Historicky odmrdáno

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 3922x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1718
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Re: Historicky odmrdáno

Příspěvek od vulcan » 13 říj 2021 04:26

Monty píše:
11 říj 2021 22:52
Tereza z Domečku
... přímo ve chvíli kdy jsem v ní měl vnořeno a klátil ji vysokým tempem jsem začal otýkat a měnit se ve Václava Klause mladšího. Holka nejprv pobavená, smálá se jaký mám "divný orgasmický ksichty" ale rázem znejistěla, vyděšená co se to děje,

V ten den jsem přišel o osmičku, lidskou důstojnost a taky jsem viděl Terezu naposledy.
Pěkně popsáno. xxx63
Nicméně Terezu (nyní jako Sofii) můžeš opět vystrašit , když dobře namixuješ anestetika, na její nové adrese v Olomouci (Tylova, u červeného kostela, v podzemí).
Holka je to rozhodně fajnová, a šuká nyní i ve večerní době. XXX36
4 Obrázek 3 Obrázek

Uživatelský avatar
slif
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 2113x
Recenze 2017: 7x
Recenze 2018: 14x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 891
Registrován: 11 dub 2017 09:25

Příspěvek od slif » 13 říj 2021 16:30

Občas se objevuje i v Domečku, tak 2x do měsíce. Měl jsem ji asi před dvěma týdny.
3 Obrázek
Nevěřím ničemu, co pět dnů krvácí a přitom nezemře.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 říj 2021 22:24

Niky, Moncheri (https://tapky.svetaci.info/divky/2190-n ... 73-013-770)

Dvě plánované návštěvy nevyšly, jednou nezvedali a jednou měla bejt ale nebyla, měl jsem jí vyhlídnutou už delší dobu, v té době recenzi neměla, ale tahle Niky už v Moncheri působila dříve a pak měla přes rok pauzu, takže možná recenze z té doby jsou, ale někde jinde, třeba někdo bude pamatovat nějakou Niky před koronou, pokud se jmenovala stejně. Mluví normálně česky ale je to ukrajinka, takové trochu lehce vyvalené oči a v nich prázdný výraz, věk hádám kolem třiceti, ne víc, ale vypadá dobře, mladě a svěže, postava štíhlá, světlejší vlasy. Z příplatkových služeb dělá skoro všechno, hlavně když z toho něco kápne, nejsem si jist že jí sex baví, ale jak začala chodit do normální roboty tak si asi uvědomila že na privátu si vydělá víc ale netěší jí to, prostě se to v ní podle mě asi vnitřně mele, což je trochu problém, ale naštěstí asi jedinej, jinak popohánění žádný, zákazy taky ne, udělá všechno ale musí se jí říct, na pusu cumlající velké péro byl dobrý pohled. Je to obecně zamlklejší typ, moc nenapovídá, ale líbila se mi ta podřízenost a poddajnost, já tušil proč se má cenu snažit se k ní dostat. Je i možné, že není tak zkušená, ale spíš se shodnu s kolegou recenzentem na té mentální bariéře, pocit jako by to byl její první sex bych mohl mít, ale když vím že jí tam už kdysi ojížděli norníci o sto šest tak to asi nebude ono, stejně jako tvrzení "Dnes už je to určitě jiná holka, než kterou popisuju" - myslim že ne, dojem jsem z toho měl podobný. Přesto jsem byl spokojen, za litr + 500 OB dávám dobrý smajlík a přeju budoucím norníkům aby jí zas přestala normální práce bavit a objevila se.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 říj 2021 22:40

Monika, Wild Cats

Místo opravdu divné, opuštěný rozestavěný hotel, ale holky se tam objevovaly pořád nové, tahle nemá ani žádnou recenzi. Objednání k Monice nakonec dohodnuto a jdu nahoru. Drobná tmavovláska, romský původ by mi k žižkovu i seděl, teď už vím že jsem u ní byl ale tehdy jsem jí vůbec nepoznal, varovné světlo mi v hlavě neblikalo tak odevzdávám litr za půl hodiny a vrhám se na ní. Ne že by mi ten obličej nebyl povědomej, ale nevzpomněl jsem si prostě, ale je to ta Vali z Klimentské. Co se jí řekne tak udělá, vlastní aktivita nula, oproti poslední návštěvě jako by vychladla, škoda že je tak bez života, protože jako holka se mi líbí, je štíhlá a má pěkný nohy a super kozy, i když jednu nohu má nějakou slabší, možná pochroumanou. Myslim si že celkově moc rozumu nepobrala a tak prostě dělá to co jí ostatní řeknou, protože není schopná jakéhokoliv složitějšího uvažování. Ale říkal jsem si že bych z toho mohl něco vytěžit a nyní jsem toho využil, a zkusil jsem jí trochu zprznit, začalo to tím že jsem jí postupně tlačil péro do krku kam až to šlo až měla slzy na krajíčku, pak jsem jí ojížděl v různých polohách na posteli i na zemi a skončilo to tak, že jsem jí mrdal v čele postele natlačenou na zeď, jednu ruku pod krkem, druhou částečně v její kundě a pak jí zcáknul od břicha až po krk. Asi jsem dost přetáhl, protože už bylo klepání na dveře, ale pro holku jedině dobře, já bych jel dál. když jsem z ní slezl tak mi přišlo že se možná rozbrečí, nevim jestli to už nebylo moc, ale taková bez zájmu byla i na začátku. S perverzní akcí jsem byl maximálně spokojen, ale holce bych možná dál průměr, váhám, ale minule dostala ode mě dobrej a teď skoro celou dobu mlčela tak ať má jeden dobrej a jeden průměrnej.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 08 lis 2021 19:40

Helen, Třebešín / Na Třebešíně / K Čerenému dvoru, 608 498 738
V privátu, který převzal prostory po masážích Maho (nebo se tam začlo k masážím i mrdat), jsem narazil na Helen, o které jsem chtěl poreferovat už dřív, ale zapomněl jsem na to, recenzi ale nemá žádnou, tak ať máme doplněno. Prostor je to zvláštní, nějaké stavební buňky spojené dohromady nebo taková podobná montovaná jednopodlažní stavba, navigace byla původně k opuštěné vile co je naproti, pak teda že mám přejít, když na ní čekám venku tak to prohlížím, jako vevnitř pak bylo čisto, ale je to prostě takové zvláštní místo. Helen inzeruje kozy trojky, to je asi lehce sebevědomé, ale poctivý pěkný dvojky to určitě jsou a na první pohled vypadá dobře. Češka, tmavovláska, hezký hlas, sexy prádlo, upravená, nalíčená, přichystaná, ani tlustá ani vychrtlá, prostě takové hezké hebké ženské tělo, na zádech malá kérka. Vzhledově střílím první dojem třicet let, ale vzhledem k tomu makeupu si myslim že realita bude ještě tak +3. Zpětně koukám, odhad věku od JirkySirky v tomto případě je dost přesný. Není mi povědomá a ani nevím kde se nachází teď, a žádá 1100/1600, což odmítám a následuje dohoda na půlhodinové službě za litr. Handrkování sice kazí trochu atmosféru, ale pěkně píchání za litr, tak to má být, jinak průběh celkem standard, sprcha přes chodbu, pomazlení, pokec, postavení péra, nasazení gumy, orál s přihoňováním, zezadu, zepředu a ve stoje, střik na fajnový kozy a odchod. Helen byla milá, příjemná a mazlivá, ale nevydrželo jí to, ke konci to bylo jak kamna do kterých se nepřikládá a postupně vyhasínají. Celkem jsem z tohoto privátu navštívil myslím pět holek, doufám že tohle je poslední z nich, myšleno co se týče recenzí, co se týče vzhledu, nebylo to až tak špatné, daly se tu najít solidní kusy, často ale pokulhávalo chování a padla zde nejedna otočka, ale spíš kvůli ceně. Zdálo se mi tehdy, že v tomhle případě tlak norníků zafungoval a může to být i vzkaz ostatním privátům a štětkám které (by) uvažovaly o zvednutí ceny – nechte ceny na 1000/1500, tady to pochopili, zkusili 1100/1600 a pak zjistili že 1000/1500 je i pro ně lepší.
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 13 lis 2021 16:39

Lucie, Lovely Girls Privat (https://tapky.svetaci.info/divky/2205-l ... 77-659-535)
Nedaleko Prague Princess se objevil jednou takhle nový privát, sami se tím ani moc nechlubili ale měli nějaké happy hours, tak jsem zašel. Je zvláštní že to většinu privátů nenapadne a když už je to napadne tak tomu ani neudělaj pořádnou reklamu, přitom udělat akční cenu a zpropagovat ji není zas tak těžké, místo nějakých nesmyslných balíčků co měli na webu. Směsice holek se tady protočila pestrá a často ne v tom dobrém slova smyslu, vybral jsem si z nich teda Lucku a vyrazil směr Arbesák. Vpuštění do domu, holka čeká ve dveřích, je to (asi pronajatý) dost velký byt s několika pokoji, obchod, sprcha a jsme u sebe. Na první pohled působí tak trochu jako skejťačka nebo jak to říct, žádné líčení, volný triko, džíny, nějaký to tetování, obyčejnej obličej, plus mínus 25 let, fotky asi pravý ale v reálu nevypadala tak rajcovně jako na fotkách. Jdu to z ní sundat, bez reakce, mazlíme se a řikám si v duchu že by bylo fajn kdyby ze mě třeba i ona strhala oblečení, ale tady žádná vášeň asi nebude a bude to zas na mě, no tak jo. Unavená bejt snad nemůže, zas tak pozdě není... Přibližuju k ní péro, staví rukou, nandavá gumu, kouří, jako většině holek se do pusy moc nevejde ale jede, nemá až tak ošklivý nohy, roztahuju jí je a vsouvám, dáme si klasiku, pak z boku a pak jí otáčim hlavou dolů, takhle je to výhled jak na té fotce, rovné blond vlásky, to jde. Informuje že bude konec, je mi to jasný, sundavám gumu a stříkám obloukem přes půlky na záda. Moc jsme si nepokecali, ale takhle občas blondýnka za litr není k zahození, a možná kdyby ceny 1000/1500 ponechali celodenně tak mohli ještě bejt na scéně...
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
root
Přidavač
Celkem hodnocení: 661x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 8x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 147
Registrován: 16 kvě 2019 20:46

Příspěvek od root » 13 lis 2021 21:30

19.cm.ocas píše:
13 lis 2021 16:39
Lucie, Lovely Girls Privat (https://tapky.svetaci.info/divky/2205-l ... 77-659-535)
Nedaleko Prague Princess se objevil jednou takhle nový privát, sami se tím ani moc nechlubili ale měli nějaké happy hours, tak jsem zašel. Je zvláštní že to většinu privátů nenapadne a když už je to napadne tak tomu ani neudělaj pořádnou reklamu, přitom udělat akční cenu a zpropagovat ji není zas tak těžké, místo nějakých nesmyslných balíčků co měli na webu. Směsice holek se tady protočila pestrá a často ne v tom dobrém slova smyslu, vybral jsem si z nich teda Lucku a vyrazil směr Arbesák. Vpuštění do domu, holka čeká ve dveřích, je to (asi pronajatý) dost velký byt s několika pokoji, obchod, sprcha a jsme u sebe. Na první pohled působí tak trochu jako skejťačka nebo jak to říct, žádné líčení, volný triko, džíny, nějaký to tetování, obyčejnej obličej, plus mínus 25 let, fotky asi pravý ale v reálu nevypadala tak rajcovně jako na fotkách. Jdu to z ní sundat, bez reakce, mazlíme se a řikám si v duchu že by bylo fajn kdyby ze mě třeba i ona strhala oblečení, ale tady žádná vášeň asi nebude a bude to zas na mě, no tak jo. Unavená bejt snad nemůže, zas tak pozdě není... Přibližuju k ní péro, staví rukou, nandavá gumu, kouří, jako většině holek se do pusy moc nevejde ale jede, nemá až tak ošklivý nohy, roztahuju jí je a vsouvám, dáme si klasiku, pak z boku a pak jí otáčim hlavou dolů, takhle je to výhled jak na té fotce, rovné blond vlásky, to jde. Informuje že bude konec, je mi to jasný, sundavám gumu a stříkám obloukem přes půlky na záda. Moc jsme si nepokecali, ale takhle občas blondýnka za litr není k zahození, a možná kdyby ceny 1000/1500 ponechali celodenně tak mohli ještě bejt na scéně...
Ocasi, a od kdy do kdy mají ty 1000/1500 happy hours? Na tom jejich webu https://lovelygirls.cz/cenik/ žádná zmínka není, jen ty jejich standartní taxy 1500/2000 xxx57 . Jak jsi se vlastně o té akci dozvěděl? To ti řekly do telefonu: "Máme zrovna Happy Hour za normální ceny, nepříjdeš?" XXX36
3 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 14 lis 2021 11:09

root píše:
13 lis 2021 21:30
19.cm.ocas píše:
13 lis 2021 16:39
Lucie, Lovely Girls Privat (https://tapky.svetaci.info/divky/2205-l ... 77-659-535)
Nedaleko Prague Princess se objevil jednou takhle nový privát, sami se tím ani moc nechlubili ale měli nějaké happy hours, tak jsem zašel. Je zvláštní že to většinu privátů nenapadne a když už je to napadne tak tomu ani neudělaj pořádnou reklamu, přitom udělat akční cenu a zpropagovat ji není zas tak těžké, místo nějakých nesmyslných balíčků co měli na webu. Směsice holek se tady protočila pestrá a často ne v tom dobrém slova smyslu, vybral jsem si z nich teda Lucku a vyrazil směr Arbesák. Vpuštění do domu, holka čeká ve dveřích, je to (asi pronajatý) dost velký byt s několika pokoji, obchod, sprcha a jsme u sebe. Na první pohled působí tak trochu jako skejťačka nebo jak to říct, žádné líčení, volný triko, džíny, nějaký to tetování, obyčejnej obličej, plus mínus 25 let, fotky asi pravý ale v reálu nevypadala tak rajcovně jako na fotkách. Jdu to z ní sundat, bez reakce, mazlíme se a řikám si v duchu že by bylo fajn kdyby ze mě třeba i ona strhala oblečení, ale tady žádná vášeň asi nebude a bude to zas na mě, no tak jo. Unavená bejt snad nemůže, zas tak pozdě není... Přibližuju k ní péro, staví rukou, nandavá gumu, kouří, jako většině holek se do pusy moc nevejde ale jede, nemá až tak ošklivý nohy, roztahuju jí je a vsouvám, dáme si klasiku, pak z boku a pak jí otáčim hlavou dolů, takhle je to výhled jak na té fotce, rovné blond vlásky, to jde. Informuje že bude konec, je mi to jasný, sundavám gumu a stříkám obloukem přes půlky na záda. Moc jsme si nepokecali, ale takhle občas blondýnka za litr není k zahození, a možná kdyby ceny 1000/1500 ponechali celodenně tak mohli ještě bejt na scéně...
Ocasi, a od kdy do kdy mají ty 1000/1500 happy hours? Na tom jejich webu https://lovelygirls.cz/cenik/ žádná zmínka není, jen ty jejich standartní taxy 1500/2000 xxx57 . Jak jsi se vlastně o té akci dozvěděl? To ti řekly do telefonu: "Máme zrovna Happy Hour za normální ceny, nepříjdeš?" XXX36
Nejspis kdyz se objednaval, tak nezapomnel poznamenat ze prijde "nornik 19.cm.ocas ze Svetaku"... xxx19
1 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 14 lis 2021 12:22

root píše:
13 lis 2021 21:30
19.cm.ocas píše:
13 lis 2021 16:39
Lucie, Lovely Girls Privat (https://tapky.svetaci.info/divky/2205-l ... 77-659-535)
Nedaleko Prague Princess se objevil jednou takhle nový privát, sami se tím ani moc nechlubili ale měli nějaké happy hours, tak jsem zašel. Je zvláštní že to většinu privátů nenapadne a když už je to napadne tak tomu ani neudělaj pořádnou reklamu, přitom udělat akční cenu a zpropagovat ji není zas tak těžké, místo nějakých nesmyslných balíčků co měli na webu. Směsice holek se tady protočila pestrá a často ne v tom dobrém slova smyslu, vybral jsem si z nich teda Lucku a vyrazil směr Arbesák. Vpuštění do domu, holka čeká ve dveřích, je to (asi pronajatý) dost velký byt s několika pokoji, obchod, sprcha a jsme u sebe. Na první pohled působí tak trochu jako skejťačka nebo jak to říct, žádné líčení, volný triko, džíny, nějaký to tetování, obyčejnej obličej, plus mínus 25 let, fotky asi pravý ale v reálu nevypadala tak rajcovně jako na fotkách. Jdu to z ní sundat, bez reakce, mazlíme se a řikám si v duchu že by bylo fajn kdyby ze mě třeba i ona strhala oblečení, ale tady žádná vášeň asi nebude a bude to zas na mě, no tak jo. Unavená bejt snad nemůže, zas tak pozdě není... Přibližuju k ní péro, staví rukou, nandavá gumu, kouří, jako většině holek se do pusy moc nevejde ale jede, nemá až tak ošklivý nohy, roztahuju jí je a vsouvám, dáme si klasiku, pak z boku a pak jí otáčim hlavou dolů, takhle je to výhled jak na té fotce, rovné blond vlásky, to jde. Informuje že bude konec, je mi to jasný, sundavám gumu a stříkám obloukem přes půlky na záda. Moc jsme si nepokecali, ale takhle občas blondýnka za litr není k zahození, a možná kdyby ceny 1000/1500 ponechali celodenně tak mohli ještě bejt na scéně...
Ocasi, a od kdy do kdy mají ty 1000/1500 happy hours? Na tom jejich webu https://lovelygirls.cz/cenik/ žádná zmínka není, jen ty jejich standartní taxy 1500/2000 xxx57 . Jak jsi se vlastně o té akci dozvěděl? To ti řekly do telefonu: "Máme zrovna Happy Hour za normální ceny, nepříjdeš?" XXX36
To je evidentně starší recenze, kdy tento privát sídlil na Praze 5 (první svlečny co se tam objevily předtím pracovaly pro Itala). Tam občas HH měly, bylo to i na Agamě (EDIT: Našel jsem v archivu jeden screenshot, kde se o HH píše). Pak privát skončil a za nějakou dobu se objevil privát se stejným názvem na Praze 10 už bez HH. Jestli někdo použil jméno zaniklého privátu nebo se privát přestěhoval netuším.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 14 lis 2021 20:19

Magda (728 887 734, https://tapky.svetaci.info/divky/1774-m ... 37-969-707)
Takhle zas jednou projíždím inzerci a řikám si že by nebylo špatný zanořit levně do něčeho co není starý nebo tlustý, nic rozumnýho se mi nedaří najít, a tak zabředávám do vod bahnitých a pátrám na amatérech a annonci. Když vyškrtám transky, podvody, zasílání fotek, masáže a provařený svině, zbyde mi v ruce inzerát „Jmenuji se Magda a jsem drobná sympatická blondýnka co si ráda užívá příjemných chvilek“. Určitě už jsem k ní někdy chtěl zajít a protože čas zrovna má, už jsem jednou nohou na plynu a jedu směr Vršovice. Starší zástavba ale byt po rekonstrukci, podezřele prázdnej, ale moc se mi nechce věřit že by ho měla jen na práci, na to je zas velkej. Inzerát sice není úplně pravdivý (46 kg nevěřim a 29 let taky ne, v obou případech to bude o trochu víc), ale fotky budou pravý, je to fajn štíhlá holka a zajímavá osobnost, už tím že hraje na hudební nástroj, a foukání do trubky teď nemyslím, se docela dost odlišuje. Je buď opálená nebo snědá od přírody, napadá mě že blond možná není její původní barva, ale i tak to k ní sedí. Příplatky po 500, sama nenabídla, zeptal jsem se ale nebral jsem, takový běžný věci, nic extrémního nedělá. Nějaký ten odstup tam byl, nevim jestli byla unavená nebo je lehce ráznější od přírody, ale nic hroznýho. Nepokecali jsme si moc, ale hodinka s výhledem na tu hezkou postavu utekla, stejně během bušení furt váhám mezi dobrým a průměrným smajlíkem, jako špatný to rozhodně nebylo a je to jasný důkaz že i na annonci se dá najít, tuhle Magdu můžu s klidným svědomím doporučit. Zpětně zjišťuju že tahle holka je docela slavná a recenze má dobrý, tím spíš mě udivuje že o ní teď nemůžu najít nějaký aktuální informace. Dávám sice smajlík už průměr, protože pocitově to tak bylo, ale jedním dechem dodávám že bych byl rád kdyby se někde zas aktivně objevila, protože mi přijde žádoucí aby takovýhle spolehlivý holky s fér přístupem a rozumnou cenovkou byly na trhu.
6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 14 lis 2021 20:23

1. Kdy jsi u ni byl (jak stara je navsteva), ze pises "byl bych rady, kdyby se zase objevila"? To je zase nejaka vykopavka nebo ne?
2. Jake ma ceny a kolik jsi platil (a za co)?

Dopln do recenze xxx22
4 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
kanwutan
Začátečník
Celkem hodnocení: 435x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 92
Registrován: 24 led 2021 22:38
Bydliště: Buenos Aires

Příspěvek od kanwutan » 14 lis 2021 20:38

19.cm.ocas píše:
14 lis 2021 20:19
Magda (728 887 734, https://tapky.svetaci.info/divky/1774-m ... 37-969-707)
Takhle zas jednou projíždím inzerci a řikám si že by nebylo špatný zanořit levně do něčeho co není starý nebo tlustý, nic rozumnýho se mi nedaří najít, a tak zabředávám do vod bahnitých a pátrám na amatérech a annonci...
Vocasi, přiznej se ty kluku, že je už i na tebe taková bída, že sem vytahuješ starý historie, protože tuhle zimu kvůli energetický krizi není slušný řezivo a ty se chceš zahřát alespoň při vzpomínkách. Já bych vsadil svůj kabát, že tahle ženská v poslední době neinzerovala...
2 Obrázek 2 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 14 lis 2021 21:00

Nikol + Kristýna (https://www.sex.cz/privatnikol, 725 501 375, 774 619 540, 602 59 59 40, 731 508 873)
Vidím takhle jednou inzerát na dvě mladé kamarádky na Praze 1, volám zda mají volno a kam se mám dostavit, holka říká Nad Štolou, mapa mi ukazuje že to je někde na letný, no nic, recenzi nevidim, číslo neznám, tak jedu. Nicméně ty fotky jsou mi povědomé, trvalo mi pak ale ještě kus večera než jsem našel její inzerát jako Nikol Teplice 774 619 540 / 731 508 873. Domluva jasná, komunikace dobrá, vpuštění do domu, kamera proti dveřím, čekají ve dveřích, byt velkej, vysoký stropy, minimálně dva pokoje, koupelna a kuchyňka. Holky se představily jako Kristýna a Niki, prý obě začátečnice a nic o sobě nechtěly říct, nevěřím, nicméně chci upozornit že vlastně přesně nevím kdo to byl – holka na profilu Nicolyoung na amatérech nevypadá moc jako ona, ale na sex.cz byla nějaká Karin a ta podle fotek jí byla podobná, inzerci obě dvě střídaly, na amatérech jsem podle čísla našel pak profil Nicolyoung (https://www.amateri.com/cs/lide/2136133/Nicolyoung), to by mohlo bejt asi taky její, ale nevím, podobný fotky má i nějaká jiná holka a v inzerci jsem zase takovýhle fotky viděl s jiným číslem, prostě buď je několik holek na jednom profilu nebo to po někom převzala, severočeští norníci by museli upřesnit, holky se v Praze dlouho nezdržely a stihl jsem uložit jen něco.
Mám v každý ruce litr, holky chtějí abych si je vzal do trojky, to by ale černovláska musela zhubnout. To je teda ta Kristýna – černovláska, tak 26 až 27 let, dobrý kozy ale podsaditá, obličej by šel, ale postava na hraně, a i když jsem se díval mnohokrát, její inzerci ani fotku jsem nenašel, tak aspoň velmi přibližně dávám do přílohy mou domněnku. Říkám si že bude stačit jedna, dávám litr Niky a jdu do koupelny. Všechno ok, ale holky se spolu chechtaj na jednom pokoji, tak já jdu čekat do druhýho, krom nějaké tašky narvané jejich krámama, sedačky, postele a stolu s televizí je pokoj úplně prázdnej.
Aby bylo jasno - vzal jsem jen Nikol, Kristýna zůstala v pokoji. Nikola vypadá solidně, je to bloncka i když asi trochu odbarvená, hubená, věk tak 25-26, kozičky jedničky a křivej nos, velký jakoby smutný oči, v xichtě vypadá starší ale tělíčko štíhlé, několik kérek. Hladím jí a přemýšlím o tom jestli v sobě má cikánský geny nebo ne (odbarvený vlasy, hrubší hlas s přízvukem), ale pak mi dojde, že už jsem jí někde viděl, jen nemůžu přijít na to kde. Nevim, sundavám ručník, jak se dotkne péra tak skoro stojí, nandavá gumu, chci kouřit ale moc se jí nevejde do pusy, stoupám si nad ní a nechám jí ať se snaží, pak jí dám nohy od sebe, kundičku má takovou tmavší, masitější, rovnou jak sedí na sedačce tak jí pokládám a zabodávám péro, vystřídáme asi 3 polohy ale holka celou dobu mlčí, pokračuju, řekne že už bude konec, říkám že ještě ne, otáčím si jí a jdu zezadu. Výhled na rovné blond vlasy, mladou prdelku a tenký nohy je senzační, pro představu dávám do přílohy jaký zhruba jsem měl pohled, docela ta holka z péčka je jí dost podobná a trochu i v obličeji, takže péro znova ztvrdlo a naložil jsem jí ještě zezadu, to se jí už ve tváři střídala nuda a utrpení, ale ať si to zaslouží. Pocákaný stehna až na zadek, jednoslovné rozloučení a odchod, za litr dobrá akce s hezkou holkou, ale až moc byl vidět její nezájem. Pátral jsem pak po ní docela dlouho a vzpomněl jsem si – někde se fotila s autama, nemůžu to teď nikde najít, ale jestli jste někdo byl třeba na nějaký tuning párty nebo sledujete na netu nějaký girls and cars, tak tam možná najdete pravý fotky a její identitu. Rád bych jí ojel znovu, ale nikde neinzeruje.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 14 lis 2021 21:15

Kdy jsi za ni byl? Jak stara je navsteva? Link na inzerci uz nefunguje, pises ze neni k sehnani.... xxx53 Dopln do recenze xxx22
3 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Kuní Ksicht
Přidavač
Celkem hodnocení: 616x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 113
Registrován: 10 kvě 2021 23:05

Příspěvek od Kuní Ksicht » 14 lis 2021 21:47

19.cm.ocas píše:
14 lis 2021 21:00
Nikol + Kristýna (https://www.sex.cz/privatnikol, 725 501 375, 774 619 540, 602 59 59 40, 731 508 873)
Vidím takhle jednou inzerát na dvě mladé kamarádky na Praze 1, volám zda mají volno a kam se mám dostavit, holka říká Nad Štolou, mapa mi ukazuje že to je někde na letný, no nic, recenzi nevidim, číslo neznám, tak jedu. Nicméně ty fotky jsou mi povědomé, trvalo mi pak ale ještě kus večera než jsem našel její inzerát jako Nikol Teplice 774 619 540 / 731 508 873. Domluva jasná, komunikace dobrá, vpuštění do domu, kamera proti dveřím, čekají ve dveřích, byt velkej, vysoký stropy, minimálně dva pokoje, koupelna a kuchyňka. Holky se představily jako Kristýna a Niki, prý obě začátečnice a nic o sobě nechtěly říct, nevěřím, nicméně chci upozornit že vlastně přesně nevím kdo to byl – holka na profilu Nicolyoung na amatérech nevypadá moc jako ona, ale na sex.cz byla nějaká Karin a ta podle fotek jí byla podobná, inzerci obě dvě střídaly, na amatérech jsem podle čísla našel pak profil Nicolyoung (https://www.amateri.com/cs/lide/2136133/Nicolyoung), to by mohlo bejt asi taky její, ale nevím, podobný fotky má i nějaká jiná holka a v inzerci jsem zase takovýhle fotky viděl s jiným číslem, prostě buď je několik holek na jednom profilu nebo to po někom převzala, severočeští norníci by museli upřesnit, holky se v Praze dlouho nezdržely a stihl jsem uložit jen něco.
Hele, pokud to bylo přímo v tý ulici Nad Štolou naproti MV, tak tipuju že to je další reinkarnace toho privátu v Letna Garden Suites kde jsem pár měsíců zpátky házel otočku že jim to málem vytrhlo dveře z pantů. Ten privát furt mění názvy, fotky vždycky ukradený z nějakejch ruskejch stránek, realita samozřejmě o poznání horší ...
1 Obrázek
Courage is something you shouldn't be afraid to have.

Uživatelský avatar
Mr. Middlefinger
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1942x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 626
Registrován: 01 črc 2019 02:46

Příspěvek od Mr. Middlefinger » 15 lis 2021 01:51

19.cm.ocas píše:
13 lis 2021 17:19
Ilona, Moonlight (774 285 994)
Ten den asi jediný privát s cenou 1500/h kde mi to zvedli hned, prohlížím koho bych ještě ojel, není sice volná sestava úplně dle mých představ, ale je potřeba využít akce a ojet co nejvíc holek, navíc koukám že tadyta Ilona nemá nikde recenzi tak jdu do ní, je sice oplácaná ale nevypadá úplně zle, naopak obličej vykazuje známky roztomilosti. Domluva bohužel jen anglicky, ale tahle holčina mě zaujala – na stole na pokoji docela čurbes, pod stolem velká taška s kupou jejích věcí, skoro jak kdyby tam bydlela, ale hlavně – na obrazovce, která tam je na pokojích, jela nějakou hru na playstation, to jsem ještě u žádný holky neviděl, natožpak na privátě.
Hale, tak tohle je docela stará návštěva, pár faktů:

1) viewtopic.php?p=40046#p40046 - kdy jsi tam byl za 1,5K/h, jak sám píšeš ?
2) https://recenze.tapky.info/2020/09/16/i ... moonlight/ - vím, že bych neměl používat zlodějský web tuneláře, ale když se hledá pořádně, tak se recenze najdou, týpek ji už píše 16 září, 2020 a psal 2K/h.
3) Ano, ona tam také "bydlela-přebývala-pobývala", to je cena za NON-STOP provoz privátu. Jak sem uvedl ve svém příspěvku ,,něco obdobného, jako bývalý privát U Růže (dnes ve stejných prostorech privátek Václavák), kde ty holky běžně i několik dní bydleli na privátu, něco jako "Krátký - dlouhý"...".
Zavolal si, objednal se a pak šla operátorka vzbudit holku, ať se jde připravit, že za XX času je tady kunčoft a když si od ní odjel a neměla další objednávku, tak si šla zase lehnout nebo si hrála to PS, když byla vyspaná dost. Takhle to fungovalo, třeba "URůže", proto se mi často zdálo, že tam byli kurvy unavené, ale oni byli většinou rozespalé, pač takto jeli i několik dnů, slyšel sem i celotýdenní pobyt...
4) Jináč ta Ilona, tak ta už tu není (v ČR), min. většinu tohoto roku...
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
SMRT PUTINOVI A PUTINOVSKÉ SOVĚTSKÉ FEDERACI !!!!!!!!!!!!!!!!!
Do prdele, nepište mi do "SZ"...
„Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější.“ - George Orwell, Farma zvířat

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 26 lis 2021 15:42

19.cm.ocas píše:
14 lis 2021 20:19
Magda (728 887 734, https://tapky.svetaci.info/divky/1774-m ... 37-969-707)
Takhle zas jednou projíždím inzerci...
Magda už neinzeruje a nepíchá rok. Recenze zbytečná... xxx51
1 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 lis 2021 20:59

Natálie, Privat Escort Moonlight (https://moonprivat.cz/)
Stará recka přesunuta sem, není zas moc čím se chlubit, ale některé recenze se zde zakládají do profilů holek, tak třeba můžete i tuhle... Dohoda rychlá, kamera ve zvonku na chodníku, navigace asi do třetího patra, dlouhá chodba a z ní jednotlivé pokoje. Kupodivu další Češka, tady to bejvalo samý zahraničí, pěkně udělané zvlněné vlasy obarvené načerveno, roztomilý obličej díky kterému bych jí tipoval tak do 25 let, celkově působila svěže a mladistvě a rozhodně vypadala v reálu líp než na fotce, kterých vystřídala x, ale nevím jestli na všech byla ona. Pravda je asi jen kozy 2, jinak profil mimo – k 18 letům, ke 158 cm i k 55 kg bych přidal, má velký zadek a široká stehna a docela malý kozy což se k tomu moc nehodí, ale zase je celkově taková zpevněná a hebká. Chvíli jsem zaváhal, ale po otázce na příplatky z ní vypadlo že střik do pusy je +500 nicméně střik na obličej je +300, což je teda docela zajímavá politika a to se mi zalíbilo, takhle už to dohromady je stejná nebo vlastně i nižší cifra jako na normálním privátu, nicméně vzhledem k základní ceně 1100/půlh. dávám sem. Pokoj v honosném stylu, i se sprchou, organizace v pohodě, akce taková průměrná ale aspoň holka poslušně spolupracovala a na tu usměvavou tvářičku se mi to pěkně pálilo. Akorát tím jak jsem byl hotov docela brzo tak nezjistim jestli by mě vyhodila dřív nebo ne, nějakou třicátoupátou minutu jsem už byl na schodech. Za půlhodiny mrdu a střiku na xicht placeno 1400 což je dost v pohodě, nicméně do záznamu bych jí dal smajlík průměr, atmosféra fajn ale akce i její tělo slabší průměr, na doporučení ani opakování to určitě není. Ale zmiňovalo se u ní že působila i jinde (Privat Prague?), bylo by možné její historii a příp. i současnost doplnit do jejího profilu, abychom na ní znova nenarazili?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 lis 2021 21:02

Angel, Privat Escort Moonlight (https://moonprivat.cz/)
Tenhle privát je sice drahej, ale přepadla mě letos v zimě chuť na teplé kraje, a tahle čokoláda neměla žádný záznam. Pro přehlednost by bylo vhodné doplnit, že v tomto privátu byly minimálně dvě Angel (https://tapky.svetaci.info/divky/436-an ... 74-285-994) a této holce vlastní profil chybí, tak píšu, aby v tom bylo jasno. Ještě jsem pokukoval po Julii, ta ale nějak nemohla, nakonec když jsem měl čas tak končil nějakej norník přede mnou tak byly obě. Nutno říct že si byly docela podobné, Julii jsem nicméně z výběru poslal pryč, protože jí začínalo růst břicho a tvářila se mírně otráveně. Předání peněz proběhlo tedy pouze směrem k Angel. Moc hezkých černošek jsem obecně neviděl, ale u téhle docela chápu že si vydělává kouřením čuráků, spíš moc nechápu jak se dostala zrovna do Prahy, česky neumí, přišlo mi že jí to ani nezajímá že je v Čechách. Je z Ghany, bude jí tak nějak mezi 21 a 26 a má hezkou štíhlou postavu, dlouhý tenký nohy a ne úplně malý kozy, docela slušný dvojky sice stažený podprsenkou vypadaly líp než když vyklouzly ven, ale i tak k tomu tělu to vypadalo jako dobrá ozdoba. Přijdu ze sprchy, ona čumí do mobilu, nicméně po chvíli mazlení už jde jakžtakž nasadit guma, jazyková bariéra tomu moc nepomůže ale po chvíli kuřby už tvrdne, tak jí nechám ještě kouřit a pak si jí šteluju, s aktivitou to nepřehání takže bude po mém, dostává zmrdáno v pár polohách, sám pro sebe hodnotím průměrem, stříkám a jdu. Na pravé noze má malou kérku, napadá mě tak ještě na odchodu myšlenka jestli na černý pleti má tetování vůbec nějaký význam když to není tak vidět…
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Monty
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1697x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 13x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 13x
 
Příspěvky: 336
Registrován: 14 črc 2019 22:43

Příspěvek od Monty » 04 pro 2021 01:16

Monty píše:
03 pro 2021 21:18
LanceArmstrong píše:
03 pro 2021 20:52

Jen poznámka, pokud Ti sprchy nevyhovují, tak za příplatek 200,- můžeš mít sprchu na pokoji.
Ale to se tam potom před ťapkou na pokoji blbě chčije XXX36
Markyz de Sade píše:
03 pro 2021 21:43
Nesmíš vypnout tu sprchu. xxx02


Při psaní recenze jsem to psát na sklo nechtěl, kvůli provalení nicku a taky proto, abych si na privátu nezavřel dveře. A taky abych neztropil holce ostudu.

Jednou byla bývala ve Vršovicích zrzavá Nikola, ruska, která klienty vítala s připravenou kalkulačkou, aby páni věděli kolik je hoďka bude stát. Ve dveřích na mě udělala velký dojem, byla můj typ. Ale naše romance měla drobnou vadu, Nikola nerozuměla téměř vůbec česky a mě se nechce v praze mluvit rusky. Domlouvali jsme čistou hodinu, šel jsem do sprchy, byl jsem dotázán jestli nechci společnou sprchu ale s tím, že se počítá do času. Obvykle takové nabídky odmítám, a stejně tak jsem odmítl i tuto.

Jenže po chvíli sprchování a štelování vody bez zaťukání do koupelny vstoupila Nikola. Asi mi nerozuměla. Nejprv jsem si myslel, že si jde jen vypláchnout pusu. Jenže byla nahá a vlezla si do sprchy ke mě. Kromě sprchování jsem se chtěl před akcí samozřejmě pořádně vychcat. To by nebyl problém, koupelnu tu mají v místnosti společně s hajzlem. Mydlila mě, já ji. Hrál si s jejíma prsama a ona s tou věcí v mém rozkroku, která se právě postavila. Proti společné sprše, která tak nahodile začala, jsem nic nenamítal. Ale co teď? Péro mě stálo a zároveň jsem cítil tlak v té chcací trubce. Neřešitelný problém hoši. Nikola se ke mě tak nalepila, že se mi nedařilo se k míse dostat, přemýšlel jsem jak ji uprostřed romantické sprchovačky řeknu, že mně nada popisať. Pak se ale mi ale v hlavě zrodil ďábelský plán. Chtěla se sprchovat společně, ne? Vzal jsem sprchu, sprchoval ji kozy a pak pomalu přejel sprchou jakože si sprchuju čuráka. Začal jsem chcát. Ne do vany, ale přímo na ní. Měl jsem kliku, proud byl dokonale světlý a dobře zamaskovatelný. Snažil jsem se kontrolovat tlak tělesných tekuťin, aby imitoval co nejvěrněji tok sprchy. Chcánky ji stékali po stejně dolů. Nic netušila. Připadal jsem si jako James Bond. Geniální. Uff.

Dokončíme sprchu a normálně se přesouváme na pokoj. Na Nikole mě bavila její bezprostřednost, nic nepřehrávala. Objevil jsem ji hned z kraje její kariéry a navštěvoval vytrvale několik týdnů. Holka vydržela necelý čtvrt rok. Jela na privátu celé týdny v kuse, teda mimo víkendy, kdy mají ve Vršovicích zavřeno. Ovšem po takové jízdě ji to samozřejmě semlelo a závěrem svoji kariéry už byla jako tělo bez duše (zato s tunou gelu v sobě).

Holka si přijela vydělat do Čech, začala v nějakém skladu, který ji zavřeli. Vydat se na dráhu mrdu bylo nouzové řešení. Covid je holt svinstvo. Představuju si jak dnes žije někde před Uralem, a vůbec netuší že ji někdo pochcal.
xxx61
13 Obrázek 5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Každý o sebe pečuje jinak. Někdo sype proteiny, druzí sypou do gumy.

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 141 hostů