Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
cassos
Přidavač
Celkem hodnocení: 274x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2017 01:31

Re: Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Příspěvek od cassos » 26 čer 2017 01:36

ko_cour píše:
25 čer 2017 13:33
Relativne cerstva zkusenost se zlatokopkou. Devce na privatu mi dalo cislo, ze prej priste muzeme jit k ni. OK, dobra. Po case mi pise, ze muzu prijit tehdy a tehdy. Ptam se ji jaky ma vstupny. Hlasi mi stejnou cifru jako na privatu. Rikam no dobre, ale v tom pripade nebudeme resit ty bezny priplatky, ze ano. A ona nechape, prej co tim myslim. Pisu ji, ze tim myslim, ze to nebude probihat stejne jako na privatu a naopak se bude konat mejaka priplatkova vstricnost. Odpoved je strucna: "nebude". Pisu ji, jestli to mysli vazne. Odpoved opet strucna "to jako vazne!!". Odpovidam, ze v tom pripade se teda nedohodneme. Z jeji strany pak masledovalo uz jen "tak cau" a blokace myho kontaktu. Tak ja nevim, jestli si ta holka mysli, ze chlapi jsou jen nadrzeny curaci, ktery maj mozek v kalhotach, nebo co? xx16

Hlásím tedy registraci k Vám. Přesně to samé se stalo i mě, ale holka milá atd, takže jsem se neptal a brutálně si naběhl. Peníze až tak neřeším, ale jakože fakt jsem platil 2.5za hod., takže 5 za 2 hod.. Pak jsem si nadával, že jsem čurák, ale hučelo mi v klacku, zatemněný mozek, no. Celkem jsem se s ní sešel 3x, než mi došlo, že mě brutálně ojebává. To ještě když připočtu hotel, večeři atd. No nalil jsem ji do gágora pořádně. Jsem to kokot no.

Markyz de Sade
Světák řezník
Celkem hodnocení: 3989x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1054
Registrován: 07 dub 2017 20:17

Příspěvek od Markyz de Sade » 26 čer 2017 01:53

Proboha chlapi, co to děláte? To chodíte za kurvama tejden, nebo co?

Když domlouvám soukromý šuk, rozumí se samosebou, že to bude u ní doma a že dostane litr, což je víc, než má v základu na privátu, a současně míň, než tam platím já.

Pak to dává nějakou logiku. Ona ví, kdo jsem, že je na mě spoleh, tzn. že má svoje jisté, že ji nepřepadnu, nezbiju, neokradu, že jí třeba utáhnu povolenou kliku u dveří, nebo kapající kohoutek u dřezu, ale je absolutně mimo mísu platit jí totéž, co na privátu, dokonce i ten azyl s tím nejde úplně do souladu. Prostě to musí mít výhodu pro OBĚ strany, o tom přece ta domluva bokem je. Ne, že si ta píča zdvojnásobí gáži o to, co by ji stáhnul pasák, a já budu za ultrakokota. Myslete trochu, TVL.
4 Obrázek
Nejedna prostoduchá dívka se domnívá, že tíhu zlata dokáže svou lehkostí vyvážit.

cassos
Přidavač
Celkem hodnocení: 274x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2017 01:31

Příspěvek od cassos » 26 čer 2017 02:36

TVL jo, Dávám většinou 1200-1300, ale teď jsem holt hodně ujel. Ani nemůžu psát kolik jsem do ní celkem nalil. Vím, že jsem kokot. Stalo se mi to poprvé.
1 Obrázek

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 26 čer 2017 08:39

Nejlepsi je mrdat kurvu z lasky XXX36 Postesti se to sice tak jednou do roka, ale pak je to bingo. Z lasky se totiz delaji veci, ktere ani za penize nejsou mozne xxx17
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 26 čer 2017 09:04

Markyz de Sade píše:
26 čer 2017 01:53
Proboha chlapi, co to děláte? To chodíte za kurvama tejden, nebo co?

Když domlouvám soukromý šuk, rozumí se samosebou, že to bude u ní doma a že dostane litr, což je víc, než má v základu na privátu, a současně míň, než tam platím já.

Pak to dává nějakou logiku. Ona ví, kdo jsem, že je na mě spoleh, tzn. že má svoje jisté, že ji nepřepadnu, nezbiju, neokradu, že jí třeba utáhnu povolenou kliku u dveří, nebo kapající kohoutek u dřezu, ale je absolutně mimo mísu platit jí totéž, co na privátu, dokonce i ten azyl s tím nejde úplně do souladu. Prostě to musí mít výhodu pro OBĚ strany, o tom přece ta domluva bokem je. Ne, že si ta píča zdvojnásobí gáži o to, co by ji stáhnul pasák, a já budu za ultrakokota. Myslete trochu, TVL.
Markýzi takhle jednoduchý to někdy není. Jsou v Praze podniky, kde se holce nestrhává půlka (nebo jiná část) z každého klienta, ale kde ťapka platí paušál za den nebo půlden pobytu na privátu, například dvojku za půlden nebo čtyřku za celý den. Cokoliv si vydělá navíc, tak je její. Z mýho pohledu je to logický, protože to prakticky vylučuje motivaci ťapky ojebávat pasáka přímo na bytě nebo mu šukat s frajerama někde bokem, černej eskort. Jako pastevec bych to udělal přesně takto. No a ta holka, se kterou jsem se domlouval, to byl přesně tento případ. Navíc z podniku, kde mají vyšší základní sazbu (= jasná motivace pro mě vytáhnout jí někam jinam). Tedy na její straně v zásadě nulová motivace mi vyjít vstříc s nižší částkou za to šukání, s tím jsem byl tak nějak horkotěžko smířenej. Ale to, že agresivně odmítla připustit možnost, že by se v té ceně konalo i něco jiného něž jen holej základ, to mě teda pobavilo xx08 xx16
1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

