Recenze 2021

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Kardas
Začátečník
Celkem hodnocení: 42x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10 zář 2021 06:29

Re: Recenze 2021

Příspěvek od Kardas » 10 zář 2021 07:23

Vanessa - Prague Princess 776 546 611
https://www.pragueprincess.cz/divka/vanesska/

k privátu asi nemá cenu toho moc psát, hezky zařízený.
Placeno 1500/hodina - bez příplatků, o které prozatím nestojím ( Přirozený respekt z privátů)
Věk 18
Výška 165
Váha 53
Prsa 2

Údaje až na věk sedí, věk odhaduji tak na 23-25 let.
Bylo tady toho napsáno už hodně...

Postavu má Vaness vysportovanou, pevnou, drží svůj tvar.
V obličeji je hezká, milá příjemná, avšak taky to není zcela můj typ, ale to je relevantní - sto lidí, sto chutí.
Nicméně jsme si dost sedli, jak v konverzaci tak v posteli. GFE - zatím nejlepší co jsem na privátech zažil.
Akce - orál vždy perfektní, hlavně před druhým kolem, když Vaness vycítí že se tomu dole moc podruhé nechce XXX36, vždycky ho dostala tam kam bylo potřeba.
Polohy střídá ochotně, nedostal jsem žádné zákazy, není to vůdčí typ, ale to mě nějak nevadí.
V některých polohách mě připadala jako robot ve fabrice XXX36 xxx95...
Ale suma sumárum opravdu dobrý zážitek a mohu určitě doporučit.

Jíž jsem se párkrát vracel.

Hodnocení XXT03
13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
root
Přidavač
Celkem hodnocení: 661x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 8x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 147
Registrován: 16 kvě 2019 20:46

Příspěvek od root » 10 zář 2021 10:19

NOVÁ LUCY – Mazlivé studentky XXT03

http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/144
Telefon: +420 606 357 709
e-mail: mazlive.studentky@seznam.cz
Adresa: Lucemburská, Praha 2 - Vinohrady
Privát: 10:00 - 22:00

Velikost poprsí: 3
Barva vlasů: Světle hnědá
Výška: 163
Váha: 51
Věk: 18

Výprava z letošního léta za asi jedinou opravdovou studentkou v Mazlivkách. Ty asi není potřeba nějak zvlášť představovat, sice po loňském zdražení, ale i tak se pomalu, tak jak ostatní postupně zdražují, opět dostávají mezi cenově nejvýhodnější pražské priváty. Tomu napomáhají i nové akvizice, jako je například tato nová Lucy.

Uvítání s úsměvem v nějakém topu a v rajcovní minisukénce (pod kterou, jak se později ukázalo, už nic neměla). Zpočátku působí lehce rozpačitě, ledy ale následně rychle roztály. xxx51

Lucy je mladá holka (studentka) z Běloruska, parametry +- sedí, fotky, tak jak je to v Mazlivkách zvykem, spíše ubírají, v reálu velmi pěkné a pružné tělíčko, sem tam nějaká drobná kérka ( ano, ta jedna skvěle přispěla k celkovému rozvolnění atmosféry a k hladkému rozjezdu akce xxx50 ). Prsa jsou asi skutečně velikosti 3, ale tak nějak v nich chybí nějaká výplň. xxx43 Když byla nahoře nade mnou, musel jsem jí je držet, aby to tak nepleskalo… XXX36 Naštěstí jsem spíše dolňák, a tam to bylo všechno v naprostém pořádku. xxx63

Musím říct, že mě docela braly ty její krátké vlasy, které ji dávají šmrnc takové malé nezbednice. xx25

K samotné akci, úvodní kouř excelentní, musel jsem jí ale tvrdě zastavit, abychom se dobrali i k nějakým dalším disciplínám. Po nasazení pláštěnky vystřídáno pár poloh, je potřeba si to trochu řídit, jakoby vždy čekala na pokyn, který ale vždy ochotně provede. Mezi jednotlivými koly zajímavý a velmi příjemný pokec (je vidět, že je to chytrá holka), který pak volně přechází do druhého kola. xxx63

Návštěvu hodnotím velmi pozitivně. xxx63

Placeno: 1500 + 400 OB xxx63

GFE: ano xxx63
Ojeby: ne xxx63
Doporučení: ano, ale s jistým varováním pro horňáky...
Opakování: proč ne?
Tapky: XXT03

88yz3om1gde455c0e7wlje1ph.jpg
dwdrk0cjzqfm0m2fc21ybuk1o.jpg
17 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 13 zář 2021 13:43

Rebeka, Holy
https://www.clubholy.cz/rebeka/
605 556 080
1000/30min
XXT02

K Rebecce bylo trochu složitější objednání, protože dokud není fyzicky na značkách, nikdo neví, jestli a kdy dorazí. Každopádně když už tedy klaplo objednání já se vydal do těch kotěhůlek, měl jsem vysoká očekávání.

Otevřela štíhlounká a hodně mladě vypadající holčina, mladistvosti přidává akné v obličeji, ovšem nic strašného. Líbila se mi. Tmavý vlasy, trochu goth. Byla ale tak nějak odměřená, nebyl jsem si úplně jistej, atmosférou, bral jsem půlhoďku za litr. Musím říct, že tělo za mě super, nechápu, proč ji líp nenafotí. Kozy už si nějak moc nepamatuju, ale výstavní prdel, nohy, holka jak proutek.

Myslím, že jsem byl její první ten den a holka prostě nějak ne a ne se nastartovat. Jak kdyby úplně nevěděla kde je a co tam dělá. Na vtípky moc nereagovala, rozmluvit se mi jí nepodařilo, takže počáteční atmosféra trochu chladná. V posteli roztála, lízačka, prstovačka, žádný zákazy. Tekla solidně, mrdačka tak nějak lepší průměr po všech stránkách, ale celou dobu, jak kdyby byla nějaká skřípnutá a zaražená. Prostě k nějaký přirozený vášnivý mrdanici to mělo daleko. Nemám nic konkrétního, co bych jí vytknul, ale jiskra nepřeskočila, trochu to na mě působí dojmem, že jsem ji nezachytil v úplně nejlepším rozpoložení. Návštěvy nelituji, ale vracet se nebudu.
15 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 13 zář 2021 15:29

Emma, Privát Grace
http://privatgrace.cz/slecna/emma/
https://tapky.svetaci.info/divky/2283-e ... 04-460-403

výška: 165 cm, Váha: 55 kg, Prsa: 2
Vlasy: zrzavé dlouhé, Oči: zelené
Telefon: 604460403

Jak se otevřely dveře, vykoukla na mě usměvavá Emma v sexy ohozu a dobré náladě. Přivítání jak se patří včetně pusy a small talku ještě na chodbě. Všechny údaje sedí, drobnější ale super stavěná, mladá a šibalský úsměv... Bral jsem 45 min, víc nebylo k mání. Emma je totiž pro dolňáky jako svatej grál... Zadek větší, ale krásně tvarovanej, pěkně pevnej a kulatej a symetricky ladí s latino postavou, co Emma má. Obličej moc hezkej, plný rty, velký oči, hustý vlasy - holka jako čerstvá broskev.. můj 100% typ. Líbání bylo procítěný a hezky vášnivý, k tomu jsme se vzájemně hladili a já cítil jak po pár vteřinách tvrdnu a nebude to jiný po celou akci.. Když na mě vystrčila zadek, skoro se mi zastavil dech a ochutnal jsem ho s velkou chutí... lízání přijímala hezky, vzrušená byla, vískala mě vlasech, nohama se otírala o moji hlavu/ tváře a já se jí nemohl nabažit.. kouření perfektní, investice do OB se zde vyplatila vrchovatě, hraje si s ním, saje, cucá a líže, mne žalud a i kořen ptáka jemně i silněji prstama, střídavě jemně a pak intenzivně hlouběji kouří, udělala by mě, kdybych to nezastavil.. pak dvě polohy a její orgasmus, sama si pro něj šla, umí se tomu poddat a dát člověku pocit, že je tam jenom pro něj a vyštegrovat chlapovo vzrušení, na svůj věk v sexu to zvládá a je zkušená, co chlap, potřebuje. nic nebyl problém, vše na pohodu. vynikající akce xxx63 xxx03 hodnotím jako špičkovou akci poslední doby. Platil jsem 2,3k - 45 min a OB a líbání... doporučení netřeba, dostat se k ní je težký. Opáčko rozhodne ano. holek s tak krásnou mladou latino postavou je málo.. a Emma je navíc v sexu super milenka...

92b92cfc19a79b1927d12af1a4098321.jpeg


7c497581dd3a065ea43c1279ec3873c3.jpeg
f336e40d4835721de416e4cdee6663dc.jpeg
11 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

fel_x
Začátečník
Celkem hodnocení: 200x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 09 črc 2019 15:26

Příspěvek od fel_x » 13 zář 2021 19:42

Terka, Moncheri
tel. 773013770
http://tapky.info/?3609,terka-privatek- ... -773013770
placeno 1500/h

Každopádně hodně zvláštní zážitek. Několik recenzí tady bylo o tom, že by se opakovala s nějakou tou předchozí. Já to měl podobně, akorát narozdíl od ostatních vysmátých mne tohle poněkud minulo.
Jakožto zarytý "dolňák" bych dost polemizoval o dokonalé postavě, pro mně to bylo na hraně. Což je stále ještě v běžném měřítku tuším dost dobré a určitě se nejedná o nějakou tlustou holku, prdelka je holt pro mně trochu větší, v obličeji ale hezká a svým způsobem určitě zvláštní. Holka při přivítání přátelská, čekal jsem šrouby do hlavy po sprše a ty se dostavily. Netvrdím, že to byl nějaký záměr, ale holka je fakt dost ukecaná, bylo to potřeba utnout. Takže se šlo na lízačku, tady si jazyk i prsty užily dosyta. Vystřídáno pár poloh, na pejska jakože dost dobrý. Odezva nicméně celkem tichá, byla stále pasivní, nejvíc se projevovala, když jsem ji jazykem nabodával prdelku, to šla tomu celkem i naproti. I tak se ale nejednalo o nějakou divočinu. Píchačka pak pro mně něco, kde jsem měl narozdíl od zkušených norníků největší problém. Téměř nulový oční kontakt se mnou zamával a o nějakém nezapomenutelném zážitku nemůže být řeč. Jak psal hank, kdo si to dokáže uřídit, bude spokojený, já se tady s tím co hledám míjel. Marné, nemám tolik natrénováno, odcházel jsem rozpačitý, byť jak jsem psal, necítil jsem v tom plánovitý ojeb, ale vnitřní nastavení slečny.
XXT02
11 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) fel_x dne 14 zář 2021 15:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 14 zář 2021 12:43

Mila, Mila kočička
Na poříčním právu, Podskalí...
https://www.sex.cz/836899
https://tapky.svetaci.info/divky/2304-m ... 74-933-197

Věk: 24, Výška: 170 cm, Váha: 61 kg
Prsa: 2, Vlasy: černé
Telefon: 774933197

Sympatická Ukrajinka, česky neumí (mluvím rusky, takže mi to neva), je tady cca měsíc, hezký oči, zuby, vlasy - šibalský příjemný úsměv, dobře naložená, milá. Nohy hezký, trošku bříško (po dítěti, ale jemně), ale jinak vše cajk, prsa v pohodě, hezký trčící bradavky. Zadek pěkně kulatej a masitej, jak to mám rád... Vše tedy souhlasí, jen věk cca plus 3 roky, ale působí mladě a mrdavě. Pokoj čistý a moc pěkný, naproti koupelna s velkou rohovou vanou. Po příchodu na pokoj začalo hlazení a předehra a za 15-20 vteřin Mila cítím jak se do toho dostává a je vášnivá, spontánní procítěná líbačka (neplacená) se vším všudy, zakousnutí jsme do sebe jak šílení, moje péro jak rampouch, ona jej mne a hladí třísla, já si hraju s prsama a Mila vyšiluje, kroutí se a je vidět, jak jí to bere, což je pro mě vždycky TOP. POložím jí a lížu a cucám prsa, z toho je v rauši, tak jdu dolů a tady začíná pravá hitparáda, voňavá kundička, pustím se do ní.. Mila se kroutí, heká, chytá me za ruce a hlavu, já občas prolíznu zadek a jdeme po deseti minutách do bouřlivého finále. lížu dál a po pár minutách se udělá podruhý.. říká: ty jo, takováhle akce, to bych měla zaplatit spíš já tobě. vtipkuju, že s tím počítám a beru 1k za orgasmus. Smějeme se.. Mila jde kouřit. Nátisk a hlubokáč co jí to jde (úplně dolů to ale nejde), ale líže, hraje si s ním, parádně se do toho pustila. Pak guma a jde nahoru. Pták na maximu tvrdosti, což je pecka, prostě mě holka bere a její totální GFE mě rozpaluje a jsem na max vzrušenej. Nabodne se na koníka a jedeme. Většinou si brzy holku obrátím, ale když vidím jak hezky v ní hluboko jsem, jak ona se nabodává a jak si to dává a cítím, jak se snaží ještě udělat - nechávám jí v této poloze. šukáme minuty a minuty a když to na mě jde, tak Mila zrychlí, lítá na mě jak šílená a najednou začne křičet a celá se chvět, klepat, husina všude a skoro slzy v očích. já stříkám jedna báseň s doprovodem orchestru jejího hlasu a záškubů těla. Mrška se znovu udělala. sedí na mě, popadá dech a omlouvá se, že se na mě položí a musí se vydýchat. ještě se líbáme, a hladíme pár minut. prostě GFE jak prase, to se jen tak nevidí. Sedli jsme si víc než luxusně. za mě doporučení ano.. Platil jsem 2k - hodina a OB...

59a4af6fe34564b252abae0160b78750.jpeg


b9f0d3042e7f4b1ea9dd82d217d03667.jpeg
13 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 15 zář 2021 16:48

Izabel, Privát Grace
http://privatgrace.cz/slecna/izabel/
https://tapky.svetaci.info/divky/2208-i ... 35-888-808
tel: 604460403

Návštěva pár týdnů zpět... Co říct k Izabel? Drobná holka s krásnou žensky tvarovanou postavou teenky, sexy smyslný a hezký obličej. kdyby v šatičkách prošla kolem mě po ulici, otočil bych se a kochal se. Mladičká, fakt sexy holka. Úsměv na tváři, milá a příjemná. Pusa na přivítanou a hned mi houplo... vše umocnilo, že na nohou měla krásný punčochy... Na pokoji rychlá domluva a po pár pohlazeních a polibcích na její tělo mi začala tát pod rukama. to bylo prostě skvělý tuhle mladičkou holčinu mít takto rozjetou hned od počátku.. následovalo líbání, otlapkávání, hlazení, líbání krku, jejího těla, prsou - holka vzdychala, šla tomu naproti, opětovala to, snažila se mě maximálně vzrušit. když na mě na posteli vystrčila svůj pevnej kulatej nádhernej zadek, myslel jsem, že mi exploduje péro - byl jsem jak mlsnej kocour sám ve špajze. hrál jsem si s ním a ona jen vzdychala (nabízela mi na začátku anál - evidentně má zadek dost citlivej a vzrušivej a má to ráda). Pak otočka a lízačka, krásná kundička, mokrá až hanba, přelíznul jsem jí, pak ještě trocha mazlení a líbání a ona orál. Je v tom dobrá, šla hluboko, hrála si s koulema, olizovala vše kolem, OB se vrchovatě vyplatil, fakt super práce, jemná technika a smyslné hrátky s ním a pak i pokusy o DT a pořádný sání.. pak nasedla a intenzivně jsem si jí bral až zacukala a orgasmus. pak ještě pár poloh, kdy tomu šla naproti a vypadalo to, že se udělala podruhý (jen bůh ví). zrychlil jsem a sypal taky hluboko v intenzivním objetí a líbání..
Bral jsem hodinu plus OB a líbání za 2,6k
Doporučení jasně, ale nemá smysl. Holka je furt vybookovaná, je jasný proč. Je autentická a vášnivá. Opáčko rozhodne ANO.

b84e38af173bbaef8efe549931b2e2b4.jpeg
9eb111bb4df3aba2e53287770a44a113.jpeg
8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) modroočko dne 16 zář 2021 13:10, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 16 zář 2021 07:53

Lucinka, privat Devcata
https://www.sex.cz/634497
tel. 776 187 127

Ciglerova ulice u metra Rajska zahrada, idealni nechat auto v centru a prijet metrem, je to rychlejsi. Normalni miniprivat v panelakovym minibyte, poznavaci znameni soupacky do koupelny, pri trose smuly se z ni dostanes ven jen za pouziti nasili. Ta druha holka co je s Lucinkou v byte to tam asi vede, ma pro sebe ten lepsi pokoj, my jsme sukali v cimre kam se vesla jen postel. Cena 1000/1500, holka nabizi libani a ob. Vek cca 23. Prej ma zkusenost z nejakyho privatu, kde se ji nelibilo, privatovej panic samozrejme detaily nevyzvidal. Oblicej hodne slabej, trochu divnej, zato telo pekny, kozy maly, svetla kuze. Zustal jsem, probehla lizacka, oral s gumou a nakonec suk s vycakanim do gumy. Nema rada sahani na hlavu, prsty dovnitr tez nesmis. No, s jejim ksichtem bych cekal, ze to vynahradi nekde jinde, ze treba bude mozny s ni delat ruzny prasarnicky. Jenze ani tuk, sex si uz prakticky nepamatuju. Tim padem je to i za tech 1000/1500 dost drahy a doporuceni leda pokud mate cestu pres Cernak a chcete jen tak kondicne vysypat. Nebo pokud vam dosly holky. Ja opakovat nebudu, ale navstevy nelituju. Vlastne mam totiz tyhle podivny stace v ruznejch pofidernich bytech rad.
15 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 16 zář 2021 13:09

Chriss, Pussy House Privát
https://www.sex.cz/634548?SFI=459&S=1
https://www.banging.cz/cs/divka/236-chr ... ez-ochrany
https://tapky.svetaci.info/divky/464-ch ... 92-200-768
tel.: 774155391

Chriss je sice mladá (20 asi ne, plus 2-3 roky bych tipoval), ale už koloťapka. Já ji našel před časem na Vinohradské ul kousek nad rádiem v novým privátu (pamatuju že ale před lety tady jeden privát už byl)... Inzeruje tam víc holek, ale za mě tam byly dvě.. Holka zpočátku zaražená, taková tichá, což vůbec neodpovídalo její vizáži - pokérovaná je jako maurskej bojovník, včetně rukou, zápěstí, prstů atd, vlasy odbarvný na výraznej blond xxx17 tělo ale cajk, hezkej zadek, stehna.. i když trup na pohled měkčí, trošku bříško, ale vzhledem k věku zatím cajk... jak byla taková introvertní, i když se občas usmála, vzal jsem pro jistotu jen testovací půlhodinu bez extras (což moc nedělám). po sprše jsem začal předehrou, odezva ale velmi liknavá, jakoby se styděla, tak jsem jí položil a začal lízat, kundička moc pěkná, reakce ale opět vlažná, i když občas vzdychla a tvářila se že se jí to líbí, hezky vlhla. obával jsem se, že se skrze její introvertnost nedostanu do varu, takže jsem jí požádal o kouř... začala jemně, tak jsem jí dirigoval, tady sáhni, tady hlouběji, věnuj se tomuhle a tak a vše bez řečí plnila a začalo to být celkem fajn - čím víc jsem jí dirigoval, tím intenzivněji se věnovala péru. snažila se. když byl pták tvrdej v plný síle (což způsobovalo i to, že na její tělo a vlasy i navzdory tunám kérek byl pěknej pohled) jsem nasadil gumu a šel šukat. při souloži, zvlášť když jsem ji pevně chytil a pořádně ji začal klátit, začala reagovat, vzdychat. ačkoliv začátek byl rozpačitější a pak jsem musel vše řídit, tak tohle se mi líbilo, jak byla úzká a vytřeštěná, začala se tomu poddávat a začalo to na mě jít, což mě překvapilo. na nic jsem nečekal, půlhodina je půlhodina a vysypal. a najednou pak když jsem jen oddychoval, holka roztála a začala se normálně bavit. podle mě má takovou povahu, na začátku trošku ostražitou a potřebuje se rozehřát, což nemá hned - ani nemá tu povahu, ani není moc herečka. nakonec to nebyl průšvih, i když hlavně v první části jsem se ho obával, ale na opáčko to není, i když holka docela sexy, i když já hodně tetování na holce nemusím.. Placeno 1,5k - z ulice na ulici jsem byl za cca 45 min..


IMG_4839.jpg

IMG_4841.jpg
3 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 17 zář 2021 14:02

Nová Lucy, Mazlivé studentky
http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/144
https://tapky.svetaci.info/divky/2138-l ... 06-357-709
Telefon: +420 606 357 709

V Mazlivkách jsem byl po letech podruhý. Pár let předtím jsem nechodil a mělo to svý důvody, byl to podnik na zavření, žádný nový kusy a přitom kdysi jsem tam byl pečenej vařenej a privát byl holkama a cenovou politikou špička (1,2k za hodinu a OBDK v ceně). takže jako debil jsem nejdřív bezmyšlenkovitě jel do 3 patra a až tam jsem si uvědomil, že už je to patro první. prostě zvyk je zvyk (chodil jsem tam od roku 2006)... xxx17 Ale teď k Lucy...
Otevřela mi drobná mlaďoučká holka s krásnýma velkýma očima a šibalským úsměvem, krátce střižená jak kdyby přijela z vojenskýho výcviku a dorůstalo jí to. Na první pohled sympaťačka, na nohou punčošky, hezkej zadek se rýsoval pod košilkou (i když i trošku bříško), prsa svázaný v podprdě (ví proč) a šukézní příjemnej projev východní "češtiny"... Na těle sem tam nějaký obrázek, ale nerušil. na fotkách nejsou vidět... Vzal jsem 45 min s OB... xxx63
Na pokoji se ke mě měla hned od počátku, chytnul jsem jí a líbal krk a ramena, u toho se chvěla a hladila mě a chytala za zadek, pak jsem si jí položil abych se pokochal tím zadkem. krásně stavěnej pevnej zadek položenej na hezkých nohou, neodolal jsem prolíznul jí a jen u toho vrněla a šla mi naproti, hezky se nechala uspokojovat a vzdychala a držela jak přibitá.. otočka a lízání, holka už mokrá z předehry, krásná kundička pěkně tvarovaná, po chvíli nalitej poštěvák, hladil jsme jí vnitřní strany stehen prstama a král si jemně se zadkem, holka mi tála pod rukama a pak začala nabírat, hekat, břicho naběhlý, svírala mi hlavu stehnama a vypadalo to, že se udělala. Položil jsem se vedle a ona se ke mě otočila, začala mi líbat tělo, pusinkovat bradavky a šla dolů. péro už bylo jako jeřáb co by mohl stavět mrakodrapy, takže mohla rovnou na věc. snažila se jít hluboko, olizovala jej a vzdychala u toho, jakoby to byla vysněná činnost. GFE na vysoký úrovni, hezky se do toho položila.. kdybych jí nebrzdil, tak kombinací, sání, lízání ptáka, zasouvání a hlazení aatd by mě tak vysrkla jako víno... ale já chtěl šukat, takže jsem jí položil a pěkně jí napíchnul. bohužel po tom slastným kouři to byla rychlovka, protože navíc i když mokrá, tak byla těsná (ještě tím jak jsem si jí našteloval z boku). sice rychlej mlat, ale v pevným objetí, koukala na mě těma velkýma ruskýma očima a slastně hekala. ten pohled už nezapomenu a mě osobně takové koukání při mlatu do očí zvyšuje vzrušení. xxx16
Po akci fajn pokec se skutečnou studentkou, byla živá a milá, hladila mě a hlavu položenou na mě.. jako s milenkou...
Celkově super akce s jedinou chybičkou: líbání říkala, že až příště až se víc poznáme.. s ní bych se i s chutí líbal.. takže GFE s výhradou... prsa jsem nevyndaval ani z podprdy, bylo jasný že jsou věšáky (že u tak mladičký holky je záhada) ale jsem dolňák, takže mi to nevadilo a zadek a nohy byly super...
Placeno za 45 min a OB - 1,7k.

da80cca44d1e91c0695f9ffd9973b66f.jpeg
88yz3om1gde455c0e7wlje1ph.jpg
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Ambrož
Svačinář
Celkem hodnocení: 704x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2019 13:54

Příspěvek od Ambrož » 17 zář 2021 22:24

Krásky z Vršovic
Natálie
https://www.sex.cz/276573?Kraj=praha&SL ... r=BreD&S=6
731 212 672
1000kc/pul h.
natal1.png
Cau panackove!
Domluva s operatorkou rychla a bezproblemova. Privat v Pripotocni asi netreba predstavovat. Cekal sem, ze Natalie bude naka ceska mamina, ale je to Ukrajinka. Byla trosku jazykova bariera, ale na privat si nechodim pokecat(nejoblibenejsi tema tapek jsou pocasi a dovolena) a na ty zakladni instrukce to stacilo. Fotky sou jeji, vek a vaha asi taky bude sedet(mozna o par let/kg vic, sorry, ale nemam odhad, ale kdyby ji bylo 40+ a mela by 80 kg+ tak bych to poznal). Me se ty ruskojazycny moc nelibi, ale posledni dobou bych je docela jebal(v praci) a Natalie ma peknej ksicht, takovej milej, kulatej. Kozy paradni, zadek pevnej na dotek. Zadnejch vad sem si nevsim. Chvilku mela myho panose v hube, pak mezi kozama, v kunde. Tak sem to ruzne menil. Mozna si to i uzivala, nevim, ale snazila se a byl to fakt dobrej zazitek. Trosku sem pak litoval, ze sem nevzal celou h. ale uz sem se od zacatku poucil a u novejch svlecen beru vzdycky TESTOVACI pul h. Za normalni cenu hodne muziky, odchazel sem spokojenej.
Kdyz bych nenasel nakou zajimavou novinku na trhu, tak budu urcite opakovat.
6 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Věřím, že sex je jedna z nejkrásnějších, nejpřirozenějších a nejužitečnějších věcí, které si můžu koupit za svoje peníze.”

sukalero
Začátečník
Celkem hodnocení: 108x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2021 10:24

Příspěvek od sukalero » 20 zář 2021 14:30

Zrzka Kristýna - 728 688 565
https://www.annonce.cz/inzerat/zrzka-kr ... 4dn7r.html
Inzerát jsem našel na Annonci, jinde prý aní není.

Cena
1200/ hod., extras možné, nevyužito nic

Lokalita
Horní Počernice, kousek od Černého Mostu, parkování u Lidlu, případně MHD bez problému.

Služby a prostředí
Recenzí moc nemá, našel jsem tedy 2 po internetu, jedna zavádějící, druhá až moc dobrá...
Moje hodnocení - Děsně ukecaná, od prvního momentu setkání. Kromě "hm", "ehm", "ok", "ahaaa", "zajímavé", "dobře", jsem toho ani víc neřekl.
Čekal jsem, zda dojde k akci, o co jsem si ale asi po 10 musel jasně říct, jinak bych tam seděl na pokecu do teď... xxx01
Prý jsem hezký, že můžu líbání, lízání a další věci, jen že "prosím prsty dovnitř ne".
Uvádí 35 let, to by asi i sedělo, +-...
Měla pěkné strniště, na hraní dobrý, při akci vůbec nevadilo. Moc pěkná prdelka, tady fotky odpovídají. Zezadu je to s ní radost... Přírází a docela řve. xxx41
Kristýna maká v baráčku v Horních Počernicích. Ten je docela zašlý, potřeboval by spoustu úprav a rekonstrukci. Děsně to tam smrdělo, neskutečná špína, bordel. Velice (mile) mě tedy překvapilo, jak je Kristýna extrémně čistotná.
Stihl jsem 2 kola, pokaždé sprcha, já i ona.

Opakování
Myslím, že by to bylo i možné. Akce samotná nebyla vůbec špatná, ale měl jsem vymluvenou hlavu. Osobně jsem ukecanej že až, ale tohle mi dalo zabrat. Po zbytek dne už jsem si nechtěl povídat...
4 Obrázek 3 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

sukalero
Začátečník
Celkem hodnocení: 108x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2021 10:24

Příspěvek od sukalero » 20 zář 2021 14:47

Lera - 775 256 690
https://www.annonce.cz/inzerat/lera-589 ... 43m3h.html
Inzerát na Annonci, bývá na sex.cz.

Cena
1200/ hod., základ, nabízí celou řadu extras, u Lery na domluvě. (Pro představu - za líbaní či OB chtěla +500)

Lokalita
Vinohrady, kousek od I.P. Pavlova. Dá se pěšky, autem je to vopruz.

Služby a prostředí
Setkání bylo docela zajímavé, musím říct. Docela jsem si to užil. Paní Lera má v občance, dle mě, asi víc než avizovaných 30 let. Na akci se to nijak negativně nepodepsalo, řada třicátnic vypadá výrazně hůř, Lera se o sebe stará a je to znát. (při psaní recenze jsem inzerát kontroloval a nyní již uvádí 32)
Vždy docela těžké se k ní dostat, údajně je "furt plná", hlavně díky ukrajincům, kteří si našetří a pak si jdou peníze náležitě užít.
Pěkný byt, rozdělený na více velkých pokojů, 1 koupelna. xxx46
Na bytě je holek víc. Zdá se že všechny mluví pouze rusky, česky jsem se sice domluvil, ale hůře. Ještě, že ovládám tolik jazyků. xxx95
Ceny jsou různé, zde hodně záleží na tom, jak se domluvíte v předstihu a s jakou konkrétní dívkou.
Se 2 z nich jsem měl čest setkat se. S jednou přímo v koupelně, kdy po tmě dokončovala svou hygienu a s druhou na chodbě. Obě moc pěkné, hlavně tělo, ale byly to rychlo momenty, že jsem ani neviděl pořádně do tváře.
Jedna koupelna na x pokojů je v případě takového bytu opravdu zásadní a tady se na ni čekalo dlooouho.

Co bych vytknul, že se čas počítal od příchodu, ale to, že v koupelně se kolega cachtal cca 20 minut, to už nikoho nezajímalo. Co si pamatuji, při poslední návštěvě jsem zde sice byl cca 70 minut, odhadem ale 20 bylo prokecáno při čekání na koupelnu.
Líbání a lízaní prý dle sympatií, já tuto zásadu splnil, tak jsem využil...
Vzhledem k tomu, co jsme všechno stihli, tak mi to ani tolik nevadilo a brzy se po centru zase projdu...
Klasicky 2 kola, OB, CIM. Jedna z nejlepších akcí tohoto roku - alespoň za mě (i když byl OB průměr)
Nechala se vést, ale působí dojmem, že se umí ozvat, a to asi i dost tvrdě.

Opakování
Za mě ano. Pokud ovládáte ruštinu, bude to o to lepší. Česky to taky šlo, ale s velkými omezeními.
Bylo by zajímavé "vozkoušet" zbytek osazenstva v tomto bytě. Myslím, že ještě skrývá řadu neprobádaných tajemství xx25
4 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) sukalero dne 20 zář 2021 16:16, celkem upraveno 1 x.

Siriusx
Začátečník
Celkem hodnocení: 180x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 42
Registrován: 22 črc 2020 10:08
Bydliště: Rovaniemi

Příspěvek od Siriusx » 20 zář 2021 15:29

https://sexescortpraha.cz/ - hned první odkaz
Jméno: Márinka
Věk: 25, odpovídá xxx63
Tel č.: 606 861 870
Kozy: hezký, takový do ruky a to já rád
Cena: 1990,-/hod + doprava

Šel jsem zase do escortu. Z nějakýho důvodu mi to vyhovuje víc, než návštěva privátů. Výběr holčiny probíhal na stránce a po zavolání jsem se dovolal telefonní asistentce / operátorce. Sdělil jsem ji, že chci Márinku a domluvil s ní čas. Pak jsem sdělil tel.č, adresu, smyšlený příjmení a o víkendu čekal na příjezd. Příjezd pěkně na čas (ca 7-10 minutový předstih). Při vycházení ven, abych otevřel jsem klasicky cítil takový ty teenagerovský motýlky v břiše XXX36 asi jsem fakt ještě mladej XXX36 a Márinku si vyzvedl na ulici (bez negativní konotace :D )

Po příchodu nahoru jsem ji dal peníze, protože byla doprava v rámci Prahy, tak mě vyšla asi na extra 300 CZK. Objednával jsem na hodinu. Celková suma byla 2290 CZK. Zaokrouhleně jsem dával 2300 CZK (mega dýško). Ale ukázalo se, že oprávněné.

S Márinkou jsme odešli do sprchy, tam mě začala pěkně osahávat a na můj vkus se velmi tulit. Což mi vůbec nebylo proti srsti. Dobrýho a poctivýho GFE není nikdy dost. Po vysprchování jsem měl totální stožár a nechtěl nic jinýho, než ji zbrousit. Mrsknul jsem s ní na postel (v rámci přípustných mezí) a vrazil ji ho tam. To teplo, který z tak mladý štěrbinky sálá, mě vždycky absolutně dostane. K tomu byla krásně vlhká (možná i tou sprchou XXX36 ) a totálně čvachtala. To taky můžu XXX36. Pak jsme střídali pozice, chvilku jsem se nechal i kouřit. Ale s tím kondomem to není fakt žádný terno. Už jsme se odhadem blížili k půlce času, tak jsem začal směřovat k análu.

Do análu se jí moc nechtělo, ale po chvilkách přemlouvání jsme se k němu dostali. Jelikož jsme na sebe měli jen hodinu, tak jsem nechtěl moc času promarnit. Análu jsme se věnovali posledních 10-15 minut a udělal jsem se ji dovnitř. Samozřejmě v kondomu. Análek měla hezky úzkej a pevnej, asi mu často neholduje.

Celý číslo i se sprchou před a po trvalo cca 55 minut. A za sebe můžu doporučit, zatím ťuk ťuk ťuk - ale nepotkala mě žádná mega smůla, jako tady čtu ťapinovský ojeby a podobně.

GFE - 10 / 10 - ano, prostě ano, dávám desítečku. Márinka byla moc přítulný koťátko
Orál - 7/10 - body dolu za kondom, prostě...s nim je to fakt divný
Anál - 9/10 - krása, nešli jsme moc do hloubky (:D) nepokoušel jsem to úplně, ale byla moc pevná, tady anální prolaps zatím nehrozí xxx17
Atmosféra - 8/10 - pohodová, pokecali jsme si, zaprcali, co víc, cítil jsem se s ní hezky přirozeně

Za mě doporučuju. Vyzkoušejte tohle koťátko dřív, než se z ní stane stará nasraná puma a bude to s ní stát za starou belu. Zatím má v sobě až moc živočišný energie, kterou je potřeba si vzít dřív, než si ji vezme někdo cizí xxx51
4 Obrázek 2 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vždyť bych si i kurvu vzal, kdybych věděl, že mě má ráda.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 21 zář 2021 08:04

Emma, Dana privát Praha
https://www.sex.cz/154137
773628912
1000/30 minut

První návštěva v tom UK hnízdě na adrese U Poříčního práva. Rezervace chvíli předem, tak akorát na cestu, značka ideál. Už ve dveřích vidím, že to bude skřípat, že je to taková ta žába, co seš jí úplně u prdele. Bere to naprosto okatě tak, že prostě penízky mají nožičky a právě dorazily. Ale to tělo tyvoleeee... xxx19 xxx19 xxx19 Není to Češka a nejspíš ani UK ani Ruska, ale zkrátka něco takového, česky rozumí i trochu mluví. Ještě cestou na pokoj jsem se přepnul do módu "jsem cynickej mrdák, kterýho nic nerozhodí a to tvoje tělo prostě ojedu ať budeš duchem kdekoliv". A přesně tak to proběhlo. Je mlaďounká. Lízat se nechá, kouřit neumí, šukat neumí, je to kostrbatý, mechanický. V momentě kdy se má prohnout v zádech, tak se nahrbí, to je prostě nepochopitelný. Pořád se tak nějak stavěla do debilního úhlu, kdy jsem ji nemohl nabodnout jak jsem si přál. Kurvadrát ty to necejtíš, že to není ono, proč to děláš? Zkrátka té holce se málem podařila ta neuvěřitelná věc, že ačkoliv mi z ní stál čurák už ve sprše, tak jsem pochyboval, zda se jí nakonec opravdu povede mě nevystříkat, řečeno po klausovsku. Ale vidět to tělo, cejtit ho v prackách a mít do něj zaraženýho čuráka, to prostě chceš. Šíleně přehrává, řve tak silně, že to muselo bejt slyšet až na Václavák, nekecám. Samozřejmě hlásila zbývající čas, to už mě nemohlo rozhodit. Znehybnil jsem ji tak, abych mohl zabrat a stačila chvíle a bylo to venku. Už při druhém škubnutí mě odstrkovala pryč, já jsem se naopak snažil zůstat vevnitř a nechat to doznít. To prostě nepochopíš. Nakonec odskočila, začala se utírat a já jsem do 2 minut vypadnul. Takže ten litránek co jsem jí dal, byl více než štědrej. Holka mít dobrej přístup a umět šukat, tak si na ni snad vezmu hypotéku. Takto za mě stačilo. Ceny za 45 minut mají 1500 a za celou hodinu 2000, v ceně není nic navíc.
11 Obrázek 6 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
campanus
Začátečník
Celkem hodnocení: 299x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 14x
 
Příspěvky: 34
Registrován: 07 pro 2020 10:45

Příspěvek od campanus » 21 zář 2021 12:02

Emma

ukrajinský privát v ulici Na Poříčním právu
773 628 912
https://www.sex.cz/154137
1000 Kč/30 minut

Přihazuju a přidám po kocourovi také svoje zážitky s Emmou.

Poprvé jsem ji navštívil, když začínala a ještě neměla svůj inzerát (resp. převzala inzerát Dany, která odešla). Nyní tam již má své jméno a fotky, ale stále tam má nesmyslně "Dana privát".

Otevřela mi dveře v bílém krajkovém prádle. Působila bezprostředně, sympaticky, hrozně se mi líbila. Krátce jsme se oba osprchovali, Emma hned přišla na pokoj. Měla na sobě opět bílé krajkové prádlo. Vynikla v něm její štíhlá postava včetně pěkně tvarovaného zadku. Emma má dlouhé hnědé rovné vlasy, jemné rysy, jemné líčení, v uších náušnice, nemá(!) tetování. Prostě přirozená půvabná dívka, těch 20 let jsem neměl důvod jí nevěřit. Má pevná dívčí prsa, velikost mezi jedničkami a dvojkami. Nenabízí OB.

Na lízání reagovala hezky, tekla mi pod očima. Má větší stydké pysky. V orálu je nezkušená a nebude to její parketa, to bylo vidět, nedala tomu vůbec zaujetí, které by se mi líbilo. Tak jsem si ji radši vzal zezadu, neodpustila si bohužel gel, kochal se tím jejím super zadkem a pěkně ji brousil. Slušně mi tam sténala. Pak totéž na misionáře, jednu chvíli jsem cítil hezké sevření. Koníčkem jsme to zakončili. Viděl jsem, jak se jí sex líbí, její oči ji prozrazovaly, na druhou stranu nešla do toho naplno. Prostě něco nám tam chybělo, drobný odstup tam mezi námi zůstával, nepodařilo se mi jej překonat. Měl jsem navíc problémy se udělat - přičítal jsem to únavě, ale i její nešikovnosti. Stačilo by z její strany málo, vlastně cokoliv. Takhle jsem odcházel do sprchy zpocený jak kůň.

Rozhodl jsem se nám dát reparát. Emma tentokrát měla béžové prádlo, opět byla hodně sexy. Začala s rajcovní předehrou, bralo mě to. Při lízání opět sténala, brzy se ale prozradila, když si začala hledat na mobilu hudbu. Jinak další průběh byl taky bohužel slabší než prve, opět gel, líbačka už žádná, její prožitek jsem tam už taky nějak necítil. S vyvrcholením jsem problém teď už neměl, i si mě ještě hezky chvíli nechala v sobě.

Emma je za mě sympatická, nezkušená, možná až neohrabaná, hodně hezká slečna. Introvertka. Holka je na privátu každý den celý den, takže když tam zavoláte a nikoho zrovna nemá, můžete ji mít. Nehledě jestli je 10, 16 nebo 23 hodin. Přišlo mi, že to působení, potažmo svůj život, nemá tak úplně ve svých rukou. Ať tak či onak, už je přetažená, bylo to podruhé vidět. Škoda.

XXT02
8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

-jebal-
Začátečník
Celkem hodnocení: 30x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 lis 2017 18:01

Příspěvek od -jebal- » 23 zář 2021 10:34

Sofie
Privat Grace
23 + cca 5 let
Vyska 163 cm sedi
Vaha 60 + 5 kg

http://privatgrace.cz/slecna/sofie/

Nejakou dobu nebyla, zalusk jsem na ni mel uz drive.
Radodajka ze severu Cech. Sedli jsme si od zacatku. Ja se libil ji, ona se libila mne. Postavou mozna pro nekoho uz za hranou, ale vsechno pevny.
Zaplatil jsem za hodinu + oral bez a libani.. Dohromady 2600,-

Vsechno probehlo velmi krasne, libani, lizani jeji krasne vlhky a nadrzeny muslicky taky... Cela pode mnou tekla a uzivala si to hekanim az do nefalsovanyho orgasmu.

Pak probehl klasicky trojboj. Nejdriv rajtovala ona na mne, pak misio, finale probehlo ze zadu. Ma to rada tvrde, placani po zadku a tahani za vlasy. Zadne namitky, uzivala si to. Ma takovy zvlastni zadrzovany hekani, ktery me dost bralo.

Opakovani pravdepodobny.
64704D50-58C6-43E5-A4A9-C784004EE378.jpeg
6 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

-jebal-
Začátečník
Celkem hodnocení: 30x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 lis 2017 18:01

Příspěvek od -jebal- » 23 zář 2021 10:48

Lucy Mazlive Studentky
Vyska vek vaha sedi

http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/144

Lucy je beloruska, cestinu ovlada velmi zdatne. Studuje vysokou skolu, do Prahy dojizdi.

Navstivil jsem ji na konci smeny, trochu to bylo znat. Ne na jejim pristupu, ale spis zevnejsku. Byla malinko citit potem, dole nebyla uplne vyholena.

Jeji pristup k sexu je ale skvelej. Platil jsem pul hodky + libani + oral bez 1600,-

Libani prociteny, lizingu jsem se vzhledem k neupravenosti neodhodlal. Kourit umi, hraje si s nim, lize koule, tady vse v poradku. Mazla trochu gelu a nasedla na me. Trochu me zklamaly jeji prsa, jsou to takovy obeseny mysky.. Zavelil jsem polohu zezadu a to bylo nejlepsi. Necha si dobre nalozit, tahat za ty jeji kratky vlasky a dobre se do toho polozila. Doporuceni ano, ale ja uz asi opakovat nebudu.
12 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Rychlonožka
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1613x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 24x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 555
Registrován: 09 dub 2017 09:18

Příspěvek od Rychlonožka » 23 zář 2021 21:55

Sharon, privát Grace (http://privatgrace.cz/slecna/sharon/), tel. 604 460 403. Velký špatný, tzv. tryzna. Ledová královna. Chladný, nesympatický výraz, intuice mi hned ve dveřích zavelela otočit to, bohužel jsem vzhledem k docela slušnýmu vizuálu (trochu těžší podvozek, jinak ok) zůstal. Orál slaboučkej, nemastný neslaný žužlání špičky ptáka, piglovačka slaboučká, hlava na stranu, jen abychom se na sebe náhodou nepodívali... Nejhorší ovšem byla zcela debilní atmosféra, kterou ta blbka vytvořila. S tímhle stylem by se měla poohlédnout po jiný práci, doporučil bych např. šroubárnu nebo slévárnu, rozhodně nic, kde se dělá s lidmi. Nedávno jsem v Grace otáčel jinou holku skrz opravdu mizernej vizuál - slečna se ale chovala mile. Tentokrát to bylo naopak: ucházející HW, zcela tragickej SW. Grace u mě putuje na blacklist xxx10
11 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 24 zář 2021 15:36

Emma, Dana Privát
https://www.sex.cz/154137
https://tapky.svetaci.info/divky/2316-e ... 73-628-912
tel.: 773 628 912

Byl jsem navděný a rovněž i varovaný kolegy ohledně Emmy, ale chtěl jsem tu krásku vidět a zkusit to. Když jsem dorazil otevřela mi hezká holka v županu jakoby právě vstávala, úsměv na rtech, sexy obličej a na první pohled mladý tele.. Vzal jsem 45 min na zkoušku. Na pokoji se se vybalila z toho županu a přišel wow efekt, Emma má fakt perfektní tělo - krásný štíhlý nohy a zadek, vše pevný jak ze soustruhu, plochý břicho a krásný mlaďoučký pevný prsa.. Bohužel po pár minutách akce jsem zjistil, že tomu skvělýmu mladýmu hardwaru vůbec neodpovídá software. Na nějaký mazlení atd reagovala velmi chladně, bez většího zájmu, chichotala se a kecala se mnou, ale jakobych nepřišel kvůli sexu ale na pokec xxx17 u lízačky ležela a chytala lelky, když jsem vyzkoušel vše možné najednou začala hlasitě vzdychat a kříčet: můj bože, můj bože, to je boží, to je krása (rusky samozřejmě) ... komedie nos plus ultras xxx17 asi si myslela, že to potřebuju slyšet, abych se cítil fajn..

pak ona a její "aktivita".. ptáka vzala do ruky jako leklou rybu a pokoušela se o něco jako kouření, ale stal se zázrak: navzdory její odtažitosti a nezájmu mě při pohledu na to tělo a jak se mi nastavila tím dokonalým zadkem a jak se u toho rajcovně tvářila, smála atd péro postavilo... neustále jsem jí říkal co a jak má dělat, kam sahat, prostě její iniciativa nula ale odřídil jsem si to. pak guma a šlo se šukat. lehce mázla gel a šla na mě, tam začal sbor z Národního divadla hjet na maximum. Emma se nabodávala a křičela: můj bože, moj bože a smála se u toho.. měl jsem co dělat abych se netlemil, erotično nula a já se bál o erekci. otočil jsem jí a nabodnul, pták klesnul po chvíli křičení "ó můj bože, jooooo, o buj bože joooo... xxx17 resuscitace a pak dál mlat na misio. na jejím těle mi bylo příjemně, ale Emma zapomněla na divadlo a jen tak na mě koukala, co tam jako dělám a když už budu... nakonec jsem vysypal, ale byla to fuška, sebezapření, autosugesce, pozorování jejích nohou, obličeje šukézního a pocit tý mladý voňavý klisny pode mnou.. prostě jsem to ze sebe navzdory Emmě vydoloval xxx17

pak chvíli pokec o jejím původu /napůl ukrajina a napůl maďarsko/ atd. otevřeně mi řekla, že je tam jen kvůli řešení krátkodobé finanční situace a už se těší až skončí a bude s klukem do kterého je zamilovaná ale nechce s ním ted moc randit když tam maká. vše vysvětleno: Emma je tam jen a jen pro peníze, klienti jsou jí šumák, odmítá se jakkoliv tomu poddat, jen sehraje divadlo podle nálady, někomu víc a někomu míň.. podle toho jak je unavená a kdy ji chytnete. prostě jak psal kocour: styl "peníze maj nožičky a přišly"... chlap co tam přijde je pro ní jen další položka. vůbec jí ta práce netankuje... Za návštěvu to tělo stálo ale akce na prd. Placeno 1,5k za 45 min. Po třech pozitivních návštěvách Na poříčním právu jedna podivná. furt dobrý skóre. ale na doporučení ani opáčko to rozhodně není... vidím to na dva tři týdny a Emma stejně zmizí...

emma1.jpg

emma2.jpg
15 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 173 hostů