Recenze 2019

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
fleder
Začátečník
Celkem hodnocení: 23x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 kvě 2017 13:22

Re: Recenze 2019

Příspěvek od fleder » 25 úno 2019 14:02

Didi, Alpin
https://www.sex.cz/192220/fotky?SFI=586 ... &S=0&PID=1
http://www.eroticke-privaty.cz/192220-d ... at-praha_4

Po delší době opět vyražení za zpestřením, díky času a dni v týdnu ani jedna z původně vybraných holčin na značkách nebyla. V Alpinu jsem chtěl jinou holčinu, vzala to Didi, jiná tam v tu dobu nebyla. Příjemný dívčí hlásek mne přesvědčil k návštěvě. A chyba to rozhodně nebyla.
Privát představovat netřeba, parkování stále v pohodě, snad jen drobnost...že to je skutečně jak v bordelu a hodně červené, to mi nevadí. Ale toho světla by minimálně v pokoji s velkou vanou mohlo být opravdu o hodně víc. Jinak pokoj super, s velkou rohovou vanou, předložkou před ní :-) Trochu jsem udělal chybu, že sem se nezeptal na společné koupání před či v průběhu. Odbočím...sprcha společná bývala dříve standard, dneska už nějak...ne..škoda.
K holčině, co jsem se díval, recku zatím neměla a na tapkách taky nebyla.

Údaje sedí, fajn příjemná teenka, sice žádná luxusní modelka, ale mladá kámoška odvedle. Snad jen prsa bych osobně místo čtyřek řekl trojky. V realu mi přišla hezčí, jak na fotkách - ty jsou nafocené dost mizerně, vlasy do delšího copu.
Domluva na hodině bez příplatků, tj 1500, líbat by se určitě nechala..i mi přišlo, že jí to trochu chybělo.

Detaily akce netřeba až tak rozepisovat. Kouří pěkně, gumu nandavá pusou, nebránila se hlavu při kouři rozumně přidržet. Lízání jsem nezkoušel, prsty dole ano, dovnitř ne /ptám se raděj předem/. Poprvé kouř, pak klasika na misio, pak pokec. Za mne naprosto super, trefili jsme se navzájem do témat, detaily prozrazovat nebudu. Holčina to má v hlavě srovnané, prostě přivýdělek při škole. Nemám důvod nevěřit. Repete kouřovka, na koníčka a nakonec pěkně zezadu. Holčina měla dlouhý cop, byl by hřích nevyužít a za něj nevzít a holčinu si zezadu pěkně nepřidržet. Držela, nebyl s ničím problém. Vysypáno zezadu, pak ještě povídání.
Čas naprosto dodržen, sprcha, pusa a čau.

Za sebe můžu doporučit, pokud hledáte mladou holčinu a netrváte na modelce ze žurnálu, ale příjemné sympatické žábě.
Ťapinkář XXT03 , opáčko..proč ne, i když já když už, tak střídám.
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

vymetac_kominu
Začátečník
Celkem hodnocení: 207x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2017 08:56

Příspěvek od vymetac_kominu » 25 úno 2019 19:10

Mira, Prague Princess
https://www.pragueprincess.cz/divka/mira/
776 546 611

Nechal jsem se zlákat fake fotkama na čtyrkový hrudník k princeznám. Objednávka bez problémů. Vevnitř mají tmu jak v prdeli a ještě do toho UV světlo. Takže jsem zvažoval otočku mezi dveřma, že ke strašidlům nepolezu. No, nějak jsem to zvládnul a na pokoji to vypadalo o dost lépe. Bral jsem 1/2 hodinu za 1000.
Ťapinkář má nějaké podpultové ťapinometrické informace, 165 cm, 58 kg. Což by asi sedělo, menší, přiměřeně oplácaná, prsatá holka. Fake fotky slibující téměř vychrtlinu pěkně kecají. Obličej průměr. Vlítli jsme na to, byla docela mazlivá, tak jsem to nechal probíhat tímto směrem. Zdálo se mi, že má naučenou nějakou startovní sestavu, když jsem se ji snažil někam přeštelovat, tak se zase vrátila k původní činnosti. Rukou a prsama ok, orál na můj vkus příliš silový, ale ještě snesitelný. Lízat se nenechá, prsty dovnitř taky ne. Tak jsem zavelel nasednutí a jak jsem ho měl rozžvýkaného, tak jsem v ní nic moc necítil. Ale tak holka pěkná, nechal jsem ji, ať se snaží a užíval si hrudník. Její. Prsa má tedy velká, nijak zvlášť pevná, ale taky žádné lajdáky, prostě ok.
Pak jsem ji překulil na misio, trošku pošteloval a uháněl do finiše, protože jsem si nebyl jist, jak by mě podržela erekce, kdybych začal zdržovat.
Po výkonu zbyla spousta času, tak jsem ji zmasíroval kozy. Následně se po mě ještě všelijak převalovala a snažila se potěšit. Velice příjemné a chvályhodné.
Celkově mi to přijde mírně v rozporu s popisem na stránkách podniku, kde si chce nechat pořádně naložit. Ale možná umí zahrát více poloh, snaha uspokojit zákazníka byla viditelná, ne však na obtíž.
Ťapinkář píše jasnou XXT03 , foto nepřikládám, má přiznaný fake.
7 Obrázek

kajos
Začátečník
Celkem hodnocení: 18x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2019 19:47

Příspěvek od kajos » 25 úno 2019 20:34

https://www.sex.cz/elenaargentynska
jméno: Elena
tel: 773 652 149

Všiml jsem si, že není žádný novější koment.

