Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk a okolí

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 3924x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1718
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk a okolí

Příspěvek od vulcan » 29 dub 2018 12:12

Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk a okolí priváty, amatérky .

Recenze, ohlasy, dotazy na holky z tohoto regionu.

U všech zpráv, prosím, nezapomínejte na kompletní informace.
viewtopic.php?f=9&t=26

Nejen odkaz, link na inzerci anebo na profil na amaterech,

ale vždy nahrajte fotku !
Jak nahrát fotku je zde popsáno ve všeobecných podmínkách.
viewtopic.php?f=12&t=32

Popište dívku, ženu, jaké udává údaje:
věk (inzerovaný ) případně skutečný podle názoru recenzenta
výška, váha, velikost prsou. (+ zda to odpovídá),

zda odpovídají fotky anebo jsou fake.

odkaz, telefon,

Kde se dívka nachází - místo působení.
Pokud neudává přesnou adresu v inzerci, pište jen orientační adresu, _ město, ulici

Ceny za služby, pište jasně a kompletně.

Jak probíhalo objednání, domluva, a jak proběhlo vlastní setkání.

Věřím, že kolegové budou natolik inteligentní a vnímaví, že toto budou dodržovat.
xxx51 xxx22

Uživatelský avatar
Ciml
Přidavač
Celkem hodnocení: 518x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 16x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 dub 2017 11:32
Bydliště: V zátoce

Příspěvek od Ciml » 29 dub 2018 12:12

Lucka - Poděbrady (722 384 109)
https://www.amateri.com/cs/lide/1759187/69sexyprdelka69

Domluva po tel. vysoce hladká a bezproblémová. Celkem pěkná, v rámci možností milá a vstřícná, cca 30-tka. Lokalita v Poděbradech, pro zavilé pražáky - asi 60 km východně, směrem na Kyjev:) Vlastní prostory nemá, takže lze v autě, na autě nebo jen tak v přilehlém lesíku.
Takhle na čerstvém vzduchu jsem ještě neklátil, takže pro mě outdoorová premiéra:)
Prsa takové menší, hodně menší, asi Jako Vanessa z Albertova kdysi před zákrokem, lepší spíš nerozbalovat. Břuch trošku povolený, ale jinak postava rámcově celkem OK. Jen ty cigarety jsou trochu cítit. Rozkuřba byla vynikající, nešulená a jak dlouho jsem chtěl. Samotný šťouch celkem prožívala, až se veverky na okolo plašily:) Vystřídali jsme tedy jen dvě polohy - odpředu, odzadu - opření o strom, pak jsem se zhluboka vysemenil a fertig. Za mě ale celkem spokojenost.
V lese to vonělo, teplo bylo, turisty jsme nepotkali, žádné klíště mi do prdele nevlezlo, co vím - taková celkem fajn lesní jebačka, to byla:) Na takovou tu víkendovou mimopražskou šukajdu celkem přijatelná volba.
Cenově to bylo za 1000 Kč/30 min. (to vč. OB).
5 Obrázek 5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

Tep1
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2018 17:06

Příspěvek od Tep1 » 18 říj 2018 12:50

https://www.bezpasaka.cz/klara-2
https://www.sex.cz/klarakolinprivat

Klára Kolín Privát
704 747 256

Nechával jsem si tento zážitek v sobě trochu sednout....Domluva po telefonu bezproblémová, ptám se na čas, objednávám hodinu, mám přijít hned, po mě má prý někoho dalšího a po něm ještě jednoho. Vyrážím tedy a cca za 10 minut volám znovu pro upřesnění místa a znovu se pro jistotu ptám, zda bude mít celou hodinu, že nemám problém přijít i odpoledne, nebo jindy, ale chci aby to proběhlo "na pohodu" včetně masáže. Byl jsem ujištěn, že čas mít budeme, ať přijdu. Malou chvilku jsem hledal, kde to je, volám, že jsem na místě. Vešla do dveří, mávla a zmizela v pokoji. Vcházím, prohlížím si ji a musím uznat, že je to pěkná ženská. Trochu starší v obličeji, ale jinak je to ten typ ženy "rajdy" za kterou se pravděpodobně na ulici otočíte, ale zároveň si ji doma úplně představit neumíte xxx50 Ptám se zda chce peníze předem a vytahuji peněženku a jsem ujištěn, že klidně později, jen ať položím peníze na stůl, ať vidí, že je mám. Domlouvám v hodině klasiku a především masáž a podruhé se pro jistotu ptám v kolik hodin má dalšího - vyhýbavá odpověď s ujištěním ať se nebojím, že čas máme...Pokoj malý, ale útulný, v televizi puštěná tuším nějaká soudní síň - trošku rušivé, postel ustlaná, ale plný koš vedle ní. Koupelna čistá, ručník pěkný. Po mé sprše cca 5 minut čekání na Kláru. Lehám na břicho, olej, masáž zad. Masáž zad?? Co je sakra tohle?? xxxx2 rychlé hlazení, spíš rozmazávání oleje, bez špetky citu, zkušeností. Při tom povídáme, snažím se ji trochu poznat. Celkem rychlé odpovědi, směju se a ptám se, zda je ve všem rychlá, narážím tím i na odbytou masáž, směje se taky a říká, že to tak prostě má. No nic otáčím se po 5ti minutách, líbám ji po těle a ona nanáší gel a rukou mě staví, po chvilce honění se ptá, zda si může nasednout, prosím ještě o chvilku, orál vlastně ani neproběhl a za chvilku už je nahoře. Pohled je to náramný, má skutečně vysportované tělo. Prsa menší, maličko povolená, ale na ten věk není co vytknout. Změna polohy, ona na zádech, nohy kolem krku a závěr zezadu - nabídne sama - opře se o postel, která je příjemně vysoká a hezky drží xx10 Snažím se být opatrnější a říkám ji, kdyby ji cokoliv bolelo ať mi to hned řekne, říká, že se jí to líbí, tak ji nakládám trošku víc (ale nic bezohledného) a užívám si ten pohled. Ve chvilce kdy zakončuji, ji to už bolí. Pro ty co to rádi ostřejší, to zřejmě nebude. Sprcha, nabídnut další čistý ručník xxx63 , po návratu Klára oblečená, že se omlouvá, ale každou chvilku už čeká někoho dalšího, že to bude 800,- za těch půl hodiny a ať se nezlobím. Zvedá zvonící telefon a už si naviguje dalšího norníka ke dveřím xx09 Neodmlouvám, přijímám a snažím se zmizet. Cestou ho samozřejmě potkávám a přemýšlím nad tím zážitkem a nad příměrem, který mě k tomu napadá - továrna. Chvíli přemýšlím, zda to stálo za to a vlastně se nemohu rozhodnout.
Shrnutí:
Od začátku věděla, že mě "ojebe" o čas (i přes to, že jsem nabízel, že přijdu ten den v jinou hodinu) a zpětně jsem si uvědomil, že se snažila vše uspíšit - rychlé hlazení, po chvilce honění (i přes poloviční erekci) už by nasazovala kondom a hurá na to až jsem ji musel stopnout, orál ani neproběhl a závěr jsem již popsal. Potkat ve dveřích dalšího norníka také nepřidá. xxx28
Je to trochu škoda. Dříve prý dělala v Pardubicích a dle jejích slov už nějaký pátek v branži bude.
Moc upovídaná není a pocit milenky s ní pravděpodobně nazažijete.
Přesto si myslím, že jsme si byli sympatičtí a peněz nelituji, věřím tomu, že má i mnoho "stálých".

Zajímalo by mě jestli dělá orál taky tak rychle, jako ostatní služby xx16 napište, kdo to zažil.
1 Obrázek 3 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

jakubes
Začátečník
Celkem hodnocení: 7x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 bře 2019 23:36

Příspěvek od jakubes » 30 bře 2019 16:12

https://www.amateri.com/cs/lide/738405/oralsex78

Slečna nebo spíše paní "oralsex78". Známá také pod jinými nicky. Telefon 728724587. Dělá v Křečhoři u Kolína. Když jsem tam dojel a zaparkoval v takové dlouhé ulici přímo před jejich brankou, tak šla zavřít psy a pustila mě dovnitř jejich poměrně vkusného rodinného domu, který prý s manželem rekonstruují.

Dle dohody měla na sobě jen punčochy a župánek, nic víc. Sedl jsem na gauč, vyplázl pětibábu a následně jsem byl dotázán jak mám orál rád (dojel jsem jen vykouření). Když jsem jí řekl, že to nechám na ní a kdyžtak jí řeknu, když se mi to nebude líbit, začala se snažit. Postupně jsem si na gauč lehl a ona si klekla prdelkou ke mně. Tu má fakt luxusní. Řekla si o menší naplácání, neváhal jsem a při její snaze ji párkrát plácl přes prdel. Odezva super, dokonce bych i řekl, že se jí to líbilo, případně to vzdychání fakt hraje skvěle.

Po chvilce snahy jsem byl hotov, polykání jí moc nejde, snaží se, ale byl jsem fakt plnej, tak to skončilo i na mém břiše. Dostalo se mi pár papírových ubrousků, kterýma jsem to utřel, oblíkl se a valil jsem k domovu.

Celkově zhodnoceno slušný orál, mrd jsem nezkoušel, ale třeba to taky někdy prubnu. Ještě jsem zapomněl dodat, že silně šilhá, ale kdo se přes to přenese, musí uznat, že postavičku má luxusní. Prsa už něco pamatujou, ale ženská je to přátelská a hlavně není úplně tupá.

Pokud chcete jen orál, klidně ji zkuste, jde jí to!
2 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek

Lesapan
Začátečník
Celkem hodnocení: 24x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 11
Registrován: 09 kvě 2017 08:25

Příspěvek od Lesapan » 15 dub 2021 14:44

Miša Kolin
(i když se jmenuje Privat Miša Beroun 😄)

https://www.sex.cz/805199?SFI=187&Kraj= ... 152130&S=0



Placeno 1/2h 1200,-

byt s kolegini (asi Petra?)

Návštěva v pozdních hodinách, ťapka už v telefonu trochu nepříjemná ale zase měla čas hned a i se zasmála při domluvě tak si říkám ze to zkusím, příchod první dojem v cajku, 26 rozhodne ne (spis +10) kozy cca 2 trochu podlehly gravitaci vejska váha asi sedí s inzeratem, předám prachy a jdu se ošpouchnout po příchodu ze sprchy ona už leží jenom v kalhotkách na posteli na břiše a čeká co se asi bude dít, leham teda k ni na postel a tak nak nevím jak to jako začít 😄 tak hladim prdel šaham na kozy z boku 🤦🏼‍♂️ najednou něco povídá a trochu mě povali a začne asi něco jako ruční zpracování, poté co kolega dole na to moc nereaguje tak ji povídám ať mi ukáže tu prdelku (celkem pěkná) při tom mi sděluje ze nesmím pusou povídám ok tak ji hladim jenom rukama při tom prstem lehce zajedu mezi pysky, ne hluboko nebo podobně v podstatě jen bříškem prstu v tom jak když ji hrabne a nasrane ze říkala ze nic pusou a ať toho hned nechám nebo mě vyhodí (!) tak se snažím uklidnit ze to byl prst a ze nic pusou nedělám na to mi sděluje ze je to ještě horší, parťák furt mekej tak povídám jako ať jde ke mě stim ze se pohonim aspoň trochu se pomuchluj stim jejím na svůj věk celkem pěkným tělem a ona ať si lehnu a nevymejsim pičoviny ze je pozdě nebo něco v tom smyslu, a ze radši dáme oral, sem dost nadrbanej tak se nechci přít nebo dohadovat jen se vystrikat tak rezignuju leham na znak ona nasazuje pláštenku na úplně měkou žížalu a začíná hulit než něco oralinho cejtim spis její ruku ale pták se kupodivu probouzí k životu až se sám divím, na to povídá ze jde na ne, povídám ok tak na mě chvilku jezdi stylem umírajícího koně když se minimálně pohybuje až na mě úplně nalehne a šukame v podstatě jenom pohyby mých rukou na její prdeli 😄 tak povídám ze jdu na ni já a v misionáři do ni konečně bušim a říkám si ze ji to nedám tak zadarmo ona si u toho honí poštevaka takže na to je celkem dobrej pohled a ja plním plastenku, tím jsem ji evidentně potěšil tak mi stáhla plnou gumu pomoci kapesniku v ruce ze jsem mysle ze ji v ruce zůstane i kůže z ptáka (naštěstí ne 🙏🏼) nabídne sprchu ale ta je obsazena tak ze prej si mám buď počkat a nebo to oželet (už zas nasrane) tak přijímám vlhčený kapesník pakuju se a jdu, no jako zážitek nic moc návštěva včetně sprchy dveře dveře cca 20 min byly jsme domluveny na půl hoďce ale v podstatě jsem se vyhodil sám už sem chtěl prič, chápu ze byl večer a už myslela ze má padla ale tak si nepíšu do inzerátu nonstop 🤦🏼‍♂️nemusim pak bejt nasranej ze neko přijde chvilku před pulnoci, vzhledově vypadala dobře mysilm ze chytit ji v jiném rozpoložení tak to mohlo byt dobrý, ale za mě už nikdy za touhle Míšou nepujdu, počkám si co nám sem ještě Petra doveze a budu doufat v lepší přístup ...Mrdu zdar
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1264x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 462
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Příspěvek od _pyskomil_ » 15 dub 2021 14:54

Jako za 1200 za 20 minut by se slečna mohla vynasnažit víc, byť byla pokročilá hodina! Nějak jde to noření pěkně z kopce. Za chvíli budeme platit trojku za sterilní mrd 20 minut jako v holandsku. OMG!
1 Obrázek

pykolikox
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2021 19:57

Příspěvek od pykolikox » 21 dub 2021 21:15

Kolín - Karin 735943067 (dle vyhledávání asi rotuje mezi různými městy)
tel. domluva OK, 1500,-/30min, vše S, příplatky asi nevede, po příjezdu a zavolání(x-krát) měla vypnutý tel., takže OJEEEB. xxx28
11659886.jpg
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) pykolikox dne 22 dub 2021 05:20, celkem upraveno 1 x.
born to fuck whores

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 3924x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1718
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 21 dub 2021 21:15

pykolikox píše:
21 dub 2021 21:15
Kolín - Karin 735943067 (dle vyhledávání asi rotuje mezi různými městy)
tel. domluva OK, 1500,-/hod, vše S, příplatky asi nevede, po příjezdu a zavolání(x-krát) měla vypnutý tel., takže OJEEEB. xxx28

11659886.jpg
Byla v Prostějově, o nic jsi nepřišel... xxx57
1 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 10 kvě 2021 17:30

Simona, Simča KH - 608 976 061 (krom sex.cz i zároveň na am. jako Simcakh)
Nedávno se v pražských recenzích zjevila recenze holky z Kolína, tak nevim jestli to náhodou nedat taky do Prahy, ale je tu vlákno na Středočeský kraj, tak to dám sem. U holky jsem byl tedy v Kutné Hoře, už to je dřív, momentálně tam asi není, ale už tehdy tam holky nějak kolovaly a tahle vždy týden byla a týden ne. Domluva v pohodě, navigace jasná, je to vysoký panelák jak je to sídliště nedaleko kostnice, byt nevelkej ale čistej a moderně zařízenej. Z nabídky rychlovka 600, půlhodina 1000, hodina 1500 beru rychlovku, to je dobře když tohle někdo nabízí. Simona teda není nejmladší (v inzerátu je 37, ona tvrdí 39, já bych řekl 42) ale nevypadá nejhůř – inzerovaná pevná prsa 3 sice nemá (teď to jsou gravitační dvojky), ale postava je ucházející, to bříško k věku asi patří a zadeček i nohy dost pěkný, trochu předkus a vlasy krátce sestřižené, hozené na jednu stranu a nabarvené na blond. Pokec v pohodě, tělo fajn, nepoškozené, bez tetování, oháknutá v nějakým takovým černým bodýčku. Dělá jen základní věci (klasika a výstřik na tělo, A ne, OB je +500) a na opakování to není, ale komu nevadí kategorie MILF tak na vysypání se dá, a třeba někdo má zmapováno její další působení a ví kde je.
2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

smykarj
Začátečník
Celkem hodnocení: 7x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 úno 2023 13:24

Příspěvek od smykarj » 01 úno 2023 13:26

Ahoj, nemáte kontakt na nějakou normální v Kolíně a okolí? Co všude čtu, tak ty co inzerujou nestojej za nic... díky
5 Obrázek 2 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 20 bře 2023 16:42

Mark3ze,

dej si tři pořádný facky, ostatní čtenáři asi ví za co...
xxx45
2 Obrázek 3 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

crafter1
Začátečník
Celkem hodnocení: 4x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 lis 2023 07:32

Příspěvek od crafter1 » 19 lis 2023 08:03

Lusinda12. Byl s ní někdo?Byla v Praze před měsícem,pak kolem Nymburka,teď v Hořovicích.Údajně je z Plzně. Divně komunikuje či spíš jako by za ni někdo jiný psal...
3 Obrázek 1 Obrázek

Darkwev
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 lis 2023 12:07

Příspěvek od Darkwev » 19 lis 2023 13:11

VesmirnaEvicka z Lysé nad Labem aneb Pervers_Brunette z Prahy 2.....bohužel jsem u této slečny byl nebyla moc hezká ale byla milá. Nechal jsem se přemluvit na sex bez a myslím že toho budu litovat už zbytek života. Začal jsem mít po určité době zdravotní komplikace před pár dny přišli výsledky z vyšetření.....slečně moc děkuji za zničení celého života a doufám že po tom co jsem ji informoval již konečně přestane se svou činností. xxx28
3 Obrázek

Pilsnerman
Začátečník
Celkem hodnocení: 77x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 33
Registrován: 11 črc 2020 10:07

Příspěvek od Pilsnerman » 19 lis 2023 13:51

Darkwev píše:
19 lis 2023 13:11
VesmirnaEvicka z Lysé nad Labem aneb Pervers_Brunette z Prahy 2.....bohužel jsem u této slečny byl nebyla moc hezká ale byla milá. Nechal jsem se přemluvit na sex bez a myslím že toho budu litovat už zbytek života. Začal jsem mít po určité době zdravotní komplikace před pár dny přišli výsledky z vyšetření.....slečně moc děkuji za zničení celého života a doufám že po tom co jsem ji informoval již konečně přestane se svou činností. xxx28
2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 19 lis 2023 14:27

Darkwev píše:
19 lis 2023 13:11
VesmirnaEvicka z Lysé nad Labem aneb Pervers_Brunette z Prahy 2.....bohužel jsem u této slečny byl nebyla moc hezká ale byla milá. Nechal jsem se přemluvit na sex bez a myslím že toho budu litovat už zbytek života. Začal jsem mít po určité době zdravotní komplikace před pár dny přišli výsledky z vyšetření.....slečně moc děkuji za zničení celého života a doufám že po tom co jsem ji informoval již konečně přestane se svou činností. xxx28
A čímpak ti ten život zničila? Pokud je to co píšeš pravda (mám o tom celkem dost pochybností) tak buď konkrétnější, takhle to celé zní spíš jak konkurenční boj a nebo snaha na někoho házet špínu.

Jinak za následky šukání bez gumy si můžeš sám, pokud ti není 5 tak určitě znáš potenciální rizika takového rozhodnutí.
4 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 3924x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1718
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 19 lis 2023 14:33

crafter1 píše:Lusinda12. Byl s ní někdo?Byla v Praze před měsícem,pak kolem Nymburka,teď v Hořovicích.Údajně je z Plzně. Divně komunikuje...
Darkwev píše:
19 lis 2023 13:11
VesmirnaEvicka z Lysé nad Labem aneb Pervers_Brunette z Prahy 2.....bohužel jsem u této slečny byl nebyla moc hezká ale byla milá.
Nechal jsem se přemluvit na sex bez a myslím že toho budu litovat už zbytek života. Začal jsem mít po určité době zdravotní komplikace před pár dny přišli výsledky z vyšetření.....slečně moc děkuji za zničení celého života a doufám že po tom co jsem ji informoval již konečně přestane se svou činností. xxx28
Darkwev , crafter1
zkuste psát trochu přehledněji, strukturovaně. xxx22

https://www.amateri.com/cs/lide/search?search=Lusinda12
Lusinda12 na amaterech píše:Zenuzku která by to semnou myslela vážně
xxx53

https://www.amateri.com/cs/lide/2980930 ... s_Brunette
Končím! Z důvodu zavažných zdravotnich komplikaci jsem nucena pozastavit svou činnost.
Pilsnerman už její ukončení kariéry screenshotem dal.

Darkwev , opět - jen IMHO:
jednak pominu, že vypadá na fotce děsně... ale jít se společnicí, co nabídne placený sex BEZ xxx53 xxx53 ...
nechápu.
P.S. kolop12 mně předběhl. xxx51

Uživatelský avatar
pornonornik
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1428x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 677
Registrován: 18 pro 2021 08:29
Bydliště: v Pičíně

Příspěvek od pornonornik » 23 led 2024 12:52

Nedělejte ze sebe idioty ! !

xxx28

https://dobryprivat.cz/divka/eva-10/

773 064 716 – „dívka“ Eva aka Roxi aka Linda aka... (45-55 let) přes 10 let šukala za 1200 / h. xxx07

773 054 716 – její velmi kontroverzní „dcerka“ Eliška ještě během covidu šukala za 1500 / h. xxx07

https://dobryprivat.cz/divka/eliska-2/

(čím byla dražší, tím prý byla horší!!!)


xxx28
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Amatérka za prachy = nízkonákladová šlapka !

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 3924x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1718
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 23 led 2024 13:29

pornonornik píše:
23 led 2024 12:52
Nedělejte ze sebe idioty ! !
xxx28
https://dobryprivat.cz/divka/eva-10/
773 064 716 – „dívka“ Eva aka Roxi aka Linda aka... (45-55 let) přes 10 let šukala za 1200 / h. xxx07

773 054 716 – její velmi kontroverzní „dcerka“ Eliška ještě během covidu šukala za 1500 / h. xxx07
https://dobryprivat.cz/divka/eliska-2/
(čím byla dražší, tím prý byla horší!!!)
Ta „dcerka“ Eliška občas byla v Brně na Radnické, prý 34 let, 1500 / 30 minut
KH Eliška.jpg
od x24xx » pon 2. říj 2023
... Radnická ani místní (většinou) pendlerky nevzbuzují velké nadšení. Eliška v telefonu zněla celkem dobře a bezesporu česky, a tak jsem to riskl.
V domluvený čas mě bez prodlevy pustila dovnitř a navigovala do 3. patra. Přivítala mě v takových černých domácích minišatech a já musel konstatovat, že věk (cca 30) i postava (štíhlá, menší prsa) odpovídají.
Co však její fotky neprozradí, jsou poměrně četná tetování, na rukou a a na nohou, i jedno velké na zádech.

Eliška mi na první dojem přišla taková ráznější a odměřenější, tušil jsem průšvih. Atmosféra zkrátka nic moc, zdálo se, že jsme si nesedli. První číslo tomu odpovídalo, byla to taková ta jízda naprázdno, která ani jednoho z nás moc nebavila. Postupně jsem spíš ochaboval než naopak..
xxx57
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět

Zpět na „Střední Čechy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů