Historicky odmrdáno

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Historicky odmrdáno

Příspěvek od kolop12 » 05 dub 2017 10:36

Historické návštěvy u ťapek, můžete sem vkládat své starší recenze. Pro dokumentaci nových návštěv použijte příslušné recenzní vlákno xxx22
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 06 dub 2017 12:54

Elia, Sex In Prague, ul. Balbinova
https://www.sex.cz/752389?SNID=Elia&Rnd=975173063&S=0
tel. 607 745 008

Praha 2, Praha, ONA hledá JEHO
Úžasná, krásná a v posteli naprosto dokonalá - to je ELIA. Má krásný obličej, obrovská milá kukadla, rty co přímo vybízejí k líbání, nádherná dlouhé přírodní blond vlásky, prdelku jak dva oříšky a prsa č 1-2 k pomazlení. Je velmi divoká, přitom přirozeně submisivní, prostě sex s ní není nic průměrného, ale opravdový nefalšovaný zážitek! Na setkání s ELIOU rozhodně nezapomeneš, budeš se cítit jako KRÁL! Tahle slečna je totiž opravdu na úrovni a moc dobře ví, po čem muži touží.

Jméno: Elia Věk: 27 let Výška: 166 cm Váha: 53 kg
Zadáno: 27.2.2017 14:08

Tahle navsteva se nejak nevydarila. Elia je holka kolem triceti (mne rekla 26, az ted koukam, ze v inzerci je 27), ma trochu povolenou postavu, hlavne pres bricho. Evidentne necvici, nic takovyho, coz je skoda. To spis rada pivko doma pred spanim, jak priznala. Mimochodem, ma prej doma staryho, kterej vi ze slape ("me chlapi neopousteji, vis"). Zajimavej background. Neni to nejspis nici chyba ze se navsteva nepodarila, proste to tak muselo dopadnout, kdyz to vidim zpetne. Elia ma v soukromem zivote nepochybne slusne najeto, sebevedomi ji nechybi. Ma zazitej svuj privatovej pristup, kdy hned od zacatku koketuje a sama aktivne chlapa svadi. Je to vlastne celkem fajn. Ovsem kdyz se situace z nejakeho duvodu vyvine jinak, tak je rozhozena a zpusobi to v jeji hlave zmatek. Bohuzel, ve vsech uvedenych ohledech na sebe v podobe nasich dvou povah narazily dva stejne poly magnetu, takze to proste nemohlo zafungovat. Je to tak. Ta holka neudelala vubec nic spatne. Od zacatku byla pritulna, spontanne se libala uz malem ve dverich. Akorat je to proste vsechno jen jedno velky divadlo. Nekomu to vyhovuje, jinymu to prijde neprirozeny a spatne se mu ta komedie hraje. Ja jsem ten druhej pripad. Kdyz mi behem chvile pri mrdu doslo, jak se mezi nami veci maji, ptak mi zvadnul a ja jsem ten strik psychicky ve sve hlave vzdal. Elia to brala tim nejhorsim moznym zpusobem, tedy jako svoje selhani. Prej no to bude recenze! (wtf? o cem to mluvis? nee, nic, o nicem, zapomen na to, nic jsem nerekla...) Mne to bylo jedno, nedelal jsem z toho vedu, coz ji bohuzel jeste vice rozhazovalo a znejistovalo. Nedelal jsem to vedome, to ani nahodou. Asi uz jsem proste moc cynickej, kdyz se mnou pritulna lezici nahata baba vubec nehne, pokud to nema tu spravnou atmosferu. Myslim, ze zatimco pri prichodu bylo vse ok, kdyz jsem odchazel tak uz me holka nejspis v duchu silne nenavidela. Je mi to pochopitelne lito. Zvladla to ale temer profesionalne, nemam nac si stezovat, i vodu a ubrousky jsem dostal. O litr a pul jsem ale chudsi ja. Pri odchodu mi vytanul na mysli jeden text od Vlastika Redla: hrajte mi blues/at si s nim zacpu usi/at neslysim ticho/co mi zbylo v dusi... Kanadsky body: 0 (nahranej fake orgac pri rozbrusleni v podani slecny nepocitam).

Když to srovnám třeba s tou Viki z Domečku, tak vidím jeden zásadní rozdíl, a sice že v podání Viki je ten přístup á la "já se o tebe postarám" prostě uvěřitelnej a přirozenej. Ale chápu, že každému může vyhovovat něco jiného, s Eliou jsou chlapi často fakt spokojení, čtu to, vnímám to. Holt, podobně jako někdo uvěřil v Ježíše Krista a jinej zase v Buddhu, tak já jsem uvěřil spíš v toho Vikouše xxx17 xxx17

Konec hlaseni xxx22
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 06 dub 2017 14:30

Nela, Prague Princess
https://www.sex.cz/823575?SNID=Nela&Rnd=400342812&S=1
tel. 776546611

Navsteva s provarem, potkal jsem na chodbe koho jsem nemel (holku co me poznala, protoze jsem za ni drive byla a o zkušenost se podelil) xxx57 Holka vysoka, v obliceji hezka, sepnuty vlasy, oci Jitky Cvancarovy. Postava presne takova jako je videt na prilozene fotce. K inzerovanymu veku 24 let bych ovsem nejaky drobny rozhodne prihodil. Hned mi bylo jasny, ze jeji princ nejsem, to clovek tak nejak vycejti. Takze hlavne proto jsem nevzal nabizenej balicek "klasika+libani+oral bez" za 2 tisice a nakoupil jen hodinovej zaklad za 1500 (to uz bych spis jako starej romantik nakoupil acko, jenze o tom nepadlo ani slovo). Hlava na stranu v prubehu mi pak potvrdila muj spravnej odhad. Na druhou stranu kdyz koukam na web, tak treba polizanici tam ma psanou, ze dela dle sympatii, no a ta probehla a byla i dost dobra, tak vlastne nevim. Nebyl to vlastne nijak blbej zazitek, s odstupem bych rekl, ze celkem slusnej. No, takova lehce rutinni mrdanice. Zadna velka angazovanost nebo polozeni se do toho, nic co by zustalo dlouho v pameti. Neptal jsem se na to, ale nejaky predchozi zkusenosti s kommerzmrdem se daji predpokladat, to nornik tez tak nejak vyciti. Jinak nemam nic zvlastniho na srdci. Vlastne jednu vec jo. Ta holka ma moc pekne tvarovanej zadek, kdyz ho na chlapa vyspuli XXX36 Je si toho vedoma, takze vyzvu "pojd zezadu" necht nornik cte jako "chci abys uz vysypal" (je krasny, jak nas ty nejen privatovy holky ucej vnimat sdeleni takzvane pod carou). I v mem pripade se tak stalo. Celkovy skore: 2 kanadsky body (jeden za gol, druhej za asistenci) xxx65 Presne za hodinu od vstupu do podniku jsem stal zase venku na chodniku xxx09 Konec hlaseni a mrdu zdar xx10
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 06 dub 2017 14:34

Aneta, Privát ELEO
http://privateleo.cz/22-aneta/privat-eleo

Neni moc o cem psat, takze jen strucne. Zacatek dobrej, holka pekne tvarovana - takova divenka, hezky oci, sympaticka. Maloval jsem si, ze to bude fajn. Ovsem v prubehu bez nejaky snahy chlapa jakkoliv vedome vzrusit, treba se ho dotknout nebo tak xxx12 K tomu tezky zkraceni casu, misto socialni pulhodiny za nesocialnich 1200 xxx53 tak probehlo jen cca 20 minut spolecnyho casu na pokoji xxx57 Mozna 21, at nezeru xxx45 Kazdopadne po pokecu, kratky lizacce a zahlaseni 8 minut do konce mi bylo jasny, ze sukana se konat nebude. Aneta to asi uvitala, protoze za celou dobu a ani potom neprojevila nejmensi naznak toho to nejak zvratit. Proste takova ta stara dobra tapinkovska stavovska cest, snaha udelat chlapa kterej za to plati, ta se nekonala ani naznakem xxx47 xxx57 Venku z baraku jsem byl po 40 minutach, a to jsem se na zacatku celkem dlouho rochnil ve sprse, pac jsem byl zmrzlej jako drozd. Dalsi vec je, ze o vraceni zpet do dvou tisic jsem si musel rict ja sam az kdyz jsem zase oblecenej na konci odchazel z pokoje ven. Mozna ze holka jen zapomnela, v tom bych ji zase nerad krivdil, ale skutecnost je takova, ze kdybych si nevzpomnel, stala by me ta Nesukalkova pulhodina dva litry. Tecka xxx57 Kdyz jsem nad tim pak uvazoval, tak klidne pripustim ze jsem v uvodu kecal o 5 minut dyl nez by bylo zahodno nebo ze jsem mel moznost nastoupit jako sithsky lord a bez velkejch cavyku ji pulit svetlakem hned od prvnich minut xx10 ale nejvic me prave sejmula ta NULA NULA NIC z hlediska jeji snahy a jejiho pristupu xxx53 To chce vazne vejsku za tohle si rict o penize xxx34 Snazil jsem se v tu chvili bejt milej, ale kdyz jsem odesel tak z toho na me normalne sedla depka a byl jsem z toho celkem prejetej.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 06 dub 2017 15:01

Patricie, Privat Milenky P7
link dát nemůžu, protože aktuálně zase není, říkala, že se ale zase někdy objeví a je fyziclky dost specifická, takže ji určitě poznáme, i kdyby se objevila jinde

Tak jsem ji zkusil. Postava za me super, ty kozy tam fakt jsou. Obliceji jsem privyknul. Je tam prej treti den a nikde driv nemakala. Netusim jak to je. Ale pusobi, ze vi presne co dela. Rika mi ja vim presne 100% co mam rada, treba svazovani a tahani za vlasy. Ale jen v soukromi, tohle je prace. Tady me jeden chlap chytnul za vlasy a dostal loktem, tady to fakt netaham. Divny co? Nedela to co ma rada. Mazleni to je prej o hovne. Hm, tvl. Rika to vsechno tak mile, neverim ji to moc. Chtel jsem trochu pocejtit jeji vzruseni, aby se mi postavil ptak, tak jsem ji chtel preliznout. Komentuje to "aaa dalsi oralne fixovanej". Rikam ji coo? A ona ze prej ona ma uspokojovat me a ne opacne. Tak ji rikam ale me to bavi kdyz tebe to bavi. Aha, tak to jo. Pokracuju, vlhne, smeje se. Kurva, fakt, smeje se. Rika mi ty blazne, kde ses to naucil? Zase se smeje, tvl. Proste ona normalne maskuje svy vzruseni tim ze se smeje, to me poser. Chci ji rict hele uvolni se a klidne to ze sebe pust, misto toho ji ale zacinam i prstit. Tvl, kdyz uz se smeje moc dlouho tak koncim a ona ze prej ted bude dopravat ona me. Komentuje, ze uz mi z toho stoji. Vlastne furt ma tendenci neco komentovat, rika takovy to "ale cooopaaak??" Asi dalsi zpusob jak maskovat nervozitu, netusim. Rika mi joo to pujde, jeste ho postavime. Mohl by sis dat gumu? Vy chlapi to umite lip. Hulba dobra, bavi ji to, libi se ji ze se to libi me. Pokukuje po mne s ptakem v hube, pekny to je. Hezky kleci mezi mejma nohama, zadny bokem a zady ke mne. Tak to ma bejt. Kdyz cejtim ze mi z toho koure uz obcas skubne v ptakovi tak velim k zasunu. Ale cooopaaak? No pojd na me devce pojd. Tak dame jeste gelicek, to se pak netrhaj kondomy. Zacina cvalat, pri tom si utira ruce od gelu. No, vrchol erotiky to neni. Vydrzel jsem to takhle asi pul minuty a pak jsem vzal situaci do svejch rukou a proste jsem ji osukal na deset zpusobu. Dukladne, tvrde, poradne. Jednou jsem musel brzdit strik. Ale cooopaaak? Pak zase cejtim pochyby jestli se vubec udelam? Ale cooopaaak? Najednou uz slysim jen tohle furt dokola. Ale cooopaaak? Kurva, hovno, mlc, to mi bezi hlavou. Zvysuju obratky. Ona rika "a kurva, polstar na hubu! (dává si ho přes pusu, aby neřvala)". No myslim ze se neudelala, zato ja jo huraaa! Rika mi "no tak myslim ze teda vykon dost dobrej, chces neco k piti?" Rikam ji zivou vodu prosim. Ale cooopaaaak?! Dozvedel jsem se, ze je polovicni Ruska po otci, ted se tam zase vraci, na pul roku. Mozba jsem byl jeji posledni, mozna jeste den nebo dva pristi tyden. My dva jsme si celkem sedli, ale tvrdila mi, ze nektery chlapy nevzala, ze se ji nelibili. Jeden na ni byl vyslovene sprostej ("proc mi rikas ahoj? ja jsem si s tebou prisel zasukat a ne povidat si") a tak dale. Chlapy hodnoti podle jejich prdele, tak jsem ji rekl, ze u zenskejch to delam stejnw. Tak nevim jestli bych vam ji doporucil. Jestli se vam na fotkach libi a mate peknej zadek tak bezte, jinak se na to klidne vybodnete. Ja navstevy nelituju, nebylo to spatny. Kdybych ji odnaucíl ty dve slova ktery tu ted ani znova psat nechci a celkove s ni provedl nejakej fine tuning, tak bych za ni i klidne chodil... xx16 xxx63 xxx63

