Recenze 2021

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
campanus
Začátečník
Celkem hodnocení: 299x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 14x
 
Příspěvky: 34
Registrován: 07 pro 2020 10:45

Re: Recenze 2021

Příspěvek od campanus » 14 dub 2021 09:23

Anastázie – Privát Grace

604 460 403
http://privatgrace.cz/…ie/
1300 Kč/45 minut

K návštěvě Anastázie mě inspirovaly předchozí recenze a nemohl jsem zvolit lépe, tak díky.

Anastázie mi otevřela dveře v černém, netradičním spodním prádle. Hodně jí to slušelo. Působila mile a uvolněně, tak jsem vytušil, že to bude dobré. Na pokoji se mě zeptala, jestli budu chtít nějaké příplatky, čehož jsem nevyužil.

Je to mladá, půvabná, přibližně dvacetiletá dívka se štíhlou postavou, přibarvenými vlasy a pěknýma hnědýma očima. Měla jemné líčení a na uších vkusné náušnice. Některé holky na privátech se už v inzerci snaží působit luxusně, jiné na mě působí laciným, vyzývavým nebo prostým dojmem, další zase jako fajn holky od vedle (ty mám raději). A pak je tu Anastázie, která mi nevím proč typově připomíná bezprostřední, přirozeně hezkou holku na letním táboře, kterou by všichni chtěli mít jen pro sebe.

Byla hladce oholena, pouze drobné místo si ponechává nevyholené jako ozdobu. Mně by se to víc líbilo bez toho, ale to je věc vkusu. Brzy jsem poznal, že ví, jak chlapa pomazlit a jak se o něj postarat. Dopřála mi nápaditý orál, hrála si s koulema. Dala si záležet, když viděla, že se mi něco líbí. Následný sex prostě super. Mám rád, když si jeho průběh vedu, ale když mi zároveň jde dívka vstříc, věnuje se mi a přidá něco, na co pak můžu vzpomínat. Myslím, že Anastázie mi všeho dopřála vrchovatě. Opakování i doporučení ano. Tak mi omluvte ten dnešní chvalozpěv, ale nemohl jsem jinak. XXT03
17 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
campanus
Začátečník
Celkem hodnocení: 299x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 14x
 
Příspěvky: 34
Registrován: 07 pro 2020 10:45

Příspěvek od campanus » 14 dub 2021 09:28

Effie – Privát Albertov

777 678 472
http://www.privatalbertov.cz/spolecnice/effie
1000 Kč/30 minut

Moje první návštěva Privátu Albertov. Objednání bylo OK, po zazvonění mi operátorka řekla, ať chvilku vydržím. Postával jsem na chodníku poctivých 5 minut, dveřmi mezitím prošli dovnitř či ven tři lidé, až teprve pak pro mě přišla Effie. Prostředí privátu je takové červené, vykřičené, já mám raději civilnější místa. Ale to spíš tak na okraj.

Effie je osmnáctiletá studentka z východu, která však už léta žije v Česku, a tak není problém se s ní česky domluvit. Má slovanské rysy, kratší nabarvené vlasy a takovou ženskou postavu s plnými krásnými prsy. Odhaduji, že některým by na ní přebývalo pár kil, zatímco jiné právě taková postava vzruší. Měla velmi výrazné oční stíny, mně se na holkách víc líbí jemnější líčení.

Na privátu a v oboru úplně začíná, působila na mě nezkaženě, autenticky, ostýchavě. Sex s ní byl pro mě ze zpětného pohledu zážitkem s hodně mladou a hezkou holkou, pořád jsem ale cítil ve vzduchu určitý odstup a pasivitu. Všechno proběhlo podle mých přání – jemný orál, opakované střídání poloh, ve všem mi vyhověla, sama však nic nepřidala. Zkušenější z vás jí věřím dokážou rozehřát a v posteli si podmanit, mně se to nepodařilo. Sex s typově podobnou Lucy z Mazlivek byl pro mě jiná jízda. Proto dávám neutrální hodnocení. XXT02
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

vladimir1992
Začátečník
Celkem hodnocení: 69x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 22
Registrován: 28 čer 2017 20:55

Příspěvek od vladimir1992 » 15 dub 2021 10:16

Aneta, Praha - ul. Neústupného

https://www.sex.cz/anetamasaze
Tel. 608 155 646

Blondýnka, věk říká 28 let, malá a šťíhlá, prsa malé jedničky .... nechápu proč na inzerátu kecá

Privát v paneláku u metra Luka tuším, parkovat se dá bez problému u vchodu.

Byl jsem za anet v posledním měsíci 3x, jak mě uhranula. Slečna je ukrajinka, malá, drobná blondýnka. Otevírá vždy ve spodním prádle takže víte do čeho jdete. Platil jsem vždy půl hoďku 1000 bez extra, ani snad nic nenabízela aktivně. Nabízí ovšem vodu, čaj, i nějaké alko.

Ptá se zda chci do sprchy, asi ji lze píglovat i bez sprchy, nevím :D. Po mé sprše ona sprcha. Příjde na pokoj, pustí hudbu a přitulíse nádherně, jak koťátko. Má hodně malá prsa, spíš žádná. Ale kundička malinká a fakt těsná, proto jsem za ní byl už 3x protože ta těsnost je za mě TOP. Ale akce byla fajn, nejdřiv tulení, hlazení, lehké pusy na krk, hlazení všude, pak dole, nechá se prstit, pak ona honí, nasadí gumy, pokouří a pak se jde dovnitř, vše super, misio, koníček, ale miluje zezadu a asi si to i užívá :D
Je fajn, snad se nezkazí. Jo a po střiku do gumy nechá vevnitř dlouho a pak sama gumu sundá a vše očistí.
Za mě 1 s * po dlouhé době.
14 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Salinas
Přidavač
Celkem hodnocení: 313x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 107
Registrován: 01 říj 2020 23:56

Příspěvek od Salinas » 17 dub 2021 19:46

vladimir1992 píše:
15 dub 2021 10:16
Aneta, Praha - ul. Neústupného

https://www.sex.cz/anetamasaze
Tel. 608 155 646
Blondýnka, věk říká 28 let, malá a šťíhlá, prsa malé jedničky .... nechápu proč na inzerátu kecá
Privát v paneláku u metra Luka tuším, parkovat se dá bez problému u vchodu.
Byl jsem za anet v posledním měsíci 3x .....
..........
Nechal jsme se inpirovat Vladimírem, jelikož se mi dle popisu zdálo, že by to mohl být můj typ, a ano, sedí to.
S recenzí se dá víceméně souhlasit.
Holka je to opravdu hezká, milá, usměvavá, určitě se návštěva dá brát jako GFE.
Po odevzdání obolusu už to vypadá jako návštěva u kamarádky, milenky.
Neustálý oční kontakt (při sexu i po něm), samá legrace, hodně toho o sobě prozradí.
Jako bych ji už někde viděl, ale asi to je jen zdání, každopádně v Česku už nějaký rok bude.
Z mého pohledu snad jen malá korekce :
- prsa opravdu malá, jedničky, ale asi bych to nenazval "spíš žádná" .... no, je to věc vkusu, mně se taková docela líbí
- věk - říkala mi teda jiné číslo, ale několikrát se opravila, takže věk bych bral jako neznámou
( poslední verze byla myslím 25, ale je to koneckonců jedno)
- no kundička malinká, těsná - je to asi trochu pod průměrem, ale sám bych to tak nenazval,
pravděpodobně má Vladimír buď obrovskou kládu (pak ale na výběr moc holek asi nemá), nebo se mu nepovedlo
ji dostatačně připravit ( a žádný gel jsem nikde neviděl)

Závěr : tisícovka za půlhodinu je dobře investovaný peníz, dva tisíce za hodinu už by bylo podporování zlatokopectví,
opakování (jelikož opakuji jen opravdu velmi velmi výjimečně) asi ne ...
12 Obrázek

Uživatelský avatar
Monty
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1697x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 13x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 13x
 
Příspěvky: 336
Registrován: 14 črc 2019 22:43

Příspěvek od Monty » 19 dub 2021 16:01

Niky, Privát Moncheri

https://www.sex.cz/877114
773 013 770

1500kč/h


23/167/49/2

Moncheri má nějakej pátek nový boční vchod. Bacha ať se neztratíte. Za nesměle přiotevřenými dveřmi čeká Nikola. Působí trochu vyplašeně a zmateně. Byl jsem za ní v době kdy v Moncheri začínala. Na sobě má šaty, které na první pohled příliš neukáží z její postavy. Snažím se střelit pár fórku na úvod a zabřednout pokec. Nikola je z toho všechno jakoby ještě zmatenější a vyplašenější. Ptám se ji jestli je všechno v pohodě, že to nemusíme hrotit a můžu přijít jindy jestli má blbý den. Zvažuji o otočce.

Nakonec se zklidní, dojde se napít vody, přinese i mě a ptá se co a jak mám rád. Váhavě nakoupím hodinu. Testovací půlhodina bohužel není formát, který mi sedí. Niky je velmi subtilní holčina, až možná s trochu anorektickou postavou. Což by mohlo někomu sednout k mindsetu nesmělé novicky. Kouř takový.. ano, opravdu novickovský, občas pocítím odpor zubů. Lízing, pár poloh, úzkostlivě si hlídá průnik, abych nepřirážel ze startu tvrdě na doraz. Celé je to takové úsměvné. Niky bude něco okolo 26-27 a mám z toho pocit jako byl její první sex. Prostě mentální bariéra. Ne nadarmo ťapky říkají že první sex za peníze je jako přijít podruhé o panenství. Dáme pár poloh, urychleně se udělám. Zkouším pokecat a v rámci možností si Niky připravit na druhé kolo. Vyprávím o dovolených, sportech, příhodách i zážitcích. Nikola se nakonec přeci jen chytne, rozpovídá a poroztaje a na její tváři vidím i občas i záblesk úsměvu. Z celé rozhovoru mi v hlavě utkvěla informace, jak důrazně vysvětlovala že komerční sex je jen takové mezidobí a předtím se živila normálně a po koroně se by se k tomu chtěla zase vrátit. Jinak je to holka z východu UA, česky mluví dobře.

Druhé kolo proběhne o poznání lépe, Niky poroztála nejen na duši ale i v rozkroku. Inu norničení je koníček, který mužům rozšířije ozbory a čas od času je postavý i do role dívčího terapeuta.

Je tomu nějaké 2-3 měsíce, Niky je stále na značkách, nuž snad si srovnala v hlavě životní priority, vítá klienty s úsměvem a dokáže si užít výhod které rychle vydělané finance skýtají xx25 Nezbývá než ji popřát pevné zdraví a pohodovou klientelu. Dnes už je to určitě jiná holka, než kterou popisuju.

Jak zhodnotit návštěvu? Inu, asi neutrálně XXT02
12 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Každý o sebe pečuje jinak. Někdo sype proteiny, druzí sypou do gumy.

