Historicky odmrdáno

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Re: Historicky odmrdáno

Příspěvek od TreasureSeeker » 29 dub 2017 11:06

Julča, 776 546 611, Prague princess

Dnešní referát je na slečnu Julču, dobře známou pod jménem Vivien z předchozího působiště v TOP sexu.
Já jsem jí měl poprvé, takže nemohu porovnávat. Julča je roztomilá blondýnka, jarní typ. Hezký kukuč. Působí hodně mladě, klidně bych jí ten teen věk věřil. Prsíčka dvojky, takový ten kapkovitý tvar. Trošku zadek a silnější stehna. Celkový dojem je i tak velmi dobrý.

I když se na mě hned u dveří nevrhla (jako třeba Nina), tak se hezky culila. Já tyhle severský typy můžu, tak jsem vzal hodinku s OB a šlo se na věc.
První fáze proběhla v duchu vzájemného, jemně nesmělého oťukávání, ale stačilo pár doteků na správných místech a začali jsme hezky tát. Kouř byl procítěný, péče věnovaná všem partiím, oční kontakt, paráda. xxx18 Za chvíli jsem dostal chuť jí také ochutnat. Voněla mi hezky, reakce vypadaly přirozeně a byly celkem intenzivní. Proti ničemu neprotestovala. Tak jsme ještě dali 69 a za chvilku jsem jí musel brzdit, protože už jsem to měl v zatáčce. xxx50

Sex byl dobrý. Byla aktivní, tulila se, a asi si to celkem užívala. Má ráda hlavně misio a na pejsa, ale koníčka taky neflákala.
V poločase jsme příjemně konverzovali.

Celkově hodnotím jako velmi dobrý zážitek, oceňuji hlavně orál (oboustanně). Čas jsme +/- dodrželi. Výsledné skóre 2:0, i když jsem měl nadějné šance na skórování.

Změny na privátu, zde prezentované majitelem, mohu potvrdit: hodiny na pokoji, slevové kartičky všude možně (třeba ve sprše), operátorka informovaná o nabídce 2v1 (bohužel Julča toto zvýhodnění neposkytuje).

I když to byla dobrá akce, tak se vracet asi nebudu: nedostal jsem nic navíc a preferuji trochu větší drive.
Doproručení ale určitě dávám. Minimálně za zkoušku to stojí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Příspěvek od TreasureSeeker » 29 dub 2017 11:09

Nina, 723 219 211, Sexy cats

Poslední restík a současně shrnující recenze asi za 5 návštěv v průběhu posledních cca 12 měsíců.

Nina patří k tomu nejlepšímu na pražské privátové scéně. Tuhle pozici si získala hlavně skvělým přístupem ke klientům. Přivítání v jejím podání je pověstné: francouzák hned ve dveřích, mazlení ještě na chodbě, k tomu úsměv a hezké řečičky. Zajímalo by mě, jestli dal někdo u Niny otočku. Zdá se to být nemožné.

Komunikace s privátem i privát samotný jsou na solidní úrovni. Asi 2x se schůzka o pár minut posouvala. Vždy přišla sms předem a s omluvou. Pokoje jsou prostorné, dobře vybavené, hraje příjemná hudba, svíčičky, přítmí, na podporu mrdací atmosféry. xxx04
Koupelna není na pokoji, ale je to malý privát a holky si hlídají provoz, takže ani čekačky, ani překvapivá setkání se nekonají.

Zpátky k Nině. Holka je vyšší, cca 173 cm, štíhlá, měkčí dvojky v pěkném tvaru, hezkej zadek, krásný nohy. Źádné vady na kráse. V obličeji spíš zvláštní, zajímavá, postupně jsem v něm našel zalíbení. Abych nezapomněl, je to MILF.

Její silná stránka jsou zahájení. Jde do toho od začátku naplno. Různě se předvádí, povzbuzuje, i nějakej ten vtípek přidá, tiskne se ,mazlí se, občas sáhne, tam kam má. Prostě milenkovskej přístup. Nemá žádný zajetý scénář. Pokaždý jsme začali trochu jinak a tak se mi to moc neohrálo.
Hra na lízanou a prstěnou jí baví. Dává to najevo. Orgasmus v tomto momentě není vyjímkou. Kouř je velmi kvalitní, nápaditý, ne úplně hluboký.
Nina udělá občas nějakou drobnou, ale velmi sexy akci. Např.: na přání o 69 si nade mne stoupla a pak mě "zasedla" s velkou elegancí. Paráda. xxx23
Sex je dobrý, aktivní, polohy dle přání, pomalu i rychle až do úplného vyčerpání. xx16 Jak říkám, dobrý, i když ne nějaký vyjímečný.

Když zbude čas, tak se ní dá i dobře povídat. Fajn ženská, která se zajímá i co se okolo ní děje.

Ceny: vyšší privátový standard 1500 + OB 500

Jasná doporučenka. Já se taky možná ještě vrátím, ale nechám si trochu delší odstup.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Příspěvek od TreasureSeeker » 29 dub 2017 11:12

Nely, aktuálně AlfaBeta, referát z Hodoníské

Zdar. Zkusil jsem Nelu z Hodonínské. Bylo to celkem fajn, ale mezi top poklady si nezařadím.

Komunikace naprosto v pohodě. U dveří mě vítá s úsměvem malá, štíhlá holčina. Nevypadá špatně, komunikuje příjemně, takže beru hodinku s OB za dva táci. Penízky, že prý vyřídíme až po akci. Tak to má být. xxx63
Sprcha na pokoji pro mě, Nela se zatím opláchla někde jinde. K posteli jsme dorazili nastejno. Ona jen v punčoškách a kalhotkách. Tak si ji mohu lépe prohlédnout: Je docela malinká, vlasy polodlouhé, melír, prsa jedničky, štíhlá, pěkné nohy a krásný pevný zadeček. Obličej v pohodě. Ale ne úplně můj typ. Takový jižanský nebo trochu rómský rysy. Pipinku má malou, takovou zavřenou a je dost úzká.
Nejdřív povídáme, tedy hlavně Nela povídá, mě ke slovu moc nepustila. Pak trošinku mazlení a tady už jsem věděl, že to nebude vysoké GFE. Ale ne, že by se nesnažila. Všechno bylo technicky i postupem správně. Trochu si mě polaskala, kouř solidní, hodně se věnovala kulkám, lízing, prstíky, tady to vypadlo, že by se mohla rozparádit, projeli jsme základní kámásůtru, byla aktivní, přiráží fest, kouká do očí, občas udělá nějakou drobnost navíc, hezky hraje, jak moc se jí to líbí. Celkově by se dal její přístup shrnout: udělám Ti to hezky, budeme to dělat jak chceš, zahraju ti divadýlko, ale do hry mě úplně nedostaneš.
Čas na akci plně využit. Nela měla čas, tak jsme pak ještě docela dlouho povídali.

Doporučení: ano, pokud pro vás není podmínkou, aby si to slečna užívala na 100%, lítaly orgasmy atd. xx16
Já návštěvy nelituji, ale vracet se nebudu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Příspěvek od TreasureSeeker » 29 dub 2017 11:15

Nastěnku vyhlašuji pokladem roku 2016! Pro mě úplně nej zážitek prověřený dostatečným počtem opakování. xx10 xx10 xx10
Je to hezká holka. Zaujme krásnou zrzavou hřívou a velkýma kukadlama. Není to modelkoidní typ, spíš normální holka, vše pěkně rostlé, možná trochu měkčí, ale pořád velmi dobré.

Je ze Sibiře, ale česky už umí velmi dobře. Moc toho ale nikdy nenakecáme, protože nám prostě nezbude čas. xxx18
Sex opravdu miluje. Reaguje již na první doteky. A za chvíli létají polštáře, postel nadskakuje, všechno mizí a zůstávají jen naše dvě rozpálená těla. xxx21
Pauza mezi čísly ne delší než 2 minutky na vydechnutí a bouře pokračuje až do konce. Nastěnka není pasivní, jak tady psal Klukodvedle. Nastěnka si to užívá, ráda rozkoš přijímá, ale i poskytuje. xxx54

Za 1000Kč kromě análku (nedělá) všechny standardní služby.

O doporučení není pochyb.
Nebudu k ní chodit jako do houslí xx16 (jak psal Kocour), ale občas ještě zajdu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Příspěvek od TreasureSeeker » 29 dub 2017 11:17

Lea, Eleo, 728252484

Kocour ji zrecenzoval výstižně. Co k tomu dodat?

Lea je skutečně velice štíhlá, taková uzoučká. Má zrzavou a dlouhou hřívu, kterou rozpustila a parkrát mě s ní krásně zahalila. Pěkný kukuč. Celkový dojem: vypadá jako hezká studentka, velice sexy, ale až na druhý pohled. Musíte se na ni podívat pozorně a pak teprve ten sex appeal uvidíte. Přirozená, jen decentně nalíčená.

A taky je to milá a bezprostřední holka. Působí hodně mladě. Kdyby mi řekla, že jí je 19, tak jí to věřím. Ale prozradila, že jí je čerstvých 22.

Bral jsem Klasiku a OB za 2000. Orálek byl spíše průměrný, klasické polohy. Koníček na závěr byl asi nejlepší. Akce proběhla v pohodě. Akorát byla znát, že je Lea už unavená, takže si to sama moc neužívala. Ale i tak bylo vidět, že jí záleží na mojí spokojenosti. xxx23

Jsem zvědav, jak dlouho to nasazení vydrží (dle kalendáře je v podstatě denně).

