Recenze 2017

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
narcius
Začátečník
Celkem hodnocení: 42x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 54
Registrován: 14 dub 2017 14:35

Re: Recenze 2017

Příspěvek od narcius » 25 dub 2017 20:32

ko_cour píše:
25 dub 2017 15:55
Tohle vlastne neni tak uplne recenze, spis jen informace

Sharon, 24 let, cernoska, Sharon Black Privat https://www.sex.cz/691680?SNID=Sharon&Rnd=679972287&S=0 tel. 776 552 903 Praha - Modrany

Vypada sjizdne, po telefonu mi rekla ceny 1000/2000, adresu jsem nepobral, foneticky to znelo jako "Platsova"
Jen doplnim ko_courovu informaci.

Nadia, 773 943 545, 773943545, Praha - Modrany
ceny 1000/2000Kc, extras nenabidnute
ulice Platonova xxx02 foneticky jsem to taky nedal xxx53
https://www.sex.cz/482586?SFI=513&Rnd=1833330780&S=0

Predpokladam, ze tyto holky jsou na privatu spolu, protoze jsem v pozadi slysel mluvit jeste nekoho.
Kazdopadne obe vypadaji sjizdne, chtel jsem se zastavit, ale nakonec to nevyslo........
Bez názvu1.jpg
Bez názvu2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I do naughty nicely.....

hokejfan
Přidavač
Celkem hodnocení: 564x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12 dub 2017 18:35

Příspěvek od hokejfan » 25 dub 2017 20:43

Je na čase přispět i na nové fórum

Lilly, Sexy Cats
https://www.sex.cz/985899
723 219 211

Lilly měla již několik dobrých recenzí a tak jsem se šel přesvědčit, jestli i já si odnesu hezký zážitek. Jak je u sexy koček zvykem, bezproblémová domluva i vpuštění dovnitř. Po příchodu mě vítá Lilly a odvádí do pokoje napravo. Zde se domlouváme na hodinu bez příplatků za 1500. Po mé i její sprše přichází v tom černém oblečku, co má na fotce. Je opravdu malá, ale v posteli to ani nevnímáte. Někdo také psal, že by mohla zhubnout. Neříkám, že by nějaké kilo nemohla dát dolů, ale je to holka krev a mlíko, žádná tlusťoška. Fotky jsou její, ale pravda některé trochu zkreslují. Lilly se nicméně neustále hezky směje, a to je pro mě víc než nějaké kilo.

Samotná akce byla dobrá, u orálu ví, jak se nastavit, navíc kouřila i v poloze, kdy leží pode mnou a kouří , to jsem ještě nezkoušel, ale pěkné to bylo. xxx21 V sexu jsme dali jen 3 základní polohy, ale měnila je bez řečí, také řeči typu sem nesahej nezazněly. Ani pokec nebyl špatný, není hloupá a dá se s ní bavit i o jiných věcech než o počasí.

Rozhodně ji můžu doporučit, byť GFE to nebylo, spíš dobře odvedená profesionální práce v tom dobrém smyslu slova.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hokejfan
Přidavač
Celkem hodnocení: 564x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12 dub 2017 18:35

Příspěvek od hokejfan » 25 dub 2017 20:58

Simona, Privát Rajská zahrada
https://www.sex.cz/553534
606 168 661

Jednoznačně propadák. Při objednání je mi vyjmenováno mnoho holek, co prý jsou na místě. Jelikož rozpis stejně nemají a fotky mnohdy klamou, říkám, že si vyberu na místě. To už je ale najednou volná jen Simona, beru tedy jí. Na pokoji mi hlásí ceny 1000/1400. Zdálo se mi, že mívali ceny nižší, ale do telefonu jsem se neptal (chyba), tak jsem na ceny přistoupil (chyba).

Po příchodu ze sprchy si rovnou sundavá prádlo, navození erotické atmosféry nula. Hned mě upozornila, že lízat se nenechá (no to víš že jo, ještě dobře bych ti dělal), prsa má citlivá, no ještě že jsem jí svým nástrojem nešimral mezi nohama XXX36 Po střiku se docela rozpovídala, asi byla ráda, že už to má za sebou. Nicméně popovídat si chodím do hospody, na privatech to má být příjemný bonus, ne jediný světlý okamžik.

Při vypouštění z domu jsem se ještě s někým srazil ve dveřích. xx09 Takže důrazně nedoporučuju. xxx28
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

pancake
Začátečník
Celkem hodnocení: 0x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 dub 2017 22:16

Příspěvek od pancake » 26 dub 2017 23:56

Simona, privát Domeček
http://privatdomecek.cz/divky/49-ericka-4
+420 603 387 410 / PO-PÁ a NE 10:00 – 20:00

Simona mě zaujala hned jak se objevila, tak jsem naplánoval návštěvu. Objednání přes sms.
Zaparkoval jsem nedaleko a pěšky došel k domku, kde jsem byl hned vpuštěn. Dole v hale bylo dost nakouřeno, seděli tam u stolku v čoudu dva chlapíci, připadli mi jako navátí bačové. Barmanka mi nabídla občerstvení, ale hned přibíhá Simona a jde se nahoru. Vypadá sympaticky, zachovalá čtyřicítka, ale hned mě zpraží půlhodinkou. Chci dát otočku, ale prý „To dáme“. Říkám, že potřebuji víc času. Přemlouvá mě, a příště, že to mám nahlásit. Podléhám a jde se na věc.
Po sprše trochu otlapkávání, erekce, felace a nasedá na mě. Jenže já fakt potřebuji víc času a pohled na budík mě stresuje, takže NIC. Ale protože jsem si myslel, že by to mohlo být na hodinu dobrý a zvažuji opáčko, ptám se, jestli má ráda lízání. A tady se to zlomilo. Prý se nenechá, jen za příplatek pět set. Aha. Když se oblékám, podívám se na mobil a zjišťuji, že budík jde o deset minut napřed. Placeno 1 000Kč. Odcházím roztrpčen. Domeček asi už ne. Tož tak.
Simona.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) pancake dne 27 dub 2017 21:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 27 dub 2017 01:05

Melisa, Privát Domeček
Tohle byla moje premiéra na Bohdalci. Věk 23 let, vyzvedla mě u branky, děvče na šteklích, černé mini šaty, jak hosteska, přivítala mě lámanou češtinou s lehkým přízvukem, prý budeme si tykat, zdravím se s děvčaty a paní vedoucí dole v kuchyni. Mel si mě vede nahoru do žlutého pokoje doleva na konci chodby. Prý na jak dlouho, beru hodinu, po sprše ležím na betli, holka po příchodu odkládá ručník, na sobě hezké černé prádélko, sama rozepíná podprsenku, hezké nádherné skoro 3ky, zadeček paráda, prdelka kulatá, něco pro hanka36 , lehá si ke mně, vyprávěla by, lízat se nechá, prý nic takového nezažila, pěkně kecá, ale proto jsem nepřišel, chci mrdat, kouří , něžně u toho vzdychá, kňourá, vrní, hezky se to poslouchá, jízda na koni super zážitek, líbala se jak o život, cválá v sedě, chytám ty luxusní kozy, směje se, tvář jak andílek )) Obracím ji, naléhám na ni, pomalu a něžně ji začínám odmrdávat, rukou ji beru zezadu za krk, za vlasy, prsty do úst, myslím, že snese i hrubší zacházení. Jestli jste si všimli, skřípe u toho zuby blahem, jakoby přeskakovala čelist, už když cválala, nabodla se a bylo vidět, že ji to dělá dobře, hladil jsem ji zezadu rukou po šíji a cítím jak ta čelist v pantech přeskakuje, pro mě takový indikátor spokojenosti )) Na začátku peníze nechtěla, to byla ale školácká chyba, platil jsem 2,5t i s příplatky, líbání, OB, kdybych to věděl, ale beru to jako investici do budoucna ))
PS: Doporučit lze, jen si domluvte cenu předem, bohužel děvče nemá stále fotky, jaká škoda, přitom vypadá víc než dobře xxx86
    1350.jpg
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    „Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

    Uživatelský avatar
    ko_cour
    Mudrlant a výmyselník
    Celkem hodnocení: 23771x
    Recenze 2017: 78x
    Recenze 2018: 57x
    Recenze 2019: 53x
    Recenze 2020: 48x
    Recenze 2021: 26x
     
    Příspěvky: 8901
    Registrován: 05 dub 2017 12:24
    Bydliště: Kongeriket Norge

    Příspěvek od ko_cour » 27 dub 2017 07:34

    Panove dobre sem ty recky hrnete xxx22 Myslim, ze je uz jasny kde se objevujou ty nejlepsi zpravy o holkach z Prahy xxx17 xxx63

    Tez jednu rovnou pridam:

    Karolína, GoldClass privat
    Praha - Strasnice, 4 minuty pesky od metra Strasnicka
    tel. 774 118 422
    https://www.sex.cz/privatgoldclass
    /odkaz primo na ni aktualne nefunguje, holka se v inzerci objevuje a pak zase mizi.../

    Holka nova, sympaticka, upovidana, mila a prijemne sebevedoma. Prvni dojem byl uplne skvelej. Oblicej hezkej, telo pekny. Kozy velky, ale mekky. Zacina, je tuliva, spise mazliva, trochu strelena. Piercing v jazyku, vynikajici hulba, to fakt xxx16 Jediny co musim vytknout je to, ze se nenecha poradne vojet, v urcitejch momentech pustila ptaka sotva za zaluda. Vubec nechapu proc. Ale bylo to dost rusivy a zasadni, kvuli cemu opakovat nebudu. A taky kuliva cenam 1200/1600. Devce dela z extras jen libani, nic dalsiho. Byt relativne novej, cistej, vse v poradku. Konec hlaseni xxx22
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

    Uživatelský avatar
    Milan.Kundera
    Světák Kamikaze
    Celkem hodnocení: 425x
    Recenze 2017: 7x
    Recenze 2018: 0x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 1001
    Registrován: 06 dub 2017 14:34

    Příspěvek od Milan.Kundera » 27 dub 2017 10:04

    naprivat.cz

    Karolina, Privat Gold Class
    774 118 422
    Prague 10
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    modroočko
    Světák požitkář
    Celkem hodnocení: 3369x
    Recenze 2017: 21x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 23x
    Recenze 2020: 13x
    Recenze 2021: 50x
     
    Příspěvky: 1492
    Registrován: 06 dub 2017 17:13

    Příspěvek od modroočko » 27 dub 2017 13:04

    Nina, Prague Princess
    http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... =nina&S=12
    http://www.pragueprincess.cz/

    Inzerát: "60 minut + OB + líbání = 2000 Kč !!! - Nina – absolutní nováček v Praze, sympatické moravské neviňátko, krásná mladá sexyblondýnka s pevným tělíčkem a rajcovním zadečkem. Slečna to má mimochodem velice ráda do zadečku… � Šikovná pusinka, se kterou si můžeš dopřát jak oral bez, tak i hluboký orál a když se jí krásně uděláš do pusinky, tak ráda i polyká.."

    Za mě zajímavej hezkej obličej, plný rty, hezký bílý zuby, krásný oči a blond sexy vlasy. Má navíc takovej potutelnej smyslenej výraz v obličeji... říkala že nikde předtím nebyla, a že první privát, dojíždí odnekud od Prahy autobusem a tak končí dřív vždy na privátu...
    Po sprše společný jdeme na pokoj, ptám se jestli fakt dělá áčko a ona že v pohodě a moc ráda. (v poslední době jsem se ptal asi tří buchet a všechny mi říkali: tos měl nahlásit v telefonu, abych se připravila atd. Nina byla v pohodě na akci).. Líbám jí krk a tělo, bradavky na krásnejch dvojkách, tvrdý je měla, krásně tála pod rukama. Pak si ji otočím a lížu zadek jak kornout zmrzliny a šukám jí jazykem. Vrní u toho a přiráží mi, rozdělává jí to hodně a mě to taky bere. Jsem tvrdej a lížu a šukám ten zadek snad deset minut. Holka pode mnou už heká, tak jí otáčím, že přelízneme i kundičku. Leží a mokrou píču na mě vystrčenou a skelnýma očima sleduje jak jí jdu lízat a cucat poštěváka. Mám ji krásnou a pěkně vyvinutýho poštěváka. Po chvíli je tvl tvrdej, holka mokrá a udělala se v puse. Jde se kouřit. Kouří pěkně ale tak nějak bez nápadu a nasazení. jde docela hluboko ale ne úplně a člověk si ji musí podirigovat. Následně jdeme šukat a to jí zase hodně bere a v tý mokrý kundě jsem jak ryba.. samozřejmě žádnej gel, není vůbec třeba. Po chvíli jí říkám, že zkusíme áčko. ona že jo a sama se mi z boku nastaví ať jí vezmu zezadu tak trochu z boku si jí napíchnu. Po tom šukání jazykem tam zapluju jak nic, holka je evidentně trénovaná a já jí bodám hned docela hluboko, pak až na doraz, péro tvrdý jak diamantovej kandelábr, stříkám do ní. Následnej pokec o hovně, holka je uzavřená, odpovídá krátkejma větama stylem: proč tě to zajímá, co se vyptáváš. Poslední minuty bez uvolnění, prostě si odmrdala a má mě na salámu. Divná disproporce mezi akcí a chováním.. Celkově to bylo super jak jsem si užil jejího těla, ale vůbec se mi nepoddala jako bytost, jakoby tam jen položila tělo a nechal se uspokojovat, čemuž se otevřela, psychicky mě ale nepustila ani na zápraží... Tak jsem odcházel rozporuplnej, ale skvěle vysypáno a zážitek velkolepej. Pro hanka to je určitě kvůli tomu zadkui a jak si to dává...
    Kdo rád anál a chcete holku co kolem nedělá ofuky, tak Nina je extraliga... Za mě už asi nemá cenu opakovat, protože to by musel být prosgres v mentální oblasti, aby se mi poddala a užila si to se mnou i psychicky.. nejen fyzicky. Ale jinak tělo má krásný, pevný, smyslně teenkovský, nádherně voní, krásná kůže a hezkej obličej. Za hřích stojí...
    11469577.jpg
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    modroočko
    Světák požitkář
    Celkem hodnocení: 3369x
    Recenze 2017: 21x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 23x
    Recenze 2020: 13x
    Recenze 2021: 50x
     
    Příspěvky: 1492
    Registrován: 06 dub 2017 17:13

    Příspěvek od modroočko » 27 dub 2017 13:17

    Lana, Sex in Prague
    http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... t=lana&S=4
    https://www.sex.cz/345440

    Inzerát: Lana je překrásná drobná lolitka - 18 let! Na privátku je to pro ní dnes OPRAVDU premiéra. Ráda přivítá milé gantlemany v luxusním apartmánu kousek od Náměstí Míru. Má 160 cm, 53, kilo, překrásná prsa číslo 2 a opravdu roztomilý divčí obličej bez jediné chybičky! Nabídne Ti orálek i bez i do konce, líbání, 69, společnou spršku a více po domluvě se slečnou.

    Na tomhle privátu mě baví už ten pokoj Pěkně zařízenej budoar, křesílko, intimní osvětlení, zabydlený to je a všude čisto jak v dobrým hotelu.. Lana je moc pěkná - velký oči, takovej ten typ Kavkaz, orient (nebo sever Čech :-) Při příchodu se hned tulí, tušil jsem, že to bude dobrý. Pro mě fantastickej kulatej pevnej zadek, dvojky prsa citlivý na líbání - fajn tělo.
    Dal jsem hodinu a po sprše líbání a to fakt vášnivý s jazykama atd a dlouho, pak mazlení, lízání - tady trošku ambivalentní odezva - sice si nohy roztahovala a nastavovala se, ale pak říkala takový to: nebolí tě už jazyk, nevystřídáme se už? To svědčí o tom, že upřednostňuje spíš jiný věci, i když člověka nechá ať jí líže a snaží se... Kundičku má moc pěknou. Kouřová průměr, tak jsme to rychle přeskočili a šlo se šukat.. Tady Lana vynikající - nechá si naložit a fakt tvrdě, je vidět že tvrdej ostrej sex jí hodně bere. Tváře červený, přiráží, pevně objímá a líbá se zuřivě přitom. To bylo vynikající.
    Celkově fajn hodinka, pokec taky ok. Platil jsem 2,5k neboť v dobrém rozmaru a prostě jsem platil i líbání, čehož tady tedy nelituji... Doporučuju.

    11490414.jpg
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    narcius
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 42x
    Recenze 2017: 21x
    Recenze 2018: 3x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 54
    Registrován: 14 dub 2017 14:35

    Příspěvek od narcius » 27 dub 2017 14:06

    narcius píše:
    25 dub 2017 20:32
    ko_cour píše:
    25 dub 2017 15:55
    Tohle vlastne neni tak uplne recenze, spis jen informace

    Sharon, 24 let, cernoska, Sharon Black Privat https://www.sex.cz/691680?SNID=Sharon&Rnd=679972287&S=0 tel. 776 552 903 Praha - Modrany

    Vypada sjizdne, po telefonu mi rekla ceny 1000/2000, adresu jsem nepobral, foneticky to znelo jako "Platsova"
    Jen doplnim ko_courovu informaci.

    Nadia, 773 943 545, 773943545, Praha - Modrany
    ceny 1000/2000Kc, extras nenabidnute
    ulice Platonova xxx02 foneticky jsem to taky nedal xxx53
    https://www.sex.cz/482586?SFI=513&Rnd=1833330780&S=0

    Predpokladam, ze tyto holky jsou na privatu spolu, protoze jsem v pozadi slysel mluvit jeste nekoho.
    Kazdopadne obe vypadaji sjizdne, chtel jsem se zastavit, ale nakonec to nevyslo........

    Bez názvu1.jpg

    Bez názvu2.jpg
    Podařilo se navštívit Nadiu.

    Trošku zmatky s číslem domu, ale rychle vyřešeno. Parkování na pohodu.

    Fotky sedí, Nadia je podle mě hezká ve tváři. Na hlavě takový ten copankovy květák. Kozy moc hezké, zadek cernossky vystrceny, ale krásně tvrdý, hezké nohy. Podle toho co říkala tak dost sportuje což je poznat. Kolem kundicky strniste. Pleť černá, jemná a voňava. Už od začátku samý úsměv, objetí a tak podobně.

    Pokoj malý s matrací na zemi, koupelna malá, ručník mikro.

    Začali jsme mazleni ve stoje, umí se hezky nastavit takže erekce okamžitě. Oral bez nabídnutý až během akce takže předpokládám v ceně, já nebral. Koníček ve drepu, zezadu narazeni do toho pevného zadečku úplná paráda, misio nohy uplně do praku. Bušení se jí líbí, pořád úsměv a povzbuzovani. Líbání ani lizink jsem nezkoušel, během sexu si hrála sama se sebou a zahrála pěkný orgasmus.

    Placeno 1000 půl hodiny, během předehry mi nabídla hodinu za příplatek 500.

    Za mě určitě doporučení kdo chce vyzkoušet černé děvče.

    Btw: ve dveřích jsem viděl i Sharon (jsou tam dvě, obě z JAR), fotky taky sedí, po tváři se mi taky líbila, možná příště
    I do naughty nicely.....

    hokejfan
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 564x
    Recenze 2017: 22x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 9x
    Recenze 2020: 1x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 190
    Registrován: 12 dub 2017 18:35

    Příspěvek od hokejfan » 27 dub 2017 17:42

    Ivanka, Mazlivé studentky
    http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/79
    606 357 709

    Objednání bez problémů. Na místě domluva na hodinu za 1200, orál bez je u Mazlivek (tedy většiny slečen) v ceně. Fotky jsou pravé, jen jsem si z nich Ivanku představil poněkud drobnější. Tím nechci tvrdit, že je tlustá, ale prostě velká (ostatně podle infa má 175cm).

    Během akce se nechá lízat, prsty dovnitř ne. Také si nenechá šáhnout na vlasy, ale jinak žádné ne neuslyšíte, na koníčka je aktivní. Pokecat se s ní taky dá. Na návštěvě nebylo nic, co by bylo extra k zapamatování, a proto opáčko neuvažuju, ale doporučit rozhodně lze, za 1200 dostanete solidní službu.
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    ko_cour
    Mudrlant a výmyselník
    Celkem hodnocení: 23771x
    Recenze 2017: 78x
    Recenze 2018: 57x
    Recenze 2019: 53x
    Recenze 2020: 48x
    Recenze 2021: 26x
     
    Příspěvky: 8901
    Registrován: 05 dub 2017 12:24
    Bydliště: Kongeriket Norge

    Příspěvek od ko_cour » 28 dub 2017 14:40

    Anička, P-8, u metra Invalidovna
    http://tapky.info/?1115,anicka-mlada-an ... -774154632
    tel. 774 154 632

    Takhle si "dost prijemnou usmevavou brunetku" fakt nepredstavuju. Ten jeji tvrdej styl komunikace pri snaze o rezervaci jsem nepochopil. Musel bych byt masochista, aby me takovej pristup neodradil nebo aby me nedejboze dokonce nalakal k navsteve. Kdyz mi v podstate vynadala, ze nemam vubec zkouset ptat se na casy vzdalenejsi nez je pulhodina od chvile, kdy volam, tak to bylo vazne dost podivny. Snaha vysvetlit ji, ze potrebuju i na tu dopravu na misto vice nez pul hodiny, nejak nepadla na urodnou pudu. Mluvi se mnou dost otravene. Ve finale holka jeste zasmecuje, ze za tento jeji pristup muzeme my chlapi, protoze jsme nespolehlivi a ja to prej musim chapat. Prej ze muzu zavolat vzdy maximalne pul hodiny pred navstevou. Prej jestli tomu nerozumim? Rozumim, ale nevyhovuje mi to takhle. Zavesuju.... xxx28
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

    hokejfan
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 564x
    Recenze 2017: 22x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 9x
    Recenze 2020: 1x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 190
    Registrován: 12 dub 2017 18:35

    Příspěvek od hokejfan » 28 dub 2017 18:42

    Adriana
    https://www.annonce.cz/inzerat/zdravim- ... s2udv.html
    777 692 914

    Slečna odněkud z východu, česky se dá sorozumět, ale moc dobře ještě nemluví. Nová však je maximálně u nás, zkušenosti s poskytováním služeb už má. Věk 20 je uvěřitelný. Domluva po telefonu trochu obtížnější, ale nakonec zvládnuta. Slečna sídlí v ulici v Holešovičkách. Vyzvednout si mě byla dole u vchodu a odvedla si mě do bytu

    Domluva byla na hodinu za 1000, o příplatcích nepadlo slovo, neptal jsem se. Po vysprchování byla už na pokoji nahá, zalehla ke mně na postel a zůstala ležet, aktivita nula. Chvilku jsem se jí věnoval, aby se trochu uvolnila, ale nepomohlo to. Kundička mi úplně nevoněla, takže lízání jsem vynechal, prsty dovnitř jí ale nevadily. Po chvilce jsem tedy zavelel k nasazní gumy. To jí moc nešlo, musel jsem si pomoct sám. Následně si lehla na záda a zase čekala. Nejprve nepoužila gel, což ale vzhledem k jejímu "vzrušení" bylo tentokrát na škodu. Vnikal jsem do ní opravdu opatrně, přesto se jí ve tváři objevil útrpný výraz. Tu si však vzpoměla, že něco jako gel existuje a jala se ho aplikovat. Poté už to šlo daleko lépe. U sexu už byla aktivnější, pánví chodila dost naproti, ale jinak hlava zaražená u čela postele, asi abych k ní moc nemohl a nedejbože se k ní přiblížil. No a samozřejmě otočená na stranu. V tomto neerotickém duchu jsme pokračovali přes půl hodiny až do mého vyvrcholení (ne, nejsem nový Robert, ale prostě nedokážu jen tak ošukat holku, aniž bych měl alespoň minimální zpětnou vazbu, takže mi několikrát zvadnul). Po výstřiku vyletěla z postele a začala mě honit do sprchy. Bylo mi jasné, že hodina neuběhla ještě ani náhodou, ale na druhé číslo to rozhodně nebylo a povídat se s ní taky nedalo, tak jsem šel. Tady mě však čekalo velké překvapení.

    Zažili jste to někdy, kdy se před akcí sprchujete se slečnou, abyste navodili lepší atmosféru, vzájemně se umyli a tak? Já se před akcí myl sám, ale teď ke mně najednou slečna vletěla do sprchy a začala se tam mýt! Já byl z toho tak vedle, že mě nenapadlo jí nic říct. Rychle mě poté vypakovala z bytu, kde jsem se ovšem ve dveřích srazil s mým nástupcem (zdravím xxx51 ) a já po hodinové schůzce stál po 42 minutách opět před barákem.

    Rozhodně nedoporučuju! xxx28
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    Básník_David
    Světák velrybář
    Celkem hodnocení: 1080x
    Recenze 2017: 15x
    Recenze 2018: 9x
    Recenze 2019: 4x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 292
    Registrován: 12 dub 2017 02:44
    Bydliště: Brno

    Příspěvek od Básník_David » 29 dub 2017 15:23

    Simona privat domeček
    www.privatdomecek.cz
    603387410

    Nalakan recenzemi jsem se za ni vydal, poloha privatku je na ,,kopci'' okolo vilek, moc dobře jsem si tam nepripadal. Objednání v poho vyzvedla si mě ženská okolo 35+, kalhotovy kostým, jak nějaká úřednice - sedlo to ki ale. xx25
    Na pokoji trošku ojeb - j pul hodinka, OK, slečna milá (či spíše paní hot milf) xxx16
    Sprcha a celkově zařízení pokoje na do vysokém standardu.
    Na pokoji se ptala na příplatky lizani+ líbání - placeno po akci.
    Akce dobrá, Simona ma hezke štíhlé tělo, prsa pevné trojky cca ( možná silikon) dole rezaty proužek + pihy po celém tele moc se mi líbila.
    Lizing OK, její reakce možná az přehnané pak koníček a missio. Pokec OK slečna je inteligentní.
    Čekal jsem to trošku lepší..
    Co se týče sexu něm m co vytknout - aktivní a snaziva, mazeni či gf ani ne.
    Kdo rad starší ženy, udržované paničky na sukec tak doporučují.
    Opakovat nebudu a to i proto ze tento při ať me neuchvatil.

    Placeno 1000+500+500
    Konec hlášení

    ( Píšu na mobilu)
    "Jsem psychicky narušený výplod dnešní digitální přesexualizované doby."
    Povahou hipík, osobností introvert, temperamentem melancholik a podle IQ nadprůměr.

    Uživatelský avatar
    Básník_David
    Světák velrybář
    Celkem hodnocení: 1080x
    Recenze 2017: 15x
    Recenze 2018: 9x
    Recenze 2019: 4x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 292
    Registrován: 12 dub 2017 02:44
    Bydliště: Brno

    Příspěvek od Básník_David » 29 dub 2017 15:43

    Kačenka sex no 1
    Sexno1.cz

    Proslula razdvatrojka, ma první návštěva.
    Čekal jsem to horší, byl jsem tam s kolegou na výběr, přijela si výtahem pro nás Eliška, na pohled hezká holka, bohužel neměla čas.
    Na vyber 3 slečny, no fotky jim přidávají a to o dost, vybral jsem kacenku která vypadá ještě celkem dobře, partak dopadl hůř. xx16
    Domluva se slečnou OK. Hodina + líbání 1500+500 (o pul hodce nepadlo ani slovo i slecna říkala ze radši hodinu)
    Sprcha jedna takže cekacka, pokoj nic moc - průměr.
    Slečna - růžový pruh ve vlasech, stihla prsa pevne dvojky cca - bradavky ma prý citlive. Dole vyholena a celkem i úzká, zadek ma taky do pevný. Obličej sympatický - tak třou tuctovy. Ale to tělo ma fakt dobre. xx25
    Akce líbání OK ale Moc se jazykem nepredala, lizing ne, moc mi nevonela ( fakt je se při tom zarazil, slečna ale hned převzala iniciativitu)
    Akce OK, základní trojboj, v sexu snaziva a aktivní, mazlení jen lehké, pokec super normální 26+ holka. Byla pry taky v domečku - zná Simonu.
    Její kůže mi e přišla trošku snedsi než na fotkách.
    Akce lepší průměr, za zkoušku OK opakovat nebudu, nicméně privat jako takový je celkem uchazejici.

    Konec hlášení
    (Psáno z mobilu)
    "Jsem psychicky narušený výplod dnešní digitální přesexualizované doby."
    Povahou hipík, osobností introvert, temperamentem melancholik a podle IQ nadprůměr.

    Uživatelský avatar
    Milan.Kundera
    Světák Kamikaze
    Celkem hodnocení: 425x
    Recenze 2017: 7x
    Recenze 2018: 0x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 1001
    Registrován: 06 dub 2017 14:34

    Příspěvek od Milan.Kundera » 29 dub 2017 15:51

    Simona privat Domecek : recenze
    Kontakt
    603 387 410
    Simona Privat Domecek.png
    Kacenka Sex no1: recenze
    Kontakt
    +420 606 588 474
    +420 722 202 023
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    ko_cour
    Mudrlant a výmyselník
    Celkem hodnocení: 23771x
    Recenze 2017: 78x
    Recenze 2018: 57x
    Recenze 2019: 53x
    Recenze 2020: 48x
    Recenze 2021: 26x
     
    Příspěvky: 8901
    Registrován: 05 dub 2017 12:24
    Bydliště: Kongeriket Norge

    Příspěvek od ko_cour » 30 dub 2017 08:14

    Kira, SexInPrague
    https://www.sex.cz/784923?SNID=Kira&Rnd=1813292972&S=0
    tel. 607 745 008

    Jasná otočka. Za mě bohužel přesnej opak toho, co si představuju pod slovem "rajcovní". Nebylo co řešit, tady jsem si předání peněz za účelem sexování nedovedl představit xxx57
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

    Uživatelský avatar
    slif
    Mistr štukatér
    Celkem hodnocení: 2113x
    Recenze 2017: 7x
    Recenze 2018: 14x
    Recenze 2019: 4x
    Recenze 2020: 10x
    Recenze 2021: 6x
     
    Příspěvky: 891
    Registrován: 11 dub 2017 09:25

    Příspěvek od slif » 30 dub 2017 10:01

    Právě jsem se vrátil z … privátu Eden Milenky, kde mi společnost dělala slečna Anička http://www.edenmilenky.cz/anicka/ tel. 723 055 553 a 723 055 557

    Stačí letmé přečtení zdejších příspěvků, aby bylo zřejmé, že každý norník má jiné představy o ženské kráse a vyhledává nějaký typ společnic. Velká prsa, malá prsa, kulaté zadečky, malé zadečky, štíhlé nohy, blonďaté vlasy, velké pysky... Já ujíždím na holkách, které mají silná, pevná stehna. Když jsem natrefil na tyhle fotky, byla návštěva prakticky povinná.
    18136305_10208651545742806_858969632_n-6.jpg
    První dojem, když mi Anička otevřela, byl „taková nesmělá vesnická holka“. A taky se celou dobu tak chovala. Jinak je hezká, má pohledný, jemný obličej, tmavě blond vlasy a takovou postavu jako na fotce. Je taková statná, pevná … a ty stehna! Jen prsíčka asi nebudou tak úplně trojky. Hezky ustrojená, krátké šatičky, prádélko, punčochy.

    Samotná akce proběhla naprosto obvykle, ližba, prstovka, klasické polohy. Ochotně se nastaví podle přání, spolupracuje, nebrání se orgasmu a krásně přitom zrůžoví. Jak je taková statná, umí pořádně svírat pánevní svaly a ptáka ždímat, že je to jako áčko. Takže po technické stránce to proběhlo bezvadně, slečna se mi líbila a sex byl příjemný.

    Jenže jako skoro vždy, je tady jedno „ale“. A to ale bylo v jejím chování. Měl jsem silný pocit, jako by ji k tomu někdo nutil a ona to trpně snášela. Taková slova jako „dělej se mnou co chceš“, „já vydržím hodně“… a nikdy neprojevila, že by se jí něco líbilo, že by ji to vzrušovalo, že by měla vlastní přání jak to dělat. Těžko říct, jestli má opravdu nějaký problém, nebo má takovou povahu, nebo jen nebyla ve své kůži. A kdoví taky, jak tam bača se svými ovečkami zachází. Bylo mně jí líto.

    Placeno 1k za seznamovací půlhoďku bez příslušenství. Nabízeno OB a líbání. Objednání a logistika bezchybná, čas dodržen. Malou výhradu bych měl k jinak pěkně rekonstruované koupelně: Hladké mokré dlaždice mohou být smrtelně nebezpečné, chtělo by to nějaký kobereček u vany.
    Dodatek pro přehled privátů: Zaparkoval jsem hladce přímo před domem.

    Ťapinometrie: 19 / 170 / 58 / 3 xxx50
    18109788_10208651547382847_1884382976_n.jpg
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Naposledy upravil(a) slif dne 30 dub 2017 13:05, celkem upraveno 1 x.
    Nevěřím ničemu, co pět dnů krvácí a přitom nezemře.

    Uživatelský avatar
    Ciml
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 518x
    Recenze 2017: 11x
    Recenze 2018: 12x
    Recenze 2019: 16x
    Recenze 2020: 13x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 119
    Registrován: 22 dub 2017 11:32
    Bydliště: V zátoce

    Příspěvek od Ciml » 30 dub 2017 12:52

    Dominika - TopPrivat
    http://www.topprivat.cz/dominika

    Aneb bývalá Christina z PraguePrivat.
    Pořád stejná vychrtlá kočička se spoustou tetovaček, pěknýma kozičkama a výstavním kulaťoučkým zadečkem(!), vysolárkovaná do ultrahněda. Výkon podá, ale ten proklientský přístup tam pořád drhne (a nepočítal bych, že se to může výhledově nějak zlepšit).
    Lízačka ne, prstění ne, na laskání po těle ji taky moc neužije (asi by to nejradši celé bezdotykově). Z kuřby mi svévolně utíkala. A ještě jsem si namohl bůček, jak jsem ji pígloval z boku:-)
    Ale aspoň už netvrdí, že je odněkud z Rumunska, ale jen z Moravy:-)
    Takže super postavička, ale jen profi zájem (o vaši cash:-)
    xxx24
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

    pinocchio
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 0x
    Recenze 2017: 1x
    Recenze 2018: 0x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 1
    Registrován: 01 kvě 2017 16:09

    Příspěvek od pinocchio » 02 kvě 2017 00:58

    Karolinka - Mazlive studentky
    Cena/hod:1200.00CZK
    Rating:3.13, Hondocení:15
    Věk: 24
    Výška: 163
    Váha: 50
    Prsa: 2
    Barva očí: modré
    Barva vlasů: blond
    Délka vlasů: dlouhé
    Tel: 606 357 709
    link: http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/78
    -------------------------------------------------------------
    ... minulý týden jsme si s kolegou vyrazili zasexovat na privát.
    nebylo to poprvé ... všechny příspěvky dopíši postupně ...
    chtěl jsem editku ze sexy šelmiček, simonu, nebo viky z domečku.
    bohužel ani jedna nebyla přítomna, tudíž jsme zabrousili do MS
    ... měl jsem vyhlídnuté 4 slečny, které měly dobré recenze.
    v době volání byly na privátu pouze 2 slečny, které jsem měl na seznamu, (karolinka a barunka) tudíž jsme přijali.
    ... telefonická domluva na jedničku, domluvena hodina a čas příchodu.
    problém pouze parkování - dlouho jsme hledali něco nemodrého!! xxx34
    ... otevřít nám přišly obě slečny v saténových košilkách, nebo župáncích.( ?? )
    přesunuli jsme se do obýváku, kde jsme díky pozdnímu příchodu ... asi 7 min. dostali nabídku pouze 3/4 hodiny.
    byli jsme nadržený a tak jsme souhlasili ... holky si nás odvedly na pokoj a ....

    vybral jsem si karolínku, pohledná blondýnka v punčochách a saténu.
    placeno 3/4 hod. 1000,- kč, domlouván i zadeček s tím, že se uvidí.
    po sprše odveden na pokoj, kde jsem čekal cca do 3 minut, než slečna přišla.
    ... sundala satén a jen v punčochách přišla na postel a začala mě hladit a mazlit, PERFEKTNÍ!! xxx16
    líbání na krku a prsou, směrem dolů, k péru. hlazení, olizování koulí a kouření.
    sice bez zoubků, ale také bez sání ... olizování a cucání nanuku. je co zlepšovat!! xxx57
    ... poté jsem si "káju" otočil a začal jí mazlit. při polibcích na uších, krku a mazlení bradavek reagovala vzdycháním
    ... super divadýlko - jak zde někdo napsal ... "foukání do trenek", ale já to mám rád, takže super!!
    lízání kundičky - ČISTÁ, VOŇAVÁ, prsty dovnitř ale zakázány!! xxx07
    ... poté guma a zásun, klasika misio, koníček, ale nějak to nebylo ono, nějak jsme se nedokázali sladit!!
    "kája" si držela odstup a nenechala si naložit.
    otočil jsem si jí s tím, že to bude lepší a zezadu si to užiju víc - PERFEKTNÍ ZADEČEK - POHLED PRO BOHY, ale ouha!! hned po prvním přírazu problém!! s mojí velikostí jak mi bylo řečeno!! ( nemyslím si to!!) xxx09 ... zkoušel jsem přirážet pomalu, ale ani jeden jsme z toho nic neměli. bylo vidět, že jí to bolí a tak jsem přestal. ještě nějaké pokusy v jiných pozicích, ale už to nebylo ono!!
    sundal jsem pláštěnku a nechal jsem "káju" si se mnou pohrát. už jsem se o nic ani nesnažil. finišoval jsem s pocitem, že se chci udělat!! xxx40
    o prvotním vzrušení, které zmizelo, to nebylo, prostě jsem nechtěl odcházet s plným!! xxx06
    vystříkal jsem se jí do pusy s tím, že jsme se poté ještě mazlili a utírali. poté jsme šli společně do sprchy, kde jsme se navzájem myli a hladili!!
    .. nemohu kritizovat karolínu. někdy to prostě nevyjde!! na druhou stranu, byla aktivní a snažila se udělat, vše co jsem chtěl!!
    pro mě mínus kouření!! o zadeček jsem se ani nesnažil a "kája" mi řekla, že ani neví, zda li by to dala?!! xxx24 xxx24 xxx24

    ... holky, jen v ručníku, nás vyprovodily ke dveřím po více než hodině!! ( takže vlastně super cena!! ) xxx02
    odcházel jsem sice "vystříkanej", ale když jsem viděl barunku, hlavou mi proběhlo, že jsem si vybral špatně!! xxx38
    opakovat určitě nebudu, ( privát možná?? ) ale doporučit mohu!! určitě je tam potenciál pro někoho jiného!! xxx70
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Zamčeno

    Zpět na „Pražské priváty“

    Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 116 hostů