Recenze 2018

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
ps2013
Začátečník
Celkem hodnocení: 17x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 19 kvě 2017 17:21

Re: Recenze 2018

Příspěvek od ps2013 » 10 črc 2018 13:01

Veronika, https://www.privatlucerna.cz/slecna/veronika/
2-3.jpg
nedavna recka. chtel jsem si dat k narozkam jednu slecnu do 20 let. musim rici, ze jsem slapl vedle. prijdu tam, logistika priserna, provoz jak na nadrazi. Veronika bude nejspise ukrajinka. fotka tak nejak asi odpovidaji. plet ma jem tam pupinek, zadny prusvih, ale ani hitparada.

Holka takova stydliva, celkove asi i prijemna ale na tuto praci se absolutne nehodi. to neni chyba jeji ALE privatu, ze ji vubec bral do party. objednani preskocim, to probehlo po sms v pohode, vyzvedla mne u vchodu nejaka uvadecka. Zacalo to tim, ze rikam hodinku. Holka na to 1200. (cena v HH). Ja na to, ale ja bych si priplatil za balicek all-in neboli deluxe, ktery inzerujes na webu. Holka na to, ze radsi ne... uff. protoze nedelam otocky, zustal jsem ale zklamaní. jen co se probojuju ze sprchy, holka prijde na pokoj a hrne se k nasazeni gumy. celkem fofr, pritom ja mam radsi nejaky to mazlenicko. vzhledem k tomu, ze devce moc mazlici aktivity neopetovalo, nastala kourova. jak jsem psal, byl to muj darek k narozkam, tak jsem mel nasetrino, takze nebyl by problem mne vyblafnout behem 5 min. to se mi nechtelo, tak jsem ji posteloval, jako ze 68 na pul. odezva zadna, kour pokracoval stejnym tempem. kdyz uz to bylo stereotypni, slo se na misio, bez gelu. tam prislo dalsi prekvapko, protoze holak neustale uhybala ocima, ze jsem se ji na to musel zeptat. pry nema rada ocni kontakt .. uff. ta jem ji udelal radost a otocil ji na bricho a zezadu. v teto poloze holka vydala asi tak 5 vzdechu... nicmene snazila se abych byl rychle vysypanej a mne to celkove prestalo bavit, takze plnim plastenku... do konce 30 min rychla sprcha a pri pohledu na jeji takovy nezajem rikam ze jsem si mohl dat jen pulhodky. ona na to, to mas jedno, za pulhodky platis tisic, takzes to mel jen o dves stovky drazsi.
oblicej : 2-
prsa : tak zklamani, takove spis 1-2 ale nejsou moc pevne
telo : celkem ok, ale trochu sportu by nezaskodilo

Musim tedy hledat nejakou jinou 18ctku co mne udela dvakrat a bude to se vsim vsudy....
1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

zpovykanec
Začátečník
Celkem hodnocení: 79x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 22
Registrován: 02 črc 2018 21:51

Příspěvek od zpovykanec » 10 črc 2018 13:10

Masérka, společnice,milenka Daniela
Také jsem se na recenzi z Mashera napálil. Potřeboval jsem ulevit, byl na Praze 6 a po zkušenostech se zákazama u mladých slečen tu udávanou 44 zkusil. Není mně 20 a některá čtyřicítka vypadá i lépe než dvacítka, ale to není tento příklad. Dle přiložené fotografie se jako ta lepší prezentuje. Ve skutečnosti na první pohled je menší průměrná ženská s velkým hrudníčkem.
No, paní je příjemná, v bytě čisto a oblečená to za tu cenu docela i jde. Tak jsem zůstal.
Paní je dosti ukecaná, má pěkné kozy, ale po vysvlečení se na vás vyvalí po zhubnutí nepříjemná visící pneumatika.
Koupelna i byt blízko stanice Hradčanská čistý, na postel dává čisté prostěradlo. Ale bohužel svlečené tělo je nepohledné. Ale orálek umí, pohled na ní ale od nějakých výkonů odrazuje. Za mě nedoporučuji a dám si příště na čerstvé recenze bacha. Ale najít pěknou, kozatou, přítulnou, stále neobsazenou a vyhovující ťapku bude asi běh na dlouhou trať

Kontakt: 703362494
byt na P6 vedle vlaku na Hradčanské.
Inzerát annonce Masérka, společnice,milenka Daniela: Ahoj, pánové. Zvu vás do útulného bytu v Praze 6 u metra Hradčanská. Nabízím intimní chvíle v mé společnosti, diskrétnost, max. spokojenost a pohodovou atmosféru. Ceny od 400 - 800 Kč. Můžeme si užít společnou sprchu. Nebo ti můžu nabídnou příjemnou masáž, autoerotiku, klasiku, 69, orál bez, mazlení, masaž penisu a prostaty, rimming, vyhonění apod. Pokud nevezmu telefon, jsem zaneprázdněná. Na SMS nereaguji a skrytá čísla nezvedám.
P6.jpg
3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kinkyy
Začátečník
Celkem hodnocení: 19x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 kvě 2018 00:43

Příspěvek od kinkyy » 11 črc 2018 17:48

Péťa https://www.sex.cz/401178
Motýlek Pražského povstání, Telefon: 731 810 104
Mám chuť na mladou štíhlou, podle fotek nastaveno vysoké očekávání.
Přicházím na čas, holka pěkná, odpovídá fotkám.
Ale hlásí, že dělá rychlovku za 1000, 1/2h za 1500 a ještě se u toho tváří nafoukaně, že má prej nějakou hrdost a za drobný že prej mě nevojede...tvl co to jako má bejt? Tohle podporovat nehodlám.
Otočka.
xxx28
8 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Ludva
Začátečník
Celkem hodnocení: 93x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 20
Registrován: 23 říj 2017 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ludva » 11 črc 2018 20:08

Chlapi, přidávám slečnu, která zde zatím nemá reputaci: Kamilka, privát Alpin. Odjíždím odtud nadšen. Zkusím ale věcně. odkaz na dívku: https://www.sex.cz/669658?SFI=586&Rnd=275166956&S=0.
Fotečky tam jsou, skoro reálné. Já mám radši, když je holka kus do ruky, takže mi několik kilecek navíc oproti fotkam nevadí, naopak.
Na privát lze volat klidně i vice dni předem, chtějí pak ještě 2 hodiny před schůzkou potvrzení. Na to pošlou adresu.
Privát je v Údolní ulici na Praze 4 v hezké vilce, kde sídlí i jiné firmy. Když jsem odcházel, vjížděl tam červený sportovni kabriolet mercedes - bomba :)
Privát je celkem luxus, voní, je naladěn do ruda, takže lehce kýčovitý. Vědí to? xx16
Na pokoji hraje standardní privatove rádio Kiss xxx50 . Ocenil jsem letiště, které je šestiboké. A pochvalu mého nejbližšího bráchy od slečny. Kamilka je prostě milá, její OB je přesně takovej, jaký bych dělal sám, kdybych si tam dosáhl. xxx50
Bylo to tak příjemný, že jsem se nechal udělat. Nabídla pak sprchu. Je komunikativní a empatická. Orálek je tak jemný, ale i dost hluboký, že jen kvůli tomu se určitě uvidíme zas! Druhý kolo je o mně. Takže po obvyklých potížích s gumou se i tohle povedlo. šikulka!! Mrdal bych i ještě dýl, kdyby nezazvonil zvonec... Za dveřmi čekal určitě další šťastlivec. Prodloužení totiž nepovolila. Už teď se těším na příští návštěvu! Díky, K.

Fotečka:

Obrázek

Pro ťapky.info :) 90 % (nedá se lízat xxx43 ).
2 Obrázek 1 Obrázek
Naposledy upravil(a) Ludva dne 11 črc 2018 23:21, celkem upraveno 1 x.

Tonyra
Přidavač
Celkem hodnocení: 584x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 9x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 180
Registrován: 11 dub 2017 05:32

Příspěvek od Tonyra » 11 črc 2018 20:37

NIKI - Prague privát
http://privatprag.cz/cs/slecny/35-niki
732 333 183

Niki jsem navštívil celkem nedávno. Ale už po změně adresy privátu. Přes to že nepatří tento privát mezi zde oblíbené zejména kvůli ceně, rozhodl jsem se za Niki zajít. Lákala mě dle fotek již několik let, ale zatím se mi úspěšně vyhýbala. Tentokrát už mi ale neunikla.
Přivítání příjemné, v župánku, je malinká ale kurevsky sexy. Takový tip barbie. Dlouhé rovné blond vlasy, štíhle vysportované tělo. Opálená. Tu a tam kérka, ale velice vkusně. Domluva na hodinku bez příplatku za 2000,-. Koupelna velká jako můj obývák. Všude čisto, jako privát pěkný.
Po rozbalení jsem neodolal její krásné, růžové, dohladka oholené kundičce, a musel jsem si líznout. Kurva ta holka mi tak mačkala a tlačila na hlavu že sem chvíli měl strach že tam zůstanu uvězněn jako kucí v Thajské jeskyni. Kdyby mě nezačala bolet čelist, lížu jí snad celou hodinu. Původně jsem jí šel pořádně vymrdat a nakonec z toho bylo procítěné milování. Na privátech na to nejsem moc zvyklej, ale bylo to velice příjemný. Okusovali jsme si rty, hladili se prostě super. První kolo jsem zakončil zezadu při pohledu na tu pidi prdelku. Druhé kolo jsme nakonec taky zvládli za cenu drobného přetažení. Doporučení díky ceně dát asi nemůžu, bohužel je víc než jisté že jsem tam nebyl naposledy xx25
2 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

cassos
Přidavač
Celkem hodnocení: 274x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2017 01:31

Příspěvek od cassos » 12 črc 2018 03:33

Nikol. Privát Grace
http://www.privatgrace.cz. tel. +420 604 460 403 1 hod 1500 + OB 500
Pro mně standardně spolehlivý privát, zatím bez větších problémů. Po vpuštěění mě vítá sympatická usměvavá holka. Postava hezká,štíhlá,zvláště prdel stojí za pozornost, kozičky menší, tak jako po dětech.. Po vyřízení formalit a sprchy mě překvapila nachystaná už na pokoji, čímž mě trochu i vylekala. Obíračka a svlékání ve stoje, příjemný kouř ještě pořád ve stoje. Poté přesun na postel, pokračování v kuřbě, lízačka, prstění, velmi pozitivně vnímáno. Šuk hezký, kundička úzká, splavení jsme byli oba. Prdelka velmi hezká, takže jsem ji zezadu bral všemi možnými způsoby,holka aktivní. Nakonec střik do gumy. Bylo mi líto, že je čas před koncem, poněvadž bych velmi rád ještě pokračoval dál. Tak příště.
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Nucky
Začátečník
Celkem hodnocení: 146x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 33
Registrován: 14 dub 2017 13:54

Příspěvek od Nucky » 13 črc 2018 08:56

Lucinka
http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/74
http://tapky.info/?1177,lucinka-mazlive ... -737542349
Tel: 737 542 349
22 let; 163 - 55 - 3
1200,-/hod (OB v cenně)
igy5qury6pm9edeng2w55ycql.jpg
Popis:
Holka je asi o něco starší, ale pořád mladá, trošku trhlá, ukecená. Má pár kilo navíc, za mně nic hrozivýho, jen by mohla omezit opalování/solárování, hrozně to ty části zvýrazňuje. Dole má piercing.

Privát:
Vše po domluvu, přesuny po privátě nebo i tradiční ručníky naprosto v pořádku.

