně dostalo.

Akce: Domluvena půlhodina s orálem bez a CIM za 1300+500+500. Po klasickém rituálu s mojí a její sprchou jsme zahájili půlhodinku mazlením a následným přechodem na kouření. Rozhodně také nic neošidila a tato část byla skvělá. Pěkně s výhledem z první řady. Nápaditá a poctivě odvedená práce. Po oblečení jsme si prošli tradiční exkurzí do zoo - koníček, žabička a pejsek. Nechyběl tomu erotický náboj, oční kontakt, trochu toho divadla a především ze všech úhlů byl na slečnu nádherný pohled. Především jsem si užíval fantastický výhled na její cválání a pak ty nekonečné nohy při žabičce. Trochu jsem si připadal jako ratlík na doze při pejskovi, kdy mne brali křeče kvůli dohánění výškového rozdílu. xxx45 Prostě jsem si to náramně užil. Oblíbené finále jsem si načasoval tak, že jsme využili čas akorát. Slečna je veselá a pohodová a tak budu se těšit na další setkání.

Hodnocení: Navštívil jsem usměvavou, vysokou, atraktivní, pozitivní naladěnou, vstřícnou a moc milou slečnu, se kterou jsem si užil vše tak, jak mám rád. Pak tedy hodnocením je naprostá spokojenost. Těším se na další návštěvu. XXT03 XXT03
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Motto: “Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.” Forrest Gump ;o)

Uživatelský avatar
Hannibal
Začátečník
Celkem hodnocení: 444x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 16 čer 2020 22:39

Příspěvek od Hannibal » 27 led 2022 23:14

Sára, TOP privát

Věk: 22, Výška: 167, Váha: 49, Prsa: 2, Bohatá nabídka služeb. Placeno 2400 za poločas (45 minut) s OB a CIM.
http://www.topprivat.cz/sara-0

Podnik: Po čase jsem si střihnul nějaké ty průzkumné návštěvy do TOP privátu. Je to můj další oblíbený podnik. Přece jen je to spolehlivé, diskrétní a dobře organizované místo. Nabídka slečen je také obyčejně nadmíru bohatá.

Slečna: Otevřela mi slečna, ze které jsem byl paf. Štíhlá, drobná, nádherně tvarovaná vysportovaná postava, kde na první pohled zaujmou krásné kozičky a fantasticky tvarovaný zadeček. Moc jí to v pracovním slušelo. Navíc i později jsem ocenil, že její kundička je hezkého vzhledu a hladce vyholená. Navíc je slečna moc milá, pozitivně naladěná a celá návštěva je prostoupená její péčí o spokojenost klienta. Byl jsem tak spokojený, že jsem si to ještě několikrát zopakoval. Foto je její. Tato vázaná služba s jedním příplatkem (líbání nebo orál bez) u ní mi vyhovuje. V tomto případě si rád přidám orál bez a s drobným doplatkem 300 i CIM.

Akce: Domluven poločas (45 minut) s orálem bez a CIM za 1600+500+300. Orál je její parádní disciplínou. Prostě to byl nejlepší orál za rok 2021. Nelitoval jsem ani vteřinu investovaný příplatek. Následovalo oblečení a poctivě odvedená práce s exkurzí do zoo. Koníček, žabička a pejsek. Vše se vším co rád. Oční kontakt, přiměřené divadlo, neošizená spolupráce a občas i pořádná mrdačka. Zakončení opět skvěle zvládnuté. Klobouk dolů. Každou návštěvu mi slečna předvedla stejně skvělý servis.

Hodnocení: Za mě nejlepší návštěvy konce loňského roku. Svědčí o tom i problematické objednání. XXT03 XXT03
1 Obrázek 5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Motto: “Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.” Forrest Gump ;o)

vymetac_kominu
Začátečník
Celkem hodnocení: 207x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2017 08:56

Příspěvek od vymetac_kominu » 27 led 2022 23:50

Bára
Privat Grace
http://privatgrace.cz/slecna/bara/
604 460 403
45minut za 1400
Prý 25 let, 170cm, 65 kg a prsa velikosti 3

Pánové, ve zkratce, velký a špatný. Nějak jsem vyměknul a neotočil včas. Paní po dětech, velké břicho se striemi, prsa lajdáky. Nebudu zacházet do zbytečných podrobností, pozitivního nemůžu najít vpodstatě nic. Fotky na webu rozhodně nemohou být ažúrní. Blbé chování, nijak zvlášť příjemné řeči, při sexu všelijaké ofuky, nakonec jsem byl rád, že jsem vysypal a vypadnul. Jsem se nechal uchlácholit, že u Graceových to z posledních x návštěv bylo x-krát bezproblémové až výborné.
Takže tentokrát ne, blé, XXT01
ace-ventura-plunger.gif
5 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pavel 80
Začátečník
Celkem hodnocení: 45x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 35
Registrován: 18 srp 2021 07:10

Příspěvek od Pavel 80 » 28 led 2022 07:46

Hannibal píše:
27 led 2022 23:14
Sára, TOP privát

Věk: 22, Výška: 167, Váha: 49, Prsa: 2, Bohatá nabídka služeb. Placeno 2400 za poločas (45 minut) s OB a CIM.
http://www.topprivat.cz/sara-0

Podnik: Po čase jsem si střihnul nějaké ty průzkumné návštěvy do TOP privátu. Je to můj další oblíbený podnik. Přece jen je to spolehlivé, diskrétní a dobře organizované místo. Nabídka slečen je také obyčejně nadmíru bohatá.

Slečna: Otevřela mi slečna, ze které jsem byl paf. Štíhlá, drobná, nádherně tvarovaná vysportovaná postava, kde na první pohled zaujmou krásné kozičky a fantasticky tvarovaný zadeček. Moc jí to v pracovním slušelo. Navíc i později jsem ocenil, že její kundička je hezkého vzhledu a hladce vyholená. Navíc je slečna moc milá, pozitivně naladěná a celá návštěva je prostoupená její péčí o spokojenost klienta. Byl jsem tak spokojený, že jsem si to ještě několikrát zopakoval. Foto je její. Tato vázaná služba s jedním příplatkem (líbání nebo orál bez) u ní mi vyhovuje. V tomto případě si rád přidám orál bez a s drobným doplatkem 300 i CIM.

Akce: Domluven poločas (45 minut) s orálem bez a CIM za 1600+500+300. Orál je její parádní disciplínou. Prostě to byl nejlepší orál za rok 2021. Nelitoval jsem ani vteřinu investovaný příplatek. Následovalo oblečení a poctivě odvedená práce s exkurzí do zoo. Koníček, žabička a pejsek. Vše se vším co rád. Oční kontakt, přiměřené divadlo, neošizená spolupráce a občas i pořádná mrdačka. Zakončení opět skvěle zvládnuté. Klobouk dolů. Každou návštěvu mi slečna předvedla stejně skvělý servis.

Hodnocení: Za mě nejlepší návštěvy konce loňského roku. Svědčí o tom i problematické objednání. XXT03 XXT03
Se vším co je tady psáno souhlasím, lépe bych to nenapsal ,ale to už je o mě známo xxx63 Vzpomněl jsem si na to že mi říkala, že žila a podnikala s přítelem někde v Emirátech nebo tam někde xxx11 Fakt krásná prcina ,která sukani dá všechno xxx51 xxx11

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23897x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8945
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 28 led 2022 08:48

Hannibale, je v Praze nejaka predrazena prcina, kterou jsi jeste nenavstivil?
8 Obrázek 3 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15549x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5348
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 28 led 2022 10:56

Abyste se z těch předražených kund v Topu neposrali, SIMP králové. xxx45

Nejvíc mě pobavily litanie na kundu, která se kurvila v Emirátech.
Znalci vědí, jak to tam chodí...
5 Obrázek 2 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 189 hostů