Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2801x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 672
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Re: Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Příspěvek od jan_malek » 05 čer 2021 15:13

ja zase znam cca 30 lidi co maji majetek nad 200 micu a 5 z nich je nad giga. A tak 2/3 si koupi kurvicku a tak, i poradaji sem tam sukaci party, kam si porschakem navezou modelky. A plati tecj 5-10 tisic, ale samozrejme CZK rozhodne ne EUR.
Je samozrejme mozny, ze se to deje, ale to budou lidi, co si na to nevydelali normalne, ale pres instagram, prodejem drog nebo tak, protoze si pak tech penez nevazi. Ti co znam staveli 10-20 let firmu a rozhodne nebudou vyhazovat 5k EUR za stetku na jednu noc, sice jsou bohaty, ale nejsou to idioti... A velka cast z nich neda ani tech 5k CZK, protoze velmi dobre znaji cenu penez, protoze museli dlouho a tvrde drit, aby byli neskutecne za vodou, ti budou tvrde vyjednavat. Jakoze jeden co je prave pres giga, tak se v hospode dohaduje s vrchnim, ze mu napsal pivo navic, ale auto pro radost ma za 7 mega...
Takze je mozny ze to nekde je, ale bude to sorta jinejch bohacu, drogovejch kralu a podobna verbez...
12 Obrázek 1 Obrázek
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 05 čer 2021 21:56

wenn píše:
19 bře 2021 21:27
Rachel … PS: kurevsky se mi tenci "zasoby" holek v mrdlistu za standardní ceny. Mate to tak taky nebo mam jen blby vkus a neumim hledat?
Tak pokud jsi za 1300/půlhod měl dobrej mrd + poctivej deep tak to není špatný, ale jinak obecně – ano, zásoby se mi taky tenčí. Pak člověk hledá i na amatérech kde najde třeba jednu takovouto "amatérku" - fotky má ověřený a docela by mě zajímalo kdo to je, špatně nevypadá, ale cena trochu mimo, nicméně třeba by šla s cenou dolů, a věta "můžete mi udělat jen tak radost a poslat dárek" mě pobavila, to určitě...
https://www.amateri.com/cs/lide/2324579/Bella1992
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 06 čer 2021 05:11

To číslo konta se nějak podezřele změnilo xxx03
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 06 čer 2021 13:21

quiriam píše:
03 čer 2021 16:30
Natálie
773 488 990

https://banging.cz/cs/divka/86-natalie- ... ng-strptyz

Rychlá recka. Zlákaly mne předchozí recenze opěvující přístup a nasazení ťapky. Dovolal jsem se bez problémů, holka příjemná. Nicméně základní cena 2000 a nezahrnuje nic extra. Za vše ostatní příplatky 500 případně 1000 např. za rimming. Telefonátem to tedy skončilo.
Toto není žádná recenze, ale telefonická otočka a informování o neakceptování neadekvátního finančního obnosu, který ťapka požaduje za to, že ti na hodinu půjčí své kozy a vagínu.
4 Obrázek
Diceros pátrá, radí a informuje.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 06 čer 2021 13:58

Váhavý Střelec píše:
06 čer 2021 05:11
To číslo konta se nějak podezřele změnilo
Jo, vidim, že by kontrolu nad rodinnými financemi převzal muž...?
Hele, a ty už jsi vše sepsal, nebo ne? Kdysi jsi tady někde uváděl že máš dost otoček/recenzí (nevim přesně) nesepsaných, ale moc jsem jich nezaznamenal, tak se předem těším. Neboť jak pravil
keynes13 píše:
27 zář 2020 15:22
Pro ostatní to může být i tak cenná informace, ať už varovná nebo naopak. Právě to spoléhání se na odstrašující efekt neexistujících recenzí mi přijde dost nereálné. Za mě každá recenze dobrá, tak se prostě nebojte a pište.
A doplním že při prolézání amatérů jsem mj. narazil i na tohle, to je teda taky nenažranost. Ale věta o cenovce již z profilu zmizla...
https://www.amateri.com/cs/lide/2315025/Chocolate_9
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 06 čer 2021 15:51

