Recenze 2021

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jirka Sirka
Štukatér
Celkem hodnocení: 1627x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 457
Registrován: 06 črc 2017 09:37

Re: Recenze 2021

Příspěvek od Jirka Sirka » 08 úno 2021 00:30

Nedostižná Gabriela (Annonce)
731 862 979 (WA)
https://tapky.svetaci.info/divky/208-ga ... 31-862-979
1500/h

V Annonci se objevil inzerát na nedostižnou Gabrielu. Tak to zkouším, na první dobrou to zvedá xxx61 a následuje rychlá domluva do ulice Kováků na Praze 5. Tam je v bočním vchodu nějaké masérské studio, které si slečny pronajímají.

Slečna Gabriela je stále krásná, jemná a je radost na ní pohledět. Kdyby si všechny slečny až do věku 30+ udržely takový vzhledový standard, bylo by to super.

Akce v romantickém duchu, žádný spěch, vystřídáno pár poloh, po zakončení zůstává přitulená a nikam nepospíchá. Následuje příjemná diskuze jako s kamarádkou. Placeno post koitálně. xxx63

Hodnocení: XXT03

Inz-Gabriela-731862979-1.jpg
Inz-Gabriela-731862979-2.jpg
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 08 úno 2021 13:04

Charlotte, Wild Cats, 607 598 507

1500/h 1000/0.5h

Vidím že hank36 postnul svoji starší recku, tak se přidám s recenzí z víkendové návštěvy. Ona stejně myslím byla jenom do neděle, říkala že jezdí z daleka, tak bývá spíš míň a asi nemá cenu si to tady pár dalších dní sušit ...

V zásadě souhlasím s tím co psal hank36. Je to taková sympatická drobná holka od vedle. Jeho odhad 20-21 let myslím sedí. Ty nový fotky jsou samozřejmě 100% její, už podle všech těch obrázků. Akorát mi teda přijde že v reálu má spíš černý vlasy, ale možná to bylo jenom blbým světlem na pokoji. BTW je kuřačka, pokud to někomu vadí.

Jak psal hank, není to ani chladná profesionálka ale nečekejte GFE. Je vidět že to bere primárně jako práci, tj. bere to tak že ona je tam aby dělala dobře chlapovi a snaží se maximálně vyhovět - což je v zásadě velmi fajn přístup, ale chvílema bylo vidět že už má ten den "dost" a ve finále z ní vypadlo něco jako "Mne už to bolí, ale tak je to moje práce tak já to nějak vydržím". Což je asi lepší attitude než když se to holka snaží všelijak ošidit (uhejbá při šuku, snaží se udělat co nejrychlejc) atd. ale pro mne celkem mood killer. Věřím že když není přetažená tak to může být slušná jízda - sama říkala že to má radši tvrdě, a ze začátku si to i slušně dávala.

Co mne na tomhle privátu začíná dost štvát je nespolehlivost informací o službách. Charlotte má v inzerci napsaný hluboký orál, přes WA vám opakovaně potvrdí že ho fakt dělá, a pak na pokoji se holka diví že někdo slibuje hluboký s polykáním. Jako, uznávám že se snažila, slzičky jí tekly, ale hlubokáč to prostě nebyl. (Jediná kdo tam reálně zvládá hlubokáč tak zůstává Mia, která si ho tam fakt rve poctivě celého, ale ani ta nezvládá střik do krku.)

Prostě bordelmamá vám přes WA potvrdí víceméně cokoliv, jenom aby vás dostala na privát. Ale mám dojem že pár měsíců zpět tohle u Wild Cats problém nebyl, a že se to poslední dobou dost zhoršilo, možná kvůli menší vytíženosti privátů nebo co já vím.

Takže za mne celkově neutrální hodnocení - fajn holka, věřím že když není utahaná tak je to celkem fajn šuk, mínusové body za vochcávky se slibováním služeb které holka reálně nedělá/nezvládá.
15 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Peno dne 09 úno 2021 04:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 08 úno 2021 16:53

Mazlivé studentky

Barunka http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/117

full0000.jpg

U Barunky jsem byl už v září 2013. Tehdy jí mohlo být opravdu těch 18, 19 let. Dneska už jí je tedy minimálně 26 let. Pamatoval jsem si velký, ale svěšený prsa.

Objednání v pohodě a v Lucemburský zvoním na zvonek Karkulky a jdu do prvního patra. Přivítání a jdeme do pokoje. Domlouváme se na hodině s líbáním 1 800,- (1 500,- + 300,-) a jdu dát očistu těla do koupelny.

Na pokoji menší čekačka na Barunku. Na posteli si sama sundá šaty pod kterými je nahá. Prsa má furt větší a svěšený (ale v paměti jsem je měl větší a svěšenější). Otlapkáváme se a ona jde hned po tom dole. Za chvíli nasadí pláštěnku a jde kouřit. Po chvilce dáme 69. První polohu dáme misionáře. Gel použit xxx57 Geluje i při změně polohy xxx53 Pak dáme polohu zezadu a přichází první střik. Pak následoval menší pokec při kterém ho zase začíná stavět. Šli jsme na lízání, které nikam nevedlo tak jsem toho nechal. Barunka nasadila pláštěnku a šla kouřit. Tentokrát jsme začali polohou zezadu a dokončili to na misionáře.

