Recenze 2021

Moderátoři: kolop12, ko_cour, hank36

kozomilf
Začátečník
Celkem hodnocení: 70x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 1x

Recenze 2021

Příspěvek od kozomilf » 03 led 2021 01:23

Beruška - Průběžná, Praha 10.

https://www.sex.cz/104774?Order=BreD&Rnd=281629944&S=26
723 415 582
Screen Shot 2021-01-03 at 12.39.20 AM.png
Ceny: 800 pul. hodiny / 1000 45min. / 1200 hodina
Navštíveno poprvé v listopadu a opakováno 3x v prosinci.

Intro: Ačkoliv bych Berušku kategorizoval už spíš jako GILF, tak je to první společnice která mi přípomínala typově stiflerovu mámu XXX36 Beruška je vysolarkovaná blondýna s velkým dekoltem a sexy obličejem. Mimo to je taky taková praštěná a celkem dost upovídaná "bloncka". Co se mi u berušky zamlouvá je její seductive přístup milf. Dále se mi také dost zamlouvala domluva, kterou po opakování už šlo vyřidit přes SMS.

Akce: Poprvé když jsem navštivil, tak byla dost rozpovídaná a poměrně akční. Ptala se mě co u ní dělám a proč vlastně chodím na služby, když jsem takhle pohlednej a mladej xxx17 Když jsem ji řekl, že chodím jenom za Milfkama, tak mi začala radit do jakých baru mam zajít až bude zase normalně otevřeno XXX36 No po nějakých 15minutach konverzace, začala od sebe show jako kdyby věděla co mám rád. Vašnivý přístup s líbáním, hlazením, třením se o sebe (Nikdy jsem nevěděl, že tření tělo na tělo může být taková sranda). Orál bez super, mění techniky, dokáže i hlouběji ale až po kořen ho nedala. Hlavní akt (Sex) probíha v podobném duchu jako dlouhá předehra, všechno vašnivý a zároveň zábavný. Celkově bych to kategorizoval spíš jako svůdné milování než bezduché šukání. Anál myslím, že nedělá.

Shrnutí: Beruška je taková praštěná a dost upovídaná bloňdatá milfka, které se asi zamlouvají mladý kluci. Určitě doporučuji těm co mají radi milfky s GFE přístupem a nevadí jím upovídané společnice.

Zdravím Kolegy
1 Obrázek 7 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Mr. Finch, are you trying to seduce me?“ - stifler's mom

Gotrek
Začátečník
Celkem hodnocení: 69x
Recenze 2020: 0x

Příspěvek od Gotrek » 03 led 2021 15:54

Anna - Golden touch girls, Tel. 732 802 056
https://www.sex.cz/379596?SFI=106&Rnd=241864252&S=1

Tak jsem se probudil na nový rok a řekl jsem si, že je potřeba ho dobře začít. Skoro všechny privaty mimo provoz, ale na amaterech inzeroval tenhle privat. Vybral jsem Annu a vyrazil jsem na výlet do Libuše do rodinného domu na průzkum bojem, protože recenzi jsem nikde nenašel.

Holka hezká, 25 ji už bylo, ale do 30 se vejde. Vzal jsem hodinu za 1500+500 OB.

Dům hezky, parkování bez problémů ve vedlejší ulici, kde vás sami navedou po telefonu. Dole mají nějakou kecací místnost, kde byly další ťapiny, nahoře 3 pokoje a koupelna. Koupelna velká, ručník ok, ale vana celkem malá a chyběl závěs. Čekala na pokoji v hezkém korzetu. Na pokoji musím ocenit dobře umístěné zrcadlo.

Byl jsem celkem k.o. z večerní pijatiky, tak zadání znělo, že budu jen ležet a relaxovat.

Jala se tedy kouřit, což jí celkem šlo, ale odmítla lízat koule a to jsou body dolů, které nezachrání ani ty hezké silikony, se kterými můžete dělat, co chcete. Chvilku 69, ale me to lízani kund na privatech moc nebere. Pak koníček, při kterém jsem zvládl zakončit. Na závěr ještě chvíli masáž, která byla taky fajn.

Venku jsem byl cca za 50 minut včetně sprchy, ale nejedná se o ojeb. Vzhledem k množství vypitého piva se mi chtělo dost prdět, tak jsem raději utekl dříve.

Holku doporučit můžu, byla hezká, ochotná, dělala vše, co jsem chtěl a kozy má velké a hezké, ale za to nelizani koulí musím dát jen 😐. To je prostě povinnost, zvlášť, když jsem si je kvůli akci oholil.

Tak, ať se vám všem v tomto roce dobře daří kluci.
9 Obrázek 7 Obrázek

TomikTom
Začátečník
Celkem hodnocení: 204x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2020: 11x
Recenze 2021: 2x

Příspěvek od TomikTom » 03 led 2021 19:30

Sára
Klub Holy

https://www.clubholy.cz/sara/

Věk: 22 (+ privátová konstanta)
Výška:167
Váha: 62 (ani náhodou)

Moje druhá návštěva v Holyni, konec roku 2020. Z důvodu které jsem uváděl posledně mi Klub Holy hodně vyhovuje, mám to skoro po cestě ale chápu proč ostatní nornící preferují centrum. Proto jsem se rozhodl nevzdávat to a dál brousit v tamním výběru.
Jedu jednou okolo a koukám na nabídku. Ten den bohužel výběr nebyl ideální, přece jenom jsem se ale rozhodl zariskoval a objednal se k Sáře. Už na fotkách jsem tušil zradu, přeci jenom když je na všech fotkách holka zahalená a nejsou ji vidět kozy tak je to vždycky červený vykřičník. Návic přiznané míry napovídají že to nebude postavou žádná modelína. Na druhou stranu, říkám si, v civilu i na privátu jsem si ověřil že holky co mají malinko nadváhu šukaji tak nějak s elánem - asi se to snaží vykompenzovat 😁. Navíc mladé pevné tělo to ještě opticky utáhne.

