Recenze 2021

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Pussy Diver
Začátečník
Celkem hodnocení: 40x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2021 15:23

Re: Recenze 2021

Příspěvek od Pussy Diver » 26 čer 2021 10:48

Laura, Privát Albertov
https://tapky.info/?3255,laura-privat-a ... -773678472
http://privatalbertov.cz/spolecnice/laura
773 678 472

Tohle byl teda průser. Bylo horko a ona měla téměř na konci směny, tak to asi nebyl nejlepší čas pro návštěvu. Do telefonu jsem hlásil hodinu, ale když jsme došli na pokoj, vybalila na mě, že má čas maximálně 30 minut. No, vzhledově mě moc nebrala, tak jsem si řekl, že to vlastně asi bude stačit. Žádné extras mi ani nenabídla, platil jsem 1000 Kč.

Jak už se dá dočíst jinde, má po těle a na obličeji spoustu podivných tetování. Má jemnou pleť, to je super. Rozhodně by ale měla začít cvičit, dle ostatních recenzí jsem čekal hubenou holku, Laura má ale poměrně větší zadek a na břiše se taky rýsuje pneumatička. Kozy - no, kozy, ucházející přírodní dvojky, jenže hned jak si ke mě lehne tak říká: "Mám čerstvě udělané piercingy, tak se jich nedotýkej". No ty vole. Koukám, že má piercing i v hubě a tam dole, tak to jsme dneska asi skončili. Ty jsou ale prý ok. Atmosféra na hovno. Chvíli mi ho honí rukou, pak navlíkne gumu a začne kouřit. Nic necejtím, ale soustředím se v mysli na hezký věci, aby se mi postavil. Vystřídáme pár poloh, kde útrpně drží a jemně vzdychá. S velkým úsilím se mi to podaří úspěšně dokončit bez jejího přičinění. Sprcha. Čau. Venku jsem za 28 minut od chvíle, kdy mě dole vyzvedla. Opakovat rozhodně nebudu a nedoporučuju.


laura.jpg
7 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pussy Diver
Začátečník
Celkem hodnocení: 40x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2021 15:23

Příspěvek od Pussy Diver » 26 čer 2021 11:06

Alex
https://tapky.info/?3452,alex-mazliva-n ... -776649315
https://www.annonce.cz/inzerat/mazliva- ... 4gzgx.html
776 649 315

Dle recenzí jsem čekal raketu, ale byl jsem mírně zklamaný. Holka opravdu vysoká a milá. Věděla kam sáhnout a nechala si naložit, to bylo ok. Mrdali jsme celý vyhrazený čas a ještě s ní byl docela fajn pokec. Platil jsem 1000 Kč za 30 minut. Nabízela i anál za +1000 Kč.

Rozhodně ji nechci hodnotit negativně, jen se tu prostě nepotkalo moje očekávání s realitou. V obličeji nebyla můj typ. Fotky jsou sice pravý, ale už dost starý a hodně upravený. Opakovat nebudu.


414819141_414819145.jpg
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pussy Diver
Začátečník
Celkem hodnocení: 40x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2021 15:23

Příspěvek od Pussy Diver » 26 čer 2021 11:34

Roxx88
https://tapky.info/?1817,amateri-roxx88 ... -608431384
https://www.amateri.com/en/user/1309277/roxx88
608 431 384

Tahle holka má recenzí spoustu, což byl i důvod, proč jsem se za ní vydal. Domluva přes WA úplně v pohodě, akorát když mě po příchodu poslala do sprchy, běžela ještě shánět gumy. Hlubokáč exkluzivní. Nechal jsem ji zakleknout před zrcadlem a její hlavu si napichoval na péro. Neměla problém s ničím, fakt skvělý. Protože mě ale brala i ta její malá prdelka, na finále jsem si poručil zezadu. Pak mi dala masáž a sama iniciovala druhé kolo hlubokáče, kde mě dodělala až do konce. Celou dobu byla moc milá a přátelská. Čas přetažen, odcházel jsem spokojený a pravděpodobně budu opakovat.

Platil jsem 1500 Kč/hodina + 500 Kč za OB.
17 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 čer 2021 14:56