Berunka je taková průměrná svlečna a to jak vzhledově, tak i výkonnostně. Vzhledem k tomu, že jsem došel 2x ke střiku během soulože, tak pták na ní reagoval celkem dobře. Menší časový ojeb, kdy čistý čas na posteli byl cca 50 minut. Lízání dovoleno, ale prstování zakázáno.

Vzhledem k tomu, že jsem za ní byl už 2x tak opakovat nebudu. Doporučit se dá, ale nedá se čekat nějaký uragán či mrd roku, ale na druhou stranu nejspíše ani žádný průser. Nenároční klienti budou spokojeni.

Hodnocení XXT02
13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 08 úno 2021 17:23

Eliška, Moncheri
https://www.sex.cz/privatekmoncheri
1500/h
XXT03

Eliška momentálně vypadla z nabídky, privát opakovaně slibuje, že ještě bude. Pevně v to doufám:

Volá kumpán. Všeho nech a volej tam. Tak teda všeho nechávám a za chvíli už procházím kolem autoservisu v Hodonínské. Eliška má krásnej úsměv i přes mezeru mezi zubama. Je strašně milá, příjemná, atmosféra super. Postavou není žádná modelka, ale normální štíhlá mladá holka. Bříško a zadek nejsou 100% vysportované, spíš tak nějak přirozeně telecí. Krásný malý dívčí prsa. V jazyku železo. Udávaný věk 19 odpovídá, možná jí je lehce přes 20. Dokázala vytvořit takovou atmosféru, že už při odchodu do koupelny mám úsměv od ucha k uchu a vím, že to bude dobrý.

Bez zbytečných caviků se na ní vrhám. Lízačku si užívá, vzdychá a vine se. Hodně vzrušivý bradavky tvrdnou. Frnda teče, nahlas vzdychá, užívá si poměrně silný stisk bradavek. Zadek taky není tabu, anál sice nenabízí, ale myslím, že umí. Já si lízačku neužívám, jak bych si přdstavoval, frnda mi moc nevoní. Musím hodně vyzvednout kuřbu. Holka je sice nezkušená, ale o to víc do toho jde takzvaně srdíčkem. Kouká do očí kouří pomalu, hluboko, sama si zaráží ptáka do krku, zkoumá hranici dávícího reflexu. S pérem si hraje, olizuje ze strany, věnuje se koulím, usmívá se s pérem v držce. Pravá submisivní nátura týhle kurvičky ale samozřejmě vynikne až při mrdačce. Prsty v puse, tahání za vlasy a celkový ovládání nejsou problém, naopak. "Klidně mi ten krk zmáčkni ještě víc". Dobře holka. Nebudu popisovat v jakejch polohách a kolikrát jsme píchali, prostě až se zase objeví, všeho nech a volej tam.

Na pokec nebyl moc prostor, po dvou větách se mi opět nalepila kundou na stehno a způsobila moje další tvrdnutí. Strašně mě vzrušovala, výborně jsem si zamrdal s mladou roztomile nezkušenou, náruživou, submisivní kočičkou. Víc takovejch holek! Jako jediný negativum vidím větší kundu, při změně poloh vypouští vzduch a "prdí", za což se roztomile omlouvá. Nevím, někomu to může vadit.
18 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

vymetac_kominu
Začátečník
Celkem hodnocení: 207x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2017 08:56

Příspěvek od vymetac_kominu » 08 úno 2021 22:51

Valerie - Wild Cats Privat
https://www.sex.cz/737836
607 598 507
1000/0,5h

Měl jsem chuť na mladé prsaté děvče a Valerie splňovala. Recenze byly relativně dobré, tak jsem se objednal na večerní radovánky.
Privát je teda hodně hardcore. Čtvrté patro vybydleného hotelu, sprcha přes zaprášenou chodbu se schodištěm. xxx57

Děvče fakt krásné. Obličej pěkný, štíhlá postava. Přivítání poměrně strohé, šance na otočku nevyužita.
Po návratu na pokoj Valerie odložila župánek a prsa fakt nádherná. Jsem horňák a tohle bylo ... no, prostě super. Pevné, velikost 2-3, paráda. Holka vypadá, že 18 ji snad už bylo.

Sedla si vedle mně na postel a hladila mně. Tak jsem ji chvíli ohrabával kozy, a poňouknul ji, že je na čase honit péro. Tak honila péro. Pak jsem ji řekl, že je na čase začít kouřit. Tak začla kouřit.
Pak jsem ji řek, že jdem šukat. A ona, že na koníka ne. (To byla druhá věc, co za celou dobu řekla. První byla, že prsty ne).
No, tak jsem se teda zasunul no a buď si tam vymačkala pixlu gelu, nebo ji má už projetou od slona. Souložil jsem, ale kdybych se neujistil pohledem, tak bych váhal. A to si myslím, že podmíráka nemám.
Polohu na pejska odkejvala, ale pronesla třetí větu "Ne tak rychle". Vzpomněl jsem si na sebevražednou budku z Futuramy: "Přejete si rychle a bezbolestně, nebo pomalu a bolestivě?"