Domluva
Vezmu mobil zadám číslo vyzvání já nervozní (prvni noreni v praze) nebere. tak postupuji v seznamu dal, ale najednou mě vola ona zpět, ze to nestihla vzit. xxx01
Tak se domluvime ze za 20min budu u ní, souhlasí a já vyrážím. Cestou se hodně těším, protože ty fotky mě celkem xxx18 . Dorazil jsem presně na čas tak volám, že jsem tu, ona jen: už bežím.
Ty krávo. Otevřela mě malá roztomilá dívenka v černém tílku a ružovejma krataskama. xxx16 xxx16 Ty kozy vypadali famozne. Celkem dost zmalovaná to nemám moc v oblibě, ale zbytek dobrý.

Průběh
1. sprcha - malý sprchový koutek, čistá, na výběr několik sprcháčů
2. čistý suchý ručník
3. vchazim do fuckroomu (obyvacek/loznice)
Ona nahá sedí na posteli a říká at jdu za ní. No z toho prvního nadšení trosku upadá. Kozy pěkné 3, ale prvni znamky gravice se začínaj projevovat. Prdelka no taková standart (ani velká ani malá ani kulata ani plocha). Někdo psal, že už má bříško. Já u noreni sleduji pouze kozy a zadecek zbytek je mi jedno, takže nemohu posoudit.
Pěkně mi ho uchopí a začne pevným stiskem pohánět mého klacka. Nasazuje gumu a vkladá do pusy. Má lehce přifouknuté rty tak je to celkem pěkné pozorovat jak si s nim hraje. Kouř ujde párkrát zapojila zoubky a to já nerad. xxx46 Polozi se na zada nahodí gel na kundicku a jdeme na to. xx16 prvni zlehka na to reaguje slabsim zvukem. Tak to ne ty budes zvar ti rikam xx16 To sem ji nerekl xx08 pritvrzuji a busim co to jde xxx65 a spustila hlasiteji XXX36 xxx45 . Chci zmenit polohu rikam at de na me at se projede. Neni moc rada. Chvili si zacvalala (zlehka aby se nereklo) seskocila a chtela to ze zadu. Ani sebou moc nehla. Tak sem ji nalozil jeste ze zadu strik do gumy a vyslan do sprchy.
Domluveno bylo 30min jsem vypusten cca na cas (u ni to je jeden vystrik a pak bez)

Shrnutí
Peněz nelituji 1000/30min zasukal jsem si pekne. Na opačko spíš ne. Kdyby byla vice aktivní v akci tak bych i zasel znova. Zaplatit - vystrik - a dalsi zakaznik xxx70

Domluva 1
Cena 2
Vzhled 2-
Kouř 3
Akce 3
4 Obrázek

kajos
Začátečník
Celkem hodnocení: 18x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2019 19:47

Příspěvek od kajos » 25 úno 2019 21:02

https://www.sex.cz/789284
jméno: Verunka
tel: 704 371 815

Jestě přidám jeden xxx50

Domluva
V telefonu trosku nesmela ale cas domluven na 13:00. (hodina cas, cesta tam 20 min). Domluvil jsem hodinku 2000 h + OB v cene. V 12:59 volám a vpusten do domu vytahem 5 nebo 4 patro. Dvere pootevrene vchazim a zpozoruji malinkatou hubenouckou divenku s obri naducanou podprdou xxx16 Nemá ty dlouhé vlasy co má na fotkách coz mě velice zklamalo. Tetování má to jo, ale není nic šíleného nebo já nevím co tu kdo ještě psal.

Průběh
- sprcha - jdu do koupelny a prehlidnul jsem sprchac tak lezu do vany do podřepu xx16
- rucnik cisty a suchy
- prejdu do pokoje Verunka do minutky přišla lehla jsi na postel a kouká na mě, ja tam stojím klacek v pozoru z tech jejich dvou kamarádek.¨
Tak pojd za mnou ne? uz jdu xx08 stojim u postele posadim si ji na kraj, stahnu ji podprdu a kozenky se rozbehly xxx43 jednou rukou podepre a zacne kourit. Kour klasika prumer. Na prani si ho vlozi mezi kozy xxx18 pridá k tomu svůj nesmělý kukuč a klacek na to nemá a pálí na kozenky xx16. Verunka utře prostory uchopí klacka a pokouri. Nasazuje gumu. Hodim ji na postel skocim na ni a spustíme jízdu xxx18 . Krásné jak do ní buším a tím jak je drobná tak ji přírazem temer odhazuji proto si ji drzim at neuteče xx08 xx16 . Změna polohy jde na mě ooo to jsem si užil xxx16 krasně jsem si pohrál s kozenkama a ona na mě řádila no neskutečné xxx16 Potom ze zadu xxx65 a nasleduje strik do gumky. Zbývá pár minutek pokecáme. Dá se s ní pokecat temeř očemkoliv príma holka xx25 . Sprcha a vypustěn ven.

Shrnutí
Za mě opáčko bude ja jsem si to užil a v celku věřím že i ona. A je opravdu mála a drobná tak opatrne xxx23 a já takové xxx45 rád.

