Recenze Brno a okolí

Moderátoři: kolop12, ko_cour, hank36

Che
Začátečník
Celkem hodnocení: 13x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x

Re: Recenze Brno a okolí

Příspěvek od Che » 12 lis 2020 01:42

Lola91
Lola má poměrně rozsáhlé vlákno na sexprivat4you.cz, ve kterém o ní někteří norníci hovoří jako o baculce... Já si baculku představuju jako ženštinu rosolovité konzistence, bohatě obdařenou třepavým špekem...
Lolu bych, na místo toho, označil jako mladou, hezkou, milou, příjemnou a chytrou ženu krev a mlíko, na které je všechno sametově hladké a pevné. Její nádherný pevný zadek, její skvostná pevná ňadra, to vše láká k pomazlení...
Lola91.jpg
Lola sídlí nedaleko brněnské haly Rondo a je s ní domluva pomocí vzkazů na amatérech, ideálně nejméně den dopředu, na které zatím vždy obratem reagovala.
Naposledy jsem v její dábelsky vzrušující a zároveň andělsky něžné péči strávil 1,5 h za odměnu 2000 Kč. Lola nevede příplatky. Řekl bych, že v postelových hrátkách je možné vše, co je oběma v danou chvíli příjemné. Též jsem nabyl dojmu, že čím je to příjemnější pro Lolu, tím je to i příjemnější pro vás. Já si s Lolou užívám oboustranný orálek (bez), oboustranný rimming, milování v nejrůznějších polohách a to vše je završeno příjemným relaxem s příjemnou konverzací v Lolině milé společnosti.
Její přístup bývá označován jako GFE. Já si však myslím, že Lola zašla ještě dál. Návštěva u Loly mi nepřijde jako návštěva společnice s GFE přístupem, já se u Loly cítím, jako bych opravdu navštívil milenku.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

vulcan
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1694x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x

Příspěvek od vulcan » 30 lis 2020 11:04

Jen pro informaci a varování z Brna.

Kristýna privát STAR 732 473 630.

https://www.privatstar.cz/divky/kristyna/
brno star Kristýna .jpg
Nedávno jsem zahlédl v inzerci STAR novicku, která se mně hned líbila, zavolal jsem kolem 19h, prý má čas a že se těší na návštěvu. No dobře. Přijedu, vyšlapu až nahoru 5 pater a vidím ve dveřích Kristýnu. Zhruba tak 24 let, 176cm, asi tak 58kg, prsa 2, hnědé vlasy na ramena.
Hardware dle mého gusta, dlouhé nohy, pěkný zadek, kundička jak vymalovaná ve cvičebním úboru, prsa nějaká divná.. a chladný pohled, ledová královna.
No jak ten hardware byl OK, tak software na enec. Naprosto to vyzařovalo z očí, profi mimika, profi pohyby, řeč ve frázích. Říkám jí, je nějaký problém? Jsi unavená, bez nálady ? Ne, naopak, jsi dnes první (ve 20h večer)
Zkouším restartovat ten software, trochu se usměje. Domlouvám nějaké nuance, co můžu a co ji třeba nevyhovuje, prý ne líbání a ne dlachnění bradavek. OK, ale klasiku můžu jo ? To prej jo. Tak jsem si oddechl.
Zdálo se mně, že ji znám, ten obličej mně byl povědomý, ale nemohl si vzpomenout. Z plánované hodiny chci jen půlhodinu. A prý nám ubíhá čas, už je pryč 10 minut (sotva 5). Až doma jsem si vzpomněl... že jsem ten její ksicht viděl.
Byla to "oblíbená" Michaela na Albertově, předtím Alžběta (Sexyšelmičky) Hanka (Sex no 1) Alžběta (Privát Moncheri) Alžběta (Privát Chicas) .
Všude průser, děsné recenze.
https://tapky.svetaci.info/divky/1945-m ... 73-678-472
praha Michaela Alžběta.jpg
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hank36
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 7342x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x

Příspěvek od hank36 » 30 lis 2020 16:20

Je to tak, takze Brnaci pozor na to, vyhnout se obloukem!

Vice info k teto mega krave zde:
viewtopic.php?p=38360#p38360
Noření recenzenta je pro mě něco jako mystery shopping.
Považuju za projev naprostého profesního idiotství prozradit personálu před, během nebo po nákupu že právě dělám mystery shopping, a že ve finále o tom, co se právě děje či stalo, napíšu report.

Odpovědět

Zpět na „Brněnské priváty“