Po téhle konverzační smršti jsem uznal, že scénář prznění stydlivé školačky je nutno dohrát do konce. Celou dobu koukala někam pryč a kníkala, že jsem si nebyl jistý, zda předstírá požitek, nebo normálně trpí. Ale nevyplázl jsem litr, abych řešil raněnou psýché a kundu, takže snažení dostalo jasný cíl - vysypat a vypadnout, od krku nahoru ať si to dělá co chce. Hypnotizoval jsem kozy, ignoroval zvuk a finišoval.

Vyhodili jsme se tak nějak navzájem po asi 25 minutách. Za mně jednoznačně jeden z nejmizernějších zážitků. Čekám interakci aspoň na úrovni nafukovací panny, tohle bylo ještě horší. Nevím, jestli toho měla po celém dni plný brejle, nebo jí uletěly včely. Ale sakra, když to nejde, tak ať se šéfové odhlásí, že dneska už na to nemá.

Kombinace špičkového hardwaru a nepoužitelného softwaru bohužel v součinu dává XXT01 .
7 Obrázek 6 Obrázek 5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

donnator
Svačinář
Celkem hodnocení: 960x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 43x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 261
Registrován: 28 srp 2017 22:54

Příspěvek od donnator » 10 úno 2021 00:08

Měl jsem chuť na velké kozy a proto místo v mém mrdlistu zaujala

Roxi

https://www.sex.cz/476879?Kraj=praha&Br ... 52002&S=29

Ital, kavárna Černínova 66

770663292

Objednání skrz Whatsup, nemusím ani potvrzovat půl hodiny předem. Nečekám nějak dlouho a už otvírá Roxi......iúsměv, podání ruky a pusa na uvítanou, vede mě do pokoje s pijánem, milá holka od vedle, krátký sestřih, fotka je zretušovaná a stará několik let, ještě z dob U studánky, jediné co sedí jsou kozy xxx17 udávané míry nesedí: podle mě je věk ke 30tce, výška 170, a hlavně kurva hlavně ta váha bych tipoval i víc jak 80kg xxx70

Beru půl hodku za 1000, díky pozitivním recenzím zůstávám, ošplouchnu se v rohové vaně, Roxi přichází, odhaluje naducaný dekolt...paráda proto jsem tady xx06 hraju si s těma vemýnkama č.5, objímání, hlazení a pusinkování, na posteli lízink a přitom houpu s kozénama, následuje orál s gumou ale nějak mi moje zbraň stávkuje a to sem si kurva vzal půlku Kamagry Gold, musím se podívat jestli není po expiračce. Bohužel to nedáme dohromady a já si ani za ten litr nezaprcám xxx53 xxx73 , vyhoním se jí aspoň na ty kozy...pokec a odchod

Suma sumárum: milá, velké kozy, pozitivní přístup
negativum.....už je za hranou váhy xxx60 , prdel, stehna...ty tvary...to nechceš
dávám neutrální smajlík XXT02
já se vracet nebudu, vyhonit si můžu doma na svoje kozy xxx86

Itale, jestli to čteš....doprdele, to kurva neumíš aktualizovat fotky, váhy a míry??? xxx70
Choď do piči lebo ti tu kaváreň odjebem xxx17 xxx17 XXX36
10 Obrázek 8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
miroslav77
Dycky Micky
Celkem hodnocení: 155x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 96
Registrován: 21 říj 2020 10:59

Příspěvek od miroslav77 » 11 úno 2021 02:50

Golden Touch privat
Sára
Věk: 24 let Výška: 154 cm Váha: 41 kg Barva očí: zelené
https://www.sex.cz/557322
TEL:732802056
https://tapky.svetaci.info/divky/2089-s ... 32-802-056

Minulý týden jsem naštívil zde již recenz.Sáru z PH4.Privát se nachází v řadovém domě s cedulí "Kadeřnictví" xxx11 to aby zmátly zvědavé sousedy xxx11 Sára je krásná hubená černovláska věkem cca 28 let co jí covid připravil o práci tak musela na čas zakotvit v tomto businessu.Holka je to inteligentní ,avšak nejsem si jistý ,zda je z touto dočasnou prací vnitřně srovnaná.Byl jsem v době HH platil jsem 1500 kč/h ,v hodině je povoleno 2 x střik ,neměl jsem problém.Lízat se moc nenechá jen tak na krajíček ale ze zadu si naložit nechala řádně a pohled na tu její malou prdelku xxx11 to je pohled k nezaplacení.Na pokoji velké zrcadlo to mám rád xxx63 Střídání poloh nebyl také problém,gel použit až s přehnanou pečlivostí .
Závěr.Náštevu Sáry nijak nelituji avšak nic pro co bych se měl v budoucnu vracet jsem tam nedostal.Hodnotím jako neutrálná návštěva co účel splnila
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 13 úno 2021 11:05

Claudie Mazlivé studentky
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/140
https://tapky.svetaci.info/divky/2058-c ... 06-357-709
tel: +420 606 357 709
1500/hod

