Recenze 2019

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
dingorock
majitel penisu 20/5
Celkem hodnocení: 390x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 97
Registrován: 14 dub 2018 23:45

Re: Recenze 2019

Příspěvek od dingorock » 03 lis 2019 20:44

https://www.sex.cz/851988 Recenze na tuhle kočku nikde,vyjma norníku,ale ta byla tak nicneříkající,že jsem se rozhodl dát jednu šanci zajíci v pytli a docela se to vyplatilo.......Kočka asi ukrajinka či ruska,má pěknou češtinu.....Nevím jestli tu mám říkat její věk,sama mi ho prozradila,ale 35 to není a 50 taky ne,je to řekl bych MILF v pravém slova smyslu..zkušená velmi sexy panička,nic ze sebe nedělá,příjemný pokec...Super postava,ač nesportuje,tak hodně dobrý pevný tělo,jak sama řekla,má to ze šukání......Má hezkou kundu,lízání má ráda a hodně sexy pevnou prdel......Kurva,kdy se ty holky naučí sebe sami fotit......ještě jsem nezažil holku,která by měla reálné odpovídající fotky..bud to nesouhlasí vůbec s realitou a nebo si hodně přidávají....tady ta Milfka vypadá v reálu mnohem líp,fotky nejsou uplne v prdeli,ale reaálně je štíhlejší a vysportovaná.........Bohužel mi řekla,že by se mnou hodinu nikdy nedala,protože mám OPĚT velkýho čurákaa,nasazení jí moje ani tak moc nevadilo,což jsem kvitoval..mění polohy,má v pokoji spoustu zrcadel,tak se dá hezky dívat jak jí mrdáte nebo jak si jí dáváte na koníčka a přitom čumíte v zrcadle na její sexy prdel...ona se taky ráda čumí......No takhle....není to úplný odvaz ,přeci jen mIlfka v létech,ale zase můžu říct,že to má ráda....Navíc fakt pěkný tělo,příjemný pokec a pěkný kunda a prdel......Není to piča co by vás hned vyhazovala.....Musím jí ještě navštívit,řekl bych,že čím čatstěji tam budu jezdit,tak se mi otevře mnohem víc:-)

607 253 256
3 Obrázek 5 Obrázek 4 Obrázek

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 04 lis 2019 12:01

Amber, Top privát
http://www.topprivat.cz/node/2361
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... =amber&S=1

Město: Praha 2, Slezská
Telefon: 774173618
Jméno: Amber Věk: 25 let Výška: 170 cm Váha: 53 kg

Amber není úplný nováček, ale od prvního úsměvu u dveří bylo vidět, že nic neztratila z příjemného přístupu a nasazení, co měla v minulosti. Amber má dlouhé světle hnědé vlasy až po zadek (fotky matou), větší pevný zadek a umělé trojky - což bych neřčekl, jsou tak hezky udělané, že vypadají jako příroda... po sprše jsme se vrhli na mazlení a tady hned jsem cítil, že to bude dobré. Amber je mazlivá, aktivní, vzrušivá a vášnivá, takže jsme se předehrou promazlili, prohladili a olíbávali se.. Na lízání reagovala velmi hezky. Zlatý hřeb ale přišel s kouřením, kde projevila talent jaký se jen tak nevidí. Její nástup a propracovanost byla zničující, lízala ptáka, sála, kouřila jemně, hluboko až DT, narážela se, nechala šukat do pusy, byl to naprůstý koncert... Měl jsem co dělat abych to ubrzdil a pak jsem se nakonec rozhodl že to nebudu brzdit a nechám se dokouřit, což byla vynikající volba. Bylo vidět jak to Amber samotnou vzrušuje jak je ptát tvrdší a tvrdší a a jde to na mě až do finále... Pak pauza a chvílem ležení, kecání a mazlení. Holka je to chytrá a hezky se s ní povídá. Ač jsem to nečekal postavila mi jej a dali druhé kolo. Při šukání je hodně vzrušená, skelné oči, dává si to a krásně mokrá, prostě paráda... Skvěle investovaná hodina plus OB. Doporučujju těm, co rádi oplácanější holky s žensky tvarovanou pevnou postavou, heztkým obličejem s mohutnou hřívou a hlavně si potrpí na fakt luxusní kouření...

11595201.jpg
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 04 lis 2019 12:05

modroočko píše:
04 lis 2019 12:01
Amber, Top privát
http://www.topprivat.cz/node/2361
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... =amber&S=1

Město: Praha 2, Slezská
Telefon: 774173618
Jméno: Amber Věk: 25 let Výška: 170 cm Váha: 53 kg
zdar pardále, říkám si, že holka 170/53 nemůže přece bejt oplácaná jak píšeš, no a taky že ne: u Amber uvádí Topprivát parametry 23/160/60/3 tak si to v memoárech oprav xxx17 xxx51
3 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

hexen
Svačinář
Celkem hodnocení: 787x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 11x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 230
Registrován: 29 dub 2017 19:57

Příspěvek od hexen » 05 lis 2019 10:28

Nová sexy Lenka

Dobrý den panové, jmenuji se Lenka a ráda bych vás přivítala ve svém krásném apartmá na Praze 5 Hůrka. Jsem vysoká, štíhlá, brunetka s ženskými tvary, která miluje fitness a pozitivní energii. Fotky jsou mé osobní. Jsem sympatická, usměvavá a milá. V mých službách nabízím: hluboký orál, lehké SM, pánský anál, autoerotiku, líbání, masáže, oblečky a spoustu krásného spodního prádla. Přijď si zlepšit den i náladu.
Věk: 26
Vlasy: hnědé
Výška: 176 cm
Váha: 62 kg
Prsa: 4
Mobil: 607 244 872
Placeno: 1500 / 1 hod.

Tohle nejspíš je recenze "in memoriam".

