Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Itsatrap
Přidavač
Celkem hodnocení: 483x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 160
Registrován: 09 srp 2017 12:14

Re: Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Příspěvek od Itsatrap » 28 úno 2021 22:39

Jo, jako doba je fakt bídná na tohle.

Podívám se na Instagram:

První co mi to nabídne, ani to nezná moje zájmy a jsou to tyhle rusky a další holčinky, kteří se jen špulí před foťákem v malém topu.
Desetitisíce sledujících a nejhorší jsou ty komentáře. Takových ubožáku, honičů atd. kteří tam jen slintají a skládají jim básně a bůhví co všechno, jen aby si ta holka jich všimla.

"Ježiš ona je tak krásná, pro tu bych udělal všechno.. Ale ta si o mě neopře ani kolo, tak ji raději vysolím balík, koupím předražený cetky a pak si mě možná bude vážit" a ona co? NIKDY. Takhle Tě ženská nikdy nezačne obdivovat, natož si Tě vůbec vážit.

Já být baba, tak dělám totálně ale totálně to samé. Tihle slintači mi prostě vydělají na slušné živobytí a život celkově.
A budou tě podporovat dál, stačí jen obden hodit fotky v jiný podprdě. Takže vlastně to těmhle ženským nemůžeš mít za zlé, protože jen využívají hloupost druhých, kterým to očividně nedochází a asi ani netankuje.

Díky Covidu jsem se podíval na portal, jako jsou amatéři... A světe div se. Tam je to ještě horší. Moje představa o chlapech se už vytratila úplně.
Teď je to jen samej sráč, kterej se prosí o pozornost a když to nejde svoji osobností, začne přeplácet " holka na oral v autě - 3000,- Kč"

A já bych blil.

Neházím do jednoto pytle všechny.. ani chlapy, ani ženy.. ale ve většině případů to tak je. Jak se kdo chová, je vždy odrazem toho druhého.
A za tyhle předražený holky, které se tu teď vyrojily jak mouchy z výkalu, si mohou chlapi sami.
9 Obrázek

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 01 bře 2021 06:50

Tady je stejně prdel,proto sem rád chodím..... XXX36
2 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 01 bře 2021 06:54

holanďan123 píše:
28 úno 2021 01:46
No, vzhledem k tomu, že dělám s autama denně, tak mi věř, že o tom opravdu hodně vím, tak Ti zcela určitě řeknu, že ten model 2016 beru všema deseti. Ono prostě pojedete daleko líp:-)
No jestli s autama opravdu děláš denně,tak bys měl sáhnout víc zpátky (u BMW),než do roku 2016. Tahdy byla BMW ještě auta pro řidiče,nikoliv pouze předražený nástroj na zvýšení ego faktoru. Soudruzi od vrtulí se nevydali úplně správnou cestou a co si budeme povídat,ta kvalita jde taky pořád dolů. Typický příklad předražený zlatokopky/auta. xx25
Samo se nechci dotknout kocoura,jestli to BMW v třílitrovým benzínu nebyla jen nadsázka. XXX36
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 01 bře 2021 07:21

Plevka píše:
28 úno 2021 14:32
Asi se s podobnými nařčeními setkáváš často - takhle profi nic neříkající manipulativní odpověď, kterou vse zahrajes do autu a zároveň prejdes do protiútoku, by snad nevymyslel ani Babišův PR tým. Zajímavý je, že podobným talentem disponuje i další místní hvězda pan Hank56. Rozbor toho tvého vytříbeného humoru dělat nebudu, to jsi mě odhadl dobře. Kde v sobě beru tu drzost nařknout krále pribarvenych story z toho, že se chová jako idiot? Ja jsem zase takovej nezistnej dobrák, ze rád posvítím na cestu hlupákům brodícím se bažinou, kterým pýcha zatemnila mozek. Já jsem ten, který za nimi sestoupí z nebes a září svého trojzubce jim posvítí na cestu, kde roste samé jarní kvítí. #delamtotakdlouhoanezistne
Hank si sice musi obcas mentalne ulevit tim ze nekoho nekompromisne zmasti za recky - protoze si mysli ze to umi nejlepe (treba prave na zlatokopky) ale sem rad ze to je obcas a ze si tim kompenzuje mindraky - no tak je svuj xxx17 Precijen i on me dokaze pobavit XXX36

Do Kocoura slapes zbytecne - preci bez nadhledu a nadsazky nejde v klidu zit natoz tady neco cist. Nemas ten trojzubec zarazenej v prdeli, zkus si ho vyndat sam tady to za tebe nikdo neudela. xxx45

Dekuji hosi moderatorsky za tohle forum xxx51
Uz je na case poslat vam nejaky mergle misto dekovani XXX36
1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 01 bře 2021 07:46

Butcher píše:
01 bře 2021 06:54
holanďan123 píše:
28 úno 2021 01:46
No, vzhledem k tomu, že dělám s autama denně, tak mi věř, že o tom opravdu hodně vím, tak Ti zcela určitě řeknu, že ten model 2016 beru všema deseti. Ono prostě pojedete daleko líp:-)
No jestli s autama opravdu děláš denně,tak bys měl sáhnout víc zpátky (u BMW),než do roku 2016. Tahdy byla BMW ještě auta pro řidiče,nikoliv pouze předražený nástroj na zvýšení ego faktoru. Soudruzi od vrtulí se nevydali úplně správnou cestou a co si budeme povídat,ta kvalita jde taky pořád dolů. Typický příklad předražený zlatokopky/auta. xx25
Samo se nechci dotknout kocoura,jestli to BMW v třílitrovým benzínu nebyla jen nadsázka. XXX36
Byla xxx17
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 01 bře 2021 09:14

ko_cour píše:
01 bře 2021 07:46
Byla xxx17
Děkuju za info,trošku mě ta představa děsila,tohle je flotila pastevců. XXX36
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

hokejfan
Přidavač
Celkem hodnocení: 564x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12 dub 2017 18:35

Příspěvek od hokejfan » 01 bře 2021 09:22

Však ho bude mít, až si ho koupí i s pastevcem ze sprcháče xx08
4 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 01 bře 2021 11:04

jan_malek píše:
28 úno 2021 21:50
....
hele to bavo je ve spouste veci aspon objektivne lepsi ne ty levnejsi auta, ale tyhle stetky nejsou a to je ten problem... Neco jako takovy ty predrazeny sluchatka pro idioty - beats by dr. neco - zvuk zle prumernej, cena nasobna... Jen logo.

Ono je to taky tim, ze hodne lidi nem zadny zivot, zadny obsah a nahrazuji to vecma - cim drazsi, tim vic clovek, aby te podobni kokoti respektovali, musis mit znackovej vohoz a tak. A tady jsi prave pan, protoze mas na luxusni stetku, co je proste luxusni. A kdyz to pises sem, tak se chlubis...
Itsatrap píše:
28 úno 2021 22:39
Jo, jako doba je fakt bídná na tohle.

Podívám se na Instagram:

První co mi to nabídne, ani to nezná moje zájmy a jsou to tyhle rusky a další holčinky, kteří se jen špulí před foťákem v malém topu.
Desetitisíce sledujících a nejhorší jsou ty komentáře. Takových ubožáku, honičů atd. kteří tam jen slintají a skládají jim básně a bůhví co všechno, jen aby si ta holka jich všimla.

"Ježiš ona je tak krásná, pro tu bych udělal všechno.. Ale ta si o mě neopře ani kolo, tak ji raději vysolím balík, koupím předražený cetky a pak si mě možná bude vážit" a ona co? NIKDY. Takhle Tě ženská nikdy nezačne obdivovat, natož si Tě vůbec vážit.

Já být baba, tak dělám totálně ale totálně to samé. Tihle slintači mi prostě vydělají na slušné živobytí a život celkově.
A budou tě podporovat dál, stačí jen obden hodit fotky v jiný podprdě. Takže vlastně to těmhle ženským nemůžeš mít za zlé, protože jen využívají hloupost druhých, kterým to očividně nedochází a asi ani netankuje.

Díky Covidu jsem se podíval na portal, jako jsou amatéři... A světe div se. Tam je to ještě horší. Moje představa o chlapech se už vytratila úplně.
Teď je to jen samej sráč, kterej se prosí o pozornost a když to nejde svoji osobností, začne přeplácet " holka na oral v autě - 3000,- Kč"

A já bych blil.

Neházím do jednoto pytle všechny.. ani chlapy, ani ženy.. ale ve většině případů to tak je. Jak se kdo chová, je vždy odrazem toho druhého.
A za tyhle předražený holky, které se tu teď vyrojily jak mouchy z výkalu, si mohou chlapi sami.

Excelentní příspěvky pánové, jsem rád že tu stále ještě jsou i kolegové, kteří maj všech pět pohromadě.

Ještě k tomu chlubení se tím, že někdo má prachy na to, aby si zaplatil drahou štětku. Podlě mě je to jasnej signál hlubokýho mindráku a obecně základního životního pocitu méněcennosti.
Znám norníky, kteří jsou na tom finančně tak, že by si pravidelně mohli kupovat celé priváty místo jednotlivých holek, a nikdy jsem od nich neslyšel ani v náznaku nějaké chlubení co všechno si můžou dovolit, a to ani v osobním komunikaci, natož veřejně na skle fora.
Vyrovnanost a zdravý sebevědomí tady jde ruku v ruce se skromností a normálností v tom nejlepším slova smyslu.
6 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 01 bře 2021 13:07

hank36 píše:
01 bře 2021 11:04

Vyrovnanost a zdravý sebevědomí tady jde ruku v ruce se skromností a normálností v tom nejlepším slova smyslu.
Jen tak dál Hanku,rád s tebou v tomto názoru naprosto souhlasím. xxx63
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 01 bře 2021 13:08

jan_malek píše:
28 úno 2021 21:50
holanďan123 píše:
28 úno 2021 21:34
Tyhle drahý holky a celá ta mašinerije, která je řídí je totiž úplně dokonalý obrázek současné společnosti, která jen absolutně dokonalým způsobem cílí na to, že lidem nabízí "něco exkluzivního". A světe div se, ono to funguje. A je to úplně krásné rovnítko s tím BMW, protože to auto není v ničem lepší, ale světe div se, ono se to prodává a stejně jako se to dobře prodává, tak se to stejně sere.

A tak je to i s těmahle holkama. Ona ji nezaplatil za lepší sex. On ji zaplatil za pocit lepšího sexu a že dostal něco víc, než by dostal od jiné. A to je přesně ta chyba a to je ten blahobyt současné společnosti.
hele to bavo je ve spouste veci aspon objektivne lepsi ne ty levnejsi auta, ale tyhle stetky nejsou a to je ten problem... Neco jako takovy ty predrazeny sluchatka pro idioty - beats by dr. neco - zvuk zle prumernej, cena nasobna... Jen logo.

Ono je to taky tim, ze hodne lidi nem zadny zivot, zadny obsah a nahrazuji to vecma - cim drazsi, tim vic clovek, aby te podobni kokoti respektovali, musis mit znackovej vohoz a tak. A tady jsi prave pan, protoze mas na luxusni stetku, co je proste luxusni. A kdyz to pises sem, tak se chlubis...
No já to s tím bavorákem vidím opravdu jinak. Jak napsal butcher, tak nejlepší byly ještě starší. A je to pravda, já tu 2016 dal do vínku je proto, že s tím tady začal recenzent dané slečny.

To máš pravdu, zjednodušeně se tomu říká snobáctví. Jasně, že tihle lidé nemají žádný život, protože všechno mají a neví, jak s tím naložit, jsou znudění a mají pocit, že musí mít pořád něco nového a pak zjistí, že je vlastně nic nebaví. Ale jelikož se pohybují v okruhu stejně smýšlejících lidí, tak mnohdy musí, protože by jinak byli společensky vyoutovaní......
1 Obrázek

Plevka
Geysir
Celkem hodnocení: 336x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 49
Registrován: 18 srp 2020 15:36

Příspěvek od Plevka » 01 bře 2021 14:06

Embrio: jdeš na to moc dobře, ještě kousek a budeš v kocourově prdeli úplně celej. Tohle se tu velmi oceňuje. Jak popisoval Hank56, tohle je autoritářsky vedeny web bojující za určité dělnické ideály. Funguje to tu stejně, jako v jakémkoli jiném totalitním režimu – základem je loajalita k vůdci a stranickým ideálům. Tohle jsi pochopil skvěle, třeba z tebe jednou bude příkladný svazák level jan_malek
3 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 01 bře 2021 15:56

Proč sem Plevko dáváš tajně pořízenou fotku ze soukromé oslavy 56. narozenin Hank36?!
11 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 01 bře 2021 21:15

Plevka Uz chapu - ty si ten typ nezistneho, dobreho a rovneho tejpeka na kterym by se mohla kalibrovat vodovaha xxx17
1 Obrázek

Uživatelský avatar
kozomilf
Začátečník
Celkem hodnocení: 186x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 25
Registrován: 06 zář 2020 13:14

Příspěvek od kozomilf » 02 bře 2021 01:22

Itsatrap píše:
28 úno 2021 11:14
1) Airbnb je levný, proto si zaplatím kurvu za 5500,- ale hlavně musím zmínit, že krátkodobé pronájmy jsou levné... fór number one pro začátek dobrej xx16 jako nechápu to.. když se neostýchám dát takovou dardu za necelou hodinu rusce, tak asi pronájem řešit nemusíš ne? Bohatej študáků..
Pronájem jestli řeším/neřeším.. pointa toho celého backstory bylo dat kontext, jak jsem se k takové situaci dostal, že platim za společnici takovou dardu.. Kdyby jsi četl pozorně, tak airbnb jsem vzal především kvůli tomu, že jsme chtěli dát nějakou akci po zkouškách a bohužel jelikož je všechno už dlouhodobě zavřeny včetně klubu a baru, tak nás napadla tahle varianta.. ne kvůli tomu, že ceny airbnb jsou levné.. to už bylo jenom plus, který jsem zmínil jen tak jako FYI..
Mluv za sebe, já stále nosím klasické hodinky, protože je mám prostě rád a nejsem fanda smart watch atd. Navíc pochybuji, že lidi, kteří už nějaký pátek žijí a něco s v životě zažili, tak jsou ti, kteří popisuješ.... latest a greatest...
Nemluvím za sebe, ani za tebe, ani za konkrétního spotřebitele.. mluvím o běžných spotřebitelských zvyklostí/trendech v dnešní době..
Hele ty sis tu šlapku taky vzal zadarmo? Ne... 5500 + taxi... tak proč sem cpeš to BMW zadara?
BMW jsem "cpal" k příkladu, že za normalních okolností je v lidské natuře si vzít to co je nejnovější.. a když by se nekoukalo na cenu tj. zadarmo, tak si běžný člověk vezme to co je nejnovější..
3) recenze... bez informací.. totálně k hovnu... co je v té ceně? Kouřila tě bez? Mohl si mít anál? Vycákat ji držku? Nemáš tam nic. jen že to je GFE... wow.. budu dnes platit za GFE takovou nehoráznou sumu :)
Uznávám, není dostatečná. Omlouvám se, má chyba. V ceně byl orál bez, anál, neomezené množství vyvrcholení, sperma kamkoliv i do pusy ale nepolyká.. to GFE jsem highlightoval kvůli tomu, že jsem takový přístup ještě nezažil.
“Mr. Finch, are you trying to seduce me?“ - stifler's mom

Uživatelský avatar
kozomilf
Začátečník
Celkem hodnocení: 186x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 25
Registrován: 06 zář 2020 13:14

Příspěvek od kozomilf » 02 bře 2021 02:48

jaidon.haygen píše:
28 úno 2021 13:22

V první řadě, bych ti chtěl upřímně poděkovat za konstruktivní kritiku/oponenci na můj pohled na věc, bez toho aniž bys mě musel osobně urážet.
které v drtivé většině mají nastavenou vyšší sazby bez jakékoliv přidané hodnoty,
Pokud se bavíme čistě jenom o softwaru společnice, tj. o jejím přístupu, chováním, sexualních dovednostech a zkušenostec, tak souhlasím s tebou na 100%. ALE! Pokud se bavíme o hardwaru, tak je to trošku jinak.. Jejich přidaná hodnota tvkí především v jejich vzhledu nic víc.. většina těchto společnic, co vypadají skoro jako modelky z instagramu/magazínu se nabízí ve vyšším cenovém indexu než ideálních 1500/h. Tuďiž pro ty co preferuji především vzhled tohot typu "krásy" si bohužel musí připlatit..
že jsi dost naivní abys za větší riziko mizerného zážitku platil víc
Já jsem v tomhle daném případě platil hlavně za hardware než za software. Jestli je to chyba? Ano nejspíš je z morálního a ekonomického hlediska.. ale pokud se mi dana slečna fakt líbí a chci ji, tak co mám dělat? Neuspokojit moji potřebu/preferenci jenom kvůli tomu, že je cena vyšší? ..
Pokoušet se vysvětlovat nadstřelené ceny v takto pokřiveném trhu je dobré tak leda pro udržení vlastní iluze, že jsi zaplatil "adekvátní" cenu
Prosím o vysvětlení jak jsi přišel na závěr, že si vytvařím iluzi, že jsem zaplatil "adekvátní" cenu..
Nechtěně vtipné inzeráty" ťapin, Tobě snad připadá, že mají nějaké ponětí o reálné tržní ceně a tomu uzpůsobí služby?
Co pro tebe znamená "realná tržní cena"? Nemyslíš náhodou spíš "průměrnou tržní cenu"?
Tady opět stavíš na domněnce, že se produkty liší v závislosti na své ceně. Jistě, pokud to vezmeš ad absurdum, tak iphone s jablkem vzadu má podstatně větší hodnotu než by měl iphone bez jablka v zadu. To ale není proto, že se jedná o "lepší" produkt s vyšší užitnou hodnotou, ale proto, že se najde dostatek zákazníků bez soudnosti... Tím, že si naivně myslíš, že za vyšší cenu kupuješ jiný produkt než co dostaneš za 1500/hod
Termín "lepší" u produktu je irelevantní, jelikož u produktu je hlavní tzv. hodnota vnímana zákazníkem, což iPhone přinaší pravděpodobně nejvyšší hodnotu na trhu. Mnoho lidi jsou štastnými jenom tím, že vlastní iPhone a dostávají z toho vlastnictví pocit luxusu. To že je to absurdní a hloupý nechme stranou. Jsem si toho vědom. Nicméně to tak funguje a lidé v něm našli daleko vyšší užitnou hodnotu než u "lepší" konkurence. To samé v mém případě s ruskou či s moji slabinou pro milfky, za který jsem tu byl osočovaný jak za takové společnice můžu platit.. Jenomže já jsem tu užitnou hodnotu u té rusky/milfky našel.
Takže ano, kurvíš ceny tím, že nejsi dostatečně racionální spotřebitel, abys zohledni vyšší míru rizika při transakci, i tím, že inspiruješ další zákazníky v podobném segmentu jako já, k podobným transakcím. Vzhledem k tomu, jak věci jsou je racionální dotyčné nabídnout NIŽŠÍ sumu než běžných 1500...
Tady s tvoji analogii zcela souhlasím xx25
1 Obrázek
“Mr. Finch, are you trying to seduce me?“ - stifler's mom

Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1264x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 462
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Příspěvek od _pyskomil_ » 02 bře 2021 13:19

Plevka píše:
01 bře 2021 14:06
Embrio: jdeš na to moc dobře, ještě kousek a budeš v kocourově prdeli úplně celej. Tohle se tu velmi oceňuje. Jak popisoval Hank56, tohle je autoritářsky vedeny web bojující za určité dělnické ideály. Funguje to tu stejně, jako v jakémkoli jiném totalitním režimu – základem je loajalita k vůdci a stranickým ideálům. Tohle jsi pochopil skvěle, třeba z tebe jednou bude příkladný svazák level jan_malek
Plevko, je na čase, abys šel zase nějakou svlečnu naučit squirtovat, protože to ti jde asi líp, než tohle filosofování tady. I když, upřímně, když jim vší plevkosilou a prstokladem virtuósa ženských vagín tlačíš na močák, tak tě holky radši pokropí, aby měly klid. Piece! xxx51
1 Obrázek 2 Obrázek

Uživatelský avatar
jaidon.haygen
Začátečník
Celkem hodnocení: 194x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 led 2020 08:48

Příspěvek od jaidon.haygen » 02 bře 2021 14:28

kozomilf píše:
02 bře 2021 02:48
Jejich přidaná hodnota tvkí především v jejich vzhledu nic víc.. většina těchto společnic, co vypadají skoro jako modelky z instagramu/magazínu se nabízí ve vyšším cenovém indexu než ideálních 1500/h. Tuďiž pro ty co preferuji především vzhled tohot typu "krásy" si bohužel musí připlatit..
Myslet znamená ... vědět

Zkus prosím brát vážně rozdíl mezí tím, co víš, a tím, co si myslíš.
Já samozřejmě nemůžu vědět, zda jsi již vytopil tolik Rusek jako je tu recenzí na normální holky. Pokud ano, tak v pořádku.
Pokud ale podle vyretušovaných fotek v inzerci a popisku psaného pastevcem usuzuješ na reálný vzhled dotyčné, tak jsi nepoučitelný a budeš se asi muset spálit sám.

Objednáváš importovanou holku bez recenze na escort. Jak můžeš vědět, že z auta nevystoupí nějaká báryšňa i s pastevcem?
Nepopírám, že Tvůj zážitek můžeš hodnotit pozitivně. Každý jsme slyšeli o tom jednom dědovi, který od 15 let kouřil krabičku cigaret denně, dožil se 90 let a rakovinu nedostal. Můžeš z tohoto anekdotického příkladu usoudit, že kouření zdraví neškodí? Těžko.

Holek s postavou modelky je samozřejmě málo. Troufám si ale tvrdit, že pravděpodobnost, že na ni narazíš na normálním privátu je vyšší než u daných Rusek právě kvůli velké šanci, že půjde o ojeb. Krom toho, jakmile dotyčná nemá HW i SW v pořádku, zážitek nebude stát za nic, viz např.:viewtopic.php?p=32224#p32224 (nenech se zmást tím, že tapky.svetaci.info neberou v potaz mé hodnocení )


Jak moc je příliš?

Normální norník akceptuje cenu 1500/hod. a může přestat číst. xxx63

Co pro tebe znamená "realná tržní cena"?
Můžeš vytopit holku za 5k a v klidu v noci spát, protože šlo o modelku a tvé potřeby byly uspokojeny . To, že jinému dá za 1500, protože se mu nezdálo platit tolik nějaké pochybné Rusce, sice Tvému zážitku nic neubírá, ale udržet iluzi luxusní spotřeby už nebude tak snadné (blažená nevědomost, vím). Najednou Ti cena může připadat neodpovídající, ale až po transakci. Jak to? Během transakce jsi neměl dostatek informací.

Reálná tržní cena je to, kolik jsou norníci ochotni nabídnout na ideálním trhu, kde ťapiny inzerují s fotkami bez retuší, s obličejem, a včetně výsledků psychometrie, kde hodnotíš submisivitu atp., a to ještě v případě, že noření bude vnímáno jako normální koníček jako golf nebo cokoliv jiného. xxx86
Jinými slovy, zcela nereálné.

U produktu je hlavní tzv. hodnota vnímana zákazníkem, [...] To samé v mém případě s ruskou či s moji slabinou pro milfky, za který jsem tu byl osočovaný jak za takové společnice můžu platit.. Jenomže já jsem tu užitnou hodnotu u té rusky/milfky našel.
Právě proto je nutné se ptát, co dělat, aby se ta VNÍMANÁ hodnota blížila tržní a brala v potaz víc než jen momentální tlak v kalhotách.

Nejlepší heuristika, o které vím, je vycházet ze zákona klesajícího mezního užitku (the law of diminishing return). Na základě existujících recenzí se dá říct, že můžeš mít "zážitek na celý život" i za méně než 1500/hod. téměř bez ohledu na subjektivní preference (velké množství recenzí odráží rozdílnost preferencí v nornické populaci). I hraniční případy jako Dr. Filth si přijdou na své...

Pokud máš lepší model, tak si o tom v offtopicu rád přečtu xxx23
4 Obrázek 6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

klin69
Přidavač
Celkem hodnocení: 183x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 126
Registrován: 21 čer 2019 20:03

Příspěvek od klin69 » 02 bře 2021 16:23

jaidon.haygen píše:
02 bře 2021 14:28
kozomilf píše:
02 bře 2021 02:48
Jejich přidaná hodnota tvkí především v jejich vzhledu nic víc.. většina těchto společnic, co vypadají skoro jako modelky z instagramu/magazínu se nabízí ve vyšším cenovém indexu než ideálních 1500/h. Tuďiž pro ty co preferuji především vzhled tohot typu "krásy" si bohužel musí připlatit..
Myslet znamená ... vědět

Zkus prosím brát vážně rozdíl mezí tím, co víš, a tím, co si myslíš.
Já samozřejmě nemůžu vědět, zda jsi již vytopil tolik Rusek jako je tu recenzí na normální holky. Pokud ano, tak v pořádku.
Pokud ale podle vyretušovaných fotek v inzerci a popisku psaného pastevcem usuzuješ na reálný vzhled dotyčné, tak jsi nepoučitelný a budeš se asi muset spálit sám.

Objednáváš importovanou holku bez recenze na escort. Jak můžeš vědět, že z auta nevystoupí nějaká báryšňa i s pastevcem?
Nepopírám, že Tvůj zážitek můžeš hodnotit pozitivně. Každý jsme slyšeli o tom jednom dědovi, který od 15 let kouřil krabičku cigaret denně, dožil se 90 let a rakovinu nedostal. Můžeš z tohoto anekdotického příkladu usoudit, že kouření zdraví neškodí? Těžko.

Holek s postavou modelky je samozřejmě málo. Troufám si ale tvrdit, že pravděpodobnost, že na ni narazíš na normálním privátu je vyšší než u daných Rusek právě kvůli velké šanci, že půjde o ojeb. Krom toho, jakmile dotyčná nemá HW i SW v pořádku, zážitek nebude stát za nic, viz např.:viewtopic.php?p=32224#p32224 (nenech se zmást tím, že tapky.svetaci.info neberou v potaz mé hodnocení )


Jak moc je příliš?

Normální norník akceptuje cenu 1500/hod. a může přestat číst. xxx63

Co pro tebe znamená "realná tržní cena"?
Můžeš vytopit holku za 5k a v klidu v noci spát, protože šlo o modelku a tvé potřeby byly uspokojeny . To, že jinému dá za 1500, protože se mu nezdálo platit tolik nějaké pochybné Rusce, sice Tvému zážitku nic neubírá, ale udržet iluzi luxusní spotřeby už nebude tak snadné (blažená nevědomost, vím). Najednou Ti cena může připadat neodpovídající, ale až po transakci. Jak to? Během transakce jsi neměl dostatek informací.

Reálná tržní cena je to, kolik jsou norníci ochotni nabídnout na ideálním trhu, kde ťapiny inzerují s fotkami bez retuší, s obličejem, a včetně výsledků psychometrie, kde hodnotíš submisivitu atp., a to ještě v případě, že noření bude vnímáno jako normální koníček jako golf nebo cokoliv jiného. xxx86
Jinými slovy, zcela nereálné.

U produktu je hlavní tzv. hodnota vnímana zákazníkem, [...] To samé v mém případě s ruskou či s moji slabinou pro milfky, za který jsem tu byl osočovaný jak za takové společnice můžu platit.. Jenomže já jsem tu užitnou hodnotu u té rusky/milfky našel.
Právě proto je nutné se ptát, co dělat, aby se ta VNÍMANÁ hodnota blížila tržní a brala v potaz víc než jen momentální tlak v kalhotách.

Nejlepší heuristika, o které vím, je vycházet ze zákona klesajícího mezního užitku (the law of diminishing return). Na základě existujících recenzí se dá říct, že můžeš mít "zážitek na celý život" i za méně než 1500/hod. téměř bez ohledu na subjektivní preference (velké množství recenzí odráží rozdílnost preferencí v nornické populaci). I hraniční případy jako Dr. Filth si přijdou na své...

Pokud máš lepší model, tak si o tom v offtopicu rád přečtu xxx23
Sponsored by KPMG!!!
3 Obrázek

Uživatelský avatar
kozomilf
Začátečník
Celkem hodnocení: 186x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 25
Registrován: 06 zář 2020 13:14

Příspěvek od kozomilf » 03 bře 2021 03:25

Mazlíček Lenka - Pražského povstání

https://www.sex.cz/918834?Order=BreD&S= ... 1145069908
603 173 463
Screen Shot 2021-03-03 at 3.16.20 AM.png
Cena: 1200 pul. hodiny, 1800/hodina, příplatek 500 za orál bez.

"Jsem velice přátelská a mazlivá"

Intro/domluva: Za lenkou jsem šel primárně, kvůli recenzi "Óda na orál" od Butchera a Jirky Sirky. Domluva v pohodě. Přes telefon tedy ještě zněla "přátelsky a mile" jak uvádí ve svém inzerátu XXX36

První dojem: Lenka je hezká holka v obličeji s hezkým úsměvem a milým hlasem. BBW tu tedy souhlasí. Inzerovaný věk taky sedí. Domlouvám tedy půl hodiny s orálem bez.

Akce či spíš neakce: Jestliže se Lenka na první pohled usmívala a zdála se jako milá holka, tak to byla jen pouhá iluze, jelikož v mém případě tahle Lenka nebyla přítomná již od první minuty co jsem si lehnul na postel.. Lence se absolutně do ničeho nechtělo a celou tu dobu byla pasivně agresivní.. ne(akce) začala tak, že si mě jen trapně pozorovala mezitím co mě "masírovala".. po nějaké chvílí, kdy se nic nikam neposouvalo ji dávám najevo aby si ho dala do pusy, načež dostávám asi 10 sekundový chladný výraz??.. Ve chvílí kdy jsem chtěl říct co se děje, tak přeci jenom tedy začíná.. noo abych nebyl jen tak negativní, tak musím potvrdit, že kouří fakt dost dobře.. Bohužel jsem si ten oral ale nemohl plně užít kvůli tomu neustálému pozastavování.. Orál totiž probíhal stylem, že mě kouřila 20-30 sekund následně si dala minutovou pauzu kdy mě jen tak pozorovala a přihonívala, a takhle furt dokola.. po nějaké chvílí ji slušně prosím aby nezastavovala.. noo a tady nastal největší kamen úrazu. Lenka začala být extra nepříjemná, že co si to dovoluji s ní takhle zacházet, že to je jenom člověk a že si potřebuje odpočinout??!! Načež mě začíná bombardovat moralizacemi, že to, že jsem ji zaplatil mi nedává právo ji diktovat co má dělat..

V tuhle chvílí jsem se nestačil divit co se to děje.. chvílí jsem jen tak nechápavě zíral do jaké situace jsem se to dostal.. načež si říkám v hlavě, že bude lepší když prostě odejdu.. bohužel mě má naivita a Lenky pasivní agresivní přístup předstihnul, když navrhuje jestli nedáme sex.. Samozřejmě já blbec souhlasím, s naivní myšlenkou, že to bylo jen nějaké blbé nedorozumění.. No nebylo.. Lenka pokračovala ve svém tj. do ničeho se ji nějak nechtělo a na všechno měla nějaké připomínky.. třešničkou na dortu bylo, když si sama pro sebe nahlas řekla "ať už je konec".. čímž mi zabila poslední kapku nadrženosti co jsem měl v sobě a já přestávám bez vyvrcholení...

Po ne(akci): Se Lence magicky mění nálada a sděluje mi, že ji je "líto" že se to nepovedlo.. čímž mě opravdu už nasrala, takže ji říkám ať mi okamžitě dá peníze zpátky.. Lenka odmítá vracet peníze s argumentem, že přeci nemůže za to, že jsem se neudělal.. že to je má chyba??? Ještě k tomu si pak začala sama pro sebe říkat něco ve stylu "vy prasata nevděčný, co si o sobě myslíte, že si tu budete furt diktovat co chcete.. já vám dám že jsem Váš otrok"

Shrnutí: Buďto jsem Lence těžce nesednul, nebo mě extrémně vytrolila. Opravdu nevím co tohle mělo všechno znamenat.. Jestli je to nějaká její odezva, když se ji někdo nezalíbí.. Tak či tak, za mě Lenku určitě nemůžu doporučit xxx28

Zdravím kolegy
1 Obrázek 3 Obrázek 7 Obrázek 4 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Mr. Finch, are you trying to seduce me?“ - stifler's mom

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 03 bře 2021 05:42

kozomilf píše:
03 bře 2021 03:25
Mazlíček Lenka - Pražského povstání

https://www.sex.cz/918834?Order=BreD&S= ... 1145069908

Po ne(akci): Se Lence magicky mění nálada a sděluje mi, že ji je "líto" že se to nepovedlo.. čímž mě opravdu už nasrala, takže ji říkám ať mi okamžitě dá peníze zpátky.. Lenka odmítá vracet peníze s argumentem, že přeci nemůže za to, že jsem se neudělal.. že to je má chyba??? Ještě k tomu si pak začala sama pro sebe říkat něco ve stylu "vy prasata nevděčný, co si o sobě myslíte, že si tu budete furt diktovat co chcete.. já vám dám že jsem Váš otrok"

Shrnutí: Buďto jsem Lence těžce nesednul, nebo mě extrémně vytrolila. Opravdu nevím co tohle mělo všechno znamenat.. Jestli je to nějaká její odezva, když se ji někdo nezalíbí.. Tak či tak, za mě Lenku určitě nemůžu doporučit xxx28
Tak to mě mrzí,že to nevyšlo. Ta holka má mentálně svůj svět a zřejmě se v tu chvíli pohybovala v krajině za zrcadlem,nebo ji to prostě semlelo. Není první,ani poslední,bohužel. xxx46
1 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], mart222 a 278 hostů