Recenze Brno a okolí

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
vlajab1234
Začátečník
Celkem hodnocení: 125x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2018 20:56

Re: Recenze Brno a okolí

Příspěvek od vlajab1234 » 22 srp 2018 08:25

Zuzka, Brno - Skácelova
https://www.sex.cz/623777?Kraj=jihomora ... r=RegD&S=1
tel: 704 298 702
placeno: 1500,-/hodinu vč. OB
Po delší době se v Brně objevila nějaká nová a podle fotek pohledná holka. Je tu druhý den. Po rychlém objednání vyrážím na dobře známou adresu. Přivítá mě mladé hezké děvče ze Slovenska, co se pořád usmívá. Zuzka má sice předkus, ale podle mě jí to moc sluší a dělá ji to velmi rajcovní, i když to je věc každého. Otevrela mi ve spodnim krajkovém prádle, je docela vysoká a i přesto, že nejsem žádný prcek na šteklích byla skoro vyšší než já :-) Postava hezky hubená, malá a roztomilá prsíčka velikosti 1, zadeček hezky kulatý. Hustý blond vlasy, velké hnědé oči. No prostě vypadá jako lolitka, co si právě odskočila ze školní lavice. xx16 Po příchodu z koupelny se ve stoje okamžitě přitulila, vášnivá líbačka, hlazení, tisknutí se, vše doprovázené jejím přirozeným vzdycháním. Po přechodu na postel a jejím odstrojení se ujmu lízingu, který prožívá celkem hlasitě, vášnivě, a za mě velmi uvěřitelně. Vlhne a nechá se i pěkně prstit. Kundičku má moc pěknou, úzkou, hezky tvarovanou a krásně reagující na doteky, prstování, lízání. Docela jsem si dlouho pohrál a podařilo se mi ji udělat. To co následovalo pak, jsem ale ještě nezažil. Po chvíli, co se dávala dohromady se na mě vyloženě vrhla a myslel že mě sežere. Pořád se se mnou líbala a svíjela se jak klubko hadů. Neskutečný xx16 . Zdálo se mi prostě, že mi to chce na 100 % vrátit a podařilo se. XXX36 Přechází ke kouření. Hezky jemné, ale docela hluboko. Hrála si s ní poctivě. Nasazuje pláštěnku a jdeme na věc. Ufff, mrdanice jako uragán. Holka prirozene vzdycha a nemůžu to říct prostě jinak (i když možná někdo řekne, že jí dělám reklamu) je pro mrd prostě stvořená xx16 . Vělšina děvčátek by se uní měla stavit na školení, jak se to má prostě dělat. Naprosto se tomu oddává, je to ten typ holky co se v posteli úplně mění. Navíc je parádně úzká. Začínáme na koníka, potom ze zadu a nakonec misio. Výstřik na ty její malilinkatý kozičky při jejím "strikaj kam chceš" jsem si neskutečně užil. Pak pokec, hlazeni, libani a slo se na druhe kolo. Chvíli 69 splnilo účel, pak ještě jdnou ze zadu a tentokrát docela tvrdě. Končím v rychlém tempu mohutným výstřikem do gumy, kdy mě nechá dost dlouho ještě v sobě. 
 Byl jsem totálně odvařenej xxx45. Chvíli povídání, sprcha a hurá domů.
Hodnocení:
postava a obličej: mladá, pohledná holka v obličeji 8/10 a postava za mě 9/10;
přístup: pánové, to co bude některým chybět v obličeji, tak Vám vynahradí přístupem. Ta holka chlapa vyloženě uctívá a pokud se k ní budete chovat pěkně, vrátí to podle mě měrou vrchovatou :-)
Celkově dávám 9/10 a budu brzo opakovat, než nám brzo z Brna zase uteče :-)
Zuzka.jpg
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Madox
Svačinář
Celkem hodnocení: 410x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 256
Registrován: 15 zář 2017 08:04

Příspěvek od Madox » 23 srp 2018 20:54

A plynule přejdu k tomu, kam jsem si šel spravit chuť.... xxx04 xxx50 no jooo, objevila se příležitost podívat se do Brna, je jasné, že jsem toho musel využít na maximum a vyrazil za veverkou Zuzkou / Katkou XXX36 ...
s1.jpg
Lokalita:

Brno, Skácelova

Kontakt:

http://tapky.info/?1977,katka-776-495-095-776495095

Ceny:

1300,-/hod. + OB 300,-

Popis podniku:

Na začátku jsem čekal trochu starobrněnskou díru xxx03 ale hle, byt moderní, pokoj jak hala na hlavním nádraží (vznikl z kdysi jednoho celého bytu), koupelna s rohovou vanou (trochu mi tam lítala teplá a studená, ale nic zásadního), čistý velký ručník. Na bytě je ještě s jednou slečnou, oddělené pokoje, nikoho jiného jsem nepotkal. Není co vytknout.

Objednání:

Bez problému, domluvil se čas, hodinu před potvrdil, řekli jsme si, že se na sebe těšíme a už si mě navigovala k sobě.

Info o slečně:

Co k tomu dodat, co jsem si vysnil, dostal jsem xxx93 Zuzka je příjemná, usměvavá, štíhlá a hlavně moje oblíbená veverka s plnými rty a předkusem xxx54 Prsa jedničky, taky k ní sedí, věk 24 věřím. Dohnat jí nebylo jednoduché, nejprve byla před časem v Praze, pak v Mělníku, Pardubicích a teď je v Brně, je to taková trochu turistka, ráda asi poznává a porovnává. V hlavě to má srovnané, je vidět, že o sebe dbá v tom dobrém slova smyslu a nenabírá si nesmysl počet zákazníků.

Podobnost:

Jak se tu zmínilo v předchozích recenzích, že je podobná herečce Hannah Murray, to mohu potvrdit xxx63 Oproti Hannah má trochu více výraznější zuby a možná tím méně plné rty, být jako Hannah tady na fotce, tak je to dokonalá veverka, ale k Zuzce to sedí, má i tak hezký sympatický úsměv a být blíž, tak jsem u ní pečenej.
Fan-World-e1497470154442.jpeg
Průběh akce:

Zuzka od začátku úsměvy, dohodlo se co a jak, skočil jsem do sprchy a šlo se na věc. Hned se kolem mě začala pěkně svíjet a po chvilce už klečela na zemi a rozjela velmi pěkný OB. Povídám kolena máš jen jedna holka, hurá do postele xxx03 následuje 69 (dole krásně voňavá a když mě zasedávala tím zadečkem, to byl pohled pro bohy, až jsem se kolikrát přistihl, že místo roboty na něj jen civím, jak japonec na orloj) a ani jsem se nenadál, už byla na koníčka. Průběh akce z mého pohledu asi jako když dlouho myslíte na svou nejhezčí kamarádku, jednou zajdete na drink a pak se na sebe jakože omylem vrhnete a oba se tomu oddáte xxx50 což cca sedí s popisem od kolopa, že "ta holka mě po celou dobu v posteli naprosto uctívala, jako boha Apolóna co sestoupil z nebe". Jak to baví holku, tak to baví mě a i v tom brutálním vedru co teď všude panuje jsem se snažil tam nechat i poslední zbytky sebe xxx03 Konec byl už úplně neřízený, přitisknutý k sobě, jako bychom si užívali jeden druhého a rukou ze mě vymáčkla co šlo xxx21 pak se přitulila, proběhl pěkný pokec o všem možném a já si tak říkám, že už tu musím být věky a ještě jsem neslyšel ani jednou nic o čase, tak jsem se zeptal, no zbývalo pár minut, vyšlo to pěkně. No pěkně, ještě bych jí klidně měl k sobě přitisknutou a i to druhé číslo bych si s chutí dal a být v Praze nebo někde poblíž, tak se snad plácnu přes kapsu a zkusím domluvit pokračování, ale cesta zpět dlouhá, tak jdu do sprchy a hurá ze sebe také udělat turistu xxx04 Když jsem se vracel ze sprchy, tak seděla na posteli, jak největší neviňátko, jen hlesla něco o tom, že sprcha po tomhle všem určitě bodne a přihodila další úsměv. Tenhle moment a její pohled se mi celkem vryl do paměti xxx63

Hodnocení:

Když to tak vezmu všechno kolem a kolem, co jsem zatím v tomhle směru zažil, tak tohle byla asi nejlepší akce a holka určitě nejblíže mému ideálu xxx63

Ťapinkář: XXT03
9 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Prestigio88
Začátečník
Celkem hodnocení: 134x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 28
Registrován: 30 čer 2017 00:31

Příspěvek od Prestigio88 » 04 říj 2018 23:47

Vanesa, Mystery Brno
19 let, 160 cm, 47 kg, specifikace odpovídá.
https://www.sex.cz/426526?Order=Age&Kra ... Ppg=48&S=3

Objednání chaos, bylo hodně holek a mají nefunkční systém takže nevěděli zda je volný pokoj. Byl jsem přinucen pouze na půl hodky za 800,- kč, že prý nemají volný pokoj na hodinu.

Dívka má pro lolitkáře exkluzivní tělo, tím to ale končí. Je to takové neochotné tele.
Celkově není moc ochotná, prsty dovnitř ne, náročnější polohy také ne (řekla, že prý není gumová). No, píchat takové tělo a vidět jak do ní zajíždím bylo pěkné. Na vystříkání to stačilo, splnila své, ale doporučit nemohu.
Ke konci mi řekla, že je ze mě celá bolavá a to prý ještě není ani večer. Nevím, co čekala, že jiného budeme dělat než šukat...
5 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 07 říj 2018 21:24

Prestigio88 píše:
04 říj 2018 23:47
Vanesa, Mystery Brno
19 let, 160 cm, 47 kg, specifikace odpovídá.
https://www.sex.cz/426526?Order=Age&Kra ... Ppg=48&S=3

Objednání chaos, bylo hodně holek a mají nefunkční systém takže nevěděli zda je volný pokoj. Byl jsem přinucen pouze na půl hodky za 800,- kč, že prý nemají volný pokoj na hodinu.

Dívka má pro lolitkáře exkluzivní tělo, tím to ale končí. Je to takové neochotné tele.
Celkově není moc ochotná, prsty dovnitř ne, náročnější polohy také ne (řekla, že prý není gumová). No, píchat takové tělo a vidět jak do ní zajíždím bylo pěkné. Na vystříkání to stačilo, splnila své, ale doporučit nemohu.
Ke konci mi řekla, že je ze mě celá bolavá a to prý ještě není ani večer. Nevím, co čekala, že jiného budeme dělat než šukat...
Tahle holka se nedávno mihla v Praze, zažil jsem ji jako Báru ve Špeluňce (Sexy Šelmičky).

Bára mi otevírá jen ve spodním prádle, čumím na ni jako puk, moc se mi líbí. Černovlasá mladá holka, taková panenka, je postavou podobná Melisse z Kanálu (dříve Bazar), to já fakt můžu. Působí lehce oraženě, ale je víceméně milá. Ma pokoji hlásí, že může jen půlhodinu, že už pak někoho má. Samozřejmě mi hlavou projede co to má znamenat, když mi před 15 minutami řekli, že můžu dorazit na hodinu a klidně i později pokud nestíhám, že slečna po mně nikoho nemá. Jasnej vojeb, ovšem tuto myšlenku/varování jsem ignoroval. CHYBA! Říkám jí, že tedy tu půlhodinu zkusím a dávám jí litr. Ona se mě ptá, jestli to "zkusím" znamená, že si nejsem jistej, zda se za půl hodiny udělám? Za mě bez komentáře. odcházím do sprchy a do toho mi ona mele, že je z Brna a že se jí v tomto podniku vůbec nelíbí. A že už včera byly s kámoškou z Brna jinde a tam se jí taky nelíbilo. No nic, to bude zajímavý si říkám a furt vidím to její tělo, který prostě CHCI OŠUKAT!!!