jiri135
místní Pepík
Celkem hodnocení: 292x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 404
Registrován: 18 dub 2017 16:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od jiri135 » 26 čer 2017 10:34

ko_cour píše:
26 čer 2017 09:04
Markyz de Sade píše:
26 čer 2017 01:53
Proboha chlapi, co to děláte? To chodíte za kurvama tejden, nebo co?

Když domlouvám soukromý šuk, rozumí se samosebou, že to bude u ní doma a že dostane litr, což je víc, než má v základu na privátu, a současně míň, než tam platím já.

Pak to dává nějakou logiku. Ona ví, kdo jsem, že je na mě spoleh, tzn. že má svoje jisté, že ji nepřepadnu, nezbiju, neokradu, že jí třeba utáhnu povolenou kliku u dveří, nebo kapající kohoutek u dřezu, ale je absolutně mimo mísu platit jí totéž, co na privátu, dokonce i ten azyl s tím nejde úplně do souladu. Prostě to musí mít výhodu pro OBĚ strany, o tom přece ta domluva bokem je. Ne, že si ta píča zdvojnásobí gáži o to, co by ji stáhnul pasák, a já budu za ultrakokota. Myslete trochu, TVL.
Markýzi takhle jednoduchý to někdy není. Jsou v Praze podniky, kde se holce nestrhává půlka (nebo jiná část) z každého klienta, ale kde ťapka platí paušál za den nebo půlden pobytu na privátu, například dvojku za půlden nebo čtyřku za celý den. Cokoliv si vydělá navíc, tak je její. Z mýho pohledu je to logický, protože to prakticky vylučuje motivaci ťapky ojebávat pasáka přímo na bytě nebo mu šukat s frajerama někde bokem, černej eskort. Jako pastevec bych to udělal přesně takto. No a ta holka, se kterou jsem se domlouval, to byl přesně tento případ. Navíc z podniku, kde mají vyšší základní sazbu (= jasná motivace pro mě vytáhnout jí někam jinam). Tedy na její straně v zásadě nulová motivace mi vyjít vstříc s nižší částkou za to šukání, s tím jsem byl tak nějak horkotěžko smířenej. Ale to, že agresivně odmítla připustit možnost, že by se v té ceně konalo i něco jiného něž jen holej základ, to mě teda pobavilo xx08 xx16
Tady už jenom zbývá napsat, který to byl podnik... xx08

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 26 čer 2017 10:40

jiri135 píše:
26 čer 2017 10:34
Tady už jenom zbývá napsat, který to byl podnik... xx08
Hele v Praze jsou mainstreamové podniky se zvýšeným základem 2. Jeden je nám absolutně u prdele, protože prodává hrošice a X let šlapající kurvy za zvýšené sazby bez přidané hodnoty. A pak je tu ještě jeden, který má celkem hezké mladé holky, ale ty holky jsou z 90% totálně vymletý neorganizovaný blbky. Ono se ale není čemu divit, když si průměrně hezká holka myslí, že má píču ze zlata a že za normální taxy mrdat nebude tak co bys od ní pak taky chtěl. Jsme zase u toho - nejlepší holky a nejlepší zážitky jsou od 1500 níž. Za vyšší částky dostaneš možná hezkou holku, na kterou se bude dobře koukat, ale ten zážitek bude při nejlepším vždy průměrnej. Mno a pokud ne tak je skoro jistý, že tě to bude stát majlant XXX36
1 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Markyz de Sade
Světák řezník
Celkem hodnocení: 3989x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1054
Registrován: 07 dub 2017 20:17

Příspěvek od Markyz de Sade » 26 čer 2017 11:03

ko_cour píše:
26 čer 2017 09:04
Jsou v Praze podniky, kde se holce nestrhává půlka (nebo jiná část) z každého klienta, ale kde ťapka platí paušál za den nebo půlden pobytu na privátu, například dvojku za půlden nebo čtyřku za celý den.
To jsi mě trochu překvapil. Myslel jsem, že takhle funguje pouze Showpark. Ale to je jedno. Mýlíš se v té motivaci. Prvořadá motivace je totiž ta, že pasák "nepase", ale "pronajímá prostor". Za to ho nikdo nemůže zašít. To je prvořadá motivace, protože jinak by si na těch, jak říkáte, "raketách", přišel na mnohem víc. Jak je to v reálu v zákulisí, to nechci spekulovat. Nicméně to všechno jde pochopitelně ruku v ruce. xxx51
Nejedna prostoduchá dívka se domnívá, že tíhu zlata dokáže svou lehkostí vyvážit.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 26 čer 2017 11:06

jiri135 píše:
26 čer 2017 10:34
ko_cour píše:
26 čer 2017 09:04
Markyz de Sade píše:
26 čer 2017 01:53
Proboha chlapi, co to děláte? To chodíte za kurvama tejden, nebo co?

Když domlouvám soukromý šuk, rozumí se samosebou, že to bude u ní doma a že dostane litr, což je víc, než má v základu na privátu, a současně míň, než tam platím já.

Pak to dává nějakou logiku. Ona ví, kdo jsem, že je na mě spoleh, tzn. že má svoje jisté, že ji nepřepadnu, nezbiju, neokradu, že jí třeba utáhnu povolenou kliku u dveří, nebo kapající kohoutek u dřezu, ale je absolutně mimo mísu platit jí totéž, co na privátu, dokonce i ten azyl s tím nejde úplně do souladu. Prostě to musí mít výhodu pro OBĚ strany, o tom přece ta domluva bokem je. Ne, že si ta píča zdvojnásobí gáži o to, co by ji stáhnul pasák, a já budu za ultrakokota. Myslete trochu, TVL.
Markýzi takhle jednoduchý to někdy není. Jsou v Praze podniky, kde se holce nestrhává půlka (nebo jiná část) z každého klienta, ale kde ťapka platí paušál za den nebo půlden pobytu na privátu, například dvojku za půlden nebo čtyřku za celý den. Cokoliv si vydělá navíc, tak je její. Z mýho pohledu je to logický, protože to prakticky vylučuje motivaci ťapky ojebávat pasáka přímo na bytě nebo mu šukat s frajerama někde bokem, černej eskort. Jako pastevec bych to udělal přesně takto. No a ta holka, se kterou jsem se domlouval, to byl přesně tento případ. Navíc z podniku, kde mají vyšší základní sazbu (= jasná motivace pro mě vytáhnout jí někam jinam). Tedy na její straně v zásadě nulová motivace mi vyjít vstříc s nižší částkou za to šukání, s tím jsem byl tak nějak horkotěžko smířenej. Ale to, že agresivně odmítla připustit možnost, že by se v té ceně konalo i něco jiného něž jen holej základ, to mě teda pobavilo xx08 xx16
Tady už jenom zbývá napsat, který to byl podnik... xx08
No jo Jirko, šáhni si do svědomí - ty taky napíšeš o Jessice z Albertova, že už dělala v jiném podniku a neřekneš ve kterém - přitom to je mnohem důležitější informace, kde dříve pracovala šukuvzdorná ťapina (aby se jí mohli případní mrduchtiví norníci vyhnout obloukem), než s kým se já domlouvám na mrdu bokem xx16
jiri135 píše:
24 čer 2017 10:55
Varování (důrazné). Privát Albertov. xxx07
Jessica. Ceny 1000/1500 + příplatky.
tel. 773678472

http://privatalbertov.cz/spolecnice/nova-slecna-jessica

Za mě jasné varování. xxx07

P.S. Už jsem ji dříve viděl na jiném privátu a chovala se úplně stejně a jde o ztracený čas.
1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
pajito
Začátečník
Celkem hodnocení: 9x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 dub 2017 18:27

Příspěvek od pajito » 26 čer 2017 13:43

Myslim, ze 1000 za hodinu berou holky u Itala, tedy nad 50 procent. A mozna, ze najem misto podilu plati holky v Top Privatu. Ale to jsou mozna stary informace a kdo by to tem holkam taky mohl vsechno verit. Navic jeste v postcoitalni fazi, kdy se soustredim spis na to, abych se po ztrate glukozy zvladnul dohrabat domu.
Jinak na mrd bokem to chce aby tapka mela povahu. Vetsinou to holky naznakem zacnou nabizet samy. Je to ale primejsi cesta ke konci. Nejak ty ochoceny svlecny driv omrzi a nejsou tak flexibilni. Je lepsi zavolat favoritce, kdyz je zrovna citit tlak a zaskocit na rychlovku na privat, nez dopredu resit kdy bude mit cas a kde to spolu uskutecnime. Vetsina znich ma navic doma bordel. Ja mam radsi to ucelny privatovy aranzma.
Víte jaký zvuk má kvalitní sex? Jako, když holka v žabkách běží na autobus!

Uživatelský avatar
LUKoil
Začátečník
Celkem hodnocení: 270x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 čer 2017 21:45

Příspěvek od LUKoil » 26 čer 2017 23:30

Adriana /p. Magic moment/

https://www.sex.cz/778143

Drobná, malá holčina, černé havraní vlasy, hezké veliké oči. Objednání po telefonu v pohodě. Byt se nachází kousek od OC Arkády. Byt je pěkně vybavený, koupelna čistá s velkou vanou.

Domluvili jsme se na hodince za dva talíře, kde má OB v ceně. Já sem si přál ale raději líbání v ceně a "kouř s". Nejprve k tomu líbání- nemá ráda jazyk v puse, takže to bylo jen takové pusinkování s náznaky líbání xxx57 Takže nic! Kouř tak nějak normál, no......spíš podprůměr xxx57 Co se týče samotné akce, proběhlo klasické trio. Ke svému drobnému tělíčku má poměrně veliká prsa, ale budou to takový menší trojky. Jak jeden norník v recenzi označil její ňadra za obrovská, tak to určitě ne! Asi ještě neměl ty správný obrovský prsa v ruce. Protože bylo strašný vedro, vydržel sem jí nakládat asi jen půlhodiny a to ze mne lilo xxx58 V bytě není klimatizace, což bych v tomhle parnu fakt ocenil. Závěr proběhl na její prsíčka, s kterými si hezky pohrávala, což mne ke spuštění hasičské stříkačky stačilo. Zbytek jsme prokecali a na závěr si dali společnou sprchu. Čas dodržen.

Sumasumárum: Pěkná štíhlá holka, pěkná pevná prsa, příjemný pokec. Ale samotná akce o ničem. Za dvojku HODNĚ málo muziky. Opakování ne xxx57

(ťapkosmajlík ten prostřední, ani zamračený, ani smějící)
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) LUKoil dne 27 čer 2017 01:11, celkem upraveno 1 x.
200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

Uživatelský avatar
LUKoil
Začátečník
Celkem hodnocení: 270x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 čer 2017 21:45

Příspěvek od LUKoil » 27 čer 2017 01:09

Carol /p. Žhaví andílci/

https://www.sex.cz/481505

Moje oblíbená blondýnka Melanie nebyla k dispozici, tak sem vzal Carol ze stejného privátu, nalákán bujným dekoltem z fotek jejího profilu.
Domluva po telefonu OK, ceny však vyšší: 1500 českých za půl / dva litříky za hodinu. Beru hoďku plus líbačku jako extras. Holka v pohodě, pěkná, opálená, dlouhé černé vlasy, prsa hezká (až později mi řekla, že to jsou silikony, což bych vůbec nepoznal).

K samotné akci: líbačka poctivá s jazykama. Zase proběhl klasický trojboj, na koníku hezky dlouho cválala, Byl sem nějak při síle, takže jsme do toho bušili hezky dlouho bez pauzy, až se mne ptala, jestli mám vždy tolik energie xxx65 No vždy samozřejmě ne, ale tady to nějak tak vyšlo a hlavně taky byla zaplá klimatizace, kterou je vybaven každý pokoj tohoto nového privátu. Takže zde palec hore! xxx63 Nakonec zpět na misionáře a za hlubokého líbání výstřik do pláště. Pár minut ještě zbylo, takže letmý pokec, cola na osvěžení, sprška a šlo se dom.

Sumasumárum: Za mne hezky strávená hodinka, i když za vyšší cenu, užil sem si to pěkně. Jediné mi vadilo, že Carol je na mne taková mohutnější postava. Nemyslím to nějak negativně, ale mám radši drobounké holčiny typu Natálka z Elea, Melanii odtud či Vanessu z Albertova.

Za mne doporučení ANO, opakovat já nebudu.

(ťapkosmajlík ten usměvavej od ucha k uchu)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 27 čer 2017 12:30

Angee, Žhaví Andílci
https://www.sex.cz/711210?SFI=122&Rnd=2106703798&S=1
tel. 731 114 739

Obličej jsem čekal jinej, ale pánové ten její hlas, to byla pastva pro uši. Hrozně příjemnej projev, přitom nevlezlej, zkrátka první dojem na jedničku. Hezký šatičky s maskáčovým vzorem, postavička pěkná, jen mě překvapilo, že je fakt maličká. Už jsem viděl v duchu jak ji půlím, nikam jsem neutíkal. Postava v reálu drobná, pevná, malý kozičky cca 2ky max, ale tvl já bych přísahal, že jsou umělý, i když jsem nikde nenašel jizvy. To na omak prostě poznám, nebo snad ne? Neptal jsem se. Vzal jsem jen základ za 2ku, už tak jsem se v duchu fackoval, že jsem tam já blb vlezl xxx53 Nabídku extras jsme asi nějak vlastně úplně přeskočili, nemůžu sloužit, protože kdyby mi řekla, že dělá anál, kterej koukám že má psanej, tak jsem se možná přes kapsu plácnul. Tuhle prdel bych protáhnout chtěl. Jinak ještě na posteli vleže dopíjela aperol, hustý. Přístup naprosto v pořádku, mrdat umí, hulit ptáka umí, nastavit se umí. Jde teda cejtit, že nešuká za prachy poprvé, ale neruší to nijak. Důležitý je, že si to dokáže užít a dvakrát se mi prej udělala, poprvé při lízačce, to pak byla chvíli hotová, jen ležela a vydýchávala to, no a podruhý se mi udělala na konci, když jsem po už celkem vydatným mlatu vycejtil první možnost, že se mi blíží střik a prostě jsem ji vzal dost nahrubo a vořezal ji ptákem jak píšťalku. Tvrdila mi, že se podruhý udělala spolu se mnou, že to je hodně slušný páč se to málokdy povede, nevím, přišlo mi to tak, ale bůh suď, je to jedno. Prej dva orgáče je slušný skóre, no tak budu ti to věřit, proč ne xxx17 xxx17

Ty její oči mi byly povědomý, ale nic víc. Nenapadlo mě, že bych ji mohl znát. Ani když mi děvče přišlo otevřít tak jsem ji nepoznal, fakt ani omylem. Každopádně, s odstupem jsem zjistil, že je to bejvalá Amber z La Gatti. Tam jsem jí dal otočku, přišla mi tehdy dost divná a nelíbila se mi. A tvl tam mi přitom anál nabízela (vybavuju si, že doslova řekla, že dělá i "do prdele"). Zdálo se mi, že ani ona mě nepoznala. Nutno ale podotknout, že udělala obrovskej skok jak ve vizáži, tak v přístupu, je to pro mě skoro až nepochopitelný a fakt jsem nemohl uvěřit, že je to jedna a ta samá holka xxx63

Takže když to shrnu, tak holku, kterou jsem na Smíchově mohl přejet za 1500 v základu, jsem tam otočil asi jen kvůli tomu, abych ji mohl po čase ošukat za 2000 v základu xxx53 xxx45 A to je bohužel přesně princip těch dražších podniků, ty holky tam nespadly z nebe, ale do jedný začínaly někde jinde. A je to přesně i důvod, proč jsem si pak po návštěvě připadal jako pračurák xxx48 Asi takhle, klidně bych ji dojel fiknout ještě párkrát, bavilo mě to s ní, ale z principu na to za ty 2 talíře kašlu xxx57 Už si ani nepamatuju, jestli jsme se líbali, když jsme se prošukali až k takovejm multiorgasmickejm výsledkům, ale tipuju že ne, to ty 2litrový holky většinou zadarmo nedělaj.... xx22 Konec hlášení xxx22
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
LUKoil
Začátečník
Celkem hodnocení: 270x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 čer 2017 21:45

Příspěvek od LUKoil » 27 čer 2017 21:33

Susu (Asia privat)

(na webu v současné chvíli není, je zpět v Taiwanu)

Nevěděl sem co roupama dělat, když moje top5 dívek nebyla k dispozici, tak sem zkusil opět Asia Privat. Youko byla fantastická, Mimi mne po té úplně odradila od tohoto privátu. Nakonec sem šel na zkoušku k Susu.
Již ve dveřích sem tušil, že to bude skvělé. Pěkná, štíhlounká asiatka, s koketním pohledem i chováním. A hlavně, oproti Youko měla prsa, za které šlo vzít. Sice dvojky, ale k takovému drobnému minitělíčku je to až až. Hodina za 2500 ji bohužel řadí do sekce zlatokopek, ale pro mne tohle nebyly vůbec promarněný prachy.

Jak již píše kolega nade mnou, závěs v koupelně nedrží, ani boty Ti neodnese, ale jinak chování identické, jako u ostatních. V pokoji začínáme líbáním, které se mi moc líbilo. Určitě nebylo odbyté a kéž bych něco podobného zažíval častěji i u českých holek. Jazykem dlouze přejíždí mé bradavky, po břiše a níž... Už tady mi stál jak stožár. Pak uleháme a následuje dlouhá kuřba bez, sání koulí a dráždění konečníku. No fantazie! Samotná akce se pak nesla v podobně skvělém duchu. Misionář, líbání, střídali jsme tempo, pak zezadu s nohama do šířky i těsně u sebe při leže na břichu, na koni a pak zpět na záda. Nakonec pořádně tvrdej šuk s přitom propletenejma jazykama a zakončení do pláště. Jako jó, líbilo se mi to...!
Pak chvíle oddechu, zase ty koketní gesta a pošťuchování xx06 , sprcha a už zase stojím venku na Plzeňské.

I když prakticky neuměla nijak anglicky, dostal sem z ní, že bude už jen týden a pak zpět do Taiwanu. Musel sem si tuhle asijskou kočičku dát ještě jednou, a tak sem za ní zavítal ještě den před odletem. Celá akce byla podobná, ale ne stejná. Užil sem si to snad ještě víc!!!

Perlička na závěr, co mne pobavilo. Když sem byl podruhé, byla Susu sama doma. Ale tak v polovině našich radovánek slyším pořád nějaké zvuky. Když pak máme po akci, která byla zakončena asi 10 minutovým mazlením a oddechem xxx63, vylezu z pokoje ven jen tak nahej, ručník přes rameno a u kuchyňské linky nějaká stará asijská babča tam krájí na prkýnku pórek. Tak jasně, i ťapiny musejí něco jíst. Asi vařila kung-pao XXX36 Ani ji má nahá přítomnost nějak nevadila, jen jsme se pozdravili a já šel do sprchy.

Za mne se Susu opravdu luxusní zážitek, GFE 100%. Až se zase někdy vrátí, jdu znovu! DOPORUČUJI!
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

cassos
Přidavač
Celkem hodnocení: 274x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2017 01:31

Příspěvek od cassos » 27 čer 2017 22:00

pajito píše:
26 čer 2017 13:43
Myslim, ze 1000 za hodinu berou holky u Itala, tedy nad 50 procent. A mozna, ze najem misto podilu plati holky v Top Privatu. Ale to jsou mozna stary informace a kdo by to tem holkam taky mohl vsechno verit. Navic jeste v postcoitalni fazi, kdy se soustredim spis na to, abych se po ztrate glukozy zvladnul dohrabat domu.
Jinak na mrd bokem to chce aby tapka mela povahu. Vetsinou to holky naznakem zacnou nabizet samy. Je to ale primejsi cesta ke konci. Nejak ty ochoceny svlecny driv omrzi a nejsou tak flexibilni. Je lepsi zavolat favoritce, kdyz je zrovna citit tlak a zaskocit na rychlovku na privat, nez dopredu resit kdy bude mit cas a kde to spolu uskutecnime. Vetsina znich ma navic doma bordel. Ja mam radsi to ucelny privatovy aranzma.
Ještě v Escort 69 a Eleo platí pevnou taxu jakože za nájem. V Eleo za den, v privat Escort 69 za měsíc.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 28 čer 2017 15:58

Andrea, Zhavi Andilci
https://www.sex.cz/672436?SNID=Andrea&R ... 177644&S=0
dle přestupní listiny je to tato viewtopic.php?p=4075#p4075

Byla tu na skle nejaka poptavka o popis zazitku s Andreou. No nedivim se, ja jak jsem videl ty jeji fotky tak jsem hned zhavil drat, predsevzeti ignorovat ten podnik byly razem v pici. I muj chuj chtej bejt stuj co stuj v ty pici. Takze prihodim ten svuj, par tydnu stary zazitek. Andrea je v ksichte fakt pekna holka, muj typ tmavy vyrazny zensky. Postava dobra, rysujou se pod kuzi svaly, ale jinak je prekvapive docela mekka, zajimavy. Docela dost byla opalena, az skoro pusobi jako spoluobcanka, kterou ale ona imho neni. Kozy mensi. Prvni dojem: odnekud ji znam! Ptam se ji, rika ze ona me urcite nezna, ze to neni mozny. OK, nechal jsem se opit rohlikem. Druhej dojem: ta holka je bezvadna, reaguje skvele, je zivocisna! Samy vtipky, jsem natesenej na mrd, uz se vidim jak budu tu raketku pulit. Treti dojem: je nervozni, nahlas premejsli "tyvado ja bych ted asi mela dat to prosteradlo, ze... no ja jsem z toho jeste cela nervozni" a tak podobne. Po jeji sprse prichazi ten moment, kdy se pta, jestli nahodou nejsem kocour, prej ze jsem mu podobnej viewtopic.php?p=3743#p3743 Zahravam to do autu, zere mi to i s navijákem, aspoň doufam. Hlavou mi jede kuuuurva jak to mysli, ze jsem mu podobnej? Copak me nekde videla? No prestavam to po chvili resit, venuju se slecne. Lezime vedle sebe, jasne vidim, ze je nervozni a snad i natesena zaroven, trosku ji rozhazuje i to, ze ja jen tak vedle ni polehavam, delam ze me vubec nebere a jen si s ni v klidu povidam. Obcas to tak naschval delavam, vsak ja ti pak ukazu jak utoci anakonda. Kdyz na ni konecne polozim ruku tak jen vydechne a zacina se mi hned nastavovat. Je furt desne nervozni. Lizacku mi zakazala, tak jako normalne, zadny slova o priplatcich, proste ze to nedela, nikdy nedelala, ani s pritelem. Ty mas pritele? Nemam, ale fakt ne promin. Rikam ji hele dej si rict, bude se ti to libit, ja rad delam holkam blaho. Jeste ti to asi nikdo neudelal pusou poradne, to jinak neni mozny. Nene, klidne ti ho vezmu do pusy, ale dole fakt ne, promin. Kupodivu tenhle moment nezabil my libido, na to se mi ta holka proste moc libila. Saha na ptaka, stavi ho. Podava gumu, vtipkujeme, kourova. Slusna, ale nic zvlastniho, umi se k tomu ale postavit a kouri me dlouho, obcas po me koukne, slusi ji to moc s tim ptakem v hube, rozpoustej se ji vlasy, imho vlastni a moc pekny. Je tu zasun! Guma je od huleni sucha, jeji prcina je tez sucha, saha pro gel. A zase tak nervozne prohazuje "asi bude potreba gelik.... no ono radeji i kdyby nebylo potreba...". K mrdanici reknu asi tolik, ze uplne sladeni jsme nebyli, kdyz to reknu krutoprisne tak holka zadna super mrdna neni. Ale hlavne, porad mi tak jako se smichem a udivem rikala "ty ses blazen, ty ses normalni blazen.... co to je toto vsechno za polohy co delame, ja znam jen dve... jezisi ja jsem ale drevo, ja se musim neco naucit, pripadam si uplne nemozna, jako nejaky poleno....". Ja uz jsem se tomu pak jen smal, rikam ji klidek, je to perce dobry, libi se ti to? Jo moc libi, akorat kam na to chodis prosimte? Rikam ji holka ja nad tim nepremejslim vis, proste udelam co me napadne. Pripadal jsem si zkratka trochu jako platici instruktor sexu xxx17 xxx17 xxx17 xxx17 Nakonec jsem buhviproc nevysypal. Pak teda prislo to demaskovani kocoura.... Ze prej netusila, ze jsem takto super a v pohode chlap. A postelovej akrobat k tomu prej. Tak ji rikam to vis, to o mne siri jen pastevci a holky ktery neumej mrdat, ze jsem curak… Povídáme si, najednou presne po hodine od myho vstupu do bytu uz na nas bouchali na dvere, kurvadrat to bych na privatu s cenou 2 litry za hodinu fakt necekal. Odchazim, rozlouceni mily. Duvod k opakovani za cenu 2000/hod asi není, precijen i kdyz je to kocka, tak ten suk uplne suprovej nebyl, lizat se nenecha, geluje. Mozna to bylo jen nervozitou ze me, protoze ta holka je v branzi uz několik mesicu a na značkách stoji fakt často, zkusenosti musí mit uz hafo. Doporucit k navsteve se da (ortodoxni lizaci a milovnici koz samozrejme at jdou jinam). Skoda ze uz neni u ty Plynarny nebo nekde jinde za normalni ceny. 2tisíce v základu je prostě cena na píču xxx57 xxx57 xxx57
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
blackambrosia
Začátečník
Celkem hodnocení: 7x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 kvě 2017 17:32