Domluva 1-
Cena 2
Vzhled 2
Kouř 3
Akce 1
4 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 25 úno 2019 21:28

Natálka, Ital, ex Moncheri (https://www.tapky.info/?2446,natalka-pr ... -773013770)

recenze ještě na Hodonínské, vstup i organizace tentokrát bez chyby, fotky na webu pravé, věk 31-32, vysoká, dobře stavěná holka, kratší (skoro bych řekl až krátké, ale zas aby si někdo nemyslel že byla na ježka) vlasy, super obličej který mi připomínal trochu nějakou herečku, taková roztomilá tvář, hezký dlouhý nohy akorát měla už docela povislý břicho, nějaký takový místa kde kůže byla divně splasklá, strije a tak, naštěstí to bylo jediný slabší místo. Tetování měla na levé ruce, ale jen nějaký křídla a malý nápis. Pusou mě postavila celkem dobře, pak jsem se věnoval její pyskaté kundě, pak mě postavila nohama a pak už jsme jenom píchali, resp. já jsem píchal jí, aktivita z její strany nic moc, krom toho že udělala ochotně vše co jsem řekl nebylo nic navíc. Na to že byla půlhoďka, tak jsme leccos vystřídali, ale vystřídal bych poloh i víc, jenže zahlásila konec, že prej sprcha se počítá u ní do času, takže 7 minut ojeb. Což znamená že jsem u ní byl o 10 minut míň než u Helči a taky tím zkazila rozjetou akci a připravila se o doporučení.
moncheri hodonínská Natálka reál.jpg
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 25 úno 2019 21:32

Andy, Grace (ex viki Sex in Prague, Sexy Šelmičky, http://privatgrace.cz/slecna/new-andy/, https://www.tapky.info/?2341,andy-priva ... -604460403)

Dle domluvy dosypávám další recku: Recenze na ní mi přišly rozporuplné, tak jsem zašel prověřit pravdu. Trochu bordel v organizaci, měla končit a já jsem byl poslední, tak mě nenápadně popoháněla i když čas ještě nebyl naplněn, přitom já přišel včas. Venku jsem byl ale 67 minut po vstupu, což když se odečte obchod a sprcha, je minimálně 52 minut čistě. Věkově bych to viděl tak na 24, platinová blondýna z Moravy, hezkej obličej, i velký prsa, ale dost velkej zadek a počínající pneu na břiše, stehna spíš širší, někdo psal že působí dominantně, to ne, anebo to nebylo vůbec poznat, dalo se pokecat a byla i docela milá, ale akce taková obyčejná, a k tomu ta postava není dvakrát super, asi se snaží aby se nerozkydla, ale myslim že časem to bude za hranou. Začátek ok, ale pak to začla bejt poměrně rychle nuda, kurňa chtělo by to občas nějakou demoverzi, vyzkoušet si 3 minuty třeba a pak se rozhodnout, tady fakt znova opáčko není třeba.
grace andy šelm viky.JPG
grace andy ex viki šelm.jpg
2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 25 úno 2019 21:39

Pusinky - výběr:

- Mia (https://privatpusinky0.webnode.cz/mia, https://www.tapky.info/?1688,mia-privat ... -608268394) - 20 let určitě ne, 28 bych tipnul (nebo 25 a vyžilý tělo), ale fotky má pravý, škoda že má zakrytej obličej, ten se mi v reálu moc nelíbil, tělo nebylo špatný ale bylo trochu klučičí, nevim moc jak to říct, žádný boky, žádný kozy, trochu divná ale blond vlasy jsou plus, samozřejmě Ema ani Karol (kvůli kterým jsem na nuselský mrd vyrazil) tam nebyly tak musela stačit tahle průměrná pracovnice, otázka je jestli se mi tam bude znova chtít, pokoj byl zajímavej, s kulatou vanou, ale temné sklepní prostředí nic moc.
pusinky Mia reál.jpg
Ostatní holky co nebyly ten den vybrány, ještě pro úplnost níže:

- Sany (na jejich webu (stále) není, tak buď je nová, nebo funguje omezeně) – prej 20 let, to určitě, spíš 25, menší hnědovláska, docela hezkej obličej, nějaký jednodílný šaty, ale nešlo to. Nejprve mi proběhlo hlavou, že bych mohl mít těhuli, ale pak mi došlo že to je její vana, a to je fakt špatný když holka v pětadvaceti má břicho jak v půlce těhotenství

Pak tam byla ještě nějaká tlustá ukrajinka, měla sice hezký zvlněný černý vlasy a ne úplně malý kozy, ale bylo jí minimálně 40, na webu jí nevidim a nepředstavila se (mohla by to sice bejt ta Pavlína, ale přijde mi že fotky na jejich webu má jiný než na sex.cz) ale za tou fakt nepudu. Ještě byla spatřena jedna dosti vysloužilá pracovnice se světlejma vlasama ale ta se mi nenabízela, tipoval bych Simonu, ale to rozhodně nebyla luxusní blondýnka 34 let…
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 25 úno 2019 21:42

Hanka, mazlivé studentky (http://mazlivestudentky.cz/en/girl/21, https://www.tapky.info/?499,hanka-mazli ... -737542349)

Na tuto vychvalovanou privátovou stálici jsem byl zvědav, ale pracuje vesměs jen dopoledne (tipuju dítě ve škole tou dobou), tak to chvíli trvalo, nicméně vyplatilo se. Myslím, že vše podstatné tady bylo řečeno. Věk bude kolem 35, zadeček už se trochu rozkydává, ale tím výčet negativ končí, dál už jsou jen pozitiva – vše dohodnuté platilo, informace o bobříkovi je uvedena na webu takže jasné sdělení předem, čekala mě připravená, úsměvy, inteligentní pokec (holka to má v hlavě srovnané), snaživý orálek, snaha vyjít vstříc, střídání poloh, zdravá submisivita… prostě výtečná kombinace zkušenosti a správného přístupu. Fakt jsem byl překvapen tím, že i po prvním vystříkání mě v rámci zbývajících asi 35 minut dokázala znova udělat, to se nepovedlo mnohým mladším, palec nahoru a doporučení ode mě. Jak nad tím teď při psaní uvažuju zpětně, služby, které jsem dostal, by byly jinde za 2800 a já platil půlku, to je za takovej servis skoro až málo…
mazlivky hanka.jpg
3 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 úno 2019 21:03

Laura, Lucky Girls Prosek / Daniela, Motýlek (https://www.sex.cz/268143, https://www.tapky.info/?2300,laura-luck ... -604840893, 604 840 893)

Ten smajlík na Ťapkách bych bral trochu s rezervou, nicméně nebyla to tak špatná akce: blonďatá moravanda, velká hlava ale jako celek tělo vypadá relativně fajn, v Motýlku měli výborně zapojený vypínače, že když se zhaslo ve vedlejším pokoji, tak se zhaslo i u nás a vypínač byl jen venku takže holka musela počkat než vedle vyjdou a pak tam jít a rozsvítit. Žádnej uragán to nebyl, ale docela hezká holka, i když inzerovaných 30 jí už bylo, fotka pravá, i když asi z doby kdy začínala. Břicho a zadek už začínají nabývat a obličej se drží jen s pomocí makeupu, ale když mě kouřila a já držel v ruce její blond vlasy a koukal na ty štíhlý nohy, tak to nebylo špatný, leč už to je taky nějakej ten pátek...
Motýlek Daniela.jpg
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 úno 2019 21:10

Něco z chatu: https://www.amateri.com/cs/lide/1940257/Velkakurva25 + https://www.amateri.com/cs/lide/1559270/sexybananek (ex sexyprdelka23, Kundicka24, laskovana25, sexypanenka, sexyperla, certice24, Mrdovnice, Sexy_prdel a dablice24), tel. 731 485 777, číslo pro Brno 739 315 429, 604234965, 721 962 077 a 604 334 977

známá ťapka z Brna, v Praze přespává občas, porůznu, hotely Praha 4 nebo u někoho, já za ní byl v Holešovicích v Tusarově ul., prej sama na sebe, ale ta Tusarova mi moc nesedí, tam asi sama za sebe nebude. Sraz před domem, nechala by se odvézt autem i na jiné místo, ale dohoda na kuřbě bez večer za 500 u Vltavy, anál by byl prej za 1500/hod, ale dala by se asi ukecat na míň. Jak padala tma, neviděl jsem detailně celé tělo, ale fotky má pravý, věk bude 26 až 30, ale vypadá na 23, drobná štíhlá cikánka (u těch drobnejch holčiček se věk blbě odhaduje), kozy tak 1-2, splasklá kůže na břiše, ale líbila se mi a zejména obličej hezkej, při kuřbě sice přihoňovala rukou, ale krásně si nechala nacákat do pusy a pak to bez jediného negativního komentáře vyplivla. Minulost má určitě pestrou, ale zrovna tuhle zkušenost hodnotim pozitivně.
amateri kundicka24-venku.jpg
amateri kundicka24 venku.jpg
amateri kundicka24 - Sexyprdelka23.jpg
3 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 úno 2019 21:53

Adelkanynfa, privát Za Ženskými domovy (https://www.amateri.com/cs/lide/1905552/adelkanynfa, https://www.tapky.info/?2611,amateri-ad ... -723136418, 723 136 418)

Inzerát pln paradoxů (píše že je velice zkušená a zároveň jí je 20 let, nebo ceník – rychlovka 15min 400, půlhoďka 900 – nedává smysl), říkal jsem si co to bude za fake (v době kdy jsem plánoval návštěvu ještě recka nebyla žádná), ale existuje, fotky v inzerci měla podezřele hezký, telefon nikdo nebral a další týden taky ne, ale napotřetí jsem se dovolal a byl jsem docela překvapen. Věk bych odhadl tak +2 až +6, přišla otevřít v tričku a legínách, ale vzhledem k tomu, že jde pro vás prakticky na ulici, tak mi to přijde ok. Navigace je do ul. Kováků, ale vchod je z boku, pokračování ul. Za ženskými domovy, neoznačené dveře ve svahu. Dlouhá klikatá vstupní chodba s dlaždicemi, sedačkou a nějakými bambusovými tyčemi, vypadá to jak honírna, ale je tam několik pokojů a normálně se tam mrdá, žádný inzerát ale neznám co by sem vedl a nikoho jinýho jsem nepotkal. Nicméně nevěřím tomu že tam je sama a myslim že nějaký ženský hlas jsem tam někde slyšel. Koupelna miniaturní ale moderní, pokoj velkej, v rohu masérský stůl, uprostřed matrace na zemi, v druhym rohu skříňka a stolek. Holka je v prádle, ptá se co si přeju, říkám že půl hoďky (měl jsem vzít dvakrát čtvrt), bez tý postele to je takový divný, ale rozbalím si jí vestoje. Fotky na amatérech jsou pravý, je docela dost pokérovaná, na různejch místech vesměs černobílý kresby, černý vlasy po ramena, kozy dvojky, docela velkej zadek a bude tam i bříško brzo. Je spíš podsaditější, ale docela pevná, nic rozteklýho, obličej průměr. Kouř lepší průměr, holka je celou dobu milá, hodiny jsou na zdi ale moc čas nehlídá, to bude dobrá akce, řikám si. Pokládám na masérské lůžko a zajíždím do ní, je to takový zvláštní pocit mrdat na masážích, holka se nechá štelovat v pohodě, otáčím si jí různě na tom lůžku, to by šlo, je docela úzká, ale bušim víc a víc, mlčí ale už přetahujeme, tak to na ní vypálim, od kundy až na kozy je pocákaná, jdu na matraci pro kapesníčky a holka jde uklízet. Nebývá asi každý den, ale když se trefíte a domluvíte, může to bejt dobrá akce, já jsem byl spokojen.
am adelkanynfa.jpg
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Lookout78
Začátečník
Celkem hodnocení: 96x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 31
Registrován: 03 črc 2017 18:31

Příspěvek od Lookout78 » 27 úno 2019 17:38

Lotta, privát Grace
+420 604 460 403
http://privatgrace.cz/slecna/new-lotta/

Objednání v pohodě, privát netřeba popisovat.

Lotta byla svého času top mého mrdlistu, ale co naplat čas se zastavit nedá. Nevím co to s těma ťapkama je, ale když už jdete na X-té opáčko, tak si většina z nich myslí, že už se nemusí snažit a tímpádem to má čím dál horší kvalitu.

Takže abych zhodnotil návštěvu u Lotty. Domluva na hoďku + líbačka, dávám sprchu a jdu očekávat kvalitní a prověřený mrd na postel. Jenže ouha. Lotta přiléhá a začíná konverzovat. Já proti tomu samořejmě nic nemám a když se vidím s dotyčnou svlečnou porvé, tak je to vyloženě žádoucí, abych neprcal úplně cizí holku že ano xx16 Jenže tady už se to natahuje přes 10 minut a musím to prostě utnout natvrdo povelem, že bych rád přešel k akci. Proběhne líbačka, nějaké to otlapkávání a kouř přes gumu, který je ovšem dost strojový, na což u Lotty rozhodně nejsem zvyklý. xxx06 Zjišťuju, že mě to moc nebaví, takže si jí šteluju na misio a strkám kocoura do trouby. Šukám jí fest a když už nemůžu, tak se prohazujeme a Lotta rajtuje na koníka. Mě v tu chvíli ale místo slastných zážitků z mrdu letí hlavou, že je to takové nemastné a neslané a rozhodně to nedosahuje kvalit toho uragánu co předváděla v Sex in Prague. Tak jí přetáčím na pejska a rvu jí ho tam zezadu. Následně v téhle pozici při pohledu na tu její kvalitní prdel sypu do pláštěnky. xxx65 Jdu si dát sprchu a když se vrátím, tak Lotta rozvalená na posteli a rozhodně nejeví ani náznak aktivity. Jsem z toho všeho rozhozený, takže prohodím pár vět a sám se za 45 minut vyhazuju.

Pokud bych šel k Lottě poprvé, tak bych odcházel vystříkaný a spokojený. Jenže já tam bohužel poprvé rozhodně nebyl a vím že to jde určitě lépe a radostněji. Takže tímhle Lotta u mě končí a já budu investovat jinde, kde si toho třeba budou považovat víc. Ťapinkář píše XXT02
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

qwerty
Začátečník
Celkem hodnocení: 7x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 dub 2017 00:02

Příspěvek od qwerty » 27 úno 2019 17:45

Diana, 722 783 098, annonce (ex, Diana, privat Oaza v Uzlabine)
https://www.annonce.cz/inzerat/diana-44 ... e3z8m.html

Privat: 7/10: tel domluva OK, 3 min pesky od metra Prazskeho povstani, diskretnost OK. Pokoj, koupelna, rucnik nic moc.
Postava: 8/10: vyska cca 163cm, pozadi trochu vetsi, ale krasne. Prsa vetsi prirozene 3ky, nejsou nejpevnejsi.
Oblicej: 9/10: vek cca 35 anebo mam spatnej odhad, pekna v obliceji. Blond vlasy + makeup moc fajn, celkove porno look.
Prubeh: Oral S lehce nad prumer, sex docela fajn (jen mela mensi problem s kolenem), prijemny masaz mezi cisly. Atmosferu umela navodit.
8/10

Platil jsem 2000/h standard. Cena sice vyssi, ale pochopitelna. Podivejme se, co ted nabizi Praha.

Opakovani spise ANO
2 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 28 úno 2019 00:47

Jana - 792 556 852
https://www.annonce.cz/inzerat/jana-442 ... q75xu.html

"Hezká, milá, usměvavá Jana 38 let. Dlouhé černé vlasy, prsa číslo 5. Nabízí orál, oboustranný orál, análek a něžné milování. Budu se těšit na příjemné chvíle s Tebou."

Janu jsem měl vyhlídnutou už poměrně hodně dlouho. Má asi dvě tři recenze a prsa velikosti 5 už jsou v Praze dnes bohužel velkou vzácností. Jejich majitelky buď pověsili řemeslo na hřebík nebo se odstěhovali do Brna, v lepším případě do Plzně.
Nicméně jsem to měl přes celou Prahu a kdykoliv bylo volno, tak jsem se nedovolal. Před týdnem jsem tam měl cestu v dopoledních hodinách, tak jsem zkusil a klaplo to. Domluva bez problémů, má moc příjemný hlásek.

Jana operuje v Dejvicích kousek od kulaťáku za hotelem Diplomat v přízemním bytě starého dejvického činžáku. Parkovat se dá kousek na fialové zoně asi 150 m od baráku. Byt ze 70. let, čisto.

Jana je od pohledu moc příjemná žena, malinká, tak kolem 160 cm. Věk 38 bych tak nějak řekl, že odpovídá, maximálě +-3 roky. Dlouhé černé vlasy do pasu, nosí takový obleček, schovává bříško, ale mezi námi, kdyby ne, tak se celkem nic nestane, protože nic hrozného to není a v této věkové kategorii má hodně nadprůměrnou postavu. Moc pěkná prsa a pěkný pevný kulatý zadek. V obličeji je moc příjemná a hezká, výrazné tvářičky a oči a moc hezký úsměv. Fakticky, kdo jste byl u Sofie z prague princess, tak ji připočtěte 14 let a máte Janu a to i tvarem postavy a prsou.

Domluva jednoduchá na hoďku, po sprše bez nějakých oťukávanců jsme rovnou zahájili akci. Musím říct, že mě tyto typy žen berou, takže to se mnou těžké neměla. Jana se ke mě přitiskla, mazlila se, byla přítulná a vzhledem k mé reakci se rovnou pustila do orálu. Ten byl moc příjemný, jemný, ale velmi citlivý a procítěný a hodně kvalitní. Po nasazení gumy si na mě sedla a musím říct, že obzvlášť v této věkové kategorii tohle nebývá, ale aktivní teda byla opravdu hodně, krásně přidřepávala až na doraz a s naprostou přesností, tiskla se ke mně a já si užíval zadečku a moc pěkně tvarovaných pětek. Ty má hodně citlivé, takže jemně upozornila, že prosí decentně. Vyhověl jsem a bylo vidět, že hned reagují. Takže jsme vystřídali klasické polohy a víc jsem nevydržel. Co se mi líbilo, jak se ke mně tiskla a přitahovala si mě k sobě, bylo vidět, že to má rada, gel nepoužit.

Pak jsme si trochu povídali, je vidět, že je nesmělá, ale vůbec se neodtahovala a moc hezky se dívala.

Placeno 1000 kč hodina, v ceně orál bez a jemné líbání.

Janu jednoznačně doporučuji a to i začátečníkům. Je nesmělá, ale strašně milá a velmi aktivní a dokáže se přizpůsobit, je vidět, že to má ráda.

Fotku přikládám jednu z recenze kolegy. Protože Jana si dost hlídá soukromí, používá fake fotky a tahle vypadá jako pravá a blížící se realitě
3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 28 úno 2019 01:46

Sára - privát Sára
722 428 591

https://www.sex.cz/477488

Koukal jsem na masher, že jsem tam byl registrovaný od roku 2015 a +- od roku 2014 jsem zahájil svojí nornickou karieru. Pravda, loni a před loni jsem moc holek nenavštivil, chodil sporadicky nebo za stálými. Nicméně, jako klasicky, až když kolega Modroočko recenzoval, tak jsem se k ní dostal, protože vkus máme stejný, tak mi bylo jasný, že to bude dobrý.

Recenzovat Sáru je nošení dříví do lesa, vše bylo napsáno a já vše můžu jen 100% potvrdit. Sára sídlí v býválem Alfa Beta. Takhle vyhlídnuté holky jsem měl dvě, Tajnou a právě Sáru. Tajná měla ale narváno, nevadí, zkusím příště, takže jsem zkusil Sáru. Domluva samozřejmě OK a ve smluvený čas na značkách už čekám.

A tady se mi stala poprvé za ty roky zajímavá věc. Vždycky máte nějakou představu jak daná slečna vypadá....no a vždycky je to samozřejmě jinak. Ale Sára vypadala úplně přesně tak, jak jsem si ji představoval. A mně se tento typ holek neskutečně líbí. Co se mi líbilo, že mi otevřela civilně oblečená, podobně jako Andrea. A mně tohle přijde strašně fajn, nic proti prádlu, to je OK, ale tohle je jak když jdete ke kamarádce, nebo milence. No a tady jsem začínal pomalu hořet jako naprostý amatér. Mně se tak strašně líbila, jednak v obličeji, jednak tím, jak ji to slušelo a postavou, že já úplně zapomněl, proč tam jsem. Chytil jsem takovou nervozitu a věděl jsem, že začíná být zle.

Sára začala nesměle, jasně viděla mně poprvé a možná to trochu poznala, domluva na hodinu, políbila mě a odeslala do sprchy. No a tam jsem samozřejmě začal přemýšlet nad tím, jak to nepodělat, protože jsem věděl, že tohle bude hodně těžký. Samozřejmě načtený recenze, takže jsem věděl, že je divoká a jestli nebudu fungovat, tak to bude fiasko jak hrom. No nic, jdu na pokoj, za mnou Sára v ručníku ten šel dolů a já si prohlížel tu naprostou dokonalost. Postava z mého pohledu naprosto dokonalá, krásně hladká, nádherný zadeček, nádherná prsa(a to jsem na velký prsa ale tyhle jedničky jsou naprosto dokonalý)........Takže jsem věděl, že jsem v háji. Teď jsem začal mít strach, aby si to nevyložila, že se mi nelíbí, nebo, že dělá něco špatně, ale samozřejmě jsem dole ani při naprosto dokonalém orálu nereagoval. Po chvíli se mě zeptala, zda je vše OK, tak jsem šel s pravdou ven, musím říct, že její přístup je naprosto dokonalý, je úžasná milenka, nakonec jsem se vzpamatoval a za její dokonalé asistence a při pohledu na to, jak si to dělá jsme se dostali do stavu, kdy mi nasadila gumu a konečně jsme se pustili do díla. Lhát nebudu, zvládnul jsem jednu klasickou polohu, po které jsem odpadnul, nicméně Sára se přivinula a za trvalého líbání, kdy mě hladila po tváři a krku se přivedla k orgasmu.

Musím říct, že mě ale překvapila ještě jednou věcí a to je vystupováním. Ona je neuvěřitelně milá, slušná, příjemná a má neskutečně hezké vystupování. Ona tak nádherně mluví, slušně a je naprosto normální. Ta holka má desítky recenzí, stovky klientů, dělá to už dlouho a do ní byste to absolutně neřekli. Jsou holky, který to dělají půl roku, vidíte to na nich, už jen od pohledu a víte, že ta holka se s tím nesrovná ani za 15 let a když za ní jdete za rok, tak je to je k pláči úplnému.

No a pak jsme museli končit. Já se přiznám mně se od ní vůbec nechtělo, ale absolutně vůbec. Po sprše když jsem se oblíkal a chvilku na ní čekal, protože kolegyně vyprovázela kolegu, tak jsem si najednou uvědomil, že jsem ji to nezaplatil a mně najednou napadlo, že mi to vůbec nedošlo, že jí mám dát peníze. Po chvilce přišla Sára a omlouvala se, že mě tam nechala, ale chvilku musíme počkat, takže jsem zaplatil 2000 kč, 1500 + 500 za OB. A do toho se mi ještě omluvila, že si vyřizuje sms.

Podtrženo sečteno, doporučení jednoznačné, skvělý zážitek, opakovat jednoznačně budu a musím, protože takhle to nemůžu nechat.
6 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 28 úno 2019 11:31

Linda - Masáže u Krásky, Krásky z Vršovic....prostě Přípotoční

https://www.sex.cz/327931
736 725 858

Zapomněl jsem zrecenzovat, takže souhrn dvou náštěv z podzimu a ledna.

Bývalá Linda z Úžlabiny po delší pauze zakotvila nejprve sama na privátě v Karpatské, pak se přesunula do Přípotoční.

S Lindou domluva bez problémů. Má svojí běžnou práci, takže bývá jen některé dny v týdnu odpoledne a večer. A nutno říct, že s přibývajícím věkem na své aktivitě vůbec nic neztratila.

Privát v Přípotoční (27, protože 29 je zase jiný) je pěkný, v přízemních prostorech, všude čisto a příjemné prostředí.

Linda vypadá stále stejně jako v Úžlabině, takže pěkná dobře stavěná žena po čtyřicítce, k udávanému věku možná přičist tak max 4 roky. Pěkná postava, štíhlá, moc pěkný zadeček, v této věkové kategorii opravdu ojedinělý a hlavně luxusní prsa velikosti 5. Linda je aktivní, má to ráda, akce procítěná vášnivá, kvalitní hluboký orálek, na lízání reaguje pozitivně a hodně vlhce, při poloze nahoře rajtuje moc pěkně a při klasické poloze si to náležitě hlasitě užívá a jde klientovi naproti.

Komunikace s ní je moc příjemná, je to fajnová moc milá a příjemná žena, která to bere jako příjemný přívydělek.

Doporučení jednoznačné vyznavačům této věkové kategorie, tak začínajícím norníkům, protože je to žena, která se dokáže o klienta postarat a je přítulná a vášnivá.

Placeno 1500 kč/hodina, příplatek má za OB, anál. Líbání si nepamatuju.
2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 02 bře 2019 21:55

Týnka, Šelmičky, Seifertova, 773185519

Navštívil jsem ji tam hned jak se objevila v inzerci, a víceméně souhlasím tím co tady psal johnpuci. Drobounká romka (podle fotek jsem si nebyl úplně jistej, naživo je to samozřejmě jasný). Věk možná těch 20, ale ono se to blbě odhaduje. Na břiše i na prsou je je vidět že je čerstvě po dítěti.

Pochopitelně na mne taky nasadila ten ofuk "jsi můj úplně první zákazník" což mi přišlo vtipný protože při objednávání po telefonu jsem se samozřejmě musel zařadit za X předskokanů. Nabízela akorát příplatky za líbání a OB, ofuky s dalšíma příplatkama (mazlení, lízink, ...) na mne nezkoušela.

Akce tak nějak v pohodě, žádný velký rodeo ale příjemná a v pohodě vyhověla (byť teda já s těmahle drobnejma holkama mám vždycky problém se nějak kloudně poskládat, a sem tam si postěžovala na velikost apod.). Na konci už bylo vidět že má dost, tak jsem zavelel že dáme ten domluvený OB do konce - a tady se ukázalo že netuší co znamená "do konce" a začala remcat že do pusy rozhodně ne. Začala divadýlko že je tam nová a neví co a jak, neměl jsem náladu se tam s ní dohadovat, tak jsem pokropil prsa a šel jsem.

Za mne to na opakování to v žádným případě není, už kvůli těm ofukům (pochybuju že by to bylo tím že je tam nová).
1 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 03 bře 2019 01:29

Natali, Ital - 720517156, http://www.privatescort.cz/natali-new

Natali už má na privátech něco za sebou, viz zde.
Jak bylo zmíněno v předchozích recenzích, na těle jsou znatelný stopy, nejspíš po dítěti. Na břiše to není tak hrozný, ale prsa to teda odnesly dost. Na druhou stranu zbytek postavy je pěknej a obličej má hezkej. Přístup dost dobrej - milá holka, co se snaži klientovi vyhovět, ale i si to sama umí užít, pokud se jí chlap věnuje. Orál by byl asi lepší bez, bylo to spíš takový jemnější kouření s olizováním a podobně, což by mohlo bejt příjemný, ale přes gumu to není moc cejtit. Celkově slušnej nadprůměr.
Bohužel musím vytknout výraznej časovej ojeb - na začátku to trvalo deset minut, než jsme se domluvili a vystřídali ve sprše, a po 40 minutách čistýho času mě už posílala do sprchy. Možná to není úplně chyba její ale spíš privátu, je dost možný, že jí prostě objednávaj klienty po hodině. Každopádně to nasere a dost mi to zkazilo jinak dobrej zážitek.

tapky: Natali XXT03 , za časovej ojeb XXT01 , celkově asi XXT02

Placeno 1500 Kč za hodinu bez příplatků.
natali1.jpg
natali2.jpg
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Lookout78
Začátečník
Celkem hodnocení: 96x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 31
Registrován: 03 črc 2017 18:31

Příspěvek od Lookout78 » 04 bře 2019 10:23

Niki

776 460 875

https://www.sex.cz/nikioffice


Niki jsem měl v hledáčku už dlouho, nicméně mě dost srala cena 2K/hod v Privát Prague. Jenže když jsem pak viděl v inzerci ty její fantastický kozičky a zjistil že už jede na sebe, tak jsem potlačil strejdu Skrblíka, protože prostě ty kozy musím mít :)

Objednání v pohodě, venku žádná čekačka a vzhůru k Niki. Má to tam útulné, Niki je milá holka, beru hoďku v základu a jdu se opláchnout. Musím říct, že Niki rozhodně není blbá, povídá se s ní opravdu dobře, ale je strašně ukecaná. Takže jsme prvních asi 15 minut prokecali a je potřeba si na tohle dát pozor. Nemyslím si, že to bylo naschvál a chtěla zdržovat, každopádně je potřeba si v hlavě srovnat účel návštěvy a trochu jí usměrnit. Takže si jí rozbalím a kochám se výhledem na ty luxusní kozičky a pičku. Vůbec se nemusí o nic snažit a já mám ptáka tvrdýho jak kámen. Jediný co na mě působí trochu rušivě je její líčení. Myslím si, že pod tou vrstvou make-upu se skrývá pěkná holka, bohužel to skoro není vidět, což je strašná škoda. Chvilku se mazlíme, já si hraju s kozičkama a tou krásnou pičkou. Orál přeskakuju, protože už se nemůžu dočkat a jde se na věc. Není to žádná divočina, až mi to chvílema připadá, že to nemá šťávu. Prostřídáme pár poloh a stříkám, když je Niki nahoře.

Celkově vzato návštěva splnila účel, ale nebylo to nic co stojí za zapamatování. Je možný, že jsem Niki nesedl, ale vzhledem k ceně a k tomu zvláštnímu líčení tomu druhou šanci dávat nebudu. Ťapinkář píše XXT02
3 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 04 bře 2019 17:21

Klára, Privát Clear
https://www.sex.cz/593420
tel. 792 596 770

Vyprazdnuju supliky a tohle je jeden veselej zazitek. xxx50 Znamej lzi-podnik (inzeroval tez jako Le Amour, ci SM Kamila, historicky situovan na Namesti Hrdinu pres park naproti Motylku), ted jsou na ul. 5. kvetna, hned vedle magistraly, rusny misto. Ceny drzej 1000/1500, ovsem osazenstvo a prostory jsou tomu naprosto neodpovidajici, je to tam fakt bidny, sklep, proste hnus xxx57 Klara je mala vrtulka, drobounka, 150cm max, ovsem kozy moc pekny dvojky, je to mila holka prej 25 let, prej zacina (chachacha, jeste ted se za bricho popadam Klaro, nornicky FBI te odhalilo xxx17 xxx17 xxx17 ), mrdat umi, hulit umi jeste lepe, negeluje, udela se klidne i nekolikrat. Pusobi, ze ma v rodokmenu nejakej ten gipsy smrnc. Zaplatil jsem ji 30 minut za litr, ovsem rozumeli jsme si v te posteli, takze nasi seanci prerusila az pani bacova, IMHO prislusnice stejneho kmene, ktera po 45 minutach vrthla do pokoje a zacala na tu holku doslova rvat: "VY VITE KOLIK JE HODIN, ZE JO???!!! VITE TO, ZE????" a pak s nasupenym vyrazem cumi i na me, dal rve "A OMLOUVAT SE NEBUDU, ZA TO ZE JSEM SEM PRISLA!!!!" a nakonec, aniz by aspon rozdala facky, tak odchazi pryc nasupena jako buh pomsty xxx45 Holka se mi omlouvala za to co se prave stalo, no ja jsem do dvou minut bezel pryc. Neco podobneho jsem jeste nikdy nezazil a uz me tam nikdo nikdy neuvidi, to je jisty.... mazec XXX36 Resume: ohledne Klary vztycuji svuj palec xxx63 ohledne panimamy bacovy naopak vztycuji svuj prostrednicek xx09
8 Obrázek 3 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Sprinter a 154 hostů