Akce:
Začli jsme takovým klasickým ošaháváním, ale ráda se vrhla na orál, který je tady v cenně a musím říct, že naprosto výborný a nedalo mi, prostě jsem to neudržel. Všechno nechala v puse a až po nějaké době odplivla do kapesníku, tak to má být :-)
Po příjemným pokecu jsme šli na druhé kolo, vystřídali jsme asi 4 polohy, nejvíc bych doporučil ze zadu, zadek má prostě krásný a ten anál s ní láka :)

Souhrn:
Nemůžu říct, že bych byl super nadšený, ale užil jsem si to a odcházel z čistou hlavou a určitě bych doporučil.
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Klukodvedle
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 894x
Recenze 2017: 20x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 326
Registrován: 25 dub 2017 02:55

Příspěvek od Klukodvedle » 13 črc 2018 20:03

Sandra - Sexy šelmičky
nerecenze
Tel.: 773 185 519
https://www.sex.cz/726324?SFI=166&Rnd=613266821&S=5
http://www.sexyselmicky.cz/cs


Podělaná rezervace.
12:00: "Bude od 14:00?"
"Jasně, doraž, potvrdit 30 minut předem."
13:30: Na cestě... "Ahoj, potvrzuji rezervaci na 14:00 u Sandry."
Po dalších 10 minutách: "Bohužel Sandra bude až od 18:00." (sousloví "omlouváme se za hodinu vašeho ztraceného času" mi nevypadlo jen omylem)
Volám, jestli si můžu vybrat náhradu na místě, to už by ale bylo fakt z nouze... "To bohužel nepůjde, žádná slečna tu teď není. Sandra bude od šesti a ABC bude od XY"
xxx01 xx09

Moc už se mi tam ani nechce hnát, zvlášť i v kontextu těch rozporuplných recenzí. Udělal jsem si mezitím trochu svůj názor na možné důvody, proč tomu tak je... I když někdy z nouze, proč ne.
Ty rezervace a web by to ale chtělo definitivně mít zmáknutý úplně jinak, tohle je tragédie. Tohle je asi jediný privát, kam při každym pokusu musim volat dvakrát až třikrát (poprvý se dozvím, kdo tam je a jdu se podívat na web, podruhý se snažím objednat a zjistím, že to zase nevyjde... tohle jsem absolvoval už tak třikrát, pakárna), protože na tom pitomym webu nejsou schopný ani držet aktuální seznam holek, o tom, že by tam mohl být kalendář, ani nemluvě.
Za mě teda palec dolů podniku, víc hodnotit nemůžu. xxx57
Sandra.jpg
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Klukodvedle
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 894x
Recenze 2017: 20x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 326
Registrován: 25 dub 2017 02:55

Příspěvek od Klukodvedle » 13 črc 2018 20:11

Ester01 - amateri.cz XXT03
https://www.amateri.com/cs/lide/1781607/Ester01
Tel.: dává až po vzkazech

Chtělo se mi při večeru nořit, ale ne na privátě, ideálně prozkoumat nějaký dosud neznámý teritorium. Měl jsem chuť na nějakou tu domácí atmosféru s alespoň poloamatérkou, takže kam jinam, než na Amatéry, kde je to sice převážně odkladiště starých vyhořelých havárek, vorvaňů a regulérních privátnic, ale občas se tam najde nějakej autentičtější kousek. Z mojí zkušenosti nejhlasitěji se tam projevují právě ty kusy v havarijním stavu, po proklikání profilů těch aktivně nabízejících se mi to opět potvrdilo. Proklikal jsem teda i ty tichošlápky (nebo lépe řečeno tichošlapky) a vyloupla se tahle blonďatá panička, odhad cca 35 let se mi později potvrdil. Probrali jsme základy přes vzkazy (reaguje hbitě), dala mi telefon, dohoda návštěvy na 20:00 u ní doma. Holka příjemná, komunikace bez problému, působí rozumně a vůbec ne jako klasická blbka. Posílá mi svoje fotky. Nabízí i eskort.
Barák je na Žižkově, kus od Akráče, u dveří mě vyzvedla téměř ihned. Fotky (co mi zaslala) jí řekl bych křivděj, je to taková pěkná udržovaná třicítka, klidně bych tipoval věk na míň. Postava vypracovaná, drobnější a štíhlá - holka dlouhá léta pravidelně cvičí. V obličeji pěkná, sympatická s velkýma očima, dlouhý vlnitý hustý blond vlasy, zkrátka celkem kočka, ačkoliv mnozí nejspíš budou preferovat něco aspoň o 10 let mladšího. Mně to tentokrát maximálně vyhovovalo - není to žádný trdlo a určitě bude patřit mezi to vzdělanější a inteligentnější, co máme možnost v této branži potkat. Byt novej a pěknej, žije tam, takže bylo to jak návštěva u milenky. Mmch. mezitím se nejspíš přestěhovala do bytu někam vedle, ale furt ve stejnym baráku, takže tipuju, že to bude vypadat dost podobně.
Co se týče akce samotný, byla to pěkná poctivá mrdanice. Slečna se nelíbá, z extras ještě nedělá anál, takže klasika, OB, lízání. Kouření jí jde opravdu pěkně a vůbec se toho nebála, začla hezky jemně a postupně se do toho pořádně opřela, olizuje i všechno okolo, očnímu kontaktu s pérem v puse se nijak nebrání. Přešli jsme na 69, lízání si zdá se opravdu užívala. Je to takovej ten typ holky, u který moc nepoznáte, kdy se udělala, nepřehrává. 69 trvala vážně celkem dlouho, protože mě to s ní prostě bavilo a hlavně jsem chtěl rozklíčovat ten její orgasmus, ale to se mi stejnak moc nepovedlo. xxx17 Je to tak nějak že lížete, lížete, trochu přidáte na intenzitě, ona se za chvíli natlačí na jazyk, celá se rozklepe, jemně zavzdychá a je zas v pohodě. Tohle se několikrát opakovalo, při lízání i následný mrdačce, takže buď je ta potvora multiorgastická, nebo se prostě furt drží "na okraji". K vzhledu snad ještě že je pěkně vysolárkovaná, světlej proužek zanechaly na těle tanga. Má hezkou menší prdelku a kozičky, který jsou sice trošku měkčí, ale tvar ještě drží slušně, bradavky slušně reagující a spíš lehce větší, celkově prostě hezká holka s pevnou postavou na který je vidět, že se jen neválí.
Prej má dítě a je rozvedená. Když jsem se jí zeptal na její oblíbenou pozici (zezadu, ale ideálně na stojáka, protože má debilní matraci) a zaplul do ní, to dítě bych jí nevěřil - takhle těsný kolikrát nejsou ani ty dvacítky na privátech. Trochu jsem se tudíž obával rychlýho konce, ještě taky vzhledem k tomu, jak mě královsky rozkouřila a předhonila, ale naštěstí se mi povedlo to včas zarazit. Mrd to tak byl dlouhej a vydatnej - poloha pouze zezadu (nejdřív klečela na okraji postele, pak si k tomu se zvyšující se intenzitou stoupla), protože to jí prostě šlo parádně a hezky se na to dívalo. Záda má řekl bych skoro až lehce svalnatý (asi vliv pilates), podél páteře vytetovanej nějakej nesmysl, prdel pevná, úzkej pas, prostě tělo fajn. Klasicky jsem jel napřed jen tak do půlky (napřed radši testuju, co holka snese, na některý je to dost, některý si řeknou, že můžu přitlačit), ale za chvilku až nadoraz - aktivně jde naproti, rytmus byl skvěle sehranej a jednu chvíli když byla ve stoje cejtím její patu na zadku jak si mě tlačí ještě víc dovnitř. xxx63 Takovou akrobacii jsem ještě nezažil - holka stojí na jedný noze, druhou má pokrčenou dozadu a tlačí si mě s ní hluboko dovnitř jako bych jí mrdal ještě málo a do toho ještě stíhá aktivně přirážet a perfektně drží rytmus. xxx01 xxx63 A na to všechno výhled v zrcadle. xxx63
Zkrátka šuk velice povedenej, tady nemám co vytknout, krom těch 5 minut na sprchu jsme promrdali tuším o trochu víc než hodinu - čas v mrd cimře tuším vůbec neměla podle čeho hlídat a ani jsem nezaznamenal, že by se o to pokoušela. Po akci ještě chvíli kecáme o všem možnym - je docela ukecaná a má takovej ten lehce nakřáplej (příjemně) hlas.

Za mě teda určitě k doporučení, i když cenově by to mohlo být trochu příznivější - ale pro mě těch 2000/hod. s OB byly ve finále rozumně vynaložený peníze. Placeno až po akci a téměř jsem na to zapomněl, o peníze si sama vůbec neřekla. Domnívám se (a z komunikace mi to tak nějak vyplývá), že krom peněz ji na tom láká taky možnost si občas pořádně zamrdat, jak jsem pochopil, tak je aktuálně single. Klienty má převážně stáláky, čemuž se moc nedivím, tady dost uvažuju o opáčku.

Cena: 2000/hod. (s OB)
Ester01.jpg
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Klukodvedle dne 13 črc 2018 22:41, celkem upraveno 2 x.

Klukodvedle
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 894x
Recenze 2017: 20x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 326
Registrován: 25 dub 2017 02:55

Příspěvek od Klukodvedle » 13 črc 2018 20:20

Tina - Domeček (dříve jako Kristýna) XXT03
Tel.: 603 387 410
http://masazedomecek.cz/?p=2064

Ty voleee, to jsem si zas dal! xx16
Po akci jsem šel rovnou zkolabovat do postele, úplně vyšťavenej.
V Domečku jsem byl poprvé a vypadá to jako fajn podnik. Dal jsem si Colu a omrkl holky, moc výběr tam nebyl, novicky byly asi všechny nahoře na kavalcích, jak se potvrdilo i vzápětí. Na place tak byla Kristýna (dnes jako Tina) a Aneta a nějaký cca 2-3 další, který ani nevím, věnovaly se dalším pánům (byli tam ještě asi 2 - 3 další co seděli jinde)... a pro mě teda volba jasná, zvlášť proto, že s náma u stolu byl ještě další kolega, kterej evidentně přišel za Anetou (na mě moc vyhublá, nemastná neslaná, ani v obličeji nic pro mě). Bál jsem se trochu toho prostředí, ale žádná křeč, všechno na pohodu, lidi v pohodě, zlehka příjemnej pokec, nic obtížnýho... samozřejmě kdo chce diskrétnost tak asi rezervovat po telefonu a z předsíně rovnou nahoru.
Tina v obličeji milá holka, žádná raketa, ale holka od vedle s pěknou příjemnou tváří, už na první pohled větší kozy a tělo takový to zdravý tak akorát (do selete tomu dosti chybělo, ale pro obdivovatele anorektiček to není). Věk a míry by mohli sedět - jestli váha lehce nad těch 55, tak je to možný, nemám takovej odhad, ale pro mě žádný rušivý přebytečný kila. Dorazil ještě někdo, tak jsem radši hned vzal Tinu, aby mi ji nevyfoukli před nosem. Nahoře už se zřejmě fest mrdalo a některá z holek si teda s hlasovym projevem nedělala žádný vrásky a byla slyšet až na chodbu - zajímalo by mě, která to byla, tam se zřejmě šukalo jak o závod. xxx17
Domluva na základu na hodinu 1500, peníze předaný, rychlá sprcha a už se jde zpátky na pokoj. Chvíle otlapkávání vestoje, slečna sice nepreferuje 69, ale tentokrát to vůbec nevadilo, postavila mě během chvíle, nasadila gumu (kondomy Vitalis, rozhodně patří k tomu lepšímu, co mě na privátech potkalo) pusou. Kouř parádní, oční kontakt, hraju si s kozama, kundou, trochu vlhne, ale zřejmě i trochu zagelovala po sprše. Za chvíli jdu na ni, rozjezd plynulej, postupně si říká o pořádnou nálož, dívám se pod sebe na ty houpající se kozy, paráda. Pysky trochu větší, ale kunda hezká. Na břiše má tetování a další na zádech + nějaký další drobnosti, ale pro mě nic rušivýho. Chytám jí jednou rukou za prdel, bere mě i za druhou a dává si ji na druhou půlku, tlačím jí proti sobě a narážím si ji, ona jde pánví naproti, líbá na krku, hladí po zádech, nevím, kam dřív šáhnout. Do finiše jsme dospěli téměř společně, když jsem ji viděl, jak se pode mnou svíjí a vzdychá u toho, hned to pouštím, až si skoro vzápětí nadávám, obvykle vydržím o dost dýl a druhý číslo v hodině je pro mě úplně nemožný. Ale pozor, tady je to úplně jiná - slečna hned nabízí, že jestli nedám druhý číslo, může mi hned vrátit část peněz, že se to ještě tak tak vleze do půl hodiny. Nepočítal jsem, že bych se udělal i podruhý, ale nechci nikam spěchat, tak se ještě chvíli mazlíme a kecáme, pak nabízí masáž. Na pokoji je i masérský lůžko - no, ačkoliv masáž není jak od fyzioterapeutky nebo profesionálky, je to velmi příjemný, po chvilce zas zavelí druhý číslo, v duchu pochybuju, že to bude něco víc než bezvýsledný trápení a říkám si, že si holka nad svojí kundou podepsala ortel, ale to se šeredně pletu. xxx11
Postaví mě během chvilky pusou a opět výborná mrdanice, žádný zábrany, pořádně tvrdě. Holka už prostě ví, co dělat a má to v sobě. Jdeme rovnou zezadu, chvílema stahuje mindu a pěkně mě masíruje uvnitř, zvukovej doprovod uvěřitelnej, ačkoliv taky musela být slyšet až někam na chodbu. xxx41 Pánví jde hezky naproti, příráží nadoraz, pleskám jí tvrdě přírazama o tu prdel (nic tlustýho, žádná celulitida, všechno pro mě tak akorát), zvrhává se to v tvrdou mradnici jakou už jsem dlouho nezažil, zatíná nehty do matrace, povzbuzuje a ještě si říká o víc, když už jedu skoro přes závit. xxx93 Já si vždycky dávám pozor, protože nadoraz to většinou ani nejde, ale tohle už jsem dlouho nezažil, do hodiny se vlezeme i s druhým číslem, to se mi nikde nepovedlo ani nepamatuju. Skvělá akce, stříkám do gumy, holka leží na břiše pode mnou taky úplně hotová, závěry nešidí a hezky ji stahuje, abych se uvnitř ještě vycukal, nikam nespěchá. Pochvaluje si akci i nářadí, nemůžu jinak, než pochválit obdobně, tady nemám co vytknout, lepší mrd na privátu už dlouho nepamatuju.
Řekl bych profi v tom pozitivním slova smyslu, není to samozřejmě už žádná studentka, ani vyhublá holka, ale pro mě ideální zkušená slečna, přirozená a normální, která už ví co a jak, norníkovi vyjde vstříc a snaží se maximálně o jeho spokojenost. Pecka, mít slabší srdce, tak mám odtamtud odvoz s majáčkama, takhle jsem se úplně odrovnanej sotva dostal domů a jdu na chvíli odpadnout do postele.
Doporučení ano, zvlášť pro milovníky větších přírodních koz (tvar v pohodě, gravitace ještě nemá tak drastický dopady, větší světlý dvorce) a holek se "zdravou" postavou a vysokým nasazením, návrat když někdy našetřím dost sil, ten kopec je totiž proti tomuhle výkonu opravdu na zahřátí slabota. xxx63

Cena: 1500/hod.
Tina.jpg
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Klukodvedle
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 894x
Recenze 2017: 20x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 326
Registrován: 25 dub 2017 02:55

Příspěvek od Klukodvedle » 13 črc 2018 20:27

Agáta - privát Alena (Vršovice, Sevastopolská)
otočka
Tel.: 737 009 699
https://www.annonce.cz/inzerat/ahoj-jme ... svu74.html
https://www.sex.cz/490132

Tak jsem zabrousil po delší době s hříšnýma myšlenkama na Annonci, natrefil jsem tam na jednu, u který jsem si říkal, že ji určitě znám, věk, vzhled v inzerátu odpovídal a měl jsem i další indicie, který mě k tomu dojmu vedly. Objednávka v poho, do telefonu příjemná.
No, nebudu to natahovat - tohle byl průser. Že to nebyla ona, to bych ještě zkousl, zmrdat se dá i cizí holka, ale co se dnes prodává za 1500/hod.? Tady by se mělo spíš zlevňovat na polovinu (nedal bych to ani tak, ale třeba pro někoho... xxx11 ), tragédie, metriky z inzerátu mimo - realita tipuju přes 30, nakynutá mamina, kozy prdel povadlý, odulej ksicht, dost sešlá. Holka, papírově máš v inzerátu o 8 let míň než já a takováhle bouračka? xxx01
Fotky nevím, jestli fake nebo fotograf velmistr, ale realitu zdaleka nevystihujou. Byt i pokoj hrůza, to je jen krůček k tomu mrdníku, ve kterým dělá "Míša z Vršovic" - těžkej bizár, sociální byty hadr. Kráska Básníka Davida a ještě v takovym prostředí - zdrhám. Už jsem neměl na další pokusy čas ani chuť, ještě že to mám kousek.
Agata.jpg
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Klukodvedle dne 13 črc 2018 20:52, celkem upraveno 2 x.

Klukodvedle
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 894x
Recenze 2017: 20x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 326
Registrován: 25 dub 2017 02:55

Příspěvek od Klukodvedle » 13 črc 2018 20:32

Ali - Wild Cats privat (privát už nejspíš nefunguje?)
otočka
https://webcache.googleusercontent.com/ ... clnk&gl=cz (odkaz na Google Archiv, inzerát už je staženej, stejně jako asi celá inzerce privátu)

Ty kráso, takový selátko, natož z Asie, to už jsem dlouho neviděl. Člověk tak nějak čeká takovou tu klasickou hubeňoučkou křehkou dívčinu, no, měly mě varovat ty kozy, ale říkal jsem si, že jsou to třeba uměláky (v době návštěvy měla na webu jen tu první fotku). Tohle je moc i na mě, metriky z inzerátu jako váha: 55 kg a věk: 18 let, to je úplně mimo, tady někdo hodně ujel s fantazií. Řekl bych, že je to nějaká mamča - u Asiatek se mi věk hůř poznává, ale klidně bych řekl 30, ty holky vypadají většinou mladší, ale tady 18 ani omylem. Na tý druhý fotce je myslím si docela i zřetelně poznat Photoshop, nejsem sice grafik, ale... xxx11
Krom toho holka mi přišla už na první pohled dost ledová/nesrovnaná s tou prací, asi to bude nějaká bývalá zaměstnankyně honírny i vzhledem ke jmenovaným službám ("erotické masáže body to body"). Hned se mě ptala, jestli mluvím anglicky, vypadala, jak kdyby tam byla první den, dost nervozní.
Já jsem celkem tolerantní, ale tohle už je daleko i za mojí hranicí "poloselátka". xxx11 Chtěl jsem fiknout Vietnamku, sice to nebyla žádná postsovětka, ale regulérní větev, ale vzhledem k výše jmenovanému - otočka na patě.
Víceméně tak z inzerátu je pravdivé nejspíš jen "pojď okusit Asiatku, kterou jen tak nenajdeš " - tak "velkou" Asiatku jsem opravdu ještě neviděl. xxx41 Na to okusení už jsem ale bohužel odvahu nenašel.
ali-wild-cats.jpg
ali-wild-cats-2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Klukodvedle
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 894x
Recenze 2017: 20x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 326
Registrován: 25 dub 2017 02:55

Příspěvek od Klukodvedle » 13 črc 2018 20:40

Nazhavena001 - Amateri (často maže účty a mění nicky, tento už je smazaný, holka je prý v oboru již značnou dobu) XXT01
Tel.: 775 644 204

Fotky souhlasí, ale mírně přidávají. Malá drobná štíhlá holka, kozy jedničky/dvojky. Tělo by chtělo trochu zpevnit, ale žádná trága. V ksichtu nic moc, takový trochu hranatý. Nehty růžový, pěkně udělaný, vlasy taky fajn. Pár tetování po těle. Intelektem moc neoplývá, ale s tím jsem ani nepočítal a šachy jsme hrát nešli, tak co.
Co je ale průser, že takhle leklou rybu jsem snad ještě neviděl, pokud nepočítám zdechliny vyvržený na pobřeží po ekologický katastrofě. Ne že by se do toho vůbec neměla, vlastně i začla sama, rozkouření dejme tomu (i když žádnej zázrak, malá tlamička, takže spíš jen prvních pár cenťáků)... ale na mrd už se jen nastaví, zavře útrpně oči a nechá tě dělat to tvoje. Tak jsem dělal.
Přezdívka "nazhavena" je tak opravdu na místě - byla to fakt spalující vášeň. xxx12 Ani ji moc nevyvedlo z míry, že jsem ji při tom mrdání udělal rukou, prostě jen potichoučku "ach och ooooooch" a pak zas hrobový ticho. Když k tomu přidáme to lolitkovský tělo, bylo to trochu bizár, jak šukat holku ze základky, která ještě neví co a jak a bude ráda, když ji moc nerozmrdáš. Tak to ti holka zrovna slíbit nemůžu, natož když mi v tom zrovna nepomáháš, sorry jako. xxx50 xxx33
Její blbost - skoro jsem si i říkal, že takhle se neudělám, ale nakonec se mi to po hodině mrdání nějakým zázrakem povedlo. No, dostala ta malá kunda naloženo, co se do ní vešlo, kdyby se trochu snažila, mohla si to utrpení zkrátit na polovinu. xxx11 Ale kdo ví, když pročítám tu bohatou nabídku služeb, říkám si, že jsem ji možná měl hned na začátku posrat a třeba by ji to dostalo do toho správnýho režimu... xxx56
Profil smazanej hned druhej den, byl to eskort, tak jsem radši ještě jednou překontroloval, že se mi nic neztratilo, ale vlastně jsem ji ani nespustil z dozoru, takže v tomhle ohledu ok. Obrázky získaný před nějakou dobou z Google Archivu.
Cena 1500 (i za eskort) a v ceně by mělo být co si vzpomeneš, včetně análu, ale do toho jsem se moc nehnal, na to by to chtělo větší zápal... vlastně ani do dalších extras jsem se moc neměl. xxx11
nazhavena001-1.png
nazhavena001-2.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Ciml
Přidavač
Celkem hodnocení: 518x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 16x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 dub 2017 11:32
Bydliště: V zátoce

Příspěvek od Ciml » 13 črc 2018 22:04

Scarlett - Košíře (728 340 540)
https://www.sex.cz/565671

Tuhle jsem naháněl hodně dlouho, není jednoduché se jí dovolat. Než jsem tam stihl dojet, tak ještě SMS s odkladem, na místě další ještě aspoň 10-ti minutová čekačka.
Otevírá vysoká, černovlasá, celkem slušná samice. Jenom teda ta vyštíhlená slečna z plakátu už to úplně jako není. Že by byla tlustá to jako ne, jen už je vidět, že 18 jí není a začíná z ní být pomalu hotová ženská. V obličeji to taky není zrovna modelkoidní typ. Taková VŠ bych řekl, ale na tu všeobecnou bídu ještě dobrý.
Jinak byla velmi příjemná, milá, ku mrdu ochotná, hezky vonící a taky celkem upovídaná. Bral jsem jen klasickou půlhoďku klasiky á 1000,-. Z dalšího nabízela jen OB a líbačku tuším. Áčko prý nedělá. Kouř dobrý, věřím, že připlatit si bez gumy by taky stálo za to. Ze začátku cválala ona na mě, i zády ke mě (bez řečí). Brala to poctivě a vydržela celkem dlouho. Byla ale ráda, když jsem ji pak vystřídal. Přes klasiku odpředu, odzadu jsme se dostali až k zákleku na židli, kdy jsem ji hezky soustružil zezadu, v ruce ten její krásný zadeček a výhled na její perfektní opálené záda.
Byt vonící novotou, v hotelovém baráku. Ručníky velké a voňavé, že by mohla lákat už jen na ně:-) Čas +- dodržen.
Kdyby měla o nějaký ten rok míň, nechala si projet i druhou dírku, tak bych si z ní možná udělal svoji stabilní kurvičku-análnici. Takhle musím zasejc o dům dál.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

krtek
Začátečník
Celkem hodnocení: 124x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 34
Registrován: 13 srp 2017 11:04

Příspěvek od krtek » 13 črc 2018 23:14

Slečna Elia

recenze nejspíš In memoriam, zase po nějakém čase v matičce Praze
stará pět týdnů,objednání bez problémů,privát už asi bývalý
kousek od OC, vyzvedla mě jiná slečna prošel jsem kuchyní a dovedla mě k Elí.
První dojem lehce oplácaná milá holka rychlá dohoda,pomáhala se
svlékáním, odvedla mě do koupelny.Holka umí kouřit až na doraz
ochotně navzdory zranění mění polohy zakončeno stříkáním do pusy.
V pokecu jsem se dozvěděl že jsem pěknej hajzl a že jsem divnej xx21
Pustila něco ze soukromí ventilovat nebudu, zkrátka je to subka
která má svého dominanta a pokud řeknete, že nikoho nemáte
,odejdete pěkně pokousaní xxx45 ,čas dodržen zážitek až na pár detailů
fajn,pokud se objeví,doporučit klidně můžu, ale sám už opakovat
nebudu.Příští týden plánuji Jesiccu Deluxe tak mi držte palce,
hlášení podám.Placeno 2500 1H + OBDK. Hezký večer.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

rahl
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 úno 2018 16:31

Příspěvek od rahl » 16 črc 2018 18:02

Petra
http://www.escort69.cz/detail/petra-1
Ulice Habartická , tel: 607 606 606

Privát v rodinném domku v klidné lokalitě, nikde nikdo takže pro stresaře jako já ideálka. Volám 3 hodiny předem, domluva bez problému na hodinu, ještě hoďku před potvrdit, což také dělám.
Přesně v daný čas volám, mám zazvonit na zvonek, Petra hned bzučí a otvírají se dveře..
Vítá mě příjemně vypadající štíhlá vysoká holka od vedle v teplácích a tričku. Nic z čeho bych si sedl na prdel, ale slibuje to příjemně strávenou hodinku... Jdeme nahoru do pokoje, sedá si na postel a co bych chtěl? Ale ještě než stihnu cokoliv říct tak jedním dechem dodává, že jí teď řekli, že může jen na půl hodiny. Říkám prosím? No teď mi řekli, že na půl hodiny jen můžu. To trochu nechápu, jak ji někdo může říct na jak dlouho může nebo nemůže být s klientem. Prej při objednání mám říct že na hoďku. Na to Peti říkám, že holt bohužel, hodinu jsem hlásil i v potvrzovací sms a holt se bohužel rozloučíme.
Pochopil jsem proč je tento privát zde v nemilosti, avšak i zde měla Petra recenze vynikající tak sem to holt zkusil...
Clipboard02.jpg
2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

rahl
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 úno 2018 16:31

Příspěvek od rahl » 16 črc 2018 18:11

UPLNĚ NOVÁ KAČENKA
Velikost poprsí: 3
Barva vlasů: Zrzka
Barva očí: Modrá
Výška: 174
Váha: 70
Věk: 23
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/104
Ulice Lucemburská, 606 357 709
cena: 800 půl hodina, OB vceně

Znechucen ojebem v eskort69 s Petrou koukám na mazlivky a nová zrzka, sice bez fotky (moc dobře ví proč ji tam nedají), tak to zkusím prubnout a aspoň se budu moct podělit (teď již varovat).
Privát čistý, ručníky tak akorát. Domluva s privátem bezproblémová.
V daný čas zvoním na zvonek a hned jsem vpuštěn - doteď v pohodě.
Otevřou se dveře, já se nahrnu dovnitř a ufff. Zrzka obarvená, oči modrý, věk +10, výška +5 určitě, váha +30... Říkám si a doprdele... ale už se mi nikam jinam nechce tak aspoň na půl hodinu to snad dám. Na pokoji si ji líp prohlídnu.. vana větší než mám já, ale holka milá.. vidím to na otočku, ale jinam se mi už nechce a říkám si že třeba bude aspoň dobrá kuřba... Sprcha, na pokoji pak domluva jen OB na půl hodinu...
Zkráceně ještě že tam jelo to rádio, vysypal jsem a pryč. Tomuto se říká průzkum bojem.
Bohužel nemůžu doporučit a nebudu opakovat. Fotky nemá tak nemohu přiložit.
1 Obrázek 7 Obrázek 1 Obrázek

Andr3w
Začátečník
Celkem hodnocení: 11x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 pro 2017 09:00

Příspěvek od Andr3w » 17 črc 2018 20:40

Sexy subinky
http://sexysubinky.cz
Tel.: 608 057 130

Bohuzel nevim u koho jsem byl, podle slecny pry "Petra s trojikama". Vysvetleni nize.

Puvodne jsem chtel Moniku, ale po brouzdani na netu jsem dosel ke klamnemu dojmu, ze chci asi Petru. Domluva po telefonu celkem v pohode, ale slecna nemluvila moc nahlas neco jsem si musel nechat zopakovat ted nevim jestli extras nebo ceny. Ale uz jsem mel takovy pocit, ze to asi neni ta co chci(i kdyz jsem vlastne ani poradne nevedel koho, ze to chci). V konecnem dusledku slecna do telefonu a mila prese vsechno, jsem z toho mel pozitivni pocit.

Prichod pred barak v pohode. Google streetview opet nezklamal (Gutova 17). Jen jsme si museli ujasnit, ze vchod je ze zahradek restaurace a ne z ulice. Po otevreni dveri me privitala slecna s vetsima prsama a v kozetu. Ted uz mi bylo jasne, ze to urcite neni ta co chci. Ale slecna byla mila, zadny naznak privatoveho chovani. K otocce nebyl duvod. Rekl jsem si co chci. Vybiral jsem si neco ze siroke palety extrass a cena 1800.-

Po sprse odveden na pokoj. Trochu dele jsem cekal nez se vrati. Po upresneni jak si to predstavuji se slecna ochotne jala prace. Asi v pulce jsem se jen tak zeptal. "Ty nejsi Petra vid?" "Nejsem, ty jsi asi chtel Petru s jednikama, Ja jsem s trojikama". Po splneni toho co jsem si navymyslel lehka masaz na zaver sprcha a rozlouceni.

Moc jsme toho nenamluvili, ale zadne trapne ticho to nebylo. Spis uvolnujici. Nemel jsem naladu se moc bavit a slecna nastesti nebyla upovidana, tak v tomto za me spokojenost.

Celkove spokojenost, opacko cesem asi bude, ale pred tim bych rad jeste testnul Marii z tehoz podniku. Pokud o ni ma nekdo info budu rad, zadnou recenzi jsem nenasel.

K indetifikaci slecny. Na webu podle fotek by to mohla byt Petra s jednickama po plastice prsou, ale neni to ona. Pokud se slecna poznala at se prihlasi. Jinak blizsi popis: Vyssi, hodne hubena, ale ne vyhubla, umela prsa, kerka nad zadkem, ktera je celkem vetsi. Pokud nekdo tusi, dejte vedet, at to muzu upravit.
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
Lookout78
Začátečník
Celkem hodnocení: 96x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 31
Registrován: 03 črc 2017 18:31

Příspěvek od Lookout78 » 18 črc 2018 16:26

Diana, Lucerna

https://www.privatlucerna.cz/slecna/diana/

Tel: +420 704 164 164

Privát netřeba nijak zvlášť hodnotit, vše proběhlo ve standartním režimu k mé spokojenosti. Vpuštěn ihned, dole ve sklepě čeká v prádelku Diana. Fotky odpovídají, je opravdu mladá, hubená a navíc v obličeji velice hezká (akorát to železo v nose na mě působí trochu divně). Pevný stisk ruky a rázné odvelení na pracoviště. Trochu mě to až zarazilo, holka vypadala na začátku jako pěkný generál. Nicméně potom při pokecu jsem se dozvěděl, že je tam pouze pár dní a spíš bych to teď označil za nervozitu. Beru hodinu v základu a po sprše a rozbalení Diany mě jakákoliv pochybnost naprosto přešla. Luxusní mladé tělíčko a hezký obličej já prostě můžu. Všechno hladké a pevné xxx16 . Diana se mi sice hned sápe na ptáka, ale to jí samozřejmě zarazím, chci si to nádherné tělo trochu užít. Proběhne nějaké to mazleníčko, hezky se k sobě tulíme a pták je připravený (jo holt ty mladý hezký mají výhodu, mají to u mě bez práce xxx50 ). Jsem nadrženej jako prase, takže cíleně přeskakuju kouř a velím k nasazení pláště. Moc jí to nejde, tak raději dodělávám sám. Začínáme na misio, hezky si u toho honí poštěváček a jemně vzdychá. Na koníčka se snaží cválat, ale tady přichází průser. Ty matrace jsou tam naprosto neuvěřitelný, oba dva jsme v nich zabořený tak, že jakýkoliv pohyb je téměř nemožný. Naprosto mi to kazí v téhle poloze šuk xxx73 . Domácí by opravdu mohl zainvestovat do něčeho normálního, na tomhle se skoro šukat nedá xxx28 . Každopádně Dianě nelze nic vytknout, snaží se na mě jezdit, kouká mi do očí, jemně vzdychá. Když už mě ta matrace dostatečně nasere, tak jí strhávám na sebe a když jí šukám zespoda jak šicí stroj tak plním pláštěnku xxx65 . Jestli se udělala nevím, ale spíš ne. Cítil jsem jak se jí stahuje kundička i svaly na zadku, ale podle mě nechtěla. Po šuku jsem se došel opláchnout a následoval dobrý pokec. Je to chytrá holka, bavit se s ní dá o lecčems.

Abych jenom nechválil. Diana je vcelku pasivní, dost dobře si jí nedokážu představit jak dělá všechny ty služby, které tam má vypsané . Udělá ochotně všechno o co jí požádáte, ale že by přišla a ojela vás až nebudete vědět čí jste, tak to určitě ne. To je daň za to, že je to začátečnice. Nicméně já jsem věděl do čeho jdu, takže pro mě to problém nebyl. Kdo chce mladou, hezkou lolitku která si nechá i pořádně naložit bude naprosto spokojen jako já.

Doporučení ano, akorát počítejte s tím, že si akci musíte odřídit. Pro ťapinkáře XXT03

Opakování spíše ne.

P.S. Na chodbě jsem potkal několik dalších svlečen a já si teda na tohle rozhodně nestěžuju. Aspoň má člověk šanci si pořádně prohlídnout další řezivo, dneska dokonce myslím Sabina vylezla úplně nahatá xx16
5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Sch7
Začátečník
Celkem hodnocení: 30x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 23 úno 2018 10:36

Příspěvek od Sch7 » 20 črc 2018 13:40

Lucerna slečna Andrea

https://www.privatlucerna.cz/slecna/andrea/

Ahoj všem,
objednání a vše okolo v pohodě.
Slečně určitě není 18 (myslím že ani 25) a já se musím naučit otočky.
A hlavní problém že by to slečnu mělo bavit nebo to alespoň hrát. Tady se nic takového nestalo.
A teď ke slečně popis asi odpovídal. Jen prsa jak kdyby žádné neměla ( trošku více vytahané a ne jako 18 letá slečna na to že inzeruje 3 tak maximalně když je tam zaroluje. :( )

K akci slečna docela obstojně kouří jen začátek sexu odstartoval něco co jsem ještě nezažil. Obrovský smrad a tak došlo na přerušení a už jsem si ho nechal jen kouřit.
Jak tohle řešíte vy? vracením peněz, nebo odchod jen tak.

A kdyby se slečnou chtěl někdo pokecat, protože je tak otrávená jako nikdy.
3 Obrázek 2 Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 169 hostů