Placeno 1300/hod, ob jsem nepriplacel, hlasi ze se prej neliba.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 06 dub 2017 20:24

Lea z Elea XXX36
http://privateleo.cz/13-lea/privat-eleo
http://www.tapky.info/?1480,lea-eleo-pr ... -728252484
Dostat se za Leou byla opět menší řehole. Několikrát nemohla a když konečně jo tak mi i přes mou avizovanou hodinovou návštěvu ve dveřích řekla že jen na půl, takže otočka xxx57

Před privátem jsem si dal ještě dostavení s kocourem, který měl tak trochu cestu kolem tak jsme hodili řeč. Dveře do domu opět dokořan, volám na privát a prý zda jsou dveře otevřené. Kocour chtěl pozdravit paní šéfovou a tak zabouchávám dveře a říkám že ne, jenže ten srab vzal nohy na ramena a se slovy "já si dělal jen prdel" odkráčel pryč XXX36 Na chodbě slyším kroky a říkám si "to si holka celkem pospíšila", jenže za kliku bere postarší dědula, obvyklý dotazník co jdu do baráku dělat se tentokrát nekoná a než stihnu dojít k výtahu tak už tam stojí promrzlá Lea jen v pantoflích a opět v tom bílém pleteném svetru pod zadek (takže kocour by se šéfovou stejně ostrouhal XXX36 ). Pokec nám jde hned, holka se chytá, nic nevázne a nedrhne, na vtipy se usmívá, na narážky také reaguje, takže začátek dobrej, platím 1500H.

Na pokoj Lea dorazí v černém prádle a já poprvé vidím ten výstavní mladý voňavý kousek nezahalený do toho bílého hadru a musím říct, že fakt pěkná mladá holka, takový ten lolitovský typ co já tak rád xxx16 Pokračuju v pokecu a snažím se holku trochu uvolnit, letmo ji políbávám na krku, hezky se mi nastavuje a tiskne blíž, hned od začátku je mi jasné že jsme si sedli xxx63 Sundavám jí prádlo a jemně se přesouvám dolů, Lea si zatím dělá pohodlí v polštářích a je jí jasné co mám v plánu. Kundičku má krásnou a voňavou, přesně takovou jaká se na takhle mladou holku sluší a patří xxx21 Dávám si záležet, na nic nespěchám, baví mě to, dlouho používám jen jazyk a rukama jen přejíždím po zadku, hnětu bradavky a nebo si její kundičku přitahuju na jazyk, po chvilce ji začínám i prstit, jenže ona pořád ne a ne se udělat. Lížu jí takhle už dobrých dvacet minut a pořád nevím jak na ní, když už jsem skoro rozhodlej to vzdát tak do ni zasouvám palec a přidávám jazyk. Tuhle kombinaci kupodivu neustála a začala sebou škubat jak kdybych do ní nestrkal prsty ale kabel s 220V xxx16 Nechávám jí docukat a škrábu se k ní nahoru, pořád leží se zavřenýma očima a tak jí jen hladím, stojí mi při tom jak svíčka, v tu chvíli tam panuje neskutečně erotická atmosféra. Svůj poorgasmický odpočinek ukončí až slovy "tak, teď už můžu umřít" xxx17 Říkám jí "to ne, ještě jsem tu já". Sahám pro gumu, prý ji mám nandat sám že prý ona je na to dřevo xxx50 Nandavám si tedy gumu sám a Lea mi ho začíná kouřit, jenže to jí teda z mého pohledu absolutně nejde.

Orál moc dlouho (nudou) nevydržím a přitahuju si jí k sobě na nápich, to je jiná liga, hned vidím v jejích očích ty plamínky. Hezky pomalu do ní pronikám a přitahuju jí k sobě, vzdychá mí do ucha. Mrdám jí takhle dlouho, teče mi jak řeka a krásně mi v ní klouže, škrábu jí na zádech, ona mě líbá na krku a na bradavkách. Ke střiku ale nakonec bohužel nedošlo, měli jsme menší incident s gumou a k dokončení akce už bohužel nebyla nálada, tak jsem to jen prokecali. I tak ale mohu Leu doporučit, je to fajn milá a (zatím) nezkažená holka, se kterou jsem si celkem sedl, opáčko ještě zvážím.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 06 dub 2017 20:25

Katty - Motýlek
http://www.tapky.info/?1251,katty-motyl ... -731810104
V tom novém roce jsem se nějak nemohl rozjet, nešlo mi vrátit se do starých kolejí, neměl jsem na to chuť a ani náladu. Až v dalším týdnu se ve mně opět začal probouzet chtíč mrdu za keš, jenže nic naplat - nabídka na privátech naprosto ubohá, žalostná, k pláči. Potřeboval jsem nějakou raketu, do které bych nasednul a ta mě vypálila opět na oběžnou dráhu komerzmrdu, ze které jsem koncem roku spadnul. Jenže žádná raketa se neobjevila, stát frontu na Viktorii se mi nechce a Natálka z Eleo, ta paní Columbová o které všichni mluví a nikdo jí nikdy neviděl mi byla už třikrát zrušena xxx57 No nic, konstelace není ideální, musí se prostě hrát s kartami, které jsou k dispozici, takže jsem zavřel očí, sáhnul do balíčku a vytáhl si Katty v Motýlku.

V Motýlku jsem si už s objednávkou párkrát pěkně naběhl, takže jsem byl připraven na vše. Naštěstí vše klaplo. Katty mi ve dveřích věnuje úsměv, který je ale na dlouhou dobu tím posledním. Popisovat její vzhled nemá asi cenu, párkrát tu už byla popsána. Mladá, celkem hezká a na pohled milá blondýna, žádná typická kurva, já bych se ji nebál označit za sousedovic holku od vedle. Od začátku jsem na slečnu příjemnej, podávám jí ruku se slovy že má být opatrná že ji mám lehce zmrzlou a při tom se na ní usměji. Už v ten moment mi ale přijde něco lehce v nepořádku, holka je taková odměřená, neusmívá se, bere mě na cimru a tam mi hlásí 1500 a 500 OB a 500 anál. Beru klasiku za 1500H, snažím se jí při tom trochu rozmluvit a uvolnit, zařazuju pár vtipů, nic. Jen na mě kouká jak se svlékám a pozoruje jak odkládám své oblečení na stůl. Když už před ní stojím nahý tak nastavuju ruku a říkám "teď jsem ti tu předvedl strip, mohl bych za to chtít příplatek ale já jsem hodnej a máš to ode mě grátis". Nejsem si jist zda ten vtip pochopila nebo ne, ale jen se otočila a odvedla mě do koupelny. Ve sprše jsem si to ještě celé přehrával a nechápal jsem v čem je sakra zatím problém, co to kurva s tou holkou je, vždyť z vyprávění znám jaký je to mazel a esence příjemnosti, vždyť ona na mě totálně kašle. Trochu přemýšlím, zda jsem se na to neměl vysrat a zda jsem spíš neměl dát otočku. Po návratu ze sprchy ještě prosím o sklenici vody, opět žádná reakce, prostě se zvedla a donesla mi hrnek s vodou, pak zmizela do sprchy ona. Tve co to kurva je? Co dělám blbě? Nelíbím se jí? Nejsem jí sympatický? Má blbý den? Má mě za nějakého manažerského kripla? (byl jsem na schůzkách, přišel jsem oblečen trochu formálněji než normálně na priváty chodím). Něco jsem blbě řekl? Do prdele proč já na tohle vůbec myslím když se chystám mrdat holku za prachy? xx16

Po návratu ze sprchy sebou holka plácla na postel a tak jako mě pozoruje, beru tedy iniciativu do svých rukou a ve snaze změnit dosavadní průběh ji věnuji své nejlepší pohyby, mluvím s ní, usmívám se na ní ... nic xxx57 Zkoušel jsem i lízačku, ale tu jsem po minutě vzdal, ten její bobr to je vážně dílo pánové, ještě že jsem začal aktivně sexuálně žít až 21. století a bobři se mi vyhnuli XXX36 Navíc nejen že má holka bobra, oni si suveréně i přestává holit podpaží, nevím co jí k tomu vede. Lízat jsem jí fakt nevydržel dlouho. Hned jak si všimla že se zvedám tak se natáhla pro gumu a že prý teď půjde hulit ona. Lehám si teda na záda a čekám co mi holka předvede. Na polotvrdého ptáka natáhla šprcku, otočila se zády, položila hlavu na břicho a začala sát. Takže nejen že jsem nic necítil, já jsem ani nic neviděl. Zatímco Katty hulí polomrtvou kládu tak mé nasrání z nastálé situace pomalu vrcholí. Když mi pak úplné klesne tak dávám Katty hlavu na stranu a hlásím "já ti asi moc nesedl viď". Ona se na mě otočí a svým vytřeštěným výrazem mi dává najevo ať jí to dovysvětlím. Pomalu se zvedám z postele a říkám "hele tohle nemá cenu, mě to takhle prostě nebere a nepůjde mi to, já z tebe cítím strašný odstup a to já prostě nedám". V ten moment mi přijde že se snad holka rozbrečí, hodí na mě takový útrpný pohled a prosí mě ať nikam nejdu že se teprve rozjíždí. Chytla mě za ruku a vrátila zpět na postel. No a v ten moment to začalo - líbačka, GFE, kouř bez, hezky se mi nastavila, pohledy do očí, zážitek jak s milenkou.

Pokud to tedy shrnu - úvod na hovno, pak jí pohrozím že jdu do prdele a v ten moment se holka otočí o 180° a vysype mi zadara všechny příplatky. Absolutně jí to nežeru a z toho výsledku vlastně vůbec nemám radost xxx57 . Byl to zážitek jako den a noc, prostě obrat jak když jí v hlavě zazvoní budík. Nevím jestli měla strach že o ní někde napíšu nebo že se s ní budu hádat o peníze (když jsem byl na odchodu tak jsem jí hlásil že peníze zpět nechci). Fakt nevím. Já si myslím že jsem jí prostě z nějakého záhadného důvodu nesednul a ta druhá polovina bylo jen megapředstavení. Je mi to vlastně tak trochu jedno, vracet se nehodlám. Bylo by jednoduché ji za tohle odsoudit, ale to já rozhodně neudělám, dle zdejších recenzí jsem ostatně asi jediný kdo do metra na Pražském povstání nastupoval bez úsměvu na rtech.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 06 dub 2017 20:26

NIKOLA - Lolitas - http://privat-lolitas.cz/cs/divky/60-nikola
Za novou Nikolu v Lolitas jsem chtěl vyrazit hned první den, fotky slibovaly hezkou štíhlou postavu, přesně něco pro kolopa xxx16 . Jenže byla ten den beznadějně vybookovaná, volné jen půlhodinky, to zase pro mě absolutně není, stát na mrdačku frontu jak na nový iphone, to si mile rád nechám ujít xxx56 Vyrazil jsem tedy až o pár dnů později ...

Před vstupem na privát opět sranda, přijdu ke dveřím do domu a nikde nikdo, dveře zavřené. Mačkám zvonek a nechávám si poslat doprovod. Jenže prakticky vzápětí se otevírají vrata a někdo se chystá vyjet průchodem ven. Tak klušu do průchodu a mačkám zvonek znovu. Pozorují mě u toho dva chlápci a začnou volat "jdeš do pětky šukat, co?", "Jak se na to chlápek vymódil ..." atd ... prostě ze mě měli prdel XXX36 naštěstí jen pár desítek vteřin. Málo kde si užiju tolik srandy jako u vstupu do Lolitas, zvláštní je že se to děje asi jen mně XXX36

Konečně k Nikole: věk cca 25, středně dlouhé hnědé vlasy, hezké hnědé oči, hodně hubená postava, na štěklích celkem vysoká a taková dost nohatá. Pár gramů tuku a svalů navíc by jí rozhodně slušelo, ale nazvat ji reklamou na hlad taky nemohu, mrdal jsem už i větší kostitřasy XXX36 Na doporučení pro horňáky to není, kozy se prostě nekonají. Což mně osobně nevadí.

Přivítání na výbornou, podala mi ruku a politovala mé zmrzlé dlaně, přišla mi celkově taková dost živá. Ptám se co mi může nabídnout, z příplatků prý jen líbání. Hned na začátku mě upozorňuje že nedělá orál a to ani s ochranou. Chvilku zvažuju co to znamená a přemýšlím o otočce, ne že bych tedy tak bazíroval na tom orálu, stejně ho naprostá většina ťapin neumí, spíš pořád přemýšlím zda ta holka prostě není už moc hubená. Jenže ona se pořád tak jako usmívá a je na ni vidět že by byla ráda abych zůstal. Takže nakonec předávám 1200HH, fér cena xxx63

Po sprše se ke mně holka hned přitulí a navzájem se hladíme a povídáme, strašně se ji líbí jak prý hřeju a pořád se na mě tiskne. Lehce se políbáváme, je to s ní celkem fajn, ví co má chlap rád, kam sáhnout, jak se přivinout aby mě to vzrušilo a tak mi během pár okamžiků trčí jak rozhledna na Ještědu xxx21 Na lízačku reaguje velice vášnivě, hladí mě ve vlasech a pořád opakuje jak se jí to líbí a sama si řiká jak mám pokračovat a co má ráda. Stejně to má i při sexu, ne že by u toho pořád povídala, to ani náhodou, prostě jen dokáže chlapovi naznačit že to co zrovna teď dělá dělá dobře a měl by pokračovat. Šukalo se mi s ní jako že fakt hodně dobře, prostřídal jsem dost poloh, párkrát to na mě šlo dost brzo, ale ubrzdil jsem to, hlavně v poloze zezadu, málo kdy se mi stane že mi holka v této pozici dovolí maximální přirážení, tahle Nikola si to naopak velmi užívala xxx63 Střik tak ve výsledku nebyl problém, atmosféra na pokoji šla dobrému mrdání vstříc a hezky jsme si to oba užili. Stříkal jsem do gumy, na tělo prý ne xxx12 , říkala mi to hned na začátku, opět to není nic na čem bych já bazíroval, ale kdo to máte rád tak na to pozor. Alespoň že za to nehlásila žádný příplatek. XXX36

Pokud to tedy shrnu tak Nikola je velice vášnivá holka, šukat umí a ví co má chlap rád a jak si to zařídit aby se to líbilo i jí. Doporučit ji však mohu pouze chlápkům co maji rádi hodně hubený holky, tuku na ni rozhodně moc nenajdete, mně se ale ve výsledku fakt dost líbila a rozhodně ji zařazuju do nadprůměru co jsem na privátech zažil.

Na závěr veliká výtka pro Lolitas. Karin, mluvím k tobě xxx07 Proč tam slečna má uveden Orál s ochranou , Výstřik na prsa a Dámský anál když ani jednu z těch věcí nedělá? Nebo někomu jinému tyto praktiky dopřála?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 06 dub 2017 20:27

Natálka - Eleo
http://privateleo.cz/7-natalka/privat-eleo
http://tapky.info/?1527,natalka-eleo-pr ... -728252484
Dostal jsem se konečně k paní Columbové (snažil jsem se k ní marně dostat nesčetněkrát, docházku na privát strašné fláká ) a musím říct, že za mě fakt dobrý xxx63 Obličej sice průměrný, zato chování naprosto nadstandardní. Velice milá dívka, už ve výtahu byla velice příjemná, taková koketa, řekla mi jak se jí líbí vysocí chlapi, vím, je to jen drobnost, ale já tohle strašně rád, holku to nic nestojí a mě to potěší, škoda že to neumí více ťapin a většina na začátku jen stojí a čeká co se stane ... . Na pokoji jsme se dohodli na hodině klasiky za 1500, nabídnut byl myslím jen orál bez za 500.

Natálka je milá holka, věk tak 25 let, vášnivá, má krásnou prdel i kozy (č. 3). Strašně mě ta její postava brala, vyzdvihnout musím hlavně tu její prdel, to bylo fakt něco xxx16 Mazlia se se mnou na začátku jak s milencem, to se mi hodně líbilo. Ačkoliv mi při tom vzrušivě hleděla do očí tak líbačka neproběhla, jinak vše ale naprosto super, velice příjemný zážitek. Líznout se nechala, užila si to, strašně mi voněla xxx63 . Chutnala moc dobře, má krásnou růžovou kundičku, lízat mě ji bavilo xxx16

Kouřit umí výborně, i přes gumu jsem měl co dělat xxx21 Samotný mrd naprosto bezvadný, vášnivá, hladila mě po zádech, na zadku, občas sice zkontrolovala gumu ale nic rušivého. Stříkat mě nechala na kozy, hezky si přede mne klekla a jen mě s úsměvem požádala ať dávám pozor na vlasy, obdržený zásah na bradu vzala s úsměvem.

Pokec byl taky dobrý, celkově to byl tedy velice dobrý zážitek, doporučit mohu určitě. xxx51
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 06 dub 2017 20:27

Kamila, Lolitas
http://privat-lolitas.cz/cs/divky/61-kamila-1
Tenhle report vezmu stručně. Holka je, jak je poznat z fotky, na krátko střižená. Přitom vážně škoda, je to pěkná holka s moc dobrou postavou, krásným zadkem a překrásnýma kozama, delší vlasy by jí určitě slušely. Vzal jsem hodinu za 1500 bez příplatků. GFE jsem tedy na rozdíl od Jokera nedostal, ale můžu si za to spíš já sám, šel jsem tam totiž tak trochu v divné náladě a nějaké úvodní seznamování skoro přeskočil, vždy se snažím tahle mláďata trochu sbalit, prohodit pár slov, uvolnit, rozesmát atd ... to jsem ale úplně přeskočil a do té návštěvy krom zmíněných peněz prakticky nic neinvestoval. Líbačka tedy ne, bylo to vlastně celé takové divné setkání, připadal jsem si při tom lehce sterilním mrdání tak trochu jako blbec. Navíc nevím čím to bylo, ale ten večer mě naprosto zradil střik, normálně jsem to neubrzdil a nevydržel jsem ji mrdat snad ani 5 minut xxx17 Mno, do konce akce chybělo snad půl hodiny, takže jsem to normálně prokecal, o nějakých postkoitálních něžnostech nemohla být ani řeč, holce se nedivím, taky bych se k takovému rychlostříkajícímu kokotovi neměl XXX36 Jinak slečna je fajn, věk opravdu osmnáct let, celou dobu usměvavá a přátelská. Skvěle kouří, jen gumu se ji olizovat moc nechtělo a věnovala se jazykem koulím a celé oblasti okolo, což já teda rozhodně můžu, pokud máte rádi jemnou práci jazykem tak do OB rozhodně zainvestujte. Zážitek z mrdání z výše zmíněných důvodů moc hodnotit nemůžu, ale bude určitě snaživá a těch pár minut to i vypadalo že si to užívá. Doporučit tedy určitě mohu xxx63

Tak vidíš Básníku, i takový vrcholový mrdák jako kolop to zvládne pěkně podělat xx16 A zrovna tobě bych tuhle holku fakt doporučil xxx51
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 06 dub 2017 20:28

Monika - privát milenky
774383266
http://privat-milenky.cz/detail/102-monika
xxx28 xxx28 xxx28 xxx28 xxx28 xxx28

Pánové, tohle byl zase jednou nářez xxx53 . Holka totální prkno, se svou prací nesmířená. Přišla po sprše, lehla si na postel a čuměla do stropu. Zkoušel jsem v ní něco zažehnout, ale vůbec nic. Ptám se "co máš tak ráda". Odpověď "nic". "Vše co jsem měla v sexu ráda mi už zde chlapi stihli zošklivit, chodí sem hrozná individua". "Ale já takový nejsem ne?" "Ne, ty ne" "Tak v čem je problém, uvolni se trochu ...". No, asi po jedné další minutě jsem si řekl že na to seru a slečně slušně říkám že házím ručník do ringu a jdu do pryč, ať mi vrátí peníze. Netváří se na to ani trochu překvapeně, jen odvětí "dobře, to je tvoje rozhodnutí" a během 5s je už venku z místností. Oblékám se a přitom si říkám že budu hodný a až mi na chodbé vrátí prachy tak jí dám ještě poslední a cenou radu "vyser se na tuhle práci" xxx45

Jenže na chodbu dorazila bačová s výrazem tupé slepice a když se tak obouvám tak mi hlásí že mi nese zpět jen za půl hodiny že už jsem tam nějaký čas strávil, takže mi vrátí místo 1300 jen 800 xxx10 Prachsprostá loupež za bílého dne, navíc si dovolí ještě argumentovat tím že jsem jim vyplejtval vodu nebo co to mele xxx17 Chvilku se s ní hádám, ale nemá to cenu, argumentovat tím že za nafukovací panu 1300 platit nehodlám neprochází a tak beru 800 se slovy že už mě tam nikdy neuvidí xxx57 xxx57 xxx57 Celý tenhle zmrdanej zkurvenej zasranej podnik escort69 a jeho pobočka na Maninách mi může políbit prdel. xxx56 Doufám že je tohle jedno zasraný pétikilo vyjde kurevsky draho xx09
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 00:01

Nikol, Jebačka Snov , Pitterova 9b, tak jsem navštívil milou Niki na nové adrese, je to hned za Olšanskou poliklinikou, Central Park, nově budovaná rezervace, byt ve 13.patře dost velký, vypadá že na patře u výtahu jsou holky samy, oboje dveře s číslem 106, celé to bude průchozí )) Ceny prý při starém, za hodku, OB a líbání 2100 tak nevím, nebylo to dříve bez toho kila )) Ještě je to takové neútulné, neobydlené, koupelna u pokoje, velká, kombinace vana a sprcháč, fakt hustý detail, stavaři se vyřádili, no comment )) Nikča se snaží od začátku, sice si prý nevzpomíná, kdy jsem za ní byl v Nuslích, ale tulí se, mazlí, líbá.. trochu sice jak popelník, ach jo ty cigarety )) Ptáka a kulky olizuje, saje a cucá, prsty dovnitř nechá, ta je ale úzká, jak to ta mrška dělá )) Mrdanice nádherná, na všechny možné strany, zadek sama nastavuje, krásná pevná prdelka, skoro bych už stříkal, musím ji trochu krotit, vypadá, že už si to skoro také dala, tak jo.. obracím ji a ve střídavé tempu ji nakládám, pěkně hluboko až nadoraz, za chvíli se už kření, že to dala, pěkně ji škube v podbřišku, teď si prý vzpomněla, minule se prý taky udělala.. )) tak šup ještě se nechám vykouřit a stříkám do té její tlamičky, very good,)) pokec, společná sprcha a odcházím, well done)) xxx17 xxx17
nicol jaurisova.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) joker69 dne 07 dub 2017 00:48, celkem upraveno 1 x.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 00:48

Lolitas, Karolina
Mladá, štíhlá, poměrně vysoká, menší drobná prsa, pevný kulatý zadek, privátem nepolíbená, skutečně čerstvých 18 let )) xxx21
Nebudu to protahovat. Prostě jsme si padli do oka, líbání, vzájemné ochutnávání, něžnosti, jak s milenkou.., krásně mi při tom vrněla do ouška, vzdychala, sténala.. nohama přitahovala můj zadek, když jsem ji bodal, jedním slovem nádhera ))
Pokud chcete ochutnat nezkušené kůzlátko, doporučit mohu. Ale buďte na ni hodní, je to citlivá duše, i když v hloubi rokerka )) XXX36
karolinaLOL)).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 01:01

PrivatEscort, ex Nikol
Mladá, vysoká, štíhlá, ve tváři výraz raněné srny, což mě dostalo, jsem plný očekávání )) Začínáme v sedě na posteli, líbám ji po krku, na prsou, sama si svléká podprsenku, rukou ji projíždím mezi nohama, pomalu vlhne.. začíná mi kouřit, pěkně v kleče mezi mýma nohama mi ho polyká nebo se o to alespoň pokouší, rád se nechám rozmazlovat )) .. Nasazuje gumu, nasedá a v podřepu cválá, zaklání se do zadu a něžně přiráží, šikovné děvče.. )) Přebírám iniciativu, pokládám ji na postel a buším do ní jak o život, rukou ze spodu mi chytá za koule, za ptáka a spokojeně vrní, tahle hra nám vydržela dlouho.. Otáčím a beru ji zezadu, rukou si u toho honí frndu, cítím jak při tom stahuje tu svou štěrbinu.., to už nedávám a stříkám..)) Doporučit mohu. Jen moc často není a nebude, chodí jen po práci..
nikolaa)).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 01:18

Nikola, Lolitas
Přidám také své postřehy ze včerejší návštěvy )) Děvče z Moravy od Olomouce, skutečný věk 23, čerstvě bez přítele, v Praze už rok a půl, na privátu první den, prý to zkusí a pak zas bude hodná holka )) Milá, drobná, ultra štíhlá, prsa žádná, luxusní prdelka malá pevná, obličej no modelka to není, pihy, bradavičky po celém těle, vlasy delší světlé zrzavé.. Do fitka prý chodí, aby přibrala )) Je už po 16h, beru hoďku exclusive, vášnivě líbá, prcinu má staženou a vlhkou, něžně vzdychá, kroutí se, tulí se, je to mazel jako já )) Při orálu je hravá, olizuje špičku, cumlá žalud, postupně zasouvá hlouběji a hlouběji, střídavě saje bez přivoňování a pak zas s pomocí obou rukou, nechávám si laskat koule.. Jdeme mrdat, gel maže, i když nemusí, zřejmě chce přežít první den ve zdraví, možná ji to poradily místní pornoherky )) Šukat ji to byla jízda, začínáme na misionáře, přetáhnu ji na koníčka, cválá vleže, vsedě, zaklání se a rukou mě chytá za kulky, beru ji zezadu vleže, vkleče, špulí na mě ten svůj zadek, prdelka mírně roztažená nádhera, zkouším prsty, ale anál nechce, neukecal jsem ji, přitom si o to vysloveně říká )) Opírám ji o zeď a klátím zezadu vkleče na posteli, ruce přitisknuté na stěnu, sama přiráží zadkem, zkoušíme to vestoje zezadu, zepředu, chvilku ji držím v náručí, ale dlouho to nevydržím, po dovolené jsem prostě lenoch.. Dál do toho bušíme na posteli, honí si přitom frndu, říkám udělej se, hezky ji mrskej, dívám se, jak špulí pusu, křičí a to už vlhne, ten výraz ve tváři nádhera )) Sundám gumu a nechávám se luxusně dokouřit, ani nevím, jestli to spolkla, paráda )) To už zvoní hrnek, tedy minutka, končíme.. Za mne doporučení ano, rozhodně stojí za zkoušku )) LovuZdar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 01:28

