Recenze Brno a okolí

Moderátoři: kolop12, ko_cour, hank36

ko_cour
Světák smeták
Celkem hodnocení: 6492x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 20x

Re: Recenze Brno a okolí

Příspěvek od ko_cour » 07 říj 2018 21:24

Prestigio88 píše:
04 říj 2018 23:47
Vanesa, Mystery Brno
19 let, 160 cm, 47 kg, specifikace odpovídá.
https://www.sex.cz/426526?Order=Age&Kra ... Ppg=48&S=3

Objednání chaos, bylo hodně holek a mají nefunkční systém takže nevěděli zda je volný pokoj. Byl jsem přinucen pouze na půl hodky za 800,- kč, že prý nemají volný pokoj na hodinu.

Dívka má pro lolitkáře exkluzivní tělo, tím to ale končí. Je to takové neochotné tele.
Celkově není moc ochotná, prsty dovnitř ne, náročnější polohy také ne (řekla, že prý není gumová). No, píchat takové tělo a vidět jak do ní zajíždím bylo pěkné. Na vystříkání to stačilo, splnila své, ale doporučit nemohu.
Ke konci mi řekla, že je ze mě celá bolavá a to prý ještě není ani večer. Nevím, co čekala, že jiného budeme dělat než šukat...
Tahle holka se nedávno mihla v Praze, zažil jsem ji jako Báru ve Špeluňce (Sexy Šelmičky).

Bára mi otevírá jen ve spodním prádle, čumím na ni jako puk, moc se mi líbí. Černovlasá mladá holka, taková panenka, je postavou podobná Melisse z Kanálu (dříve Bazar), to já fakt můžu. Působí lehce oraženě, ale je víceméně milá. Ma pokoji hlásí, že může jen půlhodinu, že už pak někoho má. Samozřejmě mi hlavou projede co to má znamenat, když mi před 15 minutami řekli, že můžu dorazit na hodinu a klidně i později pokud nestíhám, že slečna po mně nikoho nemá. Jasnej vojeb, ovšem tuto myšlenku/varování jsem ignoroval. CHYBA! Říkám jí, že tedy tu půlhodinu zkusím a dávám jí litr. Ona se mě ptá, jestli to "zkusím" znamená, že si nejsem jistej, zda se za půl hodiny udělám? Za mě bez komentáře. odcházím do sprchy a do toho mi ona mele, že je z Brna a že se jí v tomto podniku vůbec nelíbí. A že už včera byly s kámoškou z Brna jinde a tam se jí taky nelíbilo. No nic, to bude zajímavý si říkám a furt vidím to její tělo, který prostě CHCI OŠUKAT!!!

Po sprše a zalehnutí na betli ji sundavám prádlo, kozičky za mě parádní cca menší 2, nádherná prdel, hnědý oči, vlastní hustý černý vlasy, prostě tělesně bomba, Najednou mi ale říká "broučku prosímtě nelízej mě, já to nemám ráda ani v soukromí". No vzhledem k tomu, že jsem ještě ani nezačal, tak má asi věšteckou kouli. OK, kašlu na to. Ona pokračuje "já na to moc nejsem, to tak ještě nějaké tulení ano, ale jinak..." Lehám vedle ní na krovky, ona mi sáhne na brabce a začíná ho rozhoňovat. Tomu blbečkovi dole ještě vůbec nic nedochází a tak se staví do pozoru. Ona dává gumu a začíná hulit. Tady musím vyzdvihnout, že to jí jde dobře, reaguje přesně na to, co se mi líbí a pokračuje v tom a dál rozvíjí svoje nápady, jak mě při tom potěšit. Klidně bych se takto nechal vyhulit až do konce, ale zase znovu koukám na to její tělo co se nade mnou sklání a prostě je ji jasný, že pro mě BEZ ZÁSUNU SEX NENÍ a masážní kokoti jsou ultračuráci co neví nic o světě! xxx17 xxx17 xx10 xx10 xx10 Sedá na mě, přitáhnu si jí k sobě, chytnu za prdel, chodidla, lejtka, stehna, za krk.... za vlasy.... a to je její spínač, jakmile jí vjedu do vlasů tak ta holka přestává myslet a je jako v transu, sama mi to hned přiznává, což je zbytečný, protože to prostě vidím.... Šukačka se rozjíždí a říkám si, že sice není mazlivá, ale zamrdám si s ní dobře. No jenže ouha, studená sprcha přichází hned vzápětí. Při mrdu si sedám, ona stále sedí v mým klíně naražená na ptáku a já se šinu na okraj postele, kde se chci posadit, opřít se v sedě nohama o zem a popadnout ji pořádně pod prdelí. Jenže ta trubka mi do toho furt melduje "broučku co děláš??", "broučku musíš se mnou mluvit!". Nevěnuju tomu pozornost a chci se šoupnout ten jeden metr ke kraji postele, jenže ona se brání a pokračuje "broučku já tohle nemám ráda tohle šíbování, musíš mi říct co chceš udělat" a pak zaznělo to, co celou návštěvu pohřbilo definitivně: "já tam vevnitř totiž mám myom a tohle mě bolí". Nevěřím vlastním uším a ptám se co že to tam máš? "Myom, to je takovej nádor, ale není zhoubnej, při těch změnách poloh mě to bolí." A potom "moji klienti v Brně jsou na to už zvyklí" xxx53 xxx53 "Co děláš, chceš jít na mě?" Kurva to ti mám hlásit úplně všechno, i to, že se potřebuju poškrábat na prdeli mi jede hlavou? "Broučku tobě asi teď z toho klesnul viď? Ale já jsem to nemyslela nijak zle řekla jsem ti to přece hezky ne?" No v tomhle má to děvče pravdu, ona mi to opravdu všechno neříkala nijak nasraně nebo tak, říkala to celkem mile, no ale copak na tom záleží? Komentuje každej prd, mele o svých klientech, mele o nějakým nádoru v kundě v momentě, kdy tam mám strčenýho svýho ptáka a ve finále komentuje i to, že mi z toho klesnul... tohle všechno prostě nechceš poslouchat xxx28 xxx73

Konec, ten mrd jsem ve své hlavě vzdal. Jsa nasranej tak nikdy moc nemluvím a spíš mlčím. Asi jí to šrotovalo hlavou, protože mi říká, že jí to mrzí a že jí štve, když se s ní chlap neudělá, že by ho ještě rozkouřila. Ani omylem, můj kabanos je pro tuto chvíli mrtvej, nic nepomůže. "A to jsou všichni Pražáci jako ty? Na jednu stranu jsi mi děsně protivnej, na druhou stranu mi ale přijdeš fajn a v pohodě. nevím vůbec co si mám o tobě myslet" Ani já nevím co si o tobě děvče myslet. "A chodíš často?" Nevhodnej dotaz milá zlatá. "A proč, to mě se tím klienti chlubí kde všude chodí..." Asi jsou to prostě kokoti, co ti na to mám říct. " A znáš masáže Domeček, tam jsme včera byli, ale kámoška si tam nevydělala, a i když já jo, tak jsme šly sem, ale tady je to hrůza, to v Brně musíme po každém uklidit, jinak nás šéf hned peskuje....." Bla bla bla bla... "No my se asi už neuvidíme co?" Opět bez komentáře....

Shrnuto: BEZ VÝSTŘIKU A BEZ KOMENTÁŘE xxx28
4 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Holky, za zlatokopecký ceny si šukejte s kým chcete, ale na nás, téměř dokonalý sympaťáky, za těchto podmínek prostě zapomeňte :-)

Prestigio88
Začátečník
Celkem hodnocení: 60x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 1x

Příspěvek od Prestigio88 » 07 říj 2018 21:25

Sonja půvab Brno
24 let, 163 cm, 58 kg
https://www.sex.cz/893999
tel: 732 617 594
Fotky jí přidávají, specifikace podle mě moc nesedí (tipuji: 29 let, 65 kg).

Zkušenost stará pár týdnů. Objednání ok, byt a koupelna čisté. Má tam takové zajímavé zařízení asi na masáž, no přikurtovat bych se tam raději nenechal, aby se člověk dostal pryč xxx17 . Obličej podprůměrný, dost make-upu, výraznější voňavka, statnější než je na fotkách. Nejdříve jsem uvažoval o otočce, ale byla velmi milá.
Musím říct, že takový druh holky jsem vlastně ještě nepíchal, obvykle se specializuji na drobná telecí mláďata xxx54 No tenhle druh holek má něco do sebe, dobře píchaj i bez dokonalýho mláděcího těla (možná se bojej, že to může být naposledy...)
Sonja je empatická dívka, vydatně jsem jí hobloval dobrou hodinu. Tulila se, měnila polohy, objímala mě při šukání, bavilo mě to sní. Několikrát vyměnila gumu, vždy aktivně bez řečí rozkouřila. Po akci (trochu přes hodinu) řekla, zajímal ses o masáže, musím tě namasírovat, jinak tě nepustím. Jak řekla, tak udělala.

Soňa není modelka, ale vynahrazuje to svou milostí a ochotou, doporučuji navštívit. Osobně nevylučuji opáčko pokud se v dané oblasti nevyskytne nové řezivo. XXX36
4 Obrázek

ichi
Začátečník
Celkem hodnocení: 44x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 5x

Příspěvek od ichi » 11 říj 2018 12:35

Ad Sonja
Kolik si platil a jak dlouho jsi tam celkem byl? Ja jsem o ni taky uvazoval, podle sexprivat4you.cz patrila, na brnenske pomery, k tomu lepsimu a letos se vratila na scenu po x lete pauze. Bohuzel uroven tohoto fora zamereneho na Brno je dost zalostna, takze jediny letosni prispevek na Sonu byl ten, ze snad se vekem muze blizit i pres 40 (vtipalek napsal, ze vek bude nekde v prumeru mezi kraskou na jeji fake fotce a Judy Dench - M z Bondovek), Dik.
1 Obrázek

Prestigio88
Začátečník

Příspěvek od Prestigio88 » 12 říj 2018 23:19

to Ichi:
to už si přesně nepamatuju, ale myslím si 1300,- Kč /H (max. 1500,- Kč).
Na odhad věků nejsem moc dobrý, ale 40 jí podle mě není. Bude se pohybovat okolo 30 let.

Prestigio88
Začátečník

Příspěvek od Prestigio88 » 12 říj 2018 23:33

Nely
Brno, tel: 736 199 612
https://www.amateri.com/cs/lide/1386486/nely

Byl jsem za ní asi před rokem, je to tady kapku polomrtvé tak se postnu xx25
Holka do telefonu milá, evidentně už v šuk-businnesu nějaký pátek dělá.
Postava pěkná, prsa silikony - osobně moc nemusím jizvy, ale docela mě bavily. Měla tendenci si klikat (asi další kunšafty) na mobilu, požádal jsem jí ať si to vypne a může se mi věnovat. Po cca. 10 min. šukání evidentní snaha, abych se rychle udělal. Když se jí nezadařilo, tak přestala hrát a jenom ležela, připadal jsem si na chvíli jak píchat nafukovačku. Po dalších cca. 10 minutách říká "jestli máš doma nějakou holku, tak ta je asi dost odřená co?" Nevím, co si myslela, že budeme hodinu spolu dělat, jestli luštit křížovky či si povíat o politické situaci, ale holka celkově nic moc.
Osobně nedoporučuji, příp. vzít jako nouzovku na rychlovku v nejvyšší nouzi.

Tapky (jestli v Brně nějaký jsou): XXT01
1 Obrázek 3 Obrázek

Ciml
Začátečník
Celkem hodnocení: 198x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 7x

Příspěvek od Ciml » 16 říj 2018 19:58

Dobrej večír ve spolek,

může tady někdo hodit do placu první trojku "v rámci možností" spolehlivých privátů v Brně? Něco, co má smysl zkoušet při cestě jih? Něco jako brněnský Ital nebo TopPrivat.

Třeba:
1. SOHO
2. ...
3. …
?

Třeba takový pan kolega Vulcan, ten by to počítám, mohl vysmrknout od boku xx25
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice.

ichi
Začátečník

Příspěvek od ichi » 19 říj 2018 09:22

vojíne Cimle, kolega Vulcán nereaguje, ale je určitě osobou nejpovolanější. Já odpovím z téměř čistě teoretického hlediska, neboť Brno jsem využil pouze párkrát, ač se tam často pohybuji. Docela výstižně Brno ohodnotil jeden uživatel fora sexprivat4you, ve smyslu, že "na to, co máme v Brně, se v Praze chodí do cirkusu".
Největší nabídka je v Mystery na Palackého třídě, bohužel kvalitní kousky se tam objevují sporadicky - Patricie, pokud tam ještě je, Vanesu hodnotil výše kocour xxx50 . Příznivé ceny 800/1000/1200 Kč. Web se neaktualizuje, aktuální nabídka na iprivaty.cz, seznamka69.cz
Exkyzjakubaku.cz, aktuálně Mia, Lily prověřená stálice - mají pořád narváno.
Privát Polívkova - Romana https://www.sex.cz/romanabrno?Kraj=jihomoravsky, Eliška xxx63 https://www.sex.cz/soukromybytmedlanky? ... homoravsky 1000/1500 Kč
Zbytek - špaténka, Soho taky.
2 Obrázek

johnpuci
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 659x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 3x

Příspěvek od johnpuci » 19 říj 2018 12:37

Ichi - s tim cirkusem to uz taky davno neplati. Jde to celkem slusne do prdele. A v Brne se dalo zasukat taky dobre - na jakubaku u mii rozhodne. To byl privat, ktery by v Praze taky patril mezi top. Asi teda hlavne diky Mie, ta to tam drzela dohromady, o tom zadna
1 Obrázek

vulcan
Svačinář
Celkem hodnocení: 580x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x

Příspěvek od vulcan » 19 říj 2018 14:44

Ciml píše:
16 říj 2018 19:58
Třeba takový pan kolega Vulcan, ten by to počítám, mohl vysmrknout od boku
Ciml,
úplný přehled privátů v Brně máš na Masheru, společně s mými komentáři (nejen mými).
http://www.masher.cz/phpbb/viewtopic.php?f=19&t=13211
Nemá cenu to tady duplicitně psát.
Podobně priváty v Olomouci, Ostravě, Zlíně. Něco málo máš i na brněnském norníku, ale s mnoha balasty a nepřesnostmi. Vše se ale průběžně mění.
Určitě bych na první místo nedal SOHO, spíše jsou občas nějaké výjimky Exky, Mystery, Polívkova.. podrobně to máš na Masheru.
Chce to trochu trpělivosti, trochu štěstí, ale zatím tam nejsou holky tak zpovykané jako v Praze (čest výjimkám).
xxx51
3 Obrázek

Ciml
Začátečník
Celkem hodnocení: 198x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2019: 7x

Příspěvek od Ciml » 23 říj 2018 21:15

ichi píše:
19 říj 2018 09:22

"na to, co máme v Brně, se v Praze chodí do cirkusu".
...
Zbytek - špaténka, Soho taky.
No tak to je to horší, než jsem čekal xxx13 Nicméně díky za vhled do situace xxx63
Nakonec jsem ani nic nezkoušel. Nějak nebyl čas, ni vůle. Snad příště xxx04

Já měl v záloze jen tohle, tak dávám do placu, kdyby se někomu hodila do karet:
https://www.sex.cz/819347

A co takový: http://www.moulinrougebrno.cz/night-club-brno.html ?
Je to jen stripáč nebo něco jako Jatka v Holešovicích?
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice.

gerhard
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 771x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 12x

Příspěvek od gerhard » 23 říj 2018 21:51

ko_cour píše:
07 říj 2018 21:24
Prestigio88 píše:
Vanesa, Mystery Brno
Klidně bych se takto nechal vyhulit až do konce, ale zase znovu koukám na to její tělo co se nade mnou sklání a prostě je ji jasný, že pro mě BEZ ZÁSUNU SEX NENÍ

Shrnuto: BEZ VÝSTŘIKU A BEZ KOMENTÁŘE xxx28
Teda komentovat si to dovolim xx08
Tvl tak tomuhle rikam bizar... nekde jsem psal, ze mi pri tom kecani devky nevadi, ale tohle bych nedal ani omylem... xxx60
Kocoure, citim s tebou xxx50
G.
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Peno
Svačinář
Celkem hodnocení: 271x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2019: 4x

Příspěvek od Peno » 31 říj 2018 00:36

Brňáci, po delší době mne čeká cesta do Brna, tak hledám nějakou zábavu na večer ;-) Bohužel svlečny co jsem měl v merku (např. Zuzanka, která před časem byla v Praze jako "zubatá Katka") zrovna nějak zmizely, tak hledám náhradu. Poradíte co je v Brně zajímavého? Mladší (ideálně pod 25, max plus/minus 30), štíhlejší, ideálně OB v nabídce.

Koukám na Patricii z Mystery, ale nejsem si mi úplně jistej jestli tam pořád/aktuálně je, tak nějaká záložnice by se hodila. Předem díky!

Jeremy007
Začátečník
Celkem hodnocení: 1x

Příspěvek od Jeremy007 » 19 lis 2018 13:44

Já tam byl před měsícem za Vanessou a dobrý.. maličká, až drobounká, nějaký cikánský geny tam budou. Ale fajn to bylo..
https://www.sex.cz/426526
1 Obrázek

gerhard
Učeň štukatér

Příspěvek od gerhard » 16 pro 2018 00:03

Prestigio88 píše:
Vanesa, Mystery Brno
2-medium.jpg
DSCF0428.jpg
Byl jsem, ověřil jsem. xxx51 Asi jsem přišel v lepší náladě i čase, ale za mne dobrej šuk i atmosféra. xxx63 Na privát jsem dorazil celkem pozdě, defakto už tam byla pouze Vanesa a ještě Marcela. Bral jsem domluvenou (domluva byla naprosto ok) Vanesu na hoďku za 1500. Tělo má pěkný. xxx63 Já si s ní na začátku chvilku popovídal a trochu ji přikouřil k motivaci, pověnoval se jí a mrdanice nakonec cca 30min. i s lízačkou a cca 5 polohami s vysypem do gumy v poloze BackON. Je ale pravda, že jsem ten večír nebyl vůbec náročnej a defakto jsem potřeboval pouze podržet, což holka splnila bez vyjimky. Ke kecům při šuku jsem se nějak nedostal, nebo spíše nevadily a pokud jsme něco kecali tak to bylo k věci (jóo to je dobrý... můžeš klidně víc... a pod. )
Za mne bych klidně i doporučil. XXX36

G.
2 Obrázek

gerhard
Učeň štukatér

Příspěvek od gerhard » 16 pro 2018 00:26

Privátek Brno 4 https://www.bezpasaka.cz/private-brno-4
Nikol - 176/65/3
Fotky jsem si bohužel neuložil a profil ted z netu zmizl... tak doplním možná časem až se zase objeví....

Privát v Štefánikově ulici, u vrat vyzvedává bordelmamá, do druhýho patra se celkem zadýchá ... ale velmi příjemný pokec xxx63 , uvaří mi čaj a proberem i dívky. xxx63 xxx63 Objednanej jsem k Nikol, ale proberem i Barunku... Nikol přichází oblečená v černých riflích a triku a vypadá dosti statně, ale takhle oblečená nic strašnýho. Jen prostě větší a mohutnější. xxx04 Obličej má takový no zajímavý. Odveden na pokoj a pri domluve pro mne žádná chemie, proto hlásím dopředu, že si vezmu sucháče a jestli aspoň dělá to Áčko. Říká, že dělá, ale že prej uvidí podle velikosti. xx25 Domluveno, mizím do celkem prostorné koupelny s vanou. K akci, holce trochu smrdělo z pusy, po rozbalení podvozek výrazně větší a celkově s ní bylo takový těžký manipulovat. Jak je vysoká (možná bych i přidal k těm 176cm...) a statná, tak s ní cvičit prostě nejde... Anál mi nakonec nedovolila a když viděla, že jsem nasranej tak mi jej aspon dohulila bez. Střik ale ven a okamžitě si běžela umejt i ruku od semene... Celkové hodnocení za mne podprůměr, zjevně jsme si nesedli a každej měl jinej cíl.
G.
3 Obrázek

ichi
Začátečník

Příspěvek od ichi » 16 kvě 2019 14:23

Romana, https://www.sex.cz/439775?Kraj=jihomora ... 99627&S=76, tel. 737 943 686
img0001.jpg
V Brně jsou holky převážně v kategorii "průměr" nebo "průser". Malá vlastní zkušenost plus informace z webu sexprivat4you, na kterém se ale místo recenzí hlavně vedou slaboduché polemiky skupinky místních norníků - budiž jim to přáno, když je to baví....
Romanu bych zařadil do lepšího průměru - subjektivně velmi hezká, štíhlé postavě dominují přírodní 4-ky, dosud minimálně zatížené gravitací, věk odhadem něco nad 30. Dost norníků ji hodnotilo tak , že je chladná až nepříjemná a že se jí moc do díla nechce. Já tedy tuto zkušenost nemám, nepříjemná rozhodně není, v akci sice nehýřila větší aktivitou, k dílu se měla tak nějak normálně, žádné hloupé řeči, zákazy,...Větší aktivita by jí určitě slušela, ale to by se asi na ní stály fronty. Sama mi pak řekla, že pokud je nepříjemná, tak je to reakce na zákazníka.
Souhrn:
Barva vlasů: Černé
Věk: 29 let
Výška: 163 cm
Váha: 48 kg
Prsa číslo: 4

Vzhled: 8/10 (žádné tetování, piersing ani cigaretový šmak)
Akce: 6/10
Logistika: 10/10 (na agamě inzeruje přesné časy, kdy bude, klidná lokalita, soukromý byt, pěkný čistý pokoj s klimatizací, čisté prostěradlo, koupelna OK)
1000 Kč/půl hodiny, žádné nadstandard služby asi nedělá (nic jsem nechtěl/nic nebylo nabídnuto)
slabší XXT03
2 Obrázek
Naposledy upravil(a) ichi dne 16 kvě 2019 15:10, celkem upraveno 5 x.

ichi
Začátečník

Příspěvek od ichi » 16 kvě 2019 14:43

Mirka, https://www.sex.cz/254368?Kraj=jihomora ... 299627&S=2, tel. 792 709 194
i01.jpg
Na Brno jedno z největších překvapení. Velice hezká Slovenka z Vysokých Tater, postava tak akorát, škoda, že tomu původu odpovídal i hrudník, nebyly tam žádné osmitisícovky, ale jen Gerlachovský a Lomnický štít - menší dvojky, které bych ve škole oznámkoval 2 za provedení. Jinak k akci nemám nic, co bych vytknul. Ukázkový milenkovský přístup, aktivní, vstřícná, oční kontakt, sleduje, co se líbí a reaguje na to, sama si to chce užít. |K tomu ta sexy slovenština...Doporučení určitě, ale spíše pro konzervativnější typy, na drsnější akci a specialitky nejspíše nebude (ze začátku mile upozorní, že pstíky dovnitř nee), ale kdo ví...
Souhrn:
Barva vlasů: Hnědé (ve skutečnosti černé)
Věk: 30 let
Výška: 166 cm
Váha: 58 kg
Prsa číslo: 2
Vzhled: 9/10 (žádné tetování, piersing ani cigaretový šmak)
Akce: 9,5/10
Logistika: 9/10 (klidná lokalita, dobré parkování, soukromý byt, pěkný čistý pokoj, nové prostěradlo, koupelna OK, nemusela by nechávat na očích krabici s baterií kondomů)
1000 Kč/půl hodiny, žádné nadstandard služby asi nedělá (nic jsem nechtěl/nic nebylo nabídnuto)
jednoznačný XXT03
2 Obrázek

Patt
Začátečník
Celkem hodnocení: 25x

Příspěvek od Patt » 16 kvě 2019 16:14

Zdar všem,
v pondělí večer a úterý jsem v Brně, takže se pokusím něco obvolat/snad i obejít...
Uvítám případné náměty na prověření, za které předem děkuji...
Následně dám vědět.
Zdar všem,
PAtt xx10
Inu... je to tak, jak to je...

ichi
Začátečník

Příspěvek od ichi » 17 kvě 2019 14:40

Námět na prověření - https://www.iprivaty.cz/sapphire-/veronika-/, dosud žádné info, takže si to norníci nejspíš syslí pro sebe, dělá dost málo a zatím jsem se k ní nedostal...
Pokud nejsi na velehory, ale na nížiny, tak Bára alias Sára, https://www.sex.cz/839705?Kraj=jihomora ... &SLoc=brno, prý vypadá na 15 a vedly se o ní celkem vášnivé diskuze, naposledy je tedy vzbudila její cena 2000 Kč za hod.
1 Obrázek

Filuta29
Začátečník
Celkem hodnocení: 2x

Příspěvek od Filuta29 » 17 kvě 2019 15:15

Madox píše:
23 srp 2018 20:54

Tak už není k nalezení :( Netušíte zda ještě "funguje"?
2 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Brněnské priváty“