Recenze z Východních Čech

Moderátoři: kolop12, ko_cour, hank36

Odpovědět
ko_cour
Světák smeták
Celkem hodnocení: 6151x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 14x

Recenze z Východních Čech

Příspěvek od ko_cour » 15 dub 2019 09:58

Na žádost zakládám toto vlákno xxx51
Holky, za zlatokopecký ceny si šukejte s kým chcete, ale na nás, téměř dokonalý sympaťáky, za těchto podmínek prostě zapomeňte :-)

Mikulin88
Začátečník
Celkem hodnocení: 19x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x

Příspěvek od Mikulin88 » 16 dub 2019 12:20

Nataly, Nataly HK, 723242999

Barva vlasů: Černé
Věk: 27 let
Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 2
Jazyky: CZE, ENG, GER
Erotické služby: Klasika Masáž

https://www.sex.cz/293146?Kraj=kraloveh ... 350817&S=3

V Hradci bohužel není výběr z holek, co inzerují pod 30 nijak zvlášť velký. A pokud jste ještě k tomu na štíhlejší postavu, pak se určitě zastavíte u Nataly. Jenže....

Domluva: Pouze po SMS. Na jednu stranu výhoda, protože nemusíte donekonečna volat a doufat, že se trefíte do chvilky volna. Jenže neuslyšíte hlas, který by mohl leccos napovědět. Každopádně domluva přes SMS byla dobrá a rychlá. Ceny 1000/půl hodiny, 1500/hodina. V ceně OB, nelíbá se, krom klasiky tenkrát nic nenabízela. Vzal jsem hodinu.

Příchod: Asi 15 minut zpoždění z její strany. Poté jsem bzučákem vpuštěn do domu. Je to jeden z těch obřích paneláků na Benešovce a zaručuje celkem dobrou míru anonymity. I sousedé by vás museli vidět vycházet či vcházet do konkrétních dveří, aby tušili kde jste byli. Nahoru se jede výtahem. Vycházím z něj, jdu kousek chodbou a tam už jsou otevřené dveře a v nich mě vítá...

Slečna (spíš paní):... průšvih. Čekal jsem štíhlou dvacítku (tenkrát inzerovala dokonce jen 24), ale realita je určitě dost přes 30 (takže nejméně +10 let). Rozhodně nebyla štíhlá, ale (bohužel, jinak bych dal rovnou otočku) to nebyl ani žádný hroch - tak 65kg. V obličeji nijak zvlášť hezká, ale ještě se to dalo. Tělo ale měla vysloveně pevné a vysportované. S vědomím, že nic lepšího teď stejně neseženu jsem nakonec (opět bohužel) otočku nedal. Foto buď fake nebo hodně fotoshopu.

Privát: Menší byt (1+1) s klasickou komunistickou koupelnou. Sparťansky zařízené dle účelu, ale na druhou stranu všechno čisté a udržované. Skvělá byla postel (zatím asi nejlepší jakou jsem na privátě zažil) - akorát vysoká a zároveň dostatečně tvrdá.

Akce: Dost podprůměrná. Po sprše jsem přešel do pokoje, kde mě už čekala. Rychle ze sebe setřásla prádlo a odstrkala mě k posteli. Bez jediného slova začala s honěním a pak i kouřem. Celé to ale bylo takové mechanické, bez života, bez náboje. Řekl jsem si, že ji zkusím trochu povzbudit lítání, což občas přinese efekt. Ale ne zde. Ležela na zádech, absolutně zticha, bez jediného pohybu. V sexu to samé. Někdo ji pak později přirovnal k leklé rybě, což je asi nejpřesnější popis. Sice celkem v pohodě střídala polohy, ale to je asi tak všechno pozitivní, co se dá říct. Nakonec při poloze zezadu, kdy jsem si mohl alespoň představovat někoho jiného, se mi i podařilo se udělat. Nicméně jsem věděl, že další kolo už nemá v podstatě smysl. Ještě jsem zkusil masáž, kterou to občas rád zakončím, když je chvilka navíc, ale bylo to jen takové šmrdlání zad. Takže po chvilce jsem radši dal sprchu a sbohem.

Na závěr jsme sice celkem fajn pokecali a nabídla mi kávu (tu jsem jako vždy radši odmítl), ale to nic nezachránilo.

Hodnocení: Silný podprůměr, ještě umocněný extrémně zkreslenými informacemi v inzerátu.
GFE ani omylem
Opakování NE
Doporučení NE

Foto sice přidávám, ale skutečně ho neberte nijak vážně, realita je dost jinde.
img0007.jpg
6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět

Zpět na „Východní Čechy“