Nostalgické vzpomínání na svlečny, kurvičky a děvky

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Re: Nostalgické vzpomínání na svlečny, kurvičky a děvky

Příspěvek od gerhard » 17 pro 2018 17:18

TVL Kocoure, to je epos... xxx17 Na druhou stranu, poznali jste i druhej břeh? xxxx2
Je to Story z druhé poloviny minulého stoleti, kdy jsem zustal v praze na vanoce a po stedrem dni se sel projit na Petrin a potkal tam hloucek cizincu (3holky a jeden klucina), kteri tam popijeli svaraka. Zapojil jsem se do konverzace a na vecer jsem byl pozvan k nim, ze uděláme vecirek v teple. Byla tam taková libová hubeňoučká panenka z Litvy, studovala FSV a už ten večer jsme si zamrdali. Mrd pěknej, ale co následovalo jsem dodnes nezapomenul. xxx50 Já jsem v tý době byl celkem výkonnej a tak jsem šukal každej den a občas si ho pak stejně ještě vyhonil. xxx23 No ale tahle Litevka, jménem Inese, byla nympha. xxxx2 Druhej den mi hned psala, že prej ať přijdu, že to chce... No defakto 27.12 jsem si na ostatní dny vzal dovču a přestěhoval se k ní a zdrhal jsem od ní až na novej rok 2.1. kdy jsme mrdali a mrdali, občas nechali dovýz pizzu a víno a šukali a ... nonstop... xx16 člověk usnul únavou a probudil se s pérem v jejim krku nebo frndou na obličeji, ze který to telko. Dekadence největší, prasáren tuna. Nevím jak vy, ale já už to na Silvestra začínal mít dost a toho 2.1 jsem už fakt byl k.o. a utíkal pryč, protože jsem měl péro odřený a pod očima kruhy jako bych něco bral a pytel prazdnej jako kapsy žebráka xxx50
Prdel byla, že pak jsem časem potkal v knajpě kámoše co bydlel vedle a ten mi říkal, že maj vedle holky co stále jebů... a že prej tam byl mezi svátky 3 dny a jedna tam prej jebala a jebala až se vůbec nevyspal. xxx17 No ani jsem mu neříkal, že jsem to byl já, kdo tam byl s ní a spíše jsem jej varoval ať si dá na ni bacha, že by mu vyšukala duši z těla. Mne nakonec od smrti vyčerpáním zachránila pracovní akivita, která mne vyslala na měsíc pryč a Inese si pak našla jinou obět a když jsem se vrátil už tam nebyla. Nějakou dobu jsem si ještě s ní psal a vzpomínal, hlavně v době temna, ale k šuku už nikdy nedošlo. Dodnes nechápu, kde na to ta holka brala energii, protože její tiny tělo nemělo gram tuku navíc a těch orgasmů co zvládla za den bylo neurekom. Holt mrkev v zimě.
G.
6 Obrázek 2 Obrázek
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.


Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 28 pro 2018 13:03

Tak to jsi měl myslím z prdele kliku 😂
Dobře ty ....
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Pakliczech
Začátečník
Celkem hodnocení: 4x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2019 13:06

Příspěvek od Pakliczech » 07 led 2019 18:54

Longius píše:
05 led 2018 12:14
o týhle lindě psal někdo na norniku, že natočila video. Máte někdo link?
Oldtimer píše:
08 dub 2017 10:29
Jo a když jsme u těch luxusních koz, co zmizely v propadlišti dějin

Linda ( Guttovka a pak dlouho Úžlabina) - taky už nějakej páte zpět.
Pohodová moravanda s nádhernejma šestkama, sice ne tak luxusní figurou jako Miriam, ale se stejně fajn a pohodovým přáístupem !!!
Cipak jsou?
1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 30 kvě 2019 17:49

Martina, Privat Elit
/jaro 2019/
tel. 773 478 797

Tohle povidani z nedavne doby je svedectvim o tom, ze neni potreba vytapet nesoudny namysleny tapiny, který po prolezeni tri ctyr peti jinejch privatu odejdou na volnou nohu a uctujou si 2 litry a vice, ani photoshopovany rusky zlatokopky, ani asijskej predrazenej ksindl, aby si clovek v Praze za rozumny peníze (v tomto pripade za 1200/hodina) zasukal s holkou, ktera vzhledove i pristupem patri do extratridy.

Podnik sidli pobliz Andela, ul. Jindricha Plachty, dum na konci ulice az skoro u nabrezi, kdyz jsem tam sel, mel jsem pocit ze kracim do Heavenmodels, kdyz ještě byli "u kvetinacu" v Korenskeho ulici. Holka hazi klice z okna, byt ve druhym patre je miniaturni, jedna sukcimra s blbou posteli (je v ni regulerne dolik, dira). Zato holka miniaturni neni, je to vysoka (187cm muze sedet) krasna mlada Ruska xxx19 Cumel jsem na ni jako puk, protoze se mi strasne libila xxx16 Hezkej ksicht, postava vystavni, pevna, je cela jako vysoustruzena, pekna prdelka a nadherny plny kozy dvojky. Bohuzel moc nevladne svetovymi jazyky, no ale hatmatilkou rustiny a cestiny jsme se domluvili. Neco i anglicky a par slov nemecky, vtipny to bylo. Chci zustat hodinu, rika mi o 1200. Ano, slysite spravne, hodina s touhle raketou me stala 1200. No, k mrdanici reknu asi tolik, ze to bylo super. Nechala se vylizat i vyprstovat, kundu i kadak soucasne, sama se mi na ty prsty prdeli narazela a rukou si zacpavala pusu, aby moc nervala. To me samozrejme uplne rozbesnilo. Libacka. Kourovka s gumou, tvl, ty jeji masity rty umi vyuzit, sypal bych jedna basen, stalo me to znacne usili a autosugesci, abych si to uzil co nejdyl a zaroven nevysypal. No a to samy pri mrdacce, kdy me pohled na ni silne bral. Ale dali jsme si to slusne, to devce vi jak se ma nastavit a tak i pri jeji vejsce nebyl zadnej problem a mrd to byl hezky vlacnej. Po vysypani jsem nasi mezinarodni hatmatilkou zahlasil "ty jsi super", ona kontruje "ty tez super".

No, to v tu chvili zhavy zelezo jsem asi ukul docela slusne, protoze dalsi pokracovani me story s touto ruskou krasavici se odehralo o par dni později nekde uplne jinde. Pribeh sam o sobe byla domluva s ni, kdy exaktni veci jako cas a misto jsem domlouval pres aplikaci google translatoru v mobilu, coz se blbe dela za jizdy autem xxx17 xxx17 takze jsem byl zvedavej, jestli se mi ji podari na miste srazu najit. Podarilo, dojel jsem s ni na místo cinu, tam ji trochu napojil vinem a pak oprcal ve virivce i na posteli, ve finale ji vystrikal pusu a v noci odvezl k ni domu xxx33 Nevzala si za to ani korunu. A to byl hajlajt me story s ni, protoze pak uz to slo jen z kopce.... xxx73

Domluva na repete o par dni pozdeji, v den „D“ mi rano pise, zda ji pujcim 300 euro? xxx17 Nepujcim, to nedelam, sorry. OK, i tak se ale chce vecer sejit. No, ve finale mi trikrat hejbla casem tam i zpet, az jsem to uz lehce v nervu sam odpiskal.

A uplny finale bylo o tom, ze mi ten den vecer na mrdcislo volal nejakej vylitej ruskej hlas, nerozumel jsem mu ani slovo. Druhy den rano to samy, z jineho cisla. Takze mrdsimka letela do kose a od te doby jsem se ji vyhybal. Kolop si ze me delal prdel, ze ten ruskej muzik mi furt vola proto, aby zjistil moje číslo bot, prej mi sijou betonovy boticky, který mi na dne prehrady padnou jako ulity xxx17 No, buhvi komu jsem oprcal holku, nejspis to byla princezna nejakeho ruskeho gangu, kterej ji tady v Praze pasl. Kazdopadne uz je fuc……

xxx23
4 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 30 kvě 2019 18:15

Valerie, která byla v TopSexu (a předtím u Miloše v 123 a asi i ledaskde jinde)
/cca konec roku 2016/

1. - zážitek z privátu

Slo o posledni komercni zarez roku 2016. A velky prekvapeni, protoze jsem vyrazil vlastne z nouze, fotky me moc nelakaly. Ty z Jebacky vypadaly strasne a ty umelecky (od nekoho jsem vedel, ze do Jebacky prisla z 123) neduveryhodne. No tvl, kdyz jsem ji videl tak jsem zajasal: cerna holka, postavou muj typ, ziva, energicka, proste vaaauuu tohle chces! Hned vzapeti mne ale zatrnulo:

Na jak dlouho bys chtel?
Na hodinu.
A budes chtit neco navic?
Nevim, mel bych?
No budes muset, ja bez toho asi hodinu nedam...


Cumim na ni, stale s usmevem a premyslim, jestli dokazu odejit nebo ne, jestli se mam nasrat nebo to ustojim. Holka se mi krute libi, bude to tezky rozhodovani a prisna otocka. Holka mezitim jde ke mne jako nejaka dominantni samice, kouka na me zblizka a nas hovor pokracuje:

No ses sympos, asi tu hodku dam i tak.
Hele, je to jednoduchy, ja ti ty priplatky platit nechci, ale ani te nechci do niceho nutit, kdyztak me klidne vyhod.
Nenene, to je v pohode...


Zustavam. Nekona se prekvapive zadna rozlada, jdu do sprchy. Po mne jde Valerie, jsem stale trochu v napeti, jaky to bude. Ze sprchy jde rovnou ke mne, seda na me obrocmo a zda se, ze je naprosto suverenni, zadny pochyby nebo stud. Vypada to, ze devce bude takova ta kurvicka od prirody, to hy mohlo bejt hodne dobry. Nejak ve mne zustal zakorenenej pocit ty jeji dominance tak se ji ptam, jestli ma rada lizacku. Normalne bych se neptal a zkusil, tady jsem buhviproc cejtil nejakej zvlastni respekt. Prej ze ma, kdyz to chlap umi. Tvl, to je teda zavazek ji pravim, ted abych nezklamal a nedozvedel se, ze jsem zabar. Musim rict ke svy cti, ze zjevne zabar nejsem nebo je ona moc dobra herecka. Byl jsem kazdopadne pochvalen.

Naklanim se nad ni a ona mi hrabne po ptakovi. Ten nemrdal uz snad 5 dni, ale rozhodne nevypada, ze by se ji chystal pulit. V tom prisel dalsi jeji zasek:

Vaauu, ty mas docela dobry pero. Teda doufam, ze se jeste nafoukne.

To me zase rozsekalo, smeju se a muj ostych je uz definitivne pryc. Dal uz ve zkratce, kourova fajn ale bude to chtit bez gumy, no a rozmrdal jsem ji silene, holka asi celkem cumela. Sexualni abstinence mela na me ten ucinek, ze muj ptak zapomnel strikat a ja ji tam klatil jako o zivot. Nakonec se ta mrcha udelala podruhy (nebo mozna poprvy doopravdy?) a definitivne zkrotla. Proste najednou se uplne zmenil pomer sil na pokoji a holka je uplne krotka a rozmrdana jak zakon kaze, zatimco ja jsem na koni a premejslim jak vysypat. Nakonec se povedlo, ten jeji hezkej ksicht a hezky telo tu mrdku z nej dostaly ven. Hura! Pak uz jen velmi uvolnenej pokec prevazne o branzi, zjistuju ze zacinala u Sloveny v Jaurisovce jako Katka s kratkymi vlasy, pak epizoda v Lolitas a 3/4 roku u Milose v 123 (jmeno nevim, vypadlo mi). Kolop ji pak nasledne identifikoval jeste jako Terezku v Selmickach na Seifertce, kde se jen mihla.

Ma maly dite, poznat to nejde. Je ji 25, nejspis lehce smrncla gipsy genem, ale vazne moc pekna. Se stalakama mrda doma, dela i trojku se svou spolubydlici, coz je taky tapka, makala taky u Milose (Sara, prip. Natalie, tyhle dve jmena mi rekla).

2. - zážitek u ní doma

(domluva pres whatsapp)
Zítra kam az si 3asi
To je hotentotstina? Nerozumiiiiim xxx03 xxx03 Jestli bys mohla driv nez v 5 tak by to bylo super
Jo budu moct dříve klidně ve4 Prijdes ke me. Napisu ti ulici

Jdes nejak pozde zlato, volal mi majitel bytu, ze prijde resit zalohu, za 45 minut.
Promin, zdrzeni na ceste. To je blby, tak co s tim udelame?
Hm, rychlej sex, nebo ne?
A mas lepsi napad?
Ne.
No tak vidis, co se da delat, kdyz uz jsem tady, ze ano

Vaaauu, to je ale krasnej pokojik, mas krasnej vyhled takhle do lesa a krasnou postel
Libi se ti jo?
Libi, fakt moc
No, za chvilku tu budeme sukat hochu….

Na tehle posteli jsem jeste nesukala, mas premieru
No to je asi tim ze je tu teprve druhej den, ne?
Tyyy seees blbeeeej

Cozeee? Uz finito????
Jeste ne, ale musim brzdit jako o zivot, to nechapu

Hele, tady neco prasklo
Co?
Ne guma, je proste sedim najednou nejak niz, nekam jsem se propadnul
Nevydrzel rost?
Hele, to letiste ma dva rosty, jdeme na druhou stranu
S tebou budu radeji priste sukat na koberci ty divochu
To ale budes mit spaleny zada
Lepsi spaleny zada nez rozbitou postel

Tyvole, ty ses fakt divoch, vzdyt tys me klatil snad jeste vic nez v ty Pitterovce

Jj, Milos tady za mnou doma byl
Jak to myslis ze tu byl?
No, premlouval me, abych se vratila do SexNo1
A co ty na to?
Poslala jsem ho nekam


Ta holka me nechavala emocne naprosto chladnym, je to takova lehce gipsy rozena kurvicka, obcas prisprostla, ale tvl to to jeji telo bylo neskutecny. Normalne me brala na strik asi po 45 vterinach suku. Pak znovu jeste asi dvakrát v prubehu. Nakonec skoncila klasicky, totiz ze rvala do polstare a pak to dlouho vydejchavaka, ale me to mrdani s ni stalo dost premahani abych se neudelal moc brzo. Dokonce kdyz se po mrdu ke mne otocila prdeli, byl jsem ready na druhy cislo, vaaauuu! Zkasirovala me o 1500, na coz teda pysnej nejsem, mel jsem bejt tvrdsi vyjednavac. Domlouval jsem i trojku s jeji spolubydlící. Doslova mi o ni Valerie napsala toto: "Jo klidně ta ti ho vykouri ze se budeš divit" xx16 Nakonec k tomu nikdy nedoslo a Valerie se vyparila ze sveta.
4 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

nornikemod2001
Začátečník
Celkem hodnocení: 150x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 84
Registrován: 31 říj 2017 15:56

Příspěvek od nornikemod2001 » 06 čer 2019 18:10

Dost často nostalgicky vzpomínám na SexyPrague. Vždy kdyže jedu nebo jdu kolem zavzpomínám. Takhle navoněné holky tam bývaly….

https://www.xvideos.com/video8665452/fa ... fake69.com
1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 06 čer 2019 18:35

jop, SPrchac byl skvelej, krasny holky, souhlas.
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 06 čer 2019 22:16

Zdar prďolové,
nedávno jsem se nudil a při čučení do zdi hotelu na černém kontinentě, kde o mrdání jsem si mohl nechat jen zdát, tak mne upadla nostalgická slza, se kterou se s vámi podělím. Kdo nemá rád dlouhý příběhy kategorie červené knihovny, nechť nečte ... xxx17 xxx17 xxx17
Není to tak dávná historie, co jsem postoval recenze ve vláknu zahraničí z mého pobytu v A'damu
gerhard píše:
13 lis 2018 01:38
Agenturní děvečky
....
Přišla jedna a té jsem neodolal. xxx54
Co vám tady napíšu? Ve zkratce, nebe se zachvělo, vyšukal jsem si mozek z hlavy, do srdce zabodnul jehlu lásky jedné noci a opouštění rána. JJ.. xx16 Za xxx54 norník. Mise splněna ... nakonec byl proveden v neděli ještě mrd bokem a pak ještě jednou před odletem...
...
Tohle jsem si užil na konci mé expedice kezoMýnakušyV .... citace z mrdeníčku:
"Za standard cenu 150EUR all full service exept A-level. Holčina z Ruska, 22 let, o které mi napsali, že je v A'damu pouze na týden.
moly.PNG
.....
Nakonec 5 min před 7 klepání na dveře a TVL xxx86 , takový poupátko, usměvavý, nesmělý a úplně nervózní mi vpochoduje do klece... V zápětí trochu error, angličtina nic moc. Holčina vysvětluje, že přijela včera na týden a že ať se nezlobím, že jsem první klient. xxx42 Že by kurví clona? Potvrzuji tedy agentovi, že OK a že dám vědět v průběhu jak dále... xxx45 Trochu se cuká, ale nakonec souhlasí. OK Plácnuto... xxx63 .No v rámci společenských hotelových možností si trochu u barové stoličky omacám a úplně cítím jak se chvěje... Ježiš kotě, máš vůbec nějaké zkušenosti ? no chlámec. xxx45 Mimo jiné se dozvídám, že agentura je pěkný zmrd... Že ji bere 50% a že si musí vše platit (letenky, hotel, taxíky...). Větřím příležitost ušetřit mrdem bokem... xxx03 Zhruba po půl hoďce v baru si necháváme donést lahvinku na pokoj a jdem na to... Sprcha ona, sprcha já, portýr donáší víno, pouštím Spotify nějakou kunda music. Začínám líbačkou, holčina se chvěje tvl, to je jako s novickou... xxx50 Rozbaluji kozičky, tak bych řekl 1-2, ale náádherný bradavky. Citlivý, vyskakují za pusinku xxx18... holčina je celkově štíhlá, ale má takovou ženskou postavu. Žádný děcko lolitní. Jak je ve Vesničce mé střediskové, tu Vaši pánev bych sněd... Náádherný... Nechávám se unášet, a moje vyprahlá duše plesá... ó jak jsem toto potřeboval. Zkoumám tu její frndu... a ta teče a to jsem se jí ještě nedotkl. OMG. Vidím, že si to užiju... věnuji jí orál při kterém zapojím i prstíky a reakce jsou famózní. Skoro vzpomínám na své teen lásky, které jsem udělal ženami. To není její případ, ale frndička je krásně uzounká na 1 prst. U ližby si jí různě šteluji a holčina má dar, umí skládat své tělo přesně tak jak chci... xxx63 Znáte to, když to nejde a holka nohy dává přesně naopak, než chcete, nebo namísto aby prdelku vyšpulila tak ji schová... nic takového se neděje. Je načase zjistit jak si povede se mnou... přemisťuji na 69 na boku a odhaluji svého nabobtnalého macíčka... Bere jej do ruky, jemně, něžně. Holka ty jsi to už dělala, toto tě musel někdo už naučit. Pusou jej zkoumá, líže, jemně, pomalu a mne se žene krev do mrdu... Po decentní chvíli, když už cítím, že budu muset začít těžce brzdit, velím k šuku. Kondom nasadíme společně, špitne abych byl jemný. xxx54 Jej holka, tobě dnes splním každé přání... Na misio začínáme a beru to přes všechny polohy u kterých to kontroluji abych nevystřík. Šukáme cirka hodinu, holčina má takové mini slasti, ale orgasm ještě ne, vždy když vidím, že mi chce uletět, ji zabrzdím.... ze zadu ji skoro neudržím, protože když ji do tempa začnu brnkat přes bradavky úplně cítím, jak je na krajíčku... Ty boky, to se šuká samo... chvíli jemně, pak do toho chvíli buším, líbačka, když jí hrábnu do vlasů a přitáhnu, tak vzdychá, prsty cumlá moje, svoje... OMG ... NEVYBUCHNOUT... no protahuju to fakt co to dá... a pak si říkám, že je na čase. Sedám si na kraj postele a nechávám ji nasednout na mne. Face to Face se ke mne tiskne celým tělem, a randí... nohy ji spoza zad našteluji na paty a rukama jí začnu tisknout na prsou a druhou jí držím přes prdelku a pomáhám přirážet. Vlko v klíně roste, už nevzdychá, ale vzlyká... xx16 připravuji se na výbuch, tak vjedu jedním prstíkem do kouřový a příchází lavina... moje i její... ty pičo, víte jak to vypadá když kunda žere? Masožravka ? Ona při extázi má takový stahy, že ten můj macek plní a plní a no nekonečné žužu... Srdce jí i mne tluče jako zvony a za opadávající extáze si vyměnujeme kundo ptákem cuky. Cucá mi za krkem rameno... OMG... tohle jsem už dlouho nezažil. Excelentní... Zamilovaný norník... xxx54. Koukám na hodinky a celkový čas mrdání skoro 2 hodiny mne vykouzlí úsměv na tváři. Ještě to s tou mou potencí není tak špatný... xxx63
Jdem společně do sprchy, dopíjíme víno a jen občas někdo něco řekne. Říká, že by se ráda přitulila a šla spát. Chilku konverzuje na mobilu a pak říká, že musí jet na svůj hotel... No já už stejně dnes nic nepotřebuji, jsem v doznívající extázi, tak ji propouštím. Platím nakonec agenturní cenovku a krom několika pus dostávám její privat number na whatsup. Ještě před příjezdem taxíku se ptá, jestli nechci jet s ní. Vytvrdnu a říkám, že ne, že se jí zítra kdyžtak ozvu. Proběhne pár zpráv na dobrou noc a já si v hlavě uspořádávám zmatek... Jak mám toto rád. To je skoro na lásku. Ty pocity propadnutí mrdu, krásy, která zítra skončí a nahradí je na chvíli prázdno, které pak chceš opět zaplnit. xxx54

Ráno se budím kolem 9 dopoledne a euforie včerejšího večera mne hned vzruší. Tak písnu na to privat number, že můžu přijet a zajdem na brunch. Souhlasí, beru kolo a frčím cca 8km do jejího hotelu, kde mne ve dveřích napadne, co si ho nechat takhle po ránu ještě vykouřit. Chvilka líbačky, vysvětluje, že neví kolik má času, že jí můžou hned někam vyslat nebo někdo přijít. Sděluji jí své přání, naplnit její pusinu svým proudem a očiska ji zajiskří. Pičku má opět vlhkou, ale tentokráte se nechám o sebe kompletně postarat. Trvá to déle, přeci jen moje noční dávka byla odzbrojující, ale umí to výtečně. Má zajímavý styl, že s čurákem dokáže v puse nějak kroutit. Střídá to s polykáním, lízáním, občas jej pohladí rukou a párkrát pohoní a tak to dělá až cítím, že to přijde... Chvílemi jí šukám skoro do krku a upřesňuji, že chci aby to spolkla, očima kouká na mne, nepřestává a ja jí to tam vysypu co se vleze... něco malinko uteče bokem, trochu jí přistane i na rtu a většina je zachycena úspěšně pusinou. V očích má mrdavý úsměv, chvilku se rozhoduje a pak polyká. Odměňuji ji pořádným francouzákem. xxx54 Wow... na to jdem na rychlý oběd a loučíme se nadobro, neb oba víme, že je to naposled? To je pocit, který u normální ťapky nemáš, víš že tam bude možné i příště. Mizím do hotelu se sbalit a udělat checkout a zahajuji detox posledním šlukem ganjy.

Ve 4 už pouze sedím a čumím do blba, když přijde message, jestli jsem už odjel. Píšu, že ne, že mám 2.5 hoďky čas a pak transfer na letiště. Píše, že se chce ještě vidět. xxx16 tak to balím a metrem se ploužím do jejího hotelu. Tam na mne skočí hned za dveřmi a nechá se rozmazlit... Nechci si kazit dojem umyslným snažením se znova vysypat, tak se nechám po jejím orgasmu celej zlíbat a čuráka olízat a ... no nejde pak ani strčit do nohavice. 18:00 ji přichází message = work duties. Mne to pomáhá se vyklidit, ale ve dveřích mi ještě stihne představit svou kámošku, která ten den za ní přijela se kterou pak ještě venku dávám cigáro... škoda, pěkná holka, mohla být trojka... xxx45"

No příběh má ještě pokračování, ale to už zase jindy... xx16
G.
17 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.


Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 22 čer 2019 00:43

gerhard píše:
06 čer 2019 22:16
No příběh má ještě pokračování, ale to už zase jindy... xx16
G.
Tento týden jsem opět prožil emočně intenzivně a tak dnešní večer má správnou nostalgii pro dokončení příběhu... xxx23
Úvod
Z Amsterdamu jsem odjížděl v podobném mood, t.j. pln excelentních zážitků, duší v oblacích a mozkem vyplým po extázích... xxx50 s dotyčnou jsem si občas v průběhu dní vyměnil pár zpráv, oprášil znalosti ruštiny a naučil se psát v azbuce na CZ klávesnici a po čase, jak už to bývá, emoce ustoupily a vzniklo opět místo k jejich zaplnění. xxx14 ALE...
Nebylo to zase tak za dlouho a moje milá mi v době vánočních svátků navrhla, že za mnou někam přijede. xx25 Dost dlouhou dobu jsem přemýšlel kam toto má vést a znalý jak takové pokusy zopakovat nezopakovatelné vesměs končí, jsem se dokonce bál v tom něco organizovat. xxx01 Nicméně po jednom krásném novoročním výšlapu na skialpech jsem se v kyslíkovém dluhu rozhodl, že sem do čech ji tahat nebudu a když mermomocí mne chce znova vidět, tak tomu dám šanci na některé ze svých hojných zahraničních cest. xxx51 Shodou okolnosti jsem měl z kraje roku hned jednu před sebou a světe div se ono to dopadlo... Udivilo mne, že kočenka cestuje takto sama a za chlápkem co jí 3x vymrdal a nikdy předtím ho neviděla. Ale asi mi z očí kouká dobrota tak nejspíš si byla jistá, že s ni nevymrdám a nepošlu ji někam napospas bandě negrů s ledlampami.
Moje naladění s blížícím termínem schůzky rostlo opět v emotivně napjatou atmosféru, kterou jsem podpořil i jakýmš takýmš půstem, takže jsem na místo přijížděl s týden nevysypaným pytlíkem... prostě vezl jsem do světa milióny... xxx17
1.Dějství
Naše setkání bylo jako vystřižené z růžové knihovny... objetí, líbačka, konverzace se smíchem a nekonečně dlouhé pohledy očí... v hotelu jsme čekali ještě na pokoj, takže jsme v metropoli vyrazili na procházku, kdy nádherné slunečné ráno xx06 jsme hned v jednom baru prohřáli pár míchanými drinky ke snídani xxx04 a na pokoj jsme vykoupili místní ovocnářství... Už cestou výtahem si myslím z nás obou jiskřila atmosféra ideálního páru. A já si to užíval jak jsem jen mohl. xxx93
Jelikož jsem v tomto fakt požitkář, tak i úvodní hotelovou scénu jsem nechal napnout až k prasknutí. Bylo z nás obou cítit, že prostě si chcem zašukat, ale pořádně jsem sebe i jí potrápil a svýho macka nechal trhat kalhotovou nohavici a jí její provlhlé kalhotky taky... Fázi pettingu jsem ukončil xxx65 těsně před okamžikem, ze kterého by už nešlo couvnout a namísto šuku jsme dali každej sprchu a vyrazili prozkoumat místní hostince a bary a podvečerní zábavu. Jako fakt excelentní. xxx44 Popili jsme, zatančili, byli jsme na živé produkci nějake místní undergroud rockband, kupodivu nebylo ani moc zima, takže i procházky na čerstvém vzduchu vždy pouze drobně zchladily ten chtíč. Kapsy jsem si raději narval klíčemi, kapesníky a cigárami, aby takto vzniklé boule na kapsách, alespoň trochu zamaskovaly péro snažící se protrhnou se ven z riflového sevření. xxx03 V jednom klubu, kde bylo teda narváno, jsme se o sebe třeli tak intezivně, že jsem si jednu dobu myslel, že se snad vystříkám do té své nohavice a když jsem nenápadně jí vjel rukou do rozkroku, zjistil jsem, že je na tom úplně stejně. Krátce před půlnocí jsem uznal za vhodné již více nepít a jít tedy vypustit džina. xxx93 Oba jsme spěchali, utíkali, v taxíku to bylo skoro jako ve faketaxi, ve výtahu, na chodbě zakouslí jako dvě piraně. Vlítnem na pokoj, zatáhnem závěsy a strháme ze sebe oděv a vrháme se do postele... (Pozn. autora: A zde přichází první drobně vyznamná chvilka). Nebylo moc co rozkuřovat a vylízávat, vše bylo připraveno, ale i tak něco jsem si neodpustil a ani ona péro nenechala úplně bez povšimnutí. Každopádně hned na mne nasedla face 2 face připravená šukat a už si ho tam směrovala... Já v domění pokračujícího pettingu, jsem jí pouze šimral pérem okolo díry, ale několikrát si přisedla, že jsem jí ho tam málem strčil... xxxx2 ty pičo, kde je guma... tak jí brzdím a říkám где гондон (kde je guma) a ona mi s nepolevující snahou začít šukat, říká нет необходимо (není třeba) ... xxx01 zpozorňuji, jak není třeba, uvažuju... jako opral bych jí hned, byl jsem nakrajíčku, ale to ne... jako správný muž, mrdák světák, vozím povinnou výbavu, takže jsem zalovil a za chvíli už byl macek v opláštění a mrd dokončen... xxx51 Jako všechno super, defakto jsem tomu nevěnoval pozornost, byl jsem unešen okolnostmi, ale ten moment se mi nějak vryl do paměti.
2.Dějství
No druhej den, jsem hned ráno po snídani vyplenil místní obchůdek a vykoupil řádné zásoby gumy na další mrdačku... Ta na sebe ostatně nenechala dlouho čekat a TVL opět chtěla jet bez gumy... xxx70 To už jsem zbystřil. Dílo jsem dokončil a v dalším kole večer, kdy jsme teda už měli opět trochu nakoupeno (a celý večer byl moc pěkný), to přišlo znova... tak se jí ptám, co jako dělá... že bez gumy nejezdím a basta... xxx28 holka úplně ztuhla, odtáhla se a ten večír už nic dalšího neproběhlo. Jako řez skalpelem se dá označit změna nálady a atmosféry. xxx01 Tak jsem s ní zavedl na to téma rozhovor a dospěl jsem k fatálnímu zjištění. Jako nevím co jim tam Putin či jinej praso-master dělá, ale buchta si přijela nechat naštěkat do boudy. xxxx2 xxxx2 xxxx2 TVL. TVL a ještě 3x TVL. No ještě že toho svýho vlčáka mám na vodítku. Vysvětlil jsem jí, že takto to nejde a ble ble ble... no co vám budu povídat. Atmosféra v piči. xxx60 Ke všemu třetí den jsem musel jít do práce, takže jsem ráno jí tam nechal a jel pracovat. Večer jsem se vrátil a moji milou snad okouzlil děda mráz. Ledová královna. xxx46 Snažím se o 106 to rozbořit, ale nechávala mi to sežrat, kde se dalo. Večer v posteli, když jsem se o něco pokusil, nechala se lízat, ale na péro ani nešáhla a po chvíli jen řekla, že je unavena, otočí se a šla spát. xxx34 No tu noc jsem oka nezamhouřil. Jebal jsem se jaký jsem to kokot... Vždyť jsem to mohl čekat... No ale pragmaticky jsem to rozhodl a ráno jsem jí řekl, ať se tedy sbalí a vypadne. xx11 Řekla, OK. Tak jsem jí popřál ať se má pěkně a že mne mrzí, že to takhle skončilo a blá blá blá a vypadl jsem do práce... xxx73
3.Dějství
Příběh má ještě jeden zvrat a nakonec jakš takš pozitivní konec. Ono totiž ten den, co jsem jí řekl ať vypadne, mi odpoledne přišla zpráva, že jestli by mi nevadilo, že by u mne zůstala ještě přes noc, že jí to prej letí až další den... xxx39 tak jsem ji napsal, že teda OK, ale že mi chce šukat a jestli tedy šukat bude... xxx61 že prej jo. xxx51 Tak ok. Závěrem, ubylo emocí a přibylo šuku. Jako večer jsme promrdali tak, že jsem úplně čuměl kde se to v ní bere. Dokonce jsem jí projel i zadek a to za celkem solidního volálního projevu, který pak nějaká ubytovaná hotelová důchodkyně nezkousla, tak si dokonce na nás stěžovala a ráno byla ostuda. (Naštěstí ***** hotel patřil do nějakého řetězce indicko-arabáčskejch hotelů a tak se čmoudi jen poťouchle usmívali a jedinej kdo se mračil, byla ženská za checkdeskem.) Holka ukázala, že šuká ligu, když chce. Chybělo tam sice to srdíčko, ale pornozážitek to byl navýsost excelentní. Druhej den jsme se už normálně rozloučili s tím, že si občas napíšeme a uvidí se co a jak kdy a kdyby... Krom zpráv, že dobře docestovala, přání k svátku a valentýnu jsme si už nenapsali. xx25
Závěr
Johnpuci, jak vidíš, málem jsi se trefil... Pro mne poučení, že pokud je něco tak super, že až to nejde, tak nepokoušet osud a raději si nechat excelentní vzpomínku, než riskovat, že si ji naopak jiným podobným martiriem zkazíte. Našukáno mám dost, takže šuk z 3.dějství ač byl super, mne nevyváží to, co jsem si musel obalit pohádkou o smolíčkovi pacholíčkovi, na kterého jsem si nedobrovolně zahrál. Ještě, že tedy guma s parohami přiběhl včas, jinak kdo ví, to už bych asi na toto fórum nepsal, neboť bych byl oškubán, sedřen a vysát z veškerého jmění a na kurvy už bych neměl love... xxx17 xxx17 xxx17

G.
1 Obrázek 11 Obrázek 3 Obrázek
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 24 čer 2019 10:30

Pánové, pamatujete někdo slovenku Sáru která někdy kolem 2009-2010 fungovala v Attractive Girls (nebo jak se to jmenovalo)? Štíhlá černovláska s malejma prsama, malej zadeček ale odbornice na anál. Ještě jsem pak chodil na návštěvy k ní domů k Andělu, ulice Kováků (dycky mi házela klíče z prvního patra přes žaluzie). Netuší někdo jestli je nějak dostupná? Nemyslím že by vydržela tak dlouho fungovat sama na sebe, takže počítám že buď někam zmizela, nebo našla topiče. Čas sice nezastavíš, ale zase anál zvládala slušně.

Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Příspěvek od pen » 24 čer 2019 22:19

No jo, Peno, to já hledám Kristýnku ze Sladkejch pusinek 2013. Kdybyste ji potkali, tak že má u mě půl království. Diceros tady na mě vybalil její zarchivovanej priofil, ale konktakt není.
1 Obrázek
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 25 čer 2019 07:46

Pavelx1 píše:
24 čer 2019 22:19
PavelX1

Předmět příspěvku: Re: Recenze 2013
PříspěvekNapsal: úte 07. led 2014 0:52:54
Online
Chráněná osoba

Registrován: pon 06. led 2014 20:07:36
Příspěvky: 4
Jo, ještě jeden zážitek, ale ten je pár (málo) měsíců starej. Tak se pokusím to málo, co si pamatuju, napsat. Byl jsem s Dominikou z Attentione http://www.privatattentione.cz/girls/dominika.html . Fotky sedí, věk asi taky (18-23). Je to taková lolita se vším všudy. Docela hezkej zážitek. Trošku drzá, ale přiměřeně, nijak že by se to člověka dotklo (spíš se mi to ještě líbilo xxx03 .. Nemele úplný hovadiny, vlastně vůbec moc nemluví, což mě vyhovovalo. Hlavně se mi hrozně líbilo jak vypadá, já jsem (čas od času) na tyhle typy... Opravdu působí hodně mladým dojmem. Výkon se mi líbil, ale kdyby mě tak nepřitahovala, tak bych řekl mírně nadprůměr.... Kdo na tyhle typy letí bude asi jako já nadšen, kdo ne, ať jde raději jinam.
Jinak privát klasika, kdo to tam zná. Čisto, koupelna OK, ručníky velké... Teď si obarvila vlasy částečně na rudo dle fotek, bývala víc blond, tak jsem zvědavej... Jestli se na noření v podnicích nevykašlu, tak za ní určitě zajdu znova. Cena příjemných 1200 Kč/h, všechno s... (ale jde si připlatit). Vcelku aktivní... Jestli se dá prstit si nepamatuju, ten den jsem na to asi neměl náladu se ptát. Žádné fňukání, jak je přepracovaná... Hezky byla popsaná v tom "průvodci" v angličtině, když jsem tady na Masheru zadal její jméno do hledat. viewtopic.php?f=15&t=12031&hilit=Dominika+attentione+privat
Maká tam jen o víkendech a v pátek. xxx04 xxx04 xxx04
Popravdě jsem ani nechtěl o ní původně psát, aby na ní nebyla nakonec fronta. Ale nakonec kde se má člověk pochlubit xxx08. Hlavně také už mohla prodělat nějaký vývoj od té doby, tak nevím nakolik je ta recenze objektivní.... Za ty prachy, to byla dobrá služba.

_________________
Alias Váhavý Střelec
Moje stará recenze. Foukala mi tenkrát do trenek, když mi říkala, že její starej by nemohl dělat takový job jako já. Byla to fakt krásná lolitka. Píchal s ní i Harry Bodman. (http://www.masher.cz/phpbb/viewtopic.ph ... one#p64339 )
Vůbec jsem ten jejich privátek měl rád. Za těch 1200 Kč to bylo fajn šukání. Kdo si pamatuje? A mimochodem Harry Bodman to se dalo číst 100x a neomrzelo to, ten uměl recenze. Ten člověk měl fakt cit pro psaní..
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Madox
Svačinář
Celkem hodnocení: 410x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 256
Registrován: 15 zář 2017 08:04

Příspěvek od Madox » 19 srp 2019 17:52

Hm, tak Gabriela z Palmovky zmizela ze sex.cz. Komu se poštěstilo se k ní dostat, tak pochvalné recenze. Já to zkoušel několikrát, ale nikdy nebrala telefon, i když aktualizace dostupnosti dělala skoro každý den. Zajímavé mysterium tahle slečna...

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 19 srp 2019 17:59

Madox píše:
19 srp 2019 17:52
Hm, tak Gabriela z Palmovky zmizela ze sex.cz
Hm, takze vlastne se da rict, ze ted je inzerce v souladu s realnym stavem ;-)
2 Obrázek 2 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

johnpuci
Světák
Celkem hodnocení: 1654x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 1051
Registrován: 02 kvě 2017 00:41

Příspěvek od johnpuci » 20 srp 2019 00:06

ko_cour píše:
19 srp 2019 17:59
Madox píše:
19 srp 2019 17:52
Hm, tak Gabriela z Palmovky zmizela ze sex.cz
Hm, takze vlastne se da rict, ze ted je inzerce v souladu s realnym stavem ;-)
Tak nejak. Fakt by me zajimalo, kdo ji mel:-)
1 Obrázek

petrsan
Začátečník
Celkem hodnocení: 1x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 led 2018 12:09

Příspěvek od petrsan » 22 říj 2019 14:32

Pakliczech píše:
07 led 2019 18:54
Longius píše:
05 led 2018 12:14
o týhle lindě psal někdo na norniku, že natočila video. Máte někdo link?
Oldtimer píše:
08 dub 2017 10:29
Jo a když jsme u těch luxusních koz, co zmizely v propadlišti dějin

Linda ( Guttovka a pak dlouho Úžlabina) - taky už nějakej páte zpět.
Pohodová moravanda s nádhernejma šestkama, sice ne tak luxusní figurou jako Miriam, ale se stejně fajn a pohodovým přáístupem !!!
Cipak jsou?
Linda pořád maká, úterky a čtvrtky dává kousek za Slávií..

nukacola
Začátečník
Celkem hodnocení: 17x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 10
Registrován: 28 srp 2017 22:41

Příspěvek od nukacola » 15 led 2020 01:18

Ahojte. Mám takovou úchylku, že si uschovávám fotky ťapin, které se mi líbili a pořádně jsem si s nimi užil. Před 10 lety (léto 2010) jsem byl ještě jako mladý zajíček xxx33 za Michaelou z Albertova. Kozatá vysoká blondýna, kolem 30 let, s přírodními pětkami, porno-look a takový "kurvoidní" v dobrém smyslu slova obličej. Každá návštěva u ní začínala společnou koupelí a mazlením přímo tam ve vodě, moc si užívala footfetiš v té koupeli, když seděla naproti a hladila mě všude i po obličeji svými nožkami xxx45 měla vždy připravené i šampaňské, které si pokaždé musela dát před akcí, samozřejmě také v koupeli. A potom vždy byla velmi vášnivá jízda a hry s jejími prsy xxx41 Prostě dokonalý přístup, který jsem nikdy potom nezažil.
Tak jestli náhodou ještě někdo nemá její fotky, prosím? XXX36 Internet archivator už nedohledá.

Druhá ťapina, za kterou jsem také chodil ještě v tom samém roce 2010, a u které jsem rozjížděl svou norníckou kariéru a sbíral zkušenosti, byla Susan z privátu Gabriela na IPPavlova. Velmi pěkná štíhlá bruneta, MILF s umělými prsy, z Moravy zdá se. Vždy to s ní byl zážitek jako z porno a makala na mě jako zběsilá, mohla vydržet na koníčkovi i 30 minut v kuse. Kouřila jak vysavač, a prostě byla zlatá. xxx16 Zbyla mi jediná nekvalitní fotka. Budu velmi vděčný pokud ještě někdo má podobný "koníček" a podělí se fotkami ze starodávných archivů. xxx45

Těmto dvěma slečnám jsem obzvlášť vděčný, protože se opravdu vždy o mě dobře postarali a obohatili moje sexuální zkušenosti ještě v mladém věku xxx65
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Příspěvek od pen » 16 led 2020 00:15

Vsadil bych se, že diceros má detailní archív ťapek nejmíň od pádu železný opony. Napiš mu SZ.
6 Obrázek 1 Obrázek
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů