Reakce či poznámky na Recenze 2018

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
demonstration
Přidavač
Celkem hodnocení: 297x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 108
Registrován: 13 lis 2017 18:11

Re: Reakce či poznámky na Recenze 2018

Příspěvek od demonstration » 12 dub 2018 14:22

ko_cour píše:
10 dub 2018 11:15
Do kvality sukani, a svete div se i toho za prachy, se zasadne a mnohem vice nez mnozstvi predanych penez promita predevsim to, jestli si chlap s holkou sednou nebo ne, jak on k tomu pristoupi a jestli neni debil nebo zda ona neni vyhorela pica...

Vsechny my TOP zazitky byly za minimum penez. A je to i logicky, clovece. Protoze kdyz si s holkou sednes, dovoli ti ledacos, sama to automaticky udela, protoze ji to pohlti a v tu chvili nad tim nepremejsli jako obchodnice. To jsou ty pravy pecky do palice, ktery te vystrelej do vesmiru...

Jeste jeden priklad ti dam z praxe: poprvy pichas holku, novinku, za 1400 na hodinu... je vasniva, dava si to... po case zmeni podnik a uz za to samy calujes 1500, holka se stava popularni, roste ji sebevedomi, frajery prehazuje vidlema, ale jeste furt si s ni dobre zapichas, akorat tu vasen uz casteji maskuje divadlem pro tebe... po case uz ma mrdani jako full time job, pravidelny dny v tydnu, zmeni opet podnik a picha za 2000 na hodinu, bez priplatku se nepretrhne.... Tohle je realita, klasicka tapinkovska parabola. Na jejim konci bejva bud topic, kterej plati bambilion a nikoliv na hodinu, nebo kariera v SM, kdy tapina nesnasi chlapy a nejradeji by je jako domina jen mlatila, nebo neco na ten zpusob. Tak do pici jak souvisi cena za pichani s kvalitou pichani?!?!?

xxx41 ANO, s tím souhlasím a možná mi právě došlo, proč se se zdejší většinou tak zásadně rozcházíme ve vnímání drahých a levných holek (ty levný se mi většinou nelíbí)

Dost mi k tomu pomohl popis přístupu Váhavéhostřelce:
Váhavý Střelec píše:
12 dub 2018 00:21
Najdi mě někde, kde jsem o sobě tvrdil, že jsem sympaťák. Kdybych byl vysportovanej hezoun, tak lovim holky jinde než v bordelu. Ale ta tvoje posedlost Kelly ve mně vytváří doměnku, že jsi ona nebo pastevec. Normální norník se takhle za ťapku nehádá.. Hlavně ty kecy jak ťapkám podlézáš.. Já je netluču a neponižuju, ale je to pro mě služba. Není to, že hezký chlapec souloží s hezkou dívkou a oběma se to líbí. Prostě platim si vyšší ligu za pich. Ony to vědí a já též. Ty je tam chodíš ukájet či co. Ukazovat jaký jsi elegán. Já tam chodím ukájet sebe. Nechci přitom ubližovat, ale jestli se jí to líbí je mi jedno. Já taky v práci nemůžu odbýt zákazníky, i když jsou hovada a ťapky maj možnost před akcí mě odmítnout. Prachy jim ale asi nesmrděj.. xxx95 Prostè ti nevěřím. Jsi ťapka či možná pastevec.

Jsem dalek tvrzení, že ten či onen přístup je dobrý nebo špatný, každý je svůj a každý zákonitě ústí v diametrálně odlišný výsledek.

Ačkoliv musím souhlasit s tím, že sex za prachy je služba, nikdy k tomu tak ale nepřistupuji. Nechodím za holkama do bordelů proto, že bych je nemohl ulovit jinde a že si platím vyšší ligu. Já tohle dělám kvůli mé úchylce, vzrušuje mě mít sex bez keců, závazků a jakéhokoliv zdlouhavého navazování kontaktu – krátce bez balení. Navíc na to ani nemám čas, když cejtim hukot v kalhotách, chci prcat hned (nejsem schopen si na privátech dělat rezervace dopředu a vždy mě akorát vytočí, když mi operátorka řekne, tak si udělej rezervaci na tehdy a tehdy).

Ale zpět k tomu mému přístupu, já naopak celou věc beru tak, že hezký chlapec souloží hezkou dívku a oběma se to líbí xxx93 xxx54
Peníze, které za to platím vnímám jako daň za zkrácení čekací lhůty, jestli mě chápete. Proto mám velké procento otoček a jakmile se mi holka nelíbí a nebo pokud mám nějakou indícii, že nejsem alespoň trochu slečně sympatický, raději couvnu.
A potom přichází na řadu další má úchylka, jediný co mě fakt bere, je vidět holku, která v zápalu chtíče zapomene na to, že tady někomu poskytuje placenou službu. xx16
Takže je pro mě zásadní holku uspokojit!

No a teď se vrátím k tomu, co říkal Kocour - „světe div se, do kvality šukání se promita predevsim to, jestli si chlap s holkou sednou nebo ne, jak on k tomu pristoupi a jestli neni debil nebo zda ona neni vyhorela pica...“ a dodám k tomu, že i pro někoho vyhořelá a předražená píča se může změnit v milenku, která s norníkem šuká ráda a dokonce zadarmo. Protože přesně takovýhle zážitky mám a nejsou ojedinělý.

Pak se ti poštěstí jít s holkou, za kterou se otáčí celá ulice a který musí ostatní platit těžký prachy, kolem parčíku a ona tě do něj zatáhne a bez půl slova tě vojede jak malýho kluka, protože už je tak nadržená, že není schopná dojít k autu a dojet 30 minut k tobě domu. xxx65 (Podotýkám, že celý rande a bylo pvní z mnoha, bylo grátis)

Takže je to pravda, o penězích to není, faktem ale je, že pro ženský jsou prachy nejlepším mužským parfémem a afrodiziakem a když holce na začátku ukážeš, že prachy neřešíš, tak automaticky stoupneš o tři levely minimálně a pak v konečným součtu zjistíš, že hádat se o každou pětibábu je malicherný a může být dražší než se zprvu mohlo zdát.

Pro nás chlapy je to nepochopitelný, ale ženský jsou fakt jiný bytosti a peníze vnímaj úplně jinak než my (a pozor, kurvy jsou ženský s výjimečně vyvinutým pudem na prachy). Jsou tak od přírody nastavený. A garantuju Vám, že když se s nima někdo jen domlouvá na ceně a naznačí, že mu něco připadá drahý nebo na sobě dá najevo, že peníze ho pálí, podvědomě si ho zařadí do škatulky s velkým nápisem POZOR, SKRBLÍK! xxx28 a jakmile se tady norník octne, má automaticky zabouchnutý dveře k mnoha netušeným zážitkům.
2 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10769x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3354
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 12 dub 2018 14:38

demonstration píše:
12 dub 2018 14:22
Takže je to pravda, o penězích to není, faktem ale je, že pro ženský jsou prachy nejlepším mužským parfémem a afrodiziakem a když holce na začátku ukážeš, že prachy neřešíš, tak automaticky stoupneš o tři levely minimálně a pak v konečným součtu zjistíš, že hádat se o každou pětibábu je malicherný a může být dražší než se zprvu mohlo zdát.
Nesouhlasím chlape. Kdybych měl tenhle přístup tak možná otevřu dveře těm 10% netušených zážitků, o které přicházím, jenže v 90% budu naprosto nasranej na vyhozený prachy a nic z toho nevyžídmu. Sem tam zariskuji s pětibábou navíc, ale to jen výjimečně a většinou se to mine účinkem (asi tak těch 90/10). S novou holkou neriskuji dopředu takřka nikdy. Ještě ani nevíš jak si sednete, jestli to bude ok, zda něco umí a nebo to bude poleno atd ... a už ji mávat příplatkama před ksichtem? Nasrat!
3 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23898x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8945
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 12 dub 2018 15:43

demonstration, víceméně souhlas s tím, co píšeš na konci, ovšem tam kde reaguješ na mě, tam si dovolím poznámku, protože jsi mne evidentně nepochopil: Nic takového jako levný a drahý holky neexistuje! Jde vždy jen o to, za kolik aktuálně daná holka šlape a hlavně kolik jsi schopen a ochoten jí za mrdání zaplatit. Když přestoupí z lowcostu do pozlátka, tak je to furt ta samá holka, vypadá furt stejně a rozhodně najednou nešuká lépe. Proto je tvůj závěr, že levný holky se ti většinou nelíběj, vlastně dost nesmyslnej. Je to podobný, jako bys prohlásil, že nějakou holku za 1500 prcat nepůjdeš a počkáš si, až změní lokál a budeš jí moct dát 2000 xx25
demonstration píše:
12 dub 2018 14:22
ko_cour píše:
10 dub 2018 11:15
Do kvality sukani, a svete div se i toho za prachy, se zasadne a mnohem vice nez mnozstvi predanych penez promita predevsim to, jestli si chlap s holkou sednou nebo ne, jak on k tomu pristoupi a jestli neni debil nebo zda ona neni vyhorela pica...

Vsechny my TOP zazitky byly za minimum penez. A je to i logicky, clovece. Protoze kdyz si s holkou sednes, dovoli ti ledacos, sama to automaticky udela, protoze ji to pohlti a v tu chvili nad tim nepremejsli jako obchodnice. To jsou ty pravy pecky do palice, ktery te vystrelej do vesmiru...

Jeste jeden priklad ti dam z praxe: poprvy pichas holku, novinku, za 1400 na hodinu... je vasniva, dava si to... po case zmeni podnik a uz za to samy calujes 1500, holka se stava popularni, roste ji sebevedomi, frajery prehazuje vidlema, ale jeste furt si s ni dobre zapichas, akorat tu vasen uz casteji maskuje divadlem pro tebe... po case uz ma mrdani jako full time job, pravidelny dny v tydnu, zmeni opet podnik a picha za 2000 na hodinu, bez priplatku se nepretrhne.... Tohle je realita, klasicka tapinkovska parabola. Na jejim konci bejva bud topic, kterej plati bambilion a nikoliv na hodinu, nebo kariera v SM, kdy tapina nesnasi chlapy a nejradeji by je jako domina jen mlatila, nebo neco na ten zpusob. Tak do pici jak souvisi cena za pichani s kvalitou pichani?!?!?

xxx41 ANO, s tím souhlasím a možná mi právě došlo, proč se se zdejší většinou tak zásadně rozcházíme ve vnímání drahých a levných holek (ty levný se mi většinou nelíbí)
4 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
demonstration
Přidavač
Celkem hodnocení: 297x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 108
Registrován: 13 lis 2017 18:11

Příspěvek od demonstration » 12 dub 2018 16:47

Jo, Kocoure, mas pravdu, vyjadril jsem se nepresne. Neni to vzdy, ze se mi holky, co slapou za min, nelibi.

Spis, a ted mi to do sebe opet hezky zapada, mam problem se k tem novickam, ktery stoji vzhledove za to, problem dostat driv, nez se stihnou v branzi trochu rozkoukat a dojde jim, ze nemusi se svou vyzazi slapat za par stovek, a bud se ty chytrejsi udelaji samy pro sebe nebo prestoupi nekam, kde maj vic.

A nestihnu to proto, ze jak jsem psal, kdyz to na me prijde, musim zasunout nejlepe do pul hodiny a kdyz volam treba do mazlivek, kde vidim cerstvy maso, vysmejou se mi a odkazou me na kalendar a rezervaci, protoze novicka jede vetsinou tezky bomby.

Takze zaver je pro me ten, ze se da i za par stovek dobre zanorit, ale pro lidi mych potreb je to dost nerealny
1 Obrázek

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3461x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 12 dub 2018 16:50

demonstration píše:
12 dub 2018 14:22
....
xxx41 ANO, s tím souhlasím a možná mi právě došlo, proč se se zdejší většinou tak zásadně rozcházíme ve vnímání drahých a levných holek (ty levný se mi většinou nelíbí)

Dost mi k tomu pomohl popis přístupu Váhavéhostřelce:
Váhavý Střelec píše:
12 dub 2018 00:21
Najdi mě někde, kde jsem o sobě tvrdil, že jsem sympaťák. Kdybych byl vysportovanej hezoun, tak lovim holky jinde než v bordelu. Ale ta tvoje posedlost Kelly ve mně vytváří doměnku, že jsi ona nebo pastevec. Normální norník se takhle za ťapku nehádá.. Hlavně ty kecy jak ťapkám podlézáš.. Já je netluču a neponižuju, ale je to pro mě služba. Není to, že hezký chlapec souloží s hezkou dívkou a oběma se to líbí. Prostě platim si vyšší ligu za pich. Ony to vědí a já též. Ty je tam chodíš ukájet či co. Ukazovat jaký jsi elegán. Já tam chodím ukájet sebe. Nechci přitom ubližovat, ale jestli se jí to líbí je mi jedno. Já taky v práci nemůžu odbýt zákazníky, i když jsou hovada a ťapky maj možnost před akcí mě odmítnout. Prachy jim ale asi nesmrděj.. xxx95 Prostè ti nevěřím. Jsi ťapka či možná pastevec.

Jsem dalek tvrzení, že ten či onen přístup je dobrý nebo špatný, každý je svůj a každý zákonitě ústí v diametrálně odlišný výsledek.

Ačkoliv musím souhlasit s tím, že sex za prachy je služba, nikdy k tomu tak ale nepřistupuji. Nechodím za holkama do bordelů proto, že bych je nemohl ulovit jinde a že si platím vyšší ligu. Já tohle dělám kvůli mé úchylce, vzrušuje mě mít sex bez keců, závazků a jakéhokoliv zdlouhavého navazování kontaktu – krátce bez balení. Navíc na to ani nemám čas, když cejtim hukot v kalhotách, chci prcat hned (nejsem schopen si na privátech dělat rezervace dopředu a vždy mě akorát vytočí, když mi operátorka řekne, tak si udělej rezervaci na tehdy a tehdy).

Ale zpět k tomu mému přístupu, já naopak celou věc beru tak, že hezký chlapec souloží hezkou dívku a oběma se to líbí xxx93 xxx54
Peníze, které za to platím vnímám jako daň za zkrácení čekací lhůty, jestli mě chápete. Proto mám velké procento otoček a jakmile se mi holka nelíbí a nebo pokud mám nějakou indícii, že nejsem alespoň trochu slečně sympatický, raději couvnu.
A potom přichází na řadu další má úchylka, jediný co mě fakt bere, je vidět holku, která v zápalu chtíče zapomene na to, že tady někomu poskytuje placenou službu. xx16
Takže je pro mě zásadní holku uspokojit!

No a teď se vrátím k tomu, co říkal Kocour - „světe div se, do kvality šukání se promita predevsim to, jestli si chlap s holkou sednou nebo ne, jak on k tomu pristoupi a jestli neni debil nebo zda ona neni vyhorela pica...“ a dodám k tomu, že i pro někoho vyhořelá a předražená píča se může změnit v milenku, která s norníkem šuká ráda a dokonce zadarmo. Protože přesně takovýhle zážitky mám a nejsou ojedinělý.

Pak se ti poštěstí jít s holkou, za kterou se otáčí celá ulice a který musí ostatní platit těžký prachy, kolem parčíku a ona tě do něj zatáhne a bez půl slova tě vojede jak malýho kluka, protože už je tak nadržená, že není schopná dojít k autu a dojet 30 minut k tobě domu. xxx65 (Podotýkám, že celý rande a bylo pvní z mnoha, bylo grátis).. atd.
Hele, já se chovám slušně stejně jako k prodavačce v supermarketu, což holky často ocení (každý se tak nechová), ale nejsem úplně blbej. Je to celé zaplacené divadlo, to jsem si v 90 procentech jistý. Těch 10 nevím jestli dobře hraje, nebo se jí to i líbí, tipuju to první xx16 .
Jinak je pravda, že v posl. letech chodim nořit, když už mi hučí ve vocasu a na poslední chvíli hledám něco, co se mi líbí. Jenže pozor! To často nejsou sexbomby za kterýma se otočí celá ulice. Já nejsem aspoň většinou hnán touhou si u šuku říkat, jak píchám něco, co by mi každý záviděl., Spíš jsou to mladý hubený holky, tam cáluju za ten věkovej rozdíl. To je ta jiná liga. Stejně starou holku jako jsem já bych měl možnost sbalit, ale já mám radší mladší sportovní postavy.. Jinak jsi další co mi tu psychologicky rozebírá. Tak před pěti lety by mi ego slintalo nad laickýma psychosondama blahem, ale dnes mi to spíš otravuje. Víš o mě kulové. I to co píšu jsou jen moje střípky. Musel bych popsat 5000 stránek A4 mých pochodů v této oblasti, abys mi pochopil a stejně bys minul jádro, jen bys předvídal moje chování... Mimochodem civilní holku mám a tam mi jde opravdu i o její potěšení..

Uživatelský avatar
demonstration
Přidavač
Celkem hodnocení: 297x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 108
Registrován: 13 lis 2017 18:11

Příspěvek od demonstration » 12 dub 2018 17:10

kolop12 píše:
12 dub 2018 14:38


Nesouhlasím chlape. Kdybych měl tenhle přístup tak možná otevřu dveře těm 10% netušených zážitků, o které přicházím, jenže v 90% budu naprosto nasranej na vyhozený prachy a nic z toho nevyžídmu. Sem tam zariskuji s pětibábou navíc, ale to jen výjimečně a většinou se to mine účinkem (asi tak těch 90/10). S novou holkou neriskuji dopředu takřka nikdy. Ještě ani nevíš jak si sednete, jestli to bude ok, zda něco umí a nebo to bude poleno atd ... a už ji mávat příplatkama před ksichtem? Nasrat!
Jasný Kolope, podle situace, kdyz tu holku neznam a nejsem si hned od prvniho pohledu jistej, ze to jiskri jak prskavka, tak dam holce treba dvoulitr s tim, ze uvidime, jak se bude akce vyvijet a ze bud mi na konci vrati nebo ja jeste neco prihodim.

Vetsinou mam v tomhle odhad a pak s radosti obetuji dalsich 500, ale taky se obcas spalim, necham si vratit a vim, ze se vracet nebudu.

Obavu o to, ze bych byl okraden nemam, jednou jsem zazil pokus, ale kdyz dotycna zjistila ze se vazne nebojim pasaka, kterym vyhrozovala ani ochranky a ze dokud nedostanu svy prachy zpet, ze se nehnu z mistnosti, po hodine všemožných vyhruzek usoudila, ze bude lepsi mi ty prachy vratit, ja si ale rekl o 1500 za tu ztracenou hodinu a nakonec jsem tedy odchazel se svym dvoulitrem, proklinan a castovan temi nejhorsimi vyrazy, ktere si lze predstavit, ale hrdy a s pocitem zadostiucineni. xxx65

Cowboy
Začátečník
Celkem hodnocení: 55x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 40
Registrován: 08 bře 2018 16:45

Příspěvek od Cowboy » 12 dub 2018 17:13

Předem se omlouvám, pokud moje reakce spadne do nějakého jiného vlákna nebo se přiřadí někam špatně. Zdejší systém odpovědí a příspěvků se mi zatím jeví jako poměrně nepřehledný, ale je to zadarmo, tak tomu rozumím.
Možná budu někým označen za některou ze zdejších ťapek nebo za jejich pasáka, ale to asi není důležité. Dlouho jsem se před časem odhodlával k napsání své první recenze. Přišlo mi to divné. Jít na privát, zaplatit holce za sex, doma o tom napsat příběh. Někdy mi přijde, že si to někteří zdejší užijí při psaní víc, než na privátu. A když nemůžou napsat nic o tom, jak z nich byla holka hotová, tak z ní aspoň udělají krávu. Chápu, že sex za peníze je služba, ale je to něco jiného, než si nechat vymalovat nebo podat barvu z regálu. Souložit s robotem by mě nebavilo. Občas se divím, že si někteří zdejší borci raději nepořídí něco kvalitního z gumy. To nikdy odmlouvat nebude, nikdy nebude unavené a když se o to budou trochu starat, tak jim to ani hned tak nezpuchří.
Já si ho do privátu nechodím vyhonit v mladé kundičce. Jdu tam za sexem a sex je pro mě cosi komplexnějšího než jenom kouřením postavit, zasunout, vystříkat a domu. Abych ze sexu něco měl, musím mít aspoň pocit, že z toho má něco i druhá strana. Nejsem sociální případ, abych honil nějaké HH nebo vyhledával priváty, kde je toho co nejvíc v základní nabídce. A když narazím na slečnu, se kterou si sednu i lidsky, tak nemám problém chodit opakovaně. Nejsem žádný krasavec, ale snažím se k těm holkám chovat slušně a většinou (až na jeden případ) se mi to vyplácí. Držím se hesla: "Jak vy k mi, tak mi k vy." Třeba ta vámi zdrbnutá Kelly, ale i mnohé další.
Chápu, že ne všechny ťapiny jsou v pohodě, chápu, že některé to fakt nebaví a dají to norníkovi sežrat. Holt to už je riziko podnikání. Ale když čtu některé zdejší reakce, tak si říkám, co ten chlap musel dělat, že ta holka byla na něj "ošklivá". A většinou si řeknu, že se musel chovat jako idiot. Na druhou stranu lepší, než kdyby si svou frustraci vybíjel doma na ženě nebo dětech.
Tak a můžete se do mě pustit. XXT03
5 Obrázek 1 Obrázek
Chtěl bych jednou prosouložit celou noc. Ideálně polární.

Uživatelský avatar
demonstration
Přidavač
Celkem hodnocení: 297x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 108
Registrován: 13 lis 2017 18:11

Příspěvek od demonstration » 12 dub 2018 17:19

Vahavystrelce, jsi prilis domyslivy, ani v nejmensim nemam zajem Te rozpitvavat a myslim si, ze je vsem krome Tebe jasne, ze jsem tvuj pristup citoval pouze jako demonstraci toho, jak se zrejme mnoho norniku chova.

Tak se muzes uklidnit, protoze me opravdu ten bambilion A4 o Tobe vubec nezajima xxx19
2 Obrázek

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3461x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 12 dub 2018 17:20

xxx53 Cowboy: Tyvole běžte už s tou Kelly do háje, já nikde netvrdim, že je to nejhorší zážitek z privátu. Už mi to fakt sere... Si k ní jděte. Já jí stejně ani nechtěl, byla to nouzovka za jinou. Dál jsem řekl, že svůj přístup nedokážu slovy zcela vysvětlit, tak mi za ně netahejte. Vymalovat pokoj a koupit rohlik v krámu taky neni stejně. Na markování na kase neni potřeba určitý malířský talent. A ten šmajchl na privátu není pro mě klasický sex, ale placený sex a ten já rozlišuju. Tak mě ukamenuj a šukej kurvy z lásky.

Cowboy
Začátečník
Celkem hodnocení: 55x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 40
Registrován: 08 bře 2018 16:45

Příspěvek od Cowboy » 12 dub 2018 17:26

Váhavý Střelec: Ale tady vůbec nejde o Kelly a tebe konkrétně. Použil jsem vás jako příklad. Jestli tě to otravuje, tak je to jenom tvůj problém. Musíš počítat s tím, že ne každý tě bude plácat po ramenou, jaký jsi kabrňák. Se s tím smiř. xxx86
Chtěl bych jednou prosouložit celou noc. Ideálně polární.

Cowboy
Začátečník
Celkem hodnocení: 55x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 40
Registrován: 08 bře 2018 16:45

Příspěvek od Cowboy » 12 dub 2018 17:30

demonstration píše:
12 dub 2018 17:10
kdyz tu holku neznam a nejsem si hned od prvniho pohledu jistej, ze to jiskri jak prskavka, tak dam holce treba dvoulitr s tim, ze uvidime, jak se bude akce vyvijet a ze bud mi na konci vrati nebo ja jeste neco prihodim.

Já to řeším podobně. Na začátku můžu mít nějakou představu, ale dokud tu holku nevidím a nesáhnu si na ni a "neočuchám", tak je to jenom představa. A když zjistím, že by se mi to mohlo líbit, tak položím třeba litr na nočník stolek jako bonus, pokud budu spokojen. A na holce je, aby se rozhodla, jestli si ho chce vydělat a aby přišla na to, čím si ho vydělá.
1 Obrázek 2 Obrázek
Chtěl bych jednou prosouložit celou noc. Ideálně polární.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3461x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 12 dub 2018 17:45

Cowboy píše:
12 dub 2018 17:26
Váhavý Střelec: Ale tady vůbec nejde o Kelly a tebe konkrétně. Použil jsem vás jako příklad. Jestli tě to otravuje, tak je to jenom tvůj problém. Musíš počítat s tím, že ne každý tě bude plácat po ramenou, jaký jsi kabrňák. Se s tím smiř. xxx86
To miluju, když mi někdo říká o tom s čim mám počítat, další psycholog amatér. Já s ničím nepočítám. Příklad se taky může ozvat, když ho prakticky cituješ.. Když nejde o mě ani o Kelly, tak proč si nás bereš do huby? xxx70

Cowboy
Začátečník
Celkem hodnocení: 55x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 40
Registrován: 08 bře 2018 16:45

Příspěvek od Cowboy » 12 dub 2018 17:53

Váhavý Střelec píše:
12 dub 2018 17:45
Cowboy píše:
12 dub 2018 17:26
Váhavý Střelec: Ale tady vůbec nejde o Kelly a tebe konkrétně. Použil jsem vás jako příklad. Jestli tě to otravuje, tak je to jenom tvůj problém. Musíš počítat s tím, že ne každý tě bude plácat po ramenou, jaký jsi kabrňák. Se s tím smiř. xxx86
To miluju, když mi někdo říká o tom s čim mám počítat, další psycholog amatér. Já s ničím nepočítám. Příklad se taky může ozvat, když ho prakticky cituješ.. Když nejde o mě ani o Kelly, tak proč si nás bereš do huby? xxx70

Tak s tím nepočítej. Klidně se i vztekej. Ale to je tak všechno, co s tím naděláš. A když chceš reagovat, zkus to slušně. Muck
1 Obrázek 2 Obrázek
Chtěl bych jednou prosouložit celou noc. Ideálně polární.

Aneta
Začátečník
Celkem hodnocení: 3x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2018 18:57

Příspěvek od Aneta » 12 dub 2018 20:03

Ahoj Zacatecniku ,jeste jsem nereagovala na recenze ,ale to co jsi napsal ,to me presvedcilo.Napisu sem svoji verzi .At si poctete.Jdu otevrit ,na chodbe celkem sympatak , jdeme ke me ,posilam ho do sprchy ,ale zjistuji ze veskere rucniky jsou spotrebovane,a ptam se ho s usmevem zda by mu vadil mensi RUCNIK s usmevem rika ze ne .Parada ,a jde se na vec . Nejdriv ho pokourim ,a pak ze se jde na vec ,jdu na nej ale po chvilce davam navrh na zmenu ,prijima se a jde na me , pak ze zadu a pak jeste ke kuchynske lince...ano rekla jsem mu ,ze pul hodina jsou tri polohy .A ano svevolne jsem se odebrala zpet do postele :D Tak a ted hura k tomu jak jsem mu strkala toh jeho pindika do kose , vytahl ho ze me a ze si ho jde sundavat ,sam od sebe a temer hned ,coz je legracni protoze tady pise jak jsem mu ho nenechala naposledy cuknout .Vzhledem k tomu ,ze mi neprijde moc okey ,aby klient sahal na kondom ,kde je stava ze me a pak si na nej sahnul ,tak to z hygienickych duvodu delam ja . Ano ,mam ostrejsi slovnik ,ale nerekla jsem ,ze je to od moji Pici ...takhle ja ji nerikam :) . Beru kapesnicky a malinky cisty pytlik ,sundavam ochranu a vse davam rovnou do pytlicku . odchazi do koupelny a umyva se ,a pak placeni ,nemam drobne a jdeme rozmenit ,s nikym se nepotkal ,nikoho nevidel. Konecne rozmeneno a muze vyrazit vstric svemu . Za par minut mi zvoni mobil ,a dozvidam se ze tady nechal hodinky udajne na umyvadle ,koupala jsem se pred a zadne hodinky jsem nevidela . Chce prijit ,samozrejme souhlasim . Prijde sem a okamzite na me chrli ,ze ja jsem mu odcizila jeho hodinky,ktere jsem ani nevidela:D hledam ,mam tady kamose tak mi pomaha . Porad slysim ze jsem ,vinna za to ze on si tady nechal nekde hodinky ,nakonec mi rika ze zavola policii ,okamzite souhlasim .Rekla jsem mu ze uklidim a kdyz je najdu tak se ozvu . Protoze jsem ty hodinky ani nevidela a ani nevedela kam si je vubec dal . Porad obvinuje ,kamos ho vykazuje ven z bytu . Premistuju psi pelech ,ze jsem ho zvedla ze zeme a vypadnou na me jeho hodinky ,okamzite oteviram dvere a hodinky mu predavam . Nedokazala jsem pochopit jak se dostaly k memu psovi a do pelechu . Ten pelech byl v chodbe , v koupelne jsem byla dvakrat a to za jeho pritomnosti ,a zadny tam nelezely. Takze buh vi kam on je dal.Jen si je prohlizel a mlel neco o tom ze si pred par dny menil pasek . Bez jakeholiv slova ,treba promin ,omlouvam se se sebere a odchazi . A pak tady ctu tohle ? Ze mel deprese jen co vstoupil do domu ? Mohl odejit ,kdyz to je takova hruza, ja mam doma bordel ? Tak proc nedal otocku ,a nenapsal recenzi na to at se kazdej vyhne mymu cislu ?! Jak je mozny ,ze tady pise ,ze ja v praci okradam zaazniky ? Rikala jsem ,ze mam kazdy rok brigadu a ze se jde domluvit s kuchari na jidle ,ale nic o okradani hostu . Jedna velka lez , doma mam uklizeno , zadnej smrad ,rucniky a vse co pouzivam ke sve praci peru v dezinfekcich , vse mam ciste . ale co ja se budu obhajovat . Zacatecniku jsi komediant . Urazet lidi to jo ,ale priznat chybu sam sobe ? To je hnus co ? Sbohem.
ko_cour píše:
08 dub 2018 22:35
Ciml píše:
07 dub 2018 13:53
Aneta - Kobylisy (775 993 916)
https://www.sex.cz/anetprivat

Z nouze jsem se začal probírat starými mrd-kontakty a na první dobrou mi to vzala tahle Anet z Kobylis. Už do telefonu milým hláskem hlásí, že může jen na půl hoďky. Říkám OK, víc jsem stejně nechtěl, do půl hoďky jsem tam.
Na místě se přede mnou vynoří panelák, který už zvenku vypadá všelijak. Vcházím dovnitř a jsem zralý na menší depku. V tom bych snad nenechal bydlet ani něčího psa. Protahuju se přes dveře na zámek s někým z místních. V patře vylezu z výtahu a další dveře na zámek, tak volám Anetě, která si pro mě přichází i s pesanem. Byt je jedna místnost + koupelna, které jaksi chybí dveře. Celkově trochu zabordelené, ale žádný odér necítím. Vytahuje na mě ručník třídy "utěrka", jestli prej neva. Říkám neva, aspoň prubnu jak to dělají norníci tvrďáci:)
Dám sprchu, pak jde Anet. Předtím pečlivě šteluje dveře od skříně na chodbě a velké zrcadlo, aby přehradila chodbu a hlavní cimru, aby pes nepobíhal sem tam (aspoň jsem si myslel).
Přichází svlečená, postava pořád OK, jen vlasy má teď na blond. Uleháme, jde na kouř. Celkem se snaží, má už svoje grify:) Po chvíli velí k zásunu. Začíná na koňovi, ze kterého po chvíli sleze, že prý mám jít nahoru já. Tak jí chvili mydlím odpředu, odzadu, pak si ji postavím ke kuchyňské lince. To už jí moc neba. Mrmlá si něco pod vousy, že prý půlhoďka jsou dvě tři polohy a fertig, nebo co. Svévolně se vrací na postel, kde to teda dokončím. Na poslední zácuk moc nečekala a rvala gumu dolů. A to ještě rovnou do igelitového pytle na odpadky. Do koše jsem ho ještě nestrkal:) A prý na "to" nemám ani šahat, že je na tom její "píča". Hmm, dobrý, takovýhle slovník jsem nezažil ani u velezkušených kurevnic.
V mezičase pokec o tom, jaké renovační plány má s tím panelákovým kamrlíkem. Bohužel i o tom, jak se chystá na letní brigádu, kde se prý dobře krade z erárního a dělají to tam všichni:(
Nic, sprchu z hygienických důvodů nedávám a beru se k odchodu. Bohužel, jako na potvoru jaksi nemá na vrácení z dvoulitru. Prý, jestli si to nechci nechat na příště. Ajajaj, že by solidní pokus o ojeb roku? No po chvíli se přemůže, hodí na sebe tepláky a jdeme do jiného patra k nějakému sousedovi si rozměnit. Fasuju litr nazpět, sebíhám schody a jsem rád, že jsem venku. Kde si ze zvyku šáhnu na zápěstí a zjistím, že mi na něm chybí moje mechanické nádhery. Okamžitě mi zatuhne, bo je mi hned jasné, že tohle asi nebude zrovna formalita. Taková školácká chyba, do prdele drát.
Točím zpět do domu hrůzy, zase se protahuju se zde bydlícími nešťastníky skrze pozamykané dveře a před jejím kvartýrem volám, že jsem si tam zapoměl hodinky. Prý že o ničem neví, ale otevírá (už to mě překvapuje). V kvartýru už nasomrovaný nějaký borec a začíná scénka na téma, kde asi tak můžou být moje ciferníky. Všichni zapírají jak můžou, i pes kroutí hlavou jakože nerozumí po česki:) Prý, že až budou uklízet, tak je jistě najdou a ozvou se. A že už tam frajeři zapomněli hodinky za ranec a nikdy si nic nenechala. A že má samé pozitivní recence atd. atd. Tak si ji zavolám blíž k sobě a pravím dramatickým pološeptem, že je mi to jako blbé, ale jestli se jako v brzku nenajdou, tak asi budu muset přivolat policejní posily. Což teda na úrodnou půdu vůbec nepadá a po další chvíli boreček hlasí, že jako stačilo a mám jít. Na chodbě před kvartýrem se rozmýšlím, jestli 156 nebo 158. No Breitlingy to zasejc nebyly, na zásahovku to nevidím, tak vytáčím jen obecní četníky. V tom se otevírají dveře a borec hlásí, že se jedny tiktacky zrovna našly. Prý že je měl pes v pelechu. Jj, už vidím, jak si je čuba podává z umyvadla, kde jsem je zanechal, a nezůstane na nich ani jeden škrábanec nebo slintanec.
A kdyby náhodou ano, tak se čubě i čubce omlouvám. Ale prozatím jsem z privátových exkurzů na podezřelé panelákové adresy asi vyléčen. Ještě jsem se jí měl optat, do které restaurace se to chystá na tu brigádu, abych věděl kam nechodit xxx10 xxx10
Aneta je letita tapina a tak trochu IV. cenova, u ni tez nezbyva nez ocenit, ze nemeni jmeno - je to klasicka slalomova tyc (hlavne se vyhnout)
1 Obrázek

Aneta
Začátečník
Celkem hodnocení: 3x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2018 18:57

Příspěvek od Aneta » 12 dub 2018 20:07

Ahoj Zacatecniku ,jeste jsem nereagovala na recenze ,ale to co jsi napsal ,to me presvedcilo.Napisu sem svoji verzi .At si poctete.Jdu otevrit ,na chodbe celkem sympatak , jdeme ke me ,posilam ho do sprchy ,ale zjistuji ze veskere rucniky jsou spotrebovane,a ptam se ho s usmevem zda by mu vadil mensi RUCNIK s usmevem rika ze ne .Parada ,a jde se na vec . Nejdriv ho pokourim ,a pak ze se jde na vec ,jdu na nej ale po chvilce davam navrh na zmenu ,prijima se a jde na me , pak ze zadu a pak jeste ke kuchynske lince...ano rekla jsem mu ,ze pul hodina jsou tri polohy .A ano svevolne jsem se odebrala zpet do postele :D Tak a ted hura k tomu jak jsem mu strkala toh jeho pindika do kose , vytahl ho ze me a ze si ho jde sundavat ,sam od sebe a temer hned ,coz je legracni protoze tady pise jak jsem mu ho nenechala naposledy cuknout .Vzhledem k tomu ,ze mi neprijde moc okey ,aby klient sahal na kondom ,kde je stava ze me a pak si na nej sahnul ,tak to z hygienickych duvodu delam ja . Ano ,mam ostrejsi slovnik ,ale nerekla jsem ,ze je to od moji Pici ...takhle ja ji nerikam :) . Beru kapesnicky a malinky cisty pytlik ,sundavam ochranu a vse davam rovnou do pytlicku . odchazi do koupelny a umyva se ,a pak placeni ,nemam drobne a jdeme rozmenit ,s nikym se nepotkal ,nikoho nevidel. Konecne rozmeneno a muze vyrazit vstric svemu . Za par minut mi zvoni mobil ,a dozvidam se ze tady nechal hodinky udajne na umyvadle ,koupala jsem se pred a zadne hodinky jsem nevidela . Chce prijit ,samozrejme souhlasim . Prijde sem a okamzite na me chrli ,ze ja jsem mu odcizila jeho hodinky,ktere jsem ani nevidela:D hledam ,mam tady kamose tak mi pomaha . Porad slysim ze jsem ,vinna za to ze on si tady nechal nekde hodinky ,nakonec mi rika ze zavola policii ,okamzite souhlasim .Rekla jsem mu ze uklidim a kdyz je najdu tak se ozvu . Protoze jsem ty hodinky ani nevidela a ani nevedela kam si je vubec dal . Porad obvinuje ,kamos ho vykazuje ven z bytu . Premistuju psi pelech ,ze jsem ho zvedla ze zeme a vypadnou na me jeho hodinky ,okamzite oteviram dvere a hodinky mu predavam . Nedokazala jsem pochopit jak se dostaly k memu psovi a do pelechu . Ten pelech byl v chodbe , v koupelne jsem byla dvakrat a to za jeho pritomnosti ,a zadny tam nelezely. Takze buh vi kam on je dal.Jen si je prohlizel a mlel neco o tom ze si pred par dny menil pasek . Bez jakeholiv slova ,treba promin ,omlouvam se se sebere a odchazi . A pak tady ctu tohle ? Ze mel deprese jen co vstoupil do domu ? Mohl odejit ,kdyz to je takova hruza, ja mam doma bordel ? Tak proc nedal otocku ,a nenapsal recenzi na to at se kazdej vyhne mymu cislu ?! Jak je mozny ,ze tady pise ,ze ja v praci okradam zaazniky ? Rikala jsem ,ze mam kazdy rok brigadu a ze se jde domluvit s kuchari na jidle ,ale nic o okradani hostu . Jedna velka lez , doma mam uklizeno , zadnej smrad ,rucniky a vse co pouzivam ke sve praci peru v dezinfekcich , vse mam ciste . ale co ja se budu obhajovat . Zacatecniku jsi komediant . Urazet lidi to jo ,ale priznat chybu sam sobe ? To je hnus co ? Sbohem.
2 Obrázek

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3461x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 12 dub 2018 23:28

Cowboy píše:
12 dub 2018 17:53
Váhavý Střelec píše:
12 dub 2018 17:45
Cowboy píše:
12 dub 2018 17:26
Váhavý Střelec: Ale tady vůbec nejde o Kelly a tebe konkrétně. Použil jsem vás jako příklad. Jestli tě to otravuje, tak je to jenom tvůj problém. Musíš počítat s tím, že ne každý tě bude plácat po ramenou, jaký jsi kabrňák. Se s tím smiř. xxx86
To miluju, když mi někdo říká o tom s čim mám počítat, další psycholog amatér. Já s ničím nepočítám. Příklad se taky může ozvat, když ho prakticky cituješ.. Když nejde o mě ani o Kelly, tak proč si nás bereš do huby? xxx70

Tak s tím nepočítej. Klidně se i vztekej. Ale to je tak všechno, co s tím naděláš. A když chceš reagovat, zkus to slušně. Muck
Já jen na recenzním fóru na ťapky napsal recenzi na ťapku. Jinak se nevztekám. Jen mi už unavujete. Tak co chcete? Jeden by globálně zdražil priváty na 2 a více litrů, aby holky netrpěly nouzí a druhý mi nařizuje koupit flashlight, abych neprcal. Další by mi prcání zakázal, že jsem ošklivej a smrdim. A já všem těmto vzkazuju, polibte mi prdel. Budu si prcat co chci. Tak prosaďte komisi pro prcání a zakažte mi prcat.. xxx56
2 Obrázek
Naposledy upravil(a) Váhavý Střelec dne 13 dub 2018 09:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3461x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 12 dub 2018 23:31

Aneta píše:
12 dub 2018 20:07
Ahoj Zacatecniku ,jeste jsem nereagovala na recenze ,ale to co jsi napsal ,to me presvedcilo.Napisu sem svoji verzi .At si poctete.Jdu otevrit ,na chodbe celkem sympatak , jdeme ke me ,posilam ho do sprchy ,ale zjistuji ze veskere rucniky jsou spotrebovane,a ptam se ho s usmevem zda by mu vadil mensi RUCNIK s usmevem rika ze ne .Parada ,a jde se na vec . Nejdriv ho pokourim ,a pak ze se jde na vec ,jdu na nej ale po chvilce davam navrh na zmenu ,prijima se a jde na me , pak ze zadu a pak jeste ke kuchynske lince...ano rekla jsem mu ,ze pul hodina jsou tri polohy .A ano svevolne jsem se odebrala zpet do postele :D Tak a ted hura k tomu jak jsem mu strkala toh jeho pindika do kose , vytahl ho ze me a ze si ho jde sundavat ,sam od sebe a temer hned ,coz je legracni protoze tady pise jak jsem mu ho nenechala naposledy cuknout .Vzhledem k tomu ,ze mi neprijde moc okey ,aby klient sahal na kondom ,kde je stava ze me a pak si na nej sahnul ,tak to z hygienickych duvodu delam ja . Ano ,mam ostrejsi slovnik ,ale nerekla jsem ,ze je to od moji Pici ...takhle ja ji nerikam :) . Beru kapesnicky a malinky cisty pytlik ,sundavam ochranu a vse davam rovnou do pytlicku . odchazi do koupelny a umyva se ,a pak placeni ,nemam drobne a jdeme rozmenit ,s nikym se nepotkal ,nikoho nevidel. Konecne rozmeneno a muze vyrazit vstric svemu . Za par minut mi zvoni mobil ,a dozvidam se ze tady nechal hodinky udajne na umyvadle ,koupala jsem se pred a zadne hodinky jsem nevidela . Chce prijit ,samozrejme souhlasim . Prijde sem a okamzite na me chrli ,ze ja jsem mu odcizila jeho hodinky,ktere jsem ani nevidela:D hledam ,mam tady kamose tak mi pomaha . Porad slysim ze jsem ,vinna za to ze on si tady nechal nekde hodinky ,nakonec mi rika ze zavola policii ,okamzite souhlasim .Rekla jsem mu ze uklidim a kdyz je najdu tak se ozvu . Protoze jsem ty hodinky ani nevidela a ani nevedela kam si je vubec dal . Porad obvinuje ,kamos ho vykazuje ven z bytu . Premistuju psi pelech ,ze jsem ho zvedla ze zeme a vypadnou na me jeho hodinky ,okamzite oteviram dvere a hodinky mu predavam . Nedokazala jsem pochopit jak se dostaly k memu psovi a do pelechu . Ten pelech byl v chodbe , v koupelne jsem byla dvakrat a to za jeho pritomnosti ,a zadny tam nelezely. Takze buh vi kam on je dal.Jen si je prohlizel a mlel neco o tom ze si pred par dny menil pasek . Bez jakeholiv slova ,treba promin ,omlouvam se se sebere a odchazi . A pak tady ctu tohle ? Ze mel deprese jen co vstoupil do domu ? Mohl odejit ,kdyz to je takova hruza, ja mam doma bordel ? Tak proc nedal otocku ,a nenapsal recenzi na to at se kazdej vyhne mymu cislu ?! Jak je mozny ,ze tady pise ,ze ja v praci okradam zaazniky ? Rikala jsem ,ze mam kazdy rok brigadu a ze se jde domluvit s kuchari na jidle ,ale nic o okradani hostu . Jedna velka lez , doma mam uklizeno , zadnej smrad ,rucniky a vse co pouzivam ke sve praci peru v dezinfekcich , vse mam ciste . ale co ja se budu obhajovat . Zacatecniku jsi komediant . Urazet lidi to jo ,ale priznat chybu sam sobe ? To je hnus co ? Sbohem.
Začátečník je jen hodnost, nick je výše a doma v určitym smyslu slova máš bordel. xxx50
6 Obrázek

Mazák
Začátečník
Celkem hodnocení: 57x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 41
Registrován: 01 dub 2018 08:11

Příspěvek od Mazák » 12 dub 2018 23:32

Cowboy píše:
12 dub 2018 17:13
Předem se omlouvám, pokud moje reakce spadne do nějakého jiného vlákna nebo se přiřadí někam špatně. Zdejší systém odpovědí a příspěvků se mi zatím jeví jako poměrně nepřehledný, ale je to zadarmo, tak tomu rozumím.
Možná budu někým označen za některou ze zdejších ťapek nebo za jejich pasáka, ale to asi není důležité. Dlouho jsem se před časem odhodlával k napsání své první recenze. Přišlo mi to divné. Jít na privát, zaplatit holce za sex, doma o tom napsat příběh. Někdy mi přijde, že si to někteří zdejší užijí při psaní víc, než na privátu. A když nemůžou napsat nic o tom, jak z nich byla holka hotová, tak z ní aspoň udělají krávu. Chápu, že sex za peníze je služba, ale je to něco jiného, než si nechat vymalovat nebo podat barvu z regálu. Souložit s robotem by mě nebavilo. Občas se divím, že si někteří zdejší borci raději nepořídí něco kvalitního z gumy. To nikdy odmlouvat nebude, nikdy nebude unavené a když se o to budou trochu starat, tak jim to ani hned tak nezpuchří.
Já si ho do privátu nechodím vyhonit v mladé kundičce. Jdu tam za sexem a sex je pro mě cosi komplexnějšího než jenom kouřením postavit, zasunout, vystříkat a domu. Abych ze sexu něco měl, musím mít aspoň pocit, že z toho má něco i druhá strana. Nejsem sociální případ, abych honil nějaké HH nebo vyhledával priváty, kde je toho co nejvíc v základní nabídce. A když narazím na slečnu, se kterou si sednu i lidsky, tak nemám problém chodit opakovaně. Nejsem žádný krasavec, ale snažím se k těm holkám chovat slušně a většinou (až na jeden případ) se mi to vyplácí. Držím se hesla: "Jak vy k mi, tak mi k vy." Třeba ta vámi zdrbnutá Kelly, ale i mnohé další.
Chápu, že ne všechny ťapiny jsou v pohodě, chápu, že některé to fakt nebaví a dají to norníkovi sežrat. Holt to už je riziko podnikání. Ale když čtu některé zdejší reakce, tak si říkám, co ten chlap musel dělat, že ta holka byla na něj "ošklivá". A většinou si řeknu, že se musel chovat jako idiot. Na druhou stranu lepší, než kdyby si svou frustraci vybíjel doma na ženě nebo dětech.
Tak a můžete se do mě pustit. XXT03

.. konečně něco, co se dá číst XXX36 jsem tady krátce a nestačil jsem se divit.. Za to,že jsem popsal krásný zážitek s Kelly od Itala jsem byl už titulován,že mám mezi nohama kundu,kretén, vůl,pasák,ťapka Kelly,člen LM,člen StB,kokot...to,co jsi napsal je přesně to,jak to cítím i já, lépe bych to nesvedl..! xxx51
2 Obrázek 1 Obrázek

Mazák
Začátečník
Celkem hodnocení: 57x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 41
Registrován: 01 dub 2018 08:11

Příspěvek od Mazák » 13 dub 2018 00:19

Váhavý Střelec píše:
11 dub 2018 23:33
Mazák je podle mě ťapka. Nejspíš Kelly od Itala. Nasála od norníku rozumy a teď se fundovaně vydává za jednoho z nich..
...koukám,že Tvůj mozek už je jen jedno velký KELLY ! xx08 napsal jsi o ní nepravdy(tipoval bych trošku pomstu,co?) a asi si autodíly v Auto Kelly ze vzteku nikdy nekoupíš.. xx08 Nepochopil jsem,asi proto,že na tomhle fóru jsem za vola, proč se divíš, že mi je s Kelly dobře ?To je pak podle Tebe potom Kelly a nebo pasák i kocour, který na ní sepsal pochvalnou ódu v r. 2015 a dalších 23 spokojených klientů včetně Hanka 36, který o ní také psal pochvalně a teď Ti dává palec nahoru za takovej Tvůj další kec do tmy..ta holka je fakt inteligentní,vstřícná a snaží se vyhovět,vždyť jste od r. 2015 dva z 25, co asi z nějakých důvodů nedala.. tak už se prober..prachy Ti hezký zážitek nezaručí, o zbytek se taky musíš trošku snažit i Ty.. xxx70

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3461x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 13 dub 2018 00:39

Mazák píše:
13 dub 2018 00:19
Váhavý Střelec píše:
11 dub 2018 23:33
Mazák je podle mě ťapka. Nejspíš Kelly od Itala. Nasála od norníku rozumy a teď se fundovaně vydává za jednoho z nich..
...koukám,že Tvůj mozek už je jen jedno velký KELLY ! xx08 napsal jsi o ní nepravdy(tipoval bych trošku pomstu,co?) a asi si autodíly v Auto Kelly ze vzteku nikdy nekoupíš.. xx08 Nepochopil jsem,asi proto,že na tomhle fóru jsem za vola, proč se divíš, že mi je s Kelly dobře ?To je pak podle Tebe potom Kelly a nebo pasák i kocour, který na ní sepsal pochvalnou ódu v r. 2015 a dalších 23 spokojených klientů včetně Hanka 36, který o ní také psal pochvalně a teď Ti dává palec nahoru za takovej Tvůj další kec do tmy..ta holka je fakt inteligentní,vstřícná a snaží se vyhovět,vždyť jste od r. 2015 dva z 25, co asi z nějakých důvodů nedala.. tak už se prober..prachy Ti hezký zážitek nezaručí, o zbytek se taky musíš trošku snažit i Ty.. xxx70
Ale hovno. Jen tu reaguju. Sám jsem jí dal průměrnou recenzi, ty lamo. Nepravdy jsem nepsal. Líp si sjeďte kamery. Nebo si líp vzpomeň, Kelly.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 187 hostů