Objednání bez komplikací, na místě jsem malinko s předstihem. Je mi nabídnuto parkování na dvorku ale to už je na mě moc hard core, přeci jenom bych rád zachoval trochu anonymity. Ve dveřích jsem vyděsil odcházejícího norníka ale spíš než organizační chybou to bylo mnou, že jsem vběhl do vrat která se neotvírala pro mě.
Za dveřmi mě čeká děvče. Pohled na hezký obličej a tmavé oči za brýlemi říká: zatím dobrý. Na těle volnou košilku, tady jsem měl zbystřit. Přesto jdu dál, holka je milá a konverzace docela plyne. Odevzdání 1000 + 500 za půlhodiny na matraci a OB. Moje sprcha ve trojité kojí, holka přichází po chvilce vyvoněna a zdá se dobře naladěná.
Následující akce už jde jenom z kopce. Lehne si vedle mě a zcela mě mechanicky začne honit mého bambulu. Zcela očekavatelně to nemá žádnou reakci tak zavelím na kouřovou. Holka se vrhne na ptáka a v její teplé puse přeci jenom ožije. Ale celkově je ten orál tak průměrný.
Odstrojím košilku a je to velký špatný. Holce to přetejká všude a výraz lehce oplácaná už tady nejde použít. A mladistvá pevnost taky žádná :-)). Jediná optický přijatelná pozice je zezadu, takže ji otočím a začnu hoblovat. Zvukový projev téměř nula, ale aspoň si nechává divoce naložit, nějak cítím že bude problém se udělat tak do toho buším jako divej.
Když už se blížím ke konci a vyndávání ho ven ze ji aspoň zcákam zadek, holka na mě co prej že co to dělám. Po předchozí zkušenosti už tuším odkud vítr vane. Prej že za výstřik na tělo se platí. A já, skálopevně přesvědčený nenechat si zkazit náladu, povídám že to určitě ne. A ona s úsměvem že jsem v bordelu a že v bordelu se platí za všechno.
Tak za všechno jo? Tak vy blbky možná za chvíli budete chtít příplatek i to aby si člověk stáhnul na kozy nebo co?
Mám chuť se aspoň udělat a vypadnout ať neodcházím s plným pytlem ale během debaty můj kokot zcela neodvratně vadne a šance na jeho resuscitaci není.
Povídám holce že nic připlácet nebudu a že to normální není, beru si hadry a odcházím nasraný do tmy pražské periferie.

Pozn. mezitím mi napsali z privatu na mou první zprávu, že tyhle příplatky jsou smz holý nesmysl a ať to příště řěším hned na místě telefonem operátorce. A nabídli mi férově kompenzaci, takže palec nahoru pro vedení. Nicméně nevím jak to tam vedou, přijde mi že holky trochu zvlčely a potřebují přísnější dohled.

Závěrem: holka vzhledem podprůměrná, která jako kompenzaci nenabízí nic, ale vůbec nic navíc, naopak: myslí si že si bude účtovat úplně nesmyslné příplatky za cokoliv. Velké a varovné NE.
3 Obrázek 11 Obrázek 2 Obrázek

Kotek
Začátečník
Celkem hodnocení: 3x

Příspěvek od Kotek » 03 led 2021 22:05

Napíšu svou první rezenci nerecenzi...
Jak se říká, když něco nejde tak to prostě nejde!
Uplně volná neděle skýtala příležitost vyrazit nekam na privát. Nejdříve jsem relaxoval a po obědě už začínal hledat vhodnou svlečnu. Říkal jsem si že tentokráte nevyzkouším žádnou obvyklou matadorku, ale zkusim neco nového.
Rozhodl jsem se pro:
https://www.sex.cz/massagenataliprivat
Volám, a vzápětí přichází SMS s "MENU" , tak tedy odpovídám další SMS a po chvilce dopisování jsme se dohodli i na čase. V klidu dojedu na Palmovku s 20 min předstihem, píši si o adresu, volám, ale nic! A to jsem i napsal potvrzovací SMS předem.
Nasranej odjíždím po pár provoláních a zprávách domů.
Bohužel nadrženej a s tím, že proste v tenhle den musím smočit zkouším Babylon privat ve Strašnicích (jakou tapinu už ani nevím, mají tam docela výber). Jednou jsem tam už byl a vše bylo ok. Tentokrát ale jak přes kopírák předchozí "neakce": i když jsme se dohodli po telefonu s operátorkou, ona vše potvrdila, já podle instrukcí poslal i SMS půl hodiny předem, tak když dorazím na místo ve smluvený čas, nemůžu se dovolat, dopsat ani dozvonit zvonkem. Po dvaceti minutách to vzdávám a říkám si ....alespon si ušetřil 2 litry. Bohužel to je slabá náplast.... xxx43
Nestalo se vám už něco podobného?
2 Obrázek 1 Obrázek

holanďan123
Přidavač
Celkem hodnocení: 473x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2021: 11x

Příspěvek od holanďan123 » 04 led 2021 20:54

Linda - Krymská ulice
https://www.annonce.cz/inzerat/prijemna ... qh529.html
777 402 823
cena 1200 kč/hodinu, líbání bylo v ceně
Já si myslím, že některé fotky v inzerátu jsou ilustrační, podle mě dvě jsou ale orig.
Inzerát:
Ahojky, jsem příjemná usměvavá česká dívka Linda, 29 let, s prsy č. 3, štíhlým pasem a krásnou kulatou prdelkou. Pokud se potřebuješ uvolnit, hledáš pomazlení, chceš se hezky pomilovat, pak mi zavolej a něco spolu podnikneme. Najdeš mě v Praze 10 - Vršovicích, blízko Francouzské ulice. Parkování v bílé zóně, parkovací automat je 10 metrů od domu. Pokud máme spolu domluvenou schůzku a Vy nestíháte, prosím o SMS zprávu, že nedorazíte. Moc děkuji za pochopení a těším se. Hezký den Ti přeje Linda.

