Plzeň - recenze

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Plzeň - recenze

Příspěvek od ko_cour » 26 zář 2020 23:13

xxx51
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 00:23

Vetsina recenzovanych holek jsou cestovatelky, to znamena, ze na znackach v Plzni jsou malokdy. Linky na inzeraty doplnim pokud se jeste objevi. Vsechny recenze jsou ze zari.

Jinak ja mam maly uzky pero, takze kdyz pisu ze je nejaka uzka nebo tesna, tak fakt je. Kvuli tomu si zamerne vybiram mensi stihly holky.

Takze moje prvni tapka v zivote byla

Kimmi
773 262 785
cena 1200/1800 + maji priplatky za lizani a dalsi veci po 500
22let, 48kg, 164cm a prsa č. 1-2
https://www.lecabaret.cz/
V tomhle private se ty holky meni dost casto i se vraci na znacky zname tvare. V Plzni jedinej privat co ma webovky a aktualizuje nabidku holek.

Cena 1200/1800

Domluva po telefonu uplne v pohode, mila holka se sladkym hlasem. Parkovani na pohodu. Privat ma asi 3 az 4 pokoje a sprchu na chodbe, tapka me odvedla na pokoj, dost temnej teda, chtel sem na hodku ale mela cas jen pul a uplne stacilo.

Kimmi neni v obliceji zadnej zazrak, myslim ze i silha, na rande bych s ni nesel. Postavu ma hezkou je hodne hubena a ma hezky maly prsa. Fotka muze byt klidne jeji.

Akce zacala tim, ze si ke me sedla a zacala honit pak dala kondom a dal honila, kurba nejak neprobehla. Nechala si hladit prsa a kundicku. Lizat ani prstit sem nezkousel, me ani nenapadlo, ze bych chtel lizal tapku. Pak sme sli pejska a ona se ani nemaznula a byla neskutecne uzka. Jinak holka mila prijemna a ochotna a prirozene submisivni. No jenze me to sukani nejak extra nebavilo, takze honka a nabizela at ji jdu jeste sukat ale zbyvalo tak 10 minut tak sem ji rek at me dodela rukou. Myslim, ze sem s ni ani snad vubec nemluvil. Po akci sem hned vypadnul a cas i se sprchou asi 20 minut. Takze sem zazil svuj prvni sterilni sex za penize. A rikal sem si nebylo to zas tak spatny.

Opakovat spis ne, doporucit se celkem da, je fakt mila a prijemna.

Vzhled 5/10
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Abc312 dne 29 zář 2020 16:52, celkem upraveno 2 x.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 00:24

Sasa
608941690
Věk: 28 let
Výška: 170 cm
Váha: 65 kg
https://www.sex.cz/seznamka/11639786

Cena 1200/1700 nabizi priplatky 500 za libani nevyuzil sem

Sasu sem mel na seznamu na prvnim miste ale nebylo vubec lehky se ji dovolat, chtel sem proste zkusit tenhle typ, v realu sem mel spis stihly holky. Pak se tedy povedlo a byla moje druha tapka.

Privat je celkem luxusni byt a parkovani o vikendu bylo v pohode, pres tyden ale asi tezko. Domluva uplne v pohode.
Privitala me, celkem hezka holka z fotky, ale koukam, ze ma o par kilo vic, trochu sem se zarazil a ona jestli jdu dal, takze sprcha a odvedla si me do podkrovniho pokoje kde byla velka postel a denni svetlo, konecne. Ta temna kobka v cabaretu se mi nelibila.

Takze me pobidla at si lehnu na postel a ja cekal, ze si sedne a zacne honit. Ale to ne naklonila se na de me s tema krasnyma velkyma prsama a nechala me si s nima hrat, pak me s nima hladila ruzne po tele i dole. Fakt super. Holka navic mila a prijemna, uplne z ni salala pohoda. Pak zacla honit dala kondom a zacala kourit a to bylo fakt neco, stridala techniky i tempo obcas ho jen lizala pak zase zacla rychle no uplne uzasny a trvalo to snad 20 minut i nabidla sama 69 takze sem se nenudil a nechala se lizat i prstit.

Pak si na me sedla a to bylo fakt krasny, pak sme sly na pejska ale to sem v ni uz trochu plaval takze honka a na zbytek casu nabidla masaz a hezky sme pokecali i sme pretahli cas pri tom.

Celkove ta holka je uplne super doporucit muzu urcite a opacko mozna uz jen kvuli ty kurbe. Jinak na znackach je asi tyden a pak ma tyden volno. Proste tahle holka nasadila latku hodne vysoko. Pri rozlouceni pusa na tvar.

Vzhled 6.5/10 mela drdol, s rozpustenyma vlasama by ji to asi sluselo vic
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Abc312 dne 29 zář 2020 16:15, celkem upraveno 2 x.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 00:26

Bozska Elena 730 178 888
Muj odhad 160 cm 50kg prsa 2 vypada tak na 22 (v inzeratu to nema)
https://www.amateri.com/cs/alba/2429247/11-08-2020
https://www.sex.cz/bozskaelenplzen

Cena pouze 2500 v cene je libani
(na jare mela jeste ceny 1300/1800 ale zdrazila holka)

Zkousim volat dvema a bez sance, tak koukam na fotky Eleny a rikam si to bude nakej fake, tak ji volam a rika cenu 2500, tak si rikam za tyhle prachy ji chci aspon videt a kdyz tak dam otocku kdyz mi otevre nejaka hruza.
Takze domluva v pohode ma i parkovaci misto pro norniky.

Takze mi otevrela fakt krasna holka, takova hned mila, vesela a energicka. Fotky jsou jeji a aktualni, nema ani o kilo navic, ale jak je malinka tak je to telo jeste hezci nez na fotkach. Hned mi dala pusu na pusu. Mela na sobe to bily pradlo jako na fotkach. Zeptala se co si dam k piti. Privat je luxsuni byt ale me moc nezaujal, prisel mi takovej temnejsi a ja na tyhle snobarny nejsem, na me to dojem neudela. Sprcha v pohode dostal sem instrukce at pouziju ustni vodu.

Pak sme sli na postel a ona si sedla na proti me a kecali sme jak nejlepsi kamosi, to trvalo snad 15 minut a ja furt cekal kdy uz teda zacne. Pak sem si ji pritahnul a zacal libat a mazlit se s ni.

Ta jeji kundicka je na samostatnej odstavec, nevim jestli sem nekdy zazil takhle vonavou a chutnou. Navic ji ma fakt hezkou. Uvnitr je taky super. Jeji kundicka je sama o sobe 12/10.

Takze pak kour a 69 kterej byl hodne slusnej pak moc hezka akce, celkove ta holka je proste hrozne super.

Pak se ke me jeste na zbytek casu tesne pritulila a povidali sme si. Proste uzasnej GFE zazitek se vsim vsudy. Jediny co nechce jsou prsty do vnitr.

Na rozloucenou jeste par pus.

Opacko nevim spis asi radsi ne abych se jeste nezamiloval a nestal se jejim nejvetsim topicem :D Doporuceni urcite. Na znackach je jen obcas.

Vzhled 9.5/10
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Abc312 dne 29 zář 2020 16:11, celkem upraveno 1 x.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 00:30

Sara 773 869 840
V inzeratu uvadi 23 muj odhad na miry 165 cm a 55 kg
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... ivatek-250
cena pouze 30 min 1000 kc

Z jejich fotek sem byl fakt nadrznej uz dopredu. To je presne muj typ postavou. Tak volam a domluva v pohode, akorat uprava na pozdejsi dobu coz bylo az na 20 hod. Parkovani u blizkyho supermarketu.

Privat je v 50 let starym panelaku a podle toho ten byt a hlavne koupelna vypada, ale ja nejsem snob takze pro me zadnej problem. Dokud holka nelezi na hromade odpadku tak na pohodu.

Otevrela mi hezka holka vypadala celkem mile, vzala me do pokoje a poslala do sprchy uz nevim co mela na sobe, kdyz se vracim tak uz lezi naha na posteli, vypada tak jako placha nesmela holka, jako panna co nevi co se bude dit. Tak si lehnu k ni a cekam co bude. A nic se nedeje. Tak ji zacinam hladit prsa, rika ze ji to lochta ale rika to tak vesele tak zacnu hladit kundicku a to se ji celkem libi a zacne mi honit ptaka, porad sme oba v leze, ale prsty dovnitr ne. Ptam se na libani, ona ze pry vis kolik to je za den lidi a bacilu, to nedelam.
Pak da kondom a zacne kourit a hodne hezky. Cely je to jako s amaterkou nebo civilkou nepusobi vubec profi nebo chladne. Uzivam si tu atmosferu.