Po sprše a zalehnutí na betli ji sundavám prádlo, kozičky za mě parádní cca menší 2, nádherná prdel, hnědý oči, vlastní hustý černý vlasy, prostě tělesně bomba, Najednou mi ale říká "broučku prosímtě nelízej mě, já to nemám ráda ani v soukromí". No vzhledem k tomu, že jsem ještě ani nezačal, tak má asi věšteckou kouli. OK, kašlu na to. Ona pokračuje "já na to moc nejsem, to tak ještě nějaké tulení ano, ale jinak..." Lehám vedle ní na krovky, ona mi sáhne na brabce a začíná ho rozhoňovat. Tomu blbečkovi dole ještě vůbec nic nedochází a tak se staví do pozoru. Ona dává gumu a začíná hulit. Tady musím vyzdvihnout, že to jí jde dobře, reaguje přesně na to, co se mi líbí a pokračuje v tom a dál rozvíjí svoje nápady, jak mě při tom potěšit. Klidně bych se takto nechal vyhulit až do konce, ale zase znovu koukám na to její tělo co se nade mnou sklání a prostě je ji jasný, že pro mě BEZ ZÁSUNU SEX NENÍ a masážní kokoti jsou ultračuráci co neví nic o světě! xxx17 xxx17 xx10 xx10 xx10 Sedá na mě, přitáhnu si jí k sobě, chytnu za prdel, chodidla, lejtka, stehna, za krk.... za vlasy.... a to je její spínač, jakmile jí vjedu do vlasů tak ta holka přestává myslet a je jako v transu, sama mi to hned přiznává, což je zbytečný, protože to prostě vidím.... Šukačka se rozjíždí a říkám si, že sice není mazlivá, ale zamrdám si s ní dobře. No jenže ouha, studená sprcha přichází hned vzápětí. Při mrdu si sedám, ona stále sedí v mým klíně naražená na ptáku a já se šinu na okraj postele, kde se chci posadit, opřít se v sedě nohama o zem a popadnout ji pořádně pod prdelí. Jenže ta trubka mi do toho furt melduje "broučku co děláš??", "broučku musíš se mnou mluvit!". Nevěnuju tomu pozornost a chci se šoupnout ten jeden metr ke kraji postele, jenže ona se brání a pokračuje "broučku já tohle nemám ráda tohle šíbování, musíš mi říct co chceš udělat" a pak zaznělo to, co celou návštěvu pohřbilo definitivně: "já tam vevnitř totiž mám myom a tohle mě bolí". Nevěřím vlastním uším a ptám se co že to tam máš? "Myom, to je takovej nádor, ale není zhoubnej, při těch změnách poloh mě to bolí." A potom "moji klienti v Brně jsou na to už zvyklí" xxx53 xxx53 "Co děláš, chceš jít na mě?" Kurva to ti mám hlásit úplně všechno, i to, že se potřebuju poškrábat na prdeli mi jede hlavou? "Broučku tobě asi teď z toho klesnul viď? Ale já jsem to nemyslela nijak zle řekla jsem ti to přece hezky ne?" No v tomhle má to děvče pravdu, ona mi to opravdu všechno neříkala nijak nasraně nebo tak, říkala to celkem mile, no ale copak na tom záleží? Komentuje každej prd, mele o svých klientech, mele o nějakým nádoru v kundě v momentě, kdy tam mám strčenýho svýho ptáka a ve finále komentuje i to, že mi z toho klesnul... tohle všechno prostě nechceš poslouchat xxx28 xxx73

Konec, ten mrd jsem ve své hlavě vzdal. Jsa nasranej tak nikdy moc nemluvím a spíš mlčím. Asi jí to šrotovalo hlavou, protože mi říká, že jí to mrzí a že jí štve, když se s ní chlap neudělá, že by ho ještě rozkouřila. Ani omylem, můj kabanos je pro tuto chvíli mrtvej, nic nepomůže. "A to jsou všichni Pražáci jako ty? Na jednu stranu jsi mi děsně protivnej, na druhou stranu mi ale přijdeš fajn a v pohodě. nevím vůbec co si mám o tobě myslet" Ani já nevím co si o tobě děvče myslet. "A chodíš často?" Nevhodnej dotaz milá zlatá. "A proč, to mě se tím klienti chlubí kde všude chodí..." Asi jsou to prostě kokoti, co ti na to mám říct. " A znáš masáže Domeček, tam jsme včera byli, ale kámoška si tam nevydělala, a i když já jo, tak jsme šly sem, ale tady je to hrůza, to v Brně musíme po každém uklidit, jinak nás šéf hned peskuje....." Bla bla bla bla... "No my se asi už neuvidíme co?" Opět bez komentáře....

Shrnuto: BEZ VÝSTŘIKU A BEZ KOMENTÁŘE xxx28
5 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Prestigio88
Začátečník
Celkem hodnocení: 134x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 28
Registrován: 30 čer 2017 00:31

Příspěvek od Prestigio88 » 07 říj 2018 21:25

Sonja půvab Brno
24 let, 163 cm, 58 kg
https://www.sex.cz/893999
tel: 732 617 594
Fotky jí přidávají, specifikace podle mě moc nesedí (tipuji: 29 let, 65 kg).

Zkušenost stará pár týdnů. Objednání ok, byt a koupelna čisté. Má tam takové zajímavé zařízení asi na masáž, no přikurtovat bych se tam raději nenechal, aby se člověk dostal pryč xxx17 . Obličej podprůměrný, dost make-upu, výraznější voňavka, statnější než je na fotkách. Nejdříve jsem uvažoval o otočce, ale byla velmi milá.
Musím říct, že takový druh holky jsem vlastně ještě nepíchal, obvykle se specializuji na drobná telecí mláďata xxx54 No tenhle druh holek má něco do sebe, dobře píchaj i bez dokonalýho mláděcího těla (možná se bojej, že to může být naposledy...)
Sonja je empatická dívka, vydatně jsem jí hobloval dobrou hodinu. Tulila se, měnila polohy, objímala mě při šukání, bavilo mě to sní. Několikrát vyměnila gumu, vždy aktivně bez řečí rozkouřila. Po akci (trochu přes hodinu) řekla, zajímal ses o masáže, musím tě namasírovat, jinak tě nepustím. Jak řekla, tak udělala.

Soňa není modelka, ale vynahrazuje to svou milostí a ochotou, doporučuji navštívit. Osobně nevylučuji opáčko pokud se v dané oblasti nevyskytne nové řezivo. XXX36
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Prestigio88
Začátečník
Celkem hodnocení: 134x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 28
Registrován: 30 čer 2017 00:31

Příspěvek od Prestigio88 » 12 říj 2018 23:33

Nely
Brno, tel: 736 199 612
https://www.amateri.com/cs/lide/1386486/nely

Byl jsem za ní asi před rokem, je to tady kapku polomrtvé tak se postnu xx25
Holka do telefonu milá, evidentně už v šuk-businnesu nějaký pátek dělá.
Postava pěkná, prsa silikony - osobně moc nemusím jizvy, ale docela mě bavily. Měla tendenci si klikat (asi další kunšafty) na mobilu, požádal jsem jí ať si to vypne a může se mi věnovat. Po cca. 10 min. šukání evidentní snaha, abych se rychle udělal. Když se jí nezadařilo, tak přestala hrát a jenom ležela, připadal jsem si na chvíli jak píchat nafukovačku. Po dalších cca. 10 minutách říká "jestli máš doma nějakou holku, tak ta je asi dost odřená co?" Nevím, co si myslela, že budeme hodinu spolu dělat, jestli luštit křížovky či si povíat o politické situaci, ale holka celkově nic moc.
Osobně nedoporučuji, příp. vzít jako nouzovku na rychlovku v nejvyšší nouzi.