19.cm.ocas: No, já píšu jen ty zajímavé a spíš jen osobní. Po telefonu to umí každej jouda. Zvlášť, když máš mrdsimku. A recky všechny taky nepíšu. Nějaký bizáry a provařený lowcost mrdy jsem sem nedal. XXX36

Kafisidularo
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 čer 2021 02:31

Příspěvek od Kafisidularo » 06 čer 2021 16:16

Lea 24/169/47/2, SEX NO1 (601 101 909)
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Lea/
https://www.tapky.info/?2061,lea-privat ... 73-678-472

Od tragické smrti mé přítelkyně jsem emočně mrtev a tak jsem si v minulosti na privát párkrát zašel. Celý problém tkví v tom, že vypadám hrozně mladě (většinou se mě ťapky ptají zda mi je 18, věkem mám blíže k 25, než k 18) a tak se mě snaží každá s vidinou lehkých peněz ojebat. Spokojen jsem byl snad jen s Eliškou z Lucerny, která bohužel zmizela společně s privátem, jinak otočky či ojeby. Z tohoto důvodu jsem se sexem za prachy skončil někdy před rokem. Tohle je ovšem moje první a poslední recenze.

No, přišla na mě slabá chvíle a po přečtení recenze na Leu od pen jsem se vydal to risknout, jelikož tady nemůžu sáhnout vedle. Leu jsem objednal ještě v Albertově, ze kterého mi v noci přišla SMS, že Lea už neplánuje dorazit, našel jsem jí poté v konkurenčním privátu a objednal zde. Zdražení z 1500 na 1800 jsem přešel mávnutí rukou a vydal se za Leou celej natěšenej na GFE milou hubenou holku. Bohužel Lea první den na tomhle privátu očividně chytila místní praktiky a rozhodla se vydělávat víc.

Domluva s privátem na jedničku, jsem puštěn přes dveře a dostávám se až do 6. patra k privátu, kde mi Lea otevřela. Pro milovníky hubených holek super, svaly sice žádné, ale postava a obličej hezký, zadek měkký. Na pokoji se mě Lea ptá zda chci hodinu a nebo půlhodinu, odpovídám hodinu a tady se to vše posralo. Lea říká, že hodina stojí 3500 a obsahuje vše, OB, lízání, líbání atd. Povídám, že chci prostě klasiku za 1800, na to Lea trošku agresivně reaguje, že klasiku nedělá a musím si vzít nějaké extra + se mě ptá kolik mám u sebe peněz, aby ze mě vytáhla co nejvíc. Ok, beru OB za který mi Lea naúčtuje 700 xD Předávám 2500 do ruky a jdu se vysprchovat, Lea zatím takticky odnáší peníze někam do vedlejší místnosti. Po sprše přicházím na pokoj a Lea začne jet nějakou svou písničku, že o tom všem přemýšlela a že si to bez líbání a lízání vůbec spolu neužijem, že mi to změní na půl hodinu s tím, že mám dovoleno všechno. Cítím se v křeči jak teenka znásilněná Dominikem Ferim a odkývám to po sladkých řečích, jak nebudu litovat a bude to nejlepší sex mého života. V tu chvíli jsem prostě těch 2500 chtěl zaplatit, abych si to zapamatoval, že privaty prostě nejsou cesta, když vypadáte jak někdo před maturitou, jelikož kdybych jí dal třeba jen 1500 tak na to do týdne zapomenu a udělám takovou píčovinu, jako jít na privát zase. Cestou ještě říkám, že to je asi nejdražší půl hodina, co kdo kdy zaplatil, s čímž na mě Lea vyjede, že si mám jít někam za levnější kurvou, co má samé zákazy a neuživá si to.

Abych nekřivdil tak v posteli to není špatné, Lea aktivně líbá jazykem, kouří a líže koule ochotně, při sexu je aktivní a vypadá, že jí to baví. Sex trval tak 15-20 minut, poté se poprvé udělám ze zadu, Lea nabízí masáž... já odmítám s tím, že bych raději dal za ty prachy druhé kolo, to se moc neshledává se souhlasem a Lea se chce jít už vysprchovat společně. V tu chvíli jsem rezignoval na jakoukoliv snahu, jelikož jsem se chtěl jít prostě jen uvolnit a to poslední co chci je hádat se s ťapkou, kterou to stejně očividně nezajímalo. Vrcholem všeho byla její otázka zda jsem byl spokojen, jelikož jsem jí vyprávěl jak nemám z privátu dobré zkušenosti. Navodím ještě řeč o Albertově, kde mi Lea jasně naznačí, že prostě vzala roha bezeslova a majitel je na ní nasranej.

Pro někoho, kdo je pravej alfa asi dobrý, když si jí srovnáte a pošlete do prdele při pokusu o ojeb, tak to bude kvalitní GFE holka. Pro někoho jako já, kdo si chce jít prostě jen odpočinout nebo neumí říkat ne? Nelezte tam a neživte zlatokopky. Byl jsem z toho tak nasranej, že jsem se rozhodl nadobro skoncovat s tímhle koníčkem a po 5 letech jsem připraven stáhnout tinder, badoo a podobný sbírky dick picků.

Abych odčinil své kurvení cen, zadal jsem doma příkaz na charitu Dobrého Anděla 2500,- czk každé 3 měsíce s var. kodem LEA, abych si připomněl, že je lepší dávat prachy nemocnejm dětem, než ťapce.

Shrnuto podtrženo: Opět kvůli mladistvému vzhledu snaha o samé pojeby i když samotnej sex dobrej, pro mě osobně je to nakonec asi pozitivní, protože mě Lea znechutila tak, že v budoucnu těch peněz ušetřím víc, než jsem vyhodil za ní.

Díky této recenzi jsem sice lehce poznatelný člověk, ale je mi to fuk. Pokud to Leo čteš, tak se zamysli. Byla jsi bohyní a teď jsi jen další zlatokopka, co kurví řemeslo. Nornické obci se omlouvám za přeplacení ťapky a dobrovolně raději z místa činu mizím, abych nenapáchal více škod.
13 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 06 čer 2021 18:08

Kafisidularo píše:
06 čer 2021 16:16
Lea 24/169/47/2, SEX NO1 (601 101 909)
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Lea/
https://www.tapky.info/?2061,lea-privat ... 73-678-472
...
Leu jsem objednal ještě v Albertově, ze kterého mi v noci přišla SMS, že Lea už neplánuje dorazit, našel jsem jí poté v konkurenčním privátu a objednal zde. Zdražení z 1500 na 1800 jsem přešel mávnutí rukou a vydal se za Leou celej natěšenej na GFE milou hubenou holku. Bohužel Lea první den na tomhle privátu očividně chytila místní praktiky a rozhodla se vydělávat víc.

Domluva s privátem na jedničku, jsem puštěn přes dveře a dostávám se až do 6. patra k privátu, kde mi Lea otevřela. Pro milovníky hubených holek super, svaly sice žádné, ale postava a obličej hezký, zadek měkký. Na pokoji se mě Lea ptá zda chci hodinu a nebo půlhodinu, odpovídám hodinu a tady se to vše posralo. Lea říká, že hodina stojí 3500 a obsahuje vše, OB, lízání, líbání atd. Povídám, že chci prostě klasiku za 1800, na to Lea trošku agresivně reaguje, že klasiku nedělá a musím si vzít nějaké extra + se mě ptá kolik mám u sebe peněz, aby ze mě vytáhla co nejvíc. Ok, beru OB za který mi Lea naúčtuje 700 xD Předávám 2500 do ruky a jdu se vysprchovat, Lea zatím takticky odnáší peníze někam do vedlejší místnosti. Po sprše přicházím na pokoj a Lea začne jet nějakou svou písničku, že o tom všem přemýšlela a že si to bez líbání a lízání vůbec spolu neužijem, že mi to změní na půl hodinu s tím, že mám dovoleno všechno.
xxx28 Já před Milošem nedávno varoval v otočkách. Ale to je, jako když hrách na stěnu hází. Na Miloška má v poslední době i Prag Privát a Asia privát navrch a ty jsou drahý jako kráva. Ale aspoň víš cenu dopředu. Já bych kvůli těmhle praktikam do 123 už nepáchl.
Kdyby to bylo jinde, holka by letěla. Viz Michaela (Olinka) na Albertově. V NO1 z toho udělaj normu. xxx10

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 06 čer 2021 18:17

Roky tady piseme "Nelezte k Milousovi, nelezte k Milousovi, nelezte k Milousovi."
A je to marny, je to marny a je to marny.

Jinak, toto je ukazkovy pripad nezvladnute pokojove otocky, mel jsi to razne otocit uz behem vyjednavani o cenach a nabizenych sluzbach.

A berme to taky jako pouceni o tom, ze neci pozitivni recenze nemusi znamenat nasi naslednou pozitivni zkusenost.

Tenhle konicek opravdu neni pro kazdeho troubu.
Nic pro psychicky slabsi a neasertivni chlapy.
5 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 06 čer 2021 18:26

Kafisidularo, nějak se nemůžu zbavit dojmu, že možná budeš pan pastevec z Albertova..... nejdřív dotazem zjistit, kam ti ovečka utekla a pak ji sejmout v recenzi i spolu s celým konkurenčním podnikem (v případě 123ky je samozřejmě škoda každý rány která padne vedle)...... xx25
1 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Kafisidularo
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 čer 2021 02:31

Příspěvek od Kafisidularo » 06 čer 2021 18:32

Ne že bych byl psychicky slabší, obchodně se dohaduju s lidmi celý den :D jde o to, že jsem chtěl jít na jistotu a tak mé další pojeb zkalamal tak, že jsem neměl náladu nic řešit :D otočka měla proběhnout, to je pravda.

Je fakt, že vždy jdu na privát jako milej kluk, co to chce zpříjemnit i těm holkám a tak ve mě viděj neasertivní kus, co se dá pojebat. Prostě se na ně asi musí tvrdě a docílit svého nebo jít domu, ale to už pro mě nesplňuje formu odpočinku. Proto raději končím úplně, nechci být další co kurví ceny a nechá jim vydělat :D


Pastevec nejsem :D nevím jakým důkazem bych ti to mohl vyvrátit, ale pokud máš nějakej nápad na nějakej způsob tak sem s ním.


Nevim jak moc ostatni majitele privatu cestujou po konkurenci, ale napisu par poznatku pro vetsi duveru.

Privat ma zvonek nadepsany pouze "123" a nachazi se v pruchodu spolecne s nejakym salonem, asi kadernictvi. Ve zvonku mluvila celkem prijemna slovenka, co mi spustila bzucak do dveri. Napravo pri vstupu do budovy je starej vytah, ktery ma u cisel pater tak moc osoupanou 0, ze ani nejde precist. Vystupuje se v patem patre a do privatu se jde o patro vyse, kde uz se zadny jiny byt nenachazi. Na cely privat je pouze jedna koupelna.
1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 06 čer 2021 18:58

V klidu, prostě mě to napadlo, tak jsem to napsal.... nic dokazovat ani vyvracet nebudeme, zbytečný, pokud budeš dál psát, pravda se postupně ukáže, no a pokud zmizíš ze scény, bude to už stejně fuk.... jinak vůbec nepochybuj o tom, že pan pastevec z 123 by též dokázal popsat cestu na Albertov do nejmenšího detailu :-)
1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Kafisidularo
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 čer 2021 02:31

Příspěvek od Kafisidularo » 06 čer 2021 19:13

Chapu, ze te to napadlo :D na ten prestup jsem se ptal jelikoz mi albertov nedal zadne dalsi info, jestli Lea skoncila uplne nebo se jeste objevi. Jak jsem ji videl u konkurence, tak jsem pochopil proc me radeji odignorovali

Jacob1111
Přidavač
Celkem hodnocení: 425x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 126
Registrován: 08 kvě 2019 17:11

Příspěvek od Jacob1111 » 06 čer 2021 20:16

Kafisidularo píše:
06 čer 2021 16:16
Lea 24/169/47/2, SEX NO1 (601 101 909)
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Lea/
https://www.tapky.info/?2061,lea-privat ... 73-678-472

Bohužel Lea první den na tomhle privátu očividně chytila místní praktiky a rozhodla se vydělávat víc.

Na pokoji se mě Lea ptá zda chci hodinu a nebo půlhodinu, odpovídám hodinu a tady se to vše posralo. Lea říká, že hodina stojí 3500 a obsahuje vše, OB, lízání, líbání atd. WTF?! Povídám, že chci prostě klasiku za 1800, na to Lea trošku agresivně reaguje, že klasiku nedělá a musím si vzít nějaké extra + se mě ptá kolik mám u sebe peněz, aby ze mě vytáhla co nejvíc. Ok, beru OB za který mi Lea naúčtuje 700 xD Předávám 2500 do ruky a jdu se vysprchovat, Lea zatím takticky odnáší peníze někam do vedlejší místnosti. Po sprše přicházím na pokoj a Lea začne jet nějakou svou písničku, že o tom všem přemýšlela a že si to bez líbání a lízání vůbec spolu neužijem, že mi to změní na půl hodinu s tím, že mám dovoleno všechno. Cítím se v křeči jak teenka znásilněná Dominikem Ferim a odkývám to po sladkých řečích, jak nebudu litovat a bude to nejlepší sex mého života. V tu chvíli jsem prostě těch 2500 chtěl zaplatit, abych si to zapamatoval, že privaty prostě nejsou cesta, když vypadáte jak někdo před maturitou, jelikož kdybych jí dal třeba jen 1500 tak na to do týdne zapomenu a udělám takovou píčovinu, jako jít na privát zase. Cestou ještě říkám, že to je asi nejdražší půl hodina, co kdo kdy zaplatil, s čímž na mě Lea vyjede...

...při sexu je aktivní a vypadá, že jí to baví. Sex trval tak 15-20 minut - ještě aby ji to nebavilo, když má za pár minut luxusně ojebáno, poté se poprvé udělám ze zadu, Lea nabízí masáž... já odmítám s tím, že bych raději dal za ty prachy druhé kolo, to se moc neshledává se souhlasem a Lea se chce jít už vysprchovat společně.
Docela tě chápu...i já to mám poněkud stížené. Sice vypadám na věk blížící se 30...ale když nasadím úsměv, tak 10 holek z 10 by mi dalo nálepku hodného kluka. A to i já vcelku jsem. Určitě není potřeba se k svlečně chovat nějak neurvale...ale z tebe nesálá sebevědomí alfa samce, vypadáš mladě...tak o to víc je třeba věnovat více času výběru. Protože holek, co se snaží ojebávat je fakt hodně. Ono svlečen za nějakou normální cenu, co to mají fakt v sobě a ten přístup je perfektní, ať jsi takový, nebo makový je fakt jen pár.
Nemám zažito ani zdaleka tolik co zde jiní...ale osobně mám pocit, že holky co dělají na sebe, mimo privát...tak je to s nimi kolikrát lepší. Člověk si pak případá jako když jde za kamarádkou, je to takový osobnější.

Docela mě tvoje negativní recenze překvapila. Když se na Leu podíváme, není to žádný nový kotě. xxx03 Předchozí recenze má takřka všechny pozitivní a že jich je poměrně dost. Ano...je to 3-4 roky zpět a lidé se mění. Nicméně ani předchozí recenze od pena z Albertova nenaznačovala nic špatného. Zkušenost s Leou nemám...ale ta změna mě zaráží. To má Miloš v 123ce asi hodně slušný školení, jak ojebávat a dá se to naučit asi hodně rychle. xxx45

V 123ce jsem byl...když jsem řekl co chci a svlečna mi sdělila cenu a ještě jsem viděl její "nadšení", úsměv nic...žádné sympatie a tak...tak jsem zavelel k ústupu. Nebyla to tehdy příkladná otočka, ale peníze mi zůstaly. Ale to co předvedla v tvém případě Lea je na pováženou. Fakt těžký ojeb...jako 3500 za hodinu, respektive 2500/půlh. all inclusive? XXX36 ...líbání a lízání jako příplatek? To jako vážně? Líbání by mělo být na základě sympatií a lízání mi teda jako nějaká rozkoš pro chlapa zrovna nepřijde, navíc tím děláš dobře ťapince a ještě ji budeš za to dávat peníze? xxx70
Zkrácení času z 30 minut na 15-20...ach jo. xxx06
...a ještě jako bonus na tebe 2x podrážděně reaguje? Tak to je fakt vrchol. xxx57
Asi by to nemělo valný symysl. Ale bylo by fajn udělat si rezervaci a udělat menší osvětu a řádnou otočku. Kéž bych byl afla samec. XXX36

Abych odčinil své kurvení cen, zadal jsem doma příkaz na charitu Dobrého Anděla 2500,- czk každé 3 měsíce s var. kodem LEA, abych si připomněl, že je lepší dávat prachy nemocnejm dětem, než ťapce.
Každopádně toto je skvělá myšlenka na závěr. xxx63
Tak hodně štěstí v něčem jiném... xxx02
1 Obrázek
Naposledy upravil(a) Jacob1111 dne 06 čer 2021 22:30, celkem upraveno 1 x.

Kafisidularo
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 čer 2021 02:31

Příspěvek od Kafisidularo » 06 čer 2021 22:19

Jacob1111 píše:
06 čer 2021 20:16
Kafisidularo píše:
06 čer 2021 16:16
Lea 24/169/47/2, SEX NO1 (601 101 909)
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Lea/
https://www.tapky.info/?2061,lea-privat ... 73-678-472

Bohužel Lea první den na tomhle privátu očividně chytila místní praktiky a rozhodla se vydělávat víc.

Na pokoji se mě Lea ptá zda chci hodinu a nebo půlhodinu, odpovídám hodinu a tady se to vše posralo. Lea říká, že hodina stojí 3500 a obsahuje vše, OB, lízání, líbání atd. WTF?! Povídám, že chci prostě klasiku za 1800, na to Lea trošku agresivně reaguje, že klasiku nedělá a musím si vzít nějaké extra + se mě ptá kolik mám u sebe peněz, aby ze mě vytáhla co nejvíc. Ok, beru OB za který mi Lea naúčtuje 700 xD Předávám 2500 do ruky a jdu se vysprchovat, Lea zatím takticky odnáší peníze někam do vedlejší místnosti. Po sprše přicházím na pokoj a Lea začne jet nějakou svou písničku, že o tom všem přemýšlela a že si to bez líbání a lízání vůbec spolu neužijem, že mi to změní na půl hodinu s tím, že mám dovoleno všechno. Cítím se v křeči jak teenka znásilněná Dominikem Ferim a odkývám to po sladkých řečích, jak nebudu litovat a bude to nejlepší sex mého života. V tu chvíli jsem prostě těch 2500 chtěl zaplatit, abych si to zapamatoval, že privaty prostě nejsou cesta, když vypadáte jak někdo před maturitou, jelikož kdybych jí dal třeba jen 1500 tak na to do týdne zapomenu a udělám takovou píčovinu, jako jít na privát zase. Cestou ještě říkám, že to je asi nejdražší půl hodina, co kdo kdy zaplatil, s čímž na mě Lea vyjede...

...při sexu je aktivní a vypadá, že jí to baví. Sex trval tak 15-20 minut - ještě aby ji to nebavilo, když má za pár minut luxusně ojebáno, poté se poprvé udělám ze zadu, Lea nabízí masáž... já odmítám s tím, že bych raději dal za ty prachy druhé kolo, to se moc neshledává se souhlasem a Lea se chce jít už vysprchovat společně.
Docela tě chápu...i já to mám poněkud stížené. Sice vypadám na věk blížící se 30...ale když nasadím úsměv, tak 10 holek z 10 by mi dalo nálepku hodného kluka. A to i já vcelku jsem. Určitě není potřeba se k svlečně chovat nějak neurvale...ale z tebe nesálá sebevědomí alfa samce, vypadáš mladě...tak o to víc je třeba věnovat více času výběru. Protože holek, co se snaží ojebávat je fakt hodně. Ono svlečen za nějakou normální cenu, co to mají fakt v sobě a ten přístup je perfektní, ať jsi takový, nebo makový je fakt jen pár.
Nemám zažito ani zdaleka tolik co zde jiní...ale osobně mám pocit, že holky co dělají na sebe, mimo privát...tak je to s nimi kolikrát lepší. Člověk si pak případá jako když jde za kamarádkou, je to takový osobnější.

Docela mě tvoje negativní recenze překvapila. Když se na Leu podíváme, není to žádný nový kotě. xxx03 Předchozí recenze má takřka všechny pozitivní a že jich je poměrně dost. Ano...je to 3-4 roky zpět a lidé se mění. Nicméně ani předchozí recenze od pena z Albertova nenaznačovala nic špatného. Zkušenost s Leou nemám...ale ta změna mě zaráží. To má Miloš v 123ce asi hodně slušný školení, jak ojebávat a dá se to naučit asi hodně rychle. xxx45

V 123ce jsem byl...když jsem řekl co chci a svlečna mi sdělila cenu a ještě jsem viděl její "nadšení", úsměv nic...žádné sympatie a tak...tak jsem zavelel k ústupu. Nebyla to tehdy příkladná otočka, ale peníze mi zůstaly. Ale to co předvedla v tvém případě Lea je na pováženou. Fakt těžký ojeb...jako 3500 za hodinu, respektive 2500/půlh. all inclusive? XXX36 ...líbání a lízání jako příplatek? To jako vážně? Líbání by mělo být na základě sympatií a lízání mi teda jako nějaká rozkoš pro chlapa zrovna nepřijde, navíc tím děláš dobře ťapince a ještě ji budeš za to dávat peníze? xxx70
...a ještě jako bonus na tebe 2x podrážděně reaguje? Tak to je fakt vrchol. xxx57
Asi by to nemělo valný symysl. Ale bylo by fajn udělat si rezervaci a udělat menší osvětu a řádnou otočku. Kéž bych byl afla samec. XXX36

Abych odčinil své kurvení cen, zadal jsem doma příkaz na charitu Dobrého Anděla 2500,- czk každé 3 měsíce s var. kodem LEA, abych si připomněl, že je lepší dávat prachy nemocnejm dětem, než ťapce.
Každopádně toto je skvělá myšlenka na závěr. xxx63
Tak hodně štěstí v něčem jiném... xxx02
Díky za milou reakci :D výběru jsem věnoval právě spoustu času a tak jsem myslel, že tohle bude konečně fajn, proto jsem se objednal i do Albertova, který se mi na první pohled z galerie docela protiví :D + ty jejich stránky z roku 2002. Ale nevím, nikdy jsem tam nebyl. Jelikož mi šlo hlavně o tuhle holku, kejvl jsem nakonec i na Vinohradskou123, které jsem se obával, ale doufal jsem, že super holka si udrží super přístup i na strašném privátu. Jak říkáš ty, asi slušné školení.

fefe1888
pastevec => BAN
Celkem hodnocení: 124x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 49
Registrován: 19 dub 2017 16:10
Bydliště: Mrdákov

Příspěvek od fefe1888 » 06 čer 2021 22:33

Přesně se ukázuje ze toto forum nezabrani jak zvyšování cen tak tomu ze do privatu sexno1 stále budou chodit lidi... kdyby tomu tak bylo tak uz je ten privat 1000x zavranej a Miloš může jit pást trávu... :D musím se smát jak jste tupí a myslite si , tedy pár z vas že neco změnite :D ani hovno
:D :D
2 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Příspěvek od pen » 06 čer 2021 22:52

ko_cour píše:
06 čer 2021 18:26
Kafisidularo, nějak se nemůžu zbavit dojmu, že možná budeš pan pastevec z Albertova..... nejdřív dotazem zjistit, kam ti ovečka utekla a pak ji sejmout v recenzi i spolu s celým konkurenčním podnikem (v případě 123ky je samozřejmě škoda každý rány která padne vedle)...... xx25
Kafisidularo, nerad bych ti křivdil a předem se omlouvám pro případ, že bych neměl pravdu.

Ale: registroval ses tady včera brzo ráno. Ve stejný den sis pak šel užít s Leou do razdvatrojky. Dnes jsi o tom napsal svou první recenzi na světácích, kterou jsi odstřelil holku, na kterou byly zatím samý pozitivní ohlasy. A hned jsi oznámil, že celý jmění věnuješ na charitu, jdeš do kláštera a dál psát nebudeš. To je moc podivností najednou.

Dokud se tady neozve s podobným zážitkem norník či světák s delší historií na fóru a nějakou tou reckou na svým kontě, tak týhle tvý recenzi nebudu věřit.
1 Obrázek
Naposledy upravil(a) pen dne 07 čer 2021 18:16, celkem upraveno 3 x.
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 06 čer 2021 22:55

fefe1888 píše:
06 čer 2021 22:33
Přesně se ukázuje ze toto forum nezabrani jak zvyšování cen tak tomu ze do privatu sexno1 stále budou chodit lidi... kdyby tomu tak bylo tak uz je ten privat 1000x zavranej a Miloš může jit pást trávu... :D musím se smát jak jste tupí a myslite si , tedy pár z vas že neco změnite :D ani hovno
:D :D
Zda se, ze ti to zdrazovani dela uprimne radost xx16
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 06 čer 2021 23:10

fefe1888 píše:
06 čer 2021 22:33
Přesně se ukázuje ze toto forum nezabrani jak zvyšování cen tak tomu ze do privatu sexno1 stále budou chodit lidi... kdyby tomu tak bylo tak uz je ten privat 1000x zavranej a Miloš může jit pást trávu... :D musím se smát jak jste tupí a myslite si , tedy pár z vas že neco změnite :D ani hovno
:D :D
Hlavne ze z toho mas tak velkou skodolibou radost kokote.
Nechapu co tady delaj individua jako je tenhle primat.
Bez si podat ruku se svym soukmenovcem Milosem, rozhodne si budete rozumet...
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 06 čer 2021 23:22

fefe1888 píše:
06 čer 2021 22:33
Přesně se ukázuje ze toto forum nezabrani jak zvyšování cen tak tomu ze do privatu sexno1 stále budou chodit lidi... kdyby tomu tak bylo tak uz je ten privat 1000x zavranej a Miloš může jit pást trávu... :D musím se smát jak jste tupí a myslite si , tedy pár z vas že neco změnite :D ani hovno
:D :D
Já třeba (stejně jako řada dalších zde) nic ani nikoho měnit nehodlám, prezentuju zde jen své myšlení, přístup a náhled na komerční mrd a jeho ceny, od tohoto tu tohle fórum je. Pokud zde někdo obhajuje vysoké ceny, vysvětlím mu to. Pokud i nadále, pošlu ho do prdele. Pokud někdo přetopí šlapku, vysvětlím mu to. Pokud i nadále bude přetápět, pošlu ho do prdele. Tohle je fórum pro stejné smýšlející norníky, není jich málo. Jak moc tím ovlivňujeme nebo neovlivňujeme komerční mrd a celý trh se můžeme jen dohadovat. Za mě je fajn pokud se nad tím alespoň pár lidí zamyslí, to mi vlastně stačí. Chodím mrdat do 1500 v základu. Až tyhle ceny nebudou tak chodit nebudu buď vůbec a nebo sporadicky. Výsledkem toho všeho je to, že ve 2015 - 2017 jsem šel mrdat třeba 50-100x za rok, v roce 2020-2021 možná tak 10x za oba roky dohromady. Ceny jsou k hovnu a nabídka bídná. Rozdíl mezi mnou a řadou lidí je ale ten, že já to mám jako koníček a znám jeho hodnotu, kterou jsem ochoten za něj utratit. Není to závislost, obejdu se bez toho.

Než se tedy začneš smát jak tupí jsme tak si spíš trochu přešlápni. Pro jistotu ti to zopakuju - tohle je fórum pro stejně myslící norníky, pokud tu budeš i nadále tupě píčovat tak dostaneš ban, nemám s tím problém.
11 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 172 hostů