Velikost poprsí: 3
Barva vlasů: Tmavě červená
Barva očí: Modrá
Výška: 164
Váha: 62
Věk: 23

Tuhle recku jsem dlouze promýšlel,abych byl naprosto objektivní,kór po mediální přestřelce s Dr. Filthem,kterej to v podstatě oplakal. Začnu tedy tím,aby dále nečetli norníci,kteří hledají vysolárkované bezduché barbíny,které plní přední stránky pánských časopisů. V tomhle přednost Claudie nespočívá,královnou krásy se asi nestane, klady jsou úplně jinde. Ale k tomu se dostaneme.
Po zralém přemýšlení se ke Claudii objednávám a studuju nabídku služeb,která je dlouhá jako sjetina nákupu z Tesca. Ta holka nabízí snad vše myslitelné. Volím OBDK a rimming s tím,že se dál uvidí podle situace. Ve dveřích mě vítá nesmělé introvertní děvče s nejistým výrazem a ptá se,jestli to bude opravdu hodina,tak ji ujišťuju,že to platí. Sám jsem taky introvert a rozhodně ne stádní typ a vypadá to,že si budeme rozumět.Dohadujeme služby,platím a jdu do sprchy,až budu tak prej mám zaklepat. Tak se vymydlím,ťukám a za pikosekundu se otvírají dveře,tak se ptám,jestli tam celou dobu čekala. Následně se ukazuje,že je vedle dveří topení a ona se tam vyhřívala jako kočka na rozpálené plechové střeše. XXX36 Přesunujeme se do pokoje,chvíli pokec,načež mě přerušuje,že si pokecat můžeme pak a dává se do práce.
Fláknu sebou na postel,Claudie se sune dolů a začíná orálem bez. Pánové,to není orál,to je óda na orál, navíc ta holka dokáže naprosto přesně reagovat na to,co mám rád. Jsem v sedmým nebi a je to tak dobrý,že ji prosím aby fakt nespěchala,že si to chci užít naplno. Takže zvolní,já vrním,ona střídá techniky,líže a cucá koule a sama se naráží co to jde. Za hlavu se nechá přidržet a přidusit bez nějakých známek dávení a ještě se u toho usmívá. xxx93 Když to na mě jde,tak ji přerušuju a pauzy vyplníme výborným rimmingem. Do toho si hraju s ní,je jí za co chytit,ale přitom je pevná,s tím zadkem bych si hrál a hrál a sama přirozeně vlne,když si hraju s oběma otvory. Tohle trvá víc,než půl hodiny a ja cítím,že už to dlouho oddalovat nedokážu. Takže si stoupám, dorážím si jí za hlavu co to jde,možno i přírážet a když to mám za rohem,tak jí otevřu pusu a krásně jí vystříkám. Jakýmsi kouzlem je to všechno najednou pryč,myslím tím polknuté. Já jsem vyšponovanej na špičkách,chytá mě křeč do lejtka a kácím se na postel. Mám dost a rázem mě opuštějí myšlenky na druhý kolo a plánovaný anál,co jsem měl v záloze jakože ho doplatím. Ze zakřiknutý holky je najednou cítit empatie a ještě si stihneme hezky popovídat.
Ne,opravdu jsem vůbec nezasunul,nicméně jsem odcházel naprosto spokojenej,lepší a delší orál jsem zatím nezažil. Tahle holka má rozhodně co nabídnout,ví co dělá a proč to dělá a má cit pro chlapa,kterej se k ní bude hezky chovat. Pak se mu všeho dostane vrchovatou měrou. Rád zopakuji abych zjistil,jestli je stejně dobrá ve všem,co nabízí. Já si osobně myslím,že ano.XXT03
Claudie2.jpg
Claudie1.jpg
9 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

pako5
Začátečník
Celkem hodnocení: 1x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 úno 2021 17:01

Příspěvek od pako5 » 13 úno 2021 17:06

Lucka (Aneta)
Privat Neustupneho 8, Praha 13
www.sex.cz/112421
tel. 608 691 500
1000/30 min, 1500/45 min, 2000/60 min

Barva vlasů: Blond
Věk: 21 let
Výška: 160 cm
Váha: 45 kg
Prsa číslo: 2

Objednání ok, po příchodu ojeb - dohodnutá byla Lucka, přišla Aneta (ruska, prý 28 let).
Nenechte se ojebat xxx28 zkuste to jinde
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 13 úno 2021 18:15

Karin, Grace (http://privatgrace.cz/slecna/new-karin, 604 460 403)

Holka je v inzerci dlouho a koukám že bez jediné recenze, a vypozoroval jsem že nebývá moc často, tak když to vyšlo že měla čas stejně jako já, zašel jsem abych mohl poreferovat. Většina recenzí na Grace je tady, dávám tedy sem, i když dnes mají ceny vyšší, já jsem za půlhod platil nejspíš ještě 1000, ale pokud to přesunete tak ok. Rezervace i domluva super, holka připravená v přesný čas, akorát teda realita je trochu jinde než se z webu zdá – 24 let asi těžko, spíš těsně pod 30, prsa 4 taky ne, max trojky, pokleslé a nic moc tvar, dlouhý vlasy taky neměla, váha a výška by mohla plus mínus sedět, fotky dost neurčitý – první dvě o ničem, rozumnou fotku má jen jedinou, to bude asi reál a je i vidět že kozy jsou menší než uvádí. Na zádech vytetovaný nějaký barevnější obrazec + asi dvě menší kérky různě vpředu. Příjemná, slušná, s úsměvem vyjmenovala příplatkové služby, dělá toho docela hodně, a celkově se snažila vycházet maximálně vstříc, řekl bych že nějaký zkušenosti už někde pobrala (možná zahraničí) protože ví co se po ní chce a ví jak mluvit se zákazníky, mnoho holek by si od ní mohlo vzít ponaučení. Docela příjemné splynutí, pokec a obyčejné mrdání s příjemně naladěnou holkou, i já jsem odcházel v dobrém rozpoložení, ale smajlík musí být průměr – její tělo nebylo optimální, podsaditý a oplácanější typy úplně nemusim, ale žádná modelka ten den nebyla nikde k dispozici, za sebe říkám opakování určitě ne.
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

BoschCZE
Začátečník
Celkem hodnocení: 32x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 19 srp 2019 23:06

Příspěvek od BoschCZE » 14 úno 2021 21:13

Sandra

https://www.sex.cz/privatsandrabrno
+420773455004

Dnešní nedělní dupacka..

Tak nějak průzkum bojem....coz je i nějak moje práce normálně.. Takže kdo se bojí nesmí do lesa.. Fotky fake A nebo Photoshop lvl 1000...

Objednáno na Valech 16 Hradčany.. Čas vše ok.. Cena 1000/30...1800/60..

Pocital sem s velkým pruserem protože to je ukrajinka jak poleno, Fotky navnadily ne že ne.. No nic přijel jsem, zaparkoval sem, zvonek vpusteni hřebce nadrzenyho jak stepní koza...no a tohle všechno šlo rázem do prdele když přišlo otevřít 130kg poďobany sele s kozama po pupík s panderem že i Bud Spencer by se stydět nemusel, s hodně přes 35+ na tachometru, s prdely velkou jak BVP kam by se dobejvali rusaci asi tejden..


No nic zkrátim to.. Vyhonil sem si ho doma radši..

Ukázková otočka..

Doporučení? Jasně pro někoho kdo je milovníkem a fajnšmekrem pěkně tucnyho vepřovýho... Takže asi nic pro araby

Cus a mrdu zdar.
13 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
campanus
Začátečník
Celkem hodnocení: 299x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 14x
 
Příspěvky: 34
Registrován: 07 pro 2020 10:45

Příspěvek od campanus » 15 úno 2021 08:54

Martina – Privát Elit

773 478 797
https://www.sex.cz/227760?SFI=790&Rnd=1030365626&S=0
https://tapky.svetaci.info/divky/316-ma ... 73-478-797
800 Kč/30 minut + 300 Kč OB

Zaujala mě recenze kolegy george50, která v mých očích slibovala slušný sex s mladou pohodovou Ukrajinkou.

Privát se nachází v přízemním bytě v Podskalí poblíž Palackého náměstí. Telefon zvedla její stará kolegyně Eva, která mluví lépe česky. Na Palackého náměstí jsem jí podle instrukce zavolal znovu a sdělila mi přesnou adresu. Na místě jsem se jí opět ozval a pustila mě zvonkem dovnitř domu. Dveře do bytu mi otevřela již Martina. Přede mnou stojí mladá veselá holka, která mě vítá s úsměvem od ucha k uchu. Pracují obě v normálním malém bytě, nic extra, ale v pohodě. Tu starou jsem vůbec neviděl, respektovala diskrétnost. Automaticky v pokoji sahám po peněžence, peníze však zůstanou na stolku až do mého odchodu. Sprcha moje, sprcha Martiny, žádné prostoje.

Martina se mi líbila, cca 24 let odpovídá, má tmavší blond vlasy, hezký úsměv, ženský zadek a boky. Pětky prsa má povolené a bohužel jí už nabíhá břicho, s tím je potřeba počítat. Fotky z inzerce sedí.

Sex začala bez nějakých cavyků vášnivým líbáním, kdy se ke mně přisála. V rychlém tempu jsme pak pokračovali. Taková ta jízda, kdy máš střídavě iniciativu ty a střídavě holka, celou dobu skoro jsi a držíš to v předposlední nebo v poslední zatáčce. Vyzdvihnout musím skvělý orál bez. Když jsem se při koníčkovi udělal, s hlavou v jejích obřích prsou, dlouho mě nechala v sobě a hezky se dole sevřela, abych si to užil. Pak mi vyšťavená padla do náruče, smála se a vypadlo z ní něco jako „Já už stará na sex“ xxx03 Tak jsme ještě popovídali, Martina je v pohodě holka. Byla otevřená, tady je od jara, kdy přišla kvůli covidu v hotelu o práci. Snaží se mluvit lámaně česky - s trochou snahy se s ní dá trochu povídat. Je to dost veselá kopa.

Jinak ještě k ceníku. 30 minut 800 Kč, 60 minut 1200 Kč, OB +300 Kč, OB do konce bez polykání + dalších 300 Kč.

Opakování plánuji. Martinu doporučuji chlapům, kteří se umějí k holkám chovat, nehledí na figuru a chtějí si užít živočišný sex s holkou, která šukání má v krvi. XXT03
16 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) campanus dne 17 úno 2021 17:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
campanus
Začátečník
Celkem hodnocení: 299x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 14x
 
Příspěvky: 34
Registrován: 07 pro 2020 10:45

Příspěvek od campanus » 15 úno 2021 09:03

Lucy – Mazlivé studentky

606357709
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/144
1300 Kč/45 minut + 300 Kč líbání

Zaujala mě na jejich webovkách nová dívka, tak jsem neotálel a vydal se do tohoto semeniště tisíce a jednoho hříchu na průzkum. Komunikace OK, po zazvonění na zvonek jsem vpuštěn do domu a navigován do příslušného patra. Otevírá mi Lucy. Když jsem ji uviděl, ihned se mi vybavila Sexinka (kterou znám jen z fotek), https://tapky.svetaci.info/divky/341-se ... 76-870-012, ty východní rysy, krátce střižené vlasy, líčení, výrazné oči, úsměv… vypadají hrozně podobně. Samozřejmě Lucy je o hodně mladší, prý jí letos bude teprve devatenáct. Fotky na webovkách sedí (plus pro privát), Je to menší dívka, má slušné dvojky (na fotkách si je zakrývá, podle mě k tomu nemá důvod), má sexy postavu. Má několik, naštěstí velmi drobných tetování. Česky mluví na jednodušší úrovni.

Je to novicka, v lecčems je ještě nezkušená (třeba v orálu, za OB bych určitě nepřiplácel), ale zato je nezkažená, můžete si ji krásně při sexu vést, snaží se zároveň být i aktivní. Hezky reaguje na lízání, líbilo se mi, jak líbá, jak při sexu líbání iniciuje a jak pokračuje na krku, na ramenou, a jak se tak nějak celkově snaží. Je pěkně ohebná. Po sexu jsme už moc nepopovídali, možná je přirozeně tišší, možná to způsobovala jazyková bariéra… Bylo na ní vidět, že má starost, abychom nepřetáhli, tak možná i proto…

Odcházel jsem však spokojen. Sex jsem si s Lucy užil dosyta, romantiku střídaly chvíle, kdy jsme si poctivě dali do těla. A líbila se mi, je to pěkná holka, i když vzhledem k účesu samozřejmě takový specifický typ. Doporučím těm, kdo mají rádi mladé novicky. XXT03
12 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ptiger
Přidavač
Celkem hodnocení: 331x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 112
Registrován: 30 čer 2017 12:54

Příspěvek od ptiger » 15 úno 2021 16:06

Anastázie - Privat Grace
http://privatgrace.cz/slecna/new-anastazie/
tel. 604 460 403


Volal jsem jako obvykle na poslední chvíli. Chtěl jsem vyloženě Anastazii, mám slabost pro rusovlásky no..
Nakonec domluva fakt na poslední možný čas. Přijd nahoru a...super, po dlooouhý době jsem zcela dle mého očekávání spokojený. Vysoká mladá holka s moc pěknou postavou. Krásný klenutý (mírně!) zadeček, a ty prsa! Špičaté pevné dvojky už jsem dlouho neviděl..tak jo.

Anastazie se se mnou domlouvá čas: a to už je blbý, já bych rád hodinu, ona už chce jet domů, nakonec se snaží najít cestu jak si mě nechat (dobrý, to mě lichotilo..)ja tak sme domluvili 40-45 minut, za cenu půl hodiny (tudíž pro mě spadla do kategorie cenové přijatelnosti). Beru orál bez, z předchozí recenze jsem si říkal, že bude dobrý.

Pak přišla akce: Holka se tulí od první minuty. A pak přišel orál a to byl opravdu velmi velmi solidní zážitek. Dívka ho dělá velmi poctivě a ještě se hezky nastaví, abych se pokochal těma krásnýma kozenkama (uáá, řekl jsem to slovo..brr).
Sex vyzkoušen ve třech polohách a všechny dívka ochotně vyzkoušela a šla mi naproti. Čas jsme stihli, ale byl to prostě stres, musím dát příště fakt tu hodinu. V rámci závěrečného stručného pokecu se opět ukazuje veselá milá mladá holka.
Shrnuto: mohu jen doporučit, holka se jeví nezkaženě, takže prosím budte milí a dr. Filth at tohle nečte!

Placeno 1100Kč +500 OB
19 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

S.D.W
Začátečník
Celkem hodnocení: 109x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 pro 2020 07:56

Příspěvek od S.D.W » 16 úno 2021 09:34

Karinka, I.P.Pavlova

bohužel inzerát se mi již nepodařilo dohledat - je možné, že už zmizela ze scény
723 508 572

Placeno 1800 Kč za hodinu (1500 + 300 za líbání).

Poté co se zde rozběhla diskuze, zda ano či ne, tak jsem sám vyzkoušel. Podařilo se mi dovolat hned, domluva za půl hodiny na Ípáku, adresu jsem dostal hned a vyrážím. Poté, co jsem dorazil, prý ještě 10 minut na přípravu – OK. Pomocí bzučáku vpuštěn dovnitř a navigován do správného apartmá, které je opravdu moc pěkné, pravděpodobně AirBnB. Fotky v inzerátu spíše naznačují typ slečny, nebo jsou foceny již dříve před děckem. Karinka bude minimálně šmrncnutá romskou národností. Prsa velká, ale již je znát gravitace  V oboru prý není dlouho, i když dřívější zkušenosti nevylučuje. V hlavě to má rozhodně srovnané, pokec dobrý, ví proč to dělá a že to nebude dělat navždy. Snaží se vyhovět, nechá si pořádně naložit. Trochu tělocviku by na zpevnění postavy neuškodilo, ale nic hrozného. Celkově fajn zážitek. Opakování nevylučuji, ale na vrchní příčky mrdlistu to nebude ;-) XXT03
1 Obrázek 10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Dionysos
Začátečník
Celkem hodnocení: 433x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 83
Registrován: 29 črc 2020 13:55

Příspěvek od Dionysos » 16 úno 2021 10:28

Aneta II, Domeček
http://masazedomecek.cz
603 387 410
Placeno 1000 kč za 1/2 hodiny
Další veselá MILFka z Domečku. Měli by být trochu kreativnější ve vymýšlení jmen. Jednu Anetu jsme tu už měli.
Tahle kočka trochu vybočuje z věkového standartu holek z Domečku, který bývá mezi 35 a smrtí. V nabídce se píše 26, mě řekla 27 a asi to tak zhruba bude. Má krásný úsměv, co je vidět na fotkách a blond vlasy do pasu a parádní štíhlou postavu. Jen bříško už tení tak pevné a prsa začínají přecházet z polohy trčeti do polohy viseti. Na fotce je hodně vylepšili. Ale i tak to jsou parádní kozy, se kterými se dá pěkně pohrát.
Přístup Anety k zákazníkovi je příkladný. Od představení až po rozloučení se chovala jako by čekala právě na mě. V posteli se snaží a ochotně plní všechna přání. Sex si užívá, nebo to zdařile hraje. Skoro jako u milenky.
Aneta2.JPG
Aneta1.JPG
1 Obrázek 11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 16 úno 2021 18:30

Privát Escort (Italská kavárna Cafe 66)

Karin http://www.privatescort.cz/karin-new

11661255.jpg

Domluva po telefonu v pohodě. V domluvený čas mne u dveří vítá Karin a jdeme do „kavárny“ kde mne zavádí do pokoje s prstobřinkokladem a vanou se sprchou (moje premiéra v tomto pokoji). Na pokoji se domlouváme na hodině s líbáním za 2 000,- (1 500,- + 500,-).

Po sprše na mne už čeká na posteli než se doutřu. Začínáme ve stoje mazlením. Posléze se přesuneme na postel, kde nasadí pláštěnku a začne kouřit. Za chvíli jdeme na 69. Kouří poctivě pusou, žádné přihoňování. Jdeme na první polohu při které se udělám. Pak následuje krátký pokec a jde se na lízání. Po lízání se hned sápe po pindíkovi, nasadí pláštěnku a jde kouřit. Následuje druhý číslo opět s úspěšným zakončením. Vzhledem k tomu, že jsme to zvládli docela rychle tak ještě zbyl čas na pokec. Vzhledem k tomu, že díky své „práci“ hodně cestuje tak jsme se bavili o životě v různých státech.

Karin sice pochází z Čech, ale používá dost moravských a slovenských výrazů. Je to klasický příklad současné koronakrize. Dříve pracovala v zahraničí (Anglie, Irsko, Finsko,…), ale současná situace jí nedává jinou šanci jak si vydělat na chleba, než jít na privát tady v Čechách. Za mne v pohodě holčina, která se furt usmívá. Postava pro mne ok (což znamená, že cca pro 2/3 norníků už je její postava za hranou). Je to holka krev a mlíko s pěknými prsy. Jediný co dost kazí estetický zážitek jsou její dost potetované prsty (naštěstí si je vědoma své mladické nerozvážnosti a v budoucnu si to chce nechat odstranit) a bohužel nejen prsty, kérek má po těle celkem dost.

Čas dodržen. Chodník – chodník 1:20 minut, čas na posteli přesně 60 minut xxx63 Mohu doporučit, ale jen těm kterým nevadí holky s postavou krev a mlíko. Opakování je možné. Fotky jsou jen ilustrační, ale celkem sedí. Prsa jsou prakticky totožná jen má holka ve skutečnosti o nějaký to kilo navíc než ta na ilustračních fotkách.
6 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Pedro234
Přidavač
Celkem hodnocení: 409x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 198
Registrován: 17 kvě 2017 19:43

Příspěvek od Pedro234 » 17 úno 2021 05:08

tak jak jsem nedávno zmiňoval [url=viewtopic.php?p=41532#p41532] , boj za fér ceny má smysl a někteří psali, že by bylo fér napsat o koho šlo... tak zde ji máte... nedávno jsem na amatérech narazil na Katy69 https://www.amateri.com/cs/lide/2329281/Katy69, jak už jsem psal měla na profilu ceny 1000/1500, ale když jsem se s ní o pár dní později domluvil, tak už psala 1400/1800, tak jsem si říkal, půjdu si s ní to nedorozumění vyjasnit... dopadlo to jak jsem psal, ale sama mi začala psát na WA, že když dělá na sebe, tak že bere 1000/1500 a pak i psala něco o tom, že se priváty zbláznily a že se při těch cenách diví, že nikdo nechodí... nechtěl jsem psát o koho jde, dokud ji nevyzkouším... holka už teď jede sama na sebe v podolí, když si ji přidáte na whatsappu (číslo v inzerci nemá, ale stačí jí napsat, reaguje rychle), tak si můžete prohlídnout obličej, vypadá sympaticky a je sympatická, dobrá postava, věk kolem 30, v branži už dělá dlouho, tedy dělala hlavně v cizině striptérku... proti inzerátu mne trošku rozladilo, že se nelíbala, ale jsem zarostlý a tak nějak už jsem si zvykl, že ťapiny mají občas problém se některých mých chlupatých částí dotýkat jazykem (nedávno mi jedna zase nechtěla lízat prdel, když ji mám chlupatou), ale tulila se a strkala mi jazyk do ucha, takže na takové to domácí šukání to stačilo, nepřiplatil jsem kouř bez, ale ani s gumou to nebylo špatné, lízat a jemně prstit se nechala, vzdychala u toho uvěřitelně, jen mne brzdila, že se nechce udělat, protože je pak hodně citlivá... pokud to máte rádi něžné a pohodové s pěknou holkou, tak budete spokojení... já to potřebuju prasácky, takže jsem rád, že jsem vyzkoušel, ale příště půjdu o dům dál
Byl jsem na půl hoďky a platil jsem litr, čas dodržen, koupelna OK, ručník čistý, jen by mohla pořídit méně parfémovaný sprcháč... v době korony se blbě vysvětluje neznámý parfém tím, že jsem se myl ve fitku...
Fotky jsou její, možná budou pár let staré, ale zásadní rozdíly jsem nepozoroval.
Dávám to sem do recenzí, byť je z amatérů, protože je to profesionálka (v tom dobrém slova smyslu)
12 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
keynes13
Přidavač
Celkem hodnocení: 585x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 106
Registrován: 23 zář 2018 22:26

Příspěvek od keynes13 » 17 úno 2021 14:23

Mia - Top privát

774 173 618

19/171/52/2

http://www.topprivat.cz/node/2454

Mia je teenka do 20 let, studentka, po příchodu koukám, že je to štíhlá a pěkně vysoká brunetka, v obličeji průměr - holka od vedle, na pokoji potvrzuju hodinu

V posteli proběhly nějaké úvodní doteky a rozbalení, kozičky má moc hezké, slušné dvojky (na fotkách mi připadají menší, ale asi je to tím, jak je vysoká), celkově je dobře stavěná, svalnatá, ploché bříško, pevný zadeček, sport je na postavě každopádně vidět, úvodní orál byl celkem fajn, následovalo misio, kdy ale měla strach, abych nešel nadoraz a hlídala si ho rukou, při poloze zezadu taky nadoraz nechtěla, ale aspoň sama přirážela, gel použit, v mezičase příjemný pokec, hezky se přivinula, následně proběhlo druhé kolo v podobném duchu, čas byl víceméně dodržen

Zdá se že je s touhle brigádou v pohodě, celkem ji to asi baví, byla uvolněná, mazlivá. Postavu má sice celkem modelkoidní, ale v obličeji mě úplně nenadchla (uznávám, že to je hodně individuální, pro mě ale důležité), opakování tedy neplánuju, fotky jsou určitě její, tetování má snad jenom jedno někde na boku, co jsem si všiml, jinak se zdá, že je to hodná nezkažená holka xxx33

Placeno 1.500/h

Tapky XXT03

mia01.jpg
mia02.jpg
mia03_0.jpg
16 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jako v každém jiném odvětví lidské činnosti i na privátě platí - když už něco děláme, dělejme to pořádně.

mart.in.krejci
Začátečník
Celkem hodnocení: 134x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 zář 2019 11:02

Příspěvek od mart.in.krejci » 17 úno 2021 17:25

VIVIEN
mob. 605 55 60 80
CLUB HOLY, Praha 5, Holyně, https://www.clubholy.cz/

Zaujala mě v inzerci dívka Vivien z Holyclubu, objednal jsem se, dorazil jsem včas na místo, otevírá mi Týna, ke který bych nešel ani zadarmo, a říká: "Ahoj, já jsem Týna a ode dneška už nově Vivien..." Za Týnou, která je líná a práci fláká, už holt nikdo chodit nechce, tak si myslí, že to spasí rename a nový fotky. xxx70 Otočka! xx16
9 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lofas123 a 153 hostů