Tapky (jestli v Brně nějaký jsou): XXT01
1 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Jeremy007
Začátečník
Celkem hodnocení: 1x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 kvě 2017 08:44

Příspěvek od Jeremy007 » 19 lis 2018 13:44

Já tam byl před měsícem za Vanessou a dobrý.. maličká, až drobounká, nějaký cikánský geny tam budou. Ale fajn to bylo..
https://www.sex.cz/426526
1 Obrázek

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 16 pro 2018 00:03

Prestigio88 píše:
04 říj 2018 23:47
Vanesa, Mystery Brno
19 let, 160 cm, 47 kg, specifikace odpovídá.
https://www.sex.cz/426526?Order=Age&Kra ... Ppg=48&S=3
2-medium.jpg
DSCF0428.jpg
Byl jsem, ověřil jsem. xxx51 Asi jsem přišel v lepší náladě i čase, ale za mne dobrej šuk i atmosféra. xxx63 Na privát jsem dorazil celkem pozdě, defakto už tam byla pouze Vanesa a ještě Marcela. Bral jsem domluvenou (domluva byla naprosto ok) Vanesu na hoďku za 1500. Tělo má pěkný. xxx63 Já si s ní na začátku chvilku popovídal a trochu ji přikouřil k motivaci, pověnoval se jí a mrdanice nakonec cca 30min. i s lízačkou a cca 5 polohami s vysypem do gumy v poloze BackON. Je ale pravda, že jsem ten večír nebyl vůbec náročnej a defakto jsem potřeboval pouze podržet, což holka splnila bez vyjimky. Ke kecům při šuku jsem se nějak nedostal, nebo spíše nevadily a pokud jsme něco kecali tak to bylo k věci (jóo to je dobrý... můžeš klidně víc... a pod. )
Za mne bych klidně i doporučil. XXX36

G.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 16 pro 2018 00:26

Privátek Brno 4 https://www.bezpasaka.cz/private-brno-4
Nikol - 176/65/3
Fotky jsem si bohužel neuložil a profil ted z netu zmizl... tak doplním možná časem až se zase objeví....

Privát v Štefánikově ulici, u vrat vyzvedává bordelmamá, do druhýho patra se celkem zadýchá ... ale velmi příjemný pokec xxx63 , uvaří mi čaj a proberem i dívky. xxx63 xxx63 Objednanej jsem k Nikol, ale proberem i Barunku... Nikol přichází oblečená v černých riflích a triku a vypadá dosti statně, ale takhle oblečená nic strašnýho. Jen prostě větší a mohutnější. xxx04 Obličej má takový no zajímavý. Odveden na pokoj a pri domluve pro mne žádná chemie, proto hlásím dopředu, že si vezmu sucháče a jestli aspoň dělá to Áčko. Říká, že dělá, ale že prej uvidí podle velikosti. xx25 Domluveno, mizím do celkem prostorné koupelny s vanou. K akci, holce trochu smrdělo z pusy, po rozbalení podvozek výrazně větší a celkově s ní bylo takový těžký manipulovat. Jak je vysoká (možná bych i přidal k těm 176cm...) a statná, tak s ní cvičit prostě nejde... Anál mi nakonec nedovolila a když viděla, že jsem nasranej tak mi jej aspon dohulila bez. Střik ale ven a okamžitě si běžela umejt i ruku od semene... Celkové hodnocení za mne podprůměr, zjevně jsme si nesedli a každej měl jinej cíl.
G.
3 Obrázek
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

ichi
Začátečník
Celkem hodnocení: 119x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 47
Registrován: 11 dub 2018 07:55

Příspěvek od ichi » 16 kvě 2019 14:23

Romana, https://www.sex.cz/439775?Kraj=jihomora ... 99627&S=76, tel. 737 943 686
img0001.jpg
V Brně jsou holky převážně v kategorii "průměr" nebo "průser". Malá vlastní zkušenost plus informace z webu sexprivat4you, na kterém se ale místo recenzí hlavně vedou slaboduché polemiky skupinky místních norníků - budiž jim to přáno, když je to baví....
Romanu bych zařadil do lepšího průměru - subjektivně velmi hezká, štíhlé postavě dominují přírodní 4-ky, dosud minimálně zatížené gravitací, věk odhadem něco nad 30. Dost norníků ji hodnotilo tak , že je chladná až nepříjemná a že se jí moc do díla nechce. Já tedy tuto zkušenost nemám, nepříjemná rozhodně není, v akci sice nehýřila větší aktivitou, k dílu se měla tak nějak normálně, žádné hloupé řeči, zákazy,...Větší aktivita by jí určitě slušela, ale to by se asi na ní stály fronty. Sama mi pak řekla, že pokud je nepříjemná, tak je to reakce na zákazníka.
Souhrn:
Barva vlasů: Černé
Věk: 29 let
Výška: 163 cm
Váha: 48 kg
Prsa číslo: 4

Vzhled: 8/10 (žádné tetování, piersing ani cigaretový šmak)
Akce: 6/10
Logistika: 10/10 (na agamě inzeruje přesné časy, kdy bude, klidná lokalita, soukromý byt, pěkný čistý pokoj s klimatizací, čisté prostěradlo, koupelna OK)
1000 Kč/půl hodiny, žádné nadstandard služby asi nedělá (nic jsem nechtěl/nic nebylo nabídnuto)
slabší XXT03
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) ichi dne 16 kvě 2019 15:10, celkem upraveno 5 x.

ichi
Začátečník
Celkem hodnocení: 119x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 47
Registrován: 11 dub 2018 07:55

Příspěvek od ichi » 16 kvě 2019 14:43

Mirka, https://www.sex.cz/254368?Kraj=jihomora ... 299627&S=2, tel. 792 709 194
i01.jpg
Na Brno jedno z největších překvapení. Velice hezká Slovenka z Vysokých Tater, postava tak akorát, škoda, že tomu původu odpovídal i hrudník, nebyly tam žádné osmitisícovky, ale jen Gerlachovský a Lomnický štít - menší dvojky, které bych ve škole oznámkoval 2 za provedení. Jinak k akci nemám nic, co bych vytknul. Ukázkový milenkovský přístup, aktivní, vstřícná, oční kontakt, sleduje, co se líbí a reaguje na to, sama si to chce užít. |K tomu ta sexy slovenština...Doporučení určitě, ale spíše pro konzervativnější typy, na drsnější akci a specialitky nejspíše nebude (ze začátku mile upozorní, že pstíky dovnitř nee), ale kdo ví...
Souhrn:
Barva vlasů: Hnědé (ve skutečnosti černé)
Věk: 30 let
Výška: 166 cm
Váha: 58 kg
Prsa číslo: 2
Vzhled: 9/10 (žádné tetování, piersing ani cigaretový šmak)
Akce: 9,5/10
Logistika: 9/10 (klidná lokalita, dobré parkování, soukromý byt, pěkný čistý pokoj, nové prostěradlo, koupelna OK, nemusela by nechávat na očích krabici s baterií kondomů)
1000 Kč/půl hodiny, žádné nadstandard služby asi nedělá (nic jsem nechtěl/nic nebylo nabídnuto)
jednoznačný XXT03
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

cassos
Přidavač
Celkem hodnocení: 274x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2017 01:31

Příspěvek od cassos » 08 čer 2019 03:15

Znojmo Privát Nela

https://www.sex.cz/887790?Kraj=jihomora ... 412389&S=1

tel.: 739 714 173

Cena: 1500 Kč/hod

Pohyboval jsem se v lokalitě JM kraje mimo Brno a tak jsem brouzdal po netu, jestli na něco nenarazím. Obvolal jsem pár čísel bez úspěchu, včetně Nely. S latencí 24 hod mi přišla SMS, jestli se nehci stavit. Tak že jo a do Znojma. Nikdy jsem tam nebyl. Fotky dělali dojem fejku, recenze nikde žádné. Tak jízda s navigací někam poblíž centra. Hlas po telefonu mě rovněž nijak nepovzbudil. Jel jsem, připraven s větší pravděpodobností na otočku. Čekal jsem nějakou vyfetlou, ev, strarou, ev tlustou cignu.
Dorazil jsem na místo určení, barák normální, žádný barák hrůzy. Ale navigace po telefonu, ať zazvoním na zvonek a jdu do sklepa taky nevěštila nic dobrého.
Ale barák čistý. Otevřela mi holka, no a to jsem teda tu otočku zvažoval hodně silně, protože takovou kočku jsem poslední roky na privátech opravdu nepotkal. Ještě jsem se ujistil, že je to ona. Super vyšší kost, postava, nohy, obličej, dlouhé vlasy, zadek - všechno až neuvěřitelné. Tak jsem si říkal, že třeba když ze sebe shodí to prádlo, něco se na ní povolí a tak super to už nebude, ale bylo to nade vše očekávání.
šuk - žádná divočina, nedělá nic bez, ale lízačka, prstovačka, ochmatávačka, všechno šlo. Kouř s gumou celkem OK. Bohužel jsem si sexu moc neužil, protože s tou postavou jsem měl od počátku střik na krajíčku, tak nepomohlo mi vůbec nic a po klasickém, velmi krátkém trojboji jsem asi po 3 přírazech zezadu plnil pláštěnku. I jsem zkoušel zavírat oči, ať nevidím tu perfektní prdel. XXX36 Ale nic nepomohlo.
Potom velmi příjemný pokec. Samozřejmě hlavní klientelou jsou rakouští zemědelci za hranicemi a asi když má volno, tak vezme i nějakého chudáka od nás.
Opakovat by se dala určitě, ale jebat se za ní do Znojma je fakt trochu z ruky.
V Praze by byla špička špiček vzhledem i přístupem. Škoda, anebo taky dobře, protože bych se mohl stát jejím zcela nekritickým topičem a bylo by po prdeli. Peníze bych měl doslova v piči.
Jo a fotky jsou really real. XXX36
9 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Samcho
Začátečník
Celkem hodnocení: 17x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 zář 2017 15:18
Bydliště: Trvalé

Příspěvek od Samcho » 17 črc 2019 07:15

38A19996-5CB2-4A35-A2BA-AACDBC6139C1.jpeg
Situace:
Prujezd kolem Brna odpoledne takze moc času není. Cíl je jasný příjemně vysypat a pak zase dal...

Barča Brno
Ulice Kovařká

Kontakt:
https://www.sex.cz/barca
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat-barca-brno-725
Těl.: 735 871 474

Objednání, lokace:
Na slečnu jsem narazil náhodou na mapě naprivat.cz, když jsem prověřovali polohu jiného privatu. Zaujalo, zkouším objednat cca. hodinu predem, dovoláno, objednáno vše v pohodě. Komunikačně to zní taky ok, začínám se těšit. Sice o půl hodiny později než jsem chtěl, tak holt je ta zácpa na D1 ještě horší než jsem čekal 😉.
Na místě - ulice Kovářská, momentálně pro neznalé opravdu blbém, z Plotní je vjezd rozkopaný, zaslepený, z druhé strany se Dymych taky rekonstruuje, ale staveniště je průjezdné. Parkování pak naštěstí ok. Ulice téměř prázdná. Volám na čas. Nic. Volám za 5 min. nic. Do prdele .. Ještě chvíli nasraně sedím v autě a pomalu to začínám odepiskavat. Pak volá, nějaké jiné číslo a Barča, že promiň a jestli ještě čekám. Takže čekám a že už jde pro mne dolu.
No trvalo to ještě nějakou chvilku než se objevila dole. Mezi tím nějaký místní vchází do domu a pak v okamžiku kdy si mě Barča vede nahoru, zase odchází 🙄.

Vizual a TTD:
První dojem z Barči celkem ok. Je to mladé 19 bych věřil, ale tezko rict, v těchto vodách nejsem příliš kovaný, je opravdu drobná, téměř lolitkovský dojem. Snědší pleť, upravená, vlasy lehce do afro stylu, lehce voní 👍. Asi je tam nějaká Indie v genech, v bliceji neni prvoplanová modelka, ale vzhledem k upravenosti a příjemnému vystupování to celé působí spis jako exotické +. Černý krátký župánek vnadí na hezké nožky. No tomu místnímu starousedlikovi, co odchází můžou oči vypadnout 😳. Já jsem spokojený, takže po schodech nahoru. Nějaká drobná konverzace cestou vzhůru, celkem ok. Moje pochvala zevnějšku přijata pozitivně. Mé nasrání se zdržením pomalu opadává, začínám se těšit. Později na zimře: Je opravdu drobná, což je super. Nádherný mini zadeček, úzké boky 👌. Hebká pleť, sem tam kérka, ale neruší. Prsa tak 1,5, k drobné postavě, ale tak akorát sedí. Realitě podle mne nejvíce odpovídá přiložena fotka, kterou mám z fora sexprivat4you.cz, kde se mi ji podařilo ztotožnit a kde paralelně svou recenzi umisťuji. Fotky z inzerátu jsou asi pravé, ale aranže mi tolik nesedí.


Privat:
Nahore (4.patro) jsem odveden na cimru ta ok - neurazí. Dohoda na akci 1/2 hod základ, 1000,-, jestli se nepletu. Nabídnuta voda, to je vítáno, venku opravdu hic, na zimře mala přenosná klima, aspoň něco.
Pak sprcha koupelna ručník bez výhrad. Snad jen do koupelny průchod přes kuchyň, tam leží nějaká mrtvola pravděpobně ženskeho pohlaví. No naštěstí se pohnula. Nějaká kolegyně asi dospavá včerejší noční/ranní. Po akci znovu sprcha, to už jsou v kuchyni 2, obě naštěstí živé. Na diskretnost si tu moc nehrají.
Jinak při dnešní kontrole dat pro recenzi už je jich tam na Kovařské zase víc, tak asi se rodí nová adresa.


Akce:
Zpátky na pokoj, krátce mizí i Barča. Po návratu, rozbalení, krátká hmatova rekognoskace ve stoje.
Akce v pohodě, vyhoví, usměvavá, příjemná. Kouř S ok, prsty dovnitř ne, dotýkat hladit ano, levé ňadro lechtivé, tak opatrně 😜. Mohu potvrdit nějaké komentáře, kolem velikosti, tady může být asi někdy asi i zádrhel pro ty rozměrnější, nicméně v mém případě nebyl s ničím problém ☺️. Aktivně se i nabízí. Vystřídán klasicky trojboj, nejlépe hodnodnotim ze zadu. Ten její zadecek si držet a nakládat jí 😅... Vysypano 2x, po druhem čísle od ni téměř kompliment o tom Jak jsem si ji přidržel 💪.
Účel splněn, dobre naladěn znovu sprcha a alou domů.,,

Opacko možné, ale nepravděpodobné. Prostě pohoda akce, ale žádná velká chemie, spíš ochota vyhovět než GFE.
Kdybych měl hodnotit pro ťapináře tak ale pořád 🙂.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Samcho
Začátečník
Celkem hodnocení: 17x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 zář 2017 15:18
Bydliště: Trvalé

Příspěvek od Samcho » 18 črc 2019 22:08

Jo, a ještě bych doplnil, tady je k ni celé vlákno. A pozor ne vždy jsou ohlasy tak pozitivní jako ten můj.
https://sexprivat4you.cz/forum/viewtopi ... 6fa3b7193f

Uživatelský avatar
Básník_David
Světák velrybář
Celkem hodnocení: 1080x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 292
Registrován: 12 dub 2017 02:44
Bydliště: Brno

Příspěvek od Básník_David » 20 črc 2019 16:57

Úvod do Brněnských vod.
(Taková ta omáčka okolo pro ty, kdo se o situaci v Brně v mém podání zajímají.)

Pokud bych měl brněnské priváty nějak stručně shrnout, tak je to "bída a utrpení." Pražáci si stěžují na svá pražská loviště ale když pak přijedou do brna, tak je to skoro to samé, jako když pračlověk dojde na poušť. Samá "fata morgána", mrtvá čísla (možná i mrtvé holky), samé honírny a rádoby léčitelky a to, co se nabízí na mrdání je vesměs přezralé, přešukané, přeperníkované a kdoví co dalšího. xxx60

Ceny v Brně:
Figurují tu téměř výhradně pražské ceny - 1000/1500 + 500 každá příplatková chujovina. Leckde už je i tendence zvyšovat cenu dál - třeba na 1000/2000. Je tady pár klubů, co mají ceny okolo 2000-2500 za hodinu - tam vůbec nechodit, je to akorát nádražní kumbál plný odložených starých věcí.
Lowcost se tu skoro nedá najít a když už, tak to té ceně odpovídá. Na amatérech se pár žen dá najít, popřípadě i ukecat, ale žádná vůně to prostě není a je s tím strašné sraní.
Cenám v Brně ani nepomáhá inzerce a velká průbojnost masážních salónů, s naprosto nesmyslnými cenami.

Tipy a praktické informace:
Jelikož recenzí je z tohoto kraje pomálu, je to dost těžké a většinou jdete do neznáma. Doporučuji stránku sexprivat4you.cz která se brněnským privátům věnuje - i když už není skoro aktivní a každé číslo prověřit tam, vyfiltrujete si tak ty nejprovařenější ťapky co už slouží x let.
Dále je celkem aktivní vlákno na masher.cz, doporučuji zajít a načíst si trošku dějiny zdější privátové scény - exky z jakubáků, privát Mia aj. a zjistit si něco o osazenstvu, šťáře a zdejší popkultuře. Na spoustu věcí vám bude schopný odpovědět uživatel vulcan který má letitý přehled ve zdejších vodách.
Připravte se na to, že "Brno není Praha." xx25
A že šalina není metro. xxx11 (Ta zdejší doprava tu opravdu není ideální a dojezdový čas je zde delší, než v Praze, doporučuji volat s předstihem a trošku si projít mapy.cz. xxx02 )

Jako svou přechodnou telefonní základnu jsem zvolil ústřední hřbitov a orientační bod hlavní nádraží.
P.S. Recenze a postřehy budu vkládat sem, do tohoto vlákna, stručné info budu pravděpodobně postovat i na masher. xx25
Ano, jsem zpět! xxx86
2 Obrázek
"Jsem psychicky narušený výplod dnešní digitální přesexualizované doby."
Povahou hipík, osobností introvert, temperamentem melancholik a podle IQ nadprůměr.

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 20 črc 2019 17:17

Vítej z5 bráchu ... Pěkný shrnutí ale jedno bych napsal, že se to tam oproti Praze za posledního půl roku urodilo... Samozřejmě nelze srovnávat, ale ještě loni na podzim to byla zkrutná bída, teď se dá občas něco najít...
Nejsem v Brně často, ale dejme tomu jednou do měsíce tamní vody kurvich rybníků provetram....
Tak good luck
G.
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
Básník_David
Světák velrybář
Celkem hodnocení: 1080x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 292
Registrován: 12 dub 2017 02:44
Bydliště: Brno

Příspěvek od Básník_David » 20 črc 2019 17:47

Hrošice Denisa
www.sex.cz/471088
Telefon: 737 503 966
Lokalita: Bohunice - přesněji řečeno Ústřední hřbitov (A ne, není tam pochovaná, ještě ne.)

První návštěva, lenost a nezvládnutá otočka! xxx28

Začneme z kopce a hned zostra. Návštěva asi začátkem jara tohoto roku. Zvítězila u mě lenost, bo když jsem stál u hřbitova, tak ona byla nejblíže a já byl líný někam dál chodit. xx16
Byl jsem ještě nepřipraven na zdejší poměry, recenze na ní byla staršího data cca 10 let a z toho, co psalo jsem pochytil, že kozy prej ujdou, vanu má zánovní a přístup průměrnej.
Fotky indikovaly podezření, ale že to bude takovej průser, jsem nezažil.

Takže, volám si v klidu mezi nebožtíkama, domluva věcná, rychlá ale taková odměřená. Jsu ale kovanej lowcostama z Prahe, tak se přece nemám čeho bát. xxx65
Chvilku čekačka před tím hřbitovem, pak deset minut pěškobusem a jsem na místě. Vpuštěn, výtah a tma! "Hu, kdo zhasnul?"
Zjišťuji až po zaklapnutí dveří, že místní dáma je tak tlustá, že zastíní celý okno!
Jsem zatlačen do pokoje a obrán asi o 7 nebo 8 stovek za půl hodiny, to byl jediný můj vzdor proti této polykačce živých selat.
Pak koupelna. "Prý vana zánovní." To velkej kec, má tam sprcháč a vanu tam nepřipomíná nic, spíš mi při pohledu na ní vytanul v mysli obrázek kvalitního nahuštěného kola od traktoru. Toho zadního!

Akce byla krátká. Asi deset minut minut zkoušela orál s gumou, zatímco jsem se jí schovával pod pravou kozou a když zavelela, ať jdu na ní a roztáhla se na posteli, kvapně jsem se prodral ze závalu, vykoktal něco o tom, že mám přítelkyni a jsem impotent, otylá jezinka mě propustila ze svého doupěte.

Asi takhle - nebrat ani smykem. Věk 42 - o pár let víc, vzhled tlusté uklízečky z hlaváku, která prostě už na tenhle byznys nemá figuru. A kdo ví, jestli vůbec kdy měla.
Chováním sice nebyla zlá ale ty desítky let a tísíce kokotů ( a tísíce koblih co spořádala) se na ní podepsalo fakt hodně.
Takže ne, ne, ne.
XXT01

P.S. Přikládám fotky, ta první je ze sex.cz, ta druhá je realita, podařilo se mi ji blejsknout. xxx11
denisa 1.png
hrosice-glorie-1563--mm1024x768.jpg
2 Obrázek 3 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Jsem psychicky narušený výplod dnešní digitální přesexualizované doby."
Povahou hipík, osobností introvert, temperamentem melancholik a podle IQ nadprůměr.

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 24 črc 2019 19:10

cce před měsícem jsem se cestou do Krna pokusil o zásun:

Našel jsem si pár tipů v inzerci, růný čísla, různě se tvářící priváty. Na druhém konci se vždycky ozvalo "Haló tady privát Soho" nebo "Mystery už skončil" nebo nic. Ok, takže Soho. Po vyjmenování holek k dispozici žádná neodpovídala inzerátům (Kromě Vanessy - viz dále), prej přijeď a vybereš si. Řadovka v klidný čtvrti, bordel je celej dům. Srážka s vyjukaným norníkem ve dveřích. Ze zahrady se vykutálela Hrošice, ze schodů slezla Kobyla a ve dveřích stála Vanesa v ručníku, vyprovázela toho chudáka opocenýho kravaťáka. Jediná šukatelná byla Vanesa, tušil jsem co to je zač (viewtopic.php?f=16&t=50&p=17582&hilit=vanesa#p17582), ale šli jsme nahoru a tam s úsměvem spustila "můžujenom půlhodinku, lízáníjeunászapříplatek500 a jáhovůbecnedělám".

Šel jsem do prdele, ovšem můžu potvrdit, že je to super kost. Škoda.

Ještě jsem zkusil volat exkyzjakubaku, což je zajímavý koncept, kdy více "nezávislých" kurev sdílí jeden bordel, ale taky to podle toho vypadá. Telefonistka mi nebyla schopná na nic odpovědět, nevěděla nic o časech, rezervacích a dostupnosti ostatních holek a koukala z toho jen další mrzutost.
https://www.exkyzjakubaku.cz/divky

Cesta do Prahy byla trudná, můj dojem z Brna tedy xxx57
6 Obrázek
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

Uživatelský avatar
Básník_David
Světák velrybář
Celkem hodnocení: 1080x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 292
Registrován: 12 dub 2017 02:44
Bydliště: Brno

Příspěvek od Básník_David » 28 črc 2019 17:28

MILF Katty
www.sex.cz/321540
Telefon:732 376 120
Lokalita: Starý lískovec, lice myslím U hříště, mezi zastávkami Dunajská a Osová
Na bytě je se slečnou Nikol www.sex.cz/nicolbrno

Bylo to fajn xxx63

Návštěva stará asi měsíc a půl.
Objednání v poho, po telefonu milá, ze hřbitova jsem akorát sedl na zastávku krematorium a k ní jsem to měl pár minut.
Ceny 1000/2000!!!! xxx28
Takže dopředu jsem věděl, že tam jedu jen na půl hodinu.

Prostředí: Domácké, malý zrekonstruovaný byt. Pravděpodobně v tom i bydlí, Katty má myslím ještě jeden byt nahoře, protože tento měl jenom 1 pokoj, kuchyň a sprchu, myslím.
Trošku mě překvapilo, že tam byly obě dvě. Byly milé, bezprostřední, pokecal jsem, zaplatil, Katty si mě odvedla do sprchy a umyla. xxx14

Vzhled Katty: věk 35 by být mohlo, obličej menší, trošku vyžilejší - předtím byla v klubu, což bych i tipoval, dost líčení, menší postava, štíhlá, nicméně nepevná, hlavně bříško je tragédie - sama o tom ví. Prsa celkem pěkný - menší trojky? Prdel taky dobrá.
Vzhled Nicol: Fotky 100% pravé a odpovídají, vidíte i její obličej a tetování. V reálu je taková statnější v bocích, ale jinak celkem pěkná, trošku od rány - myšleno že je zkušená a tuto práci už nějaký čas dělá.

Akce s Katty
Milá, mazlení, otlapkávání…
Chtěl jsem 69 - má za příplatek!!!! xxx28 Cenová politika je strašná. Myslím, že za OB + 69/lízání chtěla litr? (Mezi námi, ona za takové peníze vzhledově prostě nestojí, ten litr za půl hodiny je ale super v poměru cena/výkon.)
Nenechal jsem se rozladit, akci si užil, polohy vybírala tak aby zakryla nedostatky a vyzdvihla přednosti - obrácený koníček aj. Celkově i postkoituální péče byla na jedničku.
Pak zase s ní do sprchy a tradá pryč.

Hodnocení: Za Litr na půl hodinu je to super. XXT03
Někdy i zopakuji, či půjdu za tou druhou - Nikol.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Jsem psychicky narušený výplod dnešní digitální přesexualizované doby."
Povahou hipík, osobností introvert, temperamentem melancholik a podle IQ nadprůměr.

PeckyBomby1
Začátečník
Celkem hodnocení: 18x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 črc 2018 01:44

Příspěvek od PeckyBomby1 » 02 srp 2019 00:11

Privat SOHO
Svlečna Dominika - https://www.sex.cz/503347
Lokalita: Brno - Královo Pole
Tel - 797 812 560
Ceník - Klasický přijatelný, tedy 1000 půlhodinka a 1500 hodinka + 500Kč za různé extras
Ťapinometrie
Barva vlasů: Blond
Věk: 23 let
Výška: 170 cm
Váha: 47 kg
Prsa číslo: 2



Služebka do č*rákova, takže trošku průzkum bojem, jelikož jsem si žádné "projeté" ťapky zdejším osazenstvem nevybral.

Objednávka standardně po telefonu, kde pouze hlásím příchod s tím, že si vyberu až na místě. Operátorka v pohodě, pouze žádá o potvrzení hodinku předem. Jakmile se tedy blížím k místu pichu, dávám echo, že jsem na místě. Nejprve jsem tedy volal asi 5x a nic a už jsem se pomalu vracel k autu a říkám si, že budu můj hukot poslouchat celou cestu po D1 až do Prahy. Nicméně situaci zachráníl bača, který vyběhl ze vchodu a přes ulici zavolal, jestli jdu k ním a jestli jsem volal... xx08 Trošku mne to vyděsilo, co to je za bizár a kam to ty vole zase jdu. No nic, hukot převládal, tak jsem se nechal dovést do jámy lvové. Ihned v předsíni mi bylo představeno 5 svlečen - opravdu hezké holky, na webu jsem je ovšem zpětně nedohledal. Nicméně po prvním pohledu na Dominiku jsem zůstal stát jako opařený xxx23 Opravdu TOPka, kterou bych na místě požádal o ruku xx16 Beru tedy hodinku a tajně doufám, že to nebude průser, protože se mi fakt líbila.

K samotnému privátu - velké překvapení, jelikož se jedná o moderně zařízený řadový dům v ulici Vodova. Parkování v pohodě, auto se dá pohodit téměř kamkoliv na ulici. Žádné zóny, omezení apod.

K samotnému aktu - začínáme tedy nabídkou služeb, nabízí OB, OBDK, apod.Nicméně ihned zákaz na Áčko, což je velká škoda. Beru tedy hodinku + OB za 500Kč a jsem odeslán do sprchy. V moment, kdy otevřu "koupelnu" tak si připadám, jak někde v prezidentském apartmá Hiltonu. Opravdu luxusní velká vana, stylově zařízené a velký sprchový kout. Opláchnu nástroj a vydávám se zpátky na pokoj plný odhodlání, že tohle prostě musí dopadnout dobře xx10

Dominika sedí na posteli s úsměvem a takovým svůdným pohledem si vyloženě říká o nabodení a ptá se, co bych tedy rád na úvod. Většinou nemám rád tyhle privátové předehry a ancábl. Přeci jen si chodím většinou sprostě "zamrdat". Nicméně nechávám režii na ní. Už při sundání ručníku se ovšem dějí věci. Kladélko ihned v pozoru, což jí vyloženě pobavilo a rozhodla se mě zničit a uvést do totální eufórie. Nejdříve si mne tedy vede k sobě do postele, začíná fakt pomalu. Hladí každý záhyb, zkoumá jazykem kolem a najednou koukám a ona mě normálně začne líbat... říkám si OK, to asi bude standard, tak ji v tom nechávám, ale zároveň mám obavy z pokusu o nějaký ojeb. No nic, prádélko letí dolů a začínám zkoumat taky. Má fakt krásné tělo, luxusní prsa a sama vlhne. Připadal jsem si v ten moment, jak s nějakou lepší kamarádkou u ní doma. Začíná kouřová, což je sice průměr, žádná iniciativa a nebo superschopnost. Ale vzhledem k navozené atmosféře funguje. Pak pusou nasazuje pláštěnku a nasedá na koně. Představoval jsem si v ten moment ty nejhnusnější věci na světě, abych to trošku oddálil, ale asi po 5 minutách pouštím páru. Říkám si ty vole, co je tohle za masakr. No... aspoň si máme čas chvilku povídat. Nabídla masáž, kterou jsem přijal. Po chvíli staví na druhé kolo a jdeme na to. Vystřídali jsem snad celou kamasutru a finišuji do pláště podruhé. Pak si ještě chvilku povídáme, nabídne mi, jestli nechci vodu a posílá mě do sprchy. Obléknu se a vyrážím spokojený s úsměvem na tu ZASRANOU D1.

Před barákem zjišťuji, že jsem tam byl hodinu a půl? xxx50

Shrnutí - fotky, které má na webu jí vyloženě ubírají, luxusní zážitek a opáčko si v budoucnu určitě dám i kdybych tam měl jet jen kvůli tomu z Prahy, protože v Praze je v současné době ukrutná krize...

Některé detaily z důvodu prozrazení záměrně vynechávám... Ale klobouk dolů. Jak Brno nesnáším, tak tenhle zážitek mu tedy zvedl rating. xxx23
11626724.jpg
11628452.jpg
1 Obrázek 1 Obrázek 6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět

Zpět na „Jižní Morava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů