Recenze 2019

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
mclayton
Začátečník
Celkem hodnocení: 76x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 kvě 2017 19:58

Re: Recenze 2019

Příspěvek od mclayton » 31 bře 2019 17:10

Daisy/Tiffany

Odkaz dávat nebudu, všichni známe :-)

Domluva bezproblémová, je vtipná i přes whatsapp, pobavila výrokem: "jestli nepřijdeš, tak mě už nikdy neošukáš" :-)

Je to uragán, tu holku to baví, ví, že je hezká a že má svojí cenu. Krásná holka, výjimka v mém hledáčku milfek (mimochodem, budu rád za všechny milfky, zejména francouzský typy, co dáte k doporučení ;-) )

Myslel jsem si, že mě odmítne - mě, hezkého chlapce - ale naštěstí ne.

Sprcha, jdeme na věc, nasazuje excelentně gumu, říká: poprvé jenom s gumou chlapečku, já nadšenej, trochu strachu, ale ona to zvládá skvěle, postava perfektní, boobs a nohy i zadek může vystavovat v modelingu. Víc poloh, baví jí to (snad), mě moc, pak jí říkám: pojď na 69, já rád zadky, a ona: "ty rád lížeš prdele? Já na to moc nejsem" No a já se udělal, protože mě tím bezprostředním výrokem odrovnala. Je to superbaba!

A příště, jestli se potkáme, tak příště jsem jí požádal o latexový legíny, a to budu hotovej u vchodu, ta holka ví,co je hezký. Ještě jedno děkuju a posílám virtuální pusu. Doporučení? Není co řešit, je jedna z nej.
7 Obrázek 4 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 31 bře 2019 17:57

Sára, ul. Roháčova, P-3
https://www.sex.cz/407853
tel. 777 304 867

Tahle Sára bude mít kolem 30, obličej svědčí o párty životním stylu, kůže na krku ji prozrazuje, jinak tělo ma fakt pěkný. Samozrejmě to neni 18tka, ale stavba tela je prirozene stihla, ma krasny prsa, mini prdelku, to je proste super. Oblicejem kurvicka, mluvou starsi kurvicka (Slovenka, jeji hlas se mi nelibil), ale prisla mi atraktivni a vhodna k tomu, abych ji proste pouzil k vysypani, to se snad ani jinak nazvat neda. Chtela 2000 za hodinu bez extras, nakonec jsme se dohodli na zaokrouhleni te hodiny na 1500 XXX36 Kdyz ji navic z zupanku vypadlo jakoze nahodou (pekne to ma nauceny) jedno to pekny prso, tak bylo rozhodnuto, ze zustanu. Pokec jsem neprovozoval, jeji hlas a projev me totiz antierotizovaly, obirani jejiho tela ale presne opacne. Chtela maznout gel, coz jsem negoval svym chovanim a vylizal ji a vyprstoval. Pak sama rozjela takovou hulbu s gumou, u ktere se mi zatajoval dech. Kourova vynikajici, lize i koule sama od sebe, hlubokac, bomba. Uzival jsem si ten jeji natisk strasne dlouho az jsem se bal, ze pak vysypu moc brzo. Ale nestalo se, mrdacka byla dlouha, dukladna a fyzicky narocna. S nicim nemela problem, nechala se i jemne fackovat, buhviproc jsem na to s ni dostal chut. Na zaver jsem nad ni zakleknul, sundal gumu a postrikal ji od kundy az k hlave, coz se ji tez libilo. No, z technicky stranky vse v poradku, zato emocne me to naprosto minulo. Za tech 1500/hod spokojenost a klidne bych ji i zopakoval, kdyz by do toho akcniho balicku pridala jeste kourovou bez gumy xxx51 xxx40 xx25
4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
artasa
Přidavač
Celkem hodnocení: 527x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 131
Registrován: 22 črc 2017 04:44

Příspěvek od artasa » 01 dub 2019 00:17

Veronika - Privát Grace
https://www.sex.cz/875054?SFI=296&Rnd=591452147&S=0
http://privatgrace.cz/slecna/new-veronika/
Telefon: 604 460 403

Zpět na místě činu

V Grace jsem už byl u Kristýny, načež jsem prohlásil, že už tam nepáchnu. Jenže holky se trochu obměnily a mě nalákaly docela pěkné fotečky Veroniky.

Privát

V Grace zavedly od posledně docela dost novinek. Pojďme se na ně tedy společně podívat.
- Podařilo se mi objednat se den předem.
- V koupelně přibyla 1 lahvička sprcháče, takže si norník nyní může vybrat ze dvou. Sice jsou oba stejné, ale zato prázdné. Norník tak nemusí řešit žádné dilema a může se opláchnout jen vodou.
- Nově se privátem line velmi příjemná vůně chcánek. Bohužel je toto jen v pilotním provozu a tak si ji můžete užít pouze na chodbě. Na pokoji privát používá vůni klasické a prověřené zatuchliny.
- Osvětlení vánoční větví se stalo standardem a již není třeba se na něj ptát. Nutno podotknout, že na pokoji už ale není tma.
- Hodiny na pokoji nejsou už posunuty napřed o 6 minut, ale jen o 5.
- Ostatní holky jsem nepotkal.

Veronika

Fotky: Možná jsem to jen já, ale na fotkách vidím krásnou holku s pevným opáleným tělem. Jen ty vlasy nic moc.
Realita: Proporce odpovídají, prsa pěkný, ale tělo je nepevné, řekl bych rozkydlé. Opálení spíš ne, vlasy děs. V obličeji se mi vlastně ani nelíbila, ale vypadá, že neumí do 5 napočítat a tak jsem si řekl, že to jistě vynahradí přístupem xxx17 . Měl jsem chuť se pomazlit a ten vzhled mě neodrazoval.
Zkásla mě o 1500/h a prý jestli chci OB, nebo líbání. Nechtěl jsem.

Akce

Ošahávačka, trochu se tulím, sundavám prádélko. Slečna mě tahá za pinďoura, ale jinak aktivitou nehýří. Péro se staví, hraju si prstem s její kundou a pak se to nějak posralo úplně, když řekla něco o 69, suchý kundě a gelu. Snažím se to ignorovat a velím kouř.

Bere gumu a než jí nasadí, tak mi péro začíná měknout. No povede se a jde hulit. Žužlá žaluda, péro v polostoje a... Nuda, kouř fakt naprd. Nicméně péro se opět staví a říkam, jestli nemůže kouřit trochu hloubš, načež mě odrovnává hláškou, že jen trochu, protože hlubokáč nědělá, jenom za příplatek xxx12 . Takže přidává na hloubce hulby a žužlá žalud + 1 cm navic.

Lízat se mi jí nechtělo, tak velim šuk a ona patlá gel a nasedá. Její nepřítomý pohled pak dokresluje atmosféru na bodu mrazu. Kundu teda úzkou nemá, řekl bych že po děcku. Jakš takš cválá, ale je to prostě úplně nahovno, protože krom toho pohybu do toho nedá vůbec nic. Nuda.

Velim zezadu v naději, že by se to mohlo zlepšit. Už v tu chvíli má erekce nestála za moc, a než se naštělovala, tak mi péro zvadlo. Ty vole! Tak to se mi ještě nikdy nestalo, aby mi kokot přestal stát při mrdu! A k tomu při prvním kole xxx12 . Tak říkám, že mě bude muset rozkouřit, dostávám kapesník, ať si sundám gumu, že mi jí vymění, ale já už nemám na nic náladu.

Říkám, že to ukončíme, že je to ňáký divný a bude lepší když se na to vykašlem xxx43 . Ze strany slečny žádná empatie nepřichází a zjevně je jen ráda, že vypadnu tak rychle. Říkám, že půjdu, ať mi vrátí 500 a necháme to na půl hodiny za litr xxx51 .

A tady se projevila skutečná píčovitá osobnost Veroniky. Místo toho, aby mi vrátila blbých 500 a měla za 10 minut času na pokoji vyděláno co si účtuje za 30 minut, což byl podlě mě velice štědrý návrh, tak ta kráva řekla dost něpříjemným způsobem, že mi nic nevrátí, co jako chci, že to přece nejde aby mi po 40 minutách něco vracela. Na mé upozornění, že to bylo 10 minut, né 40, se mi dostalo odpovědi, že to je úplně jedno xxx12 . Je to úplně jedno, protože prý všechno už proběhlo. Ptám se co jako proběhlo, odpověď "orální sex a klasika". xxx73 Připadal sem si fakt jak debil, veškeré argumenty byly k hovnu. xxx34

Dál jsem se neměl vůbec chuť dohadovat s touhle píčou. Oblíkám se a ona furt mele ty svoje hovna, že to jako nejde aby mi něco vracela, přičemž je příjemná jak hrábě v prdeli. To už sem se neudržel a říkám jí ať radši už mlčí a ona "No to bude asi lepší". xxx41

Na odchodu přes chcánkama smrdící chodbu ještě zahlásim, ať si aspoň ten smrad vyvětraj, načež se mi od Veroniky dostane odpovědi "Ty taky úplně nevoníš". Kdybych nebyl tak nasranej, tak se tomu začnu smát.

Závěrem

Veronice můžu jen doporučit, ať se na to mrdání radši vysere. Nemá na to ani vzhled, ani přístup. Ale můžu si za to sám, měl jsem ji otočit hned.
Neodpustím si ještě srovnání s Kristýnou. Kristýna aspoň umí hulit a mrdat a má docela dobrý tělo. Zážitek s ní byl tragickej, ale je to aspoň vtipná historka. S Veronikou to byl jenom depresivní zážitek, na kterej bude lepší zapomenout xxx10 .

Jedno jí ale musím nechat. I když sem se nevystříkal, tak mě chuť na sex přešla.



Shrnuto

xxx28
Hodiny na pokoji posunuty napřed.
Odmítnutí vrácení peněz na 30 minut, i když jsem tam celkem strávil necelých 25 minut od dveří do dveří.
Debilní kecy.

Veronika je píča. Přístup nanic, empatie nula a k tomu vzhled šmucky za kasou v supermarketu. Žádné zákazy neproběhly, ale za těch 10 minut nebylo co zakazovat. Věk tipuju kolem 30. Fotky jsou její ale hooodně přidávaj.
Privát působí ušmudlaně, o tom že je snad čistý mám vzhledem k zápachu chcánek velké pochybnosti. V koupelně chyběl i sprcháč, ručník ok.

Placeno: 1500/10min
Doporučení: Ne XXT01
Opáčko: Ne
GFE? Ne
-
veronika-grace.jpg
2 Obrázek 7 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kluci mi říkají Rambo a holky kreténe.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 01 dub 2019 08:56

Nella, Prague Princess
https://www.pragueprincess.cz/divka/nella/
tel. 776 54 66 11

Divnej zazitek. Prvni dojem skvely, holka v obliceji hezka, svitivy tmavy oci, jako odnekud z Arabskeho poloostrova, postava stihla. Vek 21 urcite ne, tipuju nejmene 25, kozy spis dvojky. Uz cestou na pokoj svitorime, tesim se, ocekavam vybornej zazitek. Nicmene prvni pokus vmanipulovat me do priplatku za libani nebo za vystrik na prsa (coze??) jsem odrazil, beru cistou hodinu za 1500. Jeste po sprse se zdalo vse good, mam prej prijemnej dotek. Ale kdyz se dotku jejiho tela svou tvari tak je ohen na strese: strasne skrabes, lechtas, prsa mam citlivy, mel ses oholit, na lizani zapomen, to tady nedelame ze zdravotnich duvodu. Zjistuju, ze bych vlastne mel jen lezet a nechat ji, at se snazi. Coz ona se i snazi, jenze me to nejak vubec nebere. Nemuzu si pomoct, cejtim v tom jejim pristupu praxi odnekud z honirny. Vysvetluju ji, ze me to takto nebere, ze potrebuju bejt aktivni a zpravidla se nakopnu az skrze vzruseni holky. Jenze je mi uplne jasny, ze s ni to takto fungovat nebude, kdyz prej tak desne skrabu a lechtam a chci provozovat prasacky nehygienicky praktiky typu lizani. Cejtim strasnej pruser, ona evidentne taky nevi jak z toho ven. Navrhuje mi, jestli teda nechci oral bez gumy. Jinymi slovy, proc v tom pruseru zustat jen za 1500, kdyz bych mohl prihodit jeste 500?! Svete div se, ale nechci. Prej ze by mi to teda nejak kompenzovala.... chvile prekvapeni.... ano, prej by mi mohla udelat masaz. No a to byl posledni impuls k memu odchodu. Popis zazitku mozna vyzviva az prilis tvrde, vzhledem k tomu, ze na pokoji netekla krev a zadne nenavistne pohledy jsme na sebe nevrhali. Jenze jsme v oblasti kommerzmrdu a financni vyjadreni tohoto zazitku proste tvrdy je, stalo to za hovno a ne za 1500. Holka je pekna, je i mila, ale doporucil bych ji zustat nekde na erotickejch masazich, bude ji tam lip....

PS: fotky ma sice priznanej fake, ale stejne je sem dam a IMHO bychom to tak meli delat, verim ze nejsem sam, komu se casto misto jmena holky nebo podniku vybavi spise (byt fake) fotka, pod kterou dotycna inzeruje a kterou jsem nekde zahlidnul
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Lookout78
Začátečník
Celkem hodnocení: 96x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 31
Registrován: 03 črc 2017 18:31

Příspěvek od Lookout78 » 01 dub 2019 13:06

Jak jsem si (ne)zamrdal ve Fascination

https://www.sex.cz/fascination

Tel. 773 108 876

Do oka mi padla nově zřízená provozovna u náměstí Mrdu, obě dvě pracovnice vypadají prcatelně. Vybral jsem si Kate a jal se vyřizovat objednávku. Objednání den předem, potvrdit hodku dopředu. V telefonu milý hlas, dohodneme se rychle - so far so good. xxx63

Další den potvrzuju objednávku a vydávam se vstříc dobrodružství. V dohodnutý čas jsem na místě a dávám vědět že jsem dole. V telefonu už ne příliš příjemný hlas, že bude hned dole a vyzvedne mě. Trochu mě to zaskočilo, ale zatím jsem se nenechal rozhodit. Po 5ti minutách už začínám být trochu nervózní co se děje. Po 10 minutách začínám řešit kdo z nás je vlastně větší šlapka, protože já tam před tím barákem regulerně šlapu chodník. xxx70 Rozhodl jsem se tomu dát akademickou čtvrthodinku, protože jsem předpokládal, že to dopadne k mé spokojenosti a nechtěl jsem si zkazit mrd ještě než tam vlezu. Po 15 minutách už jsem regulerně nasranej a volám kde že se teda fláká. Odpověď mě zbavila slov - A kde jsi ? Když jí odpovídám, že jsem celých 15 minut před tím zkurveným barákem a čekám až mě vyzvedne, tak hraje udivenou. A teď mi to dochází - když jsem přicházel, tak tam stepoval postarší chlápek, který byl následně vpuštěn. Takže holčiny praktikují overbooking a nějaký kolega zaplul na moje místo. Místo abych se dočkal alespoň omluvy, tak mi tam mele další sračky do telefonu a já se nasraně loučím. xxx73 Odcházím směr náměstí Mrdu, obvolávám svůj záložní plán, ale bohužel bez úspěchu. Takže suma sumárum tlak mi to zvedlo, ale někde úplně jinde než jsem potřeboval.

Takže tohle není čistá recenze, ale spíš varování pro ostatní kolegy, že váš investovaný čas může jít úplně do prdele. Pro mě je každopádně tahle destinace No-Go. Tu hodinu a půl a nemožnost se domluvit jinde už mi nikdo nevrátí. xxx28
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

donnator
Svačinář
Celkem hodnocení: 960x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 43x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 261
Registrován: 28 srp 2017 22:54

Příspěvek od donnator » 02 dub 2019 12:58

Silva 32 Střížkov
608197391
https://www.annonce.cz/inzerat/strizkov ... xvrv7.html

Recenzi jsem na ni nenašel a tak průzkum bojem. Volám a do telefonu velmi příjemný hlas, mne nasměruje na Střížkov Šluknovska 18
Na mistě volám a přijde dolů pro mne Silva, první dojem docela fajn, pěkná špinavá blond Milfka
jdeme pěšky po schodech do třetího patra xx16 prej výtahy jsou pomalé, a tak jsem fuňěl a cestou si prohlížím objekt zájmu xxx61

V bytě si myslím že je sama, domlouváme pul hodinu za 900, peníze predány a ja jdu do sprchy. Po sprše mi nabídne ze mi utře záda, velmi mile,
jinak k fotkám si myslim ze jsou jeji ale lehce upravené, zadek nemá zas tak kulatý a kozy má ale ne tak tvarovaně pevné. V obličeji je to nádherná ženská, příjemně namalovaná s úžasnou hřívou, věk +5-8let, jak říkám, na pohled krásná Milfka s velmi příjemným vystupováním

Na posteli mi nabídne že to celé pojede ve svoji režii a já souhlasím, začne OB velmi procítěný,pomalý ,něžný, hlubší, poté líže koule a pod koulema, velmi příjemná záležitost. poté navrhnu 69 , tady pohled nic moc, kundička takova rozblemclá s větším černým motýlek xx08
po sundání košilky vylezou ty její kůzlata, a tam je poznat dítě a gravitace, ja to mam rád me se líbí naturální typy tak ok, co mne malinko odradilo a můj Oř lehce změknul kdyz jsem videl spodek a povislejsi kuzi na bříšku a na vnitřnich stehnech xxx43 doporucil bych fitko
Nasazuje gumu a prostřídáme 3 polohy ...misio , koniček a zezadu, poté navrhnu ze se ji udelam do pusinky s čím nemela problem, a tak si lehnu a krasne me dokouří a necha vycukat a u toho se krásne usmivá, chtel sem ji rict....zapiskej, vypadalo to ze polkla xx08 ale elegantne vyplivla do ubrousku. poté sprcha a maly pokec, vzajemné sympatie sděleny, loučení..pusa a co me prekvapilo, ze me obejmula silně na rozloučenou xxx23
venku za 35min

Suma sumárum: doporučit lze těm kdo preferuji nádherné milfky s trochu povoleným tělem ale nic hroznýho, krásným obličejem a perfektní GFE
klasika, OB, vystrik do pusy za 900....paráda
tapinkař píše XXT03

Mrdu zdar
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

zralocinek
Začátečník
Celkem hodnocení: 12x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 led 2019 19:23

Příspěvek od zralocinek » 02 dub 2019 14:57

Laura, privat Grace
http://privatgrace.cz/slecna/new-laura/
O teto holce bylo napsano strasne moc a nikdo si zatim nestezoval. Pridavam se do strudlu spokojenych. I kdyz radeji velka prsa, tak 4, udelal jsem na zaklade recenzi pokus.
A on vysel az moc dobre. Obvykle chodim pri svem veku na privat tak jednou za tri tydny. Tady jsem byl zpet za 48 hodin. K OB jsem pridal jeste libani. To temer nikdy nedelam - k nicemu to nebyva. S Laurou urcite stoji za to. Zkratka pri tom tvrdne jak beton. Proste si s ni zasukam mimoradne dobre a dlouho. Holka je prirozena a snazi se. Trojboj uz obvykle taky nedam. Tady bez problemu. Je to chemie, podobna jako fungovala dej ji vecnou slavu u Hanky od Itala - kdo ji pamatuje vi o cem mluvim. Tento tyden jdu za Laurou znovu.......asi se mne tahle holka prodrazi. Nastesti me ted prachy vubec neserou
2 Obrázek

Hotarek
Začátečník
Celkem hodnocení: 14x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 22 úno 2018 13:23

Příspěvek od Hotarek » 02 dub 2019 15:10

Slečna Alex
https://www.sex.cz/636077?S=2&Rnd=658714623&Order=Top
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Alex/
Po hledání na agama jsem narazil na Alex. Velký prsa si říkám, tak do toho jdu a volám, zda má volno. Ujištění, že foto není fake, asi není, páč mají jak foto na u monopolu Andrej, tak na jejich webu.
Domluva v pořádku, privát asi netřeba představovat a šlo se na věc
Alex je tutově někde z bízkého východu dle dialektu , ale neruší to při samotné akci. K samotný slečně: prsa možný č. 6, zadek vetší, ale má sympatický přístup a nemá daleko GFE stylu.
Cena 1500 plus 500 výstřik do pusy
Akce byla fajn, hodiny nehlídala, zdržel jsem přes hodinu, hezký rozloučení a zase někdy prý příště. Zdvořilostně jo, ale je tu hodně nových holek po Praze, zkusím jinou, ikdyž mě teď láká Valerie na stránkách, která má vidět hezky vyšpulenou pusu, je vysoká a tak popřemýšlím.
Tapinkář xxx65
Alex no1.jpg
5 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 03 dub 2019 16:27

Patricie, Tajné kamarádky - 775046215, https://www.sex.cz/343800
tapky: XXT01

Moje první návštěva u Tajnejch kamarádek a bohužel nezvládnutá otočka. Měl jsem chuť na něco trochu tučnějšího, a tak jsem si vybral Patricii. Ale zrovna když jsem vlez do baráku, začali se ozývat lidi z práce s nějakejma děsně důležitejma problémama. Takže jsem ještě na pokoji (kam mě odvedla nejspíš bačová - za to mínus pro privát) posílal pracovní zprávy. Když přišla Patricie, tak jsem jí lehce nepřítomně odsouhlasil hodinu bez příplatků, aniž bych si ji pořádně zhodnotil. Podle fotek mi přišla celkově drobnější než v reálu, bohužel z mýho pohledu je holka už opravdu tlustá (těch inzerovanejch 63 kilo jí teda nežeru). Její přístup je takovej lehce strojovej - po technický stránce dobrý (kouř fakt kvalitní), ale vlastně se snaží člověka rychle udělat a poslat pryč. Po prvním kole si na chviličku odskočila mimo pokoj, po návratu se zeptala, jestli si dám sprchu (utekla cca půl hodina) nebo zkusíme druhý kolo. Když jsem zvolil druhou možnost, začala mě rovnou honit, kouřit atd. Udělala mě podruhý a šup se mnou do sprchy. Na nějakej pokec vlastně vůbec nedošlo - na začátku, v pauze mezi číslama ani na konci. Takže přestože dobře kouří a měla i nějakej ten drobnej záblesk lidskýho chování, musím to hodnotit negativně.

Placeno 1500 Kč za hodinu bez příplatků.
patricie1.jpg
patricie2.jpg
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Oldtimer
Světák ve výslužbě
Celkem hodnocení: 4350x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1407
Registrován: 06 dub 2017 10:44

Příspěvek od Oldtimer » 04 dub 2019 12:50

Didy - Alpin 776 568 067
https://www.sex.cz/192220
Didy.jpg
No, popravdě takhle mladý holčiny rozhodně nejsou mým koníčkem, ale nechal jsem se pro jednou ukecat, že tahle je jiná. xxx50 No něco na tom fakt je.
Hezké, stále rozesmáté, vyšší sametové koťátko s velmi slušným rozhledem a velmi slušným pořádkem v hlavě. Ta holčina mně fakt překvapila !!! xxxx2 K tomu nádherný černý vlasy až pod zadek a slušný dívčí 3-4 !! Žádný vychrtlý prkno ale hezky žensky formovaná postava. Fakt mooc hezkej pohled ze všech stran. xxx16 .I co se věku týče bych jí věřil těch 19.
Co se samotné akce týče - vše s úsměvem a skoro nadšeně.Prostě jak s dlouholetou kámoškou. Slušnej kouř, žádný žužlání a s žádnou běžnou pozicí ani náznak problému. A na závěr jako třešnička velmi slušnej pokec ( na těch 19 až skoro neskutečnej).
Pro mne fakt po mnoha letech velký a příjemný překvapení. Rozhodně XXT03
Placeno tuším 1500,-/hod a tuším možnost nějakého OB a tak ( nevím)
15 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jak má něco kola nebo kozy, určitě s tím budou velký problémy !!!!

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 05 dub 2019 19:52

Alia, Privatprague
http://privatprag.cz/cs/slecny/86-alia
tel. 732 333 183

xxx28

Nejvetsi propadak za posledni cca dva roky, totalni vybuch xxx73 xxx73

Poprve jsem vyrazil do Karlina smer Kanal. Holka se mi v prvni moment libila, hlavne oblicej (telo je oproti fotkam oplacany, buhvi jak moc jsou stary), tak jsem na tu pulhodinu za 1500 zustal. Chyba! Po odstrojeni a polaskani koz se beze slova otocila pro gumu a k memu uzasu ji nacala. Zeptal jsem se nevinne, jestli se mi ji ted chysta nasadit nebo co ma v planu? Prej ano, protoze jiny aktivity jako lizani a prsteni (ani o jedno jsem se nestihl vubec pokusit) jsou v podniku za priplatek. Ze je to na webu napsany. Rikam ji, ze ja za to ale od ni nic nechci. Tento humor ji ani trochu nepobavil a bohuzel se rozjel kolotoc desnejch zlatokopeckejch reci, ktere spolehlive zavrazdily me libido. Vahavy Strelce, onehda ses ptal na neco k utlumeni sexualniho pudu, tak tohle je reseni: zaplat si v Kanalu vyklad o podstate poskytovani sexualnich sluzeb, jen bacha aby te to nepreslo navzdy. Jako bych totiz slysel vypravet Ginger. Sorry, nesnasim to uplne bytostne, ty tapiny se na tuto dovednost snad v tom podniku skolej. Byli jsme postupne oba nasrani, ale z respektu vuci sobe jsme spolu porad mluvili slusne. Dozvedel jsem se, ze lizani je rizikovy, proto ho ma za priplatek. Je to tak snad prej vsude, krome nejakejch prapodivnejch podniku, ktery budu muset pohledat a snad se mi to pri trose stesti podari. Ona ze je v Kanalu prave proto, ze maj vysoky ceny a tuhle politiku. Ze ji chlapi za pulhodinu daj i 4000. Ze ona se zadarmo nenaji a auto na lasku tez nejede. Ze je to pro ni kratkodoba zalezitost tenhle job. Jo jasne, vis ze me za tebou poslal kamos, co za tebou byl presne pred rokem? Davam tak te jeji pohadce realnejsi obrysy xxx17 Jo, ja jsem driv delala i to co jsem nemusela, ale holky me vyskolily, at nejsem blba a necham si to zaplatit. Rikam ji, ze to se povedlo a cejtim z ni tezkou profesionalitu. Tak prej ze vsechno tam bere profesionalne. Jak jinak, to tak bejva, kdyz na prvnim miste jsou prachy a na tom druhym taky prachy. Abych to nejak shrnul, to ze na me vybalila priplatky za picoviny me rozhodilo, ale definitivne me zabily az ty kecy potom. Vzdycky, kdyz slysim mladou holku mluvit timhle stylem jen proto, ze ji to bohuzel prijde normalni, protoze se bohuzel najdou pitomci, co ji ty prachy topi, tak se mi otevira kudla v kapse. Vsechny ty reci co jsem pred chvili popsal jsou ztelesnenim vseho co na privatech nesnasim. Alia je zkratka prachama zkazena ryzi profesionalka, nedivil bych se ani trochu, kdyby za chvili sbalila pana bacu a ten podnik misto nej managovala, predpoklady k tomu ma. Ta uz nikdy v zivote sukat zadarmo nebude, na to bych si vsadil.

Do prdele, zkazila mi odpoledne.... xxx28
7 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 5 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 06 dub 2019 23:25

Alia, Privatprague
http://privatprag.cz/cs/slecny/86-alia
tel. 732 333 183
1.Placeno 0,- (otočeno)
2.Placeno 2k/hod
alia_04.jpg
alia.jpg

Když jsem četl Kocourovu recenzi, začly mně svrbět prsty spisovatele a tak sem hodím svoji zkušenost. xxx50 Dopředu je třeba říci, že Alia byla už jednou v Kanálu touto dobou loni 2018. Moje recka níže je kompilací návštěv a jasně ukazuje, že peníze jsou pouze druhotná veličina v zážitku a jejich výše nemá souvislost s výsledkem.
Úvod
Úvodem pár slov k podniku. Kanál byl můj startovací privát v nornické kariéře a ať už má nyní status jaký má, rád na zážitky zde vzpomínám a občas z nostalgie tam i zajdu. xxx42 Vybírám si však vždy hoky, které už znám nebo na které dostanu doporučení. Když si shrnu historii návštěv, tak buď byl zážitek exkluzivní xxx16 a stál i za ty prachy co tam chcou nebo to byl totální průser ala Kocour aneb beránku otřes se a pak hybaj na porážku xxx96 .... Podle mne to tam holky střílejí od pasu, protože třeba zmiňovanou disciplínu lízačky si obvykle dopřeji a oroštovat mne za ni tam chtěli asi 2x a to jsem to otočil xxx95 (ptám se na to už dopředu). Dokonce jsem tam ale zažil i zážitek u opáčka, kdy na mne dívčina, poté co jsem jí jazykem sjel do rozkroku, houkla a polkla asi větu "to je nově už za příplatek" ale nebylo jí vůbec rozumět a tuto komickou situaci jsem komentoval "počkej, snad si mi teď nechtěla říct, že máš lízání za příplatek...". Ale to už byl jazyk zabořenej v kundě a nakonec po finále mi to holka potvrdila, že si za to už normálně nechává platit. xxxx2 Holt tady je to nejspíš pro všechny bída, protože pokud už to vyzkoušely a někdo jim za to platí tak nejspíš už to nezměněj... xxx53
Filosofické zamyšlení
OMG. Teda na rovinu pánové, mne už přijde blbý platit za líbání (a už mne za to i někteří kritizovali, ale když už zasouvám penis do kundy ženský, tak ten jazyk musí taky něco dělat...) ale platit i za lízačku ? to jako tam někdo nechá 4k za půl hoďky? Já bych to označil jako totální ojeb. Asi tak jako že když děláte konferenci na nějakým veletrhu. Zaplatíte si plochu stánku a v domění, že je to vše co pro prezentaci potřebujete se pustíte do díla a po podpisu smlouvy a úhradě zálohy se to začne sypat. Poplatek za elektřinu, poplatek za světlo, poplatek za prostor nad stankem, poplatek za přístup k databázi návštěvníku, poplatek za uveřejnění v katalogu, poplatek za čas pro montáž stánku, poplatek za čas pro demontáž stánku, poplatek za parkování auta na vykladku a samozřejme i za nakládku, poplatek za security a ... a ... a tisíc a jeden poplatek a samozřejmě ještě pojištění t.j. % ze všech poplatků ůůůů a víte co ... jděte do prdele... Teď zpět k privátu, je totální ojeb, když napíšou, že něco dělaj a pak to nedělaj, že krátěj čas a pod... ale co mne přijde asi pro mne nejvíc frustrující, když defakto díky příplatkovým a zákazovým manýrům vám naservírujou pouze tělo. Kurnik copak ty holky chtějí, aby je tam přišel klátič pouze vymrdat bez emocí bez špetky atmosféry? Už chápu ... viz v TOPu ty dveře s dírou (Gloryhole) ... To je teda pro mne asi největší průser, větší, než jestli to stojí o boženu víc nebo míň. Jako já na privát chodím za ženskýma ne za dírou mezi nohami. Chodím tam za emocemi a za zážitkem a ne si vysypat pytlík. Chodím tam jako gentleman a chci aby proti mne stála Señorita. xxx70
Akce
Zpět ale k Alie. Jak už předřečník psal, holčina je to v obličeji nádherná. xxx21 Mrdavý voči, rozkošnej ksychtík, kdo má fantazii tak by myslím z obrázku panenky se uspokojil. Přišlo mi, že má háro tmavší než na fotkách. K tělesným proporcím, které se patrně v čase dosti měněj, jsem neměl kritický slovo, snad jen trochu širší v bocích než je na fotkách, ale já ty pánve za které je co chytit i můžu. Tělo souměrné, kozičky na můj vkus už na hranici velikosti. Já jsem si i líznul (bez příplatku) a kundičku má pěknou, ale co mne rozrušilo, tak má pošťáka ala manželka Colomba... xxx14 Jako ten se schovával až až ... Dělá i anál, ale tady si vybírá a tuto disciplínu jsem neověřoval (ikdyž jsem se na ni ptal). Jinak se nelíbá a nedělá nic BEZ. K samotnýmu mrdu nemám co bych zmínil kriticky. Mne teda rajcovalo, že velice přirozeně vzdychá. xxx63 Zrealizoval jsem svoji hodinovou jízdu a odcházel spokojen. Holčina co se týče hlavy tak chytrá, velmi v obraze a povídat se s ní dá slušně. Občas mi bylo divné i co tam vůbec na privátu dělá...
Hodnocení
Pokud zprůměruji moje zkušenosti s Aliou tak je to XXT02 . Jednou to bylo otočeno a jednou to bylo pěkný. V mrdeníčku jsem si u opáčka poznačil otazník, ale pochybuji že se tam za ní někdy vrátím. Doporučení asi na holky v tomto podniku je těžko dávat, protože dle recenzí je to tam jako v ruletě. Občas je někdo pánem štěstěny a skóruje, ale hraje se tam vysoká hra a v ní je vždy spousta mrtvol okolo. xxx07

Tož pichu zdar...
G.

Dodatek k otočce:
Ty kompilovane recky jsou nahovno... Už je psát nebudu, ale pak otázkou jak psát aktualizace z opáček kdy se holka zhorší nebo zlepší... lepit recky z každé návštěvy nedává smysl... Asi si vymyslim nějakej report a budu jej dávát do komentu... Nicméně dík za upozornění ohledně nepopsání otočky. Otočil jsem právě z důvodu naporoučení příplatku nebo zákazu za vše co obvykle chci. Tady nepomohly ani mrdavé oči = nelíbám, žádné BEZ, nelízat, můžeš jen mne pícht mezi nohy = tady máš mé tělo = Otočka. Takže scenář defakto stejný jako Kocour s tím rozdílem, že jsem to měl bez útraty...
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) gerhard dne 07 dub 2019 09:59, celkem upraveno 1 x.
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 07 dub 2019 00:02

Sára - privát Sára
722 428 591
https://www.sex.cz/477488
Sára 01 Screenshot - 13_ 9.png
Pero sviští po pergamenu tak pojď sem další. Vezmu si na paškál Sáru. Nebudu se zvlášť vypisovat, protože listina jejích recenzí se nevleze ani na stránku prolížeče, tak bych se zbytečně nejspíše v popisovacích částech opakoval. xxx51 Nicméně musím říci, že jsem byl trochu zklamán z návštěvy u ní. Poctivě jsem si přečetl všechny recenze a nechal si je v mysli uležet a dozrát a nejspíše i pro to jsem si patrně vysnil její působení jako ideál což mne pak v realitě zkalmalo. xxxx2
Úvod
Objednání v pohodě, v telefonu příjemná, klasika... jsem dodirigován ke dveřím bývalé AlfaBety a podnik defakto změnil pouze na patře byt a nyní se zatáčí nikoli doprava, nýbrž doleva. xxx17 No to se asi Sára trochu divila (jako i já) když jsem civěl čelem zády k jejímu kukátku. No aspoň si prohlídla moji pěknou prdel. xx16
Akce
Holčina se k chlapovi nalepí hned u domluvy. xxx63 Postavu si mám šanc osahat a tady dobrý. V obličeji ale to není můj typ, představoval jsem si ji jinak a přijde mi trochu unavená.Ale přístup má na jedničku, to kvituji. Co mne vadilo, tak byl cigaretový odér. Jako občas si cigaretku také dám, ale pokud jedu za babou o který nevím jestli kouří, tak vždy dodržím zásadu svěžího dechu, zvláště, pokud se s ní pak chci líbat... Tady jsem ale neměl na výběr. Domlouvám tedy trochu nesvůj standard a rovnou se ptám na anál o kterejm tady všichni básnili... BOHUŽEL xxx13 asi nějaká příhoda či něco = zadeček je zakázán. Chvilku váhám, protože chemie nějak není xxx60 a jít se jako jen vysypat, to se mi v tu chvíli zrovna nechtělo, tak nakonec se omlouvám a odcházím pryč. xxx51
Hodnocení
Tady asi není moc co hodnotit. Zde se ukazuje, že stejně jak v Hérakleitově zlomku "Nevstoupíš dvakrát do téže řeky" či "Slunce je vždy nové" tak Světák by mohl říci "Nezažiješ dvakrát tentýž mrd" či "Ťapka je vždy nová" a já se k tomuto připojím. Věřím, že Sára je skvělá holka, přístup má na jedničku a i mou návštěvu jsme diplomaticky bez urážek a blbejch ksichtů zvládli, ale mezi námi to prostě nezafungovalo.
G.
2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 07 dub 2019 16:13

Viki, Alpin, https://www.sex.cz/825289?Rnd=1059692966

Obvykle si před recenzí dávám pár dní odstup abych se v daném podniku nepropálil, no ale po týhle včerejší/dnešní anabázi s Alpinem tam zase nějakou dobu ani nebudu zkoušet volat, tak to sem dám rovnou ...

V sobotu po obědě přemejšlím kam vyrazit, a koukám že v Alpinu se objevila Viki - podle fotek super, a líbání+polykání v nabídce, takže žhavím telefon. K telefonu dostávám přímo Viki, ujišťuju se že služby z inzerátu sedí a domlouváme čas - nepřekvapivě má napilno, ale nějakej termín se tam ještě našel. Půl hodiny předem volám abych potvrdil, no ale telefonistka se diví že teda mne tam nikde zapsanýho nemá a tudíž mám smolíka. OK, holky se tam asi nějak nedomluvily tak nacházíme náhradní termín - sice už notně pozdě večer, ale aspoň něco. Půl hodiny předem zase volám abych potvrdil schůzku s Viki a na druhý straně lehce zmatek že jsem se přece objednával k Didi. Ukazuje se že první objednávka byla OK, akorát mi holt telefoniska špatně rozuměla že potvruji Didi místo Viki - to je tak když si holky dávají tahle dementní jména. A teď už Viki pochopitelně místo nemá, no. Stane se, telefonistka se omlouvá, pochopitelně nejsem potěšen, atd. Po čase mne napadá že bych si mohl zkusit udělat rezervačku na neděli, ale telefon nikdo nebere ...

Dneska si řkám že tomu ještě dám šanci, tak zkouším volat, ale pochopitelně mne ignorují (což teda moc nechápu proč, vzhledem k okolnostem). Tak volám z jinýho čísla (což vemou hned), objenávám se, potvrzuju (tentokrát bez problému).

Dorážím na místo, bez problému vpuštěn na místo, první dojem z Viki velmi positivní - těch 20 plus minus sedí, moc pěkná. Na pokoji se domlouváme na hodině, ale pak bohužel přichází kámen úrazu - ptám se na příplatky, a prej nedělá vůbec nic. Dokonce ani orál bez snad není možný, pokud si pamatuju dobře. Když říkám že v inzerátu to napsané má (a den předem jsem se na to po telefonu ještě extra ptal) tak že prej to sice jo ale že to vůbec nedělá. Tak prostě házím otočku - je samozřejmě možný že jinejm to normálně nabídne, ale koukám že v novým inzerátu na agamě už polykání uvedené nemá tak kdoví. Spíš počítám že to je tradiční šmé který jsem v Alpinu zažil opakovaně (a pokaždý jsem si pak nadával že jsem tam zase vlezl s představou že to tentokrát bude OK).

No prostě Viki pěkná, ale Alpin obecně dávám zpátky na svůj blacklist kam patří.
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
dude
Svačinář
Celkem hodnocení: 1297x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 283
Registrován: 15 srp 2017 14:07

Příspěvek od dude » 08 dub 2019 00:19

Niky, Moncheri, 773013770 (https://www.sex.cz/851067?Kraj=praha&Rn ... =RegD&S=53)

Na začátek můžu potvrdit informace z vlákna přestupů, že se jedná o Veroniku z Lucerny, nebo Veroniku z Domečku. Poslední info bylo, že se jedná o novou Krystýnu od Itala (podle fotek je to zřejmě ona). Nicméně má poměrně čerstvá návštěva je z Moncheri (nyní je teda v nabídce dvou stájí).

Niky (Veroniku) jsem měl zapsanou jako (na můj vkus) opravdovou kočku. Po otevření dveří v Moncheri se mi to potvrdilo, je stále kočka. Ve tváři se mi opravdu líbí, fakt krásný oči, takový cudný úsměv, ... už to sice není inzerovaná dvacítka, ale i tělo je dle mých měřítek cajk.

K samotné akci. Vzal jsem půlhoďku s OB za obvyklou Moncheri cenu (1500). Niky přišla v hezkém prádelku a nechala mě si ji hezky rozbalit, proaktivně mě přitom jemně přihoňovala. Pak přešla na kuřbu. V jejím podání to není úplný propadák, není to jen tak žužlání, ale zároveň žádná pecka. Navíc nelíže koule, takže jsme toho po chvíli nechali a já se naopak vrhnul na lízink. Kolegové, kteří mají rádi větší pysky, tak si užijí. Užíval jsem si to i já, kundička hezky masitá a voňavá, i odezva od Niky potichá, ale byla tam. To se bohužel nedá říct o akci samotné. Vystřídali jsme klasický trojboj, kdy Niky poslušně plní přání, nasedá na koníčka, nastaví prdélku na čtyřech, ale ať dělám co dělám, žádná odezva. Není to profi přístup, ani znuděná poloha, ale tak nějak nezúčastněná. Ale vzhledem k tomu, že holka se mi opravdu líbí, tak sypu do gumy.

Po akci zase příjemný pokec (teda žádné těžké téma ;)

Takže nevím, jak s doporučením... Já mám pro ni nějakou slabost, ale chybí mi tam jiskra z její strany.
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

Uživatelský avatar
dude
Svačinář
Celkem hodnocení: 1297x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 283
Registrován: 15 srp 2017 14:07

Příspěvek od dude » 08 dub 2019 00:31

Alex, Sexy Šelmičky, 773185519 (https://www.sex.cz/256475)

Alex mě dle inzerovaných parametrů lákala delší dobu. Mám takový malý prcátka rád. A její našpůlená prdélka na fotkách rozhodla.
Když jsem dorazil na místo, tak mě Alex mile přivítala ve dveřích. Představoval jsem si úplně něco jiného. Přiznám se, že mám problém s rozpoznáváním věku, ale Alex je určitě víc a řekl bych, že víc než je privátová konstanta. Je sice malá, ale navíc na mě nepůsobila drobně...
... ale, ale, prostě byla milá, ... tak jsem zůstal ;)

Domluvili jsme se na půl hoďce. Já sprcha, a čekám u nějaký přiblblý mexický telenovely snad deset minut na Alex. Říkám si, to bude průser, vypadni... Alex konečně dorazila ... a průser to nebyl! Pustila se hezky do mě, že jsem se cítil, jako by mě ta holka vážně chtěla. Kuřba parádní, plivání na ocas, prolíznutí koulí, pohledy do očí ... fakt jsme si dali půlhodinový uragán s fajn pokecem na závěr.

Tady uvažuji o opáčku. Není to sice žádná modelka, ale nahrazuje to super přístupem.
2 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

Uživatelský avatar
dude
Svačinář
Celkem hodnocení: 1297x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 283
Registrován: 15 srp 2017 14:07

Příspěvek od dude » 08 dub 2019 00:52

Niky, Alpin, (nyní zmizela z nabídky)

Obrázek

Ani nevím proč, ale v Alpinu jsem byl za celé ty roky poprvé! Ani nevím proč. Ale tentokrát proto, že jsem nějak cítil v kostech, že ten den fak musím! Obvolal jsem všechno, co jsem měl na mrdlistu a nic. Tak jsem zkusil Alpin a světe div se, Niky jako že jo. Tak jsem vyrazil na pro mě novou adresu. Pěkný civilní barák obklopen sídlištní výstavbou (kdybych šel kolem a nevěděl, tak bych tipoval, že se firma Alpin zabývá exportem/importem nebo tak něco)...
Otevírá mi Niky, fakt hezká holka! Moc hezká tvářička, ale žádné vřelé přivítání, ani představení. Žádné ahoj já jsem Niky, "ahoj já jsme Dude", pusa a tak ... prostě mile mi oznámí, kde si mám nechat boty a jít za ní ... na pokoji na jak dlouho a jak to budu chtít (vzal jsem 30min s OB za 1500), mile mi nabídla a přinesla vodu, a odešla. Fajn je sprcháč přímo na pokoji.
Po příchodu Niky se potvrdilo, že i tělo je absolutně fajn. Prostě mladá, krásná holka s pevným zadečkem a kozičkama. Prostě jedna báseň. Ale jak jsem už zmínil při přivítání, žádné erotično. Slušně se mě ptá "jak to budeš chtít?" tónem, jako na krámě kolik rohlíků si vezmete pane.

Snažil jsem se ji tedy roztát mou silnou stránkou "lízinkem". Jazyk už mám skoro dřevěný, a nic. Když jí políbím stehno tak se uchichtne, že jí to lechtá. Jsem nasraný, že přede mnou leží fakt nádherná holka, milá holka, ale vůbec ji neberu. Je milá, ale není herečka. Prostě jsem ji chvíli hobloval v misiu, ale při té netečnosti jsem ji musel obrátit a udělal jsem se, když jsem ji držel za ten nádherný zadek.

Nakonec jsem byl rád, že jsem se povozil na tak krásném těle, ale po akci jsme se vlastně ani nebavili (vlastně mi nedala šanci, protože po akci byl čas naplněn a Niky odešla).
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

Uživatelský avatar
dude
Svačinář
Celkem hodnocení: 1297x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 283
Registrován: 15 srp 2017 14:07

Příspěvek od dude » 08 dub 2019 01:12

Anabel, Sexy Šelmičky, 773185519 (https://www.sex.cz/853593)

Návštěva staršího data, ale dostal jsem se k sepsání pár zážitků až nyní ;)

Na Aria Rossi se tady pěly chvalospěvy, tak jsem si říkal, že si zajdu trochu zařádit s pořádnou porno dračicí. Překvapilo mě, že Anabel inzeruje OB, i když se tady psalo, že je jako Aria Rossi stále v porno branži aktivní, takže jej nenabízí.
Musím se přiznat, že jsem před návštěvou žádné její porno nezhlédl, což byla možná chyba, protože jsem si jej pustil po návštěvě a nijak mě nenadchlo, stejně jako návštěva samotná.

Tělo se mi na fotkách moc líbilo, u fotek Anabel dokonce více než u těch k Aria Rossi. Čekal jsem, že mi otevře vyzývavá porno herka, ale opak byl pravdou. Otevřela mi dívčina bez make-upu, kdy jsem nejprve uvažoval, že to nemůže být ona. Když jsem ji měřil pohledem ve dveřích, tak jsem nakonec usoudil, že to asi bude ona, tak jsem šel. Byl jsem poprvé v tom pidi pokoji, kdy jsem netušil, že někdo může vymyslet takový pokoj k něcčemu jinému, než spižírna. Domluvili jsme se na 30min. Ptám se tedy na inzerovaný OB, Anabel, že OB nedělá. Vzhledem k tomu, že jsem měl tuto informaci k Arie, tak jsem se dál neptal, ale považuju to za nefér, takto to uvádět v inzerci.

Akce samotná. Anabel má pěkně štíhlou, drobnou postavu, přesně jak to mám rád. Žádné výrazné mazlení nenanstalo, chvíli jsem si jí ohmatával ve stoje a když viděla, že začínám tvrdnout, tak bravurně nasadila gumu a začala kouřit. Kouř to byl celkem fajn, ale žádná zběsilá jízda, a vzhledem k tomu, že jsem se ještě pořád necíti připravený, tak jsem si to ani pořádně neužil. Pak jsme si dali polohy misio a zezadu. Při misiu jsem měl pocit, že ji ubližuju. Ale když jsem se pak díval na její porno, tak se tak tváří, prostě mě to vůbec nebere. Pak jsem si ji teda vzal zezadu a snažil se co nejdříve udělat... což se nakonec povedlo.

Nakonec následoval pokec o jejích obrázcích na těle a jejich významu. Holka to má fakt srovnaný, akorát bych řekl, že je spíše dominantní, kdeždo já raději akci vedu a mám rád subky. Takže jsme si možná prostě nesedli.

Za mě teda propadák.

Obrázek
3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

Uživatelský avatar
Lookout78
Začátečník
Celkem hodnocení: 96x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 31
Registrován: 03 črc 2017 18:31

Příspěvek od Lookout78 » 08 dub 2019 15:24

Emily

https://www.sex.cz/emilyhome

777 802 616

Tahle zrzečka mi padla do oka, takže jsem dospěl k závěru, že je potřeba jí navštívit. Objednání v pohodě, holka je milá a komunikativní.

V den D a hodinu H jsem na místě a tady musím pochválit poprvé - telefon vzala po druhém zazvonění a do 5s jsem byl v baráku, takže žádné stepování před vchodem. xxx63 Přivítala mě v hezkém prádelku, pac a pusa na přivítanou. Diriguje mě do "pracovny", předávám prašule, svlíkám se a mizím do koupelny. Cena 2K/hod, ale v rámci toho included OB, líbačka a DT. Mě tohle menu vyhovovalo, na další věci jsem se neptal.

Vracím se z koupelny a musím přiznat, že je to pěkná dračice. Než jsem se nadál, tak měla prádlo dole a můj ocas v puse. To byla trošku škoda, tomu rozbalování jsem zvyklej se věnovat pořádně. xxx12 Ale i tak si stíhám všimnout, že má moc hezkou pičku a takový lolitkovský kozičky. xxx16 Orál nadprůměr, je vidět že už pár ptáků v puse měla a ví jak na to. Hezky olizuje jak ptáka, tak koule a DT poctivě až nadoraz, cejtím její nosík na břiše. Následně 69ka, kundu má moc hezkou, čistou a voňavou. Na lízání reaguje vášnivě.

Gel nepoužit xxx65 , nasazuje pláštěnku a dáváme klasický trojboj. Nechá si pořádně naložit, hezky a uvěřitelně u toho vzdychá, žadný posraný přehrávání. Je to po delší době vzácný úkaz - tuhle holku šukání opravdu baví. Po řádném šukacím maratonu plním opláštění a následuje prima pokec. Holka je chytrá, takže pokecat se dá o lecčems. Hodina utekla jak voda, takže se oblíkám a mizím.

Zážitek to byl silně nadprůměrný, takže doporučení jisté, opakování pravděpodobné.
7 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 09 dub 2019 16:05

Mia, Villa Christine
https://www.sex.cz/villachristine (nemá fotky)
http://www.erotickyprivat.cz/villachristine-praha_8
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... osmicky-15 (Ne všechny)

606 443 554 / 723 024 641 (funguje jen jedno z nich)


parametry nejsou v nabídce, takže píšu, co si pamatuju, fotky taky nejsou...

Vlasy : hnědé
oči: hnědé (?)
prsa 3-4,
výška cca 170 cm (?),
věk 24-28,
váha: ženské tvary (62 kg?)
Cena: 1.500 Kč/h, 1.000 Kč /30min

Prolog: Sice mi trošku bolí, že "porušuju slovo" vyřčené koncem minulého roku v (ač v naštvanosti) a už zase přispívám. Ale na druhou stranu svetaci.info mají pro mě svou filtrací honíren takový přínos, že to nějak přežiju. Upozorňuju jen, že jsem možná svéráz, takže neříkám, že zážitek těch, co to s ťapkami lépe umí, nemůže být jinde. Stejně tak jsem doufal, že až se odtrhnu od všech masherů a svetáků možná přestanu tolik nořit s ťapinama. Ale i to se ukázalo jako tupá iluze. Tak, když už nořim, tak pomůžu komunitě vyhnout se malérům a doporučit pozitiva.

Privát, nabídka, objednání, logistika:
Před pár dny se mi chtělo zas klasicky děsně nořit. Večer jsem otočil v Grace privátu New Kelly - Old Leu ze Špeluňky a druhý den moje potřeba něco ojet byla mnohonásobně větší, napříč tomu, že jsem večer honil, jak rudý gentleman.
Volal jsem do Villa Christine přes den, a ptal jsem se po nabídce. V poslední době tam mají v děvkách hrozných binec, protože mě odkazují na nějaké stránky holky z osmičky či co a jedno ze dvou čísel uvedených na sex.cz nefunguje, pouze to druhé.. Když jsem pár dnů před tímto zážitkem volal opakovaně kolem deváté večer, vždy mě odrazovali nevzhlednými individui, které jsem ještě ke všemu musel složitě googlit. Jinak pro neznalé, privát je to blízko hotelu Pawlovnia na Praze 8. Část těch jejich krásek jsem nenašel ani na netu. A poté když jsem frflal, tak mi bylo vysvětleno, že krásky dělají přes den, v noci dělají nekrásky.


Tak jsem tedy uposlechl a zavolal přes den. Operátorka mi nabídla kromě něčeho nepoužitelného nějakou novou Miu, údajně 21 let, která prý nemá ještě ani fotky. A já jsem se ani moc nevyptával. Byl jsem za prvé nadržený a za druhé mě lákalo nechat celé věci trochu náhody. Občas mám prostě chuť si otevřít agamu a říct si, tu desátou v inzerci vojedu, i kdyby to měl být totální keporkak křížený s lochneskou. Pak odmítnu a vybírám znovu. Ale doteď jsem tomuto děvkogamblingu odolával. Až mi napadlo nechat věc osudu xxx10 . Nedalo to totiž nic kromě silného pocitu dobrodružství. Nabídku jsem přijal. VELKÁ CHYBA.
Do privátu jsem přijel na čas. Byl jsem vpuštěn pod zeleným světlem. Mají tam docela pěkné, prostorné pokoje, velkou koupelnu, která jde zamknout, celkově je to pěkné nostalgické prostředí staré (asi prvorepublikové) vily.

Doprava:

Vzal jsem Ubera. Sice jsem chtěl jet svým autem, ale den předtím mi kontrolovali policajti, když jsem se motal kolem Top Privátu, kam jsem chtěl zaplout po otočce v Grace, jenže jsem se motal po silnici a oni mysleli, že jsem ožralej, tak mě zastavili a když jsem nenadejchal, tak mě aspoň vynadali, že mi nesvítí zadní světlo, naštěstí fešná policajtka vyřídila celou věc domluvou, slíbil jsem jí, že to dám do pořádku. Ani nevím, co přesně říkala, protože jsem jí celou kontrolu koukal na kozy a přemýšlel, jestli jí nemám místo lítání po privátech někam pozvat. Když jsem chtěl druhý den opravit světlo, že pojedu na privát, málem jsem šroubovákem zrasil celý světlomet, načež jsem pochopil, že musím napřed stříkat a pak až opravovat. Tak jsem se nechal odvést Uberem a mazal přes most u Pawlovnie, protože jsem byl na druhé straně silnice a ta blbá silnice nejde tak úplně všude přejít..

Ťapka vzhled a akce
Když se otevřely dveře, stála tam taková holka kolem 170 cm, tmavovlasá, trošku mix bělošky s něčím, těžko říct čím. Ale byla taková natěšená, jako kdyby vyhrála 1.500 Kč ve Sportce.. měla hezký výraz a já plný pytel, který zkrášloval slečnu líp, jak deset piv. Tak jsem dal 1.500 Kč/h a šel na věc. Jedna sprcha a bylo to. Vrhla se na mě dost aktivně, možná až moc. Po pár minutách, kdy mě vlastně jen pohonila, dala gumu a zasunula jsem se udělal. Chvilku jsme kecali v mezičase, vytáhl jsem z ní (spíš to z ní vyjelo samo), že už samozřejmě někde dělala a tak, a pak mi začla trošku přednášet o zákoutím života štětek a tržních zákonitostech v sex byznese (taková Lite Verze toho, co zažil Kocour). Mezitím mi říkala, že ťapkování je jen brigoška a někde pracuje, ale mě moc nepřesvědčila, protože obor ve kterém údajně dělala letmo znám a některé věci mi tam vůbec neseděli.. Nevim, no.
Hrála jak je nadržená, ale kundu měla staženou, že jsem měl problémy ho tam narvat.. Po ca 20 minutách od prvního stříkání jsem se snažil o resuscitaci mého nástroje, a požádal jsem jí o blowjob. Ten jí teda moc nešel, tak jsem jí od toho odlákal.. Měl jsem měl velké problémy se udělat podruhé, no a po 45 minutách od příchodu do vily a ca 3 minuty před tím, než jsem se vystříkal podruhé najednou chytla nějaký vyhazovací vítr, když jsem se jí snažil pořádně naštelovat, abych do ní líp narval vocas při koni, a začala mi říkat, že končíme. Tak jsem si ho aspoň sám dohonil.
Ona si jí naoko honila taky a vzdychala při tom jak pornoherečka z 80 let. Nevim, co jí to přelítlo přes nos. Tak jsem si šel opláchnout ocas, pak jsme zahráli trapné rozlučkové divadlo, jak kdybych se loučil s manželkou. V duchu jsem začal uvažovat, ze jestli by ten Grace včera nebyl lepší volbou. Tahle holka nebyl můj typ. Sice né zrůda, ale.. Průměr. Každopádně na New holky od těchto dob už nevěřím. xxx28

Celkem hodnocení: XXT02
4 Obrázek 2 Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 150 hostů