Tohle byl moc fajn zážitek. Objednání bylo malinko komplikované. Linda reagovala skvěle, ale ten barák, ve kterém jsou je v rekonstrukci a hodně ten den pršelo a musela volat správce domu, aby to v koupelně nějak zatěsnili, protože tam chcalo jako z konve. Takže jsem dorazil ve smluvený čas a nikdo nezvedal. Nějak se mi to nezdálo, protože v recenzích slečna působila spolehlivě, tak jsem 15 minut čekal a průběžně zkoušel volat. No nic, tak jsem sednul do auta a odjel, cca po pěti minutách mi Linda volala, že se hrozně omlouvá a vysvětlila situaci a že klidně můžu přijet, hlas příjemný, milý, čas jsem měl, tak jsem se otočil. Linda mě přivítala civilně oblečená a musím říct, že teda dobrý. fakt pěkná holka. Ukazovala, co se konkrétně stalo a musím říct, že ji obdivuju, že se nebojí, že ten barák celý spadne.
Jinak prostředí privátu pěkné. Domlouváme hodinu za 1200. jdu do sprchy a po sprše přichází Linda v takovém župánku. Musím říct, že holka se mi moc líbila. Má větší zadek, ale takový fakt pěkně tvarovaný. Samotná akce moc fajn, líbání moc dobré, procítěné, mazlila se, tulila, orál bez výborný, ne nějak zvlášť hluboký, ale teda je vidět, že to teda umí. Samotný styk probíhal ve stejném duchu.

Lindu jednoznačně můžu doporučit, příjemná normální holka, inzerovaných 29 bych ji klidně věřil, jestli je jí o pár let víc, to nemám odhad, ale mě se moc líbila a bylo to moc fajn.

P. S. já si nejsem moc jistý, ale přišlo mi, že pár let zpět byla v bájném Top Sexu v Pitrovce, ale je to opravdu bez záruky
16 Obrázek 1 Obrázek

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 04 led 2021 21:05

Zuzka - Strašnice ulice za Poštou
https://www.annonce.cz/inzerat/zenska-j ... 3qgdg.html
73 162 142
1200 Kč/hodinu + 300 líbání

Inzerát:
Zdravím pánové, jmenuji se Zuzka, 40 let, 168cm, 68kg, nádherné plné 3-ky prsa, zkrátka ženská jako lusk (viz. moje fotky). Mám ráda sex ve všech jeho polohách, orál a vše příjemné co k tomu patří. Mazlení, erotická i relaxační masáž. Najdeš mě na Praze 10.

tady jsem byl vícekrát. Holka..paní jede na sebe v pidi bytě v přízemí v ulici za poštou. Komunikace bez problémů, domluva také. Fotky v inzerátu jsou fake, ale teda odpovídají do detailu. Udávaný věk určitě sedí, max +3 roky, má hezké vlasy a teda výstavní prsa, ty jsou opravdu pěkný, dětma nezdevastovaný, takový opravdu pěkný pevný trojky. Zadek větší kulatý, dolňáci počítající s trochou celulitidy rozhodně uražení nebudou. Akce příjemná, líbání je hodně procítěné, mazlí se. Orál nerada dělá bez, ale používá dobrý kondomy a kouří teda opravdu dobře. Samotná akce výborná. Nejvíce jí to baví na koníčka, to řádí opravdu hodně a užívá si to, na misionáře mě moc nedávala prý kvůli velikosti, zezadu to dávala ale hodně dobře. Jedinou její nevýhodou je, že občas vypadne z tempa a kontroluje gumu, jestli nesklouzla. Tohle mi pak po čase začalo vadit, když bych tam byl jednou, OK beru, ale po druhé po třetí, když vidí, že ta guma nejde ani sundat to už moc nechápu.

Nicméně tohle beru a určitě ji doporučuju a za tu cenu to rozhodně stojí, rozhodně to nefláká, je bez manýrů a samotná akce moc dobrá. je to pěkná udržovaná žena, příjemná, voňavá.
10 Obrázek

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 04 led 2021 21:32

Natali - Roztoklatská ulice nad Restaurací na Zborově
https://www.sex.cz/prijemnazrzkaprivat 773 621 522

https://www.annonce.cz/inzerat/natali-4 ... ategf.html 776 459 579

inzerát v annonci:
Ahojky jsem zkušená žena, 38/170/60/3 zvu pány a kluky do svého soukromého bytečku. Na relaxační a erotickou masáž. Nabízím klasiku, orálek (možný bez), masáž prostaty a varlat, facesiting, pánský anál připínákem, 69, piss. Můj klín je upraven, dlaně hebké, ústa žhavá a hluboká. Praha 10 - Strašnice. Pracuji Po- Ne od 9 do 20hod.

cena 1500 Kč/hodinu

Jako nestálo by to za hovno, kdyby nic neříkala a byla zticha. Domluva po telefonu naprosto OK, nedá se nic vytknout. Dáma operuje v tom strašným kutlochu nad hospodou za mříží. To bych ještě zkousnul, jsou horší místa. Přivítání a domluva OK. Sice moc nechápu, proč naviguje naproti, asi aby si z okna okoukla kunčafty, ale OK. Musím říct, že na první pohled dobrý. Udávané údaje a fotky celkem sedí, ty z annonce mi přijdou fake, velmi odpovídající, ale ty na sexu jsou její určitě. Je to ruska/ukrajinka, takový přísný výraz, jako úřednice na úřadě v kombinaci se zrzavými vlasy tomu dává opravdu drsnou ránu razítkem na lejstro. Věk odhaduji tak 45 let. Ale ta postava, to jako všechna čest. Fakt pěkná, hladká pokožka, bez tuku, břicho OK, prsa taky (spíš bych řekl dvojky než trojky), ale fakt pěkně držící tvar, zadek pěkný, hezký, ale co teda musím říct, že takhle pěkné nohy už jsem dlouho neviděl.

No a pak začalo něco, co podělalo celou návštěvu.
Ona: Na jak dlouho se zdržíš?
Já: Půl hoďku
Ona: 2000
Já: půl hoďku.
Ona: No to je jedno.
Já: Aha, tak OK, tak já jdu.
Ona: Dobře 1500, já kvůli Tobě musela odmítnout stáláka, co chodí na hodinu.
Já: To jsi nemusela, stačilo napsat smsku. Já bych to přežil.
Ona: Ne, to je dobrý, akorát musím být do sedmi doma....
Já: to stihneš, je teprve před šestou

Jako rozhodně je třeba říct, že role domintantní ženský ji jde dobře.
No nic, odeslán do sprchy v rohu, která nejde zavřít provedu očistu a říkám. vem si ty lodičky, co máš na fotce. Ona OK.
Ona: Budeme prcat?
Já: tak můžeš mi ukázaž jak budeš vyšívat
Ona: to radši prcat
Pak se mě ještě ptala jestli nechci ojet připínákem a jiný fajnovky, ale pak to nechala.

Tím veškerá negativa ale končí. Orál bez byl slušný, ale přiznám se, že jsem ji chtěl celkem prznit ve stejném duchu, jako se mnou mluvila, takže jsem zavelel na gumu, hezky na záda a nějak jsem se s ní moc nesral. Nicméně mě po chvíli vybídla, ať přestanu, že zezadu, tak to bylo dobrý musím říct, protože ten zadek byl fakt dobrej, takže ve stejném duchu jsem to do ní pral a světe div se ona se fakt pěkně s třesem nehraně udělala, což ale okomentovala, že to bylo fakt dobrý.
Pak už byla úplně v pohodě.

Navštěvu hodnotím těžce rozporuplně. Jako vzhled přístup a nasazení bylo skvělý, fakt paráda. pěkná zachovalá milfka.
Akorát kdyby byla zticha, tak by to bylo lepší. Jako dominantní je, ale ono je dominance a dominance.

Doporučení pro ty, kterým je jedno, co z ní bude verbálně padat rozhodně, protože vzhled a přístup je naprosto v pořádku.

Já to na opáčko určitě nevidím.
8 Obrázek

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 04 led 2021 21:45

Markéta - privát v Horní Stromce kousek od želivského
792 254 057

cena byla 1500 líbání, orál bez do konce s polykáním byl určitě v ceně.

https://www.annonce.cz/inzerat/sympatic ... jw1jq.html

Inzerát:
Jsem pohledná submisivní blondýna. Nabízím klasiku, orál bez až do konce, hluboký orál, rimming, SM s tvojí dominancí.

Věk: 38
Vlasy: blond
Výška: 167 cm
Váha: 63 kg
Prsa: 2
Klín: upravený

Tohle bylo moc dobrý. Já u ní byl 2x. Jednou na známé adrese Vršovické 88 (kde je blond Lucka) a pak aktuálně na privátě v Horní Stromce. Domluva bez problémů. Už tehdy mě zaujalo to, že je to neuvěřitelně příjemná a usměvavá žena. taková pohodová, ale hlavně teda mě jako jedna z mála udělala pěkně pusou do konce.
Takže jsem to zkusil náhodou, když se pak o cca 3/4 roku objevila tady. Domluva po SMS bez problémů. Privát je ve slepé ulici na modré zoně mezi Florou a želivského, parkovat se dá u hřbitova na hodiny.

Samotný privát je docela pěkný. Holek je tam víc, pokoj asi jeden. Do sprchy se musí kolem zaplentovaného obývaku a kuchyňské linky, sprcha v pohodě.

Markétiny míry odpovídají bez výhrad, postava pěkná, věk odhaduji tak max +3 roky, typově taková pěkná sousedka od dětí od vedle. Má teda velmi příjemné vystupování, milá, příjemná a velmi chytrá žena.
Samotná akce rozhodně bez výhrad, mazlivá, líbání, na lízání reaguje hodně bouřlivě a krásně se udělala, opravdu jak s milenkou. orál naprosto luxusní, do konce s polykáním. Ta se toho rozhodně nebojí, tiskne se, mazlí, tulí. Fakt dobrý.

Tady je vše naprosto v pořádku. Rozhodně si ale nesedne s každým. Jak člověk k ní, tak ona k Vám, sama to tak říkala.
10 Obrázek 1 Obrázek

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 04 led 2021 22:18

Daniela u Anděla - Kořenského ulice (tam co Brunetka)
https://www.sex.cz/danielauandela 604 377 308
https://www.annonce.cz/inzerat/dana-48- ... jsx42.html
604 377 308

Inzerát:

Ahoj. Ráda Tě uvítám u sebe v diskrétním privátku poblíž metra Anděl. - Mazlení, milování, relaxační masáž - záleží jen na nás. Těším se na Tebe, ahoj, Daniela

800 kč/půl hodiny OB v ceně.

Jsem takhle jednou měl chuť zkusit nějakou historikou stálici. A tak nějak mě ta Daniela lákala, že by to prostě člověk měl zkusit. Zadek vypadal na fotkách, které jsou staré tak 16 let ucházející, byl jsem blízko, tak proč to jednou nezkusit.

Zajímalo by mě, kolik je v tom bytě v ulici Kořenského vlastně pokojů, protože já byl ve třech celkem a prý je tam ještě jeden. Jinak privát je po těch letech už pro silné povahy. Koupelna je kapitola sama pro sebe a kdo neprocházel do toho nejvzdálenějšího pokoje, přes "kuchyň", tak nic v životě neviděl.

Jinak samotný přístup Dany teda nebyl vůbec špatnej a těch 50+ byste ji v nasazení neřekli. Faktem je, že tohle už je kategorie opravdu pro ty co zvládnou všechno, ale na doporučení pro vyznavače této kategorie si myslím, že to není vůbec špatný.

Opáčko určitě ne, ale kdo se dívá v této kategorii, tak chybu neudělá.
2 Obrázek 4 Obrázek 3 Obrázek

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 04 led 2021 22:28

Marie Jahůdka privát
773 547 426
https://www.sex.cz/629704

Placené 800 kč/půl hodiny OB v ceně

Jestli je to ta Marie z Privátu elit v ulici Jindřicha Plachty, jak házeli klíč z okna a jak jsem kdysi psal v recenzi ještě za mashera, jak mi ty klíče na zemi vzalo bezdéčko, tak těžko říct.

Nicméně, já jsem za touhle Marii byl, když byla chvilku v Kořenského u Brunetky, že prý ji dali výpověď a hledá si nové místo.

A musím teda říct, že mě se teda postavou moc líbila. Podle mě je to ruska, co tady žije už dlouho. Musím ale říct, že na 40 teda nevypadá. V obličeji možná, ale postavou bych ji tipnul klidně o 10 méně. Moc pěkná postava, štíhlá drobná, pěkně dole vyholená a teda hodně úzká. Nasazení ji nechybí, trochu přehrává, ale to dělají všechny v tomhle věku.

Doporučení za mě ano, opáčko ne. K tomu zase není důvod.
8 Obrázek

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 04 led 2021 22:50

Nela - ulice Hornoměcholupská v těch nových domech vedle kauflandu naproti měcholupskému sídlišti.
1000 kč/1500 kč/hodina
Omlouvám se, nemám telefon. Inzerát v annonci je neaktivní a já si telefon neuložil
doplňuji telefon 704 220 466
Inzerát v annonci:

Ahoj, zvu tě do svého privátu v Praze 10. Nabízím ti diskrétnost, čistotu a 100% originál foto, žádný fake. Jsem krásná a šikovná. Pouze po telefonické domluvě den předem. Na sms nereaguji.

Nela je od pohledu taková typická vyžila životem protřelá ťapina, věk píše 32, odhaduji tak 36-40, ale musím říct, že to úplná profi nebude. Má teda brutálně udělaný silikony, nějaká snaha o podobu s pravýma kozama tam nečekejte, tohle jsou kozy jak z americkýho péčka. Domluva taková zvláštní. Slečna tam dojíždí, když se někdo objedná,ale na čas jsem tam byl a vše ok. Slečna přijede pro vás dolů a jedete někam do vyššího patra. Na chodbě probíhá domluva o prachy. Tam končí veškerá profesionalita, vybalí na Vás z kabátu ty kozy v podprdě s tím, ať víte do čeho jdete. Za půl hoďky 1000 kč. říkám, že OK. ...Ona: Opravdu? upřímně překvapená. Ona OB na první schůzce nedělám, nezlob se. Říkám OK.
Říkám jo, ona, tak dobrý. A úplně roztála.

byt jinak moc pěkný, je vidět, že pro účely bordelu to není, tipuju to tak, že si ho půjčuje občas od kamarádky a dřív to pronajímali na Air BNB.
Při sprše na Vás čeká mezi dveřmi v lodičkách opřených o futro, celkem pěkný pohled, ale povídá si úplně normálně.

Samotná akce ale dobrá, hodí vás na postel, vrazí kozy do obličeje a tiskne se ve stylu amerického péčka. Akorát ji to úplně moc nejde a spadne do modu přirozeného mazlení. Práce s pérem je ale hodně dobrá, líže koule, líba všude a všechno kolem. Takže ji sundám kalhotky a v tom jde všechno okoukané z porna stranou. Najednou kouří bez gumy a pěkně se mi šteluje na ruku. O kondom a šukání si musím říct sám. Jakmile jsem ho do ní vrazil, což nebyla žádná sranda, protože takhle úzkou 40 jsem ještě nezažil, tak mě těma dlouhýma nehtama chytne za krkem a přitáhne k sobě a z celkem hlasitou odezvou se do toho pěkně pokládá.

Když jsme skončili, tak říká....jsme se do toho nějak položili.

Shrnutí: na opáčko to není, ale zážitek to za ty prachy nebyl vůbec špatný. Je vidět, že sice možná něco odšukáno má a je tam taková trochu legrační snaha o profesionalitu. Kdo si potrpí na look milfek z amerického péčka, tak bude určitě spokojený.
13 Obrázek
Naposledy upravil(a) holanďan123 dne 05 led 2021 00:31, celkem upraveno 1 x.

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 04 led 2021 23:48

Claudie - mazlive studentky
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/140
https://www.eurogirlsescort.com/escort/ ... ist=tpbya9
tehdy inzerovala v annonci, cena byla 1500 + 500 ob.
606 357 709

Já za ní byl ve Strašnicích, když inzerovala v annonc, současně i u mazlivek. Podle mého to byl ten bývalý privát Sexygirls, ulice Nedvězská. Nicméně, jak sama řekla, privát tam bude jen do Vánoc a pak se to tam zavírá. Podle mě je to škoda, byt to byl hezkej a pro účely komerčního šuku úplně ideální. Klidná ulice, parking v pohodě, fialová vedle baráku, novostavba, pěkný pokoj. škoda.

Objednání naprosto v pohodě. S objednáním se pojí vtipná historka. objednání po SMS v pohodě. U baráku volám, hlas do telefonu neskutečně přijemný a sexy, že prý jde pro mě dolů (po položení si říkám, že na sex po telefonu by ta holka vydělala slušné peníze s takovým hlasem). Po vpuštění jsem trochu znejistěl, holka štíhlá, taková v obličeji pěkná, taková intelektuálka s pěknými brýlemi. Říkám si, to bude dobrý. Vlasy odbarvený do tmavé zrzavé barvy.

No nic, dojdeme na pokoj a slečna říká: Chvilku počkej, Claudie přijde za chvilku.............No, škoda no.

Claudie přijde, úsměv od ucha k uchu. No ale špatná nebyla. Postava odpovídá fotkám u mazlivek, větší zadek, milá. říkám jdeme do toho. Beru 1500 + 500, teď v mazlivkách je to koukám o kilčo levnější.

Jinak holka se s tím nemaže. Přístup výborný, je taková submisivnější, nechá Vás. Dr. Filth to shrnul celkem pěkně. Takže po lízání, které si docela užívala říkala, že se postará o mě. Orál bez byl teda vynikající, ta se té hloubky nebojí, takhle dlouho si ho do krku už dlouho žádná nedávala. Až jsem se divil, chvilkama se trochu dusila, ale vždycky tak pomalu zajela až nadoraz a chvíli tak zůstala, že jsem nechápal, že to dává, to ji vydrželo poctivých 15 minut. mezitím jsem ji prsty prozkoumal obě dírky a zvažoval, že příště zkusíme áčko. Do šukání s jejíma nohama opřených o ramena jsem se s tím moc nemazal a vydržel to docela dlouho na můj vkus.

Holka je naprosto v pohodě. Tipuju, že ji nebude víc než 26 let, postava odpovídá fotkám a je to taková normální holka odvedle. Nic ze sebe nedělá, je milá, příjemná, neměla to zrovna lehké a přesto je taková optimistická. je vidět, že to má ráda a vydělává si tím v době covidové, srovnaná a nedělá s tím žádný štráchy.

Doporučení ano, opáčko možné, ten anál mě láká.

P. S. nedalo mi to a psal jsem pak sms, jestli se lze objednat k té hezké slečně, co mě dole vyzvedávala. Odpověď velmi slušná: Bohužel ne, já jsem tu jen jako vrátná a telefonistka.:-)
10 Obrázek

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 05 led 2021 01:05

Markéta Zrzka privat
https://www.sex.cz/marketazrzkaprivat
https://marketazrzka.webnode.cz
774 680 802

Markéta je zkušená harcovnice, která po nějaké době pauzy se v rámci covidu vrátila k řemeslu aktivněji a s pár kily navíc, jak sama řekla. Nicméně je třeba říct, že fotky, co má na webu jsou z doby její největší váhy. teď je o něco štíhlejší.

Objednání proběhlo bez problémů. Markéta sídlí v bytě v ulici na Neklance. Tichá ulice, zaparkovat se dá na fialové u baráku. Má to tam moc pěkný, novostavba, je to tam moc fajn.
Já jsem za ní v minulosti nebyl. Pro mě to byla premiera.
Cenu má 1500 hod + 500 za líbání. Mně se moc líbila, takže předávám dvojku a jdu do sprchy. Nutno říct, že s Markétou jsem si sednul od A do Z, je hodně a to hodně mazlivá. Pro mě ta postava je úplně ideální, má teda moc pěknej zadek, prsa pěkný. v obličeji pěkná, taková příjemná ženská před 40kou. Nasazení ji teda nechybí, obzvlášť v poloze na koníčka. Škoda, že jsem nevydržel na polohu zezadu, když pak ležela a viděl jsem ten fakt pěknej zadek, tak bych asi stejně houby vydržel. Je to chytrá ženská. řemeslo ji nezkazilo, prostě v pohodě.

Za mě rozhodně doporučuju, bylo to super, opáčko možné, já to k ním mám hodně daleko.
8 Obrázek

holanďan123
Přidavač

Příspěvek od holanďan123 » 05 led 2021 01:26

Zuzka - Užocká ulice

https://www.annonce.cz/inzerat/zuzka-40 ... nx63k.html

722 321 922

Ahoj. Pojď si zpříjemnit dnešní den. Relax a pohodička u mě. Poskytnu Ti klasiku, orál až do konce, oboustranný rimining, dámský a pánský análek. Jsem i Bi. Možnost trojka pro dva kamarády a beru i páry. Příjemná lehká dominance pro tebe. Hračky mám. Praha 10 Vršovice, čistota a diskrétnost zaručena. Přijď se se mnou něžně pomazlit. Zuzka

Tady jsem byl víceméně nahodou, protože Lucka na Vršovické 88 měla plno a Lucka Vršovické 74 nebyla. Magda o kus dál měla plno, tak jsem zkusil tuhle Zuzku, protože jsem ji měl trochu v hledáčku.

Privát si moc nepamatuju, takový klasický byt v boční ulici, celkem pohoda je tam ještě s jednou podle hlasu. je to taková od pohledu rajda na druhou, ale když promluvila, tak taková normální ženská. Připomínala mi mojí první šefovou v první práci, což jsem rychle zahodil z mysli, protože to byla kráva.
V každém případě Zuzka je celkem pěkná cca 43-45 letá ženská. odbarvené hněde vlasy do zrzava tehdy měla.

Brána hodina za 1200 Kč, příplatky se asi nevedou, nebo já se neptal. Líbání jsem nechtěl a orál bez proběhl automaticky. Po sprše se s tím moc nemaže. Vlítla na mě poměrně jak uragán. Klasické milfovské přehrávání, ale tahle teda luxusně kouřila. V době kdy jsem tam byl, měla bobra, teď píše vyholená. Docela dobrý byl závěr, jelikož jsem měl celkem pauzu, tak jsem si říkal, že bych ji mohl postříkat prsa, protože mě nějak brali. Tak ji říkám, jestli můžu na prsa s úsměvem na tváři. A ona říká..No radši sem a otevřela pusu, takže jsem ji to dal pusy. Nespolkla to, ale poctivě to držela dokud jsem se nevycukal a šla do kapesníku vyplivnout ten životabudič.

Jako postavu má pěknou zachovalou. Doporučit určitě lze a rozhodně to nejsou vyhozené peníze. Já to na opakování nevidím.

No a to je myslím z reportů holek, co se běžně nerecenzují všechno. Pak už jsem byl podle seznamu jen u devíti holek z klasických privátů jako Ital, grace a nebo holek, co tu recenzujete běžně a to nemá cenu reportovat. Tak všem přeji hlavně hodně zdraví do nového roku a šťastnou ruku při výběru holek.
12 Obrázek

dabelguru
Začátečník
Celkem hodnocení: 27x

Příspěvek od dabelguru » 05 led 2021 17:23

Diana (Dianka) - Moncheri
https://www.sex.cz/703527
773 013 770
1h/1500 Kč

Domluva: Starší návštěva. Volám a ten den byla volná pouze Diana. Měla tu v té době zatím jen dvě nejasné recenze, tak jsem si šel udělat svůj obrázek. Lokalita taková zvlástní, RD kolem paneláků, kde před vchodem je autodílna spolu s dětským hřištěm. Vstup přízemím, kde mě čeká Diana. Nečekal jsem kdoví jaký wow efekt, ale takovy pruser ne. Tady jsem se měl na místě otocit, omluvit se a jít radeji do pryc. Bohužel jsem tak neudalelal a jiz kracime od hlubin študákový duše. Cimra lehce klaustrofobní ale co. Poslan do koupelny, kde jak na piedestále stojí vana. Človek se z ni malem na schodech zabije.

Akce: Prsa má celkem hezký, kouř slušný. Sex velký špatný, největším problémem asi bylo se do ní vubec dostat. At mazala, jak mazala podvozku se nechtelo. Když se to podarilo, pripadal jsem si jak ježek v kleci :DD. Stridat polohy se ji nechtelo, na konicka uz vubec ne, ze prej jestli si myslím, že na tohle vleze, tak jsem upad. Vše k tomu dovršilo debilní měkký postele, kde když se chce člověk zapřít, místo toho se propadne do neznáma. To že ji z huby smrděl kouř a tvářila se u toho jak prdel ani nemluvě.

Záver: Špatná zkušenost, jasne nedporuceni. Překvapuje mě, že tahle holka tam do dnes dělá. Ta by vubec totiz nemela sukat za penize.
Diana.png
7 Obrázek 3 Obrázek

vladimir1992
Začátečník
Celkem hodnocení: 51x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 2x

Příspěvek od vladimir1992 » 05 led 2021 20:38

Týna
ClubHoly
https://www.clubholy.cz/tyna/

Návštěva v novém roce. Platba 30 min 1000 kč. Přijel jsem na půl hoďky, slečna v uplých šatech, vypadala celkem OK. Ovšem tím to končí. Jen se představila, a pak jsem od ní neslyšel ani slovo. Po mé sprše se na pokoji svlékla, lehla si, do mazlení ne, sem jí musel naznačit aby začala alespoň honit, prsty do kundičky ne, střik na břicho pak ne, kolega začal vadnou ze záporné erotické atmosféry, tak jsem ji rekl ať mě aspoň vyhoní, střik leda do ubrousků které si mam sám pak dát před penis, ani postříkat prostěradlo sem nesměl, to ho jako mezi klienty nemění takové to natahovací prostěradlo?
Hele přece když to kur** nebaví tak ať to ta kur** kur** nedělá ne? Omlouvám se zá výrazy, ale tohle mi na tuto schůzku nejvíce sedí.
Prostě kdybych si doma vyhonil, mám mnohem lepší zážitek.
4 Obrázek 2 Obrázek 5 Obrázek

Lars
Svačinář
Celkem hodnocení: 1174x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 3x

Příspěvek od Lars » 06 led 2021 19:25

Nikola, Vršovický Pelíšek
https://www.sex.cz/406227?SFI=156&Rnd=1 ... &S=0&PID=1
https://tapky.svetaci.info/divky/2017-n ... 08-901-589
608 901 589

Tohle se hodně nepovedlo. Holka taková nijaká, nahrbená, česky moc neumí. Obličej se mi celkem líbil, pod umaštěnejma šatičkama se rýsuje slibná postava. S vědomím, že u rusek někdy první dojem klame a je třeba je trochu rozehřát jdu dál, beru půlhoďku za litr a doufám, že v posteli trochu povolí.

No nepovolila. První studená sprcha přišla, když se nenechala lízat ani prstit, pořád dokola melduje "pouze klasický sex", což je asi vrchol její češtiny. Nenechala na sebe sáhnout od prsou výš. Při pokusu o jakoukoli konverzaci a prolomení ledů jenom na mě jenom nechápavě civí, jak kdybych byl idiot a mluvil cizí řečí. Mluvím, ruštinu neovládám. Odtahuje se, nohy drží křečovitě u sebe, nevím si s ní rady, péro mi samozřejmě nestojí. Přemejšlím, jestli mám vypadnout a chtít prachy zpátky, nechce se mi, nemám konfrontační náladu. Na měkký péro si nasadím gumu, zkouším, jestli umí kouřit. Neumí. Natočí se bokem, mechanickej pohyb bez náznaku jakýkoli vášně, péro měkne ještě víc. Otáčím jí na břicho, s vypětím veškerý svý mentální energie stavím péro a vojíždím zezadu, abych se nemusel dívat na ten její otrávenej ksicht.

Nezvládnutá otočka par excellence, nedoporučuju nikomu. Dle ostatních recenzí jsem jí asi chytil ve špatný náladě, ale takovouhle trapnost jsem v bordelu ještě nezažil.

Jo a kozy má fakt hezký.
15 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

dominik
Začátečník
Celkem hodnocení: 25x

Příspěvek od dominik » 08 led 2021 21:10

https://www.sex.cz/martinaprivatek?Nam= ... 448384&S=0
Pěkná a milá žena, fotky i s obličejeme odpovídají. Prostě Je to ochotná milfka a sex si užívá. Opravdu mohu doporučit.
4 Obrázek 5 Obrázek 6 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

jan_malek
Přidavač
Celkem hodnocení: 666x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x

Příspěvek od jan_malek » 08 led 2021 21:53

Annonce Týna
aneb bizar roku

Zlicin
https://www.annonce.cz/inzerat/dobre-ce ... e6s4m.html
607 614 307

30 minu vcetne analu - 700 Kc

Nasteva tak 3-4 mesice nazpet.

Jak rikam, bizar roku.
Nejak me zahucelo, hledam neco u Zlicina a tahle mela volno.
Domluva ok, v domluveny cas jsem na miste (takovy ty novy baraky na Zlicine, to novy sidliste). Pak stojim prede dverma, otevrou se a tam

Podoba s fotografii zcela minimalni (jako ze je to zenske pohlavi), vek cca 40 (tezko rict, muze to byt 30 i 50 XXX36 ), osoba straslive prelicena, extremne namalovana, oblecena v body, s ruznymi doplnky. Samozrejme zasadne vic pri tele, ale neni to vorvan. Vypadala jako reklama na kurvu. Docela ustrelena mluva.
Jdu dal, abych to nejak zhodnotil, uz jsem to chtel otocit, ale jak tam vejdu, tak na me nejak zapusobilo prostredi, v televizi bezi porno, vsude robertky a tak, pusobila oplzle. Probudilo se ve me prase a dostal jsem chut ji ojet, rikam si pokud nabidne slevu...
Nabizeny ruzny varianty i jen kourova asi za 300-400 uz nevim, je to nejakej cas, nakonec dohoda na pulhodce s analem za 700.
Porad takovy oplzly reci, zacalo me to normalne brat, takovy nemecky perverzni porno... Po sprse me polozi, nasadi cepicku a ruzne me kouri a honi, u toho se primrdava hrackama do obou der. Ale stresne se pereme, chce to mit 100% pod kontrolou a ja taky, takze me porad odhani prsty od obou direk. Nakonec prevazne na konicka jedna dira, druha dira, na co kouka masinfira.
Jak je to perverni nemecky porno, tak mam fakt problem to ubrzdit, ale nejak se po podari, takze koncim nejak rozumne, je to explozivni zalezitost...

Pak sprcha, porad uchylny reci, nazdar a pocit studu, co jsem to vlastne vojel a hlavne, ze me to tak hodne a perverzne bralo...

Celkove asi nedoporucit, jedine pokud budete chtit usetrit a nejak akceptuje to vsechno okolo.
Uplne nejhorsi je, ze se bojim, ze me posedne demon a pujdu znovu xx16

Inzerat jsem nasel novy, predtim to bylo jinak, mozna i jiny cislo, to si nepamatuju.
Capture.PNG
15 Obrázek 4 Obrázek
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

panjo
Začátečník
Celkem hodnocení: 5x

Příspěvek od panjo » 09 led 2021 21:01

Zdravím norníky,
už je tomu asi tři, čtyři týdny zpátky, jsem navštívil Nikolu, Vršovický pelíšek.
Musím dát za pravdu Larsovi, který tady kousek zpátky popisuje jednání slečny. Lépe bych to nenapsal. Opravdu nedoporučuji.
Vše dobré v roce 2021.
3 Obrázek 2 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“