Příspěvek od blackambrosia » 29 čer 2017 01:13

slečna Misu Asia Privat
https://www.sex.cz/908453
Plzeňská, Praha 5
tel: 773 050 393
Další na řadu v tomto podniku přišla nová Misu, která zde nahradila slečnu Feifei. Objednání vyšlo opět napoprvé a zase obě holky volné. To mám buďto takové štěstí, nebo se sem chlapi moc nehrnou. Půl hodiny předem potvrzuji rezervaci a v daný čas se mi otevírají dveře do té asijské špeluňky. Za dveřmi na mě vykoukne sympatická Asiatka a aniž bychom někoho potkali mě odvede na pokoj. Možná by jim někdo měl vysvětlit, že by bylo dobré se představovat hned u dveří a ne až na pokoji, kde jsem to stejně inicioval já. Opět nabídka pomocí kartičky, protože angličtina jí moc neříká. Prý je z Číny a je tu pár dní. Věk tak do 30, štíhlá, přišla mi docela milá, zapomněl jsem na špatné zkušenosti a vzal hodinu. Zaplatil jsem 2500, vyfasoval nechutný ručník a šel do sprchy. Znovu žádný Listerin, žádné držení hnusného závěsu, ani umytí klienta, na tyhle věci se tu už nehraje. Škoda že jdou s úrovní dolů. Ale aspoň jsem tentokrát mohl močit do vany, co ocas ráčil. xxx50
Na pokoj se Misu vrátila jen v ručníku, který odhodila, nahá si lehla ke mně a já si mohl prohlédnout, co že to tedy dnes budu klátit. Obličej příjemný, tělo hezké, bez vad, malůvek a želez, prsa menší, lehce povolená a pozor, dole je zcela vyholená. První holka tady bez chlupů, pokrok prostě nezastavíš. xxx63 Holka nezkušená nebude, celkem přirozeně jsme začali, je aktivní, snaží se, ale místo líbání jen tak pusinkuje. To je mi jedno, pomazlil jsem jí prsíčka, tělíčko a když jsem jí roztáhl nohy že prozkoumám spodek, všiml jsem si, že její pysky se zahnědlými okraji, tvoří zajímavé, oválné orámování jejího otvoru. Ten pohled jsem nevydržel a zase jsem mlsal! Chybu jsem neudělal, chutnala dobře, prsty dovnitř jako vždy tady ne, klasicky hrála jak ji to baví, jen zadek je zakázán, ale stejně ho nemá hezký. Pak kouřová bez, normální průměr, neprožívá to, dělá to rychle a koulím se věnuje až když jí je strčíte do pusy. Není to špatné, ale žádnou novinku z čínské kuchyně od ní nedostanete. Následovalo nasazení gumy a sex v několika základních polohách. Vše v normálu, slečna je mírně iniciativní, hlubší průnik očividně trochu cítí, ale narozdíl od Susu, jej v pohodě zvládá, trochu vzdychání, ale v podstatě to moc neprožívá. A protože jsem ji měl na hodinu, musel jsem se šetřit, tak jsem si po chvíli šukání, řekl znovu o oral. Stáhla gumu, kouřila a pak se mě zeptala, zda nechci dodělat pusou. Aspoň tak jsem to chápal. Zaradoval jsem se, protože to mi tady udělala jen jediná a řekl že jo. Jenže děvenka nemá žádnou výdrž, po 5ti minutách ji to nějak přestalo bavit a začal stereotyp. Nevadí, stejně jsem jí chtěl ještě píglovat, dali jsme novou gumu, chvíli jsem se v ní projel a když to na mě šlo, lehl si na záda a vybídl Misu k dokončení, které nabídla. Nevím co se stalo, nebo jestli jsme si nerozuměli, ale holka zastávkovala, řekla že kouřit nebude a dodělala mě rukou. Takže zase takové na nic zakončení, já sem vážně přestanu chodit.
Celkově to špatné nebylo, slečna je hezká, úzká, příjemná a i trochu aktivní, ale nedala do toho nic ze sebe, prostě komerzmrd, ani masáž nenabídla, jak tu bývalo zvykem na dodržení času. A to nám chvíle zbývala, bylo by to hezké gesto, klient by byl spokojen a možná se vrátil. Mám dojem, že tady to řeší spíš rychlou výměnou holek, chápu že Asie je obrovská a lze to tak dělat vlastně do nekonečna. To sice klientelu také táhne, nicméně takhle se stáláci nedělají. Všiml jsem si, že slečna Susu, byla dva dny po mé recenzi, nahrazena slečnou Lala, tak jen doufám, že ne kvůli mně. Nechcete to tentokrát zkusit někdo jiný, já už se tam pomalu bojím chodit, to je fabrika. Pár let tu člověk nenarazil na Asiatku a teď to tu frčí. Jaká bude ta další, až Misu po mé recenzi vyhodí? XXX36 S doporučením totiž váhám, snad jen jako zkušenost, průser to nebude. Jen zvažte, jestli se vám holý sex, bez prstění, líbání a masáže, za 2500,-Kč vyplatí. Já už tu na hodinu nikdy nepůjdu, i kdyby mi otevřela miss Asia. Opakovat samozřejmě nebudu.
Misu.jpg
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

pornochirurg
Světák
Celkem hodnocení: 4960x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1072
Registrován: 07 dub 2017 07:50

Příspěvek od pornochirurg » 29 čer 2017 22:11

Mrdat kurvu bokem je hodně složitá záležitost, většina z nich nemá realnej pojem i čase, nemaj ani pocit zodpovědnosti, když ti ,30 minut před mrdem zruší schůzku,ty slušnější se omluví nějakou bajkou na úrovni 10 letého dítěte,ty absolutně vypatlany blbky ani neceknou a nereagují na nic.To že člověk kvůli nim prekope celý denní farplan je vůbec nezajímá.Je to naprosto stejné jako lovit a domlouvat se s amatrekou,ty smradlave kundy nemaj ani za mák svědomí.. minulý týden jsem jel za pizdou co mrdam asi půl roku do mostu aby mě na místě nebrala telefon? občas si říkám není nad mrd za 1200 na privatu kurva tam je prachy sedí a je to bez nervů...pokud je problém.... vidí defka moje záda,ale vše se to dá stihnout do hodiny
7 Obrázek
Většina kurev má pocit, že jejich kunda řídí sluneční soustavu

Uživatelský avatar
JezdecBezHlavy
Začátečník
Celkem hodnocení: 88x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 49
Registrován: 03 čer 2017 22:15

Příspěvek od JezdecBezHlavy » 29 čer 2017 23:32

pornochirurg píše:
29 čer 2017 22:11
občas si říkám není nad mrd za 1200 na privatu kurva tam je prachy sedí a je to bez nervů...pokud je problém.... vidí defka moje záda,ale vše se to dá stihnout do hodiny
Tak presne kvuli tomu jsem prestal nahanet "amaterky" . Toho casu co u toho clovek ztrati je proste moc. A s holkama se mimo privat uz taky nedomlouvam ... v byte maji vetsinou vetsi bordel nez na privatu a chteji si moc "povidat".

Pro zajimavy suk mimo privat se vic "vyplati" sbalit nejakou vdanou kolegyni ;)

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 09 črc 2017 22:52

Dneska jsem si všiml nové Hailey co se objevila na EOLu, ovšem pak jsem zaregistroval cenovou politiku co nasadili v Privat Prague a chuť mne přešla. 2000/hodinu, není v tom vůbec nic, za každou blbost se doplácí 500, atd. Jak tam vůbec někoho může napadnout vlízt? Já osobně nemám hluboko do kapsi, ale v určitý chvíli končí štědrost a začíná blbost ...
2 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 163 hostů