Nostalgické vzpomínání na svlečny, kurvičky a děvky

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Re: Nostalgické vzpomínání na svlečny, kurvičky a děvky

Příspěvek od holanďan123 » 07 úno 2021 01:49

No, hele ta holka tam byla fakt krátce. Já si i pamatuju tu fotku, jak byla opřená o zeď v takovým body. Jako to byla moje nejmladší holčina:-D Já nebyl tehdy jedinej, kdo ji recenzoval, fakt mě to štve, že jsem si ty fotky neukládal. Jenže mě nenapadlo, že by masher skončil. Fakt krásná holka.
Víš taková typická teenka, trochu drzá, ale teda třída, taková nezkažená no. Dneska nemožný pomalu najít.

A že takových holek tehdy bylo.

Pak mám ještě pěknou vzpomínku na privát Devilish Angel, to bylo někde na smíchově tak trochu v zapadlý ulici, když to tam úplně začínalo. Ale na jméno té holky si nepamatuju. Mohla by to být teoreticky Viky z Moncheri, ale to se mi nezdá. Ta holčina byla taková vyšší štíhlounká, tak 23 let. Si pamatuju, že když jsem byl ve sprše, že jsem měl dát otočku. Ty vole, dodnes zpětně nechápu, jak jsem o tom mohl uvažovat, měla takový krásný vlasy hustý, pěkný brýle měla a nádherně voněla. Si pamatuju, že jsem na ní čekal na posteli a ona přišla normálně civilně oblečená v džínách a fakt jako kamarádka od vedle se začala z toho pomalu svlíkat....se mnou to furt nic nedělalo. sedla si na mě a začala mě líbat, hladit a najednou pecka, říkala, že to dělá dva dny a že to ještě moc neumí co a jak a ať řeknu. Vím, že když jsem ji lízal, tak krásně voněla a teda při šukačce pěkně sténala. Pak mi říká, uděláš se mi na bříško, to byla pecka.

Jenže to je taky v prdeli, recenze na masheru. Já ty holky poctivě recenzoval a nic si o nich neuložil. Fakt dement no...

Jojo, osobně rok 2016,17 považuju za nejlepší období komerzmrdové kariery. Já toho prolezl, to byla pecka. A fakt krásný holky.
No a dneska najdeš jednu na 10 privátů.....
1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 úno 2021 09:54

holandan, souhlas, s tim ukladanim fotek je to zasadni, ja to zacal ukladat asi az po trech letech noreni, a spoustu holek tak v archivu bohuzel nemam. Taky me to sere. :)

Devilish Angel znam taky, chodival jsem tam za holkou, ktera si rikala Meggie, krasna sexy mlada kocka, tak 20 ci 21 let max., total GFE, prirozena, prijemna, vonava, hladka pokozka, super zadek i kozy. Proste vse top. :)

Co se tyce tech roku, tak take souhlasim, osobne vnimam roky 2014 - 2017 za vrchol privatove konjunktury za poslednich deset let.
V podstate kazdy podnik (kterych bylo mnohem vice nez ted), byl plny mladych peknych holek za priznive ceny.
Zadne nesmyslne zkouseni priplatku za prsteni, lizani co striky na telo, jako se leckde zkousi dnes...

Dnes kdyz se objevi pekna mlada holka, tak je tam fronta na dva dny dopredu. :))
Zbytek recyklovany prestarly, osklivy ci tlusty hruzy, ktery si uctujou nesmyslny castky...
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Salinas
Přidavač
Celkem hodnocení: 313x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 107
Registrován: 01 říj 2020 23:56

Příspěvek od Salinas » 07 úno 2021 13:01

hank36 píše:
07 úno 2021 09:54
holandan, souhlas, s tim ukladanim fotek je to zasadni, ja to zacal ukladat asi az po trech letech noreni, a spoustu holek tak v archivu bohuzel nemam. Taky me to sere. :)
ty jo, netušil jsem, že si někdo dělá archiv holek, který ušukal za prachy ... tak teď už tomu tady začínám rozumět líp.-) .. hmmm