Pak se me zepta jestli uz chci jit na ni. Kundicku ma hezkou a uvnitr taky super.
Takze zacinam v klece a ona na zadech a sama prirazi, to bylo uplne uzasny. Kouka na me a usmiva se. Takze si to chvili uzivam i to jak vzdycha a pak trochu pritvrdim a ona pak rekla ze uz neni cas a ze me udela rukou tak souhlasim.

No ty vole ta me udelala rukou za 30 vterin, takhle rychle sem se v zivote neudelal ani sam :D Sem z ni byl ale fakt hotovej, hodne me brala.

Po akci se obliknu a jeste trochu kecame a na chodbe koukam na hodiny a na pokoji sem byl 15 minut. Takze slusnej casovej ojeb. Asi sem byl uz ten den 10tej a byla premrdana. Ale jako skoda ta holka je hezka a sikovna a melo to svoje kouzlo.

Opacko klidne ale pohlidam cas priste. Doporucit ne, necham si ji pro sebe :D Je to kotatko.

Ted je asi ve Zline podle inzeratu a tezko rict kdy bude zase v Plzni jestli vubec.

Vzhled 8/10
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Abc312 dne 29 zář 2020 16:11, celkem upraveno 2 x.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 00:32

Viktorie 776 387 424
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... privat-462
1200/1800 priplatky za libani a ob 500

Best of the best, nic vic nereknu :D

Mozna se ukaze v Plzni v rijnu.

Vzhled 8.5/10
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Abc312 dne 29 zář 2020 16:12, celkem upraveno 3 x.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 00:37

Vitalia
Telefon: 775239191
Věk: 30 let
Výška: 175 cm
Váha: 58 kg
Prsa číslo: 3
Míry: 90-60-90
https://www.sex.cz/seznamka/11656215
https://www.sex.cz/742662
cena 1200/1800

Tak tohle byla nezvladnuta otocka. Tady mi proste doslo stesti pri vyberu.
Holka je ruska takze domluva trochu jako s tatarem ale dalo se to. Parkovani v pohode u blizkyho obchodaku, privat luxusni byt.

Otevrela mi oplacana mamina tak 35+, fotky tak 15 let stary a v realu ta postava s ni nema nic moc spolecnyho, mela tak o 10 kilo navic minimalne. Mela na sobe kosili tak to nebylo tolik videt. V obliceji se mi ale nelibila. Mela ale dobrou recenzi na norniku tak sem otocku nedal.

Byla dost od rany a vtipkovala, proste ruska. Takze sprcha a pak si lehnu a zacne s masazi a olejem, ale asi tak minutu takze v pohode, pak zacla hezky honit a celkem hodne dobre kourit.

Pak sundala kondom a ze prej sex bude bez. No asi ruskej humor :D (nasadila novej kondom pred sexem prej kvuli bakteriim) Ale prej to udelala nekomu kdo se pak zvednul a odesel a nepresvedcila ho ze to byl vtip.

Pak sem se podival na jeji kundu a ty blaho to byl smrad uz z dalky, tu bych neliznul ani za prachy. Tak ji jdu sukat na misio. Pero je jako ve vesmiru, do toho citim ten jeji oder ze spoda a rikam si co tady vlastne delam. Rikam si jestli bych ji sukal zadarmo a muj ptak na to zacina mit vlastni nazor. Takze honka a celkem slusna. Pak sprcha a chodnik chodnik celkove 30 minut.

Opakovat urcite ne. Doporucit no ja fakt nevim. Pri sukani me podporovala at jdu hloubs asi je dost mrdava a pristup taky dobrej, jako ona neudelala nic spatne. Holku z fotky ale fakt necekejte.

Vzhled 3/10
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Abc312 dne 29 zář 2020 16:12, celkem upraveno 3 x.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 00:40

Lolitka Týnka
776 071 244
19let 160cm 45-50kg prsa 1 muj odhad
1200/1800 poplatky za lizani 500 mozna dalsi netusim, libani ani za priplatek
https://www.lecabaret.cz/

Zase v cabaretu tentokrat v jinym pokoji, kterej neni uplna tmava dira a je tam aspon naky umely svetlo.

Ja nadrzenej uz z fotek. Ktery jsou mozna jeji mozna fake, fakt netusim, ale jsou ji podobny.

Otevrela fakt hezka mlada holka, uz po hlase v telefonu bylo znat ze je mlada. Ani gram tuku navic. Na prvni pohled mila a prijemna a v dobry nalade.

Takze se na pokoji ptam na sluzby jako vzdycky jeste pred zaplacenim, protoze pokud by si nenechala nektera sahnout dolu tak davam otocku i kdyby vypadala jako misska. Takze mi sdeluje ze to je novinka ale lizani za 500. Tak si rikam no ty vole, ale beru pul hodku a v tomhle case bych toho stejne moc nenalizal. Prsty dovnitr ne, ale v tomhle pajzlu asi nikdy zadna nebo to daj v budoucnu za 500 klasicky.

Takze zaciname klasikou z cabaretu, tady tapky na tohle asi fasujou tutorial, ja lezim ona sedi a honi. Hladim ji ty krasny pevny maly roztomily kozicky chvilku, pak sjedu niz a zjistuju ze uz je vlhka, no tak ty staci malo. Tak ji hladim a ona krasne vlhne vic. Hrozne me bere. Nabizi kour, s usmevem odmitam a jdeme na suk, nechci ztracet cas.

Ma ji hezkou a vonavou (ocuchal sem prsty), uvnitr krasne tesnou. Tak do ni busim pri misio asi 10 minut pak se zeptala jestli chci ze zadu, takze ze zadu asi dalsich 10 minut sama si ji jednou rukou honi. Ta holka ma ten mrd asi v sobe proste. Pak hlasi ze uz se blizi konec jestli to chci rukou, tak souhlasim klasicky.

Pak se zvedla a sla do koupelny ja se zatim oblik, probeh i nakej kratsi pokec, byla fakt mila a obcas se i snad usmala.

Opacko klidne a doporuceni urcite ale budte na ni hodny je na zacatku kariery, tak at ji to nakej debil nezhnusi.
Holka teda sikovna a neskutecny kote. Na rozloucenou pusa na tvar. Byl sem z ni nadrzenej jeste dva dny :D Ale odjela ten den a nikdo asi netusi kdy se zase ukaze.

Vzhled 9/10
7 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Abc312 dne 29 zář 2020 16:12, celkem upraveno 1 x.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 00:42

Amber
Telefon: 773262836
Věk: 18 let
Výška: 168 cm
Váha: 55 kg
https://www.lecabaret.cz/
1200/1800 poplatky za lizani 500 mozna dalsi netusim je mi to jedno

Po dvou otockach, volam Amber jako posledni moznost z mrdlistu. Nic jinyho uz by mi nezbylo. Tak si rikam pokud neotevre uplna hruza tak beru i polovicni hruzu.
Takze domluva v pohode a zacinam se tesit na stihlou vysportovanou atletku z fotek.

Otevrela mi holka s hezkym ksichtikem a mlada, mela saticky a bylo videt ze s tema fotkama nema nic moc spolecnyho a je takova spis sirsi, ale zase ne zadna baculka tak si rikam v pohode. Ale nejak sme si nesedli uz na prvni pohled coz se casem potvrdilo. Celkove ale hezka holka a nikdo by ji na vzhled otocku nedal.

Mel sem z ni pocit ze bude spis dominantni typ, nebo urcite ne subinka. Nebyla uplne otevrene neprijemna ale jako mila taky zrovna ne. Pro me uplne nova zkusenost. Zatim sem mel asi dost stesti se vsema.

Takze lezim na posteli a rikam ji at se svlikne uplne, tak jde ke me a rika posun se kus, tak sem se posunul a rikam si no postel je holt tvoje a musis byt uprostred asi. Mista bylo vsude dost. U ni je teda zmena v cabaret tutorialu, nezacla honit v sede a lehla si ke me. Ale to nebylo zadny prituleni, byla ode me pul metru.

Prsa ma pekny trojky tak ji je hladim zatimco me honi a rikam ji at mi nastavi kundicku, chvili na me kouka a pak to teda udela, tak ji hladim asi 15 vterin a ona se stahuje a kleka si. Tak si rikam no pekny, to to zacina. Za chvili navrhuje kondom a kurbu. Kurba celkem v pohode takova jemna.

Tak jdem na akci a na klasiku a proste muj ptak si zije vlastnim zivotem a moc se mu nechce, me se ta holka libi, je mi jedno ze atmosfera je nulova a holka jak kus ledu ale ptak je proti. Tak jdeme zase honit coz funguje a jdem na to ze zadu.

Tapka ma fakt hezkou kundicku a krasne uzkou takze na pohodu. Tak ji tak sukam uz nevim jak dlouho ona hezky vzdycha a najednou se pristihnu, ze myslim na neco uplne jinyho. To se mi jeste nestalo s zadnou. Tak jeste chvili prirazim ale nejak me to prestava bavit, nechodim hledat na privaty sprizneny duse ale nejak mi to proste nedava, asi neprobehla vubec zadna chemie. Takze sam navrhuju honku. Tapka se teda dost nadrela to nebylo 30 vterin jako se Sarou.

Celkove ta holka neudelala nic vylozene spatne. Mozna sme si jen nesedli fakt nevim. Po akci kupodivu hned neodesla ale lehla si asi metr o de me a chvili sme kecali.

Hodne sympaticky ale bylo kdyz sem se ke konci ptal kolik mame jeste casu, to sem ji jeste sukal ze zadu,ona ze nevi, pak se koukla na mobil a pry jeste 10 nebo 20 minut pry spis 20, tak to sem cumel, to mi chtela pridat minimalne 10 minut, to se mi jeste nestalo. Bud nevedela v kolik sem prisel nebo se ji to se mnou snad i libilo fakt netusim, ale timhle me prekvapila. Jako jestli se jeste chtela nechat sukat dalsich 20 minut? To je pro me zahada proste.

Opakovat spis ne. Doporuceni klidne je to hezka mlada holka, s nekym jinym si treba sedne vic.


V tom cabaretu je proste pruser to lizani za 500, kdybych ji lizal aspon pri 69 tak treba trochu roztaje. Tezko rict. Ale jako platit za lizani je proste nesmysl, na 30 minut by to bylo tak na 5 minut a za to platit 500 je neskutecnej haluz.

Vzhled 7/10
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Abc312 dne 30 zář 2020 01:04, celkem upraveno 4 x.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 28 zář 2020 03:14

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... rivat-1165

Ahoj. Zvu všechny fajn pány na příjemný odpočinek..... análék. Oralek. (I bez). Zbytek po domluvě. Zavolej budu se těšit. Kelly. NO SMS !

Tak volam a zvedla to nejaka operatorka s ruskym nebo vietnamskym prizvukem, ptam se na ceny a rika 1400/1900 rekne mi adresu kam mam prijet.
Je to na Roudny, Kerova 7. Volam pred vchodem, ze sem na miste a zvedla to ceska at jdu na horu.

Uvita me hezka stihla holka asi jako z fotky a odvedla me do tmavy mistnosti se svickami jako kdyby se tam chystala obetovat jehne.
Pak se pta jestli chci klasickou nebo erotickou masaz, no ty blaho, tak rikam, ze sem prisel na sex a ona ze to dnes pry ne a ze masaz je lepsi nez sex.
Tak davam otocku.

Tohle je neskutecnej ojeb teda. Vyhonit pero za takovy prachy, jeste lakat lidi pres inzerat na normalni sex a anal.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 28 zář 2020 09:13

Abc312 píše:
28 zář 2020 00:30
Sara 773 869 840
V inzeratu uvadi 23 muj odhad na miry 165 cm a 55 kg
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... ivatek-250
cena pouze 30 min 1000 kc

Z jejich fotek sem byl fakt nadrznej uz dopredu. To je presne muj typ postavou. Tak volam a domluva v pohode, akorat uprava na pozdejsi dobu coz bylo az na 20 hod. Parkovani u blizkyho supermarketu.

Privat je v 50 let starym panelaku a podle toho ten byt a hlavne koupelna vypada, ale ja nejsem snob takze pro me zadnej problem. Dokud holka nelezi na hromade odpadku tak na pohodu.

Otevrela mi hezka holka vypadala celkem mile, vzala me do pokoje a poslala do sprchy uz nevim co mela na sobe, kdyz se vracim tak uz lezi naha na posteli, vypada tak jako placha nesmela holka, jako panna co nevi co se bude dit. Tak si lehnu k ni a cekam co bude. A nic se nedeje. Tak ji zacinam hladit prsa, rika ze ji to lochta ale rika to tak vesele tak zacnu hladit kundicku a to se ji celkem libi a zacne mi honit ptaka, porad sme oba v leze, ale prsty dovnitr ne. Ptam se na libani, ona ze pry vis kolik to je za den lidi a bacilu, to nedelam.
Pak da kondom a zacne kourit a hodne hezky. Cely je to jako s amaterkou nebo civilkou nepusobi vubec profi nebo chladne. Uzivam si tu atmosferu.

Pak se me zepta jestli uz chci jit na ni. Kundicku ma hezkou a uvnitr taky super.
Takze zacinam v klece a ona na zadech a sama prirazi, to bylo uplne uzasny. Kouka na me a usmiva se. Takze si to chvili uzivam i to jak vzdycha a pak trochu pritvrdim a ona pak rekla ze uz neni cas a ze me udela rukou tak souhlasim.

No ty vole ta me udelala rukou za 30 vterin, takhle rychle sem se v zivote neudelal ani sam :D Sem z ni byl ale fakt hotovej, hodne me brala.

Po akci se obliknu a jeste trochu kecame a na chodbe koukam na hodiny a na pokoji sem byl 15 minut. Takze slusnej casovej ojeb. Asi sem byl uz ten den 10tej a byla premrdana. Ale jako skoda ta holka je hezka a sikovna a melo to svoje kouzlo.

Opacko klidne ale pohlidam cas priste. Doporucit ne, necham si ji pro sebe :D Je to kotatko.

Ted je asi ve Zline podle inzeratu a tezko rict kdy bude zase v Plzni jestli vubec.
Tohle je podle fotek muj typ taky. 😍
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 29 zář 2020 17:42

Kacenka + Monika v jednom

721 719 628
Věk: 25 let
Výška: 158 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 3

https://www.sex.cz/749750?Kraj=plzensky ... S=31&PID=0
https://www.sex.cz/371833?Kraj=plzensky ... S=28&PID=1

Cena 1300/1800 priplatky za OB a libani po 500

Vikendy jsou v Plzni spatny, tapky jako vetsina lidi maji rady volne vikendy, takze vyber jeste horsi nez v tydnu. Dneska nemam chut na sterilni sex, takze Cabaret nepada v uvahu. Hledam nejakou na lizani, posledni tri tapky sem nelizal a uz mi to zacina chybet. Tak volam dvema a zrovna sem trefil obe ze stejnyho privatu na slovanech a jedna ceny 1300/2000 druha dokonce 1400/2000 a lizani za 500, takze fuck off.
Volam dalsim ctyrem a vypnuty telefony. Dovolal sem se Monice, fotky me dost berou, v telefonu holka slusne otravena, ale rikam si, ze milej sladkej hlas taky neni zrovna zaruka niceho.

Tak dorazim na misto privat je fakt hodne luxusni obrovskej byt s patrem s uplne luxusni sprchou, celkove hodne utulnej byt.

Privitala me ale Katka, nejak mi to v tu chvili nedoslo, tak nejak vyskolenej Cabaretem s fake fotkama, tak sem nejak rad, ze vubec sedi vyska a ze to neni zadnej hroch, tak jdu dovnitr. Holka je mila a sama si zacne povidat uz jak me vede nahoru.

Vzhledove oblicej asi prumer a vek spis kolem 30ti, postava podle fotek celkem sedi, nejaky nedostatky by se nasly. Ma ale uplne luxusni a pevny trojky, ty kozy me fakt braly.
Sme v pokoji a ptam se na priplatky a lizani, sdeluje mi ze ne, kdyz ale videla muj kyselej vyraz tak pry ze jo, kdyz to nebude na pul hodiny a prsty dovnitr ne.

Ptam se na Moniku a ona ze oba inzeraty jsou jeji kvuli stalakum, ze driv makala jako Monika. Telefon ji pry zveda kamaradka. Muze tohle nekdo potvrdit?


Tak po sprse prijde ke me sedne si a zacne honit. Hned si rikam o 69 a uzivam si to, ma ji hezkou a vonavou. Kouri hodne dobre i s kondomem, urcite jedna z lepsich kureb. Pak misio chvili, je celkem tesna a vzdycha jinak pri zmene rytmu skukani coz je sympaticky a pusobi to verohodne.
Pak ze zadu je jeste tesnejsi a sukani je fakt prijemny.

Potom si rikam jeste o 69 a kurbu, to se mi libilo hodne. pak honka sprcha domu.

Sel sem domu s celkem hezkym pocitem. I kdyz bylo trochu divny, ze jsem nemel Moniku a ani sem nevidel tu holku co jsem s ni mluvil do telefonu.

Opakovat urcite ne za tuhle cenu. Holka mila a prijemna ale vzhledove je to prumer proste a za tuhle cenu bych i mozna dal otocku, kdybych nebyl tak zoufalej, na seznamu sem zadnou jinou nemel. Jako proste 1300 za pul hodky je haluz.

Cely je to takovy spis WTF, volal sem tam dvakrat a vzdycky se ta holka ptala jestli chci Katku nebo Moniku.

Vzhled 5.5/10

Ty dve tmavsi fotky jsou imaginarni Moniky, pry jsou jeji kdyz byla opalena. No nevim. V realu mi ty prsa prisly vetsi.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 29 zář 2020 18:44

Kolego tohle za 1800 ani nahodou 😃
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
18 Jahre alt
Svačinář
Celkem hodnocení: 541x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 201
Registrován: 14 dub 2017 13:49

Příspěvek od 18 Jahre alt » 30 zář 2020 19:25

Abc312 píše:
29 zář 2020 17:42
Kacenka + Monika v jednom

721 719 628
Věk: 25 let
Výška: 158 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 3

https://www.sex.cz/749750?Kraj=plzensky ... S=31&PID=0
https://www.sex.cz/371833?Kraj=plzensky ... S=28&PID=1

Cena 1300/1800 priplatky za OB a libani po 500

Vikendy jsou v Plzni spatny, tapky jako vetsina lidi maji rady volne vikendy, takze vyber jeste horsi nez v tydnu. Dneska nemam chut na sterilni sex, takze Cabaret nepada v uvahu. Hledam nejakou na lizani, posledni tri tapky sem nelizal a uz mi to zacina chybet. Tak volam dvema a zrovna sem trefil obe ze stejnyho privatu na slovanech a jedna ceny 1300/2000 druha dokonce 1400/2000 a lizani za 500, takze fuck off.
Volam dalsim ctyrem a vypnuty telefony. Dovolal sem se Monice, fotky me dost berou, v telefonu holka slusne otravena, ale rikam si, ze milej sladkej hlas taky neni zrovna zaruka niceho.

Tak dorazim na misto privat je fakt hodne luxusni obrovskej byt s patrem s uplne luxusni sprchou, celkove hodne utulnej byt.

Privitala me ale Katka, nejak mi to v tu chvili nedoslo, tak nejak vyskolenej Cabaretem s fake fotkama, tak sem nejak rad, ze vubec sedi vyska a ze to neni zadnej hroch, tak jdu dovnitr. Holka je mila a sama si zacne povidat uz jak me vede nahoru.

Vzhledove oblicej asi prumer a vek spis kolem 30ti, postava podle fotek celkem sedi, nejaky nedostatky by se nasly. Ma ale uplne luxusni a pevny trojky, ty kozy me fakt braly.
Sme v pokoji a ptam se na priplatky a lizani, sdeluje mi ze ne, kdyz ale videla muj kyselej vyraz tak pry ze jo, kdyz to nebude na pul hodiny a prsty dovnitr ne.

Ptam se na Moniku a ona ze oba inzeraty jsou jeji kvuli stalakum, ze driv makala jako Monika. Telefon ji pry zveda kamaradka. Muze tohle nekdo potvrdit?


Tak po sprse prijde ke me sedne si a zacne honit. Hned si rikam o 69 a uzivam si to, ma ji hezkou a vonavou. Kouri hodne dobre i s kondomem, urcite jedna z lepsich kureb. Pak misio chvili, je celkem tesna a vzdycha jinak pri zmene rytmu skukani coz je sympaticky a pusobi to verohodne.
Pak ze zadu je jeste tesnejsi a sukani je fakt prijemny.

Potom si rikam jeste o 69 a kurbu, to se mi libilo hodne. pak honka sprcha domu.

Sel sem domu s celkem hezkym pocitem. I kdyz bylo trochu divny, ze jsem nemel Moniku a ani sem nevidel tu holku co jsem s ni mluvil do telefonu.

Opakovat urcite ne za tuhle cenu. Holka mila a prijemna ale vzhledove je to prumer proste a za tuhle cenu bych i mozna dal otocku, kdybych nebyl tak zoufalej, na seznamu sem zadnou jinou nemel. Jako proste 1300 za pul hodky je haluz.

Cely je to takovy spis WTF, volal sem tam dvakrat a vzdycky se ta holka ptala jestli chci Katku nebo Moniku.

Vzhled 5.5/10

Ty dve tmavsi fotky jsou imaginarni Moniky, pry jsou jeji kdyz byla opalena. No nevim. V realu mi ty prsa prisly vetsi.
18 kil za takovej bachor??? Jezizmarjapaneboze to snad nemyslis vazne! xxx70 xxx28
1 Obrázek 1 Obrázek
Naposledy upravil(a) 18 Jahre alt dne 01 říj 2020 09:05, celkem upraveno 1 x.
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti!

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 30 zář 2020 19:36

V principu s tebou souhlasim, ale da se to vyjadrit i bez invektiv, vid xxx51
1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Monty
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1697x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 13x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 13x
 
Příspěvky: 336
Registrován: 14 črc 2019 22:43

Příspěvek od Monty » 30 zář 2020 23:07

Cením, že ABC našel odvahu nám o situaci v Plzni poreferovat, je to horší než jsem čekal. Obecně je problém, že všechny mladý ťapky směřují do Prahy nebo do ciziny a v regionech se usazují stařší ťapiny, zkažené nejrůznějšími profi móresy a ojeby na zákazníky.

Příplatek za lízání? Proboha, co to je ?!? Neznáme děvy, nebo naopak ty známé se spoustou podezřelých přesunů v věku 30+ za 1800h? Nebrat, i za standartní cenu je to dle výpovědí ábíčka podprůměr.

Doporučuju udělat si volné odpoledne, vyrazit na výlet do práglu a vyzkoušet prověřené priváty (podniky v listu vedené jako neutrální) nebo kladně recenzované sóloťapky. Ať načerpáš inspiraci, a máš srovnání jak taková příjemná hodina komerčního sexu má vypadat.

Netuším jaké jsou tvé časoprostorové možnosti. Ale raději bych volil méně služeb, ale kvalitnějších, než pokračovat ve tvém tempu po plzeňských podnicích s takovými výsledky. Řešil bych to např. občasnými vyjíždkami do prahy a na domácí půde si snažil vychovat stálici/e s odpovídajícím přístupem.
4 Obrázek
Každý o sebe pečuje jinak. Někdo sype proteiny, druzí sypou do gumy.

Abc312
Přidavač
Celkem hodnocení: 434x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 zář 2020 16:11

Příspěvek od Abc312 » 01 říj 2020 14:31

Monty koukal sem na ten link a ty neutralni privaty a akorat sem se nasral. Tam je podle fotek 80% holek peknejch. V Plzni je aktualni nabidka uplne tragicka, kdyz odfitruju maserky a zjevny fake fotky tak tam nezbyde skoro nic a jeste chteji uplne nesmyslny ceny a priplatky uplne za vsechno.
Premyslim, ze zajedu do Prahy za nejakou na anal, zatim mam vybrany tri, jeste kouknu na dalsi a pak napisu do prazskyho vlakna dotazu.

18 Jahre alt bud rad, ze jsi v Praze :D

Ta posledni Katka by byla uplne v pohode jako low cost treba za 800/1200 s ob v cene xxx45

Nasel sem zminku na norniku na Tynku ze to bylo styl udelej se a vypadni a to samy na Saru prej po dvou minutach mu rekla uz se udelej XXX36
1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 01 říj 2020 18:21

Hosi bacha, ten seznam doporucovanych a nedoporucovanych privatu je nejspis velmi outdated, nemame cas a kapacitu to pri neustalych zmenach na trhu pravidelne aktualizovat
1 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 01 říj 2020 20:08

Ten seznam byl myšlen jako komunitní projekt, pokud někdo bude chtít tak to můžeme předělat, stačí mi jen poslat změny tak abych je tam jen mohl vložit a dám to tam.
2 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
Monty
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1697x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 13x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 13x
 
Příspěvky: 336
Registrován: 14 črc 2019 22:43

Příspěvek od Monty » 02 říj 2020 02:29

hank36 píše:
01 říj 2020 18:21
Hosi bacha, ten seznam doporucovanych a nedoporucovanych privatu je nejspis velmi outdated, nemame cas a kapacitu to pri neustalych zmenach na trhu pravidelne aktualizovat
On vesměs odpovídá. Jsou tam zmíneně dlouho fungující priváty, které drží kvalitu služeb na nějaké, řekněme standartní zajeté úrovni a pravidelně rekrutují nové osazenstvo - Moncheri, TOP, Domeček, Albertov. Grace, byť zdražil o stovku a Princezny, které jedou díky Vanesse.

Pojízdný lolitas, který mění lokál a název každé dva měsíce tam asi nemá smysl dávat. Možná bych přidal Holyňský privát, který se zatím zdá jako dlouhodobější projekt s realistickou cenovkou.
Každý o sebe pečuje jinak. Někdo sype proteiny, druzí sypou do gumy.

Odpovědět

Zpět na „Plzeňský a Karlovarský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů