Historicky odmrdáno

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Re: Recenze 2017

Příspěvek od kolop12 » 07 dub 2017 15:31

Julča - PraguePrincess (Vivien - TopSex)
http://www.pragueprincess.cz/
http://tapky.info/?1484,julca-prague-pr ... -776546611
Návštéva z června 2016 u hodně vychvalované a GFE oplývající Vivien v TopSexu (dnes Julča v Princess)
Celkem známá slečna tak to vezmu trochu stručněji. V Topu jsem měl slušnou šňůru vydařených a nevydařených mrdů, víceméně se to střídalo jako na houpačce. Pár dní před Vivien jsem otáčel u slečny Timei(y), která se mi už ve dveřích moc nelíbila a navíc její přístup ala v půlce šuku si budu muset odskočit pro jídlo protože tam žádná jiná nechce dojít mě totálně dostal, alespoň že to řekla už před předávkou a nevybalila to až na cimře. To Vivien, ač není postavou úplně můj typ, na mě už u dveří působila úplně jinak - mladá, hezká a usměvavá holka co by se už od pohledu pro norníka rozkrájela. Hned se mě ujala jak se sluší a patří - podání ruky, úsměvy, na pokoji ihned nabídnuto pití atd ... vše jak má být xxx63

Vzal jsem hodinku za 1200 HH a po sprše začal zkoumat co že mi to ta Vivien tedy vlastně předvede. A předvedla! Její přístup byl už od začátku naprosto famózní - líbání na krku, olizování bradavek, hlazení na stehnech. Líbání, hlazení a lízání z mé strany přijímala také velice ochotně, asi tam trocha té pověstné privátové chemie prostě zafungovala. Sex na začátku něžný - objímání, hlazení, postupně jsme přešli na větší tempo a finišovali jsme takovým tím stylem kdy se vše kolem otřásá xxx17 . Celkem dlouho jsem se zakončením čekal zda se Vivien při tom mrdu nezvládne udělat, leč bych se asi nedočkal tak jsem sundal gumu a nastříkal jí to na kozy (mimochodem celkem výstavní kousky, pevné jak skála). Tvářila se při tom střiku lehce zklamaně, možná už to měla holka v zatáčce a já jí ho těsně před cílem vyndal ven XXX36

Závěrečný pokec byl také fajn, čistě odměřená hodinka utekla jako voda a v čase 1:15 po vlezu nasedám celkem spokojeně venku do auta. Ač jsem si hodinku užil opravdu parádně tak na opáčko to v brzké době nevidím, abych se za slečnou pravidelně vracel tak by mé libido potřebovalo vidět holku tak o 5kg lehčí. Ale za zlé jí to samozřejmě nemám, naopak si dovedu představit že naprosté většině bude tahle postava (navíc spojena s tím excelentním přístupem) naprosto vyhovovat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 07 dub 2017 16:02

Nastěnka
Nastěnka se občas někde reinkarnuje, přiznám se že ji moc nesleduji a nevím zda je nyní nékde aktivní. Zážitky jsou z července / srpna 2016 kdy jsem ji navštěvoval ještě v ulici v Holešovickách. Za 1000/h mrdala jak královna, mladší ročníky mohla učit. Stihl jsem k ní zajít 3x a pak šel zase o dům dál xxx51
Tahle holka se točila na agamě už nějaký ten pátek. Nevěnoval jsem jí z počátku příliš pozornost, na první pohled mě podle fotky nijak zvlášť nezaujala. Navíc to jméno - Nastěnka. Tve Nastěnka. Ta útlocitná holka z Mrazíka kterou jsem neměl rád už jako malej a spojení tohoto jména s nornictvím mi opravdu nejde vůbec dohromady xxx12 Navíc už můj děda mi vždy říkával - vše co přišlo z Ruska vždy stálo za hovno. Takže slečnu jsem vesele přehlížel dál. Jenže v den návštěvy jsem měl zrovna zrhuba 2h volno a nacházel jsem se opět v Holešovicích. V milenkách se nic šukatelného zrovna nenacházelo a tak jsem opět zbystřil a pozorněji přečetl ten inzerát té Rusky - 1000/h, v ceně líbání + OBDK, navíc ulice v Holešovičkách, což je autem asi tak 5 minut. Slečně tedy volám a zněla celkem příjemně. Znáte to, takový ten úsměv co cítíte už po telefonu xxx63

Na místě jsem na čas, je to takovy osamocený domek uprostřed té rušné ulice plné aut, před barákem zastávka MHD, ale nikdo tam nestál takže soukromí +- ok. Nastěnka je vzhledově taková holka od vedle, ale na Ruský způsob. V obličeji má jiskru, její zrzavé vlasy jsou přírodní a musím říct že se k ní hodí. Postavu v jeanech shledávám jako šukatelnou, takže zůstávám. Za 1000/h jsem čekal daleko ošklivější holku, ale hold Putinova politika asi uvalila na ten Ruský národ krizi a tak nám sem teď třeba budou tyhle Rusky dojíždět za prací daleko častěji. Za tyhle prachy jim půjdu na hranice klidně i zatleskat. Myslím, že fotky co má na agame/sex.cz jí dost ubírají a kdyby se zvládla nafotit trochu lépe tak by má návštěva proběhla daleko dřív.

Cimra je úplně na pohodu, byt celkem hezký, takový útulný řekl bych. Ručník i sprcha čistá, k dispozici asi 5 druhů sprchových gelů. Po mně jde do sprchy i Nasťa, pak na chvilku odbíhá do vedlejšího pokoje a přichází v hezkém černém dvoudílném prádle. Ihned se na mě vrhá, ne že by se mi ihned chtěla přisát na rty, to ostatně ani nemám rád takhle z voleje. Prostě mě jen objímá xxx63 Tiskne své tělo k mému, hladí mě na zádech, tiskne mi půlky a hladí po stehnech. Hladím jí po těle a už po pár prvních dotecích vím že jsem trefil do čeného xxx16 Tahle holka je totiž prožitkem naprosto srovnatelná s bývalou Kristýnou z HM ( viewtopic.php?f=15&t=12711&p=102670#p102670 ) . Kroutí se mi v náručích, škrábu ji na zádech, hladím na zadku, přejíždím rukou mezi nohama ... a ona se mi svíjí v náručích jak klubko hadů ... prostě paráda. U lízačky se mi Nasťa nesčetnékrát udělá, vždy mi jen na chvilku chytne za hlavu a odstrčí jí od sebe a já jen sleduju jak se svijí v křečích svého orgasmu. Dělám jí to střídavě rukou a pusou a už jen tenhle pohled na zcela omámenou holku prostě za tu návštěvu stojí xxx16 . Kouř z její strany famózní, líže mi bradavky, hladí břicho, olizuje špičku mého penisu, koule, jazykem zajede i níže, nevynechá ani anální otvor xxx63 Najednou vidím že se holka zvedá a nasedá na můj penis. V první chvíli se celkem lekám, snad si na něj nechce sednou bez gumy xx24 . Jaké je mé překvapení když zvednu hlavu a vidím kondom už nasazený xxx21 Tve fakt vůbec nevím v jaký nestřežený okamžik mi ho zvládla nandat a jak je možný že jsem to vůbec necítil, ale byl tam. Tohle by sakra měla umět každá ťapina xxx63 Po nápichu začíná neskutečná jízda, Nasťa na mně cválá jak splašená, sama se při tom hladí na prsou a mezi nohama. její orgasmy už ani nepočítám ale poznám je, vždy sebou zacuká, obrátí oči ve sloup a na chvilku se přestane pohybovat. Ale hned zase začne a takhle to jde nékolikrát za sebou xxx63 Tve já tam jsem v tu chvíli normálně za diváka, to ne. Přejímám tedy otěže a mrdám ji co mi síly stačí. Nasťa kolem sebe háže polštářema ze strany na stranu a když už cítím že mám na krajíčku tak ho vyndavám a stříkám jí svou dávku na obličej a do pusy. Nasťa vše obratně zpolyká a se šibalským úsměvem mě obejme a přitulí se xxx54

No zkrátím to. Objímání moc dlouho nevydrží, takže během chvilky už mi ho zase honí a celá akce začíná na novo. Nebudu popisovat už druhé kolo, bylo to totiž to stejné jako první. Zvládl jsem se dokonce udělat po druhé v poloze zezadu kdy jsem slečnu obouma rukama zatlačil do madrace a neskutečnou kadencí přírazů si doslova vymodlil druhý střik do gumy. Ona by mě Nasťa stejně bez toho druhého střiku nikam nepustila XXX36 Ležel jsem po druhém kole na ní a jen oddechoval, hladila mě při tom ve vlasech a néco mi říkala, ale moc jsem jí nerozuměl. Ven jsem vypadl cca 1:20 po nástupu.

Pánové, nevím jak vy ale kvůli holkám jako je tahle dračice z východního Ruska já osobně chodím na priváty, takže opáčko u Nasti je jasná volba. Navíc za cenu 1000/h bez příplatků ???
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
meettelka
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1100x
Recenze 2017: 8x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 550
Registrován: 05 dub 2017 19:10
Bydliště: Apia, Samoa

Příspěvek od meettelka » 07 dub 2017 17:25

izabel nebo izabela - jsem ji navštívil v jebačke. ovšem nebojte se...k zastižení bývá v eden milenky.
http://www.edenmilenky.cz/izabel/ 723055553
obarveny blond haro do pulky zad.odrosty asi 15 cm. 165 cm vek mezi 25-35 opravovany prsa trojky.vysportovana.ale podle kuze jde videt ze zhazovala a i ty prsa ma zmensovany a silikonem vycpany. srandicky v posteli necha si kropit do pusy a pichat anal. dopisu az budu u pocitace.dnes je prej prvni den.nevim nepoznam to.19.10 jsem sel do sprchy a 20.25 jsem stal pred barakem. (tohle jsem nakloval na mobilu když jsem stál těsně před infarktem na čerstvém vzduchu před barákem)
a ted recenze
no před barákem jsem se potkal s mladou osmnáctkou která chtěla venčit francouzského buldočka. štěně, ale po schodech na chodník se mu nechtělo. pozdravili jsme se. naklepu kod provpuštění a jedu navrch. otevřela mi černovláska, mladá, jakž takž štíhlá asi 170 vysoká - na šteklích byla jak já. tak jsem se představil, že nemám objednánu žádnou kolegyni a rád bych si vybral. ještě se jí ptám, jestli i ona je volná a že jako jo - v tu chvíli si říkám "tebe bych mohl dnes vzít pod křídlo." doprovodila mě na pokoj. "čekej" - nebo tak nějak to řekla. přišlo asi šest holek. pamatuju si že první dvě byly okolo 160 a nechtěl bych je protože na můj vkus moc masa.třetí byla izabel jak psáno zde http://www.agama-seznamka.cz/inzerat?S=29
izabel_eden.jpg

(podle téhle fotky bych jí hádal hrubo přes třicet a asi bych se za ní nevydal. ve skutečnosti a v pološeru se mi líbila velmi - ale jak jsem psal - věk by fakt mohl být mezi 25 - 35)a ty ostatní jsem nevnímal. "a můžete všechny na hodinu? aby mi nebouchal někdo na dbeře po čtyřiceti minutách." že jo, že všechny jsou k mání. jak stály nastoupené tak na izabel ukážu "zůstaneš tady se mnou?" usmála se a že to dáme. tak holky na odchodu zhasly. a už se ptám. jak dycky. hodina že je za 1300. a příplatky jsem z ní tahal jak z chlupaté deky. "budeš kouřit bez gumy?" "jo ale je to za příplatek - 400." "no a budeš polykat nebo pliveš?" usmála se a že "střik do pusy a orál bez je za 700. k tomu polykání za 900." "tak teda budeš plivat. a líbat se budeme (jsem kokot, neměl jsem se ptát)." "líbám se za 400." "a já se líbám zadarmo a z lásky." "z lásky? to se do sebe zamilujeme?" "no, když se nezamilujeme, tak tě teda nebudu líbat." - jí říkám. "tak teda žádná láska." - mi odvětila. "a anál děláš?" "záleží na velikosti." "to se nemusíš tedy bát. já mám péro menší než bachor. a uvidíme v průběhu akce. teď spočítáme tu hodinu, bez gumy a střik do pusy a tvoje cesta na záchod, abys to vyplivla." a dopočítali jsem se na 1300+700. moje sprcha a než jsem vybruslil z koupelny tak ona už nahazovala prostěradlo. líbila by se mi i jako pokojská.klečíme na posteli, nadzvedl jsem jí krajkové body (asi se tomu říká body - ale dole to nebylo spojené) a ona si to sundala. prsa dobrý, bradavky trochu reagují. lížu kozy, mačkám, poplácám zadek, přejedu břicho (je to dobrý, není to sulc. zadek teda by mohl být pevnější aspoň chlup. trenky jí sundám sám a to už leží na zádech. nad pipinou má upravené chloupky. nechá se líbat n akrku, na spáncích, na tváře, lízačka (pro fajnšmekry - když jsem jí nadzvedl nohy tak si nechala přejet zadek - ale já v tom nic moc nevidím, tak jsem se vrátil ke kačeně), docela dobrý, hladí mě po rukách, po pleši, hladí si kozy, já jí břicho a kozy. mimochodem na břichu jdou vidět břišáky. má pěkné paže. kroutí se do stran, trochu vlhne, zasunu i prst a neprotestuje. jakmile jsem jí začal prstem šmejdit okolo čokodíry tak kníkla, že nee. jinak mluví s českým přízvukem, ale nedoloval jsem z ní vodkáť je. no asi mi to moc nešlo, protože byla vlhká dost, ovšem neudělala se. jen párkrát hlesla"jooo takhle. hmmm." tak jsem toho nechal a zase jí líbal po těle. zajížděl prsty do vlasů. zakláněla se. pak mi začala honit šaška a tak jsem sebou pleskl na záda. mně to její kouření bralo. takový průměr. jazykem pod žaludem, na žaludu, pestré to bylo. po vyzvání hnětla koule a po chvíli jsem hlásil, že "už." a ona uhnula...hhheh tak to měla ve vlasech a já na bachoru. pochválila mě, že jsem asi dlouho spořil dávku - mě takový detail potěší. podala ubrousky a utřeli jsme se. já její vlasy a ona moj echlupy na břiše a na hrudníku. guma a uložím ji na bok a jdu do ní shora. jo mázla se olejíčkam dětským. a do ní. šteluju jí nohama, do stran, do praku, nahoru..no a pak na boku oba dvaa pak na zádech ji mám na sobě pak jsem jí šťouchl do zad aby se posadila zády ke mně - chvíli se opírala o stehna, chvíli mi dávala masáž srdce, když se zaklonila a opírala se mi o hrudník.pak jsem ji složil břichem na postel a přišpendlil k posteli pak na koni (a fakt jak váňa - kolena na mojem břichu, chvíli rajtovala, chvíli jsem nasadil příklep) - fakt na koni jak zpočátku zády ke mně, tak i čelem ke mně vydržela docel adlouho a i si to dirigovala chvílema. a druhý střik. v pauze jsem jí připomněl, že jsem platil za střik do pusy a že ucukla. "tak co teď" říká. no co teď "teď mě budeš líbat. za prachy. bez lásky. a při tom mi můžeš nasadit gumu." "to kecáš, dyť teď pod námi půl hodiny vrzala postel." říkám "tak zkus jestli na něm bude guma držet."guma držela, tak jsem ji zase svalil břicham dolů a izabel držela taky. pak ještě pár poloh. a ona si vzpomněla že by ze mě mohla ještě vyrazit prachy za anál. to jsem se ptal "a kolik máme ještě času?" "no už moc ne. je osm patnáct." říkám, "to budeš mít průser. že přetahujeme?" a ona že neví, že je tady první den. tak jsem z ní slezl a šel do vany dat sprchu. tvl fakt to bylo vydařené. a i ona mě pochválila. že mám fyzičku, že voním, a že má ráda prdel jakou jsem do ní valil já. tak jsem jí tak yvysekl pár komplimentů. ona říkala že jako adolescent byla tlustá s velkýma prsama - na prsou jizva od bradavky dolů - zmenšování - a jsou to trojky poctivé. ta kůže je trochu volnější, ale je vidět, že o sebe dbá. xxx63 mohu doporučit.
kéž by to tak bylo furt. mrdu zdar pánové
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jakmile má ženská přes břicho ruku nebo jakoukoli hadru, tak to smrdí průserem...vyzkoušeno za vás

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 18:32

Laura z již neexistující Jebačky snů (TopSex)
Naposledy Lily, Motýlek Pražského povstání viewtopic.php?f=13&t=18#p387
Tuhle pamatuji ještě coby novicku z Pitterovky. Laura je vysoká, štíhlá, sympatická 20ti letá slečna)) Má svou práci, je spíš odpoledne, víkendy má pro sebe a pro svého přítele, o)) to je láska. Beru hodinu, OB, líbání za 4 kila nechci. Holka je voňavá, má pevné menší dvojky, pěknou kundičku, přirozeně vlhne.. Začínám ji lízat, v podbřišku má větší bradavičku, hezky sténá, pořád nic, nechává se ještě a ještě a najednou vlhne, orgasmus tichý, drží to v sobě jakoby se styděla, ani to netrvalo dlouho, udělala se jak blesk z čistého nebe )) Prstění kundičky, análku dovoleno, nechávám se u toho kouřit, lehce přihoňuje, olizuje, žužlá, žádný DT )) Nasazuji gumu, slečna si evidentně s tím neví rady)) a nasedá na koníčka. Šukání si holka užívá, hlavně při hlubším zásunu, chytá mi u toho za ramena, tiskne se , tulí..)) Po výměně rolí se po několika přírazech udělala podruhé, evidentně ji to baví )) Ještě chvilku si užívám ten vítězný pocit a nechávám se dokouřit, zprvu stříkám do pusy, zbytek mi dohonila na břicho.. možná byla trochu překvapená, nevím, už se neptám )) Doporučit mohu. Zatím LovuZdar.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 18:49

Nela z již neexistující Jebačky snů (TopSex)
Nyní jako Nikol, Eden privát https://www.sex.cz/699971?SFI=467&Rnd=798682490&S=3
Vyšší štíhlá zrzka původem z Běloruska. Jestli přírodní, jsem nezkoumal, chloupky žádné )) Placeno HH+OB. Společná sprcha na začátku i na konci. Škrábala, štípala mě na zadku, stehnech, zádech. Kousala do krku. Jazykem luxovala vnitřek ucha. Kouří intenzivně, řekl bych, až moc saje. Celkem slušně dávala DT, pěkně až po koule, ale pravda ne při úplné erekci )) Následovalo milování ve všech polohách, při změně jsem ho nemusel ani vytáhnout, jaká byla souhra. Tedy kromě šukání zezadu na pejska, tak jsem se také udělal, ona vkleče a já ty pevné luxusní dvojky ve svých rukách )) Levé má o něco větší )) Holka je vášnivá, dokonce se praštila o čelo postele, když na mě dováděla )) Cítím potenciál, GFE ale nečekejte. Kontroluje se a drží si malinko odstup. Líbání jsem si nezaplatil a také nedostal, i když měla namále. Lízání, 69, prstění ano. Jen mě pakovala, abych jí prstík nestrkal do prdelky, ale lízat si ji nechala )) Análek na privátě ne, ten prý patří do VIP zóny, to kdybys mě vzal jinam, řekla mi u dveří při odchodu. Mé doporučení má kůzlátko ))
nela pitterova.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 20:02

Lea, ELEO
http://privateleo.cz/32-lea/privat-eleo
Přidám svou zkušenost. Holka štíhlá jak proutek, prdelka doslova miniaturní, už chápu co kocoura bralo )) Prsa malá, bradavky trčí, milá, příjemná, ale žádný požár to nebyl .. Prý 22, dálkově studuje vyšší dívčí, tohle bude zřejmě praxe )) Začínám lízat, lehce vzdýchá, mačkám bradavky, cítím jak tuhnou, jazykem ji skoro šukám, její vzrušení lehce roste, přidávám ukazováček a dráždím klitoris, orgasmus tichý, ale ohlídal jsem si ji, možná pomohla světla na chodbě, Viky zrovna fotí, slyším cvakat blesk od foťáku .., myslím, že to ji taky bralo )) Následně kouří, lehce žužlá, střídavě honí, jen špičku, žádný DT ani vysavač to není.. Gumu pořádně nasadit neumí, musel jsem to udělat sám. Cválá, ale za chvíli je unavená. Zadek nastavuje, ale prdelku si píchat nedá, prý nikdy, i když prstík byl. Nejhezčí snad klasika na misionáře, vzdychá, pusu špulí, ale líbat se nebude. Do pusy stříkat nechtěla, moc to prý nemusí. Když jsem vycákal do gumy, ať ho prý vyndám, chtěl jsem jen chvilku zůstat uvnitř, to prý nemá ráda. Nwm, osobně mi chyběl ten náboj, nějaká přidaná hodnota, opakovat nebudu, sorry pánové!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 20:12

Lenka, Lolitas, starší řečka ..
Nyní http://www.topprivat.cz/natalie-new
Tuctová holka, oválný obličej, světlé vlasy, širší boky, pánev, odpovídající zadek, pěkné plné 2ky, těch 18 ale i dvacet bych ji věřil, odněkud ze severu. První dojem nic moc, ale jak se ukázalo její přednosti jsou jinde, je totiž silně submisivní )) Beru exklusive, chci ji vyzkoušet. Líbání gut. Lízání, prstění, kouření slabší průměr. Chvíli cválá, pak ji beru do parády já )) Pěkně hluboko a tvrdě přirážím, prý ještě a plácla mě po zadku, držím jí ruce zkřížené za hlavou, tahám za vlasy, chytám za krk, škrť mě, hm, děvče to má rádo tvrdě )) Fajn, tak jo.. Dlaní ruky tlačím seshora na ohryzek, napichuju ji hluboko až na děložní hrdlo, holka protáčí očima, chroptí, chrchlá, dusí se, párkrát jsem ji pustil, aby se mohla nadechnout, rukou ji zakrývám pusu, nemůže pořádně dýchat, musela si zaklepat, abych povolil, stále do ní buším, je roztažená jak žába, až dostala křeč do stehna. Obracím ji a nabodávám vkleče, plácám po zadku, naléhám na ni a vleže s nohama u sebe drtím na maximum, až mám pocit, že ji praskne píča, rukou tlačím její hlavu do polštáře, do ucha šeptám mrdej děvko, prý au ach bože au, pokračuj, každý to tak neumí )) Jasně že ne, mám takovou kamarádku a mám natrénováno.. Chvíli ji šukám s rukama opřenýma o stěnu, chvíli s rukama za zády a obličejem na zdi )) Cítím, jak sjíždí guma, vytahuji ho, zvoní budík, tak šup, stříkám do pusy, vlétlo ji to až do krku, běží pro ubrousky, zbytek šel na prostěradlo )) Prý jsi divoch, jaks věděl, co mám ráda.. No já chtěl jen, abys byla spokojená )) Prý to jo, že není na nějaké mazlení, raději škrcení a pořádně chytit )) Doporučení, jen pokud hledáte nevšední zážitek. MrduZdar!
lenka lol.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 dub 2017 20:21

Nora - TopPrivat

http://www.topprivat.cz/nora-new
tel. +420774173618
Nora.JPG
Chlapci, Noru aka Nelu z Lolitas asi není třeba sáhodlouze představovat. V Lol byla minimálně rok, možná i déle, nevím přesně a věřím že leckteří z vás jste za ní byli. Mě vezla jednou výtahem když jsem šel za jinou slečnou a byla milá, smála se mým vtípkům a celkově mě zaujala. Řek jsem si že jí zkusím, ale než sem se k tomu dostal tak z Lol zmizela. Osud tomu chtěl že jsem nedávno shodou okolností moh za ní vyrazit do Topu.

Slečna je to milá, veselé povahy, má hezký hlásek a smích a soudě dle našeho pokecu před i po má dobré názory a v hlavě jasno. Přišla mi trochu unavená, myslím si že už může být trochu přepracovaná / vyhořelá za svou privátní kariéru, přesto se ale snažila být přítulná v rámci možností. Mám rád různé somatotypy děvčat a ačkoli by milovníci zaměření pouze na štíhlé laňky ohrnuli nad dobře stavěnou holkou ala krev a mlíko kterou Nora je nos, já jsem se její figurou kochal.. Má krásně tvarovaný pevný trojky, pěkně oblej a zakulacenej širší zadek, kterej v sedě s prohnutými zády krásně tvoří žádanej tvar "srdíčka" a její atypický obličej má permanentě trochu "zasněnej" výraz, k čemuž přispívaj i oči který vypadaj jakoby měly trochu protočený panenky, nebo jak to nazvat. Je to zvláštní a docela sexy. Zkrátka a dobře, Nora je velmi dobře a pevně stavěná, pěkně "masitá" v nejlepším slova smyslu - na dotyk jsou pod tak akorát silnou vrstvou tuku cítit pevný svaly a tak to má být xxx16 xxx63

Co se týče samotný akce, já šel jen na půl hoďky, žádná divočina z toho nebyla, snad jen misio a zezadu, už přesně nevim, páč přes vše shora uvedené neproběhla kýžená chemie, tomu prostě neporučíš, necítil jsem to souznění potřebný k nadprůměrnýmu zážitku. Nedá se svítit, i tak to bylo fajn a slečna na mě byla milá po celou dobu což se cení když nejspíš ani já jsem nebyl zcela její šálek kávy.

Na opáčko to pro mě není, ale pro toho kdo má rád dobře stavěný holky to podlě mě za zkoušku stojí.
Nora2.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 21:41

Sandra, Mystique, Rostoklatská 2, P10, tel.: 702 616 354
https://www.sex.cz/413640
Starší zkušenost. Udělal jsem si radost a objednal Sandru ve Strašnicích, kousek u Malešické polikliniky. Objednání a potvrzení v pohodě. Ještě volám, že mám zpoždění, holka, já se prý zatím připravím. Vchod do objektu hned vedle restaurace Na Zborově. Koukám teď na jejich stránky, dříve tam býval night club )) Projdu brankou, děvče na mne čeká dole za dveřmi. Malá asi 150cm, štíhlá, pěkné pevné 3ky, husté černé vlasy, na sobě průsvitnou košilku. Ptám se není ti zima? Přeci pro tebe nepůjdu v teplákách a vede si mě nahoru do patra. Jsou tam asi čtyři pokoje, sprcha na cimře, wc na chodbě. Na dveřích, kde děvčata čekají na klienty, nápis SEX GOD ))
Sandra milá, původem z Krušných hor, na Klínovci má prý chatu, já tam byl minulý týden na lyžích. Zkoušela Most, Ústí, ale tam je to prý zabitý. Tady si pronajímá pokoj za ticku na den, má jejich inzerci a co vydělá je její. Ptala se i jinde po Praze, ale všude chtěli půlku. To platit nebude. Skutečný věk 24, vypadlo z ní, že přes rok byla v UK. Večer před tím byla se zubem na pohotovosti, ještě cítím Arsen, umrtvovací vložku, takže bez líbání plus OB, to prý zvládne. Kouří slušně, jen pusou, snaží se o hlubší zásun, ptáka, koule pěkně olizuje, užíval jsem si to. Mrdání v cajku, cválá hezky, kozy fakt krása, výměna pozic, nastavuje se, zadek špulí, umí se prohnout, ta její prdelka se na mě jen culí, nabízený anál, kouká a s tímhle prý ne, děvče trochu přehání, ale neukecal jsem ji. Zezadu v předklonu s nataženýma rukama jezdí po betli, nohy roztažené a nechává si naložit. Po chvíli zas nohy u sebe, zadek na bobku, pokračujeme. Pokládám ji na břicho, nalehám na ni, pravou rukou zespodu držím ty kozy, kurva už stříkám.
Dobrá změna, oproti těm holkám v centru, za mě spokojenost. xxx19
sandraP10.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 22:00

ex Kamila, Lolitas
Něco z archivu. Jedním slovem příjemné překvapení. Fotky nic moc, ťapinometrie průměr, váhal jsem, zda to zkusit. Na pokoj mě vede Andrea, že mám počkat. Kamila má ještě klienta, dorazila po 17min. Hrůza! Stačilo posunout rezervaci. Holka po maturitě, prý 19, na rameni tetování )) Přivítání gut. Omlouvá se za čekání. Beru HH za 1200 bez příplatků. Cestou do sprchy zdravím Janu, utírá vedle v pokoji prach. Holky mají narváno, jsem tu jediný chlap )) Po příchodu na pokoj, ladí song na telefonu a jdeme na to. Seznamování ve stoje, prsa 1-2ky, štíhlá, vyšší, ne z pohledu hanka36 )) Krátké vlasy, obličej nevýrazný, podprsenka sportovní, lambada. Pomáhám ji odložit, stahuji kalhotky, lížu a prstím děvče ve stoje, začíná vlhnout )) Pokračujeme na betli, vzdychá, kroutí pánví, po 15min dobojováno, udělala se. Ptáka staví rukou, vysmátá, uvolněná, kouřová s gumou. Dělá to s takovou něhou a citem, byla to radost se dívat )) Olizuje ptáka i přes pláštěnku, žalud jen tak cumlá, následuje hluboký zásun, chvilku bez rukou, jen tak pusou mi ho šuká )) Zkoušíme koníčka, musím říct, tady jsem měl problém ho do ní pořádně dostat, mrdání tak nějak na půl délky, nevím, čím to bylo, jako bychom nebyli kompaktní.. Po výměně nádhera, rozmrdal jsem ji totálně, šeptá ošukej mě, vášnivě se líbá )) Ruce střídavě za hlavou, navzájem propletené, střídavě ji chytám, hladím po prsou. Cítím jak to na mne jde, 2-3x jsem to ještě ustál, po 4.té ne, vysypáno, doslova to ze mne vyždímala. Pokec fajn, není hloupá, přístup milenky, na zkoušku ano, opakování zvážím. Ukazovala fotky, když měla dlouhé vlasy. Luxus! Škoda než dorostou.. Holka se snad ještě objeví xxx02
kamilaLOL.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 22:28

Jeniffer, TopSex (ex Jebačka)
Opět něco z archivu. Pro mě to bylo trochu zklamání, já si s ní prostě nezašukal. Ne, že by bylo něco špatně, přístup v pohodě, nástup hodně slibný, ántré jak bejk, hotová premiéra. Možná to je tím, že právě teď uctívá jiného Boha a šetřila se na zítřek.. Hovno, vojela by mě taky, bylo vidět, že je mrduchtivá, holka to má hodně ráda, hotová sexmachine )) Míček je tentokrát na mé straně hřiště, prostě jsem přepískl předehru, pak už to byl stres a chyběl čas..
Ale pěkně od začátku, parkuju před vchodem, lezu z auta a vida, u zvonku poskakuje drobná Vietnamka, telefon u ucha a nemůže se dostat dovnitř )) Situace jasná, promiňte, ochotně vyťukám 106, dveře se otevírají, prosím )) Holka kluše dovnitř k výtahu, ptám se mohu také, zmáčkla 13ku, já nic, stále ji to nedochází )) Výtah se otevírá, usmívám se, zřejmě oba jdeme na stejnou adresu )) Otevírá Lin, za kým jdeš, za Jenni, ta zula boty a běží do klubovny napravo od dveří. Čekám ve velkém pokoji naproti vchodu, kam jsem byl odveden. Jennifer přichází převlečená ve spodním prádle s úsměvem a se slovy to je dobrý )) Holka drobná, štíhlá, prdelka jak stroužky česneku, místo prsou bradavky, obličej plochý, nepříliš výrazný, ale cajk, je to mladá holka a navíc šikmoočka. Beru hodinu v základu, společně jdeme do sprchy, poctivě mi umyla ptáka, zadek, záda, prý tě namasíruju, když budeš chtít.. V posteli se snažím být něžný. Začínám ji lízat, prý já chci taky, ptám se 69, ale jsem dole, jasný.. Bere ho do pusy bez, kouří, olizuje, péro v pozoru, koule cucá, jazykem sjíždí níž mezi půlky.. Nevydržela to, leze dolů, mezi nohy, zvedla mi zadek a rimming jako prase, má to ráda čubka.. Nechávám se unášet na vlnách vášně, ale přeci jen začíná být kláda, táhne od nedovřeného okna, navíc evidentně měla před tím mentolovou žvýkačku, průvan jak kráva.. Pojď mě zahřát, ležíme na boku, vine se, líbá se, nechává se prstit, evidentně by už chtěla mrdat.. Pomáhám ji nasadit gumu, zkouší nasednout na koně, prohýbá se do zadu, slušný rozjezd, ale po chvíli mizí erekce.. Nevím, nějak jsem prokaučoval tu správnou chvíli, chvilka oddych, odběhl jsem na wc, zkoušíme to znova, ale čas neúprosně tlačí, cítím stres, to je špatné.. Nabízí mi kuřbu s polykáním, ale prý holky říkaly, že za příplatek 500-800. Cože? Co to bylo do teď ? To prý nepočítám. Že by láska? Prostě definitivně zabila už tak zabitou situaci )) Sorry, neplatil bych nic, co jsme si předem nesjednali.. Bohužel není čas, konec. Ptá se, zlobíš se? Upřímně, nezlobím.. Možná jen nezafungovala chemie, nevím? Taky potřebuji, když si ze mne holka sedne na prdel..
Příště raději před kolegou kolopem12, smile ..)) xx16
jennifer.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 07 dub 2017 22:48

Veronika, Lolitas aneb jak mi děvčata podělala rezervaci xxx53
http://lolitas.cz/cs/divky/75-veronika-1
Tohle si prostě neodpustím. Naposledy mi teda holky pěkně nasraly. S dostatečným předstihem rezervuji slečnu Veroniku, beru první volný termín, co je mi nabídnut, včas posílám potvrzení, ještě přijde odpověď, že ano, a vzápětí, přesně za devět minut, že bohužel až po sedmé večer. Ještě volám, co je tedy špatně, klasické výmluvy, jako že s kým jsem tu rezervaci dělal, že to nebylo napsané blablabla. Pěkný hovno! Dost možná vzala někoho, kdo stál za dveřmi anebo měla lukrativnější nabídku, třeba 2H eskort. Jednoznačně neseriózní jednání. Veroniku škrtám ze seznamu a lolitky mají u mě palec dolů. Zřejmě nestojí o 2litry za exklusive, nwm co by ještě chtěly? xxx57
PS: Auto jsem dal do garáže a jel na motorku. Paráda )) xxx19
veronika.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 dub 2017 00:29

Natalia - Privat Prague

http://privatprag.cz/en/girls/24-natalia
natalia.png
Zkušenost ještě z roku 2016, někdy z prosince, ale hodím to sem.. Holka je pěkná mladá (polo)cikánečka, fakt jí to slušelo, má pěknej ksichtík a tělo, docela milá, smála se atd.. po rozbalení však naprosto antierotická atmosféra, necítil jsem z ní nic, žádná autenticita, odvaz vášeň, naprostý dřevo.. Nesmíš jí nikam sáhnout, prostě nic... Nebylo čeho se chytnout, na kundu nešahat, nelízat ani náhodou, zezadu se bojí vystrčit a co chvíli stahuje prdel a dělá kulatej hřbet.. Tragédie... Zakrátko jsem byl smířenej s tím že sem právě hodil peníze do kanálu (a to doslova, U Kanálky xx16 )... Jsem blbej v tom že sem někdy na ty holky až moc hodnej a nedokážu je vyhlásit a poslat do prdele, ale ona nebyla zlá nebo něco, prostě jen totál dřevo, telátko... Naprosto nerozumim tomu proč někdo takovej, s takovym přístupem k věci dělá na privátu tvl... To je něco jak chirurg kterej nesnáší pohled na krev a při sebemenší kapce omdlívá... Proti ní byla Sofi ze Špeluňky Jenna Jameson a Katrin z Jebačky je Sasha Grey. xxx53 No nic, vylez sem ven a když se mi to ještě rozleželo v hlavě tak sem z toho měl akorát tak splín a lehčí kapsu xxx51 XXX36 Měl jsem ty prachy dát někam do kostela na charitu a měl bych z toho asi tak stejnej erotickej zážitek...

Za mě určitě verdikt "vyhnout se obloukem".
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 dub 2017 00:38

blondkocicka - amateri.com

https://www.amateri.com/cs/user/768036
tel. 775170567 (komunikuje i přes whatsapp)
blond.jpg
Protřelá harcovnice která operuje v Hodkovičkách v mini garsonce už pár let minimálně. Vim že na ní kdysi bylo dost recenzí a ohlasů který byly smíšenýho rázu tak jsem si před časem řek, že to očíhnu sám za sebe.. Navíc fotky dávaly tušil jeden z typů ženský postavy kterej mě dostává do kolen a kterýho není zas tolik (typ "širší amfora a všechno pevný").

Dorazit do tý prdele kde úřaduje kupodivu nebyl problém, kdybych ale neměl celej den volno tak bych se na to ani nevysral, sem holt rozmazlenej podnikama v (širším) centru...
K věci, holka na první pohled sympatická, uvolněná, v pohodě, pokec.. Dlouhý pěkný špinavě blond vlasy (její barva), světle modrý oči, takovej finsko-baltickej typ trochu v obličeji, žádná extra kráska ale ani ošklivá.. Kurva ale ta figura, ta je lepší než na těch debilních fotkách co ma na amatérech.. Když jsem se na ní poprvé pořádně podíval tak mi normálně cuklo v ptákovi, taková ta enegie co vám projede páteří dolů až do péra když se podíváte na holku jejíž tělo vás fakt bere.. Stává se mi to vyjímečně a tady se to stalo... Široký ramena (ne jako stěhovák ale xxx03 ), celkem úzkej pas, krásně tvarovaný ženský širší boky a širší pánev, bederní lordóza lehce přehnaná jak má bejt xxx03 a pod ní luxusní prdel, vystrčená kulatá, pevná jak kámen, s přiměřenou vrstvou tuku, na to navazujou tak akorát stehna, opět pevný jak kámen ale pěkně pokrytý nějakym tukem, dolu se to zužuje jak ta amfora.. Nádherný plný, hladký 3ky kozy, čistá hladká pokožka, holce voněly vlasy i kůže, prostě v tomhle první dojem špicovej... xxx63

Jenže.. Je tady to jenže... Záhy zjistim že holka ráda povídá, ne ona nepovídá ona bez ustání mele, pátý přes devátý.. Nemyslim si že to dělá schválně aby tě nasrala nebo tak něco, ona je prostě extrémně užvaněná, narcistická, do sebe zahleděná ženská...

Výsledek je takovej že ačkoli hardware pro mě je u ní velmi pěknej a sexy tak software to zabíjí a vytváří anti-erotickou atmosféru... Zná asi každej chlap, neustálý žvanění jakýkoli holky o čemkoli a skákání z tématu na téma, bez zájmu o to co ty si o tom myslíš nebo o tvoje příspěvky do diskuze spolehlivě uondá a odrovná psychicky každýho borce a zabije jakýkoli naladění v tu chvíli měl.. Znovu říkám, nemyslim si že ona má nějaký negativní úmysly, dělá to schválně nebo je prostě "zlá", ani náhodou ona si prostě jede svou a ty to buď ustojíš nebo ne.. Mele pusou při kouření, mele při předehře, pak na chvíli zavře ústa na misionáře, to bylo i chvíli dobrý páč začla i trochu vzdychat a zrudla ve tvářích.. Pak už mě to celý začalo vniřně srát a byl sem z toho psychicky trochu unavenej a taky nasranej z toho promarněnýho potenciálu kterej sem u ní viděl...

Takže hardware za mě super, ale software potřebuje poladit, ve smyslu navození atmosféry.. Já ani pak neměl chuť lízat, nebo si hrát nějak s tou top prdelí a to už je u mě co říct.. Byl sem z toho prostě unavenej a lehce otrávenej ve finále a nemám to srdce v intimní situaci holce kterou ještě neznám pořádně z fleku říct "prosim tě už drž hubu"... xxx33 xxx03 xxx22

Tož tak, čtenář nechť si z toho vezme to potřebný xxx51
blond1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 dub 2017 00:44

Klára - Top Privat

http://www.topprivat.cz/klara
+420774173618
klara01_0.jpg
Chlapci Klára asi nebude zlá holka, ale moje návštěva před časem u ní neproběhla vůbec podle mých očekávání která podotýkám nebyla zas tak vysoká.. Namlsal mě sice jeden kámoš kterej u ní byl ještě před novým rokem a pochvaloval si, tím pádem se Klára dostala na můj to-do-list, ale nešel jsem za ní vyloženě s hlavou v oblacích..

Já se považuji za celkem sympaticky a pokud možno mile vystupujícího člověka, alespoň co se týče intimního vztahování se k děvčatům, a s takovým nastavením jsem šel i za Klárou a od začátku se tak choval, bohužel zpětná vazba nebyla skoro žádná, až mě to zaskočilo..

Spíš jsem si místy připadal, ať už to bylo když mi slečna odpovídala na jakoukoli otázku nebo mě sama instruovala o něčem, jako když jdu někam na úřad a tam sedí taková ta paní a je nasraná že tam sedí ale je tam páč za to má peníze a relativní pohodlí a její práce je mimo jiné mi pomoci když tam přijdu s nějakým dotazem či žádostí, a já se jí ptám jak mám vyplnit ten dotazník kterej mi předložil a k vyplnění a ona mi to řekne ale řekne to s takovym přístupem a podtonem v hlase že cítíš že ji tím vlastně otravuješ, i když je to její práce.. Tak nějak jsem si vlastně průběžně připadal, i když tam byly i světlejší okamžiky samozřejmě.. Ale zpětně když jsem se na ten zážitek podíval tak tam zůstala tahle "pachuť" prostě no... Nemůžu si pomoct..

Co se týče šuku byl jsem náležitě poučen co ano a co ne, myslim že prsty dovnitř ne, jinak v pohodě zbytek, tělo je pěkný, drobný, pěknej zadeček i kozy.. Jen ty reakce skoro žádný, slečna se nastaví a drží jak chceš, hlava povinně otočená stranou skoro pořád, jak když ten kdo je před ní smrdí po čpavku, za celou dobu z ní nevyšel ani jeden hlasitější vzdych nebo nedejbože hlubší nádech či výdech (sic!).. Nekecám, ona snad vědomě zadržovala a kontrolovala dech celou dobu.. nebo se jí ze mě obecně zvedal kýbl tak to celou dobu držela? To mohla říct že si potřebuje odskočit na chvíli, tam to vyhodit a pak se vrátit nazpět za mnou po použití Listerinu.. xx16 Proběhlo misio, koníček, zezadu ne - to jsme zkusili (těšil jsem se, krásná prdelka) ale hned jak jsem opatrně začal tak slečna vyjekla že to bolí a že to nepude.. nejsem sice rozměrama žádnej Rocco Siffredi ale naprosto chápu že některá děvčata mají prostě menší vnitřní rozměry a může jim to zezadu vadit.. No nic já to chápu takže nevadí a jelo se dál.. nemá cenu tady rozebírat další detaily, čtenář asi chápe co se tu snažím sdělit...

Na konci našeho společně stráveného času se slečna docela rozmluvila (asi měla radost že to má za sebou) a dozvěděl jsem se nějaké osobnější věci které tady pochopitelně nebudu rozebírat..

Návštěvu nedoporučuji a opakovat nebudu a kdo mě zná osobně tak tuší že porucha rozhodně nebyla na mém přijímači... xx25

Slečně přeji hodně zdaru do života obecně a možná i přehodnocení toho zda se vůbec na brigádu tohoto typu hodí... xxx23
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 dub 2017 00:47

Nikol - Špeluňka

http://sexyselmicky.cz/cs/divky/nikol
tel. 773185519
Nikol.jpg
Ve Špeluňce, jak familiérně říkáme Sexy Šelmičkám, se občas dá narazit na poměrně zajímavou dívku.. Nikol patří vzhledově k holkám kterým to na první pohled sluší a to je první věc která mě napadla když jsem jí poprvé viděl... Hezkej kulatej drobnej obličej, vlasy pěkně učesaný do culíku, make-up, namalovaný oči a ústa, červený elastický opnutý šaty na ramínkách a těsně nad kolena který zdůrazňujou její krásný ženský křivky.. Má normální paže, drobnější ramena a záda, štíhlej pas a pod tím pěkně širší zadek a boky, zadek je takovej pěkně masitej, je tam i tuk a je takovej hezky zakulacenej.. Celkovej dojem fajn, je to chic a holce to sekne..

Slečna je spíš mazel a nechá se vést, ráda se přivine, nechá si naložit, hezky zaheká, umí pěkně vystrčit ten její krásnej zadek, žádná poloha není problém.. Kouření kvalitní, procítění, dobrá technika a je na ní hezký pohled u toho...

Co se týče pokecu tak sama od sebe toho moc nenapovídá ale stejně jako u sexu, když to vedeš a jsi sympaťák tak pokec v pohodě...

Byl jsem za Nikol celkem dvakrát a i podruhé jsem dostal to co při první návštěvě.. To co mě však odradilo od toho aby se ze mě stal stálák se vším všudy bylo to, že ačkoli už jsme se při druhé návštěvě už znali a navzájem hned poznali, na jejím přístupu, nasazení a obecně "investici" z její strany se nic nezměnilo.. Nedostal jsem ani trochu "navíc", možná je slečna trochu "vyčůranější" než se zprvu zdálo, možná z nějakého nestojí o stálé klienty, ať už je důvod jakýkoli, pro mě to byla stopka k tomu abych za ní dále chodil a investoval do ní peníze.. Pokud mám chodit za ťapkou opakovaně, potřebuju aby se náš "vztah" vyvíjel a prohluboval, ke spokojenosti obou stran, tady jsem ten potenciál prostě necítil a slečna žádný očividný zájem o toto neprojevila verbálně ani nijak jinak... xxx57
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 dub 2017 00:49

Natálka - Eleo

http://privateleo.cz/7-natalka/privat-eleo
natalka.jpg
Před časem jsem navštívil Natálku, o koho se jedná všichni dobře víme. Já tady hodím pár svých osobních dojmů..

První dojem byl jasnej, tohle je ULTRA milá holka... Nepamatuju kdy sem zažil takhle milou holku na privátě... Druhá věc je že je neuvěřitelně roztomilá, milej jemnej hlásek, hezky a mile se usmívá, je taková velmi vstřícná a přátelská.. Má opravdu pěknou postavu, xxx63 Všechno je hezký, ramena, záda, pas, břicho, krásný kozy, prdelka kulatá, štíhlej pas, hezký nohy... xxx63

Co se týče mrdu - holka je extrémně vstřícná, udělá co chceš, kouří moc dobře (různý styly atd.), umí se sama od sebe u toho nastavit, polohy střídá ochotně a drží jak chceš.. Tváří se příjemně, občas hekne.. Misio, zezadu, koníček... Zezadu to bylo asi nej, umí se prohnout parádně, na koníčka taky paráda, hopsá kvalitně... Dost mazala gel..

Celkovej dojem díky shora uvedenýmu skvělej, co se týče čistě "animálního" prožitku tady je třeba poznamenat že jsem s ní neměl takovou tu úplně správnou tělesnou chemii kterou prostě nevymyslíš, nezařídíš atd. ta tam buď je nebo neni... A tady nebyla no... Ale srát na to, prostě jinak byla holka moc milá a fajn... Po mrdu a během pauz jsme se bavili, donesla mi vodu, sama od sebe nabízela nápoje,.. Fakt příjemný maličkosti... xxx63 Na konci jsme se ještě bavili o všem možným, pak chvilku nějaká akce a dohonění pěkně rukou, hezkej pohled na ní byl...
Zkušenosti jsou jasně poznat, ale je to dobrý u týhle kočky, v pozitivním smyslu, není to žádná neosobní ledová královna, úplně naopak xxx63

Toť můj osobní zážitek, přeberte si to po svym kolegové xxx02 xxx51
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 09 dub 2017 11:22

hank36 píše:
07 dub 2017 20:21
Nora - TopPrivat

http://www.topprivat.cz/nora-new
tel. +420774173618

Chlapci, Noru aka Nelu z Lolitas asi není třeba sáhodlouze představovat. V Lol byla minimálně rok, možná i déle, nevím přesně a věřím že leckteří z vás jste za ní byli.mě není, ale pro toho kdo má rád dobře stavěný holky to podlě mě za zkoušku stojí.
Já jsem jí navštívil ještě v Lolitas v říjnu loňského roku a vzhledem k tomu, že recenze na Masheru uvízla pouze ve VIPku tak jí hodím sem na sklo.

Lolitas (v současné době v Top privátu)
Nela (v současné době Nora)
http://www.topprivat.cz/nora

0Nela5.jpg
Zavolal jsem do Lolitas a domluven jsem byl během několika vteřin s tím, že mám půl hodiny před poslat potvrzovací SMSku, což jsem taky udělal. Vtipný bylo, že mi po 10-ti minutách co jsem byl již na privátě přišla na tuto SMSku odpověď: OK thank vou.

Dolů pro mne přišla nová Veronika (již tam nepracuje). V reálu bych řekl, že je o trošku hezčí než na fotkách. Má celkem malý prsa, ale docela dost jí přes tričko trčely bradavky. Ze dveřmi privátu na mne už čekala Nela. První pohled nic moc. Celkem mne zklamal její obličej. Takovej nic moc, nenašel jsem na něm nic co by se mi líbilo. Podle mne ho má privátově podprůměrný. Jdeme nahoru do pokoje a domlouváme se na exkluzivním servisu za 2 000,-. Sprchá já, sprch ona.

Začínáme mazlením, pak kouřením. Hluboký neumí, tak žužlá jenom horní třetinu. Celkem jí to i baví, občas ho ze strany přelízne celého. Dá se to hodnotit jako průměrný výkon. Pak nasadí pusou pláštěnku, mázne gel a jdeme na první polohu a pak jde ona na konika. Tuto polohu musím u ní vyzdvihnout. Krásně se na mne přelepila a pak práce jenom prdelí. Na konec jsem se nechal dokouřit a první dávku jsem jí poslal do pusy. Po dávce ho ještě chvíli měla v puse a pak šla všechno vyplivnout. Pokec mezi číslama o ničem. Odkud jsi? Z Islandu. Co máš ráda v sexu? Špagety a zmrzlinu. Kolop12 o ní psal, že je trochu trdlo. Což bych upravil, že ne trochu. O co míň jsme si povídali o to více jsme se věnovali jiným věcem. Lízání přijímá velice pozitivně a celkem při něm vlhne a snad se i udělala. Do kundy si nechá strčit jen jeden prst. I přesto, že byla vlhka tak si zase mázla gel a pak i při změně polohy. Při druhém čísle jsme dali klasický trojbol a zakončil jsme to v poloze na koníka. Chvíli po výstřiku zazvonil budík.

K Nele: Jak už jsem napsal obličej nic moc. Prsa má pěkná, jen si nenechá šáhnout na bradavky. Prý je má hodně citliví, ale na prsa se šáhnout nechá. Lízání v pohodě, prstění jen jedním prstem. Postava za mne v pohodě. V posteli je celkem aktivní. Celkově zážitek hodnotím lehce nadprůměrný, ale na opáčko to, vzhledem k obličeji, není. Čas dodržen
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 11 dub 2017 00:55

Eva - Escort69
http://www.escort69.cz/detail/eva-2
http://tapky.info/?1301,eva-privat-esco ... -776104877
Za Evou jsem byl asi 3x . není to holka kterou bych 2x potrestal za krásu, ale šukání s ní mě celkem bavilo. Byla to taková hra na příplatky,
ale vždy povolila něco zadara mi dala. Při třetí návštěvě mě však naštvala, byla najednou pevná a všechno odmítala, za vše chtěla prachy navíc.
Z dnešního pohledu bych ji nedoporučil. Recka je ze srpna 2016, fotky jí myslím trochu přidávají. xxx51
Tak jsem zase po mnoha a mnoha měsících zavítal do Habartické. Nemám ten privát moc rád, vilka je sice příjemná, ale na vchodové dveře je nastaveno snad 10 domů a třeba dnes si vedle sousedi něco grilovali na terase takže když jde člověk od branky ke dveřím tak na něj čumí naprosto všichni co jsou v dohledu. Navíc ta hodina i se sprchama a ty porno fotky co tam mají na webu mě vetšinou spíš odradí než navnadí.

Evu jsem si dle fotek představoval trochu jinak než tu holku co mi přišla otevřít. Vykoukla na mě postavou celkem slušná, obličejem ale průměrná holka. Zato živel to je řádný, už ode dveří koketka, rozzářily se jí oči že prý je ráda že za ní přišel už od pohledu fajn chlap, přivítání tedy super xxx63 . Už od začátku se mi zdála celkem sebevědomá a energická, jiskru a zapálení do nové práce opravdu má, na privátu prý poprvé, věřil jsem jí xxx63

Na pokoji se ptá co budu chtít, nechám si jmenovat příplatky - 500 OB, 300 líbání, 500 DT xxx57 500 střik do pusy, 500 s polknutím. Hmm, holka, to bych ti tam vytopil pěknou raketu za tyhle službičky. Tak chvilku dělám jako že přemýšlím a nakonec ze mě po jejím neskrývaném napětí vypadne 1300H xxx17 . V escortu mají do hodiny počítány i sprchy, takže se s tím moc nemažu, holku ihned rozbaluju (kozy po tátovi, pička ale naprosto famózní) a zatímco mi ho holka lehce honí tak si hraju alespoň s tím málem čím jí příroda na hrudníku obdařila. Na lízačku reaguje extrémně xxx16 , prsty dovnitř zbožňuje a celkem má ten prožitek naprosto super. Lížu jí jak o život, jednou rukou si hraju s bradavkama a druhou jí prstím a dráždím anál. Mezi těmi vzdechy jen slyším že za 500 mi ukáže mokrý orgáč xxx17 V tu chvíli přestávám a začínám se smát že s ní je to všechno o příplatcích XXX36 Nechávám si nandat gumu, orál přeskakuji a rovnou si ji napichuji na koníka. Gel použila, když se jí ptám proč tak prý ho mám jednak moc velkého a za druhé jí to poradily holky. Ale pánové, ta mi při tom koníku málem utrhla péro. Skákala na něm jak na trampolíně, střídavě se napichovala nahoru a dolu, střídavě si o mně dráždila klitoris. Chytala se za bradavky. Pokoušel jsem se o líbání, ale prý jen za příplatek. Ale bylo na ni vidět jak by se sama strašně ráda líbala, úplně mě očima pobízela ať jí tam ty tři kila vytopím. Dovedu si představit že by mi pak při tom ten jazyk snad i ukousla v jaké byla ráží. Když jsem pak viděl jak to na ní přichází tak jsem jí ho v poslední chvíli vytáhl jako že jdu měnit polohu XXX36 Ona: "co děláš, ještě 2 vteřiny a byla bych", tak jí říkám "to já mám tohle za příplatek víš" xxx17 Ojížděl jsem jí pak zezadu, z boku, nahoře, dole, zespodu, prostě na všechny způsoby. Jenže v tom podkrovním pokoji prostě neskutečný vedro, takže po chvilce jsme byli oba spocení jak koně a mě začal klesat. Sama navrhuje že se půjdeme vysprchovat a bere při tom gumy. Ve sprše mi ho znovu staví, nanadváme gumu a pokušíme se o šuk přímo ve sprcháči (neplést se SPrcháčem XXX36 ). Jenže to by mi tam do příplatků taky za chvilku mohli napočítat rozstřískaný kout takže ji vyndavám ven, opírám jí o umyvadlo a šukám zezadu. Přesouváme se pak na postel kde konečné dokončuji své dílo a stříkám to holce na tělo. Pro jistotu jí ještě říkám "zakryj si obličej nerad bych abych to měl za příplatek" XXX36

V krátké pauze se jí snažím vysvětlit že nesmí na všechno hlásit příplatky, že prý je pak větší šance že přijdu znovu pokud se mi trochu uvolní a dá i něco v rámci sympatií. Ona mě ale jen utla hláškou "holky mi říkali že to na mě budete zkoušet, já ti dám". Druhá půlka návštěvy se tak nesla ve skrze ve znamení toho co mi poskytne za příplatek ona a co jí poskytnu za příplatek já XXX36 Naslinil jsem prostředníka s prsteníkem, zastrčil jsem je do ní a říkám "tak já ti teď dám něco do dávám jen za příplatek abys viděla že nejsem škrt jako ty". Jednou rukou jsem v ní kvedlal prstama nahoru a dolu (jak by řekl ko_cour, hrál jsem bowling, jen on tomu tak říká kdo ví z jakého důvodu jen pokud má holku napíchnout při análu), druhou jí chytil pod krkem a po chvilce se mi ta mrška už chvěla pod rukama. Bylo vidět jak moc se rozmýšlí co má teď dělat, tak jsem jí jen šeptal "pusť to, vím že to chceš ...". Tak mě holka konečně jednou poslechla a krásně se mi v náručí udělala xxx63 . Tak jsem jí jen do toho prohlásil "je ti ale jasný že za to platit nebudu" xxx17 Celá ta situace mě zase začala nějak vzrušovat a po chvilce mi zase stál jak svíčka. Jen si toho Eva všimla, sáhla pro gumu, koukla na hodiny "máme jen 6 minut, tak rychle, musíme pak ale hodit rychlou sprchu". Kývl jsem, ale bylo mi jasný že za těch pár minut se už opravdu nevystříkám. Tak jsem holku alespoň pořádně zmrdal a po chvilce se mi zase napíchnutá na pinďoura podruhé udělala. Na hodinách svítilo 15:58 "máš poslední dvě minuty tak pojď, já to dám možná ještě potřetí", jen jsem jí tak nenuceně řekl "já ne, ty máš poslední dvě minuty, já už se podruhé neudělám tak se snaž ty" XXX36 Po téhle slovech jsem ho z ní vytáhnul, dostal jsem ještě společnou sprchu a ona pak asi pěkně zjebáno (po sprše stála chvilku na chodbě a další ťapka jí říkala že už tam má dalšího), takže když jsem odcházel tak už před barákem stepoval další šamstr. Když jsem tak zmerčil toho metráčka, hlavou mi jen proletělo "mno holka, po mně se ti bude stýskat" xxx50 .

Shrnutí je jednoduché - šuk za 1300 jsem si užil, holka je fajn, jen do toho placeného mrdu pronikla nějak podezřele rychle. Prý vydělává na nějakou pokutu nebo co, až to zaplatí tak půjde pryč. Pokud máte rádi živelné holky a stříkačky tak mohu doporučit. Miss to není, ale ten šuk s ní bych zařadil rozhodné do horní desetiny toho co se dá teď na privátech zažít.

Co si pamatuju tak má na zádech tetování, nějaké oko, nic rušivého. Jen jsem si teď vzpomněl že když jsem jí píchal zezadu tak jsem prohlásil "trochu mě to děsí, ale tobě můžu koukat do oka i takhle zezadu" XXX36
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 11 dub 2017 01:04

NADRŽENÁ Sára
https://www.sex.cz/676714
https://www.sex.cz/370769
http://tapky.info/?1345,sara-sexy-sara- ... -722428591
Se Sárou si nejsem jist jak to teď je. Mé zážitky s ní byly ale naprosto famózní, navštívil jsem ji myslím celkem 4x a to v celkem krátké době,
byla vždy super a milá, čas neojebávala a šukání s ní byl fakt zážitek. Po té co její sláva stoupla ke hvězdám se společně s Magdou přemístila do privátu AlfaBeta, nyní si nejsem jist jestli jede na sebe nebo je ještě v AlfaBetě, inzerát má samostatně i v privátu. Návštěvy byly myslím někdy v červenci / srpnu 2016.
Na tuhle slečnu jsem dostal info od kolegy ko_coura xxx22 Objednání po telefonu bez problému, slečna má moc milý hlas, na místo dorážím 10 minut před domluveným termínem, volám a prý ok. Sára mě naviguje na mnou velice dobře známou lokaci, kolem žlutého baráku po schodech dolů a doleva. Tedy ten stejný pokoj kde jsem před tím asi 5x brousil mou oblíbenkyni Magdu. Holka na mě mává ze dveří a musím říct že se mi v obličeji ihned líbí. Na sobě má černé šaty a černé lodičky. Fakt jí to sekne, takže je mi hned jasný že tohle otočkou končit nebude. Sára kolem mě krouží, občas přeze mě přejede rukou a s lačný úsměvem se mě ptá co bych si tedy přál. Nabídnuto je mi líbání a OB (anál nenabídnut). Beru hoďku 1500 + OB 500 a sahám do peněženky pro dvoulitr, jenže Sára se k přijmutí peněz nijak nemá, prý to stačí po akci xxx63 Už tohle dává tušit velice dobrý zážitek, pokud holka neskáče ihned po penězích tak je to vždy pekelné plus.

Dávám sprchu, pak jde Sára. Asi za 2 minuty je venku jen v ručníku, který ihned odhazuje a já si jí tak můžu prohlédnout v plné parádě. Co mě zaujme jako první jsou její krásný kozy, tohle se fakt povedlo, krásné bradavky, krásný tvar, menší dvojky ale perfektně pevný a reagující i na ty nejmenší doteky. Jinak má holka postavu normální, řekl bych. Modelka to není, trochu tuku na sobě má, ale vše je perfektně pevné a krásně hebké. Nad podbřiškem jizva po císaři, těsně nad kundičkou asi 1x1cm mateřské znaménko, nic rušivého. Celkově je holka fakt pěkná. Ale to hlavní - neskutečná raketa. Vrhla se na mě a začala mi hned kundou masírovat pinďoura, hladit mě po těle, ve vlasech. No co vám budu povídat, stál mi hned jak svíčka. Hladil jsem jí ve vlasech a na prsou, ona se ke mně přitulila a celým svým tělem se tiskla k tomu mému xxx16 Pak nadzvedla hlavu a spustila ihned mega vášnivou líbačku, jazyky, okusování rtů ... vůbec jsem nepochopil proč mi to na začátku nabízela jako příplatek když se se mnou asi po dvou minutách hned začala líbat zadara XXX36 xxx21 Prostě úvod jak z říše snů, dlouho jsem nezažil takovýhle nástup, snad jen Nastěnka se jí mohla v tomhle rovnat, jenže Sára se mi líbí mnohem víc.

Vrhla se na kouření, na začátku jsem jí jen musel trochu usměrnit ať se ho nesnaží hned zuřivě rvát až do krku, ale pak už jsem si jen mlaskal. Olízala mi prakticky celou oblast mezi nohama, koule, žalud, stehna, byl jsem tam fakt za krále xxx21 Chytám jí za ruce a pokládám na záda se slovy "teď budu zase chvilku dělat dobře já tobě". Jenže tohle není klasická holka, ona mě ještě před tím přitáhne k sobě, zuřivě mě líbá, dráždí si o mě kuničku a do ucha mi šeptá "ty máš tak neuvěřitelně krásnýho pinďoura" xxx54 Dávám se do lízání, ihned vzdychá, po chvilce zkouším prsty do zadečku a vzdychá ještě víc, druhý prstík strkám do kundičky. Šukám jí tedy rukama napíchnutýma v zadku i kundičce a do toho jí dráždím kliťáka a druhou rukou hladím bradavku, což holka dlouho nevydrží za chvilku se mi udělá xx10 . Tahle kombinace prstu v kundičce a v zadečku je prosté pro většinu holek smrtelná xxx63

Nechávám odeznít její orgasmus a líbám jí při tom na břichu a na bradavkách, přitáhne se i mě k sobě a začíná zase líbačka jako hrom. Nasedá na končíka, jenže žádné nudné pohupování se nekoná. Hezky se mi na něj začne napichovat na bobku a dává mi tak ten nejlepší výhled, který následně ještě vylepší když se opeře rukama o má kolena a začne se napichovat nahoru a dolu xxx16 Přitahuji jí k sobě, líbám, objímám, tisknu ji na mě a při tom jí šukám jak o závod. Střídáme hromadu poloh, klasika, lžíce, z boku ... při poloze zezadu se mi maximálně prohne a vystrkuje na mě svou prdelku. Neodolám a zastrkávám jí do zadku ukazováček. V téhle poloze jí mrdám o 106, jenže po chvilce odpadám a hlasím že se musím jít osvěžit na chvilku do spršky. Ostatně už taky šukáme dobrých 25 minut a že bych to flákal to se říct nedá. Ptám s zda půjde se mnou. Jen se usměje, sedne si na postel "já tu na tebe počkám". Dávám asi dovuminutovou sprchu a když se vracím na cimru tak tam Sára leží na zádech a hladí si kundičku. Usedám na postel a chvilku jí pozoruju, pak si nandavám gumu, dávám ruce na stranu a zase ji začínám šukat. Nechávám jí zase se na mě napíchnout a prohnutou s výhledem na zásun z první řady se konečně udělám. Přitahuje si mě k sobě, líbá mě a pořád se pohupuje nahoru a dolu tak jako by byla smutná že už to skončilo.

Vyndavám ho ven, ona si lehne vedle mě a začínám pokec dotazem "Jsi z Prahy?", ona mi jen odpoví "Ano". Ale to už zase koukám že má ruku mezi nohama a dělá si to sama. Přitáhne si mě k sobě na líbačku, hladím jí ve vlasech a na prsou a snad po pěti minutách čisté líbačky se konečně sama udělá po druhé. xxx63

Na závěr se spolu bavíme a při tom se hladíme. Venku jsem zhruba hodinu a půl po příchodu xxx63 Zážitek tedy naprosto famózní, tahle holka je doslova napumpovaná GFE přístupem střihnutým neuvěřitelnou chutí k mrdu, pro mě naprosto dokonalá kombinace xxx63
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 173 hostů