Privát je kousek od stanice metra, pěkně zařízený. xxx63 Jen by to chtělo ještě trochu zainvestovat do odhlučení. Rámus z chodby nebyl zrovna příjemný. xxx57

Doporučení: ano (asi lépe hned na začátku směny)
Opakování: možná (přece jen nejsem vysazen na lolitky)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Příspěvek od TreasureSeeker » 29 dub 2017 11:19

Míša, Privát Eden, 723 055 553

Taková lištička zrzavá. xxx04
Zkušenost pár měsíců stará, ještě z působení v Motýlku PP. Telefon mi vzala přímo Míša, roztomilý hlásek, pohodová domluva, lascivní poznámky... Natěšenej sedám do auta a vyrážím směr Pankrác. Uvedení na privát proběhlo v podobném duchu. Cimra strašná (stěny z dřevotřísky, třeba už je to přestavěné).
Míša je hezká holčina, drobnější než jsem čekal. Všechno pěkné a tak akorát a k tomu ty krásně zrzavé vlásky. Byla i celkem vtipná, ale takovým trochu infantilním způsobem, který poněkud kazil kýženou erotickou atmosféru.
Bral jsem OB a Líbání celkem za 2500. Akce byla fajn. Jemná, přirozená odezva. Lízání, prsty, základní polohy. S ničím neměla problém. Za vypíchnutí stojí OB, kdy si nechala krásně vymrdat pusinku. Jen se mi jí nepodařilo více rozpálit. Prostě mě moc hezky obsloužila, ale neměl jsem pocit, že by si to sama nějak užila. Hodně upovídaná, stačila mi vyložit vše o sobě (těžko říct, čí story to byla xxx65 ), skoro mě nepustila ke slovu.
Doporučení: spíše ano
Opakování: spíše ne
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Příspěvek od TreasureSeeker » 29 dub 2017 11:24

Ashley, Top privat
recenze z Bazaru kde byla jako Penelope

Kvalitní zážitek. xxx21
Penelope je pěknej kousek. Krásné ženské tvary, hebká, snědá kůže, pěkné vlasy, krásný prsa a výstavní zadek. Mňam. xxx23
Komunikace příjemná, žádná velká rafinovanost, ale spoustu energie a pozitivní nápady. Na úvod prohlásila, že měla pauzu a je hrozně nadržená. Asi nekecela, protože akce byla hodně dobrá. Taková jízda hodně rychlým sporťákem. Není to úplně mazel. Řekl bych, že je na tvrdší sex.
Vyzkoušeli jsme všechny standardní aktivity. Vše bylo dobré, ovšem zase nic nezapomenutelné. I když přece jen: ten pohled na její výstavní prdelku při tvrdém přirážení zezadu, zakončený hlučným orgasmem se mi do paměti zapsal. xx10 xx10
Hodinka utekla jak nic, na pokec nám nezbyl čas. Účet klasicky: 1500 + 500 OB.
Penelope mohu doporučit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Příspěvek od TreasureSeeker » 29 dub 2017 11:25

Editka, Sexy šelmičky, 739827694, http://www.sexyselmicky.cz/cs/divky/editka

Zatím nejhezčí holka, kterou jsem na privátech potkal. Figura, obličej, vlasy, všechno moc pěkný.
Svoje klienty si organizuje sama a to na jedničku s hvězdičkou. Odpoví na každou sms, domluvit schůzku se dá i týden dopředu. xxx63
A navíc je milá a přirozená. xxx23
Bral jsem klasiku + anál, celkem za 2k a byla to dobrá volba. Orál i přes gumu byl špica. Editka se vyjádřila, že je to její oblíbená disciplína: "ráda ho žužlám" xxx50
Prosvištěli jsme klasické polohy a v druhém kole jsme to zakončili análkem. Přišlo mi, že se na to Editka vyloženě těší.
Bylo to super, přesto jsem dva nedostatky (pro mě) našel: 1. lízing jí prý nic neříká, tak že nemá smysl ho provozovat 2. snaha vyhovět a udělat mi dobře byla pro mě malinko na úkor jejího vlastního prožitku. A to trochu snižuje můj zážitek z akce.
Doporučení: rozhodně ANO.
Opakování: možná.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
joker69
Světák úderník
Celkem hodnocení: 1946x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 15x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1914
Registrován: 05 dub 2017 17:47
Bydliště: Alcatraz Island

Příspěvek od joker69 » 30 dub 2017 13:31

Anička, Eden privát 4/2016
Osobně ověřeno, potvrzeno bývalá Anička z Jaurisovy ulice toho času v Amurské u Edenu. Kontakt na zdejší bordelmamá ji dala prý přímo Denisa. Reálně 21, teď v dubnu. Holčina hezká to jo, sice jsem měl pocit, že už jsem ji brousil dole v Nuslích, ale ten obličej si nemohu nějak vybavit. Je poměrně vysoká, to nebyla ani na šteklích, samá ruka, samá noha.. Prsa trochu citlivá, prcina gut, prstění ano, klitoris ne, prý to lechtá, kouří pěkně to jo, ale dost u toho odpočívá, na obličej moc nešahat, prý akné, žádné nevidím.. šukání ok, nahoře sice moc nevydrží a zezadu se brání hlubokému průniku, ale to já mám přece rád.. navíc při tom dolů strkala pořád ruku a prsty, to moc nemusím, když si to holka diriguje, kurňa za ty prachy.. Celkově mi přišla nějaká utahaná, ptám se, ale prý ne.. Pokec v pohodě, tady je chvilku.. Kdo měl problém s hygienou v Jaurisovce, toho nepotěším, utržené prkýnko, u vany jsem šlápnul na mokrou předložku, postel z europalet, nic proti, ale potah zacákaný, ještě že přinesla nové prostěradlo, soukromí na pytel, holky sedí sice v kuchyni za zástěnou, ale stejně se dívají bokem na telku, která je v obýváku, alespoň zdravím bačovou, pomalu odcházím, vystupuji v prvním patře, po mně běží hned další .. That´s all
    img0002.jpg
    img0000.jpg
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    „Be different, f*ck off the mainstream sh*t! "

    Uživatelský avatar
    pen
    Světák romantik
    Celkem hodnocení: 2684x
    Recenze 2017: 15x
    Recenze 2018: 18x
    Recenze 2019: 17x
    Recenze 2020: 7x
    Recenze 2021: 1x
     
    Příspěvky: 934
    Registrován: 26 dub 2017 20:54

    Příspěvek od pen » 29 kvě 2017 23:58

    Natálie, 18/165/45, Lolitas Privat, kousek od metra Flora, tel. 601282828
    http://privat-lolitas.cz/cs/divky/28-natalie-1

    Natálka je asi nejdrobnější dívka, do které jsem kdy pronikl. Má ji fakt hodně úzkou, musela si ji dost roztahovat, aby nasedla i na můj docela průměrný penis. Přišlo mi dost sexy, jakou s tím měla práci - vám co máte megapéro, tenhle pocit už možná zevšedněl.

    Bude jí těch inzerovaných 18 nebo něco málo přes. Tak trochu jiná modrooká blondýna než barbíny ze všech těch klišé filmů a fotek. Krásná. Vypadá jako prototyp něžné hezké lolitky. Když jsem při šoustání sevřel její tělo mezi dvěma dlaněmi, trochu jsem se bál, abych ji nerozbil. Svým vystupováním se jí ale daří působit dospěle, nestylizuje se přehnaně do nějakého pedofilního snu. Takže, ač nejsem vyhledávač lolitek, měl jsem z naší půlhodiny prima zážitek. Natálka je teď asi hodně oblíbená, vyšel mi až třetí pokus o objednání, a to ještě jen na půl hodiny v osm večer. To už měla za sebou osmihodinovou šichtu které předcházely čtyři dvanáctihodinovky. Bylo poznat, jak je utahaná. Přesto bylo milá a ochotná.

    Vyfasoval jsem s ní horní pokoj, bohužel. Pokoj i přilehlá koupelna byly dost tragické. Koupelna s neuvěřitelně špatnou regulací teplé a studené vody, spláchl jsem se nakonec studenou, abych se neopařil. Sprchový kout je pro trpaslíky (nebo možná pro Natálku), při sebemenším pohybu jsem se nalepil na vikslajvantový závěs, o který otíraly svý zadky zástupy mých předchůdců. Tfuj. Pokojík byl docela malý, což je celkem fuk, ale postel byla zapuštěná mezi dvě stěny jak v nějakým levným čínským hotelu a místo matrace tam byl snad kus šíleně měkkýho molitanu. Takže při jakýmkoliv šukacím pohybu jsem si pěkně zapružil nahoru dolů. Což na zážitku fakt nepřidalo. Při poslední návštěvě o patro níž to bylo přitom ok.

    Na pokoji běžela televize, kde defilovaly urostlý prsatý nahotinky. Natálka byla zvědavá, jestli se mi nelíbí spíš takový holky . Tož holka - taky se mi líbí, můj vkus je širokej. Ale ty jsi tak hezká a milá, že je strčíš do kapsy i se svýma jedničkama.

    Natálka kouřila moc hezky, byla radost ji šoustat do úzké kundičky, ochotně měnila polohy z koníčka na misionáře a zpět. Jen zezadu to tentokrát moc nechtěla, tak jsem ji nenutil. ke konci půlhodinky mě pěkně postiskala péro kundičkou k vyvrcholení. Tak mladá holka a přitom velká profesionálka, a to myslím pozitivně. O svých už opravdu bohatých zkušenostech si ráda i povídala. Trochu mě vyděsilo, že má na ruce zásnubní prsten. Ale prý s touhle prací jen tak nesekne. Kéž by vydržela nás obšťastňovat co nejdýl. Nedivím se, že jsem se k ní objednával tak složitě. To děvče je prostě špička. Odcházel jsem od ní ve výborné náladě, užil jsem si díky ní maximální potěšení s krásnou mladou holkou. Určitě zopakuju!
    1 Obrázek
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

    Uživatelský avatar
    pen
    Světák romantik
    Celkem hodnocení: 2684x
    Recenze 2017: 15x
    Recenze 2018: 18x
    Recenze 2019: 17x
    Recenze 2020: 7x
    Recenze 2021: 1x
     
    Příspěvky: 934
    Registrován: 26 dub 2017 20:54

    Příspěvek od pen » 30 kvě 2017 00:02

    Miiiia, https://www.amateri.com/cs/user/887480, tel. 723821608

    Miiiia uvádí 180cm/56 kg, výška sedí, kil má aspoň o patnáct víc. Fotky pěkný kočky v profilu jsou buď fake nebo pěkných pár let starý. Takže nemá smysl je sem dávat. V obličeji je taky dost děsná.

    Byl jsem ale zvědaný na její hluboký kouř, co tu někdo vychvaloval. Však Helen z BiPerversPrivat taky není žádná krasavice, ale kouří báječně.

    Takže zvoním u vchodu činžáku na Klamovce, kousek od Plzeňské. Bere mě nahoru do dost ubohýho bytu, ve kterým má na stěně fotky své dcery. Když jsem si srovnal její aktuální vzhled a to prostředí, táhlo mě to k otočce, ale já debil se nechal zlákat na soucit.

    Do její nevábný postele se mně fakt nechtělo, tak jsme se domluvili jen na hlubokým orálu za 600 Kž. Miiiia dokáže polknout penis opravdu celý, jen to kazí zbytečným přihoňováním a celkem to fláká. Technika kuřby byla dost bída, brala to zbytečně tvrdě, asi si to chtěla odpracovat rychle. Měl jsem pocit, že se s ní snad ani neudělám. No, nakonec se to povedlo. Rychle jsem se oblíkl a vypadl a cestou jsem si ještě třikrát odplivl přes levý rameno. Nevermore.

    Když si vzpomínám, že tu nedávno skoro všichni mí hrdinové zkušení norníci kritizovali, jak Lemansky zaplatil 4000 Kč za dvě hodiny perverzního sexu, ktery si užil ke své spokojenosti, tak si říkám, jak je to relativní. On si to aspoň užil. Já jsem si nadával, co jsem za kus vola, kterej zbytečně vyhodil šest kilo a hlavně i s cestou tam a zpět skoro tři hodiny života.
    Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

    Uživatelský avatar
    pen
    Světák romantik
    Celkem hodnocení: 2684x
    Recenze 2017: 15x
    Recenze 2018: 18x
    Recenze 2019: 17x
    Recenze 2020: 7x
    Recenze 2021: 1x
     
    Příspěvky: 934
    Registrován: 26 dub 2017 20:54

    Příspěvek od pen » 30 kvě 2017 00:10

    Greace - Alfa Beta (dříve Grace - Top Privat)
    http://www.tapky.info/?1545,greace-alfa ... -737969707

    Ještě v Top Privátu mě zlákala východní dlouhovláska Greace a dobře jsem udělal. Greace je pěkná holka s GFE přístupem, má opravdu hezký dlouhatánský vlasy (na rozdíl od fotky je má teď světle hnědý) a opravdu krásně a hluboko kouří. Bez přihoňování si nasoukává penis do pusy pěkně až po koule. Při šoustání je na ni krásný pohled, není to pro horňáky, protože prsa ma menší, ale mně jde spíš o to šoustat hezkou holku. Stříkání do pusy pojala fakt luxusně. Žádný znechucený vyplivování semene do kapesníku nebo úprk do koupelny. Hezky mi péro sevřela mezi rty, nechala si plnou nálož nastříkat do pusy a spolkla, což mě příjemně překvapilo.
    gracex01_0.jpg
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

    Uživatelský avatar
    pen
    Světák romantik
    Celkem hodnocení: 2684x
    Recenze 2017: 15x
    Recenze 2018: 18x
    Recenze 2019: 17x
    Recenze 2020: 7x
    Recenze 2021: 1x
     
    Příspěvky: 934
    Registrován: 26 dub 2017 20:54

    Příspěvek od pen » 30 kvě 2017 00:13

    NADRŽENÁ Sára
    http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/11415968
    Tel.: 722428591(Hodonínská ul.)