Katka, Lolitas
Po přečtení recenze a na doporučení kolegy kolopa12 jsem za Katkou vyrazil ve středu v rámci HH. Holka vysoká, štíhlá, okatá s úsměvem na tváři, hezkou prdelkou, prsa bohužel žádná. Je ji 21let, studuje Vyšší odbornou zdravotní školu v Plzni, příští rok končí, bude z ní diplomovaná sestra. Je rok bez přítele, tuhle práci si prý chtěla zkusit, je tu teprve od pondělí a dnes končí. Pokud bude jezdit, tak nejspíš jen o víkendy, škola, praxe apod. Vilma je její nejlepší kamarádka, prý ji má moc ráda. Ptal jsem se, jako to už jste byly spolu i v posteli? S kamarádem třeba? Jo prý i bez samy ..))
Začínáme ve stoje, letmé polibky po krku, na tváři, hlazení po těle, postupně si ji rozbaluju, líbám na prsou, projíždím rukou mezi nohama, dráždím klitoris. Pomalu ji pokládám na postel a začínám lízat, chytá mě při tom za ruce, sténá, dává si načas potvůrka, ale udělal jsem ji, nehty mi škrábe po ramenou a po rukou, to prý bylo dobrý .. Konečně se začíná líbat, hezky pomalu něžně, už mi tvrdne, nasazuje gumu a kouří. I přes to cítím, jak mi krásně saje. Nevím, jestli se chtěla ukázat, nebo mě jen škrtil prezervativ )) Následovalo šukání ve všech polohách, nejhezčí byl asi pohled na tu její malou prdelku, vystříkal jsem ji zezadu v kleče opřenou o stěnu, spokojenost maximální )) Sice mi na začátku přišla trochu unavená, ale nakonec jsem se dozvěděl, že v úterý byla na pohřbu, umřela ji babička, tak asi proto.. No nic. Doporučit ano.
kackaa)).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 01:34

Laura, TopSex
Dnešní návštěva v Pitterově ulici, rezervace až po 20h, slečna bohužel dříve není. Měl jsem chuť a neodolal, chci zkusit novicku. Laura je vysoká, štíhlá, sympatická 20ti letá slečna původem od Sázavy)) Má svou práci, končí v 17h a dřív jak po 18h to nestíhá, je tu teprve prý potřetí. Víkendy má pro sebe a pro svého přítele, o)) to je láska. Beru hodinu, OB, líbání za 4 kila nechci. Holka je voňavá, má pevné menší dvojky, pěknou kundičku, přirozeně vlhne.. Začínám ji lízat, v podbřišku má větší bradavičku, hezky sténá, pořád nic, nechává se ještě a ještě a najednou vlhne, orgasmus tichý, drží to v sobě jakoby se styděla, ani to netrvalo dlouho, udělala se jak blesk z čistého nebe )) Prstění kundičky, análku dovoleno, nechávám se u toho kouřit, lehce přihoňuje, olizuje, žužlá, žádný DT )) Nasazuji gumu, slečna si evidentně s tím neví rady)) a nasedá na koníčka. Šukání si holka užívá, hlavně při hlubším zásunu, chytá mi u toho za ramena, tiskne se , tulí..)) Po výměně rolí se po několika přírazech udělala podruhé, evidentně ji to baví )) Ještě chvilku si užívám ten vítězný pocit a nechávám se dokouřit, zprvu stříkám do pusy, zbytek mi dohonila na břicho.. možná byla trochu překvapená, nevím, už se neptám )) Opáčko možné, 15.9. odlétá na Costa Brava, tak až se vrátí, prý ukáže fotky )) Doporučit mohu. Zatím LovuZdar.
laura pitterova.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) joker69 dne 07 dub 2017 02:41, celkem upraveno 1 x.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 01:38

Diana, TopSex
Děvče z Bratislavy, rodiče napůl, hovoří krásně česky a po slovensky vie též, člověk si může alespoň vybrat. Holka drobná, mlaďounká, ultra štíhlá, krásně ji trčí bradavky, má je hezky tvrdé, prsa pevná malá, prdelka sotva do ruky. Věk 21 let, ale působí dojmem nezletilé lolitky, na pokoji mne vítá slovy, co teda můžu nabídnout )) Prý může jen na půl hoďky, zkouší mě ojebat, mám už takový dojem, že děvčata to mají nakázané, pro bačovou je samozřejmě výhodnější, když se holky a peníze točí. No nic říkám ji, ser na to. Na půl hodiny půjdu jen za poloviční cenu. Ale neboj dám ti vydělat, vezmu hodinu, připlatím OB a když mi půjčíš prdelku, análek taky. Tak běž a zařiď si to )) Holka se vrací, že tedy jo, že prý operátorka ty rezervace pomotala. No jasně )) Rozhodně nepůsobí dojmem profesionálky, než přišla zpět s penězi, než se vrátila ze sprchy, ale byl jsem trpělivý, no snad to bude stát za to, už teď prozradím, že stálo ))
Po celém těle má sice akné, místy až boláky, jak po neštovicích, ale nenechte se odradit. Chvilku jsem přemýšlel, jestli to není smažka, ale projev normální, kultivovaný. Neřekl bych, že na něčem frčí. Krasavice to také není, vlasy měla nemožně nalakované, přesně takový rozcuch, co na fotkách. Nedalo se na ně pořádně sáhnout, prý je nestačila vyžehlit. Škoda, hladit holku při tom ve vlasech je přeci sexy, ale prý to příště napraví. Nečekejte divočinu ani extra aktivní přístup. Na posteli vkleče mi ho začala pozvolna kouřit, zlehka bez přivoňování. Prosím, strč si ho tam hlouběji a zasuň ho tam celý. No a koukám, dělá, co se ji řekne, neodmlouvá a to mě začalo bavit )) Povídám roztáhni nohy a prstím jí při tom kundu, zadek, obě dírky najednou, paráda )) Kundička je pěkně stažená, úzká a krátká, ukazováčkem narážím až na děložní hrdlo. Jdeme na to, nasazuje gumu, říkám ať se pořádně nabodne, ať si ho tam vrazí až po koule. Tve mám pocit, že mi praskne čurák, jak je těsná )) Nechávám se dál šukat, cválá na mně vleže, vsedě. Říkám chyť mě rukou zezadu za koule, ať mám pocit, že tě to taky baví. Celá se rozesmála a plní mé přání, holt se nesmíte bát si říct )) Po chvíli ji otáčím a buším do ní já, bozkat na pusu nie, na tvá áno, trochu uhýbá pohledem, ptám se, co je, jsi naštvaná, prý nie a už se zase usmívá. Kašlu na líbání, je čas na anál, pěkně zneuctít zpliznit tu malou prdelku. Prý si jen odskočí, ať je čistá. Dobrá, ale stavět si ho budeš znova ty a taky že jo, znova kouř, znova guma a jde se na to. Bylo luxusní mrdat ji do té malé dírky, skoro jsem měl pocit, že ji roztrhnu, ale to já rád, a děvče se nastavuje a drží poslušně, zezadu vkleče, vleže s nohama u sebe, dával jsem si načas, deset minut před koncem dobojováno. Jdeme spolu do sprchy, teda já do sprchy, ona se myje ve vaně, krátce kecáme, pak už jen pusa u dveří a odcházím s pocitem, že jsem pliznil nezletilé kuřátko ))
diana pitterova.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 01:54

Iveta, Lolitas
Prý 23 letá holka z Ostravy, změnila bydliště a povolání )) Štíhlá, vysoká, dlouhé husté vlasy, trochu zacuchané, pěkné přírodní trojky, okatá s úsměvem na tváři, řasy umělé prodloužené, více make-upu. Oblečená do průhledného župánku, tygrované spodní prádlo, pravé prso vyčuhuje z podprsenky. Na otázku, zda můžu ochutnat, odpovídá ano )) Překvapen milým přístupem místo HH platím hodinu exklusive a nelituji. Vášnivě se líbá hned ve dveřích u pokoje, ruce všude, pomáhám ji odložit, pomalu ji odstrojím, jednou rukou držím pravou půlku zadku a druhou projíždím mezi nohama. Tve ta je vlhká, úplně teče a vzdychá mi do ouška. Pokračujeme u postele, já ve stoje, ona v kleče pod nohama župan, co byl na posteli. Nechávám ji ještě chvíli kouřit a pokládám na postel. Následuje lízání její kundičky, malé strniště nad pahorkem, nic co by se dalo vytknout, reaguje intenzivně, škube sebou, vzdychá, chytá mě za ruce, spokojeně svíjí a je to, znovu vlhne úplně všude )) Následné šukání prožívá, proplétá ruce, prsty mezi mými, chytá mě, rukama drtí prostěradlo postele, nechává si slušně naložit a dost hluboko. Vystřídáno několik poloh, při šuku zezadu zkouším anál, děvče souhlasí, ale při pokusu o průnik, hlásí, že ne. Prý je moc velký, jen výmluva, a prý včera už měla a dost, další výmluva nebo se přiznejte hoši, navíc nemáme na pokoji gel, vzdávám to, i když prstit si nechala obě dírky naráz )) Zakončení prosím do pusinky, dala to skvěle, do poslední kapky včetně polykání..)) Stále se líbá a já cítím zbytky svého spermatu na jejím jazyku, rtech, prostě všude )) Dobře a poctivě odvedená práce, tělo sice nemá nijak vysportované a pevné, ani žádná modelína, rozuměj modelka, to není.. ale vše dohání pozitivním přístupem, který mohu označit za GFE. Slušně utracené peníze. Doporučení ano. Opáčko, jen pokud bude anál ))
iveta sudo.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 02:00

Natálie, Lolitas
Původně rezervuji Ivetu, štíhlou, vysokou s pěknýma trojkama, nabízí i dámský anál.. Natěšený jsem už na cestě, když přišla sms, moc se omlouváme, bohužel Iveta musela odejít.. Můžeme ale nabídnou novou slečnu Natálii, koukám na profil, jo to by šlo, sem s ní )) Dorazil jsem ještě o 15 minut dříve, žádný problém, Natálie už čeká u dveří a nabízí mi dokonce 2 hodiny svého času.. No myslím, že hodina bude stačit )) Natálie je usměvavá lolitka s andělskou tváří, štíhlá jak proutek, s prdelkou jak dva stroužky, akorát do ruky, prsa maličká jak dospívající holčička, momentálně blondýna )) Má opravdových 18 náct, teprve začíná, je tu dva dny, pro drobné zmatky, bych ji to i věřil.. Je z Brna, bude asi tak týden, pak jede domů a ob týden se zas prý vrací, má to hezky naplánované )) Nabízí hodinu 1500, OB za 400, jen připomínám, že HH je za 1200, jestli nechci exclusive, ale nemá to prý ještě napsané.. Koukám, že teď už ano )) OK, domluveno, začínáme.. Kouří v kleče u postele, koulí očima, ptáka olizuje, pomalu přecházíme na postel, cucá, saje, péro zasunuje hlouběji, ale žádné DT nečekejte )) Pokládám ji na záda a začínám lízat, dole je vlhká, úzká, voňavá, prostě nádhera, žádné hlasité projevy, jen takové ty ksichtíky ve tváři a stažené břišní svaly, přichází tichý orgasmus, nechala by se lízat dál, ale od toho tu nejsme, že? )) Předávám štafetu, holka mi ho ústy staví, nasazuje gumu, nasedá a začíná cválat vsedě, v předklonu, s mírným záklonem, chytá mi u toho za kulky.. Výměna rolí, já nahoře, buším do ní ve střídavém tempu, celou dobu se vášnivě líbá ))
Chvilku ještě zezadu, radost pohledět na tu její prdelku, dlouho to ale nedám,.. raději se nechám vystříkat do pusy, sice už na chodbě zvoní minutka, a je to, děvče má plnou pusu, nese to statečně, ale přece jen to vyplivne mně na břicho..)) No nic, musím znovu do koupelny, loučím se a odcházím.. Naprostá spokojenost ))
natalie sudo.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 186 hostů