Negr888
Začátečník
Celkem hodnocení: 31x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2017 07:48

Příspěvek od Negr888 » 19 dub 2021 19:23

Victory, Privát Grace

http://privatgrace.cz/slecna/new-victory/
604 460 403

1100kč/30 min


Zvažoval jsem po nějaké době návštěvu privátu a nejvíc mi do oka padla Victory z privátu Grace. Objednán jsem byl dopředu telefonicky v ten den. Na místě ovšem menší logistický problém, kdy pražská doprava zkomplikovala příjezd Victory na privát. Když už jsem to téměř vzdal, slečna dorazila. No, úplně ji v těch fotkách nevidím, to spíše nějakou její kolegyni z privátu (zadek a prsa má určitě větší než na fotkách). Věk sedí, bříško tam trošku je, ale v normě. Hned ze začátku mi dává ruku pryč z rozkroku a lízání taky odmítá, takže další klamavá reklama xxx12 Oral už byl lepši, i když přihoňuje, takže jsme šli vcelku brzo na věc. Hodně se mi líbilo misio, když byla na mně s výhledem na kozičky. Jo a používá dost gelu, takže jsem ještě hodinu po akci cítil všude jahůdky.

Akci hodnotím XXT02 . Dost mi vadí inzerování služeb, které slečna neposkytuje.

20210215_150855-810x1080.jpg
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Negr888 dne 20 dub 2021 00:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
keynes13
Přidavač
Celkem hodnocení: 585x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 106
Registrován: 23 zář 2018 22:26

Příspěvek od keynes13 » 19 dub 2021 19:31

Victory - Grace

604 460 403

19/165/55/3

http://privatgrace.cz/slecna/new-victory/

Nedávno se u Graceových objevila po pauze Victory. Podle fotek se mi už tehdy docela líbila. Recenze ale do dneška neměla, takže jsem vyrazil naslepo. Objednání jako vždy v pohodě přes WA, vpuštění na místě taky bez zdržování. Přivítání Victory takové nijaké, přišla otevřít v nějakém pulovru, ale v obličeji mi přišla sympatická, tak jsem šel dál. Na pokoji potvrzuju hodinu, po sprše se jde opláchnout i ona, což jsem kvitoval. Vrátila se už nahá, kozy volné trojky, vana, jinak celkově taková macatější. Fotky můžou být její, ale je třeba si přimyslet minimálně to břicho. Možná od focení přibrala, ale úzký pas je ten tam. Věkově tipuju kolem 25, není to žádná studentka. Akce v posteli spíš horší. Při sexu rádoby povzbuzování a otázky, jestli už budu. Prsty dovnitř určitě ne, sahat na ní tam dole, taky spíš moc ne, takže zbytečně zákazy. Jinak je pasivní, je na ní dost vidět, že to chce mít hlavně za sebou. Odpovídá to jejímu "plnému nasazení", kdy je v rozpise denně od rána do noci. V mezičase se ukázalo, že ani na nějaké povídání to s ní moc není, a není to její slovenštinou. Po odchodu zjišťuju, že jsem venku po cca 50 minutách, takže ještě časový ojeb k tomu, který zapadá do celkového dojmu. Nedoporučuju

xxx28

Tapky XXT01

20210215_150750-810x1080.jpg
20210215_150855-810x1080.jpg
10 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) keynes13 dne 19 dub 2021 19:49, celkem upraveno 2 x.
Jako v každém jiném odvětví lidské činnosti i na privátě platí - když už něco děláme, dělejme to pořádně.

Uživatelský avatar
keynes13
Přidavač
Celkem hodnocení: 585x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 106
Registrován: 23 zář 2018 22:26

Příspěvek od keynes13 » 19 dub 2021 19:41

Anastázie - Grace

604 460 403

18/176/55/2

http://privatgrace.cz/slecna/new-anastazie/

Anastázie je tak nějak pravý opak k mému zážitku s Victory. Má dobré recenze a má jich hodně. Tak jsem taky vyrazil. Objednání, vstup, přivítání standard bez problému. Fotky sedí, i když moc neukazují, parametry sedí též. Bude jí cca 18 let, studuje. V obličeji velmi pohledná teenka, krásné hnědé oči, vlásky má ale řidší a překvapily mě nic moc žluté zuby. Postava fajn, úzký pas s náznakem boků a zadečku, akorát tak aby dívčí postava působila žensky, takže za mě super, jen trochu začíná nabírat špíčky na břiše. Kozičky má moc hezké pevné dvoječky do špičky. Při mazlení jsem cítil pot, asi se předtím nestihla umýt, za to teda body dolů. Asi holky s tou jednou sprchou nestíhají - chápu, ale snižuje to kvalitu celého podniku. Jinak byla hezky aktivní, hladila a líbala mě, hezké GFE. Sex byl fajn, přirozeně reaguje, líbí se jí to, sama je aktivní a přiráží, gel použit. V mezičase fajn pokec, přitulí se, nechá se hladit, samovolně jsme pak přešli na další mazlení a stavění na druhé kolo. Je to příjemná mladá holka, dá se s ní pokecat. Můžu s klidem doporučit.

Placeno 1.600/h

Tapky XXT03

20210111_104005-810x1080.jpg
12 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jako v každém jiném odvětví lidské činnosti i na privátě platí - když už něco děláme, dělejme to pořádně.

hexen
Svačinář
Celkem hodnocení: 787x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 11x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 230
Registrován: 29 dub 2017 19:57

Příspěvek od hexen » 21 dub 2021 18:42

Vanessa

https://www.pragueprincess.cz/divka/vanesska/
https://tapky.svetaci.info/divky/309-va ... 76-546-611

Tel: 776 546 611
Věk: 18 (ani náhodou, reálně 23)
Nová: Ne
Tetování: ne
Výška: 165
Váha: 53
Prsa: 2 pevná
Barva vlasů:blond
Placeno: 2.000 Kč (balíček 2v1: 1h + OB + líbání)

Před pár dny mne posedl démon a zatoužil jsem po mladém mase. Přestože na priváty skoro nechodím, mým lovištěm je Annonce, tentokrát jsem si vybral Vanesku (=Vanessku =Vanessu) z Prague Princess. Pracuje jen několik dní v týdnu a díky elektronickému objednávacímu systému je dost obtížné se k ní dostat; podle potvrzených pověstí si někteří norníci natahují budíka na půlnoc, aby se v 00:01 stihli objednat jako první.

Šel jsem za ní vlastně nadvakrát. Poprvé jsem si dal velkou časovou rezervu, protože privát nemá moc zřetelně uvedenou adresu a na mapě, šipka ukazuje někam do Petřínských sadů. Tak jsem vyrazil radši dřív a dobu jsem bloudil po Kinského zahradě. Nakonec mi stejně rezervaci s omluvou zrušili a já jsem byl vlastně rád, protože bych to už asi nestihnul. Jinak, správná adresa je V Lesíčku 4.

Slečna není ani 18-ka, ani nezkušená. Ale perfektně mi sedla. Není to totiž pindulína, ale holka otrkaná v typicky mužském kolektivu. Studuje v Německu (technický obor) a hraje fotbal a obojí je na ní znát. Prostě chápe mužské uvažování, vůbec se s tím nes**e a ví, jak na chlapa. Vzhledově možná trochu moc výrazně nalíčený obličej, ale perfektní tělo a skvělá fyzička xxx65 , na koníčka vydržela opravdu dlouho.

Začali jsme příjemným pokecem, pro mne je to důležité. A od první vteřiny jsem se s ní cítil jako s šukavou kámoškou a bezvadně jsme si rozuměli. Trocha líbání a otlapkávání; nemohl jsem se dočkat, až se zanořím do toho mladého pružného těla. Nicméně, osvědčené postupy byly zachovány, takže nejdřív OB. Bylo vidět, že sleduje, co na mne zabírá a snažila se. Pak jsem jí to vrátil dlouhým lízáním krásné světlé kundičky. Tekla jak studánka a věřím, že se jí to líbilo.

Konečně došlo k prvnímu zásunu, na koníčka. Krása. Vydržela neobvykle dlouho a já jsem si to ukrutně užíval. Bohužel, neobvykle dlouho jsem nevydržel já, a tak střik do gumy a návrat k pokecu. Během mazlení ho znovu vzala do pusy, postavila a s novou gumou a s novou vášní se na to šlo zezadu. Až ke šťastnému konci.

Celkově hodnotím jako super zážitek. Doba maličko přetažena.
12 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

pykolikox
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2021 19:57

Příspěvek od pykolikox » 22 dub 2021 22:54

Smyslná blondýnka Ester - 775 479 213
https://www.annonce.cz/inzerat/smyslna- ... u17q6.html
návštěva již před delší dobou, domluva OK, parkování v době oběda (blízko je restaurant) trochu obtížné, ceny myslím 1000/30min. (už si nepamatuji), příplatky asi nemá jelikož vše S, barák by potřeboval rekonstrukci, ale tím se nenechte odradit (a to ani, že musíte po schodech dolů), byt je naprosto v pohodě, jak nějaký mini soukromý klub XXX36 následuje platba, sprcha (nečůrat prý do sprchy xxx50 ) a akce v klasickém trojboji, byla to rychlovka, ale zezadu to vypadalo, že by i docela něco snesla, takže to chce opáčko, Ester je drobná, ale tělíčko pěkné, obličej v pohodě, tipuju 30 a lehce něco do plusu xxx03 mě připomíná herečku Gabrielle Anwar xxx61 doporučení zní ANO
306392979.jpg
1 Obrázek 6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
born to fuck whores

pykolikox
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2021 19:57

Příspěvek od pykolikox » 22 dub 2021 23:07

Sylvie-77 - 731 387 230
https://www.amateri.com/cs/lide/840569/Sylvie-77
návštěva asi měsíc stará, domluva OK, opět se přestěhovala (novostavba někde v Malešicích bo tam někde), parking okolo baráku celkem narvanej, zabral sem poslední flek, platil sem 1000,-/30min. vč. OB, ale pamatuju že ještě na Bořivojový chtěla za OB příplatek (asi 300,-?, loni na žižkově už ani nevím kolik chtěla), no to už je ale taky dávno xxx03 ale zlatý časy před cca deseti lety, to byla TOP MILFka, teď už se zub času hodně podepsal na obličeji, každopádně tělo má pořád mrdavé, kouř je pořád dobrej, žádné zuby(mlaskačky ještě nemá xxx50 ), ale ten pich už pokulhává, naložit už ji člověk tolik nemůže a tahat za kozy taky ne, ale přístup stále pro active, no ještě aby ne když tam má mladýho samce xx08 opáčko jen v nostalgii nebo pro rychlé vysypání, takže doporučení jen pro fajnšmekry xx10
fotek má na amatérech habakuk
5 Obrázek 1 Obrázek
born to fuck whores

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 22 dub 2021 23:08

Aneta
Věk: 20
Výška: 162 cm
Váha: 49 kg
Prsa: 3
Vlasy: černé
Oči: hnědé
Telefon: 774173618

http://www.topprivat.cz/node/2351

Prvni tyden v breznu

Premiéra v Topu – po par marných pokusech se objednat sem pochopil ze musim alespoň den dopredu a pak uz to slo.
Aneta me zaujala a jeji vychodni puvod me trochu inspiroval. xxx45
Dal sem 2 navstevy – při první sme se s Anet omrkli. Při prichodu na privat snaha o malej casovej ojeb – když sem prisel tak mi slečna ve dveřích hlasi - jsi tu brzy (tak max o 5 minuty dřív) - a soupla me do ty mistnosti s dirou ve zdi, šeru s cervenym nadechem a jako bonus jela pracka – v rytmu repetetivni muziky sem si pripadal jako po aplikaci LSD nekde na Czechteku nebo pak az jako v Osvicenejch kdy sem kazdou chvili cekal ze se ze vsech stran zacne valit hromada krve. xxx53 Když si pro me Anet prisla tak mi na pokoji hlasi ze to budeme muset trochu zkratit ze sem prisel pozde. XXX36 S usmevem sem uznal ze situace na bojisti se vyviji kazdou sekundu – predchvili sem brzy a za chvili pozde. xx21 Prisel sem v 1925 (rezervace 1930-2030) k tomu Anet mela konec až 21:00. Vysvětlila mi ze se omlouva a proste jsem uplne poslední a potřebuje kram zavrit a posledního klienta ukoncit v 2030. xxx12 Rikam ze skoda ze to neslo rict dřív protože sem se na privat dostal skoro s nasazenim zivota v NS sem projel několik policejnich betonovejch zateras k tomu hrebikovy pasy, vrtulnik.... xxx21 No nic - Ze mi vrati 200czk za ten kratsi cas. Dyk me vysvobodila z toho cervenyho pekla v cekarne. Usetrene dvoukilo sem rozmnozil na 500 a jako mazany nornik hned investoval do OB. XXX36
Anet ze sebe hned schodi pradlo a jak si ji prohlizim a zacinam sahat a mackat..pokuje po posteli – tam si je jistejsi nebo ji tak rozhodilo moje pyzamo. xxx61 Popisovat ji nebudu proste maticka Rus zplodila svoji Mata Hari. xxx63 Vek me by neprekvapilo 25 do plusu. Musim ocenit tu kundicku takova masita ale relativne mala nikde nic nevysi nikde nechybi proste pica podle meho gusta. Zahajeno 69, oral..atd. Prislo na 2 kola a v pauze pokec, kterej sem moc nevyuzil – řekl sem si o oral. Celkove akce za me sportovne pojata a Anet s tim nemela problem. I jeji sukani na konickovi sem ocenil jako poctivou robotu. Moc sem chtěl aby rikala něco rusky – coz neodmitla, ale nevypadlo z ni nic – mozna sem moc netlacil – aspon sem zacal ja sam vykřikovat ruzne ruske fraze co mi ze stredni naskočilo. xxx41 Anet to docela rozesmálo ale sama ani hlasku matertinou. xxx43 Zvukovej projev prirozenej a uveritelnej. Na konci jsem se ji ptal proc nechce mluvit rusky – prej ze nevi co se při sexu říká – rikam ze to nebude o moc ruzny proti mistnakum. Rikam ze inspirace by mohla najit v pornu – sama uznala ze to je dobrej studijni materiál a ze to prostuduje do priste. xxx18 XXX36


45min klasiky + OB = 1800,-
Oral prumer jen ocni kontakt moc neprobehl - rada vyjde vstrich od lizani kouli nebo fletnovacku az k tomu aby ruku nepouzila vubec. Sedel by mi k ni vic romantickej pristup - to by pak byla sexmachine. Mozna bych i zapomnel na tech par vystrednosti XXX36
Nevim jestli takovou jakoby nervozitu hraje (uz ma dost odmakáno – ze by znacka). Necha si nalozit a v jejim sukani citim jednoznacne nasazeni + inspirace pro další navstevu xx06
Kdybych mel trpet od ruskejch agentu tak bych si moc pral aby to byla Aneta xxx23

Hodnoceni XXT03
Opacko – byl sem
10 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

pykolikox
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2021 19:57

Příspěvek od pykolikox » 22 dub 2021 23:25

Aneta - 770 682 894
https://www.sex.cz/privatanetazadecek
tak tahle čubka se občas objeví, většinou jsem viděl inzerát v annonci, vždy stejné foto a jméno Aneta, údajně supr Anál, netuším. Návštěva cca 14dní zpět, byt stejný jako má roxx88 a bůh ví ještě kolik čubek se tam točí (Praha 5, Kováků, schody), domluva OK(volal sem ale dle čísla roxx88, ale zvedla to ona), parking OK, před vchodem trochu čekačka, ale to je tady asi vždycky, 1000,-/30min., příplatky prý jen Anál (dle popisku orál bez, no ale nenabídla ani nebyl xxx12 ), tělo dle fotek sedí(kozy malé ale hezké), xicht hodně tuctový, ale ten se nešuká a na ten věk celkově dobrý, šukec jako žádná hitparáda, ležet by ji šlo, trochu i hekla, ale že by šla ona na mě, tak to ani hovno, razantní NE xxx07 tak zezadu a nazdar má Máňo jdu do piče. Doporučení za mě ne, nevím třeba jede dobře ten Anál, já opakovat nebudu xxx56
aaa.jpg
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
born to fuck whores

pykolikox
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2021 19:57

Příspěvek od pykolikox » 22 dub 2021 23:41

roxx88 - 608 431 384
(už nevím jestli se jmenuje Pavla?)
https://www.amateri.com/cs/lide/1309277/roxx88
návštěva 2x někdy letos, domluva trochu horší (roxx hold není raketovej inža), Praha 5, Kováků, schody, parking OK, vzhled viz amatéři (modelka to taky není), takže je vlastně ošklivá a blbá ale je to poslušná čubka a to se počítá xx08 trochu s nadsázkou XXX36 xxx50 pozitivum je že si nechá naložit a umí deep throat což je nedostatkové zboží, můžu jen vzpomínat na Ditu pod nuselákem, litr na půl-hodinu, chytnu za vlasy, za kozu a pojď bejby, TOP deep throat EVER a to pokaždý, sem ji šukal snad jednou, jinak vždy kouř xx10 no zpátky do přítomnosti, roxx si nechá za 1.500,-/30min. přidržet hlavu a vystříkat mandle, ale pokud vím tak nepolyká a jde to vyflusnout, což mě netrápí když si to nechá do tý pusy vysypat všechno xxx03 doporučení pro hlubokáč určitě protože to moc holek neumí a nenechá si naložit
fotky na amíkách
1 Obrázek
born to fuck whores

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 22 dub 2021 23:56

Aneta
Věk: 20
Výška: 162 cm
Váha: 49 kg
Prsa: 3
Vlasy: černé
Oči: hnědé
Telefon: 774173618

http://www.topprivat.cz/node/2351

druhy tyden v breznu

Rezervace zase v case ke konci smeny. Při prichodu mi otvira Anet na moje - privjet – se usmiva a říká mi cesky„pane boze“. XXX36 Ja nato ze sem jen polobůh. xx25 Prej jen jak me vidi tak je unavena (rika s usmevem) A pokracuje ze po celym dnu ve sluzbe se prej citila docela svezi a myslela si ze tak pude i domu – ted vi ze to tak nebude. Co ste s ni delali celej den ze byla odpocata a svezi!? Ted uz mi prislo ze se tolik nesmeje tak sem se ji ptal jestli se citi OK na to aby sme si spolu zasportovali a pak mela dost sili me ještě pekne znásilnit. Prej v pohode. Na pokoji sme doresili transakci. Kdyz ji vidim jak predemnou pomalu uvadala - neplanovane si rikam o všechny priplatky a Anet zas trochu rozkvete. xxx49
chtel sem zkusit rozjezd na romantika – ocenit jeji hluboky oci takovy nevinny. Nicmene moje prohlaseni - mas oci jako Srnka xxx50 - me od role Dona Chuana spis vzdalilo nez cokoliv jineho. XXX36 Zacala vypadat zase trochu vydesene. Pochopil sem ze to nemá cenu dal rozvadet ze ten jeji pohled mi pripomnel brezi srnku kterou naposledni procházce rozcupovali psi a ja videl posledni vyhasnuti ve zbyvajicim oku. Tohle mi nejde no a slo se na to. Osvezil sem konec poslední navstevy a ptal sem se jestli si splnila domaci úkol a nakoukala rusky porno – prej jo. Nevim na jaky porno koukala asi hluchonemy protoze z ni nevypadlo ani jedno domorody slovo. První kolo zahrivacka, vyuzito libani, oral a pak směr zviratkov. pekne sem se zeptal jestli muzu pouzit svoji vlajkovou rekvizitu - Anet si ji se zajmem prohlizela a osahavala vysity symboly . Balila se do ni, nebo sem ji pri konickovi protahl vlajku zezadu za krkem a v podpazi – dobra uzda.
Při prestavkovym pokecu sme povidali o Rusku – jidlo, piti, lidi, priroda. A samozrejme pribeh vlajky z moji expedice v Adygejsky oblasti z dovolene v Rusku.
Povida rada a skoro bych i tvrrdil ze ma zajem (ale to kvuli tem ocim) – staci rict a jdeme na druhy kolo. Během kratkyho suku sem si uvedomil ze sem chtěl zkusit par poloh – třeba pozici amazonky. Donesl sem telefon a rikam Anet – ted ti ukazu co s tebou budu delat – zacala vypadat vydesene zase - ukazuju provedeni a Anet uznala ze to nebude problem. Nozky si dala trochu nesikovne tak vydržela jen chvilku..omlouva se ze dostava krece. Hlasim nevadi ses sikovna. xxx63 Rikam kdyz si indiaka - amazonka - tak bysme si mohli na indiany zahrat. Kouka na me jak nadloubana tak sem ja zacal delat huu huu a placat se dlani přes pusu – zpetne myslim ze bych to zaradil spis k jodlovani ale to se vychyta. Vahove mi vyhovovala i na sukani ve stoje když se držela kolem krku, pak sem si ji ještě oprel o zed. Cela navsteva pro me vygradovala kdyz lezala na brise – asi tomu nesla tak naproti ale jak to do ni busim tak ji zadek odstakoval nahoru a najednou sme meli rytmus kterej se blížil klidne k 220BPM. Pak sem ješte na pejskovi dosprintoval, ale to uz sem vlitl do zakazanejch otáček a uplne vyrizenej sem sebou hodil na posteli zada. Jak sem popadl dech, naviguju Anet ze jestli muze tak at me dodela pusou..rukou..cokoliv – hned reagovala..po par minutach sem si uvedlomil ze to nepude a rikam ji ze to nedopadne a at toho necha jestli toho ma dost ja ze sem se pekne nabazil i bez druhyho vystriku..jeste chvilku to zkousela a pak sama uznala – „no nejde nam to..“ xxx93

1500hodina klasa + 500 OB + 500 libacka = 2500,-
Libani privatovy nadprumer. Oral jako minule.
Uplne všechno co sem ji rekl neudela – nemluvila rusky, neudelala indianku..odmitla delat zvuky zvirat. Jako mel sem ocekavani, ktery se nenaplnili a za to davam XXT02 nicmene koitus technicky (kolik snese a jak proti tomu jde) OK + prvotridni material (telo,prsa, oci, pica) = XXT03
Mel sem predstavu po precteni recenzi pred 2.navstevou ze Anet udela co reknu nicmne to chce i chemicko mentalni propojeni..
Rusky holky ty me berou - nej kdyz mluvi cesky s prizvukem (takovej ten ryma/plnej nos) pripomina mi to cikanstinu a to pak brrrrr.
7 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

pykolikox
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2021 19:57

Příspěvek od pykolikox » 23 dub 2021 16:04

Daniela - 728 179 183
https://www.sex.cz/daniela
dle pochvalných recenzí jsem se taky nedávno zastavil, panelák na sídlišti v Kobylisích, domluva OK, chvilku čekačka (musela jít dolů otevřít), když přišla tak sem docela čumel, bych ji tipnul na studentku VŠ, která se tímhle určitě neživí, taková tichá, milá a usměvavá, no a ten výstřih a kozy, že mi ve výtahu upadla slina velikosti mexického dolaru, tak potom neuklouzněte XXX36 někomu se možná nebude líbit v obličeji protože nemá šminky, ale mě to nevadilo, vypadala přirozeně, placeno 1000,-/30min. vše S, takže příplatky nevede, moc toho sice nenamluvila, ale nechtěl sem s ní rozebírat současnou politickou situaci, ale užít si ty její kozy xxx16 k akci samotné: lehká ohmatávačka, gumička, kouř (škoda že nedělá bez xxx43 ), sama na mě hopsne, je docela úzká takže chvilku trvalo než se otevřela a pak mě začala vojíždět xxx45 pak otočka já na ní což nebylo ono protože ji skoro zmizela prsa, má je měkké ale když je ona na vás tak je to bomba, dodělávka zezadu, nechá se vojet xxx45 takže doporučení rozhodně ANO, opáčko taky jasná věc xx10
Bez názvu.jpg
8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
born to fuck whores

pykolikox
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2021 19:57

Příspěvek od pykolikox » 23 dub 2021 16:34

Loly - Mazlivé studentky - 606 357 709
http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/143
jelikož na ní nebyla žádná recenze, tak sem spíš chtěl za Lucy, ale ta zase nemakala když sem měl já čas, takže následoval "průzkum bojem", navštívil sem tedy známý privát kousek od Flory, logistika apod. v cajku, dle fotek sem nevěděl co čekat, přišla mi jak mamina(dle mého jí fotky ubírají na "kráse"), ale to sem se teda seknul a když otevřela tak sem byl mile překvapen tím rajcovním šukézním pohledem (měla kostýmek), no prostě tu byste obtáhli i v noci v podchodu, byla mi povědomá ale na privatu prý nebyla jen v klubech, akce rychlá v klasickém trojboji, nepřišla mi úplně aktivní, ale kam sem si ji našteloval tak držela bez remcání a jelikož mě strašně rajcovala tak to bylo jedno a já byl stejně hned hotovej xx16 placeno 900,-/30min., údajně dělá většinu příplatkových služeb, ale nezkoušel sem, možná příště zkusím OB, tj. tedy doporučení ano, opáčko taktéž (chce to jí víc projet xxx03 ), menší mínus je že na sebe leje/sprejuje moc udělátek pro holky, takže líbačka na krk a máte půl den na jazyku channel 5 xxx17
Bez názvu2.jpg
až později sem si možná vzpomněl odkud jí znám, "nehrála" v seriálu Chci být porno hvězda?
Bez názvu3.jpg
jako fakt z toho mám schyzu protože to je jak cestování v čase, vypadá snad úplně stejně, může mi to prosím někdo potvrdit nebo sem už na hlavu? xxx23 jak mluvila o těch klubech, tak sem si zase vzpomněl na sweet paradise, na Trixi, ty volé tak sem už magor nebo všechny tři jsou tatáž osoba? xxx70 https://sweetparadise.cz/galerie_divek/trixi/ rosekněte to za mě někdo xxx22
3 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
born to fuck whores

Elhunter
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 lis 2019 16:24

Příspěvek od Elhunter » 24 dub 2021 15:38

Lenny
https://www.tapky.info/?2532,lenna-u-le ... 59276,2426
https://www.sex.cz/711339
https://tapky.svetaci.info/privaty/10-u-lenny-soukromi
lenny.JPG
tel. 606 959 276
placeno 1500Kč/h
Věk: 24 let
Výška: 168 cm
Váha: 53 kg
Prsa číslo: 3

Karlín Praha 8

Text slečny
Hezky slunickovy den,jmenuji se Lenna. Jsem kráska s kubanskymi koreny .Jak by se ti libilo prijit ke kamaradce domu,spore odene,ktera te uvita velkou pusou a nabidne se ti?To jsem cela ja,rozdavam doteky a radost.Miluji nezne libani na prsou,kdyz me lehce drazdis prstem kundicku a potom do ni laskyplne zajedes.Hlazeni po vlasech,placani po zadecku.Jsem spise mazliva slecna!!

Po pauze jsem opět začal zkoušet a objednal jsem se k Lenny. Zlákala mě fotka s velkýma kozama, ale ve skutečnosti buď nejsou její nebo push up podrsenka. V reálu o hodně menší a nejsou tak božské jako na fotkách spíš 2. Obličej průměr, normál. Tělo +- odpovídá fotkám, až na ty kozy. Vybral jsem fotku, která se jí nejvíce podobá. Je to fotka přímo z pokoje. Tělo hladké heboučké.
Objednání bez prolému, otevřela mi milá slečna v dobré náladě, pusa na přivítání. Vzal jsem 1500Kč/h. Lízání ne, jinak se nechá prstit, nic mi nebylo zakázané, ale velmi PROFI. Je vidět, že si drží odstup. Po výstřiku nabídla masáž i druhé kolo.
Inzeruje, že mazlivá, spíš že se nechá mazlit, šahat na kozy apod. Ale že by byla nějaká iniciativa z její strany, čekal, jsem že se se mnou bude více mazlit a rozdávat pusinky/ doteky a radost jak inzeruje xxx50

Celkové hodnocení XXT02
Velmi milá a profi, vracet se nebudu.
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Elhunter
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 lis 2019 16:24

Příspěvek od Elhunter » 24 dub 2021 16:06

http://www.topprivat.cz/node/2351
https://tapky.svetaci.info/divky/200-an ... 74-173-618

Aneta
Věk: 20
Výška: 162 cm
Váha: 49 kg
Prsa: 3
Vlasy: černé
Oči: hnědé
Telefon: 774173618
aneta.JPG
Placeno: 30min = 1100 Kč

Většinu recenzí má pozitivní, a já mám rád větší kozy, tak jsem se k ní objednal. Objednání bez problému, včas puštěno dovnitř.
Otevřela mi taková nevýrazná myška, představoval jsem si jí jinak. Moc se mi nelíbila v obličeji, ale říkal jsem si má dobrý recenze, tak to bude dobrý. NE chyba xxx28 , pro nováčky přečtěte si znova tento skvělý návod xxx07 viewtopic.php?f=14&t=44. xxx07

Měl jsem dát na svůj osobní pocit a dát otočku. Po sprše přišla na pokoji ještě s kyselejším ksichtem. Podlě mě se asi ani neosprchovala, protože smrděla od cigarety. Bylo to cítit, když jsem se vrhnul na ty její kozy. Měl jsem pocit, že jí jakoby ubližuju podle toho jak se tvářila při mém doteku. Nulová atmosféra, prostě ve stylu dělěj si se mnou co chceš. Nejsem žádný zkušený expert, který umí nažhavit znuděnou kurvu, jak si ji tu někteří pochvalovali. Já potřebuji nějakou zpětnou odezvu. Ani se mi nepostavil, když jsem viděl ten otrávenej ksicht. Tak jsem se nasral a chtěl jsem po ní zpět aspoň nějaké prachy, ale to se mi nepodařilo, tak jsem odešel.

Doporučení: NE xxx28
7 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Salinas
Přidavač
Celkem hodnocení: 313x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 107
Registrován: 01 říj 2020 23:56

Příspěvek od Salinas » 24 dub 2021 21:18

Přidám jednu recenzi, která snad bude dobrou zprávou pro ty,
komu se líbí mladé (inzeruje 24, asi to bude víc, ale z mého pohledu stále mladá) drobné štíhlé holky.

Nejprve jsem se snažil domluvit 18-letou hezkou nerecenzovanou holku ze známého privátu,
ale byla obsazena (předpokládám, že všichni matadoři ji už vyzkoušeli, ale recenze žádná - jelikož asi bude dost dobrá,
chtějí se jí všichni nabažit, než zveřejní recenze, po kterých se tam všichni nahrnou a bude přešuklaná tak, že už to nebude ono).

Nakonec mi byla na fotkách sympatická
Caroline
604 460 403
http://privatgrace.cz/slecna/new-caroline/
24/160/49/2
Z mého pohledu vše souhlasí, a pokud něco nesouhlasí přesně, je to jedno.

Před domluvou jsem rychle zkouknul konkuteční ťapky.info - recenze jsem nečetl, ale jelikož úplně všechny byly výhradně
pozitivní, domluvil jsem 3/4 hodiny, 1300.
Před odjezdem jsem se začetl do místních tapky.svetaci, a zjišťuju, že se stala někde chyba, recenze nejsou zdaleka tak pozitivní.
Pročítám je, pak se vracím ke konkurenčním ťapkám.info, a zjišťuju, že tam recenze převzali odtud, ale označili je mnohem příznivěji!:-)

No, už jsem tu návštěvu nerušil, s tím, že zjistím na místě, jak se situace má doopravdy.

První dojem - skvělý, štíhlá milá holka, usmívá se, představuje se, paráda. Není to z mého pohledu úplně prvoplánová krasavice,
ale to je asi naopak ještě lepší, přirozenější, a ano, i zmiňovaný předkus trochu má, a nikterak mě nic na ní vzhledově neruší.

Postava ano, štíhlá, drobná, maličko někde disproporční, prsa jednoznačně vyztužená (nevím, jak si toho mohl někdo nevšimnout,
je to patrné od prvního pohledu a prvního doteku), povolené břicho, na zádech nepříliš estické tetování - ale opět, nic mi nevadí,
naopak, vzrušuje mě jako celek dokonale.-)

Zážitek jednoznačně skvělej, výrazně pozitivní, čas dveře/dveře tak 55 minut, sám jsem navrhl, že už asi vypršel čas,
jinak žádný zákaz, vše proběhlo na jedničku.

Zaujala mě kocourova recenze, kvůli které jsem před akcí trochu litoval, že jsem tu objednávku učinil,
ale naštěstí to proběhlo úplně jinak.
Pokud ji vyrobili s vadou (tímto cituju kocoura), někdo ji stačil opravit, a nahrál do ní nový software
(to nemohl být jen nějaký malý upgrade). A nebo na pokoj někdo nakonec přinesl to ztracené tlačítko (opět citace kocoura).
Užívání si všeho možného hraje už hodně dobře, oči už zavírat umí, a taky už umí i hezký dlouhý oční kontakt.
Vzhledem k tomu, že jsem líbání nepřiplácel, i když bylo zpočátku nabízeno (ještě jsem to neudělal ani jednou v životě),
tak jsem to ani nezkoušel, ale chvílema jsem měl pocit, že kdybych to zkusil, tak by to prošlo
(otázka je, jestli by se o ten příplatek nepřihlásila ex-post, a to bych pak poprvé porušil svoji zásadu.-)

Závěr : moc fajn návštěva, opakování asi ne (ale to je tím, že nikdy neopakuji - ale pokud bych opakoval, jistě by caroline
byla jako jedna z prvních na ráně)
14 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 249 hostů