Recenze 2022

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Dionysos
Začátečník
Celkem hodnocení: 433x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 83
Registrován: 29 črc 2020 13:55

Re: Recenze 2022

Příspěvek od Dionysos » 30 čer 2022 11:04

Didy, Alpin, 776 568 067
https://www.sex.cz/alpin
1200/1600 kč
Didy je velká holka. Je dost vysoká a má kyprou ženskou postavu s velkými prsy. Je mladá, udaných 22 bude +/- sedět, takže vše je jestě pevné a sexy. Ale je to náchovný typ, kdy s přibývajícím věkem se rozkydne do kredencoidní podoby a z prsou se stanou plandáky, které se dají omotat kolem krku jako šála. Fotky asi nejsou její, Didy je prdelatější. Možná jsou z jejího předešlého působení v Alpinu, kdy jí bylo 19. To jen potvrzuje, že proměna v kredenc už začala.
Ve dveřích mě přivítala úsměvem a pusou, takže se jde dál. Mchd. ten úsměv má fakt hezký a vydržel jí po celou dobu. V posteli to mělo standardní průběh. Na začátek sjem si pohrál s těmi kozami a pak kouř. Ten tedy nic moc. Takže jsem jí zarazil a jde se na sex. Ten hodnotím jako privátový lepší standard. Její obličej s hezkým úsměvem byl sexy. V poloze na koníka se jí krásně houpaly kozy, které mi strkala před obličej. Na konci ještě chvíli pokec a jde se. V Aplinu se čas dodržuje, ale holky si jej dobře hlídají.
10 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
TomikTom
Začátečník
Celkem hodnocení: 352x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 11x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 53
Registrován: 18 lis 2017 15:40

Příspěvek od TomikTom » 30 čer 2022 22:39

Jak tak čtu recenze a píšu nové, došlo mi že vlastně dlužím jednu docela starou. Vždycky jsem si říkal co za pitomce píše zážitky půl roku zpětně když už holka buď nepracuje a nebo ji naopak zpracoval pobyt na privatu a už je úplně jiná. No a teď jsem se sám zpronevěřil.

Andrea
Holy

https://www.clubholy.cz/andrea/

Tahle návštěva je v něčem součet a v něčem průměr celkem tři návštěv na přelomu roku, takže bude psaná tak nějak obecně.
Co se týká privatu: objednání a komunikace je bez problémů, jediný co mě vždycky nasralo bylo rušení mých rezervací když ťapka nepřišla do práce ale to není věc organizace ale nespolehlivosti těch holek, a jak říkal někde Ko_cour, ty nejvíc šukavý jsou ty nejmíň spolehlivý. Ex-Rebeca/Zoe a Andy z tohodle privatu jsou toho dobrym důkazem. O umístění a dispozicích hampejzu už touhle dobou všichni víte všechno. V okolí nejsou modré zóny a dá se tam někde normálně zaparkovat, pokud chcete hodně punk a nevadí vám že si buchty z okna prohlédnou vaše auto i s espezetkou tak můžete parkovat přímo na dvoře. Jako pohodlný by to bylo a člověk by neměl strach o vůz ale diskrétnost ta tam.

Andrea je vzhledově mladá holka s pružným tělem, o cvičení podle mě nezavadi ale díky věku je všechno jak má být. Velikost, váha, kozy...všechno sedí jak je na webu a fotka odpovídá, nepřikrášluje, spíš ubírá. Má výraznou spodní čelist a dělá ji to hranatej obličej, můj typ to nebyl ale to už jsem hnidopich - určitě to je hezká holka. Z fotek jsou vyretusovane tetovacky, tak jenom varuju. Věk určitě podsazený ale to už je takový folklor, že 😉. (Podle mě kdyby holky najednou začaly udávat reálný věk tak budou norníci zmateni tak že začnou bloudit v malých kruzích jako holub s magnetem na hlavě). Holka chodí na pokoj do akce už nahatá v županu a nebo v prádle co má na fotce které má tendenci si hnedka sundávat ale nějak jsme se dohodli aby to odstrojovani nechávala na mě.

Andrea má děsnej problém s disciplínou a dodržováním času. Následkem toho nikdy nevíte jestli domluvený termín platí, je dobrý hnedka na začátku směny vznést dotaz zda ten den dorazila do práce. Tak si ušetříte nepříjemné překvapení na poslední chvíli a zvládnete upravit plány nebo najít jinou tapku. Tím se dostáváme k druhému problémů...šance že se objednáte impulzivně ten den jsou mizivé. Podle mě má tunu stalaku co se objednávají přednostne někdy v pondělí ráno už od pěti 😀 nebo nevim. Napoprvé jsem se dostal náhodou v době kdy nebyla tak vytížená a začínala a potom jsem zjistil že se dá dobře objednat o víkendech, asi že tatici od rodin nemůžou na privát tak je to docela volnější.
Další její problém je při návštěvě. Andrea po převzetí peněz a navigaci do sprchy mizí v horním patře a spolehlivě ji 15 minut neuvidíte. Dělala to mě při každé návštěvě a podle popisu to dělá všem. Není to časový ojeb, jona je prostě jedna z těch kterým unikají časové souvislosti. Na konci zaplaceného času zase protahuje prakticky do doby než na dveře klepe další norník. Takže o svůj zaplacený čas neprijdete, ale je to k vzteku pokud si svůj rozvrh z různých důvodu přesně plánujete a nemůžete přetahovat návštěvu o dalších 20 minut. Tohle by si měl privát hlídat.

Ale k akci. Andrea je mazlivej typ, není to prkno co si lehne a nechá chlapa makat, to GFE je docela uvěřitelné. Kouří slušně, jednou se náhodou rozjela až na pořádnej hlubokac že ji slzy tekly, koule olizuje a trochu měla tendenci jezdit jazykem skoro k mojí prdeli 😀.
Na lizing reaguje tak že zapne hekátor na stupeň deset a od prvního kontaktu jazyka s poštěváčkem budí sousedy v Holyni a kroutí se jak had. Postupem času jsem zjistil že něco je divadlo ale když se jí člověk trefí do nálady tak to umí i autenticky.
Stejně to je při koitu. Ječák na max ale kupodivu to zní přirozeně. Na misionare se holka tiskla, chytla mě za zadek a pořádne mě do sebe narážela. Žádná pozice není problém a ve všech si s ní užijete paradni šukačku.

V mezičase mezi pichanim se vám Andy bude snažit vykecat díru do hlavy a vybleje tak půlku svého osobního života, současně si ale všímavý posluchač začne všímat rozdílu ve výpovědích, takže určitě hodně fabuluje, něco je pravda, něco pohádka pro norníky, bůh suď, mě to je jedno. Moc mě ty řeči nebavili ale zase to není z její strany ojeb. Jakmile ji chytíte za poštěvák a zalehnete, zmlkne, začne vrnět jako kočka a zahraje vám další kolo skvělého zážitku.

Andy je holka před kterou bych varoval všechny začátečníky. Jestli se nechcete zabouchnou a narazit si držku tak nechoďte. Ta holka umí vyrobit u norníka pocit že je tam jen pro něj, že se těší až zase prijede a že je to ten nejvíc sexy starej plesatej tlusťoch kterýho kdy viděla. Smz je to póza, jen co odejděte tak to samé divadlo zahraje tomu upocenymu kolegovy kterýho potkáte za branou a kterej předstírá že si prohlíží keře. Ale za to nezaslouží kritiku, spíš chválu. Kéž by se tak ostatní holky v Praze inspirovaly jejím přístupem, nornicky svět by byl zase ráj.
Mě ty tři návštěvy stačili, kouzlo mi chvíli vydrželo a pak jsem nahlednul za oponu a rozhodl se jit zase dál. Nevím jak je na tom teď, jestli se nezkazila, tak můžu doporučit.
25 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
WSHarris
Začátečník
Celkem hodnocení: 44x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 říj 2019 14:24

Příspěvek od WSHarris » 04 črc 2022 20:08

Nová Lucinka www.mazlivestudentky.cz
2.jpg
1.jpg
kromě klasiky nabízí líbání, OB, OBDK, anál a další spíše nesmyslné služby viz. ceník na stránkách
privát dlouho známý - bez problémů ve všech oblastech. Pro fajnšmekry na ručníky uvádím, že byl dostatečně veliký aby si s ním Harris omotal svou postavu těžkého atleta.
Placeno 1500/h, líbání 300, 0B 400, anal 1000, výstřik do pusy 300. celkem tedy 3500 Kč

Byli jsme čtyři - George, William Samuel Harris, já a Montmorency. Ten den nás George táhl až do Stainesu, a tamodtud jsme zase my táhli jeho a měli jsme dojem, že za sebou vlečeme padesát tun a že jsme tak ušli šedesát kilometrů. Bylo půl osmé když jsme konečně projeli zdymadlem. Všichni jsme nasedli do lodi, veslovali podél levého břehu a vyhlíželi místo, kde by se dalo přistát. Zapadli jsme do velice příjemného koutečku pod mohutným jilmem, k jehož vyčnělým kořenům jsme připoutali loď.

Rozbíjíme tábor a vaříme a jíme střídmou večeři. Pak si nacpáváme a zapalujeme statné dýmky a melodickým polohlasem rozpřádáme příjemný potlach; a do zámlk v našem hovoru nám řeka, dovádějící kolem lodi, šplouchá podivuhodné starobylé zkazky a starobylá tajemství a tichounce zpívá tu starobylou dětskou písničku, kterou už zpívá tolik tisíc let - a kterou tolik tisíc let ještě zpívat bude, než jí vysokým věkem ochraptí hlas -, tu písničku, o níž si my, kteří jsme se naučili milovat na řece její proměnlivou tvář, my, kteří tak často hledáme útočiště na jejích pružných ňadrech, myslíme, že jí rozumíme, i když bychom nedokázali vyprávět pouhými slovy obsah toho, čemu nasloucháme.

Hledíme na zvlněnou krajinu na obzoru, které dominují dva mohutné, vysoké kopce, opěvujeme krásu Anglie a George vzpomíná na svá jinošská léta na pastvinách v podobném pohoří na jihu, když tu náhle William Samuel Harris prohlásí, že ty kopce mu připomínají roztomilé chvíle, které nedávno strávil v roztomilém podničku, kde se říká U Karkulek. Harris nikdy neměl smysl pro romantiku a slzy v jeho očích dokáže vyvolat maximálně cibule nebo velmi čerstvý křen podávaný k pečenému vepřovému kolenu.

Znovu jsme si nacpali dýmky a Harris se dal do líčení.

Ten den mu zbývalo trochu času před finálovým zápasem mistrovství Evropy ve fotbale, který chtěl sledovat ve své oblíbené hospůdce a rozhodl se zpříjemnit si jej návštěvou privátu.
Domluva byla snadná, stejně tak nalezení adresy. Po zazvonění mu byly otevřeny bzučákem vchodové dveře, a vzápětí mu o patro výše otvírá dveře Lucinka v černém spodním prádle a na vysokých podpatcích.
W.S. Harris rychle domluvil základní hodinu s líbáním a OB, přičemž zmínil, že v případě, že by akce byla natolik dobrá, že by si nemohl pomoci, možná by rozšířil postupně požadované služby o anál, OBDK či oboje. Návrh byl akceptován.

Po sprše Lucinka opět přichází ve spodním prádle a na vysokých podpatcích, což si Harris vzápětí upravuje k obrazu svému tím, že Lucinku zcela odstrojí.
Lucinka není rozhodně typ pro milovníky kapesních kousků, nedej bože vychrtlých anorektiček. Je přesně to, co má Harris rád, fortelná menší holka s přírodními prsy velikosti 5. Asi by šlo diskutovat o BMI ale Haris je urostlý chlapík a je zcela spokojen.
Spokojen? Harris je nadšen a radostně se vrhá do akce. Po mazlení včetně 69 ve všech polohách je natolik vzrušen, že rychle prostřídá tři základní polohy a zakončuje.

Času je dost a po krátkém pokecání Harris velkoryse rozšiřuje objednávku služeb a o nějaký čas později zakončuje anální sex v pozici a tergo.
Opět nastává příjemný pohovor v němž Lucinka projevuje rozumné názory a solidní přehled v Hariisových oblíbených tématech jako je kriket a zahraniční politika Commonwealthu. Trefně se vyjadřuje i k očekávané sestavě dnešního večera a možné taktice týmu.

Nakonec Harris požádá o ještě trochu něžnosti, což Lucinka správně pochopí a Harris zakončuje potřetí, tentokrát Lucince do úst.

Omámený ale stále prakticky založený Harris soudí, že diskutovat už není o čem. Následuje tedy pusa na rozloučenou, pozvání přijď zas a v spokojeném rozmaru vypité pivo v hospůdce za rohem.

Harris říká, že pokud svou první zkušenost s privátem srovnával s podobně předraženou návštěvou barber shopu, v tomto případě připouští, že se jedná v případě vzájemné kompaktibility o zcela jiný zážitek (a v případě, že je on Harris takto rozdováděný i o zcela jiné peníze).
Jindy cynický Harris konstatoval, že si připadal jako by mu bylo znovu 16 a půl. Dostal vše, co si objednal, po pozdější kontrole ceníku usoudil, že snad i něco navíc a to ve výborné kvalitě. Atmosféra byla kamarádská GFE a Harris má pocit, že mu nezbyde, než si to ještě alespoň jednou zopakovat. Rezervovaný čas by zcela dodržen, čili se Harris sám vyhodil asi po hodině a půl.

Harris zmlkl. Zasněně zíráme na vysoké kopce na obzoru. Naše hlasy se též ztratí v mlčení a až nám vyhasnou dýmky - i my, mládenci tak všední, tak tuctoví, máme najednou neuvěřitelný pocit, že jsme plni myšlenek, napůl rozteskňujících, napůl rozjařujících, a nechceme už a ani nepotřebujeme mluvit – zasmějeme se, vstaneme, vyklepáme z vyhaslých dýmek popel, řekneme si „dobrou noc“ a ukolébáni šuměním vody a šelestěním stromů usneme pod velkolepými tichými hvězdami.
Zapsal Jerome
2 Obrázek 1 Obrázek 7 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Honza07
Začátečník
Celkem hodnocení: 225x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 39
Registrován: 21 zář 2018 09:44

Příspěvek od Honza07 » 11 črc 2022 15:00

Lucie

https://www.annonce.cz/inzerat/bajecny- ... be11q.html
https://www.amateri.com/cs/lide/1296042/LucaKamyk

704 464 587
Lucie.jpg
Lucku jsem sledoval už delší dobu, ale vyrazit za ní jsem se odhodlal, až když přesídlila z Hájů na Kamýk, kde je předce jenom lepší dopravní dostupnost (relativně). Navíc inzeruje jinou, příznivější cenu. Objednání i domluva přes telefon v pohodě. V domluvený čas čekám na místě, kde si mne přišla Lucka vyzvednout. První dojem takový rozpačitý. Čekal jsem, že bude oplácanější (jak je vidět podle fotek), ale skutečnost byla už i pro mně na hraně. Což znamená, že pro většinu norníku tady to rozhodně nebude cílová skupina. Jako nevadí mi holky s kily navíc, spíše naopak, ale musí to být vhodně rozložené. Tady ty kila navíc byli vidět dost i v obličeji, co je pro mně dost problém. Lucka ale byla od začátku milá a i když jsem chvíli zvažoval otočku, šel jsem dál.

V bytě (klasický panelákový) privátová klasika. Sprcha já, pak ona. Koupelna i ručník v pohodě. Na pokoj přišla v celkem slušivém prádlu, ze kterého jsem ji postupně rozbaloval. Na začátek chvilka mazlení, pak jsem si udělal pohodlí a Lucka se pustila do OB. Ten dělá až do konce, ale nepolyká. Orál byl fakt báječný, tak jak to inzeruje. Celkem s předstihem ten nejlepší orál, co jsem zatím v živote zažil. Nápaditý, holka kouká na reakce a podle toho se přizpůsobuje. Navíc vypadá, že jí to taky dost baví. Když už to na mně pomalu šlo, tak jsem se ujal iniciativy já a přesunul se na lízání. To sem si celkem užil. Lucka reagovala tak nějak přirozeně. Udělala se, nebo zahrála dobré divadlo. Pak se zase pustila do práce ona a tak jsme to i ukončili.

Po akci následoval celkem dlouhý pokec. Vyhazoval jsem se sám, asi po hodině a půl (měl jsem domluvenou hodinu).

Placeno 1000 Kč / hod. s OBDK v ceně.

Přemýšlím, jak to vyhodnotit. Přístup Lucky je super. Cítil jsem se u ní jako s kamarádkou. Příznivá cena, netlačí na čas a hlavně ten orál je fakt báječný. Myslím, že většina chladpů za ní bude chodit hlavně kvůli tomu. Taky si myslím, že jí to tak v podstatě i vyhovuje a pokud inzeruje, že se o chlapa postará, tak tím myslí, že si chlap lehce a ona ho skvěle orálně udělá. Šuk hodnotit nemůžu, protože jsme se k tomu nedostali. Prostě tomu něco chybělo a skvělý orál to i tak vynahradil. Problémem je hardware, který už je na hraně i pro mně. Kdyby Lucka vypadala tak, jako ve starších galeriích na amatérech, nebylo by co řešit. Ale i tak nelituji toho, že jsem nedal otočku. Zážitek to byl dobrý. O opakování uvažuji. Tak skvělý orál si o opakování přímo žádá. Navíc cena 1000 Kč s OBDK v ceně se už dnes moc nevidí.
7 Obrázek 16 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

zpovykanec
Začátečník
Celkem hodnocení: 79x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 22
Registrován: 02 črc 2018 21:51

Příspěvek od zpovykanec » 14 črc 2022 12:23

Vivien 33let P10 1600h +500 OBK
Annonce Vivien P10
tel : 773917693

V inzerátu jsme viděl pěknou kozatou babu . Domluva na výbornou, P10, Krymská
Slečna fakt pěkna, tvrdil bych GFE, umí se nakrucovat, umí být sexy a snad jí to i baví.
Bohužel cimra se sprchou bez pořádné ventilace ve sklepě a není to ono. Ale pohled na ní a její přístup byl devizou. Bohužel z těch očekávaných větších 3 či až 4 jsou takové povedenější větší dvojky. Dle fotek by to odpovídalo, věku bych věřil i kdyby si ubrala.

Opáčko nevím, bylo to super ale ten prostor je děs a ta kůzlátka na mě moc malá.
Inzerat :
P10_773917693_Vivien_33.png
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Ambrož
Svačinář
Celkem hodnocení: 704x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2019 13:54

Příspěvek od Ambrož » 17 črc 2022 12:50

Isabela
http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/180
+420 606 357 709
pul h. + vystrik na oblicej= 900+300

293702518_746053066626291_8166644375239538035_n.png

Cau panackove!
Po delsi dobe prispeju svoji troskou do mlyna. Nakou dobu sem chodil jen za Lucy, pak si daval trosku pauzu a kdyz uz sem mel plny koule, tak sem se sel vyprazdnit k Natalce do Vr. pelisku (jeste pred nesmyslnym zdrazenim!).
Mel sem zas chut na nakou mladou a hlavne mi vrtala hlavou ta Kocourovo otocka a jak jinak to zjistit, nez pruzkumem bojem! Jeden den sem se k ni zkousel dostat a mela uplne plno, tak mi to vrtalo hlavou jeste vic XXX36 Za par dni se uz postestilo. Podnik netreba predstavovat. Ted k Isabele. Pusobila dost vyplasene. Jako kraska to neni, ale vylozene hnusna a pruser to neni, ale chapu, ze kazdymu se libi neco jinyho a Kocour je narocnej. Ja mel v planu jen otocku, kdyby to byla bezzuba fetka, nebo naka mega prasatnice( coz podle fotek neni) a nebo by mela vousy XXX36 XXX36 Jako myslim, ze za ni budou chodit hlavne naky uchylny stary dedci, ktery budou chtit vojet mladou holku. K veku nevim, 18 proc ne, ale muze bejt klido 20-22, fakt nemam odhad na vek, ale +- by to melo odpovidat. Odznak za ucelem prokazani totoznosti sem na ni fakt nevytahoval XXX36
Co se tyce akce, tak gfe vubec necekejte, holka se zepta jak to chcete, kdyz stavela myho fuhrera, tak furt cumela na nej a ocni kontakt 0. Puvodne sem mel v planu i libani, ale to si myslim, ze by se jednalo o vyhozeny prachy. S Lucy se to neda vubec srovnat. Mohl bych taky napsat neco o jeji postave. Je hubena jak na fotkach XXX36 na zadech dost nakejch pasti, asi akne, ale na pobliti to neni, ale urcite bych ji nepusinkoval zada jak treba bejvaly, nebo Lucy XXX36 XXX36 Kozy asi 2ky nebudou, spis mensi, ale to neva, k ty postave a tomu veku se to i hodi, pekne sem si s nima pohral. Kundu ma jak princezna kolobezka-oholenou neoholenou XXX36 ale nak sem ji nezkoumal, nelizal, nehral si s ni. Honeni nebylo spatny, akorat ma trosku drapy a pri nandavani ochrany to bojovnik trosku odsral XXX36 ale na pohodu, oral S taky nebyl zlej. Zkusili sme par poloh, kunda cumi furt do cici, fakt ocni kontakt 0, skoro nevzdycha. Myslel sem na bejvalou, Lucy a jeste jednu slovenskou kundu a nechal sem ji to dodelat na ten jeji fejs a skoroval sem jak Schweinsteiger.
Na opacko to fakt nevidim, jako vylozenej pruser taky ne, holka neni aspon protivna a nemachruje XXX36 , cejtil sem se jak sadistickej vrah a uchylak, takze spokojenost XXX36 Doufam, ze sem holce nezpusobil trauma. Myslim, ze s tou praci neni uplne srovnana.
Zdravim kolegy a ja vim, ze sem trosku debil a ze zacatku sem taky delal cicoviny, ale nepodporujte ty predrazeny zlatokopky!! Vsechno to zalezi jen na nas a jak uz bylo 100krat napsano: MY je NEPOTREBUJEME, ale ZLATOKOPKY POTREBUJOU NASE PRACHY!
BEZ nas budou muset kopat na poli kobzole!
11 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Věřím, že sex je jedna z nejkrásnějších, nejpřirozenějších a nejužitečnějších věcí, které si můžu koupit za svoje peníze.”

Uživatelský avatar
campanus
Začátečník
Celkem hodnocení: 299x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 14x
 
Příspěvky: 34
Registrován: 07 pro 2020 10:45

Příspěvek od campanus » 21 črc 2022 12:59

Didy - Privát Alpin

1600/hod.
776 568 067
https://www.sex.cz/alpin

Didy je vysoká, ztepilá brunetka, má krásná prsa čtyřky, sexy zadek. Někoho může rušit trochu břicho, za mě nejde o nic zásadního. Má přirozeně hezký obličej, jemné líčení. Přivítala mě jako kamarádka, se kterou se už dlouho znám. Privát je čistý, diskrétní, s erotickým nábojem a příjemnou vůní na pokoji.

Dívka pečlivě dbala na hygienu a důsledné vyholení včetně zadečku. I proto jsem si lízání dosyta užil, pěkně vrněla, do orgasmu jsme to ale nedotáhli. Orál v jejím podání byl koncert, umí to příjemně, poctivě hluboko, hodně dlouho, jen tak se neunavila, prostě všechna čest. V sexu jsme vystřídali misionáře, polohu zezadu a koníčka, měli jsme na vše spoustu času, ocenil jsem, jak mi dávala nenásilně najevo, jak i jí se to líbí. Po vyvrcholení se přitulila, pomazlili jsme se a krátce popovídali. Už jsem tu myslím jednou psal, jak nemám rád, když jiné holky po konci často vyběhnou pro kapesník a tváří se, že je konec a jestli budu mít zájem o sprchu.

Didy mi hodně sedla. Líbila se mi, měla příjemné, přátelské vystupování. Působila na mě jako chytrá holka, která to má v hlavě srovnané. V sexu se na mě uměla naladit, souzněli jsme spolu, líbilo se mi to moc. Zážitek s touto slečnou můžu upřímně doporučit, sám za ní rád opět zavítám.
13 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Ambrož
Svačinář
Celkem hodnocení: 704x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2019 13:54

Příspěvek od Ambrož » 23 črc 2022 21:29

LUCINKA
+420 606 357 709
http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/178
pul h. + libacka+ chcani = 900 + 300 + 300 = 1500 kc

294598951_561338782139918_6780196009542034002_n.png
Cau panackove!
Ani nevim jak zacit. Cekal sem dobrou akci, peknej fejs a postavu s par kilama navic. Co se akce tyce, tak dobra mrdanice, fejs slabsi a par desitek kilo navic, s hrosici pocitam, ale nic na pobliti to nebylo. Piss poctivej XXX36 sem necekal, ze toho bude tolik a kdybych nemel jeji kundu u huby, tak bych to prirovnal k caji- asi hermankovymu XXX36 , nebylo to vubec slany, jako treba u Zosy. Doktore, zdravim! xxx51 XXX36 Libani taky poctivy a divoky, panose mi pekne pohonila/pohulila. Titfuck dobrej, diky tem jejim mocnejm kozam. Prcacka divoka. Kundu ma s piercingem, tak sem si trosku liznul.
Jinak, co se tyce chovani Lucinky, tak je po celou dobu akce mila. Zazitek to nebyl vubec spatnej, nehodnotim to jen jako vyprazdneni kouli, ale dobrou mrdanici. Po pravde sem po akci zjistil, ze sem jeste vetsi uchylak, nez sem myslel XXX36 Na opacko to nevidim.
6 Obrázek 11 Obrázek 4 Obrázek 5 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Věřím, že sex je jedna z nejkrásnějších, nejpřirozenějších a nejužitečnějších věcí, které si můžu koupit za svoje peníze.”

Bambik
Začátečník
Celkem hodnocení: 67x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 29 dub 2021 12:00

Příspěvek od Bambik » 27 črc 2022 13:55

Misa

Placeno: 1500/30min v cene oral bez.


+420 704 230 804

https://www.sex.cz/misaprivatkorunni

Po dlouhe dobe jsem dostal chut zanorit a tahat se nekam na periferie do Holyne se mi nechtelo. Nalakan zdejsi komunikaci, ze se jedna o Terku z privatu Moncheri, jsem slecnu kontaktoval prostrednictvim WA. Privat se nachazi u namesti Jiriho z Podebrad, celkem rusna lokalita.

Slecna ma vyrazne rasy a je hodne prelicena, coz je celkem skoda, vek a ostatni udaje da se rict odpovidaji realite, musim podoknout, ze je hodne ukecana ne-li hyperaktivni. Neni to zadna vychrtlina, ale ten zadek je jeste v norme, hlavne pri poloze zezadu (jeji oblibena), muj primarni cil byl vsemi vychvalovany oral, ktereho se mi dostalo, da se rict, ze byl nadprumerny, mile prekvapeni bylo, ze se slecna snazila vyhovet mym potrebam, takze v uvodu, se ptala jak to mam rad atd. Coz chvalim, dle jejiho diare bylo videt, ze toho ma celkem dost, jelikoz tuto cinnost chce vykonovat do zari, mozna se za ni jeste zastavim.

Byt a prostredi ciste.
10 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

george50
Začátečník
Celkem hodnocení: 372x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 9x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 pro 2017 15:44

Příspěvek od george50 » 01 srp 2022 23:25

+420773290872 Samantha
annonce
Samantha sídlí na Pankráci, Zelený pruh
Nalákal mne OB v ceně 1000,- 1/2 hod
Samantha je opravdu malinké děvče s milým přístupem. Byt je malý v přízemí staršího paneláku ,slečna chodí otevřít až ke vchodovým dveřím.
dal jsem zkušební 1/2 hod. Pokoj je prostorný a postel taktéž, Fotky v inzeci jsou asi fake až na tu jednu. Po rozbalení má nějaké kilo navíc ale nic hrozného, Na ta prsa jsem se těšil ale je to trochu zklamání, jsou po dítěti a nějaké drastické dietě povolená. Její silnou stránkou je však OB až do konce a proto jsem vlastně přišel, umí to opravdu skvěle a poctivě, výstřik si vysaje do poslední kapky. čas byl dodržen a já byl spokojen, za tu cenu zvážím opáčko. V bytě je s ní také slečna Eliška která nabízí v ceně také anál, Přišla se mi ukázat a nevypadá špatně.zdravím kolegy
3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

george50
Začátečník
Celkem hodnocení: 372x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 9x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 pro 2017 15:44

Příspěvek od george50 » 01 srp 2022 23:56

+420608883810
Viktoria Annonce
Tak tuhle slečnu jsem recenzoval asi 3 roky zpátky když se objevila krátce v ul. J. Plachty. Loni se objevila v UK privátku Na poříčním právu a s krátkou přestávkou je Nad kotlaskou P8. Za tu dobu trochu přibrala ale stále je to Rubensovská krasavice a pro milovníky ženských tvarů dobrá volba, zvláštěv dnešní době raketové inflace. Ceny má 1000,- 1/2 h. 1500,- h. a v ceně je i OB. Privát je trochu obskurnější suterén ,těžko se větrá, ale sprcháč je čistý. matrace na podlaze. Viky je milá paní z UK ,která utekla před válkou má hezký slovanský obličej a sex si dovede užít, OB patří k těm lepším.Fotky jsou její , myslím že klientelu si najde.zdravím kolegy
19 Obrázek 5 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Kuní Ksicht
Přidavač
Celkem hodnocení: 616x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 113
Registrován: 10 kvě 2021 23:05

Příspěvek od Kuní Ksicht » 02 srp 2022 15:36

Isabela, Mazlivé studentky

Věk: 18
Výška: 163
Váha: 50
Prsa: 2
Barva očí: hnědé
Barva vlasů: hnědé
Délka vlasů: dlouhé
Tel: 606 357 709

http://mazlivestudentky.cz/en/girl/180

Návštěva tak 3 týdny zpět, hned jak se tam Isabela objevila - ještě před kocourovou otočkou a Ambrožovou recenzí, ještě ani neměla fotky. S oběma příspěvky víceméně souhlasím.

Chtěl jsem mladou holku - to jsem fakticky asi dostal, 18 jí asi není, ale 20 by sedět mohlo. Ale jak psal kocour, úplně teen kráska to není. Drobná ano, ale prostě typově to nesedí. Otočkou po příchodu jsem zvažoval, ale nabídka služeb zajímavá - hluboký OB, polykání ... a jednání sice pasivní ale nikoliv nepřátelské, tak jsem zůstal. Ceny podle toho co mají na stránkách, něco kolem 2500 včetně příplatků co jsem bral, nepamatuji si přesně.

Při akci bohužel zcela pasivní - poslušně splní požadavky, není protivná, ale je vidět že ji to nijak netankuje, nezúčastněně kouká někam do stropu atd. Beru že je to často i o chemii, ale dost pochybuju že Isabel někdo dokáže rozehřát. Nakonec jsem vysypal a vypadl asi o 15 minut dřív, nebyl důvod zdržovat se tam dýl - post coitum pokec rozhodně nehrozí. Jako výbuch bych to neklasifikoval, ale opáčko ani náhodou - podobná teenage-nekrofilní kombinace není nic co bych vyhledával.
5 Obrázek 6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Courage is something you shouldn't be afraid to have.

Aj80vou
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2022 11:07

Příspěvek od Aj80vou » 04 srp 2022 21:01

Edie - Žhavé kotě
https://www.sex.cz/957985?SNID=Edie&S=0
Věk: 29
Výška: 170
Váha: 55
Prsa: 4
Barva vlasů: černé
Tel: 739 827 694
Myslím, že Editu není třeba zkušeným norníkům dlouze představovat. Sám jsem u ní byl poprvé cca 7let zpět v Šelmičkách, několikrát opakoval a vždycky to bylo super. Po několika rozpačitých zážitcích, jsem si řekl, že vsadím na jistotu a vyplatilo se. S Editou je potřeba plánovat návštěvu hodně dopředu a né každému to takto vyhovuje. Taky se většinou rozhoduju podle momentální nálady, ale u ní mě to nevadí. Můžu se alespoň na něco těšit. Třeba jako když máte koupený lístky na super koncert, nebo rezervaci do restaurace.
Privát je v novostavbě u vody a hned za vstupem do baráku už na mě od dveří mává Edita. Přivítáme se jako dobří kamarádi a v tomto duchu to pokračuje celou hodinu. Za ta léta se moc nezměnila a to je dobře.
Cena zůstává pořád stejná a to se v dnešní době teda cení. 2000,-/h včetně A. Pokud si dobře pamatuju, tak čistá hodina 1500,-,půl hodina 1200,-, s A 1500,-. OB nenabízí. Edie moc dobře ví, co jsou její předností a v jakých polohách a úhlech vypadá nejlíp a aktivně vás jimi provede, nicméně se nechá i ochotně kočírovat, povzbuzuje vás pornohláškama. Když se jí udělám do zadku a ona pronese "teda, tys mě vymrdal jak nějakou děvku", mě vyskočí úsměv a neopustí následující tři hodiny. Rozmyslete si druhé kolo, poněvadž ona je odhodlána to z vás dostat za každou cenu a v tomhle teple to není nic pro kardiaky.
Edie je profesionálka v dobrém slova smyslu. Já u ní dostanu i notnou dávku GFE a věřím, že i ostatní nornici. Tím, jak dělá pár dní v týdnu a kočíruje si objednávky, na ní profese nezanechala žádné stopy. Je prostě pořád stejná. Jako i cena za služby. Jen holt není pro akutní hučení v kládě,je potřeba plánovat,domluva skrz SMS vždy super.
Hodnotím vše 10/10, mám tu holku prostě rád.
18 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Shepard
Začátečník
Celkem hodnocení: 375x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 51
Registrován: 22 úno 2022 21:08

Příspěvek od Shepard » 13 srp 2022 15:00

Eliška - Club Holy
https://www.clubholy.cz/eliska/
Výška 160 cm
Prsa č. 2
Váha 46 kg
Věk 21 let
Ceny 1000/1500 za 30/60 minut
+420 605 556 080

Zdar pánové.

Eliška má poměrně negativní recenze, ale zaujaly mě parametry a fotky, tak jsem vyrazil otestovat, jaká bude realita. Objednání a komunikace tradičně na dobré úrovni. Hodinu před akcí potvrzuji. Na místě potkávám kolegu norníka. Vpouští mě dovnitř Eliška v takovém jednodílném sexy prádle. Z recenzí jsem čekal nemastný-neslaný přístup, ale Eliška mě překvapila energičností a optimismem. Jinak je to drobná holka se štíhlou, ale robustní postavou. Není vyloženě tintítko. Ve tváři za mě někde uprostřed škály. Oči tmavé, bruneta, vlasy v culíku. 21 let bych jí věřil. Na pokoji dávám prachy, dostávám ručník a jsem vyslán do sprchy. Vše funkční a čisté.

Zpátky na pokoji si Elišku začínám rozbalovat a otlapkávat. Mezitím konverzujeme. Trochu k její postavě... Tuku má na sobě tak akorát. Nic neodstává, vše je pevné s optimálními rozměry. Ze všeho musím nejvíc vystihnout Eliščin kulatý zadeček. Příjemně překvapily i kozičky, má je pevné a na tak drobnou holku i překvapivě velké. Na posteli si ji chvíli hladím. Pokožku a dírky má pěkně voňavé. Zklamáním bylo, že se nenechala lízat. Tak jsem si ji alespoň všude dosyta osahal a vyhladil. Pak velím na šuk. Mazla si trochu gelu, strkám do ní ptáka. Uvnitř vše OK. Zvukový projev absentující. V sexu jsme si sedli a na Elišce bylo vidět, že si to užívá, protože jsi mě všude ošahávala a po chvíli byla ještě víc mokrá, než když jsme začali. Ve všech polohách se pěkně nastavila a občas do rytmu spolupracovala. Zakončeno do kondomu. Chvíli jsme se pak ještě bavili o životě, potom sprcha, pusa a odchod s úsměvem na obou stranách. Při odchodu venku zdravím dalšího kolegu norníka.

Za mě další decentní zážitek z Holy. Za Eliškou jsem šel s očekáváním průměrné akce, ale odešel jsem spokojen. Docela jsme si sedli osobnostně i sexuálně. Postava také super. Zklamáním byl jen zákaz lízání a snad to, že jsem nedostal nic nad zaplacenou částku. To jí ale vytknout nemůžu. Holt Eliška to bere profesionálně. Takže doporučení za mě ano. Opakovat nebudu, zatím je v Praze z čeho vybírat.

Hodnotím 7/10
Placeno 1500/60 minut
12 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Jacob1111
Přidavač
Celkem hodnocení: 425x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 126
Registrován: 08 kvě 2019 17:11

Příspěvek od Jacob1111 » 15 srp 2022 14:23

Adélka aneb nejvýhodnější escort v Praze!
https://www.annonce.cz/inzerat/nejvyhod ... 498sm.html
Věk: 24
Vlasy: hnědé
Výška: 171 cm
Váha: 55 kg
Prsa: 2
tel.: 723 353 263
cena: 1500 kč/hod., doprava v ceně, hluboký orál bez, výstřik do pusy, možnost líbat/lízat
xx06

Ahoj, jsem Adélka, prý velmi jemná mladá slečna, která hodně překvapí. Jsem štíhlá hnědovláska, pěkné pevné dvojky. Luxusní orál, podle přání i hluboký až nadoraz. Klasické službičky, análek. Pravé a nepředstírané lesbi, trojka i se dvěma pány. Můžu být lehká subinka. Minutky neřeším, doprava v ceně. Pouze escort, i na hotýlek.

Při návštěvě Prahy jsem měl na hotelu spoustu času prozkoumávat inzerci. Na Annonci je spousta odpadu, ale tu a tam se dá najít něco zajímavého a tím je rozhodně Adélka. Funguje pouze na escort, ať už k vám domů, nebo právě na hotel.
Říkal jsem si co asi přijede za strašidlo. Ale čekalo mě vcelku milé překvapení. Adélka je milá holka s normální postavou. S tím účesem mi trochu připomínala herečku z 50 odstínů šedi. xxx03 Je to tišší holka, mluví dost potichu a je lehce submisivní.

Vyzvedl jsem si ji před hotelem a cestou na pokoj jsem si všiml, že drží v ruce knihu: Nejtěžší povolání světa (kapitoly z dějin prostituce) XXX36
Svlečna tedy přijela šířit osvětu tohoto bohulibého povolání. xxx50 A dělá to velmi dobře.
Na pokoji jsme se vzájemně hladili, vysvlékl jsem ji a nabídl sprchu.
Když se vrátila na pokoj, pokračovali jsme na posteli, kde jsem zkoušel začít líbáním...to mi nebylo zamítnuto, ale její reakce byla minimální a tak jsem toho brzy nechal. K lízání jsem se neodhodlal...její kundička nebyla pro mě dost atraktivní, ale asi by s tím nebyl problém. Zjistil jsem tedy jen prsy zda je dostatečné mokrá a šli jsme na to.

Požádal jsem ji, ať začne orálem. Byl jsem zvědavý, prtože v inzerci psala hluboký, až nadoraz. Mám sice sotva průměr, ale málokterá žena si ho nechá strčit až do krku. Pro ty z vás, kteří jsou více obdařeni to bude jistě fajn zážitek. Zasouvá si ho poctivě, až po koule. Při tom se nechá chytit za hlavu a udržuje oční kontakt. Občas se i lehce zakucká xxx50, což se mi líbí. Obecně orál zbožňuju a kolikrát na něj vzpomínám více jak na samotný sex. Což je i tento případ.

Chvíli jsme zkoušeli klasiku, ale nic na co bych vzpomínal. Pak jsem ji řekl, ať se natočí zezadu ke straně postele a dá mi ruce, abych ji mohl hezky držet a přirážet. To splnila a poslušně držela...nicméně jsem se těšil hlavně na ten hluboký orál. Lehl jsem si tedy zpět na postel, roztáhl jsem nohy, aby měla co nejlepší přístup a já výhled na sledování. xxx50 Je super sledovat, jak plní příkazy...řeknete ať ho teď olíže jazykem, pak zase ať jde hezky až po koule a během okamžiku vám to splní. Při kouření na vás občas kouká a v jejích očích se leskne štěstí. A tak jí ještě říkám: "Máš ráda, když ho máš celého v pusince že?" Načež ona souhlasně přitaká. xxx03

Na závěr jsem ji podal polštář a nechal ji kleknout u zrcadla, abych na to hezky viděl. xxx33 Pokračovala v tom super kouření, občas jsem ji přidržel hlavu a vychutnával si ten pohled, jak na mě submisivně koukala. Už jsem to nemohl moc prodlužovat, tak jsem přikázala, ať otevře pusinku, že se jí tam vystříkám a ještě jsem chtěl ať hezky poprosí. XXX36 Řekla tedy: "Prosím, vystříkej se mi do pusinky"...to jsem ji po chvíli nechal ještě zopakovat a pak už ji plnil pusu mrdkou. xxx33 Vyplivla to vedle na zem a dílo bylo dokonáno.

Při loučení z ní vypadlo, že má přítele a že není moc rád. Ale evidentně jí to toleruje, protože inzeruje pravidelně. Věk odpovídá realitě a fotky jsou její, nijak upravené.

Hodnocení: XXT03
Pozitiva: ochotná, submisivní...v ceně: doprava, hluboký orál bez, výstřik do pusy...možno líbat/lízat
Negativa: její pracovní doba není známa...složitější domluva, nutná dávka štěstí
Opakování: Rád bych...
Doporučení: Určitě xxx63
9 Obrázek 4 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Ambrož
Svačinář
Celkem hodnocení: 704x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2019 13:54

Příspěvek od Ambrož » 19 srp 2022 11:58

Trojka se Zuzkou a Verčou

https://www.sex.cz/501362?Kraj=praha&Order=BreD&S=16

tel:+420736148436

2500 + 300 + 300 = pul h. + libani + piss

298902607_2311327602351905_7642698209235552983_n.png

Cau panackove!
Volam, zjistuju cenu/ceny, domlouvam cas a zjistuju adresu. Hodinu pred potvrzuju sms. Privat je kousek od tram. zast. Pod Jezerkou. Kdyz sem na miste, tak volam a otvira mi ta starsi (Zuzka). Vejdete rovnou do pokoje, kde je postel a tak. Dal pak je takovej minibar, dal jeste koupelna. Po chvilku prichazi ta mladsi (Verca), obe se predstavily/podaly ruku. Predal sem korunky a sel do sprchy. Koupelna neni zrovna nejmodernejsi, ale ok. Po sprse du do postele, kde na ne cekam. Za chvilku dorazi, zacnou se pomalu odstrojovat a stavet panose. Jako je parada, kdyz mi obe lezi u nohou/respektive u bojovnika a chvilku si s nim obe hrajou (pusou). Cejtim se jak kral XXX36 Hladim kozy ty starsi, na druhym cecku nemuzu najit bradavku, tak se podivam a bradavka nikde xxxx2 Starsi naseda na firu, mladsi si sedne kundou na muj fejs/hubu a jedeme XXX36 Parada. Pak asi melo dojit na vymenu, ale ja si pucuju jen Vercu, ktera pekne cvala, libame se, ale libani beru jako vyhozeny prachy, bez jazyku, proste to neni ono. Zuzku obcas pohladim po koze XXX36 a kouknu na ni XXX36 Je tam trosku navic XXX36 XXX36 Pak se slo na piss, samozrejme od ty Vercy XXX36 Doktore, urcite bych ti ji doporucil, jeji moc takova bez chuti a zapachu, nejsem takovej odbornik jako ty, ale jak kohoutkova voda, nebo jemne perliva XXX36 XXX36 nevim XXX36 XXX36 ale bylo toho moc, tak sem jen ze slusnosti a zajimavosti ochutnal XXX36 XXX36 Dodelala mi to rukou. Jinak piss od obou je za 500, coz sem ze zidovskyho hlediska asi mel vzit, kdyz od jedny je za 300 XXX36 a mozna by to byl zajimavej zazitek, kdyby mi pochcaly obe XXX36 XXX36
Holky sou obe v pohode, mily, bez problemu, obe undercut + brejlicky (takze si muzu konecne odskrtnout i brejlicky a i kratky vlasy). Nevim, jestli sou segry, podoba tam je, ale spis mi pripominaj mamu s dcerou (takova predstava mi taky lakala).
Beru to jako splnenou misi xxx65 , ale na opacko to nevidim, neni duvod. Predem se omlouvam autorum, jestli sem to dal do blbyho vlakna, ale vlakno pomrdal sem mumii Brezneva a jiny bizarky tu zatim neni. Recka dopsana a ja se du konecne vysrat, zatim piss.
3 Obrázek 10 Obrázek 7 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Ambrož dne 20 srp 2022 14:01, celkem upraveno 1 x.
„Věřím, že sex je jedna z nejkrásnějších, nejpřirozenějších a nejužitečnějších věcí, které si můžu koupit za svoje peníze.”

Matros111
Začátečník
Celkem hodnocení: 84x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2022 13:55

Příspěvek od Matros111 » 19 srp 2022 13:51

Obecne Info:

https://www.annonce.cz/inzerat/iveta-38 ... hp29c.html

Poradie: 1. inzerát od Matrosa111
Zámer inzerátu: Snaha vyselektovať túto osobu z branže a vám ochrániť financie...
Adresa: Na belidle 18, Praha 5, Metro Andel.
Mobil: 774 582 197
Whatsapp: áno

Stanovená cena za služby: 1/2 hod. - 1000 CZK, 1. hod. - 1500
Skutočná cena za služby: 300czk za 30. min. z dôvodu milého správania po celú dobu a rýchleho vyprázdnenia.
Meno: Iveta
Národnosť: SVK
Komunikácia - bezproblémová, len cez whatsapp
Byt: čistý, obývaný len ňou, 3 poschodie

Ťapinometria:
Cca167cm, 60kg, 38 rokov,
Žena nieje ničím zaujímavá, nemá svoje čaro, preto ju nebudem viac popisovať.

Priebeh:
Iveta si príde po vás dole ku dverám a potom idete na tretie poschodie. Bral som pol hodinu, dostávam ručník, povie, aby ste sa vyzliekli, obzrie si vás a pošle do kúpeľne.
Po sprche vás čaká nahá, nič moc. Bradavky ma vraj veľmi citlivé a preto je zákaz sa ich dotýkať, bozkávať. Doslova čaká, pokiaľ budete hotový, oči zavreté, cez ústa si preložila ruku, aby nedošlo k bozkom. Po 2 minútach misionára, chce meniť polohu a tým dáva najavo, že honem, rýchlo sa udelej. Neustále kontroluje kondóm a pchá ruky medzi telesný lis našich dvoch tiel. 10 minút a šiel som preč. xxx53

Záver:
Neexistuje relevantný dôvod, prečo míňať, čo i len korunu na tieto služby bez kvality. Žena bez iskry, bez vymysleného konceptu, ktorým by muža za platenú dobu previedla. Ukáže sa rovno nahá bez možnosti nechať sa odstrojiť mužom. Žužle pero a celkovo nevie ako robiť svoje remeslo. A celé jej to nedochádza pretože ešte povie, že nato školu nepotrebuje. Možno by bolo dobre, ak by existovala inštitúcia, ktorá by jej ukázala pravý opak. xx16

Take home message:
Služba vašej ruky je lepšia a prináša lepšie uspokojenie ako služby tejto ženy.
9 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

brok
Začátečník
Celkem hodnocení: 66x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 led 2018 11:06

Příspěvek od brok » 20 srp 2022 18:04

Nikol
https://www.sex.cz/nikolprivatcb
604 561 237
1200/1700 Kč, příplatky nenabízeny

22/163/60 s věkovou přirážkou odpovídá, pár kilo navíc je znát na břiše, obličej nezajímavý průměr.
Domluva v pohodě, soukromý byt poblíž zastávky Biskupcova, 6. patro s výtahem.

Peníze chce předem. Po příchodu na pokoj je na ní vidět, že je buď unavená, nebo to záměrně simuluje. Atmosféra a GFE úplná nula.
Kouř s pláštěnkou nic moc. Při žádosti o sex, při změnách polohy, i po akci nějaké kecy pro sebe. Zařadil bych ji do kategorie rychle se udělej a vypadni. Nemá zájem o to, aby se to zákazníkovi líbilo. Pokud bych její přístup připomínkoval, asi bych to zabil úplně a mohl odejít s prázdnou. Pravděpodobně manýra, kterou se naučila praxí.
Opakování nebude XXT01 , a vám ji taktéž nedoporučuji. xxx28
7 Obrázek 5 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 22 srp 2022 00:17

Club Holy

Natálka

naty-9.jpg

Z webu Clubu Holy zmizela tak se snad ještě někde objeví.


Po delší době jsem zajel do Holyně kouknout se na mladé maso s větším poprsím. Vystoupil jsem už na zastávce Náměstí Olgy Čapkové a zbytek jsem došel (bych řekl, že je to možná odtud o něco blíž než jet až na konečnou).

U brány a dveří trochu komplikace, ale nakonec jsem se Natálky dočkal. Přivítala mne v růžovém spodním prádle co má na fotkách. Jdeme na pokoj hned u vchodových dveří kde se domlouváme na hodině za 1 500,-. Nic jiného nenabídla a já jsem se na nic neptal. Pak si dám sprchu v trojkóji a jdu zpět na pokoj. Za chvilku přijde i Natálka.

Začínáme otlapkáváním ve stoje a za chvíli už jsme na posteli kde Natálka nasazuje kondom a začíná kouřit. Pak jdeme na 69 při které příjemně vrní. První polohu dáme na koně a pak misionáře. Při té jsem se udělal a poté jsme dali pokec. Při hovoru říká, že studuje VŠ. Její nejčastější slovní spojení bylo přesně tak, ale kvůli povídání jsem za ní nepřišel a tak jsem se dal do lízání a došli jsme až na vrchol. Pak zase přišla řada na ní. Postavila ho, nasadila pláštěnku a šla kouřit. Jak při tom prvním, tak i při tom druhém kouření se pode mne tak podivně zkroutila jak kdyby byla had. Alespoň jsem všude dobře dosáhnul. Po kouření jsem jí zase začal šukat na misionáře a její akustický projev byl výraznější než při prvním kole. Pak jsme dali ještě polohu zezadu, ale druhý střik stále v nedohlednu a tak to dokončila rukou. Po druhém střiku, světe div se, mne nehnala do koupelny, ale ještě jsme chvíli konverzovali a já jsem hladil její mladé tělo než zazvonil mobil, který signalizoval konec naší seance. Jeden z mála privátů, který do času nezapočítává sprchu a 60 minut není od dveří ke dveřím, ale je to čistě čas na posteli. Jaká to příjemná změna když po střiku ještě chlap může chvíli spočinout na posteli. Dříve to bylo zcela běžné i na průměrných privátech, dnes je to prakticky raritou.

K Natálce. Uváděný věk (21) bych jí věřil. Je to ještě mládě a to jak v sexu tak i v konverzaci. Z toho jejího „přesně tak“ jsem byl nešťastný, když jsem to během té hodiny a čtvrt co jsem s ní byl slyšel zhruba 30x a to jsme konverzovali jenom minimum času. Jinak akustický projev při sexu uvěřitelný a příjemný, bylo v něm slyšet, že si to užívá. Je trochu oplácaná, ale na mladém těle to ještě jde. Zatím je to v normě. Prsa poctivý trojky, vzhledem k mládí ještě na svém místě, ale už už se na nich lehce projevuje gravitace. Má jednu menší kérku na noze. Když se koukám na ty fotky kde má jenom spodní prádlo tak mně připadá, že má napíchaný rty. Jestli je měla i když jsem byl u ní nemůžu sloužit což je jeden z nešvarů tohoto privátu. Privát je v domku, ale sotva přijdete dovnitř tak je tam tma jak v protiatomovém krytu, že člověk ani nevidí na dva kroky před sebe. Zlatý časy v ulici Pitterova, když jim ještě nešli zatahovat žaluzie a do pokoje dopadalo denní světlo a člověk se mohl pokochat i vizuálně.

Pokud se ještě někde objeví tak lze doporučit těm komu nevadí lehce oplácaná mladá holka s trojkami co toho v sexu moc neumí. Za 1 500,- na hodinu je za mne dobrá cena, ale opakovat nebudu.
16 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Shepard
Začátečník
Celkem hodnocení: 375x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 51
Registrován: 22 úno 2022 21:08

Příspěvek od Shepard » 22 srp 2022 22:42

Adélka - Club Holy
https://www.clubholy.cz/adelka/
Výška 169 cm
Prsa č. 2
Váha 50 kg
Věk 28 let
Ceny 1000/1500 za 30/60 minut
+420 605 556 080

Zdar pánové.

Toto bude spíše takový report, než recenze. Objednání proběhlo spontánně těsně před akcí. Na místě volám operátorku, že jsem na místě. Po chvíli mě vpouští dovnitř Adélka. Je to bruneta s tmavýma očima. Takový tmavší typ. Ve tváři průměr. Postavu má štíhlou s užšími bedry. Menší prsa i zadek. Docela mě bavila její povaha. Je ukecaná a dominantnější. Za mě takový mix žádoucích a nežádoucích vlastností. Jinak po delší době holka, se kterou jsem měl dobrou chemii. Takže konverzace po celou dobu fajn. Dozvěděl jsem se, že udávaný věk nemá daleko k realitě. Sex byl OK. Vzájemně jsme si vykomunikovali co máme a nemáme rádi. Na lízání jsem chuť neměl. S polohami a spoluprací problém nebyl. Adélka mě při tom pozorovala. (Když měla výhled.) Jinak kundu má malou a úzkou, takže uvnitř bylo trochu těsno. Zvukový projev asi žádný. Celkově mě zážitek s ní neurazil, ani nenadchl. Negativa žádná, plusem byla chemie mezi námi. Jinak nic, co by vybočovalo z průměru. A rád bych vyzvedl ceny Clubu Holy, které i v této zkurvené době nadále zůstávají příznivé. EDIT: Právě koukám na ceník, a v Holy mají nově 1700 za hodinu.

Doporučení spíše ne, z principu nebudu opakovat.

Hodnotím 6/10
Placeno 1500/60 minut
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 213 hostů