Reakce či poznámky na recenze 2020

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Don Barzini
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2020 22:21

Re: Reakce či poznámky na recenze 2020

Příspěvek od Don Barzini » 01 zář 2020 22:35

Zdar,

Byl jsem teď za mou první slečnou na privátu, první zkušenost. Našel sem ji na webu sex.cz. Inzerát už bohužel nedohledam a proto to nedávám do vlákna recenzi. Našel sem ji tam tak před 3 měsíci a uložil si tehdy její číslo a po party ji volám. Domluva klapla.
Každopádně po telefonu mi rekla ze cena bude 2000 bez OB za hodinu.
Souhlasil sem, nemám zkusenosti a chtěl jsem mít první zazitek kvalitní, tak ze, si radši priplatim. Než něco riskovat a pak byt nespokojen.
Prijel sem před barak a vzala mě nahoru. Bohužel sem tam čekal 30 min než mi vůbec zvedla telefon a pak dalších 15 než přišla otevřít...
Původně sem si myslel, ze je to nějaká vrátná a nebo recepční, ale po zabouchnuti dveri sem zjistil, ze je to slecna z inzerátu. Místo 20ti ji bylo tak 35, povislé břicho a cecky jak po 5ti dětech. To opravdu nechceš a ještě arogantní kecy na to, ze mám špinavé boty a proč už sem si je nesundal.
No ani nevíte jak sem byl nestastnej, ze tam s ni musim tu hodinu být a do sexu se mi teda vubec nechtelo.
Poslala mě do sprchy, asi standardní postup. Pak sem si sedl na postel a říkal sem si, ze bych radši hrál šachy :Ddd než ji mrdal... no co se nestalo, už mě začla honit. Tak sem si ji teda dal.
Hodina byla spis tak 40 minut, ale to mi nevadilo, problem byl u placeni.
Myslel sem ze budu platit 2000kc/hodina, ale napočítala mi tam toho tolik... doplacel sem lizani za 500, OB za 500, líbání za 500 a co mě dostalo nejvíc tak Plzeň, o který sem si myslel, ze je zdarma mě stala 100kč.
Podtrženo sečteno 40 min hrůzy za 3600kč.
1 Obrázek 8 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Celý život jsem se snažil nebýt lehkomyslný. Ženy a děti si to můžou dovolit, ale muži ne.

Don Barzini
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2020 22:21

Příspěvek od Don Barzini » 01 zář 2020 22:39

Plevka píše:
01 zář 2020 22:02
Hanku, podle mě jsi moji recenzi blbě pochopil. Schválně jsem v ni vypichnul nesvary,proč k ni většina z vás nepůjde. Ja byl v ty chvíli na podobným levelu jako slečna a proste mě bavila ta interakce s ní, s tou pózou,kterou se te nejistě snaží manipulovat, rolí kterou se snaží hrát. Bez ji zkusit,podle mě je pod tou slupkou holka s určitým kouzlem(nemyslím dětské rozměry),má potměšilý hlas a nebýt toho pridanyho, má fakt andělskou tvar.
Já jsem teď měl ještě horší zazitek z privatu, bohužel čeká na schválení administrátorů (nevim jak je to možné).
Příští privat co zkusím je domeček, ten mi přijde TOP.
Já byl teď za jednou slecnou a totálně mě okradla... 3x sem se zde ptal kam na privat mám jít a dostal sem za to ban a takhle to dopadlo. Chci byt součást komunity, ale administrátor Hank bere svou práci moc seriózně a vážně. Hraje si na boha a nedá mi ani tu možnost nechat si poradit nebo publikovat zazitek, který se mi stal.
2 Obrázek
Celý život jsem se snažil nebýt lehkomyslný. Ženy a děti si to můžou dovolit, ale muži ne.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 01 zář 2020 22:47

Don Barzini píše:
01 zář 2020 22:39
Plevka píše:
01 zář 2020 22:02
Hanku, podle mě jsi moji recenzi blbě pochopil. Schválně jsem v ni vypichnul nesvary,proč k ni většina z vás nepůjde. Ja byl v ty chvíli na podobným levelu jako slečna a proste mě bavila ta interakce s ní, s tou pózou,kterou se te nejistě snaží manipulovat, rolí kterou se snaží hrát. Bez ji zkusit,podle mě je pod tou slupkou holka s určitým kouzlem(nemyslím dětské rozměry),má potměšilý hlas a nebýt toho pridanyho, má fakt andělskou tvar.
Já jsem teď měl ještě horší zazitek z privatu, bohužel čeká na schválení administrátorů (nevim jak je to možné).
Příští privat co zkusím je domeček, ten mi přijde TOP.
Já byl teď za jednou slecnou a totálně mě okradla... 3x sem se zde ptal kam na privat mám jít a dostal sem za to ban a takhle to dopadlo. Chci byt součást komunity, ale administrátor Hank bere svou práci moc seriózně a vážně. Hraje si na boha a nedá mi ani tu možnost nechat si poradit nebo publikovat zazitek, který se mi stal.
Co víc proboha chceš??? viewtopic.php?f=13&t=43
6 Obrázek
Diceros pátrá, radí a informuje.

Don Barzini
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2020 22:21

Příspěvek od Don Barzini » 01 zář 2020 22:50

diceros píše:
01 zář 2020 22:47
Don Barzini píše:
01 zář 2020 22:39
Plevka píše:
01 zář 2020 22:02
Hanku, podle mě jsi moji recenzi blbě pochopil. Schválně jsem v ni vypichnul nesvary,proč k ni většina z vás nepůjde. Ja byl v ty chvíli na podobným levelu jako slečna a proste mě bavila ta interakce s ní, s tou pózou,kterou se te nejistě snaží manipulovat, rolí kterou se snaží hrát. Bez ji zkusit,podle mě je pod tou slupkou holka s určitým kouzlem(nemyslím dětské rozměry),má potměšilý hlas a nebýt toho pridanyho, má fakt andělskou tvar.
Já jsem teď měl ještě horší zazitek z privatu, bohužel čeká na schválení administrátorů (nevim jak je to možné).
Příští privat co zkusím je domeček, ten mi přijde TOP.
Já byl teď za jednou slecnou a totálně mě okradla... 3x sem se zde ptal kam na privat mám jít a dostal sem za to ban a takhle to dopadlo. Chci byt součást komunity, ale administrátor Hank bere svou práci moc seriózně a vážně. Hraje si na boha a nedá mi ani tu možnost nechat si poradit nebo publikovat zazitek, který se mi stal.
Co víc proboha chceš??? viewtopic.php?f=13&t=43
To nejlepší GFE co se dá v Praze do dvojky sehnat...
Proto upřednostím typ na konkrétní slečnu před privátem.
Ale kdyžtak SZ ať se zde nespamuje. Už nestojím o další usměrňování ze strany moderátorů. Vážím si toho, že zde mužů byt. Ačkoli pravidla mám již řádně prostudovaná.
1 Obrázek
Celý život jsem se snažil nebýt lehkomyslný. Ženy a děti si to můžou dovolit, ale muži ne.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 01 zář 2020 22:56

Don Barzini píše:
01 zář 2020 22:50
diceros píše:
01 zář 2020 22:47
Don Barzini píše:
01 zář 2020 22:39


Já jsem teď měl ještě horší zazitek z privatu, bohužel čeká na schválení administrátorů (nevim jak je to možné).
Příští privat co zkusím je domeček, ten mi přijde TOP.
Já byl teď za jednou slecnou a totálně mě okradla... 3x sem se zde ptal kam na privat mám jít a dostal sem za to ban a takhle to dopadlo. Chci byt součást komunity, ale administrátor Hank bere svou práci moc seriózně a vážně. Hraje si na boha a nedá mi ani tu možnost nechat si poradit nebo publikovat zazitek, který se mi stal.
Co víc proboha chceš??? viewtopic.php?f=13&t=43
To nejlepší GFE co se dá v Praze do dvojky sehnat...
Proto upřednostím typ na konkrétní slečnu před privátem
Ptal ses 3x na privát.

Za prvé GFE si za prachy nekoupíš a za druhé nejlepší GFE neexistuje. Pro každého je nejlepší GFE úplně něco jiného, takže i kdyby ti chtěl někdo poradit tak je to nemožné, protože neví co máš rád. Čti recenze a vybírej ťapky podle nich.
15 Obrázek
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 02 zář 2020 01:04

Oba moje prispevky na tema, ktery se tady ted uz dale zbytecne omila, jsou jasny a k veci.

To ze jste si je prebrali po svem je uz vas problem, stejne jako to, ze mi vkladate do ust veci, ktery jsem nerek a taky to, ze se domnivate, ze nemam kapacitu na to pochopit jednoduchy psany text (Plevkovu recenzi).

Pochopil jsem ji moc dobre a taky jsem jasne reagoval na to, co jsem povazoval za dulezite z te recenze vypichnout.

Rovnez ucelove prehlizite to, ze jsem na zacatku sve prvni reakce jasne a primo vyjadril diky za to, ze se recenzent o tu zkusenost podelil a ze to ukazuje odvahu, ale ze to nemeni nic na tom, ze to co nasledovalo je velmi spatne a proto taky dostal jasny pojeb.

V druhe, dodatecne reakci jsem dale jasne a primo vysvetlil jak chovani jednoho posiluje navyky tapek a ovlivnuje tak neprimo zazitky ostatnich norniku.

Tim bych toto tema uzavrel, ctenar at si jako obvykle udela obrazek. Mozna jsem nekdy az moc drsnej, ale nejsem blbec, podrazak ci zakernej primitiv, a navic vzdy se divam na veci ze sirsiho nahledu, tzn. jaky ma to ci ono chovani ci vystupovani pusobeni na celou komunitu norniku a jeji moznosti a postaveni v tyhle hre.

To ze si nekdo nevidi, at uz z toho ci onoho duvodu dal nez na spicku nosu, je sice bezny, ale nevyjima ho to ze zodpovednosti za chovani, o ktery se podeli na skle.

PS: Nejsem administratorem tohoto fora, takze odkazovat se k me osobe jako administratorovi je omyl. Jsem pouze jednim z moderatoru a pokud se provozovatel fora zitra rozhodne, ze jsem kokot a ze uz moderatorem nemam byt, ze tady utlacuju a sikanuju nevinny obeti a ze jsou jsou tady mnohem schopnejsi, citlivejsi, slusnejsi, inteligentnejsi a zkusenejsi clenove napr. typu nicku Plevka a jemu podobnych, kteri maji moderovat misto me, tak ja s tim nic neudelam a "letim na hodinu". Muzu dokonce dostat ban, kdyz na to prijde. xxx51
1 Obrázek 1 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Itsatrap
Přidavač
Celkem hodnocení: 483x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 160
Registrován: 09 srp 2017 12:14

Příspěvek od Itsatrap » 02 zář 2020 02:58

@ moderators : Můžete ho zase zabanovat? Don Carlo, teda Barzini.

Vždyť to neumí napsat ani pořádnou fake recenzi. Já dokážu ocenit trolla, co si s tím dá práci.
Tohle je ale beznadějné.
3 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 02 zář 2020 07:59

Don Barzini píše:
01 zář 2020 22:35
Zdar,

Byl jsem teď za mou první slečnou na privátu, první zkušenost. Našel sem ji na webu sex.cz. Inzerát už bohužel nedohledam a proto to nedávám do vlákna recenzi. Našel sem ji tam tak před 3 měsíci a uložil si tehdy její číslo a po party ji volám. Domluva klapla.
Každopádně po telefonu mi rekla ze cena bude 2000 bez OB za hodinu.
Souhlasil sem, nemám zkusenosti a chtěl jsem mít první zazitek kvalitní, tak ze, si radši priplatim. Než něco riskovat a pak byt nespokojen.
Prijel sem před barak a vzala mě nahoru. Bohužel sem tam čekal 30 min než mi vůbec zvedla telefon a pak dalších 15 než přišla otevřít...
Původně sem si myslel, ze je to nějaká vrátná a nebo recepční, ale po zabouchnuti dveri sem zjistil, ze je to slecna z inzerátu. Místo 20ti ji bylo tak 35, povislé břicho a cecky jak po 5ti dětech. To opravdu nechceš a ještě arogantní kecy na to, ze mám špinavé boty a proč už sem si je nesundal.
No ani nevíte jak sem byl nestastnej, ze tam s ni musim tu hodinu být a do sexu se mi teda vubec nechtelo.
Poslala mě do sprchy, asi standardní postup. Pak sem si sedl na postel a říkal sem si, ze bych radši hrál šachy :Ddd než ji mrdal... no co se nestalo, už mě začla honit. Tak sem si ji teda dal.
Hodina byla spis tak 40 minut, ale to mi nevadilo, problem byl u placeni.
Myslel sem ze budu platit 2000kc/hodina, ale napočítala mi tam toho tolik... doplacel sem lizani za 500, OB za 500, líbání za 500 a co mě dostalo nejvíc tak Plzeň, o který sem si myslel, ze je zdarma mě stala 100kč.
Podtrženo sečteno 40 min hrůzy za 3600kč.
Přestaň sem do reakcí na recenze psát tyhle nesmysly, recenze to není (vždyť nepíšeš ani za kým jsi byl tyvole!) a celkově je to smutný čtení o tom, jak ses nechal napálit.... buď tam přidej jméno holky, kontakty, fotku, odkaz na inzerci a napiš to do správného vlákna, nebo s tím běž do prdele xxx22
2 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Plevka
Geysir
Celkem hodnocení: 336x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 49
Registrován: 18 srp 2020 15:36

Příspěvek od Plevka » 02 zář 2020 12:48

Hanku, je mi jasný, že tohle pro mě skončí banánem na Ípák, přesto… proč jsi přesvědčený, že je potřeba dávat nováčkům „jasný pojeb“ za to, že se s komunitou podělily o svou třeba i bizarní zkušenost/nezvládnutou otočku? Copak na tohle fórum patří jen recenze, které cenou, přístupem privátu/slečen a průběhem akce plně korespondují se zde nastaveným ideálem? Říkáš, že tím, že jsem slečnu na místě neotočil, jsem ji v jejím přístupu podpořil. Já si to tak úplně nemyslím. Její přístup jsem trollil jak umím celou návštěvu, což rozhodně vnímala. Zároveň věřím, že i moje recenze je pro slečnu/podnik určitý feedback, který ve finále pocítí víc, než kdybych se tenkrát beze slova otočil na patě, jak jsi mi ve svém příspěvku „doporučoval“. Je pro tebe v této situaci správnější přístup slečnu na místě otočit a nic o tom komunitě nenapsat, tak jako to zejména kvůli té hulvátskoburanské kultuře, kterou tu nastavuješ zejména ty a kolega egocentrik Markýzek, má většina zdejších sosáků? Fakt si myslíš, že je adekvátní mě kvůli té recenzi hulvátsky napadat, jakej jsem ubožák bez sebeúcty a masochista? Věřím, že přestože jsi bezpochyby prvotřídní manipulátor, jsi taky nadprůměrně inteligentní kluk, proto nechápu, proč odmítáš přijmout skutečnost, že tenhle tradičně hulvátsky podaný feedback od moderátorů tě od toho napsat další recenzi prostě odradí. Odradí to přes 90 % potenciálních přispěvatelů. Dokážu si to vysvětlit jen tak, že už si po těch letech připadáš jako Lukašenko, každého s jiným názorem zabanuješ a jakýkoliv feedback odmítáš. Jsi jako Macchiavelliho Vladař ty vole 😊. Tohle fórum má ohromnej potenciál a jsi to hlavně ty, kdo ho svým buranstvím/egocentrismem zabíjí. Komunita norníků je početná a kdyby psal recenze aspoň každý stý, máme o každé ťapce mnohonásobně víc informací než teď.
1 Obrázek 7 Obrázek 2 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 02 zář 2020 13:28

No, ono to jde vnímat i tak, že na místě samém ses nechal brutálně ojebat (jo, trolit holku můžeš, ale za svoje draze vydělaný prachy to nějak není ono), zato tady na skle se pak oháníš... ono podle mýho by mělo větší smysl pro ni (ale i pro tebe) jí to říct rovnou, do očí, vytknout jí to v tu chvíli, kdy se to stane, než pak bičovat klávesnici..... zamysli se nad tím
3 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Dr.Filth
Přidavač
Celkem hodnocení: 667x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 134
Registrován: 16 srp 2020 12:03

Příspěvek od Dr.Filth » 02 zář 2020 13:41

Jen tak pro zajímavost, opravdu věříte, že si to Don Barzini celý nevymyslel?
Pak by se dalo říct, sice kokot ale aspoň kreativní.
3 Obrázek 1 Obrázek

Don Barzini
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2020 22:21

Příspěvek od Don Barzini » 02 zář 2020 14:13

Dr.Filth píše:
02 zář 2020 13:41
Jen tak pro zajímavost, opravdu věříte, že si to Don Barzini celý nevymyslel?
Pak by se dalo říct, sice kokot ale aspoň kreativní.
Pokud tě zajímá něco konkrétně tak napiš do zprávy a nebo polož otázku veřejně.
Bylo jasné, že na tohle budu reagovat.
Vzal sem si peněz víc, kdyby byl nějaký problém (ochranka, pasák, co já vím, přeci jen je to šedý až černý trh).
Byla to první zkušenost, nechtěl sem problémy, proto jsem zaplatit víc, taky nervozita hrála roli. kdo při prvním nořeni nervózní nebyl...?
A koho to ve finále bolí, moji peněženku a ne tebe.
Takže označovat mě zde veřejně na fóru za lháře, si Dr. filthe, vyprošuji! Pokud mi nevěříš, napiš mi soukromou zprávu, pošlu ti kontakt na slečnu a běz si to s ní za 4000 zkusit taky!
Děláš tady z mého neúspěchu kauzu a zbytečné Haló.
Místo toho, aby si byl rád, že jsem nepsal smysluplný příspěvek, který dá nováčkům doporučující stanovisko jak se chovat, a jak ne.
Celý život jsem se snažil nebýt lehkomyslný. Ženy a děti si to můžou dovolit, ale muži ne.

Dr.Filth
Přidavač
Celkem hodnocení: 667x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 134
Registrován: 16 srp 2020 12:03

Příspěvek od Dr.Filth » 02 zář 2020 15:20

Takže označovat mě zde veřejně na fóru za lháře, si Dr. filthe, vyprošuji! Pokud mi nevěříš, napiš mi soukromou zprávu, pošlu ti kontakt na slečnu a běz si to s ní za 4000 zkusit taky!
Neoznačil jsem tě za lháže, ale za člověka (no napsal jsem kokot, promiň) s fantasií. Pro mě je slovo kreativní docela lichotivé. A s kontaktem se namáhat nemusíš, dokážu vymyslet konstruktivnější způsoby (alespoň pro mě), jak investovat 4000 Kč.
Místo toho, aby si byl rád, že jsem nepsal smysluplný příspěvek
No, je asi věc názoru, co je a co není smysluplný příspěvek...
1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 02 zář 2020 15:41

Don Barzini píše:
02 zář 2020 14:13
Místo toho, aby si byl rád, že jsem nepsal smysluplný příspěvek, který dá nováčkům doporučující stanovisko jak se chovat, a jak ne.
dábel vězí v detailu, příteli xx16
1 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Itsatrap
Přidavač
Celkem hodnocení: 483x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 160
Registrován: 09 srp 2017 12:14

Příspěvek od Itsatrap » 02 zář 2020 15:42

Don Barzini píše:
02 zář 2020 14:13
Dr.Filth píše:
02 zář 2020 13:41
Jen tak pro zajímavost, opravdu věříte, že si to Don Barzini celý nevymyslel?
Pak by se dalo říct, sice kokot ale aspoň kreativní.
Pokud tě zajímá něco konkrétně tak napiš do zprávy a nebo polož otázku veřejně.
Bylo jasné, že na tohle budu reagovat.
Vzal sem si peněz víc, kdyby byl nějaký problém (ochranka, pasák, co já vím, přeci jen je to šedý až černý trh).
Byla to první zkušenost, nechtěl sem problémy, proto jsem zaplatit víc, taky nervozita hrála roli. kdo při prvním nořeni nervózní nebyl...?
A koho to ve finále bolí, moji peněženku a ne tebe.
Takže označovat mě zde veřejně na fóru za lháře, si Dr. filthe, vyprošuji! Pokud mi nevěříš, napiš mi soukromou zprávu, pošlu ti kontakt na slečnu a běz si to s ní za 4000 zkusit taky!
Děláš tady z mého neúspěchu kauzu a zbytečné Haló.
Místo toho, aby si byl rád, že jsem nepsal smysluplný příspěvek, který dá nováčkům doporučující stanovisko jak se chovat, a jak ne.
To já jsem tě nazval trollem a stále si za tím stojím. Ale když tedy budeme na chvíli předstírat, že nejsi, tak co to je za recenzi?
Oháníš se tu, že znáš už pravidla a nastudoval si je a ta recenze je totální ukázka toho, že totální hovno sis nastudoval a nebo jen trollíš.
Není tam zhola nic a proč by ti někdo měl psát SZ? Když tomu říkáš recenze, tak to postni na sklo, napiš kam si aspoň za ní jel, jak vypadala a dej sem ten kontakt ne? Ať ostatní vědí, že se téhle třeba vyhnout.

Nehledě na to, že píšeš kecy typu " vrátná, to fakt nechceš, raději hrát šachy atd. a pak řekneš že lízání za 500,- ? Takže si tu hnusnou vrátnou lízal?
Tohle je prostě recenze o hovně s nulovou hodnotou a informacema a ještě prostě vymyšlená a nedáváš si ani bacha na to co píšeš.

A když ještě na chvíli pominu, že jsi fakt jen troll, tak se tu neustále na něco ptáš, ale hovno úsilí jsi vynaložil. Je tu mraky recenzí, to ti nějaký obrázek dá. Tak si vyber vizuálně nejdířv a pak to tady omrkni a pak se popřípadě ptej, ale nejlíépe jdi a vyzkoušej. Sto lidí, sto chutí. Nikdo recept na tvé štěstí nemá. Taky jsem byl za jednou, která tu měla průměrný až záporný recky a já si to náramně užil. A naopak. Co já vychválil je pro někoho průměr, nebo nuda.
12 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 02 zář 2020 16:22

Tak už ho nekrm xx16
1 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

Plevka
Geysir
Celkem hodnocení: 336x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 49
Registrován: 18 srp 2020 15:36

Příspěvek od Plevka » 02 zář 2020 16:39

Kocoure, minule než jste mi dali červenou jsi mi vytýkal, ať se v recenzích tolik neprovařuju. S pozitivně podanou zpětnou vazbou nemám problém, takže jsem na tom zapracoval a v recenzi nechtěl moc naznačovat, jaká mezi námi probíhala komunikace. Samozřejmě jsem ji do očí řekl, jak její přístup působí a trollil jí podobně jako teď pana Hanka otázkami, zda by nebylo pro všechny strany zábavnější a přínosnější k tomu přistupovat jinak. Na konci akce na mě skoro až agresivně vyjela s tím, ať ji neříkám, co má dělat. Samozřejmě že mě vojebala, ale i tak byl pro mě zážitek s touhle nádhernou psycho týnkou silnější, než s nějakou dlouholetou dokonale přetvařující se profesionálkou, co se k tobě naoko chová s úctou, chrlí na tebe absolutně neupřímné naučené hlášky, má jasně daný scénář a nikdy nevypadne z role. Tohle byl mnohem autentičtější zážitek.
2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 02 zář 2020 17:05

Tohle byl možná autentický, ale zcela na hovno zážitek, pokud tedy nechodíš na privát záměrně trpět (za mě je to stejnej level jako "dlouholetá dokonale přetvařující se profesionálka, co se k tobě naoko chová s úctou, chrlí na tebe absolutně neupřímné naučené hlášky, má jasně daný scénář a nikdy nevypadne z role", prostě holka jednoznačně na ránu) a hlavně jsi jí zaplatil úplně zbytečně peníze, které si ona se svým přístupem absolutně nezasloužila a měla dostat zpětnou vazbu hned v tu chvíli.... všechno ostatní je už jen zbytečný okecávání.... můj názor

ps: jak červenou? ty ses vrátil oknem? kterej ty zase seš? nějak to nestíhám sledovat xxx17
2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 02 zář 2020 17:40

Plevko, tvoje řeči o autenticitě = sebeobelhávání, že to nebyly vyhozený prachy. Byly. Nováček udělal chybu, to se může lehko stát. Pouč se z toho, příště buď opatrnější. Tady jsi dostal za uši, za vytopení frigidní šlapky, to je snad jasný, ne? Proč to rozmazávat??
6 Obrázek 1 Obrázek
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

topprivat
Začátečník
Celkem hodnocení: 48x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 28 dub 2017 17:00

Příspěvek od topprivat » 02 zář 2020 18:27

Dobrý den,
Rádi bychom reagovali na poslední recenzi, kde nas zákazník píše:

"Zvažuju otočku, ale uvědomím si, že na stránkách privátu jsem se dočetl něco o poplatku za vstupné, což jsem pochopil tak, že i když bych dal slečně otočku, budou po mě chtít nějakých 700,- a poslední co chci je se hádat s nějakým pasákem..."

Dívky z topprivatu nikdy v minulosti neúčtovaly nikomu žádné vstupné za otočku, neděláme to ani teď a ani to nikdy dělat nebudem.
Top
15 Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bruno7, Lamik a 211 hostů