    Se Sárou z Hodonínské mám ale bohužel negativní zkušenosti. Nezajebal jsem si, jenom se mnou vyjebala.

    První pokus - milý hlas v telefonu, domluva jasná, dnes plný diář, ale zítra si vyber čas, vyberu si a začínám být natěšenej na Sářinu GFE snů. Houbeles. Dopoledne před akcí mi Sára smskuje, že musí do autoservisu a schůzku ruší. No to se může stát, žejo. Zkusím to jindy.

    Druhý pokus - zase ten milý hlas v telefonu, zase natěšenej se kodrcám přes půlku Prahy na kačerovský sídliště. Nebo je to už Michle, nevím, sorry. Říkám si cestou jak ten chlápek z dávný reklamy na motorovej olej, že se vyplatí dojet až takovou dálku za skvělou holkou. No chyba, veliká. Na místě jsem přesně na čas, prozváním mobil a nic. Opakuju za pár minut a nic. Mířím naštvanej pryč, ještě jednou to zkusím a jiný než Sářin hlas mi říká, že Sára bohužel musela v rodinné záležitosti odjet pryč a že si můžu vybrat jinou holku. Což o to, HoPi třeba vychvaloval Emu ze stejný adresy, ale už se mi v tu chvíli nechce podporovat podnik, kterej mě podruhý vypeče a tentokrát nemá ani dost slušnosti, aby mi včas dal vědět a ušetřil mi čas zmařenej cestou. Kdybyste holky byly někde v centru, tak nad tím možná mávnu rukou.

    Závěr: Je možný, že kdo si počká, ten se dočká. Ale na Sáru už čekat nechci. Prima holek je dost, i hezky v centru Prahy. Vám ostatním přeju se Sárou hodně štěstí a zážitků.
    Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

    Uživatelský avatar
    Lars
    Učeň štukatér
    Celkem hodnocení: 1780x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 15x
    Recenze 2020: 12x
    Recenze 2021: 11x
     
    Příspěvky: 398
    Registrován: 21 čer 2017 15:52

    Příspěvek od Lars » 22 čer 2017 21:44

    https://www.amateri.com/cs/user/1238520
    Slečna Linda
    + 420 774 097 760

    Slečna byla mnohokrát recenzovaná, takže jen stručně, pro úplnost. Domluva po telefonu v pohodě, vyzvednutí před domem bez problémů. Slečna jistě starší, obličej nic moc, určitě ne lolitkovský. Má nepěkné zuby a jsou z ní cítit cigarety. Šuká ve sklepním bytě, byt čistý, nově zařízený. Slečna komunikativní, myslím, že vhodná pro stydlíny, umí navodit uvolněnou atmosféru. Beru 30min s OB za 1000Kč. Samotná akce v pohodě, kouř standardní, při sexu ochotně dělá co se po ní chce, iniciativní není. Lízání ano, prsty dovnitř ne. Líbání prý ano, ale bylo to takové nijaké pusinkování, takže jakoby nebylo. Po výstřiku ochotně dál kouřila a připravila mne na druhé kolo. Pokec příjemný, uvolněný, slečna je se svou prací smířená, dřív pracovala na privátě a sólová dráha je pro ni prý mnohem příjemnější.

    Za mne:
    vzhled 3
    postava 1-
    kouř 2
    sex 2-

    Opakovat nehodlám.
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

    Uživatelský avatar
    Lars
    Učeň štukatér
    Celkem hodnocení: 1780x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 15x
    Recenze 2020: 12x
    Recenze 2021: 11x
     
    Příspěvky: 398
    Registrován: 21 čer 2017 15:52

    Příspěvek od Lars » 22 čer 2017 21:45

    Karolína, Top Sex
    https://www.sex.cz/863005?PID=1

    Dostal jsem chuť na nějaké selátko (za což už jsem tu byl jednou plísněn), takže jsem dal na pochvalnou recenzi kolegy holanďan123.
    viewtopic.php?p=110565#p110565

    Můj zážitek byl ovšem značně rozdílný. Objednání v pohodě, privát parádní, mají celé patro v horní části Central Parku. Karolína je pro mne svým objemem na hranici šukatelnosti, ale v obličeji celkem hezká i když dvojitá brada jí nepomáhá. Věk odhaduji 25. Chvíli jsem uvažoval o otočce, ale pak jsem si řekl, "chtěl jsi selátko, tak ho máš" a šel jsem do akce. Beru půl hodiny s líbáním za 1300. Po sprše přijde Karolína s výraznou rtěnkou, která jí sluší, ovšem v puse si nechává žvýkačku. Poprosím jí ať ji vyhodí a po chvilce zjišťuji, že příplatek za líbání byly vyhozené peníze. Mdlé pusinkování bez náznaku vášně mi péro nepostaví, lízání bez odezvy také ne. Prstit se nechá. Kouř zvládá celkem dobře. Samotná akce naprosto toporná, slečna ochotně mění polohy, ale to to je vše, čeho jsem se od ní dočkal. Z její strany byla z akce cítit rutina a trochu i otrávenost. Celou dobu měla zavřené oči, vypadala, že se snaží nevnímat to, co právě probíhá. (Upozorňuji, že dědek, tlusťoch, smraďoch ani nic podobného nejsem.) Nakonec jsem musel zmobilizovat všechny své síly, abych se vůbec udělal, při závěrečném pokecu se ukázalo, že ani moudrosti slečna příliš nepobrala, takže se balím a mizím. Nedoporučuji ani milovníkům objemnějších těl.

    vzhled 2
    líbání 5
    postava 3-
    kouř 2
    sex 3-
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

    Uživatelský avatar
    Lars
    Učeň štukatér
    Celkem hodnocení: 1780x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 15x
    Recenze 2020: 12x
    Recenze 2021: 11x
     
    Příspěvky: 398
    Registrován: 21 čer 2017 15:52

    Příspěvek od Lars » 22 čer 2017 21:47

    Adresa u Třešnovky 3,Kobylisy tel.704 384 653
    https://www.amateri.com/cs/lide/1526972/Bejbyby

    Původně jsem se objednával na opěvovanou trojku, ale Goodfinegirl nebyla k zastižení. Mezi Viki (Surprisegirl) a Klárou (Bejbyby) jsem se rozhodl pro Kláru. Placeno 1200/hod.

    Holka mladičká (prý jí bude 19), bruneta, usměvavá, sympatická. V obličeji celkem hezká, ale žádná extratřída. Kozy mlaďoučké, menší, akorát do ruky. Kundička těsná, pysky malé. Mohla by trochu více cvičit jinak jí naroste bříško. Tetování na ruce a pod krkem, na obličeji trochu moc make-upu.

    Výborně kouří (bez), s pérem si hraje, hladí, olizuje, dívá se do očí. Nechá si držet hlavu, lízat, prstit. Na lízání příliš nereagovala. Během chvilky jsem se udělal, nastříkáno do pusy a vyplivnuto. 2. kolo - Použila gel, při sexu se děvče nějak nezvládlo uvolnit. Ochotně mění polohy, při šukání zezadu hladí koule. 3. kolo - Opět skvělý kouř, během chvilky mi zase stojí, sex už také lepší, ledy asi trochu povolily.

    Pokec nic moc, je to telátko, ale roztomilé. Občas plácne nějaké úsměvné pitomosti.

    Celkový dojem uspokojivý, pokud se holka trochu rozjede při šukání, má budoucnost. Doporučuji milovníkům mladých holek, kteří s nimi mají trpělivost. Opáčko ne.

    Na stejné adrese jsem byl dříve ještě za Ninou (Polykačkablond) a Tatoogirl (blond). Obě ihned přestaly inzerovat, asi se zde holky rychle točí. Výše popsané víceméně sedí i na tyto 2, pokud by se někdy zase objevily. Tatoogirl byla více oplácaná, v obličeji hezčí, měla hezčí kozičky, ale celkový přístup o hodně horší.
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

    Uživatelský avatar
    Lars
    Učeň štukatér
    Celkem hodnocení: 1780x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 15x
    Recenze 2020: 12x
    Recenze 2021: 11x
     
    Příspěvky: 398
    Registrován: 21 čer 2017 15:52

    Příspěvek od Lars » 22 čer 2017 21:47

    Lucie, Mazlivé studentky, 606 357 709

    První dojem - hrůza. Holka macatá, přičmoudlá (proti cikánkám nic nemám, naopak), fotky jí hodně přidávají. Někdo zde popsal její postavu jako krabicoidní - souhlasím. Placeno 800Kč/30min + 300 za líbání (vyhozené peníze).

    Na privátu frmol, rychlé střídání ve sprše, hlídání dveří, klepání na dveře od koupelny, abych už vypadnul.

    Jediné, co můžu pochválit je opět kouření až do konce bez, tento mazlivkový standard kvituji. Akce toporná, oční kontakt žádný, líbání za 300Kč rozhodně nestálo. Opěvovaný anál jsem nezkoušel, doporučení spíše ne, opáčko určitě ne.
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

    Uživatelský avatar
    Lars
    Učeň štukatér
    Celkem hodnocení: 1780x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 15x
    Recenze 2020: 12x
    Recenze 2021: 11x
     
    Příspěvky: 398
    Registrován: 21 čer 2017 15:52

    Příspěvek od Lars » 22 čer 2017 21:48

    Anička, 774 154 632, Karlín
    https://www.sex.cz/214655?SNID=ani%E8ka ... 169582&S=0

    Holka mladá, štíhlá, na můj vkus až moc osolárkovaná, rovnátka. Panelákový byt, kde Anička i bydlí je velký problém, sousedka na chodbě a šeptání již bylo popsáno. Sousedi ví, čím se děvče živí a vadí jim to. Placeno 800Kč/30 min.

    Nelíbá se, nenechá se lízat, kouř mě příliš nenadchl, bylo to spíš takové tahání za ocas. Samotná akce toporná, Anička u toho celou dobu tak nějak posmrkávala :-). Při pokecu se z ní ovšem vyklubala celkem sympatická holka. Možná někomu sedne, ale mně ne.
    Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
    Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

    Uživatelský avatar
    Peno
    Mistr štukatér
    Celkem hodnocení: 1855x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 12x
    Recenze 2019: 17x
    Recenze 2020: 14x
    Recenze 2021: 3x
     
    Příspěvky: 829
    Registrován: 21 kvě 2017 10:33

    Příspěvek od Peno » 23 čer 2017 12:26

    Lars píše:
    22 čer 2017 21:44
    https://www.amateri.com/cs/user/1238520
    Slečna Linda
    + 420 774 097 760

    Slečna byla mnohokrát recenzovaná, takže jen stručně, pro úplnost. Domluva po telefonu v pohodě, vyzvednutí před domem bez problémů. Slečna jistě starší, obličej nic moc, určitě ne lolitkovský. Má nepěkné zuby a jsou z ní cítit cigarety. Šuká ve sklepním bytě, byt čistý, nově zařízený. Slečna komunikativní, myslím, že vhodná pro stydlíny, umí navodit uvolněnou atmosféru. Beru 30min s OB za 1000Kč. Samotná akce v pohodě, kouř standardní, při sexu ochotně dělá co se po ní chce, iniciativní není. Lízání ano, prsty dovnitř ne. Líbání prý ano, ale bylo to takové nijaké pusinkování, takže jakoby nebylo. Po výstřiku ochotně dál kouřila a připravila mne na druhé kolo. Pokec příjemný, uvolněný, slečna je se svou prací smířená, dřív pracovala na privátě a sólová dráha je pro ni prý mnohem příjemnější.

    Za mne:
    vzhled 3
    postava 1-
    kouř 2
    sex 2-

    Opakovat nehodlám.
    A funguje Linda pořád? Po osamostatnění měla na profilu na amatérech vždycky napsáno kdy bude, jaké služby dělá, telefon apod. Když to z profilu zmizelo tak jsem to interpretoval tak že skončila, což několikrát naznačovala že udělá. Nebo jsem to pochopil špatně?

    Uživatelský avatar
    Lars
    Učeň štukatér
    Celkem hodnocení: 1780x
    Recenze 2017: 6x
    Recenze 2018: 10x
    Recenze 2019: 15x
    Recenze 2020: 12x
    Recenze 2021: 11x
     
    Příspěvky: 398
    Registrován: 21 čer 2017 15:52

    Příspěvek od Lars » 23 čer 2017 17:10

    Peno píše:
    23 čer 2017 12:26
    Lars píše:
    22 čer 2017 21:44
    https://www.amateri.com/cs/user/1238520
    Slečna Linda
    + 420 774 097 760

    Slečna byla mnohokrát recenzovaná, takže jen stručně, pro úplnost. Domluva po telefonu v pohodě, vyzvednutí před domem bez problémů. Slečna jistě starší, obličej nic moc, určitě ne lolitkovský. Má nepěkné zuby a jsou z ní cítit cigarety. Šuká ve sklepním bytě, byt čistý, nově zařízený. Slečna komunikativní, myslím, že vhodná pro stydlíny, umí navodit uvolněnou atmosféru. Beru 30min s OB za 1000Kč. Samotná akce v pohodě, kouř standardní, při sexu ochotně dělá co se po ní chce, iniciativní není. Lízání ano, prsty dovnitř ne. Líbání prý ano, ale bylo to takové nijaké pusinkování, takže jakoby nebylo. Po výstřiku ochotně dál kouřila a připravila mne na druhé kolo. Pokec příjemný, uvolněný, slečna je se svou prací smířená, dřív pracovala na privátě a sólová dráha je pro ni prý mnohem příjemnější.

    Za mne:
    vzhled 3
    postava 1-
    kouř 2
    sex 2-

    Opakovat nehodlám.
    A funguje Linda pořád? Po osamostatnění měla na profilu na amatérech vždycky napsáno kdy bude, jaké služby dělá, telefon apod. Když to z profilu zmizelo tak jsem to interpretoval tak že skončila, což několikrát naznačovala že udělá. Nebo jsem to pochopil špatně?
    Nemám páru. Vypadá to, že profil na amatérech obhospodařuje někdo jiný.
    Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

    Odpovědět

    Zpět na „Pražské priváty“

    Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], killabeezek a 175 hostů