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 úno 2021 13:06

Já jsem právě přemýšlel, jestli ta Meggie není ona. Protože by to odpovídalo, ale zase podle fotek si myslím, že to ona není, prostě těžko říct. Já v té době obrážel priváty, které byly úplně nové, takže jak se to otevřelo, hned jsem se objednával. A tehdy tam jiná holka nebyla a ta Meggie podle mě byla pár týdnů po ní. Jako vím, že ji recenezoval i modroočko, protože tehdy jsem to měl tak, že kam šel on, šel jsem já, protože já s ním měl fakt stejný vkus na holky, což platilo celou dobu no.

Já si pamatuju, že to přesně tak bylo GFE jak sviňa, ta se ničeho nebála, říkala, že má rada i holky, přitom taková vzhledem slušňačka:-) řekl bys andílek, ale to bylo na tom to nejlepší.

Přesně tak v téhle době to bylo nejlepší. Holky si na nic nehráli, priváty taky ne, na každém privátě jsi našel holek několik, které za to stály, žádné zákazy, píčoviny, nesmysly, přišlo mi, že ty holky to fakt tehdy bavilo a prostě spojovali příjemné s užitečným.

Jako člověk byl holt blbej, já to tehdy posral se strašnou spoustou holek, že jsem si je nedržel. Pak jsem začal dělat ty hovadiny, že jsem chodil za Milfkama...no, jenže i v té době ty milfky byly kočky. ne jako dneska, že v annonci má jedna 6 inzerátů a fotka nesouhlasí ani jedna vzdáleně. tak jsem se teď vrátil k mladým holkám, ale je to teda těžký. Holek málo.
Nejvíc to zkurvili ty pitomé honírny. Pokud se najdou dementi, co jsou schopný za honění vypláznout 3500, tak se pak nemůžeme divit, že to je, jak to je.
A druhá věc, dřív to taky bylo jinak, já bydlím kousek od střední školy a dřív ty holky v 18 vypadali opravdu pěkně, hubené, štíhlé, dneska co z toho vychází, to je 65 kg + a vypadají na 25 už v 19. Tak co pak chceme. Je to bída no.
1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 07 úno 2021 13:31

Meggie ma v databazi duplicitni profil https://tapky.svetaci.info/search?query=Meggie Zdalo se mi, ze jsem ji ted nekde v inzerci zahlidl jako (solo)tapku, ale nemuzu si vzpomenout na nick.....

EDIT: na její aktuální nick jsem si vzpomněl a aktualizoval její profil na tapky.svetaci.info https://tapky.svetaci.info/divky/287-na ... 76-568-067 tvl, cena 1800 xx21 xxx57 a píše si 19 let, tak to asi šlape od 14 xxx70
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 úno 2021 13:49

Meggie, Devilish Angel:

Meggie1.JPG
Meggie2.JPG
Meggie4.JPG
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 úno 2021 14:00

No tvl. To by mohla být ona. Jako na megiee jsem koukal, ale zmátla mě ta barva vlasů. Já měl určitě tmavovlasou, jako má na fotkcáh v moncheri. Ale ta postava odpovídá.

Ale vzhledem k tomu, že první recku má 31.8.2016 a já tam byl určitě v půlce srpvna, to si pamatuju, protože jsem přijel z dovolené, tak je to ona. Nevzpomenete si náhodou, jestli tam tehdy nebyly ty holky dvě podobný?
1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 úno 2021 14:01

Salinas píše:
07 úno 2021 13:01
hank36 píše:
07 úno 2021 09:54
holandan, souhlas, s tim ukladanim fotek je to zasadni, ja to zacal ukladat asi az po trech letech noreni, a spoustu holek tak v archivu bohuzel nemam. Taky me to sere. :)
ty jo, netušil jsem, že si někdo dělá archiv holek, který ušukal za prachy ... tak teď už tomu tady začínám rozumět líp.-) .. hmmm
Urcite nejsem sam, je to super, muzes zpetne dohledat zazitky, zkusenosti prost. vizualni pameti. :)
Jen me mrzi ze jsem zacal pomerne pozde a tedy databaze zdaleka neni uplna.


Clovek si pak muze pripomenout pekny chvilky napr. s takovymi holkami (mala ukazka, nebudu to tady spamovat, mam v databazi kolem 450 fotek):


joy001.jpg
Lucie Hab4.jpg
Anabella2.jpg
niky1.jpg
Zuzanka2.jpg
Lucie 1.png
Amber8.jpg
Nikol Špeluňka3.jpg
nela plynarna2.jpg
jana (3).png
bella-01.jpg
Connie1.jpg
Katka.jpg
5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 úno 2021 14:02

holanďan123 píše:
07 úno 2021 14:00
No tvl. To by mohla být ona. Jako na megiee jsem koukal, ale zmátla mě ta barva vlasů. Já měl určitě tmavovlasou, jako má na fotkcáh v moncheri. Ale ta postava odpovídá.

Ale vzhledem k tomu, že první recku má 31.8.2016 a já tam byl určitě v půlce srpvna, to si pamatuju, protože jsem přijel z dovolené, tak je to ona. Nevzpomenete si náhodou, jestli tam tehdy nebyly ty holky dvě podobný?
Ty kráso je to ona:

viewtopic.php?p=2838#p2838

z téhle fotky ji poznávám. To je ona. Tak to je hustý. Tak to znamená, že já byl tehdy fakt jeden z prvních, protože říkala, že je tam fakt čerstvě.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 úno 2021 14:05

holandan, ano to je vona :)
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 úno 2021 14:07

Takže jako chcete říct, že ona dělala takovou dobu v moncheri, a já to nevěděl....já jsem fakt kokot tvl.
Tu bych rád ještě aspoň jednou viděl. I když je otázka, jestli by byla taková bezprostřední i teď. přecejen je to skoro 5 let. Ale ta byla skvělá.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 úno 2021 14:58

Kamo, kdyz byl v Moncheri, tak byla o par let starsi, o par kilo tezsi a uz trochu vic profi. Uz to nebyla ta stihla svezi lanka jako na zacatku.
Bud rad ze si ji pamatujes z jejich pionyrskych dob. :)
2 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 úno 2021 15:24

Ty bláho Hanku ta Connie + holčina nad ní, to je nádhera. Ty já si vůbec nepamatuju.

Jako, bezkonkurenčně nejsilnější zážitek byl s Martinou na Kodaňské. Tu sjem nikdy nerecenzoval, protože já prostě ani nevěděl, co tam napsat. Tehdy jsem na seznamce69 našel nenápadný inzerát, který měl takovou obyč. fotku (ovšem reálnou je třeba říct), s tím, že jsou tam dvě holky jedna brunetka krátkovlasá a blond taková trošku kulička, ale moc pěkný prsa a zadek.
Já šel za tou blond.

přišel jsem na místo a u dveří mě vyzvedávala ta brunetka Martina, druhá si říkala Bára. S tím, že Bára měla být, ale že se moc omlouvá, že je v zácpě, jestli chci, tak můžu počkat a nebo, že je ona volná. Tehdy se přiznám mi to nepřišlo jak oblož a tak nějak si tu Martinu prohlížím, absolutně nebyla moje cílovka, ale hezká holka, tak v mém věku tehdy, takže kolem těch 27-29, ale moc hezká, kratší vlasy, krásně namalovaná, pěkně stavěná. Ale taková tichá.
Říkám, tak já počkám na Báru a ona jasně, sedni si do pokoje, jak jsem si sednul, tak se mi to rozleželo a říkám ji: Nebo můžeme spolu?
Ona na mě hodila pohled kameného výrazu a říká, tak jo. Skoč si do sprchy, vyndala ze šuplíku ručník a hodila ho na postel. Říkám si, no to byla blbost, ale tak co no. příště půjdu za bárou, těch 1200 mě nezabije.

Po sprše jsem čekal na pokoji a ona přišla jen v ručníku, hodila ho na kraj a já si říkám, to bude špatný, holka hezká, ani gram tuku, ale ty 1-2 prsa špičatý, to mě nebere...No nic. čekám.
Holka na mě: tak pojď ke mně a ať vstanu, no začalo fakt pěkný mazlení, hladila mě po těle, pěkně zajela nehtama pod koule, fakt dobrý. Ale absolutně nulová grimasa, vzdech nic.
Heleďte ...mně to začalo neskutečně brát, ale neskutečně. tak jsem ji položil na postel, líbal na krku, na prsou, no prostě se mi najednou to hladké tělo začalo strašně líbit. Začal jsem ji lízat,...ty jo ta voněla, jak vanilka normálně, kundička taková malinká, zavřená, no prostě pecka.
No. já ji tam lízal skoro 25 minut, protože na budík jsem viděl, ta ležela, ruce za hlavou, občas do strany, hlava na stranu, občas si zajela na bradavku, ale prostě nic. Ale já prostě strašně chtěl vidět nějakou emoci, prostě já ji ten orgasmus chtěl udělat. Pak asi po 15 minutách mně bolela čelist, já už nevěděl, co s ní, říkám si, sakra, kdyby se jí to nelíbilo, tak mě odstrčí, kolo pod ní mokré, já to měl v nose prostě já už ani dýchat nemohl. Najednou ji to po těch 25 minutách přišlo z ničeho nic. Fakt pěkně se udělala. Já byl úplně dehydrovanej. Holka se probrala...kamenný výraz. nic. říkám ji: Dobrý? Ona: jo, dobrý....kamenný výraz.
Začala mě kouřit a to musím říct, bylo fakt dobrý, dlouho to trvalo, než ztvrdnul, protože tvrdej byl pomalu celých těch 25 minutý lízání a já byl fakt hotovej.
Pak dala gumu, já jsem se s vypětím všech sil vystříkal a odpadnul. Ona vstala hodila po mě dva ubrousky a říká? Dáš si sprchu?
říkám si, co to kurva je. nevyhazovala mě, ale nějak na nic dalšího neměla. No byly jsme tam skoro hodinu a čtvrt. Při odchodu mi říká, tak ahoj. Když jsem se oblíknul a čekám na ní, přišla Bára s tím, že Martina je ve sprše, ať to klidně dám ji. ta mě nějak v tom okamžiku nebrala, ale milá holka, tak 25 let, ale v obličeji nic moc. Omlouvala se, že nemohl a snad jsme to s kamoškou zvládli.

Divnej zážitek. Jenže já přišel k autu, sednu do něj a říkám si, kurva, já už bych ji chtěl znova. Mně neuvěřitelně brala ta chladnost a zároveň ta její poddajnost.
No nic, za dva dny jsem se objednal znova, jelikož jsem na ní myslel furt. Abych to zkrátil. Nebylo to jediné opáčko, já za ní byl ještě 5x, pokaždé úplně ve stejném duchu. Nic nebylo jinak, já se smířil s tím, že z ní žádnou emoci nedostanu a vlastně, že mi to stačí.
Ale mě brala to jste neviděli, já se málem fakt udělal když jsem ji lízal. To se mi už nikdy nestalo. Já se fakt pokaždý snažil to dělat jinak, nějak zlepšovat, jako tak lízat jako s ní, to byla škola jako kráva. Já to studoval všechno na netu, no prostě magor.

Pak přišla návštěva č. 6. Bára pro mě šla ke vchodu a smála se: Aaa hoj...mi říká. Jak se máš? Dobrý? Říkám: Jojo, co Ty? Super, díky za optání....Bára mimochodem byla komunikativní asi tak o 1000% než Martina.

Vzala mě na pokoj a říká: Marťa za chvíli přijde..
No přišla, standartní běžná procedura. Říká mi: Na hoďku? Já: Jojo, na hoďku jako vždycky. Ona stála zady a v šupliku hledala ručník. Najednou se jakoby zarazila a říká...proč já se Tě vždycky ptám, vždyť chodíš no hoďku pořád. Já stál u židle s těma 1200 stovkama a říkám jojo. A teď jsem nevěděl, co bude. Ona prostě jakoby se zarazil a koukala někam mezi tu komodu a postel.

Pak normálně hodila ten ručník na tu komodu, otočila se ke mně, vyrazila mi ty prachy z ruky, flákla se mnou o zeď a tak se mi přilepila na pusu takovým francouzákem, že mi málem vyrazila zuby, kolem krku mě chytla pověsila se na mě, stehno mi vrazila do ruky, tiskla se na mě úplně jak šílená. já s ní spadnul na tu postel a vůbec nepřemýšlel. Najednou mi začala stahovat kalhoty, chytla mě za péro (ten stál jak mahagon), já ji zajel do rozkroku, měla takový bílý legíny, to měla promočený až ke stehnům. tak jsem ji to nějak stáhnul, ona mě tak na půl a celou tu dobu prostě s tou pusou a jazykem v mojí puse. Nějak mě přehodila na záda a normálně bez kondomu se na mě napíchla a tak zařvala, že jsem fakt málem ohluchnul a začala tak přirážet, teď jak ona byla drobná, tak na mě lítala fakt nadoraz, že jsem fakt nevěděl o světě, teď mě škrábla nehtama do krku a za uchem, ale to byla taková mrdanice. Pak se odlepila a říká, strč mi prst do zadku, já ji tam dal dva, ona tak vyjekla, teď bylo vedro, jí se rozmazala řasenkanka a teď vidím, jak ji tečou slzy. Tak jsem ji obrátil a píchal ji fakt co to šlo.
Jak to na mě šlo, tak jsem si uvědomil, že nemáme tu gumu a trochu zpomalil. A ona: Beru prašky, hlavně nepřestávej a hlavně ho nevyndavej.
bez prdele, ona se udělala tak šíleně, že mi rozthrla tričko, kousla do tváře. Já se z ní odvalil, teď já měl černý tričko, to bylo dole od sekretu, spermatu propocený, protože bylo vedro. no hrozný.

Já tam ležim a když jsem se tak nějak probral, tak ji říkám: Myslíš, že bys mi to mohla nějak vysvětlit? Ona: A co chceš konkrétně vědět? Já: no, tak nějak nevím, asi všechno....Asi dvě minuty ticho, hlava na druhou stranu ode mě. a pak říká: Pokaždý když jsi tu byl, tak já ten den měla problém vzít dalšího chlapa. Takhle mi to ještě nikdo v životě neudělal a nikdo se ke mně tak nechoval.
No nic. tak jsme se nějak dali dohromady, vstal jsem a našel těch 1000+200 na zemi a podávám ji je a ona mi říká: to nech, dneska si tady nebyl kvůli sobě.......a šla do sprchy.

Já byl úplně v prdeli, vymeteno v hlavě, tak jsem se nějak posbíral oblíknul, přisla dala mi pusu, už jako obvykle. Na chodbě už čekala vysmátá Bára: tak co dobrý? :-) Říkám: noooo. jooo. Po cestě ke vchodu ještě říká: Budeš ok? Já: jooooo.

Pak jsem za ní byl ještě asi 3x, pak jsem měl hodně práce a inzerce už nebyla a místo ní tak pak byla honírna a pak tam operovala Mazlíček Lenka, co je teď na budějovické.
Jak to tehdy bylo, jestli mi řekla pravdu netuším. Já pak přemýšlel, jestli si nemám vzít její číslo, ale já byl zadanej, takže jsem to nechtěl kazit a jak to měla ona nevím.

V každém případě to byla snad nejsilnější mrdanice, co jsem zažil. Báru jsem pak viděl, že se inzeruje v Lolitas a chvilku v grace. Martinu už jsem nikde pak neviděl, nebo aspoň myslím, že ne. Občas jsem pak zkusil na to číslo napsat, ale sms se už nedoručila.
3 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 úno 2021 15:45

holandan, teda to je story jak hrom, diky za sdileni, to se cte jak nejaka povidka. :)

Connie byla u Itala a ta nad ni, to byla holka, ktera se mihla v Lolitas na podzim 2016 jako Bella. To je jedna z top tri holek vzhledem a zazitkem, ktery jsem kdy na privatu mrdal. :) S tou mam zajimavy zazitky a background story, ale to tady nebudu psat, to by bylo spis na pokec u piva.
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 07 úno 2021 16:06

Chlapi, já tohle vlákno normálně musím přestat číst, dát si to do blokace nebo já nevím ... Já to vždycky začnu číst, vzpomenu si na některý ty fajn návštěvy u krasnejch holek, a je mi z toho smutno 😞
3 Obrázek

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 úno 2021 16:18

Hanku, bez legrace, to byl fakt můj nejsilnější zážitek. Fakt jako bez legrace, tam si pamatuju každou minutu. Někdy na tu holku za dvě hodiny nevzpomeneš, ale tohle byla pecka. Jako mě bez legrace neskutečně brala ta jeji chladnost, já z ní prostě chtěl dostat emoce a pak najednou takováhle pecka, když už jsem si říkal, že tam jdu naposledy. Prostě zážitek, který se nedá popsat.

Smutné je, že na jeden takovýhle připadá 20 dalších průměrů, nebo o ničem. Ale tohle byla nádhera.

To věřím, to jako už z fotek holka neskutečně krásná. Hele jsou věci, který mají zůstat v paměti, ale tohle mi prostě přišlo, že to po těch letech ze šuplíku prostě vyndat musím. Fakt jako paráda. Ale jako fakt ty ostatní fotky, co jsi dal, to je jedna kočka vedle druhý. Ale ta Connie to je pecka.

No a jak píše Peno, já když jsem tohle vlákno objevil, tak se mi ani nechce koukat, co je v nabídce teď.
1 Obrázek

Uživatelský avatar
Nucky
Začátečník
Celkem hodnocení: 146x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 33
Registrován: 14 dub 2017 13:54

Příspěvek od Nucky » 07 úno 2021 17:25

S těmi složkami, uloženými fotky apod. pozor. Před pár lety, klasická porada, dotaz na kolegu co promítal na projektoru na nějaký obrázek/tabulku, začal zuřivě a asi nervozně prolízat všechny složky v notebooku a najednou byl ve složce, kde měl stovky složek ve tvaru jméno ;privát; číslo, složky samozřejmě na maxi velikost, tzn hezky náhled na obsah :-)

Chudák byl tenkrát vystresovanej, jak do toho odpovídal na dotazy, že to měl na tom projektoru asi půl minuty.
6 Obrázek

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 07 úno 2021 18:19

holanďan123 píše:
06 úno 2021 22:01
Viky - Motýlek pražského povstání.

- nebyla to ta Viky, která má profil na tapkách. Tahle tam byla v roce 2017 a byla tam jen chvíli. Ani nevím, jak jsem se tam ocitnul, byl jsem prostě blízko a líbila se mi z fotky., ale byla to vlastně moje první a jediná návštěva v motýlku. To byla neskutečná holka. Vysoká asi 185 cm, štíhlounká 19 letá holka s takovým zvláštním účesem, projevem taková typická teenka. Ale teda měla neskutečný prsa, pevný čtyřky a ten zadek byl jak ze žuly.

Vzpomínám si, že jsem tam přišel a nějaká taková hezká malá holčina mě vzala do pokoje, že Viky hned přijde. Přišla a ja na to, že mi ještě nebylo ani 30 jsem si připadal jak starej chlípnej perverzák. Holka tak zvesela a jednoslovně odpovídala. Říkám, můžeme půl hoďku s líbáním? Ona: Hmmm, tak jo:-) Dělám i anál kdyby jsi chtěl. Říkám že ne, díky...no prostě kretén.

Jako zpětně to hodnotím tak, že takhle jsem si snad do té doby nezašukal, reagovala neskutečně, voněla, na konička si sedla tak, že její nárty měla přes moje stehna, byla neskutečně pružná. a teda ta šukala, až jsem to měl ještě večer v tříslech červený, kozy se jí houpaly jen lehce, jak byly pevný. No pecka. Před akcí si dala výraznou rtěnku a líbala jak bohyně.
Pamatuju si, že jsem se udělal, když jsem ji pral zezadu. Sténala neskutečně, když jsem skončil, tak říká: Teda chlape, ještě, že jsi ten anál nevzal, to by nás vystěhovali z baráku :-D

Ta holka tam dlouho nebyla. říkala, že neudělala maturitu, tak to má jako letní brigádu. Ale bylo úžasný, jak byla nezkažená, žádný manýry, prostě to měla ráda.

No a já debil už za ní nešel, pak jsem ji ještě zahlídnul, že dělala někde na povstání tipuju, že se to jmenovalo Le Amour, (taková ta SM Kamila to tam vedla) a byla jako Viky Switch a pak zmizela úplně.

Zajímavý je, že pokaždý když jedu po náměstí hrdinu si na tu holku vzpomenu. kdybyste někdo někde měl fotku nebo o ni něco věděl, dejte vědět. :-)
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 úno 2021 18:38

Ty jsi fakt borec. To je ona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 07 úno 2021 18:41

holanďan123 píše:
06 úno 2021 22:19
Alex - Dalimilova, Žižkov
608666189 - tehdy používala tohle číslo bývalého privátu Asorti

Tahle holka mě mrzí snad nejvíce. To bylo na podzim 2016. Tehdy měla nenapdnou inzerci na agamě. Já k ní šel po recenzi modroočka tehdy. Holka byla neskutečně dobře stavěná, moldavanka 25 let, fakt krásná. nebyla hubená, ale absolutně to nebyla ani krev a mlíko, černé vlasy, výrazné oči, taková tichá, usměvavá, strašně ochotná a hodná. Měla neskutečně pevnej zadek, hezky tvarovaný trojky, fakt kočka. Pamatuju si, že sem dojížděla a bývala jen pátek + víkend. Já se objednal na pátek někdy na 21h, vím, že když jsem tam šel, tak naprosto strášná část žižkova, že jsem se fakt bál. Přišla mi dolů ke vchodu otevřít a šla pak přede mnou v šatičkách a na jehlách přede mnou. Než jsme došli do patra, tak mi z ní normálně stál. Pak si pamatuju, že jsem měl jen 5000 ona, že nemá zpátky 3500, že tam ještě nikdo nebyl, tak jsem šel hledat bankomat, ona, že počká, mezitím mi poslala do sms, kde jsou nejbližší bankomaty. Tak jsem skončil v tom Tescu tam a koupil jí třešňovou čokoládu a 0,5 coly a platil 5000.


Pamatuju si, že se tam střídala s nějakou blondýnou českou, měla recenzi, že byla nalitá jak pumpa, když tam někdo byl.
Tu Alex nemám, ale ta Češka exAssorti bude nejspíše tato.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů