Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3219x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Re: Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Příspěvek od Butcher » 26 lis 2021 13:45

klin69 píše:
26 lis 2021 09:24

Or they don't have the girls that are on the roster that day, and have to make it look like they are busy.
Můžeš mi říct klíne,proč sem sereš reakci v angličtině,když píšeš i česky?? V anglickém vlákně to pochopím,ale koho chceš ohromit tady??? xxx12
4 Obrázek 1 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Netopyr
Začátečník
Celkem hodnocení: 141x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 23
Registrován: 12 říj 2021 20:36

Příspěvek od Netopyr » 26 lis 2021 20:25

Ahoj přátelé,

tak další recenze.

Simona Nowak, Monfas Girls

776808477

https://www.sex.cz/836524?SFI=182&S=1

Jestli recenze čte, pozná mě. Ale nechci jí uškodit, takový jsem měl pocit a i jsem jí to říkal..... Takže recenze:

Našel jsem fotky téhle dívky a strašně se na ní těšil. Měl jsem si říci, že když se mi k ní nepodařilo dostat tři týdny, asi to mám nechat být. Ale nenechal, jel jsem k ní i přes to, že ten den začínala ještě později, než obvykle. Domluvil jsem se. Domluva dobrá, operátorka odepisuje jak na WA, tak SMS a je milá, domluva skvělá. Ale vždy mi vadí, když člověk nemůže mluvit přímo s tou holkou. Já vím, je to tak skoro všude. Ale kde se mi podařilo mluvit přímo s holkou, pár takových je, a přece jen jsem z té konverzace rovnou tak nějak vytušil, jestli si sedneme, nebo ne.  No, tak tady se s ní taky mluvit nedá. Přijel jsem tedy na místo a slečna že má ještě oběd a že operátorka zavolá. Tak jsem ani nepoužíval telefon, aby se za pár minut dovolala. Do bytu jsem se tedy dostal cca s 10 minut zpožděním, zmrzlý. 
Každopádně otevřela krásná holka. Fotky nekecají, postava skvělá. Tu mohu jen opěvovat, ta byla fakt luxusní. Ale už při úvodní domluvě taková složitější konverzace.  Nemohli jsme si domluvit, jak dlouho a co vlastně chci. Byla už na začátku taková ... "leklá ryba". A bohužel to v tom tónu pokračovalo. 
Po sprše byla již připravená, nahá. Já to mám tak rád, nerad rozbaluji, mám nahotu rád. Takže super. Krásný klín. ALe ... prý jsem na ní moc hrubý, když jsem si myslel, že skoro nesahám. Prý abych šel lízat. Ale prý zase lížu moc hrubě.... Když jsem pak chtěl sex, tvářila se nezúčastněně. Nesměl ose pořádně sáhnout na prsa, do klína, prý je hrozně citlivá a jakýkoli silnější dotek je problém. Takže mi to v ní ani nešlo, protože mi připadalo, že se tváří otráveně jak pokladní na kase. Ano, to musím zmínit, v podstatě nepoužívala gel, směl jsem slintat. Ale na druhou stranu pak jsem jej měl mokrý, takže bu´d se jí to opravdu líbilo, a moc to neprojevovala, nebo používala gel "mimo záběr". Což bych si myslel více, protože gelem voněla a klouzala... ale nevím, fakt ji nechci křivdit. Na konci jsme se tedy na ní udělal svoji rukou, taky žádná pomocná aktivita. Co jsem jí neřekl, neudělala. Buď je tak submisivní, nebo tak otrávená tou prací. Nakonec jsem jí říkal, že se tváří jako já v práci. Na to mi řekla: "No, vždyť já jsem v práci". Myslím, že ta věta vypovídá vše. Ano, přesně tak to proběhlo, jako když je někdo v práci, která jej nebaví. Prostě taková leklá ryba. 
Strašně rád bych za ní zase šel, tělo má krásné. Ale akce žádná, žádné potěšení a málem jsem šel domů s plným. Když jsem vyšel, měl jsem takový pocit otrávenosti.

Tělo nádherné, ale jinak.... Nicméně jen můj názor, třeba jiný dopadl jinak, recenze jsem tu na ní vůbec nenašel. 
Placeno 2K za hodku plus pětikilo za OB.
priv.jpg
2 Obrázek 10 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Jacob1111
Přidavač
Celkem hodnocení: 425x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 126
Registrován: 08 kvě 2019 17:11

Příspěvek od Jacob1111 » 26 lis 2021 20:55

Netopyr: Tvle. Celá tvoje recenze se veze v negativním slova smyslu a ty na konci napíšeš, že by ses za ní znovu zastavil? xxx70 To jenom pro to nádherný tělo jak zminujes? Tady to je jenom důkaz toho, že pěkný tělo nestačí. Pokud ti to není jedno a povodís si ji dominantne jako devku...viz.19.cm.ocas XXX36
Nehledě na to, že jsi ji trochu vytopil. 2 tis. za hod. bych ještě přešel, ale dávat 500 za OB je u první návštěvy nesmysl...pokud nemáš ověřené info že to fakt stojí za to. V recenzi se o tom ani nezminujes. Takže počítám, že to byl 5 min. odflaknuty oral...bývají to většinou lehce vyhozeny peníze. xxx12
4 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15549x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5348
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 26 lis 2021 21:33

Jacob1111 píše:
26 lis 2021 20:55
Netopyr: Tvle. Celá tvoje recenze se veze v negativním slova smyslu a ty na konci napíšeš, že by ses za ní znovu zastavil? xxx70 To jenom pro to nádherný tělo jak zminujes? Tady to je jenom důkaz toho, že pěkný tělo nestačí. Pokud ti to není jedno a povodís si ji dominantne jako devku...viz.19.cm.ocas XXX36
Nehledě na to, že jsi ji trochu vytopil. 2 tis. za hod. bych ještě přešel, ale dávat 500 za OB je u první návštěvy nesmysl...pokud nemáš ověřené info že to fakt stojí za to. V recenzi se o tom ani nezminujes. Takže počítám, že to byl 5 min. odflaknuty oral...bývají to většinou lehce vyhozeny peníze. xxx12
Je to dalsi nesoudnej slabosskej kokot no. 🤝
2 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3461x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 26 lis 2021 23:36

Netopýr: 2.500 litru a jdeš domů otrávenej. To je kauf.. xxx12
4 Obrázek

Uživatelský avatar
MoodyBin
Začátečník
Celkem hodnocení: 74x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 kvě 2020 03:55

Příspěvek od MoodyBin » 26 lis 2021 23:50

Netopyr píše:
26 lis 2021 20:25
Ahoj přátelé,

tak další recenze.

Simona Nowak, Monfas Girls

776808477

https://www.sex.cz/836524?SFI=182&S=1

Jestli recenze čte, pozná mě. Ale nechci jí uškodit, takový jsem měl pocit a i jsem jí to říkal..... Takže recenze:

...

Tělo nádherné, ale jinak.... Nicméně jen můj názor, třeba jiný dopadl jinak, recenze jsem tu na ní vůbec nenašel. 
Placeno 2K za hodku plus pětikilo za OB.
priv.jpg
Tyvole, ty ve všech recenzích opakuješ "nechci jí křivdit, nechci jí uškodit, nechci jí recenzí ublížit"... ale pochop, že od toho ta recenze je, aby ses podělil o svoji zkušenost a o to, jak ses u tý holky ty sám subjektivně cítil a tím dal ostatním norníkům představu, co je při návštěvě může reálně čekat. Když by sis zavolal taxikáře a ten tě odvezl úplně jinam, než kam jsi původně chtěl, taky bys mu zakončil recenzi slovy "třeba jiný dopadl jinak"?

Takový topičský simpy jako jsi ty, co si nechají nasrat na hlavu a ještě se chtějí vracet, musí ty holky fakt zbožňovat xxx51
11 Obrázek

Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2815x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 677
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Příspěvek od jan_malek » 27 lis 2021 09:19

Presne tyhle sraci delaji prazsky trh jaky je, srac dorazi, holka si s nim vytre prdel a srac jeste fnuka, ze ji dal 2500, ale nechce ji uskodit, knoury knoury knoury.
Podle me je takovejch vetsina, takze pak se tezko divit, ze jsou na privatech holky jaky jsou a ze palej ceny jak palej, kdyz maj takovyhle zastupy sracu.
4 Obrázek 1 Obrázek
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

lucke1986
Začátečník
Celkem hodnocení: 118x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 48
Registrován: 02 dub 2018 16:36

Příspěvek od lucke1986 » 27 lis 2021 10:20

https://www.sex.cz/381051?SFI=6&S=0
IMG_20211127_095458.jpg
Karlín, Peckova 15, kousek od Lokálu, vedle kostela.
Domluva v pohodě, vchod vratama, dveře v pravo, červenej zvonek.

45. minut 2000,- všechno kromě áčka.

Domluva v pohodě, při příchodu sprcha na pokoji (né každej pokoj jí má)

Maggie postava v pohodě, po sprše mě komicky utírá, postava v pohodě, prsa dvojky, klasický půlcenťákový dudlíky, dole bobr. Na líbačku nedošlo, protože jí smrdělo z huby xx23

Až na posteli se jí tak zadívám do obličeje a hlavou mi proběhne, kurva tý jí snad 40 let.

Po sprše vytáhne kapesníky, otře čůro a jde na kouř. Nevim jakej by byl, protože když mi houplo, řekl jsem jí o gumu. Namazala tunu gelu xxx53 a šlo se na to. Klasický polohy, žádnej problém, sypu do gumy.

Pak masáž, když začala hladit záda, musel sem se začít smát, kam sem to kurva zase vlez. Pak ale začla různě mačkat, přitvrdila a bylo to fajn.

Po masáži druhý kolo a další fór. Vedle pokoje je kuchyňka a celou dobu slyšim, jak tam někdo myje nádobí😄

Doporučení určitě ne a už do těch asijskej privátu já kokot nevlezu. Kámoš měl Mischell a byl spokojenej (možná mě chtěl jenom nasrat, protože jsem mu vzal tu Meggie, debil)

Jo a anglicky neuměla ani hov*o. Řikala, že je z Číny, ale tipoval bych to na thajku.
2 Obrázek 3 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3219x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 27 lis 2021 11:21

V ceně asi bylo všechno kromě áčka,ale co jsi dostal? Starou asiatku,který smrdělo z huby,takže líbačku ne. Orál bez o hovně,když ani nevíš,jakej byl. Takže za 2666,- Kč/h jsi dostal masáž a nějakou tu klasiku. To nezní jako úplně dobrej deal,co ti budu povídat. Prostě drahý poučení. Ale zase dobře,že napíšeš recku pro ostatní,to je potřeba vyzdvihnout.
6 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

lucke1986
Začátečník
Celkem hodnocení: 118x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 48
Registrován: 02 dub 2018 16:36

Příspěvek od lucke1986 » 27 lis 2021 12:02

Butcher píše:
27 lis 2021 11:21
V ceně asi bylo všechno kromě áčka,ale co jsi dostal? Starou asiatku,který smrdělo z huby,takže líbačku ne. Orál bez o hovně,když ani nevíš,jakej byl. Takže za 2666,- Kč/h jsi dostal masáž a nějakou tu klasiku. To nezní jako úplně dobrej deal,co ti budu povídat. Prostě drahý poučení. Ale zase dobře,že napíšeš recku pro ostatní,to je potřeba vyzdvihnout.
No na hovno samozřejmě, jak píšeš.
2 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
Jirka Sirka
Štukatér
Celkem hodnocení: 1654x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 470
Registrován: 06 črc 2017 09:37

Příspěvek od Jirka Sirka » 27 lis 2021 14:53

Simona Nowak (MONFAS)
https://www.sex.cz/836524
776 808 477 (WA)
placeno 2000 Kč/h (bohužel) xxx53
Kdo jsem? Nejsem privát, moje službičky poskytuji v soukromém a diskrétním bytečku. v Praze 10 - Zahradní Město. Nebudu zastírat, že nejsem slečna, která s touto prací teprve začíná, dělala jsem společnici už asi 3 roky, takže zkušeností s muži už mám hodně. Podařilo se mi vydělat si peníze na rozjezd podnikání, to jsem musela teď kvůli pandemii přerušit, naštěstí se můžu k této práci vrátit. A co nabízím? Klasický sexík s mým hezkým tělíčkem, orálek, který mě tedy opravdu baví (může být i bez ochrany s vyvrcholením do pusinky, líbání, 69, lízání, footjob, footfetish, piss (ty na mé tělo).

Věk: 23 letm Výška: 165 cm, Váha: 51 kg, Prsa číslo: 2
Slečna v daném okamžiku bez recenzí. Takže průzkum bojem.

Domluva přes WA. Byt v novostavbě vedle Vivo Hostivař. Otevírá celkově štíhlá a vizuálně hezká slečna. V bytě je sama, mám rád 100% soukromí. Domluva 2K za hod. Následuje hygiena a návrat na pokoj, kde slečna čeká a čeká: slečna je naprosto pasivní a nekomunikativní typ --- čeká ve stylu dělej si se mnou co chceš a nic po mně nechtěj. Mechanické honění ptáka, orál s gumou bez zápalu, podrží v pozicích. Po vysypání žádný zájem o blaho klienta. Do druhého kola se jí nechce a mě také ne. Na pokoji byla gumová panna. Slečna je také taková gumová.

Shrnutí: slečna bez zájmu, GFE nula, konverzace nula. Jediný benefit je celkem hezké tělo bez tetování a přírodní prsa. Vhodné pro mrdáky gumových panen.

PS: nějak jsem měl pocit, že tu slečnu jsem již viděl. A pak jsem si uvědomil, že je to bývalá STACEY, kterou jsem kdysi navštívil na jejím historickém působišti. Tehdy měla ještě nějaký zápal a dávala dost dobrý hlubokáč. https://tapky.svetaci.info/divky/31-bia ... 76-546-611 Takže závěr je: v roce 2021 je to vyhaslá, recyklovaná, předražená zlatokopka. Tržní hodnota max 200 Kč/h hrubého v Amazonu nebo 140 Kč/h na poště.
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

emmperor
Začátečník
Celkem hodnocení: 111x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 21 dub 2019 23:24

Příspěvek od emmperor » 27 lis 2021 21:30

Catherine - Privat Prag

https://privatprag.cz/cs/slecny/118-cathrine

Navteva jeste na stare adrese u tancaku, takze tehdy jeste doprava a parkovani v pohode, dnes uz by to bylo urcite horsi.
Organizace v privatu funguje bez problemu, domluva terminu pres whatsapp, v domluvenem case vpusten do baraku, jinak privat asi znamy vse ciste, sprcha moc nezardrzuje vodu, rucnik ok.

Po prichodu slecna otevrela v satickach s vystrihem tak aby hned zduraznila hlavni prednost, coz jsem kvitoval. Jinak vzhled odpovida fotkam co tady umistuju, rekl bych ze 2 z tech fotek co jsou na strankach jsou bud starsiho data nebo fake.

Domlouvame sluzby, takze hodinka 2000+OB za 500

Po prichodu ze sprchy jen kratka cekacka a Catherine prichazi, leha si za mnou na postel a zadiname povidanim u ktere ji hladim a vse probiha v pohode. Vzhled za me v dobrej, v obliceji se mi celkem libila, ale ze zkusenosti vim, ze tohle je hodne individualni. Jinak vaha a ostani odpovidaji popisu plus privatove kontanty. Slecna samozrejme neni zadna vyhubla modelka, ale rozhodne neni tlusta, proste postava odpovidajici k tomu poprsi.

No nevydrzel jsem dlouho a musel jsem ji sundat podprsenku abych su uzil hlavni prednosti. A to se musi nechat, pro hornaky je to pastva. Vyhral jsem si s prsama dukladne a mezi tim jsem zajel prstama mezi nohy a zacal si s ni hrat. Dostalo me jak hned zvlhnula a behem par minut jsem mel ruku docela solidne mokrou.

Po chvilce hrani jsem si dal lizani a to bylo fakt super, slecna reagovala hodne presvedive a pak me jeste upozornila, ze uz se udelat, jako kdyby chtela svojeni jestli muze xx08 , no samozrejme povoleni dostala a kdyz bylo hotovo, tak jsem obevil drobnou lozicku na prosteradle. xxx65

Inu slecna si uzila, zizala stala v pozoru, tak jsem ji nechal at udela co umi. Zacala pekne s libanim od krku pres hrudnik az se dostala ke koureni. Tohle neni jeji nejsilnejsi, kourovou bych zaradil do prumeru. Obcas prihonuje a druzi se jen v horni polovime (pro kolegy s lepsi vybavou v horni ctvrtine).

No po chvili velim at nasadi plastenku a naskoci. To dala docela ochotne a byla to pochoutka, jela docela slusne a s tim jak jsem mel ty prsa ve vyhledu, tak bylo jasny, ze tohle dlouho nevydrzim, takze jsem po 5ti minutach musel prehrat akci. V klasice si nechala dat pekne, prirazela a povzbuzovala, reagovala, tak ze bych veril ze se ji to i mohlo libit, kazdopadne ty prsa se porad tak nadherne houpali, coz jasne vedlo ke striku a na dalsi polohy nedoslo.

Druhe cislo uz davam jen vyjmecne a realne zbyvalo tak 15 min, takze bylo jasny ze by to uz nemelo smysl, takze jsme chvili jeste kecali, hral jsem si s tema jejima prsama az do konce.

Behem kecani mi ale rekla, ze takhle to s ni obvykle nevyba ze se od chlapu nenecha normalne lizat a ze se normalne neudela, takze tusim ze jsem asi mel kliku.

Kazdopadne za me vyborna akce a zejmena pro hormaky doporuceni, opakovani samozrejme jiz bylo a pro taky davam XXT03

Na konec ale davam varovani xxx28 ze z toho co mi rikala, tak je dost mozny ze jsem mel jen stesti a jinej kolaga by mohl dopadnout hodne rozdilne.
cathrine1.jpg
cathrine.jpg
2 Obrázek 3 Obrázek 3 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) emmperor dne 28 lis 2021 12:16, celkem upraveno 2 x.

emmperor
Začátečník
Celkem hodnocení: 111x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 21 dub 2019 23:24

Příspěvek od emmperor » 27 lis 2021 21:55

Ella - Privat Prague

https://privatprag.cz/cs/slecny/116-ella

Navsteva uz stariho data nekdy z leta kdy slecna byla jeste relativne nova.

Oraganizace je ok, vpuseni v dohodnutem case. Po vstupu na me vykoukla fakt pekna holka z hezkym usmevem, takaze jsem pokracoval.

Dohoda na hodine za 2000+OB za 500.

Po prichodu ze sprchy slecna hned dorazila na pokoj coz bylo prijemne prekvapeni protoze jsem zvykly na par minut cekani. Shodila ricnik, takze jsem provel pruzkum a postava velmi pekna. Byla stihla ale ne vychrla, pevnej zadecek, prsa bych rekl i ze vetsi nez 1. Jinak udaje bych rekl, ze odpovidaji deklarovanym

Lehli jsme na postel a zacal jsem slecnu otlapkavat pri konverzaci ktera jeste celkem pekne sla, ale pak kdyz jsem ji chtel zajet rukou na frndu, tak prvni zakar xxx73 . Na namitku ze ji tam nehodlam srkat prsty rekla, ze ji tam prej vubec nemam sahat xxx28 xx09 . No takze nalada hned sla dolu, tak velim at teda zabere a postavi ho. Tak se jala do dila a pekvapive na to ze na sebe skoro nenechala ani sahnout se i darilo.

Oral musim uznat byl docela slusne nad prumerem, sem tam se pokusila a hlubsi zasun a venovala se i koulim. Prihonovani bylo jen minimalne. Tusil jsem ze to pujde rychle, takze jsem ji poslal at nasedne na kone a slecna se rozjela jak vana na zeleznikovi, takze jsem po chvili strikal.

Po ociste se podivam na hodiny a jeste 40 min do konce. Tak to bude zajimavy, tak jsem se pokusil o nejake hlazeni a neco co by pripominalo aspon vzdalene GFE, ale zadny uspech, po minute se zase vrhla na zizalu a zacala ji stavet. K memu velkemu prekvapeni se opet zadarilo. Koureni dala jeste vic nez predtim, pak zase nasedla a jela dalsi velkou pardubickou, rikam si ze asi si nahrazuje posilku, ale i tak jsem ji pretocil a dali jsme jeste dalsi polohy. Ve vsech neustale povbuzovala a dozadovala se rychlejsiho a tvrdiho tempa, sice na to moc nejsem, ale nechtel jsem odmlouvat tak jsem uposlechnul a po cca 30ti minutach hrubeho mrdani jsem prekvalip sam sebe druhym strikem, coz uz se mi 5 let nestalo.

Zaverem zadny GFE nebo neco podobnyho necekejte, slecna chce chlapa jen postavit a pak tvrde osukat, cokoliv jinyho neni povoleno. Pokud vam to vyhovuje, tak to urcite dobra volba, ale ja jsem na presne opacny typ holek, takze za me XXT02 pro tapky a opakovani nebude.
ella1.jpg
ella.jpg
2 Obrázek 3 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23898x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8945
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 27 lis 2021 22:07

Jirka Sirka píše:
27 lis 2021 14:53
Simona Nowak (MONFAS)
https://www.sex.cz/836524
776 808 477 (WA)
placeno 2000 Kč/h (bohužel) xxx53

PS: nějak jsem měl pocit, že tu slečnu jsem již viděl. A pak jsem si uvědomil, že je to bývalá STACEY, kterou jsem kdysi navštívil na jejím historickém působišti. Tehdy měla ještě nějaký zápal a dávala dost dobrý hlubokáč. https://tapky.svetaci.info/divky/31-bia ... 76-546-611 Takže závěr je: v roce 2021 je to vyhaslá, recyklovaná, předražená zlatokopka. Tržní hodnota max 200 Kč/h hrubého v Amazonu nebo 140 Kč/h na poště.
Tyvoleee, tahle vyfetovana blazniva strela, ktera suka uz 7 let, si ted rika 2000.... tak to je goal, uplna bomba k tyci XXX36 xxx63 A ani Monfas nezklamal, jen prejmenoval tapku a jede se dal, holt zumpa, no xxx10 BTW proc pises, ze jsi ji BOHUZEL dal 2000? Tys to nevysolil dobrovolne? Tam probehlo nejake nasili z jejich strany?
2 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

emmperor
Začátečník
Celkem hodnocení: 111x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 21 dub 2019 23:24

Příspěvek od emmperor » 27 lis 2021 22:17

Patricie - PrivatEscort

http://www.privatescort.cz/patricie

Nejnovejsi prirustek u Itala me fotkama tak nalakal, ze jsem musel otestovat. Domluva rezervace ok. Po vpusteni do cafe jsem hned pochopil, ze jsem Italovi naletel, protoze fotky jsou fake. Slecna tak jako na fotkach rozhodne nevypadala. Driv tam aspon daval do poznamky, ze to nejsou fotky slecny, ale ted uz asi rovnou dava fake fotky.

No oproti fotkam je slecna vic typu krev a mliko a a tvar prsnou je uplne jiny. Zasadovy clovek by asi dal otocku ale ja jsem samozrejme zbabelec, takze jsem dal 2000 za hodinu+500 za libani+500 za OB.

Sprcha na pokoji, hned jak jsem vylezl tak slecna dosla. Rozbalil jsem ji z rucniku a potvrdilo se to co jsem pozoroval uz z vsupu. Bricho trosku mekci a prsa taky, ale slecna aspon aktivni a pustila se do slusneho libani. Konverzace taky celkem sla, takze nakonec jsem na ty fake fotky celkem zapomel. Udaje bych rekl ze odpovidaji + privatova konstanta.

Zacatek byl za me v pohode, mazleni a otapkavani pekne slo, tak jsem se postupne proracoval pres prasa az k lizani. Dala tomu asi 5 min nez nahrala ze se udelala, ale umelecky vykonc byl vcelku slusny vcerne prohnuti zad sokro az do mostu, takze pochvala.

Koureni byl normlani prumer, nic zasadne skveleho, ale ucel splnen, zizala stala, takze naskocila na kone. Jela pekne, zadna divocina, ale pekny dlouhy pohyby, tak jak to mam rad, pekvapila i vydrzi, protoze jsem ji sam musel odvelet na misio. Tam jsem si ridil akci sam, ale slusne se prizpusobovla a pridala k tomu i vcelku uveritelny aktusiticky projev. Zakonceni bylo zezadu, kde uz byla trosku pasivnejsi, takze jsem musel trochu vic nalozit stehnum.

Zbyval jeste cas, tak jesem dal jeste druhy lizing a k tomu sem skusil i prsteni a pekvapive povoleno.

Clekove za me slecna podala solivni vykon, takze hodnotim XXT03 . Osobne zarazuji slecnu do kategorie opakovani mozne v pripade hledani nhradni reseni nebo nedostatku ostatnich prilezitosti.
1_4.jpg
3_5.jpg
5 Obrázek 1 Obrázek 4 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23898x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8945
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 27 lis 2021 22:33

emmperor píše:
27 lis 2021 22:17
Patricie - PrivatEscort

http://www.privatescort.cz/patricie

Slecna tak jako na fotkach rozhodne nevypadala. Driv tam aspon daval do poznamky, ze to nejsou fotky slecny, ale ted uz asi rovnou dava fake fotky.

No oproti fotkam je slecna vic typu krev a mliko a a tvar prsnou je uplne jiny. Zasadovy clovek by asi dal otocku ale ja jsem samozrejme zbabelec, takze jsem dal 2000 za hodinu+500 za libani+500 za OB.
Tohle je presne duvod soucasneho stavu: za prepalenou cenu te podvedou, ale ty jeste vysolis dva priplatky.... v zivote tohle NEPOCHOPIM xxx86
10 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3983x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 27 lis 2021 22:45

emmperor píše:
27 lis 2021 22:17
Patricie - PrivatEscort

http://www.privatescort.cz/patricie

Nejnovejsi prirustek u Itala me fotkama tak nalakal, ze jsem musel otestovat. Domluva rezervace ok. Po vpusteni do cafe jsem hned pochopil, ze jsem Italovi naletel, protoze fotky jsou fake. Slecna tak jako na fotkach rozhodne nevypadala. Driv tam aspon daval do poznamky, ze to nejsou fotky slecny, ale ted uz asi rovnou dava fake fotky.
viewtopic.php?p=49015#p49015
5 Obrázek
Diceros pátrá, radí a informuje.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 28 lis 2021 00:17

Emma / Veronika, Euro Emma Escort (777 049 478)
Tohle telefonní číslo se dřív s různou intenzitou objevovalo v inzerci, fotky podezřele pěkné a jediné co jsem našel bylo shrnutí od kolegy zde ve vlákně že je předražená: "Jako vždy uvítám, když místní komunita podpoří naši věc zasláním dalších podobných sdělení." Protože zvedla hned, šel jsem se podívat a říct jí názor osobně, Inzerce na různých místech Prahy 5, ale byl to dům v Plzeňské ulici, hned vedle hospoda a parkoviště, takže ok. Byt úplně nahoře, menší a jednoduše vybavený. Holka se představila jako Veronika, což teda moc nesedí s inzercí a bůh ví kdo to vlastně je, ale třeba bude někdo vědět víc, pod jménem Veronika byla na tamté straně Prahy holka s číslem 774 592 962, ale ta zas byla blond, a taky nějaká Veronika dříve byla ve stejném bytě jako tahle - https://tapky.svetaci.info/divky/2231-k ... 75-619-487. Dám do přílohy jak inzerát na Veroniku tak ten na který jsem šel, ale mapuje se to těžko když holka funguje bez inzerce. Tahle Veronika je štíhlá a drobnější, rovné tmavé vlasy po krk, velké oči a hezký obličej, v sukýnce a teniskách vypadá docela dětsky, věnuje se prej jazykům, ale ne lízání kundy ale cizím jazykům, tohle má jako přivýdělek, tvrdí 26 let, věřil bych i o 5 míň. Ptám se na ceny, dívá se do mobilu a pak hlásí že půlhod 2000 a hod 3000. Ptám se jestli jí v té ceně mohu aspoň vymrdat hubu a zcákat xicht, ale slušně odpovídá že výstřik je jen do kondomu. Rajcuje mě sice jak tahle sexy školačka je stydlivá, ale servis a odpovídající ceny si bude muset ještě dostudovat, nevim jak může mít vystudované jazyky když si ani nepamatuje vlastní cenovku, tak jsem jí poučil o správné ceně a šel.
4 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

emmperor
Začátečník
Celkem hodnocení: 111x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 21 dub 2019 23:24

Příspěvek od emmperor » 28 lis 2021 01:21

ko_cour píše:
27 lis 2021 22:33
emmperor píše:
27 lis 2021 22:17
Patricie - PrivatEscort

http://www.privatescort.cz/patricie

Slecna tak jako na fotkach rozhodne nevypadala. Driv tam aspon daval do poznamky, ze to nejsou fotky slecny, ale ted uz asi rovnou dava fake fotky.

No oproti fotkam je slecna vic typu krev a mliko a a tvar prsnou je uplne jiny. Zasadovy clovek by asi dal otocku ale ja jsem samozrejme zbabelec, takze jsem dal 2000 za hodinu+500 za libani+500 za OB.
Tohle je presne duvod soucasneho stavu: za prepalenou cenu te podvedou, ale ty jeste vysolis dva priplatky.... v zivote tohle NEPOCHOPIM xxx86
Preplacenou cenu. Come on. Za 1500 jsem noril uz pred 15ti lety. Ja zase nepochopim proc vsichni mate dojem ze neexistuje inflace, tenhle dojem meli i komanci a dotahli to k nedostatkovemu zbozi (hle jaka nahoda, ze si stezujete na nedostatek holek). Hlavne ze polovina z vas tu nadava na cenu a pred lety jste recenzovali na Masheru GC leonardo kdyz s 2k zacali.
Pokud chcete nadale norit za 1500 tak si to uzijte, ale vas vyber bude vic a vic omezenej.
Dva priplatky vysolim standartne. Nemam s tim problem a nikdy sem nemel.
7 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

emmperor
Začátečník
Celkem hodnocení: 111x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 21 dub 2019 23:24

Příspěvek od emmperor » 28 lis 2021 01:22

diceros píše:
27 lis 2021 22:45
emmperor píše:
27 lis 2021 22:17
Patricie - PrivatEscort

http://www.privatescort.cz/patricie

Nejnovejsi prirustek u Itala me fotkama tak nalakal, ze jsem musel otestovat. Domluva rezervace ok. Po vpusteni do cafe jsem hned pochopil, ze jsem Italovi naletel, protoze fotky jsou fake. Slecna tak jako na fotkach rozhodne nevypadala. Driv tam aspon daval do poznamky, ze to nejsou fotky slecny, ale ted uz asi rovnou dava fake fotky.
viewtopic.php?p=49015#p49015
Super, kdyby si to tam dal o nekolik dni drive, tak by mi to helpnulo, takhle jsem mel napul smulu

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: chvojky25 a 185 hostů