Začátkem října jsem našel tenhle inzerát na annonci (ano, tam! xx06 ). Objednání a příchod úplně bez problémů. Pánové, já nevím, jestli se vám to někdy stalo, ale pro mne to byl učiněný estetický orgazmus. Nikoliv erotický, ale estetický. Slečna mi prostě přišla krásná. Hlaďoučká sametová pleť, postava přesně podle mého gusta, fotky odpovídají. Rozhodně nebyla blbá. Naopak, měla hezký smysl pro humor. Já jsem z toho byl perplex. Ihned po sprše a po lehkém rozjezdu na mne sedla - a jak jsem z ní byl v rauši, tak jsem během pár minut vysypal a šmytec, konečná. Panoš před ní poklekl a už nevstal.

Teď jsem si chtěl zážitek zopakovat, samozřejmě s lepší sebekontrolou, ale nic. Inzerát se už neopakuje. Jen v Google archívu jsem objevil, že zhruba koncem října chtěla skončit. Takže to vypadá, že jsem to o pár dní prošvihl. Kdo zaváhá, nešuká xxx28 .
Pokud byste ji někdy někdo objevil, prosím dejte recenzi anebo aspoň SZ.
Hodnocení XXT03
9 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) hexen dne 06 lis 2019 08:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 05 lis 2019 16:19

Zuzka, Masáže/ Privát Domeček
http://masazedomecek.cz/?p=3438
https://www.sex.cz/197816

Věk: 25 let
Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 2
tel.: 603 387 410


Novinka v Domečku na Bohdalci. Holka na první pohled sympatická a milá s exotickým zjevem - jižní Balkán. Už z očí jí ale vidíte, že je hodná a velmi příjemná, přátelská, pohostinná a submisivní... Hezky připravila pokoj, roztomile se omlouvala že musím počkat na koupelnu, v Praze žije už dlouho takže domluva bez problémů, holka je to chytrá... Po sprše přišla v krajkovém body co má i na fotce a přišel WOW efekt z jejího těla, který se mi tedy moc líbilo. Krásně hladká a hebká pleť, voňavá, pevný menší prsa jak vysoustružený s krásnýma citlivýma bradavkama, dokonale masitej kulatej zadek, pevnej, hezký nohy. perfektní štíhlej pas a plochý bříško, jemný a hladivý ruce... Vše velmi vzrušující krásný na bezvadně opáleným těle... Po prvním doteku jsem cítiil, že GFE proběhne a proběhlo ve velkým stylu. Krásný líbání, přitom Zuzka hladila ruce, tělo, ptáka, krásně se vzrušovala a byla vzrušená, na lízání reagovala báječně a velmi pozitivně, kouření procítěný a ne-monotónní, hezky zasunovala nebo si jen hrála a střídala tempo, hladila a hnětla rukama co jí pod ně přišlo, prostě bezva. Když jsem do ní vstoupil byla krásně úzká a vlhká, bylo vidět jak jí vášnivý tempo (a jak mě to šukání i ona jako žena bere) dělá dobrou náladu a taky si to dávala a bralo jí to, zakloněná hlava, přivřený skelný oči, chytala mě a objímala, vášnivě líbala, prostě pecka. Sypal jsem v extázi v pevným objetí jejích rukou i nohou, totální rauš... Pro mazlivý typy co rádi GFE a příjemnou nezkaženou holku je to fakt pecka. A při souloži snase a viditelně jí bere i tvrdší zásun a tempo, to jí dovádělo do silnýho vzrušení... Pro mě BOMBA zážitek. Púlhodina za 2k (OB a líbání navíc). Doporučuju.

Z-3-kopie-e1572951250963-300x300.jpg
14 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2803x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 673
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Příspěvek od jan_malek » 05 lis 2019 20:45

Marketa - Krasky z Vrsovic, Vrsovicky pelisek
Tel: 731 212 672
http://www.sex.cz/606263 (funguje jen v den, kdy pracuje, dneska nepracuje, tak ted nemam odkud vzit fotku a opsat miry, ale foto 100% sedi, jen je ted vic tetovani...)

Domluva dopoledne na odpoledne, v pohode. Potvrzuju sms, prichazi odpoved.
Na cas pred domem, vpusten zvonkem, do suterenu, pootevrene dvere. Mirne odmerene, ale pratelske uvitani, uveden na pokoj, dohoda na sluzbach - 1500/hod, pozadano o anal, 1000 na stul, ale kvuli velikosti neprobehl, takze jen 1500.
Pak sprcha, voda je tepla rucnik je, veci na osvezeni dechu atd...

Pak pokoj, prijde Marketka, krajkove pradlo. Vybalim si malinky kozicky (jednicky), super pevna stihla postava, fakt pecka, bozi prdel, i ty kozicky jsou fajn.
Dorozbalim, stojim zase jako klada... Mazleni moc hezke, je tam citit profesionalita, ale kdyz to clovek takhle bere, je to velice velice prijemne, drazdeni nehtama, hrani si vsude, devce vi, ze chlapa rozdrazdit je fajn...
Pak kour s gumou, dobrej, hrani si s koulema. K vytknuti je uhybani pohledem, prijde mi, ze by chtela na chlapa koukat, ale aby na ni nekoukal.
Pak trosicku boj o to, kdo bude ridit, ale podvolim se a necham ji vybrat konicka. Coz se ukazuje jako dobre, pac tohle jinde nemaji, aby me nekdo bez stopy ironie natvrdo ojel na konickovi, to se nevidi. Uzasna prace panvi, fakt rychlost, to ze sportuje je neuveritelne znat, uzasne se nabodava, proste pecka. Jak me to prekvapi, tak to dlouho nevydrzim a brutalne strikam...

Pak pokec, fajn, mazleni, sama navrhuje druhe kolo. Stavi pana, ujimam se akce a zase dobry, necha si poradne nalozit, prijde mi, ze se ji tvrdsi suk libi, kdyz ji sukam zezadu,chytnu ji za vlasy, pritahnu a zrychlim co to jde, moc pekne heka, v zrcadle je to pohled pro bohy, je videt, ze si to uziva nebo je uzasna herecka... Pak prostridano, misio atd. (opet uhybani pohledem), dojeti rukou...

Sprcha a ahoj...