Karin / Karinka (https://www.annonce.cz/inzerat/nadherna ... hrwxs.html, https://tapky.svetaci.info/divky/2136-k ... 23-508-572, https://www.annonce.cz/inzerat/krasna-n ... 153t7.html, 723 508 572)
Konečně tady máte slíbenou recenzi na Karin, já jsem jí poprvé viděl snad v annonci a fotku jsem vyhodnotil jako falešnou, což taky asi byla, moc důvěry to nevzbudilo, ale jednak vím že není pravda jak tady často někdo píše že v annonci nejde nic najít, a jednak tehdy ještě neměla recenzi, tak jsem si to naplánoval k vyzkoušení. Váhal jsem ale mezitím přidala profil na mapě (sex.cz/karinprivat), vyměnila všechny fotky a doplnila i pravý, v telefonu líbezný hlásek, tak hned jedu směr apartmán nedaleko I.P.Pavlova. Čeká v bytě, češka, černovláska, do 30, dobře stavěná, v obličeji lehce ostřejší rysy umocněné brýlemi, hezká štíhlá postava s pár malými kérkami. 175 cm bych věřil, 52 kilo možná dejme tomu, ale prsa 4 určitě ne, trojky rozhodně by byly blíž pravdě a i tak to je s přivřenýma očima. Zvláštní kombinace vysmátosti a odstupu, myslim si že jsem se jí nelíbil, nebo že se jí možná sex s cizíma chlapama moc nelíbí, ale snaží se to nějak vydržet, na to že přivítání bylo spíš nadstandardní (široký úsměv a pusa na tvář je dost v pohodě) tak akce byla vlažnější a ke konci už dost o ničem, možná bere chlapy jako továrnu na peníze, ale zlatokopecké manýry nemá tak nevim. Holka se mi líbila, ale celkově nevim jak to brát, už jsem se viděl jak jí píšu nejlepšího smajlíka, ale řikám si že tímhle si pohoršila, ale asi jí můžeme dát dobrej, já nevim, to je fakt mezi, rozhodně ale platí že i tak to byl jeden z těch lepších zážitků, držet jí jednou rukou za ty její dlouhý nohy, druhou rukou kulatý kozy a přirážet, mě bavilo. Závěr na obličej, sice uhýbala ale zase za dvě stovky navíc mi to až tak nevadí, jsem rád že jsem nevzal celou hodinu a měl bych možná trochu strach jí doporučit někomu kdo preferuje delší akce, ale uznávám že 1000/1500 a příplatky od 200, to je hodně příjemná a rozumná cenovka a za to jí patří palec nahoru.
17 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Kuní Ksicht
Přidavač
Celkem hodnocení: 616x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 113
Registrován: 10 kvě 2021 23:05

Příspěvek od Kuní Ksicht » 28 čer 2021 22:16

Tamara, Sexy Šelmičky (Seifertova), 773185519

Privát asi zbytečné představovat - díra naproti Viktorii Žižkov, místní pracovnice vesměs působí dojmem že necestují tradičními dopravními prostředky ale na koštěti. Kromě toho lze čekat ojeby všeho druhu - po telefonu naslibují cokoliv, na místě pak dotyčná předstírá že neví co všechno z inerátu má napsané, snahy o všelijaké zkracování času, fake fotky, reálný věk klasicky +10 nebo víc, atd. Prostě klasický případ podniku kde jsou ojeby očekávaný standard - nic pro slabý nátury, ale sem tam se tam objeví zajímavá nová holka, a pak tomu dám šanci. Ale i pak je lepší tam lézt s mindsetem že na 90% to skončí otočkou ...

Každopádně minulý týden se tam objevila Tamara, právě jedna z těch "potenciálně zajímavých" novinek, takže jsem tomu dal šanci. Rezervace bez problému (jedna z mála věcí které jsou v tomhle podniku OK), a v domluvený čas už jsem stepoval před vchodem. Lehce delší čekačka, pak už si pro mne přichází Tamara a vede si mne na pokoj.

Co se Tamary týká, na nějakou nevinnou lolitku zapomeňte. Těch 20 let z inzerátu je IMHO nesmysl, reálně bych to viděl tak mezi 25-30. Ale pánové, naprosto skvělá "ženská" postava - ne "vychrtlá", krásně tvarovaná a pevná, nikde nic nepřebejvá, větší ale krásně pevnej zadek, k tomu krásně plný prsa 3 (vylepšený, ale působí přirozeně). Světlý delší vlasy, pěkná v obličeji. Já jsem sice spíš na hodně štíhlý (až vychrtlý) holky a doufal jsem že věkem to bude blíž tý lolitce, ale tady o nějakým důvodu k otočce kvůli vzhledu nemohla bejt řeč ...

Bohužel pak teda došlo na domluvu o službách a cenách, a tady začaly ty "ochcávky" typické pro podnik - OB že jo, ale ne do konce, že to už říkala ať smažou a bla bla bla ... Ale stačilo dát najevo že bez toho asi nezůstanu a najednou byla domluva možná. Celkem 1500/h, k tomu +900 za hluboký OB do konce s polykáním a líbání (nepamatuju se jak přesně to bylo "per služba").

Delší čekačka na pokoji - nejdřív čekání na sprchu, po sprše čekání na Tamaru. Neměl jsem pocit že by tam měly nějakej extra frmol, je klidně možný že to byl akorát způsob jak mne odrbat o čas (viz. dále). Tamara po rozbalení ze župánku žádné zklamání - tělo jak už bylo řečeno skvělý, dvě drobný kérky (ve slabinách a na noze), krásně voňavá. Úvodní osahávačka/líbačka v pohodě, orál kvalitní - pěkně hluboký, i když celkem přihoňuje. Ale umí a její kombinace kuřby a honění mi zrovna nějak vyhovovala, takže jsem ji nechal pracovat. Na 69 reagovala velmi kladně, má ji krásně voňavou, prstění taky bez problému. Klasika nicméně spíš průměr, žádná velká aktivita / divočina, byť polohy mění bez protestů - spíš tak jako podrží, kouká bokem, bez nějakých velkých projevů. Ale že by jí to bylo nepříjemný nevypadala, gelu naprosto netřeba.

Cca po 40 minutách na pokoji začala naznačovat že už není moc času, že na celou už má dorazit někdo další atd. Evidentně telefonistka nasmlouvá kunčafty to 60 minutách, bez ohledu na to že na sprchu je fronta, atd. Samozřejmě nezájem - dojel jsem podle svýho víceméně na čas, ale nehrotil jsem to protože v tom vedru už jsme stejně oba měli dost. Na závěr ale další ojeb - střik do pusy tak napůl, o polykání ale nemůže být řeč.

Nedivil bych se kdyby Tamara měla nějaký předchozí zkušenosti - na jednu stranu vypadá "čerstvě" ale na druhou stranu nepůsobila nijak nezkušeně. Je klidně možný že někdy dřív pracovala, přestala a teď si potřebuje přivydělat, nebo tak něco.

Jak to nějak smysluplně shrnout ...

- Pokud máte rádi ženský kolem 25-30 s pevným "žensky tvarovaným" tělem a pěkně udělanýma prsama č. 3, tak fajn. xxx63
- Orál celkem fajn, ale OB bych zpětně asi nepřiplácel, a "do konce / polykání" byly vyhozený prachy. Líbání taky žádný terno. xxx57
- Klasický ojeby s časem, se službama apod. xxx57

Čili pokud vás láká to tělo, možná lze doporučit. Ale bacha na ojeby, a jakékoliv příplatky jsou podle mne vyhozený prachy.
17 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Courage is something you shouldn't be afraid to have.

kasos
Začátečník
Celkem hodnocení: 33x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 lis 2020 10:40

Příspěvek od kasos » 29 čer 2021 04:49

Ahoj. Mazlivé studentky, Loly. http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/143. Bezproblémové objednání, žádné čekání. Loly zaujme milým úsměvem, tetováním a barvou pleti kterou jen těžko mohla získat v soláriu, takhle se spíš už narodila. Postavu má hodně dobrou, nádherná přírodní prsa. Bohužel velice odtažitá, pasivní. Příplatek za OB byly vyhozené peníze. Krátké ocucucávání špičky údu střídala s dlouhým mechanickým honěním, v puse navíc občas zavadila o zuby, tak že to celé bylo spíš nepříjemné než vzrušující a raději jsem to ukončil. Čili jsem se zachoval přesně tak, jak chtěla a předpokládala. Nebyla nepříjemná, natolik abych tohle mohl tvrdit, si mně zase nevšímala. V podstatě, mimo to souložení, mně příliš na vědomí nebrala. Tak že rychlý konec a raději pryč. Prostě, zážitek to byl hezký, to nemůžu říct. xxx03 Cena 900 + 400 OB. Nedoporučuji, opáčko určitě ne. Obrázek
6 Obrázek 3 Obrázek

Luk@s_cz
Začátečník
Celkem hodnocení: 165x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 9x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 05 led 2020 03:21

Příspěvek od Luk@s_cz » 29 čer 2021 16:10

xxx28

Podnik: Only Good Vibes

Dominika

Barva vlasů: Černé
Věk: 18 let (skutečný věk je 23+, viděl jsem ji před několika lety v jiném soukromém zařízení)
Výška: 167 cm
Váha: 48 kg
Prsa číslo: 2

Cena: 1300/30 min

Adresa: Halkova 8 (I.P. Pavlova)

www.sex.cz/235522?Kraj=praha&STyp=2&Order=Age&S=1

Varování! xxx28

Toto místo zkusím poprvé a adresu přesunuli z Holešovic do I.P. Pavlova. Zkušenost byla špatná a byla podvedena!

To se stalo. Zarezervuji si tuto dívku Dominiku a když přijedu hubená dívka otevřená, hubenější než na obrázcích. Vypadá nezdravě.

Představila se a pak jsme šli do místnosti a já říkám půlhodinová klasika.

Šel jsem se osprchovat a vrátit se po 5 minutách, kdy jsem byl v posteli a ona začala dělat BJ

Začal jsem ji šukat zezadu a ona se mi snažila udělat orgasmus tak rychle, jak je to možné (typické chování podvodníka, protože to zažívám dříve, takže vím)

Pak ji unavilo předstírat, že si lehla na postel a já ji začal znovu šukat.

Po několika minutách si začne stěžovat a říkat, že už nechce šukat a že čas vypršel.

Byl jsem šokován, protože jsem nečekal, že to skončí po 10 minutách kurva, protože jsem si objednal 30 minut!

Dívám se na čas na svých hodinách a podle toho vím, že to bylo jen 10 sexu a 5 minut sprcha a 5 minut výmluvy od dívky, proč jsme přestali.

Snažím se jí říct, že to není správné a férové chování a ona byla agresivní a řekla svým přítelkyním, aby přišly a křičely na mě, abych vypadl !!

Nedoporučuji navštívit tuto dívku nebo toto soukromé zařízení!

Chovají se jako podvodníci !!

xxx28
13 Obrázek 3 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Macron
Svačinář
Celkem hodnocení: 808x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 294
Registrován: 09 lis 2017 11:23

Příspěvek od Macron » 30 čer 2021 12:56

Paula, Top privát
https://tapky.svetaci.info/divky/192-pa ... 74-173-618
Placeno 45min = 1300 Kč
a6bc1154cc7bd71d90de46264d4fe95d.jpeg
Tady to nebylo špatné. Objednal sem čtvrtek, hned jak byla v seznamu. Až na stránkách sem při kontrole zjistil, že bych měl být první po bukkake party. Tak jsem tam jel trochu nervózní. No párty se nekonala (po kontrolním telefonu jako zájemce o párty), tak jsem jel. Sice to nebyla úplná raketa, ale sympatická holka. Byla svá a nebála se a ani nestyděla. Domluva na 3/4 hoďky. Tak jsem skočil do sprchy a následně jsme na pokoji začli s tělocvikem. Orál jí jde dobře (tam si i dovedu představit OB). Klasicky trojboj se zakončením do gumy. Pak pokec a sama iniciovala druhé kolo olejovou masáží toho dole a pak jsem jí dal trochu rychlejší mlat se zakončením zezadu.
Spracha, pusa na tvář a šmitec.
Doporučení ANO
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Macron
Svačinář
Celkem hodnocení: 808x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 294
Registrován: 09 lis 2017 11:23

Příspěvek od Macron » 30 čer 2021 13:07

http://www.topprivat.cz/node/2351
1500h
Věk: 20 Výška: 162 Váha: 49 Prsa: 3 (klasická privátová konstanta k tomu)
anetf01.jpg
Jsem krásná mladá brunetka, 19 let, s nádhernýma trojkama a krásným kulatým vystouplým zadečkem :) Jsem taková mazlivka, ale sex miluji a velmi si ho užívám. Ráda střídám polohy, dělám orál bez ochrany, líbám se a nechám se vylízat i v 69. Budu se těšit, jsem v bytečku na Praze 2. Vaše Anet. Happy hour 12-15h pouze za 1400,- /h.
Tetování: Ano, malé. Piercing: Ano

Ještě před vázaným prodejem.
K objednání a tomu, jak privát vypadá se nemá cenu znovu vyjadřovat.
Vzal jsem hoďku, holka trochu vykulená. Čekal jsem podle fotek víc sporty postavu (takže lehké zklamání), v obličeji holka od vedle. Tak jsme po sprše skočili do postele. Protože jsem byl ten den první, tak jsem skočil i na lízink a její reakce byla dost uvěřitelná. Pak orál a klasický trojboj. Po čísle pokec kdy jsem měl dojem, že se holka stydí i povídat. Pak druhé kolo. Čas dodržen.
Sice spokojen, ale opakovat nebudu.
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 30 čer 2021 14:40

Macron,
rozumim spravne, ze jsi byl jeste pred jejim zdrazenim?
Dnes uz tahle sice pekna, ale davno vyjeta, slunecnice ma vazany prodej za 2000 Kc.
Povazuju to za velmi dulezity zminit potencialnim zajemcum.

Opet, jako mladsi svezejsi a hezci holka na zacatku kariery byla k mani za 1500, dnes jako temer vyhorela, unavena holka, stale pekna, ale uz ne ta raketa jako kdysi na zacatku, ktera slape uz jen z rutiny a nejspis zivi nejakou pijavici, se nabizi za 2000 Kc.
Kde, kurva kde, je ta pridana hodnota pro nornika?
Proc bych ji mel najednou platit o 500 vic, tedy dvojku, kdyz vse co nabizi je horsi, nez bylo rok ci dva zpatky?

Screenshot_20210630-143214_DuckDuckGo.jpg
13 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 01 črc 2021 18:40

Bára, Šelmičky (profil aktuálně nevidím, 773 185 519)
Nikdo jiný v kategorii 1000/1500 ten den nebyl, na inzerované orální potěšení jsem měl i chuť, tak jedu na Žižkov. Její inzerci jsem viděl už hodněkrát, taková stálice skoro tam byla, a přitom nevidím nikde žádnou recenzi. Organizace klasika, krom toho že všechny mýdla byly vymačkaný tak nic neobvyklého. Bára přijde v prádle a botách, nevypadá zle, ale přijde mi že je o dost starší. Na pravé ruce malý nápis, zrzka, resp. červená barva, fotky má pravý, ale je jí prostě tak o 9 až o 11 let víc, to si mohli odpustit. Navíc orál zas tak zázračnej nebyl, ale když jsem viděl jak honí (neboli v jejím podání spíš řekněme tahá za šulina) tak jsem jí ho radši vrátil zas do pusy. I když měla pusu prázdnou a péro do ní zajíždělo docela v rychlým tempu, tak za celou dobu nepromluvila ani slovo, do mého odchodu jsem neviděl jediný úsměv, úplně jak tělo bez duše, péro sice fungovalo ale hlavou mi běžely myšlenky že se příště vykašlu na nějaký limit 1000/1500, podnik sice s jejich cenovou politikou je vhodné občas navštívit, ale tohle se nepovedlo, koukám zpětně že už tam možná není a doufám, že někdo zpracuje její profil na ťapky a nahlásí kdyby se někde zas objevila. Když pak 5 minut před koncem hlásila že budeme muset končit, tak už jsem ani neprostestoval, a o verdiktu jsem měl jasno – tahle už nikdy
8 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
root
Přidavač
Celkem hodnocení: 661x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 8x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 147
Registrován: 16 kvě 2019 20:46

Příspěvek od root » 01 črc 2021 19:23

KRISTYNA – Privát Prague Princess XXT03

https://www.pragueprincess.cz/divka/Kristyna/
Telefon: +420 776 546 611
e-mail: info@pragueprincess.cz
Adresa: Praha 5 – Smíchov

Věk 22
Nová Ano
Tetování ano
Výška 165
Váha 54
Prsa 2
Barva vlasů černovláska
Barva očí zelená
Jazyky čeština, slovenština, angličtina, ruština
Zdravotní testy ano
Balíček 2v1 Ano


Další letošní povedená akce, naplánována a objednána čistě přes online formulář – vše zafungovalo na první pokus - jako v e-shopu. xxx51

Kristýna je Ruska ze Sibiře, které kromě porce slovanských genů, koluje v krvi také příměs genů divokých sibiřských kmenů střední a východní Asie. To vysvětluje i to zakulacení, zmiňované v dřívějších recenzích, které je ale spíše takového asijského typu. Určitě bych o ní neřekl, že je oplácaná, nebo tak nějak, je spíše taková drobnější a dobře do ruky padnoucí. Tvářička milá, hezká, kulatá, k líbání jak dělaná. xxx63

Přivítání milé s hezkým úsměvem, beru tedy nabízený balíček, rychlá sprcha, na pokoji líbačka, odstrojovačka, rozkouření, nasazení pláštěnky ústy, vystřídáno pár poloh - tady jakoby vždy čekala na další pokyn ke změně polohy, XXX36 - u druhého kola už to šlo více méně spontánně. xxx63

Pokec v mezičase příjemný a zajímavý, sama iniciuje druhé kolo. Tentokrát se opatrně vrhám i na lízing, obavy z předešlých recenzí se ale nenaplňují, a všechno je jak má, voňavé a příjemné. Jediné, co bych doporučil, je trochu více šetřit gelem, ze začátku, jak je poměrně úzká, je to celkem OK, ale po nějakém čase, jak se pak sama rozjede, už to jede dost na volno. Díky zakoupenému balíčku, nebyl ale žádný problém skórovat mimo pláštěnku v obou kolech. XXX36

Čas plně dodržen, odcházím se spokojeným úsměvem na tváři. xx25


Placeno: 1500/hod + 500 balíček 2v1 (OB + líbání) xxx63

GFE: ano / да xxx63
Ojeby: ne / нет xxx63
Doporučení: ano, jestli bude / да если будет xxx63
Opakování: ano, jestli bude, tak určitě / обязaтельно! XXX36
Tapky: XXT03

pp-kristyna-02.jpg
12176.jpg
17 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

malcao
Začátečník
Celkem hodnocení: 10x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 črc 2021 06:53

Příspěvek od malcao » 02 črc 2021 07:22

mazlive studentky svlečna loly souhlasím s kasosem a pykolikoxem svlečna je pěkná, opálená postava ,krásný prsa(mohla by to být Trixi jak píše pykolikox),sexi oblečená,ale jinak je pasívní(prý točila porno),líbat se nechtěla ani za peníze,placeno 900/30 minut,fotky na mazlivých studentkách jsou nové,hezčí a víc vypovídající než fotky na tapkách.info(tam jsou původní fotky které měla na mazlivých studentkách) http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/143 nedoporučuji
2 Obrázek 1 Obrázek
Naposledy upravil(a) malcao dne 02 črc 2021 08:29, celkem upraveno 1 x.

malcao
Začátečník
Celkem hodnocení: 10x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 črc 2021 06:53

Příspěvek od malcao » 02 črc 2021 07:45

http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/143 svlečna Lucy 606 357 709 pěkná mladá příjemná,hezký obličej,říkala studentka z Ruska od Černého moře,prsa pěkné(i když vyfouklé),nelíbá se,nechtěla 69(nakonec byla),hodně geluje(přesto že vlhla sama),nemá ráda světlo,souhlas s ostatníma recenzema,placeno 1900 kč za hodinu s ob, fotky jí spíše ubírají doporučení ano
1 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Naposledy upravil(a) malcao dne 02 črc 2021 08:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 02 črc 2021 07:48

malcao, dopln informaci kolik jsi platil a za co, plus dopln fotky xxx53
3 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 02 črc 2021 18:21

Lucie, Escort69 - 774383266, http://www.escort69.cz/detail/lucie-4
tapky: XXT03

Lucii jsem naštěstí stihnul navštívít, ještě než se tu na ni objevily negativní reakce. Jinak bych za ní možná ani nevyrazil, což by byla vážně škoda. Ve dveřích mě vítá s úsměvem a rovnou mi dává pusu. Musím přiznat, že mně osobně přišla fakt krásná (až na ty tetovačky), ale na rozdíl od některejch předchozích recenzentů neměla žádný fleky, pupence, byla oholená a rozhodně nepůsobila mimo ani sjetě. Parádní štíhlá postava, pěkný menší prsa, hezkej úsměv atd. Nebál bych se jí vzhledově zařadit do top 5 mojí privátový hostorie. Domluva na hodinu v pohodě, nabízí OB a líbání. Protože jsem byl celkem vyřízenej z vedra (díky bohu za větrák na pokoji), tak mi bylo jasný, že to nebude žádná velká divočina. A tak jsem se trochu zpronevěřil vlastním zásadám a asi podruhý nebo potřetí v životě jsem přikoupil líbačku. A v tomhle případě jsem nelitoval.

Rychlá sprcha já, rychlá sprcha Lucka a jde se na to. Hned se začla sama líbat - bylo takový něžný skoro až romantický. Docela dlouho jsme se jenom mazlili a líbali, pak jsem přešel na lízačku a prstovačku. Ze začátku reakce lehce chladnější, ale postupně jsme to dotáhli k pořádnýmu orgasmu (mokrá byla pořádně, takže bych i věřil že reálnýmu). Pak zase chvíle mazlení a líbání, následoval kvalitní orál od ní a nakonec si mě osedlala. Jízda to byla spíš taková pomalejší a něžnější, přitom se líbala, cpala mi prsa do pusy, drbala se na poštěváku a předvedla mi druhej orgasmus (ten bych ale označil za nahranej). Pak ještě chvíli šuku zezadu, ale nějak jsem se nemoh udělat, takže jsem to trochu potupně dokončil vyhoněním na její prsa.

Jediná vada na kráse byla, že mě prakticky hned vyhnala do sprchy a venku jsem byl za necelejch 55 minut od příchodu. To je ale v tomhle podniku bohužel standard (asi sekaj objednávky natvrdo po hodině) a taky jeden z důvodů, proč jsem tam už cca dva roky nebyl. Je pravda, že v tomhle konkrétním případě už bych druhý kolo stejně nedal, takže mi to zas tak moc nevadilo.

Až na ten časovej ojeb to byl naprosto parádní zážitek s uvěřitelným GFE, a jestli se mi podaří se k ní dostat (není to úplně snadný), tak se rád vrátím.

Placeno 1500 + 500 za líbání.
lucieE69_1.jpg
lucieE69_2.jpg
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 02 črc 2021 22:28

Simona, Albertov (https://tapky.svetaci.info/divky/313-si ... 73-678-472)
Čekal jsem na ní docela dlouho před domem, nějak mi to přišlo jako věčnost, ale to může být subjektivní, neměřil jsem to, jinak organizace ok. Bloncka kolem třiceti, možná lehce přes, kratší rovné vlasy a brýle vytváří takový přísný výraz. Oproti tomu, co jsem čekal, docela velký zadek ale nohy hezké, ale s fotkama teda fakt nevim – takový ty, kde není nic moc vidět, můžou bejt pravý, ale taky nemusej, a ty kde je sexy bloncka s úplně plochým břichem bych asi považoval za falešné, kozy ne špatný ale spíš mě utvrdily v představě že na fotce je někdo jiný, moc představu si z toho podle mě neuděláte. Na první dojem bych řekl kancelářská myš, přesně jí vidim jak maká v nějaký nadnárodní firmě někde v prosklenym openspacu, a první co mě napadlo – další která kvůli covidu šla od válu mrdat, já u ní byl nějak teď v zimě, jenže pak zpětně koukám, že má první recenzi ještě v době předcovidové, to se skoro divim, nikdy jsem si jí v nabídce nevšiml. No, organizace šla jak má – tady boty, tady peníze, tady sprcha, kondom a tak, ale byla to prostě organizace, která prostupovala celou akcí, chtělo by to víc přirozenosti, obecně řečeno litr byl za tohle tak akorát. Jako jo, orál dobrej, ale pak následoval sex, což je asi nejpřesnější popis akce, nevim jestli na to holky přišly samy ale poslední dobou mají všechny tady na albertově takový odstup, moc toho nenamluví a nechají se ojet a to je vše. Neškodilo by trochu se uvolnit, jinak nemůžu Simonu hodnotit jinak než průměr.
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 06 črc 2021 18:42

Masáže Domeček

Petra https://tapky.svetaci.info/divky/2202-p ... 03-387-410
https://www.banging.cz/cs/divka/58-petr ... ny-strptyz

375_1-1_wm.jpg
V Domečku už není, ale nepochybuji, že se stále živí svým tělem tak sem recenzi dám.

Do Domečku jsem chodil před zdražením docela rád, protože nebyl problém zavolat a domluvit se prakticky na kteroukoliv hodinu s danou svlečnou. Povětšinou jsem se ještě před výstupem do prvního patra na chvíli posadil na bar, kde jsem si mohl prohlédnout prakticky všechny co ten den byly v Domečku. Při jedné návštěvě jsem si všimnul pěkné vyšší blondýnky a tak další návštěva směřovala za ní.

Domluva po telefonu v pohodě a za chvíli si mne u vrat vyzvedá pěkná blondýna. Trochu netradičně jsme našli na bar, ale rovnou mne vzala na horu. Na pokoji jsme se domluvili na hodině s líbáním + cola za 2050,- (1500,- + 500,- + 50,-). Dal jsem si sprchu a pak už jen čekal než přijde Petra.

Petra na pokoj přišla zahalená jenom v ručníku, který šel vzápětí dolů. Začínáme vtipnou konverzací a mazlením. Po chvilce postavila bojovníka, nasadila pláštěnku a šla kouřit. Vzhledem k tomu, že nemá ráda 69 tak jsme ji přeskočili a rovnou nasedla na koně. Předtím ještě mázla gel xxx53 Po chvíli jsme změnili polohu na misionáře a první střik byl na světě. Druhý kolo jsme začali lízáním (prsty byly zakázaný), pak nasadila pláštěnku a po chvíli kouření jsme opět dali misionáři kde jsme dílo dokončili.

Petře bude letos 33 let, v byznysu je už 12 let. Na privátu prý poprvé, předtím prošla snad všechny nejznámější night cluby v Praze (Sweet Paradise, AAA Exclusive Club, K5 Relax Club, Neon club, Club 161, Lotos Club,…) Jak sama říkala ráda ty cluby střídá. Když byla v Domečku tak ještě jezdila eskorty pro „áčka“ https://www.aaa-club.net/ kde už je teď asi nastálo. Petra je sympatická usměvavá svlečna. Svoji práci odvedla profesionálně (v tom dobrém slova smyslu). Postavu má pro mne akorát. Nikde netrčí žádné kosti a vše je pěkně žensky zaoblené a pevné. Chodí do posilovny zvedat železa tak má na ženskou docela široká ramena což jí dělá pěknou sexy postavu. Bohužel tragédií jsou její prsa, které se panu chirurgovi totálně nepovedli. Vzhledem k tomu, že to je jeden z nástrojů její obživy o to je to horší.

Vzhledem k tomu, že už v Domečku není tak není co doporučit. Za 1 500,- v základu to byla dobrá investice. Za 3 000,- v „áčkách“ by to už tak dobrá investice nebyla.

Byla to příjemně strávená hodina života. Čas dodržen.

Hodnocení: XXT03
6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
campanus
Začátečník
Celkem hodnocení: 299x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 14x
 
Příspěvky: 34
Registrován: 07 pro 2020 10:45

Příspěvek od campanus » 07 črc 2021 19:14

Terka – Privát Moncheri

773013770
https://www.sex.cz/735898?SNID=Terka&S=5
https://tapky.svetaci.info/divky/2253-t ... 73-013-770
placeno 1000 Kč/30 minut

Terka mě v inzerci zaujala už před časem, v Moncheri je ale domluva na termínu podle mých zkušeností víc o štěstí než o nějakém plánování. Někdy to nevyjde, tentokrát to vyšlo.

Hned na první pohled tuším před sebou přátelskou holku. Ještě jsem si nesundal boty a začali jsme si povídat. Věk odhaduji na 25 let. Za mě má moc hezkou postavu – na figuře je znát sport nebo fitko, má pevné malé dvojky, hodně sexy boky a zadek, břicho má pouze velmi jemně. Tmavě hnědé vlasy si sepnula do culíku, předtím se mě na to ale zeptala. Má jedno tetování. Obličej a oči bych osobně raději viděl na přírodno než pod make-upem a umělými řasami, ale co můžu dělat.

Je to za mě šikovná holka, měla poctivý přístup, neflákala to. Vystřídali jsme osvědčenou sestavu. Škoda, že při sexu/orálu/lízání nenavázala oční kontakt. Jak mi trochu chyběl erotický náboj, tak to Terka vynahrazovala ochotným a pohodovým přístupem. Neměla profi manýry. Za mě rozhodně víc typ kamarádka než typ milenka. Čas dodržela, po sexu jsme popovídali, až mě udivovalo, jak je nenucená a ukecaná.

Kromě základu dále nabízí líbání, OB, výstřik do pusy, polykání, hluboký orál.

Za mě to byly dobře investované peníze a čas. Terku můžu s klidným svědomím doporučit. XXT03
15 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Honza07
Začátečník
Celkem hodnocení: 225x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 39
Registrován: 21 zář 2018 09:44

Příspěvek od Honza07 » 08 črc 2021 13:54

Terka – Privát Moncheri
https://tapky.svetaci.info/divky/2253-t ... 73-013-770
Terka.jpg
773 013 770

Placeno 1500 Kč / hodinu.

Skoro bych mohl opsat recenzi kolegy přede mnou. Po hodině s Terkou jsem měl hodně podobné pocity ze zážitku. K návštěvě mně zlákala Hankova recenze, hlavně zmínka o hezkém zadku, co já můžu. Podle popisu jsem očekával skoro až nějakou moravskou selku. Otevřela mi mladá štíhlá holka s cvičením zpevněnou postavou. Přivítání s úsměvem na tváři, podání ruky, představení se. Tohle by mělo být povinné minimum pro všechny holky.

Ťapinometrie asi sedí. Oproti předchozím recenzentům bych ji klidně tipoval i těch 19 let. Podle mně jí něco málo přidává na můj vkus výrazné líčení, hlavně kolem očí. Postava je pro mě jedna z nejhezčích, co jsem zatím na privátu viděl. Dlouhé štíhlé nohy, hezké menší prsa, parádní zadek. Postava mi přišla spíš dívčí než ženská. Navíc zpevněná sportem. V obličeji ne úplně můj typ, ale ošklivá rozhodně není. Hezké vlasy, hlavně když je má rozpuštěné a jasně modré oči. Škoda toho výrazného líčení.

Terka dokázala od začátku navodit dobrou atmosféru, takže po chvilce jsem měl pocit, jako bychom se znali dlouho. Je fakt dost ukecaná, takže nějaké trapné chvilky ticha asi nehrozí. Na začátku domluva na službách. Nabídnuté nějaké příplatkové služby, jako líbání, OB, myslím že CIM a ještě něco. Každá za 500 Kč. Nic z toho jsem nevyužil.

Po příchodu ze sprchy mně Terka čekala na pokoji jenom v prádle, ze kterého se ale rychle odstrojila. Škoda, rád bych to udělal i sám. Na posteli jsme začali otlapkáváním a hodně jsme kecali. Holka je spíše pasivnější a čeká s čím přijde chlap. Podle mně zatím moc neumí takové ty triky zkušenějších holek, kde a jak chlapa chytit, jak navodit erotickou atmosféru apod. Zase na druhé straně se snaží vyhovět, takže když si to dokážete odřídit, je to v pohodě.

Po chvilce příjemného pokecu jsem převzal iniciativu, položil Terku na záda a pustil se do lízání. Kundička hezky vyholená, příjemná na lízání. Užíval jsem si to a snad i holka. Projev byl přirozený a snad se i udělala, nebo to hezky zahrála. Pak pláštěnka a věnovala se ona mně. Orál byl určitě z těch lepších, co jsem zažil. Měnila tempo i intenzitu, chvílemi se snažila jít na doraz. Trochu mi tak chyběla větší péče o okolí a nějaký ten pocit, že to holka nedělá jenom kvůli mně, ale užívá si to i ona. Tohle ale zažívám jenom výjimečně, takže stále je to silný nadprůměr. Zbytek akce proběhl klasicky. Terka se nastaví, sama jde akci naproti, vysypáno do pláštěnky. Na konci ještě na chvilku přitulení a pokec.

Zážitek to byl pro mně nadprůměrný. Terka je hezká mladá holka s parádní postavou. Přístupem je to spíše takový kamarádsky sex, než GFE. Měl jsem už pár lepších zážitků, ale taky tunu horších. Doporučit Terku můžu, hlavně pro chlapy, co si to dokáží sami odřídit, nebo jim stačí k vysypání jenom hezké tělo a vlídný přístup.

Opakování nevylučuji. Terka sice není na 100 % můj typ, ale určitě to byl jeden z těch lepších privátových zážitků. V poslední době spíše nejlepší. Hlavně ta postava mně hodně láká. Kdyby tam bylo trochu více GFE, tak asi neváhám vůbec.
18 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 171 hostů