Recenze 2018

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Re: Recenze 2018

Příspěvek od pen » 25 kvě 2018 21:16

Hanka, 32/172/53/2, Mazlivé studentky (Lucemburská ul.), 606357709, 737542349, 1200/hod. včetně OB
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/21
http://www.tapky.info/?499,hanka-mazliv ... -737542349

Navnaděn zimním luxusním zážitkem s Hankou jsem se k ní, světák romantik, vrátil na prvního máje. A co by to bylo za první máj bez líbání. Takže poprvý v mý privátný historii jsem investoval tři kila do líbačky (ke dvanácti stovkám za hodinu v základu). Hanka sice na pokoji neměla rozkvetlou jabloň, ale stejně jsem si připadal jak v romantickým filmu.

Těžko bych dopočítal, s kolika dívčíma a ženskýma jazykama se ten můj už proplítal, ke kolika rtům jsem se přisál… S Hankou to ale bylo vůbec nejlepší. Tvl. Těžko se to popisuje, to se zkrátka musí zažít. A to píšu jako skalní odpůrce příplatků za služby, který nejsou vyloženě nedostatkovým zbožím při takovým tom domácím mrdání. Což líbání fakt není.

GFE s Hankou zase od první vteřiny, tentokrát ale tím intimním kontaktem rtů a jazyků ještě umocněná. Vím, že to je iluze, ale naprosto jsem jí podlehl. Takže jsem vyvrcholil jak panic hned po pár misionářových zásunech okořeněným polibky a vzdechy.

V mezičase mi Hanka myslím upřímně vysvětlila, že se spoustu svých rafinovaných dovedností naučila až na privátě. Že prý by se mi to s ní před jejím přestupem k profesionálkám třeba ani tak nelíbilo. Takže jsem nakonec přestal přemýšlet o tom, jestli jsem v životě soustavně potkával podprůměrně šikovný sexuální partnerky. Mistryně svého řemesla zkrátka dovedla spoustu detailů k dokonalosti, ke který se ženy s menším sexuálním záběrem těžko dopracují, i když jsou vnímavý a učenlivý. Tohle je přesně ono, co na privátech hledám. Nedávno tady ko_cour uváděl stěžejní důvody, proč za sex platit: odpustek za to, že si holku nepřipustím do denního života, nebo platba za extra speciality, na který v běžným sexuálním životě chlap nenarazí. Zážitek s Hankou přidává třetí základní důvod: když zážitek s ťapkou strčí dosavadní zážitky do kapsy.

Ještě jsem měl dost času na druhý kolo. Hančina trademarková kuřba ve mně zase probouzela všechny mravence, který se mi na záda vlezou. Na jednu stranu jsem to chtěl utnout a ještě si zašoustat v jiný poloze, na druhou stranu jsem zkrátka neměl dost vůle přerušit tu nádheru. Ještě teď, když o tom píšu, mi běhá mráz po zádech. Utíkal jsem jí z maximálního vzrušení, ona citlivě zvolňovala a přidávala na intenzitě vjemů, až jsem se poddal a naplnil jí pusu semenem. Oceňuju, jak mi ho skvěle zlehka v puse jazykem dráždila až do posledního výstřiku.

Přemýšlel jsem, jestli sem dávat druhou recku stejný holky. Ale kvůli zážitku s líbáním o tom nepochybuju. Stokrát může líbačka na privátech stát za zlámanou grešli, ale v tomhle případě bych dal i víc než tři stovky.
Hanka1.jpg
8 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) pen dne 26 kvě 2018 09:09, celkem upraveno 1 x.
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

Uživatelský avatar
demonstration
Přidavač
Celkem hodnocení: 295x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 108
Registrován: 13 lis 2017 18:11

Příspěvek od demonstration » 26 kvě 2018 04:33

Mischell

Tel: 607 645 306
1000 Kč/30 min, 1200 Kč/h.
http://tapky.info/?1492,mischell-607-645-306-607645306
http://www.sex.cz/965319

Jen trochu doplním Tribuonovu recku o pár řádků výše, protože já měl veskrze stejný zážitek.

Holka je to pěkná, věk bych řekl že odpovídá tomu, co inzeruje, z našeho pokecu vyplynulo, že se ráda a často baví, je to taková pařmenka a v jejím věku už je to na vzhledu znát - má takovou sušší pleť, lehce povolenou, ale furt to jde. Ty zuby, jsem na ně vysazený, za mě mínus, navíc jsem cítil cigára a to jak z úst, tak z bytu. Dalším malým mínusem je pro mě takové malé estetické faux pass - buchtičku má vyholenou, ale pár chloupků zapomněla u zadečku, žádný roští, ale kazí to celkový dojem... Když se holka holí, má to dělat pořádně.
Plusem jsou pro mě krásný štíhlý nohy a sice měkčí, ale hezkej malej zadeček. Obojí se hezky vyjímalo v jejích kurevskejch minišatičkách ve kterých mě na podpadcích přivítala. V obličeji se mi líbí, je to děvka od pohledu.

Z akce bych vyzdvihl OB, ten byl velmi dobrý a samotný šuk taky obstojný. Na tý malý posteli se holka točila jak čamrda a hezky u toho mazala, čili gel jsme nepoužili.

Přístup tedy výborný, akce celkově super.
Není to královna krásy, ale jak bylo řečeno, za 1500 korun na hodinu s OB i líbačkou (tu jsem kvůli těm zubům a cigárům omezil na takový lehčí pusinkování, žádná Francie, i když holka by se ráda líbala) je momentálně jeden z nejlepších poměrů cena/výkon.

Doporučení ano XXT03 , opakování ne i když při dnešní bídě, kdo ví...

Domluva byla bezproblémová a velmi rychlá. Měl jsem zrovna něco kolem a byl jsem u ní za 15 minut po prvním telefonátu.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Micky
Přidavač
Celkem hodnocení: 422x
Recenze 2017: 19x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 164
Registrován: 11 dub 2017 16:32

Příspěvek od Micky » 26 kvě 2018 06:39

Sandra - Sexy Šelmičky
Věk: 20
Výška: 168
Váha: 49
Prsa: 2
Barva očí: zelené
Barva vlasů: hnědé
Délka vlasů: krátké
Tel: 773 185 519


Zdar šoustáci.
Včera odpoledne jsem naštívil špeluňku a to slečnu Sandru.Objednání proběhlo standartně.Přišla si pro mě docela hezká ,ale naprosto otrávená slečna.To co se dělo po tom na pokoji vám nyní v kostce napiši.Platil jsem hodku 1500 kč dostal jsem za to otrávený a znuděný ksicht,jedno vytříknutí a jedno vyhonění,žádný prstíky a žádný lízink ,že prý to takto dělá furt. xxx28 mě to spíše připadlo že je to smažka a že má asi absták nebo něco takovýho takže hoši co jí tu chválíte a já jako debil jsem dal na vaše super recky no tak se Sandrou běžte do prdele tedy xxx28 ,hrůza a běz za cca 20 let noření Top 10 nejhorších zážitků to si ho radši příště vyhoním a peníze proleju v první hospodě.Ani se jim v Pitterovi nedivím ,že jí tenkrát vylili asi vědí proč. xxx57 xxx57 xxx57
Závěr:Vyhnout se obloukem této kravce xxx28 xxx28 xxx28 xx11
3 Obrázek 1 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 26 kvě 2018 23:02

Nina, Topprivát
http://tapky.info/?1639,nina-top-privat ... -774173618
http://www.topprivat.cz/nina

Aktuálně má nový fotky. Ale jinak je tam už více než rok, začínala snad ještě v Lolitas. Vysoká holka, lehce přes prdel a břicho, kozy takový zvláštní. Obličej holky odvedle. Nejlepší jsou její nohy. V první moment mi přišla sympatická, ubrzdil jsem to na 1000,- Kč za 30 minut. Dávám sprchu. A pak to začalo jít do kopru. Její výraz v obličeji, se kterým se vrátila po mý sprše na pokoj, mi vyrazil dech. Dával tušit, že jsem to na začátku neodhadnul a prostě jsem šlápl vedle, tohle fakt není pro mě. Holka už v branži zajetá, nepustí si tě k tělu ani na chlup, má jasno o tom jak funguje svět, jak funguje privát a co jsou chlapi zač. Sehrál jsem jí panice tak dokonale až jsem se jím fakt stal. Přešla mě chuť na šukání a zdravotně klaunit se mi též nechtělo, tak jsem v polovině času odešel pryč. Ani jsem nezasunul, stejně bych nevysypal. Spíše než recenze je tohle referát o nepovedený otočce.
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

corbi
Začátečník
Celkem hodnocení: 37x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 črc 2017 18:24

Příspěvek od corbi » 27 kvě 2018 16:15

Dobrý den norníci, minulou neděli jsem byl u slečny Sarah v privátku Grace v Baranově ulici. Neměl jsem zatím čas napsat recku, tak činím až nyní.

Odkazy: https://www.sex.cz/927825 a zde http://privatgrace.cz/slecna/new-ashley/

Měl jsem na ten den náladu si pěkně užít a udělal si seznam k jakým dívkám chci jít a Sárinka byla jako první volná, takže se objednám a jdu na věc. xxx18 Objednání fpoho. Přijel jsem na motorce, takže jsem zaparkoval někde u značky na chodníku. Díky tomu, parkování, zóny apod. neřeším obzvláště v neděli.

Přijel jsem o chvilku dřív, ale operátorka, že to nevadí a že mám zazvonit. Tak zvonim a nic. čekám tam asi minutu a už jsem byl fakt nervozní. Jsem si říkal: "ted někdo půjde kolem a nebo mě bude chtít pustit a ptát se za kym jdu apod." tohlě různé čekání někde venku mě fakt dostává. Kažodopádně po chvíli jsem vpuštěn. Podle mě se čekalo až vypadne norník přede mnou a myslím, že jsem ho asi potkal na chodbě. Pozdravím Dobrý den a on taky hlasitě na mě "DObrý den". Bylo to takové legrační :-D

Každopádně zazvonim na byt č. 17 a otevřela mi Sárinka. Uvedený věk 25, 26 let. + privátová konstanta a +/- autobus sedí. Podle mě je to ale spíš těsně nad 30. Takže říkám, že chci hodinu bez žádných přídavků apod. ok platím 1500 Kč. xxx51 Jdu se osprchovat a ... ručník. Co máte proboha všichni s těma ručníkama? xx08

Prostě ručník a koupelna tedy je na poměry privátu skutečně velká a pohodlná, žádná špeluňka. Takže za mě cajk.

slečna mi ho hned začla na pokoji honit mezitím co odhazuju ručník a položim si ji a jdu ji lízat. Hraju teda předehru, fakt se snažim aby se to líbilo v rámci možností pokud možno oběma, takže něžně ji opusinkovávám různě po těle a po cca 5 minutách jdu lízat. Lízal jsem ji fakt poctivejch 15 minut (říkám si, že by to mohlo stačit :-D ). stopoval jsem to na budíku vedle postele a říkám si: "Fajn vlhká už prostě musí bejt, to není možný" Během lízání slečna různě pohekávala, ale jo bylo to hraný, to bylo poznat, ale říkál jsem si za 15 minut poctivý lízačky xxx65 , to se musí někde projevit. Nechám si nasadit gumu a jdu zasunout. Ona že jde mazat gel. říkám si wtf?! xxx53 "tak já se tady snažim a ona jde ještě mazat jo?" no dobře. Vím, že se říkalo v předešlých reckách, že je úzká, tak jsem se na to tak nějak i těšil a ok, bude trochu užší no, ale když jsem chtěl zasunout, tak jsem pochopil, proč chtěla ještě mazat. Tam to prostě fakt moc nešlo, jako, že jsem si připadal, že ji to strkám do neroztaženého análku, jako fakt brutálně úzká holka. xxx45 čekal jsem ledaco, ale tohle jsem fakt nečekal.

Jinak prsa má hezky pevná a bradavky postavený viz. foto. postava moc hezká. Jen pro připomenutí je hodně tetovaná, jako, že fakt dost relativně a to mi i říkala, co má nový, kam nesahat apod. já teda miluju tetování na holkách a jsem na to úchyl, takže za mě čím víc tetování tím líp, ale chápu, někdo to nemusí. Fakt malinká a drobonká holka.

Takže pomalu zasouvám a vidim, jak holka leží na zádech, zavřené oči a hlavu na stranu. Tak buď jsem tak ohavnej a jí nepřijemnej nebo jí to bolí. Jak jsem byl nadrženej a ona brutálně úzká, tak jsem se skoro udělal během prvních 21 sekund xx16

Ptám se jí: "nebolí tě to?" ona nic. jako že vůbec žádná odpověd. hm, takže jí to asi bolí si říkám, ale jelikož nic neřekla, tak si říkám: "jo holka držíš hubu, tak máš smůlu" XXX36 tak zajíždím do ní a to bylo něco. I mi připadalo, že je relativně suchá, ale nebyla. vše se mi zdálo, prostě jen fakt fakt brutálně úzká. Jen na ujasněnou, nejsem žádnej Rocco Sifredi spíš se odhaduju na průměr až spíš podprůměr. Nevim co dělá, když tam přijde, fakt nějakej "the Big One" xxx65

Takže se rozprcávám a ona furt hlavu na stranu a furt zavřený oči. wtf?! xxx53 Takže kážu at si klekne. Přeci jen za touhle holkou člověk jde, aby viděl tu její božskou prdelku. Prostě když se prohne, tak to je prostě pefka! Úplně pefkový! xxx63

Takže krásně prcám zezadu a přitom si připadám, jak když jsem v análku. Takže vlastně něco jako 2in1 XXX36

Pak jsem ji chytil za ramena, že ji pořádně naložim zezadu a ona mi ty ruce strhla dolů, že ji za ramena nemám držet? wtf?! xxx53

Ok, tak si říkám: "seru na tebe a budu prcat ten tvůj božskej zadeček!" xxx45 Norníci, kdo jste ji měl, nemáte pocit, že jak má análek, tak to vypadá, jako kdyby na tý dírce měla něco jako poštěváček? XXX36 XXX36 mě přijde, že tam má něco jako takovej výstupek xx16 xx08 no to jsem něžně odbočil.

Takže držim za boky a při prcačce zezadu vysypávám! xxx65 xx06

Pak se nálada dost změnila a fakt jsme si relativně příjemně pokecali. Právě o tetování, motorkách a nářečí :-)

No každopádně mi bylo jasný, že já druhý kolo nedám a ani na něj nemám náladu. Takže se jdu ještě vykoupat a pomalu se oblíkám a jdu vypadnout. Během toho byla na mě děsně milá a fakt fpoho. Také jsem se jí ptal, zda jí to teda nebolelo. Tak řekla, že ne, že to bylo ok, ale že s tím má dost problémy. Takže, kdo jste velkej s velkym xxx65 , tak k ní asi nechoďte.

Celou dobu toho aktu mi přišlo, že tam chyběla ta atmosféra. Jako slečna je v hlavě srovnaná s tim co dělá. Poslušná, asi udělá teda vše co si řeknete, ale prostě je to jen job. Mě tam chyběla ta atmosféra a zavřený oči a hlava na stranu tomu taky nedala a odstraňování mých rukou z jejich ramen taky tomu nepřidalo. Za mě, chtěl jsem ošustit holku, co je malá, mladá a úzká s hezkou prdelkou a vysypat zezadu. Vše se splnilo, takže vlastně akce ok a za mě kladně doporučuji.

Co se týče atmosféry, tak dávám jednoznačně xxx57 holka tedy při lízání pohekávala, tak to bylo ok. Mě teda říkala, že vše bylo v pořádku a fakt nakonec jsme si hezky popovídali, prostě mi tam ale něco chybělo. Opakovat 100% nebudu.

Mrdu zdar!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Ciml
Přidavač
Celkem hodnocení: 518x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 16x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 dub 2017 11:32
Bydliště: V zátoce

Příspěvek od Ciml » 27 kvě 2018 20:54

Victorie - PraguePrincess
http://www.pragueprincess.cz/

Edita mi zasejc nedopadla (já tu nezbedu snad neojedu a neojedu xxx39 ), tak jsem padnul tuhle na Viktorku análnici. Vysloužilá fotomodelka, takže v obličeji je to celkem dobrý. Tělo taky ještě jde, ale už nám to tam trošku měkne. Těch 27 nebo dokonce 25 let, jak mi sama tvrdila, tak to už pravda asi nějaký ten čas nebude.
V obličeji je to celkem pěkná exotika, kombinace blízkovýchodních a zápaďáckých genů, snědá je i bez opalování:) Původně prý s 5-kama kozama, ale ty už odvály problémy se zády:-) Komunikativní byla, probrali jsme toho hodně (teda spíš ona se mnou:-)
Z menu jsem bral tedy hoďku + Áčko, takže 2500,-. Kouř přes gumu celkem fajn, snažila se, mělo to nápad. Zásun krátce do frndí, ale pak mě hned vyhnala, ať jí jdu projet ten zadeček. Prý, že to má do něj nejradši. Hmm. No nevydržel jsem to dlouho a bylo vymalováno xxx19 Ani jsem nestihl prubnout jinou polohu než misio. Ona si ji při tom řádně masírovala a hekala, jako by se jí to opravdu líbilo, ale tuším se do konce přivést nestihla.
Pak nějaký ten pokec, po kterém se mi ho ještě podařilo resuscitovat a znovu zasunout. Ale do prdelky už to nešlo, tam prý jen jednou. No dobrý no. Celkově je taková od rány a rozhodně ne subinka, jak sama říká. Ale na druhou stranu potřebuje pevnější zacházení, řádnou ražbu. Na to jsem zrovna ale neměl formu, takže jsem ještě dostal zjeba, že jsem ji neojel jak se na její poměry sluší a patří xxx46
PS: Foto jí lehce přidává.
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máloco spraví člověku náladu tak, jako vydařená mrdanice

Uživatelský avatar
Oldtimer
Světák ve výslužbě
Celkem hodnocení: 4350x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1407
Registrován: 06 dub 2017 10:44

Příspěvek od Oldtimer » 29 kvě 2018 08:45

Tak jsem zase po nějakém čase vyrazil jinam, než za svýma provařenýma stálicema, takže můžu poreferovat . Něco mi nevyšlo na Vinohradech, tak jsem si řekl, kouknu do Mazlivek . K mání jen Andrejka ( z mého pohledu nepoužitelná na nic xxx11 , a navíc podle očí právě míjela Neptun a opouštěla Sluneční soustavu) a Ivanka . Prsa sice menší než já a zato skoro vyšší než já, ale hezká a má pěknej úsměv, což rozhodlo .

