Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1264x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 462
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Re: Dotazy ohledně pražských privátů a slečen

Příspěvek od _pyskomil_ » 15 dub 2019 01:01

dingorock píše:
14 dub 2019 18:25
_pyskomil_ píše:
14 dub 2019 14:10
dingorock píše:
13 dub 2019 17:04
Nedávno jsem se tu ptal,zda se v ČR,ale nejlépe v Praze,nenachazí ženská s fitness postavou...Odpověd se mi nedostala.Bud tu takové nejsou nebo se o ně nechcete podělit.Samozřejme je spousta Bikini fitness,které ukecáte na FB či Instagramu,ale já balit neumím(nebo nemám toli peněz? XXX36 XXX36 XXX36 No každopadně pokud o žádné nevíte,tak trochu polevím v požadavcích a stačila by mi fitness prdel......tu má Daisy,ale tam jsem byl nedávno.Dostal jsem tip na Natálii https://www.sex.cz/719564?SNID=natali&R ... 538911&S=3 o ničem jiném nevím. ..Díky za normální odpovědi
Tak běž za Klangelou, ne? Je slavná, vysportovaná, má ráda velký krásný péra, tak to je podle mě jasná volba!!!
Tobě dala košem co? XXX36 XXX36 XXX36
Pročpak? Já bych za ní nešel po všem, co bylo psáno plus ta cena.... ale takovýmu borci - nadsamci jako jseš ty, určitě dá slevičku ;-)

dingorock
majitel penisu 20/5
Celkem hodnocení: 390x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 97
Registrován: 14 dub 2018 23:45

Příspěvek od dingorock » 15 dub 2019 08:44

_pyskomil_ píše:
15 dub 2019 01:01
dingorock píše:
14 dub 2019 18:25
_pyskomil_ píše:
14 dub 2019 14:10


Tak běž za Klangelou, ne? Je slavná, vysportovaná, má ráda velký krásný péra, tak to je podle mě jasná volba!!!
Tobě dala košem co? XXX36 XXX36 XXX36
Pročpak? Já bych za ní nešel po všem, co bylo psáno plus ta cena.... ale takovýmu borci - nadsamci jako jseš ty, určitě dá slevičku ;-)
co vy furt máte s tou cenou proboha.....Nejraději by jstě chteli za 500 komplet nebo co?Nevím co ona má za ceny,ale pokud vypadý dobře,tak at si klidne rekne o 2500...si myslíte všichni,že to jak holky vypadaj(Myslím ty kočandy),že to mají bez práce?Pokud se o té Klangele pise za ma dobrou fitness figuru,tak pánové proč by si neřekla o 2,5tis?....takových holek je málo.....Upřímně,já ty recenze tady nečtu skoro vůbec a o té Klangele vím je to,že to je bývalý Klára ze Štěpánský a dříve ty recenze byli takové napůl pozitivni..nevím jak teď.....hodně se řešilo,že s chutí odmítá loosery a já se jí nedivím...vlastně se nedivím,žádné babě co dělá tuhle práci...Ano, budete namítat,že je to jejich práce,dělají to dobrovolně a když chlap platí,tak chce za to dobrou službu....Ale když je chlap tlustý prase,neupravený,neoholený nikde,zamaštěný vlasy,z držky mu táhne,jsou tací co rádi navštěvují holky v podnapilém stavu nebo ještě lépe ve sjetém stavu a celkově jsou hnusní od přírody(prosím ted si to nikdo nebrat osobně,ale prostě takový kokoti se občas najdou),tak se nelze divit holkám typu Klangela,která ma výšší cenu.....Tím odradí tyhle loosery,kteří si zvedaj Ego po privátech,po super kočandách,které si řeknou o 2,5 tis.......Holky by o chlapech asi řekli více,co za nima chodí,ale chlapi se dělí dle mého na tyto skupiny......a)Looseři-Hnusní kokoti komplet,šetříc na čubku 2 měsíce b)Manželé a fotrové od rodin - doma jim stará nedá to co by chtěli nebo prostě už je nevzrušuje c)pak tu jsou staří dědci,kteří se za 2 minuty udělaj a zbytek prokecaj tzv.povídači XXX36 d)mladý kluk,který má rád Mature a v bezném zivote je tezky takovou potkat natoz ji vymrdat e)Perversáci-to co tyhle hovada baví,nebaví žádnou ženskou v osobním životě(Hovna atd),tak si to chodí dopřávat na privát f)a pak je tu poslední kategorie,kam samozřejmě patřím i já.... XXX36 XXX36 XXX36 hezký,charismatický chlap z kterého ženský stříkaj ve dveřích,nesmrdí mu z rypáku,nechlastá,nekouří,čistě oblečený a to co holky nejvíc zajímá,nemá problém vysolit 3 tis za hodku a hlavně proč to dělá,protože ho mrdání baví,mrdal by furt a rád to střídá..Ego si nepotřebuje zvedat,protože ho má v dostatečný zdravý míře,nemá mindráky.....Schválně nezminuji velikost ocasu,to holky moc nezajímá....to zajímá jen ty,kdo ho vlastní XXX36 XXX36 Nakonec jsou mezi náma chlapi,kteří nespadají do žádné z těch kategorií,protože jsou krásní,chytří,bohatí a mají vedle sebe krásnou,chytrou kočku,která ho omrdá jako Adriana Chechik a ten chlap je věrný a má to rád s jednou a tatáž ženou,takže nemá důvod někam lozit.....A nebo je v sexu v prdeli komplet,proto nikam neleze,takže mu je vzhled a prachy k ničemu

PS:Kdo se najde v nějaé kategorii,tak si to neberte nějak osobně:-)Ale tak to prostě je.každý jsme nějaký xxx21 čím více vás bude v MÉ kategorii,tím lépe pro kurvičky:-)..děláme to přece pro jejich potřeby ne pro naše XXX36 XXX36 Jo a omlouvám se za tenhle příspěvěk,ale zjistil jsem včera,že tu jsou místnosti,kde se řeší vše,což nechápu,jak někdo může mít čas a chhut,ale proti gustu.....A taky jsem tam zahlíd něco o sobě,že jsem kokot s 20/5 kabanosem apod XXX36 Kdo umí číst mezi řádky,tak pozná trochu Ironie,Sarkasmu,takže se hned neurážejte,že moje příspěvky jsou bez fotek,telefonů,plné sprostých slov a za každou vetou nezapomenu zmínit jaký jsem nadsamec s 20/5 kokotem.... XXX36
1 Obrázek 5 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 15 dub 2019 09:09

Disclaimer: autor tohoto příspěvku nikdy vědomě nezaplatil za hodinu klasiky 2000 a více, jedná se tedy o nedoložené tvrzení a měl by být upálen na hranici XXX36

Chybí ti tam krásný, mlady, bohatý a chytrý, který moc dobře ví, že kvalita mrdani za prachy není o ceně a že za 1500 a méně sežene často mnohem lepší než za 2000 a více. Naopak, pro tohoto mladého, krásného a chytrého je pod úroveň mrdat holky za cenu 2000 a vice, jelikož své peníze nikde nedědil, naopak se v životě dost nadřel a tak je mu proti srsti sponzorovat kdejake namyšlené čubky (čest výjimkám).
5 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 15 dub 2019 09:13

dingorocku, než budeš cokoliv dalšího psát, tak si udělej jasno ve dvou základních věcech:

1. s cenou máme to, že zájmem norníků by logicky měl být nejen kvalitní mrd, ale i přijatelná cena, tak je to vetknuto i do motta/pravidel tohoto fóra ..... samozřejmě, zájem ťapin, pasáků a různých samožerů mezi námi je opačnej, tj. co nejvíce norníka oškubat.... to, jak ťapina vypadá, nijak zásadně nesouvisí s tím, jak šuká... ani to, za jaký peníze šuká, nesouvisí s tím, jak dobře šuká.... to je pořád dokola a divím se, že ti to musím vysvětlovat

2. piš klidně dál s ironií a přisprostle, v pohodě, ale to nijak neodůvodňuje/neomlouvá, že k recenzi nedáš fotky, to tedy sorry, protože to je základ
4 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

dingorock
majitel penisu 20/5
Celkem hodnocení: 390x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 97
Registrován: 14 dub 2018 23:45

Příspěvek od dingorock » 15 dub 2019 09:34

ko_cour píše:
15 dub 2019 09:13
dingorocku, než budeš cokoliv dalšího psát, tak si udělej jasno ve dvou základních věcech:

1. s cenou máme to, že zájmem norníků by logicky měl být nejen kvalitní mrd, ale i přijatelná cena, tak je to vetknuto i do motta/pravidel tohoto fóra ..... samozřejmě, zájem ťapin, pasáků a různých samožerů mezi námi je opačnej, tj. co nejvíce norníka oškubat.... to, jak ťapina vypadá, nijak zásadně nesouvisí s tím, jak šuká... ani to, za jaký peníze šuká, nesouvisí s tím, jak dobře šuká.... to je pořád dokola a divím se, že ti to musím vysvětlovat

2. piš klidně dál s ironií a přisprostle, v pohodě, ale to nijak neodůvodňuje/neomlouvá, že k recenzi nedáš fotky, to tedy sorry, protože to je základ
jo to se omlouvám,už fotky dávat budu.....jinak s těmi penězi....bavím se tu o vzhledu nikoliv o výkonu.......Jestli si bere Klangela 2 tis tak je to dle meho v poradku......a kdyby si brala 2,5 tis tak je to furt v poradku.......A hlavne...dobry holky maj furt narváno..jestli mrdaj za 3 tis je nepodstatny......pak jsou tu tragedky,ktere museji mrdat za 800,protoze jinak by pochcípali jak králíci
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Pedro234
Přidavač
Celkem hodnocení: 409x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 198
Registrován: 17 kvě 2017 19:43

Příspěvek od Pedro234 » 15 dub 2019 09:43

vulcan píše:
12 dub 2019 21:46
Pedro234 píše:
12 dub 2019 18:21
.., je třeba smlouvat, smlouvat a ještě jednou smlouvat!
Pedro, smlouvat v žádném případě. xxxx2 To by vypadalo blbě.
To nesmí tu koc ani napadnout.
Jen mile a přívětivě vysvětlit, jak to v tom chodí, a že se moc omlouvám, že to jinak nejde, což ona určitě chápe. xxx51
Zachovat dekorum a gentlemensky kamenný výraz.
Tak když už jsme v této debatě... já většinou spíše argumentuju, že “normální cena je...” nebo “normálně za tohle dávám ...” ťapiny ale asi chodí na školení, protože unisono reagují “tak jdi jinam...” vtipnější momenty nastávají, pokud vím třeba z fóra, že šla za mnohem míň... tak říkám, že s kámošem šla za x tak proč po mně chce 2x... ale to taky ne vždy funguje... někdy začne sondovat jak ten kámoš vypadá a co dělá, což mlžím ale to už nefunguje přesvědčivě...

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 15 dub 2019 09:51

No, i kdyby si řekla Klangela nebo jiná podobná o 5000/hod, tak je to vlastně "v pořádku", protože to je čistě její věc.... smyslem tohoto fóra není činit verbální osvětu mezi ťapkami, v to asi nikdo nedoufá, nýbrž dělat to zprostředkovaně skrze osvětu na straně norníka, aby věděl, že topit takovýhle prachy není fakt nutný, že i v Kanálu za 2000 na hodinu ho klidně ojebou úplně stejně jako v Alpinu za 1500, že mindset holek co šukaj za 2000 je částo úplně jinej než mindset holek, který šukaj za fair price..... když si tohle všechno norník uvědomí a začne se podle toho chovat, když bude klidně předraženejm šlápotám do očí říkat sorry ale za tyhle prachy ani náhodou, dej slevu nebo odcházím, tak se pak musí fakticky projevit i na straně těch ťapek
7 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

dingorock
majitel penisu 20/5
Celkem hodnocení: 390x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 97
Registrován: 14 dub 2018 23:45

Příspěvek od dingorock » 15 dub 2019 09:55

ko_cour píše:
15 dub 2019 09:51
No, i kdyby si řekla Klangela nebo jiná podobná o 5000/hod, tak je to vlastně "v pořádku", protože to je čistě její věc.... smyslem tohoto fóra není činit verbální osvětu mezi ťapkami, v to asi nikdo nedoufá, nýbrž dělat to zprostředkovaně skrze osvětu na straně norníka, aby věděl, že topit takovýhle prachy není fakt nutný, že i v Kanálu za 2000 na hodinu ho klidně ojebou úplně stejně jako v Alpinu za 1500, že mindset holek co šukaj za 2000 je částo úplně jinej než mindset holek, který šukaj za fair price..... když si tohle všechno norník uvědomí a začne se podle toho chovat, když bude klidně předraženejm šlápotám do očí říkat sorry ale za tyhle prachy ani náhodou, dej slevu nebo odcházím, tak se pak musí fakticky projevit i na straně těch ťapek
Ale jak se říká...kurva zůstane vždcky kurvou(ted nemyslím to povolání XXX36 XXX36 XXX36 )ty jí nedáš 3 tis,druhej jí dá........jinak by ty holky dál nenabízely

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 15 dub 2019 13:20

dingorock, začít s tím školením můžeš třeba takto:

Bez názvu.jpg
20190415_132151.jpg
5 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 15 dub 2019 17:18

Další příklad výchovy ťapek v Čechách. Téhle Anně Black jsem před časem zavolal, dobrou angličtinou mi hlásí hodinovku za 2000. Říkám jí hmmmm, seš po hlase sympatická, ale představoval jsem si lepší cenu.... Kupodivu se hned neurazila, ale zeptala se, co je dle mejch představ lepší cena? Říkám jí, že jsem čekal spíš maximálně 1500 za hodinu. Ona se krátce zamyslí a pak souhlasí, tak teda jo, přijeď za 1500 na hodinu. Načež jí říkám, ok já se teda ještě rozmyslím, jestli jet za tebou takovou dálku za 1500, ještě to promyslím. No, promyslel jsem to tak, že vandrovat někam do Modřan ani za těch 1500 na hodinu nebudu xxx57 XXX36

PS: koukám, že jsme tady v dotazech těžce offtopic, pak to šoupnu někam jinam (škola otoček, příp. ještě lépe zlatokopky/nepřeplácejme)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Příspěvek od pen » 15 dub 2019 21:18

dingorock píše:
14 dub 2019 18:25
hezký,charismatický chlap z kterého ženský stříkaj ve dveřích,nesmrdí mu z rypáku,nechlastá,nekouří,čistě oblečený a to co holky nejvíc zajímá,nemá problém vysolit 3 tis za hodku a hlavně proč to dělá,protože ho mrdání baví,mrdal by furt a rád to střídá..Ego si nepotřebuje zvedat,protože ho má v dostatečný zdravý míře,nemá mindráky...
dingorock, proboha, žádná z těch ženskejch nestříká ve dveřích z toho, jak vypadáš, ale z toho, že jim dobře zatopíš. Je to jen otázka nabídky a poptávky na straně norníka i na straně ťapky. Množství peněz k dispozici na luxusní spotřebu v české populaci nijak závratně neroste. Zájem o kommerzmrd v liberálním Česku je přitom velkej. Z toho a taky z místní osvěty nornictva plyne ustálená cena, tak ji tady prosím nekurvi.

Chlap, kterej bojuje za vyšší ceny služby, kterou sám konzumuje buď z té služby sám profituje nebo si něco dokazuje. Většinou si myslím hojí mindrák tím, že se porovnává s ostatníma a dává na odiv, že na to má, že on si to přece může dovolit.
1 Obrázek 10 Obrázek
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

slušnýhoch
Přidavač
Celkem hodnocení: 579x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 132
Registrován: 15 črc 2018 20:33
Bydliště: Kundapur

Příspěvek od slušnýhoch » 15 dub 2019 22:35

Ještě je jeden motiv. O tom vypovídá ta anekdota s rusákama. Možná jí znáte, nepamatuju si jí přesně ale je to zhruba asi takhle:
Potkaj se dva rusáci v úplně stejnejch novejch teplákách adidas a dohadujou se kdo je má lepší. Igor tvrdí, že ty jeho, protože stály 100 dolarů. A Sergej vítězoslavně prohlásí, že ty jeho, protože stály 200 dolarů.
No a pro takový Igory a Sergeje tady máme zlatokopky. Otázka je kolik je tu Igorů a Sergejů, aby se ty zlatokopky uživily.
4 Obrázek 1 Obrázek
Štěstí samo z nebe nespadne, k tomu se člověk musí prošukat.

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 15 dub 2019 22:53

dingorock píše:
15 dub 2019 08:44
co vy furt máte s tou cenou proboha.....Nejraději by jstě chteli za 500 komplet nebo co?Nevím co ona má za ceny,ale pokud vypadý dobře,tak at si klidne rekne o 2500...si myslíte všichni,že to jak holky vypadaj(Myslím ty kočandy),že to mají bez práce?Pokud se o té Klangele pise za ma dobrou fitness figuru,tak pánové proč by si neřekla o 2,5tis?....takových holek je málo.....Upřímně,já ty recenze tady nečtu skoro vůbec a o té Klangele vím je to,že to je bývalý Klára ze Štěpánský a dříve ty recenze byli takové napůl pozitivni..nevím jak teď.....hodně se řešilo,že s chutí odmítá loosery a já se jí nedivím...vlastně se nedivím,žádné babě co dělá tuhle práci...
    ........Tím odradí tyhle loosery,kteří si zvedaj Ego po privátech,po super kočandách,které si řeknou o 2,5 tis.......
    I přesto, že reakcí tu bylo víc než dost. Tohle si neodpustím. Na to jaký jsi chlapák, kňouráš jako baba. Ty tvé kočandy, co odmítají tyhle, myslel jsi asi "losers", s tím jdi k šípku. Podobné výkřiky do tmy, ve snaze ukázat ostatním, jak mám velké péro či peněženku, jsou tu na denním pořádku. Věř tomu, že mám obojí. A nijak to nesouvisí s tím, kolik jsem ochoten utratit s ťapkou v posteli. Už mě nebaví tohle novodobé náboženství, které spočívá v uctívání kultu šlapky.
    Pravdou je, že chudinky jsou většinou tyhle holky, a roztahování nohou, jediný způsob obživy, kterého jsou schopny xxx56
      images123.jpg
      9 Obrázek 1 Obrázek
      Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
      „Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

      Uživatelský avatar
      hank36
      Světák mentor
      Celkem hodnocení: 15511x
      Recenze 2017: 26x
      Recenze 2018: 17x
      Recenze 2019: 18x
      Recenze 2020: 23x
      Recenze 2021: 11x
       
      Příspěvky: 5333
      Registrován: 05 dub 2017 13:39
      Bydliště: Canadian Rockies

      Příspěvek od hank36 » 16 dub 2019 16:27

      pen píše:
      15 dub 2019 21:18
      dingorock píše:
      14 dub 2019 18:25
      hezký,charismatický chlap z kterého ženský stříkaj ve dveřích,nesmrdí mu z rypáku,nechlastá,nekouří,čistě oblečený a to co holky nejvíc zajímá,nemá problém vysolit 3 tis za hodku a hlavně proč to dělá,protože ho mrdání baví,mrdal by furt a rád to střídá..Ego si nepotřebuje zvedat,protože ho má v dostatečný zdravý míře,nemá mindráky...
      dingorock, proboha, žádná z těch ženskejch nestříká ve dveřích z toho, jak vypadáš, ale z toho, že jim dobře zatopíš. Je to jen otázka nabídky a poptávky na straně norníka i na straně ťapky. Množství peněz k dispozici na luxusní spotřebu v české populaci nijak závratně neroste. Zájem o kommerzmrd v liberálním Česku je přitom velkej. Z toho a taky z místní osvěty nornictva plyne ustálená cena, tak ji tady prosím nekurvi.

      Chlap, kterej bojuje za vyšší ceny služby, kterou sám konzumuje buď z té služby sám profituje nebo si něco dokazuje. Většinou si myslím hojí mindrák tím, že se porovnává s ostatníma a dává na odiv, že na to má, že on si to přece může dovolit.
      Ackoli casto nesouhlasim s tvymi zavery, tak tady musim rict ze mi mluvis z duse, kazdy slovo, a napsal jsi to vystiznejc nez bych dokazal ja sam. xxx51 xxx22 xxx63
      1 Obrázek
      "...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

      Uživatelský avatar
      Váhavý Střelec
      Světák
      Celkem hodnocení: 3460x
      Recenze 2017: 4x
      Recenze 2018: 11x
      Recenze 2019: 9x
      Recenze 2020: 1x
      Recenze 2021: 4x
       
      Příspěvky: 1282
      Registrován: 05 kvě 2017 17:10

      Příspěvek od Váhavý Střelec » 16 dub 2019 17:01

      dingorock píše:
      15 dub 2019 08:44
      _pyskomil_ píše:
      15 dub 2019 01:01
      dingorock píše:
      14 dub 2019 18:25


      Tobě dala košem co? XXX36 XXX36 XXX36
      Pročpak? Já bych za ní nešel po všem, co bylo psáno plus ta cena.... ale takovýmu borci - nadsamci jako jseš ty, určitě dá slevičku ;-)
      ..
      Holky by o chlapech asi řekli více,co za nima chodí,ale chlapi se dělí dle mého na tyto skupiny......a)Looseři-Hnusní kokoti komplet,šetříc na čubku 2 měsíce b)Manželé a fotrové od rodin - doma jim stará nedá to co by chtěli nebo prostě už je nevzrušuje c)pak tu jsou staří dědci,kteří se za 2 minuty udělaj a zbytek prokecaj tzv.povídači XXX36 d)mladý kluk,který má rád Mature a v bezném zivote je tezky takovou potkat natoz ji vymrdat e)Perversáci-to co tyhle hovada baví,nebaví žádnou ženskou v osobním životě(Hovna atd),tak si to chodí dopřávat na privát f)a pak je tu poslední kategorie,kam samozřejmě patřím i já.... XXX36 XXX36 XXX36 hezký,charismatický chlap z kterého ženský stříkaj ve dveřích,nesmrdí mu z rypáku,nechlastá,nekouří,čistě oblečený a to co holky nejvíc zajímá,nemá problém vysolit 3 tis za hodku a hlavně proč to dělá,protože ho mrdání baví,mrdal by furt a rád to střídá..Ego si nepotřebuje zvedat,protože ho má v dostatečný zdravý míře,nemá mindráky.....
      Já přemýšlím kam spadám v tom tvym imaginárnim rozdělení. Jsem asi a), b), c) najednou... Byl bych i e) ale nemám na to odvahu.
      Stejně je od tebe milé, že takový krásný velkorysý chlapec s velkým orgasmypřinášejícím údem chodí holkám občas spravit náladu, po takovém nechutném praseti jako jsem já. Vždyť ty holky jsou určitě na dráze často jen proto, že za nima příjdeš a přineseš jim po traumatech se mnou a mě podobnýma hezký zážitek na který jen tak nezapomenou. A ještě je je zahrneš penězma.. A jako tečka se jich zastaneš na fóru o komerzmrdu.
      A proč vlastně za ten sex platíš? Proč s tebou nepíchá víc civilek? Jsi samaritán ťapin? xxx01
      3 Obrázek 4 Obrázek

      Uživatelský avatar
      Ace
      Začátečník
      Celkem hodnocení: 13x
      Recenze 2017: 0x
      Recenze 2018: 0x
      Recenze 2019: 1x
      Recenze 2020: 0x
      Recenze 2021: 0x
       
      Příspěvky: 2
      Registrován: 13 úno 2019 09:32

      Příspěvek od Ace » 16 dub 2019 21:08

      Veronica - Privat Prague

      https://www.tapky.info/?1411,veronica-p ... -732333183

      Věk: 24
      Výška: 170
      Váha: 50
      Prsa: 1
      Barva očí: modré
      Barva vlasů: blond
      Délka vlasů: dlouhé
      Tel: 732 333 183

      Tahle holka byla pro mě asi největším překvapením, po pár zklamání z amateri.cz jsem hledal holku s kladnými recenzemi, dostat se k ní byl trochu boj (opravdu by to chtělo operátorku, protože v rezervacích mají bordel - viz moje další recenze na Vicu, kterou mi zrušily pár minut před termínem).

      Hlavně jsem si chtěl ověřit jestli je to na fotkách ona a byl jsem připraven vystřelit otočku. Když mi otevřela, houplo mi v kalhotách, vysoká, krásná, štíhlá holka. Upnuté šatičky pod zadek, prostě wow efekt jako prase. Pokud jsem tu četl přirovnání ťapek k filmovým hvězdám - tak jednoznačně Nicole Kidman. Na pokoj, do sprchy a akce..

      Akce: To co mě úplně dostalo, je jak má hebkou kůži.. to jsem v životě nezažil.. jako školačka.. A tak to na mě i působilo, nevinná školačka která je za zavřenými dveřmi šukavá coura.. Mazlení, rozbalení, lízání a mrdání - s ničím není problém. Měl jsem pocit že mýho ptáka chce udělá cokoli.. Výstřik asi za minutu xxx12

      Mezi čísly mi nabídla masáž a úplně mě dostal pokec s ní na velmi technické téma (nebudu prozrazovat obor abych se neprovalil) - rozhodně není hloupá, asi studuje technický obor..

      Další kolo, kouř a už zajíždí můj pták do zvrhlé školačky xxx16 , přiráží a povzbuzuje mě ať šukám víc. Nechtěl jsem se hned udělat a velím jí nahoru, otočila se zády ke mě a nechala mě sledovat jak jí zajíždí ocas do kundy.. Držel jsem jí za tu mini prdelku a za chvíli bylo po všem xxx73

      Rozhodně TOP zážitek, placeno 2500 - hodina +OB

      Vzhled: 1
      Akce: 1
      Obličej: 1+
      Cena: 3
      3 Obrázek 1 Obrázek
      Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

      Uživatelský avatar
      xfile
      Přidavač
      Celkem hodnocení: 241x
      Recenze 2017: 0x
      Recenze 2018: 3x
      Recenze 2019: 3x
      Recenze 2020: 1x
      Recenze 2021: 1x
       
      Příspěvky: 107
      Registrován: 04 zář 2017 13:33
      Bydliště: Praha 1

      Příspěvek od xfile » 16 dub 2019 23:09

      Panenka25
      ahoj nabízím erotické služby v Praze v mileneckém azylu , nebo u tebe doma . 1h = 3500kč

      NEDĚLÁM - nic bez kondomu ! líbání , anál , chcaňál a už vůbec nekadim !!! To znamená žádnéj rimjob ,blití a žádný třískání víc prasáren a úchyláren mě už nenapadá . . .
      Opravdu vtipné děvče.
      NEBRAT !
      2 Obrázek
      *** Nemůžeme ošukat všechny ženy na zeměkouli. Ale můžeme se o to alespoň pokusit. ***

      Inzenyr00
      Začátečník
      Celkem hodnocení: 83x
      Recenze 2017: 0x
      Recenze 2018: 0x
      Recenze 2019: 5x
      Recenze 2020: 0x
      Recenze 2021: 0x
       
      Příspěvky: 20
      Registrován: 09 bře 2019 07:39

      Příspěvek od Inzenyr00 » 17 dub 2019 10:36

      Ace píše:
      16 dub 2019 21:08
      Veronica - Privat Prague

      https://www.tapky.info/?1411,veronica-p ... -732333183
      Já to moc nechápu, píšeš jak bylo všechno super úžasný a nejlepší a pak tě sere, že je cena o 500 vyšší? jakože vole radši vyhodíš 3x 1500 za mrd, kterej bude stát za hovno, místo abys najisto tady připlatil příště 500 a ušetřil si vyhozených 1500? nebo i jen 1000 za půl hodiny? To fakt nechápu tu logiku, Audina je taky dražší než Škodovka, protože kurva 6-ti válec 3.0 je prostě lepší jak posranej čtyřválec 2.0 a vždycky to tak bude.

      A to jsem u ní nebyl, ale prostě pořád nechápu tu logiku, a asi nikdy nepochopím, když je něco TOP, tak se vůbec pozastavovatt nad tím, že to stojí víc než ta zoufalost co se předvádí jinde.
      3 Obrázek 1 Obrázek

      Uživatelský avatar
      ko_cour
      Mudrlant a výmyselník
      Celkem hodnocení: 23771x
      Recenze 2017: 78x
      Recenze 2018: 57x
      Recenze 2019: 53x
      Recenze 2020: 48x
      Recenze 2021: 26x
       
      Příspěvky: 8901
      Registrován: 05 dub 2017 12:24
      Bydliště: Kongeriket Norge

      Příspěvek od ko_cour » 17 dub 2019 10:40

      nechápeš, a to seš inženýr, tvl……… xx16
      5 Obrázek 1 Obrázek
      Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

      Uživatelský avatar
      hank36
      Světák mentor
      Celkem hodnocení: 15511x
      Recenze 2017: 26x
      Recenze 2018: 17x
      Recenze 2019: 18x
      Recenze 2020: 23x
      Recenze 2021: 11x
       
      Příspěvky: 5333
      Registrován: 05 dub 2017 13:39
      Bydliště: Canadian Rockies

      Příspěvek od hank36 » 17 dub 2019 10:43

      Inzenyr00 píše:
      17 dub 2019 10:36
      Ace píše:
      16 dub 2019 21:08
      Veronica - Privat Prague

      https://www.tapky.info/?1411,veronica-p ... -732333183
      Já to moc nechápu, píšeš jak bylo všechno super úžasný a nejlepší a pak tě sere, že je cena o 500 vyšší? jakože vole radši vyhodíš 3x 1500 za mrd, kterej bude stát za hovno, místo abys najisto tady připlatil příště 500 a ušetřil si vyhozených 1500? nebo i jen 1000 za půl hodiny? To fakt nechápu tu logiku, Audina je taky dražší než Škodovka, protože kurva 6-ti válec 3.0 je prostě lepší jak posranej čtyřválec 2.0 a vždycky to tak bude.

      A to jsem u ní nebyl, ale prostě pořád nechápu tu logiku, a asi nikdy nepochopím, když je něco TOP, tak se vůbec pozastavovatt nad tím, že to stojí víc než ta zoufalost co se předvádí jinde.
      Pane promovanej, a teď si představ, že můžeš mít top kvalitu za ještě nižší cenu než je průměr... To koukáš co?
      Kde je teď tvoje "logika"?

      Pánové vymlaťte si z hlavy tu utkvělou představu, že dražší znamená lepší, krásnější, mrdavější, milejší atd.
      Takhle to prostě u ťapek v Praze momentálně nefunguje. Není tam vůbec žádná přímá úměra. Často je to i naopak!

      Holky nejsou auta (bohužel). xx21 xxx19
      7 Obrázek
      "...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

      Odpovědět

      Zpět na „Pražské priváty“

      Kdo je online

      Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 180 hostů