Celkove fakt super suk, zadny GFE, ale extra prijemny zazitek... Cili XXT03
10 Obrázek
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 06 lis 2019 10:48

Sindy, Privátek Amatérky

ulice: Záhřebská
tel: 606 177 024

https://www.iprivaty.cz/privatek-amatrky/sindy-1/

https://www.sex.cz/amaterky

https://www.tapky.info/?2909,sindy-amat ... -606177024



Oficiální ťapinometrie:

Věk 18 let
Váha 45 kg
Výška 162 cm
Poprsí č. 1

Objednání: Dlouho jsem váhal, jestli za touhle holkou jít. Vůbec se mi už na fotce nelíbily ty vyfouklé kozy. Ale zase všichni píšou o úzké kundičce a to mě dost lákalo. Zavolal jsem odpoledne a bylo mi řečeno, že může až za několik hodin xxx01 , což mi téměř odradilo. Nabídl mi jinak i Sandru. Zavolal jsem podruhé, že si to rozmyslím. Když jsem volal podruhé, operátorka byla trošku podrážděná, ale objednávku vyřídila a já se tedy objednal za několik hodin s tím, že hodinu před akcí potvrdím objednávku. Po pár hodinách se mi to rozleželo a já se skoro musel nutit vylézt z domova do té sloty, co je venku. Škoda, že jsem na tento šestý smysl nedal, akce za to rozhodně nestála.

Doražení na privát: Do baráku mě vpustil nějaký chlap, který vybíhal ven na ulici. Možná norník, možná soused. Pozdravili jsme se a já stál na chodbě. Dolů sjela paní blonďatá operátorka a zase se lehce divila, že jsem na chodbě a ne na ulici.. Ale nic hrozného. Zívala a byla trochu utahaná, chvíli jsem s ní promluvil, zdála se v pohodě. Ono taky už bylo večer. Vyjeli jsme výtahem do příslušného patra. Přišla mi vcelku šukatelná a přemýšlel jsem jestli se nezeptat, jestli by nešla ona. Za dveřma byl botník a tam byly vidět už jedny mužské boty.

První dojmy: Ve dveřích jsem uviděl Sindy v takových lehkých šatech. Podala mi nesměle ruku, já s ní zašel na pokoj a chtěl jsem hodinu. Přišlo mi už na první pohled, že z mé návštěvy není nějak moc nadšená xxx12 . Něco v mimice. Já ale viděl jaká je mladá a hezounká a šel jsem do toho. xxx53 Dorazili jsme na pokoj a ona vyinkasovala 1500/h., dala mi velký ručník a někam utekla, pak se vrátila a poslala mi do koupelny.

Koupelna: Koupelna je prostorná, velká, je tam velká rohová vana a teče tam teplá voda. Dá se tam mimochodem zamknout. Jenže odtok vany byl ucpaný nějakým chuchvalcem černých chlupů.. Asi si tam někdo nedávno něco holil. Spíš bych to tipnul na kundu než na nohy. Takže po chvilce sprchování jsem měl nohy ve vodě. xxx10 . Jinak na podlaze nebylo načachtáno, podlaha vypadala, jak kdyby se tam nikdo pár hodin nesprchoval. Divný.


Vzhled dívky a akce: Holka si sundala šaty a měla jen takové červené krajkové spodní prádlo. Po sundání jsem zjistil, že ve stoje vypadaj ty jejich kozy vcelku normálně, což mě potěšilo. xxx16 Sundala si veškeré šaty jak před sprchováním. No 18 jí není ani omylem. xxx28 Ale něco málo přes 20 jí bude, je opravdu hodně mladá. A je dost pokérovaná. Chvilku jsme kecali, pak mi ho začala honit. Jak si dřepla, zjistil jsem, že ty její kozičky jsou fakt vyfouklé a hrozně měkké xxx57 , což není v když ona stojí vzpřímeně z nějakého důvodu vidět.. Chtěl jsem jí prstit, ale začala mít nějaké kecičky, že prsty dovnitř ne a potom, že se v ní VŠICHNI HRABEME jako v krocanovi xxx06 . atd. Byla prostě nevrlá, ani mě moc nenechala hrát s klitorisem xxx10 . Tak jsem zavelel k pichu. Sedla na mě chvíli jsme píchali na koníčka a já se za pár minut vycákal (tentokrát jsem totiž nehonil dvě hodiny před, jak mívám ve zvyku). Je opravdu hodně úzká a má moc hezkou kundičku. V pichu byla poměrně aktivní, to zas jo. xxx19 Po sundání gumy jsem se šel rychle osprchnout.
Po návratu se můj kokot nějak chvíli nezvedal. Tady nastal černý hřeb celého pichu. xxx13 Mluvení. Ona byla dost nevrlá, poučovala mi jako učitelka. Chytala mě za slovo. Na přímou otázku, proč je nevrlá mi bylo řečeno, že není nevrlá, ale že je utahaná. Byl pozdní večer. Myslím. Nebudu tu vytahovat obsah konverzace, ale opravdu jsem chtěl vypadnout na ulici. Ale mrzely mě ty prachy. Uvědomil jsem si, že část blbé konverzace je způsobena i tím jejím přízvukem odkudsi, který většinou skrývá. Je to asi Češka, ale kdoví odkud. xx21 Po chvíli se trošku zklidnila. Přišla mi, že je jako já ve stavu, kdy jsem já nevyspalý a přepracovaný, nehlídám si, co říkám, říkám vše co si myslím, a následky se nezabývám. Ale třeba se pletu. xxx02
Po nějaké chvíli mi ona nabídla masáž, že prej máme ještě tolik času. Docela jí šla. Během masáže mi řekla, že ona a Sandra jsou tam nejčastěji. Zbytek je tam pár hodin a různě se točí. Po vcelku hezké masáži jsem chtěl zase šukat, ale ona na to, že máme už jen 10 minut. A já si vzpomněl na Kocourovu recku. xxx22 Tak jsem jí řekl, ať mi ho aspoň vyhulí. Jenže ocas ležel. Tak jsem jí poručil honit honit honit. xx08 Honila, když zbývalo 6 minut, tak se ocas postavil dostatečně, aby vlezl do gumy xx06 a ona si ho narvala do huby. Hulila pomalu. Chtěl jsem si šáhnout na ty divnokozičky, ale to mi zakázala, že jsou prý citlivé. xxx73 (Tady jsem si to možná trošku posral já, protože jsem jí předtím říkal, že kdyby jí bylo něco hodně nepříjemnýho ať řekne, příště se na ohleduplnost asi vyseru, až po tom zakázala šahat na prsa), Pomalu jsem se jí nesměl ani dotknout. xxx73. Což ubírala erekce. Ale ona naštěstí už nemluvila, ale hulila hulila. xxx22 Zbývali 3 minuty do limitu podle hodin na zdi. Zrychlila, pokus o hlubokáč (mám průměrný péro, Dingrocku), já zapojil fantazii. A 10 vteřin před limitem jsem se podruhé vystříkal do té krásné pusinky. xxx21 Divila se, ale zvládli jsme to. Tak jsem jí poděkoval a šel do světa. Bohužel se mi nechtělo do sprchy, tak jsem jel domů s tím prevítem rozetřeným po zádech. Myslím, že to byla koňská mast.

Resumé: Holka je hezká, až na ty vyfouklé kozy. Samé zákazy. xxx43 Blbé kecy. Ale zase šuk vyloženě nešidí, při tom orálu se mechanicky snažila spolupracovat, nenechala mi v tom, to zase jo.. To od ní bylo hezký. Dávám jí průměrné hodnocení. Průser to nebyl, ale fakt nic moc. Spíš mi jí pak zpětně bylo líto, tak jsem váhal, jestli to sem dávat. Přišlo mi, že byla ke mě upřímná, čehož si sice na jednu stranu cením, na tu druhou.. Však víte, no. Svým způsobem s ní soucítím. Ale návrat ani omylem. Na co pěkné tělo, když si s ním člověk nemůže pohrát. Možná jsem jí jen nesedl a s Váma to bude uragán. Určitě bych za ní ale nechodil pozdě večer.



Ťapinkář tunelář: XXT02
13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 06 lis 2019 18:55

Mia, Privat Albertov
http://privatalbertov.cz/spolecnice/mia
tel. 773 678 472
Ahoj. Jsem nová, sexy kočička Mia 20let, 173/56/2 a zvu milé pány k sobě do postýlky na: mazlení, líbání, orál, lízání kundičky, 69, orál bez, orál bez s výstřikem do pusinky, hluboký orál, dámský anál který mám hodně ráda, piss - já na tebe, masáž prostaty, ráda lížu kundičky tak mužeš vzít i partnerku. Anál a hluboký orál dle velikosti a další služby po dohodě... Hodinka 1500Kč, půlhod. 1000Kč, orál bez +500Kč, orál bez s výstřikem do pusy a polykáním + 1000Kč, dámský anál +1000Kč, líbání + 300Kč a další po dohodě. 
Stojim ve fronte v Bille a posloucham jejich bajecny radio, jak hlasi, ze podzimni vylovy rybniku jsou v plnem proudu a nejakej student prej chytil kapra vaziciho 30 kilo. Bezvadny, rikam si. To na prazskejch privatech je uz par let po vylovu a nasinec chytne tak leda starou backoru pripadne poctivyho poloudusenyho bahnaka. Obcas se ale i tak v tom bahne stale najde kaluz, ve ktery jeste lapa po dechu nejaka ta rybka. Jako treba tahle Mia, ta neni spatna, v soucasny dobe urcite nadprumer. Jo, meritka se holt posouvaji. Vysoka holka je to, postava stihla, v necem pusobi az temer chlapecky, poznavaci znameni je hezky stihlej placatejsi zadek a volnejsi kozy. Vlasy aktualne sotva k ramenum, haro z fotek necekejte. Oblicej peknej. Pusobila zpocatku jemne odtazite, ale par dobre mirenejch slov dostalo uz ve vytahu situaci do normalu a pak v byte a nedejboze v posteli byla uz vyslovene pritulna, rekl bych az naruziva. Na mazleni reagovala vyborne, zrychlenej dech, mirny chveni, hladila me. Pomalu smeruju hubou k prcine, koukam ze tam ma ruku. Pusobilo to, ze si ji chrani pred mou drzkou, ale ze si neni jista, jestli mi chce branit nebo nechce. Dle rovnice prani je otcem myslenky jsem si spocital, ze nechce xxx17 a zaboril ji tam celej cumak. Rochnil jsem si tam jak mlsnej skolak v cukrarne, postupne i prstovacka, ve finale celkem brutalni, vubec jsem se s ni nemazal, protoze se ji to libilo. Devce uplne v prdeli z toho, hned se mi pak prisalo na hubu a dal uz to byla ultimatni tulenice. Kour nejdriv normalni, ale pak se nejak lip nastavila a rozjela se jak masina, rukama pres koule, druhou rukou mi jezdila po hrudi a vsude kolem, tyvole kolik ji muze bejt ze je tak sikovna. Prej 20. Mrdanice pak samozrejme bez gelu, nalepili jsme se na sebe, jela sama jako diva, k tomu jsme se hladili, libali, proste tohle chces xxx63 Takze tady urcite doporuceni. Placeno 1500 za hodinu bez extras.
13 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

dingorock
majitel penisu 20/5
Celkem hodnocení: 390x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 97
Registrován: 14 dub 2018 23:45

Příspěvek od dingorock » 07 lis 2019 17:18

Nemám teď nic moc co dělat,dal jsem si zrovna Synephrine a Kofein v tabletách a čekám 30 minut až tyhle spalováky zaberou,tak mezitím Vám napíšu jednu asi dva týdny starou recenzi.Kurev jsem ojel hromady(teď se s nikym nepoměřuju ani nechlubím,když tedy nejde zrovna o mýho čuráka:-))A kdybych měl psát recenzi na každou,tak bych se hodně rychle vypsal a ze záživných a podrobných recenzí by byli sračky v podobě......na hovno ručníky,před barákem vajgly,čupka má strie,v koupelně jen jedno mýdlo,ale v podstatě čupku můžu doporučit...cena 300 kč.....NE NE.......proto píšu recenze na čupky,c za to stojí,ale jednou za čas s má vyjít z komfortní zony a tak udělám výjimku.... berou mě starší udržované děvky,to kolikrát přebije i mnou preferované nymfomanky.....takže jsem se vydal za https://www.annonce.cz/inzerat/lili-466 ... tw2dv.html Lili,někde pod Strahovem...Nic jsem nečekal,přinejměnším se dá furt otočit.......věk tak nějak sedí,postava není průser,co bych vyzdvihnul je její super velká prdel,PEVNÁ a hodně dobrá kozy.....paní ma dvě vany..jednu vykachličkovanou a jednu nosí stále u sebe....ale není to uplný průser....je to normální ženská,pokec tak nějak nic moc,ale za tím tam stejně nechodím.......docela si nechala naložit,ale je to styl zašukej si na mě a běž.....Kdo si chce zamrda,tak tam nechodte,kdo má rád pěkný velký kozy a hezkou pevnou,velkou prdel,tak tam bezte.....pruser to neni.......cena 1100 za pul hodky.........Jo chtel jsem hodinu,ale sám jsem na ní vycítil,že by hodka na ni byla moc,tak jsem OPET jedné kurvě dal oraz........Orál co si pamatuju nebyl nejhorsi,s koulema si hrála,cucala........Ale jak píšu..není to nic moc extra,aby si zasloužila recenzi.......Ale pul hodka už uběhla,tak díky teto kurvě jsem si zkrátil čekání a můžu jít běhat ...... xxx65 Jo jinak,říkal jsem jí proč si nevyfotí tu skvělou prdel...a hle...už to v inzerátu má......kdyby chtěla jiná kurva rady a tipy jak lépe zapůsobit tak do zpráv xxx51

720 105 342
Věk:mám dobrý odhad,takže 47 lt jí dávám
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Lomhom
Začátečník
Celkem hodnocení: 58x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 04 led 2019 23:14

Příspěvek od Lomhom » 07 lis 2019 22:48

Míša Alpin

https://www.sex.cz/182750
tel . 776 568 067

Objednání : Vše v pořádku v domluvený čas jsem bzučákem na brance vpuštěn na místo činu .
Za 2 dveřmi už čeká mladá holčina tak 22 bych věřil hezke oči postava ok .
Nebudu to nějak rozepisovat holka udělá co si řeknete ale nějak extra se nerozjede .
Zakončení na koníčka a následná rychlá sprcha .
Holčinu bych doporučil a pravděpodobně dám někdy opakování .
Placeno 1500 hodina .
img0000.jpg
1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Lomhom dne 08 lis 2019 11:26, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 lis 2019 23:03

Lomhom, prosim te, priste dej do recky jeste mensi fotku, tohle je moc velky, neda se na to divat. Diky. xxx51
3 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
vagus
Svačinář
Celkem hodnocení: 682x
Recenze 2017: 12x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 277
Registrován: 24 dub 2017 12:41
Bydliště: Kunda, Estonia

Příspěvek od vagus » 08 lis 2019 06:57

Text je taky moc dlouhej, ale ocenuji zachovani pomeru obrazky vs. pismenka 👍.
7 Obrázek 1 Obrázek
mam

kingsize
Začátečník
Celkem hodnocení: 9x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 pro 2018 01:40

Příspěvek od kingsize » 09 lis 2019 13:12

Chcem upozornit na tuto divku a privat!!!
Je to doslova peklo, nikdy ma snad ziadna zenska nenasrala viac jak tato krava.
Najhorsi oral aky som v zivote zazil! A to som ich zazil dost...
Vkuse rozprava a vsetko jej vadi! Ale uplne vsetko!
Na mna zvaluje ze mi nestoji pero, ked ho kouri jak 15 rocna...
Citite len zuby a ani honit nevie. Vkuse melie picoviny.
No ty vole, v zivote som nebol takyto nasraty, dal som si dole sprcku, hodil jej do hlavy a vypadol odtial!!!

Prosim, nepodporujte taketo pice a privaty!!! xxx70
Budem velmi vdacny. xxx73

Jediny zazitok co mi ostal ze ma boli pero!!!

https://www.annonce.cz/inzerat/kristyna ... 29uhf.html
Hezká, dlouhovláska Kristýna 30/170/55/2 zve pohodové muže do svého pelíšku. Mám ráda něžný vášnivý sex. Nabízím: sex, orál, erotickou masáž, cena 1/2hod. 900 Kč, hodinka 1.200 Kč. Jsem cca 2min od Černého Mostu, zaparkuješ v ulici Hartenberská. Výborné parkování. Těším se na Tvou návštěvu. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Jsem na telefonu od 09.00 do 22.00hod. Volat 20 až 30 minut předem.
1 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek

Doktor Bartak
Začátečník
Celkem hodnocení: 11x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 09 bře 2018 10:19
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od Doktor Bartak » 09 lis 2019 14:28

Recenze slečna Vanesa
TOP privat
Praha Slezská 19

Druhá recenze Dr. BARTÁKA zvaného " ČUNĚ" který je kromě všech těžkých uchylek navic totalni PC negramot ale nechce jen sosat chce se delit tak snad odpustite formalni stranku a ocenite informacni hodnotu příspěvku. Byl pozdni patecni večer a Dr. Bartak zasedal ve Vinohradském parlamentu. Behem vecera kdy se u recnickeho pultu stridali Prazdroj plzensky a Baron von Hilprandt z Dolnich Hruskovic narustala jeho nadrzenost. Seděl u damskeho hajzlu a okolo chodily velmi mrdatelne kusy. Kolem půlnoci v teto lokalitě připadala v uvahu bud návštěva klubu - Show park Neon nebo Sweet paradise nebo Top privatu. Volba padla na TOP. Volam k dispozici 4 vslecny. Kontroluji na sex.cz předložené kusy. Mam zalusk na Vanesu - exoticka divka. Pred domem klid. Na hore ceka hezka vysoká cernovlaska - Katy. Vyber na místě - predsin podivna dale již v pohode vsude cisto prostredi CAJK. 4 vslecny prvni dojem ze jsem se presunul v case o 20 let zpatky do Show parku do stare chomutovske části / znalci a pametnici vedi /. Uvazuji o Katy ale preci jen Vaneska je nejvic cokoladova a nejvic ji to slusi prsa ji lezou z rozhalenky a bryle jako skolacka to ja muzu. Idealni material pro mrdani Dr. Zvrhlika. Cena 1100 korun za 30 min za klasiku s ochranou jinak v ceně neni nic jiného - nesahat na hlavu, nelibat, nelizat. Holcina moc hezka krasne vonava ale pristup velmi odmereny. Odpovídá jednim slovem, nuceny usmev. Nu coz jdu nahoru a rozjedu zbijecku. Začíná hekat je to hodně hrane. Velim nahoru a to me dostalo naseda obracene zady ke me a prca jak.o život. Vyhled na jeji prirazejici prdel je ohromujici Ale Bartak je kozofil velim k obratu kun klasicky. Jede poctive a Bartak plni plastenku. Po akci nabidne vodu prisla vhod. Suma sumarum moc hezka mlada sneda holcicka vonava co umi aktivne soustat ale chladny profi projev takze za mě to na opakovani neni. Zvazuji navstevu te Katy. Na pokoji byla dira na tu anonymni GLORY HOLE zkoušel jste někdo? Brzy naslyšenou Dr. ČUNE
4 Obrázek 6 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 09 lis 2019 16:49

Eliška, Sexyšelmíčky
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... i%9Aka&S=6
tel. 773185519
Ahojky, jsem nová sexy šelmička Eliška 28 let. Jsem mladá, drobná, nadržená sexy šelmička, která je POSEDLÁ ORÁLNÍM SEXEM. PŘÍMO BOŽSKY TI HO HLUBOCE VYKOUŘÍM, OLÍŽU, VYCUCÁM A SPOLYKÁM...MŮŽEŠ I PŘIRÁŽET...MILUJI HRÁTKY S VARLATAMA...( BUDEŠ V SEDMÉM NEBI ) Pokud máš rád odvázané sexy slečny (53kg), tak jsem to pravé pro Tebe ;-)) Miluji vášnivé hrátky, mazlení, budu Tě něžně hladit a udělám Ti krásný NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK, KTERÝ SI JEŠTĚ NEZAŽIL...P.S. ŽÁDNÁ VELIKOST MI NEDELÁ PROBLÉM :-)) 

Jméno: ELIŠKA Věk: 28 let Výška: 160 cmVáha: 53 kg 
I když jsem přesvedčenej, že v tom podniku v noci straší, tak marná sláva, Špeluňka zase jednou zabodovala xxx63 Když jsem Elišku uviděl ve dveřích, dostavil se lehkej wow efekt. Věk vidím jasně cca 35 nebo i víc, ale obličej je hezkej a postava jako lusk, hezký upnutý šatičky. Černý mikádo, tmavý oči, vypadá jako taková ta hezká holka od kolotočů xxx19 A působí celkem od rány, rychle mluví, evidentně ví jak to na privátu funguje a co má dělat, ta nezačíná ani omylem. Pere se ve mě to pozitivní překvapení z její vizáže a strach z toho, že to bude vyhořelá studená píča. Hlásí ceny 1000/1500, příplatky po 500, to jsem rovnou řekl, že chci jen základ. Vrací mi zpět z 2000, žádnej problém. Začínám s ní vtipkovat, světe div se ona se chytá a atmosféra se začíná lámat do pozitivna a začíná bejt hezky uvolněná. Po sprše přiběhla v ručníku, zalehla a mně v tu chvíli přišla starší, než když mi otevřela, říkám si v duchu tvl přitahuje tě vůbec ta holka? No jenže jak ona na mě reagovala fakt dobře, tak mně začala líbat po těle a bejt mazlivá jako kočka a to mě dostalo. Takže jsme se na sebe v podstatě vrhli a za stálýho hlazení jsem jí postupně zajel hubou do rozkroku. Zkouším všechno možný, sleduju na co reaguje a po pár minutách holka odevzdaně praví doprdele ty seš fakt dobrej, to je mazec, a odpadává do úplnýho odevzdání xxx33 A od té chvíle jsem si tam s ní mohl dělat co jsem chtěl. Prsty kam jsem chtěl, kolik jsem chtěl, jak jsem chtěl. Kunda jí několikrát naběhla a drtila mi tu ruku jako svěrák, po nějaký době jsem toho raději nechal a šel na oplátku přijímat její dary. Tvl, celýho mě zulíbala, včetně stehen, koulí, čuráka. Nejdřív chvíli bez, pak dala gumu, hulí teda fantasticky. Hlubokáč jede až nosem do břicha, pecka. Když jsem jí konečně nabodnul, tak jsem teprve naplno viděl, co to je za couru a jak si to umí užívat a nastavovat se. Ta její prdel je fantastická xxx16 xxx21 Fakt autenticky si to dávala, lehce jsem ji škrtil, zacpával jí pusu, to ji hodně bralo. Najednou do toho hoblování líbačka, no paráda. Naprosto ultimátní total brutal živočišnej mrd. Klouzali jsme po sobě mokří od hlavy až k patě. Ve finále jsem ji zalehnul a přitloukl na matraci, její hlavu přitom v dlani, prostě mrdanice jak má být xx10 Holka úplně zdevastovanej makeup, tekl ji po celý tváři. Jak jsem se na začátku obával průseru, tak na konci jsem byl nadšenej. Ale umím si představit, že když se to nesejde, tak to s ní může bejt úplný peklo. Já jsem s ní prostě navázal kontakt v té lidské rovině a to se pak nejspíš odrazilo při tom šukání, mrdačka bez debat fenomenální xxx93
8 Obrázek 3 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 10 lis 2019 13:21

Zuzka, Domeček
http://masazedomecek.cz/?p=3438

Tenhle dalsi zazitek uz takova hitparada neni. Je to uz tak nejmin dva tejdny, co jsem za touhle Zuzkou zavital a nebejt modroockova chvalozpevu viewtopic.php?p=29366#p29366 tak si to snad i necham pro sebe. No ale jelikoz jsem se po precteni jeho story neubranil pousmani, tak to sem precijen dam. Tahleta Zuzka bude nejspis slovenska cikanka, i kdyz tvrdi neco jineho. Mne je to fuk, rasista nejsem a na zenach si vsimam jinych veci. Pusobi skoro az jako Indka, proste trochu exotika xxx17 Telo ma nadherny, opravdu bych ji tech 25 let veril, to ani mnoha teenka neni takto pevna a hebka. Zato oblicej pusobi starsi, klidne o 10 let vice, ale to bude asi klam. No a hlas, ten vyslovene zaluje xxx17 Jinak to byla takova hodne profi zalezitost, dobre zahrany profi GFE. Technicky provedeni fajn, k napojeni dokovaciho tunelu doslo. K navazani psychickeho kontaktu nikoliv. Jinak jsme si ale zasukali slusne, no. Skelnejch oci v sloup jsem si nevsimnul, asi je zrovna ten den nemela na programu XXX36 Co me ale znechutilo byl fakt, ze jsem prisel a zaplatil hodinu za 1500, nicmene presne na hodinu presne po mym prichodu uz byl k Zuzce objednanej dalsi chlap, jak z ni pozdeji vypadlo. Takze me Zuzka lifrovala z baraku po 3/4 hodine od prichodu k brance. Co to jako ma bejt? xxx53 xxx53 Nejde o to, ze jsem mel vysypano a dal bych uz stejne nesukal. Jde o to, ze kdybych prisel a zaplatil si pulhodinu za 1000, dostal bych prakticky uplne to samy xxx28 Domecek by si mel vazne dat do cajku system objednavani chlapu, protoze tohle vede opravdu jen k nasrani, i kdyby tam chlap predtim pichal miss world.... Takze za me tunelar pise maximalne XXT02
7 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
PesakMrdu
Ověřený anonym
Celkem hodnocení: 290x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 9x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 27
Registrován: 12 říj 2019 22:22

Příspěvek od PesakMrdu » 11 lis 2019 00:00

Cindy
Privat Grace
+420 604 460 403
http://privatgrace.cz/slecna/new-cindy/

... nedalo mi to, a musel jsem na vlastní kůži pocítit zdejší legendu ... mnohými jistě neprávem přezdívanou prkennou podlahu, která je nyní u Graceových v podnájmu pod svým dívčím jménem Cindy.

Když jsem tady v offtopicu četl ty její zasvěcené světapravdy, tak mi bylo vždycky líto, že se nemůžu zapojit (...kecám, nebylo). Ale přece jen se ukázalo, že špatná reklama, je taky reklama. A ego zase říkalo, že to s ní třeba ostatní neumíte, a někde jsem četl, že si s ní někdo dobře zapíchal, atd., atd. ... no prostě nad ní visela určitá aura, kterou jsem se nyní, když je za normální prachy, rozhodl prozkoumat.

Celkem mě překvapilo, že u ní není zas tak narváno. Hned na první pokus jsem dostal potvrzení na čas, který jsem chtěl.
Tušil jsem, že to bude asi průser, proto dopředu hlásím jen půlhoďku. Ale přeci jen jsem doufal, že bude nějaký alespoň nějaký wow efekt ve dveřích. Přivítání vesele, v pohodě, přes sebe nějakou rádoby erotickou blůzku. Když si mě vede na pokoj, tak jsem celkem zklamaný, ani postava zezadu se mi moc nelíbí. Nohy jsou cajk, ale v nějakých papučích nejsou asi žádné nohy sexy. Ale celkově mě ta postava nebere. Nicméně nedávám na sobě nic znát a zvesela laškujeme. Čekám, jestli bude nějaký ojeb, ale říká si o litr a žádné extras nenabízí.
Po sprše čekám, "cindy" dorazí po pár minutách, rychlá instruktáž, že prsty do kundy ne, ale jinak jak chci a můžeme klidně začít. Erotično zero xxx01 . Tak tam tak stojíme a nevím, co s ní xxx09 . Je fakt úplně tuhá. Myslím, že už můžu zajít do toho bordelu, kde mají ty gumové panny, a už budu trochu připravený xxx53 Ona nemá šanci ani ukázat žádné profi manýry, ona to prostě všechno zatluče tím postojem. Jsem fakt úplně bezradný. Svlíkám ji, co musím uznat jsou její pevný a pěkně tvarovaný kozy, ale jinak už by to chtělo začít na sobě pracovat.
No nic, šteluju si ji, jako bych stěhoval skříň. Převrhnu jí na postel, že si ji prolíznu, ale vlastně mě to vůbec nebaví. Samozřejmě ocas hraje měkouše (a já se mu vůbec nedivím). Nakonec jej sám nahazuju do pozice, která dovoluje přijmout gumu, protože si říkám o kouř. Nechápu, jak může mít, po tolika letech praxe, tak hroznou techniku nasazovaní gumy. Kouř celkem OK, nic extra, ale není to průser a dostávám se do kondice, připraven ke tvrdému zásunu. Gel (naštěstí relativně málo) a zásun (teda pokus o zásun). Kurva, ale až v tuto chvíli jsem přezdívku prkenné podlahy pochopil naplno. Tvl. snažím se do ní nějak dostat, ale ona leží a tou pánví se nastaví tak, že se do ní vlastně nemůžu dostat. Zasouvám tak do půli žerdě, hledám skulinu, jak se dostat hlouběji a nic. Říkam si tedy, že to zkusíme zezadu. Tady se nedá souhlasit s prkenností, úplně žasnu, jaké pozice dokáže na čtyřech vymyslet, abych neměl prostor jí pořadně naložit, úplná jogínka. Po chvilce jsem už bezradný a nasraný. Navrhuji na koníčka, ale to už začínám nekontrolovaně vadnout. Zrzka je ale oproti mě úplně v pohodě, a prý ať si z toho nic nedělám, že dáme novou gumu. V hlavě si říkám, že na to snad seru. Pak ale, že jí to nedám tak zadarmo, tak ji navrhuju, ať mě teda vykouří. To přijímá s nesmírnou radostí a celkem poctivě maká, až do zdárného konce.

Nakonec musím říct, že kromě sexu, to bylo celkem v pohodě ... jenže to bych musel psát recenzi na kadeřnický salon. Takže úplně pičou ke zdi (doslova) xxx72
4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 11 lis 2019 13:56

Jessica, Jessica privát
https://www.sex.cz/670295
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... essica&S=0

Telefon: 770679554
Věk: 20 let Výška: 175 cm Váha: 59 kg Barva očí: Zelená

Jessica už nějakou dobu funguje sama na sebe na Praze 3 kousek za Olšanama. Domluva byla výborná (lepší je psát přes whatsup nebo sms) a tak jsem včas na smluveném místě. Jessica mě naviguje do areálu a k bytu... Když jsem vstoupil do bytu přišel WOW efekt. Jessica má fakt dokonalou výstavní figuru - štíhlé rovné souměrné dlouhé nohy a pevný krásný zadek. Byla v punčochách a na podpatcích, nenechala nic náhodě, hezky namalovaná včetně masitých rtů, které mám rád... Příprava na klienta skvělá. Když se svlékla tak vykouklo hezké pevné poprsí, to vše v kombinaci s krásně jednolitou bílou pokožkou bylo fakt vzrušující... Postava, obličej a aranžmá vysoký nadstandard...

Někdo tady psal, že nesrší energií nebo tak něco, mě přišlo, že potřebuje trošku vedení a aktivitu muže a pak se rozjede, což byl náš případ. Na hlazení a předehru reagovala velmi dobře, husí kůže, chvění, objímání, pusinkování mýho těla, pak jsem si hrál pusou s jejím zadkem a při tom byla silně vzrušená a užívala si to, stejně tak pozitivní bylo lízání její pěkné kundičky. Líbání prsou jí taky bralo, bradavky má citlivé... Následné kouření bylo procítěné, žádné DT ale poctivé kouření ano... na koníčka bylo zase vidět, že jí intenzivní šukání vzrušuje, hekala, vzdychala a přimazlovala se, moc pěkně se napichovala a já musel brzdit, abych se rychle neudělal, jak byla úzká a hluboko rytmicky dosedala a narážela se. Pak chvilku misio a nakonec se nastavila zezadu na kraji postele zadkem, což byl pohled pro bohy. Vstoupil jsem do ní a napíchnul jí abych měl ten zadek nalepený úplně na svoje třísla a bylo cítit a vidět jak si to Jessica dává, držel jsem jí a narážel za jejího hlasitého projevu až do vydatného střiku v mojí extázi...

Pak jsme leželi a povídali si. Je sice mladá, ale v pohodě chytrá holka. nikam mě nevyhazovala i když hodina už uběhla, byl jsem tam hodinu a 20 minut včetně sprchy a odcházel maximálně spokojený ze setkání s hezkou holkou s dokonalou postavou a příjemným přístupem. Jediné, co jsem si říkal že jsem neměl připlácet líbání, to bylo takové pusinkování a občasným líbáním... JInak ale vše bylo vášnivé a v pořádku...
Cenu má Jessica vyšší než je standard - základ je 2k za hodinu. Opáčko někdy nevylučuji...

11619792.jpg
4 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 11 lis 2019 14:37

Mia, Top privát - 774173618
tapky: XXT02

Tohle je bohužel recenze in memoriam. Návštěva je stará něco přes tejden, ale holka už stihla zmizet.

Hodnocení je takový rozporuplný. Vzhledově je to velmi hezká až krásná holka. Fotky seděj, je štíhlá, má menší, pěkně tvarovanej zadek, prsa malý, vlastně skoro žádný, ale k tý hubený postavě to celkem sedí. V obličeji taky pěkná. Kromě toho byla od začátku usměvavá, děsně milá (skoro až moc) a opravdu snaživá. Řek bych, že už tuhle práci někdy dělala, umí se tak svůdně hejbat, koukat atd.

Jenže jsem jí zjevně něčím nesednul, můj pokus o humor taky nějak nepobírala. Vzhledem k tomu, že zmizela, tak je možný, že jí neseděla tahle práce jako taková (respektive už jí měla dost). Takže například prstit se nechala, vzdychala, ale bylo to dost jasně hraný. Nutno říct, že i když se asi musela přemáhat, tak na mě byla milá až do konce - i ve dveřích mi dala pěknou pusu na rozloučenou. Ale prostě tam byl z její strany patrnej nějakej blok, kterej působil rušivě.

Na druhou stranu věřím, že pokud jí někdo sedne, může to bejt hodně dobrej zážitek - vzhledově i technicky je vybavená dobře a snahu taky má.

Placeno 1500 Kč za hodinu. Čas zkrácenej, ale vzhledem k tomu, že konverzace vázla, to moc nevadí.
miaII.jpg
2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hokejfan
Přidavač
Celkem hodnocení: 564x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12 dub 2017 18:35

Příspěvek od hokejfan » 11 lis 2019 20:33

Monika, Top privát
http://www.topprivat.cz/node/2357
774173618

Objednání bez problémů. Holka je statnější než na fotkách vypadá, ale jsou pravé. Placeno 1500 za hodinu. Čas byl dodržen, samotná akce nic, co by stálo za zmínku. Výstřídány tři klasické polohy a výstřik, sama celkem aktivně přirážela, ale zároveň neustále přihrával (vzdychání sotva jsem se jí dotknul), při pokecu spíš krátké odpovědi. Nebyl to průser, ale opáčko rozhodně ne.
3 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) hokejfan dne 14 lis 2019 18:42, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 244 hostů