Ivanka - Mazlivé studentky
http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/79

Věk, výška a váha podle mne +- souhlasí a holčina kromě hezkého úsměvu má i pěkně rostlej zaoblenej zadeček a štíhlý vysportovaný nohy. Prostě hezká štíhlá tmavovláska. A prsa, ikdyž malá, tak s pěknejma výraznejma bradavkama,( takový špuntíky xxx16 ) což mám rád.

Je to příjemná, přítulná a mazlivá holčina, která se snaží vyhovět . Líbání super, na lízání ( pro milovníky velkých pysků povinnost) hezky reaguje a během akce je taková milá, přítulná a pohodová. Žádný připomínky typu "tohle NE" . Prostě takový hezký kamarádský šukání s pěknou holkou ze sousedství, co jí potkáváte ve výtahu a vždycky Vás napadne, že tahle by určitě "stále za to" . Prostě mne mile překvapila a nakonec to bylo moc fajn xxx23

I na pokec prima - žádná vyjančená privátová zoufalkyně, ale rozumná pohodová holčina, co to má v hlavě srovnaný.
Platil jsem tuším základ + líbání - prostě celkem 1500,-

Za mně doporučení - zvlášť pro Ty co si chtějí na pohodu zašukat s hezkou, vyšší a štíhlou kámoškou !!
Pro Ťapinkáře XXT03
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jak má něco kola nebo kozy, určitě s tím budou velký problémy !!!!

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 29 kvě 2018 10:24

Amy, Prague Princess
http://www.pragueprincess.cz/
tel. 776 54 66 11
podnikové info 18/167/59/2


Taková pihovatá teenagerka, není úplně můj typ, ale líbí se mi xxx63 Tipuji ji na privátovou novicku, před tím více než měsícem jsem ji možná dokonce jako úplně první vítal na scéně kommerzmrdu, takže začátek měla holka jak má bejt xxx17 Přišla a povídá mi, že je fakt nervózní, že je to takový zvláštní na tom privátě a tak vůbec. Tak jsem jí uklidnil, že není důvod k obavám, že se mi moc líbí a že to bude určitě pěkný xxx19 A byl to skvělej zážitek. Vzal jsem to nejdřív opravdu jemně, s mazlením a laskáním, tak jak se na novicku sluší a patří. Lízačka a prstovačka byl obzvlášť pěknej zážitek, téhle holce bych to mohl dělat dva dny v kuse xxx16 Klacek mi už v tu chvíli málem explodoval. Kouřovka vynechána, chtěl jsem už honem do ní, mrdání vynikající. Občas jsem přemejšlel, kam až to jde tím otevřeným střešním oknem slyšet (chodník venku? Petřín?) xxxx2 To tělo je pevný, včetně prdele. Líbí se mi na ní, že ona neumí nic hrát, takže hned víš, na čem seš. Úplně se tomu mrdání poddala a užili jsme si to na maximum. Ve finále snad dokonce vzývala nějaký božstvo, masakr xxx93 Vynikající autentickej zážitek, který troufám si říct si Amy užila stejně jako já, nebojí se nechat si to udělat. A i když se to stane, tak pak další průběh nijak nesabotuje a jede dál. Dostal jsem pochvalu, sám jsem též chválil xxx63 Zajímavý na ní je hlavně to, že jsem dal postupně asi tři další opáčka a vždycky to bylo ještě o kus lepší, což je na privátu dost vzácnej úkaz. Mluvím o případech, kdy už hned napoprvé je to super, nikoliv o situaci, kdy tomu chceš z nějakého důvodu dát druhou šanci. V podstatě už to postupně ani nebylo jako mrdání za peníze, nebo mi to tak prostě nepřišlo. Řeč je o psychickém prožitku, jinak to předání peněz 1500/hodina tam samozřejmě vždy proběhlo xxx17 Ten moment kdy se na sebe na konci svalíte mokří jako koně a ty si uvědomíš, že se válíš na betli s ťapinou, v bordelu a že jsi za to vlastně platil, ten mi vždy dokonale zalepil hubu a zatvrdil srdce, nevěděl jsem vůbec co říct a raději honem vypadnul xxx17 Je takovej podivnej paradox, že tím pádem se to ale na tom privátu už jaksi nemá kam dál posunout, takže je načase pánové předat štafetu.... xxx53
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

ichi
Začátečník
Celkem hodnocení: 119x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 47
Registrován: 11 dub 2018 07:55

Příspěvek od ichi » 29 kvě 2018 17:56

img0000.jpg
Lucie, AlfaBeta, Lojovická, tel. 737 969 707
https://www.sex.cz/637746
Věk: 38 let
Výška: 157 cm
Váha: 47 kg
Prsa číslo: 3
Jak jsem tak pokukoval po dobře známé Sáře a váhal, zda jít nebo předtím ještě "potrénovat", padla mi do oka při projíždění dalšího personálu tahle milf. Nějak jsem si nemohl pomoci, ale ta postava z fotek mne brala tak, že namísto Sáry či dalších prověřených (nikoliv mnou osobně) kolegyň jsem udělal tak trochu krok do neznáma. Přispěla k tomu i tahle recenze http://www.masher.cz/phpbb/viewtopic.ph ... 68#p131468 , kdy, jak se záhy ukázalo, jsem měl oprávněné podezření, že můžeme míst s norníkem zcela odlišný vkus a názor.
cit. z recenze:"...cca 35 let lehce milf, ale vidět, že pohledná jemná žena vždy...vedla si mě s úsměvem nahoru..."
Za mne k udávanému věku nutno připočíst 5-8 let, takže spíše "těžce milf"
Tělesné parametry sedí, za postavu přece jenom první pochvala, pominu-li, že se nechala nafotit bez piersingu, který stejně jako tetování není můj šálek kávy, ale každý není takový cíťa, tak to není až tak podstatné.
V obličeji je to ale hraniční až za hranou, "pohlednou jemnou ženu" si představuji úplně jinak, navíc na sto honů cítím, že Lucie je extra silná kuřačka a zažloutlý chrup je toho nezvratným důkazem. To mělo být pro mne JASNÉ K.O., ale nastává klasický zkrat myšlení, NEZVLÁDÁM OTOČKU, iniciativu přebírá ten dole, takže jdu bezmyšlenkovitě nahoru a platím (ještě k tomu celou hodinu za 1500) doufaje, že to Lucie dožene přístupem.
Vystupování a sex aneb nedohnala
Lucie celou dobu bez úsměvu, bez nálady, odtažitá. Nebyla protivná, to ne, protože byla zcela nekomunikativní a já se do prolomení ledů taky nehrnul. Jakkoli mne ze začátku u dívek přímočará mluva o sexu trochu přiváděla do rozpaků, tak tady jsem mohl být úplně klidný, nepadla ani hláska. Snad druhé a poslední plus byl docela dobrý orál, jinak jsem měl celou dobu pocit, že placený sex, který si zvolila za "práci", je pro ní utrpením (samo musím připustit, že to mohlo být utrpení pouze se mnou, ale dosud s mou maličkostí žádná netrpěla a to šlo o daleko mladší a atraktivnější svlečny).
Čas výrazně zkrácen, což ale kvituji s povděkem a po ukončení té vzájemné trapnosti s úlevou odcházím. Samotný privát v řadovém domku mi připadal OK do chvíle, než šel do sprchy hned vedle pokoje další norník. Za těmi prosklenými neodhlučněnými dveřmi jsem si při šukání připadal úplně stejně, jako kdyby se někdo sprchoval přímo na pokoji za závěsem, ale to je informace pro větší citlivky, pro otrlejší je to asi v normě.
I přesto, že to celkově byla špaténka, odnáším si dvě pozitiva. Že po pár velmi dobrých a skvělých zážitcích z placeného sexu mi Lucie poléčila možná začínající závislost. No a protože mi v čase zážitky jdou po ukázkové sinusoidě, kdy jsem aktuálně prudce spadl do dolní úvratě, tak se snad můžu těšit na něco dalšího, kdy to zákonitě musí jít pouze nahoru.
Nemohu hodnotit jinak než XXT01
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Madox
Svačinář
Celkem hodnocení: 410x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 256
Registrován: 15 zář 2017 08:04

Příspěvek od Madox » 30 kvě 2018 12:25

asd.jpg
Lokalita:

Praha Libuš (u Sapy, kde jinde xxx03 )

Kontakt:

https://www.sex.cz/sonalibusskaprivat

Ceny:

1000/půl hod.

Popis podniku:

Byt v prvním patře panelového domu, tipuji 2kk, akce probíhá v obýváku na gauči, ručník čistý, koupelna velká.

Objednání:

Úplně v pohodě, přes sms, trochu nám nevycházel čas, ale snažila se přizpůsobit.

Info o slečně:

Malá štíhlá vietnamka, nějaké to tetování, plné rty, umí pouze anglicky, česky sem tam nějaké slovo, usmívá se.

Průběh akce:

Hodila mi klíče z okna, měl jsem ten den plno dalších věcí, tak jsem vzal jen půl hodinu, ale trochu toho lituji, protože...je to vietnamka, jak má být - do kapsičky, plné rty, štíhlá, usměvavá...skočil jsem do sprchy a hurá za ní do obýváku. Na nic se nečekalo a už se mi věnovala, kouř parádní, mohla by méně používat zuby, ale nic hrozného. Vystřídali jsme několik poloh, opravdu krásně se tulila, vzdychala, žádné asijské pištění a podle mě si sex užívala, nebo to pěkně hrála. Vše šlo potom jí na tvář, po akci jsme spolu skočili do vany a hurá do šedi každodenních povinností.

Hodnocení: :)

Padlo na ní pár nic moc recenzí, ale za mě super akce s exotikou a krásná vzpomínka na Vietnam. Fotografie sedí a prozrazují víc, než většina klasických. Líbí se mi u holek plné rty, u většiny ťapek jen vím, že má nějakou postavu a ta je ještě často upravená ve Photoshopu, takže velmi rád podpořím holku, která toho ukáže o malinko ví, udělám si lepší představu, kam se vydávám a nemusím dávat zbytečné otočky. Jo a když by měl někdo tip na podobnou fešandu s plnými rty, tak se klidně odměním, třeba kontaktem na nějakou pornohérečku, které mám také v oblíbených :). Jo a kdo bude šikovnej, najde u této i celý obličej.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Depejrak
Začátečník
Celkem hodnocení: 2x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2018 11:40

Příspěvek od Depejrak » 30 kvě 2018 12:45

Daisy

Privát Daisy

http://www.tapky.info/?1378,daisy-priva ... -739982919

https://www.sex.cz/294450?SNID=daisy&Rnd=336700285&S=0


tel: 739 982 919

Můj první příspěvek na forum, chodim už dlouho ale recenze jsem se rozhodl napsat az ted. Daisy jsem na sel na sex.cz komunikace byla přes whatsapp časově mohla hned. Dojel jsem na adresu Koněvova a po telefonu mě navedla až k sobě do bytu, Přišla mi otevřít vysoká nádherná černovlaska ve spodnim prádle,původně jsem chtěl jít na masaž ale Daisy mi oznámila že mě stejně ošuká což se ve finále stalo.
Daisy ceny jsou 1h 2 000kč 1/2h 1500kč. Dodohli jsme se na 1/2 hodině standard bez příplatků. Poté šla Daisy dát sprchu. Když příšla byla krásně upravená a nádherně voněla. Daisy mě povalila na postel a obkročmo na mě sedla chtěla mě začít masírovat ale ve finále místo oleje vzala šprcku a řekla seru na to udělám to po svým. Začlo to nádherným kouřem a to i hlubokym kdy jsem ji řekl zda ho dá uplně celýho řekla že to je proní výzva a snažila se co to šlo až se mi podlamovaly kolena :) S kouře byl krásnej sex na kuchynské lince, na posteli ze zadu ze předu a dodělání pusou. Po akci následovala sprcha a pokec :)
Závěr je takovej :
Daisy je supr holka, opakovat budu 100% dostal jsme vše co jsem chtěl myslim že jsem ji sedl nejsem žádný šereda hodně sportuji. Bude krapátko povrchní možná i víc a je hrozná manipulátorka při odchodu řekla že budu na ní myslet a měla pravdu stále na ní myslim :) bacha na to :D Doporučuji všem co chtějí nádhernou holku .)
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 30 kvě 2018 18:47

Naty
Hot Girls
https://www.sex.cz/974984?SNID=Naty&Rnd=617254111&S=0
702 878 006

Privát jsem neznal, sídlí ve vile v Kobylisích. Klidná ulice (možná až moc klidná pro stydlíny), parkování bez problémů. Po vystoupání schodištěm otevírá mladá a a pěkná holka, 19 jí teda není, na můj vkus má trochu moc make-upu, celá je taková do oranžova, asi to přehnala se samoopalovákem, myslím, že přírodní zrzka není, na prstech výrazný umělý hodně barevný nehty. Krása přirozenosti to dnes nebude, ale míry sedí, maličký prsa, parádní zadeček, je malinko statnější, myslím, že fotky jí trochu ubírají. Usmívá se, nese se na podpatcích, na schodech kroutí prdelkou, vede si mě halou do patra, kde na mě vybafla její starší kolegyně. Připadal jsem si jako kdyby mi bylo 17, já šel šukat spolužačku k ní domů a potkali jsme její mámu. Hrklo ve mně a nezmohl jsem se na nic lepšího než "...eee, dobrý den". Myslím, že to byla tahle: https://www.sex.cz/145191, věk tak +10, co na ni říkáš, Básníku? Chvíli mi trvalo než jsem se z toho oklepal, ale dobrý, beru hodinku v základu za 1500, nabídnuto OB, nevyužito. Trochu jsou z ní cítít cigarety. Pokoj parádní, koupelna čistá veliká, vše v pořádku, v domě klídek, fakt jsem si tam připadal jak na návštěvě.

Ze sprchy se Naty vrací v prádle, nálada výborná, rozbalovačka, lízání se jí líbí, kundička hladká, mladá voňavá, úzká. Kouř obstojný, ale nejlíp jde týhle kočičce klasický šukání. Svíjí se, vzdychá, kroutí, nastavuje se, jde tomu naproti, ruce propletený, vše ochotně, profesionálka v dobrém slova smyslu. Nepřehrává, oproti vizáži veškeré její chování (i při šukání) působí přirozeně. 1. kolo stříkám do gumy, vydechuju, za chvíli už má zase moje péro v puse a za 5 minut zase šukáme jak zvířata, leje ze mě, je vedro...

Pokec příjemný, holka už má za sebou pár roků po privátech, je to na ní znát, není to žádný roztřesený tele. Nicméně vede dost naivní řeči, až mi jí bylo trochu líto. Prý pracovala všude možně, určitě ji někdo budete znát.

Mně tam nějak chyběla chemie, takže to není zážitek, který si budu pamatovat do smrti, ale za doporučení určitě stojí.

Při odchodu opět setkání s paní kolegyní, napodruhé o něco méně děsivé. Prý se časem budou objevovat nové kousky, třeba Eliška by mohla stát za hřích.
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

goodman1
Začátečník
Celkem hodnocení: 3x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2018 23:56

Příspěvek od goodman1 » 31 kvě 2018 00:53

Upravím a dám to se znovu.
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
xfile
Přidavač
Celkem hodnocení: 241x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 107
Registrován: 04 zář 2017 13:33
Bydliště: Praha 1

Příspěvek od xfile » 31 kvě 2018 15:37

Tel - SMS: 735055743.

http://www.masher.cz/phpbb/viewtopic.ph ... ma#p133665
Gabča z Milovic 2014-08-14%2014.24.26.jpg
Jmenuje se asi Gabča z Milovic, prostory má na Jaromírově 24. Je to dost mladá MILFka - maminka od dítěte (3r). Cena 1000Kč/h
Komunikuje přes sms. Má cca 20 let Výška 152/72. Je značně při těle. Pro mě to bylo hraniční. Naštěstí je celkem sympatická v obličeji a činorodá v šukání, takže to byl docela dobrý průměrný šuk. Kozy po dětech, takže volnější. Ale fajn velikost (4-ky?). Nějaké velké GFE nečekejte, ale je to jednoduchá milá holka. Asi dělá pro nějaké rusy, neboť mluvila, že jí zásobují koksem. To mě trošku zamrzelo. Jinak domluva OK.

školní hodnocení:
Koupelna: 2- (kdyby se uklidila, tak i za 1)
Ručník: malý
Kouř: mě nebere, ale přišla mi snaživá i do hloubky tak za 1-
šuk: 2+
střídání poloh: na domluvě
análek: nevyzkoušen
orál bez: ano
Vzhled bytu: nuselská špeluňka 3-
opáčko: není důvod, leda pro análek v ceně all inclusive
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
*** Nemůžeme ošukat všechny ženy na zeměkouli. Ale můžeme se o to alespoň pokusit. ***

cassos
Přidavač
Celkem hodnocení: 274x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2017 01:31

Příspěvek od cassos » 01 čer 2018 01:14

Natalie. Privat Grace

http://www.privatgrace.cz
tel.: 604 460 403
Cena: 2500 1 hod + líbání + OB

Návštěva cca měsíc stará. Mé zkušenosti s tímto privátem jsou většinou víc než dobré, tak jsem si rezervoval slečnu Natalii. Při příchodu do vchodu mě pouštěla dovnitř hezká, mladá, usměvavá sousedka s dítětem. xxx03 Slušně jsem pozdravil a šel dál. Dveře od bytu mi otevřela Nikol. Na chvíli jsem ztuhl, protože mi byla odněkud povědomá, stejně jako já ji, nelustroval jsem ji, tak nevím, kde před tím působila,ale hrozil provar. Nakonec řekla, že stejně jdu za Naty, ne za ní. Naty na pokoj přišla v mikině a kalhotkách. Taková holka od vedle, ale měl jsem chuť ji říct ať zůstane ustrojená tak jak je, že by to bylo OK. Po hygieně už byla převlečená v pracovním a v té mikině a kalhotkách to bylo lepší. Holka do obličeje sympatická, normální, tělo štíhlá, menší kozičky, perfektní zadek. Beze slov začala líbačkou , poctivou, pak OB - hezkej, pomalej, hlubokej a vlhkou (určitě nagelovanou) kundou se mi třela o nohu. Taky hezké. Po celkem krátké době jsem už cítil mrdku v zatáčce, tak jsem ji stopl, začal jsem lízing já - velmi pozitivně přijímáno, prsty dovnitř, pánví kroutila div mi nevyrazila zuby. Cítil jsem, že k velkému výkonu z mé strany to asi nebude a taky že ne. Klekla si na čtyři, jak jsem uviděl tu výstavnou prdel, přirazil jsem asi 4-5x a to bylo vše z mé strany. Potom příjemný pokec. Slíbil jsem návštěvu s delším zásunem, bohužel holka se nějak zatím ztratila. škoda, že není.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

pornochirurg
Světák
Celkem hodnocení: 4960x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1072
Registrován: 07 dub 2017 07:50

Příspěvek od pornochirurg » 01 čer 2018 10:33

https://www.sex.cz/469779/fotky?PID=1
nedavno jsem vymrdal tuhle větev s naprosto famozni kundou...... xxx63 xxx21
domluva only englisch coz jako rozeny Anglican zvladam na jednicku.... xxx50
na miste fakt hodne hezka větev....vyskove me byla tak akorat ke kokotu.... xxx44
musim rict ze me vsechny jabka prijdou stejne ale tahle ma fakt neco do sebe je vazne hezka.... xx10
kdyz se me snazila vysvetlit za kolik co je.... delal jsem ze ji nerozumim...takze nakonec jsem ji dal 1500 za hodinu a ne za pul jak furt meldovala a mel jsem v tom vse... xxx17 pac jsem ji nerozumel co muzu a co ne.. xxx17 .nakonec usoudila ze to se mnou asi lehke nebude tak me nechala delat co jsem chtel xxx63
Kundu ma fakt neskutecnou krasne zastrizenou cerny chlupy a krasne vyspulenou picu nakovou masitou buchtu... xxx07 xxx16
kdyz jsem ji lizal tak prej pojd ke me...nebo budu....no tyhle kecy pouzivaj uz i vetnamsky kurvy?...... xxx12 xx21
Ok zacala me hulit lizat koule a prdel....nevydrzele jsem to a zcakal ji drzku....prej o very,very good.... xx10 xx16
ok ted te ale vymrdam ty mala cinska devko...to jsem rekl cesky a asi tomu rozumela.... xxx17
mydlidl jsem do ni jak hovado,jak tendr plnej uhli utrzenej z retezu....
holka si u toho honila picu a po chvili busei zacala pri jekotani vykrikovat

I will be, xx08 xxx12
I will be
nezajem ja jeste ne...... xxx03
nevim zda to zahrala pokud ano,me to moc nerozhodilo a mrdal jsem ji dal... xxx65 xx25
pot...kheme....spitla do ucha...... xxx16
ok nacpal jsem ji ptaka opet do huby a prej postrikej me... xxx21
ok zcakal jsem ji podruhe...jak hasic... xxx73 xxx63
kourila me ale ptaka dal ......jako kdyby ty hektolitry mrdky na dece a na jejim tele nebylo nic..... xxx95
vycakal jsem se ji teda do papuly po treti........
ty vole jako fakt dobry....holka hezka s krasnou zarostlou kundou a jeste me takhle vycaka?..... xxx63 xxx51
Doporuceni ano,ale nesmite se nechat zmast kdyz vas trochu bude chtit usmernovat proste nerozumim anglicky. xxx65 ..i kdyz moc dobre vim co me rikas.... xxx86
Mrda v byte na Libusi podle me odpoledne stoji v Sape u stanku a prodava ty nejoriginalnjesi veci renomovanych firem za zlomkovou cenu xxx21 xxx21
V byte bydli jeste s jednou vetvi a nejakej malej rakosnik z Vetkongu.....tu druhou jsem potkal u vytahu a prej hello boy.... xx16
neni to privat spis by jsem to radil do amaterismu....prcas v obejvaku na zemi na obyvakove sedace na konferecnim stolku...jo tyhle mista jsem dobil.... xxx21 xxx18
takze pokud si s ni sednete a trochu ji ojebete tak fakt dobry....a doporucuji ty vole ta kunda je fkat neskutecna... xxx21 xxx63 xx25 xxx07 xxx07
fotky me sem nejdou dat do pici tak na to jebu.... xxx65 xxx65
15 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Většina kurev má pocit, že jejich kunda řídí sluneční soustavu

Uživatelský avatar
Tribuon
Začátečník
Celkem hodnocení: 244x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 47
Registrován: 25 lis 2017 16:26

Příspěvek od Tribuon » 01 čer 2018 12:14

Lucinka - Atraktivni Lucinka

http://tapky.info/?1668,lucinka-ladvi-a ... -733488781
Praha 8 - Ládví

tel. 733 488 781

Výprava za sympatickými MILF pokračuje - Lucinka je pěstěná kočina, věkem 35+, reps. spíš ke čtyřicítce, velmi drobná a štíhlá, s pohledným obličejem, hezkými drobnými ňadry, štíhlýma nožkama, plochým bříškem, dlouhými tmavými vlasy a milým dívčím hláskem. Fotky sedí, je vidět, že se udržuje fit. Jen stehna trochu povolenější s důlky, prostě čas nezastavíš, ale celkově by postavu mohla závidět mnohá mladá holka.
Přízemní panelákový byt hned u východu z metra Ládví, v okolí dobré parkování, koupelna malá typicky paneláková, ale kvůli té tady nejsem a všude čisto. Domluva rychlá a bez problémů. Po příchodu se Lucka usmívá, je milá a hned je mi jasné, že tady bude vše OK. V nabídce klasika za 1500/h, bez příplatků. Líbání, resp. spíš pusinkování v ceně, A a OB v nabídce není. Probíhá objímání, svlékám si Lucinku ze sexy šatiček, punčocháčů a botiček, ta mi krásnejma drobounkejma nožkama v těch punčoškách dráždí penis, připomíná mi jednu dávnou lásku a navíc mi pěkně voní, takže hodně GFE zážitek, plný tulení a naprosto erektilní xxx41
Kundička úzká, drobná a voňavá, super k lízání, pro jistotu přelíznut i zadeček, oboje s pozitivní odezvou. Prsty dovnitř spíš jen tak na krajíček. Lucinka trochu herečka, ale pořád ještě uvěřitelná. Je vidět zkušenost a že ví, co se chlapům líbí. Na mě, být toho vzdychání o trochu víc, tak už mě to ruší. Kouření přes pláštěnku mě obecně moc nebere, zato 69 super, gel ani při následné penetraci netřeba, přístup trochu pasivnější, ale ochotně se šteluje, jak si žádám.
Po vysypání zůstává Lucka přitulená, nikam neutíká, nechává mi můj orgasmus pěkně doznít. Pak tulení, přitom trochu pokec, pak naznačeno, že se krátí čas a odchod do koupelny.

Celkově hezký zážitek – hlavně pro milovníky drobných tělíček, kteří nevyžadují divočinu. Tím, že mě Lucka voněla a to drobné tělíčko se mi líbilo, myslím, že si to rád někdy zopakuji. Ťapinkář XXT03

Obrázek1.jpg
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pepin
Začátečník
Celkem hodnocení: 17x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 30 bře 2018 12:30

Příspěvek od Pepin » 02 čer 2018 21:12

Markéta - www.privatescort.cz

Slečna v obličeji přirozeně velmi hezká, z mého pohledu lze říct, že krásná. Přírodní barva vlasů, nic umělého. V reálu hezčí, než naznačují její fotky. Inzerovaný věk odpovídá, prostě mladá holka s krásným mladým tělem dorostenky a krásně pevným zadečkem. Slečna celkově příjemná, narozdíl od některých jejích kolegyň na Privátu Italská, která už jsou profesně zdeformované a chovají se jako štětky, tak slečna Markéta byla velmi příjemná. Sex fajn, bohužel se nenechá lízat a nenechá se vyšukat úplně na doraz (šetří síly), což je jediné drobné mínus, ale to ji budiž odpuštěno. Byl jsem dvakrát, další opáčko možné. S klidným svědomím mohu na 100% doporučit. Krásná holka.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pepin
Začátečník
Celkem hodnocení: 17x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 30 bře 2018 12:30

Příspěvek od Pepin » 02 čer 2018 21:24

Amber - www.privatescort.cz 720 517 156

Slečna Amber pracovala u Itala již v minulosti, když sídlili na Vinohradech, tak cca 3-4 roky dozadu, takže 19 jí být nemůže. Nicméně vypadá stále docela mladě, takže kdybych nevěděl, že už tam v minulosti dělala, tak bych jí těch 19 s určitou rezervou možná uvěřil. V reálu jí bude tak kolem 24 bych tipoval. V obličeji slečna normál. Postava štíhlá hezká. Prsa si pamatuji docela pěkné. Z minule si ještě pamatuji, že sex s ní byl celkově ok, žádný mimořádný zážitek, ale ani žádný propadák.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pepin
Začátečník
Celkem hodnocení: 17x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 30 bře 2018 12:30

Příspěvek od Pepin » 03 čer 2018 23:49

Yoya - Asia Privat 773 050 393

Dnešní domluvená schůzka v Privat Prag mi padla, neboť slečna Alia se nedostavila a i přes potvrzení termínu půl hodiny předem jsem se až před dveřmi dozvěděl, že slečna nedorazila. Zkurvili mi celé dopoledne. Nevím, jak mě napadlo zkusit slečnu Yoyu z Asia Privat. Dostupnost dobrá, jednu zastávku tramvají od Anděla. Byl jsem trochu v šoku, když jsem ze vchodu z ulice vpadnul přímo do podniku (žádná cesta výtahem, prostě to je nějaký předělaný nebytový prostor se vchodem přímo z ulice). V podniku přítmí, které nemám rád. Slečna mě zavedla do pokojíku bez okna s jednou lampičkou. Prd jsem viděl, tak jsem se nakonec domohl toho, že se rozvítí normální světlo. Slečna odpovídá fotkám, postava ok, prsa 2-3 docela pěkné. Slečna je původem z Tchajwanu. Zaplatil jsem 1500 na půl hoďky. Přístup slečny ok, kouř byl solidní bez, libání taky proběhlo, nevím zda z důvodu sympatií nebo to mají v ceně. Celkový dojem z akce lepší průměr. Kdo je orientovaný na asiatky, tak může být asi spokojen. Slečna ale nemluví vůbec česky a anglicky taky ne, takže si s ní nepopovídáte. Necelá půlhoďka uběhla a už jsem si musel pospíšit, za dveřmi další norník na řadě. Na opáčko za mne ne, cena 1500 půl hodiny a 2500 hodina z mého pohledu není moc konkurenceschopná.
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 158 hostů