Recenze 2018

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
narcius
Začátečník
Celkem hodnocení: 42x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 54
Registrován: 14 dub 2017 14:35

Re: Recenze 2018

Příspěvek od narcius » 25 bře 2018 09:04

Helča, Privatek Moncheri, 773 013 770, 773013770
https://www.sex.cz/385183?SNID=helca&Rnd=1018306715&S=0

V posledni dobe jsem mel nejakou MILFi naladu tak mi samozrejme do hledacku padla Helca z Moncheri (Verunka z MS).
Domluva rychla, trochu zmatky pred barakem na Hodoninske, ale vpohode. Pristup do sukcimry z boku domu o uroven niz nez je parkoviste.

Otevrela mi Helca a teda musim rict, ze jsem vazne zvazoval otocku. Ve tvari hodne podprumer, takova strhana, trochu krive zuby, ale byla v pradle a telo teda moc hezke. Vzpomnel jsem si na predesle recenze a doporuceni a i pres nesympatie ve tvari jsem zustal. Placeno 1500kc/h + 500OB. Nabizela jeste OBDK a libani oboje po petistovce. Po navratu ze sprchy, ktera ma vchod rovnou z pokoje uz na me cekala a vsiml jsem si, ze ji asi trosku porostlo brisko, ale treba se jen zapomnela "vykakat" xx08

Prevzala iniciativu, zacla me svlikat, shodil jsem ji podprdu. Musim rict, ze prsa hezky upravene dvojky. Pokud silikony tak tato velikost a tvar je pro me dolnaka idealni. Jala se kourit a to bylo vazne uzasne. Maloktera holka me kourenim dokaze dostat na krajicek, ale tady to bylo prekvapive rychle XXX36 Musim rict, ze takhle obliznute koule uz jsem dlouho nemel a oral si dlouho tak neuzil. Otocili jsme se na 69 ja nahore, abych si taky trochu liznul. Predvedla mi hezky orgasmus a slo se na pichani. Celou dobu na me pusobila, ze se ji to vazne libi a chce si to taky uzit. Klasicky trojboj + dalsi narocna gymnastika. I v zime z nas docela lilo.

Malinko jsme pretahli, druha sprcha, pusa na rozloucenou a padam zpet do viru hlavniho mesta. Helca ma urcite me doporuceni i kdyz v obliceji to za me nebylo idealni a vek bych tipl 40+. Sukat opravdu umi, uziva si to, povzbuzuje, kouri paradne. GFE jsem u ni moc nezazil, ale spise poradnou mrdacku s zenskou co vi co chce.

Uzijte si to XXX36
h1.jpg
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I do naughty nicely.....

L00man
Začátečník
Celkem hodnocení: 4x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 bře 2018 20:07

Příspěvek od L00man » 25 bře 2018 20:46

Daisy
img0000.jpg
http://tapky.info/?1378,daisy-privat-da ... -739982919

tel: 739 982 919

Můj první příspěvek na foru. Chodím už dlouho ale až teď jsem se rozhodl recenzi napsat. Byl jsem moc spokejen, tak proč se s Vámi nepodělit o zážitek.
Slečnu Daisy asi nemusím představovat. Přečetl jsem si rozporuplné i vychvalující recenze, tak jsem to chtěl zkusti na vlastní kůži.

Objednání naposto bez problému pomocí SMS. Byt je v Novostavbě na Praze 3. Teď se tam teda špatně dostává ale zvládnout se to dá. Malý ale vzorně uklizený byt. Je vidět že slečna si potrpí na čistotu a hygienu.

Po lehké navigaci jsem dorazil do bytu. Ihned mě překvapil vzhled slečny a v duchu jsem si říkal, že jsem udělal velmi dobře. Vzhled a postava je opravdu prvotřídní. Vysoká postava, krásné vlasy. Několik tetování po těle ale mě to zrvona nevadí ale někdo by mohl mít problém. Daisy byla ze začátku trošku odměřená ale musíte jí dát šanci aby vás oťukala, pak již bylo vše v naprostém pořádku.

Domluvili jsem hodinku s OB celkem jsem tedy investoval 2.000,- Byla mi nabízena i půlhodina ale to tělo jsem si chtěl užít.

Samotná akce byla výborná, orál poctivý a hluboký. Dostal jsem nabídku na lízání kundičku kterou jsem neodmítl. Byla krásně voňavá a čistá. Pak už jsme to nemohli společně vydržet a dostal jsem pokyn k zásunu. Daisy si umí chlapa naštelovat podle toho co se jí líbí. Začala jsme me zezadu kdy to byla fakt jízda, krásně přiráží a drží. Celkově má radší tvrdší sex než nějaké hlazení. Postupně jsem vystřídali několik poloh se stále stejnou energií. Zakončili jsme to s vystříkem na její hebké tělo. Následoval pokec který měl hlavu a patu. Dávám sprchu oblíkám se a mizím s pocitem dobře investovaných peněz. Návrat asi ano. Myslím že Daisy není úplně pro každého ale kdo jí sedne může očekávat užasnou akci.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

novina80
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 783x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 8x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 355
Registrován: 20 led 2018 23:42

Příspěvek od novina80 » 25 bře 2018 23:28

Viki http://topsexprague.cz/cs/ 607745008 V Top SEX jsem byl uz 5 x domluva s operátorkou jako vždy super, slečna ma krasny a prijemny hlas xxx63 Slecna Viki me podle fotek lakala uz dlouho ale az dneska jsem si dodal odvahu, podle jmena a fotek zadku a prsou jsem vedel ze tu holku znam ale tak na 50 procent jsem mel tuseni XXX36 . Když mi Viki otevrela dveře tak se mi muj odhad potvdil bylo to setkani po 9 mesicich. Byl jsem za ni 2 x když pracovala na private U Tresnovky 3 Kobylisy. Viki ma krasny pevny prsa 4 prijemny na osahavani xxx63 pekny pevny zadek, holka chodi cvicit do fitka a postavu ma super, v obliceji celkem hezka a da se sni krasne pokecat xxx63 Slecna na mazleni moc není a vse si rada ridi sama a klidne když se kni klient nebude chovat slusne tak ho hned posle nekam XXX36 a to je dobře. Me vyhovela ve vsem, oral bez za me dobrej xx25 krasne cucala a lizala koule, v sexu jsme dali 3 polohy a nevadil ji vystrik do pusy xxx50 Ja uz zase dlouho opakovat nebudu protože mam v Praze lepsi stalice a taky chci poznat další novy slecny XXX36 ale slečna za vyzkouseni stoji a za me xxx63 XXT03
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) novina80 dne 26 bře 2018 19:05, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
climbeer
Začátečník
Celkem hodnocení: 90x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 14
Registrován: 24 kvě 2017 09:42

Příspěvek od climbeer » 26 bře 2018 00:04

Sára – U Sáry, tel. 774 948 731
https://www.sex.cz/417234
http://tapky.info/?1787,sara-privat-u-s ... -774948731
Sára má mnoho převážně velmi dobrých recenzí a moje vlastně nebude jiná. Vlastně bych mohl vytisknout a podepsat recenzi kolegy Rintintina (viewtopic.php?p=8855&sid=65407c53b0a0bd ... 50e0#p8855), takže budu i stručný. Všechno je pravda, bohužel i to, že má ceny 1500/2000 Kč za 30/60 minut. xx09
Po té holce jsem koukal už dlouho, takže jsem to, i když nerad, překousnul, a šel jsem do toho. Vzal jsem zkušební půlhodinku a nakonec jsem nelitoval. Se Sárou jsme si od počátku sedli naprosto dokonale, z toho vyplývá, že jsem si velmi užil i to, co pak následovalo. xxx50 Jen to druhé kolo tam kurevsky chybělo víc než kdy jindy. xxx93 Venku jsem byl cca po 40 minutách.
Celkový dojem a doporučení:
Doporučení: Ano, i přes negativum vyšší ceny.
Opakování: Bohužel o něm velmi vážně uvažuji. xx21
Ťapinkář píše: XXT03
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

bangbang89
Začátečník
Celkem hodnocení: 0x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 bře 2018 22:26

Příspěvek od bangbang89 » 26 bře 2018 22:50

Deniska, Mazlive studentky, 606357709, 737542349
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/11

Prave jdu od Denisky, takze cerstvy zazitek.
Je ji vice, nez uvadeny vek 26. Tipuju tak aspon 34.
Mne osobne se libila v obliceji i postava, neni to modelka, ma trochu vetsi, hezky vpuklou prdel, coz ja miluju.
Jinak je prijemna usmivala se.

Bral jsem pul hodiny 800, libani(300) + oral bez(300) + vylizala mi zadek(500) takze 1900.

Kurba ok, lizani zadku naprosto fantasticky zazitek, mrd vyborny, ochotne meni polohy a byla celkem aktivni.
Jednoznacne doporucuju a pristi tyden pujdu zas.

Ovadnzi
Začátečník
Celkem hodnocení: 146x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 38
Registrován: 17 čer 2017 02:58

Příspěvek od Ovadnzi » 27 bře 2018 04:56

https://www.sex.cz/565671?SNID=scarlett ... 833644&S=0

Scarlett, 728 340 540, poblíž Klimentské ulice

Placeno: 1/2 hodina - 1 000,- Kč

Objednání po telefonu naprosto v pohodě. Do telefonu působí sympaticky. Byt je pěkný a čistý.
Při příchodu jsem byl příjemně překvapený tím, že si slečna začala se mnou povídat, šli jsme si sednout do ložnice, kde se šuká, nabídla mi pití, tak jsem toho využil...úplně přirozeně jsme si začali povídat, jako kdybych byl s kámoškou v baru na drinku...měli jsme si co říct, a tak jsme se zakecali asi na hodinu...potom jsme si řekli, že bychom mohli jít na věc, tak jsem si dal rychlou sprchu a šel zpátky do pokoje, mezitím si Scarlett vzala punčošky a spodní prádlo, což bylo fajn...Už předtím při pokecu mi ale sem tam začalo stát péro při pohledu na její sexy opálený stehna v minikraťáskách...postavu má Scarlett stejnou jako na fotkách...ještě se mi dost líbil její zadeček....akci jsme začali 69, nechá se lízat i prstit...kouření mě nějak extra nebere obecně, čili jsme po pár minutách šli na sex...tam jsme vystřídali spoustu poloh i opakovaně a bavilo mě to...Scarlett se i dost snažila, když byla nahoře, což oceňuji, že nebyla líná....jako plus musím zmínit i to, že když šukala na koníčka ze zadu, tak mi dovolila cvaknout si fotku, to je příjemnej bonus, kterej potěší...já vzhledem k tomu, že jsem byl trochu přemrdanej z předchozího dne ze soukromí, tak se mi nechtělo stříkat, ale mám pocit, že v danou chvíli bych se neudělal s žádnou, tak že to určitě nebyla chyba slečny...šukací čas (čistej), čili půlhodinu jsme přetáhli o takových cca. 7 minut...čili na pohodu, jak by to mělo být a už vůbec ne snaha o zkrácení času...po akci jsem Scarlett dal litr, což určitě taky někteří budete hodnotit pozitivně, že jsem platil až po akci...a dával jsem ho sám od sebe, neříkala si o něj...pak jsme ještě tak 10-15 minut pokecali...hezky se rozloučili, poplácání toho pěknýho zadečku, pusa a byl jsem pryč po přibližně dvou hodinách od příchodu...za mě tedy jasné doporučení a ještě se asi aspon na půlhodku zastavím, i když slečny z privátů neopakuji...nechodím na ně kvůli nedostatku sexu, ale proto, když mě nějaká vzhledově zaujme a chci jí vyzkoušet...zde možná, ale udělám vyjímku aby slečna viděla jak hezky umím stříkat xxx50
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 27 bře 2018 09:40

Aneta, Privat Lucerna, Šmilovského 5
https://www.privatlucerna.cz/slecny/
704 164 164

Antré slušný, na chodbě polovyslečená Aneta, chudák vůbec neví co má dělat, něco pro mě. Konečně jsme na pokoji, prý bude sex? Počkej holka, trocha konverzace, ale to už ji mám vysvlečenou na betli, je to živočich, moje hlava mezi její nohy, lížu ji prdel, frndu, hezky vlhne, spokojeně vrní, koukám, ona mě při tom šmíruje. Ležím vedle ni, letmé doteky, letmé polibky, prstím ji obě dírky, spokojeně vrní. Následuje kouř bez gumy, slušně s citem toho ptáka cumlá, olizuje, kulky taky, statečně polyká hlouběji a hlouběji, jo tohle bych vydržel celou hodinu. Ale chci šukat, sahá pro gumu, nemůže ji vyndat, děvče dej to sem, raději ji natahuji sám, už se po mě sápe, rve si péro dovnitř, kroutí u toho pánví ze strany na stranu, opřená o čelo postele mi nekompromisně mrdá, znovu nenápadně šmíruje, jak ji pták mizí uvnitř, holčičko tohle je pěkná úchylka, jen se dívej říkám. To už v záklonu, rukou za zády hněte koule, pak v předklonu jazykem luxuje mi hubu, hele má vzadu na jazyku piercing. Přetáčím ji na záda, kroutí se pode mnou jak víno, cumlám ji pusou bradavky, nohy hore, rukou ji nadzvedávám pánev, ten pohled, v ksichtě mi připomíná mou bývalou právničku, dnes už vážená soudkyně, a tahle představa mě baví. Holka ukaž ten zadek, má pevnou kulatou prdelku, zezadu na čtyřech ji pěkně bodám, občas rukou plácnu po prdeli, jen spokojeně vrní. Jsem v pokušení, vrazit jí ho do prdele a mrdat dál. Pokračujeme zezadu vleže na břiše, pusou mi cumlá prsty, druhou rukou ji držím jemně pod krkem, gut stále dýchá. Jednou si rukou honí frajtra, pojď udělej se, seru na to a stříkám, nestihla to, já jo, jo děvče příště se musíš v té hlavě odblokovat.

Jen ležíme a kecáme, je celá zalitá potem, úplně mokré vlasy, hezky jsem ji zřídil. Dělala v tetovacím salonu, těch kérek má po těle dost, nějaké hvězdy po nohách, na pupíku piercing, pod srdíčko, jako že láska prochází žaludkem, prsa nula nula nic, jen staženou lambadu, pěkně ji trčí bradavky a na prsou vytetovaný hardcore, jako že život je těžký, prý tu chvíli bude, potřebuje nějaké peníze.
Zážitek luxusní, doporučení ano. Jen koukám že zmizela z jídelníčku xxx86
    Aneta3.jpg
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    „Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

    jiri135
    místní Pepík
    Celkem hodnocení: 292x
    Recenze 2017: 26x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 404
    Registrován: 18 dub 2017 16:15
    Bydliště: Praha

    Příspěvek od jiri135 » 27 bře 2018 12:11

    Doporučení.

    Le Amour. Pražského Povstání.
    tel. 732662004.
    Cena: 1.500/hod./ včetně OB.

    MIA..

    http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... &Cat=1&S=7

    Je to už hodně dní, co jsem navštívil tuto nevyšukanou starší slečnu ve známém privátku. Slečna je sice trochu při těle, ale vše vynahradila svým přístupem.
    Ale popořádku. Objednání proběhlo rychle a stručně a ke všeobecné spokojenosti. Musím říci, že Mia byla možná ještě více nadržená, než já a přisála se ke mě ve velkém stylu. Takže OB na jedničku. Líbání taky jedničku A sex? Sex byl za dvě jedničky. xxx18 .

    Pokud ji ještě někde uvidíte na privátu tak pospíchejte. Nyní už dělá jen masáže bez sexu na Smíchově.

    Fotografie které přikládám jsou pravé.
    MIA.jpg
    Za mě jasné doporučení. XXT03 XXT03
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    Nucky
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 146x
    Recenze 2017: 2x
    Recenze 2018: 7x
    Recenze 2019: 5x
    Recenze 2020: 3x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 33
    Registrován: 14 dub 2017 13:54

    Příspěvek od Nucky » 27 bře 2018 20:15

    Rose - Top Privát
    http://tapky.info/?1088,rose-top-privat ... -774173618
    Tel: +774 173 618
    22 let; 170 - 61 - 2
    1500,-/hod
    rose002_1.jpg
    Rose 11.3.2018 odešla do "důchodů" a tak nějak ji i věřím, že to má v hlavě srovnaný a je to asi fakt definitivní, takže to vemu rychleji, stejně ji určitě každý znáte:) ale recenzci sem si řekl, že dopíšu, nikdy nevíte:)

    Popis:
    Dle mého je to krásná holka, s nádherným tělem, který možná není uplně "ala modelka", ale vše tak akorát, ať už prsa nebo zadek. Krásný oči, lehký předkus, takže krásný úsměv. Holka je naprosto uvolněná, krásné 100% GFE, ale nebojí se do toho opřít.

    Privát:
    Diskrétní privát kousek od Vinohradské tržnice. Pobavili mě šipky ke dveřím už od vchodu :-) Asi je to tam trochu nabitý, hromada holek, pokojů je už mín. Vana už něco má za sebou, ale "zázemí" dobrý, pití na pokoji. Objednání taky naprosto v pohodě.

    Akce:
    Začli jsme trošku mazlením, tak nějak se chytla a hned věděla co chci a čekám, takže přesun do postele, prsty i dovnitř, same si řekla, že ho chce už "obléct", kouř s kondomem možná jediná slabší či průměrná stránka, poté jednoduše dvě kola s víceméně klasickým trojbojem, trošku to splívá, protože to byla jízda, jak už jsem psal, 100% GFE, občas by člověk fakt zapoměl, že je vlastně na privátě :) A tak aby to asi mělo být!

    Summary:
    Skvělé a krásné. Vím, že jsem byl jeden z stovek, ale měl jsem pocit byl přesně opačný. Asi dobře, že končí (samozřejmě jí to přeju!)... protože jinak bych se snad mohl i zamilovat nebo se stát "topičem" :-) Víc takových!
    2 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    LUKoil
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 270x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 6x
    Recenze 2019: 5x
    Recenze 2020: 3x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 64
    Registrován: 26 čer 2017 21:45

    Příspěvek od LUKoil » 27 bře 2018 21:51

    Hanka /p. Mazlivé studentky/

    http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/21

    Dal sem na Vaši pochvalnou recenzi, a i když nejsem vůbec příznivcem přírodního klínu, zde jsem to přehlídnul. Hanka je úžasná holka, která si sex užívá a od prvního okamžiku si s ní přijdete jak s pravou milenkou. Poctivé nekonečné líbání, kouření bez, mazlení, ABSOLUTNÍ GFE xxx07 Zde rozhodně platí: "Za málo peněz, hodně muziky!" Placeno hodina za 1200 plus 300 za líbání. (OB je v ceně!)
    Nemá cenu to více rozepisovat. Připomínala mi jednu holku, co se mi vždy líbila, takže to ještě umocnilo ten pozitivní zážitek. Samozřejmě by mohla mít objemnější hrudník, ale to už bych chtěl příliš. Za mne maximální spokojenost a rád se vrátím.

    Potleskosmíchoměr pro ťapky.info je: " XXT03 "
    4 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

    Uživatelský avatar
    demonstration
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 295x
    Recenze 2017: 2x
    Recenze 2018: 8x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 108
    Registrován: 13 lis 2017 18:11

    Příspěvek od demonstration » 28 bře 2018 00:50

    Atraktivní Lucinka
    tel: 733 488 781
    http://www.tapky.info/?1668,lucinka-lad ... -733488781
    https://www.sex.cz/692566

    Domluvili jsme se po telefonu bez problému, sídlí v paneláku na Ládví, parkování super, hned vedle je P+R parkoviště za celý den za 20 Kč.
    Byt je hned v přízemí, už by to chtělo rekonstrukci a vana by zasloužila umýt, na můj vkus docela špína.

    Slečna je ovšem moc hezká, věk hádám kolem 40, udržovaná, má krásnou kundičku, vzhled hodnotím za 1, i když první dojem nebyl tak výborný, přišla mi otevřít ve spodním prádle, v župánku a na podpadcích, se kterými má takový legrační krok a působí tak trochu jako trdlo. Po odhození županu a sundání bot však odhalí perfektní tělo a líbí se mi i v obličeji.

    Horší je to však s přístupem, sice se snaží vyhovět, ptá se co mám rád, ale hned jak odhodím ručíník, zahlásí, že již v inzerátu má napsáno, že je úzká a že s tím svým dlouhánem budu muset jen na krajíček. To nebyl dobrý začátek, navíc tam má psáno, že je úzká, nikoliv mělká, to je rozdíl a já mám možná delší přirození, ale rozhodně ne nějakýho buřta, takže nechápu vo co go xxx70

    Celá akce nuda, Lucinka si neustále drží nohy a není je schopna pořádně roztáhnout, sice se snaží to nedávat najevo, ale hereckým talentem také přiliš neoplývá a je evidentní, že ji to bolí, což je pro mně osobně nejhorší zabiják jakékoliv chuti na sex, udělám se jen díky jejímu, za mě perfektnímu, vzhledu a pak si raději nechám dát masáž, je mi totiž líto jí ty prachy nechat za cca 10 minut práce (a z toho jen 5 minutový zásun), když jsem platil hodinu za 1500.

    Pokec celkem o ničem, slečna mi mlela, jak jí vadí, že za ní chodí kluci, který hází otočky kvůl věku, že prý inzeruje skutečných 34 let a že nechápe, proč to tolik chlapů nečte a podobný žvásty.

    Já doporučit nemohu a opakovat nebudu
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    LUKoil
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 270x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 6x
    Recenze 2019: 5x
    Recenze 2020: 3x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 64
    Registrován: 26 čer 2017 21:45

    Příspěvek od LUKoil » 28 bře 2018 00:57

    A teď trochu z jiného soudku.

    Jessica /p. Jessica DeLuxe/

    https://www.sex.cz/944102

    Viděl sem foto na sex.cz a ani sem tomu příliš nevěřil. Objednání po telefonu v pohodě, mířím si to tedy na Prahu 6 a vzápětí jsem u ní na pokoji. Fotka je originál, ve skutečnosti však vypadá o mnoho lépe. Vítá mne vysoká blondýnka na ještě vyšších podpatcích xxxx2 Na sobě má punčošky a černozlaté prádýlko. I přesto všechno je vidět, že většinu těla zdobí různá barevná tetování menších i větších rozměrů, která v mých očích ještě přidávají na rajcu. Ale hlavně, na co sem se nejvíc těšil, jsou její O.B.R.O.V.S.K.Ý. prsa ve velikosti 6 (!!!) Je to taková silikonová kráska, Barbie s neskutečným porno-lookem xxx16

    Celková akce s ní se i tak nějak podobně vyvíjela. Začínáme dlouhým vášnivým líbáním s rajcovním kousáním do jazyků, při kterém ji asi během minuty zlíbám veškerou růž ze rtů. Má jí tak chlípně rozmazanou po obličeji...! Pak trochu mazlení a jde se na orálek. Kouření s hlubokým kouřem až po kořen. Pak v leže s otočenou hlavou přes hranu postele dolu, kdy ji tak trochu dost nakládám do pusy xxx65 Chce prstit, mojí ruku mi sama dává do klína, který má zdobenmý piercingem a ještě slovně povzbuzuje, ať to dělám tvrdějc xxxx2 . Pak začínáme na misio. Ty prsa jsou vážně neskutečný xxx07 , veliký, že skoro jedno neobejmu dvěma dlaněma. Pro horňáka ABSOLUTNÍ slast, i když samozřejmě příroda s tím nemá nic společného. Souložíme v hodně vysokym tempu poměrně dlouho na misio, na koně i zezadu. V pokoji ale začíná být vedro a s tak vysokým nasazením postupně dochází síly. Závěr tedy proběhl výstřikem na obličej, opět za jejího slovního povzbuzování. Zbyly ještě nějaké minuty a tak mi začala masírovat záda, u čeho sem si nejen vydechl, ale hodil s ní i trochu řeč.

    V souhrnu toho všeho hodnotím tuto návštěvu VELMI pozitivně! Jasně, není to pro všechny, ale mne si získala celým průběhem akce. Přesně takovým, jaký jsem očekával a přesně takovým, který se k ní naprosto hodí. Bude ještě tak týden až dva v Praze, takže zcela reálně zvažuju opáčko.
    Ceny 1000 Kč/ pulhodiny nebo 2000 Kč /hodinu. ALE: v ceně hluboký kouř "S", líbání, případný výstřik na obličej.

    Tapinkář nechť s čistým svědomím píše XXT03
    1 Obrázek 1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

    Uživatelský avatar
    demonstration
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 295x
    Recenze 2017: 2x
    Recenze 2018: 8x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 108
    Registrován: 13 lis 2017 18:11

    Příspěvek od demonstration » 28 bře 2018 01:15

    Karin
    Privátek Moncheri
    tel: 777 889 411, 773 013 770
    http://www.tapky.info/?2093,karin-priva ... -773013770
    https://www.sex.cz/626114/fotky?SNID=ka ... 697170&S=6

    Privát i ceny netřeba dále rozebírat, placeno 1500 za hodinu a v průběhu akce doplaceno 1000 Kč za líbání a OB.

    Karin je moc hezká slečna s perfektní postavou a rajcovním xichtíkem, že i akné, které je na něm patrné, dodává na takové té zdravé sprostotě. Takže vizuál hodnotím velmi dobře, kurvička, jak mám rád.

    Se slečnou jsme si padli do noty a tak jsem prakticky hned po prvních dotecích vyplázl další litr, protože tohle si říkalo o OB a líbačku, to Karin zjevně nažhavilo, je to kurva jak má být a evidentně miluje prachy, ale na tom není nic zlého xxx23

    Kouř bohužel nakonec nestál za moc, ale to bych viděl jako jediné mínus a vším ostatním mi to vynahradila.

    Líbá se vášnivě, strčila mi jazyk až k mandlím a to se mi líbí, sex perfektní, živočišný, následovalo mazlení a pokec, který byl také fajn.
    Druhé kolo iniciovala sama, myslím si, že jsme si to oba užili a nebo je to herečka hodná oskara.

    Zvláštností, kterou ale oceňuji, je její obzvláštní důraz na čistotu. Před sprchou jsem dostal instruktáž, jak se mám umýt xx16
    A na pokoji, před prvním dotykem mi nastříkala na ruce desinfekci.

    Já se vrátím určitě a doporučit mohu s čistým svědomím.
    2 Obrázek 1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    demonstration
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 295x
    Recenze 2017: 2x
    Recenze 2018: 8x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 108
    Registrován: 13 lis 2017 18:11

    Příspěvek od demonstration » 28 bře 2018 01:38

    Jessica

    podnik Jessica DeLuxe
    tel:773 158 774
    https://www.sex.cz/944102

    Jessiku jsem objevil asi před dvěma měsíci na Annonci a byl jsem připraven na jasnou otočku, čekal jsem fake, inzerovala tu profi fotku a já si říkal, že za otočku nic nedám.

    O to větší překvapení mě čekalo, když jsem spatřil tuhle BOMBU, která opravdu vypadala jako na té profifotce, jen tedy s mastnýma vlasama, už asi docela unavená a s náplastí pod pravým ňadrem, která byla trochu prosáklá krví. Tvrdila mi, že je tři týdny po operaci (jestli si dobře vzpomínám)
    Když tam přede mnou stála, celá urousaná, ale jen v nějaké růžové síti a já viděl ten rajcovní piercing nad její kundičkou, hodně jsem přemýšlel, jestli se otočím nebo to risknu.

    Ta mastná hlava, vlasy na klipsech, zkrvavená náplast a až nepřirozené balóny mě odrazovali, ale nakonec zvítězila zvědavost a dal jsem půl hodinku za litr.

    Akce byla neskutečná, něco ve stylu, který popisuje kolega před chvílí.

    Bohužel ta její neupravenost mě odradila od líbačky, kterou sama chtěla i od lízání, který bych jinak určitě provedl a tak jsem jí jen pořádně naložil a nechal se krásně vyhulit až po kořen.

    Zarazilo mě taky, že po předání peněz mě ani nevyslala do sprchy a hned mě začla hulit a vystrčila na mě prdel a chtěla abych jí pořádně prstil.

    Já tedy hodnotím rozporuplně. Za zkoušku určitě stojí. Nechá si naložit jako žádná jiná, ale ta hygiena mi tam prostě chyběla...nedá se svítit.
    Proto hodnotím XXT02
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    demonstration
    Přidavač
    Celkem hodnocení: 295x
    Recenze 2017: 2x
    Recenze 2018: 8x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 108
    Registrován: 13 lis 2017 18:11

    Příspěvek od demonstration » 28 bře 2018 01:56

    Simona

    podnik Privátek u Simony
    tel:773 274 479
    https://www.sex.cz/privatekusimony

    Toto je varování, slečna zřejmě v něčem jede, jinak si nedovedu vysvětlit chování.

    Volám, zvedá prakticky hned a na dotaz, jetli se můžu stavit za 30 minut odpovídá, že ano a sděluje adresu Tobrucká 17.

    Vyrážím tedy na místo a ve sjednaný čas volám, že jsme před vchodem. Telefon mi ale vytípne a pošle sms s automatickým textem, že nemůže mluvit, ať píšu. Píšu tedy, že jsem dole, ať mě pustí. Přichází odpověď obratem, že mám minutku počkat. Čekám tedy minut deset a pak znovu volám.
    Zvedne mi to a říká, že už jde, neomluví se, prostě jen zahlásí "Už jdu". Čekám dalších 5 minut a opět volám, v domě se ani nerozsvítilo a už jsem pěkně nervní. Simona to zvedne a ptá se kdo jsem a co chci. Nevěřím svým uším a povídám jí, že už 15 minut stepuju před domem v mrazu a co se tedy děje? Odpovídá mi, že jde o omyl, že mám asi špatné číslo. Já se nechám zmást a omluvím se a položím telefon. Čílso tedy kontroluji a když zjistím, že jsem žádnou chybu neudělal, volám naposledy, kdy mi sděluje, že už nepracuje.

    NO měl jsem chuť to tam podpálit, no ale co nadělám, tak alespoň varuji xxx28 xxx28 xxx28
    6 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    Váhavý Střelec
    Světák
    Celkem hodnocení: 3460x
    Recenze 2017: 4x
    Recenze 2018: 11x
    Recenze 2019: 9x
    Recenze 2020: 1x
    Recenze 2021: 4x
     
    Příspěvky: 1282
    Registrován: 05 kvě 2017 17:10

    Příspěvek od Váhavý Střelec » 28 bře 2018 13:21

    Dominika - Top Privat

    http://www.topprivat.cz/dominika

    Cena/hod:1500.00CZK (resp. 1.300 CZK HH)
    Věk: 20
    Výška: 165
    Váha: 48
    Prsa: 2
    Barva očí: hnědé
    Barva vlasů: hnědé
    Délka vlasů: dlouhé
    Tel: 774 173 618

    Návštěva před pár dny. Už jsem se na noření chtěl vybodnout, ale nevyšlo mi párkrát píchání mimo, tak jsem tomu dal poslední šanci. A ono to bylo nakonec celkem fajn.

    Objednání v pohodě, dorazil jsem na místo a byl jsem hned vpuštěn a nasměrován.. Privát notoricky známý. Koupelna v pohodě. Holka potetovaná od hlavy až k patě, nádherný pevný zadeček, když pominu tetování fakt super postava, byl jsem unešen. A ono i to tetování má něco do sebe. Čistotná. Věk tak do 25 let.. Jinak platí, co o ní bylo řečeno. Je profi. Žádná milenka. Ale mě se to líbilo, po těch všech hysterickejch a nemytejch v poslední době to byla příjemná změna. Chovala se slušně (asi třikrát si do mě rejpla, ale ještě v mezích únosnosti), vcelku aktivní, mezi čísly mě poslala do sprchy, udělal jsem se všehovšudy dvakrát. Moc toho nenamluví, ale dá se s ní mluvit .Prsty dovnitř ne, lízání ne.. Ale já ani jedno nemusim, takže za mě dobrý. Zezadu se jí to moc nelíbilo (asi ráda kontroluje:-), tak mě trošku požádala o koníčka, ale myslim, že kdybych hodně chtèl, tak mě nechá. Mně přišla v pohodě. Lehký nadprůměr, který se bohužel v Praze stává silným nadprůměrem, nebo mám smůlu. Na druhou stranu chápu, že to chování každému norníkovi/masherovi/světákovi nesedne. Možná ještě někdy zajdu, ale spíš bych ještě něco jiného. Jestli teda ještě vůbec někdy zajdu. Moc mi to už nebaví. Ťapinkář XXT03
    2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Toaletni papir
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 77x
    Recenze 2017: 1x
    Recenze 2018: 3x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 30
    Registrován: 27 srp 2017 03:07

    Příspěvek od Toaletni papir » 28 bře 2018 18:24

    Daisy
    https://www.sex.cz/294450
    1000 za 30 min. a 500 za líbání.
    Bylo tady už psáno o slečně hodně a já se přidám. Objednání za slečnou v cajku. Zavolal jsem si Ubr a vyrazil. Adresu už si nepamatuju ale někde tu bude napsána.
    Když mi otevřela, tak jsem jen valil oči jaká to je kost! Placeno před akcí a nabídka dalších příplatků. všecko myslím za pětibabu. Valil jsem do sprchy a pak, když šla ona, tak jak jsem se válel na posteli šlo vidět přes zrcadlo, co má naproti koupelny dovnitř, tak do začátku pěkně divadlo xxx63. Hned jak vešla do pokoje, tak, si lehla vedle a začala dobrá líbačka. Pak nasadila gumu a začala kouřit. To bylo dost dobrý xxx21 Daisy má opravdu krásnou prdelku, kterou jsem furt chválil až jsem zapomněl na prsa. Těch jsem se myslím ani nedotknul. Dupacka byla super a pokec pak byl fajn. Je docela dost od rány mi přišlo a řekne všecko na rovinu. Super holka a snad budu moct ještě někdy přijít. Tapinkar si může značit t XXT03 Dík Daisy za fajn zážitek.
    img0015.jpg
    5 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    viktort
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 8x
    Recenze 2017: 0x
    Recenze 2018: 1x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 9
    Registrován: 23 zář 2017 15:15

    Příspěvek od viktort » 28 bře 2018 19:46

    Klárka - Privát Klárka
    https://www.sex.cz/privatklarka 723 499 925
    No...jak začít? Hledal jsem nějakou slečnu s opravdu fit postavou a na Klárku jsou jen samé dobré recenze. Navíc má opravu krásná prsa, tak jsem nemohl odolat. Předem musím říct, že jsem fakt strašně nezkušený a byl jsem celkem nervozní při návštěvě xxx12
    Píšu sem recenzi poprvé, i když to je vlastně druhá návštěva privátu a tato proběhla pár týdnů zpět.

    Každopádně, domluva byla s Klárkou úplně v pohodě, byla strašně v milá po telefonu. Je to dost v centru, kousek od Václaváku (Štěpánská ulice). Autem jsem to raději ani nezkoušel.
    Setkání proběhlo taky v pohodě, dorazil jsem malinko později, ale Klárka to vzala v klidu a strašně mě překvapilo, jak pěkná je v obličeji. Má fakt překrásnou postavu a ty prsa...přesně jako na fotkách.

    Měli jsme ze začátku takový menší zádrhel, který mě malinko rozhodil, ale i tak jsme dali oba sprchu a pak přišla akce. Začalo to mazlením, pak přešla na oral a ten byl opravdu kvalitní (+ péro mezi prsa, to bylo fakt super xxx16 ), pak jsme různě střídali polohy, Klárka mě musela tak trochu vézt. xx16
    Nakonec jsem se udělal do pusy a pak jsme si nějakou dobu povídali a jestli to správně pamatuji, tak jsme tu hodinu i přetáhli.

    Když jsem si to nechal rozležet nějakou dobu v hlavě, tak teď musím říct, že Klárka má opravdu super přístup, skoro jako kamarádka. Navíc je celkově opravdu krásná slečna. xxx03
    Pro mě fakt dobrý zážitek a zastavím se určitě znovu. Můžu opravdu doporučit. Platil jsem 2500Kč za hodinu.
    2 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

    Uživatelský avatar
    bart-leby
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 181x
    Recenze 2017: 4x
    Recenze 2018: 8x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 58
    Registrován: 17 dub 2017 11:36
    Bydliště: The Land of Cockaigne

    Příspěvek od bart-leby » 29 bře 2018 22:16

    Víkendová voyage do Silicone Valley v Praze přinesla velice vzrušující zážitky a úd-kání s těmito třemi Gráciemi: Vanessou, Karin a Jessicou Deluxe. Držitelkou bronzové medaile je

    Vanessa
    Privát Albertov (Na Slupi 17, Praha 2)
    Tel. číslo: 773678472

    Moje třetí návštěva Vanessy nepřinesla žádné séropozitivní překvapení. Objednání bez problémů přes sms. Stejně jako minule se mi nedostalo odpovědi na pozdrav. Asi jí „ahoj“ přijde nedůstojné, buranské, plebejské a dehonestující. Příště to zkusím s „ruku líbám, milostivá“. Jakékoliv náznaky o navázání smysluplné („Počasí se nám udělalo, pravda, exkluzivní. Vzduch je lahodný a rovněž slunce září až milo. Všechno je brilantní, pravda…“ /vypůjčeno z Císařských fialek od Vladimíra Neffa/) i nesmysluplné („Co si myslíš o slonech?“ /vypůjčeno z životopisu Jima Morrisona Nikdo to tu nepřežije/) konverzace byly okamžitě zahlušeny v samém zárodku. Tradičně „nabídnuta“ půl hodinka. Na moje skromné přání, zda by se mohla odít do nějakého prádýlka, mi odpověděla: „Uvidíme.“ Neuviděl jsem. Zřejmě císařovniny nové šaty. Sex sestával nejprve z mechanicky strojové ruční stimulace mého údu, na který mi několikrát naplila; poté se nastavila na misio a já její rozhodnutí akceptoval. Oči i ústa během akce zavřená na několik západů a východů. Výraz obličeje Utrpení mladého Werthera a knížete Sternenhocha dohromady. Zřejmě jsem jí odporný jak pan Josek mladé Haně Váchové (zase ten Neff). Výstřik s vypětím všech sil na její luxxxusní prsa. Vždycky mě pobaví, jak po akci ožije, plná úlevy, že mě má z krku i z jiných orgánů. – To, že také třetí návštěva u Vanessy měla podobu erotického rekviem, mě v žádném případě neodrazuje, abych to s touto kočkou nezkusil znovu. Chybu hledám pouze a jenom u sebe. Budu muset ještě více posilovat. Určitě navštívím kosmetiku a přihlásím se do kurzu „Jak udělat dojem na kurtizány“. Na popadesáté to snad vyjde a mně se s Vanessou dostane zážitku podobného těm, o kterých psali kolegové v recenzích před x lety a které na mě působí jako učiněná erotická utopie. Howgh!!!
    vanessa.jpg
    11 Obrázek 2 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Naposledy upravil(a) bart-leby dne 01 dub 2018 15:24, celkem upraveno 3 x.

    Uživatelský avatar
    bart-leby
    Začátečník
    Celkem hodnocení: 181x
    Recenze 2017: 4x
    Recenze 2018: 8x
    Recenze 2019: 0x
    Recenze 2020: 0x
    Recenze 2021: 0x
     
    Příspěvky: 58
    Registrován: 17 dub 2017 11:36
    Bydliště: The Land of Cockaigne

    Příspěvek od bart-leby » 29 bře 2018 22:19

    Držitelkou stříbrné medaile je

    Karin (U Kanálky, kousek od Náměstí Jiřího z Poděbrad)
    Tel číslo: 774 104 315


    O Karin se toho na různých fórech napsalo spousta nelichotivého. Četl jsem skazky o dveřích od zákona, o mravencích v kredenci a kdesi cosi. Jenže z fotek je pro mě její erotický kapitál nezpochybnitelný. V telefonu mě mile překvapil její příjemný hlas. Karin přijímá klienty v suterénním bytě kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad. Přivítala mě vytuněná a zmejkapovaná dáma blíže neidentifikovatelného věku. Opravdu trochu – a to i s tou parukou – připomíná pornoherečku Veroniku Avluv. Budila ve mně od počátku sympatie. V přijímací místnosti došlo k jednání o zakázce. A tady začala docela legrace. Prý má odstávku: „rozmradanou kundičku“ a chce ji šetřit, takže jestli by se to nemohlo obejít bez klasického sexu. Přiznám se, že jsem byl tak zblblej z jejích silikonů a vyzývavé vizáže, že jsem nabídku přijal s tím, že si ji obléknu podle svých představ. Navolil jsem červené podvazky (viz Stacy Valentine v trilogii Red Vibe Diaries), obul jí do latexových kozaček a její šestky napresoval do černého korzetu. Celá hodina opisovala pak tento model: vášnivě líbání (GFE jak od Stanislavského), vydatné lízání její čičolíny a řitního věnečku, slušný orál s lízáním Karlových varlátek a soulož mezi prsa. Docela mě to bavilo. Po třetím kolečku jsem se rozhodl „označit teritorium“ (jedna z teorií, proč chlapi milují stříkání holkám na obličej) a nasadil jí proteinovou masku na dolní část obličeje. Karin na mě působila velice mile, vstřícně, možná až úslužně, i když je to pochopitelné vzhledem k tomu, že jsem přistoupil na její sex without fucking. Až jí dole skončí odstávka, rád se u ní znovu zastavím.

    Placeno 1500 Kč

    P.S.: Teď má nový pseudonym (Elisabeth) i jinou adresu (Krkonošská).
    karin.jpg
    1 Obrázek 2 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Naposledy upravil(a) bart-leby dne 29 bře 2018 22:29, celkem upraveno 2 x.

    Zamčeno

    Zpět na „Pražské priváty“

    Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: SukaCR a 180 hostů