Recenze 2017

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
narcius
Začátečník
Celkem hodnocení: 42x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 54
Registrován: 14 dub 2017 14:35

Re: Recenze 2017

Příspěvek od narcius » 18 čer 2017 10:59

Rebecca, Sex in Prague, 607 745 008, 607745008, link: http://topsexprague.cz/cs/slecny/81-rebecca

Milan.Kundera se jedou podivoval, proc ta holka nema moc recenzi, teda skoro zadne. Ja casem prisel na vysvetleni: panove obcas jsme vsichni hodne sobecti xx08

Jednou jsem si chtel dat viceboj a cekal kolik tech privatu za den zvladnu, samozrejme s vystrikem xx16 Rebecca byla ma posledni, tedy treti..... Ano nejsem z tech, kteri strikaji na povel 4x za navstevu. Potrebuju k tomu trochu vice xxx51 Nicmene, volam Rebecce, objednani na pohodu. Byt kousek od Namesti Miru. Je krasny jako na fotkach, ale za me ma momentalne dve vady:
1) Hned vedle je zahradka restaurace a naproti zahradka hospody = pro milovniky diskretnosti spise vyzva
2) Byt ma pouze jeden sukaci pokoj = pri dnesnim poctu holek na tomto private se muze stat, ze slecna je volna, ale neni pokoj (pry se stava casto)

Privitani probehlo na jednicku, nejaka ta pusa, prijemny uvodni rozhovor. Ceny 1200/1500 + OB 500 + libani 500. Dal jsem jen OB s pulhodinkou a nelitoval. Rebecca je slecna po tvari takoveho jizanskeho typu, Italie, Spanelsko. Jak tyto holky moc nemam rad tak Rebecca ma v ocich neco co me hrozne rajcovalo. Prsa ma hezke dvojky a postavu takovou jak psal Milan.Kundera curvy. Zenskou, hezke boky, malinko vetsi zadecek (myslim malinko pro milovniky mikro prdelek), malinko naznak briska. Tohle mysleno opravdu nekrititcky, ale pozitivne. Cela je hezky soumerna a z jejiho tela srsi takove to zdrave telo pro zenskou od ktere chcete at vam porodi dite xx08 Opravdu celou dobu se o navstevnika stara, je velmi empaticka a prijemna s neustalou jisrkou v oku. Mirne se mi zdalo, ze to cele setkani chce mit ve svych rukach, ale vzdy jen chvilicku nez se nechala radne osukat....

Nejake to mazleni ve stoje. Na lizani reagovala tak zvlastne, porad se vlnila, jakoby periodicky uhybala. Prislo mi, ze ji vice bavi sex a ne lizani. Oral byl poctivy, sice ne DT, ale napadity. Lizani kulek, celeho ptaka, placani po prsou, zrychleni, zpomaleni. Skocili jsme hned na polohu zezadu a tady vznikla zkusenost, kterou jsem nemel uz dlouho. I pres ty dve predesle navstevy me ta holka svym chovanim tak vzrusovala, ze jsem mel co delat, abych se neudelal jako 15cti lety klucina po druhem zasunu. Bylo to hodne trapeni xx08 nakonec jsem to ovladl. Zvladli jsme jeste velmi dobreho konicka a potom misio, kdy si me celou dobu pritahovala rukami i nohami. Strik byl mohutny xxx03 chvili odpocinek v jeji naruci, proste parada. Rebecca je celkem uzka a mistama se i hezky stahovala. Sice byl pouzit gel, ale celkovy dojem ze sexu, z devcete i prostredi na jednicku.

Mirne pretazeno, ale musel jsem spechat, protoze uz kolegyne cekala na uvolneni pokoje. Za me jednoznacne doporuceni. Ja uz se nekolikrat vratil a prubeh byl podobny, misty jeste lepsi xxx65 uzivejte ve zdravi a doufam, ze se taky podelite kapkou o Rebece ....
rebecca_04(1).jpg
rebecca_04(1).jpg
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I do naughty nicely.....

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 18 čer 2017 13:53

Privát Radlická

Verunka https://www.sex.cz/789284

img0000.jpg
Domluva po telefonu v pohodě. Sídlí v ulici Na Neklance. V bytě jsou celkem tři ťapky ( https://www.sex.cz/radlicka a https://www.sex.cz/484905 ). Při domlouvání jsem udělal jednu základní chybu a to, že jsem se nezeptal na cenu, což se mi pak vymstilo.

Na příslušné adrese zavolám, že jsem na místě. Jsem vpuštěn a výtahem vyjedu do příslušného patra. Dveře jsem po pravé straně. Na pokoji se domlouváme. Ptá se mi jestli mně byla zdělena cena po telefonu a tak říkám že ne. A Verunka, že hodina stojí 2 000,-. Ptám se co v té ceně je a ona říká, že orál bez. Kdyby v tom byl jen základ dal bych dal otočku a teď si říkám, že jsem měl dát otočku i tak. Mít v Praze jako základní sazbu 2 000,- je strašně předražený (i když je v tom orál bez). Na druhou jsem se do těch končin táhnul docela dlouho a při pohledu do jejího plného výstřihu už jsem myslel něčím jiným.

Jdu do sprchy. Koupelna i ručník v pohodě. V koupelně je jak sprchovací kout tak i vana. Já jsem se raději osprchoval ve vaně, protože v tom sprchovacím koutě bylo až moc hejbadel. Po mně si dala sprchu i Verunka. Hned na začátku mně říkala, že jsem dneska první. Začínáme 69 (nechá se prstit i lízat), poctivá práce pusou, ale zase takové monotónní. Po nasazení pláštěnky jí ještě nageluje. První střik byl docela rychlej.

Pak následoval pokec. Pokecali jsme o kérkách. Na stehně má docela velkou kérku svého znamení, kterou si nechala dělat v Ostravě. Má fóbii s lidí takže vůbec nejezdí MHD nebo vlakem, natož aby někam letěla letadlem. Ráda se hrabe v autě (dřív měla Lagunu, teď má bavoráka).

Druhá číslo jsme začali lízáním. Občas jsem lízání proložil prstěním. Nejvíce jí bralo, když jsem jí prstit a zároveň lízal klitoris (to mne začala hladit na hlavě). Celkem jsem jí tam lízal a prstil dobrých dvacet minut. Pak sama iniciativně řekla, že teď uděláme něco se mnou a šla kouřit. Pak jsme dali klasický trojboj. Pěkný byl koník, když jsem si mohl hrát s jejím poprsím no a pak jsem vysypal při poloze ze zadu když jsem se kochal pohledem na její nádherně malou prdelku.

K Verunce. Řekl bych, že jí je více než uváděných 24 let. Má celkem pěkný a příjemný obličej. Vzhledem k postavě má velká prsa. Už podléhají gravitace, ale ještě je to v normě. Na omak jsou měkká a plně norníkovi k dispozici. Verunka je takové malá a hubená takže je to takové malé příruční šukátko. Pokec s ní byl v pohodě.

Čas byl dodržen, odchod do sprchy jsem inicioval já.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 18 čer 2017 14:04

Prague Princess

Diana http://www.pragueprincess.cz/

pp_diana_03.jpg
Domluva s operátorkou byla na jedničku. V domluvený čas stojím před vchodem do baráku s tím, že mne Diana hned pustí. Mezi tím se za mnou objevil chlap s telefonem v ruce (původně jsem si myslel, že je to kolega) a domlouval se s někým, že si zapomněl klíče a že mu má otevřít dveře. Výtahem jsem s ním nejel a tak jsem šel po schodech (tuším, že bydlí přímo pod PP).

Když jsem to vyšlápnul tak už na mne čekala u dveří Diana. Z HW docela zklamání. Jdeme na pokoj a domlouváme se na hodině s balíčkem 2 v 1 (orál bez + líbání) za 2 000,-. Vysvléknu se, dostanu ručník a jsem odveden do koupelny. Ručník i koupelna ok. Byl jsem na pokoji co je nejdále od koupelny a kde je hodně nízká postel.

Hned na začátku se jí ptám co má ráda a dostanu asi tu nejhorší odpověď co může ťapka říct. Neptej se mi, vy se mi všichni ptáte. To, co mám ráda tady nedělám a ani dělat nebudu. Jinými slovy tady to považuju za práci a v žádném případě si to nechci užít, ještě náhodou by se mi to líbilo a ty by si odcházel spokojený a to není cílem. Ty sis zaplatil dva tisíce a já ti za to odeberu, pokud možno sterilně, tvé semeno a tím to končí. Po této odpovědi mně bylo jasný, že jsem si vybral kurevsky špatně a že to bude hodina trápení.

Jde se na kouření. Při kouření umí vytvořit podtlak, ale to je tak všechno. Absolutně bez nápadu, věci kolem jako by neexistovali a dost i přihoňuje. Naprosto bez očního kontaktu. Pak jdeme na 69 (lízání i prstění dovoleno). Jdeme na sex. I přesto, že jí má už dost povolenou (chtěl jsem původně napsat, že jí má jak vrata do stodoly) tak mázla dost gelu. Po několikaminutovém sexu, kdy jsme vystřídali tři polohy jsem ho vyndal úplně měkkého (tady musím vyzdvihnout polohu ze zadu, kdy hned sama od sebe si opřela hlavu o postel a tím pádem pěkně vyšpulila prdel). Její prostorná vagína s gelem zafungovali tak, že jsem vůbec nic necítil a za chvíli bylo po erekci a střik byl na míle vzdáleny. Sundal jsme pláštěnky a za střídání kouření a honění se nakonec dostavil i výstřik.

Pokec celkem o ničem. Říkala, že je to její druhý privát a předtím byla na privátu Chlumecká resp. Rajská zahrada. Vzhledem k tomu, že jsem si zaplatil balíček 2 v 1 a k líbání se vůbec neměla tak jsem se jí na to zeptal. Její odpověď mne celkem šokovala. Řekla, že je to pro ní příliš intimní (šukání pro ní intimní nejspíše není) a proto se líbá jenom někdy. Zinkasovat za to peníze a pak se vymluvit, že je to pro ní intimní a tak to nedělá jí asi blbý nepřijde. To je jako bych si nechat nalakovat auto a nalakovali by mně jenom půlku auta (i když jsem zaplatil za nalakování celého auta) a na moji otázku proč mně nalakovali jenom půlku bych dostal odpověď, že nalakovat celé auto je moc práce, že to dělaj jenom někdy. Ojeb jak svině. Ještě při rozhovoru si lehla cca 20 cm ode mne a žádné hlazení nic takového. Prostě neerotická atmosféra jak svině, která se nesla v její odpovědi na to co má ráda.

Pak jsem se dal do lízání. To si celkem užívala a celkem dost i tekla. Ale k druhému číslu se vůbec neměla. Vzhledem k zastaralému HW a velmi špatnému SW, ale bohužel ani ten dole se k druhému číslu neměl a tak jsem hodil ručník do ringu a šel jsem si dát sprchu.

K Dianě. 30 let už jí bylo před mnoha lety. Tipoval bych minimálně 35 let a možná, že ke 40ti letům jí moc nezbývá. Tělo poznamenané dvěma porody (usuzuju dle tetování) což se nejvíce projevilo na kozách, břichu a vagíně. Zkérovaná je jak kdyby seděla minimálně dva roky ve Valdicích.

Resumé. Nedoporučují. K již výše zmíněnému zastaralému HW a špatnému SW a i kvůli ojebu, kdy si vezme dva litry za balíček 2 v 1 a pak jednu věc neposkytuje.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 18 čer 2017 23:31

Klára - Vanilla https://www.sex.cz/102704
Tak trochu jsem si myslel že to bude bývalá Nikola z Lolitas, ale po důkladném rozboru fotek jsem usoudil že ne a to se mi na místě i potvrdilo. Má pěknou postavu, není to ta TOP pevná, ale hezky hubená xxx63 Kozy 0-1, v podprdě co v ní přišla na pokoj vypadala jako kocour v botách. Hlavní poznávací znamení je celkem velký předkus, když se usměje tak je hodně výrazný, připomínala mi herečku Hanah Murray ... a tu já kupodivu můžu, takže mi to nevadilo.
hm.jpg
Jinak přátelská, milá, nabízela mi OB a líbání jako příplatek, platil jsem 1500 za základ. Ta holka mě po celou dobu v posteli naprosto uctívala, jako boha Apolóna co sestoupil z nebes a holka je z něj úplně v píči, klání se a krmí ho ovocem XXX36 . Přisála se mi hned na to péro jak hadice od vysavače, stejně tak i na mojí hubu. Tvl nevím čím to bylo, ale uměla navodit erotickou atmosféru jako svině, když jsem jí lízal a udělala se mi s prsty nabodnutýma na prdel a na kundu tak jsem pak myslel že mě sežere tvl, pořád se se mnou líbala a svíjela se jak klubko hadů. Asi byla ten den fakt nadrbaná, neskutečný xxx16 . Při mrdání je to typická subina a naprosto se tomu mrdání oddává, je to ten typ holky co se v posteli úplně mění a s ptákem v kundě je jak v transu, to já můžu. Navíc je parádně úzká a střik jsem na začátku brzdil asi tak každých 10s. Prostě bomba. I přes počátční problémy s bržděným střikem jsem se nakonec vycákala až po celke dmlouhé době, takže závěrečný rozhovor proběhl jen několikaminutový. Prý ale nebude dlouho, chystá se dál na západ, touhle prací si prý jen přivydělává.

Doporučení samozřejmě ta holka má, takhle kdyby mrdala v Praze každá tak jsem už dávno v invalidním důchodu xxx17 Jen ještě zmíním, že jeden kolega (však on se ozve) s ní prý neměl zážitek ani z poloviny tak dobrý jako já. Tak jsem jí asi fakt sedl xxx63
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 19 čer 2017 09:15

kolop12 píše:
18 čer 2017 23:31
Klára - Vanilla https://www.sex.cz/102704

Má pěknou postavu, není to ta TOP pevná, ale hezky hubená xxx63 Kozy 0-1, v podprdě co v ní přišla na pokoj vypadala jako kocour v botách. Hlavní poznávací znamení je celkem velký předkus.....

Jen ještě zmíním, že jeden kolega (však on se ozve) s ní prý neměl zážitek ani z poloviny tak dobrý jako já. Tak jsem jí asi fakt sedl xxx63
Hele, myslím, že v podprdě vypadala o dost líp než já v botách xxx17 xxx17 Jinak se přiznávám, jsem to já, kdo s ní měl zážitek zcela průměrnej. Ano, její přístup je naprosto v pořádku, ale jinak nebejt tvýho doporučení, tak na začátku možná i odejdu. Jediný co si budu z návštěvy pamatovat dlouho, je moment, kdy můj kouzelnej proutek našel na tý poušti vodu xxx16 xxx16 xxx16 jestli se teda jako vyjadřuju dost srozumitelně xxx65 Placeno 1500/hod bez extras.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 19 čer 2017 11:12

Jedna neúspěšná rezervace a první v tomto podniku xxx28
Zaujala mě nová Timea privát Mladé dívky http://mladedivky.cz/o_models/timea/
Volám a měl jsem štěstí, slečna přímo u telefonu, po hlase sympatická, Slovena jak poleno, to by mohlo být dobré, cítím jak se mi zvedá proutek v kalhotách, objednávám se na 12, áno len pol hodiny, chci na hodinu, nie, že ide na eskort, ptám se v kolik, o tretej, v čem je tedy problém, iba pol hodiny, chci na hodinu, večer o pol šestej, bohužel, to už se vidím se sklenkou u bazénu a nebo u vody na motorce, proutek klesá a zájem o slečnu bohužel také, nie je za čo xxx53 xxx53
    HtsLN4uii0mWMi8P0lbs3euJanXrAFX2E1_PyLE-c0BpbhebMdlbiXQrPq2At0o5vUNWxas.jpg
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    „Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

    Uživatelský avatar
    ko_cour
    Mudrlant a výmyselník
    Celkem hodnocení: 23771x
    Recenze 2017: 78x
    Recenze 2018: 57x
    Recenze 2019: 53x
    Recenze 2020: 48x
    Recenze 2021: 26x
     
    Příspěvky: 8901
    Registrován: 05 dub 2017 12:24
    Bydliště: Kongeriket Norge

    Příspěvek od ko_cour » 19 čer 2017 11:21

    Zrzka Niky, privátek Niky
    https://www.sex.cz/privatekniky?Typ=2&R ... 291082&S=5
    tel. 604 155 084

    Poprve jsem se k ni zkusil objednat uz pred casem, rezervaci mi zrusili. Pak obcas bylo cislo nedostupny. Aktualne inzeruje pod novym cislem, zvedla mi to primo ona. Při komunikaci byla ostražitá, trochu mi z toho zatrnulo (A ceny Vás nezajímají?..... Mám vám teda udělat rezervaci? já totiž jinak adresu nesděluji.... Potvrďte mi to hodinu předem, jinak to automaticky ruším), ovšem dle hlasu je to holka ze severní Moravy, tam tenhle tón hlasu nic neznamená, banikpičo XXX36 Nasmerovala me do dobre znameho podkrovniho bytu v blizkosti Andela (ano, stredni skola je hned naproti). Prisla me vyzvednout dolu ke vstupnim dverim. Je to holka kozatá, ne úplně hubená, ale tak akorát co ještě snesu. Ty kozy jsou asi umělý, ale k tomu tělu jdou akorát. Jestli umělý nejsou, tak tedy příroda odvedla dobrou práci. Vlasy kudrnatý, zrzavý, nechá si do nich zajet, líbí se jí to dokonce. Je to taková rozumbrada, cca 24 let, nemůžu ani říct, že by se mi vysloveně líbila, ale prostě jsem nechtěl odcházet, aniž bych ji nezprznil, divny choutky. Nožky pěkný, zadek taky, pevnej, jooo to dáš kocoure. Uznavam, trochu divny hecovat se u holky za 2 litry, ze to dam, tvl, jenze o cene to fakt v teto branzi neni.... Povídačka, lízačka, prstovačka. Její kouřová s gumou, moc pěkná, vytrvalá a jemná. Klidně bych takto i vysypal. Pak zásun bez gelu, mokrá byla dost. Reagovala hned hodně dobře, to mě bavilo, rozhodl jsem se pořádně jí po tý posteli prohnat. Řvala mi tam u toho, fakt doslova řvala. Netuším, jestli se nakonec udělala nebo ne, věřil bych tomu skrze ten křik, ale já jsem se soustředil spíše na sebe, páč mam v tomhle vedru problem se udelat. Po dlouhý době mě to nakonec i začalo brát na střik a tak jsem využil hned první možnost a prostě jsem zvedl stavidla. Skoro jsem se potom nemohl nadechnout, lapal jsem po dechu, byli jsme mokří jako svině, klimu tam neznaj a je to navíc podkrovní byt, šílený. No, nebylo to špatný a kdo má rád kozatky, tak tohle bude dobrá volba, jelikož holka je pomerne šikovná, mrdavá a nemá zatím vanu. Muj typ to neni a za 2 litry to na opáčko taky není, i za 1500 bych se hodně rozmejšlel. Inzerovaný áčko nenabízela, jen líbačku, oral bez, vše po pětistovce. Na konci jsme trochu řešili život a chlapy a tak, takže jí říkám, že nechápu, jak někdo může připlácet za líbání. A ona říká, že to je nejsnadněji vydělaný příplatek, a s upřímností dodává, že to je stejně jen takový pusinkování. Tak na ni čumím a říkám, no právě, ze sympatií to vypadá trochu jinak, jenže to si nekoupíš. Prostě těma příplatkama je trochu deformovaná a to se mi vůbec nelíbí, už kvůli tomu bych jí znovu 2 litry netopil ani náhodou, to mi jednou stačilo.

    Ty 2litrovy holky to maj proste v hlave postelovano jinak, uplne divne. Ony dobre vedi ze jejich hodinova cena je nadprumerna. A prave proto, ze to vedi a stejne si na ty 2litrovy znacky stoupnou, tak to vzdycky svedci o vnimani sebe sama jako neceho luxusnejsiho. Jenze v tehle branzi proste neplati, ze drazsi rovna se lepsi, to muzu s klidem odprisahnout. Jedna takova 2.0 TDI mi napriklad nedavno rekla, ze za 1200 by se ani neusmala. To je naprosto typicky. Takova holka pak malem vnima jako milost, ze da chlapovi za penize, mazec, tam je proste vsechno uplne opacne. Tam se samozrejme zadna priplatkova vstricnost pardon milosrdenstvi zpravidla nekona. Pro chlapa jako jsem ja je to pak hotovy nestesti, je to jako kdyz kosa narazi na kamen. Ja se na privat jdu bavit, chci aby se to holce taky libilo a aby si to uzila i ona. Skore na orgasmy ja vs. tapka dokonce dlouhodobe svedci v muj neprospech. Me pak fakt ani nenapadne platit nejaky priplatky za libani, nedejboze za lizani a tak vubec, to at platej nejaky nemehla. Takze abych sel za holkou, vyplaznul ji nadprumerny prachy, delal ji tam polovinu casu blaho a nedostal navic vubec nic, to mi proste nedava smysl. Kolop, kterej tu blahorecil nejakou, ze si s ni pripadal jako Apollon, jak o nej pecovala a delala mu pomysleni (a on ji) mi pred moji navstevou u Niky sarkasticky pravil, ze s holkou za dva litry se Apollon urcite konat nebude. Bylo to samozrejme presne tak. Konec hlaseni xxx22
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

    Uživatelský avatar
    _pyskomil_
    Štukatér
    Celkem hodnocení: 1264x
    Recenze 2017: 4x
    Recenze 2018: 2x
    Recenze 2019: 1x
    Recenze 2020: 1x
    Recenze 2021: 2x
     
    Příspěvky: 462
    Registrován: 10 dub 2017 23:06

    Příspěvek od _pyskomil_ » 19 čer 2017 16:33

    Zuzanka e69.cz byt " Na Maninách" https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... anka-8572/ - koukám, že najednou z nabídky zmizela :(
    Asi není potřeba to moc okecávat, každý ví, oč tu běží, sympatická zrzka s moc hezkým tělíčkem a super přístupem, plánoval jsem, že se z aní určitě vrátím, tak jen doufám, že s tím nesekla nadobro.
    Domluva po telefonu klapla na jedničku, vyzvednutí cca do 5 minut před vchodem, naštěstí to není rušná ulice :D
    Po prvotním oťukávání (pokec a sprcha) se ke mně připlížila jak had a moc krásně se se mnou mazlila, až mě to tak zarazilo, že jsem nevěděl, jak reagovat, prostě překvapení v tom nejlepším slova smyslu. Orálek S taky fajn, ale už jsem se nemohl dočkat, až budu v ní, ona na mě a já si budu užívat její tělo a laskat krásný jedničky. Ačkoliv napoprvé většinou volím půl hodinky, tady jsem dal hodinu a byl jsem moc rád, skoro jsem se vyhodil sám (od vstupu včetně dvou sprch jsem tam byl cca 75 minut - takže čas dodržen a mírně překročen) Po příjemném povídání jsem měl jasno, pokud vydrží ještě nějaký týden, určitě zopakuji..... tak snad jen zmizela na dovolenou a brzy se vrátí.
    Holka prostě ví, co na chlapy platí a jak si během chvíle vyrobit potenciálního stáláka!
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    ko_cour
    Mudrlant a výmyselník
    Celkem hodnocení: 23771x
    Recenze 2017: 78x
    Recenze 2018: 57x
    Recenze 2019: 53x
    Recenze 2020: 48x
    Recenze 2021: 26x
     
    Příspěvky: 8901
    Registrován: 05 dub 2017 12:24
    Bydliště: Kongeriket Norge

    Příspěvek od ko_cour » 19 čer 2017 21:18

    Nikča, U Nikči
    Slezská 130 (vedle Flory)
    https://www.sex.cz/671996?SNID=Nik%E8a& ... 830784&S=0
    tel. 73527006

    xxx28 xxx28 xxx28 xxx28

    Tohle bylo jednim slovem strasny!! Utekl jsem po 15 minutach. Sele je to tlustoucky, dve brady to ma, fotky pridavaj. Drzost se prodavat za 1500, nevim kam jsem dal rozum, i mistr tesar se holt utne. A ona mi v prubehu hlasi, ze lizani je za 500! Koukam nevericne! Bradavky tvrdy, husina, a k tomu takovy kecy!! Ona prej ze to je ten oral bez prece. Ze jsem prece u holky, u ktery jsem si prece zaplatil nejakej servis. Rikam ji ale ja to chci delat tobe, ne opacne. Nene, i to je za priplatek, to je cena za to riziko, ktery je s tim spojeny. Coze?? Jaky riziko?! Mam ti platit za to ze ti delam dobre?? No to ne, tak to neni, ale kdybys sis koupil ob tak to udelam ja tobe a muzes i ty mne. Takhle mi to ale muzes delat treba rukou, muzeme se pomilovat. Tvl! Nebavi me to s tebou resit, nebavi me resit jak ti to mam a nemam delat, nemam vubec chut pokracovat, bleskove se oblikam a odchazim. Vrazila mi zpet jeste 500, prej ze kdyz jsem tam nebyl hodinu, ale jen pul. Prej jsme si to meli vyjasnit na zacatku. Doprdele, o lizacce nepadlo ani slovo a oral bez je odjakziva oral chlapovi. Mas stesti ji rikam, kdybychom si to "vyjasnili na zacatku", tak ses o ten litr co ti zbyl chudsi. Praskam dverma a jdu do prdele!!! Exemplarni priklad nesoudny holky, na kterou jsem ja ocas buhviproc vlezl. Jsem debil! Chapu, ze holka potrebuje prachy na leto a ma snahu stahnout chlapa kde se da, jenze me pak totalne prechazi chut sukat. A sem nasranej jako peklo. At jde do prdele. Az pujdu nekdy vecer kolem jejiho baraku, strcim ji tam do zvonku sirku xxx63
    2 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

    Severak
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 85x
    Recenze 2017: 7x
    Recenze 2018: 0x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 54
    Registrován: 17 dub 2017 21:00

    Příspěvek od Severak » 19 čer 2017 22:05

    Natálka- Mladé Dívky 732162758. Www.mladedivky.cz
    Nevím proč ale dostal se mi do hledáčku tento privát a protože už jsem delší dobu nezkusil žádný "teenage" řezivo, zkusil jsem Mladé Dívky. Dovolat se není problém a operátorka je ochotná a veškerý informace dávala na první dobrou. Takže domluva bezvadná. Nabídka ze 3 holek a podle fotek mi nějak utkvěla Natálka. Rezervace proběhla a já se vydal na uvedenou adresu. Natálka si mne vyzvedla u vchodu a kdybych si před vchodem v rychlosti neprojel Hankovu recku tak asi střelím otočku. Ty fotky ji přidávají. Obličej fakt překvápko. Ale to mladý celkem hezký tělo a hlavně plný přírodní prsa fungovali jako magnet a Hankovo pozitivní hodnocení mi dodalo kuráže. Nelituji toho . Natálka byla v pohodě a snaha a pokora byla hodně znát . Sice ten minipokojík sotva na postel sousedící s velínem a dveře ucpaný polystyrenem jako nic moc ale účelu vyhověl . Cenová politika 1400 základ a 400 za OB nebo líbání a CIM . Zkrátka extras za 400. K samotný akci: holka fakt snaživá a ochotná splnit mé požadavky . OB slušný úrovně . Vše dle mého scénáře. Horňácký pudy a chutě si přišli na svý. Koziska jsem si užil řádně . Obzvláště v poloze na znak je to moc pěkná podívaná . Fotky jsou její , vlasy má dle mýho trochu kratší . Vzhledem k jejímu věku se GFE moc hodnotit nedá ale učenlivá je dost. Začátek trochu vlažnějši s menším odstupem, spíše rozpačitej. Ale postupně se podala slasti kterou ji to od začátku muselo působit. Až mi přišlo že se tomu chce ubránit. Neubránila. xxx50 Dal jsem si záležet aby to nebyl jednostranný zážitek . A povedlo se. Pak ještě chvíli pokec. Musím uznat že Na svůj nízký věk je fakt docela dobrá a věkový rozdíl nebyl překážkou, možná i výhodou. Dostal jsem co jsem žádal a odešel spokojen. Doporučení lze dát.
    Noru zdar mládenci!
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Petros
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 2x
    Recenze 2017: 2x
    Recenze 2018: 0x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 8
    Registrován: 22 dub 2017 11:48

    Příspěvek od Petros » 20 čer 2017 13:52

    joker69 píše:
    19 čer 2017 11:12
    Jedna neúspěšná rezervace a první v tomto podniku xxx28
    Zaujala mě nová Timea privát Mladé dívky http://mladedivky.cz/o_models/timea/
    Volám a měl jsem štěstí, slečna přímo u telefonu, po hlase sympatická, Slovena jak poleno, to by mohlo být dobré, cítím jak se mi zvedá proutek v kalhotách, objednávám se na 12, áno len pol hodiny, chci na hodinu, nie, že ide na eskort, ptám se v kolik, o tretej, v čem je tedy problém, iba pol hodiny, chci na hodinu, večer o pol šestej, bohužel, to už se vidím se sklenkou u bazénu a nebo u vody na motorce, proutek klesá a zájem o slečnu bohužel také, nie je za čo xxx53 xxx53
    Tak to si můžeš gratulovat. Mě se bohužel domluva podařila xxx57. Fotky budou její těžko, nebo musely projít slušnou retuší. K váze si člověk musí přičíst 10kg a možná se dostane ke spodní hranici reality. A jelikož jsem blbej a zůstal jsem, dobře mi tak xxx70. Takže pokud sháníte mladou, štíhlou, obraťte se jinam.

    http://mladedivky.cz/o_models/timea/
    Tel: 732162758
    Míry: 170/70+
    timea-str-2.jpg
    timeastr1.jpg
    1 Obrázek 1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    ko_cour
    Mudrlant a výmyselník
    Celkem hodnocení: 23771x
    Recenze 2017: 78x
    Recenze 2018: 57x
    Recenze 2019: 53x
    Recenze 2020: 48x
    Recenze 2021: 26x
     
    Příspěvky: 8901
    Registrován: 05 dub 2017 12:24
    Bydliště: Kongeriket Norge

    Příspěvek od ko_cour » 20 čer 2017 14:05

    Timeu (Mladé dívky = Jebačka 2) jsem otáčel xxx28

    https://www.sex.cz/313956?SNID=timea&Rnd=1639247725&S=1

    Důvodů hned několik:

    1) nadváha jako prase, která se projevuje i v jinak celkem hezkém obličeji, prostě je to takový slovenský prasátko, fakt matrona, rozhodně ne "štíhlá snaživá dívka"
    2) chování dost neotesaný, ještě zády ke mně cestou na pokoj by mě hnala do sprchy, ani jsme nebyli dohodnutý co se bude a nebude dít, celkově to bylo takový téměř nepříjemný, necítil jsem se vůbec příjemně

    Foto dost zkresluje, opravdu hodně.....

    xxx28 xxx28 xxx28
    2 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

    Uživatelský avatar
    vagus
    Svačinář
    Celkem hodnocení: 682x
    Recenze 2017: 12x
    Recenze 2018: 0x
    Recenze 2019: 1x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 277
    Registrován: 24 dub 2017 12:41
    Bydliště: Kunda, Estonia

    Příspěvek od vagus » 22 čer 2017 09:56

    Viky, Privat Domecek
    http://www.privatdomecek.cz/divky/38-erika3-2

    Takze....velmi dlouho jsem odolaval a bylo to takticky, pac jsem dost usetril. Ted uz to vim. Musim psat neco dal? Tahle kocicka, to je proste ukaz. Kdyby si obecne slapky vzaly 10% z jejiho naturelu, inteligence a vzhledu, tak se nam popichava o mnoho lepe! Holka v obliceji hezci prumer, opalena, kocici oci a kocici povaha. Kozicky mrnavy, ale bez rusivejch defektu, hezky a k pouziti. Celej podvozek nadhernej, jak kvalitnim oholenim, tak tvarovanim. Tam davam 10 bodu z 10. Vonavy, fukcni, otvory paradni, nic co by kazilo estetiku a zaroven to neni zadna posrana nefunkcni dekorace z XXXLutzu, ale na vysost pouzitelnej hardware. Mam rad, kdyz veci vypadaji dobre a ve finale se ukaze, ze si nehrajeme na Potemkinovu vesnici, ale ze to tak fakt je. Kdyz lezi na zadech, tak to tvrdy bricho vyrysovany uz od kundicky, krasne tvarovany telo bez faldu, uzkej pas, nebo ta prdelka. No parada. Pod rukama cejtite tu silenou drinu. Oralek super, ocni kontakt, snaziva a super poctive provedeni. Rucni prace hodnotim vyborne. Soulozeni bylo kratky, tak to nedokazu moc relevantne posoudit, nicmene holka to vazne neflaka a jde uspechu naproti ve vsech ohledech. Vsechno kolem bylo bez zavad a v provedeni 1A. Mam s ni zazitek roku s jistotou, proste super kvalita. Jeji nejvetsi deviza (za urcite konstelace se to muze zmenit v zavadu az desnej pruser) je, ze ta holka proste neni vymastena. Troufam si ji sacovat na pomerne dost chytre stvoreni a z toho mozna plynou ty veci nasledujici. Nema problem hned z prvni osacovat kliose a jde mu absolutne na ruku. Takhle se to ma delat a presne tohle za svoje prachy chci. Nepodarilo se mi do programu nenapadne vpasovat libani, asi protoze nejsem takovej fesak, jak jsem si doposud myslel xx16 . A vite co? Budu se k ni vracet, dokud tam bude.....fakt trida a diky za demosku, jak ma vypadat etalon kvality. Pokud si chcete dobre zasukat s atraktivni, inteligentni a empatickou babou, kde nebudete muset nic vysvetlovat a vyplnovat dotazniky ohledne svych preferenci bez jakekoliv sance, ze si to holcicka zapamatuje, tak tady jste spravne. Tady je svet jeste v poradku. No tvl, je fakt dobra.


    Placeno 1500,- hodina + 500,- OB.

    PS: holka ma par kousku tetovani, ale rekl bych vkusne veci a nic co by zasadne rusilo.
    9 Obrázek 1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Naposledy upravil(a) vagus dne 22 čer 2017 14:52, celkem upraveno 1 x.
    mam

    Uživatelský avatar
    Lars
    Učeň štukatér
    Celkem hodnocení: 1780x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 15x
    Recenze 2020: 12x
    Recenze 2021: 11x
     
    Příspěvky: 398
    Registrován: 21 čer 2017 15:52

    Příspěvek od Lars » 22 čer 2017 12:07

    Děkuji zakladatelům tohoto fóra, budu se snažit být platným přispěvatelem i když mé recenze asi nebudou tolik četné.

    Do vlákna "Historicky omrdáno" vložím pár svých příspěků z Mashera, kde jsem občas vystupoval pod jiným nickem.

    Edita - 739827694
    Dívku netřeba dlouze představovat, ačkoliv já u ní byl prvně. Tuhle hvězdu pražské scény jsem nemohl nevyzkoušet. Osamostatnila se a služby poskytuje nadále ve stejné kvalitě na Praze 10. Lokalita sice trochu z ruky, ale vynahrazuje to bezproblémové parkování a privátní atmosféra. Bližší informace o bytě a lokalitě sem na její žádost nedávám. Domluva přes SMS na jedničku. První termín sice zrušila, ale včas dala vědět a našli jsme termín nový. Pracuje už od ranních hodin

    Už od setkání ve dveřích usměvavá, komunikativní, voňavá. Dívka pěkná, štíhlá, o jejích kozách již byly napsány oslavné ódy, takže netřeba rozmazávat. V bytě čisto, uklizeno, dostávám ručník a jdu do koupelny. Placeno 1500Kč/hod + 500Kč anál.

    Při akci iniciativní, občas prohodí nějakou vtipnou nebo sprostou poznámku, dokáže navodit uvolněnou a příjemnou atmosféru. Ovšem pozor, nenechala se lízat. Kundička úzká, voňavá. ale nechal jsem si zajít chuť. Kouří s kondomem, ale vášnivě, procítěně, s pérem si hraje, dívá se do očí. Při šukání potichu, ale příjemně vzdychá, ihned poznává, že se mi to líbí pomalu, tiskne se ke mě a šimrá mě kozama po hrudníku. Vystřídáme pár poloh a střik na sebe nenechá dlouho čekat. Krátký pokec, nabídne masáž, ale po chvilce mi zase stojí. Chvíli mě znovu koučí a jdeme na druhé kolo. Při šukání zezadu na mě špitne "až budeš chtít vyzkoušet zadeček, tak si řekni", čemuž se nedalo odolat. Velí "nejdřív zepředu, pak zezadu a pak seshora". Ok, proč ne, říkám si a podle nastíněného scénáře jí šukám do zadku. Ona vzdychá, honí si kundičku, občas na mě hodí sexy pohled. Po chvilce análního tělocviku stříkám do gumy. Následuje pokec, masáž, hlazení, pohoda jako u milenky.

    Určitě doporučuji a potvrzuji předchozí kladné recenze, Kdo u Edity nebyl, ať určitě vyrazí. Hledá si jiný byt/privát, takže lokalita se možná bude časem měnit.
    5 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

    hokejfan
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 564x
    Recenze 2017: 22x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 9x
    Recenze 2020: 1x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 190
    Registrován: 12 dub 2017 18:35

    Příspěvek od hokejfan » 22 čer 2017 18:29

    Kelly, Mystique
    http://www.praha-mystique.estranky.cz/fotoalbum/kelly/

    Podruhé jsem zkoušel a podruhé se stejným výsledkem! Zavolám, v pohodě doraž. Pak ještě pro jistotu potvrzuju, že dorazím. Po příchodu na místo volám a dozvídám se, že Kelly vlastně nemůže (tentokrát už prý někoho má) a že si můžu vybrat jinou slečnu... Nasrat a navrhuju za tohle jednání dát na blacklist. xxx28
    1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek

    Vltavák
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 21x
    Recenze 2017: 8x
    Recenze 2018: 0x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 22
    Registrován: 22 čer 2017 20:20

    Příspěvek od Vltavák » 22 čer 2017 20:28

    ahoj kolegové,byl jsem minulý týden za Klárkou,která má už nahoře recenzi a bylo to opravdu super.Mám moc rád u mladičkých holek 69 a v tom mě vyšla Klárka vstříc opravdu neskutečně.Dneska jsem volal znovu ale telefon nezvedaly.Klárky inzerát ze Sex.cz zmizel.Tak to by byla fakt škoda.Je to mazel a zatím ji to asi fakt baví omlouvám se kamarádi za špatně formulovanou recenzi,tak opravuji-Jednalo se o slovenku Kláru z privátu Vanilla,naproti OC Flora.Volal jsem původně na jinou dívku ale spojovatelka mi řekla že tam týden nebude a že jsou tam ted dvě a můžu si přijít vybrat.Když jsem volal už se zdola před barákem,začalo mi to vypadávat,tak jsem řekl spojovatelce že má asi něco s telefonem.Zjebala mne jak osla,že prej u ní je vše OK.Přestal jsem mít chuť ale šel jsem na ten výběr.Po vpuštění bzučákem jsem šel do druhého patra a v polootevřených dveřích stála už podle sympatií spojovatelka.Nebyla můj typ a tak jsem stydlivě ukázal právě na mladičkou Kláru s tím že to asi bude průser,jsem padesátník,takže věkový rozdíl nějakých třicet let.Ovšem To děvče to vůbec nedalo na sobě znát,naopak se pořád smála a slovenčina je mi jako jazyk moc příjemná.Zaplatil jsem i s OB 2000 a šel do sprchy.Po sprše čekal u postele až Klára přijde.Začala mne hladit a líbat hned jak přišla a tím prolomila ledy.Na posteli jsme se pak mazlili,ona ještě v prádélku.Orál byl od ní příjemný a dost hluboký.Klára má jak již bylo psáno trošku předkus ale mne to na ni přišlo sympatický.Bradavky maličké ale citlivé a to se mi také moc líbí.Jestli to velice zkušeně nehrála,tak se tomu prostě podala a začalo se ji to mazlení líbit.Krásně voněla a sama mi několikrát řekla že je to hezký,nebo že taky hezky vonim,myslím že jestli skončila,tak je to fakt velká škoda.Dneska jsem zkoušel volat na obě ta čísla co mám-777433932 a 775226977,obě jsou aktivní ale nikdo to nezvedl.Inzerát ze Sex.cz zmizel.Kdyby jste o ni nikdo věděl,tak dejte moc prosím info.Dik a ahoj
    Naposledy upravil(a) Vltavák dne 22 čer 2017 23:00, celkem upraveno 1 x.

    gdiofd
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 321x
    Recenze 2017: 9x
    Recenze 2018: 13x
    Recenze 2019: 12x
    Recenze 2020: 8x
    Recenze 2021: 5x
     
    Příspěvky: 75
    Registrován: 10 dub 2017 22:39

    Příspěvek od gdiofd » 22 čer 2017 21:29

    Kelly, Privát Escort - 720517156, http://www.privatescort.cz/kelly

    Kelly už má dost recenzí a vesměs pozitivních, takže budu stručnej. Postavu ma celkem vysokou a tak nějak přiměřeně štíhlou (není vychrtlá ani tlustá), v obličeji pěkná. Je milá a příjemná, snaží se vyhovět. Přišlo mi ale, že jsem jí něčím nesednul, do druhýho kola už se jí moc nechtělo. Pozitivně musím hodnotit pokec, působí inteligentně. Uměl bych si ji představit jako doprovod do společnosti. Bohužel čas byl o trochu zkrácen, venku jsem byl za hodinu od příchodu. Celkově bych to hodnotil jako lehce nadprůměrnej zážitek.

    Placeno 1500 Kč za hodinu bez příplatků.
    Fotky nedávám, jedná se o přiznanej fake.

    Uživatelský avatar
    modroočko
    Světák požitkář
    Celkem hodnocení: 3369x
    Recenze 2017: 21x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 23x
    Recenze 2020: 13x
    Recenze 2021: 50x
     
    Příspěvky: 1492
    Registrován: 06 dub 2017 17:13

    Příspěvek od modroočko » 23 čer 2017 13:11

    Laura, Privát GRACE
    https://www.sex.cz/230478
    http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... =laura&S=7
    Město: Praha 3
    Telefon: 604460403

    Laura na první pohled milá holka, otevřela úsměv, hezká pusa, hned jsme se chytili za ruce a šli na pokoj. Na cimře pekelný vedro, byl tam sice větrák ale zcela na prd, to vrtule na stropě by byla lepší.. Sprcha, Laura a pak jsme šli na věc. Líbání fakt hezký, procítěný, hluboký, vášnivý, paráda... Hlazení a předehra témař GFE (ale do toho tam chyběla jakási spontánní oddanost a poddajnost), možná to bylo jen tím vedrem, které nás vyčerpávalo.. Ale jinak fakt Laura perfektní, na lízání reagovala vásnivě a uvěřitelně, hezky jí naběhla kundička, krásně se do toho položila a nechala si to udělat.. Je vidět že už má svoje odžito a ráda, když je to možný, si tomu oddá. Následný kouření slušný. Ne taková sací hitparáda jako psal Kolop, ale vysokej standard, dobrá práce rukou, hezky hluboko, slušný nasazení.. Následný šukání nás dostalo úplně do vrtule, úplně z nás lilo, na misio, zezadu, dupal jsem do toho jak o život a měl pocit, že tvl o život asi v tom vedru jde... xxx06 sypal jsem a pak ležel jako postřelenej. Byl jsem tak zblblej z toho vedra, že jsem zapomněl, kolik mě to tam stálo... xx10

    Laura se dá doporučit začátečníkům nebo hráčům na jistotu bez ale nějaké větší originální zvrhlosti, iracionální zuřivý vásně.
    Odšuká si to na vysoké úrovni, ale je tam lehce cítit že už je zkušená a některý věci dohraje, není to zevnitř spontánní oddání se...
    Za mě dobrá zkušenost, holka je velice milá, přátelská a vstřícná. Na opáčko to není.
    11489793.jpg
    6 Obrázek 1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    jiri135
    místní Pepík
    Celkem hodnocení: 292x
    Recenze 2017: 26x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 404
    Registrován: 18 dub 2017 16:15
    Bydliště: Praha

    Příspěvek od jiri135 » 24 čer 2017 10:55

    Varování (důrazné). Privát Albertov. xxx07
    Jessica. Ceny 1000/1500 + příplatky.
    tel. 773678472

    http://privatalbertov.cz/spolecnice/nova-slecna-jessica

    Privátek Albertov u slavné Vanessky asi není třeba představovat.
    ,,Namlsán, negativní recenzí od Kolopa ..jsem si řekl, že Jessica bude na mě určitě milá a v horku jsem vyrazil za ní. xxx95 .

    Objednávka proběhla vpořádku, a do hodinky jsem byl před prodejnou svatebních šatů.

    Jessica si pro me přišla dolů, přehlédl jsem trochu unavený výraz a šel s ní do výtahu.

    Já to zkrátím, na otrávený ksicht a poznámky OB a líbání a lízačku spíše nedělám nejsem vůbec zvědavý a po 4 větách úvodního pohovoru jsem udělal ukázkovou otočku. Ještě zdálky jsem za sebou slyšel..,, Ale mě to nevadí že mi odchází klienti, já jich mám hodně,,. xxx12

    Za mě jasné varování. xxx07

    P.S. Už jsem ji dříve viděl na jiném privátu a chovala se úplně stejně a jde o ztracený čas.

    TreasureSeeker
    Mistr štukatér
    Celkem hodnocení: 959x
    Recenze 2017: 10x
    Recenze 2018: 19x
    Recenze 2019: 1x
    Recenze 2020: 4x
    Recenze 2021: 1x
     
    Příspěvky: 553
    Registrován: 08 dub 2017 15:11

    Příspěvek od TreasureSeeker » 24 čer 2017 12:24

    modroočko píše:
    23 čer 2017 13:11
    Laura, Privát GRACE
    https://www.sex.cz/230478
    http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... =laura&S=7
    Město: Praha 3
    Telefon: 604460403

    Laura na první pohled milá holka, otevřela úsměv, hezká pusa, hned jsme se chytili za ruce a šli na pokoj.

    Laura se dá doporučit začátečníkům nebo hráčům na jistotu bez ale nějaké větší originální zvrhlosti, iracionální zuřivý vásně.
    Odšuká si to na vysoké úrovni, ale je tam lehce cítit že už je zkušená a některý věci dohraje, není to zevnitř spontánní oddání se...
    Za mě dobrá zkušenost, holka je velice milá, přátelská a vstřícná. Na opáčko to není.

    Doplním pár postřehů z mojí zkušenosti:
    Hezká postava, pevná, mladý masíčko. Obličej trochu zvláštní, ale s milým úsměvem. Za chvilku jsem mu přišel na chuť.
    Dal jsem k základu 1400kč i OB a Líbaní. Obojí po 300 Kč. OB beru vždy, pokud není nějaký dobrý důvod to neudělat. Na líbání jsem dal mimořádnou vyjímku (díky vstřícné příplatkové ceně). A vyplatila se. Laura má větší pusu a plný rty a líbaní nasadila od začátku hezky procítěný.
    Kouření nadprůměr, lízing vyborný, udělala se při 69. xxx41
    Sex jsme si užívali slušně a oba. Bohužel proběhlo pouze jedno číslo. Při druhém mi selhal aparát a přes Laury snahu odmítal nadále spolupracovat. xxx06
    Možná i proto můj verdikt zní:
    Doporučení ANO, myslím, že i větší vášeň z ní jde potenciálně dostat. Pokud ovšem nepojede po "kurví křivce" s výkonem do průměru.¨
    O opáčku vážně uvažuji.
    Moje zkušenost je ovšem již 5 týdnů stará.
    Laura_Grace3.JPG
    Laura_Grace_h.jpg
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Zamčeno

    Zpět na „Pražské priváty“

    Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 225 hostů